Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Puchar Polski Dzieci grupa I
MISTRZOSTWA POLSKI
Jakubowice, 08.09-11.09.2016

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
32 ENTRY ACCEPTED 2016-09-01 09:40:10
2016-08-31 14:38:18
Kacper Moksiewicz CASILON B
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2016-08-30 07:48:17
2016-08-29 22:18:52
Aleksandra Kierznowska VALENCIA
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2016-08-30 07:48:22
2016-08-29 22:17:50
Aleksandra Kierznowska DIOR V.
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
29 ENTRY ACCEPTED 2016-08-30 07:48:25
2016-08-25 22:36:10
Weronika Wilczewska CANTURO I
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
28 ENTRY ACCEPTED 2016-08-30 07:48:29
2016-08-25 22:35:12
Weronika Wilczewska SALMINA W
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
27 ENTRY ACCEPTED 2016-08-30 07:48:33
2016-08-25 21:35:51
Kacper Moksiewicz QUICKY DU VERGER
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:52:07
2016-08-24 17:01:44
Pauline Wieczorek CASTELLO BRANCO
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
25 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:52:11
2016-08-24 16:58:58
Aleksandra Zybała DOCTOR DOOLITTLE 32
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
24 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:52:15
2016-08-24 10:08:17
Agnieszka Kiewrel TROK-K
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
23 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:52:21
2016-08-24 10:04:33
Agnieszka Kiewrel NEWADA
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
22 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:52:34
2016-08-24 08:07:37
Gniewko Jachimowicz VAGANT
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
21 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:52:38
2016-08-22 23:20:02
Oliwia Kosmol APERITIF
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
20 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:52:43
2016-08-22 23:16:17
Aniela Szlufik QUANTICO
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
19 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:52:48
2016-08-22 23:14:26
Oliwia Kosmol TRITOP 2
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
18 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:52:52
2016-08-22 17:53:29
Maximilian Parkitny LITTLE MAN 007
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
17 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:52:57
2016-08-22 17:45:43
Maximilian Parkitny SOPRAN 10
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
16 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:53:09
2016-08-22 11:33:30
Vivian Brattli CLAAS
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
15 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:53:13
2016-08-21 19:36:56
Anna Stasiak HUBERTUS
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
13 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:53:20
2016-08-19 15:26:15
Natalia Sawicka CANALETTO II
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
12 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:53:24
2016-08-19 13:38:43
Kacper Niewiadomski PREZYDENT II W
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
11 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:53:29
2016-08-19 13:25:35
Maria Baehr LA DAME BLANCHE L
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
10 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:54:01
2016-08-19 13:24:58
Maria Baehr LA STRADA L
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
9 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:54:05
2016-08-19 07:46:22
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
8 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:54:08
2016-08-18 22:22:34
Olga Skrobacz GRANDEZA
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
7 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:54:12
2016-08-18 22:17:25
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
6 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:54:16
2016-08-18 22:17:02
Przemysław Czekaj NIKIDAM DU CHATEAU
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
5 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:54:19
2016-08-18 21:01:25
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
4 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:54:30
2016-08-18 20:56:54
Martyna Makowska KURTYNIA HAVBEK
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
3 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:54:33
2016-08-18 19:59:43
Jemma Jones LUNA
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
2 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:54:36
2016-08-18 19:59:10
Juliana Suska ALOUBETTE
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
1 ENTRY ACCEPTED 2016-08-25 08:54:40
2016-08-18 19:58:35
Juliana Suska GILEA
  • 1x 120/N/120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 120/N/120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1
  • 1x 125/125/N1/N1/125 Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baehr Maria KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O026050
2. Brattli Vivian KJK Szary Michałowice
2002 (J.)
O027333
10112215
3. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (J.)
O034268
4. Jones Jemma BPK (MAZ)
2003 (J.)
O031298
5. Kierznowska Aleksandra KJ KIETLÓW
2003 (J.)
O024908
6. Kiewrel Agnieszka WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2002 (J.)
O029172
10121214
7. Kosmol Oliwia Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
8. Makowska Martyna Largo S.A. Warszawa
2002 (J.)
O024451
9. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (J.)
O029332
10. Parkitny Maksymilian Karkonoski KJ
2003 (J.)
O027284
11. Rogalska Weronika Largo S.A.
2003 (J.)
O024452
12. Sawicka Natalia KJ Kietlów
2002 (J.)
O026740
13. Skrobacz Olga WLKS Krakus
2003 (J.)
O034702
14. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (JM.)
O029089
15. Suska Juliana Stowarzyszenie KS Chojnów
2003 (J.)
O036369
16. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
17. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O034333
18. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
19. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (J.)
O028241
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

104

A QUITE HWB HUN 2004 Wałach gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Libelle / Landor S
O: Antoni Dahlke
B:
K009261 HUNMIM042782004 102YO65
2.

340

AARON 340 Niem.sport. DEU 2004 Wałach gniada F: Askari / Acord II
M: Fenja / Furinos
O: Procima sp.z.o.o.
B: Niemcy
K016248
3.

123

ABIGEJ KWPN POL 2005 Wałach gniada/172 F: Lupicor
M: Niki Nanita
O: Leszek Chełstowski
B: ...
K010102 5280030505557 103EW78
4.

303

AL AWAR HAN GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Fair Lady / For Pleasure
O: Edyta Balcer
B:
K012340 DE431310052007
5.

423

ALOUBETTE OLD. GER 2006 Klacz kasztanowata F: Armitage
M: Leonie / Baloubet du Rouet
O: Polskie Łowy Sp. z o.o
B: Niemcy
K021087
6.

704

ALVARO 121 Holsztyńska GER 2007 Ogier F: Ahorn Z
M: po Cagliostro
O: Firma Wechta
B: Niemcy
brak
7.

721

ANTINA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Traviata III / Lancer II
O: Natalia Koziarowska
B: Feldhaus Henrike
K014162 DE421000355608 104LY81
8.

411

APERITIF M POL 2006 Ogier biała F: Fusain Du Defey
M: Auforta
O: Roland Kosmol
B: SK Łąck
K010076
9.

712

ARCHIMEDES KWPN NLD 2005 Wałach F: TJUNSKE
M: URELLA
O: IWONA KRUSZYŃSKA
B: HOLANDIA
K016296
10.

310

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
11.

305

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
O: Jacek Bogalecki
B: Anna Tyszko
K012158 616009540050207 104UP92
12.

354

ASESOR SP POL 2005 Wałach gniada F: Almanzor L / Acord II
M: Asturia / Dansing
O: Tomasz Szychulski
B:
K009313 POL009570077805 105EN86
13.

100

AVOCADO L Westfalska GER 2006 Wałach gniada F: Co-pilot
M: Anneliese
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K010762
14.

118

BAGAZZA M KWPN POL 2006 Klacz gniada/168 F: Quidam De Revel
M: Ragazza Di Olympia / Ramiro Z
O: Dawid Kubiak
B: Holandia
K011098
15.

358

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 Wałach kasztanowata F: Baloubet Du Rouet/
M: Cozette Z/
O: Maciej Żołądkiewicz
B:
K009763
16.

338

BARTINO KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Ultimo/ Phin Phin
M: N.Itriomf/ Julius
O: Przemysław Pawlicki
B: Piotr Pawlicki
K010760 NED:52800306.08318
17.

339

BEBETO KWPN NED 2006 Wałach siwa F: Action - Breaker / Heartbreaker
M: Mera / Fedor
O: Piotr Pawlicki
B: Piotr Pawlicki
K010759 5280030607357 103OZ42
18.

121

BILLY BOY W Z ZANG BEL 2008 Wałach gniada F: Bentley Van De Heffinck
M: Linda
O: Anna Szlezinger
B: Belgia
K013432
19.

355

CABALLO KWPN NED 2007 Ogier kasztanowata/164 F: Ukato / Stakkato
M: Winadja / Roven
O: Tomasz Szychulski
B: E. Schep
K020113 528003000711104 105EN95
20.

116

CABALTICA Oldenburg POL 2008 Klacz kasztanowata F: Cordiolan
M: Grand Baluba
O: Tadeusz Koza
B: Gestut Lewitz
K018552
21.

122

CAESAR-A KWPN NED 2007 Wałach ciemnogniada F: Vermont
M: Uppersinaa
O: Michał Lemański
B: Holandia
K011889
22.

728

CALERO Z ZANG NED 2009 Wałach gniada F: Cicero Z / Carthago Z
M: Shannon / Sandro Z
O: Paweł Kozanecki
B:
K018416 056015Z55678509
23.

330

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Kampina de Acord / Acord II
O: Matuszewski Dariusz
B: Montis Sp z o. o.
K020050 DE441411197109 104PL75
24.

420

CANALETTO II SP POL 2001 Wałach siwa F: Celtik / Cabrol
M: Carmen / Carolus
O: Marta Sawicka
B: Stanisław Jasiński
K006766 POL009640004201 105FA92
25.

428

CANTURO I HOL GER 2002 Ogier gniada F: Canturo/Cantus
M: G-Habima / Ahorn Z
O: Łukasz Wilczewski
B: Joh Boer
K008914
26.

716

CAPRINI 3 Zweibrucker GER 2001 Wałach gniada F: Cento
M: Lalic / Lord Calando
O: Gestut Dobels
B: Horst Karcher
K009809 GER45286 GER45286
27.

201

CAPTAIN KWPN NED 2007 Wałach gniada/176 F: Unaniem / Numero Uno
M: Symphonie / Mermus R
O: Zuzanna Gowin
B: H. De Roover
K020293 528003000701074 103NS07
28.

707

CARETINO KAMA HOL POL 2004 Ogier ciemnogniada F: Caretino / Caletto II
M: Hostess I / Coriolan
O: Jan Kuśmierkowski
B: Jan Kuśmierkowski
K008722 DE421000320504
29.

120

CAROLUS KWPN NED 2007 Ogier gniada F: Lord Z / Lord
M: Ocarole / Indoctro
O: Jan Kuśmierkowski
B:
K012117 528003000701879
30.

202

CARTIER SP POL 2005 Wałach F: Fair Play Coudreau
M: Casablanca
O: Sylwester Grochowina
B: Joanna Czaja
LKPZJ/2292/15
31.

117

CARTOGRAN'S KISS Oldenburg GER 2006 Wałach kasztanowata/171 F: Cartogran
M: Celeste Z
O: Izabela Doering
B: Gestut Lewitz
K012701 104BC05
32.

101

CASINO L Holsztyńska POL 2005 Ogier gniada F: Cassiano
M: Othilda
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K009348
33.

139

CASSIO MELLONI OLD DEU 2007 Wałach siwa F: Caretino
M: Ornelia/Cassini I
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: Andresen, Hansjoerg Dr.
DE 421000061807
34.

427

CASTELLO BRANCO OLD POL 2008 Wałach gniada F: Cassin / Cassini I
M: Politese d`Ete / Italic Des Salines
O:
B:
K014299 DE418181202208 104VC50
35.

343

CATOKI WESTF POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Coca Cola / Caretello B
O: Przemysław Rozynek
B:
K016735 DE441413011609
36.

102

CAVARELLI OLD GER 2007 Wałach siwa F: Coupe De Coeur / Calido
M: Lavarell / Contender
O: Andrzej Błażejewski i Jan Chrzanowski
B: Sprehe
K018712 DE433331527007 104EQ07
37.

110

CELANA Z Zangerrsheide BEL 2005 Klacz kasztanowata F: CHELLANO Z
M: LAVENDEL
O: PRINS TAMAR
B: TROMPETTER.J.M
BRAK
38.

130

CHABENTO OS POL 2005 Wałach siwa F: Chacco Blue
M: Finja
O: Horizontal Sp.zo.o
B: Gestut Lewitz
K013821 DE418180132605 103MM67
39.

128

CHACITOL OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Finja
O: Andrzej Okła
B: lewitz
brak
40.

711

CHARYZMA W PZHK POL 2008 Klacz F: Largo
M: N
O: Rinaldo Kiecon
B: Rinaldo Kiecoń
LKPZJ/687/15
41.

113

CHASSOT Westfale POL 2005 Ogier F: Chacco-Blue
M: Pilot's Rendezvous
O: Zuchtgemeinschaft
B: Zuchtgemeinschaft
brak
42.

204

CHELSEA-BLUE OLD POL 2005 Klacz kasztanowata F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Cobette / Baloubet Du Rouet
O: Józef Marciniak
B: Gestuet Lewitz
K010510 DE418180138905 103DG69
43.

307

CHIMEQUYL SP POL 2008 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Czana / Balon
O: Paweł Bolko
B:
K013492 616009680067808 104NZ03
44.

402

CLAAS NL NED 2003 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Adriana Brattli
B: NN
K016861 528002120032492 104NQ46
45.

341

CLEAN HOL POL 2007 Wałach siwa F: CLEARWAY
M: Dormroeschen 2
O: Agnieszka Przeździęg
B: Garbrecht Guenter
K021211
46.

352

CLEARVILLE HOL GER 2007 Wałach gniada F: Clearway / Capitol I
M: Telma / Lancer II
O: Marzenna Szustkowska
B:
K020581 DE421000118307 104IU16
47.

719

COCAINE BLUE OLD GER 2008 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Kur Air / Con Air
O: Małgorzata Lubelska-Sazanów
B: Gestuet Lewitz
K018029 DE418180088808
48.

326

COCO CHANEL K SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Contendus / Contender
M: Czunita K / Gin Tonic Star
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K010806 POL009610009906 104ON79
49.

328

CODETIA VDL KWPN NED 2007 Klacz ciemnogniada/168 F: Hold Up Premier / Narcos II
M: Godetia / Jasper
O: Józef Walat
B:
K013072 528003000712597 104FE75
50.

134

COLTRANE HOL GER 2006 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Mylady I / Cascavelle
O: KS Nad Wigrami
B: Beate Tetens
K011019 DE421000241706 103LS09
51.

350

COMET 235 OLD POL 2008 Wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Aribeska / Acord II
O: Joanna Małuszyńska
B: Christina Schneider
K018821 DE433330404808
52.

309

CON SUERTE Hanowerska GER 2007 Wałach F: Converter
M: Faghira
O: Urszula Czura
B: Johannes zur Lage
K011804
53.

356

CONTENDRO LADY Westfalska POL 2008 Klacz gniada/163 F: Contendro I
M: Rubin Lady
O: Sven Zagała
B: Elżbieta Mallert
K015497
54.

124

CORRADO X HOL POL 2008 Wałach gniada F: Corrado I / Cordelabryere
M: Baroness X / Fernando
O: Marek Lewicki
B:
K015030 DE421000282408
55.

319

COSTELLO KWPN NLD 2007 Wałach F: Luidam / Guidam
M: Roxette/ Corland
O: Urszula Kapcia
B: B.Windstra
K012156 104CL20
56.

357

COUNTESS OF HIGHFIELDS HAN. POL 2007 Klacz siwa/164 F: Cockpit
M: Dinca / Dinard L
O: Sven Zagała
B: -
K018762
57.

333

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B: Maria Huberta Wachendorf
K014412 DE421000254404
58.

322

CZUDYNO DE REM Z ZANG BEL 2008 Wałach siwa F: Cap Kennedy / Cassini II
M: Dyne / Dianthus
O: Łukasz Wasilewski
B:
K018191 25000108116511E
59.

112

DENVER Z KWPN POL 2004 Wałach kasztanowata F: DATCH CAPITOL
M: KINA B
O: Hubert Kierznowski
B: XXX
K016213 103AM23
60.

312

DHAHA KWPN NED 2008 Wałach gniada/178 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Zita / Cantos
O: Beata Grundkowska
B: G.S cheper
K014156 528003000808787 104FP17
61.

318

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
O: Borno Janekovic
B: Holandia
K021590
62.

335

DIGISPORT CALLISTA HAN. DEU 2007 Klacz gniada F: Contendro I
M: Erle
O: Karolina Osieka
B:
K013928
63.

127

DILONA KWPN NED 2008 Klacz gniada/166 F: Cicero Z Van Paemel / Carthago
M: Wallona / T Hors La Loi II
O: Hendrix Nouwen
B:
K021228 528003000803446 105IB18
64.

407

DIOR V. KWPN NED 2008 Ogier F: INDOCTRO
M: LESLIE
O: HUBERT KIERZNOWSKI
B: XXX
K018748
65.

332

DIRTY HARRY KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Wilanda / Emilion
O: Tomasz Michalski
B:
K019165 528003000806369 104KI90
66.

135

DJARVI B KWPN NED 2008 Klacz kara F: Zento / Quasimodo Z
M: Passe Partout B / Karlstad
O: KS Nad Wigrami
B: L. Bethlehem
K012079 528003000804968 103XJ65
67.

129

DJEMBE VAN HET SCHAARBROEK BWP BEL 2003 Wałach ciemnogniada F: Gem of India
M: nn
O: Andrzej Okła
B: nn
brak
68.

710

DON JOUAN HBC KWPN NED 2008 Wałach F: Cantos
M: N
O: Rinaldo Kiecoń
B: Holandia
LKPZJ/686/15
69.

329

DONJUAN H KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada/176 F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Raylonie / Animo
O: Marek Lewicki
B:
K013847 528003000805041 104FE52
70.

308

DRAGON SP POL 2001 Wałach gniada F: Elvis / Le Mexico
M: Dygresja / Kasjan
O: Paweł Bolko
B: Ddrei w Stud Farms Sp. z o.o.
K006097 POL009670004101 102MW38
71.

205

EL CAMP WLKP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Campari M
M: Eleine
O: Andrzej Oplatek
B: Polska
K 123456
72.

301

ELWICA DN KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Wica Van De Hermitage / Ahorn
O: Paweł Bado
B:
K018442 528003200906544 104WJ69
73.

348

EMAR SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Ethel / Luron
O: Krzysztof Seroka
B: Justyna Jończyk
K010301 616009530412004 105EX76
74.

351

ERICSSON SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Erebus / Contender
M: Gibsy Lady / Faust Z
O: Michalina Szmytka
B: Marcelina Budziarska
K012870 POL009590176106 104BN32
75.

132

ESCALONA HAN GER 2002 Klacz ciemnogniada F: Escudo I / Espri
M: Cherrybomb / Calypso II
O: Anna Michalak
B:
K006759 DE431312303101 POL40408
76.

729

ESPRIT HANN DEU 2003 Wałach siwa F: Espri/Eiger I
M: Silver Dream/ Singular Joter
O: Jakub Winter
B: Emiliano Lonzi
K010237
77.

337

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Namelus
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
78.

349

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc la Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
O: Anna Seroka
B: H. Kwant
K014995 528003200912965 104MD74
79.

313

FIORUCCI HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/168 F: First Edition / For Edition
M: For Fame / For Joy
O: Beata Grundkowska
B: Helmut Mugge
K015760 DE431316568109 104QI82
80.

200

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento
M: Anouk Van Het Pangaardenhof
O: Firma Sezam-Instal sp.j.
B: Gysbrechts Philip B-2500 Lier
K016311
81.

733

FULL PLEASURE HANN GER 2004 Wałach kasztanowata F: Full House/ Dashing Blade
M: Fritzi/For Pleasure
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Niemcy
K009656 DE431316627904
82.

424

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Ludger
M: Gaisma / Gints L
O: Polskie Łowy Sp. z o.o
B: Sylwester Kosiński
K016884
83.

114

GRAND ROBIN SP POL 2005 Wałach gniada F: Nurjev / Guidam
M: Gracja / Robin Z
O: Michał Rynowiecki
B: Michał Rynowiecki
K010357 POL009610187305
84.

421

GRANDEZA HOL POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
O: Agnieszka Skrobacz
B: Olga Skrobacz
K011645 POL009690070806 104IL40
85.

325

HARRY WLKP POL 2003 Ogier ciemnogniada F: Noel / Eszelon II
M: Hańcza / Kaszmir
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Jan Kłosek
K008253 POL007510020703 103ZM57
86.

143

HEARTBREAKER 5 KWPN NED 2001 Wałach gniada F: Heartbreaker/
M: Nafanory/ /Ramiro Z
O: Michał Ziębicki
B: J./A./G. Sturkenboom -Vernooy
brak
87.

131

HELIOS VAN DE NOORDHEVEL BWP BEL 2007 Ogier gniada F: Heartbreaker/
M: Laruna/Larome
O: Anna Szary-Ziębicka
B: Corneel Franken
brak
88.

106

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
89.

422

HUBERTUS SP POL 1999 Wałach ciemnogniada F: Louis/
M: Hydra/
O: Ewa Janiak
B: Ewa Janiak
brak
90.

311

JAMAYKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Joy / Iterb
O: Jerzy Jakubczak
B: Jerzy Jakubczak
K014239 POL009580579906
91.

125

JURANDA SP POL 2008 Klacz F: ENDOS
M: -
O: ATTIS PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ROLNICZEJ SP. Z O.O.
B: STANISŁAW PROCAJŁO
K015375
92.

324

KONSTELACJA SP POL 2007 Klacz gniada/170 F: Landjonker S / Landjonker
M: Kropla / Czandor
O: Magdalena Kowalak
B: Zbigniew Trusiewicz
K015972 POL009610268207
93.

413

KURTYNIA HAVBEK TRK. POL 2006 Klacz kara F: Havbek
M: Kubatura / Kesar
O: Agata Makowska
B: Lidia Chomentowska
K012848
94.

400

LA DAME BLANCHE L HOL GER 2009 Klacz siwa F: Cassiano
M: A-Larika
O: Jan Ludwiczak
B: Niemcy
LKPZJ/1283/16
95.

401

LA STRADA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bischof L / Bachus
M: La Paloma L / Lord Kemm
O: Grażyna Baehr
B: Elizówka
K015422
96.

724

LANDLIEBE JO WE Westfalska POL 2007 Klacz gniada F: Landlob
M: Findra
O: Iwona Skrzypiec
B: -
K013365
97.

206

LIGHT MY FIRE 7 WESTF POL 2005 Klacz F: Lenardo / Lupicor
M: Loreen / Achill-Libero H
O: Andrzej Opłatek
B: Niemcy
K013861
98.

321

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata/166 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
O: Julia Klinge
B: SK Prudnik
K013182 POL009690088908 104LJ60
99.

419

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello
M: Arradora
O: Małgorzata Rogalska
B: Hodowca
K017646 DE418184070109
100.

417

LITTLE MAN 007 Thuringer Reit Pferd DEU 1999 Wałach gniada/170 F: Liberty Son
M: Anouk
O: Maximilian Parkitny
B: Eckhard Kogler
brak GER27462 GER27462
101.

137

LONDON 32 OS POL 2002 Ogier gniada F: Landstreicher
M: De Luxe
O: Wechta spółka zoo
B: Bernard Horstkoetter
DE418180047502
102.

344

LORGAN S SP POL 2009 Wałach gniada F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Luthien / Aloube Junior
O: Przemysław Rozynek
B: Leszek Spytek
K022155 616009640116509
103.

406

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato
M: Lansada / Lancer III
O: Anna Jones
B: Eco Abi Ewa Fabińska
K016430
104.

320

MAKADI SP POL 2004 Ogier gniada F: Mywill/
M: Milena/
O: Urszula Kapcia
B: Janusz Łaszkiewicz
K009770 10747 103EH61
105.

705

NAKITA BAW GER 2008 Klacz gniada F: Nintender / Namelus R
M: La Traviata / Landadel
O: Marek Lewicki
B:
K013845 DE481810035408
106.

304

NARCOTIN HOL GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Nekton / Nimmerdor
M: V-Arcadia / Askari
O: Wiktoria Bembenik
B:
K018051 DE421000354009 104XW24
107.

203

NASHVILLE 65 Baden-Wurttemberg GER 2007 Wałach gniada F: Nikidam du Chateau
M: Pina
O: Tomasz Jasiński
B: Gunter Meyl
DE 473731261107
108.

345

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
109.

409

NEWADA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: CAVALLO
M: NERINA
O: KIEWREL RYSZARD
B: PACAN WIESŁAWA
K011925 616093900187026 105DA28
110.

403

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Sophie du Chateau / Galoubet A
O: PIAFF Agnieszka Czekaj
B:
K020616 01370146K
111.

346

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
112.

703

NUMBER ONE 28 HOL GER 2009 Ogier siwa F: Numero Uno / Libero
M: Ilka IV / Corofino I
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020345 DE421000153509 104WC28
113.

314

OKARINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Pavarotti Van De Helle / Pilot
M: Obella / Cassini II
O: Sylwia Grzegorzewska
B: Andrzej Kubik
K011953 POL009590223807 103OH51
114.

327

ORINOKO W SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Leandro / Lenz
M: Ossa / Przedwit XIII 4
O: Jacek Kuśnierczak
B: SK Stubno
K005401 POL009630017100 POL01912
115.

700

OSADKOWSKI BORODIN KWPN NLD 2006 Wałach siwa F: KING KOLIBRI
M: RENETTE
O: MONIKA MORSZTYN
B: J.W.GREVE
K010836 103FB72
116.

126

OSADKOWSKI VAN HALEN KWON NED 2002 Wałach /175 F:
M: Horetta
O: Monika Morsztyn
B: R. Tewis
02.01977 02.1977 102YW87
117.

708

PABLO I OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B:
K008687 DE433330321904 102XR90
118.

331

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum
M: Pepita
O: Matuszewski Dariusz
B: Jung Jadwiga
K011669 11611 103YU52
119.

731

PIEROT WESTF GER 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
O: Krzysztof Pomiankowski
B:
K011983 DE441411573907 104CI80
120.

726

POETIN WESTF POL 2008 Klacz gniada F: Piano II / Pilot
M: Falkenhof`s Lady Paradox / Landstreicher
O: Jan Cieślar
B:
K014177 DE441410972208
121.

416

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach gniada/174 F: Desant / Lando
M: Prunelka / Premix
O: Marek Niewiadomski
B: Waldemar Wojtyczka
K008876 POL009540042004
122.

141

QUALIDAM OS Niemcy 2008 Wałach Gniada F: Quality Touch Z (old)
M: Helise Pierville (sf)/Quidam de Revel (sf)
O: Krzysztof Aftyka
B: Annamarie Hartmann
DE418180185608 104JX68
123.

426

QUANTICO HAN GER 2005 Klacz gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Gondola / Goldfasan
O: Aniela Szlufik
B: Andreas Krebok
K011916 DE431310318205
124.

140

QUASI DE KERGANE SF BEL 2004 Wałach kasztanowata F: Elan De La Cour / Vas Y Donc Longan
M: Guapa De Banville / Arpege Pierreville
O: Pro Fur Farm Equipment
B:
K018723 25000104363759H 102WX07
125.

108

QUE PASA 5 KWPN GER 2006 Ogier siwa F: Quite Easy
M: n
O: Michał Kaźmierczak
B: n
n
126.

701

QUEEN HOL GER 2006 Klacz gniada F: QUIDAM DE REVEL
M: JASMIN VI
O: MONIKA MORSZTYN
B: HANS OTTO KROHN
K010837 103ZI20
127.

115

QUELF D'OR SF FRA 2004 Wałach kasztanowata F: Elf d'Or
M: Euclase
O: WK Consult Wojciech Kostrzewa
B: M. AIME MALFROOT,M. CHRISTIAN MERTENS, NINOVE (BEL)
K013866
128.

138

QUINCHELLA Holsztyńska GER 2008 Klacz F: Quintero
M: po Chello
O: Firma Wechta
B: Niemcy
Brak
129.

119

QUITE DONALDSON HOL. POL 2006 Ogier gniada F: Quidam De Revel
M: Raletta / Caletto III
O: Raptor Sp z o. o.
B: Niemcy
K010435
130.

404

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco
M: Rawa
O: Agnieszka Czekaj
B: Krzyżoszczak Jan
PZJ LKPZJ/1190/16
131.

103

SAGA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Fly High / For Pleasure
M: Salwa / Lexus
O: Jan Chrzanowski
B: Hubert Kierznowski
K011708 POL009610025205 104DJ09
132.

429

SALMINA W SP POL 2001 Klacz gniada F: LANDOS
M: TURBUD SONATA
O: EWA HAUER
B: PIOTR WILCZEWSKI
K007984 09631
133.

720

SANTIAGO OLD POL 2004 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: Concerta / Lancer I I
O: Paweł Okólski
B:
K008930 DE418180103604 103OZ81
134.

342

SANTIAGO 7 KWPN POL 1999 Wałach gniada/173 F: Animo / H. Alme Z
M: Ennedy / Voltaire
O: Kamila Rokita
B: A. A. Langens
K006524 AT 000846099 103BL81
135.

207

SEAQUEST SP POL 2008 Ogier gniada F: Qulester / Quinar
M: Seniora Carnute / Carnute
O: Iwona Robotycka-Leńczuk
B: SK Ochaby Sp. z o. o.
K018663 616009540123208 104SV55
136.

323

SIROKO KWPN NLD 1999 Wałach F: Iroko
M: Miss M
O: Michał Rynowiecki
B: KWPN
K012385
137.

418

SOPRAN 10 DRP GER 2005 Wałach ciemnogniada/157 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Naomi / Nikado
O: Maximilian Parkitny
B: Gilbert Reiss
K009952 DE435350313205 103ZL09
138.

133

STUNTMAN 10 HAN GER 2005 Wałach kara F: Silvio I / Sandro
M: Silver Dream / Singular Joter
O: Dariusz Michalak
B:
K011373 DE431313302805 103PE06
139.

727

SUEDWINDS AMANDA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Perlmutt I / Calido I
O: Cezary Kozanecki
B:
K020070 DE421000250908 104NQ43
140.

136

SURRIMO HANN GER 2007 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Amici / Argentinus
O: Anna Tyszko
B: Elke u. Claudia Tegtmayer
KO12240 DE431318800707
141.

725

TAROLA D KWPN CZE 2000 Klacz ciemnogniada F: Salamon / Darco
M: Karola / Bernstein
O: Skrzypiec Iwona
B:
K020193 0002366 CZE40531
142.

300

TBI DÜSSELDORF BAW GER 2004 Wałach gniada/175 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Ireneusz Cela
B:
K016312 616999540269104 104WC46
143.

723

TIRAMISU SP POL 2004 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Tzigane De Grand- Bevange / Turioso
O: Robert Zapotoczny
B: Sylwester Kosiński
K011078 POL009680054704
144.

732

TOKAJER 8 OLD GER 2008 Klacz gniada F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Axina / Acord II
O: Jacek Kosow
B: Reiner Hassman
K016742 DE418180171608
145.

302

TOULOUSE SAINT AMOUR SF FRA 2007 Ogier gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Iretha / Damiro
O: Paweł Bado
B:
K020585 25000107395345F
146.

412

TRITOP 2 KWPN GER 2007 Klacz F: Triomphe de Muze
M: Pia
O: Klaudia Rajtar-Wojciechowska
B: K. Mellema
K017146
147.

410

TROK-K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach gniada F: CARETINO K
M: TITINA
O: KIEWREL RYSZARD
B: KUBACKI MAREK
K011424 616009610154107 104WG93
148.

347

UITMUNTEND K KWPN NLD 2001 Wałach gniada F: Cruising
M: Nathalie
O: Gospodarstwo Rolne Przemysław Sawicki
B: Holandia
POL 40376 POL 40376
149.

709

ULIVAN SP Polska 2009 Wałach Gniada F: Vandamme
M: Ulinella
O: Antoni Dahlke
B:
150.

111

URBANE KWPN NED 2001 Klacz gniada/167 F: LANDAUER
M: DEMESIS
O: MIKOLAJ MOKSIEWICZ
B: HOLANDIA
08517 08517 POL40333
151.

408

VALENCIA British NLD 2003 Klacz F: DICK Z
M: SAFIER
O: HUBERT KIERZNOWSKI
B: XXX
103ZQ12
152.

336

VERSACE H KWPN NED 2002 Klacz siwa F: Orame
M: Nightingale
O: Karolina Osieka
B: W. van Hedel
K008647
153.

142

VIGOR SP POL 2007 Ogier kasztanowata F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Varia / Purist
O: Zbigniew Kowalewski
B: Zbigniew Kowalewski
K010859 POL009600072807 104KC56
154.

713

VIPER W Z Z NLD 2006 Wałach kara F: Vigo Darsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
O: Marika Słowińska
B: A. Waldmann
K010976 Z602106 103KK07
155.

334

WALKOVER MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Rashim
M: Walkiria/ El Donald
O: Anna i Marek Modelewscy
B: SK Prudnik
K011513 616006690025706
156.

425

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
157.

105

WIBARO SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wiagra / Graf Quidam
O: Bogdan Kuchejda
B: Marian Skop
K014924 616009540151507 104OY63
158.

714

WINA KWPN NLD 2003 Klacz gniada F: Numero Uno
M: Jina
O: Zbigniew Jakubas
B: -
K010711
159.

722

WINCHESTER SP POL 2007 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Winona / Nobody
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K011825 616009540082407 104NJ26
160.

730

WINNIE THE POOH R SP POL 2007 Ogier siwa/174 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: White Lady / Limelight
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K012228 POL009540007907 104MS58
161.

316

WINNING MOOD KWPN NED 2003 Wałach F: Hors La Loi II
M: Nugata
O: Katarzyna Jaglarz
B: brak
K010337 102XV28
162.

353

WIOLA 19 HOL GER 2006 Klacz gniada/165 F: Caretano / Caretino
M: Legende IX / Coriano
O: Marzenna Szustkowska
B: Otto Boje Schoof
K020376 DE421000148806 104CR48
163.

109

WOODY SP POL 2005 Wałach F: Erebus
M: Whoopi
O: SK Leśna Wola
B: W.Giza
K009824
164.

317

WUNSCHTRAUM 88 HOLST GER 2006 Klacz ciemnogniada/176 F: Canto
M: Hanka I
O: Katarzyna Jaglarz
B: SOENNICHSEN BERNHARD
brak 103MR94
165.

315

ZAZOU SZUMAWA KWPN POL 2004 Wałach biała F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
O: Szumiński
B:
K009947 5280030403262 102XO00
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baehr Maria
KJ Agro-Handel Śrem
2016-09-10
16
2016-09-09
6
2016-09-10
2
2016-09-11
2
2016-09-09
14
Brattli Vivian
KJK Szary Michałowice
CLAAS (402)
2016-09-09
21
2016-09-10
11
2016-09-11
7
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
2016-09-09
23
2016-09-11
13
2016-09-10
20
ROCCO (404)
2016-09-09
Kierznowska Aleksandra
KJ KIETLÓW
VALENCIA (408)
2016-09-09
9
2016-09-10
5
DIOR V. (407)
2016-09-09
2
2016-09-10
2016-09-11
1
Kiewrel Agnieszka
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
TROK-K (410)
2016-09-09
3
2016-09-10
3
2016-09-11
5
NEWADA (409)
2016-09-09
Kosmol Oliwia
Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
APERITIF (411)
2016-09-09
16
2016-09-10
9
TRITOP 2 (412)
2016-09-09
13
2016-09-10
2016-09-11
8
Makowska Martyna
Largo S.A. Warszawa
2016-09-09
11
2016-09-10
14
2016-09-11
16
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
2016-09-09
12
2016-09-10
8
2016-09-11
6
Parkitny Maksymilian
Karkonoski KJ
2016-09-09
15
2016-09-10
19
SOPRAN 10 (418)
2016-09-09
7
2016-09-10
7
2016-09-11
4
Rogalska Weronika
Largo S.A.
LIMBO (419)
2016-09-09
2016-09-10
10
2016-09-11
14
Sawicka Natalia
KJ Kietlów
2016-09-09
8
2016-09-10
18
2016-09-11
11
Skrobacz Olga
WLKS Krakus
GRANDEZA (421)
2016-09-09
18
2016-09-11
18
Stasiak Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
HUBERTUS (422)
2016-09-09
17
2016-09-10
13
2016-09-11
12
Suska Juliana
Stowarzyszenie KS Chojnów
ALOUBETTE (423)
2016-09-09
22
2016-09-10
15
GILEA (424)
2016-09-09
5
2016-09-10
6
2016-09-11
3
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (425)
2016-09-09
1
2016-09-10
1
2016-09-11
15
Szlufik Aniela
Tuszyński KJ Garbówek
QUANTICO (426)
2016-09-09
19
2016-09-10
4
2016-09-11
9
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
2016-09-09
20
2016-09-10
17
2016-09-11
17
Wilczewska Weronika
JKS Narew Różan
SALMINA W (429)
2016-09-09
10
2016-09-10
21
CANTURO I (428)
2016-09-09
4
2016-09-10
12
2016-09-11
10

Number of Riders: 19

Number of Horses: 165

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: KJ Osadkowski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042014-2, KJ Osadkowski Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl