Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
157 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 07:45:35
2020-07-03 07:45:35
Zofia Mrotek MAGIA
  • 2x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
156 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 17:41:39
2020-07-02 17:41:39
Franciszek Czarkowski JACKONDER
  • 2x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
155 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 14:49:06
2020-07-02 14:49:06
Agnieszka Olszewska M CANTORI S
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 19:27:31
2020-07-01 19:27:31
Tomasz Kuczerawy URACA II
  • 1x 7/ C/130 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 06:35:18
2020-06-30 23:23:37
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 06:35:21
2020-06-30 22:03:15
Robert Berski CEZANE
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
151 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 06:35:25
2020-06-30 22:02:56
Robert Berski ACONTENDRA II A-Z
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
150 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 06:35:29
2020-06-30 21:51:53
Julia Rohde TORO
  • 2x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
149 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 06:35:32
2020-06-30 21:51:03
Julia Nowak MEJSON
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 13/L/Licencyjny 100cm
148 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 21:43:57
2020-06-30 21:28:06
Aleksandra Bochyńska NUMMER EINS
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
147 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 21:44:01
2020-06-30 21:26:46
Agata Czajkowska NABAB DE COKOT
  • 2x 9// krzyżaki i drągi, możliwość uczestnictwa z asekuracją instruktora
146 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 21:44:04
2020-06-30 20:57:44
Martyna Filusz KOLORADO
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 21:44:07
2020-06-30 20:57:23
Krzysztof Filusz SMUGA M
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 20:25:10
2020-06-30 20:23:26
Antonina Benska ROCK
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
143 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 20:25:12
2020-06-30 20:22:59
Karolina Glinkowska JUMBO
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
142 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 20:11:49
2020-06-30 19:57:19
Wiktoria Swołkowicz ISKIERKA
  • 2x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
141 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 16:01:11
2020-06-30 15:01:06
Jakub Chwiłkowski PRINCESSA
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 12:54:02
2020-06-30 12:33:38
Lena Żygadło MISS LOXGRAFINA
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 12:54:05
2020-06-30 12:32:58
Filip Skrzyczyński DRAGON
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 12:54:09
2020-06-30 12:32:24
Partyk Skrzyczyński DRAGON
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
137 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 12:54:12
2020-06-30 12:31:26
Partyk Skrzyczyński GVERDI
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
136 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 12:54:16
2020-06-30 12:30:22
Filip Skrzyczyński GVERDI
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 21:16:05
2020-06-29 20:58:21
Alicja Kozłowska POKERLONE
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 20:19:09
2020-06-29 18:59:54
Nayon Lee SENTENCJA
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
133 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 14:47:50
2020-06-29 17:55:30
Agnieszka Olszewska MISTER ZINEDINE S
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 14:48:15
2020-06-29 17:50:04
Agnieszka Olszewska MISTER STAKKATO S
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/ C/130 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:46:47
2020-06-29 17:46:47
Agnieszka Olszewska IRONMAN
  • 1x 15/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 16/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:44:06
2020-06-29 17:44:06
Agnieszka Olszewska BRATISLAVIA
  • 2x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:42:32
2020-06-29 17:42:32
Agnieszka Olszewska TAJNA
  • 2x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:38:29
2020-06-29 17:38:29
Eryka Mikołajczyk ASSADUR
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 17:10:26
2020-06-29 15:07:20
Iga Szpak WIMSTER
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:36:12
2020-06-29 15:06:28
Iga Szpak DŻAGIRRA
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:36:15
2020-06-29 15:05:53
Karolina Kulig LINARIA
  • 2x 13/L/Licencyjny 100cm
124 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:36:19
2020-06-29 15:05:18
Martyna Rydz EUMARA
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 14:20:00
2020-06-29 13:28:40
Milena Kolawa ZENTIS
  • 2x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 14:20:11
2020-06-29 12:44:31
Tomasz Gałczyński MAXIMUS
  • 2x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 14:20:16
2020-06-29 11:12:36
Marianna Michalska THE DOCTOR
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 09:18:35
2020-06-29 07:34:47
Tomasz Gałczyński BACARDI
  • 2x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 09:18:42
2020-06-29 07:30:12
Tomasz Gałczyński DEKKO
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 09:18:50
2020-06-29 07:29:34
Agata Marczak CICERO
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 23:23:54
2020-06-28 23:07:02
Wiktoria Dżugaj TURBUD LILI
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 23:23:59
2020-06-28 23:06:40
Henryk Polednia TURBUD PERIDOT
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 23:24:04
2020-06-28 23:06:05
Henryk Polednia SUNRISE M
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 22:43:26
2020-06-28 19:56:28
Beata Rajewska-Poręba B CATILLIA
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 22:43:31
2020-06-28 19:55:39
Jarosław Poręba LA CORUNA
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/ C/130 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 22:43:37
2020-06-28 19:54:58
Wiktoria Woźniak QUICKY 14
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/ C/130 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 22:43:42
2020-06-28 19:54:18
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/ C/130 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 19:10:53
2020-06-28 18:45:33
Jakub Przewdzięk MAJA
  • 2x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 19:10:59
2020-06-28 15:53:35
Robert Baszak KORYS DORIS
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 19:11:04
2020-06-28 15:36:17
Laura Tomann EXPRESSO EH Z
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 13/L/Licencyjny 100cm
107 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 19:11:08
2020-06-28 14:55:58
Eliza Starczak SZAFIRA
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 15:10:13
2020-06-28 12:24:45
Klaudia Nowak DYWIZJA
  • 1x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 12:13:55
2020-06-28 11:46:35
Karolina Wolan ROSA
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 12:14:00
2020-06-28 11:16:19
Aleksandra Duszyńska LORDINA
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 12:14:03
2020-06-28 09:54:39
Kseniya Kavaliova GIOCONDA
  • 2x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 12:14:09
2020-06-28 09:54:09
Artsiom Piroh BALME CHINSTAR K Z
  • 2x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 12:14:12
2020-06-28 09:53:44
Artsiom Piroh DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 7/ C/130 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/ CC/140 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 12:14:15
2020-06-28 09:53:16
Artsiom Piroh BEL DE JOUR
  • 1x 7/ C/130 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/ CC/140 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 15:02:05
2020-06-28 06:30:39
Ewa Aleksandra Dyżewska I-CLEAR VICTORY
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 22:43:45
2020-06-27 23:26:12
Sandy Kulejewska MONSUN
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 08:11:09
2020-06-27 19:01:14
Michał Nowacki COOKIE MONSTER
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 08:11:12
2020-06-27 19:00:27
Michał Nowacki ARMANII
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/ C/130 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 17/CC/140 cm, zwykły, art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 08:11:15
2020-06-27 18:59:20
Michał Nowacki JUGATTI
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 08:11:17
2020-06-27 18:20:17
Alicja Poprawa SAWANA
  • 1x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 08:11:20
2020-06-27 18:18:50
Maja Poprawa NASTIA
  • 1x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 08:11:23
2020-06-27 16:30:01
Izabela Krężelewska PANAMA
  • 1x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 08:11:27
2020-06-27 14:55:35
Oliwia Stronczyńska CIRA W
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 08:11:41
2020-06-27 08:55:31
Jacek Mierzwiński GALA W
  • 1x 17/CC/140 cm, zwykły, art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 22:02:59
2020-06-26 21:46:30
Kornelia Kokoszyńska AVATAR
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/ C/130 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 06:35:35
2020-06-26 19:32:44
Maria Martyn SUŁTAN
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 17:07:14
2020-06-26 11:08:21
Filip Piontek GENERALIA M
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 13/L/Licencyjny 100cm
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 07:42:09
2020-06-25 20:40:40
Andrea Kreutzer QUIDAM DE HENRY
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 07:39:38
2020-06-25 20:39:38
Agata Stasiak WAGABUNDA PONYSPORT
  • 2x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:50:22
2020-06-25 08:19:38
Marta Wylęga APOLLO-T
  • 2x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:50:31
2020-06-25 08:18:49
Marta Wylęga MARYLAND
  • 2x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 09:35:23
2020-06-25 08:17:59
Julia Wylęga BRUTUS
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 18:14:41
2020-06-24 13:54:39
Zofia Rucińska BAZALT
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 18:14:44
2020-06-24 13:54:01
Ilona Różalska JUNAK
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 18:14:47
2020-06-24 13:53:09
Bianka Łakomiec CUMBRIA
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 18:14:50
2020-06-24 13:52:30
Natalia Zielant BRETANIA
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 18:14:52
2020-06-24 13:51:44
Tymoteusz Liss HULASZKA
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 08:51:00
2020-06-23 23:27:00
Adam Krechowicz GEDI
  • 1x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 14:20:23
2020-06-23 21:20:46
Antonina Jankowiak BLACKIE
  • 2x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 08:51:07
2020-06-23 20:50:55
Martyna Hilla INFINITY
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 08:51:10
2020-06-23 14:40:06
Aleksandra Knapik CUPPERS MONTY
  • 2x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 08:51:13
2020-06-23 14:38:02
Oliwia Zdebik KSANTOS
  • 1x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 08:51:17
2020-06-23 12:38:52
Nina Mączyńska HORYZONT
  • 2x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 08:51:21
2020-06-23 11:18:48
Zuzanna Klak CARTOGRANS’ STAR
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 08:51:24
2020-06-23 10:14:34
Wioletta Karpińska FLINTSTONE UTOPIA
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 08:51:27
2020-06-23 09:53:29
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:24:44
2020-06-23 09:42:19
Marta Szymkowicz MONZA
  • 1x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 08:46:17
2020-06-23 03:05:38
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 08:46:20
2020-06-23 03:02:02
Maria Kabzińska FENOMEN-W
  • 1x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 08:46:23
2020-06-23 02:59:41
Pola Hajder TERCJA
  • 2x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 08:46:25
2020-06-23 02:55:00
Samiloby Boodie AVRIL
  • 1x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 08:46:28
2020-06-23 02:48:06
Alicja Poniatowska STORMING AHEAD
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 08:46:31
2020-06-22 20:09:03
Monika Śmiały HIDALGO
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 08:46:34
2020-06-22 14:24:06
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/Licencyjny 100cm
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 15:59:07
2020-06-22 08:20:41
Anna Michalska LAVITA-L
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 13/L/Licencyjny 100cm
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:56:58
2020-06-21 20:41:35
Aleksandra Kostrzewa DAGLEZJA-L
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:57:01
2020-06-21 20:41:10
Aleksandra Kostrzewa AMADEOS
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 09:18:57
2020-06-21 19:08:29
Agata Bugała EUFRAT
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:57:13
2020-06-21 19:08:02
Maja Śledzik AGROPOINT LIBBENÖ
  • 1x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:57:17
2020-06-21 19:07:51
Filip Milc AWANGARDA
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 16:28:29
2020-06-21 12:16:47
Wiktoria Gałuszka DE NIRO
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 16:28:35
2020-06-21 12:08:12
Maja Wojciechowska LAGUNA B
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 13/L/Licencyjny 100cm
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 16:28:40
2020-06-21 12:06:43
Weronika Urbaniak DASTIFF
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 13/L/Licencyjny 100cm
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 16:28:46
2020-06-21 12:06:02
Julia Groblica FRYKAS
  • 1x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 16:28:51
2020-06-21 12:03:42
Weronika Dobrzańska BAJKOWY KSIAŻĘ
  • 2x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 16:28:58
2020-06-21 11:38:42
Hania Lamek OLIWIER
  • 2x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 16:29:05
2020-06-21 11:29:16
Olga Paleska MACH
  • 2x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 16:30:12
2020-06-21 10:40:54
Anna Gotowiecka L
  • 2x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 16:29:36
2020-06-21 10:31:41
Aleksandra Ryt BIMBER BOY
  • 2x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 06:35:41
2020-06-21 10:26:03
Aleksandra Ryt URICELLO
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 16:29:53
2020-06-21 10:24:52
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 7/ C/130 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/ CC/140 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 17/CC/140 cm, zwykły, art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 09:10:42
2020-06-21 08:59:30
Magdalena Kowalska CERTINA 2
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 14:20:31
2020-06-20 20:40:45
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/ C/130 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 17/CC/140 cm, zwykły, art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 14:20:38
2020-06-20 20:40:25
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/ C/130 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 16/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 17:29:37
2020-06-20 17:28:33
Ewa Rosiak PIN W
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 17:29:40
2020-06-20 16:07:10
Anna Gotowiecka ILUSSION
  • 2x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 15:42:17
2020-06-20 15:04:23
Monika Kluczny FLORYDA
  • 2x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 15:42:22
2020-06-20 14:43:14
Julia Moczkowska SILVANO
  • 2x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 15:42:26
2020-06-20 14:30:45
Magdalena Maksymczak ARMANI
  • 1x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 3/ LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:27:15
2020-06-20 14:12:14
Oliwia Lentowicz BASTER
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 13/L/Licencyjny 100cm
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:27:24
2020-06-20 13:50:03
Nikola Kozłowska CASSAWA
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:27:33
2020-06-20 13:49:33
Anna Zakałużna ARAMIS
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:27:40
2020-06-20 13:49:10
Jagoda Kuszka ESKOBAR
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:27:48
2020-06-20 13:48:40
Wiktor Larkowski SENTENCJA M
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:27:55
2020-06-20 13:48:14
Wiktor Larkowski ETIUDA M
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/ C/130 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:28:02
2020-06-20 13:47:46
Wiktor Larkowski CALIA M
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:28:10
2020-06-20 13:47:20
Wiktor Larkowski ARENA
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:28:17
2020-06-20 13:46:49
Wiktor Larkowski AMAT M
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 19:54:32
2020-06-20 13:41:27
Hanna Kunecka LE DARCO VAN LA ROCHE II
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:28:35
2020-06-20 13:24:05
Michalina Szmuc CITIZEN
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:28:43
2020-06-20 12:56:30
Agnieszka Mierzwińska EMMA
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:28:56
2020-06-20 12:55:14
Agnieszka Mierzwińska NEFRETETTE
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:29:05
2020-06-20 11:14:32
Aleksandra Szczepaniszyn CHACCO RJT
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:29:17
2020-06-20 10:33:24
Weronika Staszak PALLADA
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:29:30
2020-06-20 10:02:49
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/ C/130 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 16/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:29:43
2020-06-20 09:43:32
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 20:31:50
2020-06-20 09:42:21
Aleksandra Malińska QUINTANA
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:30:41
2020-06-20 09:39:20
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/ C/130 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:30:59
2020-06-20 09:37:35
Witold Hudzik PONIATOWSKI
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:31:06
2020-06-20 09:14:35
Aleksandra Kisilewicz DARLING Z
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:31:15
2020-06-20 08:48:22
Gabriela Szura WELA
  • 2x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:31:28
2020-06-20 08:47:33
Anna Kaczkowska BRIAN
  • 2x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:31:40
2020-06-20 08:46:59
Hanna Kryczka WELT DURAN
  • 2x 2/ mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 10/mini LL/do 60 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 11/LL/do 80 cm, towarzyski, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:32:28
2020-06-20 08:29:59
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:32:52
2020-06-20 08:29:44
Aleksandra Skąpska GROGORY
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/ C/130 cm, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 16/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:33:12
2020-06-20 08:29:39
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 22:16:33
2020-06-19 20:47:33
Julia Fejdych SEUL „M”
  • 1x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 15:10:16
2020-06-19 20:32:03
Roxana Gajdzik GADIA
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 16/C/130 cm, zwykły, art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 22:16:05
2020-06-19 20:31:39
Marlena Rogosz LACONIEK Z
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 18:51:17
2020-06-19 17:49:29
Olivia Dziemba SKYPE
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 18:51:13
2020-06-19 17:46:16
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 13/L/Licencyjny 100cm
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 14:20:43
2020-06-19 17:42:17
Bartosz Bomba PRINCE
  • 1x 5/ P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/ N/120 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/110 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/120 cm, dwufazowy, art. 274.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 18:51:06
2020-06-19 17:40:34
Bartosz Bomba PRIMA
  • 2x 4/ L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
  • 2x 12/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baszak Robert Stowarrzyszenie Sportowe VIDAVIA
S
498/20
2. Benska Antonina Klub Jeździecki Metpol
2008 (JM.)
----
3. Berski Robert Bez Przynależności Klubowej D O S
S
O047360
4. Bochyńska Aleksandra Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2005 (JM.)
O058895
5. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
1999 (MJ.)
O049461
6. Boodie Samiloby Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2008 (JM.)
O058563
7. Boral Marta SJK Jakubus
8. Bugała Agata Tuszyński KJ Garbówek
S
O037388
9. Chwiłkowski Jakub Brak
2004 (J.)
O048259
10. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
11. Czajkowska Agata Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2007 (JM.)
O057447
12. Czarkowski Franciszek KJ Royal
2007 (JM.)
brak
13. Czarniecki Kajetan
14. Dobrzańska Weronika KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2001 (MJ.)
Brak
15. Domagała Oliwia SJK Jakubus
16. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
17. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
18. Duszyńska Aleksandra -
2004 (J.)
Brak
19. Dziemba Olivia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2009 (Mł.)
O047713
20. Dżugaj Wiktoria bpk
S
O024922
21. Fejdych Julia KJ Ślęża Wrocław
1999 (MJ.)
O034821
22. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
23. Filusz Martyna Brak
2007 (JM.)
O055286
24. Fiołek Kaludia
25. Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
2001 (MJ.)
O037352
26. Galczynski Tomasz POL
S
10037554
27. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
28. Gałuszka Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Hanna
2000 (MJ.)
O038080
29. Glinkowska Karolina Klub Jeździecki Metpol
2006 (JM.)
-----
30. Gosztyła Weronika Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045736
31. Gotowiecka Anna JKS Equi Verso
S
brak
32. Groblica Julia Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
2004 (J.)
Brak
33. Hajder Pola Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2010 (Mł.)
brak
34. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
35. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
36. Hudzik Witold bpk
S
O039362
37. Janasek Aleksandra SJK Jakubus
2004 (J.)
brak
38. Jankowiak Antonina Brak
2010 (Mł.)
Brak
39. Kabzińska Maria Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2006 (JM.)
O058680
40. Kaczkowska Anna bpk
2007 (JM.)
brak
41. Karbownik Karolina SJK Jakubus
42. Kasprzak Kamila
43. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
1999 (MJ.)
O045438
44. Kisilewicz Aleksandra KJ Picador Dziuplina
S
O026259
45. Klak Zuzanna ASK Świerklaniec
2003 (J.)
O053700
46. Kluczny Monika Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
brak
47. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (MJ.)
O038727
48. Knapik Aleksandra Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2009 (Mł.)
Brak
49. Kokoszyńska Kornelia LKJ Platan Wrocław
1999 (MJ.)
O014035
50. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
51. Kostrzewa Aleksandra JKS Moskit Kalisz
S
O020156
52. Kowalska Magdalena KJ Trachy Sośnicowice
S
O001612
53. Kozak Aleksandra
54. Kozak Julia
55. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O042796
56. Kozłowska Nikola KJ Zbrosławice
2006 (JM.)
O054874
57. Krechowicz Adam Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
58. Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec
1999 (MJ.)
O026825
59. Krężelewska Izabela Niezrzeszony
S
Brak
60. Kryczka Hanna bpk
2006 (JM.)
brak
61. Krystek Paweł SJK Jakubus
2005 (JM.)
brak
62. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (J.)
O033138
.
63. Kubiak Wiktoria
64. Kuczerawy Tomasz LKJ Platan Wrocław
S
O001835
65. Kulejewska Sandy KJ Picador Diuplina
S
O021864
66. Kulig Karolina LKJ OLIMP Prudnik
2004 (J.)
brak
67. Kunecka Hanna bpk
2003 (J.)
O040864
68. Kurdyk Maria
69. Kuszka Jagoda Kj Zbrosławice
2001 (MJ.)
O027311
70. Kuterba Maja SJK Jakubus
2006 (JM.)
brak
71. Lamek Hania KJ Atena
2008 (JM.)
brak
72. Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
S
O002876
73. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O053304
74. Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O044712
75. Lisowska Marta SJK Jakubus
2006 (JM.)
brak
76. Lisowska Marta SKJ Jakubus
77. Liss Tymoteusz KJ VOLTA
2008 (JM.)
O053735
78. Lubiatowski Piotr
79. Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
S
O004782
80. Łakomiec Bianka KJ VOLTA MIŁOCICE
2003 (J.)
O043979
81. Mączyńska Nina BPK
2009 (Mł.)
Brak
82. Maksymczak Magdalena bpk
2007 (JM.)
brak
83. Malińska Aleksandra KS PEGAZ
2001 (MJ.)
O037742
84. Marczak Agata OSK Michalscy Trzebnica
2008 (JM.)
O053563
85. Martyn Maria KS Pegaz Chwałowice
2006 (JM.)
2150/20
86. Maślak Kaludia
87. Michalska Anna Tuszyński KJ Garbówek
2007 (JM.)
O048675
88. Michalska Marianna KJ BSI Sport Zamysłowo
2004 (J.)
O051143
89. Mielczarek Zofia
90. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
91. Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002733
92. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski
2007 (JM.)
O052725
93. Milc Filip Tuszyński KJ Garbówek
2003 (J.)
O036158
94. Moczkowska Julia JKS Equi Verso
S
Brak
95. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
96. Mrotek Zofia OKJ OXER
2010 (Mł.)
O057495
97. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
1999 (MJ.)
O022127
98. Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo
S
O006357
99. Nowak Julia Klub Jeździecki Dworzysko
2005 (JM.)
2007/20
100. Nowak Klaudia Kj Sport Zamysłowo
2005 (JM.)
Brak
101. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski
S
00000
102. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
103. Olszewska Agnieszka POL
S
10092431
104. Osadkowska Julia SJK Jakubus
2008 (JM.)
brak
105. Osadkowska Lena SJK Jakubus
2006 (JM.)
brak
106. Paleska Olga KJ Atena
2007 (JM.)
brak
107. Piontek Filip Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O052002
108. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
109. Polednia Henryk bpk
2017 (Mł.)
O007664
110. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
111. Poprawa Alicja Stowarzyszenie R&S Stables
2009 (Mł.)
O049334
112. Poprawa Maja Stowarzyszenie R&S Stables
2005 (JM.)
O040106
113. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
S
O000520
114. Przewdzięk Jakub Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2005 (JM.)
O050863
115. Pulak Lena
116. Rajewska-Poręba Beata KJ Maximus Kowary
S
O031209
117. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O039200
118. Rohde Julia Klub Jezdziecki Dworzysko
2007 (JM.)
0058620
119. Rosiak Ewa KS Pegaz
S
O008154
120. Różalska Ilona KJ VOLTA MIŁOCICE
S
O025928
121. Rucińska Zofia KJ VOLTA
2007 (JM.)
O054742
122. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (J.)
O050472
123. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
124. Skąpska Aleksandra KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O036344
125. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054042
126. Skrzyczyński Partyk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054043
127. Śledzik Maja Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O048676
128. Śliwińska Alicja SJK Jakubus
129. Śmiały Monika Kj Jumping Team Brynica
2004 (J.)
O045615
130. Smolinska Lilianna SJK Jakubus
131. Smolińska Lilianna SJK Jakubus
2005 (JM.)
brak
132. Stankiewicz Amelia KJ Jakubus
133. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
.
134. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (Mł.)
O049263
135. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
O038702
136. Staszak Weronika Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
O038448
137. Staszczyszyn Hania KJ Jakubus
138. Stępień Michalina SJK Jakubus
139. Stronczyńska Oliwia KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O047590
140. Swołkowicz Wiktoria Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2004 (J.)
brak
141. Szczepaniszyn Aleksandra Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
S
0009666
142. Szmuc Michalina KJ Pegaz Chwałowice
2003 (J.)
O028523
143. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
144. Szura Gabriela bpk
2006 (JM.)
brak
145. Szymkowicz Marta bpk
2008 (JM.)
bpk
146. Tokarski Jacek KJ Bachmat Wrocław
147. Tomann Laura niezrzeszony
2003 (J.)
O047607
148. Tomaszewska- Nasiadek Anna SKJ Jakubus
149. Urbaniak Weronika KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
150. Walczak Anita
151. Waligóra Aleksandra SKJ Jakubus
152. Węgrzyn Alicja Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O038871
153. Wojciechowska Maja KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
154. Wolan Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2001 (MJ.)
O036797
155. Woźniak Wiktoria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2002 (J.)
O023612
156. Wylęga Julia bpk
2007 (JM.)
brak
157. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
158. Zakałużna Anna KJ Zbrosławice
S
O024508
159. Zdebik Oliwia Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2008 (JM.)
brak
160. Zdyb Jaśmina SJK Jakubus
161. Zielant Natalia KJ VOLTA MIŁOCICE
2003 (J.)
O043980
162. Żygadło Lena KJ VOLTA
2001 (MJ.)
O028520
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

167

ACONTENDRA II A-Z SP POL 2011 klacz ciemnogniada/172 F: Contendro
M: Artemida / Revel
K022748 616009600209411
2.

79

AGROPOINT LIBBENÖ HAN HUN 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Leonce /
M: Persona /
K028247 HUNKBS080490000
3.

78

AMADEOS TS GER 2013 wałach kasztanowata/mk:160 F: nn / nn
M: nn / nn
K023750 DE498811516313
4.

44

AMAT M SP POL 2014 Ogier gniada/167 F: Cassilio / Cassini I
M: Amfora M / Faust Z
K027428 616009690068214
5.

102

APOLLO-T SP POL 2016 Wałach gniada/165 F: Lyjanero
M: Apanaczi-T
Brak 616009690046016
6.

38

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada F: Ladykracher 8
M: Aronia
K020211
7.

43

ARENA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/- F: Donald / Qumball
M: Aronia / Dixieland
K012888 616009540055503
8.

63

ARMANI SP POL 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Neo
M: Aldona
brak brak
9.

108

ARMANII OLD GER 2004 Wałach gniada F: Abke/Acorado
M: Gragentina/Argentinus
K009306 DE433330581004
10.

143

ASSADUR PZHK (M) POL 2007 Gelding Bay F:
M: /
12740 105OV37
11.

106

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Alvarez 17 /
M: Ara / Pigmalion
K024791 616007670025610
12.

84

AVRIL KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
K017181 POL013640008007
13.

80

AWANGARDA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Vittorio / Rosey
M: Allez Pologne / Be my Guest
K026631 616009520019112
14.

195

AWIATOR S 2014 F:
M:
15.

126

B CATILLIA KWPN NED 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Berlin / Cassini I
M: Pattillia / Indoctro
K020875 528003000709725
16.

133

BACARDI SP POL 2014 ogier gniada/173 F: Lord Liberator
M: Ballada/Castilio
Brak .
17.

71

BAJKOWY KSIAŻĘ KUC FELIŃSKI POL 2014 Wałach srokata/kuc:135 F: Wicher
M: Bajka
Brak 616013670099114
18.

118

BALME CHINSTAR K Z Z NED 2015 klacz kasztanowata/164 F: Big star jr k z
M: alme chin chin k
K029419 056015Z55706915
19.

199

BARACK Niemiecki Koń Sportowy POL 2014 Ogier gniada/166 F: BIG STAR JR K Z
M: ANUK
K028635 0
20.

51

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
21.

212

BARONESSE LADY CON CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma /
M: Baronesse Piccadilly / Pronz Pablo
K021886 616009670032512
22.

36

BASTER SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Batuta
K025781 616 009 61 01153 13
23.

97

BAZALT SP POL 2003 Wałach gniada/168 F: Mabant/
M: Balanga/
K014614
24.

120

BEL DE JOUR SP POL 2010 Klacz gniada/180 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810
25.

194

BIGSTAR'S BOY KV F:
M:
26.

74

BIMBER BOY HOL POL 2016 ogier gniada/165 F: Barcley
M: Doner Sofia
Brak -
27.

165

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
K011196 5280030600283
28.

16

BLACKIE PONY POL 2013 Wałach kara/kuc:132 F: NN
M: NN
Brak
29.

179

BLUE SKY DRP POL 1999 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Nn
M: Nn
00000 000
30.

187

BLUE SKY F:
M:
31.

145

BRATISLAVIA SP POL 2016 Klacz gniada/163 F: Torado 2
M: Baja / Cachas
K028980 61600967011416
32.

100

BRETANIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/169 F: SEIGON
M: BALANGA
K012503 11782
33.

56

BRIAN TINKER NED 2009 Wałach inna/kuc: F:
M:
34.

104

BRUTUS WLKP POL 2014 Wałach kara F: Ulco /
M: Bora /
brak
35.

42

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: So in Love / Calvados
M: Calma M / Cajero
K023034 616009690071612
36.

94

CARTOGRANS’ STAR OLDENBURSKA GER 2008 Klacz siwa/165 F: Cartogran
M: Quanne
K017217 2764181813550083
37.

193

CASALL AZZURRO HOLSZTYŃSKA GER 2014 Wałach gniada/175 F: Casalito
M: Corrado
K027692 Brak
38.

129

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
K024811 DE421000000111
39.

37

CASSAWA TRAKEN POL 2006 Klacz inna F: Ałtaj
M: Castella
K011198
40.

66

CERTINA 2 OS POL 2015 Klacz gniada/168 F: Bijou Be
M: Cynara xx
K028217 DE418182522215
41.

166

CEZANE HOL. POL 2009 wałach gniada/180 F: Clarimo / Clearway
M: Firstcaletta / Caletto
K017979 DE421000416409
42.

48

CHACCO RJT HAN POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cheeyana / Cheenook
K025664 DE43136828011
43.

135

CICERO SP POL 2011 Wałach siwa/mk:150 F: .
M: Czcionka
K018997 .
44.

113

CIRA W NIEM. SPORT. GER 2005 Klacz gniada/164 F: Carry Gold / Carry
M: Classic Girl / Classic Man
K012921 DE410103210405
45.

45

CITIZEN HOL GER 2008 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Isa III / Cor De La Bryere
K011516 DE421000562908
46.

107

COOKIE MONSTER HOL POL 2011 wałach skarogniada/175 F: Cachas
M: Lianro
- -
47.

58

COTTON BOY Westfalski Koń Sportowy POL 2013 wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: La Le Lu II
K027123 DE 441411002013
48.

99

CUMBRIA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: PAQUITO GO
M: CORDEA
K014181 616POL11007290T
49.

91

CUPPERS MONTY WELSH PONY POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:126 F: Breeton Dai
M: Cuppers Melodi
K024239 528017000800963
50.

190

CZAKA KUC POL 2006 Klacz gniada/145 F: Ludger
M: Czykita
brak
51.

180

CZCIONKA KUC POL 2002 Klacz siwa/143 F: Esauł
M: Czarna
brak brak
52.

77

DAGLEZJA-L Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kara/165 F: Graf Stepp
M: Dolores L
brak 616009610034215
53.

54

DARLING Z ZANG BEL 2010 wałach gniada/170 F: Diamant Z /
M: Nimf Z / Nagano
K020558 056015Z55605910
54.

69

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince
M: Doryda
K013668 POL009670002502
55.

119

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 Wałach gniada/170 F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
K022875 528003200809086
56.

67

DE NIRO SP POL 2015 wałach ciemnogniada/163 F: Cassilio
M: Dirty Dancing
K027897 616009690037415
57.

134

DEKKO SP POL 2015 Wałach kasztanowata/167 F: Hippika Koh i Noor
M: .
K029067 .
58.

156

DRAGON SP POL 2001 wałach gniada/168 F: ELVIS
M: DYGRESJA
K006097 POL009670004101 08141 102MW38
59.

189

DYLAN SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Agar
M: Drygula
brak
60.

121

DYWIZJA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/163 F: Hufiec
M: Dystynkcja
Brak 616006680026411
61.

140

DŻAGIRRA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/170 F: Irches
M: Dżaga
K026905
62.

214

ELOKWENCJA M SP POL 2014 Klacz kasztanowata/176 F: Cassilio
M: Elegancja M
K026816 brak
63.

46

EMMA OLDEMBURSKA POL 2014 Klacz siwa/170 F: Cantoblanco
M: Esme
K027062 DE418180273814
64.

39

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach gniada/180 F: Carlos DZ
M: Europa / Ewerest
K025190 -
65.

41

ETIUDA M SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Elegancja M / Faust Z
K027081 616009690055313
66.

14

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Dresk
M: Euterpe
LKRWZJ/1454/18 POL009630256806
67.

191

Eukario F:
M:
68.

142

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram KWPN
M: Eula sp
K012195 POL009690089208
69.

184

EVITTO I SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Conus B
M: Emmily / Landstreicher
brak brak
70.

124

EXPRESSO EH Z ZANGERSHEIDE BEL 2013 Wałach kasztanowata/166 F: Elvis Ter Putte
M: Laila
brak
71.

82

FENOMEN-W KUC POL 2008 wałach srokata/kuc:140 F: El-vis / Visbaden
M: Fifi / Wacat
K012587 POL013580374908
72.

209

Figaro F:
M:
73.

95

FLINTSTONE UTOPIA KWPN NED 2010 Wałach gniada/172 F: PIERROT
M: HALMETA
K017996 528003201007892
74.

61

FLORYDA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz siwa/164 F: Fis
M: Finlandia
KO13178 POL 006590181607
75.

175

FRIARSTOWN MICHEAL KUC CONOMARA IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic De Goarive /
M: Atlaniic Deep Secret / Royal Atlanic Star
K024968 372004000010447
76.

70

FRYKAS SP POL 2004 wałach gniada/170 F: Kurdesz
M: Famba
Brak 009540055004
77.

2

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada/165 F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146 203009226126007
78.

114

GALA W SP POL 2011 Klacz gniada/173 F: Turbud Quirinus
M: Gambetta / Garantie
K020872 616009670028311
79.

206

GALAKTYKA KUC POL 2000 Klacz dereszowata F: nn
M: nn
80.

210

GALAKTYKA PZHK POL 2009 Mare Black F: CLINTON (HOLST)
M: GALA (SP)/PALEGRO (WESTF)
616009510414309 104HO89
81.

89

GEDI KOŃ MAŁY POL 2007 wałach skarogniada/mk:145 cm F: Marafon
M: Greta
Brak POL013540130807
82.

105

GENERALIA M SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: .
M: .
K026976 pzhk
83.

117

GIOCONDA NN POL 2015 klacz kara/160 F: garibaldi
M: argentina
K029420 04001871-97036-15
84.

211

Gold Marke F:
M:
85.

10

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
K021887
86.

59

GROGORY KWPN NED 2011 Wałach gniada/168 F: Up To Date / Camerino
M: Up To Date / Camerino
K026756 528003201104608
87.

157

GVERDI SP POL 2015 ogier gniada/168 F: VERDI
M: GRENADA
K026780 616009610012915
88.

188

HARLEY KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach gniada/kuc:123 F: Hormons Davy
M: Hawana / Bernstein
K014732 POL013530131607
89.

86

HIDALGO SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Salazar
M: Halka
K023727 616 009 54 00633 13
90.

93

HORYZONT SP POL 1997 Wałach kasztanowata/162 F: NN
M: NN
Brak 999670025997
91.

32

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
92.

101

HULASZKA WLKP POL 2004 Klacz siwa/166 F: FRED
M: HARFA
K026954 POL00911123704
93.

22

I-CLEAR VICTORY Deutsches Sportpferd POL 2014 Klacz gniada/167 F: Cormint / Calido I
M: Incelka / Incello
K027709 DE455-8702059-14
94.

65

ILUSSION SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Böckman’s Looping
M: Isperia
Brak 616009540107412
95.

90

INFINITY SP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Conus B
M: Izera
Brak
96.

146

IRONMAN KWPN POL 2013 wałach kasztanowata/172 F: BUBALU VDL
M: ALBERDINE V.VLASWINKEL / TANGELO V.D. ZUUTHOEVE
K024388 528210002969233
97.

158

ISKIERKA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz tarantowata/mk:154 F: Bayer
M: Iryda
brak 616999540090510
98.

173

JACKONDER SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendor
M: Jagoda
brak 616007680104909
99.

109

JUGATTI KWPN POL 2014 Wałach siwa F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Bukata / Ukato
K026313 528003201408294
100.

160

JUMBO SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: ---
M: ---
---- ----
101.

98

JUNAK SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: LUDGER
M: JAKUZA
K022335 616 009 68 20050 12
102.

178

KADOGAN SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: -
M: -
brak brak
103.

96

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor / Apasz
M: Kurosava / Hower
K021414 616009661575611
104.

181

KING OF THE BONGO KUC POL 2014 Wałach ciemnogniada/kuc:148 F: nn
M: nn
brak brak
105.

163

KOLORADO SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
K026857 616098200147275
106.

123

KORYS DORIS SP POL 2003 Klacz gniada/169 F: RUBIN
M: KORYS DOXA
brak POL009690015103
107.

92

KSANTOS WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada/165 F: Sir Robin
M: Kryza
brak POL 007540018408
108.

76

L KWPN NED 2016 wałach gniada/164 F: Heathrow
M: Evita
Brak 528003201604201
109.

127

LA CORUNA SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
K021550 POL009510208708
110.

34

LACONIEK Z ZANGERSHEIDE GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
K021864 056015Z55733811
111.

68

LAGUNA B Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada/mk:157 F: PASQUINEL
M: LAWENDA-B
brak 616 009 69 00984 12
112.

15

LAVITA-L SP POL 2010 Klacz gniada/168 F: Alvarez 17
M: Lawa
K018953 616009670071810
113.

6

LE DARCO VAN LA ROCHE II OLDENBURSKA POL 2013 Wałach kara/brak F: Darco
M: Adonia W
brak brak
114.

177

LEOŚ F:
M:
115.

141

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
K012196
116.

116

LORDINA WESTFALSKA POL 2014 klacz gniada/mk:158 F: Lord Z
M: Maksyma
Brak -
117.

207

Lozano L F:
M:
118.

172

M CANTORI S SP POL 2010 Ogier kara F: Campari M / Carprilli
M: Magia / Roland
K017802 616007660793610
119.

73

MACH TYP SZLACHETNY POL 15 03 2009 wałach siwa/160 F: nn
M: nn
brak 616999661944409
120.

174

MAGIA KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
K028578 616999520119913
121.

122

MAJA SP POL 2009 Klacz kara/171 F: Evento
M: Monarda
K026376 616009610047509
122.

103

MARYLAND SP POL 2016 Wałach gniada/167 F: Bankiet
M: Miss Cottonland
Brak 616009610020616
123.

137

MAXIMUS SP POL 2016 wałach gniada/160 F: Tanos
M: Maja
. .
124.

169

MEJSON SP POL 2015 Wałach kasztanowata/172 F: Wieland thür.
M: Mejsi V sp. Welt Gang han.
K026948
125.

200

MENAI RAMIREZ F:
M:
126.

203

MILKA F:
M:
127.

155

MISS LOXGRAFINA SP POL 2011 Klacz gniada/162 F: LUCKY LORD-LOXGRAF II
M: MISSY QUIN
K021118 616009670098711
128.

27

MISTER STAKKATO S SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Stakkato Gold
M: Magia / Roland
K020359 616007661243011
129.

28

MISTER ZINEDINE S SP POL 2004 Ogier ciemnogniada/172 F: Zinedine
M: Magia / Roland
K024736 616007670081114
130.

23

MONSUN TS POL 2010 wałach siwa/168 F: Batman T /
M: Montana /
K020138 616999540056010
131.

88

MONZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bienis /
M: Mirabella /
K022015
132.

162

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada/165 F: Nabab de Reve
M: Sandra Diamond / Sandro Boy
K026562 DE455870205614
133.

198

NAOMI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: CASSILIO
M: NORMA
K021215 616009690079212
134.

111

NASTIA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/165 F: Boliwar
M: Nobia
K027242 616007520112612
135.

47

NEFRETETTE . POL . klacz kasztanowata/. F: ..
M: .
. .
136.

204

NOKIA Polska 1999 Klacz Gniada F: Camus
M: Nowina
137.

202

NUMCIMBA WESTFALSKA POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno
M: Cimba/Castillo
brak
138.

87

NUMCIMBA WESTF POL 2012 klacz gniada/165 F: Numero Uno /
M: Cimba / Castillo
K023099 DE441411088012
139.

161

NUMMER EINS Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz siwa/180 F: Numero Uno
M: Channel / Colestus
K027745 DE455879009113
140.

50

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
141.

72

OLIWIER SP POL 10 04 2009 wałach gniada/174 F: Halogen
M: Oczara
brak 616009610238809
142.

205

Orus F:
M:
143.

197

OUTLANDER F:
M:
144.

49

PALLADA WLKP POL 2008 klacz kara/169 F: Liberatto P
M: Polanka/Czaprak
K018684 POL007610057208
145.

112

PANAMA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Rulon
M: Palta
Brak 616007610118116
146.

81

PENELOPA KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
K015956 POL013670072705
147.

64

PIN W SP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Ulco
M: Petunia 4/ Favory
K024621 616009670090214
148.

196

PIPPI F:
M:
149.

154

POKERLONE NIEM. SPORT. GER 2012 klacz gniada/166 F: Skyflight /
M: Paloma / Polydor
K028949 DE455-8703148-12
150.

53

PONIATOWSKI SP POL 2014 Wałach gniada/176 F: Talent Charboniere
M: Petersburg
K026797 616009610002514
151.

201

PRIMA F:
M:
152.

31

PRIMA TYP SZLACHETNY POL 2014 Klacz siwa F: Corrado boy
M: Pamella
K028825
153.

139

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
154.

30

PRINCESSA Szlachetna Półkrew POL 2016 Klacz skarogniada/169 F: Epos
M: Paula G
Brak
155.

128

QUICKY 14 HAN GER 2003 klacz gniada/158 F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Cara / Calypso II
K011968 DE431319836103
156.

17

QUIDAM DE HENRY OLD POL 2004 wałach gniada/168 F: Guidam De Henry /
M: Heiderose / Lordanos
K014831 DE433330109104 DE433330109104
157.

213

QUIDAM’S JOKER - POL 2014 Stalion bay/- F: -
M: -
Brak
158.

7

QUINTANA MEKL GER 2009 klacz gniada/172 F: Quintender / Quinar
M: Arwen / Acorado
K019372 DE427270257609
159.

185

RIKA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Bankiet
M: -
K028612 000
160.

159

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:128 F: Pietrek
M: --
K022446 ----
161.

115

ROSA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/164 F: Palatyn
M: Roma
K022016 POL007670169907
162.

11

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
K024657
163.

75

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
K021862 616009540140411
164.

110

SAWANA TYP SZLACHETNY POL 2015 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
brak 616999661381815
165.

147

SENTENCJA SP POL 2004 klacz gniada F: Lider /
M: Sukcesja / Szaniec
K022249 616009670065104
166.

40

SENTENCJA M SP POL 2012 Klacz siwa/168 F: Corrado Boy
M: Sympathy M
K020910 616 009 69 00717 12
167.

35

SEUL „M” SP POL 2011 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Sofia / Le Voltaire
K021914 616009690078411
168.

62

SILVANO TRK POL 2012 wałach gniada/175 F: Sword
M: Sprawa
brak 732010063712
169.

183

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Singulord Joter
M: Aida HL
K025535
170.

33

SKYPE OLD GER 2009 Wałach kara/170 F: Sandro Boy
M: Chelsea
12 DE418180168309
171.

164

SMUGA M SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Cassilio
M: Selene M
K028393 616009690057815
172.

52

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
K021200 POL732010014104
173.

176

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025093 826082001100940
174.

85

STORMING AHEAD ISH POL 2007 wałach siwa/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
K024941 826073001322208
175.

19

SUŁTAN WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kara/169 F: Esaul
M: Sanna
2975/20 007600396708
176.

132

SUNRISE M SP POL 2013 Ogier siwa/x F: Cassilio / Cassini I
M: Soleil M / So In Love
K023381 616009690055013
177.

182

SYBILLA SP POL 2008 Klacz gniada/170CM F: SHERLOCK HOLMES
M: SHAKIRA
BRAK POL 009610247408 105MN99
178.

125

SZAFIRA SP POL 2011 Klacz kara F: Cascall / Catoki
M: Selena / Landjonker S
K020266 616009610220311
179.

144

TAJNA SP POL 2016 Klacz kasztanowata/164 F: Hush Hush
M: Tamiza
K028979 616999680051716
180.

186

TEOŚ F:
M:
181.

192

Tercet F:
M:
182.

83

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata/kuc:118 F: nn / nn
M: Karina / nn
K019807 POL999670132904
183.

138

THE DOCTOR KUC CONNEMARA IRL 2008 Wałach skarogniada/kuc:- F: Fairyhill Hawk / Moy Hazy cove
M: Anner Banana Boots / Ashfield Miller
K027368 372100400006150
184.

168

TORO TRAKEN POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Eloqwent
M: Talina
K023286
185.

130

TURBUD LILI SP POL 2016 Klacz gniada/173 F: Lyjanero
M: Turbud Ironia
x 616009670102016
186.

131

TURBUD PERIDOT SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: TURBUD Cicero
M: Turbud Ironia
K027782 616009670102815
187.

60

TYTAN-P SP POL 2013 wałach siwa/166 F: Corvallo
M: Tamira-P
K025650 616009670027313
188.

171

URACA II SP POL 2010 Klacz siwa F: Baloussini / Baloubet Du Rouet
M: Uptown Girl / Quamiro
K018503 DE418181719610
189.

170

URICELLO HOL POL 2015 ogier gniada/170 F: Uriko/Untouchable
M: /Carpaccio
K027390 DE412000109515
190.

18

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:149 F: 050000003653
M: Warta Ponysport / Aksamit
K012790 616013570344607
191.

55

WELA KUC POL 2000 Klacz gniada/kuc: F: Makrus /
M: Wiki / Elvis
brak
192.

57

WELT DURAN SP POL 2000 Ogier gniada F: Welt Gang /
M: Daria /
brak
193.

208

Whisper F:
M:
194.

26

WIMSTER SP POL 2016 Ogier gniada/170 F: QULESTER
M: WIMELLA
195.

136

ZENTIS INNA POL 2007 klacz gniada/kuc:149 F: Top Zento
M: Vievien
K025099 DE 441411135307
Rider Club
Competition
Prize
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
50
200
50
50
50
100
SUM:
500.00
Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
50
SUM:
50.00
Hudzik Witold bpk
150
SUM:
150.00
Kuczerawy Tomasz LKJ Platan Wrocław
100
SUM:
100.00
Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
200
250
200
250
50
100
150
SUM:
1200.00
Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
50
50
SUM:
100.00
Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
200
SUM:
200.00
Morsztyn Piotr KJ Kietlów
100
SUM:
100.00
Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
50
SUM:
50.00
Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo
200
SUM:
200.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski
50
SUM:
50.00
Piroh Artsiom KJ Okoły
200
50
SUM:
250.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baszak Robert
Stowarrzyszenie Sportowe VIDAVIA
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Benska Antonina
Klub Jeździecki Metpol
ROCK (159)
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Berski Robert
Bez Przynależności Klubowej D O S
CEZANE (166)
2020-07-04
1
2020-07-04
48
2020-07-05
8
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
Bochyńska Aleksandra
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
PRIMA (201)
2020-07-05
39
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
PRIMA (31)
2020-07-04
48
2020-07-04
48
2020-07-05
40
2020-07-05
52
PRINCE (139)
2020-07-04
28
2020-07-04
15
2020-07-05
13
2020-07-05
26
Boodie Samiloby
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
AVRIL (84)
2020-07-04
2020-07-04
2020-07-05
30
2020-07-05
Boral Marta
SJK Jakubus
BLUE SKY (179)
2020-07-04
44
2020-07-04
39
Bugała Agata
Tuszyński KJ Garbówek
EUFRAT (14)
2020-07-04
78
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-05
40
Chwiłkowski Jakub
Brak
2020-07-04
1
2020-07-04
48
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2020-07-04
2020-07-04
6
50
2020-07-05
2
200
2020-07-05
4
2020-07-04
6
50
2020-07-04
5
50
2020-07-05
4
50
2020-07-05
3
100
Czajkowska Agata
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2020-07-05
6
2020-07-05
1
Czarkowski Franciszek
KJ Royal
JACKONDER (173)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
Czarniecki Kajetan
NOKIA (204)
2020-07-05
37
2020-07-05
1
Dobrzańska Weronika
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2020-07-04
54
2020-07-04
1
2020-07-05
45
2020-07-05
46
Domagała Oliwia
SJK Jakubus
CZCIONKA (180)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2020-07-05
14
2020-07-05
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2020-07-05
1
2020-07-05
10
Duszyńska Aleksandra
-
LORDINA (116)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
10
Dziemba Olivia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
2020-07-05
SKYPE (33)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-05
40
Dżugaj Wiktoria
bpk
2020-07-04
78
2020-07-04
75
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Fejdych Julia
KJ Ślęża Wrocław
2020-07-04
1
2020-07-04
35
2020-07-05
52
2020-07-05
20
Filusz Krzysztof
Brak
SMUGA M (164)
2020-07-04
78
2020-07-04
1
Filusz Martyna
Brak
KOLORADO (163)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
Fiołek Kaludia
2020-07-05
21
2020-07-05
16
Gajdzik Roxana
JKS equi verso jastrzębie-zdrój
GADIA (2)
2020-07-04
3
2020-07-04
18
2020-07-05
23
2020-07-05
34
Galczynski Tomasz
POL
NUMCIMBA (202)
2020-07-05
1
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
BACARDI (133)
2020-07-04
41
2020-07-04
1
2020-07-05
64
2020-07-05
67
DEKKO (134)
2020-07-05
29
2020-07-05
40
MAXIMUS (137)
2020-07-04
1
2020-07-04
41
2020-07-05
31
2020-07-05
1
Gałuszka Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
DE NIRO (67)
2020-07-05
1
2020-07-05
30
Glinkowska Karolina
Klub Jeździecki Metpol
JUMBO (160)
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Gosztyła Weronika
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2020-07-04
1
2020-07-04
75
2020-07-05
1
2020-07-05
Gotowiecka Anna
JKS Equi Verso
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-05
29
L (76)
2020-07-04
1
2020-07-04
39
2020-07-05
1
2020-07-05
30
Groblica Julia
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
FRYKAS (70)
2020-07-04
2020-07-05
1
2020-07-04
1
2020-07-05
1
Hajder Pola
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
TERCJA (83)
2020-07-04
2020-07-05
2020-07-05
35
Hilla Martyna
KJ Okoły
2020-07-04
1
2020-07-04
48
2020-07-05
1
2020-07-05
40
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2020-07-04
21
2020-07-04
22
2020-07-05
18
2020-07-05
20
OUTLANDER (197)
2020-07-05
23
2020-07-05
5
50
Hudzik Witold
bpk
2020-07-04
2
150
2020-07-04
1
2020-07-04
19
2020-07-05
29
2020-07-05
5
Janasek Aleksandra
SJK Jakubus
SYBILLA (182)
2020-07-04
1
2020-07-04
40
Jankowiak Antonina
Brak
BLACKIE (16)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
2020-07-05
1
Kabzińska Maria
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2020-07-04
1
2020-07-04
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Kaczkowska Anna
bpk
BRIAN (56)
2020-07-04
1
2020-07-04
46
2020-07-05
31
2020-07-05
1
Karbownik Karolina
SJK Jakubus
SYBILLA (182)
2020-07-05
1
Kasprzak Kamila
Lozano L (207)
2020-07-05
1
2020-07-05
30
Kavaliova Kseniya
KJ Okoły
2020-07-04
41
2020-07-04
85
Kisilewicz Aleksandra
KJ Picador Dziuplina
2020-07-04
9
2020-07-04
23
2020-07-05
31
2020-07-05
18
Klak Zuzanna
ASK Świerklaniec
2020-07-04
22
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-05
12
Kluczny Monika
Bez Przynależności Klubowej
FLORYDA (61)
2020-07-04
41
2020-07-04
1
2020-07-05
46
2020-07-05
46
Kluka Maja
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2020-07-04
48
2020-07-05
1
Knapik Aleksandra
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
31
2020-07-05
1
Kokoszyńska Kornelia
LKJ Platan Wrocław
AVATAR (106)
2020-07-04
13
2020-07-04
9
Kolawa Milena
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
ZENTIS (136)
2020-07-04
1
2020-07-05
2020-07-04
86
2020-07-05
1
Kostrzewa Aleksandra
JKS Moskit Kalisz
2020-07-05
1
2020-07-05
1
AMADEOS (78)
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Kowalska Magdalena
KJ Trachy Sośnicowice
2020-07-04
48
2020-07-04
1
2020-07-05
52
2020-07-05
15
Kozak Aleksandra
Tercet (192)
2020-07-04
1
2020-07-04
54
Kozak Julia
Eukario (191)
2020-07-04
2
2020-07-04
1
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
POKERLONE (154)
2020-07-04
41
2020-07-04
78
2020-07-05
56
2020-07-05
40
Kozłowska Nikola
KJ Zbrosławice
CASSAWA (37)
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-05
37
Krechowicz Adam
Bez Przynależności Klubowej
GEDI (89)
2020-07-04
1
2020-07-04
59
2020-07-05
30
2020-07-05
53
Kreutzer Andrea
KJ Stajnia Bukowiec
2020-07-05
2020-07-04
48
2020-07-04
1
2020-07-05
Krężelewska Izabela
Niezrzeszony
PANAMA (112)
2020-07-04
1
2020-07-04
41
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Kryczka Hanna
bpk
2020-07-04
41
2020-07-04
44
2020-07-05
38
2020-07-05
31
Krystek Paweł
SJK Jakubus
KADOGAN (178)
2020-07-05
57
2020-07-05
1
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
2020-07-04
12
2020-07-04
12
2020-07-05
2
2020-07-05
22
Kubiak Wiktoria
Whisper (208)
2020-07-05
1
Kuczerawy Tomasz
LKJ Platan Wrocław
URACA II (171)
2020-07-04
3
100
2020-07-04
4
Kulejewska Sandy
KJ Picador Diuplina
MONSUN (23)
2020-07-04
17
2020-07-04
17
2020-07-05
25
Kulig Karolina
LKJ OLIMP Prudnik
LINARIA (141)
2020-07-05
2
2020-07-05
16
Kunecka Hanna
bpk
2020-07-04
27
2020-07-04
1
2020-07-05
25
2020-07-05
11
Kurdyk Maria
GALAKTYKA (210)
2020-07-05
1
2020-07-05
30
Kuszka Jagoda
Kj Zbrosławice
ESKOBAR (39)
2020-07-04
1
2020-07-04
31
2020-07-05
29
2020-07-05
29
Kuterba Maja
SJK Jakubus
KADOGAN (178)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
Lamek Hania
KJ Atena
OLIWIER (72)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-05
30
Larkowski Wiktor
KJ Zbrosławice
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-05
36
2020-07-04
1
200
2020-07-04
1
250
2020-07-05
1
200
2020-07-05
1
250
CALIA M (42)
2020-07-04
1
2020-07-04
4
50
2020-07-05
8
ARENA (43)
2020-07-04
3
100
2020-07-05
2
150
AMAT M (44)
2020-07-04
2
2020-07-04
7
2020-07-05
6
2020-07-05
15
Lee Nayon
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
SENTENCJA (147)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Lentowicz Oliwia
JKS Equi Verso
BASTER (36)
2020-07-04
48
2020-07-05
2020-07-05
10
Lisowska Marta
SJK Jakubus
2020-07-04
1
Lisowska Marta
SKJ Jakubus
2020-07-05
55
Liss Tymoteusz
KJ VOLTA
HULASZKA (101)
2020-07-04
48
2020-07-04
1
2020-07-05
2
2020-07-05
Lubiatowski Piotr
PIPPI (196)
2020-07-05
2
2020-07-05
Luksa Agnieszka
KJ OKOŁY
NAOMI (198)
2020-07-05
6
50
2020-07-05
6
50
BARACK (199)
2020-07-05
9
2020-07-05
24
Łakomiec Bianka
KJ VOLTA MIŁOCICE
CUMBRIA (99)
2020-07-04
48
2020-07-04
48
2020-07-05
29
2020-07-05
52
Mączyńska Nina
BPK
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Maksymczak Magdalena
bpk
ARMANI (63)
2020-07-04
58
2020-07-05
54
2020-07-04
41
2020-07-05
Malińska Aleksandra
KS PEGAZ
2020-07-04
18
2020-07-04
19
2020-07-05
Marczak Agata
OSK Michalscy Trzebnica
CICERO (135)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
30
2020-07-05
1
Martyn Maria
KS Pegaz Chwałowice
SUŁTAN (19)
2020-07-05
1
2020-07-05
63
Maślak Kaludia
Orus (205)
2020-07-05
2020-07-05
1
Michalska Anna
Tuszyński KJ Garbówek
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
17
2020-07-05
10
Michalska Marianna
KJ BSI Sport Zamysłowo
2020-07-04
1
2020-07-04
48
2020-07-05
17
2020-07-05
10
Mielczarek Zofia
Figaro (209)
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Mierzwińska Agnieszka
KS Pegaz Chwałowice
EMMA (46)
2020-07-04
11
2020-07-04
11
2020-07-05
7
2020-07-04
1
2020-07-04
48
2020-07-05
52
2020-07-05
40
Mierzwiński Jacek
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
GALA W (114)
2020-07-05
1
200
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski
ASSADUR (143)
2020-07-04
15
2020-07-05
19
Milc Filip
Tuszyński KJ Garbówek
2020-07-04
48
2020-07-04
84
2020-07-05
1
2020-07-05
40
Moczkowska Julia
JKS Equi Verso
SILVANO (62)
2020-07-04
1
2020-07-04
37
2020-07-05
1
2020-07-05
30
Morsztyn Piotr
KJ Kietlów
2020-07-05
26
2020-07-05
14
2020-07-05
3
100
2020-07-05
7
2020-07-05
19
Mrotek Zofia
OKJ OXER
MAGIA (174)
2020-07-04
38
2020-07-04
1
Nabiałczyk Natalia
LKJ Ostroga Opole
2020-07-04
25
2020-07-04
8
2020-07-05
5
50
2020-07-05
Nowacki Michał
KJ Sport Zamysłowo
2020-07-04
32
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-05
8
ARMANII (108)
2020-07-04
2
200
2020-07-04
16
2020-07-05
7
2020-07-05
3
JUGATTI (109)
2020-07-04
10
2020-07-04
24
2020-07-05
10
2020-07-05
21
Nowak Julia
Klub Jeździecki Dworzysko
MEJSON (169)
2020-07-04
78
2020-07-04
48
2020-07-05
2020-07-05
17
Nowak Klaudia
Kj Sport Zamysłowo
DYWIZJA (121)
2020-07-04
1
2020-07-04
41
2020-07-05
30
2020-07-05
1
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski
2020-07-04
5
50
2020-07-04
8
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2020-07-04
20
2020-07-04
14
TAJNA (144)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
2020-07-05
40
2020-07-04
53
2020-07-04
1
Olszewska Agnieszka
POL
IRONMAN (146)
2020-07-05
17
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski
2020-07-04
8
2020-07-04
10
2020-07-05
Osadkowska Julia
SJK Jakubus
LEOŚ (177)
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Osadkowska Lena
SJK Jakubus
RIKA (185)
2020-07-05
2020-07-05
1
Paleska Olga
KJ Atena
MACH (73)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-05
46
Piontek Filip
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2020-07-04
48
2020-07-05
2
2020-07-04
1
Piroh Artsiom
KJ Okoły
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-04
7
2020-07-04
1
200
2020-07-04
4
50
2020-07-04
2
Polednia Henryk
bpk
2020-07-04
24
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-05
28
SUNRISE M (132)
2020-07-04
34
2020-07-04
1
2020-07-05
40
Poniatowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
64
2020-07-05
60
Poprawa Alicja
Stowarzyszenie R&S Stables
SAWANA (110)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
46
2020-07-05
30
Poprawa Maja
Stowarzyszenie R&S Stables
NASTIA (111)
2020-07-05
30
2020-07-05
30
Poręba Jarosław
KJ Maximus Kowary
LA CORUNA (127)
2020-07-04
12
2020-07-04
21
Przewdzięk Jakub
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
MAJA (122)
2020-07-04
1
2020-07-04
41
2020-07-05
29
2020-07-05
66
Pulak Lena
BLUE SKY (187)
2020-07-05
30
2020-07-05
35
Rajewska-Poręba Beata
KJ Maximus Kowary
2020-07-04
7
2020-07-04
26
Rogosz Marlena
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-07-04
4
2020-07-04
2020-07-05
1
2020-07-05
9
Rohde Julia
Klub Jezdziecki Dworzysko
TORO (168)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Rosiak Ewa
KS Pegaz
PIN W (64)
2020-07-04
1
2020-07-04
48
2020-07-05
1
2020-07-05
35
Różalska Ilona
KJ VOLTA MIŁOCICE
JUNAK (98)
2020-07-04
48
2020-07-04
78
2020-07-05
40
2020-07-05
58
Rucińska Zofia
KJ VOLTA
BAZALT (97)
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-04
16
2020-07-05
24
Rydz Martyna
LKJ OLIMP Prudnik
EUMARA (142)
2020-07-05
1
2020-07-05
4
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-07-04
1
2020-07-04
48
2020-07-05
52
2020-07-05
29
SAMIRO (75)
2020-07-04
9
2020-07-04
3
2020-07-05
4
50
2020-07-05
2
2020-07-04
2020-07-04
2020-07-05
1
2020-07-05
1
URICELLO (170)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
Skąpska Aleksandra
KJ Picador Dziuplina
GROGORY (59)
2020-07-04
20
2020-07-04
10
2020-07-05
8
Skrzyczyński Filip
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
DRAGON (156)
2020-07-04
1
2020-07-05
2
2020-07-05
GVERDI (157)
2020-07-04
1
Skrzyczyński Partyk
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
DRAGON (156)
2020-07-04
48
GVERDI (157)
2020-07-04
1
2020-07-05
2020-07-05
8
Śledzik Maja
Tuszyński KJ Garbówek
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
46
2020-07-05
1
Śliwińska Alicja
SJK Jakubus
DYLAN (189)
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Śmiały Monika
Kj Jumping Team Brynica
HIDALGO (86)
2020-07-04
5
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-05
11
Smolinska Lilianna
SJK Jakubus
2020-07-05
1
Smolińska Lilianna
SJK Jakubus
2020-07-04
1
Smolinska Lilianna
SJK Jakubus
2020-07-04
1
2020-07-04
48
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Stankiewicz Amelia
KJ Jakubus
LEOŚ (177)
2020-07-04
1
Starczak Eliza
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
SZAFIRA (125)
2020-07-05
3
2020-07-05
28
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Stasiulewicz Wiktoria
bpk
2020-07-04
1
2020-07-04
25
2020-07-05
29
2020-07-05
33
TYTAN-P (60)
2020-07-04
77
2020-07-04
29
2020-07-05
29
2020-07-05
16
Staszak Weronika
Bez Przynależności Klubowej
PALLADA (49)
2020-07-04
13
2020-07-04
2020-07-05
10
Staszczyszyn Hania
KJ Jakubus
LEOŚ (177)
2020-07-04
3
Stępień Michalina
SJK Jakubus
CZCIONKA (180)
2020-07-05
5
Stronczyńska Oliwia
KJ BSI Sport Zamysłowo
CIRA W (113)
2020-07-04
30
2020-07-04
1
2020-07-05
58
Swołkowicz Wiktoria
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
ISKIERKA (158)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-05
Szczepaniszyn Aleksandra
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
2020-07-05
17
2020-07-05
27
Szmuc Michalina
KJ Pegaz Chwałowice
CITIZEN (45)
2020-07-04
1
2020-07-04
48
2020-07-05
29
2020-07-05
32
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
WIMSTER (26)
2020-07-05
29
2020-07-05
29
DŻAGIRRA (140)
2020-07-05
40
2020-07-05
60
Szura Gabriela
bpk
WELA (55)
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-04
41
2020-07-05
1
Szymkowicz Marta
bpk
MONZA (88)
2020-07-04
54
2020-07-05
1
2020-07-05
46
2020-07-04
54
Tokarski Jacek
KJ Bachmat Wrocław
2020-07-04
1
2020-07-04
33
Tomann Laura
niezrzeszony
2020-07-04
41
2020-07-04
48
2020-07-05
1
Tomaszewska- Nasiadek Anna
SKJ Jakubus
EVITTO I (184)
2020-07-04
41
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-05
30
Urbaniak Weronika
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
DASTIFF (69)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
2
2020-07-05
Walczak Anita
MILKA (203)
2020-07-05
2020-07-05
Waligóra Aleksandra
SKJ Jakubus
RIKA (185)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
Węgrzyn Alicja
Tuszyński KJ Garbówek
KIA (96)
2020-07-04
2020-07-04
27
2020-07-05
22
2020-07-05
13
Wojciechowska Maja
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2020-07-04
48
2020-07-04
1
2020-07-05
17
2020-07-05
Wolan Karolina
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
ROSA (115)
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Woźniak Wiktoria
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
QUICKY 14 (128)
2020-07-04
26
2020-07-04
11
AWIATOR S (195)
2020-07-04
48
2020-07-04
23
Wylęga Julia
bpk
BRUTUS (104)
2020-07-04
1
2020-07-04
48
2020-07-04
2020-07-04
2020-07-05
2020-07-05
10
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
APOLLO-T (102)
2020-07-04
1
2020-07-04
41
MARYLAND (103)
2020-07-04
1
2020-07-04
41
2020-07-05
1
2020-07-05
62
Zakałużna Anna
KJ Zbrosławice
ARAMIS (38)
2020-07-04
14
2020-07-04
13
2020-07-05
27
2020-07-05
12
Zdebik Oliwia
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
KSANTOS (92)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-05
30
Zdyb Jaśmina
SJK Jakubus
TEOŚ (186)
2020-07-05
4
Zielant Natalia
KJ VOLTA MIŁOCICE
BRETANIA (100)
2020-07-04
1
2020-07-05
1
2020-07-04
6
2020-07-05
30
Żygadło Lena
KJ VOLTA
2020-07-04
1
2020-07-04
1

Number of Riders: 162

Number of Horses: 195

The sum of prizes: 3 000.00

Competition results developed by: KJ Osadkowski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042014-2, KJ Osadkowski Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl