Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
71 ACCEPTED 2021-07-15 07:59:47
2021-07-14 23:36:40
Martyna Hilla BARSONY
  • 1x 1/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2021-07-15 07:59:49
2021-07-14 23:36:14
Martyna Hilla METAXA
  • 2x 1/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2021-07-15 07:59:51
2021-07-14 22:04:44
Kamil Skupień B LADY LOOPING
  • 2x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
68 ACCEPTED 2021-07-15 07:59:53
2021-07-14 22:04:14
Kamil Skupień CALLIE
  • 2x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2021-07-15 07:59:54
2021-07-14 22:03:38
Kamil Skupień MALIBU
  • 2x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2021-07-15 07:59:56
2021-07-14 21:58:36
Natasza Konowalczuk MARY LOU
  • 2x 1T/mini LL/50/60 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
65 ACCEPTED 2021-07-15 07:59:59
2021-07-14 20:33:26
Maja Puda ILONA
  • 2x 3T/mini LL/50/60 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg.B seria A
64 ACCEPTED 2021-07-15 08:00:01
2021-07-14 16:44:21
Olimpia Jedziniak TYTAN
  • 1x 1T/mini LL/50/60 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
  • 1x 2T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
63 ACCEPTED 2021-07-15 08:00:02
2021-07-14 15:52:35
Julia Majer WANESS
  • 2x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/P/110 cm, zwykły, art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2021-07-14 15:13:13
2021-07-14 14:33:35
Agnieszka Cieślak IL WITASHA
  • 2x 1/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2021-07-14 13:18:44
2021-07-14 13:12:00
Oliwia Szulc DŻAGIRRA
  • 1x 2T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
  • 1x 1/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2021-07-14 13:18:46
2021-07-14 13:11:19
Maja Kołodziejczyk WICHAWA
  • 1x 2T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
  • 1x 1/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
59 ACCEPTED 2021-07-14 13:18:48
2021-07-14 13:10:07
Marcelina Bagińska EL MAURA
  • 2x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
58 ACCEPTED 2021-07-14 12:54:51
2021-07-14 10:57:29
Viktoria Kaplik DARK PEPSI BOY
  • 2x 4T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg.B seria A
57 ACCEPTED 2021-07-14 10:54:43
2021-07-14 10:49:18
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/P/110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
56 ACCEPTED 2021-07-14 10:54:46
2021-07-14 08:03:49
Agnieszka Barczak LUCK FOR AWAY
  • 1x 1/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
55 ACCEPTED 2021-07-14 07:49:15
2021-07-13 22:27:38
Aleksandra Szpryngiel H. OBERLINA B
  • 1x 1/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2021-07-14 07:49:18
2021-07-13 22:17:56
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 2x 2T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
  • 1x 4T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg.B seria A
  • 1x 6/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2021-07-14 07:49:22
2021-07-13 20:33:47
Marta Neznal KRUS
  • 2x 2T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
52 ACCEPTED 2021-07-14 07:49:25
2021-07-13 19:22:02
Mateusz Kleinert CELESTE
  • 1x 1/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2021-07-14 07:49:29
2021-07-13 18:07:58
Dominika Główka SYRENKA
  • 1x 1T/mini LL/50/60 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
  • 1x 2T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
50 ACCEPTED 2021-07-14 07:49:33
2021-07-13 18:07:10
Irena Mazur DORA
  • 1x 1T/mini LL/50/60 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
  • 1x 2T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
49 ACCEPTED 2021-07-14 07:49:37
2021-07-13 18:03:10
Lena Ząbkowska GWINEA
  • 1x 2T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
  • 1x 1/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2021-07-13 15:26:57
2021-07-13 14:00:17
Magdalena Nieświec JUDY
  • 1x 1T/mini LL/50/60 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
  • 1x 2T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
47 ACCEPTED 2021-07-13 07:53:03
2021-07-12 22:23:21
Maja Mendel BORÓWKA
  • 1x 1/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2021-07-12 15:23:50
2021-07-12 11:58:31
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 5/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/C/130 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
45 ACCEPTED 2021-07-12 15:23:52
2021-07-12 11:00:33
Julia Szczurek WITAS
  • 2x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2021-07-12 15:23:56
2021-07-12 10:59:50
Julia Swiderska HIDALGO
  • 2x 2T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
43 ACCEPTED 2021-07-12 15:23:59
2021-07-12 10:59:06
Natalia Osysko PLAY
  • 1x 2T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
  • 1x 1/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2021-07-12 15:24:02
2021-07-12 10:58:27
Weronika Konopka SUFRAŻ
  • 2x 1/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2021-07-12 15:24:07
2021-07-12 10:57:40
Julia Karst KEMI
  • 2x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2021-07-12 15:24:10
2021-07-12 10:57:04
Wiktoria Gełgut NICOL
  • 2x 2T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
39 ACCEPTED 2021-07-12 15:24:13
2021-07-12 10:56:19
Nikola Gajewska GOLDEN LADY
  • 2x 2T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
38 ACCEPTED 2021-07-12 15:24:16
2021-07-12 10:55:51
Magdalena Dusza CERA Ł
  • 2x 2T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
37 ACCEPTED 2021-07-12 15:24:19
2021-07-12 10:54:00
Maja Banyś GOLD QUEST
  • 2x 2T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
36 ACCEPTED 2021-07-12 15:24:27
2021-07-12 10:22:30
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 4/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 10/C/130 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2021-07-12 07:49:08
2021-07-12 05:23:28
Kornelia Nanowska FELA
  • 1x 6/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2021-07-12 07:49:10
2021-07-12 05:23:02
Kornelia Nanowska FANTA EM
  • 1x 6/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
33 ACCEPTED 2021-07-11 18:49:39
2021-07-11 18:18:29
Wiesław Piecha CANSYDNEY
  • 1x 6/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2021-07-11 18:49:41
2021-07-11 18:17:32
Maja Rosińska MON CHERRY
  • 1x 4T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg.B seria A
  • 1x 6/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2021-07-10 18:00:07
2021-07-10 15:44:06
Lena Uryga DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/P/110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
30 ACCEPTED 2021-07-10 18:00:09
2021-07-10 14:45:16
Adam Krechowicz ARAK
  • 1x 3/P/110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 9/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
29 ACCEPTED 2021-07-10 12:45:10
2021-07-10 11:09:40
Marko Lenart LANDOS-T
  • 1x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
28 ACCEPTED 2021-07-10 12:45:11
2021-07-10 11:08:08
Marko Lenart NEQUEL
  • 1x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/P/110 cm, zwykły, art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-07-10 09:46:32
2021-07-10 09:14:39
Weronika Klimmer BRENDA
  • 1x 2T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
  • 1x 1/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 6/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2021-07-09 17:53:57
2021-07-09 16:55:16
Weronika Guszpil HORTENSJA
  • 1x 3/P/110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 9/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
25 ACCEPTED 2021-07-09 17:53:59
2021-07-09 16:54:33
Weronika Guszpil SOLOZZO
  • 2x 2T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
  • 1x 4T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg.B seria A
  • 1x 6/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2021-07-09 17:54:01
2021-07-09 16:54:03
Marlena Fabiańska KASZMIR
  • 2x 4T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg.B seria A
23 ACCEPTED 2021-07-09 17:54:02
2021-07-09 16:53:42
Anna Kopacka KASZMIR
  • 2x 1/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
22 ACCEPTED 2021-07-09 17:54:03
2021-07-09 16:52:40
Weronika Guszpil FERRO
  • 2x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2021-07-09 17:54:04
2021-07-09 16:52:29
Weronika Guszpil OCEAN DES REVES
  • 2x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2021-07-09 17:54:06
2021-07-09 16:52:11
Weronika Guszpil LANCASTO NUMBER ONE
  • 2x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2021-07-09 17:54:07
2021-07-09 15:12:19
Maja Paszkowska VERMONT
  • 2x 3T/mini LL/50/60 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg.B seria A
18 ACCEPTED 2021-07-09 17:54:08
2021-07-09 15:03:06
Nikola Święcicka EMIR
  • 1x 3T/mini LL/50/60 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg.B seria A
  • 1x 4T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg.B seria A
17 ACCEPTED 2021-07-08 08:44:31
2021-07-07 23:20:52
Antonina Respondek BAJKOWY KSIAŻĘ
  • 2x 1/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 6/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2021-07-08 08:44:36
2021-07-07 23:19:04
Igor Groblica JACKY
  • 2x 2T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
  • 2x 4T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg.B seria A
15 ACCEPTED 2021-07-06 11:02:05
2021-07-06 09:42:02
Ewa Sobczyk EKSTAZA
  • 1x 1/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2021-07-06 11:02:13
2021-07-06 09:02:56
Henryk Polednia ROMANUS N
  • 1x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/P/110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
13 ACCEPTED 2021-07-06 11:02:08
2021-07-06 09:02:32
Wiktoria Dżugaj INSIDER
  • 1x 1/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2021-07-06 11:02:18
2021-07-06 07:45:56
Oliwia Semkowicz KORAL
  • 2x 3T/mini LL/50/60 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg.B seria A
11 ACCEPTED 2021-07-06 11:02:16
2021-07-05 20:21:25
Julia Jarzębowska SONATA M
  • 2x 1/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2021-07-05 10:56:18
2021-07-05 09:10:27
Emilia Wacławczyk PRIMA
  • 2x 2T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg. B seria A
9 ACCEPTED 2021-07-16 08:33:05
2021-07-04 18:22:29
Zofia Musiał TYNPORTH CHACHA
  • 2x 3T/mini LL/50/60 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg.B seria A
8 ACCEPTED 2021-07-05 10:56:21
2021-07-03 20:55:32
Krzysztof Filusz SMUGA M
  • 1x 3/P/110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2021-07-16 10:54:59
2021-07-01 14:02:48
Jolanta Sikacka MEFISTO
  • 2x 3T/mini LL/50/60 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg.B seria A
6 ACCEPTED 2021-07-02 16:39:34
2021-07-01 14:02:01
Kondysiak Emilia KARINO
  • 1x 3T/mini LL/50/60 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg.B seria A
  • 1x 4T/mini LL/70/80 cm, z trafieniem w normę czasu, aneks 5 reg.B seria A
5 ACCEPTED 2021-07-02 16:39:11
2021-07-01 14:00:01
Oliwia Gut OLIMPIA
  • 2x 6/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2021-07-02 16:39:32
2021-07-01 11:19:51
Karolina Wolan KANNAN DR JANETZKO
  • 2x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-07-02 16:39:21
2021-07-01 11:18:41
Izabela Wach NATUREL DE LA DANSE-H
  • 2x 1/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 6/LL/90 cm, zwykły, art. 238.2.1
2 ACCEPTED 2021-07-02 16:39:30
2021-07-01 09:51:31
Karolina Wolan HARMONIA
  • 2x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2021-07-02 16:39:26
2021-07-01 08:32:00
Natalia Szynkler BELLA
  • 2x 2/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 7/L/100 cm, zwykły, art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bagińska Marcelina LKJ OLIMP Prudnik
O056975
2. Banyś Maja LUKJ Antoniówka
2011 (Mł.)
brak
3. Barczak Agnieszka Klub Jeździecki Hipologia Morów
2001 (MJ.)
O044790
4. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
5. Cieślak Agnieszka LKJ OSTROGA OPOLE
S
O001773
6. Dusza Magdalena LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O063285
7. Emilia Kondysiak Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2011 (Mł.)
O061175
8. Fabiańska Marlena Bpk
2008 (JM.)
JKS Jaroszówka
9. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
10. Gajewska Nikola LUKJ Antoniówka
2003 (J.)
O064387
11. Gełgut Wiktoria LUKJ Antoniówka
2003 (J.)
brak
12. Główka Dominika HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
O061174
13. Groblica Igor KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2007 (JM.)
O062743
14. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
15. Gut Oliwia Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2003 (J.)
O047702
16. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (J.)
O039243
17. Jarzębowska Julia JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O049565
18. Jedziniak Olimpia Stajnia Magnice
2002 (MJ.)
bpk
19. Kamińska Anna Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
S
O005131
20. Kaplik Viktoria Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
brak
21. Karst Julia LUKJ Antoniówka
2005 (J.)
O058028
22. Kleinert Mateusz Klub Jeździecki Hipologia Morów
2003 (J.)
O058306
23. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
O045606
24. Kołodziejczyk Maja LKJ OLIMP Prudnik
O064296
25. Konopka Weronika LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O055159
26. Konowalczuk Natasza LKJ Ostroga Opole
2009 (JM.)
brak
27. Kopacka Anna Bpk
2007 (JM.)
O056887
28. Kotulla Patrycja Klub Jeździecki Royal
2007 (JM.)
O058036
29. Krechowicz Adam KJ Vena Rogoźnik
2006 (JM.)
O058453
30. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
31. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
32. Mazur Irena HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
Brak
33. Mendel Maja Zawodnik niezrzeszony
2006 (JM.)
O061860
34. Musiał Zofia BPK
2010 (Mł.)
Brak
35. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
S
O022127
36. Nanowska Kornelia bpk
S
O058449
37. Neznal Marta Brak
2006 (JM.)
Brak
38. Nieświec Magdalena BPK
2007 (JM.)
----
39. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O043613
40. Paszkowska Maja Stajnia Magnice
2009 (JM.)
brak
41. Puda Maja Bpk
2004 (J.)
Brak
42. Respondek Antonina KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2008 (JM.)
O061867
43. Sikacka Jolanta Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
2006 (JM.)
O056388
44. Skupień Kamil BPK
S
O033468
45. Śmigiel Oliwia LKJ ostroga opole
2003 (J.)
O030886
46. Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
O050109
47. Swiderska Julia LUKJ Antoniówka
2011 (Mł.)
O063287
48. Święcicka Nikola Stajnia Magnice
S
Brak
49. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (J.)
O050453
50. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
51. Szulc Oliwia LKJ OLIMP Prudnik27
O064298
52. Szynkler Natalia LKJ Ostroga
S
O014203
53. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
54. Wach Izabela Klub jeździecki Royal
S
O024776
55. Wacławczyk Emilia brak
2000 (MJ.)
O043667
56. Wolan Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2001 (MJ.)
O036797
57. Wolan Karolina Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2001 (MJ.)
O036797
58. Ząbkowska Lena Klub Jeździecki Hipologia Morów
2005 (J.)
O064062
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

35

ARAK TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/164 F: NN
M: NN
K021246 616 999 53 02791 11
2.

15

ARMANI HUCUŁ POL 2006 Wałach gniada/kuc:kuc:ku F: PAW
M: RUSAŁKA
K023227
3.

69

B LADY LOOPING . POL 2016 klacz gniada/165 F: Böckmann's Looping
M: Borówka
K029706 .
4.

21

BAJKOWY KSIAŻĘ KUC FELIŃSKI POL 2014 wałach srokata/kuc:136 F: Wicher / Klejnot
M: Bajka / Waron
K031014 616013670099114
5.

67

BARSONY SP HUN 2013 Wałach gniada F: Koszal /
M: Szikrazo Bambi /
K024247
6.

7

BELLA Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz skarogniada/164 F: Arriba Z
M: Boria
K028585 616009580235715
7.

73

BIBA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/167 F: Bibigar
M: Brazylia
Brak 616006580368014
8.

51

BORÓWKA Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz gniada/167 F: NN
M: NN
K023042 616999670121812
9.

78

BRAWURA F:
M:
10.

31

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/160 F: Barbur
M: Barakina
K027000 POL009590201207
11.

70

CALLIE WESTFALSKA POL 2016 wałach gniada/170 F: Cotton Club
M: /Lancer III
K029663 .
12.

36

CANSYDNEY HANOWERSKA POL 2005 klacz skarogniada/172 F: xx
M: xx
K032136 123
13.

56

CELESTE HANOWERSKA POL 17.05.2014 Klacz gniada/173 F: Conteur
M: La Souri petite
K030501
14.

48

CERA Ł SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Corleone Z
M: Carmen
K027275 616009670048309
15.

62

DARK PEPSI BOY KOŃ MAŁY POL 2009 wałach gniada/mk:163 F: Dantes Blue Mount
M: Omega
brak 616013690182709
16.

34

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 wałach ciemnogniada/178 F: SAM R
M: WHITNEY V/ABKE
K022875 528003200809086
17.

58

DORA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
brak
18.

63

DŻAGIRRA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/170 F: Irches
M: Dżaga
K026905
19.

16

EKSTAZA ŚLĄSKA POL 2012 klacz gniada/170 F: Haszysz
M: Eureka
K028571 616008540032112
20.

65

EL MAURA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Eulamar sp
M: EL Dżaha sp
K028004 brak
21.

30

EMIR SP POL 2005 wałach gniada/165 F: Literat
M: Ewita
Brak POL 009 64 00499 06
22.

60

ENDURO M SP POL 2009 wałach gniada/175 F: So in love
M: Entropia M
K016857 POL009690067009
23.

39

FANTA EM SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Lord Liberator /
M: Fela / Lubicz
K032447 616009610019815
24.

38

FELA SP POL 2005 klacz siwa/160 F: Lubicz /
M: Festyna / Huf
K015374 POL009610082805
25.

26

FERRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Calvino C
M: Fallada / Nimmerdor I
K030536 616009670031817
26.

49

GOLD QUEST SP POL 2006 wałach gniada/168 F: Qulester
M: Goldmara
brak POL009690052406
27.

47

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: LORD
M: GINGER
K024988 616009610186709
28.

40

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
K021887 616 009 69 013 87 11
29.

59

GWINEA Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/164 F: Jam Hetman
M: Galeria
K021290 616POL11007117T
30.

53

H. OBERLINA B KWPN NED 2012 klacz skarogniada/163 F: Vleut / Quick Star
M: Toberlina / Voltaire
K021852 528003201203839
31.

8

HARMONIA SP POL 2016 klacz kasztanowata/165 F: Lord Liberator
M: Hetmanka Polna
K031444 61600969092916
32.

42

HIDALGO OLD POL 2011 wałach siwa/mk:150 F: EKWADOR
M: INDIRA
K018689 DE 433331703311
33.

23

HORTENSJA HOL POL 2015 klacz ciemnogniada/164 F: Uriko / Untouchable
M: Ultima / Ramirado
K029477 DE421000529615
34.

66

IL WITASHA WLKP POL 2014 klacz gniada/163 F: Wiwat
M: IL Rasha
K030418 616006690059914
35.

74

ILONA SP POL 2008 klacz gniada/. F: Regal
M: Iza
K014138 009690005608
36.

17

INSIDER HANOVER GER 2015 wałach ciemnogniada/162 F: INLINER
M: LADY DREAM OF DANCE
K031996 DE431316200115
37.

22

JACKY KUC POL 2013 klacz ciemnogniada/kuc:- F: nn
M: nn
K030967 703002006107913
38.

52

JUDY TINKER ISL 2009 Klacz srokata/kuc:138 F: -
M: -
-
39.

6

KALINKA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Kurant
M: Gama
K031859 POL007610020905
40.

9

KANNAN DR JANETZKO DSP POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Kannan
M: Diarada / Diarado
K032179 DE 441411163617
41.

10

KARINO NN POL None Wałach inna F: Nn
M: Nn
K025504
42.

25

KASZMIR TS POL 2006 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:1 F: Bohun /
M: Kasanga /
K017251 POL999670169606
43.

45

KEMI WKP POL 2014 klacz gniada/167 F: Eloquent
M: Kenia
K029581 61600760021911
44.

20

KORAL TYP KOŃ MAŁY POL 2007 gelding other/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
K029559 None
45.

55

KRUS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 1999 wałach gniada/165 F: Arkus
M: Kama
Brak 009540087799
46.

28

LANCASTO NUMBER ONE OLD POL 2017 wałach siwa/170 F: Number One / Numero Uno
M: Lewinska / Contendro
K030772 DE418180381217
47.

32

LANDOS-T Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach skarogniada/172 F: COLA
M: LEGACY
BRAK 616009690075014
48.

61

LUCK FOR AWAY SP POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Cotton Club ex. Catmaran/Cantus
M: Letina 4/Lenys Lemon
K030500 616009530230815
49.

71

MALIBU SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Böckmann's Looping
M: Korys Meduza
K021658 .
50.

72

MARY LOU TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz srokata/mk:157cm F: Nimmerdor I
M: Marihuana
brak 616098200147265
51.

77

MEFISTO SP PRY 0000 Wałach inna F: NN
M: nn
NN
52.

68

METAXA SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Nimmerdor I
M: Metallica
K030897 616009690046515
53.

37

MON CHERRY DRP CZE 1996 Wałach gniada/mk:148 F: Xxx
M: Xxx
Brak
54.

5

NATUREL DE LA DANSE-H SP POL 2016 klacz gniada/167 F: Accuse
M: Nirvana
K031816 616009670052916
55.

33

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
56.

46

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
K022892 616008690139109
57.

27

OCEAN DES REVES SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Number One / Numero Uno
M: O-Bijou de L'ocean / Bijou Be
K030771 616009540027717
58.

4

OLIMPIA SP POL 2010 klacz siwa/162 F: Kabaret
M: OkazjA
K031061 Brak
59.

50

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
60.

54

PASJONATA PASJANS KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach inna/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Polly
K024685
61.

43

PLAY SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Aracento
M: Peonia
K031804 616009670070617
62.

12

PRIMA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz siwa/164 F: Arbon
M: Periba
K032204 POL006590068309
63.

18

ROMANUS N WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/X F: Ratrak / Trawant
M: Ropucha K / Ariados
K020445 POL009610198608
64.

13

SMUGA M SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Cassilio
M: Selene M
K028393 616009690057815
65.

24

SOLOZZO SP POL 2017 wałach siwa/mk:156 F: Lissaro / Colox Cup
M: Santa Fe V / Quaterback
K030510 616009520044117
66.

19

SONATA M Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz gniada/168 F: Rhodesian Winner
M: Sonia M
K031055 A0004556S
67.

44

SUFRAŻ MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: Rashim
M: Sugestia
K031159 6160066900649
68.

57

SYRENKA NN POL 2012 Klacz siwa/mk:145 F: NN
M: NN
Brak 616999600281212
69.

14

TYNPORTH CHACHA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:131 F: Celton Jester
M: Tynporth Dancing Maiden
Brak 826046020175225
70.

75

TYTAN Pełna Krew Angielska POL 2016 wałach ciemnogniada/173 F: Ruten /
M: Tawuła /
brak 616POL16008875T
71.

29

VERMONT SP POL 2007 wałach siwa/mk:148 F: Grad
M: Wanilia
Brak POL 999 67 01083 07
72.

76

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS / SANDRO HIT
M: WANESSA/DONNERSCHLAG/DONNERHAL
K022952 616009580487312
73.

64

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
K023446 616006690057613
74.

41

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
K013727
Rider Club
Competition
Prize
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
300
SUM:
300.00
Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
200
250
SUM:
450.00
Krechowicz Adam KJ Vena Rogoźnik
150
SUM:
150.00
Lenart Marko LKJ Moszna
150
SUM:
150.00
Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
250
300
SUM:
550.00
Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bagińska Marcelina
LKJ OLIMP Prudnik
2021-07-17
2021-07-17
12
Banyś Maja
LUKJ Antoniówka
2021-07-17
16
2021-07-17
6
Barczak Agnieszka
Klub Jeździecki Hipologia Morów
2021-07-17
9
2021-07-17
17
2021-07-18
5
2021-07-18
13
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2021-07-17
2021-07-18
1
300
2021-07-18
2
Cieślak Agnieszka
LKJ OSTROGA OPOLE
2021-07-17
6
2021-07-17
Dusza Magdalena
LUKJ Antoniówka
CERA Ł (48)
2021-07-17
13
2021-07-17
7
Emilia Kondysiak
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
KARINO (10)
2021-07-18
2
2021-07-18
4
Fabiańska Marlena
Bpk
KASZMIR (25)
2021-07-18
5
2021-07-18
4
Filusz Krzysztof
Brak
SMUGA M (13)
2021-07-17
2021-07-17
2
Gełgut Wiktoria
LUKJ Antoniówka
NICOL (46)
2021-07-17
3
2021-07-17
1
Główka Dominika
HiPPo Sports Team
SYRENKA (57)
2021-07-17
4
2021-07-17
1
Groblica Igor
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
JACKY (22)
2021-07-17
10
2021-07-18
7
2021-07-17
3
2021-07-18
2
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
2021-07-17
1
200
2021-07-17
4
2021-07-18
7
2021-07-18
1
250
SOLOZZO (24)
2021-07-17
4
2021-07-18
2
2021-07-18
10
2021-07-17
2
FERRO (26)
2021-07-17
16
2021-07-17
2021-07-18
10
2021-07-18
2021-07-17
13
2021-07-17
2021-07-18
7
2021-07-17
14
2021-07-17
2021-07-18
11
2021-07-18
Gut Oliwia
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2021-07-18
11
2021-07-18
Hilla Martyna
KJ Okoły
BARSONY (67)
2021-07-17
3
2021-07-17
4
2021-07-18
12
2021-07-18
METAXA (68)
2021-07-17
10
2021-07-17
2021-07-18
4
2021-07-18
Jarzębowska Julia
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-07-17
8
2021-07-17
2021-07-18
4
2021-07-18
3
Jedziniak Olimpia
Stajnia Magnice
TYTAN (75)
2021-07-17
5
2021-07-17
14
Kamińska Anna
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2021-07-17
7
2021-07-18
3
2021-07-18
9
2021-07-17
4
Kaplik Viktoria
Bez Przynależności Klubowej
2021-07-18
6
2021-07-18
1
Karst Julia
LUKJ Antoniówka
KEMI (45)
2021-07-17
10
2021-07-17
Kleinert Mateusz
Klub Jeździecki Hipologia Morów
CELESTE (56)
2021-07-17
4
2021-07-17
20
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
BRENDA (31)
2021-07-17
6
2021-07-17
13
2021-07-18
7
2021-07-18
Kołodziejczyk Maja
LKJ OLIMP Prudnik
WICHAWA (64)
2021-07-17
5
2021-07-17
2
Konopka Weronika
LUKJ Antoniówka
SUFRAŻ (44)
2021-07-17
16
2021-07-17
Konowalczuk Natasza
LKJ Ostroga Opole
2021-07-17
3
2021-07-17
1
Kopacka Anna
Bpk
KASZMIR (25)
2021-07-17
15
2021-07-17
Kotulla Patrycja
Klub Jeździecki Royal
2021-07-17
7
2021-07-17
Krechowicz Adam
KJ Vena Rogoźnik
ARAK (35)
2021-07-17
3
2021-07-17
3
2021-07-18
2
150
2021-07-18
4
Lenart Marko
LKJ Moszna
NEQUEL (33)
2021-07-17
1
2021-07-17
2
150
2021-07-18
1
2021-07-18
5
Majer Julia
LKJ MOSZNA
WANESS (76)
2021-07-17
2021-07-17
15
Mazur Irena
HiPPo Sports Team
DORA (58)
2021-07-17
1
2021-07-17
8
Mendel Maja
Zawodnik niezrzeszony
2021-07-17
5
2021-07-17
3
Musiał Zofia
BPK
2021-07-18
5
2021-07-18
1
Nabiałczyk Natalia
LKJ Ostroga Opole
2021-07-17
1
250
2021-07-17
1
300
2021-07-18
3
Nanowska Kornelia
bpk
FELA (38)
2021-07-18
1
2021-07-18
2
2021-07-18
6
2021-07-18
15
Neznal Marta
Brak
KRUS (55)
2021-07-17
11
2021-07-17
5
2021-07-18
8
2021-07-18
5
Nieświec Magdalena
BPK
JUDY (52)
2021-07-17
2
2021-07-17
9
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
PLAY (43)
2021-07-17
2
2021-07-17
18
Paszkowska Maja
Stajnia Magnice
VERMONT (29)
2021-07-18
2021-07-18
Puda Maja
Bpk
ILONA (74)
2021-07-18
1
2021-07-18
2
Respondek Antonina
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2021-07-17
11
2021-07-17
BRAWURA (78)
2021-07-18
9
2021-07-18
3
Sikacka Jolanta
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
MEFISTO (77)
2021-07-18
4
2021-07-18
3
Skupień Kamil
BPK
2021-07-17
8
2021-07-17
2021-07-18
14
2021-07-18
CALLIE (70)
2021-07-17
7
2021-07-17
2021-07-18
8
2021-07-18
3
MALIBU (71)
2021-07-17
19
2021-07-17
2021-07-18
6
Śmigiel Oliwia
LKJ ostroga opole
2021-07-17
9
2021-07-17
4
2021-07-18
4
Sobczyk Ewa
LKJ Ostroga Opole
EKSTAZA (16)
2021-07-17
2021-07-17
Święcicka Nikola
Stajnia Magnice
EMIR (30)
2021-07-18
3
2021-07-18
1
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
WITAS (41)
2021-07-17
2021-07-17
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
2021-07-17
1
2021-07-17
2
2021-07-18
3
2021-07-18
Szulc Oliwia
LKJ OLIMP Prudnik27
2021-07-17
12
2021-07-17
17
Szynkler Natalia
LKJ Ostroga
BELLA (7)
2021-07-17
6
2021-07-17
2021-07-18
5
2021-07-18
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2021-07-17
5
2021-07-17
5
2021-07-18
6
2021-07-18
1
200
Wach Izabela
Klub jeździecki Royal
2021-07-17
14
2021-07-17
2021-07-18
8
2021-07-18
Wolan Karolina
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2021-07-17
11
2021-07-17
Wolan Karolina
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2021-07-17
18
2021-07-17
Ząbkowska Lena
Klub Jeździecki Hipologia Morów
GWINEA (59)
2021-07-17
15
2021-07-17
12
2021-07-18
2
2021-07-18
9

Number of Riders: 58

Number of Horses: 74

The sum of prizes: 1 800.00

Competition results developed by: Klub Jeździecki Osadkowski Sp. z o.o.
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042014-2, KJ Osadkowski Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl