Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
321 ACCEPTED 2020-07-07 15:29:15
2020-07-07 15:29:15
Kaja Żuk DA VINCI
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
320 ACCEPTED 2020-07-07 14:17:09
2020-07-07 14:17:09
Lilianna Smolińska SINGULORD SAVIA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
319 ACCEPTED 2020-07-07 13:58:31
2020-07-07 13:58:31
Vitali Charadnik GUINEA I
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
318 ACCEPTED 2020-07-07 13:40:15
2020-07-07 13:40:15
Vitali Charadnik WELTDAME
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
317 ACCEPTED 2020-07-07 13:28:33
2020-07-07 13:28:33
Julia Szymańska CALDERON K
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
316 ACCEPTED 2020-07-07 07:18:43
2020-07-07 07:18:43
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
315 ACCEPTED 2020-07-06 16:03:14
2020-07-06 16:03:14
Nawojka Kiecoń ZINA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
314 ACCEPTED 2020-07-04 12:43:57
2020-07-04 12:43:57
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N1/125 cm, Drużynowy Puchar Polski art.238.2.2
  • 1x 16/CC1/145 cm, Finał Rundy Zlotej, Grand Prix IV Memoriał Marcina Klupsia, z rozgrywką art. 238.2.2
313 ACCEPTED 2020-07-02 06:44:23
2020-07-02 06:44:23
Kamil Pszowski LUISSOME DESPOIRE
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
312 ACCEPTED 2020-07-07 07:26:54
2020-07-01 20:50:11
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
311 ACCEPTED 2020-07-01 20:48:13
2020-07-01 20:48:13
Agnieszka Olszewska M CANTORI S
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
310 ACCEPTED 2020-07-01 20:44:22
2020-07-01 20:44:22
Agnieszka Olszewska BRATISLAVIA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
309 ACCEPTED 2020-07-01 20:42:46
2020-07-01 20:42:46
Agnieszka Olszewska TAJNA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
308 ACCEPTED 2020-06-30 07:15:46
2020-06-29 21:08:21
Zuzanna Prymek DYLLANO
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
307 ACCEPTED 2020-06-30 07:15:48
2020-06-29 21:02:02
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
306 ACCEPTED 2020-06-30 07:15:50
2020-06-29 20:33:16
Mściwoj Kiecoń HASTOR
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
305 ACCEPTED 2020-06-30 07:15:51
2020-06-29 20:32:34
Mściwoj Kiecoń CARETANE ROSE Z
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
304 ACCEPTED 2020-06-30 07:15:53
2020-06-29 20:31:53
Mściwoj Kiecoń ARALDIKUSS K
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
303 ACCEPTED 2020-06-30 07:15:55
2020-06-29 20:28:35
Mściwoj Kiecoń CATINA
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
302 ACCEPTED 2020-06-30 07:15:57
2020-06-29 20:28:00
Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
301 ACCEPTED 2020-06-30 07:15:59
2020-06-29 20:27:02
Mściwoj Kiecoń SIR SAPPORO MK
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
300 ACCEPTED 2020-06-29 18:52:46
2020-06-29 18:52:46
Agnieszka Olszewska IRONMAN
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
299 ACCEPTED 2020-06-29 18:50:20
2020-06-29 18:50:20
Agnieszka Olszewska MISTER ZINEDINE S
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
298 ACCEPTED 2020-07-07 07:26:20
2020-06-29 18:48:09
Agnieszka Olszewska MISTER STAKKATO S
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N1/125 cm, Drużynowy Puchar Polski art.238.2.2
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
297 ACCEPTED 2020-06-29 19:02:10
2020-06-29 16:12:37
Ewa Mazurowska SANDRA BLUE
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
296 ACCEPTED 2020-06-29 19:02:36
2020-06-29 16:11:28
Ewa Mazurowska SWEET HARRY POTTER
  • 1x 5/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
295 ACCEPTED 2020-07-07 14:11:27
2020-06-29 16:10:11
Ewa Mazurowska QUICKLY VAN DE HAGENHORST
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
294 ACCEPTED 2020-06-29 19:03:09
2020-06-29 14:50:40
Marcin Bętkowski JUBA VAN DE SUYDERSEE
  • 1x 5/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
  • 1x 9/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
  • 1x 13/C/130 cm, Finał Rundy koni 6 letnich, dwufazowy, art. 274.1.5.3
293 ACCEPTED 2020-06-29 19:03:19
2020-06-29 14:48:17
Marcin Bętkowski CHARIVARI FEBRO Z
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
292 ACCEPTED 2020-06-29 19:03:30
2020-06-29 14:47:02
Marcin Bętkowski NICO UNO
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
291 ACCEPTED 2020-06-29 19:03:39
2020-06-29 14:44:05
Marcin Bętkowski INDIVAR
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
290 ACCEPTED 2020-06-29 19:03:51
2020-06-29 14:43:03
Aleksandra Berbecka SASILIO
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
289 ACCEPTED 2020-06-29 19:04:00
2020-06-29 14:42:05
Bogusław Berbecki CORSA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
288 ACCEPTED 2020-07-07 14:13:50
2020-06-29 11:33:53
Robert Ratajczak LAYRO STW
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
287 ACCEPTED 2020-07-01 13:23:17
2020-06-29 11:31:41
Robert Ratajczak JOLLY JUMPER B
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
286 ACCEPTED 2020-07-01 13:23:25
2020-06-29 07:31:39
Agata Marczak CICERO
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
285 ACCEPTED 2020-07-01 13:23:53
2020-06-28 22:50:51
Joanna Pociecha-Ochab VENKA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
284 ACCEPTED 2020-06-30 07:16:07
2020-06-28 22:35:12
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
283 ACCEPTED 2020-07-01 13:24:02
2020-06-28 22:34:50
Jakub Kubiak BACO
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
282 ACCEPTED 2020-06-30 07:16:19
2020-06-28 22:34:33
Paula Adamiec GERWENA
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/CC1/145 cm, Finał Rundy Zlotej, Grand Prix IV Memoriał Marcina Klupsia, z rozgrywką art. 238.2.2
281 ACCEPTED 2020-06-30 07:16:22
2020-06-28 22:25:29
Tomasz Klein USTINA
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
280 ACCEPTED 2020-06-30 07:16:24
2020-06-28 22:25:13
Tomasz Klein FRENCH BROWNIE
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
279 ACCEPTED 2020-06-30 07:16:28
2020-06-28 22:24:54
Olaf Klein CASH AND FLY
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
278 ACCEPTED 2020-06-30 07:16:30
2020-06-28 22:24:36
Olaf Klein KEISHA PROGRES
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
277 ACCEPTED 2020-07-07 08:55:19
2020-06-28 22:24:11
Olaf Klein ZANTINO-V
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
276 ACCEPTED 2020-06-30 07:16:34
2020-06-28 21:42:35
Weronika Kosińska CASCOR
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
275 ACCEPTED 2020-06-30 07:16:37
2020-06-28 21:40:14
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
274 ACCEPTED 2020-06-30 07:16:43
2020-06-28 21:33:56
Kaja Żuk VALENCIA
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
273 ACCEPTED 2020-06-30 07:16:47
2020-06-28 21:33:22
Natalia Morsztyn SIENA M
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
272 ACCEPTED 2020-06-30 07:16:49
2020-06-28 21:32:52
Piotr Morsztyn VAN HALEN
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
271 ACCEPTED 2020-06-30 07:16:51
2020-06-28 21:32:17
Piotr Morsztyn QUIDAM’S JOKER
  • 1x 5/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
270 ACCEPTED 2020-06-30 07:16:54
2020-06-28 21:31:03
Piotr Morsztyn ELOKWENCJA M
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
269 ACCEPTED 2020-07-01 13:24:20
2020-06-28 21:29:03
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
268 ACCEPTED 2020-06-30 07:17:11
2020-06-28 21:18:00
Klaudia Fiołek GOLD MARKE
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
267 ACCEPTED 2020-06-30 07:17:15
2020-06-28 19:51:52
Jarosław Poręba LA CORUNA
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
266 ACCEPTED 2020-06-30 07:17:18
2020-06-28 19:49:07
Jarosław Poręba V DALLY
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
265 ACCEPTED 2020-06-30 07:17:25
2020-06-28 19:41:43
Natalia Kruczkowska FOLKLORE 13
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
264 ACCEPTED 2020-06-30 07:17:30
2020-06-28 19:33:34
Dawid Kubiak WAKE ME UP
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
263 ACCEPTED 2020-06-30 07:17:34
2020-06-28 19:33:15
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
262 ACCEPTED 2020-06-30 07:17:36
2020-06-28 19:32:58
Julia Błaszczak KAPITO
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
261 ACCEPTED 2020-06-30 07:17:37
2020-06-28 19:32:42
Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
260 ACCEPTED 2020-06-30 07:17:39
2020-06-28 19:32:16
Sławomir Andruchów STAKKATOL 7
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
259 ACCEPTED 2020-06-30 07:17:41
2020-06-28 19:31:47
Sławomir Andruchów CHAMPION 127
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
258 ACCEPTED 2020-06-30 07:17:51
2020-06-28 19:23:35
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
257 ACCEPTED 2020-06-30 07:17:58
2020-06-28 19:22:20
Łucja Majka AISHA OF HERITAGE Z
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
256 ACCEPTED 2020-06-30 07:18:02
2020-06-28 19:21:02
Łucja Majka WIWIANA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 4/P1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 8/N/120 cm, Finał Rundy koni 5 letnich, na styl konia
255 ACCEPTED 2020-07-01 09:31:03
2020-06-28 17:41:48
Aneta Wysocka MY LOVE
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
254 ACCEPTED 2020-06-30 07:18:12
2020-06-28 17:41:23
Aneta Wysocka LIVERPOOL
  • 1x 5/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
253 ACCEPTED 2020-07-01 09:31:12
2020-06-28 17:40:54
Aneta Wysocka ESPERANZA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
252 ACCEPTED 2020-07-01 09:31:21
2020-06-28 17:40:31
Aneta Wysocka ELDORADO
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
251 ACCEPTED 2020-06-30 07:18:17
2020-06-28 17:40:02
Aneta Wysocka CLEAR ONE
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
250 ACCEPTED 2020-06-30 07:18:20
2020-06-28 17:39:38
Aneta Wysocka CLEAR CARETINA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
249 ACCEPTED 2020-06-30 07:18:26
2020-06-28 17:38:05
Maksymilian Wechta MYSTIQUE
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
248 ACCEPTED 2020-06-30 07:18:29
2020-06-28 17:36:43
Maksymilian Wechta QUADRIGA
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
247 ACCEPTED 2020-06-30 07:18:31
2020-06-28 17:36:07
Maksymilian Wechta CELTIA II
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
246 ACCEPTED 2020-06-30 07:18:33
2020-06-28 17:34:31
Maksymilian Wechta LA CALIDAD
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
245 ACCEPTED 2020-06-30 07:18:36
2020-06-28 17:33:56
Maksymilian Wechta CASSIOPEIA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
244 ACCEPTED 2020-07-01 13:24:29
2020-06-28 17:32:37
Maria Gneiting QUESTINO
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
243 ACCEPTED 2020-07-01 13:24:37
2020-06-28 17:31:14
Maria Gneiting LEMART
  • 1x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
242 ACCEPTED 2020-07-08 18:15:14
2020-06-28 15:37:47
Laura Tomann J'03 EXPRESSO EH Z
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
241 ACCEPTED 2020-07-01 13:24:44
2020-06-28 14:04:52
Dominika Kunicka BONGO
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
240 ACCEPTED 2020-06-30 07:18:53
2020-06-28 12:01:54
Klaudia Danecka H VANESSA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
239 ACCEPTED 2020-06-30 07:18:58
2020-06-28 12:00:53
Klaudia Danecka CON COEUR DU BALOUBET
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
238 ACCEPTED 2020-07-07 13:35:49
2020-06-28 11:56:00
Klaudia Danecka CELEBRITY
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
237 ACCEPTED 2020-07-01 13:24:52
2020-06-28 11:17:26
Pola Żyglicka DE VOLTAIRE
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
236 ACCEPTED 2020-07-01 13:25:00
2020-06-28 11:17:00
Pola Żyglicka CLINTELLA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
235 ACCEPTED 2020-06-30 07:19:06
2020-06-28 10:51:14
Natalia Czernik ABIGEJ
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
234 ACCEPTED 2020-06-30 07:19:10
2020-06-28 10:50:47
Natalia Czernik FONTAINE BLUE CKV
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
233 ACCEPTED 2020-07-08 17:59:28
2020-06-28 10:50:16
Natalia Czernik DUKE G
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
232 ACCEPTED 2020-07-08 17:58:23
2020-06-28 10:49:39
Bartosz Adamus LIMONCHELLO NT
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
231 ACCEPTED 2020-06-30 07:19:16
2020-06-28 10:45:22
Bartosz Adamus EL CAMP
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
230 ACCEPTED 2020-07-08 17:58:48
2020-06-28 10:44:38
Bartosz Adamus SIRE ONE
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
229 ACCEPTED 2020-07-01 13:25:08
2020-06-28 10:44:12
Madison Kabacińska DIOGENES BH
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
228 ACCEPTED 2020-06-30 07:19:26
2020-06-28 09:36:14
Kseniya Kavaliova ALUETTE
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
227 ACCEPTED 2020-06-30 07:19:28
2020-06-28 09:28:50
Artsiom Piroh DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
226 ACCEPTED 2020-06-30 07:19:30
2020-06-28 09:22:43
Artsiom Piroh BEL DE JOUR
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
225 ACCEPTED 2020-06-30 07:19:32
2020-06-28 09:15:38
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
224 ACCEPTED 2020-07-06 09:21:56
2020-06-28 08:56:36
Matylda Kasner ARES
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
223 ACCEPTED 2020-06-30 07:19:41
2020-06-28 08:43:42
Antoni Strzałkowski PIKADELA BLUE
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
222 ACCEPTED 2020-06-30 07:19:44
2020-06-28 08:42:06
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
221 ACCEPTED 2020-06-30 07:19:46
2020-06-28 08:41:27
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
220 ACCEPTED 2020-06-30 07:19:49
2020-06-28 08:40:49
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 1x 5/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
219 ACCEPTED 2020-06-30 07:19:51
2020-06-28 08:40:29
Antoni Strzałkowski AL CAPONE
  • 1x 5/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
218 ACCEPTED 2020-07-01 13:26:00
2020-06-27 23:03:57
Karolina Pala CASTELLO II G
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
217 ACCEPTED 2020-06-30 07:20:03
2020-06-27 15:43:42
Michał Jóskowiak VIGO HEYWOOD HZ
  • 1x 5/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
216 ACCEPTED 2020-07-01 13:26:10
2020-06-27 14:59:39
Maja Dudek PRINCVERO P
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
215 ACCEPTED 2020-07-01 13:26:17
2020-06-27 12:21:45
Hanna Szymańska DAR-Ł
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
214 ACCEPTED 2020-06-30 07:20:15
2020-06-27 09:03:21
Dawid Kubiak TINKERBELL W
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
213 ACCEPTED 2020-06-30 07:20:20
2020-06-27 09:02:15
Dawid Kubiak FLASH BLUE B
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
212 ACCEPTED 2020-06-30 07:20:22
2020-06-27 09:01:44
Dawid Kubiak FIREBRIDGE TAG
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
211 ACCEPTED 2020-06-30 07:20:25
2020-06-26 23:08:13
Vitali Charadnik QUISSINI
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N1/125 cm, Drużynowy Puchar Polski art.238.2.2
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
210 ACCEPTED 2020-06-30 07:20:28
2020-06-26 23:04:47
Vitali Charadnik COR DE LA SAINT VALENTIN
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
209 ACCEPTED 2020-07-07 13:56:32
2020-06-26 23:04:16
Vitali Charadnik BOCCACCIO
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
208 ACCEPTED 2020-07-07 13:57:00
2020-06-26 23:03:21
Vitali Charadnik CASSIRIANO
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
207 ACCEPTED 2020-06-30 07:20:43
2020-06-26 23:01:37
Vitali Charadnik BARAQUE
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
206 ACCEPTED 2020-06-30 07:21:12
2020-06-26 21:59:07
Anzelm Galicki ŁOBEZ
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 2x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
205 ACCEPTED 2020-06-30 07:21:14
2020-06-26 21:41:24
Wiktor Dziemidowicz AHMAR SAPHIR
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
204 ACCEPTED 2020-06-30 07:21:17
2020-06-26 21:41:03
Wiktor Dziemidowicz ARASH
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
203 ACCEPTED 2020-07-06 11:37:56
2020-06-26 21:40:13
Tomasz Gałczyński CORDELLI
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
202 ACCEPTED 2020-06-30 07:21:22
2020-06-26 21:36:15
Wiktor Dziemidowicz NUCIA
  • 2x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
201 ACCEPTED 2020-07-07 15:34:20
2020-06-26 15:36:55
Katarzyna Kosek GIRLFRIEND
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
200 ACCEPTED 2020-07-07 15:34:00
2020-06-26 15:36:06
Łukasz Zasadziński KREON
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
199 ACCEPTED 2020-07-01 13:26:25
2020-06-26 13:52:10
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
198 ACCEPTED 2020-07-06 10:08:55
2020-06-26 10:04:13
Olimpia Bembenik QUAISON
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
197 ACCEPTED 2020-07-06 10:09:07
2020-06-26 10:03:02
Olimpia Bembenik NARCOTIN
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
196 ACCEPTED 2020-07-01 13:26:38
2020-06-26 07:52:34
Szymon Stasiak CALIFORNIA
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
195 ACCEPTED 2020-07-01 13:26:46
2020-06-26 07:52:05
Anna Stasiak CASCADA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
194 ACCEPTED 2020-06-30 07:21:51
2020-06-25 20:49:41
Vitali Charadnik GUCCILOMA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
193 ACCEPTED 2020-06-30 07:21:58
2020-06-25 10:21:38
Artem Abaimov ULOTKA-K
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
192 ACCEPTED 2020-06-30 07:21:59
2020-06-25 10:21:06
Artem Abaimov ULA BAJOU-K
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
191 ACCEPTED 2020-06-30 07:22:06
2020-06-25 10:19:28
Artem Abaimov CASINO ROYALE EQUINEX Z
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
190 ACCEPTED 2020-07-01 13:26:54
2020-06-25 10:18:47
Dominika Kubacka URINA-K
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
189 ACCEPTED 2020-07-01 13:27:01
2020-06-25 10:18:09
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
188 ACCEPTED 2020-06-30 07:22:23
2020-06-24 17:40:51
Julia Gillmaier DING DONG
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
187 ACCEPTED 2020-06-30 07:22:27
2020-06-24 15:29:38
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
186 ACCEPTED 2020-07-01 13:27:10
2020-06-24 15:28:37
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
185 ACCEPTED 2020-06-30 07:22:34
2020-06-24 15:27:38
Andrzej Głoskowski TRACJA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
184 ACCEPTED 2020-06-30 07:22:38
2020-06-24 15:26:53
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
183 ACCEPTED 2020-07-01 13:27:16
2020-06-24 15:26:27
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
182 ACCEPTED 2020-06-30 07:22:43
2020-06-24 15:24:43
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
181 ACCEPTED 2020-07-01 13:27:23
2020-06-24 15:23:58
Maja Borzęcka VENEZIA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
180 ACCEPTED 2020-07-01 13:28:14
2020-06-24 15:22:52
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
179 ACCEPTED 2020-06-30 07:22:49
2020-06-24 13:35:48
Jan Bobik HAWR
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
178 ACCEPTED 2020-06-30 07:22:51
2020-06-24 13:35:00
Jan Bobik FLANDRIA
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
177 ACCEPTED 2020-06-30 07:22:54
2020-06-24 13:34:10
Jan Bobik CHACCO CHOCCO
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
176 ACCEPTED 2020-06-30 07:22:56
2020-06-24 13:32:57
Jan Bobik CELTA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
175 ACCEPTED 2020-06-30 07:22:59
2020-06-24 13:31:49
Adrian Jaworski OZON
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
174 ACCEPTED 2020-06-30 07:23:02
2020-06-24 13:30:24
Adrian Jaworski HASALA
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
173 ACCEPTED 2020-06-29 19:10:05
2020-06-24 10:12:50
Julia Mieszczak HERA OMIA N
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
172 ACCEPTED 2020-06-29 19:10:13
2020-06-24 10:12:15
Wiktoria Andrzejewska CONDI
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
171 ACCEPTED 2020-06-30 07:23:05
2020-06-24 06:54:32
Szymon Stasiak DIGISPORT CONTANGO
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
170 ACCEPTED 2020-06-30 07:23:07
2020-06-24 06:53:41
Szymon Stasiak KENTUCKY VDL
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 4/P1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 8/N/120 cm, Finał Rundy koni 5 letnich, na styl konia
169 ACCEPTED 2020-06-30 07:23:10
2020-06-24 06:52:04
Szymon Stasiak DIGISPORT CASCADEL
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 4/P1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 8/N/120 cm, Finał Rundy koni 5 letnich, na styl konia
168 ACCEPTED 2020-06-30 07:23:12
2020-06-24 06:45:55
Szymon Stasiak COLLINS S
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
167 ACCEPTED 2020-06-29 19:09:43
2020-06-23 22:55:35
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
166 ACCEPTED 2020-07-08 17:20:28
2020-06-23 21:23:20
Julia Szychowiak INCALA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
165 ACCEPTED 2020-07-07 13:09:34
2020-06-23 21:22:08
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
164 ACCEPTED 2020-07-01 13:28:23
2020-06-23 15:41:44
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
163 ACCEPTED 2020-06-29 19:09:14
2020-06-23 12:30:46
Natalia Łangowska CHECKERS W Z
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
162 ACCEPTED 2020-06-29 19:09:22
2020-06-23 12:29:13
Natalia Łangowska CELLESTINA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
161 ACCEPTED 2020-06-30 07:23:37
2020-06-23 00:49:34
Magda Kamińska KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
160 ACCEPTED 2020-07-01 13:28:32
2020-06-22 23:39:30
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
159 ACCEPTED 2020-07-01 13:28:39
2020-06-22 21:13:23
Kornelia Zmyślona QUIVISTO
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
158 ACCEPTED 2020-07-01 13:28:46
2020-06-22 20:26:16
Dominika Gardas KOMBOY
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
157 ACCEPTED 2020-07-01 13:28:54
2020-06-22 20:25:45
Dominika Gardas CORSICA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
156 ACCEPTED 2020-06-30 07:23:49
2020-06-22 15:44:16
Joanna Marciniak DARK PEARL "M"
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 4/P1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 8/N/120 cm, Finał Rundy koni 5 letnich, na styl konia
155 ACCEPTED 2020-06-30 07:23:53
2020-06-22 15:43:50
Joanna Marciniak DOUBLE DIAMOND ''M"
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 4/P1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 8/N/120 cm, Finał Rundy koni 5 letnich, na styl konia
154 ACCEPTED 2020-07-01 13:29:01
2020-06-22 14:39:05
Kinga Śliż KEBIR
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
153 ACCEPTED 2020-06-30 07:24:00
2020-06-21 19:01:36
Piotr Ciołczyk RLG RIVANA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
152 ACCEPTED 2020-06-30 07:24:06
2020-06-21 19:01:16
Piotr Ciołczyk KAPSONES W
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
151 ACCEPTED 2020-06-30 07:24:09
2020-06-21 18:57:14
Piotr Ciołczyk GOLDEN GIRL
  • 1x 5/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
150 ACCEPTED 2020-06-30 07:24:14
2020-06-21 18:56:24
Piotr Ciołczyk CAVANI G
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
149 ACCEPTED 2020-07-06 19:47:39
2020-06-21 18:50:03
Julia Śnieżek NABAB DE COKOT
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
148 ACCEPTED 2020-06-29 19:07:46
2020-06-21 15:54:18
Antoni Szmytka ICE AGE H
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
147 ACCEPTED 2020-06-29 19:07:33
2020-06-21 15:53:55
Antoni Szmytka EROS D’HOYO
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
146 ACCEPTED 2020-07-01 13:29:20
2020-06-21 15:53:37
Antoni Szmytka CAPTAIN MORGAN
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
145 ACCEPTED 2020-07-07 13:26:41
2020-06-21 09:47:49
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
144 ACCEPTED 2020-07-01 13:29:37
2020-06-20 21:19:24
Ewa Aleksandra Dyżewska INGRID
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
143 ACCEPTED 2020-07-01 13:29:48
2020-06-20 21:16:36
Ewa Aleksandra Dyżewska I - CLEAR VICTORY
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
142 ACCEPTED 2020-06-29 19:00:11
2020-06-20 21:14:28
Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/CC1/145 cm, Finał Rundy Zlotej, Grand Prix IV Memoriał Marcina Klupsia, z rozgrywką art. 238.2.2
141 ACCEPTED 2020-06-29 19:00:06
2020-06-20 21:13:31
Ewa Aleksandra Dyżewska EAZY BOY
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/CC1/145 cm, Finał Rundy Zlotej, Grand Prix IV Memoriał Marcina Klupsia, z rozgrywką art. 238.2.2
140 ACCEPTED 2020-07-01 13:29:59
2020-06-20 19:30:05
Kornelia Birunt ROBIN HOOD-LS
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
139 ACCEPTED 2020-06-29 18:59:59
2020-06-20 19:29:18
Kornelia Birunt PASCAVELLO J
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
138 ACCEPTED 2020-06-20 20:43:06
2020-06-20 16:06:21
Magdalena Matuszewska QUITE LASSY
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
137 ACCEPTED 2020-06-20 17:31:18
2020-06-20 15:59:18
Magdalena Matuszewska CAMPINO 467
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/CC1/145 cm, Finał Rundy Zlotej, Grand Prix IV Memoriał Marcina Klupsia, z rozgrywką art. 238.2.2
136 ACCEPTED 2020-06-30 07:24:30
2020-06-20 14:31:11
Nikola Kozłowska CASSAWA
  • 2x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
135 ACCEPTED 2020-06-30 07:24:33
2020-06-20 14:28:10
Anna Zakałużna ARAMIS
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
134 ACCEPTED 2020-06-30 07:24:35
2020-06-20 13:54:46
Wiktor Larkowski SENTENCJA M
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
133 ACCEPTED 2020-06-30 07:24:37
2020-06-20 13:54:11
Wiktor Larkowski ETIUDA M
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
132 ACCEPTED 2020-06-30 07:24:39
2020-06-20 13:53:46
Wiktor Larkowski ESKOBAR
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
131 ACCEPTED 2020-06-30 07:24:42
2020-06-20 13:53:16
Wiktor Larkowski CALIA M
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
130 ACCEPTED 2020-06-30 07:24:45
2020-06-20 13:52:49
Wiktor Larkowski ARENA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
129 ACCEPTED 2020-06-30 07:24:47
2020-06-20 13:52:12
Wiktor Larkowski AMAT M
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
128 ACCEPTED 2020-06-20 14:34:39
2020-06-19 22:00:15
Malwina Urbańska KALOMA-N
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
127 ACCEPTED 2020-06-30 07:24:53
2020-06-19 21:58:34
Malwina Urbańska KANE
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
126 ACCEPTED 2020-06-20 14:34:56
2020-06-19 21:57:25
Malwina Urbańska CACHMER
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
125 ACCEPTED 2020-06-20 14:35:04
2020-06-19 21:57:01
Malwina Urbańska FINNA W
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
124 ACCEPTED 2020-06-30 07:25:15
2020-06-19 09:07:56
Konstantin Iaroshenko CARTANA D'HOTOT
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
123 ACCEPTED 2020-06-30 07:25:19
2020-06-19 09:07:28
Konstantin Iaroshenko EKSON
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
122 ACCEPTED 2020-06-30 07:25:33
2020-06-19 09:07:01
Michał Przybecki VOLONTAIR 3
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
121 ACCEPTED 2020-06-30 07:25:36
2020-06-19 09:06:28
Michał Przybecki OSADKOWSKI DARPOL
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
120 ACCEPTED 2020-06-30 07:25:46
2020-06-19 09:04:31
Michał Przybecki ARCHIMEDES
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
119 ACCEPTED 2020-07-01 13:30:18
2020-06-18 19:55:01
Emilia Szojda DARKLIGHT
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
118 ACCEPTED 2020-06-29 18:58:39
2020-06-18 19:53:10
Emilia Szojda CAMPINO BURME
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
117 ACCEPTED 2020-06-30 07:25:55
2020-06-18 11:50:16
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
116 ACCEPTED 2020-06-30 07:26:00
2020-06-17 23:17:48
Katarzyna Bula ERAZM
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
115 ACCEPTED 2020-07-01 13:30:26
2020-06-17 23:16:28
Szymon Bula AC/DC
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
114 ACCEPTED 2020-06-29 18:58:06
2020-06-17 21:01:39
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
113 ACCEPTED 2020-06-29 18:57:53
2020-06-17 21:01:05
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
112 ACCEPTED 2020-06-29 18:57:47
2020-06-17 16:44:20
Wiktoria Woźniak QUICKY 14
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
111 ACCEPTED 2020-06-29 18:57:42
2020-06-17 16:43:46
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
110 ACCEPTED 2020-06-29 18:57:35
2020-06-17 16:10:34
Marta Sawicka RENE DE SEMILLY
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
109 ACCEPTED 2020-06-29 18:57:28
2020-06-17 12:36:55
Joanna Tłuszcz FIGARO
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
108 ACCEPTED 2020-06-29 18:57:19
2020-06-16 20:25:09
Otylia Barczyk MELODY
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
107 ACCEPTED 2020-06-30 07:26:10
2020-06-16 19:23:59
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
106 ACCEPTED 2020-07-07 13:35:56
2020-06-16 11:24:24
Vesna Wojtaszek ESTEHOF’S CHUCK
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
105 ACCEPTED 2020-07-01 13:30:43
2020-06-16 10:22:49
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
104 ACCEPTED 2020-07-01 13:31:17
2020-06-16 10:21:17
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
103 ACCEPTED 2020-06-29 18:56:48
2020-06-16 09:17:24
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
102 ACCEPTED 2020-06-29 18:56:44
2020-06-16 07:07:59
Adam Grzegorzewski KLARADETTE S
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
101 ACCEPTED 2020-07-08 17:22:22
2020-06-16 07:07:13
Adam Grzegorzewski HAPPYLINA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
100 ACCEPTED 2020-06-29 18:56:27
2020-06-16 07:06:53
Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
99 ACCEPTED 2020-07-08 17:23:19
2020-06-16 07:06:29
Adam Grzegorzewski BEAUTY GIRL KZ
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
98 ACCEPTED 2020-07-08 17:21:52
2020-06-16 07:05:57
Adam Grzegorzewski CERTO SUCCESSO
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
97 ACCEPTED 2020-06-29 18:56:07
2020-06-16 07:05:17
Adam Grzegorzewski AŻUR
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2020-06-29 18:56:01
2020-06-16 07:04:20
Adam Grzegorzewski ARONIA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
95 ACCEPTED 2020-06-29 18:55:53
2020-06-16 07:02:49
Adam Grzegorzewski ANGELO
  • 1x 5/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
94 ACCEPTED 2020-06-29 18:55:34
2020-06-15 23:07:09
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
93 ACCEPTED 2020-06-29 18:55:26
2020-06-15 22:26:03
Agata Derda KOSMA
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
92 ACCEPTED 2020-06-29 18:55:42
2020-06-15 22:25:34
Agata Derda GELESTA
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
91 ACCEPTED 2020-07-01 13:31:35
2020-06-15 21:25:43
Emilia Wieczorek ANDROMEDA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
90 ACCEPTED 2020-06-29 18:54:17
2020-06-15 21:23:31
Karolina Godoś KOREA HIPPICA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
89 ACCEPTED 2020-06-29 18:54:09
2020-06-15 21:22:21
Karolina Godoś CASANOVA HIPPICA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
88 ACCEPTED 2020-06-29 18:53:59
2020-06-15 21:20:14
Karolina Godoś ALINA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
87 ACCEPTED 2020-06-29 18:53:50
2020-06-15 21:18:26
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2020-06-29 18:53:40
2020-06-15 21:17:18
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/N/120 cm, Finał Rundy koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
85 ACCEPTED 2020-06-15 15:25:42
2020-06-15 14:15:28
Adrianna Jendrośka CASLLAR DELA PIERRE 13
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
84 ACCEPTED 2020-07-01 13:31:44
2020-06-15 14:14:18
Diana Tomkowiak-Buda DENIS
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
83 ACCEPTED 2020-06-29 10:35:52
2020-06-15 11:28:40
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
82 ACCEPTED 2020-07-01 13:31:55
2020-06-15 11:26:09
Witold Hudzik PONIATOWSKI
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
81 ACCEPTED 2020-06-29 10:35:35
2020-06-15 11:21:26
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
80 ACCEPTED 2020-06-20 14:36:52
2020-06-15 11:03:32
Barbara Krywult FLASH
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
79 ACCEPTED 2020-06-20 14:36:45
2020-06-15 11:02:35
Barbara Krywult COLANDRO
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
78 ACCEPTED 2020-06-15 08:50:02
2020-06-14 21:51:06
Aleksandra Cebulak A NEW PEARL
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
77 ACCEPTED 2020-06-15 08:49:57
2020-06-14 21:48:55
Damian Ostręga KEY TO FORTUNA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
76 ACCEPTED 2020-06-15 08:49:56
2020-06-14 21:45:15
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
75 ACCEPTED 2020-07-08 18:14:01
2020-06-14 21:44:48
Emilia Mazur ARIA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
74 ACCEPTED 2020-06-19 22:37:10
2020-06-14 21:06:23
Julianna Bajońska GOMETA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
73 ACCEPTED 2020-06-19 22:37:29
2020-06-14 21:05:37
Beata Cholerzyńska RODERYK
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
72 ACCEPTED 2020-06-19 22:37:47
2020-06-14 21:05:11
Maria Grzesik TOSCA L
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
71 ACCEPTED 2020-06-19 22:38:06
2020-06-14 21:04:33
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
70 ACCEPTED 2020-06-29 10:35:26
2020-06-14 21:03:38
Bartłomiej Ordanik LA BELLE DE JOUR
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
69 ACCEPTED 2020-06-19 22:38:38
2020-06-14 21:02:59
Bartłomiej Ordanik GABBANA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ACCEPTED 2020-06-19 22:38:53
2020-06-14 21:02:17
Bartłomiej Ordanik CASPAR 238
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2020-06-20 14:36:33
2020-06-14 21:01:23
Amelia Gramza HORAYA OMHG
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
66 ACCEPTED 2020-06-19 22:39:08
2020-06-14 21:00:40
Anna Cepa SAINT VINCENT
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
65 ACCEPTED 2020-06-19 22:39:26
2020-06-14 21:00:10
Zuzanna Kucharska ICEBERG ST
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
64 ACCEPTED 2020-06-19 22:39:45
2020-06-14 20:59:25
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
63 ACCEPTED 2020-06-19 22:40:09
2020-06-14 20:58:31
Zuzanna Kucharska CLINTENDO
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ACCEPTED 2020-06-20 14:36:29
2020-06-14 20:57:21
Leszek Gramza JACKPOT A
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
61 ACCEPTED 2020-06-19 22:40:25
2020-06-14 20:56:16
Leszek Gramza CASSARIO
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
60 ACCEPTED 2020-06-19 22:40:41
2020-06-14 20:55:43
Leszek Gramza CLEARROUND
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
59 ACCEPTED 2020-06-15 08:48:23
2020-06-14 18:41:04
Klaudia Rajtar-Wojciechowska DON CLAVIUS
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
58 ACCEPTED 2020-06-15 08:48:21
2020-06-14 18:40:30
Klaudia Rajtar-Wojciechowska CHAMAN
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
57 ACCEPTED 2020-06-15 08:48:18
2020-06-14 17:56:17
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
56 ACCEPTED 2020-06-15 08:48:16
2020-06-14 17:54:10
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
55 ACCEPTED 2020-06-22 09:26:11
2020-06-14 17:22:23
Agnieszka Piotrowska CORNVILLE
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
54 ACCEPTED 2020-06-29 10:35:13
2020-06-14 17:21:27
Agnieszka Piotrowska IVANO
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
53 ACCEPTED 2020-06-15 08:48:03
2020-06-14 15:59:46
Aleksandra Skiba LE DUC
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
52 ACCEPTED 2020-06-23 00:38:14
2020-06-14 15:58:26
Natalia Kot SALAMON DON DARCO
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
51 ACCEPTED 2020-06-23 00:37:48
2020-06-14 15:57:53
Natalia Kot AWANTAŻ
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
50 ACCEPTED 2020-07-08 18:13:27
2020-06-14 15:56:15
Zuzanna Kaczmarzyk SOPRANO HIPPICA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
49 ACCEPTED 2020-07-08 18:13:05
2020-06-14 15:55:29
Małgorzata Kluba CARMEN-N
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
48 ACCEPTED 2020-06-15 08:47:45
2020-06-14 15:53:48
Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
47 ACCEPTED 2020-07-08 18:12:37
2020-06-14 15:51:53
Magda Kamińska LONDON BLUE PS
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 4/P1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
46 ACCEPTED 2020-06-15 08:47:39
2020-06-14 15:51:04
Magda Kamińska DREAMY M
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
45 ACCEPTED 2020-06-15 08:47:37
2020-06-14 15:50:34
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2020-06-15 08:47:34
2020-06-14 15:17:49
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
43 ACCEPTED 2020-06-15 08:47:31
2020-06-14 15:17:31
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
42 ACCEPTED 2020-06-15 08:47:22
2020-06-14 11:08:36
Paulina Bule ALMQUIST
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
41 ACCEPTED 2020-06-15 08:47:17
2020-06-14 11:08:16
Paulina Bule DOMINACJA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
40 ACCEPTED 2020-06-15 08:47:14
2020-06-14 11:07:54
Oliwer Bule HUAN TWANG R
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
39 ACCEPTED 2020-06-15 08:47:11
2020-06-14 11:07:14
Oliwer Bule C BAS
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
38 ACCEPTED 2020-06-19 11:04:47
2020-06-14 11:05:17
Alicja Kosmol CENTESSA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
37 ACCEPTED 2020-06-29 10:35:05
2020-06-14 11:04:44
Oliwia Kosmol LOCANA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
36 ACCEPTED 2020-06-15 08:46:59
2020-06-14 11:03:57
Oliwia Kosmol FEREUSA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2020-06-15 08:46:42
2020-06-13 18:47:03
Kaja Pietraszko QIURORA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
34 ACCEPTED 2020-06-24 22:13:41
2020-06-13 18:03:42
Julia Walorek WEIDA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
33 ACCEPTED 2020-07-07 07:17:31
2020-06-13 18:01:09
Aleksandra Osuch WILLIE
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
32 ACCEPTED 2020-06-13 18:41:54
2020-06-13 18:00:03
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
31 ACCEPTED 2020-07-06 15:45:22
2020-06-13 12:03:21
Maja Fajfur LUCILLA
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
30 ACCEPTED 2020-07-06 15:46:43
2020-06-13 12:02:03
Alicja Jóźwiak FLAVIO
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
29 ACCEPTED 2020-06-13 18:42:18
2020-06-13 10:40:45
Masza Galocz CASIQUIARE
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
28 ACCEPTED 2020-06-13 18:42:21
2020-06-13 10:07:38
Kaja Langer BIQUEEN
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
27 ACCEPTED 2020-06-13 18:42:24
2020-06-13 10:06:01
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2020-06-13 22:02:27
2020-06-13 08:33:00
Aleksandra Sobocka CHRISTIANO I L
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
25 ACCEPTED 2020-06-13 22:03:03
2020-06-13 08:31:54
Aleksandra Sobocka AMARU L
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2020-06-13 18:42:32
2020-06-13 00:17:30
Magdalena Wojda CORNET MW
  • 2x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
23 ACCEPTED 2020-06-13 18:42:36
2020-06-13 00:16:13
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
22 ACCEPTED 2020-06-13 18:42:44
2020-06-12 20:31:48
Natalia Kluska JUNISZA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
21 ACCEPTED 2020-06-13 18:42:47
2020-06-12 20:31:33
Natalia Kluska CANTANIS
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
20 ACCEPTED 2020-06-13 18:42:56
2020-06-12 20:30:38
Patrycja Ksiądz CLARISSA 169
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
19 ACCEPTED 2020-06-13 18:43:05
2020-06-12 20:30:09
Patrycja Ksiądz ANTARES
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
18 ACCEPTED 2020-06-13 18:43:07
2020-06-12 19:41:44
Agata Ciaciura TEZA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
17 ACCEPTED 2020-06-13 18:43:12
2020-06-12 19:41:22
Agata Ciaciura CHATEAU MOUTON
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
16 ACCEPTED 2020-06-13 18:43:17
2020-06-12 19:16:12
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
15 ACCEPTED 2020-06-13 18:43:20
2020-06-12 19:15:05
Damian Ostręga NIKOS DE KALECH
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
14 ACCEPTED 2020-06-13 18:43:25
2020-06-12 19:14:07
Damian Ostręga FELINE
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
13 ACCEPTED 2020-06-13 18:43:28
2020-06-12 19:13:28
Damian Ostręga DORDRECHT H VDL Z
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
12 ACCEPTED 2020-06-13 18:43:34
2020-06-12 07:33:32
Dominika Henzel LITTLE JOE 1
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
11 ACCEPTED 2020-06-13 18:43:38
2020-06-12 07:31:13
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2020-06-13 18:43:45
2020-06-12 07:30:43
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2020-06-13 18:43:53
2020-06-12 07:28:33
Agata Dahlke-Burda IELVE
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2020-06-13 18:44:00
2020-06-12 07:28:13
Agata Dahlke-Burda EULVE
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2020-06-13 18:44:23
2020-06-10 19:05:41
Hanna Osieka LEROY P
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2020-06-13 18:44:32
2020-06-10 19:02:55
Julia Szut DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
5 ACCEPTED 2020-06-13 18:44:40
2020-06-10 18:34:55
Aleksandra Skąpska GROGORY
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2020-07-07 13:39:58
2020-06-10 18:26:49
Marta Wypiór CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
3 ACCEPTED 2020-06-13 18:44:57
2020-06-10 18:23:40
Karolina Fedorowicz GLORIA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
2 ACCEPTED 2020-06-13 18:45:00
2020-06-10 18:22:00
Marta Wypiór GINA ROYALTY
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
1 ACCEPTED 2020-06-13 18:45:04
2020-06-10 18:19:17
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań
S
O041142
10147338
2. Adamiec Paula bpk
2003 (J.)
O045600
10174761
3. Adamus Bartosz KS Verso La Natura
S
O001451
4. Andruchów Sławomir SKJ Red Team
S
O007000
5. Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
2002 (MJ.)
O037777
10172766
6. Bajońska Julianna St. Rodan Club
2006 (JM.)
O049890
7. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (J.)
O039682
8. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
S
O012805
9. Berbecka Aleksandra JKS FER Więckowice
2005 (J.)
O053851
10. Berbecki Bogusław JKS FER Wieckowice
S
O054425
11. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
12. Birunt Kornelia KJ Partynice Wrocław
2006 (JM.)
O049582
13. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
14. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
15. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2005 (J.)
O042854
16. Bula Katarzyna KJ Lando
S
O026592
17. Bula Szymon KJ Lando
S
O031734
18. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
19. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O033826
20. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
21. Cebulak Aleksandra Klub Sportowy Jumping Team
S
O005800
10068738
22. Cepa Anna St. Rodan Club
2003 (J.)
O036422
23. Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki
S
O043396
24. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club
S
O033784
25. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
26. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
27. Cieplińska Nadia KJ SO Łąck
2003 (J.)
O047989
28. Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier
S
O023918
29. Czernik Natalia KS Verso La Natura
S
O003422
30. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
31. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (MJ.)
O039954
32. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (J.)
O037759
33. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
S
O034618
34. Dudek Maja OSK Michalscy Trzebnica
S
O020414
35. Dyżewska Ewa Aleksandra KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O003288
36. Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
S
O027328
37. Fedorowicz Karolina LKJ Ostroga w Opolu
2000 (MJ.)
O024015
38. Fiołek Klaudia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O039561
39. Frąckowiak Martyna bpk
2003 (J.)
O035367
40. Galicki Anzelm OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
O042887
41. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (J.)
O047315
42. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy
S
brak
43. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (MJ.)
O023600
44. Gillmaier Julia Konie Sportowe Gillmaier
2000 (MJ.)
O024867
45. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
46. Gneiting Maria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2001 (MJ.)
O059504
10184737
47. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
48. Gramza Amelia St. Rodan Club
2006 (JM.)
O036337
49. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
50. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
51. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O034398
52. Grzesik Maria St. Rodan Club
2003 (J.)
O044553
53. Hałoń Klaudia KJ Picador
S
O033287
54. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
55. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
56. Hudzik Witold bpk
S
O039362
57. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
.
58. Jabłońska Julia Verso La Natura
2005 (J.)
O033374
59. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
60. Jendrośka Adrianna bpk
2000 (MJ.)
O028521
61. Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
S
O020561
62. Jóźwiak Alicja KJK Romico
Brak
63. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
64. Kabacińska Madison KJ Michałówka
2005 (J.)
brak
65. Kaczmarzyk Zuzanna Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2003 (J.)
O033831
66. Kamińska Magda St.Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O002662
67. Kasner Matylda bpk
2001 (MJ.)
O023415
10147432
68. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
S
O045438
69. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
70. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
O003763
71. Klein Olaf JKS Przybyszewo
S
O010205
72. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
73. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2013 (Mł.)
O035254
74. Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O046739
75. Kosek Katarzyna JKS Fer Więckowice
S
O037720
76. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (J.)
O034411
77. Kosmol Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
Brak
78. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
79. Kot Natalia BPK sl
2002 (MJ.)
O044046
80. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (J.)
O032416
81. Kozioł Martyna
82. Kozioł Patrycja
83. Kozłowska Nikola KJ Zbrosławice
2006 (JM.)
O054874
84. Kruczkowska Natalia KJ Royal
2017 (Mł.)
O036789
85. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (J.)
O036779
86. Krywult Barbara SKJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O036409
87. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
88. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O039762
89. Kubacka Dominika bpk
2003 (J.)
O049345
90. Kubiak Bogdan
91. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
92. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
93. Kubiak Grzegorz POL
S
10011415
94. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
95. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
2005 (J.)
O036961
96. Kunicka Dominika Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O041922
97. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (MJ.)
O027955
98. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (J.)
O040331
99. Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
S
O002876
100. Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
S
O001879
101. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
0048443
102. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
103. Marciniak Joanna Klub Jeździecki Metpol
S
-----
104. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
S
O014398
105. Mazur Emilia BPK
2007 (JM.)
O046621
106. Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek
S
O003222
107. Mieszczak Julia KJ Kietlów
S
brak
108. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O035846
109. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
110. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
S
O022127
111. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (J.)
O035386
112. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
113. Olszewska Agnieszka POL
S
10092431
114. Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club
S
O037762
115. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
116. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
117. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O032571
118. Pala Karolina bpk
S
O034722
119. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (J.)
O045818
120. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
121. Piksa Łukasz Klub Verso La natura
S
O007667
122. Piotrowska Agnieszka KJ Avanti Opole
S
O003155
123. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
124. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
2000 (MJ.)
O027023
125. Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica
S
O008150
126. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
S
O000520
127. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
128. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
129. Przezak Katarzyna St. Rodan Club
2001 (MJ.)
O031461
130. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
131. Pszowski Kamil Kjk elizar
2001 (MJ.)
O045612
132. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
S
O000539
133. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
134. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
135. Sawicka Marta Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O022685
136. Skąpska Aleksandra KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O036344
137. Skiba Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O029117
138. Śliż Kinga KJ Profit Orzesze
2001 (MJ.)
O035799
139. Smolińska Lilianna KJ Osadkowski Sp.zo.o
2005 (J.)
brak
140. Śnieżek Julia bpk
2005 (J.)
O045617
141. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
142. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O029089
143. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
144. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
145. Susperregui-Stempkowska Sara None
2003 (J.)
O034160
10179403
146. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (MJ.)
O028301
147. Szlufik Aniela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O034333
148. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (MJ.)
O039640
149. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
150. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O027573
151. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (MJ.)
O035565
152. Szymańska Hanna St. Sportowe Vidavia Wrocław
2006 (JM.)
O044343
153. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
154. Tłuszcz Joanna bpk
S
O002288
155. Tomann Laura niezrzeszony
2003 (J.)
O047607
156. Tomkowiak Diana KJ Michałówka
S
O034415
157. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
158. Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003252
159. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
O039938
160. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
161. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (J.)
O045616
162. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
163. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042477
164. Woźniak Wiktoria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2002 (MJ.)
O023612
165. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
166. Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko
S
O005724
167. Zakałużna Anna KJ Zbrosławice
S
O024508
168. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (J.)
O040535
169. Zasadziński Łukasz JKS Fer Więckowice
S
O036964
170. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O045559
171. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
172. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (J.)
0042800
173. Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O041526
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

174

A NEW PEARL WESTF POL 2013 Klacz gniada/165 F: Aerobic / Carthago
M: La Gloria / Lancer III
K028250 DE44411329913
2.

303

ABIGEJ KWPN GER 2005 Klacz gniada F: Lupicor / Lux
M: Niki Nanita / Concorde
K010102 5280030505557 103EW78
3.

177

AC/DC SP POL 2005 Wałach kasztanowata/167 F: Adrian
M: Astarte
K012466 POL009540018405
4.

324

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 wałach gniada/x F: Torado II /
M: Alisha H / Acord II
K017828 616009670104510
5.

291

AISHA OF HERITAGE Z ZANG POL 2015 Klacz siwa/170 F: Jumex sport Atlantus
M: XXX
Brak Brak
6.

399

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
K017200 616009590142410
7.

315

AL CAPONE SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Amazing Grace/Arpeggio
K026735 616009661386414
8.

220

ALINA SP POL 2010 klacz jasnogniada/166 F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S.V.
K021641 616009690142710 105TU05
9.

146

ALMQUIST SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Quasimodo Van De Molendreef
M: Albuferia
K018542 616009510353811
10.

306

ALUETTE SP POL 2012 klacz gniada/155 F: nn / nn
M: nn / nn
K027744 616999690061512
11.

116

AMARU L HOL POL 2012 Ogier ciemnogniada/168 F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
K021006 DE421000193312
12.

358

AMAT M SP POL 2014 Ogier gniada/167 F: Cassilio / Cassini I
M: Amfora M / Faust Z
K027428 616009690068214
13.

414

ANDROMEDA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Ekwador / Cajero / Caretino
M: Aria / Candiavolo
K029282 616009690098513
14.

226

ANGELO SP POL 2014 Wałach izabelowata/190 F: Vittorio / Calippo
M: Andaluzja / Ultimo
K026106 616009510135414
15.

443

ANGELO SP POL 2014 Wałach kasztanowata/167 F: Vittorio
M: Andaluzja
K026106 *
16.

123

ANTARES SP POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Quality / Quinar
M: Almera / Landor S
K020407 616009610133610
17.

402

APASJONATA AUREUS KUC WALIJSKI POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
K012069 POL013610111106
18.

264

ARALDIKUSS K BRAND GER 2012 wałach gniada/168 F: ARALDIK
M: ARGENTINA
BRAK DE456370125812
19.

352

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada F: Ladykracher 8
M: Aronia
K020211
20.

198

ARASH SP POL 2014 ogier gniada/. F: Corian's Ass
M: Amaretto / Tolan R
K026941 616009670092214
21.

363

ARCHIMEDES KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tjungske / Carthago
M: Urella / Little Rock
K016296 5280030504720
22.

357

ARENA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/- F: Donald / Qumball
M: Aronia / Dixieland
K012888 616009540055503
23.

310

ARES WLKP POL 2005 Ogier gniada/- F: Cantanis / Cantus
M: Armila / Arak
K011182 POL007530239205
24.

40

ARIA SP POL 2003 klacz gniada/164 F: Lactat
M: Arkadia
K012544 POL009540028103
25.

227

ARONIA OS POL 2007 Klacz srokata/x F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
x x
26.

152

AWANTAŻ MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Frazes
M: Awelana
K020799 616006550027110
27.

433

AWIATOR S 2014 F:
M:
28.

228

AŻUR SP POL 2010 Wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Alma / Garibaldi
K021640 616009690142110
29.

382

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
K026277 5280030607377
30.

322

BARAQUE HOL. GER 2013 Ogier gniada/169 F: Baracuda hol./ Baloubet du Rouet
M: Valetta II hol./ Ephebe for Ever s.f.
K024829 DE421000612113
31.

442

BARONESSE LADY CON CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma /
M: Baronesse Piccadilly / Pronz Pablo
K021886 616009670032512
32.

58

BEAUTY GIRL Z BEL 2013 Klacz kasztanowata/- F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cover Girl Z / Caretano Z
K027029 056015Z55822813
33.

308

BEL DE JOUR SP POL 2010 klacz gniada/180 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810
34.

113

BIQUEEN HOLST POL 2009 klacz siwa F: Quirado
M: Pretty Woman
DE421000119209
35.

313

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
K018726 DE418185420109
36.

428

BOCCACCIO HOLST POL 2010 Male Bay F: BALOUBET DU ROUET
M: PRETTY QUEEN/QUIDA DE REVEL
DE421000147310 105GO04
37.

386

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef supreme
M: Bogota
K011755 007610099306
38.

149

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
39.

418

BRATISLAVIA SP POL 2016 Klacz gniada/163 F: Torado 2
M: Baja / Cachas
K028980 61600967011416
40.

143

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
K018547 616009510354011
41.

413

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
K007900 616009670000501
42.

424

C-ZINA W SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
k019916
43.

191

CACHMER WESTF POL 2015 Wałach kasztanowata/brak F: Cascadello I
M: Charlotte/Carlo
K027034 DE441411454515
44.

426

CALDERON K SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Calido I / Cantus
M: Classic Velvet / Corelli
K024930 61600961009811
45.

356

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: So in Love / Calvados
M: Calma M / Cajero
K023034 616009690071612
46.

394

CALIFORNIA HAN POL 2016 Klacz gniada/163 F: It’s Me Du Mesnil /
M: Centa ll /
brak DE418180334216
47.

437

CALIHALL HOLST Niemcy 2012 Ogier C.gniads F: Casall
M: Malve I/Heraldik
48.

193

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Kampina De Acord / Acord II
K020050 DE441411197109 104PL75
49.

240

CAMPINO BURME HAN GER 2010 Wałach siwa/* F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K024504 DE431316854710
50.

403

CANSIN OLD GER 2008 klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue
M: Wadi El Hasa
K022652 DE43333619208
51.

224

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada/185 F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
K017813 DE431317000810
52.

120

CANTANIS WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: Barros / Riverman
M: Centka / Caretino K
K022029 616007610053912
53.

408

CAPTAIN MORGAN HOL GER 2013 wałach gniada/173 F: Cormint
M: Lafayette
K029446 DE421000020513
54.

17

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG POL 2013 Klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
55.

401

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
K018026 DE433331689709
56.

239

CARETANA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Cartoon / Carthago
M: Cha-Cha Z / Caretano 2
K018588 DE418184014410
57.

263

CARETANE ROSE Z Z POL 2012 Klacz gniada/169 F: CROWN Z
M: CARETANA Z
BRAK 056015Z55824412 106AU83
58.

25

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
K021098
59.

359

CARTANA D'HOTOT KWPN NED 2007 klacz siwa/169 F: Cartano /
M: Hautesse D'hotot /
- -
60.

235

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
K024811 DE421000000111
61.

221

CASANOVA HIPPICA SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Caprizia
Brak Brak
62.

395

CASCADA HOL POL 2015 Klacz kasztanowata/160 F: Cascadello l /
M: Centa /
brak DE421000196015
63.

274

CASCOR OLD GER 2010 wałach kasztanowata/165 F: Olympic Fire /
M: Edda /
K023394
64.

272

CASH AND FLY OLDENBURG GER 2012 Wałach biała/172 F: Cashmoaker
M: Golden Fly IV/Celano
Brak DE418181072312
65.

329

CASINO ROYALE EQUINEX Z ZANGERSHIDE POL 2015 ogier gniada/173 F: Cor de la bryere
M: Corenda/Carano
K027539 056015Z55641315
66.

112

CASIQUIARE OS POL 2010 Wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
K019654 DE418184011810
67.

175

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL GER 2011 wałach gniada/164 F: Casall / Caretino
M: Wespe II / Dollar De La Pierre
K025022 DE421000183111
68.

166

CASPAR 238 OS GER 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
K022052 DE418180065908
69.

287

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Caspar (Eurocommerce Berlin) / Cassini I
M: Oh Chic / Baloubet Du Rouet
K022964 DE418180155906
70.

161

CASSARIO NIEM. SPORT GER 2012 wałach kasztanowata/170 F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
K021630 DE456570196812
71.

351

CASSAWA TRAKEN POL 2006 Klacz inna F: Ałtaj
M: Castella
K011198
72.

300

CASSIOPEIA HOL GER 2013 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Novell I / Corrado I
K022545 DE421000176213
73.

78

CASSIRIANO HOL GER 2014 Ogier gniada/167 F: Cassiliano / Cassini I
M: Athina / Coriano
K024831 DE421000548214
74.

390

CASTELLO II G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa/180 F: Falbrus
M: Contessa
Brak 616009640005913
75.

265

CATINA HOL GER 2010 Klacz gniada/168 F: Clarimo/Clearway
M: Moreen I/Corrado I
K023044 DE421000051810
76.

219

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
K022647 DE431316679210
77.

350

CAVANI G NIEM. SPORT. GER 2013 ogier ciemnogniada/172 F: Chacco Me Biolley / Chacco-Blue
M: Cara / Cascari
K022846 DE456370260313
78.

72

CELEBRITY OS POL 2011 Wałach siwa/- F: Cosido / Cosimo
M: Bawaria / Castilio
K018561 DE418180906211
79.

255

CELLESTINA HOL GER 2012 Klacz kasztanowata F: Cellestial/Cantus
M: Annabel III/Singulord Jot
K026648 DE421000231612
80.

338

CELTA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Cecora / Konig Sobieski
K027942 616009640019314
81.

298

CELTIA II SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Carranda / Grandeur
K011509 POL009610167707 104PA74
82.

142

CENTESSA HAN POL 2007 Klacz kara/163 F: C-Indoctro
M: Sally
K014088 DE 431319889507
83.

106

CERTO SUCCESSO SP POL 2014 Klacz gniada/x F: Turbud Cicero
M: Chansonette de revel
K026247 x
84.

337

CHACCO CHOCCO HAN GER 2012 wałach kasztanowata/172 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wonder Mickey / Wanderbursch II
K029170 DE431310772312
85.

158

CHAMAN SP POL 2014 Wałach gniada/178 F: Coriano's Ass
M: Coco Calida
K024489
86.

289

CHAMPION 127 WESTF GER 2010 Wałach gniada/165 F: COMME IL FAUT
M: PERCY/PLUSPUNKT
K028530 DE441411328510
87.

247

CHARIVARI FEBRO Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/171 F: Chicago I Z /
M: Colett /
K021802 -
88.

125

CHATEAU MOUTON HAN. GER 2011 Wałach gniada/175 F: Contendros
M: Salinde
K019681 DE431316832411
89.

440

CHATMAN DREAMS MARTENDONKERF Z F:
M:
90.

254

CHECKERS W Z ZANG NED 2007 Wałach gniada F: Calvino Z / Calvin Z
M: Miramichi / Quick Star
K014798 Z617407
91.

115

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
K013840 DE441410105308
92.

379

CICERO SP POL 2011 Wałach siwa/mk:150 F: .
M: Czcionka
K018997 .
93.

435

CICERO OS GER 2015 Wałach SIWA F: CARDESS
M: CAPRICE/CAPITOL II
K028512 DE418182516515
94.

122

CLARISSA 169 HOL GER 2012 Klacz siwa/166 F: Clarimo
M: Iris IX
K029020 DE421000095412
95.

295

CLEAR CARETINA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
K020601 DE421000064911 105QT17
96.

294

CLEAR ONE SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Number One hol./ Numero Uno
M: Clear Caretina hol./ Caretino hol.
K026799 616009610187415
97.

60

CLEAR VICTORY DSP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Cormint
M: Incelka / Incello
brak brak
98.

160

CLEARROUND OS GER 2011 wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
K026275 DE418181112111
99.

388

CLINTELLA WESTFALSKA POL 2009 Klacz siwa/165 cm F: Clinton
M: Marena
K018034 DE441411196509
100.

162

CLINTENDO DWB DEN 2009 wałach siwa/165 F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
K026317 208333200903743
101.

126

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 056015Z55757912
102.

46

COLANDRO HOL GER 2010 Wałach skarogniada/172 F: Com Air /Contender
M: K-Lina / Leandro
K024044 DE421000281610
103.

344

COLLINS S HOL POL 2014 Ogier siwa/172 F: Calido l /
M: Vilaine /
brak DE421000019014
104.

432

COLOMBINA F:
M:
105.

168

COLOMBO SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
K021785 616009670115111
106.

302

CON COEUR DU BALOUBET OLD POL 2012 Wałach gniada/- F: Con-Tico / Cyrano De Bergerac
M: Bonjour Baloubet Z / Baloubet Du Rouet
K028471 DE473730690212
107.

258

CONDI WESTF POL 2009 Wałach gniada/- F: Contendro I / Contender
M: Falkenhof`s Linaris / Landstreicher
K016517 DE441411201309
108.

321

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL GER 2012 Ogier kasztanowata/172 F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
K023639 DE421000581912
109.

79

CORDELLI WESTFÄLISCHES GER 2013 Wałach siwa/173 F: Cordess
M: Winzerin
K025211 DE441410264213 DE441410264213
110.

117

CORNET MW WAŁACH POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
K026867 DE433330558114
111.

155

CORNVILLE HOL GER 2006 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: S-Landdiva / Landjunge
K010418 DE421000402006
112.

251

CORSA HOL GER 2010 Klacz skarogniada/169 F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
K019890 DE421000130210
113.

406

CORSICA . POL 2014 Klacz gniada/. F: .
M: .
K028383 .
114.

218

COSA CHE WARM AUT 2006 Klacz ciemnogniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
K019202 040018710006506
115.

231

CRESCENDO Z ZANGERSHEIDE POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z/ Ratina z
M: Copia
K026975 104cu62 104cu62
116.

111

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa/- F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba / Darco
K024782 056015Z55743312
117.

431

DA VINCI PZHK POL 2005 Stallion Grey F: Corde (holst)
M: Drosella (polish warmblood)/Drosselklang II (hann)
10520 103AQ85
118.

398

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada/- F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
K014234 528003000806018
119.

392

DAR-Ł SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Corleone Z /
M: Drezyna / Saracen
K015075 616009670041297
120.

346

DARK PEARL M SP POL 2015 Klacz kara/165 F: Diarado
M: Destiny/Qumball
K027494 616005690020315
121.

411

DARKLIGHT Niemiecka Sportowa GER 2014 Klacz gniada/* F: Douglas VDL / Darco
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K029035 DE431436927714
122.

131

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
123.

307

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 wałach gniada/170 F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
K022875 528003200809086
124.

387

DE VOLTAIRE SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Pasquinel
M: Dolores M
K024903 616009610076914
125.

415

DENIS WLKP POL 2004 wałach siwa/168 F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
K017356 POL007600111504
126.

135

DIADER DEVIL DIAMOND HOL POL 2013 Wałach ciemnogniada/172 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Valerie I / Contender
K023606 DE421000601113
127.

343

DIGISPORT CASCADEL HOL POL 2015 ogier gniada/166 F: Cascadello l /
M: Z-Qualubet / Quantum
brak DE421000171515
128.

266

DIGISPORT CODEINA OLD GER 2011 Klacz gniada/166 F: Cassini II / Capitol I
M: Quietscheentchen / Quidam De Revel
K024615 DE418180174011
129.

341

DIGISPORT CONTANGO HOL POL 2011 Wałach gniada/172 F: -
M: -
brak -
130.

330

DING DONG BAYER GER 2013 wałach gniada/163 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Roxy / Stalypso
K022843 DE481810293613
131.

389

DIOGENES BH SP POL 2006 wałach kara/167 F: Elf
M: Demeter
. .
132.

145

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Mag
M: Dolce Vita
K020280 6160066900085011
133.

159

DON CLAVIUS SP POL 2013 Wałach gniada/173 F: Clavius
M: Dama Bankietowa
K023371
134.

436

DONNA NAVONNA F:
M:
135.

129

DORDRECHT H VDL Z ZANG BEL 2015 Ogier gniada/173 F: Douglas KWPN
M: Guusje H Z / Glasgow van het Merelsnest BWP
K027733 056015Z55541015
136.

347

DOUBLE DIAMOND ''M SP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Diarado
M: Dolores/ELVIS
K027500 DE616009690020215
137.

150

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
K019349 616999540162510
138.

333

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
K017712 DE418180634810
139.

73

DUKE G AES BEL 2008 Wałach gniada F: Colman /
M: Moonlight II / Caletto
K022708 31371 104LM07
140.

260

DYLLANO KWPN POL 2008 wałach kara/172 F: Whitaker
M: Syllana
K018485 -
141.

242

EAZY BOY KWPN NED 2009 Ogier siwa/170 F: Eurocommerce Zurich / Berlin
M: Veroniek / Faldo
K026779 528003200907280
142.

243

EDESSO KWPN NED 2009 Wałach gniada/- F: Zahros R / Sam R
M: Adesi / Germus R
K015530 528003200909274
143.

360

EKSON HAN GER 2012 ogier kara/169 F: Emporio Armani /
M: Colette /
- -
144.

305

EL CAMP SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Campari M / Caprilli
M: Eleine / Elvis
K007514 POL009690042403
145.

377

ELDORADO SP POL 2016 ogier gniada/166 F: La Calidad /
M: Eviva / Mylord Carthago
K028713 616009610126716
146.

290

ELMO EZ KWPN NED 2009 gelding bay/None F: Toulon
M: Amy
K025512 None
147.

280

ELOKWENCJA M SP POL 2014 Mare chestnut/- F: Cassilio
M: Elegancja M
K026816 -
148.

365

ERAZM MŁP POL 2014 Wałach gniada/- F: Bre Gun / Top Gun
M: Enigma / Decybel I
K025342 616006570147214
149.

252

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff /
M: Rafale Du Seigneur / Parco
K025191 056007000E48447
150.

355

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach gniada/180 F: Carlos DZ
M: Europa / Ewerest
K025190 -
151.

376

ESPERANZA SP POL 2016 klacz gniada/166 F: La Calidad / Lancer II
M: La Calidad / Lancer II
K028712 A0013221S
152.

105

ESTEHOF’S CHUCK HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Check In / Cordalme
M: Arpege / Acord II
K028986 DE431313329912 106UI08
153.

354

ETIUDA M SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Elegancja M / Faust Z
K027081 616009690055313
154.

133

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
K023126 528003200914366
155.

70

EXPRESSO EH Z ZANGERSHEIDE BEL 2013 gelding chestnut/166 F: Elvis Ter Putte
M: Laila
K029644 056015Z55768513
156.

383

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
K018380 528003201011252
157.

128

FELINE KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
K019230 528003201011701 105GN12
158.

141

FEREUSA KWPN POL 2010 Klacz gniada/169 F: Vincenzo/Numero Uno
M: Bereusa/ Vittorio
K027055 528003201003825
159.

233

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada/- F: Caretino K / Caretino
M: Fiorella / Elvis
K011042 POL009670048206
160.

192

FINNA W KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Cally Z / Caretano Z
K024231 528003201011191 104QX59
161.

319

FIREBRIDGE TAG KWPN NED 2010 Klacz gniada/- F: NUMERO UNO
M: SKYBRIDGE/CORLAND
K026193 528003201001409
162.

336

FLANDRIA SP POL 2013 klacz kasztanowata/168 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Farina / Czad
K022729 616009640005113
163.

45

FLASH KWPN POL 2010 Wałach kara/175 F: Indoctro
M: Sunshine
K019941 528003201005726
164.

318

FLASH BLUE B - POL 2010 Wałach gniada/- F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
K024541 528003201002887
165.

423

FLAVIO HANN POL 2007 Wałach gniada/175 F: Fighting Alpha
M: Funny
Brak 431316817707
166.

103

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
K024986 528003201008609
167.

208

FOLKLORE 13 OLDENBURSKA POL 2003 Klacz gniada/168 F: lamentos
M: fonata
K009635
168.

304

FONTAINE BLUE CKV KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata/165 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Uranda / Colino
K024458 528003201009549 105BM79
169.

271

FRENCH BROWNIE Holsteiner Pferde POL 2013 Wałach gniada/182 F: Frenchfashion
M: Mokka/Caletto I
K027876 DE421000546813
170.

130

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K022353 616013520045812
171.

167

GABBANA KWPN NED 2011 wałach skarogniada/165 F: Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Wottie / Goodtimes
K024108 528003201103751
172.

380

GAWRON MŁP POL 2003 wałach ciemnogniada/172 F: Efekt /
M: Gracja /
brak 616006670115603
173.

225

GELESTA KWPN NED 2011 Klacz kasztanowata/168 F: MYLORD CARTHAGO
M: BELESTA
K028819 528003201108682
174.

269

GERWENA KWPN POL 2011 Klacz gniada/160 F: Lexicon
M: Nerwena
K028954 528003201103686 105OP28
175.

439

GILMORE F:
M:
176.

138

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
177.

80

GIRLFRIEND SP POL 2009 Klacz siwa F: Neo / Luron
M: Golden Star / Cantanis
K017844 616009610094909
178.

137

GLORIA SP POL 2008 klacz gniada/170 F: Grando / Gervantus I
M: Gaja / Liberado
K016957 POL009690013308
179.

282

GOLD MARKE Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach kasztanowata// F: Calato Kama
M: Gitane de Furnes
K021284 616009640057011
180.

349

GOLDEN GIRL NIEM. SPORT. GER 2014 klacz gniada/176 F: Chaman / Baloubet Du Rouet
M: Golden Queen / Quidam's Rubin
K025460 DE481810108214
181.

171

GOMETA KWPN NED 2011 klacz gniada/167 F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Rometa / Zeus
K028541 528003201107063
182.

156

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
K021887
183.

136

GROGORY KWPN NED 2011 Wałach gniada/168 F: Up To Date / Camerino
M: Up To Date / Camerino
K026756 528003201104608
184.

326

GUCCILOMA KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Arthos R
M: Zicaloma
K026568 528003201100554
185.

429

GUINEA I HOL GER 2014 Klacz gniada/168 F: Chin Chin / Constant
M: Catolica / Cassini I
xxx
186.

301

H VANESSA X POL 2012 Mare chestnut/X F: X
M: X
X X
187.

229

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
K021053 528003201207341
188.

59

HAPPY LINA KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
K023155 528003201205792
189.

340

HASALA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Salamon / Darco
M: Hamina / Madison
brak 616009640019814
190.

262

HASTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: HONWED
M: HEJA
BRAK 009640032708 106BW66
191.

335

HAWR SP POL 2013 Wałach kasztanowata/174 F: Farmer sp/ Rovetto
M: Hanoi wlkp/ Turbud Quirinus BWP
K022828 616009640012413
192.

121

HEIDI KWPN NED 2012 Klacz gniada/163 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: LOBERLINA
K025813 528003201210618
193.

151

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Massimo
M: Obelia D 06/Saygon
K018993 BELW260753BWP
194.

257

HERA OMIA N KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata/170 F: I’m Special De Muze /
M: Omia Fortuna /
brak 528003201206512
195.

29

HORAYA OMHG KWPN NED 2012 klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
K026999 528003201207530
196.

144

HUAN TWANG R KWPN POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: E.T. Cryozootech
M: Bulisina R.
K026667 brak
197.

253

ICE AGE H KWPN POL 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Kannan
M: MAYA X
K023230 B 105XP65
198.

164

ICEBERG ST BWP BEL 2008 wałach gniada/165 F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
K017763 BELW270289BWP
199.

132

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam de Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
200.

366

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
201.

90

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
K022474 DE433332154009
202.

249

INDIVAR KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Catelane / Cardento
K026386 528003201207815
203.

409

INGRID KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Elvis Ter Putte /
M: Canturano / Heartbreaker
brak
204.

107

INNOCENCE KWPN NED 2013 Ogier gniada/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
K023213 528003201303547
205.

217

IRONMAN KWPN POL 2013 wałach kasztanowata/172 F: BUBALU VDL
M: ALBERDINE V.VLASWINKEL / TANGELO V.D. ZUUTHOEVE
K024388 528210002969233
206.

27

IVANO KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Grandino CSG / Graf Grannus
M: Charlotte / / Cornetto
K022995 528003201302866
207.

28

JACKPOT A KWPN NED 2014 wałach gniada/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Rilja / Laroche
K028075 528003201404765
208.

378

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Starpower / Stakkato
M: Ustasia / Damiro
K025617 528003201402754
209.

246

JUBA VAN DE SUYDERSEE KWPN NED 2014 klacz siwa/171 F: Calvaro Z / Cor De La Bryere
M: Ulrieke / Concorde
K026733 528003201406161
210.

119

JUNISZA M. POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab / Arcus
M: Junida / Divisor
K023049 616006590016912
211.

190

KALOMA-N KWPN NED 2015 klacz gniada/Brak F: Great Blue
M: Burgloma
K029546 528003201505665
212.

47

KANE KWPN NED 2015 wałach gniada/brak F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enora / Arezzo VDL
K027035 528003201500624
213.

286

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo / Caletto's Son
M: Kastylia / Turbud Imbir
K019995 616009660324311 106BE67
214.

195

KAPSONES W KWPN POL 2015 ogier siwa/173 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Evanorella / Carambole
K027235 528003201500685
215.

345

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BELG.GORAC. POL 2010 wałach gniada/173 F: Borisvan Het Kluizebos
M: Valelaika VD Noordhevvel
K017739 056002W00296403
216.

407

KEBIR KWPN NED 2015 gelding dark bay/173 F: Eldorado van de zeshoek
M: Tess
brak brak
217.

273

KEISHA PROGRES KWPN POL 2015 Klacz gniada/169 F: Dawson V.D Padenborre
M: Grace/Andiamo
Brak 528003201509121
218.

342

KENTUCKY VDL KWPN CHE 2015 ogier gniada/- F: Crespo VDL KWPN / Canturo
M: Sottise De Wemmel sBs/ Kashmir Van Sohuttershof sBs
K028360 528003201509809
219.

173

KEY TO FORTUNA KWPN POL 2015 Ogier ciemnogniada/168 F: Carrera VDL KWPN
M: Carisma Fortuna KWPN/ Quasimodo Z
K027734 528003201508310
220.

230

KLARADETTE S KWPN POL 2015 Klacz kasztanowata/X F: Arezzo
M: Saradette S
K028707 528003201505597
221.

334

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
K015556 616009540044809
222.

405

KOMBOY KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/. F: .
M: .
K027027 .
223.

222

KOREA HIPPICA OLD POL 2013 Klacz gniada/167 F: Kannan
M: Loubette
Brak Brak
224.

223

KOSMA NRPS NED 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo Van Orchid's / Kanshrbber
M: Super Brat / nn
K025987 528008110078211
225.

81

KREON WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada/173 F: Neo / Luron
M: Kora / Contendus
K019898 616007610186409
226.

212

LA BELLE DE JOUR HOL GER 2009 klacz gniada/165 F: Larius W / Landgraf I
M: Helvetia II / Corofino I
K022053 DE421000255609
227.

299

LA CALIDAD HOL GER 2008 Ogier siwa F: Lancer II / Landgraf I
M: Uganda VIII / Cassini I
K018274 DE421000019208 104UE65
228.

209

LA CORUNA SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
K021550 POL009510208708
229.

434

LADY BARONESSE F:
M:
230.

95

LAYRO STW BWP BEL 2011 Wałach siwa/168 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
K021391 056002W00298902
231.

154

LE DUC SP POL 2009 wałach inna/170 F: Lider
M: Justin
K016389 616009610189309
232.

275

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
K011082 203011994675805
233.

385

LEMART Deutsches Sportpferd Brandenbu GER 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Lewistano /
M: Kaiserwind /
brak 2760200000112302DEU
234.

134

LEROY P BWP BEL 2011 Wałach gniada/- F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
235.

285

LIGHTNING 100 HOLST GER 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar / Carpaccio
K017088
236.

261

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
K022002 056002W00297758
237.

74

LIMONCHELLO NT WESTF POL 2007 ogier ciemnogniada/174 F: Lord Caletto
M: Calido I
Brak Brak
238.

109

LITTLE JOE 1 OLD GER 2012 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Little Rose / Chacco-Blue
K026157 DE418180227212
239.

293

LIVERPOOL HOL GER 2014 Ogier kasztanowata/169 F: Leovisto / Levisto Z
M: Batida De Coco / Hermes d'Authieux
K024626 DE421000165914
240.

211

LOCANA OLD POL 2006 klacz ciemnogniada/174 F: Cola
M: Lolita
Brak Brak
241.

256

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
K024173 DE441411229913
242.

24

LONDON BLUE PS OS POL 2015 Ogier gniada/171 F: Carembar de Muze ( Glocks London)
M: Chacervia/ Chacco-Blue
K028944 DE4180137915
243.

412

LORIN B WESTFALSKA POL 2014 Klacz gniada/- F: Che Guevara L
M: Lora
K026296 DE441411225514
244.

281

LOTKA WLKP POL 2013 mare grey/- F: Olivier
M: Lolita
K023375 616007600230113
245.

422

LUCILLA MAŁOPOLSKA POL 2006 Klacz siwa/165 F: Lwówek
M: Lakonia
Brak 007520003706
246.

438

LUCKY HORSE SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Layla A / Le Cou Cou
K014273 POL009640075208 104XZ61
247.

420

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
248.

323

ŁOBEZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: ALABASTER
M: ŁZA QURINIUSA
KO28563 616009580474414
249.

419

M CANTORI S SP POL 2010 Ogier kara F: Campari M / Carprilli
M: Magia / Roland
K017802 616007660793610
250.

232

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
251.

118

MILAGROSS TYP. SZLACHETNY POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
K023004 616999600286011
252.

312

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
253.

57

MISTER STAKKATO S SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Stakkato Gold
M: Magia / Roland
K020359 616007661243011
254.

216

MISTER ZINEDINE S SP POL 2004 Ogier ciemnogniada/172 F: Zinedine
M: Magia / Roland
K024736 616007670081114
255.

375

MY LOVE SP POL 2016 klacz gniada/166 F: La Calidad / Lancer II
M: Mylady / Chambertin
K028714 A0013223S
256.

296

MYSTIQUE HOL POL 2012 Wałach gniada/1 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Mona IX / Concerto II
K020604 DE421000079312
257.

102

NABAB DE COKOT Deutsche Sportpferd POL 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve /
M: Sandra / Sandro Boy
K026562 DE455-8702056-14
258.

83

NARCOTIN HOL GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Nekton / Nimmerdor
M: V-Arcadia / Askari
K018051 DE421000354009 104XW24
259.

248

NICO UNO HOL POL 2014 wałach gniada/175 F: Numero Uno / Libero
M: Pilotin / Esteban
K026330 DE421000549714
260.

127

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Farfelu De Muze
M: Wassafras De rialfo/ Nabab De Reve
K024926
261.

325

NUCIA WESTF POL 2012 klacz gniada/. F: Numero Uno
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
K025625 DE441411086512
262.

139

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
263.

362

OSADKOWSKI DARPOL SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Caprioland / Caprisio
M: Damy Sobie Radę / Danish Fort
K011693 POL009580324505 104EZ03
264.

214

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
265.

339

OZON SP POL 2015 wałach kara/166 F: Salamon / Darco
M: Oaza / Orkisz
K027943 616009640010915
266.

314

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Kannan
M: Odeur-M/ Lord Z
K026734 616009661386214
267.

241

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum / Louis
M: Pepita / Popcorn
K011669 POL009690091204 103YU52
268.

311

PIKADELA BLUE OLD GER 2012 Klacz gniada/175 F: A Pikachu de Muze
M: Chadela
K028552 106LT60
269.

416

PONIATOWSKI SP POL 2014 Wałach gniada/176 F: Talent Charboniere
M: Petersburg
K026797 616009610002514
270.

391

PRINCVERO P SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Avero
M: Princessa
K015393 POL009610207707
271.

140

QIURORA HOLSZTYŃSKA POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
K027288 DE421000619809
272.

297

QUADRIGA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Quadros / Quidam De Revel
M: Pivi / Carpaccio
K023690 DE421000026811 105RA32
273.

82

QUAISON HOL GER 2014 Wałach gniada/175 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Bea II / Diamant De Semilly
K027566 DE421000063214
274.

331

QUALITO Z ZANG NED 2011 Wałach gniada/175 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
275.

9

QUENTCHEN GLUCK 5 WESTF POL 2005 Wałach kasztanowata F: Quo Vados I / Quidam De Revel
M: Grace / Gracioso
K026602 DE441410781005
276.

384

QUESTINO HOL GER 2007 Wałach gniada/178 F: Quintero /
M: Gina XXVI /
brak DE421000151307 276421000151307
277.

62

QUICKLY VAN DE HAGENHORST HOLST POL 2015 ogier gniada/166 F: Quickly dKrei
M: Z-Caretana / Caretano
K028696 DE421000094615
278.

236

QUICKY 14 HAN GER 2003 klacz gniada/158 F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Cara / Calypso II
K011968 DE431319836103
279.

279

QUIDAM’S JOKER SP POL 2014 Wałach Gniada/- F: Joker
M: Quidams Starlight/Quidams Rubin
K028089 616009670110514
280.

268

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
K014795 DE421000369903
281.

320

QUISSINI HOL. GER 2014 ogier gniada/164 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Catolica / Cassini I
K025413 DE421000402514
282.

194

QUITE LASSY WESTF POL 2010 Klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE44141588410
283.

404

QUIVISTO HOL POL 2014 Wałach kara F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Urte / Levisto
K025694 DE421000402314
284.

234

RENE DE SEMILLY Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada/164 F: Talent Charboniere
M: Romina
K026685 brak
285.

114

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino hol./ Langraf I
M: Romica R sp/ Campari M old.
K021677 616009540120912
286.

348

RLG RIVANA BAW GER 2013 klacz kasztanowata/172 F: Chambretto GT / Concetto
M: Rivalina / Carenzo
K022844 DE481810293513
287.

410

ROBIN HOOD-LS CZEWD CZE 2009 wałach gniada/172 F: Quick Lauro Z / Quick Star
M: Rokina vd Wateringhoeve / Jokinal de Bornival
K025964 203009223068709 105PJ40
288.

237

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309
289.

170

RODERYK SP POL 2007 wałach ciemnogniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
K014590 POL009610172107
290.

425

ROLEX WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada F: Himen
M: Rita
K018756
291.

157

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
K024657
292.

165

SAINT VINCENT HOL GER 2013 wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
K024425 DE421000117513
293.

153

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Szeplak XI Szepseg
K021765 HUNMTA100050000
294.

244

SANDRA BLUE OS GER 2010 klacz gniada/167 F: Sandro Boy / Sandro
M: Cathirana Blue / Chacco-Blue
K017507 DE418184089310
295.

250

SASILIO SP POL 2014 wałach siwa/169 F: Cassilio / Cassini I
M: Szata / Alywar
K025470 616009540091614
296.

353

SENTENCJA M SP POL 2012 Klacz siwa/168 F: Corrado Boy
M: Sympathy M
K020910 616 009 69 00717 12
297.

147

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
K019670 616009540106911 106AO86
298.

277

SIENA M SP POL 2012 klacz gniada/- F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
K020913 616009690072112
299.

430

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Singulord Joter
M: Aida HL
K025535
300.

267

SIR SAPPORO MK OLD GER 2012 Wałach gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Chacbelle / Chacco-Blue
K022099 DE418185043412
301.

75

SIRE ONE MIPAAF ITA 2007 wałach siwa/167 F: Silverstone /
M: Sephora M /
bral -
302.

213

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
K021200 POL732010014104
303.

26

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach gniada/169 F: Stakatol
M: La Silla
K018843 DE418184027910
304.

288

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa/167 F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
K019652 DE433334015110
305.

245

SWEET HARRY POTTER SWB SWE 2014 wałach siwa/168 F: Corporal VDL / Cardento
M: Sweet Butterfly / Silvio I
K028697 04141657
306.

421

SZULER PZHK POL 2010 Stallion Bay F: LURON (KWPN)
M: SZAKI (SP)/KISSOVO (SF)
616009540018610 105DW46
307.

417

TAJNA SP POL 2016 Klacz kasztanowata/164 F: Hush Hush
M: Tamiza
K028979 616999680051716
308.

393

TENERIFE L SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Gayall / Luron
M: Tola Z / Cartree Z
K016418 616009610036509
309.

148

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
K022970 616009670075009
310.

124

TEZA WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Eger / Komandor
M: Tatra I / Tasman
K011879 POL007611032404
311.

317

TINKERBELL W BWP POL 2007 Klacz siwa/167 F: CICERO Z
M: VINNY VAN DE ROSHOEVE/QUICKFEUER VAN KOEKSHOF
- W 259973 BWP
312.

91

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada/162 F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Corvallo/ Coriano
K022478 616009670124711
313.

169

TOSCA L SP POL 2013 klacz gniada/164 F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616009610024413
314.

332

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus han./ Stakkato
M: T Chicatora (NDL)KWPN/ Triple KWPN
K022584 616009510253413
315.

328

ULA BAJOU-K SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
K014154 616009610263008
316.

397

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
K021625 616009610027812
317.

327

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa/172 F: Cancon
M: Ulena-K
K018808 616009610009711
318.

396

URINA-K SP POL 2014 Klacz gniada/171 F: Vulkan L
M: Ulena-K
Brak 616009610018314
319.

270

USTINA Westfalisches Pferdestammbuch GER 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Ustinov
M: Contenance/Cornet Obolensky
K028320 DE441411420210
320.

283

V DALLY KWPN NED 2008 Klacz gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Zally / Casall
K022251 528003000804410
321.

276

VALENCIA AES POL 2002 mare bay/165 F: Dick Z
M: Safier
K015052 02008427
322.

278

VAN HALEN KWPN NED 2002 Wałach kasztanowata F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Horetta / Cavalier
K008153 0201977 102YW87
323.

400

VENEZIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Quality Time
M: V Emy
.. .
324.

381

VENKA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Van Gogh
M: Emilka
brak DE 441410848915
325.

316

VIGO HEYWOOD HZ ZANGERSHEIDE NED 2014 Ogier kara F: Vigo D'ersonilles BWP/ Nabab De Reve
M: Amara KWPN/ No Limit KWPN
K024883 056015255635814
326.

238

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero / Cambridge
M: Volterra / Van Helsing
K027116 616009530152915
327.

361

VOLONTAIR 3 KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Germus R / Joost
M: Onnamorka / Nimmerdor
K008557 0200654
328.

163

VULKANA 6 NIEM. SPORT. GER 2010 klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
K025219 DE456570092210
329.

284

WAKE ME UP SP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Wygoda / Danko
K023271 616009640043911
330.

441

WAYWOOD PEBBLES F:
M:
331.

110

WEIDA WLKP/POCH.TRK. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto / Milione
M: Weimutka / Ogar
K010939 POL007600208405
332.

427

WELTDAME HOL GER 2006 Klacz gniada/170 F: Contender / Calypso II
M: Grappa / Lord
K012865 DE421000681406 103XP79
333.

309

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/170 F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
K009989 POL009540023003 105EJ76
334.

2

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: Cola / Contender
M: Wortuna / Stalon
K022982 A0015118S
335.

364

WITO CORLEONE SP POL 2013 wałach gniada/- F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wolta / Kingsten
K022618 616009610014513
336.

292

WIWIANA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/162 F: Salomon BWP
M: Witara sp/ Cavallo hol.
K028201 616009640044515
337.

172

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
K011252 DE421000087006
338.

108

ZANTINO-V Czeska Gorącokrwista CZE 2013 ogier gniada/167 F: Lantino / Landos
M: Zora / Boston
K025356 203009221385913
Rider Club
Competition
Prize
Adamiec Paula bpk
600
SUM:
600.00
Adamus Bartosz KS Verso La Natura
150
SUM:
150.00
Andruchów Sławomir SKJ Red Team
34
500
SUM:
534.00
Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
34
SUM:
34.00
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
350
21
SUM:
371.00
Błaszczak Julia SKJ Red Team
34
40
SUM:
74.00
Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
22,5
SUM:
22.50
Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
34
100
SUM:
134.00
Cepa Anna St. Rodan Club
34
SUM:
34.00
Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki
400
21
200
SUM:
621.00
Cholerzyńska Beata St. Rodan Club
IK
Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
500
SUM:
500.00
Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier
50
100
25,50
SUM:
175.50
Czernik Natalia KS Verso La Natura
22,5
40
400
SUM:
462.50
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
22,5
55
100
100
SUM:
277.50
Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
IK
200
SUM:
200.00
Derda Agata KJ Michałówka
50
SUM:
50.00
Dołhun Jakub KJ Infernal Team
40
55
SUM:
95.00
Dyżewska Ewa Aleksandra KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
400
900
40
1600
SUM:
2940.00
Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
21
SUM:
21.00
Frąckowiak Martyna bpk
21
SUM:
21.00
Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
21
SUM:
21.00
Gardas Dominika JKS FER Więckowice
34
SUM:
34.00
Gillmaier Julia Konie Sportowe Gillmaier
50
50
SUM:
100.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
550
SUM:
550.00
Gneiting Maria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
21
50
SUM:
71.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
350
150
600
SUM:
1100.00
Gramza Amelia St. Rodan Club
21
50
SUM:
71.00
Gramza Leszek St. Rodan Club
50
40
SUM:
90.00
Grzegorzewski Adam KJ Okoły
34
750
900
1050
250
34
3500
SUM:
6518.00
Grzesiek Paula KJ Infernal Team
34
SUM:
34.00
Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
34
SUM:
34.00
Jendrośka Adrianna bpk
22,5
SUM:
22.50
Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
34
200
SUM:
234.00
Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
300
SUM:
300.00
Kaczmarzyk Zuzanna Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
21
SUM:
21.00
Kamińska Magda St.Klub Jeździecki Preria Wilkowice
40
400
300
750
100
SUM:
1590.00
Kavaliova Kseniya KJ Okoły
250
SUM:
250.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
100
40
SUM:
140.00
Klein Olaf JKS Przybyszewo
25,5
SUM:
25.50
Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
21
SUM:
21.00
Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
IK
50
SUM:
50.00
Kosek Katarzyna JKS Fer Więckowice
21
SUM:
21.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
50
500
SUM:
550.00
Kot Natalia BPK sl
IK
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
40
2500
SUM:
2540.00
Kozłowska Nikola KJ Zbrosławice
IK
Krywult Barbara SKJ Preria Wilkowice
100
SUM:
100.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
22,5
25,5
55
SUM:
103.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
300
600
200
SUM:
1100.00
Kubiak Grzegorz POL
1200
200
SUM:
1400.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
40
SUM:
40.00
Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
25,5
300
100
50
SUM:
475.50
Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
200
SUM:
200.00
Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
300
34
21
50
SUM:
405.00
Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
100
SUM:
100.00
Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek
500
SUM:
500.00
Mieszczak Julia KJ Kietlów
21
SUM:
21.00
Morsztyn Natalia KJ Kietlów
50
SUM:
50.00
Morsztyn Piotr KJ Kietlów
40
SUM:
40.00
Nazar Aleksandra KJ Michałówka
34
SUM:
34.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
22,5
SUM:
22.50
Olszewska Agnieszka POL
22,5
SUM:
22.50
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
34
34
21
SUM:
89.00
Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club
34
IK
IK
21
IK
100
SUM:
155.00
Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
1200
55
SUM:
1255.00
Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
50
500
200
200
200
SUM:
1150.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
50
SUM:
50.00
Piksa Łukasz Klub Verso La natura
650
SUM:
650.00
Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
150
50
SUM:
200.00
Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
1000
SUM:
1000.00
Przybecki Michał KJ Michałówka
IK
34
SUM:
34.00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
50
22,5
25,5
SUM:
98.00
Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
100
SUM:
100.00
Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
50
SUM:
50.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
50
SUM:
50.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
750
55
22,5
300
100
40
5500
50
400
SUM:
7217.50
Susperregui-Stempkowska Sara None
21
SUM:
21.00
Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
34
SUM:
34.00
Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
22,5
SUM:
22.50
Szut Julia KJ Picador Dziuplina
34
21
SUM:
55.00
Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
400
SUM:
400.00
Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
34
SUM:
34.00
Tłuszcz Joanna bpk
40
900
SUM:
940.00
Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
34
50
SUM:
84.00
Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
34
SUM:
34.00
Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
100
100
25,5
500
40
800
SUM:
1565.50
Wojda Magdalena JKS CZANKI
21
50
SUM:
71.00
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
34
300
40
1500
SUM:
1874.00
Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko
22,5
200
SUM:
222.50
Zakałużna Anna KJ Zbrosławice
350
SUM:
350.00
Żuk Kaja KJ Kietlów
34
SUM:
34.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
St. KS Jumping Events Poznań
ULOTKA-K (327)
2020-07-10
59
2020-07-11
80
2020-07-11
24
2020-07-09
42
2020-07-09
2020-07-10
40
2020-07-11
16
2020-07-09
17
2020-07-10
15
2020-07-11
58
Adamiec Paula
bpk
GERWENA (269)
2020-07-09
3
600
2020-07-12
21
Adamus Bartosz
KS Verso La Natura
2020-07-10
28
2020-07-11
26
2020-07-11
93
2020-07-09
71
2020-07-11
4
2020-07-11
33
EL CAMP (305)
2020-07-09
5
150
2020-07-11
15
Andruchów Sławomir
SKJ Red Team
2020-07-10
9
34
2020-07-11
44
2020-07-12
2020-07-10
1
500
2020-07-11
40
2020-07-12
50
Andrzejewska Wiktoria
KJ Kietlów
CONDI (258)
2020-07-10
28
34
2020-07-11
32
2020-07-12
Bajońska Julianna
St. Rodan Club
GOMETA (171)
2020-07-09
61
2020-07-09
69
2020-07-10
32
2020-07-10
32
2020-07-12
16
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (232)
2020-07-10
89
2020-07-11
67
2020-07-10
32
2020-07-11
2020-07-12
16
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
QUAISON (82)
2020-07-10
66
2020-07-11
79
2020-07-12
53
2020-07-09
61
2020-07-11
2020-07-12
Berbecka Aleksandra
JKS FER Więckowice
SASILIO (250)
2020-07-09
69
2020-07-09
1
2020-07-10
28
2020-07-10
32
2020-07-12
1
Berbecki Bogusław
JKS FER Wieckowice
CORSA (251)
2020-07-09
1
2020-07-09
67
2020-07-10
64
2020-07-10
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
2020-07-10
2
2020-07-11
5
2020-07-12
3
350
2020-07-10
48
2020-07-11
4
NICO UNO (248)
2020-07-10
39
2020-07-11
15
21
2020-07-12
48
2020-07-10
17
INDIVAR (249)
2020-07-09
62
2020-07-10
46
2020-07-12
Birunt Kornelia
KJ Partynice Wrocław
2020-07-10
86
2020-07-11
75
2020-07-10
29
2020-07-11
28
Błaszczak Julia
SKJ Red Team
2020-07-10
13
34
2020-07-11
27
2020-07-12
29
KAPITO (286)
2020-07-09
72
2020-07-11
35
2020-07-12
28
2020-07-09
66
2020-07-10
11
40
2020-07-12
31
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
HAWR (335)
2020-07-09
38
2020-07-10
35
2020-07-12
27
FLANDRIA (336)
2020-07-09
37
2020-07-10
38
2020-07-12
29
2020-07-10
63
2020-07-11
91
2020-07-12
59
CELTA (338)
2020-07-09
58
2020-07-10
54
2020-07-11
35
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
VENEZIA (400)
2020-07-09
1
2020-07-09
1
2020-07-10
1
2020-07-10
1
2020-07-11
36
CARENZA (401)
2020-07-09
63
2020-07-10
16
2020-07-10
53
2020-07-11
29
Bula Katarzyna
KJ Lando
ERAZM (365)
2020-07-10
80
2020-07-10
47
2020-07-11
2020-07-11
46
2020-07-12
57
Bula Szymon
KJ Lando
AC/DC (177)
2020-07-09
37
2020-07-09
69
2020-07-10
41
2020-07-11
56
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
C BAS (143)
2020-07-09
10
22,5
2020-07-09
30
2020-07-10
28
2020-07-12
16
2020-07-09
6
2020-07-10
103
2020-07-11
19
2020-07-12
38
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
DOMINACJA (145)
2020-07-09
5
2020-07-10
5
2020-07-10
76
2020-07-11
48
2020-07-11
51
2020-07-12
54
ALMQUIST (146)
2020-07-09
69
2020-07-10
35
2020-07-10
21
34
2020-07-11
6
100
2020-07-12
28
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
2020-07-09
37
2020-07-09
31
2020-07-10
2020-07-12
Cebulak Aleksandra
Klub Sportowy Jumping Team
2020-07-09
34
2020-07-10
54
2020-07-11
27
Cepa Anna
St. Rodan Club
2020-07-09
59
2020-07-10
32
34
2020-07-10
51
2020-07-11
42
2020-07-12
Charadnik Vitali
KJ Jan Kosicki
2020-07-09
33
QUISSINI (320)
2020-07-10
51
2020-07-11
4
2020-07-12
44
2020-07-09
48
2020-07-09
41
2020-07-10
43
2020-07-12
33
BARAQUE (322)
2020-07-09
30
2020-07-09
32
2020-07-10
44
2020-07-12
6
400
GUCCILOMA (326)
2020-07-09
64
2020-07-10
35
2020-07-11
13
21
2020-07-12
2020-07-10
38
WELTDAME (427)
2020-07-10
2020-07-11
22
2020-07-12
BOCCACCIO (428)
2020-07-09
29
2020-07-09
22
2020-07-10
50
2020-07-12
6
200
GUINEA I (429)
2020-07-10
26
2020-07-10
64
2020-07-11
2020-07-12
1
Cholerzyńska Beata
St. Rodan Club
RODERYK (170)
2020-07-09
68
2020-07-10
2020-07-10
2
IK
2020-07-11
31
2020-07-11
65
2020-07-12
70
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
TEZA (124)
2020-07-10
98
2020-07-11
1
500
2020-07-12
2020-07-09
55
2020-07-10
2020-07-12
35
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2020-07-09
67
2020-07-09
49
2020-07-10
2020-07-11
32
2020-07-12
34
2020-07-09
20
2020-07-11
20
2020-07-12
19
Cieplińska Nadia
KJ SO Łąck
2020-07-09
90
2020-07-10
59
2020-07-11
17
Ciołczyk Piotr
Konie Sportowe Gillmaier
2020-07-09
1
2020-07-09
40
2020-07-10
10
2020-07-11
6
2020-07-10
84
2020-07-11
81
2020-07-12
58
2020-07-10
41
2020-07-11
8
50
2020-07-12
34
CAVANI G (350)
2020-07-09
7
100
2020-07-11
9
25,50
2020-07-12
Czernik Natalia
KS Verso La Natura
DUKE G (73)
2020-07-09
42
2020-07-10
42
2020-07-12
28
ABIGEJ (303)
2020-07-09
15
22,5
2020-07-10
16
40
2020-07-12
7
400
2020-07-09
21
2020-07-10
37
2020-07-11
4
2020-07-12
21
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
IELVE (132)
2020-07-09
11
22,5
2020-07-09
20
2020-07-10
29
2020-07-12
13
55
EULVE (133)
2020-07-09
8
100
2020-07-09
44
2020-07-10
30
2020-07-11
8
100
2020-07-12
31
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2020-07-09
47
2020-07-11
1
IK
H VANESSA (301)
2020-07-09
75
2020-07-10
36
2020-07-11
42
2020-07-09
4
200
2020-07-10
27
2020-07-12
32
Derda Agata
KJ Michałówka
GELESTA (225)
2020-07-10
67
2020-07-11
52
2020-07-12
20
50
2020-07-09
69
2020-07-09
1
2020-07-10
71
2020-07-10
23
2020-07-11
58
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
KOLA (334)
2020-07-09
9
40
2020-07-11
4
2020-07-11
2020-07-12
9
55
Dudek Maja
OSK Michalscy Trzebnica
2020-07-09
61
2020-07-09
61
2020-07-10
58
2020-07-12
16
Dyżewska Ewa Aleksandra
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2020-07-09
1
2020-07-09
37
2020-07-10
46
2020-07-11
29
EAZY BOY (242)
2020-07-09
4
400
2020-07-10
22
2020-07-12
12
EDESSO (243)
2020-07-09
2
900
2020-07-10
15
40
2020-07-12
4
1600
Dziemidowicz Wiktor
OSK Michalscy Trzebnica
ARASH (198)
2020-07-09
37
2020-07-09
92
2020-07-10
46
2020-07-10
32
2020-07-12
1
2020-07-10
57
2020-07-10
33
2020-07-11
62
2020-07-12
43
NUCIA (325)
2020-07-10
55
2020-07-11
19
21
2020-07-12
Fedorowicz Karolina
LKJ Ostroga w Opolu
GLORIA (137)
2020-07-09
44
2020-07-11
2020-07-12
Fiołek Klaudia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-07-11
92
2020-07-09
2020-07-09
65
2020-07-10
65
Frąckowiak Martyna
bpk
2020-07-10
68
2020-07-10
109
2020-07-11
23
2020-07-11
21
21
2020-07-12
61
Galicki Anzelm
OSK Michalscy Trzebnica
ŁOBEZ (323)
2020-07-09
37
2020-07-09
67
2020-07-11
54
2020-07-10
64
Galocz Masza
Klub Jazdy Konnej Romico
2020-07-10
100
2020-07-11
16
21
2020-07-12
40
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy
2020-07-10
105
2020-07-11
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
KOMBOY (405)
2020-07-09
31
2020-07-10
22
34
2020-07-11
76
2020-07-12
55
CORSICA (406)
2020-07-09
60
2020-07-09
1
2020-07-10
50
2020-07-10
1
2020-07-11
20
Gillmaier Julia
Konie Sportowe Gillmaier
DING DONG (330)
2020-07-10
6
50
2020-07-11
49
2020-07-12
12
50
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
TRACJA (332)
2020-07-09
51
2020-07-11
4
2020-07-12
3
550
DUCATI (333)
2020-07-09
70
2020-07-10
2020-07-12
30
Gneiting Maria
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
QUESTINO (384)
2020-07-10
60
2020-07-11
22
21
2020-07-12
16
50
LEMART (385)
2020-07-10
55
2020-07-11
12
2020-07-09
1
2020-07-10
1
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
COSA CHE (218)
2020-07-10
2
350
2020-07-12
7
150
2020-07-11
3
2020-07-09
31
2020-07-09
23
2020-07-10
23
2020-07-12
6
600
2020-07-09
62
2020-07-09
83
2020-07-10
70
2020-07-11
45
2020-07-10
1
2020-07-09
52
2020-07-09
1
2020-07-10
20
2020-07-11
19
2020-07-10
1
Gramza Amelia
St. Rodan Club
2020-07-10
37
2020-07-10
10
2020-07-11
13
2020-07-11
9
21
2020-07-12
15
50
Gramza Leszek
St. Rodan Club
2020-07-09
32
2020-07-10
102
2020-07-11
43
2020-07-12
11
50
2020-07-09
38
2020-07-09
50
2020-07-09
13
40
2020-07-10
20
2020-07-12
26
CASSARIO (161)
2020-07-09
57
2020-07-09
24
2020-07-10
45
2020-07-11
24
2020-07-12
38
Grzegorzewski Adam
KJ Okoły
2020-07-09
44
2020-07-10
14
34
2020-07-11
63
2020-07-12
2
750
2020-07-09
65
2020-07-09
19
2020-07-10
2
900
2020-07-11
29
2020-07-12
2
1050
2020-07-09
85
2020-07-09
37
2020-07-10
49
2020-07-11
42
ANGELO (226)
2020-07-10
3
250
2020-07-11
4
ARONIA (227)
2020-07-09
39
2020-07-09
40
2020-07-10
24
2020-07-12
13
AŻUR (228)
2020-07-10
19
34
2020-07-12
2
3500
2020-07-10
57
2020-07-11
36
2020-07-09
39
2020-07-09
6
2020-07-10
3
2020-07-11
1
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (399)
2020-07-09
17
2020-07-10
12
34
2020-07-11
4
2020-07-12
36
Grzesik Maria
St. Rodan Club
TOSCA L (169)
2020-07-09
74
2020-07-10
2020-07-10
69
2020-07-11
57
2020-07-11
2020-07-12
1
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (403)
2020-07-09
16
2020-07-10
26
2020-07-11
30
Henzel Dominika
KJ Sokół Damasławek
2020-07-09
37
2020-07-10
85
2020-07-10
42
2020-07-11
49
2020-07-11
82
2020-07-12
33
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
OUTLANDER (214)
2020-07-10
78
2020-07-11
74
2020-07-11
15
2020-07-12
Hudzik Witold
bpk
2020-07-09
40
2020-07-11
30
2020-07-12
2020-07-09
4
2020-07-10
39
2020-07-11
46
Iaroshenko Konstantin
KJ Michałówka
2020-07-10
25
34
2020-07-11
73
2020-07-12
45
EKSON (360)
2020-07-09
46
2020-07-11
36
2020-07-12
18
Jabłońska Julia
Verso La Natura
GILMORE (439)
2020-07-10
108
2020-07-11
4
2020-07-09
2020-07-09
2020-07-10
32
2020-07-11
39
2020-07-09
2020-07-09
2020-07-10
56
2020-07-11
34
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
OZON (339)
2020-07-09
69
2020-07-10
1
2020-07-11
43
HASALA (340)
2020-07-09
1
2020-07-10
64
2020-07-11
55
Jendrośka Adrianna
bpk
2020-07-09
14
22,5
2020-07-11
90
2020-07-12
51
Jóskowiak Michał
KJ Tradycja Siedlnica
2020-07-10
5
2020-07-10
17
34
2020-07-11
1
2020-07-12
4
200
Jóźwiak Alicja
KJK Romico
FLAVIO (423)
2020-07-09
2020-07-09
91
2020-07-10
2020-07-10
2020-07-12
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2020-07-09
45
2020-07-09
51
2020-07-11
3
300
2020-07-12
14
Kabacińska Madison
KJ Michałówka
2020-07-09
37
2020-07-09
37
2020-07-10
Kaczmarzyk Zuzanna
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2020-07-09
70
2020-07-10
56
2020-07-11
17
21
2020-07-11
2020-07-12
68
Kamińska Magda
St.Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2020-07-09
7
2020-07-10
5
2020-07-11
6
BRANDY (149)
2020-07-09
11
40
2020-07-10
4
400
2020-07-12
14
DREAMY M (150)
2020-07-09
41
2020-07-09
34
2020-07-10
18
2020-07-12
7
300
2020-07-11
4
2020-07-09
54
2020-07-11
1
750
2020-07-12
8
100
2020-07-09
22
2020-07-10
21
2020-07-10
2020-07-11
25
2020-07-11
30
Kasner Matylda
bpk
ARES (310)
2020-07-09
47
Kavaliova Kseniya
KJ Okoły
ALUETTE (306)
2020-07-10
45
2020-07-11
3
250
2020-07-12
27
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
HASTOR (262)
2020-07-09
6
100
2020-07-11
41
2020-07-12
28
2020-07-10
62
2020-07-11
45
2020-07-12
CATINA (265)
2020-07-09
26
2020-07-10
2020-07-12
25
2020-07-09
34
2020-07-10
26
2020-07-12
20
2020-07-09
10
40
2020-07-11
4
2020-07-12
10
CICERO (435)
2020-07-09
3
2020-07-10
17
2020-07-11
1
Kiecoń Nawojka
LUKS Nysa Gubin
C-ZINA W (424)
2020-07-09
2020-07-09
37
2020-07-10
45
2020-07-10
104
2020-07-11
59
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
ZANTINO-V (108)
2020-07-10
38
2020-07-11
53
2020-07-11
14
25,5
2020-07-12
2020-07-09
56
2020-07-11
23
2020-07-12
2020-07-09
7
2020-07-10
13
2020-07-11
11
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
USTINA (270)
2020-07-09
50
2020-07-10
2020-07-12
24
2020-07-09
2020-07-10
72
2020-07-11
78
Kluba Małgorzata
LKJ Ostroga Opole
2020-07-10
19
2020-07-10
49
2020-07-11
16
2020-07-11
12
21
2020-07-12
64
Kluska Natalia
St. KJ Preria Wilkowice
CANTANIS (120)
2020-07-10
40
2020-07-09
3
IK
2020-07-11
18
2020-07-11
4
2020-07-12
10
50
COLOMBINA (432)
2020-07-09
28
2020-07-10
51
2020-07-11
41
Kosek Katarzyna
JKS Fer Więckowice
2020-07-10
73
2020-07-11
10
21
2020-07-12
26
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
CASCOR (274)
2020-07-10
74
2020-07-11
69
2020-07-12
2020-07-10
6
LEDA (275)
2020-07-10
8
50
2020-07-11
2
500
2020-07-12
23
Kosmol Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CENTESSA (142)
2020-07-09
1
2020-07-09
1
2020-07-10
56
2020-07-10
32
2020-07-12
16
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
FEREUSA (141)
2020-07-09
68
2020-07-09
2020-07-10
2020-07-12
39
LOCANA (211)
2020-07-09
56
2020-07-10
9
2020-07-10
52
2020-07-11
22
Kot Natalia
BPK sl
AWANTAŻ (152)
2020-07-09
1
IK
2020-07-10
43
2020-07-10
93
2020-07-11
47
2020-07-11
39
2020-07-09
12
2020-07-10
94
2020-07-11
88
2020-07-12
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
ROCKY (237)
2020-07-09
12
40
2020-07-10
2020-07-12
3
2500
VOILA (238)
2020-07-09
14
2020-07-10
7
2020-07-11
5
Kozioł Martyna
2020-07-12
1
Kozioł Patrycja
ANGELO (443)
2020-07-12
1
Kozłowska Nikola
KJ Zbrosławice
CASSAWA (351)
2020-07-09
50
2020-07-10
36
2020-07-11
2
IK
Kruczkowska Natalia
KJ Royal
2020-07-09
55
2020-07-10
110
2020-07-11
56
2020-07-12
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
QUALITO Z (331)
2020-07-10
58
2020-07-11
21
2020-07-11
34
2020-07-12
47
DANTOS (398)
2020-07-10
106
2020-07-11
77
2020-07-12
73
Krywult Barbara
SKJ Preria Wilkowice
FLASH (45)
2020-07-09
9
2020-07-10
33
2020-07-10
114
2020-07-11
10
2020-07-11
5
100
2020-07-12
65
2020-07-09
54
2020-07-10
37
2020-07-10
101
2020-07-11
32
2020-07-11
84
Krzanowska Adrianna
KJK Romico Żywiec
REPLAY R (114)
2020-07-09
52
2020-07-09
28
2020-07-10
48
2020-07-12
Ksiądz Patrycja
St. KJ Preria Wilkowice
2020-07-10
77
2020-07-09
30
2020-07-11
57
2020-07-11
37
2020-07-12
67
ANTARES (123)
2020-07-09
53
2020-07-10
66
2020-07-11
14
Kubacka Dominika
bpk
URINA-K (396)
2020-07-09
37
2020-07-09
37
2020-07-12
1
2020-07-10
1
2020-07-11
35
ULEWA 2-K (397)
2020-07-09
1
2020-07-11
2020-07-09
69
2020-07-10
1
2020-07-12
1
Kubiak Bogdan
BACO (382)
2020-07-10
87
2020-07-11
23
2020-07-12
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2020-07-09
12
22,5
2020-07-11
13
25,5
2020-07-12
12
55
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2020-07-09
53
2020-07-10
34
2020-07-12
20
2020-07-09
5
300
2020-07-10
3
600
2020-07-12
11
2020-07-10
7
200
2020-07-12
17
Kubiak Grzegorz
POL
SZULER (421)
2020-07-10
1
1200
2020-07-11
4
2020-07-12
9
200
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
QUILIBET (268)
2020-07-09
14
40
2020-07-11
2
2020-07-12
15
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club
CLINTENDO (162)
2020-07-09
41
2020-07-10
71
2020-07-10
56
2020-07-11
31
2020-07-11
10
25,5
2020-07-12
5
300
VULKANA 6 (163)
2020-07-09
27
2020-07-10
4
100
2020-07-10
18
2020-07-11
28
2020-07-12
19
50
2020-07-09
11
2020-07-10
2020-07-10
67
2020-07-11
2020-07-12
1
Kunicka Dominika
Vanto Jumping Team
BONGO (386)
2020-07-09
1
2020-07-09
65
2020-07-10
1
2020-07-10
32
2020-07-12
1
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria
KS Centaurus
LORIN B (412)
2020-07-09
65
2020-07-10
82
2020-07-11
2020-07-09
73
2020-07-10
62
2020-07-11
38
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
BIQUEEN (113)
2020-07-11
47
2020-07-11
19
2020-07-10
83
2020-07-12
15
Larkowski Wiktor
KJ Zbrosławice
2020-07-09
49
2020-07-10
15
2020-07-11
22
ETIUDA M (354)
2020-07-09
43
2020-07-10
44
2020-07-11
4
200
ESKOBAR (355)
2020-07-09
13
2020-07-10
34
2020-07-11
8
CALIA M (356)
2020-07-09
7
2020-07-10
43
2020-07-11
40
ARENA (357)
2020-07-09
22
Łangowska Natalia
JKS Tornado Szczecin
2020-07-09
16
2020-07-10
32
2020-07-12
8
300
2020-07-10
11
34
2020-07-11
14
21
2020-07-11
17
2020-07-12
18
50
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2020-07-09
86
2020-07-09
37
2020-07-10
32
2020-07-10
56
2020-07-12
16
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
2020-07-09
1
2020-07-09
69
2020-07-10
46
2020-07-10
56
2020-07-11
53
WIWIANA (292)
2020-07-09
12
2020-07-10
7
2020-07-11
11
Marciniak Joanna
Klub Jeździecki Metpol
2020-07-09
15
2020-07-10
11
2020-07-11
11
2020-07-09
3
2020-07-10
2
2020-07-11
6
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
2020-07-09
8
100
2020-07-10
36
2020-07-12
30
2020-07-10
90
2020-07-12
42
2020-07-11
27
Mazur Emilia
BPK
ARIA (40)
2020-07-09