Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
140 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 18:55:35
2020-07-30 18:55:35
Tomasz Gałczyński BACARDI
  • 2x 11/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 15:22:58
2020-07-30 09:30:29
Aleksandra Osuch AFTER MIDNIGHT
  • 2x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 12:07:28
2020-07-29 17:02:03
Aleksandra Osuch CHARIVARI FEBRO Z
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 15:20:48
2020-07-29 09:08:03
Tomasz Gałczyński DE LORCHE BH
  • 1x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
136 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 00:20:47
2020-07-28 23:52:33
Olga Hałub OMITA-S
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
135 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 00:20:52
2020-07-28 22:29:54
Agata Marczak CICERO
  • 1x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 00:20:58
2020-07-28 22:28:09
Rafał Grzesiak CHAMAN CORD
  • 1x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
133 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 00:21:05
2020-07-28 21:58:13
Robert Berski ACONTENDRA II A-Z
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
132 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 00:21:11
2020-07-28 21:52:01
Robert Berski CEZANE
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
131 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 00:21:22
2020-07-28 21:04:54
Piotr Jacek Tokarski EINSTEIN
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 00:21:27
2020-07-28 21:04:33
Piotr Jacek Tokarski CASALL AZZURRO
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 00:21:32
2020-07-28 21:04:11
Piotr Lubiatowski PIPPI
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 00:21:41
2020-07-28 21:03:39
Jarosław Kaczmarczyk ARTEA
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
127 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 00:21:47
2020-07-28 21:03:07
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 20:37:07
2020-07-28 20:37:07
Eryka Mikołajczyk M CANTORI S
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 15:23:57
2020-07-28 20:35:34
Eryka Mikołajczyk ASSADUR
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
124 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 15:23:40
2020-07-28 20:33:37
Eryka Mikołajczyk SENATOR
  • 1x 11/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 17:59:45
2020-07-28 17:10:20
Wiktoria Szymkowicz DOT Q
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
122 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 17:06:03
2020-07-28 16:44:56
Jakub Przewdzięk MAJA
  • 1x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 13:46:15
2020-07-28 13:19:53
Weronika Kachel MALAQUANDO
  • 2x 13//100 cm, Licencyjny
120 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 13:46:21
2020-07-28 12:04:15
Martyna Skrobich RAMZES
  • 1x 9//zabawowy: krzyżaki i drągi, możliwość uczestnictwa z asekuracją instruktora
119 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 13:46:26
2020-07-28 12:03:44
Olivia Skrobich RAMZES
  • 1x 9//zabawowy: krzyżaki i drągi, możliwość uczestnictwa z asekuracją instruktora
118 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 06:54:49
2020-07-27 21:37:16
Filip Piontek GENERALIA M
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 06:54:50
2020-07-27 21:08:58
Aleksandra Głowacz ORSZA-S
  • 1x 16/ C/130 cm, szybkości, art.239
116 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 06:54:51
2020-07-27 21:07:59
Aleksandra Głowacz TISSU S
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 15/ N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 12:21:15
2020-07-27 18:22:29
Anzelm Galicki ŁOBEZ
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 06:54:54
2020-07-27 17:45:51
Tomasz Kuczerawy URACA II
  • 1x 17/ CC/140 cm, szybkości, art.239
113 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 06:54:56
2020-07-27 17:18:20
Arkadiusz Fimmel COBREY F
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 13:39:48
2020-07-27 12:14:49
Tola Świerczyńska CLAYTON
  • 2x 13//100 cm, Licencyjny
111 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 10:14:26
2020-07-27 09:56:38
Maja Wodzicka GARDEN M
  • 1x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 10:14:28
2020-07-27 09:41:26
Marko Lenart NEQUEL
  • 1x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:27:12
2020-07-27 06:28:07
Agnieszka Luksa NAOMI
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 16/ C/130 cm, szybkości, art.239
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:27:22
2020-07-27 06:27:21
Agnieszka Luksa BARACK
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 15/ N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 23:37:06
2020-07-26 22:55:07
Krzysztof Filusz SMUGA M
  • 1x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13//100 cm, Licencyjny
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 23:37:02
2020-07-26 22:54:27
Martyna Filusz KOLORADO
  • 1x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 13//100 cm, Licencyjny
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 09:17:25
2020-07-26 21:10:05
Marta Wylega MARYLAND
  • 1x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 23:36:55
2020-07-26 21:09:24
Marta Wylęga LIBERATTO P
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 15/ N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 23:36:51
2020-07-26 20:57:54
Aleksandra Malińska QUINTANA
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 23:36:47
2020-07-26 20:33:14
Julia Wylęga BRUTUS
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 23:36:43
2020-07-26 20:32:35
Marta Wylęga HUGO BOSS
  • 2x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 11/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 23:36:39
2020-07-26 20:29:43
Julia Górska NORMAN
  • 2x 11/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 23:36:35
2020-07-26 19:22:11
Ines Staśkiewicz KASTELLO
  • 2x 11/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 23:36:28
2020-07-26 19:06:53
Gabriela Hańczewska CYMA
  • 1x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 23:36:24
2020-07-26 19:05:14
Zuzanna Połczyńska COELENHAGE'S SALLY
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 23:36:19
2020-07-26 18:39:45
Helena Michalak BENIO
  • 2x 9//zabawowy: krzyżaki i drągi, możliwość uczestnictwa z asekuracją instruktora
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 23:36:15
2020-07-26 18:22:54
Antonina Kucharska BLAZING DESERT MIRAGE
  • 2x 11/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 23:36:12
2020-07-26 18:07:51
Wiktoria Woźniak QUICKY 14
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 23:36:07
2020-07-26 18:07:20
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 18:01:13
2020-07-26 17:49:09
Olivia Dziemba SKYPE
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 18:01:16
2020-07-26 17:48:49
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 18:01:21
2020-07-26 17:47:49
Jagoda Justyńska ILONA
  • 2x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 17:19:48
2020-07-26 17:47:33
Bartosz Bomba BIG RED
  • 2x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 13:02:18
2020-07-26 12:38:58
Weronika Staszak PALLADA
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 11:13:45
2020-07-26 11:01:47
Weronika Lewandowska LOLLYPOP DEL LAGHETTO
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 11:14:05
2020-07-26 08:40:00
Jakub Podgórny CAMELOT II
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 11:14:44
2020-07-26 08:38:37
Jacek Flisiak CLEVER CHAP
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 11:15:42
2020-07-26 08:37:53
Jakub Podgórny WENECJA
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/140 cm, zwykły, art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 11:15:46
2020-07-26 08:37:17
Angeliki Podgórna CLOUD
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/140 cm, zwykły, art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 11:15:53
2020-07-26 08:36:40
Angeliki Podgórna N.JUSTICE OF HERITAGE
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/140 cm, zwykły, art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 11:15:59
2020-07-26 08:35:48
Angeliki Podgórna D CAMDEN OF HERITAGE
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 21:58:49
2020-07-26 00:27:10
Sandy Kulejewska MONSUN
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 15/ N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 21:22:49
2020-07-25 21:14:37
Joanna Zawadka C-LANCASTER
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 21:22:53
2020-07-25 17:29:01
Natalia Gola EL LOTTO
  • 2x 2/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 15:37:52
2020-07-25 14:09:21
Maja Hendrys NIRVARO
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ C/130 cm, szybkości, art.239
  • 1x 17/ CC/140 cm, szybkości, art.239
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 15:37:56
2020-07-25 13:33:04
Klaudia Danecka VERMONT 22
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 15:38:00
2020-07-25 13:32:35
Klaudia Danecka H VANESSA
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 15:38:03
2020-07-25 13:32:13
Klaudia Danecka CON COEUR DU BALOUBET
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 15:38:06
2020-07-25 12:02:42
Julia Gawałek CINDY ELIZAR
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
72 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-25 15:38:13
2020-07-25 11:59:24
Jennifer Lewandowska FREE STAR
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 15:38:16
2020-07-25 11:58:39
Marta Piszczek TIM TAM
  • 2x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 15:38:19
2020-07-25 11:57:44
Julia Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 07:38:53
2020-07-24 23:47:14
Justyna Bisaga H-CARETANO
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 07:38:56
2020-07-24 22:05:59
Kamil Pszowski LUISSOME DESPOIRE
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 2x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 07:38:59
2020-07-24 22:05:33
Kevin Pszowski JACOBSON L
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 07:39:03
2020-07-24 22:05:08
Kevin Pszowski LEGIONISTA
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 07:39:05
2020-07-24 19:59:29
Julia Gillmaier CHACCOS BOY
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 17/ CC/140 cm, szybkości, art.239
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 07:39:08
2020-07-24 19:58:29
Julia Gillmaier DING DONG
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ C/130 cm, szybkości, art.239
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 07:39:11
2020-07-24 15:56:09
Julia Kowalska GRACJA
  • 2x 11/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 07:39:14
2020-07-24 12:54:34
Zuzanna Januszewska IRONIA
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ C/130 cm, szybkości, art.239
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 07:39:17
2020-07-24 12:54:16
Zuzanna Januszewska DEEP PURPLE RED WINE
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 15/ N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 09:50:10
2020-07-24 09:29:35
Magdalena Oleś COCO CHANELL
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 09:50:15
2020-07-23 20:56:43
Agata Studencka- Wójcik ARDITO W.
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 16/ C/130 cm, szybkości, art.239
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 09:50:19
2020-07-23 20:09:44
Ilona Różalska JUNAK
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 17:44:26
2020-07-23 13:18:48
Martyna Hilla INFINITY
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 05:18:40
2020-07-22 18:53:56
Julia Kozak EUKARIO
  • 2x 2/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 17:07:24
2020-07-22 16:22:02
Karolina Marszałek AMERIGO
  • 2x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 11/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 05:18:52
2020-07-22 13:36:09
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 15/ N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 05:18:57
2020-07-22 13:35:29
Magdalena Matuszewska QUITE LASSY
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 16/ C/130 cm, szybkości, art.239
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 05:19:02
2020-07-22 13:35:05
Magdalena Matuszewska CAMPINO 467
  • 1x 8/CC/140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 17/ CC/140 cm, szybkości, art.239
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 05:19:06
2020-07-22 11:07:11
Julia Liebenthal BRETANIA
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 05:19:11
2020-07-22 11:06:26
Zofia Rucińska BAZALT
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 21:56:37
2020-07-22 11:05:33
Lena Żygadło DRAGONIA
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 08:48:46
2020-07-22 10:40:45
Jakub Krzyżosiak FIDELIO
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 15/ N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 08:49:00
2020-07-22 10:40:13
Jakub Krzyżosiak ESQUIVEL
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 15/ N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 05:19:27
2020-07-22 09:29:43
Natalia Szynkler BELLA
  • 2x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 05:19:31
2020-07-22 08:46:26
Amelia Ciesielska ENIGMA
  • 2x 1//zabawowy: krzyżaki i drągi, mozliwość uczestnictwa z asekuracją instruktora
  • 2x 9//zabawowy: krzyżaki i drągi, możliwość uczestnictwa z asekuracją instruktora
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 05:19:36
2020-07-22 08:42:38
Igor Groblica JACKY
  • 2x 1//zabawowy: krzyżaki i drągi, mozliwość uczestnictwa z asekuracją instruktora
  • 2x 9//zabawowy: krzyżaki i drągi, możliwość uczestnictwa z asekuracją instruktora
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 05:19:41
2020-07-22 08:36:32
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 17/ CC/140 cm, szybkości, art.239
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 05:19:46
2020-07-22 08:36:11
Aleksandra Osuch WILLIE
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 16/ C/130 cm, szybkości, art.239
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:29:52
2020-07-21 22:15:56
Aleksandra Kozak TERCET
  • 2x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:29:56
2020-07-21 19:59:32
Piotr Ciołczyk SANDRO OF CHIN
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:30:01
2020-07-21 19:59:01
Piotr Ciołczyk RLG RIVANA
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:30:05
2020-07-21 19:58:16
Piotr Ciołczyk KAPSONES W
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:30:09
2020-07-21 19:57:44
Piotr Ciołczyk GOLDEN GIRL
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:51:36
2020-07-21 15:51:03
Agnieszka Mierzwińska NEFRETETTE
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:51:42
2020-07-21 15:50:42
Agnieszka Mierzwińska EMMA
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:51:50
2020-07-21 11:26:05
Jaśmina Dmyszewicz DOLORES M
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 16/ C/130 cm, szybkości, art.239
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:51:54
2020-07-21 07:23:51
Krzysztof Gozdek OZZY
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:52:03
2020-07-20 23:16:10
Joanna Hazubska REWIA
  • 2x 11/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:52:08
2020-07-20 22:03:08
Agnieszka Cecuga JUST AN HERO
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:52:21
2020-07-20 21:12:31
Wiktor Dziemidowicz NUCIA
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 12:20:12
2020-07-20 21:11:48
Wiktor Dziemidowicz ARASH
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:52:33
2020-07-20 21:11:29
Wiktor Dziemidowicz AHMAR SAPHIR
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 11:27:19
2020-07-20 19:52:33
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 23:36:00
2020-07-20 19:10:50
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 15/ N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:52:48
2020-07-20 17:02:28
Monika Kłapińska FIDELIO
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:52:53
2020-07-20 17:02:00
Monika Kłapińska CORJANO
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:52:57
2020-07-20 17:01:31
Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ C/130 cm, szybkości, art.239
  • 1x 17/ CC/140 cm, szybkości, art.239
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:53:02
2020-07-20 17:01:03
Laura Kłapińska CAPTAIN
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ C/130 cm, szybkości, art.239
  • 1x 17/ CC/140 cm, szybkości, art.239
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 15:14:47
2020-07-20 11:15:38
Magdalena Kolbusz FLAVIO
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:37:49
2020-07-19 21:31:28
Maria Jońca VALITO
  • 1x 2/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 11/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:37:53
2020-07-19 11:12:53
Martyna Szczypa MARIO
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:37:58
2020-07-17 22:53:40
Franciszek Czarkowski JACKONDER
  • 1x 2/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:38:04
2020-07-17 22:53:10
Michalina Czarkowska VOSSIE
  • 1x 2/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:38:09
2020-07-17 00:56:41
Oliwia Malińska VIPER W Z
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/140 cm, zwykły, art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:38:17
2020-07-16 22:50:37
Emilia Jaruszewicz BAJKOWY KSIAŻĘ
  • 2x 1//zabawowy: krzyżaki i drągi, mozliwość uczestnictwa z asekuracją instruktora
  • 2x 9//zabawowy: krzyżaki i drągi, możliwość uczestnictwa z asekuracją instruktora
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:38:29
2020-07-16 22:48:58
Weronika Urbaniak DASTIFF
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:38:37
2020-07-16 22:48:24
Maja Wojciechowska LAGUNA B
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 13//100 cm, Licencyjny
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:38:44
2020-07-16 22:47:13
Julia Groblica FRYKAS
  • 1x 2/mini LL/do 60cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 22:01:34
2020-07-16 22:12:23
Sonia Lewandowska CYRKON
  • 1x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:38:56
2020-07-16 21:26:50
Anna Nadolna STAR MANGAL
  • 2x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 11/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:40:31
2020-07-16 20:50:17
Aleksandra Kisilewicz DARLING Z
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 15/ N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:40:47
2020-07-16 19:24:04
Natalia Till TANGELO MZ EQUESTRIAN Z
  • 2x 3/LL/do 80cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 11/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:40:59
2020-07-16 11:24:11
Magdalena Kowalska CERTINA 2
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:41:05
2020-07-16 11:16:45
Michalina Szmuc CITIZEN
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:53:06
2020-07-16 09:48:39
Ewa Rosiak PIN W
  • 1x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5/P/110 cm, o wzrastającym stopniu trudnosci z jockerem, art 269.5
  • 1x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14/ P/110 cm, zwykły, art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:41:24
2020-07-15 21:38:24
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 6/N/120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ N/120 cm, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 16/ C/130 cm, szybkości, art.239
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:41:32
2020-07-15 21:04:10
Aleksandra Stempniewicz EMPATIA L
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 13//100 cm, Licencyjny
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 13:23:35
2020-07-15 20:35:33
Anna Szklarska SZALONY CHE
  • 2x 4/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/ L/100 cm, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 09:29:44
2020-07-15 18:35:35
Karolina Fedorowicz GLORIA
  • 1x 7/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ C/130 cm, szybkości, art.239
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Berski Robert Bez Przynależności Klubowej D O S
S
O047360
2. Bisaga Justyna KJK Fabrex
1999 (MJ.)
O027121
3. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
1999 (MJ.)
O049461
4. Boral Marta SJK Jakubus
5. Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
S
O007314
10068161
6. Ciesielska Amelia KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2005 (JM.)
brak
7. Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier
S
O023918
8. Czarkowska Michalina KJ Royal
2009 (Mł.)
O053206
9. Czarkowski Franciszek Royal Opole
2007 (JM.)
Brak
10. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
11. Dmyszewicz Jaśmina OSK Michalscy Trzebnica
2000 (MJ.)
O030844
12. Domagała Oliwia SJK Jakubus
13. Dziemba Olivia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2009 (Mł.)
O047713
14. Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
1999 (MJ.)
O027328
15. Fedorowicz Karolina LKJ Ostroga w Opolu
2000 (MJ.)
O024015
16. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
17. Filusz Martyna Brak
2007 (JM.)
O055286
18. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
19. Flisiak Jacek Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O006713
20. Frąckowiak Martyna bpk
2003 (J.)
O035367
21. Galicki Anzelm OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
O042887
22. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy
S
O003778
23. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (MJ.)
O033416
24. Gillmaier Julia Konie Sportowe Gillmaier
2000 (MJ.)
O024867
25. Głowacz Aleksandra bpk
S
O009475
26. Gola Natalia KJ Picador
2005 (JM.)
LZRWZJ/2670/20
27. Górska Julia Stajnia-owa
2009 (Mł.)
brak
28. Gozdek Krzysztof KJ Okoły
S
O001078
.
29. Groblica Igor KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2007 (JM.)
Brak
30. Groblica Julia Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
2004 (J.)
Brak
31. Grzesiak Rafał Bpk
S
Brak
32. Hałoń Klaudia KJ Picador
S
O033287
33. Hałub Olga bpk
S
O012283
34. Hańczewska Gabriela Stajnia OWA
2004 (J.)
brak
35. Hendrys Maja KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O033273
36. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
37. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (MJ.)
O013113
38. Jaruszewicz Emilia KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2009 (Mł.)
brak
39. Jońca Maria LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O051283
40. Justyńska Jagoda BPK
2007 (JM.)
123
41. Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice
S
Brak
42. Kaczmarczyk Jarosław KJ Bachmat Pruszowice
S
O037328
43. Karbownik Karolina SJK Jakubus
44. Kisilewicz Aleksandra KJ Picador Dziuplina
S
O026259
45. Kłapińska Laura KS Small Cherry Trzebnica
2005 (JM.)
O031484
46. Kłapińska Monika KS Small Cherry Trzebnica
S
O027287
47. Kolbusz Magdalena Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O028055
.
48. Kowalska Julia brak przynależności klubowej
2004 (J.)
brak
49. Kowalska Magdalena KJ Trachy Sośnicowice
S
O001612
50. Kozak Aleksandra Klub Jeździecki Victor
2005 (JM.)
7437/19
51. Kozak Julia niezrzeszona
2009 (Mł.)
brak
52. Krystek Paweł SJK Jakubus
2005 (JM.)
brak
53. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
54. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (J.)
O033138
.
55. Kucharska Antonina bpk
2008 (JM.)
O054887
56. Kuczerawy Tomasz Klub Sportowy Small Cherry
S
O001835
57. Kuterba Maja SJK Jakubus
2006 (JM.)
brak
58. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
59. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (J.)
O041049
60. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
O028608
61. Lewandowska Weronika JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O038650
62. Liebenthal Julia KJ VOLTA
2007 (JM.)
O053736
63. Lisowska Marta SKJ Jakubus
64. Lubiatowski Piotr KJ Bachmat Pruszowice
S
O055273
65. Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
S
O004782
66. Malińska Aleksandra KS PEGAZ
2001 (MJ.)
O037742
67. Malińska Oliwia Szumlakowscy Cysterny Brzeg
1999 (MJ.)
O024202
10171641
68. Marczak Agata OSK Michalscy Trzebnica
2008 (JM.)
O053563
69. Marszałek Karolina Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O026247
70. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
71. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
72. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
73. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
74. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski
2007 (JM.)
O052725
75. Nadolna Anna KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O027541
76. Oleś Magdalena KJ Picador
2002 (J.)
O026462
77. Osadkowska Julia SJK Jakubus
2008 (JM.)
brak
78. Osadkowska Lena SJK Jakubus
2006 (JM.)
brak
79. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O032571
80. Piontek Filip Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O052002
81. Piszczek Marta Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O052121
82. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
83. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
84. Przewdzięk Jakub Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2005 (JM.)
O050863
85. Pszowski Kamil KJK Elizar
2001 (MJ.)
O045612
86. Pszowski Kevin bpk
2008 (JM.)
O047502
87. Rosiak Ewa KS Pegaz
S
O008154
88. Różalska Ilona KJ VOLTA MIŁOCICE
S
O025928
89. Rucińska Zofia KJ VOLTA
2007 (JM.)
O054742
90. Skrobich Martyna Stajnia Kalait
2011 (Mł.)
brak
91. Skrobich Olivia Stajnia Kalait
2009 (Mł.)
brak
92. Śliwińska Alicja SJK Jakubus
93. Smolińska Lilianna KJ Osadkowski Sp.zo.o
2005 (JM.)
brak
94. Stankiewicz Amelia KJ Jakubus
95. Staśkiewicz Ines Stajnia Owa
2007 (JM.)
38383/19
96. Staszak Weronika Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
O038448
97. Staszczyszyn Hania KJ Jakubus
98. Stempniewicz Aleksandra bpk
S
2006/20
99. Stępień Michalina SJK Jakubus
100. Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi
S
O009705
101. Świerczyńska Tola KJ Wiki
2008 (JM.)
brak
102. Szczypa Martyna LZJ DRAMA Zbrosławice
0018920
103. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
104. Szymkowicz Wiktoria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2004 (J.)
O041598
Brak
105. Szynkler Natalia LKJ Ostroga
S
O014203
106. Till Natalia SK Kruszyńscy
S
O024623
107. Tokarski Piotr Jacek KJ Bachmat Pruszowice
S
O000654
.
108. Tomaszewska- Nasiadek Anna SKJ Jakubus
109. Urbaniak Weronika KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
110. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (JM.)
O047155
111. Wojciechowska Maja KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
112. Woźniak Wiktoria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2002 (J.)
O023612
113. Wylęga Julia bpk
2007 (JM.)
brak
114. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
115. Wylega Marta POL
S
10175513
116. Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
2004 (J.)
O034429
117. Zdyb Jaśmina SJK Jakubus
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

159

ACONTENDRA II A-Z SP POL 2011 klacz ciemnogniada/172 F: Contendro
M: Artemida / Revel
K022748 616009600209411
2.

45

AFTER MIDNIGHT SP POL 2016 Wałach gniada/168 F: Guffi
M: Aida HL / Pink Floyd HL
brak
3.

70

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 wałach gniada/x F: Torado II /
M: Alisha H / Acord II
K017828 616009670104510
4.

81

AMERIGO SP POL 2015 stallion chestnut/174 F: Weltstein
M: Alfa
K028648 616009660852015
5.

22

ARASH SP POL 2014 ogier gniada/. F: Corian's Ass
M: Amaretto / Tolan R
K026941 616009670092214
6.

94

ARDITO W. KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
K010223 5280030507620 104GC72
7.

164

ARTEA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Ulco /
M: Argentina / Cassino
K019868 616007610165810
8.

39

ASSADUR MŁP POL 2007 Wałach gniada/167 F: DOUNUBA
M: ASSUNTA
K014019 POL006580421507
9.

166

BACARDI SP POL 2014 ogier gniada/173 F: Lord Liberator
M: Ballada/Castilio
Brak .
10.

51

BAJKOWY KSIAŻĘ KUC FELIŃSKI POL 2014 Wałach srokata/kuc:135 F: Wicher
M: Bajka
Brak 616013670099114
11.

142

BARACK Niemiecki Koń Sportowy POL 2014 Ogier gniada/166 F: BIG STAR JR K Z
M: ANUK
K028635 0
12.

86

BAZALT SP POL 2003 Wałach gniada/168 F: Mabant/
M: Balanga/
K014614
13.

87

BELLA Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz skarogniada/164 F: Arriba Z
M: Boria
K028585 616009580235715
14.

130

BENIO KUC POL 2009 wałach srokata/kuc:100 F: Brak
M: Brak
Brak 616999610337809
15.

30

BIG RED SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Bijou be
M: Pamella
1 1
16.

165

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
K011196 5280030600283
17.

129

BLAZING DESERT MIRAGE British Spotted Pony POL 2007 klacz tarantowata/kuc:140 F: Broomells Desert Monarch / Broomells Malia
M: Haw Jamoose / Haw the First Sea Lord
K029107 82601508032F
18.

10

BLUE SKY DRP POL 1999 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Nn
M: Nn
00000 000
19.

2

BLUE SKY F:
M:
20.

85

BRETANIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/169 F: SEIGON
M: BALANGA
K012503 11782
21.

136

BRUTUS WLKP POL 2014 Wałach kara F: Ulco /
M: Bora /
brak
22.

113

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
K014617 616009670115305
23.

82

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
K025531 DE441411334213
24.

116

CAMELOT II DSP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Calidrio / Calido
M: Blanka / Carlos DZ
K026822 DE456560007614
25.

84

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Kampina De Acord / Acord II
K020050 DE441411197109 104PL75
26.

23

CANSIN OLD GER 2008 klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue
M: Wadi El Hasa
K022652 DE43333619208
27.

74

CAPTAIN KWPN NED 2007 Wałach gniada/172 F: Unaniem / Numero Uno
M: Symphonie / Mermus R
K020293 528003000701074
28.

162

CASALL AZZURRO HOLSZTYŃSKA GER 2014 Wałach gniada/175 F: Casalito
M: Corrado
K027692 Brak
29.

127

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
K024811 DE421000000111
30.

58

CERTINA 2 OS POL 2015 Klacz gniada/168 F: Bijou Be
M: Cynara xx
K028217 DE418182522215
31.

160

CEZANE HOL. POL 2009 wałach gniada/180 F: Clarimo / Clearway
M: Firstcaletta / Caletto
K017979 DE421000416409
32.

100

CHACCOS BOY BAYER GER 2009 wałach gniada/171 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
K017717 DE 481 810070609
33.

158

CHAMAN CORD SP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Chaman
M: Cyrkonia/Turbud Quirinus
K027124 .
34.

44

CHARIVARI FEBRO Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/171 F: Chicago I Z /
M: Colett /
K021802 -
35.

60

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
K023614
36.

157

CICERO SP POL 2011 Wałach siwa/mk:150 F: .
M: Czcionka
K018997 .
37.

109

CINDY ELIZAR OLD POL 2015 Klacz siwa/162 F: calcio
M: QUIDALA
Brak DE418181051915
38.

59

CITIZEN HOL GER 2008 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Isa III / Cor De La Bryere
K011516 DE421000562908
39.

145

CLAYTON BWP POL 2002 Wałach gniada/168cm F: Clinton
M: Orleen Van Het Vijvverbos
K011765 W210642BWP
40.

117

CLEVER CHAP HOL GER 2008 Wałach F: CRISTO
M: TABBI
K014826 DE421000191408
41.

119

CLOUD HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Raja II / Lancer II
K023407 DE421000027212
42.

150

COBREY F WESTF POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
K024483 DE441410882613
43.

93

COCO CHANELL SP POL 2009 klacz kasztanowata/- F: Guffi /
M: Classic Lady / Janczar
K014920 616009670117409
44.

131

COELENHAGE'S SALLY WALIJSKI NED 2003 klacz siwa/kuc:124 F: Castellau VIP
M: Coelenhage's Sanne
Brak Brak
45.

108

CON COEUR DU BALOUBET OLD POL 2012 Wałach gniada/- F: Con-Tico / Cyrano De Bergerac
M: Bonjour Baloubet Z / Baloubet Du Rouet
K028471 DE473730690212
46.

72

CORJANO HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Utendra DS / Contendro I
K021047 DE421000513410
47.

90

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa/- F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba / Darco
K024782 056015Z55743312
48.

132

CYMA WLKP POL 2014 klacz gniada/167 F: Czumak /
M: Cyntia /
brak 616007610133214
49.

13

CYRKON SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Colox Cup /
M: Cybina / Barasz
K017190 616009600108610
50.

3

CZCIONKA KUC POL 2002 Klacz siwa/143 F: Esauł
M: Czarna
brak brak
51.

121

D CAMDEN OF HERITAGE ZANG BEL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Diamant de Semilly
M: Hashish van Berkenbroek
Xxx Xxx
52.

56

DARLING Z ZANG BEL 2010 wałach gniada/170 F: Diamant Z /
M: Nimf Z / Nagano
K020558 056015Z55605910
53.

52

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince
M: Doryda
K013668 POL009670002502
54.

41

DE LORCHE BH SP POL 2016 ogier siwa/169 F: Tjungske /
M: Dromanusa Bh / Romanus
brak -
55.

104

DEEP PURPLE RED WINE OS POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Iceman De Muze /
M: Delight / Clearway
K024740 DE418185561114
56.

101

DING DONG BAYER GER 2013 wałach gniada/163 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Roxy / Stalypso
K022843 DE481810293613
57.

66

DOLORES M SP POL 2009 Klacz gniada F: Le Voltaire
M: Darda
K018256 616009690010209
58.

154

DOT Q WESTFALSKA POL 2012 Klacz kasztanowata/166 F: Lupicor
M: Jung La Toya
Brak Brak Brak
59.

25

DRAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/170 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
K024807 616009690136410
60.

12

DYLAN SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Agar
M: Drygula
brak
61.

161

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento / Capitol I
M: Zesinaa-A / Casco
K020492 528003200903405
62.

114

EL LOTTO Szlachetna Półkrew POL 2014 wałach gniada/170 F: Ludger
M: Etiuda
LKRWZJ/3616/20 616009670019914
63.

65

EMMA OLDEMBURSKA POL 2014 Klacz siwa/170 F: Cantoblanco
M: Esme
K027062 DE418180273814
64.

61

EMPATIA L SP POL 2013 Klacz kasztanowata/174 F: Vulkan L / Vulkano
M: Elba / Batman
K027853 616009610072613
65.

88

ENIGMA SP POL 2007 klacz siwa/162 F: Fair Play Coudreau
M: Eskada PG
brak POL 009 55 02084 07
66.

27

ESQUIVEL OLD POL 2014 Wałach gniada/165 F: Eldorado Van De Zeshoek /
M: Wilia / Oder
K028885 DE418182052314
67.

80

EUKARIO MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/160 F: Makler II
M: Enigma
brak 616006540022514
68.

8

EVITTO I SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Conus B
M: Emmily / Landstreicher
brak brak
69.

71

FIDELIO HANOWERSKI POL 2008 Wałach gniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
K013735 DE431314802808
70.

26

FIDELIO * HOL. POL 2014 Wałach gniada/167 F: fidelio du do
M: porgy
K028974 -
71.

62

FLAVIO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ulco /
M: Falina / Caretino K
K021004 POL 009670074207
72.

24

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
K024986 528003201008609
73.

110

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
K024481 616009540098310
74.

54

FRYKAS SP POL 2004 wałach gniada/170 F: Kurdesz
M: Famba
Brak 009540055004
75.

143

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa/mk:153 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Garda / Omen
K023035 616009690071812
76.

146

GENERALIA M SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: .
M: .
K026976 pzhk
77.

21

GLORIA SP POL 2008 klacz gniada/170 F: Grando / Gervantus I
M: Gaja / Liberado
K016957 POL009690013308
78.

79

GOLDEN GIRL NIEM. SPORT. GER 2014 klacz gniada/176 F: Chaman / Baloubet Du Rouet
M: Golden Queen / Quidam's Rubin
K025460 DE481810108214
79.

102

GRACJA ŚLĄSKA POL 2008 klacz kara/165 F: Łobuz
M: Husyta
Brak 999590197508
80.

107

H VANESSA X POL 2012 Mare chestnut/X F: X
M: X
X X
81.

96

H-CARETANO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Carry Son / Carry
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K009790 10761
82.

9

HARLEY KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach gniada/kuc:123 F: Hormons Davy
M: Hawana / Bernstein
K014732 POL013530131607
83.

124

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
84.

135

HUGO BOSS SP DZA 2015 Wałach siwa/173 F: Telco
M: Harfa
Brak 616009610019415
85.

170

HULASZKA WLKP POL 2004 Klacz siwa/166 F: FRED
M: HARFA
K026954 POL00911123704
86.

125

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
K014138
87.

92

INFINITY SP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Conus B
M: Izera
Brak
88.

103

IRONIA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
K017976 DE418181686210 105RM16
89.

48

JACKONDER SP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Contendor
M: Jagoda
Brak Brak
90.

89

JACKY KUC POL 2013 klacz kara/kuc:135 F: NN
M: NN
brak 703002006107913
91.

98

JACOBSON L KWPN NED 2014 Wałach siwa/159 F: Durango VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528003201404931
92.

95

JUNAK SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: LUDGER
M: JAKUZA
K022335 616 009 68 20050 12
93.

68

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Nimfe De La Pomme / For Pleasure
K020479 056002W00293327
94.

5

KADOGAN SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: -
M: -
brak brak
95.

78

KAPSONES W KWPN POL 2015 ogier siwa/173 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Evanorella / Carambole
K027235 528003201500685
96.

133

KASTELLO WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/164 F: Garon
M: Kleonka
brak 6160076102985
97.

6

KING OF THE BONGO KUC POL 2014 Wałach ciemnogniada/kuc:148 F: nn
M: nn
brak brak
98.

139

KOLORADO SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
K026857 616098200147275
99.

53

LAGUNA B Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada/mk:157 F: PASQUINEL
M: LAWENDA-B
brak 616 009 69 00984 12
100.

99

LEGIONISTA KM POL 2007 Wałach srokata/mk:145 F: -
M: -
K020522 POL03670174007
101.

138

LIBERATTO P SP POL 2002 Ogier kara F: Corofini
M: Loretta
K011026
102.

171

LOLITA RED WINE F:
M:
103.

115

LOLLYPOP DEL LAGHETTO S.I. ITA 2013 Klacz gniada/163 F: Tinka's Boy /
M: Utopi Con / Contender
K028162 UELN380007000149765
104.

97

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
105.

36

ŁOBEZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: ALABASTER
M: ŁZA QURINIUSA
KO28563 616009580474414
106.

155

M CANTORI S SP POL 2010 Ogier kara F: Campari M / Carprilli
M: Magia / Roland
K017802 616007660793610
107.

153

MAJA SP POL 2009 Klacz kara/171 F: Evento
M: Monarda
K026376 616009610047509
108.

151

MALAQUANDO SP POL 2010 wałach gniada/167 F: Genius
M: Mantyla
K007902 009660387800
109.

47

MARIO WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach F: Marino
M: Manilla
K014049
110.

167

MARYLAND SP POL 2016 Wałach gniada/167 F: Bankiet
M: Miss Cottonland
Brak 616009610020616
111.

29

MONSUN TS POL 2010 wałach siwa/168 F: Batman T /
M: Montana /
K020138 616999540056010
112.

168

MOONLIGHTSUN F:
M:
113.

120

N.JUSTICE OF HERITAGE BWP BEL 2013 Klacz gniada F: Jivaro De Fond Des Flots / Nonstop
M: Pigony Van't Scorre BWP/ Feinschnitt I V han.
K026302 056002W00306169
114.

141

NAOMI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: CASSILIO
M: NORMA
K021215 616009690079212
115.

64

NEFRETETTE . POL . klacz kasztanowata/. F: ..
M: .
. .
116.

144

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA
K029024 616 009 69 00512 16
117.

105

NIRVARO OLDENBURSKA POL 2008 Wałach gniada/169 F: Nintender
M: Stutbuch1 Chella Girl(Sandro Boy)
K017222 DE418181371308
118.

134

NORMAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/163 F: Turbud Quirinus
M: Niagara
brak POL 009 64 00863 08
119.

69

NUCIA WESTF POL 2012 klacz gniada/. F: Numero Uno
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
K025625 DE441411086512
120.

156

OMITA-S SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Power Prince /
M: Oskara / Kasjan
K018362 POL009670097702
121.

147

ORSZA-S SP POL 2003 Klacz gniada/167 F: Power Prince
M: Old Lady
brak brak
122.

67

OZZY SP POL 2010 Ogier gniada F: Quaide Cassini / Cassini I
M: Olibobik / Louis
K025234 616009690127910
123.

122

PALLADA WLKP POL 2008 klacz kara/169 F: Liberatto P
M: Polanka/Czaprak
K018684 POL007610057208
124.

18

PIN W SP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Ulco
M: Petunia 4/ Favory
K024621 616009670090214
125.

163

PIPPI HAN GER 2011 klacz kara/169 F: Perigueux /
M: A Lafayette / Perpignon
K022654 DE431318501211
126.

128

QUICKY 14 HAN GER 2003 klacz gniada/158 F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Cara / Calypso II
K011968 DE431319836103
127.

137

QUINTANA MEKL GER 2009 klacz gniada/172 F: Quintender / Quinar
M: Arwen / Acorado
K019372 DE427270257609
128.

83

QUITE LASSY WESTF POL 2010 Klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE44141588410
129.

152

RAMZES HUCULSKA POL 2009 wałach srokata/mk:140 cm F: Piast
M: Ruta
brak 616012630198509
130.

169

RED DREAM PRINCES BAYER GER 2012 Klacz gniada F: Sir Donnerhall
M: Ronja
LKRWZJ/3659/16
131.

63

REWIA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Chellano's Boy DZ /
M: Rafula /
brak
132.

11

RIKA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Bankiet
M: -
K028612 000
133.

77

RLG RIVANA BAW GER 2013 klacz kasztanowata/172 F: Chambretto GT / Concetto
M: Rivalina / Carenzo
K022844 DE481810293513
134.

76

SANDRO OF CHIN OLDENBURSKA POL 2016 Wałach gniada/174 F: Sandro Boy
M: Emilia Of Chin
---- ----
135.

38

SENATOR SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Calato Cama
M: Santisa
K017438 616009640024410
136.

112

SHELBY EVRARD Z ZANGERSHEIDE BEL 15.05.2011 Wałach siwa/170 F: chirocco des chaines
M: la fanta
K021797 056015Z55644611
137.

7

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Singulord Joter
M: Aida HL
K025535
138.

123

SKYPE OLD GER 2009 Wałach kara/170 F: Sandro Boy
M: Chelsea
12 DE418180168309
139.

140

SMUGA M SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Cassilio
M: Selene M
K028393 616009690057815
140.

55

STAR MANGAL Pełna Krew Angielska POL 2008 wałach gniada/168 F: King Charlemagne /
M: Sea Of Star / Persian Bold
K022994 POL080000000001
141.

4

SYBILLA SP POL 2008 Klacz gniada/170CM F: SHERLOCK HOLMES
M: SHAKIRA
BRAK POL 009610247408 105MN99
142.

20

SZALONY CHE SP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
K021133 616009690017112
143.

57

TANGELO MZ EQUESTRIAN Z ZANG POL 2015 wałach gniada/162 F: Torado II /
M: W-Quinet / Bambino Van't Zorgvliet
K028423 056015Z55673215
144.

1

TEOŚ F:
M:
145.

75

TERCET MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach kara/165 F: Decybel I
M: Temida
5126/19
146.

111

TIM TAM WELSH POL 1999 Wałach siwa/kuc:146 F: Shagya XXVI
M: TIMA
Brak 703001404620199
147.

148

TISSU S SP POL 2007 klacz ciemnogniada/170 F: Cajero /
M: Thesi /
K014976 POL009670117607
148.

126

TURBUD LILI SP POL 2016 Klacz gniada/173 F: Lyjanero
M: Turbud Ironia
x 616009670102016
149.

149

URACA II OLDENBURSKA POL 2010 klacz siwa/174 F: Baloussini
M: Uptown Girl
K018503 2764181817196102
150.

46

VALITO HANOWERSKA POL 2007 wałach kasztanowata/165 F: NN
M: NN
Brak 00
151.

106

VERMONT 22 HANN POL 2010 wałach gniada/172 F: Valentino 240
M: Pinta
Brak DE 431319400610
152.

50

VIPER W Z ZANG NED 2006 Wałach kara F: Vigo D’arsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
K010976 Z602106 103KK07
153.

49

VOSSIE KUC NED 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
K026681 Brak
154.

118

WENECJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/- F: CLAVIUS
M: WITARA
K024844 616009640012613
155.

91

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: Cola / Contender
M: Wortuna / Stalon
K022982 A0015118S
156.

73

ZAZOU SZUMAWA KWPN NED 2004 Wałach ciemnogniada/164 F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
K009947 5280030403262
Rider Club
Competition
Prize
Fedorowicz Karolina LKJ Ostroga w Opolu
100
SUM:
100.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
IK
150
IK
200
SUM:
350.00
Gillmaier Julia Konie Sportowe Gillmaier
50
100
50
SUM:
200.00
Głowacz Aleksandra bpk
50
150
IK
SUM:
200.00
Hendrys Maja KJ Agro-Handel Śrem
200
250
SUM:
450.00
Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
250
50
50
SUM:
350.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
200
50
50
SUM:
300.00
Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
50
IK
SUM:
50.00
Kuczerawy Tomasz Klub Sportowy Small Cherry
200
SUM:
200.00
Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
IK
IK
50
SUM:
50.00
Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
50
50
50
SUM:
150.00
Malińska Oliwia Szumlakowscy Cysterny Brzeg
100
SUM:
100.00
Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
200
SUM:
200.00
Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
IK
Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
100
200
SUM:
300.00
Szczypa Martyna LZJ DRAMA Zbrosławice
IK
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Berski Robert
Bez Przynależności Klubowej D O S
2020-08-01
52
2020-08-01
27
Bisaga Justyna
KJK Fabrex
2020-08-01
1
2020-08-01
26
2020-08-02
1
2020-08-02
18
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
BIG RED (30)
2020-08-01
1
2020-08-01
1
Boral Marta
SJK Jakubus
HARLEY (9)
2020-08-02
8
2020-08-02
1
Cecuga Agnieszka
KJ Metpol Grodziec
2020-08-01
16
2020-08-01
10
2020-08-02
7
Ciesielska Amelia
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2020-08-01
10
2020-08-01
1
2020-08-02
1
2020-08-02
7
Ciołczyk Piotr
Konie Sportowe Gillmaier
2020-08-01
44
2020-08-01
44
2020-08-02
44
2020-08-02
23
2020-08-01
5
2020-08-01
18
2020-08-02
25
2020-08-02
10
2020-08-01
16
2020-08-01
15
2020-08-02
20
Czarkowska Michalina
KJ Royal
VOSSIE (49)
2020-08-01
Czarkowski Franciszek
Royal Opole
2020-08-01
11
2020-08-01
1
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2020-08-01
10
H VANESSA (107)
2020-08-01
34
2020-08-01
2020-08-02
29
2020-08-01
8
Dmyszewicz Jaśmina
OSK Michalscy Trzebnica
2020-08-01
22
2020-08-02
15
Domagała Oliwia
SJK Jakubus
2020-08-02
1
2020-08-02
Dziemba Olivia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
SKYPE (123)
2020-08-01
1
2020-08-01
1
2020-08-01
2020-08-01
Dziemidowicz Wiktor
OSK Michalscy Trzebnica
ARASH (22)
2020-08-01
27
2020-08-01
35
2020-08-02
13
NUCIA (69)
2020-08-01
15
2020-08-01
27
2020-08-02
11
2020-08-01
14
2020-08-01
16
2020-08-02
16
Fedorowicz Karolina
LKJ Ostroga w Opolu
GLORIA (21)
2020-08-01
18
2020-08-01
8
2020-08-02
3
100
2020-08-02
Filusz Krzysztof
Brak
SMUGA M (140)
2020-08-02
23
2020-08-02
Filusz Martyna
Brak
KOLORADO (139)
2020-08-02
2020-08-02
23
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
COBREY F (150)
2020-08-01
24
2020-08-02
8
Flisiak Jacek
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2020-08-01
31
2020-08-02
18
Frąckowiak Martyna
bpk
2020-08-01
18
2020-08-01
9
2020-08-02
10
2020-08-02
15
Galicki Anzelm
OSK Michalscy Trzebnica
ŁOBEZ (36)
2020-08-01
35
2020-08-02
17
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy
2020-08-01
1
2020-08-01
52
2020-08-02
23
2020-08-02
23
BACARDI (166)
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2020-08-01
22
2020-08-01
44
2020-08-02
1
2020-08-02
23
2020-08-01
1
IK
2020-08-01
2
150
2020-08-02
2
IK
2020-08-02
1
200
Gillmaier Julia
Konie Sportowe Gillmaier
2020-08-01
5
50
2020-08-01
9
2020-08-02
8
DING DONG (101)
2020-08-01
3
100
2020-08-01
17
2020-08-02
5
50
2020-08-02
12
2020-08-01
11
2020-08-01
33
2020-08-02
6
2020-08-02
13
Głowacz Aleksandra
bpk
ORSZA-S (147)
2020-08-02
6
50
2020-08-02
2
150
TISSU S (148)
2020-08-02
4
IK
2020-08-02
21
Gola Natalia
KJ Picador
EL LOTTO (114)
2020-08-01
5
2020-08-01
32
2020-08-02
32
2020-08-02
24
Górska Julia
Stajnia-owa
NORMAN (134)
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Gozdek Krzysztof
KJ Okoły
OZZY (67)
2020-08-01
7
2020-08-01
13
2020-08-02
12
Groblica Igor
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
JACKY (89)
2020-08-01
2020-08-01
2020-08-02
8
Groblica Julia
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
FRYKAS (54)
2020-08-01
8
2020-08-01
24
2020-08-02
1
2020-08-02
24
Grzesiak Rafał
Bpk
2020-08-01
24
2020-08-01
27
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (23)
2020-08-01
59
2020-08-01
31
2020-08-02
1
2020-08-02
Hałub Olga
bpk
OMITA-S (156)
2020-08-01
52
2020-08-01
22
Hańczewska Gabriela
Stajnia OWA
CYMA (132)
2020-08-02
9
2020-08-02
31
Hendrys Maja
KJ Agro-Handel Śrem
NIRVARO (105)
2020-08-01
2
200
2020-08-01
5
2020-08-02
1
250
2020-08-02
4
Hilla Martyna
KJ Okoły
2020-08-01
35
2020-08-01
30
Januszewska Zuzanna
KS Small Cherry Trzebnica
IRONIA (103)
2020-08-01
1
250
2020-08-02
4
50
2020-08-01
6
2020-08-01
6
50
2020-08-02
9
Jaruszewicz Emilia
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2020-08-01
5
2020-08-01
2020-08-02
Jońca Maria
LZJ Drama Zbrosławice
VALITO (46)
2020-08-01
8
2020-08-01
1
2020-08-02
24
2020-08-02
1
Justyńska Jagoda
BPK
ILONA (125)
2020-08-01
1
2020-08-01
1
Kachel Weronika
Klub Jeździecki Zbrosławice
2020-08-02
2020-08-02
Kaczmarczyk Jarosław
KJ Bachmat Pruszowice
ARTEA (164)
2020-08-01
44
2020-08-01
Karbownik Karolina
SJK Jakubus
2020-08-01
5
2020-08-01
1
Kisilewicz Aleksandra
KJ Picador Dziuplina
2020-08-01
9
2020-08-01
19
2020-08-02
14
2020-08-02
22
Kłapińska Laura
KS Small Cherry Trzebnica
2020-08-01
7
2020-08-02
10
CAPTAIN (74)
2020-08-01
2
2020-08-02
5
Kłapińska Monika
KS Small Cherry Trzebnica
FIDELIO (71)
2020-08-01
2020-08-02
42
2020-08-01
2020-08-02
1
CORJANO (72)
2020-08-01
64
2020-08-01
27
2020-08-02
1
Kolbusz Magdalena
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
FLAVIO (62)
2020-08-01
27
2020-08-01
24
2020-08-02
23
2020-08-02
20
Kowalska Julia
brak przynależności klubowej
GRACJA (102)
2020-08-02
1
2020-08-02
Kowalska Magdalena
KJ Trachy Sośnicowice
2020-08-01
44
2020-08-01
23
2020-08-02
15
2020-08-02
17
Kozak Aleksandra
Klub Jeździecki Victor
TERCET (75)
2020-08-01
1
2020-08-01
24
Kozak Julia
niezrzeszona
EUKARIO (80)
2020-08-01
8
2020-08-01
1
Krystek Paweł
SJK Jakubus
2020-08-02
35
2020-08-02
1
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
2020-08-01
20
2020-08-02
14
2020-08-02
8
2020-08-01
1
200
2020-08-02
6
50
2020-08-01
4
50
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
2020-08-01
19
2020-08-01
5
50
2020-08-02
3
IK
2020-08-02
28
Kucharska Antonina
bpk
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Kuczerawy Tomasz
Klub Sportowy Small Cherry
URACA II (149)
2020-08-02
1
200
Kuterba Maja
SJK Jakubus
2020-08-01
5
2020-08-01
1
Lenart Marko
LKJ Moszna
NEQUEL (144)
2020-08-01
1
2020-08-01
44
2020-08-02
1
2020-08-02
23
Lewandowska Jennifer
KJK Elizar Jejkowice
FREE STAR (110)
2020-08-01
1
2020-08-01
4
IK
2020-08-02
1
IK
2020-08-02
4
50
Lewandowska Sonia
Stadnina Koni Kruszyńscy
CYRKON (13)
2020-08-01
1
2020-08-01
1
2020-08-02
23
2020-08-02
1
Lewandowska Weronika
JKS Tornado Szczecin
2020-08-01
1
2020-08-01
25
2020-08-02
23
2020-08-02
19
Liebenthal Julia
KJ VOLTA
2020-08-01
34
2020-08-01
27
2020-08-02
1
2020-08-02
23
Lisowska Marta
SKJ Jakubus
2020-08-01
7
2020-08-02
30
Lubiatowski Piotr
KJ Bachmat Pruszowice
PIPPI (163)
2020-08-01
1
2020-08-01
35
Luksa Agnieszka
KJ OKOŁY
NAOMI (141)
2020-08-01
4
50
2020-08-01
6
50
2020-08-02
5
50
2020-08-02
9
BARACK (142)
2020-08-01
21
2020-08-01
30
2020-08-02
7
2020-08-02
26
Malińska Aleksandra
KS PEGAZ
QUINTANA (137)
2020-08-01
14
2020-08-01
8
Malińska Oliwia
Szumlakowscy Cysterny Brzeg
2020-08-01
3
100
2020-08-01
6
Marczak Agata
OSK Michalscy Trzebnica
CICERO (157)
2020-08-01
1
2020-08-01
62
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Marszałek Karolina
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
AMERIGO (81)
2020-08-01
1
2020-08-01
1
2020-08-02
22
2020-08-02
1
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
2020-08-01
17
2020-08-01
14
2020-08-02
23
2020-08-02
11
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
2020-08-01
23
2020-08-01
15
2020-08-02
14
2020-08-01
1
200
2020-08-02
3
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
2020-08-01
12
2020-08-01
21
2020-08-02
27
Mierzwińska Agnieszka
KS Pegaz Chwałowice
2020-08-01
52
2020-08-01
44
EMMA (65)
2020-08-01
2
IK
2020-08-01
11
2020-08-02
16
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski
SENATOR (38)
2020-08-02
1
ASSADUR (39)
2020-08-01
1
2020-08-01
8
2020-08-02
9
2020-08-01
1
2020-08-01
44
2020-08-02
1
2020-08-02
Nadolna Anna
KJ Picador Dziuplina
2020-08-01
1
2020-08-01
1
2020-08-02
1
2020-08-02
32
Oleś Magdalena
KJ Picador
2020-08-01
1
2020-08-01
20
2020-08-02
1
2020-08-02
21
Osadkowska Julia
SJK Jakubus
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Osadkowska Lena
SJK Jakubus
RIKA (11)
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-08-01
7
2020-08-01
28
2020-08-02
3
100
2020-08-02
7
2020-08-01
24
2020-08-01
1
2020-08-02
22
2020-08-02
1
2020-08-01
11
2020-08-01
4
2020-08-02
2
WILLIE (91)
2020-08-01
25
2020-08-01
19
2020-08-02
31
2020-08-02
2
200
Piontek Filip
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2020-08-01
1
2020-08-02
16
Piszczek Marta
Kjk ELIZAR
TIM TAM (111)
2020-08-01
1
2020-08-01
24
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
CLOUD (119)
2020-08-01
12
2020-08-01
10
2020-08-02
6
2020-08-01
20
2020-08-01
7
2020-08-02
13
2020-08-01
17
2020-08-01
13
2020-08-02
30
Podgórny Jakub
KJ Czahary Pogorzelica
WENECJA (118)
2020-08-01
9
2020-08-01
3
2020-08-02
9
2020-08-01
57
2020-08-01
35
2020-08-02
1
Przewdzięk Jakub
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
MAJA (153)
2020-08-01
33
2020-08-01
57
2020-08-02
1
2020-08-02
23
Pszowski Kamil
KJK Elizar
2020-08-01
12
2020-08-02
5
Pszowski Kevin
bpk
2020-08-01
35
2020-08-01
1
2020-08-02
1
2020-08-02
1
2020-08-01
1
2020-08-01
1
2020-08-02
1
2020-08-02
23
Rosiak Ewa
KS Pegaz
PIN W (18)
2020-08-01
1
2020-08-01
Różalska Ilona
KJ VOLTA MIŁOCICE
JUNAK (95)
2020-08-01
22
2020-08-01
62
2020-08-02
23
2020-08-02
23
Rucińska Zofia
KJ VOLTA
HULASZKA (170)
2020-08-01
52
2020-08-02
23
2020-08-01
1
2020-08-02
23
Skrobich Martyna
Stajnia Kalait
RAMZES (152)
2020-08-02
4
Skrobich Olivia
Stajnia Kalait
RAMZES (152)
2020-08-02
9
Śliwińska Alicja
SJK Jakubus
2020-08-02
24
2020-08-02
1
Smolińska Lilianna
KJ Osadkowski Sp.zo.o
2020-08-01
1
2020-08-02
1
2020-08-01
1
2020-08-01
1
2020-08-02
1
Stankiewicz Amelia
KJ Jakubus
2020-08-01
1
2020-08-01
1
Staśkiewicz Ines
Stajnia Owa
KASTELLO (133)
2020-08-02
1
2020-08-02
32
Staszak Weronika
Bez Przynależności Klubowej
PALLADA (122)
2020-08-01
29
2020-08-01
26
2020-08-02
7
Staszczyszyn Hania
KJ Jakubus
TEOŚ (1)
2020-08-01
7
2020-08-01
7
Stempniewicz Aleksandra
bpk
2020-08-01
22
2020-08-01
22
2020-08-02
2020-08-02
2
Stępień Michalina
SJK Jakubus
2020-08-01
1
2020-08-01
9
Studencka- Wójcik Agata
Kj Facimiech Wielkie Drogi
2020-08-01
32
2020-08-02
19
Świerczyńska Tola
KJ Wiki
CLAYTON (145)
2020-08-02
4
2020-08-02
Szczypa Martyna
LZJ DRAMA Zbrosławice
MARIO (47)
2020-08-01
3
IK
2020-08-02
12
Szklarska Anna
SK Kruszyńscy
2020-08-01
66
2020-08-01
27
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Szymkowicz Wiktoria
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
DOT Q (154)
2020-08-01
1
2020-08-01
10
Szynkler Natalia
LKJ Ostroga
BELLA (87)
2020-08-01
1
2020-08-01
24
Till Natalia
SK Kruszyńscy
2020-08-01
24
2020-08-01
31
2020-08-02
1
2020-08-02
24
Tokarski Piotr Jacek
KJ Bachmat Pruszowice
EINSTEIN (161)
2020-08-01
29
2020-08-01
2020-08-02
11
2020-08-02
24
2020-08-01
22
2020-08-01
Tomaszewska- Nasiadek Anna
SKJ Jakubus
2020-08-01
1
2020-08-01
64
Urbaniak Weronika
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
DASTIFF (52)
2020-08-01
59
2020-08-01
1
2020-08-02
23
2020-08-02
1
Wodzicka Maja
LKJ Moszna
GARDEN M (143)
2020-08-02
23
Wojciechowska Maja
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2020-08-02
1
2020-08-01
35
2020-08-01
35
2020-08-02
2020-08-02
2
JACKY (89)
2020-08-02
1
Woźniak Wiktoria
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
CASALLINA (127)
2020-08-01
35
QUICKY 14 (128)
2020-08-01
21
Wylęga Julia
bpk
BRUTUS (136)
2020-08-01
1
2020-08-01
35
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
HUGO BOSS (135)
2020-08-01
1
2020-08-01
1
2020-08-02
1
2020-08-02
24
2020-08-01
28
2020-08-01
12
2020-08-02
10
Wylega Marta
POL
MARYLAND (167)
2020-08-01
1
2020-08-01
59
2020-08-02
45
2020-08-02
43
Zawadka Joanna
KJ Picador Dziuplina
2020-08-01
1
2020-08-01
27
2020-08-02
1
2020-08-02
8
Zdyb Jaśmina
SJK Jakubus
TEOŚ (1)
2020-08-02
4
2020-08-02
6

Number of Riders: 117

Number of Horses: 156

The sum of prizes: 3 000.00

Competition results developed by: KJ Osadkowski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042014-2, KJ Osadkowski Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl