Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
213 ACCEPTED 2021-06-03 15:24:12
2021-06-03 15:24:12
Marcin Biały EAST RIVER
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
212 ACCEPTED 2021-06-02 19:28:28
2021-06-02 19:28:28
Maria Martyn SUŁTAN
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
211 ACCEPTED 2021-06-02 07:54:33
2021-06-02 07:54:33
Ekaterina Kiseleva ZEFIR K
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
210 ACCEPTED 2021-06-02 07:53:36
2021-06-02 07:53:36
Kseniya Kavaliova GIOCONDA
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
209 ACCEPTED 2021-06-02 07:47:34
2021-06-02 07:47:34
Karolina Kaźmierczak ŚWIETLIK
  • 2x 1/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 15/mini LL/do 70 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
208 ACCEPTED 2021-05-31 09:31:38
2021-05-31 09:31:11
Natalia Kot AWANTAŻ
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
207 ACCEPTED 2021-05-31 09:29:55
2021-05-31 09:29:55
Łukasz Kot SALAMON DON DARCO
  • 1x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
206 ACCEPTED 2021-05-30 19:18:41
2021-05-30 19:18:41
Kaja Żuk GRISTALLA - LA
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
205 ACCEPTED 2021-05-29 20:46:01
2021-05-29 20:46:01
Julia Jannack ALABAMA 69
  • 1x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
204 ACCEPTED 2021-05-29 20:01:37
2021-05-29 20:00:39
Tomasz Kuczerawy DREAM Z
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
203 ACCEPTED 2021-05-29 09:39:15
2021-05-29 09:39:15
Agnieszka Olszewska AFTER MIDNIGHT
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
202 ACCEPTED 2021-05-29 09:38:12
2021-05-29 09:37:47
Marta Światły SIBILLA
  • 1x 1/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
201 ACCEPTED 2021-05-29 09:37:07
2021-05-29 09:37:07
Julia Drozdowska KING OF THE BONGO
  • 2x 15/mini LL/do 70 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
200 ACCEPTED 2021-05-28 21:49:38
2021-05-28 19:42:15
Amelia Brelinska PONIATOWSKI
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
199 ACCEPTED 2021-05-28 21:44:27
2021-05-28 18:34:31
Kseniya Kavaliova REAGAN K
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
198 ACCEPTED 2021-05-28 21:44:34
2021-05-28 18:34:03
Artsiom Piroh LARS
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
197 ACCEPTED 2021-05-28 21:44:44
2021-05-28 18:33:16
Artsiom Piroh AHOI
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
196 ACCEPTED 2021-05-28 21:44:47
2021-05-28 18:32:46
Artsiom Piroh BEL DE JOUR
  • 1x 6/C/130 cm, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, dwufazowy art.274.5.3
195 ACCEPTED 2021-05-28 21:45:11
2021-05-28 17:58:27
Tomasz Kuczerawy MYRRHA
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
194 PRE-APPROVED 2021-05-28 21:45:15
2021-05-28 17:57:47
Tomasz Kuczerawy RANDIX VAN DE HUNTERS
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
193 ACCEPTED 2021-05-28 21:45:18
2021-05-28 17:57:00
Tomasz Kuczerawy KRACK E
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
192 ACCEPTED 2021-05-28 21:44:05
2021-05-28 17:37:22
Adam Grzegorzewski GUSTIQUE
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
191 ACCEPTED 2021-05-28 21:50:20
2021-05-28 14:42:13
Magdalena Wojda CALANDRIA
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 2x 22A//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - duże konie 110 cm
  • 1x 22B//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - duże konie 120 cm
190 ACCEPTED 2021-05-28 21:50:48
2021-05-28 14:40:31
Magdalena Wojda CORNET MW
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 22A//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - duże konie 110 cm
  • 1x 22B//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - duże konie 120 cm
189 ACCEPTED 2021-05-28 17:20:00
2021-05-28 14:39:20
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 2x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 21B//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - kuce 100 cm
188 ACCEPTED 2021-05-27 21:42:46
2021-05-27 21:18:07
Karolina Godoś CHRYSOS SR Z
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
187 ACCEPTED 2021-05-27 20:53:52
2021-05-27 19:10:13
Maria Adamietz JERDI
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
186 ACCEPTED 2021-05-27 20:53:55
2021-05-27 19:04:24
Maria Adamietz DROBINKA
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
185 ACCEPTED 2021-05-27 20:53:59
2021-05-27 19:04:05
Maria Adamietz CHELSEA BLUE
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
184 ACCEPTED 2021-05-27 20:54:02
2021-05-27 19:03:46
Barbara Adamietz LUKATO
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
183 ACCEPTED 2021-05-27 20:54:08
2021-05-27 19:03:18
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
182 ACCEPTED 2021-05-27 20:54:13
2021-05-27 18:36:17
Martyna Witoszek HAVANA
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
181 ACCEPTED 2021-05-27 14:28:00
2021-05-27 12:44:06
Martyna Skrobich NARCYZ
  • 2x 1/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 15/mini LL/do 70 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
180 ACCEPTED 2021-05-26 22:10:42
2021-05-26 22:07:26
Anna Bondziul BEOWULF
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
179 ACCEPTED 2021-05-26 22:10:47
2021-05-26 22:00:34
Konrad Stefanski NEMO
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
178 ACCEPTED 2021-05-26 21:10:29
2021-05-26 21:07:14
Kaja Żuk DA VINCI
  • 1x 6/C/130 cm, dwufazowy art.274.5.3
177 ACCEPTED 2021-05-30 19:17:38
2021-05-26 21:06:49
Kornelia Birunt ROBIN HOOD-LS
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
176 ACCEPTED 2021-05-26 21:10:38
2021-05-26 21:05:47
Natalia Morsztyn GOLD MARKE
  • 1x 6/C/130 cm, dwufazowy art.274.5.3
175 ACCEPTED 2021-05-26 21:10:43
2021-05-26 21:05:24
Piotr Morsztyn QUICKSILVER VAN DE BROUWERSHOEVE
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
174 ACCEPTED 2021-05-26 21:10:45
2021-05-26 21:04:59
Piotr Morsztyn ULOTKA-K
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
173 ACCEPTED 2021-05-26 21:10:49
2021-05-26 21:04:21
Piotr Morsztyn QUIDAM’S JOKER
  • 1x 6/C/130 cm, dwufazowy art.274.5.3
172 ACCEPTED 2021-06-02 19:18:30
2021-05-26 20:40:59
Zuzanna Jarocka STIGMATICA
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
171 ACCEPTED 2021-06-02 19:18:19
2021-05-26 20:40:31
Zuzanna Jarocka HI DIARADO
  • 1x 13/C/130 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/CC/140 cm, zwykły art.238.2.1
170 ACCEPTED 2021-06-02 19:18:48
2021-05-26 20:39:31
Zuzanna Jarocka COMMING STAR Z
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
169 ACCEPTED 2021-06-02 19:19:16
2021-05-26 20:38:43
Zuzanna Jarocka CHITO BLUE
  • 1x 19/N1/125 cm, zwykły art. 238.2.1
168 ACCEPTED 2021-05-26 21:00:52
2021-05-26 20:24:47
Ewelina Szczepanik PARDON MOI VRS
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
167 ACCEPTED 2021-05-26 21:00:54
2021-05-26 20:20:15
Maria Kaźmierczak DONNA STAR
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
166 ACCEPTED 2021-05-26 21:00:57
2021-05-26 20:17:26
Agata Malewska BEYASH QUAN
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
165 ACCEPTED 2021-05-26 21:01:01
2021-05-26 20:16:15
Zofia Lewandowska HEBA
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
164 ACCEPTED 2021-05-26 21:01:04
2021-05-26 20:15:37
Agata Malewska PABLO I
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
163 ACCEPTED 2021-05-26 18:49:06
2021-05-26 18:23:07
Paulina Słoniec CON CHIRA
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
162 ACCEPTED 2021-06-01 11:10:01
2021-05-26 09:55:07
Wiktoria Strażyńska INOWADI
  • 2x 15/mini LL/do 70 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
161 ACCEPTED 2021-05-26 08:58:44
2021-05-26 08:56:32
Julia Osadkowska HARLEJ
  • 1x 1/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
160 ACCEPTED 2021-05-26 08:58:45
2021-05-26 08:55:25
Lena Osadkowska BAZILIJUS
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
159 ACCEPTED 2021-05-26 08:58:47
2021-05-26 08:53:29
Lilianna Smolińska LEGIONAIR
  • 1x 1/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
158 ACCEPTED 2021-05-26 08:58:48
2021-05-26 08:46:39
Aleksandra Waligóra RIKA
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
157 ACCEPTED 2021-05-26 08:58:50
2021-05-26 08:45:47
Paweł Krystek KEYRA
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
156 ACCEPTED 2021-05-26 08:58:52
2021-05-26 08:43:53
Aleksandra Janasek RIKA
  • 1x 8/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
155 ACCEPTED 2021-05-26 08:58:54
2021-05-26 08:43:21
Eliza Wiśniewska CZCIONKA
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
154 ACCEPTED 2021-05-26 07:42:21
2021-05-26 07:09:17
Angelina Grabein CAMIRADO 3
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N1/125 cm, zwykły art. 238.2.1
153 ACCEPTED 2021-06-03 08:58:12
2021-05-25 22:56:46
Jacek Mierzwiński SZAQUEST
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19/N1/125 cm, zwykły art. 238.2.1
152 ACCEPTED 2021-05-26 07:42:31
2021-05-25 22:56:19
Jacek Mierzwiński KEY TO FORTUNA
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19/N1/125 cm, zwykły art. 238.2.1
151 ACCEPTED 2021-05-26 07:42:34
2021-05-25 22:55:54
Jacek Mierzwiński KAMIL
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
150 ACCEPTED 2021-06-03 08:58:37
2021-05-25 22:55:26
Jacek Mierzwiński GOLDEN
  • 1x 6/C/130 cm, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/CC/140 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/C1/135 cm, Grand Prix Jakubowic, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
149 ACCEPTED 2021-05-26 21:31:58
2021-05-25 21:25:05
Tomasz Burzyński Q7 (Q SIEBEN)
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N1/125 cm, zwykły art. 238.2.1
148 ACCEPTED 2021-06-02 06:03:29
2021-05-25 20:40:45
Alicja Surówka TIK TAK
  • 2x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
147 ACCEPTED 2021-05-25 22:39:58
2021-05-25 16:07:57
Tomasz Gałczyński MAJOR
  • 1x 1/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
146 ACCEPTED 2021-05-25 22:42:27
2021-05-25 16:04:53
Tomasz Gałczyński CERTINA 2
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
145 ACCEPTED 2021-05-25 22:40:07
2021-05-25 16:00:15
Tomasz Gałczyński KAIDA
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
144 ACCEPTED 2021-05-25 22:40:11
2021-05-25 15:59:32
Tomasz Gałczyński GROGORY
  • 1x 7/CC/140 cm, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/CC/140 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/C1/135 cm, Grand Prix Jakubowic, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
143 ACCEPTED 2021-05-25 22:40:15
2021-05-25 15:58:52
Tomasz Gałczyński NUMERUS
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
142 ACCEPTED 2021-05-25 22:40:21
2021-05-25 15:58:02
Tomasz Gałczyński DEKKO
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
141 ACCEPTED 2021-05-25 14:56:29
2021-05-25 09:38:33
Agnieszka Szynkolewska WIKI
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
140 ACCEPTED 2021-05-25 14:56:37
2021-05-25 09:38:18
Agnieszka Szynkolewska QUATTRO HIPPICA
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
139 ACCEPTED 2021-05-25 14:56:46
2021-05-25 09:34:44
Aleksandra Żmijewska DERWISZ
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
138 ACCEPTED 2021-05-25 22:42:15
2021-05-25 09:34:03
Izabela Lewandowska JASPER
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
137 ACCEPTED 2021-05-25 14:57:01
2021-05-25 09:33:33
Matylda Weigel HOPPER
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
136 ACCEPTED 2021-05-25 14:57:10
2021-05-25 09:33:09
Agnieszka Młynarczyk AVATAR
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
135 ACCEPTED 2021-05-25 14:57:17
2021-05-25 09:32:14
Patrycja Kazimierczyk BEN HUR
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
134 ACCEPTED 2021-05-27 12:13:00
2021-05-25 09:31:39
Hubert Kowalczyk CUDUŚ
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
133 ACCEPTED 2021-05-25 14:57:30
2021-05-25 09:30:52
Hubert Kowalczyk HARRY
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
132 ACCEPTED 2021-05-25 14:57:37
2021-05-25 09:30:24
Zofia Hankus ERICE
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
131 ACCEPTED 2021-05-25 14:57:44
2021-05-25 09:29:59
Magdalena Boguś GARLAND
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
130 ACCEPTED 2021-05-24 22:43:40
2021-05-24 21:36:11
Oliwia Płatek ELLE DARCO
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/C/130 cm, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/C/130 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/C1/135 cm, Grand Prix Jakubowic, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
129 ACCEPTED 2021-05-24 22:43:45
2021-05-24 21:35:39
Oliwia Płatek DON VITO
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/C/130 cm, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/C/130 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/CC/140 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/C1/135 cm, Grand Prix Jakubowic, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
128 ACCEPTED 2021-05-24 21:02:18
2021-05-24 20:38:57
Adam Grzegorzewski DARK FIRE
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
127 ACCEPTED 2021-05-24 21:04:21
2021-05-24 20:35:31
Adam Grzegorzewski FLANDRIA
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/C/130 cm, dwufazowy art.274.5.3
126 ACCEPTED 2021-05-24 21:04:58
2021-05-24 20:34:11
Adam Grzegorzewski UN RIO VAN TER MOUDE
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
125 ACCEPTED 2021-05-28 21:43:55
2021-05-24 20:32:39
Adam Grzegorzewski JACUZZY
  • 1x 6/C/130 cm, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, dwufazowy art.274.5.3
124 ACCEPTED 2021-05-28 21:43:46
2021-05-24 20:31:12
Adam Grzegorzewski ISSEM
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
123 ACCEPTED 2021-05-24 17:38:29
2021-05-24 16:22:46
Amanda Kolińska CUBA LIBRE
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22A//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - duże konie 110 cm
  • 1x 22B//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - duże konie 120 cm
122 ACCEPTED 2021-05-24 14:47:29
2021-05-24 14:47:29
Eryka Mikołajczyk ERRANTO
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N1/125 cm, zwykły art. 238.2.1
121 ACCEPTED 2021-05-31 07:43:41
2021-05-24 14:46:33
Eryka Mikołajczyk DYLANO M
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22A//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - duże konie 110 cm
  • 1x 22B//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - duże konie 120 cm
120 ACCEPTED 2021-06-03 15:13:55
2021-05-24 14:44:50
Eryka Mikołajczyk WESTFALIA L
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 22A//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - duże konie 110 cm
119 ACCEPTED 2021-05-23 22:52:27
2021-05-23 22:52:17
Jakub Przewdzięk MAJA
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
118 ACCEPTED 2021-05-23 22:52:09
2021-05-23 22:01:46
Magda Kamińska KON'AMIE
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
117 ACCEPTED 2021-05-23 22:52:18
2021-05-23 22:01:03
Tomasz Kumorek CARTAGINA
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/C/130 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N1/125 cm, zwykły art. 238.2.1
116 ACCEPTED 2021-05-23 22:52:31
2021-05-23 21:59:58
Magda Kamińska ROXY
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/C/130 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/C1/135 cm, Grand Prix Jakubowic, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
115 ACCEPTED 2021-05-23 22:52:38
2021-05-23 21:59:22
Emilia Mazur LE DUC
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 22A//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - duże konie 110 cm
114 ACCEPTED 2021-05-23 22:52:45
2021-05-23 21:58:25
Natalia Sztabińska CASABLANCA L
  • 2x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
113 ACCEPTED 2021-05-31 09:06:25
2021-05-23 21:57:57
Pola Białas KORYNT
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 2x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
112 ACCEPTED 2021-05-23 22:53:00
2021-05-23 21:56:59
Alicja Jagusiak FONDI-W
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 2x 21B//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - kuce 100 cm
111 ACCEPTED 2021-05-23 22:53:07
2021-05-23 15:30:32
Weronika Urbaniak DASTIFF
  • 2x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
110 ACCEPTED 2021-05-23 22:53:15
2021-05-23 15:29:34
Julia Groblica FRYKAS
  • 2x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
109 ACCEPTED 2021-05-23 22:53:21
2021-05-23 15:22:18
Antonina Respondek BAJKOWY KSIAŻĘ
  • 2x 21A//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - kuce 90 cm
108 ACCEPTED 2021-05-23 07:38:57
2021-05-22 22:52:37
Paulina Słoniec DIE KLEINE LADY
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
107 ACCEPTED 2021-05-24 17:38:32
2021-05-22 21:55:58
Konrad Morgała KNOCKASH GIRL
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 21A//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - kuce 90 cm
106 ACCEPTED 2021-06-02 19:29:03
2021-05-22 12:17:42
Agnieszka Olszewska IRONMAN
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
105 ACCEPTED 2021-05-22 18:45:52
2021-05-22 12:16:42
Agnieszka Olszewska JASON VDL
  • 1x 13/C/130 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/C1/135 cm, Grand Prix Jakubowic, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
104 ACCEPTED 2021-05-22 18:45:53
2021-05-22 12:16:08
Agnieszka Olszewska TAJNA
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
103 ACCEPTED 2021-06-02 19:29:32
2021-05-22 12:15:32
Agnieszka Olszewska LADY-LIKE BS
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
102 ACCEPTED 2021-05-22 18:45:57
2021-05-22 12:14:54
Agnieszka Olszewska C.SILESIA Z
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
101 ACCEPTED 2021-06-02 19:29:54
2021-05-22 12:14:22
Agnieszka Olszewska BALOUBETTA
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
100 ACCEPTED 2021-05-22 18:46:00
2021-05-22 12:13:37
Agnieszka Olszewska NEMIROFF
  • 1x 6/C/130 cm, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/C/130 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/C1/135 cm, Grand Prix Jakubowic, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
99 ACCEPTED 2021-05-21 15:05:59
2021-05-21 10:36:16
Klaudia Danak VIDAR "M"
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
98 ACCEPTED 2021-05-21 15:06:03
2021-05-21 10:35:10
Karolina Danak ARMIA
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 21A//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - kuce 90 cm
  • 1x 21B//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - kuce 100 cm
97 ACCEPTED 2021-05-31 13:41:17
2021-05-20 11:17:43
Helena Piontek RHIANNA S
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/C/130 cm, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
96 ACCEPTED 2021-05-31 13:41:43
2021-05-20 11:12:43
Helena Piontek CHEBBY
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
95 ACCEPTED 2021-05-31 13:42:13
2021-05-20 11:12:05
Barbara Piontek JAMAICA W
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
94 ACCEPTED 2021-05-20 07:08:43
2021-05-20 00:02:59
Wojciech Wasiukiewicz CAMERON
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
93 ACCEPTED 2021-06-03 15:19:58
2021-05-19 16:40:44
Wiktoria Szymkowicz DOT Q
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19/N1/125 cm, zwykły art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2021-05-19 17:12:55
2021-05-19 14:10:00
Laura Jankowiak EDITT-P
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19/N1/125 cm, zwykły art. 238.2.1
91 ACCEPTED 2021-05-19 12:57:24
2021-05-19 12:19:08
Rafał Grzesiak CHAMAN CORD
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
90 ACCEPTED 2021-05-19 12:58:18
2021-05-19 11:35:48
Anna Miśkiewicz BUENO CHICO
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
89 ACCEPTED 2021-05-19 12:58:26
2021-05-19 11:34:35
Anna Miśkiewicz DJANGO S
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
88 ACCEPTED 2021-05-19 12:58:33
2021-05-19 11:32:48
Bianka Łakomiec BACARDI
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
87 ACCEPTED 2021-05-19 12:58:38
2021-05-19 11:31:10
Maja Chruszcz WISSA
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
86 ACCEPTED 2021-05-19 12:59:14
2021-05-19 11:29:08
Tymoteusz Liss HULASZKA
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
85 ACCEPTED 2021-05-19 12:59:57
2021-05-19 11:28:17
Matylda Szymańska CAFETE
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
84 ACCEPTED 2021-05-19 13:00:06
2021-05-19 11:26:43
Barbara Kołpa MISS LOXGRAFINA
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
83 ACCEPTED 2021-05-19 13:44:20
2021-05-19 11:26:04
Anna Tomków-Bąk GRETTA REED
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
82 ACCEPTED 2021-05-19 13:44:26
2021-05-19 11:25:36
Wiktoria Bajorek GERONIMO CASH
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
81 ACCEPTED 2021-05-19 13:44:33
2021-05-19 11:24:54
Zuzanna Szewczyk ARMANI ARON
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
80 ACCEPTED 2021-05-19 13:44:40
2021-05-19 11:24:23
Martina Dżugaj NALA
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
79 ACCEPTED 2021-05-19 13:44:46
2021-05-19 11:23:43
Max Błaszczyk BAZALT
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
78 ACCEPTED 2021-05-19 13:44:52
2021-05-19 11:23:10
Maja Gregor EINAR S
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
77 ACCEPTED 2021-05-19 13:44:59
2021-05-19 11:22:33
Katarzyna Skorek MOON
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
76 ACCEPTED 2021-05-31 13:40:23
2021-05-19 10:38:17
Wiktoria Płuciennik VITAMINE DW Z
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 2x 22A//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - duże konie 110 cm
75 ACCEPTED 2021-05-31 13:40:33
2021-05-19 10:32:31
Wiktoria Płuciennik MOREPARK AD ALTA
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 21B//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - kuce 100 cm
74 ACCEPTED 2021-05-28 21:48:38
2021-05-19 09:17:45
Klaudia Danecka H VANESSA
  • 1x 19/N1/125 cm, zwykły art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2021-05-28 21:48:12
2021-05-19 09:17:24
Klaudia Danecka MUZE ALLA DE BAKKER
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
72 ACCEPTED 2021-05-28 21:47:50
2021-05-19 09:10:51
Klaudia Danecka MISTER MADDOCK W
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
71 ACCEPTED 2021-05-30 18:24:32
2021-05-18 22:29:40
Aleksander Libera NEVILLE II S
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19/N1/125 cm, zwykły art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2021-05-18 19:46:20
2021-05-18 19:30:11
Monika Matuszewska CATTOON
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
69 ACCEPTED 2021-05-18 19:46:22
2021-05-18 19:29:10
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/C/130 cm, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/C/130 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/C1/135 cm, Grand Prix Jakubowic, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
68 ACCEPTED 2021-05-18 18:57:57
2021-05-18 16:14:37
Weronika Poliwoda AKBAR ANGEL
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
67 ACCEPTED 2021-05-18 18:57:59
2021-05-18 16:12:05
Dominika Poliwoda CHIANTO
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
66 ACCEPTED 2021-05-18 18:58:33
2021-05-17 09:46:25
Oliwia Malińska VIPER W Z
  • 1x 6/C/130 cm, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/CC/140 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/C1/135 cm, Grand Prix Jakubowic, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
65 ACCEPTED 2021-05-30 19:15:02
2021-05-17 09:41:13
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/C/130 cm, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/C/130 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N1/125 cm, zwykły art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2021-05-18 18:58:42
2021-05-16 21:34:14
Agnieszka Mierzwińska EMMA
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19/N1/125 cm, zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2021-05-23 22:53:28
2021-05-16 19:07:30
Olivia Skrobich GOLIAS
  • 2x 1/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 15/mini LL/do 70 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
62 ACCEPTED 2021-05-18 18:58:51
2021-05-16 19:06:33
Joanna Marciniak DARK PEARL "M"
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19/N1/125 cm, zwykły art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2021-05-18 18:58:55
2021-05-16 19:05:20
Joanna Marciniak DOUBLE DIAMOND ''M"
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19/N1/125 cm, zwykły art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2021-05-18 18:59:00
2021-05-16 15:49:24
Agata Marczak OKTAWA
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 22A//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - duże konie 110 cm
59 ACCEPTED 2021-05-18 18:59:04
2021-05-16 11:06:38
Martyna Szczypa MARIO
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N1/125 cm, zwykły art. 238.2.1
58 ACCEPTED 2021-05-18 18:59:08
2021-05-16 11:05:11
Martyna Szczypa EL UNICO Z
  • 2x 8/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 15/mini LL/do 70 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
57 ACCEPTED 2021-05-18 18:59:12
2021-05-16 10:45:29
Patrycja Burzyńska ZUZA
  • 1x 1/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
56 ACCEPTED 2021-05-18 18:59:20
2021-05-16 05:48:18
Wiktor Dziemidowicz VIVERDI
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
55 ACCEPTED 2021-05-18 18:59:24
2021-05-16 05:47:46
Wiktor Dziemidowicz NUCIA
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2021-05-18 18:59:28
2021-05-16 05:47:08
Wiktor Dziemidowicz NUCENTO
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
53 ACCEPTED 2021-05-18 18:59:44
2021-05-16 05:46:31
Wiktor Dziemidowicz COCONUT CREAM
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
52 ACCEPTED 2021-05-18 19:01:25
2021-05-16 05:46:05
Wiktor Dziemidowicz ARASH
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2021-05-18 19:01:26
2021-05-15 22:31:02
Witold Hudzik PRINCESS PILGRIM P
  • 1x 1/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
50 ACCEPTED 2021-05-18 19:01:31
2021-05-15 22:30:05
Maja Szczerek TUTSI
  • 2x 1/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
49 ACCEPTED 2021-05-30 16:10:38
2021-05-15 19:23:27
Adam Krechowicz ARAK
  • 1x 22A//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - duże konie 110 cm
  • 1x 22B//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - duże konie 120 cm
48 ACCEPTED 2021-05-18 19:01:41
2021-05-15 14:59:41
Amelia Brelinska MARKIZ
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
47 ACCEPTED 2021-05-18 19:01:48
2021-05-15 14:58:51
Maja Goncerzewicz VERONA
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2021-05-18 19:01:53
2021-05-15 14:57:47
Marta Echaust EMIKA
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
45 ACCEPTED 2021-05-18 19:02:04
2021-05-15 14:57:06
Jakub Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2021-05-18 19:02:10
2021-05-15 14:55:57
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/C/130 cm, dwufazowy art.274.5.3
43 ACCEPTED 2021-05-18 19:02:15
2021-05-15 14:55:08
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 6/C/130 cm, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, dwufazowy art.274.5.3
42 ACCEPTED 2021-05-18 19:02:37
2021-05-15 10:42:05
Marko Lenart NEQUEL
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
41 ACCEPTED 2021-06-03 08:44:34
2021-05-15 08:43:07
Zuzanna Pisarska RINGO VAN HET MOLENHOF
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
40 ACCEPTED 2021-06-03 08:45:12
2021-05-15 08:42:39
Zuzanna Pisarska MY BLUE KW
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
39 ACCEPTED 2021-05-18 19:02:52
2021-05-14 21:29:40
Tomasz Gordzielik TOFIX
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
38 ACCEPTED 2021-05-18 19:02:54
2021-05-14 21:29:14
Kinga Gordzielik CONNER
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
37 ACCEPTED 2021-05-18 19:03:03
2021-05-14 21:28:21
Oliwia Dziemba HOT SPOT GG
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
36 ACCEPTED 2021-05-18 19:03:07
2021-05-14 20:18:32
Kevin Pszowski LUISSOME DESPOIRE
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22A//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - duże konie 110 cm
35 ACCEPTED 2021-05-18 19:46:27
2021-05-14 20:18:03
Kevin Pszowski JACOBSON L
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 22A//eliminacja do OOM na styl jeźdźca - duże konie 110 cm
34 ACCEPTED 2021-05-18 19:46:30
2021-05-14 17:56:36
Betina Bejgier PANQUIDAM
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
33 ACCEPTED 2021-05-18 19:46:32
2021-05-14 16:45:24
Oliwia Domagała SALMIN
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
32 ACCEPTED 2021-05-30 18:00:16
2021-05-14 14:44:38
Martyna Łomzik ELEGANT
  • 1x 1/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
31 ACCEPTED 2021-05-18 19:46:37
2021-05-13 22:00:02
Krzysztof Filusz SMUGA M
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
30 ACCEPTED 2021-05-18 19:46:46
2021-05-12 23:24:52
Łukasz Wylęga CAMOMILLA
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
29 ACCEPTED 2021-05-18 19:46:49
2021-05-12 23:24:29
Łukasz Wylęga CALANDA
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
28 ACCEPTED 2021-05-18 19:46:52
2021-05-12 23:21:46
Patrycja Glińska LAKI PP
  • 2x 1/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
27 ACCEPTED 2021-05-18 19:47:00
2021-05-12 23:19:57
Julia Wylęga BRUTUS
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
26 ACCEPTED 2021-05-28 14:33:27
2021-05-12 23:19:22
Marta Wylęga LIBERATTO P
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
25 ACCEPTED 2021-05-18 19:47:06
2021-05-12 21:06:54
Michalina Szmuc CITIZEN
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
24 ACCEPTED 2021-05-18 19:47:10
2021-05-12 18:03:56
Isabela Klaassen SFERA S
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
23 ACCEPTED 2021-05-18 19:47:14
2021-05-12 18:03:28
Isabela Klaassen SILESIA
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
22 ACCEPTED 2021-06-02 07:48:17
2021-05-12 07:06:31
Karolina Bruzdowska QUERENTINO
  • 1x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
21 ACCEPTED 2021-05-18 19:47:37
2021-05-11 22:45:58
Malwina Przyśliwska ILUZJA
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
20 ACCEPTED 2021-05-30 18:15:22
2021-05-11 22:22:31
Maja Kaźmierczak MALINA
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
19 ACCEPTED 2021-05-18 19:47:41
2021-05-11 19:55:13
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/C/130 cm, dwufazowy art.274.5.3
18 ACCEPTED 2021-06-02 07:52:31
2021-05-11 18:34:03
Dominik Jazienicki CYNTHIA
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
17 ACCEPTED 2021-05-18 19:47:50
2021-05-11 18:16:26
Hanna Urbaniak GOLAN
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
16 ACCEPTED 2021-06-03 08:59:13
2021-05-11 16:01:21
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
15 ACCEPTED 2021-05-18 19:48:04
2021-05-11 13:39:12
Aleksandra Skąpska CISALL FS
  • 1x 6/C/130 cm, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/CC/140 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/C1/135 cm, Grand Prix Jakubowic, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
14 ACCEPTED 2021-05-18 19:48:09
2021-05-11 12:29:10
Adrianna Jendrośka CASLLAR DELA PIERRE 13
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/C/130 cm, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/C/130 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/C1/135 cm, Grand Prix Jakubowic, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
13 ACCEPTED 2021-05-18 19:48:17
2021-05-11 11:33:02
Aleksandra Kozak TERCET
  • 1x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
12 ACCEPTED 2021-05-18 19:48:22
2021-05-11 11:04:52
Antonina Burchard MISS COTTONLAND
  • 2x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
11 ACCEPTED 2021-05-18 19:48:25
2021-05-10 13:31:53
Kacper Kostecki VALENTINO RED WINE
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19/N1/125 cm, zwykły art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2021-05-18 19:48:36
2021-05-10 11:52:45
Anna Szklarska SZALONY CHE
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
9 ACCEPTED 2021-05-31 13:43:03
2021-05-10 11:14:59
Aleksandra Stempniewicz EMPATIA L
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
8 ACCEPTED 2021-06-02 19:31:02
2021-05-10 10:56:13
Laura Tomann EXPRESSO EH Z
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 16/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
7 ACCEPTED 2021-05-18 19:48:47
2021-05-10 10:23:14
Żaneta Jerzyk NOTTING HILL DWERSE HAGEN
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2021-05-18 19:48:51
2021-05-09 20:03:24
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/120 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19/N1/125 cm, zwykły art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2021-05-18 19:48:55
2021-05-09 18:37:40
Karolina Wolan KANNAN DR JANETZKO
  • 1x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
4 ACCEPTED 2021-05-18 19:48:58
2021-05-09 18:20:35
Wiktoria Gałuszka DE NIRO
  • 1x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 18/P1/115 cm, zwykły art.238.2.1
3 ACCEPTED 2021-05-18 19:49:02
2021-05-09 18:20:15
Hanna Jezierska LANZAROTE
  • 2x 3/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
2 ACCEPTED 2021-05-19 16:19:20
2021-05-09 17:41:18
Aleksandra Tyszka DEYNA
  • 2x 1/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 15/mini LL/do 70 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
1 ACCEPTED 2021-05-18 19:49:15
2021-05-09 17:14:08
Daria Wichowska MINERVA
  • 2x 2/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/do 90 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 17/L/100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ METPOL
2001 (MJ.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ METPOL
2003 (J.)
O036795
3. Bajorek Wiktoria KJ VOLTA
2007 (JM.)
LZRWZJ/964/21
4. Bejgier Betina KJ Equiteam
2002 (MJ.)
O044788
5. Białas Pola Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2006 (JM.)
O050704
6. Biały Marcin Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O011390
7. Birunt Kornelia KJ Kietlów
2006 (JM.)
0049582
8. Błaszczyk Max KJ VOLTA MIŁOCICE
2008 (JM.)
BRAK
9. Boguś Magdalena KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O050100
10. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
11. Brelinska Amelia Atena Ostrzeszów
2005 (J.)
brak
12. Bruzdowska Karolina Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2004 (J.)
O054991
13. Burchard Antonina Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
O050747
14. Burzyńska Patrycja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O064127
15. Burzyński Tomasz KJ Trachy
2004 (J.)
O048239
16. Chruszcz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2005 (J.)
O045649
17. Ciszewska Julia OKJ Oxer we Wtórku
2001 (MJ.)
Brak
18. Danak Karolina Klub Jeździecki Pro Horses
2008 (JM.)
O060041
19. Danak Klaudia Klub Jeździecki Pro Horses
2004 (J.)
O051126
20. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (MJ.)
O039954
21. Domagała Oliwia Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2008 (JM.)
O061797
22. Drozdowska Julia KJ Osadkowski
2016 (Mł.)
brak
23. Dziemba Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2009 (JM.)
O047713
24. Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
S
O027328
25. Dżugaj Martina KJ VOLTA MIŁOCICE
2007 (JM.)
LZRWZJ/1915/21
26. Echaust Marta Atena - ostrzeszow
2005 (J.)
brak
27. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
28. Frąckowiak Martyna bpk
2003 (J.)
O035367
29. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
30. Gałuszka Wiktoria JKS Hanna
2000 (MJ.)
O038080
31. Glińska Patrycja bpk
S
brak
32. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
33. Goncerzewicz Maja KJ Atena
2007 (JM.)
O054049
34. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Borycz
2006 (JM.)
O052013
35. Gordzielik Tomasz Klub Jeździecki Borycz
2008 (JM.)
O051229
36. Grabein Angelina RFV Wehrkirch Horka
2005 (J.)
none
37. Gregor Maja KJ VOLTA
2009 (JM.)
brak
38. Groblica Julia KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2004 (J.)
O050115
39. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
40. Grzesiak Rafał Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O025487
41. Hałoń Klaudia KJ Picador
S
O033287
42. Hankus Zofia Klub Jeździecki Chrobry
2007 (JM.)
O049703
43. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
44. Hudzik Witold bpk
S
O039362
45. Jagusiak Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2008 (JM.)
O048535
46. Janasek Aleksandra KJ Osadkowski
2004 (J.)
O057433
47. Jankowiak Laura KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O039417
48. Jannack Julia Reitclub Groß Kölzig
2004 (J.)
none
49. Jarocka Zuzanna Tuszyński KJ Garbówek
2003 (J.)
O036061
50. Jazienicki Dominik bpk
2003 (J.)
O045650
51. Jendrośka Adrianna bpk
2000 (MJ.)
O028521
52. Jerzyk Żaneta LKJ Ostroga Opole
S
O034007
53. Jezierska Hanna JKS Hanna
2005 (J.)
O041177
.
54. Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice
S
O002662
55. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
S
O045438
56. Kazimierczyk Patrycja Klub Jeździecki Chrobry
2007 (JM.)
O062476
57. Kaźmierczak Karolina Sporthorses Łomianki
2004 (J.)
O032053
58. Kaźmierczak Maja Sporthorses Łomianki
2008 (JM.)
O055740
WAUG1248/226952/18
59. Kaźmierczak Maria Łódzki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O045565
60. Kiseleva Ekaterina KJ Okoły
S
None
61. Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
62. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (MJ.)
O038727
63. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
64. Kołpa Barbara KJ VOLTA MIŁOCICE
2005 (J.)
1916/21
65. Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn
S
O003146
66. Kot Łukasz BPK SLA
S
O045895
67. Kot Natalia BPK sl
2002 (MJ.)
O044046
68. Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
2009 (JM.)
O048645
69. Kozak Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2005 (J.)
1544/21
70. Krechowicz Adam KJ Vena Rogoźnik
2006 (JM.)
O058453
71. Krystek Paweł KJ Osadkowski
2005 (J.)
brak
72. Kuczerawy Tomasz KJ Platan
S
O001835
73. Kuczerawy Tomasz KJ Platan
S
O001835
74. Kumorek Tomasz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O000324
75. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
76. Lewandowska Izabela KJ Chrobry
S
O002143
77. Lewandowska Zofia SKJ Horseprofi Łódź
2006 (JM.)
O042827
78. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
S
O021513
79. Liss Tymoteusz KJ Volta Miłocice
2008 (JM.)
O053735
80. Łakomiec Bianka KJ VOLTA MIŁOCICE
2003 (J.)
O043979
81. Łomzik Martyna WKJ
2005 (J.)
O046434
82. Malewska Agata SKJ Horseprofi Łódź
2005 (J.)
O056331
83. Malińska Oliwia Szumlakowscy Cysterny Brzeg
S
O024202
10171641
84. Marciniak Joanna KJ Metpol
S
O006281
85. Marczak Agata OSK Michalscy
2008 (JM.)
O053563
86. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
87. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
88. Mazur Emilia BPK
2007 (JM.)
O046621
89. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
90. Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002733
91. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski Jakubowice
2007 (JM.)
O052725
92. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
93. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
94. Młynarczyk Agnieszka Klub Jeździecki Chrobry
2004 (J.)
O037688
95. Morgała Konrad Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2009 (JM.)
O062158
96. Morsztyn Maja KJ Kietlów
2011 (Mł.)
-
97. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O035846
98. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
99. Morsztyn Wojciech BPK
100. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
101. Osadkowska Julia KJ Osadkowski Jakubowice
2008 (JM.)
Brak
102. Osadkowska Lena Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
2006 (JM.)
brak
103. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
104. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
105. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
106. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
2000 (MJ.)
O027023
107. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (J.)
O034540
108. Płuciennik Wiktoria KS Small Cherry Trzebnica
2009 (JM.)
O055695
109. Poliwoda Dominika Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2002 (MJ.)
O029239
110. Poliwoda Weronika Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2002 (MJ.)
O029240
111. Przewdzięk Jakub Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2005 (J.)
O050863
112. Przyśliwska Malwina St. Sportowe Vidavia
S
O003216
113. Pszowski Kevin Jumping Team Brynica
2008 (JM.)
O047502
114. Respondek Antonina KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2008 (JM.)
O061867
115. Skąpska Aleksandra Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2000 (MJ.)
O036344
116. Skorek Katarzyna KJ VOLTA
2009 (JM.)
BRAK
117. Skrobich Martyna Klub Jeździecki Metpol
2011 (Mł.)
0063352
118. Skrobich Olivia Klub Jeździecki Metpol
2009 (JM.)
0063353
119. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O054310
120. Smolińska Lilianna KJ Osadkowski Jakubowice
2005 (J.)
O044691
121. Stefanski Konrad OLMET-OSPET OSTROW WLKP
S
BRAK
122. Stempniewicz Aleksandra bpk
S
O038444
123. Strażyńska Wiktoria Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O031591
124. Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2008 (JM.)
O060583
125. Światły Marta LKJ Ostroga Opole
2009 (JM.)
O061858
126. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
127. Szczerek Maja Atena Ostrzeszów
2006 (JM.)
brak
128. Szczypa Martyna LZJ DRAMA Zbrosławice
S
O018920
129. Szewczyk Zuzanna KJ VOLTA MIŁOCICE
2007 (JM.)
LZRWZJ/968/2
130. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
131. Szmuc Michalina KJ Pegaz Chwałowice
2003 (J.)
O028523
132. Sztabińska Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2003 (J.)
O059173
133. Szymańska Matylda KJ VOLTA
2009 (JM.)
brak
134. Szymkowicz Wiktoria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2004 (J.)
O041598
Brak
135. Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
S
O007617
136. Tomann Laura BPK - MAZ
2003 (J.)
O047607
137. Tomków-Bąk Anna KJ VOLTA
S
brak
138. Tyszka Aleksandra JKS HANNA
2001 (MJ.)
O063638
139. Urbaniak Hanna OSK Michalscy
2004 (J.)
O051925
140. Urbaniak Weronika KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
O047478
141. Waligóra Aleksandra BPK
2001 (MJ.)
0000
142. Wasiukiewicz Wojciech Bez Przynależności Klubowej K P O
S
O060128
143. Weigel Matylda KJ Chrobry Warszawa
S
O053189
144. Wichowska Daria KJ Ślęza
S
O007402
145. Wiśniewska Eliza Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
2008 (JM.)
brak
146. Witoszek Martyna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2005 (J.)
O049455
147. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
148. Wolan Karolina Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2001 (MJ.)
O036797
149. Wylęga Julia bpk
2007 (JM.)
brak
150. Wylęga Łukasz KJ Jumping Team Brynica
S
O009920
151. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
152. Żmijewska Aleksandra KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O051069
153. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (J.)
O042800
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

249

AFTER MIDNIGHT SP POL 2016 Wałach gniada/168 F: Guffi
M: Aida HL / Pink Floyd HL
brak
2.

260

AHMAR SAPHIR SP Polska 2010 Ogier Gniada F: Torado II
M: Alusha H/Acord II
3.

243

AHOI SP GER 2016 stallion light chestnut/172 F: Aladin
M: anabell
K031033 de455879019316
4.

93

AKBAR ANGEL SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: GUFFI
M: ARLIN
K015857 616009670088109
5.

250

ALABAMA 69 DE POL 000 klacz gniada/165 F: nn
M: nn
brak DE498570046309
6.

11

ARAK TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/164 F: NN
M: NN
K021246 616 999 53 02791 11
7.

106

ARASH SP POL 2014 ogier gniada/175 F: Corian's Ass / Coriano Z
M: Amaretto / Tolan R
K026941 616009670092214
8.

160

ARMANI ARON SP POL 2017 wałach gniada/172 F: KLASYK
M: AIDA LOT ARON
BRAK 616 007 61 01618 17
9.

168

ARMIA KOŃ MAŁY POL 2011 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Trank
M: Aliszka
K030212 616013510305511
10.

264

ASSADUR MŁP POL 2007 wałach gniada/167 F: Dounba / Kaldoun
M: Assunta / Kwartet
K014019 POL006580421507
11.

194

AVATAR SP POL 2011 Wałach siwa F: Imequyl
M: Alameda
K023085
12.

254

AWANTAŻ MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Frazes
M: Awelana
K020799 616006550027110
13.

153

BACARDI SP POL 2015 Wałach siwa/167 F: CORVALLO
M: BIRMA
K026952 616 009 67 00183 15
14.

182

BAJKOWY KSIAŻĘ KUC FELIŃSKI POL 2014 wałach srokata/kuc:136 F: Wicher
M: Bajka
K031014 616013670099114
15.

62

BALOUBETTA DS GER 2015 klacz gniada/168 F: Balous Bellini /
M: Siana / Caratello B
K029642 DE481810180315
16.

114

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
17.

162

BAZALT SP POL 2003 wałach gniada/168 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
K014614 POL009670021703
18.

211

BAZILIJUS BH POL 2012 wałach siwa/163 F: Bacardi
M: Modera Sunny / Chalan
brak LTU006490044812
19.

244

BEL DE JOUR SP POL 2010 mare bay/180 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810
20.

262

BELISSIMO F:
M:
21.

195

BEN HUR KUC POL 2009 ogier kasztanowata/kuc:145 F: Rob Roy / Renoir
M: Bajeczka / Mister Man
K016929 616013640067709
22.

227

BEOWULF WESTF POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Corleolord L / Corleograf
M: Birma / Elvis
K030791 DE441411194916
23.

220

BEYASH QUAN SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Dżentelmen
M: Bacarolla
K029098 616009610082616
24.

129

BRUTUS WLKP POL 2014 wałach kara/165 F: Ulco /
M: Bora /
brak 616007610065514
25.

151

BUENO CHICO SP POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/172 F: BIJOU BE
M: BRETANIA
K030546 616009670084517
26.

171

C.SILESIA Z ZANGERSHEIDE POL 2015 klacz siwa/166 F: Chelssini Z
M: Keyra
K028570 Brak
27.

156

CAFETE OLDENBURSKA POL 2006 wałach gniada/167 F: Coupe ce Coeur
M: Querida
brak DE 433330616006
28.

127

CALANDA SP POL 2017 klacz gniada/173 F: Bankiet
M: Casandra
Brak 616009670040217
29.

86

CALANDRIA OLD POL 2011 klacz siwa/166 F: Cebulon Blanc/Carthago
M: Majola /Just Spectacular
KO19773 DE4181800005911
30.

265

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada F: So in Love
M: Calma M
Brak
31.

121

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
K025531 DE441411334213
32.

166

CAMERON WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kara/174 F: Grand Master
M: Carmina
K030559 616 007 61 02064 15
33.

207

CAMIRADO 3 MECKLENBURGER GER 2012 gelding grey/1.80m F: Coratio
M: Calamain
none DE427270270712
34.

126

CAMOMILLA WEST POL 2015 klacz gniada/172 F: Cottonclub
M: Falkenhof's Linaris
Brak DE441411214515
35.

30

CANSIN OLD GER 2008 klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
K022652 DE43333619208
36.

175

CARTAGINA OLDENBURG POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Carlos DZ
M: Caren
K024708 DE433331730713
37.

179

CASABLANCA L SP POL 2011 klacz gniada/170 F: CHE GUEVARA L
M: Colina L
K018968 616009610105411
38.

137

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL GER 2011 wałach gniada/166 F: Casall / Caretino
M: Wespe II / Dollar De La Pierre
K025022 DE421000183111
39.

120

CATTOON WESTF POL 2016 wałach siwa/165 F: Cottonclub
M: Jung Pamplona/Lancer III
K030512 DE 441411203216
40.

74

CERTINA 2 OLDENBURG POL 2015 klacz gniada/167 F: Bijou Be
M: Cynara/Special Power
. DE 418182522215
41.

150

CHAMAN CORD SP POL 2015 Wałach gniada/160 F: Chaman / Baloubet Du Rouet
M: Cyrkonia/ Turbud Quirinus
K027124 616009510237315
42.

49

CHEBBY OLD GER 2013 klacz siwa/173 F: Cessna / Cordalme
M: Libelle / Celano
K030845 DE433330967613
43.

232

CHELSEA BLUE Ger-Springpferdezuchtverband O POL 2005 klacz kasztanowata/166 F: CHACCO-BLUE
M: COBETTE
K010510 DE 418 180138905
44.

134

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada/. F: Lamberk
M: Cendra
K023614 DE431315400912
45.

94

CHIANTO SP POL 2017 wałach gniada/163 F: Hippica Koh-I-Nor
M: Cassiopea
K030538 A0023495S
46.

81

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada/178 F: Chacco-Blue/ Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
K010812 DE418180122205
47.

235

CHRYSOS SR Z ZANGERSHEIDE BEL 2009 Wałach siwa/170 F: Clinton I
M: Hella XVIII
K026950 Brak
48.

136

CISALL FS NIEM. SPORT. POL 2009 Wałach gniada/171 F: Ciacomo
M: Salanda FS
K018423 DE456570343309
49.

130

CITIZEN HOL GER 2008 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Isa III / Cor De La Bryere
K011516 DE421000562908
50.

105

COCONUT CREAM SP POL 2016 klacz siwa/175 F: LA CALIDAD
M: COLETT
brak 616009670087116
51.

80

COMMING STAR Z ZANGERSHEIDE NED 2015 wałach gniada/164 F: Comme il Faut
M: Carthana Z/ Carthago
K030650 647489302y7337
52.

216

CON CHIRA German Sport Horse GER 2009 Mare darkbay/168 F: Convoi/contender
M: Saphira/sacoor
K016118 K016118 DE456570094109
53.

117

CONNER HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach gniada/170 F: Contender
M: Perfectlady
K009678 DE421000027605
54.

87

CORNET MW WAŁACH POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
K026867 DE433330558114
55.

184

CUBA LIBRE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach skarogniada/174 F: TREFL
M: CZATA
K025505 616 009 66 08484 13
56.

196

CUDUŚ KUC POL 2011 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: Nando / Nightstar
M: Chanel / Cyma
K022425 616013640076211
57.

28

CYNTHIA OLD POL 2011 klacz skarogniada/172 F: Carenzo /
M: Cilli / Carprilli
K030107 DE433332024711
58.

215

CZCIONKA KUC POL 2001 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Esauł
M: Czarna
brak brak
59.

222

DA VINCI SP POL 2005 stallion white/- F: Corde
M: Drosella
K009374 POL009590064005
60.

185

DARK FIRE X POL X wałach gniada/X F: X
M: X
X X
61.

97

DARK PEARL M SP POL 2015 klacz kara/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Destiny / Qumball
K027494 616009690020315
62.

180

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince
M: Doryda
K013668 POL009670002502
63.

145

DE NIRO SP POL 2015 wałach ciemnogniada/163 F: Cassilio /
M: Dirty Dancing / Adrian
K027897 616009690037415
64.

206

DEKKO SP POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: Hippika Koh i Noor
M: Dekadencja/Denard
K029067 616009540026815
65.

192

DERWISZ SP POL 2009 Ogier gniada/157 F: Ulisses / Karandasj
M: Dewiza / Elvis
K018440 616009610221309
66.

147

DEYNA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Con Calma
M: Diana
K031530 616009680008212
67.

173

DIE KLEINE LADY NN POL 2009 klacz biała/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 328001092440220
68.

152

DJANGO S SP POL 2014 wałach inna/168 F: LOU REED
M: DARIA
K030400 616 009 69 00153 14
69.

189

DON VITO SP POL 2013 wałach gniada/172 F: Vitalis
M: Dalia Z / Dutch Capitol hol.
K023883 616009530092613
70.

219

DONNA STAR Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada/168 cm F: Lord Star
M: Darola
K021674 616009530053912
71.

46

DOT Q WESTFALSKA POL 2012 Klacz kasztanowata/166 F: Lupicor
M: Jung La Toya
Brak Brak Brak
72.

98

DOUBLE DIAMOND ''M SP POL 2015 wałach gniada/164 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Dolores / Elvis
K027500 616009690020215
73.

90

DREAM Z ZANG POL 2016 wałach kara/172 F: Dominator 2000 Z /
M: Uraca v.d. Heydehoek / Esprit De Conquete
K027967 056015Z55714316
74.

231

DROBINKA Pol-Polski Kon Szlachetny Polk POL 2012 klacz ciemnogniada/165 F: QUASIMODO VAN DE MOLENDREEF
M: DANNELINE
616009510343712 K021566
75.

67

DYLANO M KWPN NED 2008 wałach gniada/168 F: Cantos / Contender
M: Kalibra / Ulster
K014233 528003200800858
76.

263

E-FIFKA KUC POL 2011 mare white/- F: Elektorn
M: Fantazja
- -
77.

259

EAST RIVER XX POL 2007 wałach gniada/168 F: xx
M: xx
xx xx
78.

165

EDITT-P SP POL 2013 klacz siwa/175 F: Con Calma / Calato
M: Etna / Landos
K025204 616009610036413
79.

163

EINAR S SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Barnos
M: Elnema
686/21 6160096901099715
80.

92

EL UNICO Z ZANGERSHEIDE POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: E-STAR
M: ZICORA h
K031195 056015Z55598418
81.

17

ELEGANT WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/160 F: Czador
M: Eneida
K025011 POL 007 60 03257 07
82.

188

ELLE DARCO SP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Ogano Sitte/Darco
M: Emmy
K021609 616009550139711
83.

111

EMIKA ŚL POL 2009 Klacz gniada/161 F: NN
M: NN
K026453
84.

96

EMMA OLDEMBURSKA POL 2014 Klacz siwa/170 F: Cantoblanco
M: Esme
K027062 DE418180273814
85.

35

EMPATIA L SP POL 2013 Klacz kasztanowata/174 F: Vulkan L / Vulkano
M: Elba / Batman
K027853 616009610072613
86.

198

ERICE SP POL 2008 Klacz gniada F: Charisma 115 / Calido I
M: Ehrendame / Ehrentusch
K012100 POL009510208208 104JR94
87.

183

ERRANTO KWPN LTU 2009 gelding dark bay/171 F: Warrant
M: Pirona
none -
88.

36

EXPRESSO EH Z ZANG BEL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Laila / Farmer
K029644 056015Z55768513
89.

186

FLANDRIA X POL X klacz kasztanowata/X F: X
M: Xx
X X
90.

8

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
K024986 528003201008609
91.

234

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Bel-Het Belgisch Warmbloedpaar POL 2005 wałach gniada/169 F: CARDENTO
M: ANOUK VAN HET PANGAARDENHOF
K016311 BEL-W-239690-BWP
92.

64

FONDI-W Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Joker-W
M: Flika-W
K029296 616013580372315
93.

181

FRYKAS SP POL 2004 wałach gniada/170 F: Kurdesz
M: Famba
K018462 009540055004
94.

199

GARLAND SP POL 2009 Wałach gniada/175 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Granada PG / Calderon
K017960 616009661129409
95.

159

GERONIMO CASH Kłusak Francuski POL 2016 wałach gniada/162 F: Redeo Joselyn
M: Trixie
brak 25000116323986L
96.

256

GIOCONDA NN POL 2015 mare black/160 F: garibaldi
M: argentina
K029420 04001871-97036-15
97.

135

GOLAN SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Analog
M: Gobi / Banita
K029367 616009540027015
98.

223

GOLD MARKE SP POL 2011 wałach jasnokasztanowata/- F: Calto Kama /
M: Gitane De Furnes /
K021284 616009640057011
99.

76

GOLDEN SP POL 2011 wałach ciemnogniada/169 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Goldi / Wenz
K022449 616009670110711
100.

9

GOLIAS KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/139 F: --
M: --
-- --
101.

158

GRETTA REED WLKP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Lou Reed
M: Galaktyka
K024806 616007670068314
102.

251

GRISTALLA - LA WLKP POL 2015 mare bay/160 F: Cristallo 1
M: Gwiazda
K026782 -
103.

204

GROGORY KWPN POL 2011 wałach gniada/170 F: Up to Date
M: New Milion/Emilion
K026756 528003201104608
104.

240

GUSTIQUE X POL X wałach siwa/X F: X
M: X
X X
105.

43

H VANESSA KWPN POL 2012 klacz kasztanowata/- F: Tangelo van De Zuuthoeve
M: Roxana-Vanessa
K028470 528003201206400
106.

210

HARLEJ KUC POL 2003 wałach gniada/143 F: Nando
M: Harfa
Brak 616013611329003
107.

197

HARRY WLKP POL 2003 ogier ciemnogniada/170 F: Noel / Eszelon II
M: Hańcza / Kaszmir
K008253 POL007510020703 103ZM57
108.

1

HAVANA SP POL 2010 klacz gniada/170 cm F: Califax
M: Hrabina
K025768 616009540098110
109.

221

HEBA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz kara/165 F: Huzar
M: Herbajka
Brak 616006591044613
110.

79

HI DIARADO Deutsches Sportpferd GER 2013 ogier skarogniada/168 F: Diarado
M: Sardynia
K022620 DE456570175613
111.

193

HOPPER KWPN Ned 2012 ogier gniada/170 F: Carrera KWPN
M: Assivona KWPN/ Numero Uno KWPN
K021845 528003201206972
112.

118

HOT SPOT GG Duutsches Reitpony POL 2005 ogier kara/kuc:148 F: HATTRICK
M: CROWN IKONE
K027183 DE422220077805
113.

155

HULASZKA WLKP POL 2004 klacz siwa/166 F: Fred /
M: Harfa / Trento
K026954 POL00911123704
114.

133

ILUZJA WLKP POL 2014 klacz gniada/175 F: Maaik
M: Inguri
210/21 616007610062814
115.

77

INOWADI Szlachetny Półkrew POL 2008 klacz gniada/165 F: Endos
M: Iza-Boo
K020183 POL 009 63 00520 08
116.

237

INSIDER HANOVER GER 2015 wałach ciemnogniada/162 F: INLINER
M: LADY DREAM OF DANCE
K031996 DE431316200115
117.

60

IRONMAN KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/172 F: Babalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Alberdine v. Vlaswinkel / Tangelo Van De Zuuthoeve
K024388 528210002969233
118.

70

ISSEM KWPN POL 2013 wałach kasztanowata/224,5km F: Quality Time / Quantum
M: Elle / Clinton
K024674 528003201301430 106BH73
119.

122

JACOBSON L KWPN NED 2014 Wałach siwa/159 F: Durango VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528003201404931
120.

69

JACUZZY X POL X Wałach gniada/Z F: Z
M: Z
X Z
121.

50

JAMAICA W BWP BEL 2009 klacz kara/162 F: Nonstop / Darco
M: Pamira / Portepee
K030844 056002W00293926
122.

169

JASON VDL KWPN POL 2014 ogier siwa/169 F: Dakar VDL
M: Zafaranta VDL /Diamant De Semmily
K026203 000000
123.

72

JASPER WLKP POL 2009 wałach gniada/170 F: Quasimodo van de Molendreef
M: Jenefer
K016599 616007600362809
124.

230

JERDI - POL 2014 wałach gniada/165 F: VERDI
M: WUSIENA B
- 528003201401638
125.

203

KAIDA KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/170 F: Chaman
M: Daytona/Cinccinati
K031612 528003220160855
126.

209

KAMIL KWPN NED 2015 ogier gniada/170 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Rebalia W / Lancelot
K027740 528003201502923
127.

144

KANNAN DR JANETZKO DSP POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Kannan
M: Diarada / Diarado
K032179 DE 441411163617
128.

208

KEY TO FORTUNA KWPN NED 2015 ogier kara/165 F: Carrera VDLCarrera VDL / Cardento
M: Carrera VDL / Cardento
K027734 528003201508310
129.

214

KEYRA SP POL 2011 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Korsika / Kolibri
K022678 616009670095411
130.

248

KING OF THE BONGO KUC POL 2014 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:14 F: nn
M: nn
K030918 brak
131.

63

KNOCKASH GIRL KUC CONN. POL 2012 klacz siwa/kuc:145 F: Nn
M: Nn
K024793 372003000121178
132.

174

KON'AMIE EST.SPORT POL 2014 klacz gniada/172 F: Kontador v.d.doorndonkhoeve C
M: Titanic S
K026439 23300114A128111
133.

252

KORYNT WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/165 F: Grandioso
M: Kwerenda
K020557 616007610168410
134.

247

KRACK E KWPN NED 2015 ogier gniada/175 F: Harley VDL
M: Sunbeam
K030505 528003201502477
135.

61

LADY-LIKE BS WESTF GER 2016 klacz siwa/172 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Daylight / Dinard L
K029640 DE441410326716
136.

128

LAKI PP SP ALB 2017 wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Lizbona
Brak 616009670016517
137.

146

LANZAROTE SVKWB POL 2015 klacz siwa/165 F: Sandro Classic (Sandro Hit x Scarlet VDH)
M: Lacrima (5043 Riverman x 50/243 Linka
. 203010237944315
138.

242

LARS KWPN NED 2016 gelding dark bay/184 F: Golddigger
M: Britta gonda
None 528003201605052
139.

178

LE DUC SP POL 2009 wałach inna/170 F: Lider
M: Justin
K016389 616009610189309
140.

212

LEGIONAIR KWPN POL 2016 wałach gniada/173 F: Ephebe For Ever
M: Daytona/ Cincinnatti
brak 528003201605566
141.

238

LIBERATTO P SP POL 2002 Ogier kara F: Corofini
M: Loretta
K011026
142.

119

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
143.

233

LUKATO Ger-Hannoveraner Verband E.v. POL 2006 wałach gniada/175 F: LUDWIG VON BAYERN
M: EXTASY
K020885 DE 431310539406
144.

176

MAJA SP POL 2009 klacz kara/171 F: Evento
M: Monarda
K026376 616009610047509
145.

202

MAJOR SP POL 2017 wałach kara/167 F: Tanos
M: Maja
Brak .
146.

27

MALINA KOŃ MAŁY POL 2010 klacz myszata/mk:153 F: Dragon / Rapid
M: Mała
K030996 616 999 59 01988 10
147.

100

MARIO WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: Marino
M: Manilla
K014049 616007610036709
148.

109

MARKIZ SP POL 1993 wałach siwa/168 F: galon
M: mila
brak 007611212104
149.

261

MEGAN F:
M:
150.

239

MILAGROSS TYP. SZLACHETNY POL 2011 Klacz gniada/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K023004 616999600286011
151.

148

MINERVA KWPN POL 2017 klacz gniada/173 F: Cornet's Prinz
M: Magnolia
brak xxx
152.

139

MISS COTTONLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz gniada/168 F: Cottonclub
M: Marilanda P
K022764 616009610000612
153.

157

MISS LOXGRAFINA SP POL 2011 Klacz gniada/162 F: LUCKY LORD-LOXGRAF II
M: MISSY QUIN
K021118 616009670098711
154.

45

MISTER MADDOCK W KWPN NED 2017 wałach gniada/. F: CARRERA VDL
M: AGETTY
. 52801040911
155.

164

MOON XX POL 2015 wałach gniada/162 F: Dżulietto
M: Masterprice
685/21 616POL15008579T
156.

42

MOREPARK AD ALTA KUC IRLANDZKI POL 2010 wałach gniada/kuc:148 F: Equine / nn
M: nn / nn
K027105 372414005745341
157.

44

MUZE ALLA DE BAKKER KWPN NED 2017 wałach kasztanowata/. F: FALAISE DE MUZE
M: EVA
. 52801011391
158.

15

MY BLUE KW KWPN NED 2017 wałach gniada/169 F: Great Blue / / Plot Blue
M: Bodea KW / Indoctro
K031229 528003201703039
159.

245

MYRRHA KWPN NED 2017 klacz gniada/168 F: Hernandez Tn
M: Ivori
K022234 528003201708167
160.

161

NALA XX POL 2016 klacz gniada/166 F: KOKO
M: NOLA
BRAK 616 POL 16008765T
161.

229

NARCYZ KUC POL 2024 wałach gniada/kuc:115 F: torenhoeven's milo
M: niagara
616013610034314 616013610034314
162.

172

NEMIROFF SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Lasko
M: Nanellie/Lauriston
105KP44 616009670114110
163.

228

NEMO WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach skarogniada/172cm F: Cruzeiro
M: Nenya
K021134 616007610129012
164.

115

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
165.

149

NEVILLE II S SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
K023765 6160095200365
166.

142

NOTTING HILL DWERSE HAGEN BWP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Donckerwoort /
M: Delise / Heartbreaker
K026701 056002W003047
167.

104

NUCENTO SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Number One
M: Nucia
Brak 616009670087316
168.

103

NUCIA WESTFALSKA POL 2012 klacz gniada/168 F: Numero Uno
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
K025625 DE441411086512
169.

143

NUMCIMBA WESTF POL 2012 klacz gniada/165 F: Numero Uno /
M: Cimba / Castillo
K023099 DE441411088012
170.

205

NUMERUS WESTFALSKA POL 2013 Ogier gniada F: Numero Uno
M: La Gloria/Lancer III
K025159
171.

99

OKTAWA SP POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Madison
M: Oriola
K018337 616009640024910
172.

113

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
173.

217

PABLO I OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
K008687 DE433330321904
174.

123

PANQUIDAM SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: Quite Donaldson
M: Panja
K024070 616009661495212
175.

266

PANQUIDAM SP POL 2013 Ogier gniada F: Quite Donaldson / Quidam De Revel
M: Panja / Poet
K024070 A0014846S
176.

218

PARDON MOI VRS AES POL 2016 ogier ciemnogniada/170 F: Cornet obolensky
M: Ponita
K030106 3
177.

88

PONIATOWSKI SP POL 2014 Wałach gniada/176 F: Talent Charboniere
M: Petersburg
K026797 616009610002514
178.

107

PRINCESS PILGRIM P SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Ron William
M: Pilgrim Star
brak 616009670016015
179.

201

Q7 (Q SIEBEN) HANOWERSKA POL 2012 wałach skarogniada/178 F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
K023903 DE 431311437012
180.

191

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 wałach gniada/171 F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Hippica / Heartbreaker
K020970 DE418182536311
181.

26

QUERENTINO SP POL 2014 wałach gniada/162 F: Samurai M
M: Quick Style
K031001 616009682011414
182.

224

QUICKSILVER VAN DE BROUWERSHOEVE BWP POL 2016 wałach siwa/172 F: Pommeau du Heup
M: Kristal Blue V.H. Velpedal
K029765 UELN056-002-W00317622
183.

226

QUIDAM’S JOKER SP POL 2014 ogier gniada/- F: Joker / Elvis
M: Quidam's Starlight / Quidam's Rubin
K028089 B0123002S
184.

246

RANDIX VAN DE HUNTERS BWP BEL 2017 ogier gniada/165 F: Kannan
M: Jersey VD Hunters
K030899 056022W00316824
185.

241

REAGAN K Deutsches Sportpferd POL 2016 gelding bay/172 F: Aladin
M: renomaa
K031563 de455550057916
186.

48

RHIANNA S WESTF. POL 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H.Rockwell / Rocket Sta
M: Whitney / Weinberg
K028626 DE441411097609
187.

213

RIKA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Bankiet
M: -
K028612 000
188.

14

RINGO VAN HET MOLENHOF BWP BEL 2017 wałach gniada/173 F: Canturano / Canturo
M: Donka A / Emilion
K031230 056002W00315959
189.

84

ROBIN HOOD-LS Czeska Gorąco Krwista CZE 2009 gelding bay/173 F: Quick Lauro Z
M: Rokina vd Wateringhoeve
K025964 203009223068709
190.

236

ROMANUS N WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/X F: Ratrak / Trawant
M: Ropucha K / Ariados
K020445 POL009610198608
191.

177

ROXY Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2007 Klacz ciemnogniada/173 F: Rockn roll
M: Cita
K017426 203009224901907
192.

253

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Szeplak XI Szepseg
K021765 HUNMTA100050000
193.

124

SALMIN XX POL 2012 wałach ciemnogniada/mk:mk:mk:1 F: MASINI
M: SEGASTA
1524/21 295/2013
194.

131

SFERA S Deutsches Sportpferd GER 2012 mare dark bay/170 F: Quaterback
M: Sobota
K025304 DE 456570261312
195.

89

SIBILLA WLKP POL 2002 Klacz gniada/166 F: TRAVANT
M: SIEJKA
K007656 000
196.

132

SILESIA Deutsches Sportpferd GER 2015 mare bay/mk:1162 F: Elvis ter Putte
M: Sadynka
K031633 DE456560386115
197.

125

SMUGA M SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Cassilio
M: Selene M
K028393 616009690057815
198.

112

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
K021200 POL732010014104
199.

78

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada/170 F: Uccello / Now Or Never M
M: Suerte / Stalypso
K022326 DE431314407411
200.

258

SUŁTAN WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kara/169 F: Esaul
M: Sanna
4656/21 007600396708
201.

255

ŚWIETLIK Pełna Krew Angielska POL 2009 wałach gniada/162 F: Noel
M: Świetlana
K029547 POL 090 000006385
202.

141

SZALONY CHE SP POL 2012 gelding bay/168 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
K021133 616009690017112
203.

75

SZAQUEST SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Qulester / Quinar
M: Szaki / Kissovo
K029793 616098200111840
204.

170

TAJNA TS POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: Hush Hush / Echo Van't Spieveld
M: Tamiza / Landjonker S
K028979 616999680051716
205.

138

TERCET MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kara/165 F: Decybel I
M: Temida
1544/21 616006570143812
206.

73

TIK TAK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 ogier gniada/168 F: CANDIAVOLO
M: TABEA
K018090 616 009 69 01905 08
207.

116

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:kuc:ku F: MARTELL
M: TOSCA
K015289 POL013660440705
208.

108

TUTSI Szlachetna Półkrew POL 2009 klacz kasztanowata/162 F: Aravel II
M: Tesmiran
K018661 616009590267809
209.

225

ULOTKA-K SP POL 2011 mare white/- F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
K018808 616009610009711
210.

187

UN RIO VAN TER MOUDE X POL X wałach jelenia/X F: X
M: X
X X
211.

140

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouille
M: Fatima / Castilio
K022876 DE418180227113
212.

110

VERONA Polski Kon Szlachetny POL 2008 klacz siwa/162 F: iphino
M: vincenzja
K018832 616009640002608
213.

167

VIDAR M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/164 F: Cassilio
M: Vitara
K027038 616009690068114
214.

95

VIPER W Z ZANG NED 2006 Wałach kara F: Vigo D’arsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
K010976 Z602106 103KK07
215.

41

VITAMINE DW Z ZANG POL 2013 klacz gniada/168 F: Va-Vite / Heartbreaker
M: Finesse van Paemel / Cicero Z
K024925 056015Z55847113
216.

102

VIVERDI WEST POL 2015 wałach gniada/175 F: Verdi
M: Cejtara
Brak DE 441410847115
217.

66

WESTFALIA L WESTF GER 2013 klacz gniada/172 F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
K022801 DE441410800213
218.

190

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Whoopy
K016796 POL009540055508
219.

154

WISSA SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: SWORD
M: WIZNA
K013726 616009690137009
220.

257

ZEFIR K D. SPORTFPFERD POL 2016 gelding bay/175 F: Aladin
M: Zenia
K031562 De455550067916
221.

101

ZUZA WLKP POL 2005 klacz ciemnogniada/kuc:149 F: Rywal / Farnik
M: nn / nn
K014406 POL007530227005
Rider Club
Competition
Prize
Adamietz Barbara KJ METPOL
50
50
SUM:
100.00
Adamietz Maria KJ METPOL
IK
Burzyński Tomasz KJ Trachy
50
SUM:
50.00
Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
200
200
SUM:
400.00
Frąckowiak Martyna bpk
80
50
SUM:
130.00
Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
70
SUM:
70.00
Grzegorzewski Adam KJ Okoły
150
200
150
50
100
100
200
SUM:
950.00
Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
250
SUM:
250.00
Jarocka Zuzanna Tuszyński KJ Garbówek
250
250
300
SUM:
800.00
Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice
50
SUM:
50.00
Kaźmierczak Maria Łódzki Klub Jeździecki
IK
Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
100
80
SUM:
180.00
Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn
80
SUM:
80.00
Kuczerawy Tomasz KJ Platan
IK
Kumorek Tomasz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
IK
Malewska Agata SKJ Horseprofi Łódź
IK
IK
Marciniak Joanna KJ Metpol
50
SUM:
50.00
Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
200
150
550
SUM:
900.00
Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
200
250
150
SUM:
600.00
Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski Jakubowice
IK
Morsztyn Natalia KJ Kietlów
80
50
100
SUM:
230.00
Morsztyn Piotr KJ Kietlów
80
SUM:
80.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
250
150
SUM:
400.00
Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
50
SUM:
50.00
Piroh Artsiom KJ Okoły
250
250
SUM:
500.00
Płatek Oliwia Kielecki KJ
400
200
SUM:
600.00
Pszowski Kevin Jumping Team Brynica
IK
IK
IK
Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
IK
Szczypa Martyna LZJ DRAMA Zbrosławice
IK
Żuk Kaja KJ Kietlów
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ METPOL
LUKATO (233)
2021-06-04
32
2021-06-04
56
2021-06-05
37
2021-06-05
46
2021-06-06
7
2021-06-04
22
2021-06-04
6
50
2021-06-05
19
2021-06-05
13
2021-06-06
5
50
Adamietz Maria
KJ METPOL
JERDI (230)
2021-06-04
56
2021-06-04
77
2021-06-05
48
2021-06-05
69
2021-06-06
1
DROBINKA (231)
2021-06-04
1
2021-06-04
39
2021-06-05
1
2021-06-05
3
IK
2021-06-06
2
Bajorek Wiktoria
KJ VOLTA
2021-06-04
1
2021-06-04
66
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
22
Bejgier Betina
KJ Equiteam
PANQUIDAM (123)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
Białas Pola
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
KORYNT (252)
2021-06-05
1
2021-06-05
70
2021-06-06
47
2021-06-06
3
Biały Marcin
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2021-06-05
56
2021-06-05
40
2021-06-06
41
2021-06-06
57
Birunt Kornelia
KJ Kietlów
2021-06-05
41
2021-06-06
17
2021-06-06
10
Błaszczyk Max
KJ VOLTA MIŁOCICE
BAZALT (162)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
58
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
22
Boguś Magdalena
KJ Chrobry Warszawa
GARLAND (199)
2021-06-04
1
2021-06-04
59
2021-06-05
1
2021-06-05
51
2021-06-06
29
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
BEOWULF (227)
2021-06-04
1
2021-06-04
18
Brelinska Amelia
Atena Ostrzeszów
MARKIZ (109)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-06
29
2021-06-06
29
Bruzdowska Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2021-06-04
1
2021-06-04
86
2021-06-05
48
2021-06-06
22
Burchard Antonina
Bez Przynależności Klubowej
2021-06-05
48
2021-06-05
2021-06-06
44
2021-06-06
29
Burzyńska Patrycja
Bez Przynależności Klubowej
ZUZA (101)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
57
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Burzyński Tomasz
KJ Trachy
2021-06-05
16
2021-06-05
6
50
2021-06-06
27
Chruszcz Maja
KJ VOLTA MIŁOCICE
WISSA (154)
2021-06-04
1
2021-06-04
13
2021-06-05
47
2021-06-06
1
2021-06-06
11
2021-06-05
19
Ciszewska Julia
OKJ Oxer we Wtórku
ASSADUR (264)
2021-06-04
1
2021-06-04
49
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
1
Danak Karolina
Klub Jeździecki Pro Horses
ARMIA (168)
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-04
1
2021-06-06
2
2021-06-06
6
Danak Klaudia
Klub Jeździecki Pro Horses
2021-06-05
1
2021-06-04
61
2021-06-04
1
2021-06-05
73
2021-06-06
29
2021-06-06
1
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2021-06-05
64
2021-06-05
1
2021-06-06
35
2021-06-06
22
2021-06-04
68
2021-06-04
1
2021-06-05
64
2021-06-05
58
2021-06-06
22
Domagała Oliwia
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
SALMIN (124)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
40
2021-06-06
1
Drozdowska Julia
KJ Osadkowski
2021-06-06
19
2021-06-06
1
Dziemba Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2021-06-04
1
2021-06-04
58
2021-06-05
56
2021-06-06
6
2021-06-06
1
Dziemidowicz Wiktor
OSK Michalscy Trzebnica
VIVERDI (102)
2021-06-04
1
2021-06-04
28
2021-06-05
58
2021-06-06
17
NUCIA (103)
2021-06-04
2021-06-05
13
2021-06-05
2
200
2021-06-06
2021-06-04
84
2021-06-04
33
2021-06-05
40
2021-06-06
22
ARASH (106)
2021-06-04
34
2021-06-04
29
2021-06-05
29
2021-06-06
18
2021-06-04
2
200
2021-06-05
5
2021-06-06
7
Dżugaj Martina
KJ VOLTA MIŁOCICE
NALA (161)
2021-06-04
2021-06-04
1
2021-06-05
63
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
35
Echaust Marta
Atena - ostrzeszow
EMIKA (111)
2021-06-04
1
2021-06-04
2021-06-05
2021-06-05
80
2021-06-06
56
2021-06-06
1
Filusz Krzysztof
Brak
SMUGA M (125)
2021-06-04
1
2021-06-04
61
2021-06-05
1
2021-06-05
48
Frąckowiak Martyna
bpk
2021-06-04
4
80
2021-06-04
6
50
2021-06-05
11
2021-06-06
13
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
2021-06-04
24
2021-06-04
12
2021-06-05
9
2021-06-05
11
MAJOR (202)
2021-06-04
1
2021-06-04
49
2021-06-05
58
2021-06-05
40
2021-06-06
22
KAIDA (203)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
80
2021-06-05
1
2021-06-06
1
GROGORY (204)
2021-06-04
4
2021-06-05
8
2021-06-06
6
70
NUMERUS (205)
2021-06-04
25
2021-06-04
27
2021-06-05
20
2021-06-05
21
DEKKO (206)
2021-06-04
1
2021-06-04
27
2021-06-05
33
PANQUIDAM (266)
2021-06-06
1
Gałuszka Wiktoria
JKS Hanna
DE NIRO (145)
2021-06-04
1
2021-06-06
1
2021-06-06
44
Glińska Patrycja
bpk
LAKI PP (128)
2021-06-04
23
2021-06-04
18
2021-06-05
22
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
22
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2021-06-04
1
2021-06-04
1
Goncerzewicz Maja
KJ Atena
VERONA (110)
2021-06-04
56
2021-06-04
22
2021-06-05
34
2021-06-05
43
2021-06-06
22
Gordzielik Kinga
Klub Jeździecki Borycz
CONNER (117)
2021-06-04
1
2021-06-04
50
2021-06-05
26
2021-06-06
2
2021-06-06
7
Gordzielik Tomasz
Klub Jeździecki Borycz
TOFIX (116)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-06
2
2021-06-06
2
Grabein Angelina
RFV Wehrkirch Horka
2021-06-05
64
2021-06-05
26
2021-06-06
33
2021-06-06
23
Gregor Maja
KJ VOLTA
EINAR S (163)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Groblica Julia
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
FRYKAS (181)
2021-06-06
1
2021-06-06
22
Grzegorzewski Adam
KJ Okoły
JACUZZY (69)
2021-06-04
14
2021-06-04
3
150
2021-06-05
2
200
ISSEM (70)
2021-06-04
14
2021-06-05
3
150
DARK FIRE (185)
2021-06-04
56
2021-06-04
60
2021-06-05
30
2021-06-06
34
FLANDRIA (186)
2021-06-04
13
2021-06-04
5
50
2021-06-05
36
2021-06-05
7
2021-06-06
5
100
2021-06-04
1
2021-06-04
21
2021-06-05
68
GUSTIQUE (240)
2021-06-04
44
2021-06-04
11
2021-06-05
3
100
2021-06-05
10
2021-06-06
2
200
Grzesiak Rafał
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2021-06-04
88
2021-06-04
79
2021-06-05
84
2021-06-05
44
2021-06-06
2021-06-06
29
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (30)
2021-06-04
12
2021-06-04
24
2021-06-05
45
2021-06-05
42
2021-06-06
32
Hankus Zofia
Klub Jeździecki Chrobry
ERICE (198)
2021-06-04
1
2021-06-04
19
2021-06-05
44
2021-06-06
28
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2021-06-04
37
2021-06-04
15
2021-06-05
17
2021-06-06
OUTLANDER (113)
2021-06-04
1
250
2021-06-05
18
2021-06-05
15
2021-06-06
16
BARBADOS (114)
2021-06-04
13
2021-06-04
5
2021-06-05
17
2021-06-05
10
2021-06-06
10
Hudzik Witold
bpk
2021-06-04
1
2021-06-04
62
2021-06-05
40
2021-06-05
66
2021-06-06
39
2021-06-06
Jagusiak Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
FONDI-W (64)
2021-06-05
38
2021-06-06
9
2021-06-06
2
Janasek Aleksandra
KJ Osadkowski
RIKA (213)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Jankowiak Laura
KJ Sokół Damasławek
EDITT-P (165)
2021-06-04
54
2021-06-04
20
2021-06-05
21
2021-06-05
27
2021-06-06
19
Jannack Julia
Reitclub Groß Kölzig
2021-06-05
1
2021-06-05
48
2021-06-06
22
2021-06-06
1
Jarocka Zuzanna
Tuszyński KJ Garbówek
2021-06-05
8
2021-06-05
1
250
2021-06-06
1
2021-06-06
1
250
2021-06-05
14
2021-06-05
6
2021-06-06
3
300
2021-06-05
29
2021-06-05
31
2021-06-06
19
2021-06-06
17
Jazienicki Dominik
bpk
CYNTHIA (28)
2021-06-04
1
2021-06-04
61
2021-06-05
48
2021-06-05
66
2021-06-06
38
Jendrośka Adrianna
bpk
2021-06-04
16
2021-06-05
8
2021-06-04
51
2021-06-06
11
Jerzyk Żaneta
LKJ Ostroga Opole
2021-06-04
9
2021-06-04
9
Jezierska Hanna
JKS Hanna
LANZAROTE (146)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
40
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
22
Kamińska Magda
St. KJ Preria Wilkowice
KON'AMIE (174)
2021-06-05
35
2021-06-05
22
2021-06-06
15
2021-06-06
6
50
ROXY (177)
2021-06-05
16
2021-06-05
9
2021-06-06
11
Kavaliova Kseniya
KJ Okoły
REAGAN K (241)
2021-06-04
1
2021-06-04
14
2021-06-05
1
2021-06-05
39
2021-06-06
40
GIOCONDA (256)
2021-06-04
1
2021-06-04
17
Kazimierczyk Patrycja
Klub Jeździecki Chrobry
BEN HUR (195)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
2021-06-06
Kaźmierczak Karolina
Sporthorses Łomianki
ŚWIETLIK (255)
2021-06-04
2021-06-04
18
2021-06-05
21
2021-06-05
20
Kaźmierczak Maja
Sporthorses Łomianki
MALINA (27)
2021-06-04
1
2021-06-04
49
2021-06-05
66
2021-06-05
1
2021-06-06
2021-06-06
Kaźmierczak Maria
Łódzki Klub Jeździecki
2021-06-04
1
2021-06-04
5
IK
2021-06-05
50
2021-06-06
24
2021-06-05
25
Kiseleva Ekaterina
KJ Okoły
ZEFIR K (257)
2021-06-04
61
2021-06-04
79
2021-06-05
48
2021-06-05
69
Klaassen Isabela
KJ Trachy Sośnicowice
SFERA S (131)
2021-06-04
61
2021-06-05
1
2021-06-05
2021-06-06
39
2021-06-06
29
SILESIA (132)
2021-06-04
49
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
40
2021-06-06
1
2021-06-06
35
Kluka Maja
St. Sportowe Vidavia Wrocław
NUMCIMBA (143)
2021-06-04
10
2021-06-04
3
100
2021-06-05
18
2021-06-05
4
80
2021-06-06
7
Kolińska Amanda
KJ Trachy Sośnicowice
2021-06-05
12
2021-06-06
18
2021-06-05
1
2021-06-06
1
Kołpa Barbara
KJ VOLTA MIŁOCICE
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
40
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Kostecki Kacper
Sekcja Jeździecka Turzyn
2021-06-04
40
2021-06-04
10
2021-06-05
32
2021-06-05
9
2021-06-06
4
80
Kot Łukasz
BPK SLA
2021-06-06
22
2021-06-06
1
2021-06-04
1
2021-06-04
82
Kot Natalia
BPK sl
2021-06-05
65
AWANTAŻ (254)
2021-06-05
1
2021-06-05
63
2021-06-06
26
2021-06-04
1
2021-06-04
52
Kowalczyk Hubert
KJ Chrobry Warszawa
CUDUŚ (196)
2021-06-04
61
2021-06-04
64
2021-06-05
53
2021-06-06
42
HARRY (197)
2021-06-04
1
2021-06-04
23
2021-06-05
1
2021-06-05
41
2021-06-06
18
Kozak Aleksandra
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
TERCET (138)
2021-06-05
40
2021-06-05
82
2021-06-06
29
2021-06-06
48
Krechowicz Adam
KJ Vena Rogoźnik
ARAK (11)
2021-06-06
22
2021-06-06
18
Krystek Paweł
KJ Osadkowski
KEYRA (214)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
1
Kuczerawy Tomasz
KJ Platan
DREAM Z (90)
2021-06-05
36
Kuczerawy Tomasz
KJ Platan
MYRRHA (245)
2021-06-05
48
2021-06-05
73
2021-06-04
61
2021-06-04
1
KRACK E (247)
2021-06-04
6
IK
Kumorek Tomasz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CALIA M (265)
2021-06-05
1
2021-06-05
2
IK
2021-06-06
3
Lenart Marko
LKJ Moszna
NEQUEL (115)
2021-06-04
1
2021-06-04
55
2021-06-05
1
2021-06-05
52
Lewandowska Izabela
KJ Chrobry
JASPER (72)
2021-06-04
1
2021-06-04
31
2021-06-05
1
2021-06-05
27
2021-06-06
20
Lewandowska Zofia
SKJ Horseprofi Łódź
HEBA (221)
2021-06-04
61
2021-06-04
63
2021-06-05
1
2021-06-05
46
2021-06-06
37
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2021-06-04
7
2021-06-04
23
2021-06-05
20
2021-06-06
21
Liss Tymoteusz
KJ Volta Miłocice
HULASZKA (155)
2021-06-04
1
2021-06-04
61
2021-06-05
1
2021-06-05
73
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Łakomiec Bianka
KJ VOLTA MIŁOCICE
BACARDI (153)
2021-06-04
61
2021-06-04
43
2021-06-05
49
2021-06-06
1
2021-06-06
9
2021-06-05
39
Łomzik Martyna
WKJ
ELEGANT (17)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
1
Malewska Agata
SKJ Horseprofi Łódź
PABLO I (217)
2021-06-04
61
2021-06-04
2
IK
2021-06-05
6
IK
2021-06-06
23
2021-06-05
38
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
73
2021-06-06
29
Malińska Oliwia
Szumlakowscy Cysterny Brzeg
2021-06-04
10
2021-06-05
2021-06-06
21
Marciniak Joanna
KJ Metpol
2021-06-04
16
2021-06-04
5
50
2021-06-05
17
2021-06-05
30
2021-06-06
14
2021-06-04
15
2021-06-04
8
2021-06-05
31
2021-06-05
8
2021-06-06
9
Marczak Agata
OSK Michalscy
OKTAWA (99)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-06
18
2021-06-06
25
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
CHEROKEE (134)
2021-06-04
7
2021-06-05
16
2021-06-06
12
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
CATTOON (120)
2021-06-04
49
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
1
CALVADOS (121)
2021-06-04
2
200
2021-06-05
3
150
2021-06-06
1
550
Mazur Emilia
BPK
LE DUC (178)
2021-06-05
54
2021-06-05
28
2021-06-06
10
2021-06-06
3
Mierzwińska Agnieszka
KS Pegaz Chwałowice
EMMA (96)
2021-06-04
53
2021-06-04
19
2021-06-05
22
2021-06-05
24
Mierzwiński Jacek
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2021-06-04
2
200
2021-06-05
7
2021-06-06
20
GOLDEN (76)
2021-06-04
1
250
2021-06-05
4
2021-06-06
4
150
2021-06-04
20
2021-06-04
7
2021-06-05
23
2021-06-06
10
KAMIL (209)
2021-06-04
47
2021-06-04
2021-06-05
43
2021-06-06
35
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski Jakubowice
2021-06-04
26
2021-06-05
23
2021-06-06
18
2021-06-06
10
2021-06-04
4
IK
2021-06-04
28
2021-06-05
35
2021-06-06
7
2021-06-06
3
ERRANTO (183)
2021-06-04
46
2021-06-04
17
2021-06-05
12
2021-06-06
2
Miśkiewicz Anna
KJ VOLTA
2021-06-04
1
2021-06-04
61
2021-06-05
1
2021-06-05
48
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Miśkiewicz Anna
KJ VOLTA
DJANGO S (152)
2021-06-04
1
2021-06-04
60
2021-06-05
1
2021-06-05
48
2021-06-06
52
2021-06-06
29
Młynarczyk Agnieszka
Klub Jeździecki Chrobry
AVATAR (194)
2021-06-04
69
2021-06-04
1
2021-06-05
2021-06-05
68
2021-06-06
2021-06-06
Morgała Konrad
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
4
2021-06-06
2
Morsztyn Maja
KJ Kietlów
BELISSIMO (262)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
16
2021-06-05
1
2021-06-06
20
2021-06-06
15
E-FIFKA (263)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Morsztyn Natalia
KJ Kietlów
2021-06-04
4
80
2021-06-05
6
50
2021-06-06
3
100
Morsztyn Piotr
KJ Kietlów
2021-06-05
28
2021-06-05
15
2021-06-06
10
ULOTKA-K (225)
2021-06-05
25
2021-06-06
12
2021-06-05
4
80
2021-06-05
2021-06-06
15
Morsztyn Wojciech
BPK
MEGAN (261)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-04
61
2021-06-05
1
2021-06-05
48
2021-06-06
44
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
48
JASON VDL (169)
2021-06-05
1
250
2021-06-06
8
2021-06-04
1
2021-06-04
35
2021-06-05
NEMIROFF (172)
2021-06-04
3
150
2021-06-06
9
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
44
Osadkowska Julia
KJ Osadkowski Jakubowice
HARLEJ (210)
2021-06-04
22
2021-06-04
1
2021-06-05
40
2021-06-05
1
Osadkowska Lena
Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
BAZILIJUS (211)
2021-06-04
1
2021-06-04
49
2021-06-05
40
2021-06-05
1
Piontek Barbara
RIO GRANDE Krosinko
2021-06-04
38
2021-06-04
2021-06-05
41
2021-06-05
14
Piontek Helena
RIO GRANDE Krosinko
2021-06-04
25
2021-06-04
11
2021-06-05
5
50
CHEBBY (49)
2021-06-04
29
2021-06-04
2021-06-05
Piroh Artsiom
KJ Okoły
LARS (242)
2021-06-04
56
2021-06-04
45
2021-06-05
34
2021-06-06
31
AHOI (243)
2021-06-04
49
2021-06-05
32
2021-06-06
24
2021-06-04
9
2021-06-04
1
250
2021-06-05
1
250
2021-06-06
14
Pisarska Zuzanna
KJ Partynice Wrocław
2021-06-04
49
2021-06-04
82
2021-06-05
47
2021-06-05
48
2021-06-06
1
2021-06-04
1
2021-06-04
61
2021-06-05
82
2021-06-05
1
2021-06-06
29
Płatek Oliwia
Kielecki KJ
2021-06-05
33
2021-06-05
12
2021-06-06
15
DON VITO (189)
2021-06-06
2
400
2021-06-05
7
2021-06-05
2
200
Płuciennik Wiktoria
KS Small Cherry Trzebnica
2021-06-04
1
2021-06-04
42
2021-06-05
24
2021-06-06
10
2021-06-06
3
2021-06-05
1
2021-06-06
10
2021-06-06
8
2021-06-04
1
2021-06-04
1
Poliwoda Dominika
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
CHIANTO (94)
2021-06-04
1
2021-06-04
49
2021-06-05
73
2021-06-05
79
Poliwoda Weronika
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2021-06-04
57
2021-06-04
61
2021-06-05
60
2021-06-06
13
Przewdzięk Jakub
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
MAJA (176)
2021-06-04
1
2021-06-04
61
2021-06-05
69
2021-06-05
48
2021-06-06
27
2021-06-06
29
Przyśliwska Malwina
St. Sportowe Vidavia
ILUZJA (133)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
29
2021-06-06
52
Pszowski Kevin
Jumping Team Brynica
2021-06-04
3
IK
2021-06-04
21
2021-06-05
2021-06-05
37
2021-06-06
22
2021-06-06
3
2021-06-04
1
2021-06-04
1
IK
2021-06-05
1
IK
2021-06-06
10
2021-06-06
1
Respondek Antonina
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2021-06-06
1
2021-06-06
5
Skąpska Aleksandra
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
CISALL FS (136)
2021-06-04
8
2021-06-05
9
2021-06-06
13
2021-06-05
13
Skorek Katarzyna
KJ VOLTA
MOON (164)
2021-06-04
66
2021-06-04
49
2021-06-05
1
2021-06-05
40
2021-06-06
22
2021-06-06
1
Skrobich Martyna
Klub Jeździecki Metpol
NARCYZ (229)
2021-06-04
2021-06-04
18
2021-06-05
1
2021-06-05
16
2021-06-06
15
2021-06-06
15
Skrobich Olivia
Klub Jeździecki Metpol
GOLIAS (9)
2021-06-04
1
2021-06-04
17
2021-06-05
15
2021-06-05
19
2021-06-06
14
2021-06-06
1
Słoniec Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
2021-06-05
4
IK
2021-06-05
44
2021-06-06
8
CON CHIRA (216)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
29
2021-06-06
1
Smolińska Lilianna
KJ Osadkowski Jakubowice
LEGIONAIR (212)
2021-06-04
1
2021-06-04
64
2021-06-05
58
2021-06-05
40
Stefanski Konrad
OLMET-OSPET OSTROW WLKP
NEMO (228)
2021-06-04
84
Stempniewicz Aleksandra
bpk
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
48
2021-06-06
2021-06-06
Strażyńska Wiktoria
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
INOWADI (77)
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Surówka Alicja
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
TIK TAK (73)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
2021-06-06
1
Światły Marta
LKJ Ostroga Opole
SIBILLA (89)
2021-06-04
1
2021-06-04
49
2021-06-05
1
2021-06-05
1
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2021-06-04
1
2021-06-04
8
2021-06-05
1
2021-06-05
11
2021-06-06
25
Szczerek Maja
Atena Ostrzeszów
TUTSI (108)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
40
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Szczypa Martyna
LZJ DRAMA Zbrosławice
2021-06-05
1
2021-06-05
16
2021-06-06
1
2021-06-06
15
MARIO (100)
2021-06-05
5
IK
2021-06-05
45
2021-06-06
6
2021-06-06
25
Szewczyk Zuzanna
KJ VOLTA MIŁOCICE
2021-06-04
70
2021-06-04
64
2021-06-05
62
2021-06-05
68
2021-06-06
40
2021-06-06
35
Szklarska Anna
SK Kruszyńscy
2021-06-04
1
2021-06-04
65
2021-06-05
44
2021-06-05
69
2021-06-06
55
Szmuc Michalina
KJ Pegaz Chwałowice
CITIZEN (130)
2021-06-04
48
2021-06-04
26
2021-06-05
67
2021-06-05
48
Sztabińska Natalia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
27
Szymańska Matylda
KJ VOLTA
CAFETE (156)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
72
2021-06-05
1
2021-06-06
29
2021-06-06
1
Szymkowicz Wiktoria
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
DOT Q (46)
2021-06-04
36
2021-06-04
18
2021-06-05
10
2021-06-05
10
2021-06-06
5
Szynkolewska Agnieszka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
WIKI (190)
2021-06-05
1
2021-06-05
71
2021-06-06
1
2021-06-06
14
2021-06-05
2021-06-05
47
2021-06-06
1
2021-06-06
36
Tomann Laura
BPK - MAZ
2021-06-05
Tomków-Bąk Anna
KJ VOLTA
2021-06-04
49
2021-06-04
62
2021-06-05
1
2021-06-05
40
2021-06-06
1
2021-06-06
22
Tyszka Aleksandra
JKS HANNA
DEYNA (147)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
20
2021-06-06
1
Urbaniak Hanna
OSK Michalscy
GOLAN (135)
2021-06-04
1
2021-06-04
61
2021-06-05
48
2021-06-06
1
2021-06-05
57
Urbaniak Weronika
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
DASTIFF (180)
2021-06-06
48
2021-06-06
29
Waligóra Aleksandra
BPK
RIKA (213)
2021-06-04
1
2021-06-04
79
Wasiukiewicz Wojciech
Bez Przynależności Klubowej K P O
CAMERON (166)
2021-06-04
1
2021-06-04
86
2021-06-05
40
2021-06-05
73
2021-06-06
22
2021-06-06
48
Weigel Matylda
KJ Chrobry Warszawa
HOPPER (193)
2021-06-04
1
2021-06-04
30
2021-06-05
1
2021-06-05
59
2021-06-06
41
Wichowska Daria
KJ Ślęza
DE NIRO (145)
2021-06-05
48
2021-06-05
62
DEYNA (147)
2021-06-04
18
2021-06-04
1
MINERVA (148)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Wiśniewska Eliza
Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
CZCIONKA (215)
2021-06-04
1
2021-06-04
49
2021-06-05
1
2021-06-05
1
Witoszek Martyna
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
HAVANA (1)
2021-06-04
77
2021-06-05
1
2021-06-05
15
2021-06-06
30
Wojda Magdalena
JKS CZANKI
2021-06-05
48
2021-06-05
1
2021-06-06
15
2021-06-06
15
2021-06-05
61
2021-06-05
14
2021-06-06
22
2021-06-06
7
MILAGROSS (239)
2021-06-05
48
2021-06-05
1
2021-06-06
6
2021-06-06
2
Wolan Karolina
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Wylęga Julia
bpk
BRUTUS (129)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
48
2021-06-05
48
2021-06-06
2021-06-06
1
Wylęga Łukasz
KJ Jumping Team Brynica
CAMOMILLA (126)
2021-06-04
49
2021-06-05
1
2021-06-05
48
2021-06-06
48
CALANDA (127)
2021-06-04
1
2021-06-05
40
2021-06-05
85
2021-06-06
52
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
2021-06-04
11
2021-06-05
40
2021-06-06
12
Żmijewska Aleksandra
KJ Chrobry Warszawa
DERWISZ (192)
2021-06-04
1
2021-06-04
62
2021-06-05
1
2021-06-05
55
2021-06-06
16
Żuk Kaja
KJ Kietlów
DA VINCI (222)
2021-06-04
12
2021-06-05
5
50
2021-06-06
8
2021-06-04
1
2021-06-04
41
2021-06-05
7
2021-06-06
4

Number of Riders: 153

Number of Horses: 221

The sum of prizes: 6 520.00

Competition results developed by: Klub Jeździecki Osadkowski Sp. z o.o.
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042014-2, KJ Osadkowski Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl