Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CSI3***
SILESIA EQUESTRIAN 2017
Jakubowice, 12-16.07.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
155 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 20:43:34
2017-07-10 20:43:34
Msciwoj Kiecon DIGISPORT CONTENDRIX
  • 1x //Zgłoszenia
154 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 20:43:34
2017-07-10 20:43:34
Michal Ziebicki FIRST LADY
  • 1x //Zgłoszenia
153 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 20:43:33
2017-07-10 20:43:33
Viktor Daem CALVINO DE NYZE Z
  • 1x //Zgłoszenia
152 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 20:43:33
2017-07-10 20:43:33
Viktor Daem CRISTELLO 2
  • 1x //Zgłoszenia
151 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 20:43:33
2017-07-10 20:43:33
Kevin Jochems QUINOA DES RIOLLETS
  • 1x //Zgłoszenia
150 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 20:43:33
2017-07-10 20:43:33
Krzysztof Okla DAINA
  • 1x //Zgłoszenia
149 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Aleksandra Kozanecka CALINGKA
  • 1x //Zgłoszenia
148 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Lukasz Koza CABALTICA
  • 1x //Zgłoszenia
147 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Lukasz Koza CHITO BLUE
  • 1x //Zgłoszenia
146 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Lukasz Koza CARTOGRANS KISS
  • 1x //Zgłoszenia
145 ENTRY CANCELED 2017-07-10 21:39:57
2017-07-10 13:35:21
Krzysztof Okla DJEMBE VAN HET SCHAARBROEK
  • 1x //Zgłoszenia
144 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Krzysztof Okla CHACITOL
  • 1x //Zgłoszenia
143 ENTRY CANCELED 2017-07-10 21:40:02
2017-07-10 13:35:21
Krzysztof Okla CHICHARITO BLUE
  • 1x //Zgłoszenia
142 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Cassandra Orschel ACANTHYA
  • 1x //Zgłoszenia
141 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Natalia Czernik FENNA
  • 1x //Zgłoszenia
140 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Klaudia Siarkiewicz CAPRINI 3
  • 1x //Zgłoszenia
139 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Dawid Kubiak BAGAZZA M
  • 1x //Zgłoszenia
138 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Dawid Kubiak ANASTACIA III
  • 1x //Zgłoszenia
137 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Dawid Kubiak CARMELLO DE PAEP Z
  • 1x //Zgłoszenia
136 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Agnieszka Olszewska SKARBIEC
  • 1x //Zgłoszenia
135 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Wojciech Dahlke A QUITE
  • 1x //Zgłoszenia
134 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Wojciech Dahlke BEE WONDERFUL
  • 1x //Zgłoszenia
133 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Wojciech Dahlke GUCCI VAN DE GRENSHOEVE
  • 1x //Zgłoszenia
132 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Andrzej Oplatek EL CAMP
  • 1x //Zgłoszenia
131 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Andrzej Oplatek LIGHT MY FIRE 7
  • 1x //Zgłoszenia
130 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Krzysztof Ludwiczak ZOWEJA
  • 1x //Zgłoszenia
129 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Krzysztof Ludwiczak POLI LOLI L
  • 1x //Zgłoszenia
128 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Krzysztof Ludwiczak STALANDO 2
  • 1x //Zgłoszenia
127 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Arkadiusz Fimmel ZIMOWA DAMA
  • 1x //Zgłoszenia
126 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Michal Piatkowski LIGHTNING 100
  • 1x //Zgłoszenia
125 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Kamil Grzelczyk WIBARO
  • 1x //Zgłoszenia
124 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Kamil Grzelczyk EAZY BOY
  • 1x //Zgłoszenia
123 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Kamil Grzelczyk EDESSO
  • 1x //Zgłoszenia
122 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x //Zgłoszenia
121 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Hubert Kierznowski DENVER Z
  • 1x //Zgłoszenia
120 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Hubert Kierznowski LANOSO
  • 1x //Zgłoszenia
119 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Msciwoj Kiecon ALOUBET KV
  • 1x //Zgłoszenia
118 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Msciwoj Kiecon DANTOS
  • 1x //Zgłoszenia
117 ENTRY CANCELED 2017-07-10 21:59:18
2017-07-10 13:35:21
Msciwoj Kiecon CRONOS
  • 1x //Zgłoszenia
116 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Maksymilian Wechta QUINCHELLA
  • 1x //Zgłoszenia
115 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Maksymilian Wechta CELTIA II
  • 1x //Zgłoszenia
114 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Malgorzata Koszucka CHARLENE
  • 1x //Zgłoszenia
113 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Malgorzata Koszucka ALVARO 121
  • 1x //Zgłoszenia
112 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE
  • 1x //Zgłoszenia
111 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI
  • 1x //Zgłoszenia
110 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Wojciech Wojcianiec CASSIO MELLONI
  • 1x //Zgłoszenia
109 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Piotr Morsztyn JURANDA
  • 1x //Zgłoszenia
108 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Piotr Morsztyn VAN HALEN
  • 1x //Zgłoszenia
107 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Jan Bobik FARMER
  • 1x //Zgłoszenia
106 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Jan Bobik CHACCO AMICOR
  • 1x //Zgłoszenia
105 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Jan Bobik CHACCO AMICOR ZM
  • 1x //Zgłoszenia
104 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Michal Ziebicki HEARTBREAKER 5
  • 1x //Zgłoszenia
103 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Michal Ziebicki HELIOS VAN DE NOORDHEVEL
  • 1x //Zgłoszenia
102 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Slawomir Hartman DREAM ON
  • 1x //Zgłoszenia
101 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Slawomir Hartman EDJIN
  • 1x //Zgłoszenia
100 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Damian Ostrega QUANTITA
  • 1x //Zgłoszenia
99 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Damian Ostrega CONPEIA
  • 1x //Zgłoszenia
98 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Damian Ostrega AHMAR SAPHIR
  • 1x //Zgłoszenia
97 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Dominika Luty CRAZY RAY
  • 1x //Zgłoszenia
96 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Tomasz Olszewski CAMAKO S BOY JW
  • 1x //Zgłoszenia
95 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Maciej Kostrzewski CHICO HIPPICA
  • 1x //Zgłoszenia
94 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Jakub Podgórny CLARIMA
  • 1x //Zgłoszenia
93 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Angeliki Podgorna ALANIA
  • 1x //Zgłoszenia
92 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Dominik Slodczyk SEAQUEST
  • 1x //Zgłoszenia
91 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Jan Dominik Chrzanowski CAVARELLI
  • 1x //Zgłoszenia
90 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Jan Dominik Chrzanowski QUI GIGI
  • 1x //Zgłoszenia
89 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Lukasz Piksa LA CASA
  • 1x //Zgłoszenia
88 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Lukasz Piksa LUCKY HORSE
  • 1x //Zgłoszenia
87 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Jakub Krzyzosiak. ATIQUA
  • 1x //Zgłoszenia
86 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Julia Bogalecka ASER
  • 1x //Zgłoszenia
85 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Olga Chechina WEMBLEY R
  • 1x //Zgłoszenia
84 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Olga Chechina DIOGRANDE
  • 1x //Zgłoszenia
83 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Radovan Cibere IKKE VAN STAL CIPA
  • 1x //Zgłoszenia
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Radovan Cibere EVITA
  • 1x //Zgłoszenia
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Radovan Cibere LYONEL D
  • 1x //Zgłoszenia
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Janakabhorn Karunayadhaj NEWMARKET VENTURE CLOVER
  • 1x //Zgłoszenia
79 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Janakabhorn Karunayadhaj CALGOT PLEASURE
  • 1x //Zgłoszenia
78 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Kostiantyn Iaroshenko BOLIVIA
  • 1x //Zgłoszenia
77 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:21
2017-07-10 13:35:21
Kostiantyn Iaroshenko CAMBRIDGE
  • 1x //Zgłoszenia
76 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Mel Thijssen ENRIQUE
  • 1x //Zgłoszenia
75 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Marriet Hoekstra EVERGLADE
  • 1x //Zgłoszenia
74 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Marriet Hoekstra U BRESCO Z
  • 1x //Zgłoszenia
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Marriet Hoekstra WIMPHOF'S HINDE
  • 1x //Zgłoszenia
72 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Kevin Jochems FIREBALL
  • 1x //Zgłoszenia
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Kevin Jochems CAPTAIN COOPER
  • 1x //Zgłoszenia
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Siril Sønsteby GRAND BALOU 4
  • 1x //Zgłoszenia
69 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Paulina Rybarczyk VELCO SITTE
  • 1x //Zgłoszenia
68 ENTRY CANCELED 2017-07-10 22:00:01
2017-07-10 13:35:20
Zuzanna Gowin CAPTAIN
  • 1x //Zgłoszenia
67 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Krzysztof Retka EVERDI
  • 1x //Zgłoszenia
66 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Adam Grzegorzewski TORPEDO DES FORETS
  • 1x //Zgłoszenia
65 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Adam Grzegorzewski OKARINO
  • 1x //Zgłoszenia
64 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Krzysztof Gozdek JUST AN HERO
  • 1x //Zgłoszenia
63 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Oliwia Szustkowska CARONETTE
  • 1x //Zgłoszenia
62 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Aleksandra Kozanecka CALERO Z
  • 1x //Zgłoszenia
61 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Aleksandra Kozanecka SUEDWINDS AMANDA
  • 1x //Zgłoszenia
60 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Gerfried Puck BIONDA 3
  • 1x //Zgłoszenia
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Gerfried Puck BO
  • 1x //Zgłoszenia
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Gerfried Puck BACHI
  • 1x //Zgłoszenia
57 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Denise Ruth NAGEE D'HA
  • 1x //Zgłoszenia
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Katrin Pfingstl WALLY
  • 1x //Zgłoszenia
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Viktor Daem BACARDI
  • 1x //Zgłoszenia
54 ENTRY CANCELED 2017-07-10 22:00:22
2017-07-10 13:35:20
Viktor Daem QUINOA DES RIOLLETS
  • 1x //Zgłoszenia
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Jan Vinckier VIVA
  • 1x //Zgłoszenia
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Brian Walker CARLSON 93
  • 1x //Zgłoszenia
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Karina Aziz DUTCH CINDA ALDA Z
  • 1x //Zgłoszenia
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Karina Aziz UJADE STE HERMELLE
  • 1x //Zgłoszenia
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Karina Aziz FLEUR ROOSTERS VAN BETZ
  • 1x //Zgłoszenia
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Kamil Papousek CENTISIMO
  • 1x //Zgłoszenia
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Kamil Papousek FLYING
  • 1x //Zgłoszenia
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Kamil Papousek NADAL Z
  • 1x //Zgłoszenia
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Ondrej Zvara CENTO LANO
  • 1x //Zgłoszenia
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Ondrej Zvara QUIMERO M
  • 1x //Zgłoszenia
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Ondrej Zvara CHACCOLAN
  • 1x //Zgłoszenia
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Kathrine Brohus QUICKSON Z
  • 1x //Zgłoszenia
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Kathrine Brohus LOLITA DD
  • 1x //Zgłoszenia
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Kim Kristensen ALBERT K
  • 1x //Zgłoszenia
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Kim Kristensen DIMITRI Z
  • 1x //Zgłoszenia
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Rikke Haastrup CHARLESTON K
  • 1x //Zgłoszenia
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Rikke Haastrup CASIRA
  • 1x //Zgłoszenia
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Rikke Haastrup BOEGEGAARDENS GRAF-TOP
  • 1x //Zgłoszenia
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Franz Jun. Steiner LOU BEGA 39
  • 1x //Zgłoszenia
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Franz Jun. Steiner CORTEZ 63
  • 1x //Zgłoszenia
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Andreas Brenner CRONOS 17
  • 1x //Zgłoszenia
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Andreas Brenner TREBOX ACORADA
  • 1x //Zgłoszenia
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Andreas Brenner ARUNNA
  • 1x //Zgłoszenia
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Sascha Braun TY'S CORNLEY
  • 1x //Zgłoszenia
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Philipp Schober ZANDIGO T S
  • 1x //Zgłoszenia
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Philipp Schober CICERO'S ISAURA
  • 1x //Zgłoszenia
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Philipp Schober FA FIE AGAIN
  • 1x //Zgłoszenia
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Friso Bormann CRAZY CATO
  • 1x //Zgłoszenia
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Friso Bormann CRAZY CHARA
  • 1x //Zgłoszenia
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Friso Bormann CRAZY COMO
  • 1x //Zgłoszenia
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Maximilian Schmid DUNDALK
  • 1x //Zgłoszenia
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Maximilian Schmid CUPIDO VAN DE HOEFSLAG Z
  • 1x //Zgłoszenia
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Maximilian Schmid CALLE COOL
  • 1x //Zgłoszenia
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Carla Cimolai BERLINO Z
  • 1x //Zgłoszenia
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Carla Cimolai LORO PIANA BOYANTE DE MUZE
  • 1x //Zgłoszenia
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Carla Cimolai ACICLICO
  • 1x //Zgłoszenia
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Juan Carlos Garcia VOX DEI
  • 1x //Zgłoszenia
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Juan Carlos Garcia COCODRILLO
  • 1x //Zgłoszenia
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Juan Carlos Garcia CZARDAS 30
  • 1x //Zgłoszenia
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Kristaps Neretnieks DYNAMO
  • 1x //Zgłoszenia
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Kristaps Neretnieks FOR FAN
  • 1x //Zgłoszenia
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Kristaps Neretnieks CHRISTMASS 2
  • 1x //Zgłoszenia
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Aleksejus Timofejevas ITALO VAN'T DAUWHOF
  • 1x //Zgłoszenia
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Andrius Petrovas GIGOLLO
  • 1x //Zgłoszenia
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Andrius Petrovas CLARITY
  • 1x //Zgłoszenia
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Andrius Petrovas GRIFFONE
  • 1x //Zgłoszenia
7 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Karim Ghaibi HANNA V.D BROEKKANT
  • 1x //Zgłoszenia
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Karim Ghaibi DUPONT'S HJ OTTO MATIC
  • 1x //Zgłoszenia
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Sanne Thijssen STIPPEL
  • 1x //Zgłoszenia
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Sanne Thijssen NO FEAR VD TICHELRIJ Z
  • 1x //Zgłoszenia
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Sanne Thijssen SARA GALOTIERE
  • 1x //Zgłoszenia
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Mel Thijssen AMBLER GAMBLER
  • 1x //Zgłoszenia
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 13:35:20
2017-07-10 13:35:20
Mel Thijssen BATISTUTA
  • 1x //Zgłoszenia
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Aziz Karina CAN
S
10091748
2. Bobik Jan POL
S
10064709
3. Bogalecka Julia POL
1998 (MJ.)
10110184
4. Bormann Friso GER
S
10073828
5. Braun Sascha GER
S
10043816
6. Brenner Andreas GER
S
10000700
7. Brohus Kathrine DEN
S
10040686
8. Chechina Olga RUS
S
10037715
9. Chrzanowski Jan Dominik POL
S
10039035
10. Cimolai Carla ITA
S
10018602
11. Daem Viktor BEL
S
10089375
12. Dahlke Wojciech POL
S
10037278
13. Fimmel Arkadiusz POL
S
10044919
14. Garcia Juan Carlos ITA
S
10000431
15. Ghaibi Karim MAR
S
10054706
16. Gozdek Krzysztof POL
S
10028420
17. Grzegorzewski Adam POL
1998 (MJ.)
10054429
18. Grzelczyk Kamil POL
S
10113493
19. Haastrup Rikke DEN
S
10006875
20. Hartman Slawomir POL
S
10040776
21. Hoekstra Marriet NED
S
10057276
22. Iaroshenko Kostiantyn UKR
S
10045494
23. Jochems Kevin NED
S
10048555
24. Karunayadhaj Janakabhorn THA
1997 (MJ.)
10078115
25. Kiecon Msciwoj POL
S
10019199
26. Kierznowski Hubert POL
S
10001618
27. Kostrzewski Maciej POL
S
10047074
28. Koszucka Malgorzata POL
S
10105027
29. Koza Lukasz POL
S
10007926
30. Kozanecka Aleksandra POL
S
10043971
31. Kristensen Kim DEN
S
10001936
32. Krzyzosiak. Jakub POL
S
10028649
33. Kubiak Dawid POL
S
10017401
34. Ludwiczak Krzysztof POL
S
10011038
35. Luty Dominika POL
S
10118664
36. Morsztyn Piotr POL
S
10011418
37. Neretnieks Kristaps LAT
S
10040081
38. Nielsen Dennis Noes DEN
S
10024358
39. Okla Krzysztof POL
S
10037323
40. Olszewska Agnieszka POL
S
10092431
41. Olszewski Tomasz POL
S
10092290
42. Oplatek Andrzej POL
1997 (MJ.)
10081898
43. Orschel Cassandra POL
S
10016924
44. Osieka Hanna POL
1998 (MJ.)
10125704
45. Ostrega Damian POL
S
10077904
46. Papousek Kamil CZE
S
10011193
47. Petrovas Andrius LTU
S
10011105
48. Pfingstl Katrin AUT
S
10032327
49. Piatkowski Michal POL
S
10118892
50. Piksa Lukasz POL
S
10129296
51. Podgorna Angeliki POL
S
10028425
52. Podgórny Jakub POL
S
10019284
53. Puck Gerfried AUT
S
10001424
54. Retka Krzysztof POL
S
10043608
55. Rybarczyk Paulina POL
S
10108222
56. Schmid Maximilian GER
S
10030893
57. Schober Philipp GER
S
10008865
58. Siarkiewicz Klaudia POL
S
10017956
59. Slodczyk Dominik POL
S
10058167
60. Sonsteby Siril NOR
S
10075302
61. Steiner Franz Jun. GER
S
10026514
62. Szustkowska Oliwia POL
1999 (J.)
10133503
63. Thijssen Mel NED
2001 (J.)
10120322
64. Thijssen Sanne NED
1998 (MJ.)
10097112
65. Timofejevas Aleksejus LTU
S
10079816
66. Vinckier Jan BEL
S
10001696
67. Walker Brian CAN
S
10000876
68. Wechta Maksymilian POL
S
10047911
69. Wojcianiec Wojciech POL
S
10010648
70. Ziebicki Michal POL
S
10013394
71. Zvara Ondrej CZE
S
10041918
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

233

A QUITE PZHK POL 2004 Gelding Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: LIBELLE/LANDOR S
O: Tomasz Gudzowaty
B: DRP KFT
102YQ65
2.

174

A REAL DOKI WESTF GER 2011 Mare Other F: ARPEGGIO
M: QUI-DOKI/KENDRA/QUINTA REAL
O: C&B Sporthorses GbR
B: Engelbrecht, Roland
105PA62
3.

226

ACANTHYA HANN GER 2006 Mare Chestnut F: ADLANTICO AS
M: ARGENTINA/ARGENTINUS
O: Orschel, Cassadra
B: THOMAS HART (GER)
103WF86
4.

55

ACHILLEUS OS GER 2005 Gelding Grey F: ARS VIVENDI
M: PALMAGORA/CARTHAGO
O: Jan Zybala
B: Gestütet Lewitz
102WS48
5.

347

ACICLICO Mipaaf ITA 2006 Gelding Bay F: ACODETTO
M: CAROL FZ-BZ/COME ON
O: cimolai carla
B: VASCOTTO VLADIMIRO ROBERTO, ISOLA D'ISTRIA(PL) (ITA)
103LP49
6.

152

ADELHEID KWPN NED 2005 Mare Other F: GUIDAM
M: TOLIA/INDOCTRO
O: New Sport Reitpferde GmbH & Gunnar Klettenberg
B: GEBR. LOHUIS, NIJVERDAL (NED)
103DH63
7.

29

ADONIS KWPN NED 2005 Gelding Bay F: PINO
M: ONBEKEND/LANCER II
O: UAB Sportiniu zirgu investicija
B: H.J. BOOMKAMP, BORNE (NED)
103AJ36
8.

269

AHMAR SAPHIR PZHK POL 2010 Stallion Bay F: TORADO 2 (KWPN)
M: ALYSHA H (HANN)/ACORD II (HOLST)
O: Mateusz Michalski
B: MATEUSZ MICHALSKI, TZEBNICA (POL)
104TX18
9.

386

ALANDA PZHK POL 2006 Mare Bay F: LANDINO
M: ALICJA/ELVIS
O: Magdalena Jedrychowska
B: Ewa Libich
104RA36
10.

274

ALANIA OLDBG POL 2009 Mare Bay F: CONTENDRO I (HOLST)
M: ATLANTA (SP)/CABROL AMICOR (HOLST)
O: Angeliki Podgorna
B: Malgorzata i Tomasz Siergiej
104NC35
11.

325

ALBERT K DWB DEN 2009 Gelding Bay F: HEARTBEAT
M: SHARAPOVA-K/QUIDAM DE REVEL
O: Baekgaarden
B: SOEREN KNUDSEN, VEJLE (DEN)
104FE79
12.

131

ALFRED KWPN 2005 Gelding Bay F:
M: /
O: Dominika Luty
B:
105PV71
13.

144

ALL NIGHT PZHK POL 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Agnieszka Olszewska
B: Agnieszka Olszewska
105OG30
14.

512

ALLEGRO KWPN NED 2005 Male Bay F: Cobra
M: Gradvele/Burggraaf
O: Jaime Azcarraga&Family
B: M.M.A. Everse, Waddinxveen
103AZ27
15.

405

ALO VARO P PZHK POL 2012 Stallion Bay F: Con Calma
M: Aloverien P/Avero
O: Hubert Polowczyk
B: Witold Polowczyk
105RM81
16.

249

ALOUBET KV ZANG NED 2005 Gelding Chestnut F: TALOUBET K
M: UNASTACIA B/CALVADOS
O: Dhr. C. Klaver & Dhr. H.C. Verhagen
B: C. Klaver
103HT26
17.

437

ALOUBETTE OS GER 2006 Mare Chestnut F: ARMITAGE
M: LEONIE/BALOUBET DU ROUET
O: Biprodrzew S.A.
B: Gestuet Lewitz
104AT24
18.

120

ALPENLERCHE OS GER 2005 Mare Bay F: ALBATROS (HANN)
M: AMELIE (OLD)/LANDOR S (OLD)
O: Zuzanna Kobierska
B: Wiebke Wulff
103NZ64
19.

254

ALVARO 121 HOLST GER 2007 Stallion Grey F: AHORN Z
M: TINKA III/CAGLIOSTRO
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: HELL DIRK, KLEIN OFFENSETH (GER)
104QY53
20.

153

AMANTUS HB WESTF GER 2004 Gelding Other F: ARPEGGIO
M: WILMA/WEINBERG
O: New Sport Reitpferde GmbH&SIMONIA H.
B: Brockmeyer, Herbert
103EI44
21.

172

AMARO Z ZANG NED 2011 Male Other F:
M: /
O: Hana Rechova
B:
105OV36
22.

474

AMARONE WESTF GER 2002 Stallion Black F: ARPEGGIO
M: PANAMA/POTSDAM
O: DITTE M?RUP
B:
102TV10
23.

67

AMBER UNO LTU 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Ramune Malinauskiene/Laimondas Skerys
B: Ramune Malinauskiene
105LV01
24.

363

AMBLER GAMBLER KWPN NED 2005 Stallion Bay F: COLANDER
M: UNORETTE/NUMERO UNO
O: AMALAYA INVESTMENTS & HAITY MC NERNEY
B: H.W. VAN RAVESTEIN, KESTEREN (NED)
103CZ66
25.

230

ANASTACIA III HOLST GER 2008 Mare Chestnut F: QUIDAM DE REVEL
M: HEIDE II/LAVALL II
O: Dorota Zieniewicz
B: ZG KROHN/VAN HAMOND, KAISER-WILHELM-KOOG (GER)
104FY30
26.

70

ANDORA PZHK POL 2012 Mare Bay F: Qulester
M: Ambrozja/Gilette
O: Aneta Ostrowska
B: Krzysztof Kluzowski
105QH13
27.

480

ANPOWIKAPI DSP GER 2007 Gelding Chestnut F: ASKARI 173
M: RAPHAELA 74/RAPHAEL
O: Beindorf, Michael
B: Beindorf, Michael
105NA41
28.

414

APART KWPN NED 2005 Stallion Bay F: EUROCOMMERCE WASHINGTON
M: VARIABLE/HEARTBREAKER
O: SK Lesna Wola Alina Walas
B: R.Bril
103GG69
29.

516

ARA SP POL 2010 Female Grey F: Liberado
M: Arkadia
O: A. Biernaczyk
B: Gospodarstwo Rolne SP.z o.o. Michalków
105EW71
30.

452

ARNO VH SCHEEFKASTEEL Z ZANG BEL 2007 Male Bay F: AIR JORDAN Z
M: LAURIN AMELUSI/LAURIN HOLSTEIN
O: Karel Cox (10408788)
B: Johan Hubrechts
103WT98
31.

206

ARONN DU TALUS SF FRA 2010 Stallion Bay F: ORLANDO (BWP)
M: SONORA DU TALUS (SF)/MR BLUE (NL)
O: Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
B: Jacques le Boedec
105AT72
32.

334

ARUNNA DSP GER 2007 Mare Bay F: ARACONIT
M: MANDY/CANTUS
O: Feess, Walter
B: Feess, Walter
103MN73
33.

281

ASER PZHK POL 2007 Stallion Bay F: IMEQUYL (SP)
M: ASTRA (SP)/DONALD (SP)
O: Andrzej Stelmach
B: STADNIKA KONI WIDZÓW, WIDZÓW (POL)
104UP92
34.

280

ATIQUA HOLST GER 2008 Mare Chestnut F: QUANTUM
M: OLA PRIMAVERE/LORDANOS
O: Wojciech Kasperski
B: Henrike Feldhaus
104OT00
35.

311

BACARDI KWPN NED 2006 Gelding Bay F: NUMERO UNO
M: ACTION LOOK Z/ACTION HERO
O: Stal Thijssen
B: M. VAN KLEEF, EDE (NED)
103LG21
36.

308

BACHI SSW SLO 2009 Mare Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: BARONIN/BRANDENBURGER
O: Gerfried Puck
B: EVA ŠTRLEKAR, ŠTORE (SLO)
104TW15
37.

229

BAGAZZA M KWPN NED 2006 Mare Bay F: QUIDAM DE REVEL
M: RAGAZZA DI OLYMPIA/G.RAMIRO Z
O: Dawid Kubiak
B: VEEHANDEL MUSTERD B.V., HOOGE ZWALUWE (NED)
103MI94
38.

401

BAIRONAS Arkliai LTU 2012 Gelding Grey F: Bacardi
M: Lora/Lordano
O: Sigitas Petraitis
B: Sigitas Petraitis
105RU48
39.

419

BALOU DU CHATEU OS GER 2010 Stallion Bay F: BALOU DU ROUET (OLD)
M: HELLE DES HAUTES (SF)/ULAK DU CHATEAU (SF)
O: Lukasz Kut
B: Gestuet Lewitz
105BA25
40.

85

BALOUCA Z ZANG DEN 2011 Stallion Chestnut F: BALOUBET DU ROUET
M: CATANA VAN T SCHAAPHOF/
O: PREBEN GR?NBAEK
B: ANNETTE GROENBACK
105IY80
41.

446

BALTASAR 13 MECKL GER 2010 Gelding Chestnut F: BALOUBRIE
M: BELLA/KOLIBRI
O: Hentschel, Jürgen
B: Hentschel, Jürgen
105KT41
42.

53

BALTAZAR DU ROUET OS GER 2003 Male Chestnut F: BALOUBET DU ROUET
M: COZETTE Z/CONTINUE
O: Maciej Zoladkiewicz
B: Gestuet Lewitz
103US72
43.

364

BATISTUTA KWPN NED 2006 Mare Bay F: EMILION
M: ULENA/BALOUBET DU ROUET
O: Stal Thijssen
B: R. LINSSEN, KESSEL LB (NED)
104BB02
44.

492

BE QUITE KWPN NED 2006 Gelding Grey F: QUITE EASY I
M: NONCHALANT/AMARETTO I
O: John Gunvar Knutsen
B: R.G M. CORNELISSEN, WIJCHEN (NED)
103OR70
45.

234

BEE WONDERFUL SWB SWE 2001 Mare Bay F: CAGLIOSTRO
M: WONDER/INDUS 530
O: Lud Verhelst
B: EVA-GUN LUNDBERG, ?LED (SWE)
SWE40295
46.

19

BERLINA KWPN NED 2006 Mare Chestnut F: CARTHINO Z
M: CAROLINA Z/CALVARO Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H.A.M. LURVINK, HAARLE GEM TUBBERGEN (NED)
103YZ70
47.

345

BERLINO Z ZANG BEL 2009 Gelding Grey F: EUROCOMMERCE BERLIN
M: CONTESSA Z/CHELLANO Z
O: Cox Karel
B:
104GO02
48.

11

BILLY BARON Z ZANG BEL 2006 Gelding Chestnut F: BARON CENTO HELDENLAAN
M: HEIVA MINOTAIS/PAGE DE PAULSTRA
O: Ing. Lukas Najman
B: Reinhold Mues
104OD68
49.

306

BIONDA 3 KWPN NED 2006 Mare Bay F: PHIN PHIN
M: VIDRIOMF/TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
O: Stal Grootelaar & Ales Opatrny
B: G. BOSCH, DALEN (NED)
103XX16
50.

307

BO KWPN NED 2006 Mare Grey F: INDORADO
M: QUADRILLE Z/QUICK STAR
O: Hengstenhouderij Jespers B.V.
B: P. BASTIAANSEN, TILBURG (NED)
104WJ80
51.

329

BOEGEGAARDENS GRAF-TOP DWB DEN 2009 Stallion Bay F:
M: /
O: TRINE HINZ SCHAKSEN
B:
105RY72
52.

289

BOLIVIA UKR 2005 Mare Bay F: BONOPART
M: OFELIA/
O: TSAPIN OLEKSANDR
B:
103NU88
53.

389

BORNEO PZHK POL 2009 Gelding Bay F: PLACIDO
M: BARONESSE PICCADILLY/PRINZ PABLO
O: Anna Jones
B: Witold Szydelko
104TZ79
54.

438

BOTOKS OS GER 2006 Gelding Bay F:
M: /
O: Jaroslaw Kurzawa
B: Gestuet Lewitz
105QW70
55.

74

BURBON OS POL 2012 Gelding Bay F: Bernini
M: Politesse d'Ete/Italic des Sal
O: Agnieszka Labudzik
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
105RJ52
56.

132

BUTTERFLY HOLST GER 2008 Mare Bay F: LANCER II
M: KYRA XXIII/CONDRIEU XX
O: Kopras Sp. z o.o.
B: MOHR CARL-MARTIN, HOEGEL (GER)
104WU70
57.

368

CACIDO L BWD DEN 2009 Stallion Bay F: Come Back II
M: Lucienne-Wunder/Lucky Light
O: Lykkegaard 159ApS
B: Peter Lambertsen, Brovst (DEN)
105RY83
58.

304

CALERO Z ZANG BEL 2009 Gelding Bay F: CICERO Z
M: SHANNON (OLD)/SANDRO Z (HOLST)
O: Pawel Kozanecki
B: Vink B.
104QE29
59.

462

CALEVO 2 OLDBG GER 2009 Gelding Bay F: CASALL (HOLST)
M: FARNIQUE (OLD)/LEVANTOS I (HOLST)
O: Dariusz Slupczynski
B: Reimer Detlef Hennings
104WR52
60.

288

CALGOT PLEASURE ISH GBR 2005 Mare Bay F: FOR PLEASURE
M: LISCALGOT/TOUCHDOWN
O: Luc Henry
B: Timpan LTD
103MD54
61.

75

CALIDANOS OS 2012 Male Bay F: Calido
M: Lobelia/Lordanos
O: Jan Zybala
B: Marten Hilmann
105OZ54
62.

221

CALINGKA KWPN NED 2007 Mare Grey F: CARDENTO
M: TROJKA DML/EMILION
O: Archipp Kozanecki Sp. J.
B: D.M. LEISTRA, HEERENVEEN (NED)
103NS05
63.

217

CALVINO DE NYZE Z ZANG BEL 2009 Stallion Chestnut F: CALVARO Z
M: URMINA/HEARTBREAKER
O: Stal Thijssen
B: Danny Nijs
104RT99
64.

271

CAMAKO S BOY JW SBS BEL 2008 Gelding Bay F: BAMAKO DE MUZE
M: FLYING GIRL/QUERLYBET HERO
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
104TM94
65.

290

CAMBRIDGE UKR 2007 Stallion Bay F: CANVAS
M: GREMPITSA/
O: GONCHAR SVITLANA
B:
104QQ19
66.

27

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Gelding Bay F: CONTENDRO I
M: KAMPINA DE ACORD/ACORD II
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp.zo.o.
104PL75
67.

410

CANTAIR HBC HOLST GER 2007 Gelding Bay F: CON AIR
M: ISABELL XI/CANTUS
O: Margarita Krol
B: LORENZEN UWE, RANTRUM (GER)
104AE54
68.

228

CAPRINI 3 DSP 2001 Gelding Bay F: CENTO
M: LALIC/LORD CALANDO
O: Gestüt Dobel/Horst Karcher
B: MarxRudolf
GER45286
69.

66

CAPT'N KOKOSNUSS SATHU GER 2012 Gelding Bay F: COLESTUS
M: GEORGIA/ASTI SPUMANTE 7
O: Henschel, Mario & May, Klaus-Peter
B: Richter, Carola
105OJ51
70.

296

CAPTAIN COOPER KWPN BRA 2007 Gelding Bay F: NAMELUS R
M: V.ZARAH 17/CORLAND
O: Stal Thijssen B.V.
B: HARAS COOPER, CAMPINAS, SAO PAULO (BR)
104DB63
71.

485

CARAT SWB SWE 2000 Gelding Other F: CARDENTO
M: TIFFANY/KREVAD
O: R.J.Vos
B: Bengt Wallin
103KV75
72.

374

CARDIFF DWERSE HAGEN Z Zang 2006 Male Grey F: Conquest Van De Helle
M: Mystery Dwerse Hagen/Eoghan Du
O: Arcus Engineering Czech
B: De Dwerse Hagen Bvba
103HM09
73.

45

CARIGNO II HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CASALL
M: PENELOPE VI/CORONADO
O: Krieg, Andreas
B: FELDHAUS HENRIKE, SOERUP (GER)
104SK68
74.

193

CARINJA 18 HOLST GER 2010 Mare Other F: FOR FASHION
M: WENCKE II/CARINJO
O: K+B Sportpferde
B: WALTER WILFRIED, SCHENEFELD (GER)
104VO52
75.

97

CARLA 113 PZHK 2002 Mare Grey F: ELVIS
M: CANDY/GOLDSCHLAEGER
O: Siarkiewicz Klaudia
B: DREI W STUD FARMS SP. Z O.O., OKOLY (POL)
GER46187
76.

409

CARLEONE KWPN NED 2011 Stallion Chestnut F: CASALL
M: NIZZA VIII/COROFINO
O: Sigitas Petraitis
B: Roerink
105FA47
77.

390

CARLSBERG 10 KWPN NED 2007 Gelding Bay F: LORD Z
M: WIDIN/KORIANDER
O: VsI Vakaru zirgai /Ralfas Rackus
B: HENSTRA EN HENSTRA, DROGEHAM (NED)
104KV84
78.

313

CARLSON 93 HANN GER 2008 Gelding Bay F: CONTENDRO I
M: SIDNEY/STOLZENBERG
O: CARLSON 93 SYNDICATE LLC
B: STAMPEHL, DR. CHRISTIAN (GER)
104PS27
79.

231

CARMELLO DE PAEP Z ZANG BEL 2006 Stallion Bay F: CALVARO Z
M: CHARADE Z/CARTHAGO Z
O: Dorota Zieniewicz
B: Zagersheide
103OF37
80.

303

CARONETTE KWPN NED 2007 Mare Grey F: UP TO DATE
M: UERONETTE/CAVALIER
O: H. Visser
B:
105IA32
81.

412

CARRY 70 HOLST GER 2005 Stallion Bay F:
M: /
O: Dorota Korbalewska
B: Lothar & Sven Voelz
105KX79
82.

168

CARTANO K HOLST GER 2010 Gelding Grey F: CACHAS
M: W-CASSINA-K/CASSIANO
O: Oldstaj s.r.o.
B:
105FV33
83.

224

CARTOGRANS KISS OS GER 2006 Stallion Chestnut F: CARTOGRAN
M: CELESTE Z/CANABIS HOLST
O: Izabela Doering
B: Gestuet Lewitz
104BC05
84.

169

CARTOOCCI OLDBG GER 2009 Gelding Other F: CARTOON
M: LISA CONVERTINA/CONVERTER
O: Zach Lukas
B:
104QF87
85.

134

CARTOSI MELLONI HOLST GER 2010 Stallion Bay F: CATOKI
M: TILBA-TILBA/CASSINI I
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: KUDLINSKI KLAUS, BRÜGGE (GER)
104UJ41
86.

201

CARUNO 3 HOLST GER 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Alicja Ciarczynska
B: Gerd Carstensen
105QU52
87.

382

CASANOVA S ZANG GER 2005 Male Bay F: Crown Z
M: Riona/Raphael
O: Ing.Lukas Najman
B:
103RH78
88.

38

CASIMIR 87 HOLST GER 1999 Gelding Bay F: CALANDO I
M: CIAVE/SILVESTER
O: ALISKINA, Olga
B: HENKE HEINRICH, HAMBURG (GER)
GER41607
89.

328

CASIRA DWB DEN 2009 Mare Grey F: CASINO
M: EVITTA/ESPRI
O: JAN LIST CHRISTENSEN
B: AKSEL RASMUSSEN, TJELE (DEN)
104YC56
90.

96

CASPAR DE VALD GER 2006 Stallion Grey F: CASPAR
M: OH CHIC/
O: BARTOSZ ADAMUS
B:
103DX62
91.

379

CASSIA DE LYS 2 WESTF GER 2006 Mare Grey F: Cornet Obolensky
M: Championesse/Champion Du Lys
O: Huber,Theo
B: Martin Dieckhoff
103WV97
92.

60

CASSILIO HOLST GER 2006 Stallion Bay F: CASSINI I
M: M-HERALDIK/HERALDIK XX
O: Quamiro Sp. z o.o.
B: SAGER FRANZ, AASBUETTEL (GER)
103LZ20
93.

408

CATALAN GER 2009 Gelding Bay F: CATOKI
M: TIA BONITA/CHALAN
O: VsI Vakaru zirgai /Ralfas Rackus
B: Harald Winkelmann
105GO93
94.

122

CATAMARA'N HOLST GER 2010 Gelding Grey F: CORRADO I
M: OLRAUNE/CAMBRIDGE
O: Jan Zybala
B: Gerken Doerte
105FU22
95.

65

CAVALINO HOLST GER 2012 Stallion Grey F:
M: /
O: HELMUT WINGENROTH
B:
105RY81
96.

276

CAVARELLI OLDBG GER 2007 Gelding Grey F: COUPE DE COEUR
M: LAVARELL/CONTENDER
O: Andrzej Blazejewski & Jan Chrzanowski
B: Lambardt, Rudolf & Dirk
104EQ07
97.

170

CEBRA OS GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Kotalik Matej
B:
105QF15
98.

61

CELLESTIANO HOLST GER 2012 Male Grey F: CELLESTIAL
M: BERTA III/CARRICO
O: Walker, Brian
B: Moeller, Holger & Joerg
105LN60
99.

252

CELTIA II PZHK POL 2007 Mare Bay F: BAJOU DU ROUET (HOLST)
M: CARRANDA (OLD)/GRANDEUR (HANN)
O: Damian Wechta
B: DAMIAN WECHTA, ROSNOWKO (POL)
104PA74
100.

317

CENTISIMO OLDBG GER 2007 Gelding Bay F: CENTADEL
M: CALVATTA/STAKKATO
O: Zach Lukas
B: Gestüt Lewitz, DEU
103ZX27
101.

320

CENTO LANO SBS BEL 2004 Stallion Grey F: CENTO LANO
M: MYSTERY VAN DE DWERSE HAGEN/EOGHAN DU MERVAUX
O: Hana Rechova
B:
102YD48
102.

33

CENTRINO GER 2008 Gelding Bay F: CASIRO I
M: HERA/CANTUS
O: Andrey Rusakov/Andrius Petrovas
B: Gerd Sosath
104OW41
103.

50

CENTROPLAST DINAR PZHK POL 2008 Gelding Bay F: QULESTER (HOLST)
M: DIXI (M)/DIXAN (M)
O: PPH Centoplast Sp. z o.o.o
B: ARKADIUSZ HAMCZYK, MAZURY (POL)
104LY18
104.

261

CHACCO AMICOR OS GER 2009 Stallion Chestnut F: CHACCO BLUE (MECKL.)
M: QUICKCENT (OS)/CENTO (HOLST)
O: Zdzislaw Mikula
B: Gestüt Lewitz
104QJ04
105.

262

CHACCO AMICOR ZM OS GER 2009 Stallion Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: PILOTINE (WESTF)/BALOU DU ROUET (OLD)
O: Zdzislaw Mikula
B: Gestuet Lewitz
104MO61
106.

80

CHACCO DU ROUET OS 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: Heinz Meyer
105PC60
107.

420

CHACCO TWO OS GER 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Lukasz Kut
B: Gestuet Lewitz
105LQ49
108.

477

CHACCO'S GIRL 4 OS GER 2008 Mare Bay F: CHACCO BLUE
M: SANTA FEE/SAN JUAN
O: Stadler, Wilhelm
B: Andre Plath
104VX66
109.

322

CHACCOLAN OLDBG GER 2008 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: FRANCE GALL/L´ARC DE TRIOMPHE
O: OLDSTAJ, Ltd.
B:
104GC49
110.

225

CHACITOL OS GER 2005 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: FINJA (OLD)/CENTO (HOLST)
O: Andrzej Okla
B: Gestuet Lewitz
104EW34
111.

51

CHALLENGER DU TOULTIA Z ZANG BEL 2008 Male Bay F: COPIN VAN DE ROY
M: SARINA VAN HET GASTE/
O: Przedsiebiorstwo Medium Iga Biedka
B: Schreiber Fabien
104GR41
112.

253

CHARLENE HOLST GER 2008 Mare Grey F: CLARIMO
M: RAJA II/LANCER II
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: WESTPHALEN-FEHRS WENCKE, VAALE (GER)
104HN44
113.

327

CHARLESTON K HOLST GER 2005 Stallion Bay F: CARINJO
M: BOGOTA/CORLEONE
O: MIA KANSAGER
B: VOELZ LOTHAR UND SVEN, WOEHRDEN (GER)
103DQ29
114.

426

CHARMONY 3 OS GER 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Olimpia Filipowska
B: Gestuet Lewitz
105RR99
115.

18

CHECKPOINT CHARLY OLDBG GER 2007 Male Bay F: CHAMBERTIN
M: GOLDFEE/LORD PEZI
O: Thomas von Werner
B:
103ZU60
116.

8

CHELINO OLDBG GER 2008 Gelding Bay F: CASIRO I
M: KASSANDRA/LANDOR S
O: Andrey Rusakov/Andrius Petrovas
B: Gerd Sosath
104KG67
117.

35

CHIARA WESTF GER 2008 Mare Bay F: CAPTAIN FIRE
M: LAURINA/LEVANTOS I
O: VsI Vakaru zirgai /Ralfas Rackus
B: Gerd Sosath
104KD13
118.

518

CHICA HOLST GER 2008 Mare Bay F: Cachas
M: Heldin II/Calando IV
O: Miroslaw Radomski
B: ZG TAMMLING, BOEKLUND (GER)
104QA68
119.

106

CHICCO BLUE OS GER 2010 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105QY37
120.

92

CHICHARITO BLUE OS GER 2009 Gelding Bay F: CHACCO BLUE (MECKL)
M: CHIARA (OLD)/LANDGOLD (OLD)
O: Andrzej Okla
B: Gestuet Lewitz
104PY34
121.

272

CHICO HIPPICA OS GER 2007 Gelding Grey F: CENTADEL (OS)
M: CARNUTE GIRL (OS)/CARNUTE (SF)
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Gestuet Lewitz
104NW71
122.

255

CHINTABLUE OS GER 2009 Gelding Bay F: CHINTAN
M: DOCIACCA/CHACCO - BLUE
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: Gestuet Lewitz
104TV43
123.

223

CHITO BLUE OS GER 2005 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: QUANTHARA Z (Z)/QUINAR (HOLST)
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewitz
103FL10
124.

353

CHRISTMASS 2 HOLST GER 2008 Mare Grey F: CALIDO I
M: P-VIRGINIA/BALDINI I
O: Gkouskova, Anna
B: RENSEN BERNHARD, WERLTE (GER)
104FF90
125.

417

CHUCK NORRIS HANN GER 2011 Gelding Bay F: CARRICO
M: GERONA/GLOSTER
O: Olimpia Bembenik
B: Dr. Hartmut Schulte-Wiese
105IK30
126.

507

CI CI SENJOR ASK HOLST GER 2006 Stallion Grey F: CASSINI I
M: PENELOPE I/CONTENDER
O: STUTTERI ASK
B: KLEIN TOBIAS, RAESFELD (GER)
103JH78
127.

337

CICERO'S ISAURA BWP BEL 2008 Mare Grey F: CICERO Z
M: LACATA/LACANTUS
O: Sportpferde-Center Rothenburg
B: ROSHOEVE NV, GEEL (BEL)
104SY28
128.

478

CILLI LOU MECKL GER 2008 Mare Grey F:
M: /
O: Reemtsma, Dr. Martina
B: Hillenhagen, Angela
105MF10
129.

273

CLARIMA HOLST GER 2010 Mare Grey F: CLARIMO
M: RAJA II/LANCER II
O: Bartosz Skorupa
B: Westphalen-Fehrs Wencke
104UA21
130.

356

CLARITY HOLST GER 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Andrius Petrovas
B:
105KB76
131.

366

CLEMENTINE DWB DEN 2010 Mare Bay F:
M:
O: Trabjerg Horses
B:
105RY68
132.

164

CLEVER GIRL WESTF GER 2003 Mare Bay F: CASSINI I
M: COVERGIRL/CONTENDER
O: Xena Braeckmans
B: Meier, Dirk
102MO15
133.

179

CLINTANA W Z ZANG AUT 2009 Mare Grey F: CLINTON
M: ROMINA/LANSING
O: Roland Weidinger
B: Roland Weidinger
105KV51
134.

36

COCO CHANEL ZANG NED 2005 Mare Bay F: CROWN Z
M: GRANDESSA/GRANNUS
O: Aladushkina, Julia
B:
103TH92
135.

349

COCODRILLO HOLST GER 2003 Stallion Bay F: CORRADO I
M: EVITA IV/LORD
O: RICCIONI SUNY
B: HATTEBUHR JUERGEN, WINSEN/ALLER (GER)
102NZ48
136.

377

COCOLINO 7 Holst GER 2009 Male Dark Bay F: Cayado
M: M-Libidineux/Lavall II
O: Walter G. Schmid
B: Walter G. Schmid
104MU32
137.

136

COCORRADO OS GER 2007 Stallion Grey F: CORRADO I HOLST
M: CINA Z/CARETANO Z
O: Tadeusz Koza & Zbigniew Kostrzewski
B: Gestüt Lewitz
104LY68
138.

141

COLLIN M HOLST GER 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Olga Martinczak
B: Valerie Baumann
105QC00
139.

42

COLMAR 2 HOLST GER 2003 Gelding Grey F: CASSINI II
M: ILLUSION IV/LINOS
O: Willi Fischer
B: KRUSE-SOENKE KARL-ERNST, KOLLMAR (GER)
102QO66
140.

157

COLORADO RUS 2007 Gelding Bay F: LAND CRUISER
M: ABBA/
O: Tsapin Oleksandr
B:
105EC25
141.

52

COMET 235 OLDBG GER 2008 Gelding Bay F: CONTENDRO I (HOLST)
M: ARIBESKA (OLD)/ACORD II (HOLST)
O: Joanna Maluszynska
B: Christiana Schneider
104LH55
142.

188

CON X HOLST DEN 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Monika Valuntaite
B: Thomsen Jorgen
105LU99
143.

422

CONAYERO NF HOLST 2010 Male Bay F:
M: /
O: Natalia Wlodarczak-Kubiak
B: Boeve Hermann
105ME11
144.

190

CONCARE SWB SWE 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B:
105RT28
145.

37

CONDOR 561 HOLST GER 2005 Gelding Bay F: CASSINI I
M: RENNA/QUINAR
O: Koller, Friedrich-Wilhelm
B: PLOCK WILLI, BORKEN-TROCKENERFURTH (GER)
103TC41
146.

421

CONLOU OS GER 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Bartosz Kut
B: Gestuet Lewitz
105LQ44
147.

268

CONPEIA WESTF POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Mateusz Michalski
B: Montis Sp. z o.o.
105QP39
148.

105

CONTHACCA OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105MY33
149.

402

CONTREMONT HOLST GER 2012 Gelding Bay F: Crunch
M: Tara XV/Cashandcarry
O: Sigitas Petraitis
B: Karola Boley
105RU43
150.

211

COPA DEL REY OS GER 2011 Gelding Bay F: CONTENDROS 2
M: CAYONDA/CARTOON
O: Orschel, Cassandra
B: Gestüt Lewitz
105SL37
151.

91

CORAZON 58 HOLST 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Stanislaw Jasinski
B: Frank Plock
105SN44
152.

447

CORLAND STAR KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Sigitas Petraitis/Matas Petraitis/Kristupas Petraitis
B: 020194 FAM. Van Rooijen
105QB89
153.

183

CORMINT DE LUXE GER 2006 Gelding Bay F: CORMINT
M: GOTA/CASCAVELLE
O: Ausra Mudenaite
B: FEY MATHIAS CHR.
104LS31
154.

181

CORNET AMOUR OS GER 2010 Gelding Grey F: CORNET'S STERN
M: PATRICE/PIK LABIONICS
O: Gkouskova, Anna
B: Gkouskova, Anna
105BF20
155.

331

CORTEZ 63 HSH HUN 2005 Gelding Other F: COROFINO II
M: LIMITED EDITION/LORD CALANDO
O: Zimmermann, Ulrike
B: Lengyel, Robert
103SM39
156.

9

CORUM HOLST GER 2002 Gelding Grey F: COLMAN
M: ZAMINA/ATHLET Z
O: Dr. Elisabeth Ruth
B: ROLFS REIMER, POPPENHUSEN (GER)
103KY11
157.

15

COSTELLO KWPN NED 2007 Gelding Bay F: LUIDAM
M: ROXETTE/CORLAND
O: Urszula Kapcia
B: WINDSTRA & J.H. WINDSTRA-WEKEMA, BOERAKKER (NED) / A. WEKEMA, DE WILP GN (NED)
104CL20
158.

380

COUNT EDWARDS Hann GER 2009 male Dark Bay F: Count Grannus
M: Stakkatonie/Stakkato
O: Eggart, Sabine
B: Zettel, Heinrich
159.

504

COURTNEY 11 OLDBG GER 2009 Mare Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: LAMBADA (HOLST)/LAURIN (HOLST)
O: Katarzyna Bawlowicz
B: Gerd Wieker
104ZE87
160.

340

CRAZY CHARA HANN GER 2006 Mare Bay F: CALIDO I
M: CRAZY CARLOTTA/CRAZY COCKTAIL
O: Bormann, Finja
B: BOESE, KATRIN (GER)
104QH34
161.

270

CRAZY RAY OS GER 2004 Stallion Bay F: GESMARAY (SF)
M: CAPELLA (HANN)/CAPTAIN PAUL I (HANN)
O: Dariusz Matuszewski
B: Gestuet Lewitz
104OP27
162.

72

CRISTALL OLDBG POL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Bartosz Adamus
B: Janusz Majewski
105JX19
163.

218

CRISTELLO 2 KWPN NED 2007 Stallion Bay F: NUMERO UNO
M: VOLSTELLE/VOLTAIRE
O: Stal Thijssen
B: W.F J. WIGINK-MARKVOORT, SCHALKHAAR (NED)
104AQ35
164.

457

CRONOS OLDBG GER 2007 Gelding Bay F: CONTENDRO I
M: ALESKA (OLD)/CORDIAL MEDOC (OLD)
O: Euforia Msciwoj Kiecon & Michal Knap
B: Juergen Stueckemann
104EE70
165.

332

CRONOS 17 HOLST GER 2003 Gelding Grey F: CORRADO I
M: ELSBE/LORD
O: Trebox Horses
B: SIEVERS HANS JOACHIM, WITZWORT (GER)
103MR84
166.

161

CUELA KWPN NED 2007 Mare Grey F: VERDI
M: LUDUELA/BURGGRAAF
O: Mag. Katrin Pfingstl
B: DE Radstake B.V., VARSSEVELD (NED)
103UQ61
167.

350

CZARDAS 30 HANN GER 2003 Stallion Other F: CONTENDRO I
M: GRANNINA/GRANNUS
O: Iron Horse Farm
B: DR. IRMGARD OVELHEY (GER)
102NI85
168.

214

D ZOLTAN KWPN NED 2008 Gelding Chestnut F: ULTIMO
M: ZAFIERA G./TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
O: Stadnina Koni Lesna Wola
B: R. BRIL, WESTENDORP (NED)
104TJ07
169.

220

DAINA KWPN NED 2008 Mare Bay F: CANTOS
M: NATHALIE/HEMMINGWAY
O: Krzysztof Okla
B: G. Swinkels
104WU53
170.

250

DANTOS KWPN NED 2008 Gelding Bay F: CANTOS
M: TOMKE H/NAIROBI
O: Euforia Msciwoj Kiecon
B: H.B.C. STAL BV, BOIJL (NED)
104OQ43
171.

159

DARINOSA C KWPN NED 2008 Mare Bay F: CON AIR
M: TINOSA C (KWPN)/ANIMO (KWPN)
O: Hubert Kierznowski
B: Stoeterij't Centrum
105BU29
172.

493

DARWIN VAN DE KAPEL BEL 2009 Gelding Bay F: VIA QUICK VD KAPEL
M: AMANDA VAN DE KAPEL/QUASIMODO Z
O: John Gunvar Knutsen
B: De Heer Joris van den Bergh
105DK78
173.

247

DENVER Z ZANG NED 2004 Gelding Other F: DUTCH CAPITOL
M: KINA B (KWPN)/BOREAS (KWPN)
O: Hubert Kierznowski
B: J. H. M. Custers
103AM23
174.

86

DIABLO Z ZANG NED 2009 Gelding Bay F: DIARADO
M: LAVALETTA/LAVALETTO
O: Stal Thijssen
B: Montfort
105DC58
175.

392

DIANITA H KWPN NED 2008 Mare Bay F: CANTOS
M: UNITA-H/INDOCTRO
O: Rolf Morssinkhof
B: W.F. HUIRNE, ERICA (NED)
104LM68
176.

246

DIGISPORT CALLISTA HANN GER 2007 Mare Bay F: CONTENDRO I
M: ERLE/ESPRI
O: Karolina Osieka
B: KNOOP, ARNE UND SABINE, LOXSTEDT (GER)
104GV94
177.

215

DIGISPORT CONTENDRIX HOLST GER 2010 Stallion Bay F: CONTENDRO I
M: WII LARA A/CARINJO
O: Jaroslaw Sekula
B: Paulsen Soenke Lorenzen
105FQ18
178.

326

DIMITRI Z ZANG BEL 2009 Stallion Grey F: DIARADO
M: LARTHAGO/CARTHAGO Z
O: BAEKGAARDEN YOUNGSTER
B:
104FD74
179.

283

DIOGRANDE KWPN NED 2008 Male Bay F: CARTHINO Z
M: QUININA Z/QUINAR
O: New Sport Reitpferde GmbH & Arunas Butkus
B: H. STEINMEIJER, DENEKAMP (NED)
104JG52
180.

2

DIOR V KWPN NED 2008 Stallion Bay F: INDOCTRO
M: LESLIE/GARANCO
O: Hubert Kierznowski
B: P.L.M. VAESSEN, WIJNANDSRADE (NED)
104LE73
181.

439

DIRESTRAIT KWPN NED 2008 Stallion Bay F: MR. BLUE
M: CADIZ DU RONA Z/CARTHAGO
O: Slawomir Pietrzak & Amanda Pietrzak
B: Y. COPAL, BIEST HOUTAKKER (NED)
103VU24
182.

58

DIRTY HARRY KWPN NED 2008 Gelding Bay F: LORD Z
M: WILANDA/EMILION
O: Tomasz Michalski
B: J.W. DE FEIJTER, AXEL (NED)
104KI90
183.

418

DO IT KWPN NED 2008 Gelding Bay F: ULTIMO
M: NORA/ARGUS
O: Marta Baczynska-Nowak
B: A.J Klijntjes
104ZY77
184.

16

DOLORES M PZHK 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Jasmina Dmyszewicz
B:
105KV69
185.

59

DOMINGO S EX TIP TOP 28 KWPN NED 2008 Gelding Bay F: TYGO
M: MADONNA/ZEOLIET
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: J.W. SCHUILING, VRIES (NED)
104LJ53
186.

487

DON GRETZKY SWB SWE 2007 Gelding Bay F: CORLENSKY G
M: GISELLE G/DONNERHALL
O: Mawson Sport Horses
B: Lena Sellman
104QN17
187.

84

DONIQUE KWPN NED 2008 Mare Black F: DOUGLAS
M: KRONIQUE/TRITON
O: Stal Thijssen
B: J. KRAMER, EMMEN (NED)
104GK81
188.

79

DRAKO PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Manfred Slodczyk
B: Maria Czuchryta
105RZ00
189.

265

DREAM ON KWPN NED 2008 Gelding Bay F: DOUGLAS
M: ARINA/OKLUND
O: Slawomir Hartman
B: HANS DINGS BV, HEEZE (NED)
103YL25
190.

94

DUKE G AES GBR 2008 Gelding Bay F: COLMAN
M: MOONLIGHT/
O: Gospodarstwo Rolne Mgr Ludwika Miklaszewska
B:
104LM07
191.

359

DUPONT'S HJ OTTO MATIC ARG 2004 Stallion Chestnut F: TYRUSO H
M: HJ ORANGE/NEPOS
O: CHEVAUX DUPONT LLC
B: HENRY JOTA
103QE45
192.

450

DURANO E KWPN NED 2008 Gelding Grey F: CANTURANO
M: MONETTE/ACHILL / LIBERO H
O: Hank Melse BV - Gielen Kevin BVBA (11056234)
B: F.J. VAN ESCH, SINT-OEDENRODE (NED)
104WT45
193.

314

DUTCH CINDA ALDA Z ZANG NED 2007 Mare Grey F: DUTCH CAPITOL HOLST
M: GIRALDA KWPN/SILBERSEE HOLST
O: Iron Horse Farm
B: ZANG
103XO08
194.

484

DYLANO M KWPN NED 2008 Gelding Bay F: CANTOS
M: KALIBRA/ULSTER
O: S. Petraitis/M. Petraitis/K. Petraitis
B: J.H. MITTENDORFF, DE KRIM (NED)
104EW48
195.

351

DYNAMO GER 2010 Gelding Other F: DIARADO
M: ALICANTE/GRANULIT
O: Kathrin Pinigin
B:
105IO72
196.

166

E-ACTION B KWPN NED 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Marta Roszkiewicz-Heizer & Jan Vinckier
B: Paardenhouderij Boeve V.O.F.
105OG50
197.

245

EDESSO KWPN NED 2009 Stallion Chestnut F: ZAHROS R
M: ADESI/GERMUS R
O: Dyzewska Ewa
B: A. DE GORTER, ZUIDWOLDE DR (NED)
104HZ05
198.

43

EDGARRENTO KWPN NED 2009 Stallion Bay F: ZENTO
M: TJALLYDEE/NUMERO UNO
O: Stal Thijssen
B: J.H.C. SCREEVER, HAAKSBERGEN (NED)
104SM26
199.

266

EDJIN KWPN NED 2009 Gelding Bay F: DOUGLAS
M: ASTARA/CASMIR Z
O: Slawomir Hartman
B: HANS DINGS BV, HEEZE (NED)
104XD43
200.

236

EL CAMP PZHK POL 2003 Male Bay F: CAMPARI M
M: ELEINE/ELVIS
O: Andrzej Oplatek
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
102MH14
201.

195

EL CLARIMO HOLST GER 2009 Stallion Grey F: CLARIMO
M: ULRIKA I/LIMBUS
O: Mts. Team Nijhof & L. van Vliet
B: JONASSON BIRGITTA, LINDEROED (SWE)
104PS25
202.

208

ELBERO H KWPN NED 2009 Mare Grey F: ODERMUS R
M: NIPORTO/LIBERO H
O: Stado Ogierow w Boguslawicach Sp. z o.o.
B: J W M. Heldens
104SQ56
203.

28

ELOMAH KWPN NED 2009 Mare Bay F: CAMPBELL VDL
M: WHYNONAH/HAARLEM
O: Norpol Inge Brattli
B: E. HOLTHOF, EMMER COMPASCUUM (NED)
104WF62
204.

21

ELWICA DN KWPN NED 2009 Mare Grey F: CARDENTO
M: WICA VAN DE HERMITAGE/AHORN
O: Pawel Bado
B: D. NOORDHUIS, Wijster (NED)
104WJ69
205.

194

ELYSSE DE NABAB KWPN NED 2009 Mare Chestnut F: NABAB DE REVE
M: NOBODY'S FOOL/GOLDEN GRANNUS
O: JR Stables & SH Sporthorses
B:
105RU59
206.

207

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Gelding Bay F: WARRANT
M: AJELSINAA/BURGGRAAF
O: Adrianna Ostrowska
B: N A. Toonen
104TO53
207.

31

ENJOY KWPN NED 2009 Gelding Bay F: VICEROY T.
M: TALIEN/MENDEL
O: Stal Thijssen B.V.
B: J.W. VINK & J.M. KATEMAN, MIDDELAAR (NED)
104PT29
208.

291

ENRIQUE KWPN NED 2009 Gelding Bay F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: MADONNA/LANDO
O: Stal Thijssen
B: A. Hoekstra
105DJ10
209.

384

ERRANTO KWPN NED 2009 Male Bay F:
M: H.V.D. Weerdt
O: Andrius Petrovas
B:
210.

365

ESCADA VI Holst GER 2012 Mare Bay F: Casquetto
M: Virginia V/Caretino 2
O: Tetens, Beate&Orchel Cassandra
B: Tetens, Beate
105SL00
211.

488

ESMINKA KWPN NED 2009 Mare Bay F: CONTADOR
M: ROXANNE/LINCOLN
O: Stal Wiefferink
B: Olthof
105FO30
212.

48

ESTORIL KWPN NED 2009 Gelding Bay F: CALVARO Z
M: ASLEY/CONCORDE
O: Rob Cornelissen
B: J. van Rij
105IG96
213.

57

ETO'O KWPN NED 2009 Gelding Bay F: TYGO
M: KARLA/GRAAF GRANDE
O: Anna Kielb
B: T. KRAAN MUSKENS, HEKENDORP (NED)
104QU35
214.

425

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Stallion Bay F: NAMELUS R
M: LORY/EKSTEIN
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: J.M.F M. VAN TARTWIJK, WESEPE (NED)
104MZ26
215.

299

EVERDI KWPN NED 2009 Stallion Grey F: VERDI
M: NN (KWPN)/CASSINI I
O: Slawomir Miasko
B: E. GAUDIANO, BUTTELHORN (GER)
104VJ80
216.

292

EVERGLADE KWPN NED 2009 Gelding Grey F: CLINTON
M: NAOMI/VOLTAIRE
O: C.Kramer & SH Sporthorses
B: H.J.A.M. ROTTINK, BENTELO (NED)
104XT92
217.

196

EVITA KWPN NED 2009 Mare Bay F: CANTURANO
M: MIOLIETA/FARMER
O: Stal Thijssen B.V.
B: P. OOSTERBOSCH, WINTELRE (NED) / ADR VAN HOEFLAKEN, HEDEL (NED)
104PY06
218.

202

F TERMIE R 14 KWPN NED 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Marzenna Szustkowska
B: Stal Roelofs
105QO49
219.

125

F. ADERMIE KWPN 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Anna Lipinska
B:
105QA94
220.

338

FA FIE AGAIN KWPN NED 2010 Gelding Bay F: CANTOS
M: NIKE-UTOPIA/BURGGRAAF
O: Sportpferde Center Rothenburg
B:
105KT16
221.

260

FARMER PZHK POL 2008 Stallion Bay F: ROVETTO OLD
M: FEOLA SP/LAVENDEL KWPN
O: Stadnina Koni Nowielice
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
104BS31
222.

64

FASTINA DWB DEN 2011 Mare Bay F: FAVORIT ASK
M: ASHLEY/ASTON
O: BAEKGAARDEN YOUNGSTER
B:
105BN01
223.

133

FATIMA KWPN NED 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: R. Bril
B: R. Bril
105RX45
224.

227

FENNA KWPN NED 2010 Mare Bay F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ARTUNA/
O: Gospodarstwo Rolne Mgr Ludwika Miklaszewska
B:
105BX35
225.

114

FIBONACCI S GER 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: Dr. Peter Pongs
105KU08
226.

12

FIDAURA VAN HET POLDERHOF BWP BEL 2005 Mare Bay F: KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
M: URQUELLE DEUX VH POLDERHOF/TENOR MANCIAIS
O: Joy Demuynck (10400904)
B: ANDRE BRUYLAND, ZULTE (BEL), ZULTE (BEL)
103YA05
227.

505

FIDELIO HANN GER 2008 Stallion Bay F: FOR EDITION (HANN)
M: ESCALORA (HANN)/ESCUDO I (HANN)
O: Katarzyna Sompol
B: Oskar Wiese
103VT09
228.

180

FIONA KWPN NED 2010 Mare Bay F: WARRANT
M: ZAFIRA/SIR CORLAND
O: CIMOLAI CARLA
B:
105HQ91
229.

295

FIREBALL KWPN NED 2007 Gelding Bay F: WITTINGER VDL
M: PETRA/DARCO
O: Stal Thijssen B.V.
B: G. SWINKELS, BREUGEL (NED)
104PT31
230.

216

FIRST LADY KWPN NED 2010 Mare Other F: CLINTON
M: WOYTILLA/QUIDAM DE REVEL
O: Michal Ziebicki
B: WAM B.V.
105BK42
231.

318

FLYING OS GER 2008 Gelding Bay F: SANVARO
M: ANDREA GOLD/LANDGOLD
O: Zach Lukas
B: Gestüt Lewitz, GER
104HD42
232.

104

FLYING LOTUS Z ZANG BEL 2010 Mare Bay F: FLIPPER D'ELLE
M: ORIENTA/JUPILOT
O: Braeckmans
B:
105CW91
233.

87

FOR EVER KWPN NED 2010 Mare Bay F: CARAMBOLE
M: JARJOLIJN/AHORN
O: Stal Thijssen
B: Stal Thijssen
105RE47
234.

352

FOR FAN WESTF GER 2006 Gelding Chestnut F: FOR PLEASURE
M: FALKENHOF ' S LANDFEE/LANDSTREICHER
O: UAB Favoritas / Kristaps Neretnieks
B: Montis Sp.zo.o.
104DB21
235.

182

FOR SALE GER 2010 Gelding Bay F: FOR EDITION
M: ELVIRA/ESCUDO
O: Anna Arkhipova,Tatjana Reznuka
B:
105HL15
236.

411

FOREST PZHK POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Salih Barlas
B: Pawel Krzywanski
105LC08
237.

146

FORGET ME NOT 3 KWPN NED 2010 Mare Other F: QUERLY-ELVIS
M: WANTOS/CANTOS
O: Urszula Kapcia
B: Van Leur, B.
104ZV26
238.

394

FREYA KWPN NED 2010 Mare Bay F: BOSS
M: BON-BON/UP TO DATE
O: Andrzej Zagdanski
B: J. Werners
105HQ02
239.

479

FST DIPYLON DSP GER 2004 Stallion Bay F: DINGLINGER
M: GILETT/LAVALL I
O: Sächsische Gestütsvew. Landge.Moritzburg
B: Kretschmer, Ehrenfried
103DO55
240.

103

FUBERTHA KWPN NED 2010 Mare Bay F: NABAB DE REVE
M: MUBERTHA/BURGGRAAF
O: Cassandra Braeckmans
B: X.J.M. van Heertum
105BP78
241.

469

FUERST WILLI 2 HANN GER 2007 Gelding Bay F: FOR EDITION
M: ZYPRESSE/ZACHARIAS
O: Oleksandr Kostenko
B: Boehmke, Waltraud
104EQ78
242.

503

FULL PLEASURE HANN GER 2004 Gelding Chestnut F: FULL HOUSE (XX)
M: FRITZI (HANN)/FOR PLEASURE (HANN)
O: Katarzyna Bawlowicz
B: Heinrich Meyer
104PA27
243.

111

GANDICA VAN HET SCHAARBROEK BWP 2006 Mare Bay F:
M: /
O: Jan Kopec
B: Henri Van Craen, Belgia
105QH64
244.

128

GENTELMAN KWPN 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: Hodowcy: W. Verschuren
105QQ17
245.

110

GEORGIA PZHK POL 2007 Mare Grey F: BAJOU DU ROUET (HOLST)
M: GOLDIKA II (SP)/LAMBADO (HOLST)
O: Michal Nojmann
B: ANDRZEJ GOLAS, LUBIESZYN (POL)
104WI50
246.

49

GIGA STAR DE TIJI BWP BEL 2006 Stallion Bay F: CALVARO
M: QUICK STAR GIRL/QUICK STAR
O: Soensteby Family
B: PRO HORSE INTERNATIONAL, GENEVE (SUI)
103MM79
247.

388

GILEA PZHK POL 2006 Mare Bay F: LUDGER (HANN)
M: GAISMA (SP)/GINTS L 1198
O: Polskie Lowy Sp. z o.o.
B: Sylwester Kosinski
105DJ37
248.

210

GIRL RV KWPN NED 2011 Mare Bay F: QUALITY TIME
M: COTTICA II RV/VERDI
O: Joanna Pomiankowska
B: Stoeterij Renken
105EQ84
249.

13

GOEJE VRIJDAG BWP BEL 2006 Male Grey F: QUICKFEUER VAN KOEKSHOF
M: KAROLI ST. HUBERTUSHOEVE/HIBRAHIM VON PFERDHEIM
O: VsI Hobby Horse
B: RUTS JOZEF, MOL (BEL)
103JG53
250.

213

GOLDEN PZHK 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Lukasik, Jacek Mierzwinski
B: Michal Duszynski
105RL31
251.

89

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 Gelding Bay F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ZENZI HBC/CANTOS
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: TH. Griffioen
105FV12
252.

443

GOLDMAN S KWPN NED 2011 Gelding Grey F: COLMAN
M: NADETTE S/LUX
O: Slawomir Hartman
B: E. H. Schroembges
105FV17
253.

501

GOLIATH J&J Z ZANG BEL 2009 Gelding Chestnut F: GRISELDI (HESS)
M: PRESTIGE Z (Z)/PUCCINI (HANN)
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: Daniel Janssen
104WE51
254.

509

GOUVERNEUR KWPN NED 2011 Male Bay F: Eldorado van de Zeshoek
M: W-Newia/Burggraaf
O: Hank Melse BV
B: W. van t Hul
105RE44
255.

297

GRAND BALOU 4 HANN GER 2003 Gelding Chestnut F: BALOU DU ROUET
M: GRACY SUNSHINE/GRANDEUR
O: Soensteby Family
B: Fischer,Elke
102OV16
256.

62

GREAT FEELING HANN GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Lukas Zach
B:
105MQ11
257.

357

GRIFFONE BWP BEL 2006 Gelding Bay F: TOULON
M: UNICA/NABAB DE REVE
O: Vladimir Beletskiy & New Sport Reitpferde GmbH
B: CLAESKENS, LUC
103XQ48
258.

235

GUCCI VAN DE GRENSHOEVE BWP BEL 2006 Gelding Bay F: THUNDER VAN DE ZUUTHOEVE
M: RACODA VAN DE GRENSHOEVE/LAWRENCE
O: Cassandra Braeckmans
B: DE PAUW LEO, STEENHUFFEL (BEL)
103SP59
259.

433

GULLIT H KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Waldemar Zientek
B: Stal Hendrix
105FD95
260.

41

HABUCH HOLST GER 2007 Mare Bay F: CASSINI II
M: TRIXI III/QUIDAM DE REVEL
O: Elisabeth Ruth
B: SIPPLE ELMAR, RAVENSBURG (GER)
104QM89
261.

460

HALIFAX VAN DE HEFFINCK BWP BEL 2007 Male Grey F: CABRIO VAN DE HEFFINCK
M: WIEWIE VAN DE HEFFINCK /CLINTON I
O: Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
B: VAN DE HEFFINCK B V B A, WIPPELGEM (BEL)
104OZ66
262.

73

HALOUNA KWPN NED 2012 Mare Bay F: Gentleman
M: Ramona van Berkenbroeck/Landet
O: Klub Sportowy ADAMUS
B:
105SE73
263.

68

HAMOSE NED 2012 Mare Bay F:
M: /
O: UAB Sportiniu zirgu investicija
B: 412056 M.M.A.Everse
105NH60
264.

358

HANNA V.D BROEKKANT BWP BEL 2007 Mare Grey F: CUMANO
M: AXELLE/NONSTOP
O: De Groote Tom NV
B: LAMERS INNO, SINT-HUIBRECHTS LILLE (BEL)
103YN06
265.

263

HEARTBREAKER 5 KWPN NED 2001 Gelding Bay F: HEARTBREAKER
M: NAFANORY/G.RAMIRO Z
O: Michal Ziebicki
B: J.A.G. STURKENBOOM-VERNOOY, ODIJK (NED)
POL40411
266.

498

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP BEL 2007 Mare Bay F: MASSIMO
M: OBELIA D'06 /SAYGON
O: Michal Kazmierczak
B: PETER LINMANS
104WV51
267.

264

HELIOS VAN DE NOORDHEVEL BWP BEL 2007 Male Bay F: HEARTBREAKER
M: LARUNA/LAROME
O: Anna Szary-Ziebicka
B: FRANKEN CORNEEL, WUUSTWEZEL (BEL)
103TE66
268.

467

HENDING VAN DE BRESSER BWP BEL 2007 Male Bay F: CARABAS V/D WATERINGHOEVE
M: TESSA/WENDEKREIS
O: Oleksandr Kostenko
B: SOORS MICHEL, PEER (BEL)
103WW93
269.

444

HIPHOP ASK DWB DEN 2010 Mare Grey F: CI CI SENJOR ASK
M: HIP-HOP'S COVER-GIRL/CHARMEUR
O: STUTTERI ASK
B: STUTTERI ASK, MARTOFTE (DEN)
104XS52
270.

113

ICE ICE BABY HANN GER 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jakub Lis
B: Dieter Wetjen
105KG15
271.

370

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Male Bay F: CASSINI II
M: Eileen 111 (BWP)/ACTION-BREAKER
O: Hubert Kierznowski
B: STOFFELEN BENNY-THEEUWES HARRIE
103XM91
272.

393

IRONIA OS POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Lech Januszewski
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
105RM16
273.

453

ISELINE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2008 Mare Grey F: CABRIO VAN DE HEFFINCK
M: ROMINA.C/DARCO
O: Katarzyna Bawlowicz
B: Stolerij Dorerheide
105HA10
274.

354

ITALO VAN'T DAUWHOF BWP BEL 2008 Male Bay F: DER SENAAT 111
M: SUPERBE/HEARTBREAKER
O: Hobby Horse VšI
B: WILLY DENOLF, AARTRIJKE (BEL)
104BT47
275.

121

ITON PZHK POL 2009 Gelding Bay F: TAUNUS (SP)
M: IKEA (SP)/TURBUD QUIRINUS (BWP)
O: SK Nowielice Sp. z o.o.
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
104LN51
276.

432

J LAWINA PZHK POL 2007 Mare Bay F: ARAVEL II (SP)
M: J-LIGIA (SP)/LAGRAIN (HOLST)
O: Anna Twardowska
B: Gospodarstwo Rolne Dabki Roman Barlik
105EZ73
277.

205

JACUZZY BWP BEL 2009 Gelding Other F: DIARADO
M: FANTASY/WARKANT VAN 'T GESTELHOF
O: Stephex Stables
B: Rudy Leenaerts
105RK16
278.

470

JAPPELOUP V/H WILGENBOS BEL 2009 Gelding Chestnut F: DOLLAR DU MURIER 91412674X
M: RAMONA/MAJOR DE LA COUR 78117178Y
O: Werbrouck Filip
B: Filip Werbrouck
105HD26
279.

513

JERICO SP POL 2008 Male Grey F: Wieland
M: Jennifer/ Ever for Pleasure
O: R.Makowski
B: R. Makowski, Opypy
104RI79
280.

4

JOLLY OS POL 2006 Mare Bay F: LUXIUS
M: JESSY/COR DE LA BRYERE
O: Janusz Cebulak
B: Zbigniew Kostrzewski
104WH67
281.

482

JUNIOR 130 MECKL GER 2004 Gelding Other F: USSURI XX
M: ANGELA II/ASTOR
O: Schröder, Theodor
B: Schroeder, Theo
104SM69
282.

258

JURANDA PZHK POL 2008 Mare Chestnut F: ENDOS (SP)
M: JURATA (M)/GRIN (SP)
O: Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp. z o.o.
B: JAN TOMASZ PROCAJLO, LUBACZOW (POL)
104LK02
283.

302

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Stallion Bay F: ERCO VAN T ROOSAKKER
M: NIMFE DE LA POMME/FOR PLEASURE
O: Firma Sezam-Instal Sp. J.
B: HENRY LUC, OLNE (BEL)
104FR71
284.

130

KARDO VAN 'T STEENPUTJE BWP 2010 Gelding Bay F: DARCO
M: PEHATRA VAN 'T STEENPUTJE/FEINSCHNITT I V D RICHTER
O: Stoeterij Van De Helle
B: ERNEST PIETERS
105GA32
285.

175

KING OF QUEENS DSP GER 2011 Stallion Other F: KANNAN
M: ZUNAMY/CLINTON
O: Sportpferde Center Rothenburg
B: Wirth, Klaus
105GU92
286.

186

KOLIBRI BEL 2010 Gelding Bay F: DER SENAAT 111
M: ASSYA/PHILLIP S
O: Company Horsemarket
B: Ali Al Rumaihi
104RU52
287.

502

KONTADOR VD MOLENDREEF BWP BEL 2010 Gelding Bay F: COOPER VD HEFFINCK
M: URGA/HEARTBREAKER
O: Radoslaw Zalewski
B: Stal van de Molendreef
105GA52
288.

458

LA CALIDAD HOLST GER 2008 Stallion Grey F: LANCER II
M: UGANDA VIII/CASSINI I
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: CARSTENSEN HANS HEINRICH, LANGSTEDT (GER)
104UE65
289.

278

LA CASA PZHK POL 2009 Mare Bay F: CLINTON (HOLST)
M: LA PALOMA (SP)/PALEGRO (WESTF)
O: Eco Abi Ewa Fabinska
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
104LZ08
290.

375

LA PAZ SP POL 2005 Male Bay F: Palegro
M: Lansada/Lancer III
O: Sławomir Miasko
B: ECO-ABI, E. Fabinska
103HM09
291.

14

LA STRADA L PZHK POL 2005 Mare Bay F: BISCHOF L (HOLST)
M: LA PALOMA L (SP)/LORD KEMM (OLD)
O: Grazyna Baehr
B: KJ ALEXANDER, ELIZOWKA (POL)
104UP80
292.

189

LADERAS FLANDRIA BEL 2011 Gelding Bay F: FLAMENCO DESEMILLY
M: CHABLIS FLANDRIA HORSE/CUMANO BD
O: Andrius Petrovas/Sofia Rusakova
B: WILLEM EN PATRICK VAN HOECKE
105HI91
293.

69

LADYLOVER OLDBG GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B: Manfred Koetter
105QT12
294.

481

LANDFEE Z DSP GER 2002 Mare Chestnut F: LEWINSKI
M: LORETT/ERFOLG
O: Pieper, Ellen
B: Zeibig, Christine
102TH10
295.

20

LANDLIEBE JO WE WESTF GER 2007 Mare Bay F: LANDLOB (WESTF)
M: FINDRA (RHEIN)/FEREDERIKO (RHEIN)
O: Iwona Skrzypiec
B: Josef Weber
104OQ69
296.

248

LANOSO WESTF POL 2010 Gelding Bay F: LANCER III (HOLST)
M: FALKENHOF'S LUCIA (WESTF)/LANDSTREICHER (HOLST)
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Montis Sp. z o.o.
105ED59
297.

154

LEELANDI DWB DEN 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Andrius Petrovas/Sofia Rusakova
B:
105MJ83
298.

46

LIFE IS LIFE DWB DEN 2007 Male Bay F: LINARDO
M: QUISINA Z/QUICK STAR
O: Monika Valuntaite
B: LOTTE OG GERT BUCHHAVE, EGTVED (DEN)
103YR95
299.

237

LIGHT MY FIRE 7 WESTF GER 2005 Mare Bay F: LENARDO
M: LOREEN/ACHRILL-LIBERO H
O: Andrzej Oplatek
B: Schulze-Westerhoff, Reinhold
102ZZ18
300.

242

LIGHTNING 100 HOLST GER 2008 Gelding Bay F: LANDOS
M: POPSTAR/CARPACCIO
O: Procima Sp. z o.o.
B: ANDRESEN HARALD, BEHRENDORF (GER)
104UB53
301.

119

LIONEL WESTF 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Zuzanna Roefler
B: Montis Sp.z O.o.
105RZ10
302.

324

LOLITA DD DEN 2008 Mare Bay F:
M: /
O: LENA BROHUS
B:
104VC19
303.

459

LONDON 32 OS GER 2002 Male Bay F: LANDSTREICHER
M: DE LUXE/ALDATO
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: HORSTKOETTER, BERNHARD (GER)
102VL13
304.

454

LONG LANKIN CDE ESP 2005 Gelding Bay F: LANCER II
M: MA BELLE AMIE'S/
O: Gospodarstwo Rolne Mgr Ludwika Miklaszewska
B:
103FF41
305.

372

LONG LANKIN CDE ESP 2005 Male Bay F: Lancer
M: Ma Belle Amie's
O:
B: GR L. Miklaszewska
103FF41
306.

472

LONNI ASK DWB DEN 2008 Mare Chestnut F: CASSINI I
M: LUCY ASK/CASIR ASK
O: STUTTERI ASK
B: STUTTERI ASK, MARTOFTE (DEN)
104WU42
307.

32

LOPEZ GER 2009 Stallion Bay F: LORDANOS
M: GAZELLE/GLIUCKSPILZ
O: VsI Vakaru zirgai /Ralfas Rackus
B: Juergen Gloistein
104OW42
308.

143

LORD LUDGER PZHK 2010 Male Bay F:
M: /
O: Tomasz Galczynski
B: Sylwester Kosinski
105RW36
309.

47

LORDANOS AS OLDBG GER 2003 Gelding Bay F: LORDANOS
M: AKORDIA/CONTINUE
O: VsI Hobby Horse
B:
LTU40139
310.

191

LORELLA 8 HOLST GER 2004 Mare Grey F: LIMBUS
M: OLYMPIA XIV/CARTHAGO
O: C. van der Poel
B: KAHLKE CLAUS-JUERGEN, PINNEBERG (GER)
103SN93
311.

346

LORO PIANA BOYANTE DE MUZE BWP BEL 2001 Mare Chestnut F: KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
M: NARCOTIQUE DE MUZE II/DARCO
O: CARLA CIMOLAI
B: VAN MELE - DE BRABANDER, SINAAI-WAAS (BEL)
BEL42175
312.

330

LOU BEGA 39 WESTF GER 2009 Gelding Bay F: LORD PEZI
M: LA BONITA/LUX
O: Gravemeier, Hendrik
B: Anja Mohrahrend zur Lage
104QT05
313.

127

LUCIANO OS POL 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Stowarzyszenie Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary
B: Marek Duszkiewicz
105KR90
314.

279

LUCKY HORSE PZHK POL 2008 Gelding Bay F: BAJOU DU ROUET (HOLST)
M: LAYLA A (HANN)/LE COU COU (OLD)
O: Julia Pytel
B: JAN SZPAK, TORUN (POL)
104XZ61
315.

6

LUDWIG LIBERTY OLDBG GER 2009 Gelding Bay F: LUDWIG VON BAYERN
M: BELLE BIJOU/ACORD II
O: VsI Vakaru zirgai /Ralfas Rackus
B: Gerd Sosath
104KD16
316.

369

LUIS VAN GAAL Hann GER 2007 Gelding Bay F: Lex Lugar
M:
O: Sama Michaelsen
B:
105SL14
317.

129

LUISSOME DESPOIRE PZHK POL 2008 Gelding Chestnut F: IMEQUYL (SP)
M: LISSOME (KWPN)/TOPAS (KWPN)
O: Miroslaw Szary
B: MIROSLAW SZARY, WEGZCE (POL)
104HA04
318.

440

LUNA PZHK POL 2010 Mare Bay F: UKATO (KWPN)
M: LANSADA (SP)/LANCER III (HOLST)
O: Anna Jones
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105DC76
319.

519

LUNA MELLONI HOL POL 2012 Klacz F: LASINO
M: GRANDIOSA III
O: 00
B: 00
105SX07
320.

398

LYJANERO Old GER 2012 Gelding Bay F: Lyjanero
M: Chicalinda/Chico's Boy
O: Sigitas Petraitis
B: Albert Sprehe
105SU58
321.

197

LYX HASTAK SWB SWE 2004 Stallion Other F: DIRCO HÄSTAK (SWB)
M: FALMA HÄSTAK (SWB)/CORTUS
O: Soensteby Family
B: HÄSTAK AB, ÄLMEBODA (SWE)
104SX87
322.

199

M CANTORI S PZHK POL 2010 Stallion Black F:
M: /
O: Jadwiga Los
B: Jadwiga Los
105RQ67
323.

471

MAESTRO WESTF UKR 2004 Gelding Bay F: LANCER III
M: PERPETUA/
O: KOSTENKO LARYSA
B:
102ZM87
324.

81

MAGNUM VD BISSCHOP D'15 BWP BEL 2012 Stallion Chestnut F: Elvis Ter Putte
M: Aphrodite D'Arsouilles/Nabab
O: Antoni Dahlke
B: Tom de Craene
105RQ61
325.

163

MISSES BLUE ZANG BEL 2008 Mare Other F: MR. BLUE
M: ELEGANCE VH SPEIENHOF/CLINTON
O: Xena Braeckmans
B: vandousselaere nv wilfried & Co
104RN08
326.

63

MISTER STAR VD ZANDHOEVE BWP BEL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Krutina Richard
B:
105MT16
327.

173

MY LADY 177 HOLST GER 2011 Mare Bay F: MYLORD CARTHAGO*HN
M: AIRLINE/CACHAS
O: Hindelang, Carina & Nagel, Björn
B: Klaus Grothmann
105NO58
328.

515

MY QUEST SP POL 2012 Male Chestnut F: Conquest Boy
M: My Little Problem/Contendro
O: Małgorzata Kwiatkowska
B: Małgorzata Kwiatkowska
105SU86
329.

256

NACCORD MELLONI KWPN NED 2009 Stallion Bay F: NABAB DE REVE
M: OBERLINA/ACORD II
O: Grzegorz Mielenczuk
B: VOEGERSBEDRIJF Harmsen BV, HENGELO GLD (NED)
104QP59
330.

319

NADAL Z ZANG BEL 2009 Gelding Bay F: NAMELUS R
M: VALENCIA/CALVADOS
O: Raquel and Alexandra Lopez
B:
104YD82
331.

309

NAGEE D'HA SF 2001 Mare Bay F: FLIPPER D'ELLE
M: GENE D'HA/SOCRATE DE CHIVRE
O: Dr. Elisabeth Ruth
B: M. EUGENE DOUBLET, ST PIERRE EGLISE (FRA)
FRA45107
332.

381

NANDO 6 WB NED 2007 Male Bay F: Nubertus
M: Organza/Whinny Jackson
O: Schmid, Walter
B: P.Beintema
104YM99
333.

494

NARCOTIN HOLST GER 2009 Gelding Bay F: NEKTON
M: V-ARCADIA/ASKARI
O: Jozef Buczynski
B: THORMAEHLEN HARM, KOLLMAR/LANGENHALS (GER)
104XW24
334.

56

NASHVILLE 65 DSP GER 2007 Gelding Bay F: NIKIDAM DU CHATEAU (SF)
M: PINA (HESS)/PENTAGON (WESTF)
O: Gospodarstwo Rolne Przemyslaw Sawicki
B: Guenter Meyl
105AC03
335.

160

NATHANAEL BWP BEL 2007 Male Chestnut F: NABAB DE REVE
M: KADRILLE/ECHO DE THURIN
O: Dr. Elisabeth Ruth
B: JEAN-MARIE HAMELS, MILLEN (BEL)
103UU67
336.

185

NEED FOR SPEED GER 2009 Male Bay F: NEKTON
M: TECNO/CHELLO I
O: Aušra Mudenaite
B: Walter Luedrichsen
105HX68
337.

99

NELA PZHK POL 2007 Mare Grey F: CASTILLO (HOLST)
M: NUTKA (SP)/BUMERANG (SP)
O: Wojciech Rynkiewicz
B: RYSZARD FABIJANOWICZ, KOBYLOCHA (POL)
103ZL60
338.

427

NEMIROFF PZHK POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Magdalena Krasnowska
B: Barbara Mierzwinska
105KP44
339.

145

NESMA PZHK POL 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Eibel Sp. z o.o.
B: SK Prudnik Sp. z o.o.
105SG06
340.

78

NESSAJA PZHK POL 2012 Gelding Grey F: La Calidad
M: Noble Nature/Landjonker S
O: Jakub Podgorny
B: Mariusz Grabowski
105QB97
341.

93

NEVER PZHK POL 2010 Gelding Bay F: ALVAREZ 17 (KWPN)
M: NARNIA (SP)/QUAMIRO (HOLST)
O: Jacek Mierzwinski
B: Barbara Mierzwinska
105CA00
342.

287

NEWMARKET VENTURE CLOVER ISH IRL 2004 Gelding Bay F: NEWMARKET VENTURE
M: NEWMARKET RARE CAVALIER/CAVALIER ROYLE
O: LISA ROSBOTHAM
B: BILLY DALY
103IH60
343.

198

NINTO CHICO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: NINTENDER (KWPN)
M: CHARMON (OS)/CHACCO-BLUE (MECKL)
O: Slawomir Miasko
B: Gestut Lewitz
104VJ82
344.

24

NIRMETTE PZHK POL 2008 Mare Bay F: HETMAN (SP)
M: NAGARI (XX)/WINDS OF LIGHT (XX)
O: Wojciech Rynkiewicz
B: MONIK JACKIEWICZ, POLCHOWO (POL)
104MB64
345.

361

NO FEAR VD TICHELRIJ Z ZANG BEL 2008 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: QUINTA VAN DE LINDE/HEARTBREAKER
O: Stal Thijssen B.V.
B: Evi Wolfs
104NE13
346.

71

NO LIMIT 69 HOLST GER 2012 Stallion Bay F: NERRADO
M: S-TEXAS G/QUANTUM
O: Gericke, Hans-Herrmann & Orschel, Cassandra
B: Gericke, Hans-Herrmann
105OO96
347.

475

NOERREMOELLEHOEJS ARIEL DWB DEN 2007 Mare Bay F: B?GEGAARDENS APOLLO
M: CELINA/CAJUS
O: HENRIETTE DALHOLM
B: UWE THOMSEN, BYLDERUP-BOV (DEN)
103TL81
348.

367

NOMANEE Holst GER 2012 Stallion Grey F:
M:
O: Lykkegaard 159ApS
B:
105RY83
349.

1

NORTON PZHK POL 2007 Gelding Bay F: LOVE AFFAIR (HANN)
M: NIXE (THUR)/GROSSO Z (HANN)
O: Stanislaw Labudzik
B: REMIGIUSZ MAKOWSKI, OPYPY (POL)
103OK61
350.

34

NUMBER ONE 28 HOLST GER 2009 Stallion Grey F: NUMERO UNO
M: ILKA IV/COROFINO I
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: BUTENSCHOEN KARSTEN, SARZBUETTEL (GER)
104WC28
351.

140

OBSESJA PZHK POL 2003 Mare Bay F: SANTOS
M: OPCJA/CABROL HOLST
O: Jaroslaw Poreba
B: STANISLAW GRYGIER, PONIN (POL)
104FR80
352.

301

OKARINO PZHK POL 2007 Gelding Bay F: PAVAROTTI VAN DE HELLE (WESTF)
M: OBELLA (HOLST)/CASSINI II (HOLST)
O: Justyna Kubik- Manitta
B: Justyna Kubik
103OH51
353.

429

OLIMPIC STAR DSP GER 2011 Male Grey F: OLYMPIC FIRE (OLD)
M: LANDRA (DSP)/LEVISTO (HOLST)
O: Edyta Kryczka-Gillmaier
B: Hans-Adolf Lembke
105EB40
354.

26

OSADKOWSKI BORODIN KWPN NED 2006 Stallion Grey F: KING KOLIBRI
M: RENETTE/JULIO MARINER XX
O: Monika Morsztyn
B: J.W. GREVE, HAAKSBERGEN (NED)
103FB72
355.

100

OSADKOWSKI DARPOL PZHK POL 2005 Gelding Bay F: CAPRIOLAND
M: DAMY SOBIE RADE TB/DANISH FORT TB
O: ATTIS PPR
B: STANISLAW CZECH, KANIWOLA (POL)
104EZ03
356.

102

OSADKOWSKI KEY LEENA PZHK POL 2007 Mare Chestnut F: LASKO (HOLST)
M: KOLONIA (WLKP)/LE BON (KWPN)
O: ATTIS Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp. z o.o.
B: AGRO-JET SP. Z O.O., UJEZDZIEC WIELKI (POL)
103YP56
357.

101

OSADKOWSKI SATINO OS POL 2009 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp.zo.o.
B: Zuchthof Zelichow Malgorzata und Tomasz Siergiej
105OG32
358.

137

PEAL OF PASSION HANN GER 2009 Gelding Chestnut F: PERIGUEUX
M: CHAKIRA/CHASSEUR I
O: Jakub Lis
B: Dieter Wetjen
105AY73
359.

98

PEARL 80 RHEIN GER 2005 Mare Grey F: PRADO
M: PIROSCHKA/PHANTOM
O: Siarkiewicz, Klaudia
B: MULDER, GÜNTER, GOCH (GER)
102WK85
360.

442

PIEROT WESTF GER 2007 Gelding Chestnut F: PIANO II (WESTF)
M: TU TUUT (NL)/LUX (HANN)
O: KS Holding Sp. z o.o.
B: Oliver Brinkmeyer
104CI80
361.

239

POLI LOLI L PZHK POL 2007 Mare Chestnut F: PHIN PHIN
M: PAT SF/ITALIC DES SALINES SF
O: Andrzej Oplatek
B: LESZEK ADAMOWICZ, ROBAKOWO (POL)
104HQ08
362.

117

PRINCE NOIR BWP BEL 2010 Gelding Bay F: NABAB DE REVE
M: PHILADELPHIA Z/PAPILLON ROUGE
O: Agata Lach
B: CORNEEL FRANKEN, WUUSTWEZEL (BEL)
104SX91
363.

151

PRO UND CONTRA 2 WESTF GER 2004 Gelding Other F: POTENTIAL
M: PAMINA/PONTIFLEX
O: VsI Vakaru zirgai /Ralfas Rackus
B: Selhorst-Westhues, Josef
102XP75
364.

165

QANTAS HANN POL 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Marta Roszkiewicz-Heizer
B: Roman Roszkiewicz
105OG29
365.

187

QUAIDANO HANN GER 2009 Gelding Bay F: QUAID
M: LUCIANA/LANDOR S
O: Maxim Shchibrik
B: Heinrich Habermann jun.
104ZY36
366.

167

QUALLE OS GER 2010 Mare Grey F: QUINTERO
M: CHIN CHILLA/
O: Kenny, Darragh
B: Schmidt Gbr
105QH81
367.

30

QUANTANA RUE Z ZANG AUT 2004 Mare Grey F: QUIDAM'S RUBIN
M: GRETA/WALB
O: Roland Fischer
B:
103BB26
368.

267

QUANTITA PZHK POL 2009 Mare Black F: GUFFI
M: QUINDORA FROM BLACK HORSE/RANDEL Z
O: Mateusz Michalski
B: Krzysztof Jonik
105FV22
369.

473

QUARZ ASK HOLST GER 2006 Stallion Bay F: QUINTERO
M: PICOLINA I/CARETINO
O: Stutteri Ask A/S
B: BAHNSEN FRAUKE, LECK (GER)
103TG71
370.

95

QUASI DE KERGANE SF FRA 2004 Gelding Chestnut F: ELAN DE LA COUR
M: GUAPA DE BANVILLE/ARPEGE PIERREVILLE
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: M. LOUIS MENIER, ST BRIEUC DE MAURON (FRA)
102WX07
371.

510

QUEEN HOL GER 2006 Klacz Bay F: QUIDAM DE REVEL
M: JASMIN VI/ACORD II
O: MONIKA MORSZTYN
B: HANS OTTO KROHN
103ZI20
372.

76

QUEEN FLY PZHK POL 2012 Mare Chestnut F: Chacco-Fly
M: Quiana3/Quidam's Rubin
O: Jan Bobik
B: Jacek Bobik
105PL82
373.

108

QUEEN LA BALOU OS GER 2009 Mare Bay F: QUINTENDER (HOLST)
M: CONTARA (OLD)/BALOUBET DU ROUET (SF)
O: Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105CK55
374.

135

QUENTINO HOLST GER 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Grzegorz Mielenczuk
B: Detlef Hennings
105RW24
375.

90

QUETAL HANN GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Jakub Krzyzosiak
B: Diether Baust
105SP39
376.

383

QUFOCOLO CRAZY STUD Hann GER 2009 Male Chestnut F: FRH QUAID
M: For Crazy Pleasure/For Pleasur
O: Bromann Franz&Susanne
B: Bromann, Franz
105Sp14
377.

277

QUI GIGI OLDBG GER 2007 Male Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: HAGRANJA/GRANNUS
O: Andrzej Blazejewski
B: Veronika Kaeter
104KN17
378.

323

QUICKSON Z ZANG BEL 2007 Male Chestnut F: QUIDAM DE REVEL
M: LALUNA Z/LANDLORD
O: STUTTERI ASK
B:
103TL86
379.

123

QUICKY DU VERGER FRA 2004 Gelding Bay F: KANNAN (NL) KWPN
M: VICKY PFS/OLVIC
O: Mikolaj Moksiewicz
B:
103FO92
380.

511

QUIDAM'S DUKE Holst POL 2011 Gelding Grey F: Quidams Rubin
M: Zarin Calica/Calico
O: Piotr Michalski
B: Graf Willi & Kerstin
105St06
381.

321

QUIMERO M CZE 2007 Stallion Chestnut F: GUIDAM SOHN
M: MERSI/PORTER
O: Rechova Hana
B:
103WY75
382.

251

QUINCHELLA HOLST GER 2008 Mare Bay F: QUINTERO
M: UP TO DATE IX/CHELLO I
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: INGWERSEN HANS KARSTEN, HASELUND (GER)
104HN36
383.

88

QUINDULINA G HANN GER 2009 Mare Grey F: QUINTENDER
M: CLAIRE/CHAMPION DU LYS
O: VICKY LEA ARNDAL
B: GEROLD GOGELE
104OS02
384.

219

QUINOA DES RIOLLETS SF FRA 2004 Mare Bay F: CALVARO
M: CALISTA SALETTES/FORT GRANDCHAMP
O: Stal Thijssen
B: M. JEAN-PIERRE CAPONY, MAILLY (FRA)
102ZM75
385.

115

QUINTUS 93 HOLST GER 2006 Stallion Grey F: QUINAR
M: GRANDE NATION/CAPITOL I
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: KUHN CHRISTIANE, EGGSTEDT (GER)
103QN94
386.

435

QUIRO 5 OLDBG GER 2008 Gelding Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: WINANDA/LANDOR S
O: Zygfryd Grosz
B: Gerd Fass
105GE01
387.

514

QUITOKI HOLST GER 2008 Mare Bay F: Catoki
M: Taquitta/Quidam de Revel
O: Joanna Lehmann
B: AHOLAINEN ERJA, HOLLINGSTEDT (GER)
104RD22
388.

428

QUVEE PRESTIGE HOLST GER 2010 Stallion Bay F: QUIDAM DE REVEL (SF)
M: U2 II (HOLST)/CENTO (HOLST)
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: Gerd Ohlsen
105BR51
389.

44

RAHMANNSHOF'S SERAPHINA WESTF GER 2005 Mare Bay F: STAKKATO
M: VENDRA/DARCO
O: Braun, Irene
B: Gestüt Rahmannshof, T. Blass & U. v. Bormann
103LF20
390.

7

RAPIDE UMORKUS KWPN NED 2001 Gelding Grey F: ROYAL BRAVOUR
M: IAMORKA/DARNELS
O: ALISKINA, Olga
B: R.W. BONGERS, WIJCHEN (NED)
NED42261
391.

387

ROCKY PZHK POL 2009 Gelding Bay F: CARETELLO B HOL.
M: RED ALLEGRA SI/ROMMEL
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: Agata Zawada
105FT01
392.

376

ROCOCO PZHK POL 2010 Female Grey F: Corlensky G
M: Roksana KG/Lumpi
O: Chomiak Katharina
B: Grzegorz Komin
105NU79
393.

192

ROMINA L WESTF GER 2008 Mare Grey F: POTENTIAL (OLD)
M: ROMIRA (WESTF)/GROSSADMIRAL (WESTF)
O: Jan Ludwiczak
B: Theo Lohmann
104ME37
394.

148

ROYAL CASSIN PZHK POL 2010 Gelding Bay F: QUAIDE CASSIN
M: RAFA/IZYR
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: JANUSZ SKORUPA, PELCZYCE (POL)
104UA14
395.

209

RUDBEKIA PZHK POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Aneta Ostrowska
B: Malgorzata Staszczak
105KI07
396.

5

SALTADOR 2 RHEIN GER 2009 Gelding Chestnut F: STAKKATO
M: CASCADE/CORDINO
O: Dr. Elisabeth Ruth
B: Hans-Dieter Erfkemper
104RC12
397.

107

SANDRA BLUE OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: GESTUET LEWITZ
105LU72
398.

54

SANTISA PZHK POL 2006 Mare Grey F: CANTANIS
M: SAMANTA (SP)/DIDO (HANN)
O: SK Nowielice
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
103VV34
399.

362

SARA GALOTIERE SF FRA 2006 Mare Chestnut F: IDEAL DE LA LOGE
M: NINON DU TERROIR/LIEU DE RAMPAN
O: LOMAS DE FUENSAUCO S.L.
B: M. PASCAL PECCHIOLI, PREAUX DU PERCHE (FRA)
103PW29
400.

150

SAVOY 51 HANN GER 2005 Gelding Bay F: STOLZENBERG
M: LONI/LORDANOS
O: Mariusz Kakol
B: Eitel Wehrs
103KJ80
401.

520

SCOTCH Hann NED 2010 Male Other F: Stolzenberg
M: Thou-Chou W/ Escudo I
O: Robert Vos & H. Seiger
B: Henk Schonewille
105DH95
402.

275

SEAQUEST PZHK POL 2008 Stallion Bay F: QULESTER (HOLST)
M: SENIORA CARNUTE (SP)/CARNUTE (SF)
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: STADNINA KONI OCHABY SP. Z O.O., OCHABY WIELKIE (POL)
104SV55
403.

184

SHELBY DEN 2010 Mare Black F: TAILORMADE STARDUST
M: CORONA/CARANO
O: Nerijus Sipaila
B: Ejnar Schmidt
105GK63
404.

476

SIERRA DWB DEN 2010 Mare Bay F: STOLZENBERG
M: LAVITA/LAMBRUSCO ASK
O: AKSEL RASMUSSEN
B:
105FF92
405.

176

SIGHT SO SEE HANN GER 2011 Mare Other F: STOLZENBERG
M: CARLA/CHAMONIX
O: Stampfli, Fredi Dr.
B: ZG Meyer u. Aller
105RY17
406.

455

SIR LURON PZHK POL 2007 Stallion Chestnut F: LURON
M: SALWA/LANDO
O: Stado Ogierow w Boguslawicach
B: SK Ochaby Sp. z o.o.
104TZ65
407.

109

SIR PAUILLAC PZHK POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Kamil Grzelczyk
B: Slawomir Grzelczyk
105RO85
408.

391

SIROKO KWPN NED 1999 Gelding Chestnut F: IROKO
M: MISS M./BURGGRAAF
O: Korbalewska Kaja
B: Siroko
105FB76
409.

232

SKARBIEC PZHK POL 2004 Stallion Chestnut F: LANDO (HOLST)
M: SIEJKA (MALOPOLSKA BREED)/FLIRT (MALOPOLSKA BREED)
O: ATTIS Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp.z o.o.
B: HUTA SZKLA JAROSZOWIEC SK UDORZ, UDÓRZ (POL)
103FB68
410.

483

SOLI DEO GLORIJA TRAK LTU 2005 Mare Chestnut F: GLUOSNIS XX
M: SVAJONE/CHARITONAS
O: S. Petraitis/M. Petraitis/K. Petraitis
B: V. Navickaite
103RU51
411.

139

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Gelding Bay F: SCHIMMEL
M: LA SILLA/LORD SINCLAIR I
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
105GZ23
412.

434

STACCOLUE OS GER 2008 Gelding Bay F: STAKKATOL
M: QUASANDRA/CHACCO-BLUE
O: Gestüt Lewitz & Dyrek, Krysztof
B: Gestüt Lewitz
104RI71
413.

497

STAKORADO HANN GER 2005 Gelding Bay F: STAKKATO GOLD
M: ACORADA/ACORADO
O: Grant Road Partners GmbH
B: HEINZ HACKMANN
103HX23
414.

240

STALANDO 2 OS GER 2008 Gelding Grey F: STAKKATOL
M: DILANDORA/LANDO
O: Paul Schockemöhle Pferdehaltung GmbH
B: Gestüt Lewitz
104MS45
415.

40

STAND UP 6 HANN GER 2006 Gelding Black F: STAKKATO
M: ELISA/ESCUDO I
O: Dr. Elisabeth Ruth
B: Kersten Friedel
104NP60
416.

156

STILL HERE Mipaaf ITA 2011 Gelding Bay F: CRISTO
M: ZINGARA DEL TERRICCIO/RISKETOU
O: PELLEGRINI ELEONORA
B:
105QW16
417.

360

STIPPEL KWPN NED 2009 Gelding Grey F: CARTANO
M: PATRISIA/IRCOLANDO
O: Stal Thijssen B.V.
B: H. SANTVOORT, VINKEL (NED)
104PS01
418.

305

SUEDWINDS AMANDA HOLST GER 2008 Mare Bay F: CASSINI II
M: PERLMUTT I/CALIDO I
O: Cezary Kozanecki
B: SCHROETER GUIDO, WESTERLAND/SYLT (GER)
104NQ43
419.

506

SURRIMO HANN GER 2007 Stallion Chestnut F: STAKKATO
M: AMICI/ARGENTINUS
O: Anna Tyszko
B: Elke & Claudia Tegtmeyer
104ZB98
420.

138

SZAMAN HIPPICA OLDBG 2008 Male Bay F: STAKATTO
M: METAXA/METTERNICH
O: ZBIGNIEW KOSTRZEWSKI
B: ZBIGNIEW KOSTRZEWSKI
105IG49
421.

112

SZAMBELAN PZHK POL 2004 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir Grzelczyk
B: SK Ochaby Sp. z o.o.
105QH23
422.

466

SZULER PZHK POL 2010 Stallion Bay F: LURON (KWPN)
M: SZAKI (SP)/KISSOVO (SF)
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby Sp. z o.o.
105DW46
423.

25

T-STAR Z BEL 2001 Gelding Grey F: TORNADO
M: QUICK STAR GIRL/QUICK STAR
O: PRO HORSE INTERNATIONAL
B: SONJA WOUTERS
BEL40167
424.

403

TEKILA-K PZHK 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
105QV53
425.

116

THE NEIGHBOUR KWPN NED 2000 Gelding Chestnut F: MADISON
M: NELISSA/BURGGRAAF
O: Barbara Dzikowska- Lach
B: J.M.F. BAACK, HAAKSBERGEN (NED)
POL01999
426.

147

TIGER PZHK 2005 Gelding Bay F:
M: /
O: Marek Duszynski
B: Rzepecki Zbigniew
105RX69
427.

82

TITUS Z ZANG BEL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Maksim Shchibrik
B: LAMERS.VAN INGEN H.J.
105KR97
428.

508

TODT UN PRINCE ASK SF FRA 2007 Stallion Chestnut F: BALOUBET DU ROUET
M: KLAIRE D'HONVAULT/CLAIR DE B'NEVILLE
O: Stutteri Ask A/S & Haras des Celtes
B: M. MARIUS HUCHIN,MME DANIELLE HUCHIN, LES ATTAQUES (FRA)
103SR57
429.

441

TOKAJER 8 OS GER 2008 Mare Bay F: TINKA'S BOY (KWPN)
M: AXINA (HANN)/ACORD II (HOLST)
O: KS Holding Sp. z o.o.
B: Florian Rappold
104ZT81
430.

300

TORPEDO DES FORETS SF FRA 2007 Mare Bay F: ARTHUR V
M: FLOWER DES FORETS/REVE D'ELLE
O: Damien Manitta
B: M. FABRICE PARIS,M. GUY PARIS, COUVAINS (FRA)
104BB98
431.

22

TOULOUSE SAINT AMOUR SF FRA 2007 Stallion Bay F: TOULON (BWP)
M: IRETHA (KWPN)/DAMIRO B (KWPN)
O: Pawel Bado
B: Sylvie Mourier
105AY69
432.

333

TREBOX ACORADA HOLST GER 2003 Mare Bay F: ACORADO
M: LADY S/LANDS RIVER
O: Trebox Horses
B: SIEVERS KLAUS JUERGEN, MEGGERDORF (GER)
102MM60
433.

118

TREZOR PZHK POL 2010 Gelding Bay F: COLOX CUP
M: TEMKE/ELMSHORN
O: Rubikon Ewa Retka
B: SK Rzeczna Sp. z o.o.
105GA16
434.

212

TRINITI DSP POL 2008 Mare Bay F:
M: /
O: P.H.U. Pneumot Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
105KQ92
435.

142

TULLAMORE DEW OS POL 2011 Gelding Chestnut F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE (BWP)
M: FORIA (OS)/FAUST Z (HANN)
O: Jakub Podgorny
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
105FG21
436.

335

TY'S CORNLEY SATHU GER 2009 Gelding Grey F: CORNADO NRW
M: LORELEI M/LORD KEMM
O: Mostek, Anna-Sophie
B: ty thüringen's youngster GmbH
105KB00
437.

293

U BRESCO Z ZANG NED 2006 Mare Bay F: UNTOUCHABLE Z
M: JEWEL/CAVALIER
O: J. Smit-de Goede & N. Smit
B: J. Smit - de Goede
104BE54
438.

315

UJADE STE HERMELLE SF FRA 2008 Mare Chestnut F: DIAMANT DE SEMILLY
M: GAZELLE BLEUS/PALADIN DES IFS
O: Iron Horse Farm
B: ELEVAGE SAINTE HERMELLE, GOUY LEZ PIETON (BEL)
104UL66
439.

424

ULA BAJOU K PZHK 2008 Mare Grey F:
M: /
O: Marek Kubacki
B: Kubacki Marake
105RK79
440.

431

URACA II OS POL 2010 Mare Grey F:
M: /
O: Boleslaw Kuczerawy
B: Boleslaw Kuczerawy
105SD59
441.

149

VALENCIA AES NED 2002 Mare Bay F: DICK Z (AES)
M: SAFIER (AES)/OMNISTAR (AES)
O: Hubert Kierznowski
B: J Timmers
103ZQ12
442.

468

VALMY DE SERAINCOURT SF FRA 2009 Gelding Bay F: EUROCOMMERCE BERLIN
M: ALPAGA DU BOIS PINCHET/SCHILLING
O: Oleksandr Kostenko
B: Natacha Gautier
104XS10
443.

259

VAN HALEN KWPN NED 2002 Gelding Chestnut F: HORS LA LOI II
M: HORETTA/CAVALIER
O: Monika Morsztyn
B: R. TEWIS, WESTDORP (NED)
102YW87
444.

298

VELCO SITTE SBS BEL 2005 Gelding Bay F: PARCO
M: INSEL SITTE/MAJOR DE LA COUR
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: Daniel Boudrenghien
103DZ47
445.

451

VELERNE ASK HOLST GER 2005 Mare Bay F: COSIMO
M: NATALIE VIII/CARPACCIO
O: Stutteri Ask A/S
B: CHRISTIANSEN ANDREAS, GOLDELUND (GER)
103KB13
446.

436

VENUS HOLST POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Jan Szpak
B:
105QH26
447.

461

VIGOR PZHK POL 2007 Stallion Chestnut F: BAJOU DU ROUET (HOLST)
M: VARIA (XX)/PURIST (XX)
O: Zbigniew Kowalewski
B: ZBIGNIEW KOWALEWSKI, BARCZEWKO (POL)
104KC56
448.

312

VIVA HANN POL 2009 Mare Bay F: NOW OR NEVER M (NL)
M: CAPRIS (HANN)/CARBID (HANN)
O: Roman Roszkiewicz
B: Roman Roszkiewicz
104SO55
449.

373

VOX DEI AA FRA 2009 Mare Other F: KANNAN*GFE
M: LADYBIRD DE BUISSY/COOK DU MIDOUR
O: Iron Horse Farm
B:
105BP07
450.

517

W DIARADO TOP F:
M:
O:
B:
451.

395

WALKOVER PZHK POL 2006 Stallion Chestnut F: RASHIM (M)
M: WALKIRIA (SP)/EL DONALD (SP)
O: Agnieszka Przezdzieg
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
104OQ83
452.

310

WALLY KWPN NED 2003 Gelding Bay F: CORLAND
M: KERSINA/EMILION
O: Elisabeth Ratz
B: J.F. ABBRING, ONNEN (NED)
104VX31
453.

282

WEMBLEY R KWPN NED 2003 Gelding Bay F: SAM R
M: S.ADERMIE 8/LUCKY LIGHT
O: New Sport Reitpferde GmbH & Arunas Butkus
B: STAL ROELOFS, DEN HAM OV (NED)
102QO16
454.

243

WIBARO PZHK POL 2007 Gelding Grey F: BALOU DU ROUET
M: WIAGRA (SP)/GRAF QUIDAM (SP)
O: Bogdan Kuchejda
B: Marian Skop
104OY63
455.

3

WILIANA PZHK 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Karolina Polasik-Wrzosek
B: Agnieszka Janus
105RR76
456.

294

WIMPHOF'S HINDE BWP NED 2007 Mare Bay F: BERLIN
M: TUUT TUUT/HEARTBREAKER
O: E.J. Rienks & C. Kramer
B: HARAS DE LA VIE, KOEWACHT (STEKENE) (BEL)
104LL41
457.

500

WINCHESTER PZHK POL 2007 Gelding Bay F: QULESTER (HOLST)
M: WINONA (SP)/NOBODY (KWPN)
O: Daria Kobiernik
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
104NJ26
458.

378

WLADIMIR S KWPN 2003 Male Bay F: Numero Uno
M: Rachelle-S/Cash
O: Gerfried Puck
B: FAM. van Straaten, Den Ham OV
102MF61
459.

23

WUNSCHTRAUM 88 HOLST GER 2006 Mare Other F: CANTO
M: HANKA I/CAPITOL I
O: Katarzyna Jaglarz
B: SOENNICHSEN BERNHARD, HOEGEL (GER)
103MR94
460.

465

Z PILOT KWPN NED 2004 Gelding Chestnut F: EPILOT
M: NELIE/AMETHIST
O: Slawomir Pietrzak
B: G.S. GROENVELD, WELSUM (NED)
103EV88
461.

495

ZALVO KWPN NED 2004 Stallion Chestnut F: PHIN PHIN
M: SARINA/CALVADOS / SABLE ROSE
O: Marek Kubacki
B: J.G. VENDERBOSCH, VARSSEVELD (NED)
103CC23
462.

336

ZANDIGO T S KWPN NED 2004 Gelding Bay F: LUPICOR
M: PARLANIEKE/ACHILL / LIBERO H
O: Sportpferde-Center Rothenburg
B: M.A. TER SCHURE, WITTE PAARDEN (NED)
103FA10
463.

204

ZENO S OLDBG GER 1997 Gelding Chestnut F: ZEUS
M: BURSCHIKOSE/
O: KJK Szary Krakow Michalowice
B: BERNHAR ROEGE-OTTEN ERMKE
AUT05054
464.

158

ZIDAN UKR 2008 Gelding Chestnut F: KAIZER
M: FEMIDA/
O: TSAPIN OLEKSANDR
B:
105GY59
465.

241

ZIMOWA DAMA PZHK POL 2007 Mare Grey F: CALICO (HOLST)
M: ZICORA (OLD)/CALA MILLOR (HANN)
O: Adam Jarmuszczak
B: MAREK SZATKOWSKI, WROCLAW (POL)
104OA93
466.

491

ZIP KWPN POL 2004 Gelding Bay F: NUMERO UNO
M: LUNDY/CAVALIER
O: John Gunvar Knutsen
B: J. BERVOETS, ZONNEMAIRE (NED)
102VM89
467.

238

ZOWEJA KWPN NED 2004 Stallion Bay F: BURGGRAAF
M: LUCIA/ACHILL / LIBERO H
O: Andrewex Sp. z o.o.
B: W.J. JONKER, DORPEN (GER)
103BD09
Rider Country
Competition
Prize
Aziz Karina
3600
SUM:
3600.00
Bobik Jan
25000
2490
24000
1600
SUM:
53090.00
Bogalecka Julia
560
360
SUM:
920.00
Braun Sascha
800
SUM:
800.00
Brenner Andreas
14940
7000
3000
SUM:
24940.00
Chechina Olga
600
240
1600
SUM:
2440.00
Chrzanowski Jan Dominik
3000
SUM:
3000.00
Cimolai Carla
2490
2913
SUM:
5403.00
Daem Viktor
100
840
5341
240
SUM:
6521.00
Dahlke Wojciech
3984
3884
2500
SUM:
10368.00
Fimmel Arkadiusz
19920
SUM:
19920.00
Gozdek Krzysztof
2428
SUM:
2428.00
Grzegorzewski Adam
3600
SUM:
3600.00
Grzelczyk Kamil
24275
24900
4800
200
SUM:
54175.00
Haastrup Rikke
2490
3000
600
1200
320
2500
SUM:
10110.00
Hoekstra Marriet
800
2000
300
2428
4000
8400
2000
SUM:
19928.00
Iaroshenko Kostiantyn
440
2000
SUM:
2440.00
Jochems Kevin
200
500
240
6600
SUM:
7540.00
Karunayadhaj Janakabhorn
3000
SUM:
3000.00
Kiecon Msciwoj
500
2400
9710
3000
5500
SUM:
21110.00
Kierznowski Hubert
1200
SUM:
1200.00
Koszucka Malgorzata
1400
600
SUM:
2000.00
Kozanecka Aleksandra
5000
20000
SUM:
25000.00
Kristensen Kim
100
800
SUM:
900.00
Kubiak Dawid
1100
100
6797
SUM:
7997.00
Ludwiczak Krzysztof
2000
300
19420
15000
SUM:
36720.00
Morsztyn Piotr
100
SUM:
100.00
Nielsen Dennis Noes
500
100
SUM:
600.00
Okla Krzysztof
2913
2988
SUM:
5901.00
Oplatek Andrzej
3000
SUM:
3000.00
Osieka Hanna
200
SUM:
200.00
Papousek Kamil
240
5478
5000
1100
10000
SUM:
21818.00
Pfingstl Katrin
480
100
SUM:
580.00
Piksa Lukasz
660
SUM:
660.00
Puck Gerfried
2428
300
SUM:
2728.00
Rybarczyk Paulina
440
360
SUM:
800.00
Schmid Maximilian
2500
560
500
200
SUM:
3760.00
Schober Philipp
1800
1200
SUM:
3000.00
Slodczyk Dominik
800
SUM:
800.00
Steiner Franz Jun.
500
3000
12000
SUM:
15500.00
Thijssen Mel
100
4000
2988
SUM:
7088.00
Thijssen Sanne
200
SUM:
200.00
Timofejevas Aleksejus
200
SUM:
200.00
Wechta Maksymilian
6972
SUM:
6972.00
Wojcianiec Wojciech
600
3000
18000
4000
500
SUM:
26100.00
Ziebicki Michal
320
SUM:
320.00
Zvara Ondrej
14565
30000
1400
9960
SUM:
55925.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aziz Karina
2017-07-13
21
2017-07-14
23
2017-07-16
8
3600
2017-07-13
31
2017-07-14
22
2017-07-15
19
VOX DEI (373)
2017-07-13
35
2017-07-14
60
2017-07-16
16
Bobik Jan
FARMER (260)
2017-07-13
15
2017-07-15
1
25000
2017-07-14
12
2490
2017-07-16
2
24000
2017-07-13
2
1600
2017-07-14
41
2017-07-16
17
Bogalecka Julia
ASER (281)
2017-07-13
15
2017-07-15
5
560
2017-07-16
8
360
Bormann Friso
2017-07-13
26
2017-07-14
34
2017-07-15
2017-07-13
30
2017-07-14
58
2017-07-15
21
Braun Sascha
2017-07-13
24
2017-07-15
4
800
2017-07-16
18
Brenner Andreas
CRONOS 17 (332)
2017-07-14
3
14940
2017-07-16
25
2017-07-13
30
2017-07-15
5
7000
ARUNNA (334)
2017-07-13
3
3000
2017-07-14
49
Brohus Kathrine
2017-07-13
18
2017-07-14
48
2017-07-15
38
LOLITA DD (324)
2017-07-13
18
2017-07-15
2017-07-16
42
Chechina Olga
WEMBLEY R (282)
2017-07-13
28
2017-07-14
9
600
2017-07-15
21
DIOGRANDE (283)
2017-07-13
9
240
2017-07-15
2
1600
2017-07-16
25
Chrzanowski Jan Dominik
CAVARELLI (276)
2017-07-13
41
2017-07-14
36
2017-07-16
10
3000
QUI GIGI (277)
2017-07-13
35
2017-07-15
23
2017-07-16
39
Cimolai Carla
BERLINO Z (345)
2017-07-13
17
2017-07-14
54
2017-07-15
2017-07-13
19
2017-07-14
11
2490
ACICLICO (347)
2017-07-13
9
2913
2017-07-16
23
Daem Viktor
2017-07-13
14