Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Jakubowice, 17.06-19.06.2016

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamietz Barbara Klub Jeździecki Metpol
2001 (J.)
O036880
2. Adamietz Maria Klub Jeździecki Metpol
2003 (J.)
O036795
3. Adamus Asenata Klub Jeździecki DERA
S
O018356
4. Baczyńska - Nowak Marta Tuszyński KJ Garbówek
S
O031995
5. Baryluk Maria Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2000 (MJ.)
O028680
6. Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
2001 (J.)
O025841
7. Bondziul Anna Olmet Ostsped
S
O020641
8. Boruch Ewelina KS Pegaz Chwałowice
1998 (MJ.)
O013928
9. Brej Aleksandra KJ ŚLĘŹA
2000 (MJ.)
brak
10. Bromboszcz Maja Jeździecki Klub Sportowy Desant
2004 (JM.)
O037390
11. Cecuga Agnieszka Metpol Grodziec
S
10068161
12. Chwołka Kamil KJ Trachy Gliwice
S
Brak
13. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
14. Cieluch Żaneta Korys Przygorzele
S
O034007
15. Czarnacka Antonina
16. Czarnota Jakub BPK
22593/15
17. Czekaj Przemysław KJ OKOŁY
2002 (J.)
O034268
18. Dąbrowska Julia KJK Elizar
1999 (MJ.)
brak
19. Dawidowicz Artur JKS HANNA
S
O027048
20. Domin Iwona Jeździecki Klub Sportowy Czanki Międzyrzecze
S
O020295
21. Dudek Maja OSK Michalscy
1998 (MJ.)
O020414
22. Elbl Anna KJ Koński Gaj Tanowo
1998 (MJ.)
O025336
23. Falewicz Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Czanki Międzyrzecze
S
O012829
24. Forysiak Laura BPK
2002 (J.)
O040007
25. Frąckowiak Martyna bpk
2003 (J.)
O035367
26. Frąckowiak Weronika KJ Ślęża
2000 (MJ.)
O035366
27. Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
28. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy
S
29. Garbowska Marta LKJ Ostroga
2000 (MJ.)
O024285
30. Garbowska Natalia LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
O024285
31. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
32. Gawałek Julia KJK Elizar
2001 (J.)
O033416
33. Gawałek Stanisława KJK Elizar
S
O025999
34. Gaweł Julia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O037360
35. Gocman Monika BPK SLA
000000
36. Godoś Karolina KJ Royal
S
O009247
37. Góra Katarzyna BPK
S
O024586
38. Gozdek Krzysztof BPK
S
O001078
39. Gozdek Krzysztof bpk
S
O001078
40. Gryglak Marta OSK Michalscy Trzebnica
S
O014144
41. Grzegorzewski Adam St. Agro Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
42. Grzesiak Martyna KJ Wolica Kalisz
2000 (MJ.)
O026272
43. Horbacz Sara Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O038475
44. Hordejuk Wiktoria Bpk
2016 (Mł.)
O036106
45. Idzikowska Karolina Klub Sportowy Small Cherry
1999 (MJ.)
O022126
46. Jankowska Katarzyna Klub Trachy
47. Jawor Joanna
48. Jendro Monika Bez przynależność klubowej
1999 (MJ.)
O030700
49. Jendrośka Adrianna JKS Przybyszewo
2000 (MJ.)
O028521
50. Kamińska Magda Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
S
O002662
51. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
52. Kaźmierczak Maja bpk
2003 (J.)
brak
53. Kędzierska Marta KJ Kietlów
S
O009680
54. Kinas Alan bpk
S
O003731
55. Kinecka Aleksandra Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
S
O009044
56. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
Z010205
57. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
Z000254
58. Kluka Maja KJ VOLTA
2001 (J.)
O038727
59. Kłapińska Laura Klub Sportowy Small Cherry
2005 (JM.)
O031484
60. Kłapińska Monika Klub Sportowy Small Cherry
S
O027287
61. Kocon Ewa Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub jeździecki
S
O009390
62. Kołodziej Patrycja KJ Olmet OstSped
63. Konieczna Magdalena Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
S
0000
64. Korytowska Magdalena bpk
S
O008762
65. Kościelna Magdalena KJK Elizar
S
O021935
66. Kosmol Oliwia bpk
2003 (J.)
O033419
67. Kostek Laura BKP
2000 (MJ.)
O030695
68. Kownacki Mikołaj KJ Ślęża
S
O023859
69. Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
S
O001772
70. Kozakiewicz Paulina BPK
S
O033289
71. Kramarz Julia KJ Zbrosławice
72. Krasik Marta BPK
2000 (MJ.)
O028518
73. Krawczyk Beata Vanto Jumping Team
S
O006389
74. Kucharska Anetta BPK
S
brak
75. Kuczerawy Tomasz bpk
S
LPZJ/318/15
76. Kuflińska Karolina KJ Lansada
S
O003150
77. Kuźmińska Julia KJ ŚLĘŹA
1998 (MJ.)
BRAK
78. Lasocka Maria KJ VOLTA
1999 (MJ.)
O024193
79. Lis Jakub KJ Trachy Gliwice
S
O022527
10104144
80. Lis Wikoria KJ Trachy Gliwice
2000 (MJ.)
O023547
81. Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy
S
O003979
82. Maciejewska Justyna KJ KORYS Przygorzele
S
O012118
83. Majewska Natalia BPK
2000 (MJ.)
0034287
84. Majewska Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
O034287
85. Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec
S
O006281
86. Masłowska Karolina KJ Zbrosławice
87. Matuszewska Magdalena OSK Michalscy
1999 (MJ.)
O014398
88. Matuszewska Monika OSK Michalscy
S
O014399
89. Maziarz Aleksandra Klub Sportowy Small Cherry
S
O012995
90. Mc Parland Declan
91. Mielcarek Zuzanna KJ WOLICA
2002 (J.)
O029085
92. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
93. Morsztyn Piotr KJ Osadkowski
S
NN
94. Muraczewski Jacek LKS Cwał
S
O004710
95. Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
2002 (J.)
brak
96. Nagórka Kevin KJ TRACHY
2000 (MJ.)
O026038
97. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski sp.z o.o
S
O003319
10092431
98. Olszewska Marta KJ Wolica Kalisz
2001 (J.)
O026271
99. Ostręga Damian Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
S
O020977
100. Pawelska Agnieszka bpk
S
O034282
101. Pawlak Sandra BPK
S
0034337
102. Pażucha Wojciech KJ Metpol Grodziec
S
O008158
10120384
103. Pinocy Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Desant
S
O006459
104. Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica
S
O008150
105. Podczaszynska Anna BPK
S
brak
106. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O029142
107. Popławska Julita JKS HANNA
S
O030787
108. Poręba Jarosław Karkonowski Klub Jeździecki
S
10021317
109. Raczkowska Dominika Stowarzyszenie Stajnia Ozorowice
S
O024300
110. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti
S
O000539
111. Respondek Monika KJ Zbrosławice
112. Sabok Kaja KJ KORYS Przygorzele
S
O040154
113. Skąpska Aleksandra JKS Elcon Szczecin
2000 (MJ.)
O036344
114. Skiba Aleksandra BPK
1999 (MJ.)
O029117
115. Skiba Angelika bpk
1999 (MJ.)
O035368
116. Skiba Patrycja bpk
2003 (J.)
O036349
117. Skrzypiec Agata KJK Elizar
2001 (J.)
O027059
118. Ślusarczyk Ewelina OSK Michalscy
S
119. Smaczna Maria Klub Sportowy Pegaz
S
000
120. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O030886
121. Sołtysiak Weronika Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
S
O002052
122. Środecka Agnieszka LKJ Ostroga Opole
S
O032260
123. Stęchły Anna KJK Elizar
1999 (MJ.)
O021933
124. Stefański Konrad KJ Olmet-Ostsped
S
O004073
125. Sukiennik Maja BPK
2003 (J.)
O035910
126. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
127. Szmidt Maria OSK Michalscy
S
O007573
128. Szmuc Julia KJ KORYS Przygorzele
2001 (J.)
0028522
129. Szmuc Michalina KJ KORYS Przygorzele
2003 (J.)
0028523
130. Szupieńko Julia KJ Avanti
1998 (MJ.)
O023845
131. Szut Julia JKS Hanna
2000 (MJ.)
O027573
132. Szymkowicz Wiktoria BPK
2004 (JM.)
brak
133. Trzeciak Patrycja Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
1998 (MJ.)
O034453
134. Waligóra Karolina JKS Przybyszewo
S
O009185
135. Waligórska Karolina LKS Cwał Poznań
1998 (MJ.)
O021251
136. Weska Paulina KJ Osadkowski sp.z o.o
S
O022497
137. Wojtyczka Waldemar Jeździecki Klub Sportowy Desant
S
O003120
138. Wylęga Łukasz KJ Jumping Team Brynica
S
O009920
139. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
140. Zakałużna Anna KJ Zbrosławice
141. Żmigrodzki Jakub brak
1999 (MJ.)
brak
142. Żygadło Lena KJ VOLTA
2001 (J.)
O028520
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

24

ABEL TASMAN KWPN NLD 2005 Wałach kasztanowata F: Tenerife VDL
M: Nibalia/Nimmerdor
O: Tomasz Ochab
B: Holandia
K011353 5280030508357 103UV47
2.

157

ACARENZA OLD DEU 2008 Klacz gniada/165 F: Carenzo
M: Amazing Chica
O: Rafał Szmuc
B: Jutta u. Joseph Junker
K018964 DE433330996308
3.

232

ALINA F:
M:
O:
B:
4.

200

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach F: Nightcarry
M: Aida HL
O: Agnieszka Olszewska
B: Agnieszka Olszewska
X
5.

86

ALMA ATA Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2006 Klacz kasztanowata F: Alexander der Grosse Z
M: Antilopa/ Ascot
O: -
B: Agrospol Kosice s.r.o.
brak
6.

141

AMETYS CS CZE 2005 Klacz kasztanowata/165 F: Arras aust.gorac.
M: Amareta Zw
O: Marek Cichecki
B: Pavel Kondziolka
K013181 203010237360105
7.

62

ANIMUSZ SP POL 2006 Ogier F: CASTIGLIONE
M: ARGENTINA
O: ANDRZEJ LANGE
B: ANDRZEJ LANGE
K011298
8.

196

APERITIF Małopolska POL 2006 Ogier siwa/161 F: Fusain du Defey
M: Auforta
O: Roland Kosmol
B: SK Ochaby
K010076 POL006540023306
9.

72

ARABESQUE DE RAVEL SF POL 2015 Klacz siwa F: Crusador / Cassini I
M: Salome De Ravel / Predo De Paulstra
O: Damien Manitta
B:
K017617 25000110369175
10.

4

ARCHIMEDES KWPN NLD 2005 Wałach F: TJUNSKE
M: URELLA
O: IWONA KRUSZYŃSKA
B: HOLANDIA
K016296
11.

231

ARIA F:
M:
O:
B:
12.

180

ARTBEJ Małopolska POL 2001 Wałach F: Brokat bej
M: Arkadia
O: Anetta Kucharska
B: j.w
brak
13.

59

ASTRO HANN DEU 2007 Wałach F: Adlantus As / Argentinus
M: Sunshine / Stakkato
O: Maria Szmidt
B: NN
K010792
14.

179

ATENA Wielkopolska POL 2011 Klacz F: ARON
M: AGUSIA
O: Jakub Żmigrodzki
B: Machowski Edward
brak
15.

37

ATHLETICO GRADUS SP POL 2003 Wałach gniada F: COURT
M: ALYSCHA H
O: JULIA KUŹMIŃSKA
B: POLSKA
BRAK
16.

171

BAGATELA SP POL 2002 Klacz F: Pegasus HB
M: Bakalia
O: Kolano Adam
B: Polska
K011401
17.

87

BAGATELA SP POL 2000 Klacz gniada F: Pierwszy
M: Bandola
O:
B:
K015423
18.

91

BAGIER III SP POL 2002 Wałach siwa F: Graf Quidam
M: Baja
O: Rajmund Adamietz
B: -
LKPZJ/296/16 POL009540039802
19.

217

BAILANDO SP Polska 2010 Ogier Kara F: Salazar
M:
O: Patrycja Kołodziej
B: Słanisława Głąbicka
20.

197

BALLADA SP POL 2011 Klacz /164 F: Placido
M: Bajka
O: AllSet Management
B: Andrzej Zawiślok
616009540098111
21.

131

BANKIET WLKP POL 2002 Ogier F: Landos I
M: Bogota
O: SO Gniezno
B: Stadnina Koni Racot
K017298
22.

95

BAZALT SP POL 2003 Klacz F: Mabant/
M: Balanga/
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K014614
23.

233

BEL DE JOURE F:
M:
O:
B:
24.

16

BISHAMON SP POL 2001 Wałach gniada F: Fellogen
M: Bona Dea
O: Katarzyna Frąckowiak
B: Bogdan Jarząbek
K018272
25.

219

BRANDO SP POL 2006 Wałach F: Leo
M: Barinella
O: Ewa Kocon
B:
26.

174

BRANDY Oldenburg POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry
M: Melody M
O: Kamińska Magda
B: Kamińska Magda
K021112
27.

13

CABORA SP POL 2004 Klacz gniada F: Quamiro
M: Carrera
O: Piotr Frąckowiak
B: Wechta S.A.
K009069
28.

142

CADENCE Westfalska POL 2010 Klacz gniada F: Canturo
M: La Le Lu II
O: Maja Kaźmierczak
B: Montis Sp.zo.o.
brak
29.

154

CALGARY Oldenburg POL 2009 Wałach gniada F: Catoki
M: Quattro's Queen
O: Karolina Kuflińska
B: Jacek Janiszewski
DE418180154809
30.

98

CALL OF DUTY ,, M'' Oldenburg POL 2010 Wałach siwa F: Calido
M: Fatima
O: Józef Marciniak
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K018676 DE418180207710
31.

239

CALOTTA F:
M:
O:
B:
32.

27

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Kampina de Acord / Acord II
O: Matuszewski Dariusz
B: Montis Sp z o. o.
K020050 DE441411197109 104PL75
33.

195

CANTINO OLDBG POL 2007 Wałach kasztanowata F: Calido hol.
M: Jamira westf./Julio Mariner xx
O: Roland Kosmol
B: Mateusz Tyszko
K012241 DE433330528507
34.

124

CAPPONE KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Untouchable/
M: L. Coradin/
O: Iwona Kraszewska-Godoś
B: Comb. Aldering Swelhaim
K012295 528003000705369
35.

60

CARA VIENNA Hannover GER 2008 Klacz siwa F: Calido / Cantus
M: Wanda / Werther
O: Femis Sp. z o.o.
B:
K020184 DE431311201808
36.

34

CARUSO WESTF GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Catoki / Cambridge
M: Pam / Polytraum
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Opłatek
B: Montis Sp.z o.o.
K016167 DE441411197609
37.

81

CASPIAN Westfalska POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-TRENTON Z
M: LADY AMOUR
O: MATUSZEWSKI DARIUSZ
B: MONTIS SP. Z O.O.
K017252 DE 441411205110
38.

205

CASQUIN Holsztyńsksa POL 2009 Ogier F: CASSINI II
M: V-QUETTA
O: STANISŁAW PROCAJŁO
B: MAŁGORZATA SIERGIEJ
K016002
39.

31

CELADINE WESTF GER 2011 Klacz siwa F: Contendro II /
M: Callas / Castillo
O: Iwona Kruszyńska
B: MONTIS Sp. z o. o.
K020342 DE441411169511
40.

70

CELEBRITY OLD POL 2011 Wałach F: COSIMO
M: BAVARIA
O: ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
B: MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ
X
41.

93

CERWERONA SP POL 2007 Klacz gniada F: Cascavelle
M: Cedra W
O: Jarosław Poręba
B: Stadnia koni Berlin
K018605
42.

10

CHACCOS BOY BAYER GER 2009 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Rendezvous
O: L.Gillmaier
B: L.Gillmaier
brak
43.

100

CHAMPERELLE M OLD POL 2010 Klacz kasztanowata F: Canto / Canturo
M: Havima / Nurjev
O: Józef Marciniak
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K018677 DE418180168010
44.

51

CHARIVARI FEBRO Z Zangersheide POL 2011 Klacz gniada F: Chicago I Z
M: Colett
O: Magdalena Kras
B: Mateusz Michalski
brak
45.

130

CHARLOTA SP POL 2008 Klacz F: Liberatto P
M: Chanel
O: Marta Wylęga
B: Romuald Dolata
K020791
46.

6

CHELSEA-BLUE OLD POL 2005 Klacz kasztanowata F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Cobette / Baloubet Du Rouet
O: Józef Marciniak
B: Gestuet Lewitz
K010510 DE418180138905 103DG69
47.

151

CHICA'S BOY Z ZANG BEL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chicago I Z / Caretano Z
M: Namira Z / Nabab De Reve
O: Małgorzata Waligórska
B:
K019342 Z546806
48.

208

CHIMEQULE SP POL 2008 Wałach gniada F: imequl
M: o
O: bolko paweł
B: nn
22222
49.

150

CHIVAS REGAL KWPN POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Tangelo Van De Zuuthoeve /
M: Jazelly / Zuidhorn
O: Karolina Idzikowska
B:
K016607 528003000702415
50.

158

CITIZEN HOL GER 2008 Wałach gniada F: CONTENDER
M: ISA III
O: Rafał Szmuc
B: Albers Jens
K011516 DE421000562908
51.

224

CLAIR LG SP POL 2005 Klacz F: Puma
M: Carrara N
O: Anna Rzerebecka
B: Agro Mazury
52.

223

CLARA Hol POL 2007 Klacz Gniada F: Cassini 2
M: Mandra
O: Jarosław Poręba
B:
53.

101

CLINTORD'S SON M OLD POL 2010 Wałach gniada F: Clintord I / Clinton I
M: Politesse d'Ete / Italic Des Salines
O: Józef Marciniak
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K018675 DE418180166510
54.

33

COCAINE BLUE OLD GER 2008 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Kur Air / Con Air
O: Małgorzata Lubelska-Sazanów
B: Gestuet Lewitz
K018029 DE418180088808
55.

155

COCO HOLST GER 2011 Klacz F: Contendro I
M: R-Corinna
O: Karolina Kuflińska
B: Niemcy
DE421000408811
56.

92

COCO ALBORADA Z Zangesheide POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z
M: Landaika Z
O: Paulina Kozakiewicz
B: Bastilians petter
KO20473
57.

186

COLONEL SP POL 2005 Wałach gniada F: Sir Neel
M: Colonna
O: Skąpska Sylwia
B: Sk Nowielice
K010453 009640015005
58.

199

CONNER HOL 2005 Wałach Gniada F: Contender
M: Perfectlady/Candillo
O:
B:
59.

244

CONSUELA F:
M:
O:
B:
60.

112

CONTINA - BEL 2009 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
61.

102

COPACABANA K SP POL 2006 Klacz gniada F: Contendus
M: Centina / Centesimo
O: Józef Marciniak
B: Józef Marciniak
brak
62.

48

COR DE COULEUR OLD GER 2005 Klacz kasztanowata/165 F: COULEUR-RUBIN OLD / CORDALME
M: ZARILLA OLD / LANDOR S OLD
O: KAMMIN MANFRED
B: KAMMIN MANFRED
K020559 DE433331154205
63.

46

CORCOVADO HOL POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Contender
M: .
O: Ślusarczyk
B: Kosicka
brak
64.

123

COSA CHE Warmblut AUT 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K019202 040018710006506
65.

230

COSIMA Deutsches Sportpferd POL 2011 Klacz siwa/167 F: nn
M: Cosa Che
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020643 DE 498-8703330-11
66.

25

CRAZY RAY OS POL 2004 Wałach gniada F: Gesmaray
M: Capella
O: Mateusz Michalski
B: Niemcy
K008443
67.

183

CUMA SP POL 2008 Klacz siwa F: Chellanos's Boy /
M: Czanda / Lavendel
O: Cezary Popławski
B: Mieczysław Chomiak
K018430 POL009530066108
68.

194

CYTRA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/168 F: Psalm
M: Czajka
O: Jakub Gaweł
B: Zespół Szkół Rolniczych Czernichów
brak
69.

40

D-CORIANA SP POL 2011 Klacz gniada F: CORVALLO
M: DOMENA LAND
O: ALEKSANDRA BREJ
B: M.LEMPERT
BRAK
70.

129

DAMA BANKIETOWA N SP POL 2008 Klacz F: Bankiet
M: Donna Louisa P
O: Łukasz Wylęga
B: Katarzyna Niedźwiecka
K016378
71.

156

DARK SP POL 2008 Wałach kasztanowata/178cm F: Qumball / Kimball
M: Dracena / Konsul
O: Julia Szut
B:
K014745 POL009590194608
72.

15

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince
M: Doryda
O: Katarzyna Frąckowiak
B: Sławomir Stanisławski
K013668
73.

5

DO IT KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Ultimo / Phin Phin
M: Nora / Argus
O: Marta Baczyńska -Nowak
B: A.J. Klijntjes
K020438 528003000812106 104ZY77
74.

90

DOLORES SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Elvis
M: Dolomira
O: Józef Marciniak
B: Józef Marciniak
K006475 POL009670011000 POL40541
75.

3

DORIS DAY Wielkopolska POL 2008 Klacz kasztanowata/164 F: Dilmar
M: Doris
O: Anna Bondziul
B: Renata Wójcik
K019041
76.

225

DRAGO SP POL 2010 Wałach Kasztan F: Duran Duran
M:
O:
B:
77.

173

DREAMY M SP POL 2000 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K019349
78.

236

DYAN F:
M:
O:
B:
79.

220

EAGAN BLUE KWPN NED 2009 Wałach siwa/168 F: Mr. Blue
M: Hayla
O: Barbara Jankowska-Kocon
B: R. DE Vlieger
K017789
80.

187

EMILLA SP POL 27.03.2004 Klacz siwa F: Correro
M: Enigma
O: Kaja Sabok
B: Urszula Farysej
K015444
81.

23

EPONA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Iperb
M: Etoile
O: Bogna Krasik
B: Polska
brak
82.

83

ERA Wielkopolska POL 2005 Klacz inna/172cm F: Ramon
M: Etiuda
O: Skiba Łukasz
B: Kaczmarek Tadeusz
brak POL007590065805
83.

50

ESCADO SP POL 2012 Wałach gniada F: Chacco Fly
M: Eneida
O: Marta Gryglak
B: Marta Gryglak
brak
84.

65

EVITTO I SP POL 2010 Wałach gniada F: CONUS B
M: EMMILY
O: ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
B: ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O
K016455
85.

53

FELA SP POL 2005 Klacz siwa/160 F: Lubicz
M: Festyna
O: Edward Machowski
B: Edward Machowski
brak
86.

89

FIGARO Westfalska GER 2001 Wałach kara F: Ferragamo
M: Desire
O: Rajmund Adamietz
B: Rajmund Adamietz
brak POL40539
87.

52

FIONA SP POL 2004 Klacz tarantowata/165 F: Lubicz
M: Festyna
O: Katarzyna Góra
B: Edward Machowski
K014051
88.

246

FIRST ONE F:
M:
O:
B:
89.

214

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Gelding Bay F: Cardento
M: Anouk Van Het Pangaardenhof/Ka
O: Sezam-Instal sp.j.
B: Gysbechts Philip
932028 103OG61
90.

126

FRANKENHOEH'S MY LORD Kuc Wal POL 2004 Ogier kasztanowata F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Monika Kłapińska
B:
K009870 DE41010101890
91.

111

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/162 F: Nintender
M: Farina
O: -
B: Aleksandra Staniek
brak
92.

1

G-CARES SP POL 2008 Wałach F: Cartouche
M: Gini
O: Agnieszka Gruca
B: V
K020742
93.

227

GALAKTYKA KUC POL 2000 Klacz dereszowata F: nn
M: nn
O: Małgorzata Kramarz
B:
94.

57

GALOUBE D SP POL 2008 Ogier gniada F: Aloube Z
M: Golanda
O: Maria Czuchryta
B: Maria Czuchryta
K013667
95.

163

GAUST SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Faust Z / Furioso II
M: Galena / Lais
O: Daniel Grzesiak
B: Bogumił Józefowski
K011937
96.

56

GENARO SP POL 2007 Wałach gniada F: Chicago I Z
M: Golanda
O: Maria Czuchryta
B:
K014879
97.

140

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: Candiavolo
M: Garantie
O: Rudiger Wassibauer
B: SK Okoły
brak
98.

30

GRACJA Typ Szlachetny POL 2008 Klacz kara F: Łobuz
M: Husyta
O: Violetta Trzeciak
B: Matysiak Wiesław
K016774
99.

133

GRAND CORIDA SP POL 2006 Klacz F: CORLEONE Z
M: GARDA
O: KATARZYNA NAGÓRKA
B: JAN CHRZANOWSKI
K014374
100.

229

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Candiavolo
M: Gariba
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020840 616009690138811
101.

247

GREK F:
M:
O:
B:
102.

147

HENDIKAP SP POL 2004 Wałach gniada F: -
M: -
O: Monika Kłapińska
B: -
K009631
103.

12

IBERIA WLKP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Izolda
O: Maja Dudek
B: Damian Wechta
K016299
104.

54

ICE ICE BABY Hannover GER 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Perigueux
M: Chakira
O: Jakub Lis
B: Dieter Wetjen
K020495
105.

28

ILONUS SP POL 2004 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Ilona / Windwurf
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K009692 POL009640019504
106.

170

IMPLAY SP POL 2004 Wałach gniada F: Fair Play Coudreau
M: India
O: Beata Krawczyk
B: Ewa Dziubany
K012545
107.

75

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castiglione L
M: Ida L
O: Jacek Orkisz
B: KJ Alexander - Elizówka
K007335
108.

162

JANOSIK SP POL 2004 Wałach F: Homerus
M: Jarota
O: Andrzej Kuświk
B: Andrzej Kuświk
Brak
109.

204

JODI F:
M:
O:
B:
110.

234

JOHNY WALKER F:
M:
O:
B:
111.

166

JUNIOR SP POL 2002 Wałach F: ELMAN
M: JAGIENKA
O: JOANNA KONIECZNA
B: HDSGD
K015849
112.

206

JURANDA SP POL 2008 Klacz F: ENDOS
M: -
O: ATTIS PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ROLNICZEJ SP. Z O.O.
B: STANISŁAW PROCAJŁO
K015375
113.

29

JURTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Car
M: Jaśmina
O: Izabela Jurasik
B: Hyla Leon
K013046
114.

181

JUSTE MILIEU SP POL 1999 Klacz F: Marino
M: Jugosławia
O: Katarzyna Kasprzak
B: Krzysztof Ferenstein
K006462
115.

74

KANNELLE Z Z POL 2002 Klacz gniada F: Kannan / Voltaire
M: Signora / Quidam De Revel
O: Damien Manitta
B:
K011679 Z599302 103UV31
116.

145

KASTOR SP. POL 2001 Wałach F: Peres
M: Kora
O: Konrad Stefański
B: --
K006639
117.

14

KATRONA SP POL 2007 Klacz F: Bambino Van't Zorgvliet
M: Katania
O: Piotr Frąckowiak
B: Michalski
K012876
118.

64

KENIA WLKP POL 2002 Klacz F: MABANT
M: KARIMA
O: ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
B: ANNA MIŚKIEWICZ
K010957
119.

94

KENIA MŁP POL 2009 Klacz siwa/162 F: JURAND
M: KOLEKCJA
O: Martyna Walków
B: Andrzej Omański
K020677 POL 006 58 00826 09
120.

125

KRUTYNIA SP POL 2004 Klacz F: Landjonker S
M: Kurlandia
O: Ewa Kinecka
B: Mieczysław Chomiak
K013850
121.

149

KWDRAUDHETTAWE PONY POL 2006 Klacz F: -
M: -
O: Monika Kłapinska
B: -
K020033
122.

243

LA DIVA F F:
M:
O:
B:
123.

105

LADY-S Słowacki Gorącokrwisty SVK 2005 Klacz gniada F: Lady's Lower / Lord
M: Sisi / Aldamit
O: Iwona Skrzypiec
B:
K016143 703001702142005
124.

193

LALKA-W SP POL 2007 Klacz kara F: Qumball
M: Lotty
O: Marek Rosiak
B: Marek Rosiak
K018399
125.

215

LAND LIEBE JO VE F:
M:
O:
B:
126.

143

LAVITA-L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Jan Liberski
B: Jan Liberski
K018953
127.

191

LEDA NAJA W SP POL 2005 Klacz siwa F: Desant
M: Lukarna
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K010307 POL009540055605
128.

209

LEGOLAS V Oldemburg GER 2001 Wałach gniada F: Lord Pezi
M: Freya
O: Jacek Muraczewski
B: Niemcy
K008498
129.

58

LEO SP POL 2008 Klacz F: Hetman
M: Luisa
O: Wiktoria Hordejuk
B: -
Brak
130.

137

LIBELLO-STAR HAN. GER 2004 Wałach kasztanowata F: Litas - Star
M: Amazone
O: Anna Śmigiel
B: brak
K011896 DE431316723804
131.

190

LORD II W SP POL 2008 Wałach gniada F: Desant
M: Lukarna
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K016730
132.

138

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara F: Nico-k
M: Lukka Ponysport
O: Wioletta Garbowska
B: Anna Zalewska
K016146
133.

192

MADAM W SP POL 2002 Klacz siwa F: Desant
M: Mesalinka
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K007801 POL009540020802
134.

175

MALAQUIDA SP POL 2003 Klacz gniada F: Lando
M: Mantyla
O: Jendro Elżbieta
B: Polska
K012806
135.

109

MIKOLOGIA SP POL 2010 Klacz F:
M:
O:
B: -
brak
136.

96

MISS LOXGRAFINA SP POL 2011 Klacz gniada/162 F: LUCKY LORD-LOXGRAF II
M: MISSY QUIN
O: ANNA MIŚKIEWICZ
B: ANNA MIŚKIEWICZ
K020132 616009670098711
137.

144

MISTER ULCO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 Wałach gniada F: Ulco
M: Missy Quin
O: Paweł Kostek
B: Gmyrek Karol
K015354
138.

226

MONSTOON SP POL 2004 Wałach Siwa F: nn
M: nn
O: Justyna Masłowska
B:
139.

122

MONZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bienis
M: Mirabella
O: Anetta Kucharska
B: Anetta Kucharska
K022015
140.

169

NEMEZIS Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Hektor
M: Nel
O: Agnieszka Środecka
B: Dublas Dariusz
K021706 616007660892011
141.

146

NEMO WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Nenya / Carry Son
O: Konrad Stefański
B: --
K021134
142.

8

NEXICA SP POL 2003 Klacz F: Alcatraz
M: Neksja sp
O: Kuczerawy
B: Polska
K010106
143.

184

NIKIDAM DU CHATEAU Selle France FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam de revel
M: Sophie du Chateau
O: PIAFF AGNIESZKA CZEKAJ
B: Franc
Brak
144.

148

NOTA SP POL 2006 Klacz F: CONTENDER SON
M: NITOLMA
O: Monika Kłapinska
B: -
K018105
145.

117

NTENDER Ntender POL 2012 Ogier gniada F: Contendus
M: Nimba
O: Alan Kinas
B: Alan Kinas
K020837
146.

11

OLIMPIC STAR DS GER 2011 Ogier F: Odermus R
M: Tolinda
O: Gillmaier
B: Niemcy
brak
147.

216

ORIANA F:
M:
O:
B:
148.

241

ORLANDO SP POL 2005 Wałach gniada F: Roland
M: Orgia III
O: Jakub Czarnota
B: Amanda Pietrzak
brak
149.

66

OSADKOWSKI BORODIN KWPN NLD 2006 Wałach siwa F: KING KOLIBRI
M: RENETTE
O: MONIKA MORSZTYN
B: J.W.GREVE
K010836 103FB72
150.

207

OSADKOWSKI KEY LEENA SP POL 2007 Klacz F: LASKO
M: -
O: ATTIS PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ROLNICZEJ SP. Z O.O.
B: -
K011710
151.

80

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum
M: Pepita
O: Matuszewski Dariusz
B: Jung Jadwiga
K011669 11611 103YU52
152.

182

PAVAROTTI Czeski Goracokrwisty CZE 2007 Wałach F: Lordano
M: Pamina
O: Anetta Kucharska
B: Anetta Kucharska
brak
153.

55

PEAL OF PASSION Hannover GER 2009 Wałach kasztanowata/164 F: Perigueux
M: Chakira
O: Jakub Lis
B: Dieter Wetjen
K019410
154.

235

PODIAVOLA F:
M:
O:
B:
155.

152

PRETTY BOY OLD POL 2011 Wałach gniada F: Prinzenadel
M: Gransia
O: Agnieszka Mierzwińska
B: Niemcy
K021540 DE433330606411
156.

189

PRINCESSA II W SP POL 2011 Klacz gniada F: Desant
M: Prunelka
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
brak
157.

49

PRINCVERO P SP POL 2007 Wałach siwa/169 F: Avero
M: Princessa
O: Elwira Metner
B: Witold Polowczyk
brak POL 009 61 02077 07
158.

242

QUADRO FOGLIO F:
M:
O:
B:
159.

76

QUANTITA SP POL 2009 Klacz kara F: Guffi
M: Quindora From Black Horse
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K019439
160.

172

QUE SERANDO Oldenburg GER 2005 Wałach F: Quidams Rubin
M: Arilena
O: Kamińska Magda
B: Niemcy
K015876
161.

67

QUEEN HOL GER 2006 Klacz gniada F: QUIDAM DE REVEL
M: JASMIN VI
O: MONIKA MORSZTYN
B: HANS OTTO KROHN
K010837 103ZI20
162.

36

QUITE WESTF GER 2010 Wałach siwa F: Quite Capitol / Quidam De Revel
M: Lady Jump II / Lancer III
O: Iwona Kruszyńska
B: MONTIS Sp. z o. o.
K018032 DE441411201910 104TX13
163.

103

RAMZES SP POL 2006 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Rapsodia / Ramalgo Z
O: Małgorzata Waligóra
B: Stanisław Kurkowski
K016165 POL009660473206
164.

71

RAPSODIA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata F: Maaik
M: Rakuza
O: Asenata Adamus
B: Grygier Stanisław
brak
165.

106

REDAKTA Czeski Gorącokrwisty POL 2008 Klacz gniada F: Rock'n Roll / Rasso
M: Elida-K / Ermitaż
O: Aleksandra Kościelna
B:
K018126 203009224905308
166.

161

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
O: Przemysław Olszewski
B: Justyna Wiese
K013386 POL009590066706
167.

26

RITUS Hanowerska DEU 1997 Wałach gniada F: P.B. Ritual
M: Granessa
O: Beata Broniatowska
B:
K005384 POL 011676
168.

188

ROCOCO L SP POL 2010 Ogier kara F: Caschman
M: Ravallo's Princess
O: Justyna Maciejewska
B: Jan Ludwiczak
K021551
169.

198

ROLLER COASTER EX JARD XXOO POL 2003 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Dominika Raczkowska
B: Stachurski Adam
K016940
170.

132

ROMA SP POL 2005 Klacz gniada/165 CM F: LANDINO
M: RARISSA
O: KATARZYNA NAGÓRKA
B: JACEK WÓJTOWICZ
K012604
171.

61

ROSARIO Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata F: Mag / Empik
M: Rodezja / Hetman
O: Femis Sp. z o.o.
B: Henryk Kleinert
K016851 616006690031408
172.

107

ROXY Czeski Gorącokrwisty CZE 2007 Klacz F: Rock'n Roll
M: Cita
O: Aleksandra Kościelna
B: -
K017426
173.

213

RUFIO SP POL 2009 Wałach F:
M:
O:
B: Maria Smaczny
174.

35

SALVADOR Oldenburger Springpferd POL 2009 Wałach gniada F: Sanvaro
M: Champs Rouge
O: Kamil Chwołka
B: Gestuet Lewitz
brak
175.

203

SATINO Oldenburska POL 2009 Wałach F: SINGULORD JOTER
M: BALISTA
O: ATTIS PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ROLNICZEJ SP. Z O.O.
B: ZUTCHOF ZELICHOF
NN
176.

22

SAURON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lasko
M: Sarna
O: Maziarz Aleksandra
B: Wechta
K015859
177.

68

SCADA OLD GER 2011 Klacz gniada F: CADENSKY
M: SILVIOS LINDA
O: ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
B: MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ
K018556
178.

176

SCARLETT SP POL 2008 Klacz gniada/164 F: Woold / Pythagoras
M: Sagala / Turbud Quirinus
O: Bogumiła Elbl
B: Małgorzata Ciszek-Lewicka
K015029 616009640115808
179.

110

SHELBY EVRARD Z Zangersheide BEL 2011 Ogier siwa F: Shirocco Des Chaines
M: Lafanta
O: Gawałek Stanisława
B: -
brak
180.

7

SIR LOOPING SP POL 2012 Ogier F: Böckmann's Looping
M: Skrobia
O: X
B: X
None
181.

99

SONNY BOY ,,M'' Oldenburg POL 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior
M: SH Latina
O: Józef Marciniak
B: Sonnhard u. Iris Hierse
K018678 DE433330462909
182.

202

STOCK Oldenburska GER 2011 Ogier F: STALYPSO
M: MANDY
O: WOJCIECH CIEŚLARCZYK
B: HEINRICH HOEFFER
NN
183.

167

STRESEMANN 8 Oldenburg GER 2010 Wałach F: Sergeant Pepper / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
O: Małgorzata Falewicz
B: Niemcy
K018785
184.

114

SUNRISE SP POL 2005 Klacz F: Santos / Guidam
M: Victoria / Fanimo
O: _____
B: ______
K009999
185.

212

T STAR Z Zangersheide BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado
M: Quick Star Girl
O: TFC Paweł Jendrośka
B: Zangersheide
brak BEL40167
186.

222

TELMA SP POL 2011 Klacz Gniada F: Treasure Z
M: Rahana Z
O: Jarosław Poręba
B:
187.

2

TOPAZ SP POL 2006 Wałach F: Turkus
M: Iskra
O: Żaneta Cieluch
B: Żaneta Cieluch
K018234
188.

108

TORNADO II SP POL 2007 Wałach gniada F: Aravel I I / Luron
M: Tesmiran / Creool
O: Anna Stęchły
B:
K011995 POL009590162207
189.

73

TORPEDO DES FORETS SF POL 2007 Klacz gniada F: Arthur V / Argentinus
M: Flower Des Forets / Reve D Elle
O: Damien Manitta
B:
K011962 07420906X 104BB98
190.

139

TRINITI SP POL 2008 Klacz gniada F: Candiavolo hol.
M: Trixi de Schoenefeld belg.gorac.
O: Wioletta Garbowska
B: SK Okoły
K016939 DE455870362908
191.

32

TRITOP 2 KWPN GER 2007 Klacz F: Triomphe de Muze
M: Pia
O: Klaudia Rajtar-Wojciechowska
B: K. Mellema
K017146
192.

165

TURBUD ALL RISK KWPN BEL 2005 Ogier kara F: Cartier Van De Heffinck /
M: Raphaela Ross / Lancelot
O: Artur Dawidowicz
B:
K015366 528003510902
193.

121

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou du Rouet
M: Uleva
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154
194.

118

ULEWA II-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Cassilio
M: Ulena-k
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K021625
195.

119

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon
M: Ulena-K
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K018808
196.

185

UPTOWN GIRL SP POL 2006 Klacz F: Quamiro
M: Ucayali
O: Sylwia Skąpska
B: Bolesław Kuczerawy
12429
197.

164

VYKARLOS KWPN NLD 2002 Wałach F: Numero Uno
M: Nykarla
O: ARTUR DAWIDOWICZ
B: HOLANDIA
LKPZJ/1211/16
198.

85

WALENCJA SP POL 2010 Klacz kara F: Samba Hit II
M: Wiena/Conteur
O: Piotr Mazurek
B: Piotr Mazurek
K018162
199.

201

WASUAN SP Polska 2009 Wałach C.gniada F: Guffi
M: Winett/Weinberg
O: PPR Attis
B: Mateusz Michalski
200.

136

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim
M: Werka
O: Monika Szewczyk
B: xx
K009989
201.

221

WHOOPY BOY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Bajou du Rouet
M: Whoopy
O: Władysław Giza
B: Władysław Giza
K019672
202.

84

WILLY WONKA SP POL 2011 Wałach siwa F: Lord Liberator (hol)
M: W-Quinett
O: Tomasz Ochab
B: Mateusz Michalski
K021325
203.

120

WIWALDI-K SP POL 2012 Ogier siwa F: Con calma
M: Wega
O: Kubacki Marek
B: Kubacki Marek
K020936
204.

237

WIZARES D.T.E.N SP 2009 Ogier Gniada F: Alvares 17/Alexis Z
M: Wizja/Nerton
O:
B:
205.

116

ZALAMERO KWPN POL 2004 Wałach F: Cobra / Carthago
M: Zwiggy / Nimmerdor
O: ____
B: _____
K009310
206.

115

ZAPATERO KWPN NED 2004 Wałach F: Karandasj
M: Taira
O: Jan Sołtysiak
B: Jan Sołtysiak
K009222
207.

135

ZUZA KUC POL 2005 Klacz gniada/145 F: Rywal
M: NN
O: Monika Szewczyk
B: xx
K014406
Rider Club
Competition
Prize
Adamietz Barbara Klub Jeździecki Metpol
150
SUM:
150.00
Czarnota Jakub BPK
100
SUM:
100.00
Godoś Karolina KJ Royal
250
100
50
SUM:
400.00
Gozdek Krzysztof bpk
50
SUM:
50.00
Grzegorzewski Adam St. Agro Aves Gajewniki
50
300
370
SUM:
720.00
Jankowska Katarzyna Klub Trachy
350
200
SUM:
550.00
Kamińska Magda Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
50
SUM:
50.00
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
150
250
370
500
SUM:
1270.00
Korytowska Magdalena bpk
80
50
SUM:
130.00
Kosmol Oliwia bpk
100
SUM:
100.00
Kuczerawy Tomasz bpk
80
SUM:
80.00
Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec
500
50
700
SUM:
1250.00
Matuszewska Magdalena OSK Michalscy
50
100
50
SUM:
200.00
Mc Parland Declan
250
SUM:
250.00
Morsztyn Piotr KJ Osadkowski
350
150
150
400
150
SUM:
1200.00
Muraczewski Jacek LKS Cwał
370
SUM:
370.00
Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
80
SUM:
80.00
Nagórka Kevin KJ TRACHY
50
SUM:
50.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski sp.z o.o
50
50
150
SUM:
250.00
Ostręga Damian Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
200
SUM:
200.00
Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica
50
200
SUM:
250.00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti
100
100
300
1000
SUM:
1500.00
Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
50
SUM:
50.00
Weska Paulina KJ Osadkowski sp.z o.o
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
Klub Jeździecki Metpol
FIGARO (89)
2016-06-17
1
2016-06-17
41
2016-06-18
52
2016-06-18
1
2016-06-19
28
2016-06-19
1
150
DOLORES (90)
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
41
2016-06-18
1
2016-06-19
1
2016-06-19
10
Adamietz Maria
Klub Jeździecki Metpol
2016-06-17
1
2016-06-17
79
2016-06-18
1
2016-06-18
1
2016-06-19
28
2016-06-19
1
Adamus Asenata
Klub Jeździecki DERA
2016-06-17
21
2016-06-17
64
2016-06-18
65
2016-06-18
52
2016-06-19
27
2016-06-19
57
Baczyńska - Nowak Marta
Tuszyński KJ Garbówek
DO IT (5)
2016-06-17
40
2016-06-17
12
Baryluk Maria
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
RITUS (26)
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
3
2016-06-18
2
2016-06-19
1
2016-06-19
1
Bolko Aleksandra
SK Ciekocinko
CHIMEQULE (208)
2016-06-18
10
2016-06-18
11
2016-06-19
Bondziul Anna
Olmet Ostsped
2016-06-17
60
2016-06-17
21
2016-06-18
13
2016-06-19
26
Boruch Ewelina
KS Pegaz Chwałowice
LALKA-W (193)
2016-06-17
1
2016-06-17
63
2016-06-18
1
2016-06-18
15
2016-06-19
42
Brej Aleksandra
KJ ŚLĘŹA
2016-06-17
30
2016-06-17
1
2016-06-18
1
2016-06-18
57
2016-06-19
1
2016-06-19
28
Bromboszcz Maja
Jeździecki Klub Sportowy Desant
MADAM W (192)
2016-06-17
1
2016-06-17
4
2016-06-18
1
2016-06-18
42
2016-06-19
54
Cecuga Agnieszka
Metpol Grodziec
2016-06-17
17
2016-06-17
5
Chwołka Kamil
KJ Trachy Gliwice
2016-06-17
1
2016-06-17
29
2016-06-18
1
2016-06-18
1
2016-06-19
1
2016-06-19
30
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
22
2016-06-18
1
2016-06-19
1
2016-06-19
1
AMETYS (141)
2016-06-18
2016-06-17
6
2016-06-17
Cieluch Żaneta
Korys Przygorzele
TOPAZ (2)
2016-06-18
2016-06-19
58
2016-06-19
50
Czarnacka Antonina
LA DIVA F (243)
2016-06-17
1
2016-06-17
30
2016-06-18
64
2016-06-18
33
Czarnota Jakub
BPK
ORLANDO (241)
2016-06-17
66
2016-06-17
11
2016-06-18
32
2016-06-18
3
100
2016-06-19
35
Czekaj Przemysław
KJ OKOŁY
2016-06-18
37
2016-06-18
44
2016-06-17
30
2016-06-17
37
Dąbrowska Julia
KJK Elizar
MIKOLOGIA (109)
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
1
2016-06-18
1
2016-06-19
21
2016-06-19
1
Dawidowicz Artur
JKS HANNA
VYKARLOS (164)
2016-06-17
13
2016-06-17
38
2016-06-18
20
2016-06-18
9
2016-06-19
41
2016-06-17
39
2016-06-17
42
2016-06-18
75
2016-06-18
2016-06-19
46
JUNIOR (166)
2016-06-17
1
2016-06-17
61
2016-06-18
65
2016-06-18
81
2016-06-19
47
Domin Iwona
Jeździecki Klub Sportowy Czanki Międzyrzecze
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
1
2016-06-18
58
2016-06-19
1
2016-06-19
15
ROSARIO (61)
2016-06-17
1
2016-06-17
66
2016-06-18
1
2016-06-18
74
2016-06-19
28
2016-06-19
40
Dudek Maja
OSK Michalscy
IBERIA (12)
2016-06-18
46
2016-06-18
54
2016-06-19
12
2016-06-19
49
Elbl Anna
KJ Koński Gaj Tanowo
SCARLETT (176)
2016-06-17
17
2016-06-17
24
2016-06-18
23
Falewicz Małgorzata
Jeździecki Klub Sportowy Czanki Międzyrzecze
2016-06-17
86
2016-06-17
57
2016-06-18
57
2016-06-18
57
2016-06-19
1
2016-06-19
41
Forysiak Laura
BPK
BANKIET (131)
2016-06-18
1
2016-06-18
22
2016-06-19
1
2016-06-19
1
Frąckowiak Martyna
bpk
DASTIFF (15)
2016-06-18
1
2016-06-19
28
2016-06-19
28
Frąckowiak Weronika
KJ Ślęża
CABORA (13)
2016-06-18
82
2016-06-18
48
2016-06-19
48
2016-06-19
48
KATRONA (14)
2016-06-18
33
2016-06-18
38
2016-06-19
65
2016-06-19
31
DASTIFF (15)
2016-06-18
2016-06-18
21
2016-06-19
58
2016-06-19
35
Gałczyński Tomasz
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
2016-06-17
9
2016-06-17
11
2016-06-19
22
ESCADO (50)
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
1
2016-06-17
64
2016-06-17
40
2016-06-18
41
2016-06-19
52
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy
CADENCE (142)
2016-06-19
Gałczyński Tomasz
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
ALL NIGHT (200)
2016-06-17
76
2016-06-17
1
2016-06-18
49
Garbowska Marta
LKJ Ostroga
TRINITI (139)
2016-06-17
35
2016-06-17
41
2016-06-18
21
2016-06-18
20
2016-06-19
16
Garbowska Natalia
LKJ Ostroga Opole
LUNA (138)
2016-06-17
1
2016-06-17
5
2016-06-18
7
2016-06-18
1
2016-06-19
1
2016-06-19
1
Garus Marek
LKJ Moszna
2016-06-17
39
2016-06-17
49
2016-06-18
78
Gawałek Julia
KJK Elizar
FREE STAR (111)
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
22
2016-06-18
1
2016-06-19
1
2016-06-19
21
CONTINA (112)
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
1
2016-06-18
1
Gawałek Stanisława
KJK Elizar
2016-06-17
1
2016-06-17
22
2016-06-18
22
2016-06-18
1
2016-06-19
21
2016-06-19
1
Gaweł Julia
Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CYTRA (194)
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
9
2016-06-18
4
2016-06-19
61
2016-06-19
1
Gocman Monika
BPK SLA
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
1
2016-06-18
22
2016-06-19
1
2016-06-19
21
Godoś Karolina
KJ Royal
COSA CHE (123)
2016-06-17
3
2016-06-17
13
2016-06-18
2
250
2016-06-18
4
100
2016-06-19
9
CAPPONE (124)
2016-06-17
5
2016-06-17
6
50
2016-06-18
15
2016-06-18
15
2016-06-19
8
GRANDIOS (229)
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
1
2016-06-18
14
2016-06-19
14
COSIMA (230)
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
12
2016-06-18
1
2016-06-19
11
Góra Katarzyna
BPK
FIONA (52)
2016-06-19
2016-06-19
28
FELA (53)
2016-06-19
1
2016-06-19
46
Gozdek Krzysztof
BPK
2016-06-18
51
2016-06-19
22
2016-06-19
29
Gozdek Krzysztof
bpk
2016-06-18
19
2016-06-17
14
2016-06-17
5
50
2016-06-18
10
2016-06-19
24
2016-06-17
18
2016-06-17
21
2016-06-18
20
2016-06-19
7
Gryglak Marta
OSK Michalscy Trzebnica
2016-06-18
1
2016-06-18
33
2016-06-19
1
2016-06-19
34
Grzegorzewski Adam
St. Agro Aves Gajewniki
2016-06-17
30
2016-06-17
6
50
2016-06-17
14
2016-06-17
1
300
2016-06-17
19
2016-06-17
6
2016-06-17
1
370
2016-06-17
13
Grzesiak Martyna
KJ Wolica Kalisz
GAUST (163)
2016-06-18
53
2016-06-18
46
2016-06-19
56
2016-06-19
7
GREK (247)
2016-06-19
59
Horbacz Sara
Bez przynależności klubowej
JURTA (29)
2016-06-18
34
2016-06-18
1
2016-06-19
1
2016-06-19
29
Hordejuk Wiktoria
Bpk
LEO (58)
2016-06-17
66
2016-06-17
87
2016-06-18
72
2016-06-18
57
2016-06-19
28
2016-06-19
28
Idzikowska Karolina
Klub Sportowy Small Cherry
2016-06-17
1
2016-06-17
22
2016-06-18
44
2016-06-18
50
2016-06-19
42
Jankowska Katarzyna
Klub Trachy
CONNER (199)
2016-06-17
2
350
2016-06-17
2
200
2016-06-18
9
2016-06-19
18
Jawor Joanna
PODIAVOLA (235)
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
41
2016-06-18
41
Jendro Monika
Bez przynależność klubowej
MALAQUIDA (175)
2016-06-17
1
2016-06-17
19
2016-06-18
39
2016-06-19
13
Jendrośka Adrianna
JKS Przybyszewo
T STAR Z (212)
2016-06-18
41
2016-06-18
5
2016-06-19
31
2016-06-19
38
Kamińska Magda
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
2016-06-17
32
2016-06-17
10
2016-06-18
14
2016-06-19
15
DREAMY M (173)
2016-06-17
24
2016-06-17
9
2016-06-18
6
2016-06-18
35
2016-06-19
6
50
BRANDY (174)
2016-06-17
1
2016-06-17
51
2016-06-18
23
2016-06-19
16
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
NEMO (146)
2016-06-17
2016-06-17
66
2016-06-18
2016-06-18
2016-06-19
Kaźmierczak Maja
bpk
CADENCE (142)
2016-06-17
2016-06-17
Kędzierska Marta
KJ Kietlów
2016-06-17
1
2016-06-17
27
2016-06-18
62
2016-06-18
32
2016-06-19
5
Kinas Alan
bpk
NTENDER (117)
2016-06-17
78
2016-06-17
66
2016-06-18
41
2016-06-18
41
Kinecka Aleksandra
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
KRUTYNIA (125)
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
2016-06-18
2016-06-19
1
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
FIRST ONE (246)
2016-06-18
1
2016-06-18
26
2016-06-19
24
2016-06-19
40
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2016-06-17
1
150
2016-06-17
2
250
2016-06-18
1
370
2016-06-18
1
500
2016-06-19
21
Kluka Maja
KJ VOLTA
BAZALT (95)
2016-06-17
66
2016-06-18
76
2016-06-18
57
2016-06-19
2016-06-17
21
Kłapińska Laura
Klub Sportowy Small Cherry
2016-06-17
1
2016-06-18
1
2016-06-18
1
2016-06-19
1
2016-06-17
1
2016-06-18
1
2016-06-18
1
2016-06-19
1
Kłapińska Monika
Klub Sportowy Small Cherry
HENDIKAP (147)
2016-06-17
1
2016-06-17
2016-06-18
1
2016-06-18
56
2016-06-19
9
NOTA (148)
2016-06-17
1
2016-06-17
2016-06-18
1
2016-06-18
1
2016-06-19
30
Kocon Ewa
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub jeździecki
BRANDO (219)
2016-06-17
11
2016-06-17
13
2016-06-18
2016-06-19
13
2016-06-17
12
2016-06-17
22
2016-06-18
8
2016-06-19
Kołodziej Patrycja
KJ Olmet OstSped
BAILANDO (217)
2016-06-17
22
2016-06-17
81
2016-06-18
2016-06-18
2016-06-19
Konieczna Magdalena
Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
ANIMUSZ (62)
2016-06-17
81
2016-06-17
66
2016-06-18
7
2016-06-18
8
2016-06-19
47
2016-06-19
1
Korytowska Magdalena
bpk
2016-06-17
1
2016-06-18
1
ULOTKA-K (119)
2016-06-17
1
2016-06-17
28
2016-06-18
1
2016-06-18
30
WIWALDI-K (120)
2016-06-17
22
2016-06-18
22
2016-06-17
4
80
2016-06-18
5
50
Kościelna Magdalena
KJK Elizar
REDAKTA (106)
2016-06-17
10
2016-06-17
33
2016-06-18
68
2016-06-18
53
2016-06-19
39
2016-06-19
34
ROXY (107)
2016-06-17
1
2016-06-17
2016-06-18
57
2016-06-18
25
2016-06-19
1
2016-06-19
3
Kosmol Oliwia
bpk
2016-06-18
69
2016-06-18
29
2016-06-19
9
2016-06-19
38
CANTINO (195)
2016-06-17
1
2016-06-17
37
2016-06-18
APERITIF (196)
2016-06-17
45
2016-06-17
23
2016-06-18
11
2016-06-19
3
100
Kostek Laura
BKP
2016-06-18
1
2016-06-18
71
2016-06-19
25
2016-06-19
13
Kownacki Mikołaj
KJ Ślęża
2016-06-17
50
2016-06-17
15
2016-06-18
24
2016-06-18
30
2016-06-19
45
Koza Łukasz
KJ Trachy Gliwice
2016-06-17
79
2016-06-17
55
2016-06-18
1
2016-06-18
31
2016-06-19
44
2016-06-19
30
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
1
2016-06-18
41
2016-06-19
28
Kozakiewicz Paulina
BPK
2016-06-17
54
2016-06-17
29
2016-06-18
63
2016-06-18
31
2016-06-19
18
Kramarz Julia
KJ Zbrosławice
GALAKTYKA (227)
2016-06-18
1
2016-06-18
37
2016-06-19
30
2016-06-19
Krasik Marta
BPK
EPONA (23)
2016-06-19
53
2016-06-19
51
Krawczyk Beata
Vanto Jumping Team
IMPLAY (170)
2016-06-17
12
2016-06-17
1
2016-06-18
1
2016-06-18
60
2016-06-19
1
2016-06-19
26
Kucharska Anetta
BPK
PAVAROTTI (182)
2016-06-17
1
2016-06-18
41
2016-06-18
52
2016-06-19
Kuczerawy Tomasz
bpk
NEXICA (8)
2016-06-18
8
2016-06-19
17
2016-06-17
10
2016-06-17
20
2016-06-18
4
80
2016-06-19
10
2016-06-17
25
2016-06-18
13
2016-06-19
15
CONSUELA (244)
2016-06-17
46
2016-06-18
73
2016-06-19
7
Kuflińska Karolina
KJ Lansada
CALGARY (154)
2016-06-17
1
2016-06-17
16
2016-06-18
11
2016-06-19
36
2016-06-18
28
COCO (155)
2016-06-17
1
2016-06-17
14
2016-06-18
2016-06-19
Kuźmińska Julia
KJ ŚLĘŹA
2016-06-17
1
2016-06-17
64
2016-06-18
75
2016-06-18
2016-06-19
54
2016-06-19
28
Lasocka Maria
KJ VOLTA
KENIA (94)
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-19
21
2016-06-19
1
2016-06-18
2016-06-18
22
Lis Jakub
KJ Trachy Gliwice
2016-06-17
28
2016-06-17
2016-06-18
36
2016-06-18
22
2016-06-19
8
2016-06-19
11
Lis Wikoria
KJ Trachy Gliwice
2016-06-17
58
2016-06-17
22
2016-06-18
3
2016-06-18
52
2016-06-19
Luty Dominika
Stadnina Koni Kruszyńscy
2016-06-18
17
2016-06-18
6
2016-06-19
19
2016-06-18
57
2016-06-18
28
2016-06-19
24
2016-06-19
28
QUITE (36)
2016-06-18
21
2016-06-18
22
2016-06-19
17
Maciejewska Justyna
KJ KORYS Przygorzele
EMILLA (187)
2016-06-19
21
2016-06-19
33
ROCOCO L (188)
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
2016-06-19
63
2016-06-19
62
Majewska Natalia
BPK
ARTBEJ (180)
2016-06-17
2016-06-17
2016-06-18
1
Majewska Zuzanna
BPK
MONZA (122)
2016-06-17
81
2016-06-18
74
2016-06-19
28
Marciniak Joanna
KJ Metpol Grodziec
2016-06-17
1
500
2016-06-17
7
2016-06-18
4
50
2016-06-19
2
700
2016-06-17
48
2016-06-17
43
2016-06-17
47
2016-06-17
36
2016-06-18
51
2016-06-18
27
2016-06-19
4
2016-06-19
20
2016-06-17
32
2016-06-17
10
2016-06-18
65
2016-06-18
19
2016-06-19
14
Masłowska Karolina
KJ Zbrosławice
MONSTOON (226)
2016-06-18
1
2016-06-18
1
2016-06-19
1
2016-06-19
21
Matuszewska Magdalena
OSK Michalscy
2016-06-18
5
50
2016-06-18
11
2016-06-19
5
100
ILONUS (28)
2016-06-18
2016-06-18
12
2016-06-19
20
2016-06-18
10
2016-06-19
5
50
Matuszewska Monika
OSK Michalscy
CASPIAN (81)
2016-06-18
47
2016-06-18
2016-06-19
61
Maziarz Aleksandra
Klub Sportowy Small Cherry
SAURON (22)
2016-06-18
22
2016-06-18
1
2016-06-19
1
2016-06-19
1
Mc Parland Declan
ARIA (231)
2016-06-17
44
2016-06-17
16
2016-06-19
45
ALINA (232)
2016-06-17
1
2016-06-17
26
2016-06-18
16
2016-06-17
33
2016-06-19
49
2016-06-17
1
2016-06-17
34
2016-06-18
37
DYAN (236)
2016-06-18
17
2016-06-19
23
2016-06-18
21
2016-06-18
18
2016-06-18
17
2016-06-19
CALOTTA (239)
2016-06-18
45
2016-06-18
7
2016-06-19
2
250
Mielcarek Zuzanna
KJ WOLICA
JANOSIK (162)
2016-06-18
1
2016-06-18
38
2016-06-19
1
2016-06-19
32
Mierzwińska Agnieszka
KS Pegaz Chwałowice
LAVITA-L (143)
2016-06-17
52
2016-06-17
24
2016-06-18
9
2016-06-18
12
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
41
2016-06-18
41
Morsztyn Piotr
KJ Osadkowski
STOCK (202)
2016-06-17
38
2016-06-18
15
2016-06-19
43
SATINO (203)
2016-06-17
42
2016-06-18
8
2016-06-19
12
JODI (204)
2016-06-17
15
2016-06-18
8
2016-06-19
57
CASQUIN (205)
2016-06-17
18
2016-06-18
2
350
2016-06-19
10
JURANDA (206)
2016-06-17
3
150
2016-06-17
2016-06-18
3
150
2016-06-19
3
400
2016-06-17
8
2016-06-18
3
150
2016-06-19
16
Muraczewski Jacek
LKS Cwał
LEGOLAS V (209)
2016-06-18
55
2016-06-19
1
370
Musiał Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2016-06-17
53
2016-06-17
31
2016-06-18
72
2016-06-18
39
2016-06-19
4
80
Nagórka Kevin
KJ TRACHY
ROMA (132)
2016-06-17
20
2016-06-17
5
50
2016-06-18
2016-06-18
43
2016-06-19
36
2016-06-19
6
2016-06-17
27
2016-06-17
16
2016-06-18
18
2016-06-19
21
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski sp.z o.o
2016-06-19
6
50
2016-06-17
4
50
QUEEN (67)
2016-06-17
3
150
2016-06-19
14
2016-06-18
7
SCADA (68)
2016-06-17
59
2016-06-18
48
2016-06-19
20
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-17
81
2016-06-18
45
2016-06-18
52
WASUAN (201)
2016-06-17
20
2016-06-17
22
2016-06-19
47
2016-06-19
58
Olszewska Marta
KJ Wolica Kalisz
RENOMA (161)
2016-06-18
22
2016-06-18
2016-06-19
28
2016-06-19
1
Ostręga Damian
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
2016-06-18
12
2016-06-18
2
200
2016-06-19
12
2016-06-18
29
2016-06-18
40
2016-06-19
29
2016-06-19
19
Pawelska Agnieszka
bpk
2016-06-19
58
2016-06-19
60
Pawlak Sandra
BPK
2016-06-17
2016-06-18
1
2016-06-19
28
Pażucha Wojciech
KJ Metpol Grodziec
2016-06-17
1
2016-06-17
9
2016-06-18
34
2016-06-18
14
2016-06-19
25
Pinocy Magdalena
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2016-06-17
1
2016-06-17
2016-06-18
72
2016-06-18
43
2016-06-19
62
Pociecha-Ochab Joanna
OSK Michalscy Trzebnica
2016-06-18
6
50
2016-06-18
5
2016-06-19
4
200
2016-06-18
36
2016-06-18
32
2016-06-19
32
2016-06-19
20
2016-06-18
52
2016-06-18
36
2016-06-19
47
2016-06-19
37
Podczaszynska Anna
BPK
ARTBEJ (180)
2016-06-18
7
2016-06-19
4
2016-06-19
1
Połap Barbara
Vanto Jumping Team
ORIANA (216)
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
41
2016-06-18
67
2016-06-19
1
2016-06-19
28
Popławska Julita
JKS HANNA
CUMA (183)
2016-06-17
1
2016-06-17
2016-06-18
1
2016-06-18
70
2016-06-19
27
Poręba Jarosław
Karkonowski Klub Jeździecki
TELMA (222)
2016-06-18
27
2016-06-19
23
2016-06-18
1
CLARA (223)
2016-06-18
25
2016-06-18
2016-06-19
37
Raczkowska Dominika
Stowarzyszenie Stajnia Ozorowice
BALLADA (197)
2016-06-17
2016-06-18
77
2016-06-19
63
2016-06-19
24
2016-06-18
1
2016-06-17
1
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ Avanti
2016-06-17
3
100
2016-06-17
15
2016-06-17
4
100
2016-06-17
9
2016-06-18
1
300
2016-06-19
1
1000
CANTINO (195)
2016-06-18
55
2016-06-19
53
Respondek Monika
KJ Zbrosławice
DRAGO (225)
2016-06-18
1
2016-06-18
1
2016-06-19
47
2016-06-19
1
Sabok Kaja
KJ KORYS Przygorzele
EMILLA (187)
2016-06-17
2016-06-18
2016-06-18
6
Skąpska Aleksandra
JKS Elcon Szczecin
2016-06-17
1
2016-06-17
76
2016-06-18
1
2016-06-18
1
2016-06-19
1
2016-06-19
28
COLONEL (186)
2016-06-17
1
2016-06-17
88
2016-06-18
57
2016-06-18
83
2016-06-19
28
Skiba Aleksandra
BPK
BAGATELA (171)
2016-06-17
29
2016-06-17
11
2016-06-18
18
2016-06-19
17
Skiba Angelika
bpk
ERA (83)
2016-06-18
41
2016-06-18
65
Skiba Patrycja
bpk
ERA (83)
2016-06-17
81
2016-06-17
2016-06-19
1
Skrzypiec Agata
KJK Elizar
LADY-S (105)
2016-06-17
19
2016-06-17
8
2016-06-18
23
2016-06-18
24
2016-06-19
44
2016-06-17
17
2016-06-17
35
2016-06-18
34
2016-06-18
54
2016-06-19
28
2016-06-19
34
Ślusarczyk Ewelina
OSK Michalscy
2016-06-17
23
2016-06-18
Smaczna Maria
Klub Sportowy Pegaz
RUFIO (213)
2016-06-17
22
2016-06-17
22
2016-06-18
38
2016-06-18
34
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2016-06-17
1
2016-06-17
18
2016-06-18
57
2016-06-18
2016-06-19
1
Sołtysiak Weronika
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
SUNRISE (114)
2016-06-17
23
2016-06-18
19
2016-06-19
11
2016-06-17
2016-06-18
9
ZAPATERO (115)
2016-06-17
7
2016-06-18
13
2016-06-19
2016-06-17
12
2016-06-18
10
ZALAMERO (116)
2016-06-17
25
2016-06-18
2016-06-19
8
Środecka Agnieszka
LKJ Ostroga Opole
NEMEZIS (169)
2016-06-18
20
2016-06-18
65
Stęchły Anna
KJK Elizar
2016-06-17
8
2016-06-17
66
2016-06-18
1
2016-06-18
35
2016-06-19
1
2016-06-19
2
Stefański Konrad
KJ Olmet-Ostsped
KASTOR (145)
2016-06-17
1
2016-06-17
56
2016-06-18
79
2016-06-19
64
Sukiennik Maja
BPK
GENARO (56)
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
1
2016-06-18
1
2016-06-19
54
2016-06-19
1
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
ZUZA (135)
2016-06-17
1
2016-06-17
62
2016-06-18
1
2016-06-18
59
2016-06-19
55
WERBEL (136)
2016-06-17
43
2016-06-17
7
2016-06-18
6
50
2016-06-18
4
2016-06-19
33
Szmidt Maria
OSK Michalscy
ASTRO (59)
2016-06-18
52
2016-06-18
65
2016-06-19
21
2016-06-19
24
Szmuc Julia
KJ KORYS Przygorzele
ACARENZA (157)
2016-06-18
2016-06-18
22
2016-06-19
1
2016-06-19
21
Szmuc Michalina
KJ KORYS Przygorzele
CITIZEN (158)
2016-06-18
1
2016-06-18
65
2016-06-19
28
2016-06-19
47
Szupieńko Julia
KJ Avanti
CARUSO (34)
2016-06-17
36
2016-06-17
8
2016-06-18
16
2016-06-19
23
Szut Julia
JKS Hanna
DARK (156)
2016-06-18
66
2016-06-18
49
2016-06-19
43
2016-06-19
27
Szymkowicz Wiktoria
BPK
MONZA (122)
2016-06-17
1
2016-06-18
1
Trzeciak Patrycja
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
GRACJA (30)
2016-06-17
22
2016-06-17
66
2016-06-18
1
2016-06-18
1
2016-06-19
1
2016-06-19
18
Waligóra Karolina
JKS Przybyszewo
RAMZES (103)
2016-06-17
26
2016-06-18
7
2016-06-19
47
Waligórska Karolina
LKS Cwał Poznań
2016-06-18
47
2016-06-19
24
2016-06-18
61
Weska Paulina
KJ Osadkowski sp.z o.o
KENIA (64)
2016-06-17
20
2016-06-17
7
2016-06-18
22
2016-06-18
1
150
2016-06-19
32
2016-06-17
1
2016-06-17
1
2016-06-18
1
2016-06-18
40
2016-06-19
19
Wojtyczka Waldemar
Jeździecki Klub Sportowy Desant
LORD II W (190)
2016-06-17
2
2016-06-17
34
2016-06-18
2
2016-06-18
42
2016-06-19
39
Wylęga Łukasz
KJ Jumping Team Brynica
2016-06-18
7
2016-06-18
26
2016-06-19
22
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
CHARLOTA (130)
2016-06-18
65
2016-06-18
80
2016-06-19
50
Zakałużna Anna
KJ Zbrosławice
CLAIR LG (224)
2016-06-18
1
2016-06-18
50
2016-06-19
28
2016-06-19
33
Żmigrodzki Jakub
brak
ATENA (179)
2016-06-17
66
2016-06-18
2016-06-18
5
2016-06-19
54
Żygadło Lena
KJ VOLTA
2016-06-17
1
2016-06-17
2016-06-18
1
2016-06-18
2016-06-19
47
2016-06-19
1

Number of Riders: 142

Number of Horses: 207

The sum of prizes: 9 400.00

Competition results developed by: KJ Osadkowski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042014-2, KJ Osadkowski Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl