Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Otwarty Parkur
Jakubowice, 01.06.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
60 ACCEPTED 2021-05-30 21:10:28
2021-05-30 21:10:28
Agnieszka Olszewska AFTER MIDNIGHT
  • 2x 1/90cm/bez podmurówek, pojedyncze deski 10 cm
59 ACCEPTED 2021-05-30 17:43:29
2021-05-30 17:43:29
Aleksandra Kaglik KING OF THE BONGO
  • 1x 7/75cm/bez podmurówek
58 ACCEPTED 2021-05-29 09:41:59
2021-05-29 09:41:59
Śliwińska Alicja LEGIONAIR
  • 2x 7/75cm/bez podmurówek
57 ACCEPTED 2021-05-29 09:29:51
2021-05-29 09:29:51
Julia Ciszewska ASSADUR
  • 1x 7/75cm/bez podmurówek
56 ACCEPTED 2021-05-29 09:28:57
2021-05-29 09:28:57
Magdalena Konieczna KEYRA
  • 1x 7/75cm/bez podmurówek
55 ACCEPTED 2021-05-29 09:28:05
2021-05-29 09:28:05
Julia Luzano BAZILIJUS
  • 1x 2/100cm/deski, podmurówki, rów liverpool-alternetywa (na poziomie konkursu dla koni 4 letnich)
54 ACCEPTED 2021-05-29 09:27:21
2021-05-29 09:27:21
Paweł Krystek BEHERITH
  • 1x 6/50cm/bez podmurówek
53 ACCEPTED 2021-05-29 09:23:40
2021-05-29 09:23:40
Agnieszka Olszewska BALOUBETTA
  • 1x 1/90cm/bez podmurówek, pojedyncze deski 10 cm
52 ACCEPTED 2021-05-29 09:22:10
2021-05-29 09:22:10
Amelia Adamczyk BLUE SKY
  • 1x 6/50cm/bez podmurówek
51 ACCEPTED 2021-05-29 09:21:10
2021-05-29 09:21:10
Hanna Staszczyszyn BLUE SKY
  • 1x 6/50cm/bez podmurówek
50 ACCEPTED 2021-05-29 09:20:28
2021-05-29 09:20:28
Michalina Stępień SIBILLA
  • 1x 6/50cm/bez podmurówek
49 ACCEPTED 2021-05-29 09:19:50
2021-05-29 09:19:50
Agata Kącka CZCIONKA
  • 1x 6/50cm/bez podmurówek
48 ACCEPTED 2021-05-29 09:19:10
2021-05-29 09:19:10
Michalina Podgórska HARLEJ
  • 1x 7/75cm/bez podmurówek
47 ACCEPTED 2021-05-29 09:18:31
2021-05-29 09:18:31
Nikola Wiernik SIBILLA
  • 1x 6/50cm/bez podmurówek
46 ACCEPTED 2021-05-29 09:17:54
2021-05-29 09:17:54
Jaśmina Zdyb CZCIONKA
  • 1x 7/75cm/bez podmurówek
45 ACCEPTED 2021-05-29 09:17:20
2021-05-29 09:17:20
Amelia Smagacz HARLEJ
  • 1x 6/50cm/bez podmurówek
44 ACCEPTED 2021-05-29 08:44:21
2021-05-29 08:44:21
Aleksandra Waligóra RIKA
  • 1x 1/90cm/bez podmurówek, pojedyncze deski 10 cm
  • 1x 2/100cm/deski, podmurówki, rów liverpool-alternetywa (na poziomie konkursu dla koni 4 letnich)
43 ACCEPTED 2021-05-29 08:41:34
2021-05-29 08:41:34
Martyna Szelerska KADOGAN
  • 1x 7/75cm/bez podmurówek
42 ACCEPTED 2021-05-29 08:40:56
2021-05-29 08:40:56
Marta Boral SIBILLA
  • 1x 7/75cm/bez podmurówek
41 ACCEPTED 2021-05-29 08:39:59
2021-05-29 08:39:59
Zuzanna Kubacha KEYRA
  • 1x 6/50cm/bez podmurówek
40 ACCEPTED 2021-05-29 08:34:06
2021-05-29 08:34:06
Anna Kula KADOGAN
  • 1x 7/75cm/bez podmurówek
39 ACCEPTED 2021-05-29 08:33:23
2021-05-29 08:33:23
Marta Lisowska KING OF THE BONGO
  • 1x 1/90cm/bez podmurówek, pojedyncze deski 10 cm
38 ACCEPTED 2021-05-29 08:31:27
2021-05-29 08:31:27
Julia Drozdowska KING OF THE BONGO
  • 1x 7/75cm/bez podmurówek
37 ACCEPTED 2021-05-27 20:54:33
2021-05-27 19:30:09
Weronika Poliwoda AKBAR ANGEL
  • 2x 2/100cm/deski, podmurówki, rów liverpool-alternetywa (na poziomie konkursu dla koni 4 letnich)
36 ACCEPTED 2021-05-27 20:54:36
2021-05-27 19:29:28
Dominika Poliwoda CHIANTO
  • 2x 1/90cm/bez podmurówek, pojedyncze deski 10 cm
35 ACCEPTED 2021-05-27 11:02:49
2021-05-27 09:57:33
Anna Miśkiewicz DRAGONIA
  • 1x 2/100cm/deski, podmurówki, rów liverpool-alternetywa (na poziomie konkursu dla koni 4 letnich)
  • 1x 3/110cm/pełny komplet przeszkód
34 ACCEPTED 2021-05-26 21:24:43
2021-05-26 20:57:24
Małgorzata Zbrojkiewicz DOPING
  • 1x 6/50cm/bez podmurówek
  • 1x 7/75cm/bez podmurówek
33 ACCEPTED 2021-05-26 21:24:50
2021-05-26 20:56:51
Maja Morsztyn BELLISSIMO W
  • 2x 6/50cm/bez podmurówek
32 ACCEPTED 2021-05-26 21:24:56
2021-05-26 20:52:01
Maja Morsztyn E-FIFKA
  • 2x 7/75cm/bez podmurówek
31 ACCEPTED 2021-05-26 21:24:58
2021-05-26 20:51:31
Natalia Morsztyn WINETA
  • 2x 2/100cm/deski, podmurówki, rów liverpool-alternetywa (na poziomie konkursu dla koni 4 letnich)
30 ACCEPTED 2021-05-26 21:25:00
2021-05-26 20:49:29
Kaja Żuk CALIDO
  • 1x 2/100cm/deski, podmurówki, rów liverpool-alternetywa (na poziomie konkursu dla koni 4 letnich)
  • 1x 3/110cm/pełny komplet przeszkód
29 ACCEPTED 2021-05-26 21:25:03
2021-05-26 20:48:38
Kaja Żuk DA VINCI
  • 1x 4/120cm/pełny komplet przeszkód
  • 1x 5/130cm/pełny komplet przeszkód
28 ACCEPTED 2021-05-26 21:25:04
2021-05-26 20:48:04
Kaja Żuk GRISTALLA - LA
  • 1x 2/100cm/deski, podmurówki, rów liverpool-alternetywa (na poziomie konkursu dla koni 4 letnich)
  • 1x 3/110cm/pełny komplet przeszkód
27 ACCEPTED 2021-05-26 21:25:06
2021-05-26 20:46:50
Kornelia Birunt ROBIN HOOD-LS
  • 2x 3/110cm/pełny komplet przeszkód
26 ACCEPTED 2021-05-26 21:25:08
2021-05-26 20:45:37
Piotr Morsztyn QUIDAM’S JOKER
  • 1x 4/120cm/pełny komplet przeszkód
  • 1x 5/130cm/pełny komplet przeszkód
25 ACCEPTED 2021-05-26 21:25:10
2021-05-26 20:44:57
Piotr Morsztyn QUICKSILVER VAN DE BROUWERSHOEVE
  • 1x 3/110cm/pełny komplet przeszkód
  • 1x 4/120cm/pełny komplet przeszkód
24 ACCEPTED 2021-05-26 21:25:12
2021-05-26 20:44:30
Piotr Morsztyn ULOTKA-K
  • 2x 3/110cm/pełny komplet przeszkód
23 ACCEPTED 2021-05-26 09:05:49
2021-05-25 22:53:53
Jacek Mierzwiński SZAQUEST
  • 2x 4/120cm/pełny komplet przeszkód
22 ACCEPTED 2021-05-26 09:05:51
2021-05-25 22:53:12
Jacek Mierzwiński QUINO STAR
  • 2x 2/100cm/deski, podmurówki, rów liverpool-alternetywa (na poziomie konkursu dla koni 4 letnich)
21 ACCEPTED 2021-05-26 09:05:53
2021-05-25 22:52:22
Jacek Mierzwiński CORLANSKY
  • 1x 2/100cm/deski, podmurówki, rów liverpool-alternetywa (na poziomie konkursu dla koni 4 letnich)
  • 1x 3/110cm/pełny komplet przeszkód
20 ACCEPTED 2021-05-26 09:05:55
2021-05-25 22:52:04
Jacek Mierzwiński CHAMUEL
  • 1x 2/100cm/deski, podmurówki, rów liverpool-alternetywa (na poziomie konkursu dla koni 4 letnich)
  • 1x 3/110cm/pełny komplet przeszkód
19 ACCEPTED 2021-05-29 20:32:56
2021-05-24 19:40:21
Eryka Mikołajczyk WESTFALIA L
  • 2x 3/110cm/pełny komplet przeszkód
18 ACCEPTED 2021-05-29 20:32:22
2021-05-24 19:39:21
Eryka Mikołajczyk ERRANTO
  • 2x 4/120cm/pełny komplet przeszkód
17 ACCEPTED 2021-05-24 14:23:41
2021-05-24 14:23:41
Agnieszka Olszewska TAJNA
  • 2x 2/100cm/deski, podmurówki, rów liverpool-alternetywa (na poziomie konkursu dla koni 4 letnich)
16 ACCEPTED 2021-05-24 14:22:42
2021-05-24 14:22:42
Agnieszka Olszewska LADY-LIKE BS
  • 1x 3/110cm/pełny komplet przeszkód
15 ACCEPTED 2021-05-24 14:19:48
2021-05-24 14:19:48
Agnieszka Olszewska C.SILESIA Z
  • 1x 3/110cm/pełny komplet przeszkód
14 ACCEPTED 2021-05-24 13:45:58
2021-05-24 11:07:21
Anna Miśkiewicz DJANGO S
  • 1x 2/100cm/deski, podmurówki, rów liverpool-alternetywa (na poziomie konkursu dla koni 4 letnich)
  • 1x 3/110cm/pełny komplet przeszkód
13 ACCEPTED 2021-05-24 13:46:00
2021-05-24 11:06:15
Anna Miśkiewicz RATINA
  • 2x 2/100cm/deski, podmurówki, rów liverpool-alternetywa (na poziomie konkursu dla koni 4 letnich)
12 ACCEPTED 2021-05-24 13:46:02
2021-05-24 11:06:02
Maria Martyn SUŁTAN
  • 2x 2/100cm/deski, podmurówki, rów liverpool-alternetywa (na poziomie konkursu dla koni 4 letnich)
11 ACCEPTED 2021-05-24 13:46:04
2021-05-24 11:05:02
Anna Miśkiewicz BUENO CHICO
  • 2x 2/100cm/deski, podmurówki, rów liverpool-alternetywa (na poziomie konkursu dla koni 4 letnich)
10 ACCEPTED 2021-05-24 13:46:06
2021-05-24 08:56:17
Natalia Paluch BELWEDER
  • 1x 6/50cm/bez podmurówek
  • 1x 7/75cm/bez podmurówek
9 ACCEPTED 2021-05-19 12:57:02
2021-05-19 10:16:54
Wiktoria Płuciennik VITAMINE DW Z
  • 1x 2/100cm/deski, podmurówki, rów liverpool-alternetywa (na poziomie konkursu dla koni 4 letnich)
  • 1x 3/110cm/pełny komplet przeszkód
8 ACCEPTED 2021-05-19 12:57:05
2021-05-19 10:15:51
Wiktoria Płuciennik MOREPARK AD ALTA
  • 2x 2/100cm/deski, podmurówki, rów liverpool-alternetywa (na poziomie konkursu dla koni 4 letnich)
7 ACCEPTED 2021-05-18 18:57:19
2021-05-16 21:32:59
Agnieszka Mierzwińska EMMA
  • 1x 3/110cm/pełny komplet przeszkód
  • 1x 4/120cm/pełny komplet przeszkód
6 ACCEPTED 2021-05-18 18:57:22
2021-05-14 14:39:22
Martyna Łomzik ELEGANT
  • 1x 6/50cm/bez podmurówek
  • 1x 7/75cm/bez podmurówek
5 ACCEPTED 2021-05-18 18:57:25
2021-05-12 06:57:22
Karolina Bruzdowska QUERENTINO
  • 1x 1/90cm/bez podmurówek, pojedyncze deski 10 cm
  • 1x 2/100cm/deski, podmurówki, rów liverpool-alternetywa (na poziomie konkursu dla koni 4 letnich)
4 ACCEPTED 2021-05-18 18:57:28
2021-05-11 22:24:19
Maja Kaźmierczak MALINA
  • 2x 1/90cm/bez podmurówek, pojedyncze deski 10 cm
3 ACCEPTED 2021-05-18 18:57:34
2021-05-10 10:54:48
Laura Tomann EXPRESSO EH Z
  • 2x 2/100cm/deski, podmurówki, rów liverpool-alternetywa (na poziomie konkursu dla koni 4 letnich)
2 ACCEPTED 2021-05-18 18:57:39
2021-05-09 18:36:07
Karolina Wolan KANNAN DR JANETZKO
  • 2x 1/90cm/bez podmurówek, pojedyncze deski 10 cm
1 ACCEPTED 2021-05-18 18:57:43
2021-05-08 20:11:24
Katarzyna Beczak MISTER
  • 2x 1/90cm/bez podmurówek, pojedyncze deski 10 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczyk Amelia SJK Jakubus
2010 (Mł.)
brak
2. Alicja Śliwińska BPK
2004 (J.)
Brak
3. Beczak Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2009 (JM.)
O050799
4. Birunt Kornelia KJ Kietlów
2006 (JM.)
0049582
5. Boral Marta KJ Osadkowski Jakubowice
6. Bruzdowska Karolina Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2004 (J.)
O054991
7. Ciszewska Julia OKJ Oxer we Wtórku
2001 (MJ.)
Brak
8. Drozdowska Julia JKS Jakubus
2005 (J.)
Brak
9. Kącka Agata SJK Jakubus
2009 (JM.)
brak
10. Kaglik Aleksandra
11. Kaźmierczak Maja Sporthorses Łomianki
2008 (JM.)
O055740
WAUG1248/226952/18
12. Konieczna Magdalena KJ Osadkowski Jakubowice
S
O041566
13. Krystek Paweł KJ Osadkowski
2005 (J.)
brak
14. Kubacha Zuzanna KJ Osadkowski
brak
15. Kula Anna Bpk
2006 (JM.)
Brak
16. Lisowska Marta KJ Osadkowski
2006 (JM.)
brak
17. Luzano Julia Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
O020484
18. Łomzik Martyna WKJ
2005 (J.)
O046434
19. Martyn Maria KS Pegaz Chwałowice
2006 (JM.)
2150/20
20. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
21. Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002733
22. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski Jakubowice
2007 (JM.)
O052725
23. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
24. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
25. Morsztyn Maja KJ Kietlów
2011 (Mł.)
-
26. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O035846
27. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
28. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
29. Olszewska Agnieszka POL
S
10092431
30. Olszewska Agnieszka POL
S
10092431
31. Paluch Natalia KJ Picador
2008 (JM.)
brak
32. Płuciennik Wiktoria KS Small Cherry Trzebnica
2009 (JM.)
O055695
33. Podgórska Michalina Harley
2008 (JM.)
brak
34. Poliwoda Dominika Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2002 (MJ.)
O029239
35. Poliwoda Weronika Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2002 (MJ.)
O029240
36. Smagacz Amelia SJK Jakubus
2009 (JM.)
brak
37. Staszczyszyn Hanna SJK Jakubus
2010 (Mł.)
brak
38. Stępień Michalina KJ Osadkowski
2007 (JM.)
brak
39. Szelerska Martyna KJ Osadkowski
brak
40. Tomann Laura BPK - MAZ
2003 (J.)
O047607
41. Waligóra Aleksandra BPK
2001 (MJ.)
0000
42. Wiernik Nikola SJK Jakubus
2007 (JM.)
brak
43. Wolan Karolina Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2001 (MJ.)
O036797
44. Zbrojkiewicz Małgorzata Vanto Jumping Team
S
O060524
45. Zdyb Jaśmina SJK Jakubus
2008 (JM.)
brak
46. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (J.)
O042800
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

59

AFTER MIDNIGHT SP POL 2016 Wałach gniada/168 F: Guffi
M: Aida HL / Pink Floyd HL
brak
2.

45

AKBAR ANGEL SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: GUFFI
M: ARLIN
K015857 616009670088109
3.

57

ASSADUR MŁP POL 2007 wałach gniada/167 F: Dounba / Kaldoun
M: Assunta / Kwartet
K014019 POL006580421507
4.

54

BALOUBETTA DS GER 2015 klacz gniada/168 F: Balous Bellini /
M: Siana / Caratello B
K029642 DE481810180315
5.

56

BAZILIJUS BH POL 2012 wałach siwa/163 F: Bacardi
M: Modera Sunny / Chalan
brak LTU006490044812
6.

55

BEHERITH SP POL 2017 wałach kara/160 F: Guffi
M: Baja/ Cachas
brak 61600967010817
7.

34

BELLISSIMO W KUC WALIJSKI POL 2015 wałach izabelowata/kuc:128 F: Zefir
M: Black Pearl JB
- -
8.

25

BELWEDER WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/159 F: Lombard
M: Basara
brak 616007610205815
9.

53

BLUE SKY DRP POL 1999 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Nn
M: Nn
00000 000
10.

24

BUENO CHICO SP POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/172 F: BIJOU BE
M: BRETANIA
K030546 616009670084517
11.

26

C.SILESIA Z ZANGERSHEIDE POL 2015 klacz siwa/166 F: Chelssini Z
M: Keyra
K028570 Brak
12.

37

CALIDO - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
13.

32

CHAMUEL SP POL 2015 wałach gniada/171 F: Viscount
M: Chmura
brak ---
14.

46

CHIANTO SP POL 2017 wałach gniada/163 F: Hippica Koh-I-Nor
M: Cassiopea
K030538 A0023495S
15.

31

CORLANSKY OLD POL 2015 wałach siwa/170 F: Corlani
M: Corldnska
Brak Brak
16.

52

CZCIONKA KUC POL 2001 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Esauł
M: Czarna
brak brak
17.

38

DA VINCI SP POL 2005 stallion white/- F: Corde
M: Drosella
K009374 POL009590064005
18.

21

DJANGO S SP POL 2014 wałach inna/168 F: LOU REED
M: DARIA
K030400 616 009 69 00153 14
19.

33

DOPING - POL - wałach tarantowata/- F: nn
M: nn
K031291 POL999660034003
20.

44

DRAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/170 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
K024807 616009690136410
21.

35

E-FIFKA KUC POL 2011 mare white/- F: Elektorn
M: Fantazja
- -
22.

13

ELEGANT WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/160 F: Czador
M: Eneida
K025011 POL 007 60 03257 07
23.

12

EMMA OLDEMBURSKA POL 2014 Klacz siwa/170 F: Cantoblanco
M: Esme
K027062 DE418180273814
24.

9

ERRANTO KWPN LTU 2009 gelding dark bay/171 F: Warrant
M: Pirona
none -
25.

16

EXPRESSO EH Z ZANG BEL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Laila / Farmer
K029644 056015Z55768513
26.

39

GRISTALLA - LA WLKP POL 2015 mare bay/160 F: Cristallo 1
M: Gwiazda
K026782 -
27.

11

HARLEJ KUC POL 2003 wałach gniada/143 F: Nando
M: Harfa
Brak 616013611329003
28.

48

KADOGAN SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: -
M: -
brak brak
29.

17

KANNAN DR JANETZKO DSP POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Kannan
M: Diarada / Diarado
brak brak
30.

49

KEYRA SP POL 2011 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Korsika / Kolibri
K022678 616009670095411
31.

47

KING OF THE BONGO KUC POL 2014 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:14 F: nn
M: nn
K030918 brak
32.

27

LADY-LIKE BS WESTF GER 2016 klacz siwa/172 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Daylight / Dinard L
K029640 DE441410326716
33.

58

LEGIONAIR KWPN POL 2016 wałach gniada/173 F: Ephebe For Ever
M: Daytona/ Cincinnatti
brak 528003201605566
34.

15

MALINA KOŃ MAŁY POL 2010 klacz myszata/mk:153 F: Dragon / Rapid
M: Mała
K030996 616 999 59 01988 10
35.

18

MISTER KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
K023513 616999640069913
36.

20

MOREPARK AD ALTA KUC IRLANDZKI POL 2010 wałach gniada/kuc:148 F: Equine / nn
M: nn / nn
K027105 372414005745341
37.

14

QUERENTINO SP POL 2014 wałach gniada/162 F: Samurai M
M: Quick Style
K031001 616009682011414
38.

42

QUICKSILVER VAN DE BROUWERSHOEVE BWP POL 2016 wałach siwa/172 F: Pommeau du Heup
M: Kristal Blue V.H. Velpedal
K029765 UELN056-002-W00317622
39.

41

QUIDAM’S JOKER SP POL 2014 ogier gniada/- F: Joker / Elvis
M: Quidam's Starlight / Quidam's Rubin
K028089 B0123002S
40.

30

QUINO STAR OLD POL 2015 wałach siwa/170 F: Cash Man
M: Quidam's Starlight
brak ---
41.

22

RATINA XX POL 2017 klacz siwa/165 F: SILVANER
M: Rosanna Beat
K030547 616POL17009058T
42.

51

RIKA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Bankiet
M: -
K028612 000
43.

40

ROBIN HOOD-LS Czeska Gorąco Krwista CZE 2009 gelding bay/173 F: Quick Lauro Z
M: Rokina vd Wateringhoeve
K025964 203009223068709
44.

50

SIBILLA WLKP POL 2002 Klacz gniada/166 F: TRAVANT
M: SIEJKA
K007656 000
45.

23

SUŁTAN WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kara/169 F: Esaul
M: Sanna
2975/20 007600396708
46.

29

SZAQUEST SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Qulester / Quinar
M: Szaki / Kissovo
K029793 616098200111840
47.

28

TAJNA TS POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: Hush Hush / Echo Van't Spieveld
M: Tamiza / Landjonker S
K028979 616999680051716
48.

43

ULOTKA-K SP POL 2011 mare white/- F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
K018808 616009610009711
49.

19

VITAMINE DW Z ZANG POL 2013 klacz gniada/168 F: Va-Vite / Heartbreaker
M: Finesse van Paemel / Cicero Z
K024925 056015Z55847113
50.

10

WESTFALIA L WESTF GER 2013 klacz gniada/172 F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
K022801 DE441410800213
51.

36

WINETA WLKP POL 2014 klacz kara/165 F: Etos
M: Witosza
K028255 616007600219814
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Amelia
SJK Jakubus
2021-06-01
Alicja Śliwińska
BPK
2021-06-01
2021-06-01
Beczak Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
MISTER (18)
2021-06-01
2021-06-01
Birunt Kornelia
KJ Kietlów
2021-06-01
2021-06-01
Boral Marta
KJ Osadkowski Jakubowice
SIBILLA (50)
2021-06-01
Bruzdowska Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2021-06-01
2021-06-01
Ciszewska Julia
OKJ Oxer we Wtórku
ASSADUR (57)
2021-06-01
Drozdowska Julia
JKS Jakubus
2021-06-01
Kącka Agata
SJK Jakubus
2021-06-01
Kaglik Aleksandra
2021-06-01
Kaźmierczak Maja
Sporthorses Łomianki
MALINA (15)
2021-06-01
2021-06-01
Konieczna Magdalena
KJ Osadkowski Jakubowice
KEYRA (49)
2021-06-01
Krystek Paweł
KJ Osadkowski
2021-06-01
Kubacha Zuzanna
KJ Osadkowski
KEYRA (49)
2021-06-01
Kula Anna
Bpk
KADOGAN (48)
2021-06-01
Lisowska Marta
KJ Osadkowski
2021-06-01
Luzano Julia
Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
2021-06-01
Łomzik Martyna
WKJ
ELEGANT (13)
2021-06-01
2021-06-01
Martyn Maria
KS Pegaz Chwałowice
SUŁTAN (23)
2021-06-01
2021-06-01
Mierzwińska Agnieszka
KS Pegaz Chwałowice
EMMA (12)
2021-06-01
2021-06-01
Mierzwiński Jacek
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2021-06-01
2021-06-01
2021-06-01
2021-06-01
2021-06-01
2021-06-01
CHAMUEL (32)
2021-06-01
2021-06-01
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski Jakubowice
2021-06-01
2021-06-01
2021-06-01
2021-06-01
Miśkiewicz Anna
KJ VOLTA
2021-06-01
2021-06-01
Miśkiewicz Anna
KJ VOLTA
RATINA (22)
2021-06-01
2021-06-01
2021-06-01
2021-06-01
Miśkiewicz Anna
KJ VOLTA
2021-06-01
2021-06-01
Morsztyn Maja
KJ Kietlów
2021-06-01
2021-06-01
E-FIFKA (35)
2021-06-01
2021-06-01
Morsztyn Natalia
KJ Kietlów
WINETA (36)
2021-06-01
2021-06-01
Morsztyn Piotr
KJ Kietlów
2021-06-01
2021-06-01
2021-06-01
2021-06-01
2021-06-01
2021-06-01
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2021-06-01
2021-06-01
TAJNA (28)
2021-06-01
2021-06-01
Olszewska Agnieszka
POL
2021-06-01
Olszewska Agnieszka
POL
2021-06-01
2021-06-01
Paluch Natalia
KJ Picador
2021-06-01
2021-06-01
Płuciennik Wiktoria
KS Small Cherry Trzebnica
2021-06-01
2021-06-01
2021-06-01
2021-06-01
Podgórska Michalina
Harley
HARLEJ (11)
2021-06-01
Poliwoda Dominika
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
CHIANTO (46)
2021-06-01
2021-06-01
Poliwoda Weronika
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2021-06-01
2021-06-01
Smagacz Amelia
SJK Jakubus
HARLEJ (11)
2021-06-01
Staszczyszyn Hanna
SJK Jakubus
2021-06-01
Stępień Michalina
KJ Osadkowski
SIBILLA (50)
2021-06-01
Szelerska Martyna
KJ Osadkowski
KADOGAN (48)
2021-06-01
Tomann Laura
BPK - MAZ
2021-06-01
2021-06-01
Waligóra Aleksandra
BPK
RIKA (51)
2021-06-01
2021-06-01
Wiernik Nikola
SJK Jakubus
SIBILLA (50)
2021-06-01
Wolan Karolina
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2021-06-01
2021-06-01
Zbrojkiewicz Małgorzata
Vanto Jumping Team
DOPING (33)
2021-06-01
2021-06-01
Zdyb Jaśmina
SJK Jakubus
2021-06-01
Żuk Kaja
KJ Kietlów
CALIDO (37)
2021-06-01
2021-06-01
2021-06-01
2021-06-01
2021-06-01
2021-06-01

Number of Riders: 46

Number of Horses: 51

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Klub Jeździecki Osadkowski Sp. z o.o.
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042014-2, KJ Osadkowski Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl