Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Towarzyskie i Regionalne
Jakubowice, 24-25.07.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
130 ACCEPTED 2021-07-23 11:24:33
2021-07-23 11:24:33
Kseniya Kavaliova ZEFIR K
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
129 ACCEPTED 2021-07-23 11:23:58
2021-07-23 11:23:58
Zofia Teper BELLE
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
128 ACCEPTED 2021-07-23 11:21:32
2021-07-23 11:21:32
Artsiom Piroh PAKO
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
127 ACCEPTED 2021-07-23 11:19:55
2021-07-23 11:19:55
Kseniya Kavaliova EMILIA
  • 1x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
126 ACCEPTED 2021-07-23 09:19:53
2021-07-23 09:19:53
Aleksandra Kaglik KING OF THE BONGO
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
125 ACCEPTED 2021-07-23 09:19:16
2021-07-23 09:19:16
Michalina Podgórska HARLEJ
  • 1x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
124 ACCEPTED 2021-07-23 09:18:39
2021-07-23 09:18:39
Jaśmina Zdyb CZCIONKA
  • 1x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
123 ACCEPTED 2021-07-23 09:17:55
2021-07-23 09:17:55
Paweł Krystek KEYRA
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
122 ACCEPTED 2021-07-23 09:17:23
2021-07-23 09:17:23
Marta Światły SIBILLA
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
121 ACCEPTED 2021-07-23 09:16:47
2021-07-23 09:16:47
Marta Boral KADOGAN
  • 1x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
120 ACCEPTED 2021-07-23 09:15:49
2021-07-23 09:15:49
Lilianna Smolińska EDEN
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
119 ACCEPTED 2021-07-23 09:14:56
2021-07-23 09:14:56
Lilianna Smolińska DŻINY BH
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
118 ACCEPTED 2021-07-23 09:10:28
2021-07-23 09:10:28
Weronika Bawół SIBILLA
  • 2x 1//zabawowy: krzyżaki i drągi, możliwość uczestnictwa z asekuracją instruktora
117 ACCEPTED 2021-07-23 09:09:52
2021-07-23 09:09:52
Marta Lisowska KING OF THE BONGO
  • 2x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
116 ACCEPTED 2021-07-23 09:09:04
2021-07-23 09:09:04
Matylda Szelerska KADOGAN
  • 2x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
115 ACCEPTED 2021-07-23 09:06:53
2021-07-23 09:06:53
Julia Osadkowska ASSADUR
  • 2x 1//zabawowy: krzyżaki i drągi, możliwość uczestnictwa z asekuracją instruktora
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
114 ACCEPTED 2021-07-23 09:04:57
2021-07-23 09:04:57
Lena Osadkowska BAZILIJUS
  • 1x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
113 ACCEPTED 2021-07-23 08:57:26
2021-07-23 08:57:26
Julia Luzano EXPRESSO EH Z
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
112 ACCEPTED 2021-07-23 08:55:04
2021-07-23 08:55:04
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
111 ACCEPTED 2021-07-23 08:54:25
2021-07-23 08:54:25
Aleksandra Waligóra RIKA
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
110 ACCEPTED 2021-07-21 23:36:45
2021-07-21 22:04:25
Maja Kucharska MUNIEK
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
109 ACCEPTED 2021-07-21 20:45:17
2021-07-21 18:25:30
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x 17B//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - kuce 100 cm
108 ACCEPTED 2021-07-21 17:23:09
2021-07-21 17:17:52
Paulina Stankiewicz ARMANI
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
107 ACCEPTED 2021-07-21 17:23:12
2021-07-21 17:17:05
Jolanta Sikacka MEFISTO
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
106 ACCEPTED 2021-07-21 07:57:15
2021-07-21 07:57:15
Agnieszka Olszewska MUZE ALLA DE BAKKER
  • 2x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
105 ACCEPTED 2021-07-21 06:35:26
2021-07-20 23:36:25
Amelia Wodzicka J'03 DACOSSE M
  • 1x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
104 ACCEPTED 2021-07-20 19:43:38
2021-07-20 19:40:02
Agnieszka Luksa BARACK
  • 1x 13/P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14/N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
103 ACCEPTED 2021-07-20 19:43:42
2021-07-20 19:39:21
Agnieszka Luksa AKIRA
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
102 ACCEPTED 2021-07-20 19:43:47
2021-07-20 19:32:38
Katarzyna Kołpa FERDYNAND
  • 2x 2/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
101 ACCEPTED 2021-07-20 19:26:01
2021-07-20 19:17:37
Dominik Ast SAFIAN
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13/P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
100 ACCEPTED 2021-07-20 19:26:05
2021-07-20 19:12:23
Dominik Ast KORA
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
99 ACCEPTED 2021-07-20 14:29:38
2021-07-20 14:29:38
Agnieszka Olszewska NORTHERN LIGHTS
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
98 ACCEPTED 2021-07-20 14:28:46
2021-07-20 13:05:14
Bogusz Dąbrowski MADOU VD BISSCHOP
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2021-07-20 14:28:48
2021-07-20 13:03:54
Judyta Koczorowska CHOCOLATE LADY
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
96 ACCEPTED 2021-07-20 10:25:20
2021-07-20 08:47:15
Eryka Mikołajczyk ERRANTO
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
95 ACCEPTED 2021-07-20 10:25:25
2021-07-20 08:43:20
Agnieszka Olszewska WESTFALIA L
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
94 ACCEPTED 2021-07-23 08:56:36
2021-07-20 08:41:54
Agnieszka Olszewska NEMIROFF
  • 1x 15/C/130 cm, szybkości, art.239
93 PRE-APPROVED 2021-07-23 15:19:53
2021-07-20 08:41:08
Agnieszka Olszewska TAJNA
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
92 ACCEPTED 2021-07-23 15:20:29
2021-07-20 08:40:25
Agnieszka Olszewska LADY-LIKE BS
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
91 ACCEPTED 2021-07-20 08:35:28
2021-07-20 08:06:15
Anna Miśkiewicz DJANGO S
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13/P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
90 ACCEPTED 2021-07-20 08:35:32
2021-07-20 08:04:48
Bianka Łakomiec BACARDI
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14/N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
89 ACCEPTED 2021-07-20 08:35:35
2021-07-20 08:03:56
Maja Chruszcz WISSA
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14/N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
88 ACCEPTED 2021-07-20 08:35:38
2021-07-20 08:01:58
Lena Maksalion TORO
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 18A//100 cm, licencyjny
87 ACCEPTED 2021-07-20 08:35:41
2021-07-20 08:00:53
Maja Gregor EINAR S
  • 2x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
86 ACCEPTED 2021-07-20 08:35:44
2021-07-20 07:58:38
Anna Tomków-Bąk GRETTA REED
  • 2x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
85 ACCEPTED 2021-07-20 08:35:48
2021-07-20 07:55:48
Barbara Kołpa MISS LOXGRAFINA
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 18A//100 cm, licencyjny
84 ACCEPTED 2021-07-20 06:28:52
2021-07-19 23:24:31
Tomasz Gałczyński CHACCO RJT
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14/N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
83 ACCEPTED 2021-07-20 06:28:56
2021-07-19 22:34:20
Anna Bondziul QUICK STAR'S LORD
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14/N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
82 ACCEPTED 2021-07-20 06:28:59
2021-07-19 22:13:20
Julia Wylęga BRUTUS
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
81 ACCEPTED 2021-07-20 06:29:02
2021-07-19 22:08:11
Dawid Wylęga RED ROCK
  • 2x 1//zabawowy: krzyżaki i drągi, możliwość uczestnictwa z asekuracją instruktora
80 ACCEPTED 2021-07-20 06:29:06
2021-07-19 22:07:40
Marta Wylęga APOLLO-T
  • 2x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
79 ACCEPTED 2021-07-20 06:29:09
2021-07-19 22:07:06
Hanna Wylęga KARIN D
  • 2x 1//zabawowy: krzyżaki i drągi, możliwość uczestnictwa z asekuracją instruktora
78 ACCEPTED 2021-07-19 21:04:01
2021-07-19 21:02:13
Adrianna Pypłacz SUZAN
  • 2x 17B//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - kuce 100 cm
77 ACCEPTED 2021-07-19 19:06:19
2021-07-19 18:43:24
Weronika Łuczkiewicz EVEREST
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
76 ACCEPTED 2021-07-19 17:52:32
2021-07-19 16:48:02
Tomasz Klein SALMO COGNAC PM
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
75 ACCEPTED 2021-07-21 06:35:31
2021-07-19 16:46:33
Tomasz Klein CASIMIR
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
74 ACCEPTED 2021-07-19 17:52:39
2021-07-19 16:41:33
Olaf Klein KEISHA PROGRES
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2021-07-19 17:52:48
2021-07-19 16:40:39
Olaf Klein VIVANTINA PROGRES
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
72 ACCEPTED 2021-07-19 16:32:26
2021-07-19 13:45:23
Patrycja Kleśta OTELLO
  • 2x 18A//100 cm, licencyjny
71 ACCEPTED 2021-07-19 13:32:42
2021-07-19 12:27:53
Kornelia Smura BIG BOY Z
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
70 ACCEPTED 2021-07-19 13:32:47
2021-07-19 12:11:08
Urszula Bocheńska DEKLARACJA
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
69 ACCEPTED 2021-07-19 10:36:52
2021-07-19 09:15:49
Maja Kaźmierczak MALINA
  • 2x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
68 ACCEPTED 2021-07-19 08:50:34
2021-07-19 08:22:42
Anita Pawłowska GENTLE DARKNESS
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
67 ACCEPTED 2021-07-18 21:55:05
2021-07-18 19:50:07
Emilia Wieczorek ANDROMEDA
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13/P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
66 ACCEPTED 2021-07-18 21:55:09
2021-07-18 19:25:32
Nikola Święcicka VERMONT
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
65 ACCEPTED 2021-07-18 21:55:13
2021-07-18 18:53:04
Beata Szuber CHARDONNAY
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2021-07-18 21:55:16
2021-07-18 18:52:38
Beata Szuber CHARLES DE GAULLE
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
63 ACCEPTED 2021-07-18 09:41:58
2021-07-18 08:27:47
Karolina Wolan KANNAN DR JANETZKO
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
62 ACCEPTED 2021-07-18 07:25:50
2021-07-17 21:58:40
Anna Elbl BALTAZAR DU ROUET
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2021-07-18 07:25:53
2021-07-17 21:58:19
Anna Elbl CATINA
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2021-07-17 21:46:57
2021-07-17 20:13:31
Gabrysia Jóźwiak ROKSANA
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 18A//100 cm, licencyjny
59 ACCEPTED 2021-07-17 21:47:01
2021-07-17 20:02:41
Olimpia Bembenik ISSY
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
58 ACCEPTED 2021-07-17 21:47:04
2021-07-17 20:02:17
Olimpia Bembenik CINDERELLA
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
57 ACCEPTED 2021-07-17 18:02:49
2021-07-17 17:45:29
Karolina Bruzdowska QUERENTINO
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
56 ACCEPTED 2021-07-17 18:02:53
2021-07-17 17:44:20
Karolina Bruzdowska HISZPAN
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
55 ACCEPTED 2021-07-23 14:34:14
2021-07-17 16:37:52
Maria Michalska CHARDONNAY DELUXE H
  • 1x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
54 ACCEPTED 2021-07-17 18:03:00
2021-07-17 16:37:01
Maria Michalska GINO BOY N
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
53 ACCEPTED 2021-07-20 13:01:44
2021-07-17 14:16:44
Emilia Mura HARDY
  • 2x 17A//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - kuce 90 cm
52 ACCEPTED 2021-07-17 14:38:17
2021-07-17 14:06:29
Aleksandra Borowczak KSENA
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
51 ACCEPTED 2021-07-17 14:38:21
2021-07-17 14:04:53
Agata Borowczak GEMINI 2
  • 1x 15/C/130 cm, szybkości, art.239
  • 1x 16/CC/140 cm, szybkości, art.239
50 ACCEPTED 2021-07-18 21:55:20
2021-07-17 10:13:54
Iga Tokarska FLY HIGH INNUENDO
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
49 ACCEPTED 2021-07-17 12:48:19
2021-07-17 10:12:26
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2021-07-17 09:21:06
2021-07-16 21:25:32
Antonina Jankowiak ORLANDO
  • 1x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 18A//100 cm, licencyjny
47 ACCEPTED 2021-07-17 09:21:09
2021-07-16 21:24:41
Antonina Jankowiak BLACKIE
  • 2x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
46 ACCEPTED 2021-07-16 20:31:23
2021-07-16 20:27:23
Anna Bondziul INSEL
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13/P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
45 ACCEPTED 2021-07-16 10:29:37
2021-07-16 09:57:00
Maja Szczerek TUTSI
  • 1x 2/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
44 ACCEPTED 2021-07-16 10:29:41
2021-07-16 09:56:32
Olga Paleska MACH
  • 2x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
43 ACCEPTED 2021-07-16 10:29:44
2021-07-16 09:55:53
Jakub Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 14/N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 15/C/130 cm, szybkości, art.239
42 ACCEPTED 2021-07-16 10:29:47
2021-07-16 09:55:20
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2021-07-16 10:29:50
2021-07-16 09:54:30
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/140 cm, zwykły, art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2021-07-16 10:29:54
2021-07-16 09:53:48
Marta Echaust EMIKA
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
39 ACCEPTED 2021-07-16 10:29:56
2021-07-16 09:52:35
Amelia Brelinska MARKIZ
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
38 ACCEPTED 2021-07-15 20:41:52
2021-07-15 20:40:34
Nel Skotarczak KARIKA
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14/N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
37 ACCEPTED 2021-07-15 20:41:56
2021-07-15 20:39:44
Nel Skotarczak CASCH M. E.
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14/N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
36 ACCEPTED 2021-07-15 11:22:24
2021-07-15 10:54:37
Milena Wojcicka MONZA
  • 2x 2/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
35 ACCEPTED 2021-07-15 11:22:28
2021-07-15 10:52:05
Anna Kaczkowska JUSTE MILIEU
  • 2x 2/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
34 ACCEPTED 2021-07-15 11:22:31
2021-07-15 10:51:31
Lena Kluska DONATELLA Q
  • 2x 2/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
33 ACCEPTED 2021-07-15 11:22:34
2021-07-14 22:55:49
Olaf Rynowiecki EFRON
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 18C//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - duże konie 120 cm
32 ACCEPTED 2021-07-13 21:29:11
2021-07-13 14:23:27
Żaneta Jerzyk TOPAZ
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
31 ACCEPTED 2021-07-13 21:29:15
2021-07-13 14:21:42
Żaneta Jerzyk NOTTING HILL DWERSE HAGEN
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14/N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
30 ACCEPTED 2021-07-13 13:56:06
2021-07-13 06:41:57
Rafał Grzesiak CHAMAN CORD
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
29 ACCEPTED 2021-07-19 20:11:22
2021-07-12 21:55:05
Barbara Króliczek KORAL
  • 2x 1//zabawowy: krzyżaki i drągi, możliwość uczestnictwa z asekuracją instruktora
28 ACCEPTED 2021-07-19 20:11:28
2021-07-12 21:54:22
Adam Kaźmierczak JUMP DE GOGO
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-07-19 20:11:34
2021-07-12 21:49:28
Adam Kaźmierczak ROI
  • 2x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
26 ACCEPTED 2021-07-19 20:11:42
2021-07-12 21:49:01
Sonia Gaj BENGRAF
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2021-07-12 11:32:55
2021-07-12 11:25:39
Anna Szklarska SZALONY CHE
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13/P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
24 ACCEPTED 2021-07-11 21:05:55
2021-07-11 14:20:20
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2021-07-11 21:06:00
2021-07-11 14:16:55
Kornelia Smura CUSCO
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
22 ACCEPTED 2021-07-11 21:06:04
2021-07-11 14:13:53
Nicole Pluskota SKY LIGHT AMIGO
  • 1x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
21 ACCEPTED 2021-07-11 21:06:07
2021-07-11 14:04:18
Nina Sućko CORMITELLO
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 18A//100 cm, licencyjny
20 ACCEPTED 2021-07-11 21:06:10
2021-07-11 14:02:28
Nina Sućko TASIEMKA
  • 1x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 18A//100 cm, licencyjny
19 ACCEPTED 2021-07-11 12:22:59
2021-07-10 14:46:26
Adam Krechowicz ARAK
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14/N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
18 ACCEPTED 2021-07-11 12:23:00
2021-07-10 13:37:15
Iga Tokarska VOX GR
  • 2x 2/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
17 ACCEPTED 2021-07-11 12:23:00
2021-07-10 11:11:38
Marko Lenart NEQUEL
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13/P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
16 ACCEPTED 2021-07-11 12:23:02
2021-07-09 08:25:48
Krzysztof Filusz SMUGA M
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2021-07-11 12:23:14
2021-07-09 08:25:22
Martyna Filusz KOLORADO
  • 2x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
14 ACCEPTED 2021-07-11 12:23:17
2021-07-09 08:05:18
Klara Fanslau STAYERHOF’S RUFINA
  • 2x 2/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
13 ACCEPTED 2021-07-11 12:23:28
2021-07-08 21:20:41
Nikola Żylak WENA
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
12 ACCEPTED 2021-07-11 12:23:45
2021-07-08 21:04:51
Laura Stępień CEZAR EWITA
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
11 ACCEPTED 2021-07-11 12:23:57
2021-07-08 09:41:23
Zofia Połczyńska FARON
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
10 ACCEPTED 2021-07-07 06:06:00
2021-07-06 20:08:29
Izabela Wach NATUREL DE LA DANSE-H
  • 2x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
9 ACCEPTED 2021-07-07 06:06:05
2021-07-06 13:55:44
Julia Groblica DASTIFF
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
8 ACCEPTED 2021-07-07 06:06:19
2021-07-06 13:55:09
Weronika Urbaniak FRYKAS
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
7 ACCEPTED 2021-07-07 06:06:25
2021-07-06 13:54:16
Igor Groblica JACKY
  • 2x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
6 ACCEPTED 2021-07-07 06:06:31
2021-07-06 13:53:10
Antonina Respondek BAJKOWY KSIAŻĘ
  • 2x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
5 ACCEPTED 2021-07-07 06:07:26
2021-07-06 11:07:34
Julia Ganowska TIFFANY
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 13/P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14/N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
4 ACCEPTED 2021-07-07 06:07:32
2021-07-06 11:06:59
Julia Ganowska NANDINA
  • 1x 3/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
3 ACCEPTED 2021-07-20 13:45:10
2021-07-06 11:06:28
Julia Ganowska HEROS
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, art.269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 18B//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - duże konie 110 cm
  • 1x 18C//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - duże konie 120 cm
2 ACCEPTED 2021-07-21 08:32:56
2021-07-06 07:51:10
Oliwia Gut OLIMPIA
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
1 ACCEPTED 2021-07-21 08:35:17
2021-07-06 07:49:38
Kondysiak Emilia KARINO
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
2. Bawół Weronika SJK Jakubus
2009 (JM.)
3. Bembenik Olimpia St. Interhorse
S
O012805
4. Bocheńska Urszula JKS W Siodle
2005 (J.)
O059882
5. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
6. Bondziul Anna Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
S
98744333
7. Boral Marta KJ Osadkowski Jakubowice
8. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (J.)
O039208
10229964
9. Borowczak Aleksandra KJ Zbrosławice
2010 (Mł.)
O050822
10. Brelinska Amelia Atena Ostrzeszów
2005 (J.)
brak
11. Bruzdowska Karolina JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O054991
12. Chruszcz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2005 (J.)
O045649
13. Dąbrowska Zofia Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
14. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
15. Echaust Marta Atena Ostrzeszów
2005 (J.)
O047295
16. Elbl Anna bkp
S
O025336
17. Emilia Kondysiak Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2011 (Mł.)
O061175
18. Fanslau Klara SJ Turzyn
2004 (J.)
O062643
19. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
20. Filusz Martyna Brak
2007 (JM.)
O055286
21. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
22. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
23. Ganowska Julia KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O044125
24. Gregor Maja KJ VOLTA
2009 (JM.)
brak
25. Groblica Igor KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2007 (JM.)
O062743
26. Groblica Julia KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2004 (J.)
O050115
27. Grzesiak Rafał Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O025487
28. Gut Oliwia Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2003 (J.)
O047702
29. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
30. Jankowiak Antonina bpk
2010 (Mł.)
O057482
31. Jerzyk Żaneta LKJ Ostroga Opole
S
O034007
32. Kaczkowska Anna bpk
2007 (JM.)
brak
33. Kaglik Aleksandra
34. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
S
O045438
35. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
36. Kaźmierczak Maja BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O055740
WAUG1248/226952/18
37. Kiseleva Ekaterina KJ Okoły
S
None
38. Klein Olaf JKS Przybyszewo
S
O010205
39. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
40. Kleśta Patrycja JKS Moskit
2006 (JM.)
O044609
41. Kluska Lena bpk
2007 (JM.)
brak
42. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
43. Kołpa Barbara KJ VOLTA MIŁOCICE
2005 (J.)
1916/21
44. Kołpa Katarzyna KJ VOLTA MIŁOCICE
2009 (JM.)
4777/21
45. Kotulla Patrycja Klub Jeździecki Royal
2007 (JM.)
O058036
46. Krechowicz Adam KJ Vena Rogoźnik
2006 (JM.)
O058453
47. Króliczek Barbara LKJ Ochaby
2010 (Mł.)
brak
48. Krystek Paweł KJ Osadkowski
2005 (J.)
brak
49. Kucharska Maja LKJ Deresz Siemianowice
2010 (Mł.)
O060729
50. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
51. Lisowska Marta KJ Osadkowski
2006 (JM.)
brak
52. Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
S
O004782
53. Luzano Julia Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
O020484
54. Łakomiec Bianka KJ VOLTA MIŁOCICE
2003 (J.)
O043979
55. Łuczkiewicz Weronika JKS W Siodle
2005 (J.)
O056089
56. Maksalion Lena KJ VOLTA
2007 (JM.)
LZRWZJ/967/21
57. Michalska Maria LKJ Abaria Iwno
2007 (JM.)
O047667
58. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
59. Mura Emilia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O042522
60. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
61. Osadkowska Julia KJ Osadkowski Jakubowice
2008 (JM.)
Brak
62. Osadkowska Lena Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
2006 (JM.)
brak
63. Paleska Olga KJ Atena
2007 (JM.)
brak
64. Pawłowska Anita bpk
2003 (J.)
brak
65. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
66. Pluskota Nicole JUKS Abakus Kaczyns
2008 (JM.)
O061350
67. Pluskota Nicole Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2008 (JM.)
O061350
68. Podgórska Michalina Harley
2008 (JM.)
brak
69. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
S
O001780
70. Pypłacz Adrianna Klub Jeździecki LAREDO
2008 (JM.)
O057475
71. Respondek Antonina KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2008 (JM.)
O061867
72. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
73. Sikacka Jolanta Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
2006 (JM.)
O056388
74. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
75. Śliwińska Alicja SJK Jakubus
76. Smolińska Lilianna KJ Osadkowski Jakubowice
2005 (J.)
O044691
77. Smura Kornelia KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O040169
78. Stankiewicz Paulina Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2007 (JM.)
O063164
79. Stępień Laura KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (J.)
O052070
80. Sućko Nina KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O052615
K026539
81. Światły Marta KJ Osadkowski
2009 (JM.)
brak
82. Święcicka Nikola Brak
S
O033681
83. Szczerek Maja Atena Ostrzeszów
2006 (JM.)
brak
84. Szelerska Matylda SJK JAKUBUS
2005 (J.)
BRAK
85. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
86. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (J.)
O040299
87. Tomków-Bąk Anna KJ VOLTA
S
brak
88. Urbaniak Weronika KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
O047478
89. Wach Izabela Klub jeździecki Royal
S
O024776
90. Waligóra Aleksandra Kj Osadkowski Jakubowice
2001 (MJ.)
0000
91. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (J.)
O045616
92. Wodzicka J'03 Amelia LKJ Moszna
2003 (J.)
O041350
93. Wojcicka Milena bpk
2005 (J.)
brak
94. Wolan Karolina Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2001 (MJ.)
O036797
95. Wylęga Dawid Brak
2014 (Mł.)
Brak
96. Wylęga Hanna BPK
2010 (Mł.)
Brak
97. Wylęga Julia bpk
2007 (JM.)
brak
98. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
99. Zdyb Jaśmina SJK Jakubus
2008 (JM.)
brak
100. Żylak Nikola Bpk.
2003 (J.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

119

AKIRA Niemiecki Kon Sportowy POL 2016 klacz gniada/166 F: Aladin
M: Aladina
K031508 DE455879019416
2.

81

ANDROMEDA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Ekwador / Cajero / Caretino
M: Aria / Candiavolo
K029282 616009690098513
3.

99

APOLLO-T SP POL 2016 Wałach gniada/165 F: Lyjanero
M: Apanaczi-T
Brak 616009690046016
4.

34

ARAK TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/164 F: NN
M: NN
K021246 616 999 53 02791 11
5.

124

ARMANI HUCUŁ POL 2006 Wałach gniada/kuc:kuc:ku F: PAW
M: RUSAŁKA
K023227
6.

132

ASSADUR MŁP POL 2007 wałach gniada/167 F: Dounba / Kaldoun
M: Assunta / Kwartet
K014019 POL006580421507
7.

102

BACARDI SP POL 2015 Wałach siwa/167 F: CORVALLO
M: BIRMA
K026952 616 009 67 00183 15
8.

28

BAJKOWY KSIAŻĘ KUC FELIŃSKI POL 2014 wałach srokata/kuc:136 F: Wicher / Klejnot
M: Bajka / Waron
K031014 616013670099114
9.

78

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 wałach kasztanowata/- F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Cozette Z / Continue
K009763 DE418180010103
10.

118

BARACK Niemiecki Koń Sportowy POL 2014 Ogier gniada/166 F: BIG STAR JR K Z
M: ANUK
K028635 0
11.

62

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
12.

131

BAZILIJUS BH POL 2012 wałach siwa/163 F: Bacardi
M: Modera Sunny / Chalan
brak LTU006490044812
13.

143

BELLE SP POL 2015 klacz gniada/160 F: -
M: -
BRAK BRAK
14.

13

BENGRAF WLKP POL 2010 Wałach siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
K017910 616007610059110
15.

87

BIG BOY Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: Big Star JR Z / Big Star / Quick Star
M: Despina / Nimmerdor / Farn
brak 056015Z55791115
16.

67

BLACKIE KUC POL 2013 wałach kara/kuc:125 F: nn
M: nn
K030558 826004501038493
17.

97

BRUTUS WLKP POL 2014 wałach kara/165 F: Ulco /
M: Bora /
brak 616007610065514
18.

68

CASALL AZZURRO HOL GER 2014 wałach gniada/175 F: Casalito / Casall
M: Vroni R / Corrado I
K027692 DE421000002414
19.

57

CASCH M. E. KWPN NED 2007 wałach gniada/170 F: Oklund / Holland
M: Wendyane / Indoctro
K015051 528003000701049
20.

122

CASIMIR OLD GER 2015 ogier gniada/168 F: Coupe d’Or /
M: Whisper BW /
brak -
21.

79

CATINA HOL GER 2010 klacz gniada/168 F: Clarimo / Clearway
M: Moreen I / Corrado I
K023044 DE421000051810
22.

41

CEZAR EWITA KUC POL 2015 wałach kasztanowata/mk:160 F: Tupet
M: Ciepła
K028957 616013670068315
23.

95

CHACCO RJT OS POL 2011 wałach gniada/178 F: Chacco Blue
M: Cheenook
. .
24.

49

CHAMAN CORD SP POL 2015 Wałach gniada/160 F: Chaman / Baloubet Du Rouet
M: Cyrkonia/ Turbud Quirinus
K027124 616009510237315
25.

83

CHARDONNAY HOL GER 2012 wałach kasztanowata/173 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Kir Royal / Ahorn Z
K027141 DE421000152812
26.

73

CHARDONNAY DELUXE H DRP POL 2013 Ogier gniada/kuc:kuc:ku F: Chattanooga / FS Chicago
M: Mary Lou / Magnum
K029009 DE422220057713
27.

84

CHARLES DE GAULLE HOL POL 2015 wałach gniada/174 F: Chaman /
M: Upsala V / Ephebe F. Ever
K029797 DE421000168515
28.

114

CHOCOLATE LADY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Chardonnay L / Contender
M: Cassandra / Wanderfurst
K028993 616009610179415
29.

77

CINDERELLA HOL GER 2014 klacz gniada/165 F: Casall /
M: Nele /
brak DE421000077614
30.

46

CORMITELLO HOLSZTYN POL 2013 wałach kara/165 F: Cormint
M: Rio II
K023660 DE421000173313
31.

44

CUSCO HOL POL 2016 ogier gniada/165 F: CASALL / CARETINO
M: ZAIDA /CASINI II / CAPITOL I
K029389 DE421000003016
32.

139

CZCIONKA KUC POL 2001 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Esauł
M: Czarna
brak brak
33.

121

DACOSSE M XX POL 2013 ogier ciemnogniada/165 F: Ecosse
M: Dawony
K027927 205/2014
34.

145

DASTIFF SP Polska 2002 Wałach C.Kasztan F: Power Prince/Pilot
M: Doryda/Dywan
K013668 POL009670002502
35.

25

DASTIFF SP POL 2002 wałach kasztanowata F: Power Prince / Pilot
M: Doryda / Dywan
K013668 POL009670002502
36.

88

DEKLARACJA WLKP POL 2014 klacz kara/163 F: Etos /
M: Dekalina / Pquito Go
K029616 616098200124959
37.

101

DJANGO S SP POL 2014 wałach inna/168 F: LOU REED
M: DARIA
K030400 616 009 69 00153 14
38.

54

DONATELLA Q WESTF POL 2008 Klacz srokata F: Deltas Pepp O Lena /
M: La Toya /
brak
39.

136

DŻINY BH SP POL 2014 klacz kasztanowata/172 F: Elf BH
M: Dromanusa BH
BRAK 616007661341014
40.

137

EDEN WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/168 F: LIBERO A
M: EMINENCJA
K028611 616007610172515
41.

55

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
K011964 POL009611116304
42.

105

EINAR S SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Barnos
M: Elnema
686/21 6160096901099715
43.

63

EMIKA ŚL POL 2009 klacz gniada/161 F: Edytor / Butanol
M: Lilia / nn
K026453 POL008580449208
44.

141

EMILIA WIELKOPOLSKA POL 14.04.2004 Klacz ciemnogniada F: Albrex G
M: Esencja
brak
45.

108

ERRANTO KWPN NED 2009 wałach gniada/173 F: Warrant /
M: Pirona / Jackson
brak 528003200901
46.

93

EVEREST SP POL 2015 wałach ciemnogniada/172 F: Czarczaf /
M: Esmirna /
K029608 616009520086115
47.

130

EXPRESSO EH Z ZANG BEL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Laila / Farmer
K029644 056015Z55768513
48.

42

FARON SP POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Salamon / Darko
M: Farina / Czad
K026749 616009640010415
49.

120

FERDYNAND NN POL 2016 wałach inna/kuc:145 F: NN
M: NN
5491/21 616 999 61 02245 16
50.

18

FLY HIGH INNUENDO HAN GER 2015 wałach gniada/171 F: Fly High /
M: Nyikita / Indorado
K029796 DE456560031415
51.

26

FRYKAS SP POL 2004 wałach gniada/170 F: Kurdesz / Kartacz
M: Famba / Fort
K018462 POL009540055004
52.

70

GEMINI 2 GORĄCOKRWISTA AUT 2004 wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
K025193 181032604
53.

85

GENTLE DARKNESS XX GBR 2014 klacz skarogniada/168 F: HARBOUR WATCH
M: RICCOCHE
brak 8260GB45209112T
54.

74

GINO BOY N DRP POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Gino Brown N / Nebo General Pride
M: Alicia N / Highway N
K030760 DE422220060813
55.

106

GRETTA REED WLKP POL 2014 mare bay/165 F: Lou Reed
M: Galaktyka
K024806 616007670068314
56.

43

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
57.

19

HARDY KUC POL 2000 wałach gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
K025035 616999540171910
58.

140

HARLEJ KUC POL 2003 wałach gniada/143 F: Nando
M: Harfa
Brak 616013611329003
59.

31

HEROS SP POL 2007 wałach gniada/175 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
K011425 POL009610128007
60.

72

HISZPAN SP POL 2003 wałach gniada/165 F: Diades
M: Hangara
K009630 POL009611244003
61.

129

INNOCENCE KWPN NED 2013 ogier gniada/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
K023213 528003201303547
62.

65

INSEL HOLSZTYN POL 2016 klacz siwa/178 F: Cardino
M: Valetta II
K031167 DE421000712016
63.

76

ISSY SP POL 2015 klacz skarogniada/167 F: Ron William / Rohdiamant
M: Inwesta / Barbur
K029328 616007610164315
64.

27

JACKY KUC POL 2013 klacz ciemnogniada/kuc:- F: nn
M: nn
K030967 703002006107913
65.

10

JUMP DE GOGO KWPN POL 2014 wałach gniada/177 F: Flying Dream/Zapatero VDL
M: De Gogo/ Numero Uno
K029352 0
66.

53

JUSTE MILIEU SP POL 1999 Klacz gniada F: Marino / Zeoliet
M: Jugosławia / Justin Damiro
K006462 POL009600086199
67.

133

KADOGAN SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: -
M: -
brak brak
68.

23

KALINKA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Kurant
M: Gama
K031859 POL007610020905
69.

80

KANNAN DR JANETZKO DSP POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Kannan
M: Diarada / Diarado
K032179 DE 441411163617
70.

56

KARIKA KOŃ MAŁY POL 2005 klacz gniada/mk:153 F: Dobry / Bruk
M: Karina / Admirał
K016321 POL013520005405
71.

100

KARIN D KUC POL 2015 wałach skarogniada/kuc:147 F: Apatyt
M: Kania D
Brak 616 013 61 0148715
72.

33

KARINO NN POL None Wałach inna F: Nn
M: Nn
K025504
73.

91

KEISHA PROGRES KWPN NED 2015 klacz gniada/169 F: Dawson V.D Padenborre BWP/
M: Grace KWPN/ Andiamo KWPN
brak -
74.

138

KEYRA SP POL 2011 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Korsika / Kolibri
K022678 616009670095411
75.

134

KING OF THE BONGO KUC POL 2014 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:14 F: nn
M: nn
K030918 brak
76.

38

KOLORADO SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
K026857 616098200147275
77.

117

KORA SP POL 2016 klacz siwa/172 F: Graf Stepp /
M: Kryza / Colman
K031201 616009610118416
78.

9

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody / Indoctro
M: Komedia / Dukat
K005182 POL009540005400
79.

69

KSENA KUC POL 2009 klacz bułana/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K020866 616999540132809
80.

112

LADY-LIKE BS WESTF GER 2016 klacz siwa/172 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Daylight / Dinard L
K029640 DE441410326716
81.

59

MACH TYP SZLACHETNY POL 15 03 2009 wałach siwa/160 F: nn
M: nn
brak 616999661944409
82.

113

MADOU VD BISSCHOP BWP BEL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Stakkato / Spartan
M: Jade vd Bisschop / Ogano Sitte O
K028997 056002W00302227
83.

86

MALINA KOŃ MAŁY POL 2010 klacz myszata/mk:153 F: Dragon / Rapid
M: Mała
K030996 616 999 59 01988 10
84.

64

MARKIZ SP POL 2004 wałach siwa/168 F: galon
M: mila
brak 007611212104
85.

125

MEFISTO KUC POL 14.07.2021 gelding red dun/kuc:130 F: Milano
M: Miranda
None 616013670100716
86.

107

MISS LOXGRAFINA SP POL 2011 Klacz gniada/162 F: LUCKY LORD-LOXGRAF II
M: MISSY QUIN
K021118 616009670098711
87.

52

MONZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bienis /
M: Mirabella /
K022015
88.

127

MUNIEK KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:118 F: Nion
M: Halfweg Milou
K031806 616013690091409
89.

123

MUZE ALLA DE BAKKER KWPN NED 2017 wałach kasztanowata/. F: FALAISE DE MUZE
M: EVA
. 52801011391
90.

30

NANDINA KUC POL 2014 klacz ciemnogniada/kuc:145 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / nn
K026584 616013520102614
91.

24

NATUREL DE LA DANSE-H SP POL 2016 klacz gniada/167 F: Accuse
M: Nirvana
K031816 616009670052916
92.

110

NEMIROFF SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
K018932 616009670114110
93.

36

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
94.

115

NORTHERN LIGHTS WLKP POL 2016 wałach siwa/168 F: CORVALLO
M: NIKOZJA
K030434 A0009312S
95.

51

NOTTING HILL DWERSE HAGEN BWP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Donckerwoort /
M: Delise / Heartbreaker
K026701 056002W003047
96.

32

OLIMPIA SP POL 2010 klacz siwa/162 F: Kabaret
M: OkazjA
K031061 Brak
97.

66

ORLANDO Niderlandzki Kuc Sportowy NED 2008 wałach gniada/kuc:148 F: Zodiak
M: Amiera van de Trudie's Hoeve
5451/21 528008080241508
98.

89

OTELLO SP POL 2010 wałach ciemnogniada/. F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
K017101 616009610180110
99.

61

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
100.

142

PAKO SP POL 2006 Wałach siwa/161 F: Czumak/
M: Panama/
BRAK
101.

71

QUERENTINO SP POL 2014 wałach gniada/162 F: Samurai M
M: Quick Style
K031001 616009682011414
102.

96

QUICK STAR'S LORD HOL GER 2012 wałach gniada/170 F: Quick Star / Galoubet A
M: Uganda A / Quite Capitol
K024830 DE421000582112
103.

98

RED ROCK KUC POL 2003 Ogier izabelowata/kuc:135 F: Top-Ewita
M: Marjac's Rianne
Brak 616013670059603
104.

128

RIKA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Bankiet
M: -
K028612 000
105.

12

ROI BWP POL 2017 wałach kara/166 F: Come Il Faut
M: Kannan
brak brak
106.

75

ROKSANA TYP SLACHETNY POL 2005 klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
12743 POL999640122604
107.

116

SAFIAN SP POL 2015 Wałach gniada/180 F: Lord Ludger / Ludger
M: Safira / Asyż
K029295 616999682023415
108.

90

SALMO COGNAC PM OLDENBURGER POL 2015 wałach kasztanowata/168 F: Self Control
M: Sprehe All The Beast
brak DE 418180085815
109.

135

SIBILLA WLKP POL 2002 Klacz gniada/166 F: TRAVANT
M: SIEJKA
K007656 000
110.

45

SKY LIGHT AMIGO ISH POL 2014 wałach gniada/kuc:149 F: Amigo B / Heartbreaker
M: Parkroe Lucky Lass / Tynagh Miller
K030349 372414006023115
111.

37

SMUGA M SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Cassilio
M: Selene M
K028393 616009690057815
112.

60

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
K021200 POL732010014104
113.

39

STAYERHOF’S RUFINA KUC WALIJSKI POL 2000 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Waster Aikemas Nando / Downland Folklore
M: Delilah / Jacobspeels Rocky
K007094 616013670025900
114.

94

SUZAN KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
K030146 52801131772
115.

48

SZALONY CHE SP POL 2012 gelding bay/168 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
K021133 616009690017112
116.

111

TAJNA TS POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: Hush Hush / Echo Van't Spieveld
M: Tamiza / Landjonker S
K028979 616999680051716
117.

47

TASIEMKA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:145 F: Durello Top / Durello
M: Torina / Nando
K030364 POL013640076706
118.

29

TIFFANY DRP POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:kuc:. F: Top Nonstop / Nantano
M: Top Nonstop / Nantano
K022375 DE441410714004
119.

50

TOPAZ SP POL 2006 Wałach gniada F: Turkus / Le Voltaire
M: Iskra / nn
K018234 POL009640054506
120.

104

TORO TRAKEŃSKA POL 2016 wałach gniada/166 F: Eloquent
M: Talina
K030648 POL 732010076613
121.

58

TUTSI Szlachetna Półkrew POL 2009 klacz kasztanowata/162 F: Aravel II
M: Tesmiran
K018661 616009590267809
122.

126

VALENTINO KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
K027039
123.

82

VERMONT SP POL 2007 wałach siwa/mk:148 F: Grad
M: Wanilia
Brak POL 999 67 01083 07
124.

92

VIVANTINA PROGRES OLDENBURG POL 2015 klacz gniada/180 F: Vivant Van de heffinck
M: Diary
Brak DE 418180010015
125.

35

VOX GR SP POL 2016 wałach siwa/166 F: Salamon
M: Vascuel
Brak X
126.

40

WENA SP POL 2008 klacz siwa/165 F: Parys / Le Voltaire
M: Wizja / Atylla
K015067 POL009670128408
127.

109

WESTFALIA L WESTF GER 2013 klacz gniada/172 F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
K022801 DE441410800213
128.

103

WISSA SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: SWORD
M: WIZNA
K013726 616009690137009
129.

144

ZEFIR K D. SPORTFPFERD POL 2016 gelding bay/175 F: Aladin
M: Zenia
K031562 De455550067916
Rider Club
Competition
Prize
Borowczak Agata KJ Zbrosławice
50
SUM:
50.00
Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
IK
Elbl Anna bkp
250
250
150
SUM:
650.00
Filusz Krzysztof Brak
50
SUM:
50.00
Gaj Sonia LKJ Ochaby
50
SUM:
50.00
Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
50
SUM:
50.00
Ganowska Julia KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
IK
IK
200
SUM:
200.00
Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
100
100
200
100
200
100
200
SUM:
1000.00
Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
200
50
SUM:
250.00
Klein Olaf JKS Przybyszewo
IK
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
IK
IK
Lenart Marko LKJ Moszna
IK
Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
IK
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
IK
50
50
SUM:
100.00
Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
IK
200
SUM:
200.00
Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
IK
150
SUM:
150.00
Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
IK
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
SAFIAN (116)
2021-07-24
47
2021-07-24
48
2021-07-25
36
2021-07-25
26
KORA (117)
2021-07-24
1
2021-07-24
30
2021-07-25
16
2021-07-25
20
Bawół Weronika
SJK Jakubus
SIBILLA (135)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
Bembenik Olimpia
St. Interhorse
ISSY (76)
2021-07-24
1
2021-07-24
26
2021-07-25
20
2021-07-25
24
2021-07-24
26
2021-07-24
1
2021-07-25
1
2021-07-25
1
Bocheńska Urszula
JKS W Siodle
2021-07-25
1
2021-07-25
1
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
INSEL (65)
2021-07-24
30
2021-07-24
8
2021-07-25
20
2021-07-25
9
Bondziul Anna
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2021-07-24
17
2021-07-24
11
2021-07-25
10
2021-07-25
15
Boral Marta
KJ Osadkowski Jakubowice
KADOGAN (133)
2021-07-25
1
2021-07-25
1
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
2021-07-25
4
50
2021-07-25
Borowczak Aleksandra
KJ Zbrosławice
KSENA (69)
2021-07-25
31
2021-07-25
16
Brelinska Amelia
Atena Ostrzeszów
MARKIZ (64)
2021-07-24
1
2021-07-25
5
2021-07-25
3
Bruzdowska Karolina
JKS Rywal Grudziądz
2021-07-24
30
2021-07-24
30
2021-07-25
1
HISZPAN (72)
2021-07-24
2021-07-24
1
2021-07-25
35
2021-07-25
1
Chruszcz Maja
KJ VOLTA MIŁOCICE
WISSA (103)
2021-07-24
15
2021-07-24
9
2021-07-25
8
2021-07-25
8
Dąbrowska Zofia
Stow. SKJ Bobrowy Staw
VALENTINO (126)
2021-07-25
1
2021-07-25
2
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
2021-07-24
21
2021-07-24
2021-07-25
5
IK
2021-07-25
11
Echaust Marta
Atena Ostrzeszów
EMIKA (63)
2021-07-24
1
2021-07-24
25
2021-07-25
1
2021-07-25
20
Elbl Anna
bkp
2021-07-24
1
250
2021-07-25
1
250
CATINA (79)
2021-07-24
2
150
2021-07-25
13
Emilia Kondysiak
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
KARINO (33)
2021-07-25
1
2021-07-25
19
Fanslau Klara
SJ Turzyn
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
1
2021-07-25
1
Filusz Krzysztof
Brak
SMUGA M (37)
2021-07-24
10
2021-07-24
4
50
Filusz Martyna
Brak
2021-07-24
2021-07-24
Gaj Sonia
LKJ Ochaby
BENGRAF (13)
2021-07-24
20
2021-07-24
8
2021-07-25
5
50
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
2021-07-24
7
2021-07-24
6
50
2021-07-25
9
Ganowska Julia
KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
TIFFANY (29)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
IK
2021-07-25
1
IK
2021-07-25
1
200
NANDINA (30)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
1
2021-07-25
20
HEROS (31)
2021-07-25
1
2021-07-25
1
Gregor Maja
KJ VOLTA
EINAR S (105)
2021-07-24
1
2021-07-24
21
2021-07-25
1
2021-07-25
16
Groblica Igor
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
JACKY (27)
2021-07-24
21
2021-07-24
1
Groblica Julia
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
FRYKAS (26)
2021-07-25
27
2021-07-25
16
Grzesiak Rafał
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2021-07-24
52
2021-07-24
53
2021-07-25
20
2021-07-25
1
Gut Oliwia
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
OLIMPIA (32)
2021-07-25
16
2021-07-25
20
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2021-07-24
3
100
2021-07-25
3
100
2021-07-25
2
200
2021-07-24
3
100
2021-07-24
1
200
2021-07-25
3
100
2021-07-25
1
200
Jankowiak Antonina
bpk
ORLANDO (66)
2021-07-24
1
2021-07-24
30
2021-07-25
9
2021-07-25
3
BLACKIE (67)
2021-07-24
1
2021-07-25
1
Jerzyk Żaneta
LKJ Ostroga Opole
TOPAZ (50)
2021-07-24
13
2021-07-25
15
2021-07-24
9
2021-07-24
14
2021-07-25
22
2021-07-25
Kaczkowska Anna
bpk
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
13
2021-07-25
1
Kaglik Aleksandra
2021-07-25
19
2021-07-25
25
Kavaliova Kseniya
KJ Okoły
EMILIA (141)
2021-07-25
17
2021-07-25
1
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
2021-07-24
7
2021-07-24
2
200
2021-07-25
7
2021-07-25
6
50
ROI (12)
2021-07-24
21
2021-07-24
21
2021-07-25
15
2021-07-25
13
Kaźmierczak Maja
BPK (MAZ)
MALINA (86)
2021-07-24
32
2021-07-24
21
2021-07-25
3
2021-07-25
2
Kiseleva Ekaterina
KJ Okoły
ZEFIR K (144)
2021-07-25
1
2021-07-25
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
2021-07-24
23
2021-07-24
15
2021-07-24
30
2021-07-24
6
IK
2021-07-25
13
2021-07-25
16
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2021-07-24
30
2021-07-24
4
IK
2021-07-25
6
IK
2021-07-25
7
CASIMIR (122)
2021-07-24
1
2021-07-24
12
2021-07-25
11
2021-07-25
17
Kleśta Patrycja
JKS Moskit
OTELLO (89)
2021-07-25
2021-07-25
Kluska Lena
bpk
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
2021-07-24
1
2021-07-24
2021-07-25
36
2021-07-25
20
Kołpa Barbara
KJ VOLTA MIŁOCICE
2021-07-24
1
2021-07-24
30
2021-07-25
2021-07-25
6
Kołpa Katarzyna
KJ VOLTA MIŁOCICE
FERDYNAND (120)
2021-07-24
12
2021-07-24
1
2021-07-25
19
2021-07-25
19
Kotulla Patrycja
Klub Jeździecki Royal
KALINKA (23)
2021-07-24
1
2021-07-24
32
Krechowicz Adam
KJ Vena Rogoźnik
ARAK (34)
2021-07-24
24
2021-07-24
16
2021-07-25
21
2021-07-25
18
Króliczek Barbara
LKJ Ochaby
KORAL (9)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
1
2021-07-25
1
Krystek Paweł
KJ Osadkowski
KEYRA (138)
2021-07-25
13
2021-07-25
20
Kucharska Maja
LKJ Deresz Siemianowice
MUNIEK (127)
2021-07-25
26
2021-07-25
19
Lenart Marko
LKJ Moszna
NEQUEL (36)
2021-07-24
30
2021-07-24
11
2021-07-25
20
2021-07-25
2
IK
Lisowska Marta
KJ Osadkowski
2021-07-24
1
2021-07-24
1
Luksa Agnieszka
KJ OKOŁY
BARACK (118)
2021-07-25
4
IK
2021-07-25
10
AKIRA (119)
2021-07-25
20
2021-07-25
36
Luzano Julia
Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
2021-07-24
26
2021-07-24
1
Łakomiec Bianka
KJ VOLTA MIŁOCICE
BACARDI (102)
2021-07-24
16
2021-07-24
18
2021-07-25
23
2021-07-25
19
Łuczkiewicz Weronika
JKS W Siodle
EVEREST (93)
2021-07-25
1
2021-07-25
1
Maksalion Lena
KJ VOLTA
TORO (104)
2021-07-24
49
2021-07-24
1
2021-07-25
7
2021-07-25
1
Michalska Maria
LKJ Abaria Iwno
2021-07-24
1
2021-07-24
50
2021-07-25
1
2021-07-25
19
2021-07-24
1
2021-07-24
29
2021-07-25
19
Miśkiewicz Anna
KJ VOLTA
DJANGO S (101)
2021-07-24
1
2021-07-24
22
2021-07-25
1
2021-07-25
25
Mura Emilia
JKS Equi Verso
HARDY (19)
2021-07-25
1
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2021-07-24
5
IK
2021-07-24
12
2021-07-25
4
50
2021-07-24
19
2021-07-24
13
2021-07-25
12
2021-07-24
1
2021-07-24
30
2021-07-25
1
2021-07-25
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
16
2021-07-25
20
INNOCENCE (129)
2021-07-24
5
50
Osadkowska Julia
KJ Osadkowski Jakubowice
ASSADUR (132)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
13
2021-07-25
16
Osadkowska Lena
Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
BAZILIJUS (131)
2021-07-24
1
2021-07-24
26
2021-07-25
1
2021-07-25
1
Paleska Olga
KJ Atena
MACH (59)
2021-07-24
32
2021-07-24
21
2021-07-25
16
2021-07-25
29
Pawłowska Anita
bpk
2021-07-25
31
2021-07-25
1
Piroh Artsiom
KJ Okoły
PAKO (142)
2021-07-25
27
2021-07-25
1
Pluskota Nicole
JUKS Abakus Kaczyns
2021-07-24
1
2021-07-24
1
Pluskota Nicole
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2021-07-25
5
2021-07-25
Podgórska Michalina
Harley
HARLEJ (140)
2021-07-25
1
2021-07-25
1
Połczyńska Zofia
SJ Turzyn
FARON (42)
2021-07-24
30
2021-07-24
1
2021-07-25
20
2021-07-25
12
Pypłacz Adrianna
Klub Jeździecki LAREDO
SUZAN (94)
2021-07-25
3
2021-07-25
7
Respondek Antonina
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2021-07-24
1
2021-07-24
1
Rynowiecki Olaf
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
EFRON (55)
2021-07-24
2
IK
2021-07-24
1
200
2021-07-25
1
2021-07-25
2
Sikacka Jolanta
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
MEFISTO (125)
2021-07-25
1
2021-07-25
1
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
KARIKA (56)
2021-07-24
18
2021-07-24
17
2021-07-25
20
2021-07-24
3
IK
2021-07-24
10
2021-07-25
14
2021-07-25
2
150
Śliwińska Alicja
SJK Jakubus
EDEN (137)
2021-07-25
1
2021-07-25
18
Smolińska Lilianna
KJ Osadkowski Jakubowice
DŻINY BH (136)
2021-07-25
32
2021-07-25
30
Smura Kornelia
KS Jumping Events Poznań
2021-07-25
14
CUSCO (44)
2021-07-24
53
2021-07-24
1
2021-07-25
36
2021-07-25
1
2021-07-24
51
2021-07-24
1
Stankiewicz Paulina
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
ARMANI (124)
2021-07-25
27
2021-07-25
13
Stępień Laura
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2021-07-25
29
2021-07-25
43
Sućko Nina
KS Jumping Events Poznań
2021-07-24
30
2021-07-24
1
2021-07-25
4
2021-07-25
1
2021-07-24
30
2021-07-24
30
2021-07-25
5
2021-07-25
7
Światły Marta
KJ Osadkowski
SIBILLA (135)
2021-07-25
1
2021-07-25
16
Święcicka Nikola
Brak
VERMONT (82)
2021-07-25
2021-07-25
27
Szczerek Maja
Atena Ostrzeszów
TUTSI (58)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
2021-07-25
16
Szelerska Matylda
SJK JAKUBUS
KADOGAN (133)
2021-07-24
2021-07-24
21
Szklarska Anna
SK Kruszyńscy
2021-07-24
46
2021-07-24
14
2021-07-25
18
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
BELLE (143)
2021-07-25
29
2021-07-25
13
Tomków-Bąk Anna
KJ VOLTA
2021-07-24
21
2021-07-24
1
2021-07-25
1
2021-07-25
16
Urbaniak Weronika
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
DASTIFF (145)
2021-07-25
20
2021-07-25
17
Wach Izabela
Klub jeździecki Royal
2021-07-24
21
2021-07-24
1
2021-07-25
1
2021-07-25
36
Waligóra Aleksandra
Kj Osadkowski Jakubowice
RIKA (128)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
36
2021-07-25
20
Wieczorek Emilia
KJ Royal Opole
2021-07-25
1
2021-07-25
3
IK
Wodzicka J'03 Amelia
LKJ Moszna
DACOSSE M (121)
2021-07-24
1
2021-07-24
30
Wojcicka Milena
bpk
MONZA (52)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
1
2021-07-25
19
Wolan Karolina
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2021-07-24
1
2021-07-24
30
2021-07-25
44
2021-07-25
42
Wylęga Dawid
Brak
2021-07-24
9
2021-07-24
8
Wylęga Hanna
BPK
KARIN D (100)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
Wylęga Julia
bpk
BRUTUS (97)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
2021-07-24
21
2021-07-24
21
Zdyb Jaśmina
SJK Jakubus
CZCIONKA (139)
2021-07-25
1
2021-07-25
1
Żylak Nikola
Bpk.
WENA (40)
2021-07-25
16
2021-07-25
1

Number of Riders: 100

Number of Horses: 129

The sum of prizes: 2 750.00

Competition results developed by: Klub Jeździecki Osadkowski Sp. z o.o.
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042014-2, KJ Osadkowski Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl