Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczewska Klaudia OSK Michalscy
2004 (J.)
O038231
2. Adamczyk Barbara brak
2002 (MJ.)
O051381
3. Adamietz Barbara Klub Sportowy Adamietz
2001 (MJ.)
O036880
4. Badura Anna KJ Profit
S
O024424
5. Banaszczyk Oliwia St. KJ Profit Orzesze
2010 (JM.)
O059391
6. Banik Lucyna LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
O041173
7. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (J.)
O039682
8. Bartusek Helena Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O050703
9. Berbecka Aleksandra JKS Fer Więckowice
2004 (J.)
O053851
10. Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice
S
O054425
11. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
12. Białas Pola Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2006 (J.)
O050704
13. Biskup Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O034216
14. Brelinska Amelia Atena Ostrzeszów
2005 (J.)
O053944
15. Budzyńska Zofia Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2002 (MJ.)
O028408
16. Bula Katarzyna KJ Profit
S
O026592
17. Bula Szymon KJ Profit Orzesze
S
O031734
18. Chlebounová Sofie JK Velká Polom
2010 (JM.)
J0X7T
19. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
20. Ciompová Zuzana Stáj Mešnice z.s.
2021 (Mł.)
MH0428
MH0428
21. Ćwik Konstancja KJ Profit
2008 (JM.)
O064258
22. Cymbryłowicz Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O035669
23. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (MJ.)
O039954
24. Domagała Oliwia Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2008 (JM.)
O061797
25. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
26. Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
S
O027328
27. Dżugaj Wiktoria bpk
S
O024922
28. Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
S
O003278
29. Fisiak-Polowczyk Marta BPK (LOD)
S
O004344
30. Gaborska Agnieszka OSK Michalscy Trzebnica
S
O021951
31. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
32. Gajdzik Nadia LKJ OCHABY
2006 (J.)
O061930
33. Gajdzik Roxana LKJ OCHABY
2001 (MJ.)
O037352
34. Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
S
O031691
35. Galicki Anzelm OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
O042887
36. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
37. Gillmaier Julia KS Gillmaier
S
0024867
38. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
39. Goncerzewicz Maja KJ Atena Ostrzeszów
2007 (JM.)
O054049
40. Gontarz Lidia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2006 (J.)
O043912
41. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Borycz
2006 (J.)
O052013
42. Gordzielik Mateusz KJ Borycz
2011 (Mł.)
brak
43. Gordzielik Tomasz Klub Jeździecki Borycz
2008 (JM.)
O051229
44. Gozdek Krzysztof KJ Adamietz
S
O001078
.
45. Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz
S
0001078
46. Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz
S
O001078
47. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O006099
48. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
49. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
50. Grzybowska Amelia Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2003 (MJ.)
O047122
51. Gut Magdalena LKJ Moszna
S
O002153
52. Guziuk Adrianna Tuszyński KJ Garbówek
S
O028515
53. Hałoń Klaudia KJ Picador
S
O033287
54. Hejna Paulina Klub Jazdy Konnej Romico
2010 (JM.)
O066937
55. Hemmerling Julia UKS Fiord Młodzikowo
S
O032196
56. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
57. Hruska Jiri JK Opava Katerinky
S
H173
58. Hruska Martin JK Opava Katerinky
S
H2050
59. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (J.)
O054095
60. Hudzik Witold bpk
S
O039362
61. Hůlková Michaela JK Opava-Kateřinky
JOJJU
62. Humplíková Vladislava JK Opava Kateřinky
S
H0177
63. Iveljić Zofia LKJ Ochaby
2005 (J.)
O055128
-
64. Jackiewicz Aleksandra Klub Jeździecki Okoły
S
O023182
65. Jagusiak Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2008 (JM.)
O048535
66. Jankowska Joanna JKS Melloni Horses
S
O023553
10167951
67. Janus Sonia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O041054
68. Janus Sonia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O041054
69. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
S
O013113
70. Jarco Sandra Stow. Sp. Konnych AS Equestrian
2007 (JM.)
O063249
71. Jarosz Agata KJ NOSTRO
2006 (J.)
O058385
72. Jendrośka Adrianna KJ Partynice
S
O028521
73. Jórga Andrzej LKJ Abaria Iwno
2002 (MJ.)
O038288
74. Jóźwiak Alicja KJK Romico Żywiec
2006 (J.)
O041055
75. Jóźwiak Gabriela KJ Fimmel Team
2008 (JM.)
O055711
76. Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O048882
77. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
78. Kałuża Magdalena bpk śląskie
2006 (J.)
O056678
79. Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O058571
80. Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice
S
O002662
81. Karolczuk Joanna Jeździecki Klub Sportowy Hanna
S
brak
82. Karst Julia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2005 (J.)
O058028
83. Kasprzyk Patrycja Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O044062
84. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
85. Kierznowska Aleksandra SKJ Kietlów
2003 (MJ.)
O024908
86. Kierznowski Hubert KJ Kietlów
S
O000251
87. Klein Olaf KS SYDOW Riding Team
S
O010205
88. Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team
S
O000254
89. Kluba Małgorzata Stow. KJ Preria Wilkowice
2003 (MJ.)
O035254
90. Kočí Lenka JK Opava Kateřinky
S
H3223
91. Kokoszyńska Kornelia KJ Platan
S
O014035
92. Komornicka Melania Largo Sp. z o.o. Warszawa
2007 (JM.)
O063453
93. Konopka Weronika Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2006 (J.)
O055159
94. Kopiec Agnieszka Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O041180
95. Kosek Katarzyna JKS Fer Więckowice
S
O037720
96. Kostek Laura KS SYDOW Riding Team
S
O030695
97. Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
S
O003774
98. Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
S
O009341
99. Kotlarska Marta Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O026072
100. Krechowicz Adam KJ Vena Rogoźnik
2006 (J.)
O058453
101. Krupa Natalia St. Warszawski KJ
S
O015180
102. Krywult Weronika Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O025105
103. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
104. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
105. Krzyzosiak. Jakub POL
S
10028649
106. Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice
S
O000324
107. Kunecka Hanna KS SYDOW Riding Team
2002 (MJ.)
O040864
108. Kurasz Dominika KJ Global
2007 (JM.)
O052199
109. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
110. Kuś Oliwia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O056071
111. Kwiatkowska Lena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2007 (JM.)
O045757
10243892
112. Lamich Karel JK Opava
S
H0174
113. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (J.)
O040331
114. Larkowski Wiktor LKJ Moszna
S
O002876
115. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2002 (MJ.)
O041049
116. Lisowska Marta KJ Osadkowski
2006 (J.)
brak
117. Ludvík Jakub JK Velká Polom
S
H2930
118. Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O003979
10118664
119. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
120. Majchrzak Maria Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O056585
121. Manowska Michalina Kj Nostro
2007 (JM.)
O059101
122. Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec
S
O006281
123. Marczak Agata OSK Michalscy Trzebnica
2008 (JM.)
O053563
124. Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O026247
125. Maskiewicz Małgorzata KS SYDOW Riding Team
S
Brak
126. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
10186500
127. Mazur Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2007 (JM.)
O046621
128. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O001512
129. Miałszygrosz Amelia Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2006 (J.)
O054291
10215442
130. Michalik Angelika St. KJ Profit Orzesze
2006 (J.)
O039681
131. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski Jakubowice
2007 (JM.)
O052725
132. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
133. Młyńska Nadia Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2005 (J.)
O059680
134. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O035846
135. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
136. Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław
S
O010231
137. Muraczewski Jacek Stow. Warszawski KJ
S
O004710
138. Nanowska Kornelia bpk
S
O058449
139. Nowak Emilia KJ Trachy Sośnicowice
2003 (MJ.)
O044083
140. Nowak Ewa KJ Trachy Sośnicowice
2007 (JM.)
O048881
141. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
142. Olszewska Agnieszka POL
S
10092431
143. Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły
S
brak
144. Osadkowska Julia KJ Osadkowski Jakubowice
2008 (JM.)
O061793
145. Osadkowska Lena Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
2006 (J.)
O061784
146. Osuch Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2004 (J.)
O032571
147. Osysko Natalia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2006 (J.)
O043613
148. Pal Nikola JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O035731
149. Pala Karolina Klub Jazdy Konnej Romico
S
O034722
150. Pandel Anna Jurajski LKJ w Udorzu
2008 (JM.)
O058484
151. Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
S
O048204
152. Pankiewicz Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2006 (J.)
O063485
153. Pawlik Dominika KJK Romico
O049566
154. Pęciak Anna LKJ Ochaby
S
O021301
155. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
156. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O038749
157. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (J.)
O045818
158. Pietrzak Piotr Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2006 (J.)
O046626
159. Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
2001 (MJ.)
O047809
160. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
S
O027023
161. Piszczek Marta KJK Elizar
2008 (JM.)
O052121
162. Płuciennik Wiktoria KS Small Cherry Trzebnica
2009 (JM.)
O055695
163. Polednia Henryk bpk
2017 (Mł.)
O007664
164. Poliwoda Dominika LKJ przy SK w Ochabach
2002 (MJ.)
O029239
165. Poliwoda Weronika LKJ przy SK w Ochabach
2002 (MJ.)
O029240
166. Pracel Marianna Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (J.)
O048998
167. Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
168. Przewdzięk Jakub OSK Michalscy Trzebnica
2005 (J.)
O050863
169. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI
S
O000539
170. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
171. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
172. Rostek Martyna JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2005 (J.)
O044271
173. Rozmus Amelia Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2008 (JM.)
O067575
174. Rusinowska Hanna KJ Profit
2005 (J.)
O054552
175. Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice
S
O011146
176. Rychter Karolina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O054889
177. Ryt Aleksandra LKJ OCHABY
S
O003310
178. Seroka Anna SSKJ ARCHIPP
S
O018720
179. Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik
S
O002862
180. Siedlaczek Michał KJK Romico
S
O000974
181. Siedlaczek Michał Kjk Romico
S
O000974
182. Siwiak Maja BPK(MAZ)
2003 (MJ.)
O042186
183. Skąpska Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O036344
184. Ślazińska Malwina Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O060770
185. Smolińska Lilianna KJ Osadkowski Jakubowice
2005 (J.)
O044691
186. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
187. Sterczyńska Gabriela KJ Rock Horses
2006 (J.)
O051982
188. Szlufik Aniela Stow. KJ Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O034333
189. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
S
O039640
190. Szwarc Barbara LKJ OCHABY
2007 (JM.)
O059154
191. Szymkowicz Wiktoria OSK Michalscy Trzebnica
2004 (J.)
O041598
Brak
192. Urbaniak Hanna OSK Michalscy Trzebnica
2004 (J.)
O051925
193. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
194. Vaníčková Jana Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s.
S
H2289
195. Wachułka Eliza LKJ OSTROGA OPOLE
2008 (JM.)
O058031
196. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
197. Walkowiak Agata JKS Fer Więckowice
S
O062421
198. Wawok Izabela Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2005 (J.)
O063440
199. Witoszek Martyna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2005 (J.)
O049455
200. Wróbel Milena Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2008 (JM.)
O064023
201. Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice
S
O005724
10124561
202. Zakałużna- Żerebecka Anna LKJ Moszna
S
O024508
203. Zasadziński Łukasz JKS Fer Więckowice
S
O036964
204. Zielińska Natalia BPK
2005 (J.)
O060440
205. Żuławska Julia Klub Jazdy Konnej Romico
2006 (J.)
O057637
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

102

A - KUWEJT SP POL 2010 wałach gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: A Prodigy Angel Phine / Quidam
K029319 616999690167710
2.

385

ADEBAYOR SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Donzini
M: Aby I
Brak 616009550017315
3.

286

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Torado II / It's Morado
M: Alisha H / Acord II
K017828 616009670104510
4.

243

AKBAR ANGEL SP POL 2009 wałach ciemnogniada F: Guffi / Grandeur
M: Arlin / Aloube Z
K015857 616009670088109
5.

214

AKELLAH HERO Z ZANG NED 2016 klacz gniada/170 F: Agana Van Het Gerendal Z / Aganix Du Seigneur Z
M: Rockella-S / Little Rock
K030998 056015Z55833216
6.

146

ALEHANDRA SP POL 2011 klacz gniada/167 F: Analog
M: Anawa
K028434 616 009 54 0109611
7.

173

ALEXANDER I SP POL 2015 wałach kara/165 F: X
M: X
Z X
8.

351

ALGHERO ČT CZE 2014 gelding chestnut/169 F: Aristo-Z
M: Garella
KJ0WD7 000080676
9.

413

ALINA SP POL 2010 klacz gniada/165 F: CANDIAVALO
M: ANABELL
K021641 616 009 69 014227 10
10.

105

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
K027487 616009520028512
11.

240

ALO SILIO P SP POL 2014 Ogier siwa/170 F: Cassilio hol./ Cassini I
M: Aloverien P sp/ Avero hol.
K025687 616009610008414
12.

235

AMAT M SP POL 2014 Ogier gniada/167 F: Cassilio / Cassini I
M: Amfora M / Faust Z
K027428 616009690068214
13.

250

AMERIGO SP POL 2015 ogier kasztanowata/174 F: Weltstein / Weltmeyer
M: Alfa / Love Affair
K028648 616009660852015
14.

394

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Wałach gniada F: Helios De La Cour / Papillon Rouge
M: Narcotique Landaise / Socrate de Chivre
K018896 10357754W
15.

83

ANARION D’OZ SF FRA 2010 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
K019753 25000110424492E
16.

64

ARAGORN K OLD POL 2007 Wałach gniada F: Avec Coeur / Acorado
M: Lizbona / Lissabon
K019019 DE433331582307
17.

359

ARAK TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/164 F: NN
M: NN
K021246 616 999 53 02791 11
18.

230

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada F: Ladykracher 8
M: Aronia
K020211 616009540056811
19.

72

ARASH SP POL 2014 ogier gniada/175 F: Corian's Ass / Coriano Z
M: Amaretto / Tolan R
K026941 616009670092214
20.

68

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
K021654 616009690190709
21.

350

ARONIA Oldenburski Koń Skokowy POL 2007 klacz siwa/167 F: ARGENTINUS
M: FANTAZJA
K012502 1040Z68
22.

289

ASSADUR MŁP POL 2007 wałach gniada/167 F: Dounba / Kaldoun
M: Assunta / Kwartet
K014019 POL006580421507
23.

234

ASTERIA WM Deutschesportpferd POL 2015 klacz siwa/171 F: Carivari
M: Asa WM
K032952 Brak
24.

58

ATTACHANT KWPN POL 2005 ogier gniada/175 F: TENERIFE VDL
M: KUNERA
K010269 5280030510643
25.

186

ATTYLLAN-GL PKS POL 2014 wałach gniada/180 F: Cassilio /
M: Amira /
K024702 616098200125421
26.

321

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Alvarez 17 /
M: Ara / Pigmalion
K024791 616007670025610
27.

283

AVIGEIL SP POL 2009 klacz kara/173 F: Guffi
M: Amaretto
K019429 Brak
28.

406

AZAR STE HERMELLE SF FRA 2010 wałach siwa/170 F: Duc De La Lande II / Qredo De Paulstra
M: Gzara De Ste Hermelle / Bayac De Ste Hermelle
K030767 10714150J
29.

156

AŻUR SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Candiavolo/Cantus
M: Alma/Garibaldi 9
K021640 616009690142110
30.

93

BABY JAGA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/166 F: El Bonillo / Berlin Bej
M: Bogini / Marcus
K031365 616009530076014
31.

398

BADORETTE KWPN NED 2006 Klacz gniada/- F: Numero Uno / Libero H
M: Numero Uno / Libero H
K011124 5280030602999
32.

121

BAGHERA SWB POL 2013 wałach gniada/168 F: Balou du Rouet
M: Tolero/Heartbreaker
K030144 107CP33
33.

172

BAGITA BALOUBETA Z POL X klacz kara/X F: X
M: X
X X
34.

104

BALOTELLI SP POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Blue De Rouet / Baloubet Du Rouet
K033570 B0101826S
35.

160

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 wałach gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Haya vd Kattevennen Z / Heartbreaker
K026795 056015Z55765614
36.

409

BALOUBETTA DS GER 2015 klacz gniada/168 F: Balous Bellini /
M: Siana / Caratello B
K029642 DE481810180315
37.

61

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
38.

288

BAZILIJUS BH POL 2012 wałach siwa/163 F: Bacardi
M: Modera Sunny / Chalan
K033131 LTU006490044812
39.

381

BELL CARLO DZ SP POL 2012 wałach ciemnogniada/168 F: Carlos DZ
M: Bella Donna
K033834 616009610134612
40.

249

BELLE FLEUR SP POL 2015 klacz siwa/167 F: Ekwador / Elvis
M: Bella Donna / Zirocco Blue VDL
K026418 616009640081515
41.

374

BETULA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kasztanowata/167 F: Bayard d'Elle
M: Balanga
K033023 616098200156841
42.

98

BIQUEEN HOLST POL 2009 klacz siwa F: Quirado
M: Pretty Woman
K024276 DE421000119209
43.

180

BOGDANOV Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 wałach gniada/180 F: DE QUIDEMS
M: BRAZYLIA
K031120 6160982200111342
44.

380

BONATA AGRO-MAT AA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz kasztanowata/165 F: Goethe
M: Barkarola
K032739 A0007965S
45.

37

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
46.

119

BONNEUR DU DOMAINE Z ZANGERSHEIDE POL 2011 wałach gniada/173 F: Bamiro
M: Quita du Domaine Z
K030745 056015Z55845011
47.

54

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
K026594 DE431310183610
48.

49

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
49.

322

BRAVEHEART SP POL 2010 klacz gniada/168 F: CANDIAVOLO / CANTUS
M: BANDOLA / NIMMERDOR I
K020788 6160096901285
50.

157

BUENO CHICO SP POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/172 F: Bijoube /
M: Bretania / Seigon
K030546 616009670084517
51.

437

C UTOPIA PZHK (SP) POL 2011 Mare Chestnut F: WIZZERD
M: U CASSARA/UTOPIE
616009510353911 105TM00
52.

106

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
53.

141

CALIDA R HAN POL 2008 klacz siwa/167 F: Chalet/Calido
M: Guste/Gotthardsen
K026356 -
54.

400

CALLETO Z Z /zangersheide/ POL 2015 wałach gniada/174 F: Calais Z
M: Tsarina
K033152 056015Z55556415
55.

148

CALLY BERRY D’ANGEL WESTFALSKA GER 2017 klacz gniada/165 F: Collincor/ Capitan Fire
M: Una/ Numero Uno
K031103 DE 441410538017
56.

224

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
57.

335

CALUA HANN POL 2016 mare white/170 F: Cornet Obolenský
M: Quinta
DE431316814716 DE431316814716
58.

340

CANDY LWB POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Coleo/Contender
M: Barkarola/Donald
K029094 LV001000002096
59.

273

CANNON SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Imequyl
M: Chmura
K026383 616007600155013
60.

251

CANSIN OLD GER 2008 klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
K022652 DE43333619208
61.

171

CAPTAIN MORGAN HOL GER 2013 wałach gniada/- F: Cormint / Calido I
M: Lafayette / Contender
K029446 DE421000020513
62.

363

CARAMELLA SVKWB CZE 2014 klacz kasztanowata/170 F: Quäntchen Glück
M: Cordalma/Cordalme
K024772 000079276
63.

165

CARAMOONE RED Z Z POL X wałach kasztanowata/X F: X
M: X
X X
64.

147

CARGAMEL HANOWERSKA POL 2014 wałach gniada/- F: Cola Zero
M: Evita
- -
65.

38

CARL-OTTO IXES HAN GER 2015 wałach gniada/175 F: Comte / Contendro I
M: Arosa / As di Villagana
K033210 DE431316005815
66.

48

CARMEN-N SP POL 2011 klacz gniada/- F: Cancoon / Colman
M: Capri / Campari M
K021098 616009610020611
67.

62

CASALINA HOL POL 2009 Klacz gniada/167 F: CASALL
M: LEVANTE III/ ALEXIS Z
K016169 DE421000582009
68.

177

CASALLINY HOLST POL 2014 wałach siwa/170 F: Clarcon
M: Orobinie/ Lansing
K033839 DE421000131114
69.

346

CASANOVA CZEWB CZE 2012 Wałach gniada F: Cascar
M: Laurea
KJ0LJH
70.

408

CASHMERE WESTF POL 2015 wałach gniada/166 F: Conect
M: Jung Maksyma
brak 616009661495212
71.

59

CASILLERO DEL DIABLO 13 OLDENBURSKA GER 2017 ogier siwa/168 F: Corvallo
M: Casta Diva 4
brak DE 418181985217
72.

63

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL GER 2011 wałach gniada/166 F: Casall / Caretino
M: Wespe II / Dollar De La Pierre
K025022 DE421000183111
73.

118

CASSIS SP POL 2016 klacz gniada/165 F: La Calidad /
M: Cimba / Castillo
K032451 616009670093816
74.

320

CASSORRADO HOL GER 2010 wałach siwa/176 F: Cassini II / Capitol I
M: Horiella S / Corrado I
K021127 DE421000069510
75.

86

CASTELLO II G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa/180 F: Falbrus
M: Contessa
Brak 616009640005913
76.

422

CASTRO OLD GER 2014 Gleiding grey/165 F: Casino Berlin
M: Luca
K027170 DE418180023914
77.

222

CATOKI SON HAN GER 2010 wałach gniada/- F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
K022647 DE431316679210
78.

369

CEDRIC SP POL 2011 wałach gniada/172 F: Stakkato Gold
M: Cherryl
K024868 A0018179S
79.

31

CELESTE WESTF POL 2015 klacz siwa/163 F: Cottonclub / Cantus
M: Cupola / Castillo
K027492 DE441411214015
80.

42

CERTINA 2 OLD POL 2015 klacz gniada/167 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Stutbuch 1 Cynara / Special Power
K028217 DE418182522215
81.

319

CESSY WEST GER 2011 klacz ciemnogniada/176 F: Capistrano / Cornet Obolensky
M: Perle / Peking
K031067 DE441411324911
82.

132

CHACCO OLYMPIC OLDENBURG POL 2010 wałach gniada/175cm F: Chacco Blue
M: Olympic Dame
K022616 DE433331833710
83.

34

CHACCO RJT OS POL 2011 wałach gniada/178 F: Chacco Blue
M: Cheenook
K025664 .
84.

338

CHACCOSTAR KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Chacco Blue /
M: Quick /
KD2877
85.

300

CHAGANO OS POL 2015 wałach siwa/173 F: Ogano Sitte
M: Chacentina
K033645 DE418185019015
86.

401

CHAMAN SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Coriano s Ass
M: Coco Calida
K024489 616009610120314
87.

268

CHAMANTE Czeski Gorącokrwisty POL 31.03.2014 Klacz siwa/170 F: Cannavaro
M: Chanel
K027061 Brak
88.

130

CHAMPION 127 WESTF POL 2010 wałach gniada/168 F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Percy / Pluspunkt
K028530 DE441411328510
89.

136

CHAMUEL SP POL 2015 wałach gniada/171 F: Viscount / Pythagoras
M: Chmura / Landos
K032493 616009640001115
90.

324

CHANEL-N Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz kara/167 F: Diarado
M: Capri
K030477 616009610064915
91.

75

CHARIVARI FEBRO Z ZANG POL 2011 klacz gniada/171 F: Chicago I Z / Caretano Z
M: Colett / Contendro I
K021802 056015Z55875311
92.

127

CHEBBY OLD GER 2013 klacz siwa// F: Cessna / Cordalme
M: Libelle / Celano
K030845 DE433330967613
93.

248

CHECK RAISE F HAN GER 2013 wałach gniada/168 F: Check In
M: Silva
K032848 DE431316200913
94.

188

CHEROKEE HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Lamberk / Lordanos
M: Cendra / Contendro I
K023614 DE431315400912
95.

357

CHERSONISSOS WESTPHALIAN GER 2009 gelding bay/163 cm F: Chin Quin/Chin Chin
M: Lala/Lamoureux I
K031701 276441411526709
96.

244

CHIANTO SP POL 2017 wałach gniada/163 F: Hippica Koh-I-Nor / Kannan
M: Cassiopea / Nintender
K030538 A0023495S
97.

347

CHRISTIN L CT CZE 2013 Mare grey/172 F: Christon
M: Capy
203009226794613 203010033010508
98.

158

CICERO SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Eldorado van de Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
K020622 616009510343012
99.

35

CISALL FS NIEM. SPORT. GER 2009 wałach gniada/171 F: Ciacomo / Cor De La Bryere
M: Salanda FS / Landsiger
K018423 DE456570343309
100.

435

CLINTO GRANDE Z ZANG BEL 2012 Male Bay F:
M: /
056015Z55612312 107LQ31
101.

229

COBREY F WESTF POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
K024483 DE441410882613
102.

71

COCONUT CREAM SP POL 2016 klacz siwa/175 F: La Calidad /
M: Colett / Contendro
K030462 616009670087116
103.

371

COFERTINO HOL POL 2013 wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Nefertina / Baldini I
K023581 DE421000600613
104.

402

COLANI 70 HOL POL 2011 wałach siwa/170 F: Cosido/Cosimo
M: Fanthasie/Liostro
K032612 DE421000240611
105.

364

COLESTANO Deutsches Sportpferd POL 2011 Ogier siwa/178 F: Colestus
M: Abraxa Z Ariadna Plus S
Brak DE 455-8702672-11
106.

151

COLUMBIA G BAWARSKA POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Chap II
M: Caprice
K029265 DE 481810159816
107.

110

CON COEUR DU BALOUBET OLD POL 2012 Wałach gniada/- F: Con-Tico / Cyrano De Bergerac
M: Bonjour Baloubet Z / Baloubet Du Rouet
K028471 DE473730690212
108.

60

CONNER HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach gniada/170 F: Contender
M: Perfectlady
K009678 DE421000027605
109.

112

CONNORO HOL GER 2014 ogier gniada/178 F: Connor / Casall
M: Raisa / Carvallo
K026064 DE421000185314
110.

404

CONTAR OS GER 2014 ogier gniada/166 F: Conthargos / Converter
M: Quidoxa / Quick Star
K030642 DE418185004014
111.

428

CONTENTO WESTFALE 2010 wałach kasztanowata F:
M:
K018339 DE441411589710
112.

432

CONTENTO WESTFALE POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Calido
M: Jung Laissez Faire
K018339 DE441411589710
113.

424

CONTENTO 23 OS GER 2011 Stallion Bay F: CONTENDROS 2
M: QUENTAURA/CENTO
DE 418182573811 106BV52
114.

276

COR DE LA ROSA HOL POL 2014 wałach ciemnogniada/156 F: Cormint
M: Visita
K029566 DE421000119414
115.

126

CORFU HOL POL 2008 wałach gniada/172 F: Corland
M: Roxana
K017144 DE421000404908
116.

9

CORFU HOLSZTYN POL 2008 wałach gniada/170 F: Corland
M: Roxana
K017144 DE421000404908
117.

397

CORLEANO OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/- F: Conthargos / Converter
M: Aicha La Rouge / Kouglof
K028702 DE418184062210
118.

41

CORNET BLUE OLDENBURG POL 2015 wałach gniada/170 F: Corydon
M: Sunshine’s Botox
K029812 DE 418180195415
119.

355

CORNET'S KORREL HOL POL 2016 wałach siwa/170 F: Cornet's Boy /
M: Stalymbe-K /
brak 433330869616
120.

436

CORNETO PLUS S WESTFALSKA POL 2016 ogier siwa/166 F: Cornet Obolensky
M: Queen Izabel / Quality
brak DE455879180316
121.

90

CORSA HOL GER 2010 klacz ciemnogniada/172 F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
K019890 DE421000130210
122.

81

COSTA RICA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Casall
M: Sky/Quick Star
brak 056015Z55726415
123.

76

CROWN DU BUISSON Z ZANG POL 2012 wałach siwa/176 F: Calato Z
M: Marhba
K024782 056015Z55743312
124.

256

D-DAY DE TIJI Z ZANG POL 2016 wałach gniada/170 F: Don't Touch Tiji Hero / Diamant De Semilly
M: Air Jordania Z / Air Jordan Z
K029412 056015Z55841316
125.

109

DAME PROVA Z Z BEL 2014 klacz gniada/168 F: Dynamite vt Hazelarenhoekje / Heartbreaker
M: Da Silva Prova / Acord II
K033093 056015Z55645914
126.

170

DARK FIRE HOL GER 2016 wałach ciemnogniada/- F: Darcodello / Darco
M: Estrada / Quick Fire
K030037 DE421000126916
127.

153

DARK PEARL M SP POL 2015 klacz kara/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Destiny / Qumball
K027494 616009690020315
128.

56

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa/---- F: BAJOU DU ROUET
M: DANIA
K018929 616009670113910
129.

73

DAVINCI SP POL 2015 gelding grey/172 F: Correro/Claudio
M: Devion/Cantanis
K027880 616009640039615
130.

255

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 wałach ciemnogniada/178 F: SAM R
M: WHITNEY V/ABKE
K022875 528003200809086
131.

269

DE VOLTAIRE SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
K024903 616009610076914
132.

429

DE VOLTAIRE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
K024903 616009610076914
133.

202

DEEP PURPLE RED WINE OS POL 2014 klacz ciemnogniada F: Iceman De Muze / Erco Van't Roosakker
M: Delight / Clearway
K024740 DE418185561114
134.

254

DELLA ROSA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Cannavaros / Cassini I
M: Sien Lady / Comics
K018512 DE421000147011
135.

358

DELTA I SP POL 2011 klacz ciemnogniada/170 F: Turbud Quirinus /
M: Dera / Harwest
K026204 616009640062511
136.

44

DELVA HOL GER 2011 klacz siwa/170 F: Clarimo / Clearway
M: Petra III / Feenspross
K030310 DE421000219811
137.

372

DENDY KWPN POL 2008 wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca / Silverstar
K022196 528003000802888
138.

325

DENIRO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K025375 616009570146314
139.

395

DIAM'S STAR SF POL 2013 wałach siwa/xx F: Nartago
M: PHYLINE STAR
xx xx
140.

396

DIAMENT SP POL 2016 ogier gniada/- F: Vingino / Voltaire
M: Dama Karo / Quamiro
K029578 A0015605S
141.

299

DIAMOND W SP POL 2015 wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Dykcja / Cordial
K027197 6160096670043415
142.

107

DIARADOS OLD GER 2016 wałach kara/157 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Rosa / Calico
K028892 DE418184230016
143.

124

DIGISPORT CONTANGO HAN POL 2011 wałach gniada/- F: Concetto / Caletto I
M: Calista / Contendro I
Brak DE431310036811
144.

418

DIGISPORT QUATRICIA HOL. POL 2014 klacz gniada/168 F: Quarz Ask
M: Digisport Appasionata
Brak DE421000138714
145.

114

DININA HAN GER 2015 klacz siwa/170 F: Diacontinus / Diarado
M: Alexa / Argentinus
K030907 DE431318316015
146.

228

DOLAR F WESTF POL 2016 wałach gniada/168 F: Dayton Sitte / Ogano Sitte
M: Cailustas / Castillo
K032301 DE441410025016
147.

227

DOMINATE F WESTF POL 2017 ogier skarogniada/170 F: Dominator Z / Diamant De Semilly
M: Cailustas / Castillo
K032304 DE441410024617
148.

412

DON CLAVIUS SP POL 2013 wałach gniada/179 F: Clavius
M: Dama Bankietowa
K023371 616009610022813
149.

315

DON KARLOS WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/172 F: Bischof L / Bachus
M: Delicja / Drużba
K027926 616007540101913
150.

341

DON PIRO Deutches Reitpony CZE 2002 valach dark grey/kuc:147 F: da capo
M: mona
KJ0NGW DE467-670888902
151.

36

DOT Q WESTF POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Lupicor / Lux
M: Jung La Toya / Deltas Pepp O Lena
K026578 DE441411462012 Brak
152.

152

DOUBLE DIAMOND ''M SP POL 2015 wałach gniada/164 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Dolores / Elvis
K027500 616009690020215
153.

280

E-ACTION B KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Oderna / Animo
K020045 528003200914363 105OG50
154.

117

EAGAN BLUE KWPN POL 2009 wałach siwa/168 F: Mister blue
M: Concorde
- -
155.

220

EDO VAN DE SMOCKELAER Z Z NED 2018 wałach gniada/168 F: Eldorado P/ Diarado
M: Impression U/ Cassini Gold
K033948 056015Z55672813
156.

226

ELASTIQUA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
K024720 DE421000582312
157.

11

ELASTYNA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Kurhan
M: Ebora
Brak 616006580325917
158.

373

ELECTRIC LADY HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/171 F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
K024029 DE421000582812
159.

233

ELOKWENCJA M SP POL 0000 klacz kasztanowata/170 F: Casilio
M: Elegancja M
K026816 616009690067814
160.

100

EMBASSY RA HAN. POL 2016 ogier jasnokasztanowata/166 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K032677 DE431322319016
161.

330

EMMA LEE Z ZANG NED 2012 klacz inna F: Emerald van´t Ruytershof /
M: Valencia /
brak
162.

334

EOWYN DE GOEDEREEDE Z ZANG BEL 2016 mare chestnut/* F: Elvis ter Putte
M: Ginny de Goedereede
981100004228926 981100004228926
163.

181

ERAZM MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/172 F: Bre Gun
M: Enigma
K025342 616006570147214
164.

423

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff /
M: Rafale Du Seigneur / Parco
K025191 056007000E48447
165.

419

ERYSTYKA SP POL 2012 Mare bay/175 F: Quality Time / Quantum
M: Erotyka / Palegro
K024612 616009510342312
166.

85

ESKOBAR SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: Messenger / Montender
M: Espina / Vis Versa
K027665 616009580271214
167.

262

ESQUIVEL OLDENBURSKA POL 2014 wałach gniada/165 F: Eldorado Van De Zeshoek
M: Wilia
K028885 DE418182052314
168.

433

ESTERA Z ZANGERSHEIDE POL 2015 klacz siwa/165 F: E-Star
M: -
brak 056015Z55839315
169.

50

ESTRELLA NOOR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/166 F: Hipicca Koh-I-Noor
M: Era
K033515 616009540059717
170.

87

ETAM MC SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Qulester / Quinar
M: Escada / Escudo I
K030638 616009682014615
171.

15

ETI QUEEN SP POL 2008 klacz gniada/165 F: New World
M: Ethel
K020844 616009530142408
172.

232

ETIUDA M SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Elegancja M / Faust Z
K027081 616009690055313
173.

241

ETO'O KWPN NED 2009 wałach gniada/- F: Tygo / Numero Uno
M: Karla / Graaf Grande
K022703 528003200906844
174.

125

EVIVA HOL POL 2012 klacz siwa/170 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant De Semilly
K022544 DE421000120912
175.

331

EVRISTA CZEWB CZE 2015 mare chestnut/170 F: Aristo Z
M: Eviemaimo
203009229019115 203009229019115
176.

43

EXPENSIV THOUGHT HOL POL 2015 wałach gniada/172 F: Casalito
M: Winara Sofia
Brak DE421000031215
177.

309

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
K014995 528003200912965
178.

169

FANFRELUCHE DE RIALFO Z Z POL X klacz kasztanowata/X F: X
M: X
X X
179.

384

FANTA EM SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Lord Liberator /
M: Fela / Lubicz
K032447 616009610019815
180.

279

FAVORI DE RIVERLAND SF FRA 2015 wałach gniada/172 F: L'arc de Triomphe / Landor
M: Story De Riverland / Diamant De Semilly
K028411 15239162S
181.

163

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 wałach gniada/169 F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashmir Van Schuttershof
K016311 BEL-W-239690-BWP
182.

108

FLYHIGH QUINTUS ISH IRL 2013 wałach gniada/168 F: O.B.O.S. Quality 004 / Quick Star
M: Danehill Girl / Danehill Dancer
K030183 372414005750182
183.

311

FONDI-W Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Joker-W
M: Flika-W
K029296 616013580372315
184.

84

FRANCES SP POL 2017 klacz siwa/168 F: Million Dollar/ Plot Blue
M: Feliciene/ Carry Son
K033401 616009610188417/A0002097S
185.

370

FREE STAR SP POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
K024481 616009540098310
186.

378

G-STAR SP POL 2015 wałach gniada/165 F: E-STAR
M: Gladiola
K030093 -
187.

360

GADIA Cesky Teplokrevnik CZE 2007 klacz gniada/165 F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146 203009226126007
188.

67

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
K020355 528003201102664 105ZD95
189.

46

GARDENIA WLKP. POL 2010 klacz ciemnogniada/166 F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
K021197 616007610018710
190.

131

GIRLFRIEND SP POL 2009 Klacz siwa F: Neo / Luron
M: Golden Star / Cantanis
K017844 616009610094909
191.

120

GOLAN SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Analog / Lando
M: Gobi / Banita
K029367 616009540027015
192.

313

GOLDQUIDAME L Polski Koń Szlachetnu Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada/158 F: LEVANTINO L
M: GOLDMAEDEL
K018177 616009610241811
193.

134

GOOD FELLOW SP POL 2011 wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Garantine / nn
K021887 616009690138711
194.

362

GOOGLE-K WB AUS AUT 2015 wałach gniada/170 F: Glasgow van’t Merelsnest
M: Baloubetty
LKPZJ/15760/22 04001721-00350-15
195.

116

GRANDE DIVA KWPN NED 2011 klacz gniada/166 F: Canstakko / Canturo
M: Diva / Sandro Boy
K023225 528003201100163
196.

407

GROGORY KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Up To Date / Camerino
M: New Milion / Emillion
K026756 528003201104608
197.

176

GRUPO PROM ANTRAX Z ZANG BEL 2009 klacz gniada/166 F: Bariton P/ Darco
M: Sky/ Quick Star
K023183 056015Z55803509
198.

51

HALLE BERRY SP POL 2017 klacz gniada/166 F: Stakkatoll
M: Hurysa
K031281 616009530085617
199.

361

HAVANA SP POL 2010 klacz gniada/170 cm F: Califax
M: Hrabina
K025768 616009540098110
200.

416

HEARTCOR F KWPN NED 2012 ogier siwa/168 F: Corland/ Cor De La Bryere
M: Cornville F/ Heartbreaker
K021144 5280030403262
201.

252

HEAVENLY HERA HAN GER 2014 klacz siwa/165 F: Companiero /
M: Hanna / Sable Rose
K029730 276431436925914
202.

47

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP BEL 2007 klacz gniada/173 F: Massimo / Cassini I
M: Obelia D'06 / Saygon
K018993 BELW260753BWP
203.

185

HENDRIX OLDENBURG POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Hickstead White
M: Kundora
Brak DE 418181031216
204.

386

HEYDAY MELLONI HOL POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Cascadello
M: .
K029813 DE421000604215
205.

219

HIGHCLASS CAVALLO H KWPN NED 2012 Ogier siwa/- F: Corland / Cor De La Bryere
M: Lena / Wellington
K021145 528003201203437
206.

253

HIGHFLYER HICKSTEAD OLD GER 2017 wałach siwa/169 F: Hickstead White / Hickstead
M: La Corunja / Last Man's Hope
K031246 DE418181028517
207.

183

HIGHFORCE ONE HOLSTEINER POL 2013 wałach kara/175 F: Hirtentanz
M: Ultime Dedira
K029260 DE 321000554513
208.

82

HILTON F SP POL 2017 wałach gniada/164 F: Casilon B
M: Harmonia
K033677 Xyz
209.

225

HIP HOP DE FETAN SF FRA 2017 ogier ciemnogniada/170 F: Contendro / Contender
M: Cybelle Fetan D'Isigny / Ensor Van De Heffinck
K031198 17539426F
210.

216

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
211.

343

ICE-AGE H KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/180 F: Kannan / Voltaire
M: Maya X / Contender
K023230 528003201307315 105XP65
212.

287

IL WITASHA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/165 F: Wiwat
M: Il Rasha
K030418 616006690059914
213.

129

ILASCHA V&V KWPN POL 2013 klacz gniada/169 F: Zambesi/heartbreaker
M: Elascha
K028942 DE418186666610
214.

264

INKANA MELLONI AES POL 2016 klacz gniada/167 F: Kannan
M: W-Bonula
K033614 DE421000711016
215.

297

INNOCENCE KWPN NED 2013 ogier gniada/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
K023213 528003201303547
216.

209

INOUT W KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Montender / Contender
M: Easy-Leen / Carambole
K028258 528003201301759
217.

296

IRONMAN KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/172 F: Babalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Alberdine v. Vlaswinkel / Tangelo Van De Zuuthoeve
K024388 528210002969233
218.

356

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa/171 F: Golden Aviator / Aviano
M: Jasmina N / Jasperado
K024677 616009610140612
219.

218

JACKPOT B KWPN NED 2014 ogier kasztanowata/166 F: Flamenco De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Big Star BZ / Big Star
K025133 528003201408881
220.

344

JACUZZY BELGIJSKA POL 2009 wałach skarogniada/161 F: Diarado
M: Fantasy
K023938 105RK16
221.

290

JAVENDA KWPN NED 2014 klacz gniada/166 F: Harley VDL /
M: Avenda De Revel / Quidam De Revel
K033526 528003201405945
222.

164

JERDI KWPN NED 2014 wałach gniada/165 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Wusiena B / Manhattan
K032231 528003201401638
223.

91

JEWEL KWPN POL 2014 klacz gniada/168 F: Envoy/Numero Uno
M: Danieta/Zirocco Blue VDL
K028634
224.

329

JOHANNES KWPN CZE 2014 gelding white/160 F: Durango VDL
M: F.Triomf
528003201407337 528003201407337
225.

212

JUST THIS ONE KWPN NED 2013 wałach jasnokasztanowata/180 F: Cannabis
M: X Warrant
K029469 528003201407234
226.

32

KAIDA KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/170 F: Chaman
M: Daytona/Cinccinati
K031612 528003220160855
227.

215

KALAHARI ROCK KWPN NED 2015 wałach siwa/170 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-s / Little Rock
K028765 528003201509629
228.

281

KALISTO P KWPN NED 2015 wałach gniada/176 F: Kannan / Voltaire
M: Byazinthe / Chin Chin
K028441 528003201503972
229.

323

KALYAN L KWPN NED 2015 ogier gniada/176 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Vreiminka / Quite Easy I
K029043 528210004122343
230.

237

KALYPSO VAN HET LINDEHOF BW POL 2010 wałach gniada/164 F: Dalton Van het lindehof
M: Dunelle van het lindehof
K028317 056-002-W00297676
231.

149

KAPSONES W KWPN POL 2015 ogier siwa/178 F: Cornet Obolensky
M: EVANORELLA
K027235 107CD11
232.

174

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Zinedine / Guidam
M: Kleopatra / Samurai M
K021758 616009510119012
233.

376

KATINKA RV KWPN POL 2015 klacz kasztanowata/166 F: genius
M: fantastique rv
K030492 528003201507060
234.

348

KAYEN - L CS CZE 2017 mare bay/175 F: Caruso Medimate
M: Kyana
KJ0ZS1 203010237962117
235.

184

KEISHA PROGRES KWPN NED 2015 klacz gniada/169 F: Dawson V.D Padenborre BWP/
M: Grace KWPN/ Andiamo KWPN
K030218 -
236.

210

KELVIN KWPN NED 2015 wałach gniada/165 F: Everglade VDL
M: X Zapatero VDL
K031405 528003201506635
237.

337

KEMI WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/167 F: Eloquent
M: Kenia
K029581 61600760021911
238.

294

KEY TO FORTUNA KWPN POL 2015 ogier ciemnogniada/164 F: Carrera VDL/ Cardento
M: Carisma Fortuna / Quasimodo Z
K027734 528003201508310
239.

261

KILIMAN SITTE SBS POL 2016 ogier siwa/173 F: Comme Il Fault
M: Honolulu Sitte / Button Site (E.T.)
K029460 056007000K57704
240.

168

KLARADETTE S KWPN POL 2015 Klacz kasztanowata/X F: Arezzo
M: Saradette S
K028707 C
241.

411

KLASSE ONE KWPN NED 2015 wałach gniada/xx F: F ONE USA
M: Diva-loma
xx xx
242.

393

KLASSE W KWPN POL 2015 wałach gniada/- F: Connect
M: Donetta M
K029308 528003201507688
243.

375

KŁOS PKS POL 2015 wałach gniada/160 F: ELOQUENT
M: KIRKA
K028422 616007600199015
244.

312

KORYNT WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/165 F: Grandioso
M: Kwerenda
K020557 616007610168410
245.

30

KREON WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada/173 F: Neo / Luron
M: Kora / Contendus
K019898 616007610186409
246.

414

LA PALMA SP POL 2016 klacz kasztanowata/161 F: Ukato / Stakkato
M: La Princessa / Quality Time
K030456 616009510153816
247.

298

LADY-LIKE BS WESTF GER 2016 klacz siwa/172 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Daylight / Dinard L
K029640 DE441410326716
248.

427

LARIMA S 2013 F:
M:
DE418182542013
249.

221

LARS KWPN NED 2016 gelding bay/180 F: Golddigger
M: Britta Gonda
None 528003201605052
250.

123

LATIFA HAN POL 2012 Klacz siwa F: Diamant De Semilly /
M: Choya / Calido
K020625 DE431316967912
251.

95

LAVINA HOL GER 2012 klacz gniada/170 F: Lantino / Landos
M: Havina / Carthago
K026547 DE421000533212
252.

318

LAYLA SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Cancoon
M: Lorie-G
K032206 616009610002511
253.

310

LE DUC SP POL 2009 wałach inna/170 F: Lider
M: Justin
K016389 616009610189309
254.

99

LECHITA SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Folio
M: Lalka
K029654 616009600197511
255.

74

LEDANAJA II W SP POL 2007 klacz siwa/162 F: Desant
M: Lukarna
K012200 POL009540111107
256.

154

LENNART KWPN NED 2016 wałach gniada/- F: Famous
M: Delilah
- -
257.

388

LIGHTNING KWPN POL 2016 wałach kara/x F: Action Breaker
M: Warina / Contender
K030799 528003201608217
258.

259

LIVANO KWPN POL 2016 wałach kasztanowata/173 F: Falaise de Muze
M: Ulisha Bella
brak 528003201606770
259.

77

LOLA WESTF GER 2011 klacz gniada/172 F: Last Man's Hope / Last Man Standing
M: Pilot in the Air / Pilot Pur
K028593 DE441410935711
260.

383

LOMBIQUEEN SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Qumball
M: LOMBARDIA
K014140
261.

366

LORIDA PP HANOWERSKA POL 2014 Klacz gniada/171 F: Lordanos
M: Alida
K027200 DE431316852214
262.

162

LUKATO HAN GER 2006 wałach gniada/175 F: Ludwig von Bayern / Landor S
M: Extasy / Espri
K020885 DE431310539406
263.

403

LYJANEIRO Z ZANGERSHEIDE POL 2013 wałach gniada/173 F: Lyjanero/Landos
M: Safari/Aloube Z
K022939 056015Z55826913
264.

179

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada/- F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
K017722 616006590217010
265.

263

ŁOBEZ SP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Alabaster / Contender Son
M: Łza Quirinusa / Turbud Quirinus
K028563 616009580474414
266.

410

M.CARDINO S SP POL 2017 wałach siwa/172 F: CARDINO 5 / CARTHAGO Z
M: MAGIA / ROLAND
BRAK 6160096701066
267.

208

MA BELLE ROCKELLA KWPN NED 2017 mare grey/170 F: Golden Dream
M: Rockella S
K032940 528003201710433
268.

207

MAJESTIC ROCK KWPN NED 2017 Wallach Schimmel/170 F: Chapeau TN
M: Rockella S
K033314 528003201710434
269.

267

MATEO Słowacki Kuc Sportowy POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monty
M: Kréta
K027060 703002344218313
270.

155

MAVANDER SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Vandamme/Guidam
M: Makabi/Maram
K023275 616009530150911
271.

206

MAYROCK KWPN NED 2017 gelding chestnut/172 F: Golden Dream
M: Rockella S
K032941 528003201710432
272.

39

MELODY CZEWB CZE 2013 klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
273.

178

MICHA KWPN NED 2017 wałach siwa/165 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Wyander / Odermus R
K032184 528003201701630
274.

405

MILOW PROVA BWP BEL 2012 wałach ciemnogniada/176 F: Nabab De Reve
M: Da Silva / Acord II
K033458 056002W00301769
275.

66

MISTER KANNAN BWP BEL 2012 Wałach gniada/166 F: Kannan/ Voltaire
M: Ramona/ Major de la Cour
K027045 056002W00302108
276.

113

MISTER MADDOCK W KWPN NED 2017 wałach gniada/. F: CARRERA VDL
M: AGETTY
K030470 52801040911
277.

284

MIX P KWPN POL 2017 wałach gniada/170 F: Ibolensky
M: Wyona P
brak 52801041465
278.

80

MOVIE STAR KWPN POL 2017 ogier gniada/178 F: Chapeau TN / Clearway
M: Epina / Berlin
K031179 528003201703590
279.

52

MY BLUE KW KWPN NED 2017 wałach gniada/169 F: Great Blue / / Plot Blue
M: Bodea KW / Indoctro
K031229 528003201703039
280.

425

NERO DE PUUVIL Z F:
M:
281.

431

NERO DE PUUVIL Z POL F:
M:
282.

390

NIKITA X POL 2018 klacz gniada/x F: Irvington VDL
M: Ramona
x x
283.

128

NONO Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/168 F: Niack De L’abbaya
M: Cantura Z
K033044 Bark
284.

213

NONO Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/164 F: Niack De L’abbaya
M: Cantura Z
K033044 056015Z55534216
285.

317

NUCIA WESTFALE POL 2012 klacz gniada/167 F: Numero Uno
M: Jung Lucia
K025625 DE 441411086512
286.

33

NUMERUS WESTF POL 2013 ogier gniada F: Numero Uno /
M: La Gloria / Lancar III
K025159 DE441411461312
287.

421

OLYMPUS G BAWARSKA POL 2017 wałach siwa/175 F: Olimpic Star
M: Rivalina
K031323 DE481810093717
288.

417

OLYMPUS-K WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/178 F: Powój /
M: Omega-K / Lwów
K024320 K024320
289.

65

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
290.

379

P’CONTIFAX SP POL 2011 wałach ciemnogniada/164 F: Rotmistrz /
M: Paloma /
K021555 616009610168811
291.

415

PALMYRA V/D PIKKERIE BWP BEL 2015 klacz siwa/166 F: Cardento/Capitol I
M: Mona Lisa/Quidam de Revel
K030869 056-002-W00310466
292.

420

PANJAA SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
K024787 A0014891S
293.

217

PEARL 80 REN GER 2005 Klacz siwa F: Prado / Polytraum
M: Piroschka / Phantom
K011291 DE443430124905
294.

115

PERLA VAN TER MOUDE BWP BEL 2015 klacz siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Kacharel van ter Moude / Cashman (Collezione Cesaro)
K029935 056002W00311798
295.

368

PERRA CZEWB CZE 2012 mare black/167 F: Sagita
M: piha
203010237930412 KJ0MXC
296.

327

PHENIX VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2015 gelding white/* F: Zambesi
M: Rosa van de Schepershof
967000009780767 967000009780767
297.

258

PHOENIX VGW BWP POL 2015 wałach kara/170 F: Iron Man van De Padenborre
M: Contendra/Contender
K030636 1091/21
298.

336

PLAY SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Aracento
M: Peonia
K031804 616009670070617
299.

339

POLYDOOR VAN DEN DRIES BWP CZE 2015 wałach gniada/173 F: Comme il faut
M: Lůna sun van den dries
Chybi KJ0X6D
300.

285

PONIATOWSKI SP POL 2014 Wałach gniada/176 F: Talent Charboniere
M: Petersburg
K026797 616009610002514
301.

332

PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE BWP BEL 2015 gelding chestnut/* F: Lordanos
M: Ginny de Goedereede
981100002995467 981100002995467
302.

426

QASILLA TB F:
M:
303.

430

QASILLA TB BWP BEL 2016 klacz siwa/176 F: Kannan / Voltaire
M: Zoe / Cassini II
K029173 056002W00312231
304.

101

QUAIRO Slov. Gorącokrwista POL 2016 wałach gniada/172 F: Quick Lauro Z
M: Cascada M
K030430 703002782114416
305.

326

QUENTIN SVKWB CZE 2013 gelding black/170 F: Quirado
M: Odeta-M
KJOTH8 203010237932413
306.

238

QUIDAM’S JOKER SP POL 2014 gelding bay/- F: Joker / Elvis
M: Quidam's Starlight / Quidam's Rubin
K028089 B0123002S
307.

257

QUILANO V/H MAARLO BWP POL 2016 ogier kasztanowata/167 F: Quint VJ Maarlo / Quidam De Revel
M: Chi-Mara Z / Chellano Z
K029463 056002W00316712
308.

392

QUINOA AEG X POL 2016 klacz kasztanowata/x F: Vigo d'Arsouilles
M: Chellana MH Z
x x
309.

223

RAF LIDER WLKP POL 2008 ogier gniada/168 F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
K011901 POL007610061908
310.

167

RAMAZOTTI DE EDUARDO JOLLY KWPN POL 2017 ogier gniada/170 F: X
M: X
X X
311.

187

RANTARGO Belgisch Warmbloedpaard POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Canturano
M: Valencia-B
Brak UELN 056-002-W00316829
312.

387

RAVIVIA P SP POL 2014 klacz siwa/162 F: Coriano's Ass
M: Raphaella P / Correro
K025418 616009610008514
313.

96

RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD BWB BEL 2017 wałach siwa/174 F: Tornedo FCS / Darco
M: Olivia Van 'T Oud Vliegveld / Vigo D'Arsouilles
K032376 056002W00315619
314.

333

REIKY CT CZE 2013 klacz inna F: Aristo-Z /
M: Regie /
brak 2030009227280113
315.

365

REMI VH KLUIZEBOS BWP POL 2017 wałach gniada/166 F: Nic Nac Quality
M: Nina Vh Kluizebos
K032360 056002W00317888
316.

97

REPLAY R SP POL 2012 ogier kara/175 F: Landino hol. / Langraf I
M: Romica R sp / Campari M old.
K021677 616009540120912
317.

352

ROBIN VAN STROKAPELLEKEN BWP POL 2017 ogier kasztanowata/170 F: Fly
M: Himalaja van Strokapelleken
XXX XXX
318.

260

ROI BWP POL 2017 wałach kara/166 F: Come Il Faut
M: Kannan
brak brak
319.

247

ROMANUS N WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/X F: Ratrak / Trawant
M: Ropucha K / Ariados
K020445 POL009610198608
320.

166

ROMERO 118 X POL X wałach gniada/X F: X
M: X
X X
321.

314

ROMICA R SP POL 2004 klacz ciemnogniada/166 F: Campari M
M: Romana
K015912 POL009540171404
322.

133

ROSA CALIA M SP POL 2013 klacz kara F: Cassilio / Cassini I
M: Rosa M / Faust Z
K024657 616009690055113
323.

377

RULIETTA P SP POL 2017 klacz siwa/162 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Ruanda P / Con Calma
K030633 616009610096017
324.

53

SAINT VINCENT HOL POL 2013 wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
K024425 DE421000117513
325.

266

SALMIN XX POL 2012 wałach ciemnogniada/mk:mk:mk:1 F: MASINI
M: SEGASTA
K022490 295/2013
326.

382

SALMO COGNAC PM OLDENBURGER POL 2015 wałach kasztanowata/168 F: Self Control
M: Sprehe All The Beast
brak DE 418180085815
327.

8

SAN ESCOBAR SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Adorator / Arpeggio
M: Srilanka / Sergio Rossi
K032764 616009640073917
328.

236

SANDMAN OLD GER 2013 wałach gniada/172 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
329.

150

SANDRO OF CHIN Holsteiner Warmblut POL 2016 wałach gniada/175 F: Sandro Boy
M: Emilia Of Chin
K029261 DE421000157716
330.

328

SANTA QUINTA B ČT CZE 2016 mare dark bay/170 F: Quaid
M: Santa Lucia B
203010237952216 KJ100 X
331.

122

SARANZA B HAN POL 2016 klacz kara/169 F: Stolzenberg
M: Esperanza/Embassy I
K033452 DE431317304816
332.

45

SASILIO SP POL 2014 wałach siwa/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Szata / Alywar
K025470 616009540091614
333.

345

SCARTO II SP POL 2014 wałach gniada/166 F: Rammstein /
M: Sawannah /
K028536 616009630058814
334.

26

SCYTIA SP POL 2009 klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 616009530299009
335.

135

SEKRET SP POL 2007 wałach gniada/167 F: Louis
M: Sanda
Brak Xyz
336.

231

SELECTION PRESTIGE M SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Quvee Prestige
M: Selene M
Brak Brak
337.

353

SENIOR SP POL 2013 Wałach gniada F: Robin II Z / Ramiro Z
M: Seniora Bella / Banita
K024912 A0010094S
338.

94

SEQUIN Z ZANG POL 2017 ogier siwa/168 F: Sir Obolensky /
M: Cimba / Castillo
K030654 056015255388117
339.

103

SHANTAL SP POL 2014 klacz siwa/165 F: Lotos / Levantos II
M: Sepia / Stalypso
K028066 616009670063814
340.

434

SILVANO-G SP POL 2016 ogier siwa/166 F: Cheppettano
M: Simona/Cantanis
K029641 616009670081206
341.

399

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 klacz kasztanowata/mk:mk:mk: F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Aida HL / Pink Floyd HL
K025535 DE418181340113
342.

316

SISI SZA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
K026332 616 009 54 01036 13
343.

292

SKARBIEC SP POL 2004 Wałach kasztanowata/168 F: Lando / Landadel
M: Siejka / Flirt
K008617 616009540048804
344.

69

SOLERO'S FAIRYTALE K BAYER POL 2010 wałach skarogniada/- F: Samorano
M: Lady Rubma
K029777 DE 481810190910 DE 481810190910
345.

55

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
K021200 POL732010014104
346.

211

STAKORADO HAN GER 2005 Wałach gniada/- F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Acorada / Acorado
K011093 DE431310318405
347.

92

STORMY EVE HAN GER 2012 klacz gniada/. F: Stolzenberg / Stakkato
M: Coco / Comte
K021649 DE431314403312
348.

242

SUEDWINDS AMANDA HOL POL 2008 klacz gniada/176 F: Cassini II
M: Perlmutt I
K020070 DE421000250908
349.

245

SUNRISE M SP POL 2013 Ogier siwa/x F: Cassilio / Cassini I
M: Soleil M / So In Love
K023381 616009690055013
350.

161

SYRIUSZ M SP POL 2007 wałach ciemnogniada/170 F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
K013184 12452
351.

293

TAJNA TS POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: Hush Hush / Echo Van't Spieveld
M: Tamiza / Landjonker S
K028979 616999680051716
352.

342

TENERIFE'S CARESON Oldenburský Skokový Kůň CZE 2012 valach hnědák/169 F: Quantas
M: Quanne
KJOSW4 DE418185026812
353.

78

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada/166 F: Sokrates / Corrado I
M: Tamiza / Landjonker S
K021009 616009680087810
354.

265

THARON Cavallo Sella Italiano POL 2016 wałach kara/170 F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Odiara/ Quidam de Revel
K029675 153547
355.

57

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:kuc:ku F: MARTELL
M: TOSCA
K015289 POL013660440705
356.

182

TRACJA SP POL 2013 mare bay/167 F: Spartacus / Stakkato
M: T Chicatora / Triple
K022584 616009510253413
357.

274

TULLAMORE HANOWERSKA GER 2018 klacz gniada/x F: Tallmann TN
M: Hauptstutbuch Pauline
K033862 DE 431319900618
358.

367

TULLAMORE PP HAN POL 2015 klacz gniada/165 F: Toulon / Heartbreaker
M: Alida / Aloube Z
K029083 DE431316983015
359.

246

TURBUD LILI SP POL 2016 Klacz gniada/173 F: Lyjanero
M: Turbud Ironia
K029353 616009670102016
360.

89

U-FABIO SP POL 2017 wałach jasnokasztanowata/163 F: Nn
M: Nn
Brak Xyz
361.

175

ULANO' MS HANN POL 2013 wałach gniada/180 F: Messenger
M: Sacona/ Continue
K033868 DE 431316786313
362.

40

UTRATA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Vittorio / Calipso
M: U Cassara / Utopie
K026922 616009510135614
363.

278

V-STAR D'IVE Z ZANG POL 2014 wałach gniada/170 F: VIGO D ARSOUILLES STX
M: True Star dive/Quick Star
K025756 056015Z55651114
364.

239

VAN HALEN KWPN NED 2002 Wałach kasztanowata F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Horetta / Cavalier
K008153 0201977 102YW87
365.

111

VERMONT 22 HAN POL 2010 wałach gniada/172 F: Valentino / Now or Never M
M: Pinta / Picard
K030473 DE431319400610
366.

391

VEX OF SOMARA X POL 2017 ogier gniada/c F: Vagabond de la Pomme
M: Somara
x x
367.

349

VITAMINE DW Z ZANGERSHEIDE POL 2013 klacz gniada/168 F: Va-Vite / Heartbreaker
M: Finesse van Paemel / Cicero Z
K024925 106UB10
368.

70

VIVERDI WESTF GER 2015 wałach gniada/175 F: Verdi /
M: Ceitara / Castillo
K030464 DE441410847115
369.

159

WALKIRIA SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
K023681 616009510253213
370.

79

WERONA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/173 F: Lissaro / Colox Cup
M: W-Quenee Top / Cantanis
K029283 616009520056416
371.

295

WESTFALIA L WESTF GER 2013 klacz gniada/172 F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
K022801 DE441410800213
372.

389

ZEFIR X POL 2016 wałach gniada/x F: Aladin
M: Zenia
x x
373.

88

ZETINA SP POL 2011 klacz gniada/174 F: Vandamme
M: Zata Z
K022161 616009610131111
374.

291

ZILENA AES POL 2015 klacz siwa/173 F: Zirocco Blue
M: Terena/Candillo
K029817 826002150874140
Rider Club
Competition
Prize
Adamietz Barbara Klub Sportowy Adamietz
15
SUM:
15.00
Badura Anna KJ Profit
25
SUM:
25.00
Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
IK
260
SUM:
260.00
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
25
SUM:
25.00
Biskup Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
260
120
SUM:
380.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
80
30
400
SUM:
510.00
Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
200
SUM:
200.00
Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
20
SUM:
20.00
Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
20
875
260
200
480
SUM:
1835.00
Gajdzik Roxana LKJ OCHABY
60
SUM:
60.00
Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
320
SUM:
320.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
20
1200
SUM:
1220.00
Gordzielik Tomasz Klub Jeździecki Borycz
IK
Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz
280
120
SUM:
400.00
Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
IK
Grzegorzewski Adam KJ Okoły
240
80
SUM:
320.00
Gut Magdalena LKJ Moszna
25
SUM:
25.00
Guziuk Adrianna Tuszyński KJ Garbówek
20
SUM:
20.00
Hałoń Klaudia KJ Picador
20
SUM:
20.00
Hruska Jiri JK Opava Katerinky
20
3000
500
400
SUM:
3920.00
Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
80
SUM:
80.00
Hudzik Witold bpk
300
SUM:
300.00
Jankowska Joanna JKS Melloni Horses
25
20
SUM:
45.00
Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
280
600
SUM:
880.00
Jarco Sandra Stow. Sp. Konnych AS Equestrian
IK
Jendrośka Adrianna KJ Partynice
160
SUM:
160.00
Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice
IK
195
SUM:
195.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
500
SUM:
500.00
Kałuża Magdalena bpk śląskie
15
SUM:
15.00
Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
400
SUM:
400.00
Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice
350
SUM:
350.00
Kierznowski Hubert KJ Kietlów
1500
200
SUM:
1700.00
Klein Olaf KS SYDOW Riding Team
20
260
200
SUM:
480.00
Kluba Małgorzata Stow. KJ Preria Wilkowice
240
SUM:
240.00
Kokoszyńska Kornelia KJ Platan
25
SUM:
25.00
Komornicka Melania Largo Sp. z o.o. Warszawa
25
SUM:
25.00
Kosek Katarzyna JKS Fer Więckowice
15
SUM:
15.00
Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
140
600
140
400
SUM:
1280.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
80
455
700
350
2400
SUM:
3985.00
Krzyzosiak. Jakub POL
320
30
SUM:
350.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
375
300
20
300
SUM:
995.00
Kwiatkowska Lena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
375
60
20
SUM:
455.00
Lamich Karel JK Opava
15
SUM:
15.00
Langer Kaja KJK Romico Żywiec
260
20
SUM:
280.00
Larkowski Wiktor LKJ Moszna
60
IK
SUM:
60.00
Ludvík Jakub JK Velká Polom
500
320
SUM:
820.00
Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
25
200
25
15
80
SUM:
345.00
Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
15
SUM:
15.00
Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec
20
80
30
160
SUM:
290.00
Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
15
SUM:
15.00
Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
140
SUM:
140.00
Mazur Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
15
SUM:
15.00
Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
30
SUM:
30.00
Miałszygrosz Amelia Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
20
SUM:
20.00
Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski Jakubowice
20
SUM:
20.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
500
150
150
455
600
SUM:
1855.00
Osuch Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
15
240
320
SUM:
575.00
Pandel Anna Jurajski LKJ w Udorzu
IK
Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
500
80
SUM:
580.00
Pawlik Dominika KJK Romico
IK
Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
20
80
SUM:
100.00
Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
60
SUM:
60.00
Pietrzak Piotr Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
20
SUM:
20.00
Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
35
390
320
SUM:
745.00
Piszczek Marta KJK Elizar
IK
25
20
SUM:
45.00
Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
160
195
20
400
140
750
SUM:
1665.00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI
20
SUM:
20.00
Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
700
1950
120
SUM:
2770.00
Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik
25
15
SUM:
40.00
Skąpska Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
120
SUM:
120.00
Sterczyńska Gabriela KJ Rock Horses
25
20
SUM:
45.00
Szlufik Aniela Stow. KJ Preria Wilkowice
20
SUM:
20.00
Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
20
160
80
160
SUM:
420.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
875
560
3750
20
20
SUM:
5225.00
Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice
560
SUM:
560.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Klaudia
OSK Michalscy
2022-04-30
1
2022-05-02
2022-05-03
Adamietz Barbara
Klub Sportowy Adamietz
LUKATO (162)
2022-04-30
32
2022-05-01
60
2022-05-02
45
2022-05-03
54
2022-05-01
26
2022-05-02
16
15
2022-05-03
22
Badura Anna
KJ Profit
2022-04-30
52
2022-04-30
10
2022-05-01
12
2022-05-03
1
2022-04-30
50
2022-05-01
10
25
Banik Lucyna
LKJ Ostroga Opole
2022-05-03
21
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (39)
2022-05-01
62
2022-05-02
3
IK
2022-05-02
36
2022-05-03
4
260
2022-04-30
71
TULLAMORE (274)
2022-04-30
98
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
1
Bartusek Helena
Vanto Jumping Team
2022-04-30
45
2022-05-02
9
2022-05-03
5
Berbecka Aleksandra
JKS Fer Więckowice
CORFU (9)
2022-04-30
64
2022-04-30
57
2022-05-02
59
2022-05-03
27
SASILIO (45)
2022-04-30
72
2022-05-02
41
2022-05-03
8
Berbecki Bogusław
JKS Fer Więckowice
CORSA (90)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
1
2022-05-03
1
THARON (265)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
76
2022-05-03
25
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
2022-04-30
23
2022-05-02
24
2022-05-03
33
KALISTO P (281)
2022-05-01
16
25
2022-05-02
27
2022-05-03
23
2022-04-30
79
2022-05-01
69
2022-05-02
50
2022-05-03
24
Białas Pola
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
KORYNT (312)
2022-04-30
67
2022-05-01
76
2022-05-02
10
2022-05-03
22
Biskup Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SISI SZA (316)
2022-04-30
4
260
2022-05-02
6
120
2022-05-03
50
2022-05-01
Brelinska Amelia
Atena Ostrzeszów
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
1
Budzyńska Zofia
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
DIARADOS (107)
2022-04-30
27
2022-05-02
49
2022-05-03
14
Bula Katarzyna
KJ Profit
KLASSE W (393)
2022-04-30
20
2022-05-01
112
2022-05-02
22
2022-05-01
1
Bula Szymon
KJ Profit Orzesze
CARGAMEL (147)
2022-04-30
46
2022-05-02
69
2022-05-03
44
2022-05-01
66
2022-05-02
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2022-04-30
7
80
2022-05-03
11
30
2022-05-02
2
400
2022-04-30
44
2022-05-02
18
2022-05-03
46
Ciompová Zuzana
Stáj Mešnice z.s.
DON PIRO (341)
2022-04-30
1
2022-05-03
38
2022-04-30
57
2022-05-01
76
2022-05-01
1
2022-05-02
46
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2022-04-30
62
2022-05-02
34
2022-05-03
28
2022-04-30
14
2022-04-30
56
2022-05-02
5
200
2022-05-03
2022-04-30
57
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
76
2022-05-02
Domagała Oliwia
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
1
2022-05-03
28
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
2022-04-30
17
20
2022-04-30
22
2022-05-01
29
2022-04-30
57
2022-04-30
88
2022-05-01
1
2022-05-01
108
ADEBAYOR (385)
2022-05-01
1
2022-05-01
76
2022-04-30
62
Dziemidowicz Wiktor
OSK Michalscy Trzebnica
2022-04-30
80
2022-05-01
54
2022-05-02
56
ARASH (72)
2022-05-01
59
2022-05-02
48
2022-05-03
46
Fimmel Arkadiusz
KJ Fimmel Team
ELASTIQUA (226)
2022-04-30
12
20
2022-05-01
1
875
2022-05-03
17
2022-04-30
61
2022-04-30
6
2022-05-01
1
2022-05-02
1
DOLAR F (228)
2022-05-01
1
2022-05-02
1
2022-05-03
4
260
COBREY F (229)
2022-04-30
5
200
2022-05-01
10
2022-05-03
3
480
Fisiak-Polowczyk Marta
BPK (LOD)
RAVIVIA P (387)
2022-04-30
1
2022-04-30
57
2022-05-01
1
2022-05-01
1
Gajdzik Nadia
LKJ OCHABY
GADIA (360)
2022-04-30
1
2022-04-30
57
2022-05-01
1
2022-05-01
1
2022-05-03
24
Gajdzik Roxana
LKJ OCHABY
DELVA (44)
2022-05-01
2022-05-02
8
60
2022-05-03
51
2022-04-30
5
2022-05-02
42
Gajewska Ida
JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
2022-04-30
30
2022-05-01
51
2022-05-02
44
2022-05-02
46
2022-05-03
37
Galicki Anzelm
OSK Michalscy Trzebnica
ŁOBEZ (263)
2022-05-02
68
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-03
1
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
KAIDA (32)
2022-04-30
41
2022-05-02
27
2022-05-03
17
2022-04-30
9
2022-05-01
31
2022-05-03
36
GROGORY (407)
2022-04-30
33
2022-05-02
3
320
2022-05-03
22
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
LARS (221)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-02
38
2022-05-03
30
2022-04-30
13
20
2022-04-30
14
2022-05-01
25
2022-05-03
6
1200
Goncerzewicz Maja
KJ Atena Ostrzeszów
CASHMERE (408)
2022-04-30
2022-04-30
77
2022-05-01
102
2022-05-01
76
2022-05-02
12
Gordzielik Kinga
Klub Jeździecki Borycz
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
1
2022-05-02
20
2022-05-03
49
Gordzielik Tomasz
Klub Jeździecki Borycz
TOFIX (57)
2022-04-30
57
2022-04-30
57
2022-05-01
1
2022-05-01
76
2022-05-02
6
2022-05-03
15
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-02
21
2022-05-03
1
IK
Gozdek Krzysztof
Klub Sportowy Adamietz
2022-04-30
29
2022-04-30
6
280
2022-05-03
8
120
2022-05-01
16
2022-04-30
42
2022-05-01
61
2022-05-02
52
2022-05-03
29
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o. Warszawa
ŁAWNIK (179)
2022-05-01
2022-05-03
44
2022-05-02
1
IK
2022-05-02
44
Grzegorzewski Adam
KJ Okoły
2022-04-30
89
2022-05-02
64
2022-04-30
81
2022-05-01
37
2022-04-30
28
2022-05-02
32
2022-05-03
6
240
2022-04-30
46
2022-05-01
22
2022-05-03
17
DARK FIRE (170)
2022-05-01
4
2022-05-02
3
2022-05-03
7
80
2022-05-01
42
2022-05-02
28
2022-05-03
28
2022-05-01
43
2022-04-30
9
2022-05-02
2022-05-03
42
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
1
2022-05-02
31
2022-04-30
42
2022-05-01
11
2022-05-03
19
Gut Magdalena
LKJ Moszna
AMAT M (235)
2022-04-30
87
2022-05-01
12
25
2022-05-02
43
Guziuk Adrianna
Tuszyński KJ Garbówek
SCARTO II (345)
2022-04-30
77
2022-05-01
57
2022-05-03
17
20
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (251)
2022-05-01
27
2022-05-02
2022-05-03
14
20
Hejna Paulina
Klub Jazdy Konnej Romico
CANNON (273)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
102
2022-05-03
1
Hemmerling Julia
UKS Fiord Młodzikowo
2022-04-30
77
2022-04-30
77
2022-05-01
1
2022-05-01
76
2022-05-02
14
2022-05-03
46
Henzel Dominika
KJ Sokół Damasławek
2022-04-30
1
2022-04-30
57
2022-05-02
53
2022-05-03
10
2022-05-01
58
2022-05-03
45
2022-04-30
50
Hruska Jiri
JK Opava Katerinky
2022-04-30
66
2022-04-30
60
2022-05-02
13
20
2022-05-03
39
REIKY (333)
2022-04-30
24
2022-05-01
17
2022-05-03
2
3000
2022-05-01
3
2022-05-01
1
2022-05-02
7
2022-05-03
1
500
CALUA (335)
2022-05-01
5
2022-05-01
1
2022-05-02
5
2022-05-03
2
400
Hruska Martin
JK Opava Katerinky
EVRISTA (331)
2022-04-30
25
2022-04-30
52
2022-05-02
15
2022-05-03
26
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2022-05-01
64
2022-05-02
51
2022-05-03
2022-04-30
61
2022-04-30
22
2022-05-02
39
2022-05-02
7
80
2022-05-03
35
Hudzik Witold
bpk
2022-05-01
28
2022-05-02
2
300
2022-05-03
31
Hůlková Michaela
JK Opava-Kateřinky
QUENTIN (326)
2022-05-01
76
2022-05-02
52
2022-04-30
73
2022-05-03
36
Humplíková Vladislava
JK Opava Kateřinky
2022-05-01
24
2022-05-02
62
2022-05-03
39
Iveljić Zofia
LKJ Ochaby
2022-04-30
90
2022-05-02
70
2022-05-03
39
2022-05-01
113
Jackiewicz Aleksandra
Klub Jeździecki Okoły
2022-04-30
93
2022-04-30
77
2022-05-01
1
2022-05-03
23
Jagusiak Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
FONDI-W (311)
2022-04-30
2022-04-30
57
2022-05-01
108
2022-05-02
45
2022-05-03
23
Jankowska Joanna
JKS Melloni Horses
2022-04-30
69
2022-05-01
11
25
2022-05-02
30
2022-05-03
16
20
2022-05-01
32
2022-05-02
29
2022-05-03
49
2022-04-30
88
2022-04-30
75
2022-05-01
1
2022-05-01
2022-05-03
12
Januszewska Zuzanna
KS Small Cherry Trzebnica
2022-04-30
31
2022-05-01
6
280
2022-05-03
2
600
NONO Z (213)
2022-04-30
21
2022-05-01
53
2022-05-02
47
2022-05-03
40
MIX P (284)
2022-04-30
99
2022-04-30
75
2022-05-01
114
2022-05-01
1
2022-05-02
58
2022-05-03
29
Jarco Sandra
Stow. Sp. Konnych AS Equestrian
2022-04-30
44
2022-05-02
2
IK
2022-05-03
16
2022-05-02
55
SEKRET (135)
2022-04-30
87
2022-05-02
13
2022-05-03
42
2022-04-30
1
2022-05-01
1
Jarosz Agata
KJ NOSTRO
ERAZM (181)
2022-04-30
102
2022-04-30
77
2022-05-01
1
2022-05-01
1
2022-05-03
25
Jendrośka Adrianna
KJ Partynice
2022-04-30
77
2022-04-30
57
2022-05-01
1
2022-05-01
1
2022-04-30
6
160
2022-04-30
15
2022-05-01
30
2022-05-03
40
Jóźwiak Alicja
KJK Romico Żywiec
2022-04-30
12
2022-05-02
60
2022-05-03
21
Jóźwiak Gabriela
KJ Fimmel Team
2022-04-30
74
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
102
2022-05-02
29
2022-05-03
11
Kachel Weronika
Klub Jeździecki Zbrosławice
2022-04-30
1
IK
2022-05-01
63
2022-05-02
4
195
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
RAF LIDER (223)
2022-04-30
51
2022-05-02
41
2022-05-03
1
500
2022-04-30
12
2022-05-01
21
2022-05-03
42
2022-04-30
49
2022-04-30
12
2022-05-01
3
2022-05-02
G-STAR (378)
2022-04-30
16
2022-05-02
25
2022-05-03
25
Kałuża Magdalena
bpk śląskie
CHAMAN (401)
2022-05-02
13
15
2022-05-02
30
2022-05-03
34
COLANI 70 (402)
2022-05-02
58
2022-05-02
17
2022-05-03
16
Kałwa Kamila
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
DENIRO (325)
2022-05-03
2
400
2022-04-30
48
2022-05-02
40
Kamińska- Kumorek Magda
Stow. KJ Preria Wilkowice
BRANDY (49)
2022-04-30
5
350
2022-05-01
19
2022-05-03
15
2022-04-30
33
2022-04-30
4
2022-05-01
8
2022-05-02
6
2022-04-30
29
2022-04-30
3
2022-05-01
8
2022-05-02
10
Karolczuk Joanna
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
ESTERA Z (433)
2022-05-01
76
2022-05-01
76
Karst Julia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
KEMI (337)
2022-04-30
37
2022-05-02
7
2022-05-03
33
2022-05-01
1
2022-05-01
1
Kasprzyk Patrycja
Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
CARAMELLA (363)
2022-04-30
38
2022-04-30
57
2022-05-02
11
2022-05-03
31
2022-05-01
2022-05-02
61
Kierznowski Hubert
KJ Kietlów
2022-05-03
5
1500
2022-05-02
20
2022-05-02
45
2022-05-03
DIAMENT (396)
2022-05-02
5
2022-05-03
5
200
2022-05-02
59
Klein Olaf
KS SYDOW Riding Team
2022-04-30
37
2022-05-02
44
2022-05-03
31
2022-04-30
11
20
2022-05-02
4
260
2022-05-03
18
2022-04-30
57
2022-05-02
33
2022-05-03
5
200
Kluba Małgorzata
Stow. KJ Preria Wilkowice
2022-04-30
39
2022-05-01
3
240
2022-05-02
52
2022-05-03
32
Kočí Lenka
JK Opava Kateřinky
2022-04-30
36
2022-04-30
27
2022-05-02
47
2022-05-03
44
2022-04-30
63
2022-05-01
39
2022-05-02
22
2022-05-02
16
2022-05-03
59
Kokoszyńska Kornelia
KJ Platan
AVATAR (321)
2022-05-01
13
25
2022-05-02
16
2022-05-03
29
Komornicka Melania
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2022-05-01
15
25
2022-05-02
23
2022-05-03
26
2022-04-30
13
Konopka Weronika
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
KŁOS (375)
2022-04-30
57
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
76
2022-05-03
22
Kopiec Agnieszka
Klub Jeździecki Zbrosławice
ROMICA R (314)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
1
2022-05-03
14
Kosek Katarzyna
JKS Fer Więckowice
2022-05-01
71
2022-05-02
18
15
2022-05-03
60
Kostek Laura
KS SYDOW Riding Team
2022-04-30
9
2022-05-01
13
2022-05-02
5
2022-04-30
86
Kostrzewa-Artymowicz Klara
KJ Rock Horses
2022-05-01
41
2022-05-02
31
2022-05-03
2022-05-01
20
2022-05-02
21
2022-05-03
30
Koszucka Małgorzata
RC Riding Center Sosnowice
INOUT W (209)
2022-04-30
20
2022-04-30
7
140
2022-05-01
18
2022-05-03
7
600
STAKORADO (211)
2022-04-30
11
2022-05-01
7
140
2022-05-03
10
2022-04-30
54
2022-05-02
21
2022-05-02
2
400
2022-05-03
25
CONTENTO (428)
2022-04-30
65
2022-05-01
21
CONTENTO (432)
2022-05-02
49
Krechowicz Adam
KJ Vena Rogoźnik
ARAK (359)
2022-04-30
51
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-02
65
2022-05-03
32
Krupa Natalia
St. Warszawski KJ
2022-04-30
95
2022-04-30
2022-05-01
110
2022-05-01
76
2022-05-03
1
Krzanowska Adrianna
KJK Romico Żywiec
2022-05-02
35
2022-05-03
41
2022-04-30
97
2022-05-01
1
2022-04-30
2022-05-01
72
2022-04-30
1
2022-05-02
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
SARANZA B (122)
2022-04-30
40
2022-05-02
39
2022-05-03
48
2022-04-30
8
80
2022-04-30
18
2022-05-01
4
455
2022-05-03
9
2022-04-30
2
700
2022-05-01
5
350
2022-05-03
3
2400
Krzyzosiak. Jakub
POL
2022-05-01
2
2022-05-02
2
2022-05-03
3
320
C UTOPIA (437)
2022-05-01
40
2022-05-02
39
2022-05-02
35
2022-05-03
10
30
Kurasz Dominika
KJ Global
DELTA I (358)
2022-04-30
2022-04-30
77
2022-05-01
1
2022-05-02
54
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2022-04-30
23
BALOTELLI (104)
2022-05-02
56
2022-05-03
26
2022-04-30
1
2022-04-30
57
ALLEGRA S (105)
2022-05-02
1
375
2022-05-03
47
2022-05-01
2
300
DININA (114)
2022-04-30
14
20
2022-05-02
23
2022-05-03
5
300
Kuś Oliwia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-04-30
91
2022-04-30
1
2022-05-01
102
2022-05-01
76
2022-05-03
28
Kwiatkowska Lena
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2022-04-30
6
2022-05-01
1
375
2022-05-02
7
60
2022-05-03
9
20
Lamich Karel
JK Opava
2022-04-30
18
2022-05-01
32
2022-05-03
23
2022-05-01
44
2022-05-02
15
15
2022-05-03
52
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
BIQUEEN (98)
2022-05-02
43
2022-04-30
34
2022-05-02
4
260
2022-05-03
10
20
Larkowski Wiktor
LKJ Moszna
2022-04-30
57
2022-04-30
2022-05-01
102
2022-05-01
76
ETIUDA M (232)
2022-04-30
30
2022-05-02
27
2022-05-03
41
2022-05-01
7
60
2022-05-02
38
2022-05-03
34
2022-04-30
2
IK
2022-05-02
2022-05-03
37
Lisowska Marta
KJ Osadkowski
2022-05-01
115
2022-05-01
1
2022-05-03
14
Ludvík Jakub
JK Velká Polom
CASANOVA (346)
2022-04-30
55
2022-04-30
1
500
2022-05-02
28
2022-05-03
19
2022-04-30
3
320
2022-05-01
24
2022-05-03
43
KAYEN - L (348)
2022-04-30
85
2022-04-30
6
2022-05-01
6
2022-05-02
9
LARIMA S (427)
2022-04-30
58
2022-05-01
1
2022-05-02
48
2022-05-01
1
Luty Dominika
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2022-05-01
19
25
2022-05-02
57
2022-05-03
48
2022-05-01
26
2022-04-30
21
2022-05-02
5
200
2022-05-01
18
25
2022-05-02
9
15
2022-04-30
55
2022-05-02
8
80
2022-05-01
52
2022-04-30
68
2022-05-02
62
2022-05-03
35
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
2022-04-30
53
2022-05-02
26
FRANCES (84)
2022-04-30
59
2022-05-02
63
2022-05-01
31
2022-05-02
11
15
2022-05-03
33
2022-05-02
48
Majchrzak Maria
Stow. Warszawski KJ
DAVINCI (73)
2022-04-30
77
2022-05-01
1
2022-05-01
76
2022-05-02
51
2022-05-03
20
Manowska Michalina
Kj Nostro
BOGDANOV (180)
2022-04-30
88
2022-05-01
1
2022-05-02
66
2022-05-03
45
Marciniak Joanna
KJ Metpol Grodziec
2022-04-30
15
20
2022-05-02
7
80
2022-04-30
17
2022-05-03
9
30
2022-04-30
19
2022-05-02
22
2022-05-02
6
160
2022-05-03
45
Marczak Agata
OSK Michalscy Trzebnica
NUCIA (317)
2022-04-30
1
2022-04-30
101
2022-05-01
111
2022-05-01
1
2022-05-03
27
Marszałek Karolina
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
AMERIGO (250)
2022-04-30
47
2022-05-01
48
2022-05-02
14
15
2022-05-03
57
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
CHEROKEE (188)
2022-04-30
58
2022-04-30
8
140
2022-05-01
28
2022-05-03
20
Mazur Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
LE DUC (310)
2022-05-01
70
2022-05-02
17
15
2022-05-02
19
2022-05-03
24
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CICERO (158)
2022-04-30
20
2022-05-01
13
2022-05-03
16
WALKIRIA (159)
2022-04-30
41
2022-05-02
19
2022-05-03
12
30
2022-04-30
59
2022-05-02
49
2022-05-03
18
Miałszygrosz Amelia
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
CONTAR (404)
2022-05-02
20
2022-05-02
14
20
2022-05-03
21
Michalik Angelika
St. KJ Profit Orzesze
CESSY (319)
2022-04-30
11
2022-05-02
43
2022-05-02
40
2022-05-01
33
2022-05-03
19
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski Jakubowice
JAVENDA (290)
2022-04-30
7
2022-05-01
46
2022-05-03
15
20
ZILENA (291)
2022-05-01
49
2022-05-02
37
2022-05-03
41
Miśkiewicz Anna
KJ VOLTA
2022-04-30
6
2022-05-01
6
2022-05-02
3
2022-04-30
57
Młyńska Nadia
Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
U-FABIO (89)
2022-04-30
57
2022-04-30
1
2022-05-01
76
2022-05-01
1
2022-05-03
14
Morsztyn Natalia
KJ Kietlów
VAN HALEN (239)
2022-05-01
2022-05-02
64
2022-05-03
Morsztyn Piotr
KJ Kietlów
2022-04-30
24
2022-05-02
37
2022-05-03
13
Nanowska Kornelia
bpk
FANTA EM (384)
2022-05-01
1
2022-05-01
102
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
SKARBIEC (292)
2022-05-02
1
500
TAJNA (293)
2022-04-30
8
2022-05-01
5
150
2022-05-02
5
150
2022-04-30
45
2022-04-30
10
2022-05-01
15
2022-05-03
12
IRONMAN (296)
2022-04-30
63
2022-05-02
38
2022-05-03
27
INNOCENCE (297)
2022-04-30
4
455
2022-05-01
27
2022-05-03
8
600
DIAMOND W (299)
2022-04-30
17
2022-05-01
67
2022-05-03
9
CHAGANO (300)
2022-04-30
53
2022-05-02
54
2022-05-03
27
2022-05-03
7
2022-04-30
96
2022-05-02
23
Olszewska Agnieszka
POL
SILVANO-G (434)
2022-05-01
1
2022-05-01
1
2022-05-01
1
2022-05-02
36
2022-05-03
13
Ornat Albert
Klub Jeździecki Okoły
LIGHTNING (388)
2022-04-30
19
2022-05-01
22
2022-05-02
19
NIKITA (390)
2022-04-30
1
2022-05-01
76
2022-05-03
1
2022-04-30
34
2022-05-01
2
2022-05-02
30
2022-04-30
83
2022-05-01
76
2022-05-01
1
2022-05-02
61
CASTRO (422)
2022-04-30
1
2022-05-02
32
2022-05-03
40
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-02
55
2022-05-03
Osadkowska Julia
KJ Osadkowski Jakubowice
ASSADUR (289)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
76
2022-05-03
1
Osadkowska Lena
Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
BAZILIJUS (288)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
1
2022-05-03
14
Osuch Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2022-05-01
50
2022-05-02
10
15
2022-05-02
2022-05-03
19
2022-04-30
34
2022-05-02
3
240
2022-05-03
3
320
Pal Nikola
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
JACKPOT (356)
2022-04-30
2022-05-01
2022-05-03
Pala Karolina
Klub Jazdy Konnej Romico
2022-05-01
38
2022-05-02
2022-04-30
48
2022-05-03
50
Pandel Anna
Jurajski LKJ w Udorzu
CHANEL-N (324)
2022-04-30
70
2022-05-03
3
IK
2022-05-01
30
2022-05-02
42
Pandel Jerzy
Jurajski LKJ w Udorzu
KALYAN L (323)
2022-04-30
32
2022-05-02
1
500
2022-05-03
7
80
Pankiewicz Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2022-05-03
18
2022-04-30
26
2022-05-02
18
Pawlik Dominika
KJK Romico
LECHITA (99)
2022-04-30
82
2022-05-02
4
2022-05-03
2
IK
2022-05-01
1
Pęciak Anna
LKJ Ochaby
LAVINA (95)
2022-05-02
46
2022-05-03
20
2022-04-30
47
GOOGLE-K (362)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-03
12
2022-05-02
28
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
2022-04-30
92
2022-04-30
1
2022-05-01
76
2022-05-01
1
LORIDA PP (366)
2022-04-30
10
20
2022-05-02
29
2022-05-03
24
2022-04-30
36
2022-05-02
33
2022-05-03
8
80
Pietraszko Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
JEWEL (91)
2022-05-01
8
60
2022-05-02
42
2022-05-03
56
2022-04-30
43
Pietrzak Piotr
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
CONNORO (112)
2022-04-30
40
2022-05-02
36
2022-05-03
12
20
Piksa Magdalena
Vanto Jumping Team
2022-05-01
9
35
2022-05-03
11
2022-05-02
25
2022-05-03
4
390
2022-05-02
3
320
Pisarska Zuzanna
KJ Partynice Wrocław
2022-04-30
39
2022-05-02
67
2022-05-03
43
Piszczek Marta
KJK Elizar
MAVANDER (155)
2022-04-30
3
IK
2022-05-01
17
25
2022-05-02
63
2022-05-02
8
AŻUR (156)
2022-05-01
47
2022-05-02
41
2022-05-03
11
20
2022-05-02
26
Płuciennik Wiktoria
KS Small Cherry Trzebnica
2022-04-30
18
2022-05-02
5
2022-05-03
4
ARONIA (350)
2022-04-30
4
2022-05-02
40
2022-05-03
Poliwoda Dominika
LKJ przy SK w Ochabach
CHIANTO (244)
2022-04-30
31
2022-04-30
1
2022-05-01
4
2022-05-02
3
Przedpełski Stanisław
St. Warszawski KJ
WERONA (79)
2022-05-02
4
2022-05-01
25
2022-05-03
6
160
2022-04-30
10
2022-05-03
6
2022-05-02
15
2022-05-01
3
195
2022-05-02
12
20
2022-05-03
38
ESKOBAR (85)
2022-04-30
2
400
2022-05-01
8
140
2022-05-03
1
750
LA PALMA (414)
2022-04-30
57
2022-05-01
1
2022-05-01
76
2022-05-03
1
ERYSTYKA (419)
2022-04-30
22
2022-05-01
23
2022-05-02
25
Przewdzięk Jakub
OSK Michalscy Trzebnica
LAYLA (318)
2022-04-30
1
2022-04-30
88
2022-05-01
2022-05-01
2022-05-03
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ AVANTI
CALLETO Z (400)
2022-05-02
9
20
2022-05-03
14
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
MAYROCK (206)
2022-04-30
76
2022-05-01
56
2022-05-02
37
2022-04-30
11
2022-05-01
10
2022-05-02
6
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
2022-04-30
13
2022-05-01
2
700
2022-05-03
4
1950
2022-05-01
6
120
2022-05-02
24
2022-04-30
24
2022-05-02
24
2022-05-03
21
Rozmus Amelia
Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-03
14
Rutkowska Katarzyna
JKS FER Więckowice
CELESTE (31)
2022-04-30
35
2022-05-02
51
2022-05-03
30
2022-04-30
65
2022-05-02
50
2022-05-03
38
Rychter Karolina
BPK (MAZ)
2022-05-03
1
Seroka Anna
SSKJ ARCHIPP
2022-04-30
19
2022-05-01
12
2022-05-03
14
Siarkiewicz Klaudia
KS Verso La Natura Warnik
PEARL 80 (217)
2022-05-01
9
25
2022-05-02
31
2022-05-03
36
JACKPOT B (218)
2022-04-30
66
2022-04-30
56
2022-05-01
34
2022-05-02
12
15
2022-05-03
43
2022-05-01
55
2022-04-30
84
2022-05-02
60
Siedlaczek Michał
Kjk Romico
2022-04-30
75
2022-05-01
68
2022-05-02
26
2022-05-02
34
2022-05-03
53
Siedlaczek Michał
KJK Romico
2022-04-30
54
2022-04-30
5
2022-05-01
4
2022-05-02
8
Skąpska Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2022-04-30
49
2022-05-02
53
2022-05-03
7
120
Smolińska Lilianna
KJ Osadkowski Jakubowice
2022-05-01
1
2022-05-01
1
2022-05-03
1
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
SYRIUSZ M (161)
2022-05-01
45
2022-05-02
53
2022-05-03
55
Sterczyńska Gabriela
KJ Rock Horses
CANDY (340)
2022-04-30
15
2022-05-01
14
25
2022-05-02
35
2022-05-03
13
20
Szlufik Aniela
Stow. KJ Preria Wilkowice
2022-04-30
15
20
2022-04-30
23
2022-05-01
20
2022-05-03
18
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
ICE-AGE H (343)
2022-04-30
9
20
2022-05-02
6
160
2022-05-03
32
JACUZZY (344)
2022-04-30
64
2022-05-02
8
80
2022-05-03
6
160
2022-04-30
99
2022-04-30
57
2022-05-01
76
2022-05-01
76
2022-05-02
33
Szwarc Barbara
LKJ OCHABY
SCYTIA (26)
2022-04-30
77
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
76
2022-05-03
Szymkowicz Wiktoria
OSK Michalscy Trzebnica
DOT Q (36)
2022-05-01
36
2022-05-02
32
2022-05-03
58
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2022-04-30
28
2022-05-01
1
2022-05-02
50
2022-05-03
34
Wachułka Eliza
LKJ OSTROGA OPOLE
2022-05-03
Wacławik Marek
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2022-04-30
1
875
2022-05-01
3
560
2022-05-03
1
3750
ULANO' MS (175)
2022-04-30
26
2022-05-02
11
20
2022-05-03
37
CASALLINY (177)
2022-04-30
21
2022-05-02
10
20
2022-05-03
25
MICHA (178)
2022-04-30
2
2022-05-01
10
2022-05-02
2
PANJAA (420)
2022-05-01
35
2022-05-02
34
2022-05-03
Walkowiak Agata
JKS Fer Więckowice
ETAM MC (87)
2022-04-30
77
2022-04-30
1
2022-05-01
75
2022-05-01
76
2022-05-03
1
Wawok Izabela
Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
AVIGEIL (283)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
1
2022-05-03
14
Witoszek Martyna
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
HAVANA (361)
2022-05-01
1
2022-05-02
47
2022-05-03
28
2022-04-30
1
Wróbel Milena
Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2022-04-30
93
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-03
14
Wysocka Aneta
KJ Fer Więckowice
EVIVA (125)
2022-04-30
38
2022-04-30
3
560
2022-05-01
23
2022-05-03
13
CHEBBY (127)
2022-04-30
25
2022-04-30
16
2022-05-01
14
2022-05-03
15
2022-04-30
78
2022-05-02
57
2022-05-03
12
Zakałużna- Żerebecka Anna
LKJ Moszna
ARAMIS (230)
2022-04-30
43
2022-05-01
65
2022-05-02
2022-05-03
35
Zasadziński Łukasz
JKS Fer Więckowice
KREON (30)
2022-05-01
29
2022-05-02
53
2022-05-03
Żuławska Julia
Klub Jazdy Konnej Romico
QUAIRO (101)
2022-04-30
60
2022-05-02
16
2022-05-03
47

Number of Riders: 205

Number of Horses: 374

The sum of prizes: 38 980.00

Competition results developed by: Klub Jeździecki Osadkowski Sp. z o.o.
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042014-2, KJ Osadkowski Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl