Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO+ZR Dąbrówka Mała 07.2019
Dąbrówka Mała, 26-28 lipca 2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
381 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 20:19:09
2019-07-22 22:06:49
Natalia Żadziłko NIOBE
  • 2x /L/
  • 2x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
380 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-22 21:20:12
2019-07-22 20:37:36
Dawid Czarnecki COSTAKO
  • 2x /L/
379 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 21:20:22
2019-07-22 20:34:13
Jan Kałabun CELYNOS
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x /L/
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /L/
378 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 21:20:35
2019-07-22 20:34:12
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
377 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 21:20:53
2019-07-22 14:59:45
Natalia Kasza ARIETA
  • 1x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
376 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 21:21:04
2019-07-22 13:26:50
Marcin Mackiewicz CYRANKA
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
375 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:45:26
2019-07-22 12:15:06
Joanna Karska CERVINO H
  • 1x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
374 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:45:35
2019-07-22 11:17:49
Jakub Kubiak HRABIA
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
373 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:45:43
2019-07-22 11:00:09
Artur Stańczak KARDROCK VAN NAVAGNE
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
372 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:45:51
2019-07-22 09:47:53
Natalia Kozik NELSON
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
371 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:46:03
2019-07-22 09:45:04
Laura Ławrukajtis NAJDI
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13 Reg/LL/Gry Konne - Zabawowy
370 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:46:10
2019-07-22 09:42:29
Zuzanna Białek EMETYTA
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13 Reg/LL/Gry Konne - Zabawowy
369 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 21:21:16
2019-07-22 08:50:22
Arkadiusz Joźwiak NORITO
  • 2x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
368 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:46:43
2019-07-22 07:52:50
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9 Reg/N/Dwufazowy art. 274.5.3
367 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 21:21:32
2019-07-21 22:42:22
Martyna Kajko H DOMINIQUE V
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
366 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:46:55
2019-07-21 22:34:50
Weronika Wilczewska WASABI
  • 1x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13 Reg/LL/Gry Konne - Zabawowy
365 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 21:21:50
2019-07-21 22:29:28
Marcel Telej ZORINA
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
364 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:47:04
2019-07-21 22:25:49
Weronika Wilczewska ADALTA CLEAR
  • 1x /L/
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /L/
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
363 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:47:11
2019-07-21 22:18:05
Weronika Wilczewska CONSTANTINE M
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9 Reg/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
362 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:47:25
2019-07-21 22:16:20
Weronika Wilczewska DELILAH
  • 1x /N/
  • 1x /C/
  • 1x /N/
  • 1x /N1/
361 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:47:54
2019-07-21 22:14:53
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x /N/
  • 1x /C/
  • 1x /N/
  • 1x /N1/
360 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:48:11
2019-07-21 22:13:29
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
  • 1x /C/
  • 1x /C1/
359 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-21 21:33:52
2019-07-21 20:16:53
Sonia Pogodzińska LUCKY LUKE
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
358 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-21 21:34:05
2019-07-21 18:41:06
Dawid Czarnecki NIXON JS
  • 1x /N/
  • 1x /C/
357 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:58:31
2019-07-21 18:32:40
Dawid Czarnecki CORBELLA
  • 1x /N/
356 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 21:34:35
2019-07-21 18:30:21
Dawid Czarnecki CASSINA ROYALE
  • 1x /N/
355 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 21:34:47
2019-07-21 18:29:27
Dawid Czarnecki BERETTA
  • 1x /C/
354 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 21:35:01
2019-07-21 18:27:22
Dawid Czarnecki BELLISIMA
  • 1x /N/
350 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 11:11:36
2019-07-21 10:20:46
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
349 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 11:11:48
2019-07-21 10:20:14
Anna Kopcych CON AMORE
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
348 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 16:45:15
2019-07-21 09:28:16
Anna Kurowska ARAMIDA
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13 Reg/LL/Gry Konne - Zabawowy
347 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-21 09:35:28
2019-07-21 08:41:22
Julia Babiej D'OCYNK
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
346 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 09:35:38
2019-07-20 22:30:04
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x /N/
  • 1x /C/
345 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 09:35:50
2019-07-20 22:28:48
Jakub Kubiak BACO
  • 1x /N/
  • 1x /C/
344 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 22:05:31
2019-07-20 20:51:00
Sabrina Tovarnak FIDORKA
  • 1x /C/
343 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 22:05:34
2019-07-20 20:46:24
Sabrina Tovarnak DONALD
  • 1x /N/
342 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 22:05:37
2019-07-20 20:42:59
Sabrina Tovarnak CARL
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
341 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 22:05:41
2019-07-20 20:38:50
Sabrina Tovarnak QUITAINA
  • 1x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
340 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 22:05:47
2019-07-20 20:38:14
Sabrina Tovarnak BERNESTINA
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
339 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 22:05:51
2019-07-20 20:37:49
Sabrina Tovarnak AMBRA
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
338 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 17:31:24
2019-07-20 14:01:15
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x /N/
  • 1x /C/
337 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 17:31:26
2019-07-20 13:40:42
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
334 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 09:16:56
2019-07-19 22:11:26
Beniamin Tomaszewski CHACRAN
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
333 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-20 09:17:27
2019-07-19 22:09:19
Beniamin Tomaszewski MORWA
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /P1/
332 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 17:31:46
2019-07-19 21:42:27
Aleksandra Madej DAMBIS-J
  • 1x /C/
331 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 17:31:48
2019-07-19 21:42:03
Aleksandra Madej GIORGIO W
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /N/
330 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-20 09:19:29
2019-07-19 21:41:29
Michał Kubiak FLORYDA
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
329 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-20 09:19:56
2019-07-19 21:37:50
Michał Kubiak HIGH BOOTS D'IVE Z
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
328 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 09:22:01
2019-07-19 21:34:01
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x /CC/
327 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 09:22:15
2019-07-19 21:33:23
Grzegorz Kubiak HERAS VAN'T VERAHOF
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
326 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 09:24:54
2019-07-19 21:28:10
Grzegorz Kubiak CARLO R
  • 1x /N/
  • 1x /C/
325 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 09:25:10
2019-07-19 21:27:36
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
324 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 20:47:09
2019-07-19 15:04:27
Oliwia Lewandowska PERFECTO
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13 Reg/LL/Gry Konne - Zabawowy
323 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 17:48:32
2019-07-19 09:54:18
Aleksander Kraśko CELESTIA
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
322 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 17:48:33
2019-07-19 09:52:13
Kuba Kraśko GINES
  • 1x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
321 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 17:51:44
2019-07-19 09:19:58
Mariusz Olesiński VHS RAMOS
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
320 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 08:56:41
2019-07-19 08:17:33
Błażej Gilla CASSIUS 76
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
318 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 08:57:16
2019-07-19 06:55:57
Piotr Szmytkowski MIRAH
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
317 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-19 08:57:32
2019-07-19 06:55:12
Piotr Szmytkowski JOIN BREAKER SW Z
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
316 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:16:26
2019-07-18 19:24:45
Konstancja Von Mauberg GAPHIRA
  • 1x /N/
  • 1x /N/
  • 1x /N1/
315 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:16:32
2019-07-18 15:46:13
Natalia Palmowska DR. JONES
  • 1x /CC/
314 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:16:34
2019-07-18 15:45:31
Natalia Palmowska CEREMBER ME M
  • 1x /CC/
313 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:16:49
2019-07-18 14:22:13
Artem Abaimov CASINO ROYALE EQUINEX Z
  • 1x /L/
  • 1x /L/
  • 1x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
312 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:17:23
2019-07-18 14:21:32
Artem Abaimov URMEL 104
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
311 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:17:28
2019-07-18 14:20:50
Artem Abaimov LADY TDE
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
310 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:17:35
2019-07-18 14:19:57
Artem Abaimov COMANDER 12
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
308 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 10:13:33
2019-07-18 10:13:33
Dangis Rakauskas LACJUM
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
307 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-17 17:00:37
2019-07-17 16:32:24
Gabriela Bado BALISTO AC
  • 1x /C/
306 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 17:00:53
2019-07-17 16:13:49
Gabriela Bado ELWICA DN
  • 1x /C/
305 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 17:01:10
2019-07-17 15:42:50
Olga Wodzyńska ZAGORKA DURANTE
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
304 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 17:01:23
2019-07-17 13:35:42
Marta Jaczynowska CHANSONETTE DE REVEL
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
303 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 17:01:43
2019-07-17 13:34:18
Krzysztof Mazur CONTI
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
302 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-17 17:02:01
2019-07-17 12:51:53
Marta Czajkowska WIGOR
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
301 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 17:38:00
2019-07-17 12:51:06
Jagoda Majewska GUINNESS
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
300 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 17:04:52
2019-07-17 11:56:37
Marcin Olszewski CREOVILLA S
  • 1x /L/
  • 1x /L/
299 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:18:27
2019-07-17 10:36:55
Tomasz Miśkiewicz SKYWALKER LAZAR
  • 1x /L/
298 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:19:15
2019-07-17 10:36:26
Tomasz Miśkiewicz LORDANZ
  • 1x /CC/
297 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-17 11:19:36
2019-07-17 10:35:51
Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x /P1/
296 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:19:56
2019-07-17 10:34:33
Tomasz Miśkiewicz CORELIA BLUE
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
295 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:20:09
2019-07-17 10:33:05
Tomasz Miśkiewicz CÉLINE
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /P1/
294 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:20:27
2019-07-17 10:32:28
Tomasz Miśkiewicz ANKA LAZAR
  • 1x /C/
293 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:20:41
2019-07-17 10:06:36
Julia Biały KARMELOWA DAMA
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
291 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:21:08
2019-07-17 08:42:03
Marek Wacławik CRAZY CLASSIC
  • 1x /C/
  • 1x /C/
  • 1x /C1/
290 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:21:21
2019-07-17 08:41:34
Marek Wacławik CABO
  • 1x /CC/
  • 1x /CC/
  • 1x /CC1/
289 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:21:39
2019-07-16 23:21:37
Aleksandra Hejduk PASCAL S
  • 1x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
288 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:21:52
2019-07-16 20:15:07
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
287 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:22:05
2019-07-16 19:43:16
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x /N/
  • 1x /C/
286 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:22:19
2019-07-16 19:33:04
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
285 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:22:33
2019-07-16 18:27:53
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
284 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:22:40
2019-07-16 18:27:12
Dawid Kubiak BAGAZZA M
  • 1x /CC/
283 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:22:54
2019-07-16 17:51:18
Anna Rębisz DON
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
280 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-17 11:24:00
2019-07-16 16:14:13
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 1x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
279 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-17 11:24:19
2019-07-16 16:12:59
Monika Michalak LINTO
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
278 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-17 11:24:41
2019-07-16 14:56:25
Paulina Koza DRIADA ZK
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /N/
  • 1x 9 Reg/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x /N/
  • 1x /N1/
276 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 17:54:54
2019-07-16 14:33:40
Martyna Ostapczuk ARISTA
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /N/
274 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-17 11:26:04
2019-07-16 13:37:22
Maria Piórkowska ZORKA
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13 Reg/LL/Gry Konne - Zabawowy
271 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:26:59
2019-07-16 10:33:05
Artiem Tsapin CORLEONE
  • 1x /N/
  • 1x /C/
  • 1x /N/
  • 1x /C/
270 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:27:13
2019-07-16 09:42:39
Malwina Urbańska L'COLANTOS
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
269 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 22:11:19
2019-07-16 09:40:41
Malwina Urbańska HAMILTON
  • 1x /N/
268 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-17 17:05:28
2019-07-16 09:39:25
Malwina Urbańska QUAMAR
  • 1x /N/
  • 1x /C/
267 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:28:01
2019-07-16 09:38:27
Malwina Urbańska FINNA W
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
266 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 12:26:12
2019-07-16 09:35:23
Malwina Urbańska JERIMO
  • 1x /P1/
265 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 10:08:34
2019-07-16 09:15:03
Dangis Rakauskas LOARA
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
264 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:56:14
2019-07-16 09:14:26
Amelia Szczupakowska VENEZIA
  • 2x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
263 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:58:19
2019-07-16 09:11:51
Julia Regucka SIBILLA
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /N/
262 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:59:02
2019-07-16 09:10:59
Julia Regucka ZABAWA
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
261 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 10:07:19
2019-07-16 09:09:36
Julia Regucka UTRATA
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
260 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 10:07:56
2019-07-16 09:08:00
Julia Regucka ALMQUIST
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
259 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:28:23
2019-07-15 23:02:27
Roman Karpenko KERRY-FULL
  • 2x /L/
258 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:28:31
2019-07-15 22:59:12
Maria Belova K’S CHOICE
  • 1x /L/
  • 1x /L/
  • 1x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
257 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:28:45
2019-07-15 22:57:21
Roman Karpenko HINDIRA
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
256 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 10:58:39
2019-07-15 22:02:02
Otylia Nastaj TRAJAN
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
253 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:29:34
2019-07-15 20:13:20
Anastasiia Yarmolyuk COMMAND
  • 1x /N/
  • 1x /C/
252 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:29:40
2019-07-15 20:12:47
Anastasiia Yarmolyuk JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D’18
  • 1x /N/
  • 1x /C/
248 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:30:45
2019-07-15 18:04:46
Laura Tralewicz Pielak BALLYHANE FRADDY
  • 2x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9 Reg/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
247 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:31:03
2019-07-15 12:27:09
Michał Siejek NEVADA ROYAL Z
  • 1x /N/
  • 1x /N/
246 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:31:17
2019-07-15 12:25:17
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x /CC/
  • 1x /CC/
245 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-17 11:31:35
2019-07-15 10:29:26
Emil Mościcki PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9 Reg/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
244 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-17 11:31:52
2019-07-15 10:27:42
Agnieszka Sobolewska CARPEDIEM
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9 Reg/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
243 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:32:07
2019-07-15 10:25:18
Agata Klentak PETUNIA
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
242 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:32:39
2019-07-15 10:02:34
Mściwoj Kiecoń CARYZMA MK
  • 2x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
241 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-17 11:32:55
2019-07-15 10:00:07
Mściwoj Kiecoń HASTOR
  • 1x /N/
  • 1x /C/
240 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:33:09
2019-07-15 09:59:13
Mściwoj Kiecoń CARBONARA MK
  • 1x /C/
239 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-17 11:33:29
2019-07-15 09:58:36
Tomasz Godek JE T'AIME
  • 2x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
238 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:33:41
2019-07-15 09:58:28
Mściwoj Kiecoń SIR SAPPORO MK
  • 1x /CC/
237 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:33:54
2019-07-15 09:57:26
Mściwoj Kiecoń GIRALDO L
  • 1x /CC/
236 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:34:07
2019-07-15 09:56:09
Tomasz Godek TITINKA
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
235 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:34:20
2019-07-14 23:31:18
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x /N/
  • 1x /C/
234 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:34:32
2019-07-14 23:30:23
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
233 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:34:44
2019-07-14 23:29:03
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /N/
232 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:34:57
2019-07-14 23:28:20
Andrzej Głoskowski TRACJA
  • 1x /N/
231 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:35:09
2019-07-14 23:27:29
Andrzej Głoskowski MERLIN VAN'T HEIKE
  • 1x /N/
230 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:35:21
2019-07-14 23:26:41
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x /C/
229 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-17 11:35:35
2019-07-14 23:24:58
Andrzej Głoskowski CASTIGO DE AMOR
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
228 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:35:48
2019-07-14 22:25:58
Agnieszka Sarnecka KAILY
  • 2x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
227 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:36:31
2019-07-14 22:20:58
Maja Gutorska RUBIN
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
225 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:37:00
2019-07-14 22:18:50
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x /N/
  • 1x /C/
224 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:37:14
2019-07-14 22:17:54
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x /N/
  • 1x /C/
223 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:37:28
2019-07-14 21:54:06
Beniamin Tomaszewski FRANKE
  • 1x /N/
222 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:59:44
2019-07-14 21:46:42
Antonina Rogulska GALEA
  • 1x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:37:55
2019-07-14 20:57:38
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /N/
220 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:38:08
2019-07-14 20:55:54
Monika Pasik LORDI
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /P1/
219 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:38:22
2019-07-14 20:54:43
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x /N/
  • 1x /C/
218 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:38:35
2019-07-14 20:52:11
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x /N/
  • 1x /C/
217 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:38:48
2019-07-14 20:49:53
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
215 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:39:20
2019-07-14 20:08:46
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x /N/
213 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:39:55
2019-07-14 17:44:07
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x /N/
  • 1x /C/
212 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:40:08
2019-07-14 17:42:26
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x /N/
  • 1x /C/
211 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:40:21
2019-07-14 16:41:49
Beniamin Tomaszewski CORDELLI
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:40:35
2019-07-14 16:37:56
Piotr Sawicki CHERY GOLD D
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
209 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:40:48
2019-07-14 16:36:25
Piotr Sawicki CHARIVARI 14
  • 1x /C/
208 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:41:03
2019-07-14 16:34:52
Piotr Sawicki ARIBA
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
207 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-17 11:41:19
2019-07-14 16:32:39
Piotr Sawicki ABZYNT
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x /L/
206 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:41:25
2019-07-14 14:43:43
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
205 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:41:31
2019-07-14 14:43:05
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x /C/
  • 1x /N/
  • 1x /C/
  • 1x /C1/
204 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:41:43
2019-07-14 14:42:12
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x /CC/
  • 1x /CC1/
202 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:42:13
2019-07-14 09:31:31
Joanna Stankiewicz FLIPJE
  • 1x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
201 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:42:25
2019-07-14 09:30:27
Przemysław Kalicki CAILLOU TF
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
  • 1x /C/
  • 1x /CC1/
198 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 06:56:30
2019-07-13 20:46:24
Zuzanna Golicka CADORO
  • 1x /N/
  • 1x /N/
197 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 17:19:55
2019-07-13 20:46:01
Zuzanna Golicka KOLORADO - CHERRY D
  • 1x /N/
196 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 20:39:01
2019-07-13 20:37:14
Dajana Pawlicka FLEUR
  • 1x /CC/
195 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 20:38:36
2019-07-13 20:36:23
Dajana Pawlicka COME ON UWE
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /N/
194 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 20:38:24
2019-07-13 20:35:09
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x /N/
  • 1x /C/
193 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 20:35:01
2019-07-13 20:34:19
Dajana Pawlicka BLACK&WHITE 3
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
192 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 20:34:47
2019-07-13 20:33:29
Łukasz Krajewski ZICO L
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /P1/
191 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 20:34:36
2019-07-13 20:32:38
Łukasz Krajewski UCCELLA Z
  • 1x /N/
  • 1x /C/
190 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 20:31:06
2019-07-13 20:30:28
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x /C/
  • 1x /N/
189 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 20:30:58
2019-07-13 20:29:05
Łukasz Krajewski ICOON JN
  • 1x /N/
  • 1x /C/
188 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 20:28:46
2019-07-13 20:27:59
Łukasz Krajewski CATAMARA'N
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
187 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 12:54:20
2019-07-13 20:27:04
Łukasz Krajewski CATINA BLUE FG
  • 1x /N/
  • 1x /C/
184 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 20:23:58
2019-07-13 20:23:02
Rafał Krajewski FIRST PLEASURE 5
  • 1x /N/
  • 1x /C/
182 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 20:20:27
2019-07-13 20:20:00
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x /N/
  • 1x /C/
181 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 19:53:47
2019-07-13 19:12:57
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x /N/
  • 1x /C/
  • 1x /C/
  • 1x /C1/
180 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 14:40:54
2019-07-13 18:49:43
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /N/
  • 1x /N/
  • 1x /N1/
178 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:00:49
2019-07-13 10:55:49
Piotr Gębicki NATIONS CUP
  • 1x /N/
  • 1x /C/
177 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-13 12:01:06
2019-07-13 10:54:21
Oskar Lodowski SEKKO J
  • 1x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:01:30
2019-07-13 10:47:57
Julia Sistermann DOLCE VITA
  • 1x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:01:43
2019-07-13 09:38:24
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:01:56
2019-07-13 09:37:38
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:02:23
2019-07-13 09:36:47
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
171 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-13 12:02:38
2019-07-13 04:44:45
Beniamin Tomaszewski KING KONG CARLOS
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
170 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:02:50
2019-07-13 04:44:11
Beniamin Tomaszewski KALILA J
  • 1x /N/
169 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:03:04
2019-07-13 04:43:00
Beniamin Tomaszewski ASESOR
  • 1x /P1/
168 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 17:51:40
2019-07-12 17:16:42
Patryk Mordaka FUKS
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 17:51:53
2019-07-12 17:16:06
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
166 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 17:52:02
2019-07-12 17:14:37
Anna Białas FINISH
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 17:52:10
2019-07-12 17:12:55
Anna Białas GERY
  • 1x /N/
  • 1x /C/
164 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 17:52:17
2019-07-12 16:58:55
Julia Błaszczak WAKE ME UP
  • 1x /N/
163 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 17:52:25
2019-07-12 16:58:39
Julia Błaszczak STAKKATOL 7
  • 1x /C/
162 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 17:52:31
2019-07-12 16:58:12
Julia Błaszczak KAPITO
  • 1x /C/
161 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 17:52:39
2019-07-12 16:57:54
Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x /CC/
160 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 17:52:47
2019-07-12 16:57:12
Robert Wilczewski LAVISTO STAR
  • 1x /C/
159 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 17:52:56
2019-07-12 16:56:42
Robert Wilczewski E-ACTION B
  • 1x /C/
158 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 14:17:47
2019-07-12 14:15:44
Karolina Klages SEKUNDO J
  • 2x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 12:33:58
2019-07-12 12:23:48
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x /C/
156 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 12:34:06
2019-07-12 11:41:50
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /N/
154 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:56:54
2019-07-11 22:53:25
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x /C/
153 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:59:07
2019-07-11 22:52:01
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:59:17
2019-07-11 22:08:29
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:59:36
2019-07-11 20:58:39
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /N/
  • 1x 9 Reg/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x /N/
  • 1x /N1/
149 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:59:44
2019-07-11 18:01:15
Julia Kropielnicka GOTYK
  • 1x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:42:52
2019-07-11 17:57:12
Ludwika Kruszewska DOVER
  • 2x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 13:44:37
2019-07-11 13:40:40
Joanna Karska SYLVESTER
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 12:37:07
2019-07-11 11:59:32
Agata Florkiewicz DALLOUSINA M
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 09:18:08
2019-07-11 08:54:55
Antoni Strzałkowski LEON Q
  • 1x /C/
  • 1x /N/
143 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 09:18:14
2019-07-11 08:53:27
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x /N/
142 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 09:18:22
2019-07-11 08:53:06
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x /N/
141 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 09:18:28
2019-07-11 08:52:35
Antoni Strzałkowski GALOUBET
  • 1x /C/
140 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 09:18:35
2019-07-11 08:52:07
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x /C/
  • 1x /N/
139 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 09:18:43
2019-07-10 17:39:32
Marta Fisiak RAVIVIA P
  • 2x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
138 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-10 15:10:02
2019-07-10 14:34:27
Maria Bemong ALMAR
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 09:06:44
2019-07-10 08:35:24
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9 Reg/N/Dwufazowy art. 274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 09:06:53
2019-07-10 08:34:24
Justyna Wrótna BLASZKA
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9 Reg/N/Dwufazowy art. 274.5.3
135 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-10 09:08:00
2019-07-09 22:50:23
Grzegorz Psiuk QUANTUM BLUE
  • 2x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 09:08:30
2019-07-09 22:41:54
Klaudia Dubil SONATA
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /N/
133 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-20 09:25:31
2019-07-09 17:20:33
Łucja Majka WIWIANA
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x /L/
132 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:52:18
2019-07-09 13:59:54
Julia Borys ENDEMIT
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
131 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-11 09:18:55
2019-07-09 13:32:59
Magdalena Ziajkowska PIPPA VD HEFFINCK
  • 1x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x /L/
  • 1x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x /L/
  • 1x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 12:17:23
2019-07-09 11:28:00
Dagmara Kaczmarczyk ASTAT
  • 1x /L/
  • 1x /L/
128 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 12:22:21
2019-07-09 09:12:08
Robert Hestkowski WHO KNOWS
  • 1x /C/
  • 1x /N/
127 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:26:24
2019-07-09 09:11:33
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x /CC/
126 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 12:22:30
2019-07-09 09:10:55
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x /N/
  • 1x /C/
125 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:26:35
2019-07-09 09:09:38
Robert Hestkowski BALANS
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:26:49
2019-07-09 09:08:28
Dominika Hestkowska ASTERIX
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /N/
122 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:26:55
2019-07-09 09:07:10
Dominika Hestkowska CONTI
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /N/
121 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:27:05
2019-07-09 09:05:24
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:27:20
2019-07-09 09:04:31
Weronika Rydzewska SILVER BOY
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x /N/C/
  • 1x 10 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:27:31
2019-07-09 09:02:51
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /P1/
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x /P1/
  • 1x /N/
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:27:51
2019-07-09 09:01:58
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 2x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:28:03
2019-07-09 09:00:19
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:28:14
2019-07-09 08:58:40
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x /C/
  • 1x /N/C/
  • 1x /C1/
115 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:28:23
2019-07-09 08:56:55
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x /C/
  • 1x /N/C/
  • 1x /C1/
114 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:28:35
2019-07-09 08:55:23
Antoni Tomaszewski GAMBIT
  • 1x /P1/
  • 1x /P1/
  • 1x /N/
113 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:28:45
2019-07-09 08:54:01
Antoni Tomaszewski CHACCO-LAUREN
  • 1x /C/
  • 1x /N/C/
  • 1x /C1/
112 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 08:15:37
2019-07-09 08:09:45
Jagoda Szejner JAVA
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /P1/
111 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 08:15:48
2019-07-09 08:07:54
Dawid Rakoczy VICTORY
  • 1x /N/
  • 1x /C/
110 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 08:16:01
2019-07-09 08:07:13
Dawid Rakoczy GOOGLE THIS
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
109 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 08:16:16
2019-07-09 08:06:16
Dawid Rakoczy FEBRINA
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
108 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 08:16:28
2019-07-08 22:33:59
Józef Orzechowski ALCAPONE
  • 2x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 18:46:16
2019-07-08 17:22:37
Oliwia Zych WENDY
  • 1x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13 Reg/LL/Gry Konne - Zabawowy
106 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 22:11:36
2019-07-08 16:11:37
Cezary Kalinowski LORD OF THE RING KG
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /N/
105 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:51:52
2019-07-08 12:17:51
Cezary Kalinowski EUFORIA
  • 1x /N/
  • 1x /C/
104 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:52:01
2019-07-08 11:44:45
Aleksander Lewandowski GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x /N/
  • 1x /C/
103 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:52:08
2019-07-08 11:43:32
Aleksander Lewandowski CHIARA
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:52:15
2019-07-08 11:42:35
Aleksander Lewandowski QUIRO 5
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
101 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:52:22
2019-07-08 11:41:21
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
100 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 21:35:14
2019-07-07 23:24:30
Grzegorz Psiuk CINCINNATI
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 08:16:44
2019-07-07 23:20:01
Grzegorz Psiuk SIR STAKKATO
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
98 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 08:18:49
2019-07-07 20:17:16
Jagoda Niewiadomska KOKAINA HIPPICA
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 08:18:56
2019-07-07 20:15:24
Kacper Niewiadomski RUDBEKIA
  • 1x /C/
  • 1x /C/
  • 1x /CC1/
96 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 08:19:02
2019-07-07 20:13:52
Kacper Niewiadomski CASTELLO BRANCO
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
  • 1x /CC1/
95 ENTRY ACCEPTED 2019-07-07 19:19:20
2019-07-07 17:35:03
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 2x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 13:44:49
2019-07-07 17:12:19
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /N/
  • 1x 9 Reg/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x /N/
  • 1x /N1/
92 ENTRY ACCEPTED 2019-07-07 16:27:41
2019-07-07 12:14:49
Michalina Krzyżyńska CANNABIS DE LUX
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 08:57:46
2019-07-07 12:13:45
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-07-07 07:05:51
2019-07-06 22:47:26
Ewa Mulik QUIN DE REVEL
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 Reg/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-07-07 07:05:58
2019-07-06 22:46:47
Ewa Mulik CATARINA 216
  • 1x /C/
  • 1x /C/
  • 1x /C1/
88 ENTRY ACCEPTED 2019-07-07 07:06:10
2019-07-06 17:01:26
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x /N/
  • 1x /C/
  • 1x /C/
  • 1x /C1/
87 ENTRY ACCEPTED 2019-07-06 09:14:46
2019-07-06 07:51:33
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x /C/
86 ENTRY ACCEPTED 2019-07-06 09:15:04
2019-07-06 07:47:18
Ewa Mazurowska RAF LIDER
  • 1x /N/
85 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:55:11
2019-07-05 21:54:38
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x /N/
84 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 19:06:17
2019-07-05 21:53:57
Aleksandra Dąbkowska FLASH BLUE B
  • 1x /CC/
  • 1x /N/
83 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:55:27
2019-07-05 21:52:51
Aleksandra Dąbkowska DJACK D'JONES
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:18:58
2019-07-05 20:47:01
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9 Reg/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 20:40:58
2019-07-05 16:09:58
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 1x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
79 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 15:29:48
2019-07-05 11:58:49
Kaja Januszkiewicz TJUNMIRA LA NEBBIA
  • 1x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 14:00:02
2019-07-05 11:51:04
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
  • 1x /CC/
  • 1x /C1/
77 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 15:30:25
2019-07-05 11:44:32
Natalia Łazowska NESKA
  • 1x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x /N/
76 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 15:30:33
2019-07-05 10:21:25
Łucja Majka ETNA
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 09:23:15
2019-07-05 08:54:23
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz PRETTY GIRL
  • 1x /N/
  • 1x /C/
  • 1x /C/
  • 1x /N1/
74 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 09:23:32
2019-07-05 08:53:31
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 Reg/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 09:23:45
2019-07-05 08:52:40
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 1x /N/
  • 1x /N/
  • 1x /N1/
72 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 09:23:54
2019-07-05 08:51:52
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz FERDINAND
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
  • 1x /CC/
  • 1x /C1/
71 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 09:24:06
2019-07-05 08:25:36
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
  • 1x /C/
  • 1x /C1/
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 15:30:48
2019-07-04 17:11:49
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /N/
  • 1x 9 Reg/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x /N/
  • 1x /N1/
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 09:26:10
2019-07-04 16:41:13
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /N/
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x /N/
  • 1x /N1/
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 09:26:20
2019-07-04 16:35:17
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 11:22:04
2019-07-04 08:54:25
Marta Dettlaff PETIT A PETIT
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /N/
58 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 11:22:12
2019-07-04 08:54:13
Zofia Okuła COLORADO
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /N/
  • 1x 9 Reg/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x /N/
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 08:28:40
2019-07-04 07:34:17
Valdas Urbonas O'QUICK
  • 2x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 08:28:43
2019-07-04 07:30:00
Valdas Urbonas VELVET
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 08:28:53
2019-07-03 15:01:59
Marta Ignasiak PICO DEL TEIDE L
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9 Reg/N/Dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 08:29:01
2019-07-03 14:58:34
Marta Ignasiak LANA MAYAMI
  • 1x /N/
  • 1x /CC/
  • 1x /N1/
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 11:39:19
2019-07-03 10:35:41
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 2x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 10:22:26
2019-07-03 09:07:09
Michał Piątkowski LORIDA PP
  • 1x /P1/
  • 1x /P1/
  • 1x /N/
43 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 10:22:35
2019-07-03 09:04:37
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x /N/
  • 1x /N/
  • 1x /N1/
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 22:06:03
2019-07-02 22:21:11
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 2x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 22:06:37
2019-07-02 22:18:53
Patrycja Kozioł SARAGOSSA ZK
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 13:44:23
2019-07-02 22:09:56
Maria Belova EASTBRIDGE TAG
  • 1x /N/
  • 1x /C/
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 08:16:51
2019-07-02 18:14:44
Wiktoria Jannasz WHITE SHOT
  • 1x /N/
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 08:17:00
2019-07-02 18:13:10
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x /N/
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 08:17:13
2019-07-02 18:12:22
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x /C/
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 08:17:25
2019-07-02 17:38:27
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 1x /N/
  • 1x /C/
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 08:17:34
2019-07-02 17:37:58
Alicja Ciarczyńska CARUNO 3
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 08:17:44
2019-07-02 15:35:15
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
  • 1x /C1/
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 08:17:54
2019-07-02 15:33:55
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x /N/
  • 1x /C/
  • 1x /C/
  • 1x /C1/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 14:18:34
2019-07-02 14:58:53
Anna Olszewska BASTION
  • 1x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
29 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-02 14:40:36
2019-07-02 12:41:44
Maja Wałach EPIZOD "M"
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13 Reg/LL/Gry Konne - Zabawowy
27 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-02 14:40:43
2019-07-02 12:16:17
Martyna Ufnal GRAND CRUZE L
  • 1x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13 Reg/LL/Gry Konne - Zabawowy
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:58:44
2019-07-02 10:45:37
Krzysztof Mazur ATŁAS
  • 1x /N/
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:58:51
2019-07-02 10:45:04
Krzysztof Mazur RICCO
  • 1x /CC/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:58:57
2019-07-02 10:44:43
Krzysztof Mazur BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:59:04
2019-07-02 10:44:23
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:59:11
2019-07-02 10:43:54
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x /C/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:59:27
2019-07-02 10:29:16
Wiktor Szała CHE GUEVARA L
  • 1x /N/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:59:42
2019-07-02 10:27:59
Szymon Tęcza BUENO L
  • 1x /N/
  • 1x /C/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:59:52
2019-07-02 10:27:39
Szymon Tęcza WESTFALIA L
  • 1x /N/
  • 1x /C/
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:59:59
2019-07-02 10:27:00
Dawid Skiba SECRET WEAPON L
  • 1x /C/
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 14:00:05
2019-07-02 10:26:40
Dawid Skiba AVOCADO L
  • 1x /CC/
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 14:00:14
2019-07-02 10:26:17
Dawid Skiba LA VULKANO L
  • 1x /N/
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 14:00:22
2019-07-02 10:25:45
Dawid Skiba SANTORINI L
  • 1x /C/
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 08:49:32
2019-07-02 08:48:13
Lucjan Tarnowski DRAGON
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 Reg/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x /N/
  • 1x 10 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 08:49:40
2019-07-02 08:46:20
Joanna Bembenek OLINA
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 08:45:02
2019-07-02 08:44:54
Joanna Bembenek PADWA
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2Reg/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7 Reg/L 1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13 Reg/LL/Gry Konne - Zabawowy
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 08:43:36
2019-07-02 08:41:43
Artur Kufel JASTINE
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 08:43:44
2019-07-02 08:40:50
Artur Kufel ELANO
  • 1x /N/
  • 1x /CC/
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 08:43:57
2019-07-02 06:27:49
Kaja Pietraszko QIURORA
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 08:44:17
2019-07-02 06:26:46
Kaja Langer ORIANA
  • 1x /N/
  • 1x /C/
6 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-02 08:44:36
2019-07-02 06:25:22
Robert Krzanowski SYLVIAN RK
  • 2x 1Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 08:44:47
2019-07-02 06:24:34
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x /C/
  • 1x /CC/
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 08:45:56
2019-07-02 06:23:13
Masza Galocz SCYTIA
  • 1x 3Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x /P1/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abaimov Artem KJ Agro-Handel Śrem
S
O041142
10147338
2. Babiej Julia bkp
2005 (JM.)
O038981
3. Bado Gabriela Kielecki KJ
2001 (MJ.)
O032526
4. Belova Maria Horsefarm39
S
brak
10100349
5. Bembenek Joanna JKS u Robsonów
S
O022618
6. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
7. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
8. Białek Zuzanna FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
2019 (Mł.)
brak
9. Biały Julia KS AZS UWM OLSZTYN
2002 (J.)
O054069
10. Błaszczak Julia bpk
2001 (MJ.)
O038588
11. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (J.)
O038822
12. Cebula Olga Jeździecki Klub Sportowy Equita
2006 (JM.)
O049784
13. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
14. Czajkowska Marta BPK
2008 (JM.)
Brak
15. Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
S
O003411
16. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
17. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
18. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
19. Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
S
O014116
20. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
21. Dudkowska Monika BLG Consulting Januszewo
S
O022478
22. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
23. Fisiak Marta BPK (LOD)
S
O004344
24. Florkiewicz Agata St. KS Chojnów
S
O020377
25. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
26. Gębicki Piotr KJ G-Ride Team
S
O002455
27. Gilla Błażej Pomorska LJ w Dziemianach
S
O008576
10054168
28. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
29. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
30. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
31. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
32. Gowkielewicz Małgorzata
33. Gutorska Maja KJ Infernal Team
2001 (MJ.)
O036925
34. Hejduk Aleksandra JKS Salio
2003 (J.)
O044701
35. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
36. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
37. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
38. Jaczynowska Marta St. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O026483
39. Janiszewska Magdalena brak
2004 (J.)
O047690
40. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
41. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O041054
42. Januszkiewicz Kaja Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O049107
43. Januszkiewicz Nina St. J Poster Piaseczno
S
O021478
44. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O030997
45. Joźwiak Arkadiusz bpk
S
O021021
46. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
47. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
48. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
O004120
49. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
S
O009854
50. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
51. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
52. Karpenko Roman Horsefarm39
S
None
53. Karska Joanna Brak
S
O004625
54. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (JM.)
O039308
55. Kasza Natalia MKJ Nenia Pasłęk
2004 (J.)
O046711
56. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
57. Klages Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O037489
58. Klentak Agata KJ OSTOJA w Chrabołach
2001 (MJ.)
O038398
59. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (MJ.)
O026310
60. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
61. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
62. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (MJ.)
O033177
63. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (MJ.)
O027697
64. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (J.)
O044014
65. Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O044015
66. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
67. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
68. Krajewski Damian Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2007 (JM.)
69. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
70. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
71. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (Mł.)
brak
72. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2004 (J.)
bpk
73. Kropielnicka Julia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O048644
74. Kruszewska Ludwika KJ SO Łąck
S
O031416
75. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (J.)
O036779
76. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
77. Krzanowski Robert KJK Romico
S
Brak
78. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
79. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
80. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
81. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
82. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
83. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
84. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
85. Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O020911
86. Kurowska Anna Klub Jeździecki Bertyn
2019 (Mł.)
O027685
87. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
88. Lewandowska Oliwia brak
2001 (MJ.)
051996
89. Lewandowski Aleksander KJ Arpav
2003 (J.)
O041776
90. Lewko Klaudia AZS UWM Olsztyn
91. Lodowski Oskar Nie zrzeszony
2004 (J.)
O050349
92. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
93. Ławrukajtis Laura Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2005 (JM.)
brak
94. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (JM.)
O043384
95. Mackiewicz Marcin JKS u Robsonów
S
O026937
96. Madej Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O008378
97. Majewska Jagoda BPK
2001 (MJ.)
O044913
98. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
99. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
100. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
S
O001512
101. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
102. Michalak Monika Bpk
2001 (MJ.)
O036263
103. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki Klub Jeździecki
S
O040934
104. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
105. Milewska Kaja JKS u Robsonów
2004 (J.)
O042274
106. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
107. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
10185239
108. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
109. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
110. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (MJ.)
O019196
111. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O030979
112. Moździara Karolina KS AZS UWM Olsztyn
S
O035590
113. Mulik Ewa St. KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
114. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
115. Nastaj Otylia KJ Rakowiec Kwidzyn
2003 (J.)
O044640
116. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
117. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (J.)
O029332
118. Okuła Zofia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O032987
119. Olchowska Klaudia WKJ Lublin SJ Gershwin
S
O007838
120. Olesiński Mariusz UKS Volteo
S
O002766
121. Olszewska Anna KJ Dobrzyniec
S
O028340
122. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
123. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
124. Orłowska Katarzyna bpk
2007 (JM.)
125. Orzechowski Józef Działdowskie Towarzystwo Jeżdzieckie
S
O014480
126. Ostapczuk Martyna bpk
2004 (J.)
O039176
127. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
S
O006897
128. Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
S
O013754
129. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
130. Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
2004 (J.)
O031618
131. Pawlicka Dajana St. Kraju Jumping Team
S
O012267
132. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
133. Pieczkowska Iga AZS Olsztyn
2001 (MJ.)
O037230
134. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
135. Pietrzak Kaja MKJ Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
136. Piórkowska Maria niezrzeszony
2007 (JM.)
O054056
137. Pogodzińska Sonia KJ CH Jaszkowo
2005 (JM.)
O050146
138. Poschauko Julia Largo Sp. z o.o. Warszawa
1999 (MJ.)
O014122
10085827
139. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
140. Ptaszyńska Julia KJ Plejada
2005 (JM.)
O037854
141. Rakauskas Dangis XX
S
O051030
142. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
143. Rębisz Anna LKJ w Gałkowie
S
O003598
144. Regucka Julia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2001 (MJ.)
O028040
145. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003131
146. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
147. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
O051958
148. Rudy Monika
149. Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
S
O039719
150. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
151. Sarnecka Agnieszka bpk
1999 (MJ.)
O032391
152. Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
S
O000559
153. SCHWEITZER - WOJCIASZAK Ewa BPK
154. Schweitzer-Wojcieszek Ewa bpk
155. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
156. Sistermann Julia St. KJ G-Ride Team
2005 (JM.)
O044639
157. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
158. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
159. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
160. Stańczak Artur BPK
S
O020234
161. Stankiewicz Joanna Bpk
2000 (MJ.)
O043347
162. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
163. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
10113179
164. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (JM.)
O035615
165. Szejner Jagoda Budzyński KS Kłos
2018 (Mł.)
O037940
166. Szmytkowski Piotr Klub Jeździecki Plejada
S
O000615
167. Tarnowski Lucjan JKS u Robsonów
S
O006081
168. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
169. Telej Marcel KJ G-Ride Team
2003 (J.)
O044719
170. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O037371
171. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
172. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
173. Tovarnak Sabrina Czech Republic
S
brak
174. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O037910
175. Tsapin Artiem bpk
2005 (JM.)
brak
176. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (JM.)
O036152
177. Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003252
178. Urbonas Valdas Lankupiai
S
!!!!
179. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
1999 (MJ.)
O020954
180. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
181. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (JM.)
O046357
182. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
183. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
184. Wikalińska Ewa bpk
2002 (J.)
O038610
185. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (J.)
O028241
186. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
187. Wodzyńska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O047107
188. Wojtal Julianna Klub Jeździecki Bertyn
2004 (J.)
O038237
10185778
189. Wołodkowicz Katarzyna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2005 (JM.)
O053493
190. Wołodokowicz Katarzyna JKS HIPIKA Tomaszkowo
191. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
S
O024686
192. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (J.)
None
193. Żadziłko Natalia LKJ w Gałkowie
S
O018443
194. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (J.)
O040535
195. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
196. Ziajkowska Magdalena St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
197. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (MJ.)
O026990
198. Zych Oliwia KJ Dobrzyniec
2003 (J.)
O047932
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

130

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

131

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
3.

306

ABZYNT SP POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
brak -
4.

370

ADALTA CLEAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/166 F: Clear To Jump St Gyvan z
M: Arkona
Brak 616 009 60 03701 09
5.

408

Adiani piękna F:
M: Baśka
6.

390

Adjani Van De Kattevennen Z Z Belgia 2014 K cgn F: Aktion Pur Z/ Ars Vivendi
M: Burberry Du Chateau Hollogne
7.

163

ALCAPONE WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Aida / Correro
K017606 616007600369909
8.

164

ALCAPONE WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Aida / Correro
K017606 616007600369909
9.

184

ALMAR WESTFALSKA POL 2014 Gleiding chestnut/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
none
10.

185

ALMAR WESTFALSKA POL 2014 Gleiding chestnut/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
none
11.

51

ALMQUIST SP POL 2011 Wałach gniada F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Albufeira / Luron
K018542 616009510353811 105MZ99
12.

53

ALMQUIST SP POL 2011 Wałach gniada F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Albufeira / Luron
K018542 616009510353811 105MZ99
13.

408

ALO SILIO P SP POL 2014 Ogier siwa/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Aloverien P / Avero
K025687 616009610008414
14.

349

AMBRA BAV GER 2013 Klacz gniada/175 F: Action-Breaker /
M: Calla /
brak DE481810282613
15.

240

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier siwa F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
K020205 DE421000227711
16.

195

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
K017374 616009520019910
17.

341

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
K024088 616006580220913
18.

82

ARAMIDA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Midas
M: Arabika
K028104 616076002512
19.

84

ARAMIDA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Midas
M: Arabika
K028104 616076002512
20.

305

ARIBA SP POL 2013 Klacz gniada F: Guffi / Grandeur
M: Arlin / Aloube Z
K027032 616009670094313
21.

378

ARIETA TRAKENSKA POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: PIGMALION
M: AJLALI
K024293 POL 73201078108
22.

254

ARISTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Dalet / Luge
M: Arenda / Kerman
K011428 POL007580551206
23.

410

Armstrong HOLSZT F:
M:
24.

219

ASESOR SP POL 2014 Ogier kasztanowata/- F: Aravel II / Luron
M: Ashley S / Askari
K025630 616009510134514
25.

178

ASTAT WLKP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Asta / Hamlet Go
K024242 616007600196915
26.

179

ASTAT WLKP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Asta / Hamlet Go
K024242 616007600196915
27.

166

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409 104QX92
28.

167

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409 104QX92
29.

95

ATŁAS SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Alga / Alert
K008601 POL009660026804
30.

96

ATŁAS SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Alga / Alert
K008601 POL009660026804
31.

394

ATOMIUM L HOLST NIemcy 2011 wałach siwa F: CLARIMO
M: WELFIN
32.

410

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
K018936 DE421000111411
33.

104

AVOCADO L WESTF GER 2006 Wałach gniada/- F: Co - Pilot / Contender
M: Anneliese / Avocado
K010762 DE441410885406
34.

105

AVOCADO L WESTF GER 2006 Wałach gniada/- F: Co - Pilot / Contender
M: Anneliese / Avocado
K010762 DE441410885406
35.

398

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Bischof L / Bachus
M: Brendy / Liverpool
K019544 616009580503811
36.

400

BABILONIA SP POL 2011 GNIADA F: BISHOF L
M: BRENDY
37.

256

BACHUS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach siwa F: Landor
M: Bonezja
K017151
38.

352

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
K026277 5280030607377
39.

249

BAGAZZA M KWPN NED 2006 Klacz ciemnogniada F: QUIDAM DE REVEL
M: RAGAZZA DI OLYMPIA/G.RAMIRO Z
K011098 528003 06.00032 103MI94
40.

399

Bailey KUC ogier F:
M:
41.

165

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
K024558 616007600162613
42.

166

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
K024558 616007600162613
43.

312

BALISTO AC SBS AUS 2007 Wałach kasztanowata/175 F: Kashmir van Schuttershof
M: Rive Gauche Z
943887 104DE45
44.

268

BALLYHANE FRADDY CONEMARA IRL 2010 Klacz bułana/kuc:145 F: Nn
M: Nn
K023216 372414005999286
45.

97

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 Wałach gniada/170 F: Baloubet du Rouet
M: Haya vd Kattevennen Z
K026795 056015Z55765614
46.

98

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 Wałach gniada/170 F: Baloubet du Rouet
M: Haya vd Kattevennen Z
K026795 056015Z55765614
47.

393

Baltazar wałach F:
M:
48.

404

Baltazar 2013 F:
M:
49.

29

BASTION TYP SZLACHETNY POL 2004 Wałach gniada/173 F: NN
M: NN
K013292 616 999 66 35372 04
50.

30

BASTION TYP SZLACHETNY POL 2004 Wałach gniada/173 F: NN
M: NN
K013292 616 999 66 35372 04
51.

171

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
K023151 616007530050911
52.

172

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
K023151 616007530050911
53.

5

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Bryza
K023106 616 009 59 0204911
54.

6

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Bryza
K023106 616 009 59 0204911
55.

362

BELLISIMA SP POL 2012 Klacz gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: B Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
K023669 616009510342512
56.

361

BERETTA HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cheetano / Coriano M
M: Hagitta / Leonid / Landgraf I
K020111 DE421000170409
57.

348

BERNESTINA BAV GER 2006 Klacz gniada/166 F: Baloubino B /
M: Cosa B /
brak DE481810140006
58.

197

BIJOU QUEEN WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Goldora / Drossan
K022945 DE441411080912
59.

229

BLACK&WHITE 3 HOL GER 2011 Wałach kara/165 F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
K024330 DE421000268311
60.

189

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
K018726 DE418185420109
61.

190

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
K018726 DE418185420109
62.

180

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
63.

181

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
64.

131

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
K020947 POL030000002032
65.

132

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
K020947 POL030000002032
66.

101

BUENO L WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Cimara / Chacco - Blue
K022793 DE441411195313
67.

102

BUENO L WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Cimara / Chacco - Blue
K022793 DE441411195313
68.

137

CABALTICA OLDENBURG POL 2008 Klacz kasztanowata/175 F: Cordiolan / Cardino
M: Grand Baluba / Baloubet Du Rouet
K018552 DE418181327008 276098102367146
69.

138

CABALTICA OLDENBURG POL 2008 Klacz kasztanowata/175 F: Cordiolan / Cardino
M: Grand Baluba / Baloubet Du Rouet
K018552 DE418181327008 276098102367146
70.

243

CABO MEKL GER 2008 Ogier gniada/- F: Concreto / Contender
M: Coletta / Cheenook
K016006 DE427271663208 104QY29
71.

50

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada/170 F: Aviano / Avero
M: Colibria / Cassis
K015537 616009530290607
72.

52

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada/170 F: Aviano / Avero
M: Colibria / Cassis
K015537 616009530290607
73.

311

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
K020300 DE441411315206
74.

194

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
75.

147

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
K026721 DE441411369613
76.

148

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
K026721 DE441411369613
77.

31

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa/180 F: Cantanis
M: Coco Chanel
K019229 616090600196410
78.

32

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa/180 F: Cantanis
M: Coco Chanel
K019229 616090600196410
79.

230

CAPPUCCINO HAN GER 2012 Ogier kasztanowata/- F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
K022409 DE431316587112
80.

140

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
K021428 DE421000220511
81.

141

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
K021428 DE421000220511
82.

276

CARBONARA MK HAN GER 2012 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
K024617 DE431319603712
83.

221

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Carambole
M: Carrarra/ Carrico
K023534 616009510253013
84.

346

CARL BAVARIAN GER 2011 Stalion chestnut/167 F: Cento
M: Cosa
None DE481810107210
85.

340

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
K018382
86.

272

CARPEDIEM Holsteiner Warmblut GER 2002 Ogier gniada/166 F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
Brak DE 421000610702
87.

113

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino / Caletto II
M: Gerona / Lord
K022024 DE421000319309
88.

114

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino / Caletto II
M: Gerona / Lord
K022024 DE421000319309
89.

274

CARYZMA MK OLD GER 2012 Klacz gniada F: Casiro I / Cassini I
M: Tarion / Lansing
K022855 DE418182532912
90.

324

CASINO ROYALE EQUINEX Z Z BEL 2015 Ogier gniada/172 F: Cor De La Bryere / Rantzau XX
M: Corenda / Carano
K027539 056015Z55641315
91.

391

CASIOQUIARE 2014 klacz F:
M:
92.

394

Casioquiare F:
M:
93.

208

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Caspar (Eurocommerce Berlin) / Cassini I
M: Oh Chic / Baloubet Du Rouet
K022964 DE418180155906
94.

374

CASPAR MS HOL POL 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
K009367 DE421000289204
95.

360

CASSINA ROYALE HOL GER 2010 Klacz kasztanowata F: Claudio / Carthago
M: Toskania IV / Cassini I
K021157 DE421000138510
96.

328

CASSIUS 76 ZANG GER 2007 Wałach gniada/- F: POL013610169106
M: Ginella / Grannus
K011365 Z567106
97.

152

CASTELLO BRANCO SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Cassin / Cassini I
M: Politese d`Ete / Italic Des Salines
K014299 DE418181202208
98.

153

CASTELLO BRANCO SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Cassin / Cassini I
M: Politese d`Ete / Italic Des Salines
K014299 DE418181202208
99.

287

CASTIGO DE AMOR HOL POL 2013 Ogier siwa F: Cascadello I / Casall
M: S-Con Line / Con Air
K023882 421000071313
100.

224

CATAMARAN HOL GER 2010 Wałach siwa/175 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Olraune / Cembridge
K021390 DE421000025210
101.

145

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
K020513 DE418184042811
102.

146

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
K020513 DE418184042811
103.

395

CATINA HOLST Niemcy 2010 klacz gniada F: Clarimo
M: Moreen
DE421000051810
104.

375

CATINA BLUE FG WURT GER 2010 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Paola S / Pik Solo
K027615 DE473730357410
105.

331

CELESTIA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
106.

239

CÉLINE WESTF POL 2014 Klacz siwa/168 F: Cordess / Clinton
M: Schimmel / Cristallo I
K026977 DE441411424014
107.

36

CELYNOS WLKP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Nevados S / Calvados Z
M: Celyna / Landor
K028145 616007520005015
108.

37

CELYNOS WLKP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Nevados S / Calvados Z
M: Celyna / Landor
K028145 616007520005015
109.

399

Centroplast Dinar SP Polska 2008 wałach ciemnogniada F: Qlestre
M: Dixi/Dixan
110.

323

CEREMBER ME M KWPN POL 2007 Klacz gniada/163 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
K020406 52821000891231
111.

363

CERVINIO H BAYER GER 2012 Ogier siwa/170 F: Cornet Oboleński
M: Pauline
Brak
112.

391

Chacco Blue As F:
M:
113.

176

CHACCO-LAUREN OLD POL 2010 Ogier ciemnogniada/- F: Chacco-Blue / Chambertini
M: Laura / Cortez
K020859 DE433331641010
114.

177

CHACCO-LAUREN OLD POL 2010 Ogier ciemnogniada/- F: Chacco-Blue / Chambertini
M: Laura / Cortez
K020859 DE433331641010
115.

334

CHACRAN OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada/173 F: Chacco Blue /
M: Calvia / Cartogram
K028055 DE418184073310
116.

315

CHANSONETTE DE REVEL SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Czata / Life And Liberty
K020242 616009660411610
117.

304

CHARIVARI 14 HOL POL 2009 Klacz biała F: Calido I / Cantus
M: K-Anastasia / Acobat II
K022422 DE421000527809
118.

100

CHE GUEVARA L HOL GER 2005 Ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: O-Contendra / Contender
K009346 DE421000633305
119.

101

CHE GUEVARA L HOL GER 2005 Ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: O-Contendra / Contender
K009346 DE421000633305
120.

112

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
K024928 DE421000190212
121.

113

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
K024928 DE421000190212
122.

303

CHERY GOLD D SP POL 2009 Wałach gniada F: Cordial / Colorado
M: Chocolett / Cheenook
K014197 POL009530008909
123.

202

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
K020116 616009540097410
124.

155

CHIARA HAN GER 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Christian / Cartani
M: Acordia / Acord II
K024554 DE431319633913
125.

156

CHIARA HAN GER 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Christian / Cartani
M: Acordia / Acord II
K024554 DE431319633913
126.

309

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
K020110
127.

193

CHOPPER BAYER GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Contendros
M: Koradina Nice to Know
K023787
128.

100

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
K020622 616009510343012
129.

99

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
K020622 616009510343012
130.

33

CINCINNATI HOL GER 2012 Wałach gniada F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Sophie / Silvester
K022364 DE421000215612
131.

34

CINCINNATI HOL GER 2012 Wałach gniada F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Sophie / Silvester
K022364 DE421000215612
132.

168

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
K018783 POL009660451007
133.

169

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
K018783 POL009660451007
134.

17

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
K022717
135.

18

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
K022717
136.

111

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
137.

112

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
138.

295

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana Du Pas / Quick Star
K022968 25000112273645F
139.

222

COKOWAAH HAN GER 2010 Klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
K022142 DE431316779710
140.

214

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
141.

124

COLORADO SP POL 2010 Wałach kasztanowata/178 F: Madison
M: Call girl
K017489 616098200005485
142.

125

COLORADO SP POL 2010 Wałach kasztanowata/178 F: Madison
M: Call girl
K017489 616098200005485
143.

327

COMANDER 12 OLD GER 2008 Ogier siwa/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Quolcenta / Cento
K024162 DE418181337008
144.

231

COME ON UWE HAN GER 2013 Wałach gniada/176 F: Contendro I / Contender
M: Cameron Diaz / Cornet Obolensky
K021921 DE431310077413
145.

266

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee I V / Calypso I I I
K009596
146.

354

CON AMORE OLD POL 2005 Wałach gniada/- F: Cartoon / Carthago
M: Centina Z / Cento
K011800 DE418180020305
147.

371

CONSTANTINE M HAN. GER 2012 Wałach gniada F: Contendro I
M: Wendura
K025714
148.

167

CONTI SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dionizos / Elvis
M: Contedra / Contender
K013471 616009600461608
149.

168

CONTI SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dionizos / Elvis
M: Contedra / Contender
K013471 616009600461608
150.

316

CONTI HOL GER 2009 Wałach gniada/168 F: CORRADO I
M: ULTRAIV
K017391 DE421000288009
151.

83

CORBELLA WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Cordess / Clinton
M: Farina De Laubry / Chin Chin
K026971 DE441410561913
152.

85

CORBELLA WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Cordess / Clinton
M: Farina De Laubry / Chin Chin
K026971 DE441410561913
153.

302

CORDELLI WESTF GER 2013 Wałach siwa/169 F: Cordess / Clinton
M: Winzerin As / Weinberg
K025211 DE441410264213
154.

238

CORELIA BLUE HAN POL 2013 Klacz gniada/171 F: Chacco Blue / Chambertin
M: Granrina Gatta / Graf Grannus
K024347 DE431319617113
155.

257

CORLEONE HOL GER 2010 Wałach siwa/172 F: Cachas / Caretino
M: Winona I / For Pleasure
K018371 DE421000138610
156.

296

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K021595 752004041201160
157.

376

COSTAKO SP POL 2015 Ogier kasztanowata/166 F: ——
M: ——
—— ——
158.

242

CRAZY CLASSIC OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Air / Contender
M: Ristona / Balou Du Rouet
K017579 DE418181419007
159.

318

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K026820 616009520037415
160.

129

CRESCENDO Z ZANGERSHEIDE POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z
M: Copia
K026975 104cu62 104cu62
161.

130

CRESCENDO Z ZANGERSHEIDE POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z
M: Copia
K026975 104cu62 104cu62
162.

26

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113
163.

27

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113
164.

293

CRISTAL HAN GER 2013 Wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
K023990 DE431310558813
165.

30

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
166.

31

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
167.

282

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
K014412 DE421000254404
168.

379

CYRANKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/178 F: Czarczaf / Ogar
M: Cyntia / Hamlet Go
K013026 POL007600302207
169.

350

D'OCYNK TRAKEŃSKA POL 2015 Wałach siwa/163 F: Cedrus
M: D-kore
Brak
170.

191

DALLOUSINA M OS GER 2010 Klacz gniada F: Balloussini / Baloubet Du Rouet
M: Dollar Girl / Lanacar
K024299 DE481810131110
171.

192

DALLOUSINA M OS GER 2010 Klacz gniada F: Balloussini / Baloubet Du Rouet
M: Dollar Girl / Lanacar
K024299 DE481810131110
172.

79

DAMBIS-J SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Qumball / Kimball
M: Dambarta / Miami Prince
K010992 616009670032504
173.

81

DAMBIS-J SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Qumball / Kimball
M: Dambarta / Miami Prince
K010992 616009670032504
174.

174

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
175.

175

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
176.

283

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada/- F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
K014234 528003000806018
177.

402

DEEJAY walach F:
M:
178.

372

DELILAH HOL POL 2010 Klacz gniada F: Awans / Vis Versa
M: Decybela / Szampan
K016373 6160060050610
179.

390

DIA TRAKEŃSKA POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bohun
M: Debora
brak
180.

71

DIA TRAKEŃSKA POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bohun
M: Debora
K025934
181.

133

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Dancing Queen / Sir Neel
K024084 POL009640053708
182.

134

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Dancing Queen / Sir Neel
K024084 POL009640053708
183.

170

DIACONTINA HAN GER 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus / Diarado
M: Elysa / Embassy I
K026084 DE431311405414
184.

171

DIACONTINA HAN GER 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus / Diarado
M: Elysa / Embassy I
K026084 DE431311405414
185.

141

DJACK D'JONES SF POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Tresor De Virton SFB
M: Nanie du Fort Vert / Bolero de Brecey
K026538 -
186.

142

DJACK D'JONES SF POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Tresor De Virton SFB
M: Nanie du Fort Vert / Bolero de Brecey
K026538 -
187.

213

DOLCE VITA WLKP POL 2011 Klacz gniada/160 F: Colox Cup /
M: Dulcynea /
K027266 616007600287411
188.

196

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada F: x
M: x
K024779
189.

250

DON SP POL 2011 Wałach gniada F: Dan/
M: Dosia/
K019185 616009600195711
190.

345

DONALD BAVARIAN GER 2012 Gleiding bay/167 F: Diarado
M: Cosa
None DE481810078212
191.

199

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada/// F: Marino
M: Deportacja
K023618 //
192.

322

DR. JONES KWPN POL 2008 Wałach siwa/171 F: Vingino / Voltaire
M: Zolavsca Fortuna / Casco
K018405 528003000811231
193.

92

DRAGON Wielkopolska Poch.trakeńskiego POL 2003 Wałach gniada/180 F: Ignam
M: Darling
K013529 brak
194.

94

DRAGON Wielkopolska Poch.trakeńskiego POL 2003 Wałach gniada/180 F: Ignam
M: Darling
K013529 brak
195.

253

DRIADA ZK WLKP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Dakar Z
M: Doria
LKRWZJ/1225/19 616007590061510
196.

286

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
K017712 DE418180634810
197.

386

Dżenetelmen 2015 wałach F:
M:
198.

397

Dżentelmen SP Polska 2015 wałach ciemnogniada/168 F: ELVARO
M: Dżinger
199.

210

E-ACTION B KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Oderna / Animo
K020045 528003200914363 105OG50
200.

7

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
brak
201.

8

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
brak
202.

85

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
203.

87

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
204.

313

ELWICA DN KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Wica Van De Hermitage / Ahorn
K018442 528003200906544 104WJ69
205.

368

EMETYTA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
K023880 POL 006 60 01532 05
206.

183

ENDEMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida
K014249 POL 009640045505
207.

184

ENDEMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida
K014249 POL 009640045505
208.

107

EPIZOD M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/170 F: Paradys
M: Epopeja
K013345 616009690043003
209.

108

EPIZOD M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/170 F: Paradys
M: Epopeja
K013345 616009690043003
210.

248

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Harley VDL
M: Varea Fortuna / Indoctro
K013792 104GY66
211.

135

ETNA HAN POL 2012 Klacz kasztanowata/171 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K022302 DE431312366312
212.

136

ETNA HAN POL 2012 Klacz kasztanowata/171 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K022302 DE431312366312
213.

153

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
214.

154

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
215.

299

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
K018380 528003201011252
216.

162

FEBRINA KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Vingino / Voltaire
M: L-Brina / Burggraaf
K023304 528003201011893
217.

163

FEBRINA KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Vingino / Voltaire
M: L-Brina / Burggraaf
K023304 528003201011893
218.

114

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
K023128 DE431310391711
219.

115

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
K023128 DE431310391711
220.

128

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Faldo / Purioso II
M: Volisa / Elmshorn
K016837 528003201005642
221.

129

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Faldo / Purioso II
M: Volisa / Elmshorn
K016837 528003201005642
222.

344

FIDORKA CZECH REPUBLIC CZE 2009 Mare bay/168 F: Federweiser
M: Geisha
None CZE009226709509
223.

203

FINISH SP POL 2014 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
K024999 616009591022814
224.

260

FINNA W KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Cally Z / Caretano Z
K024231 528003201011191 104QX59
225.

223

FIRST PLEASURE 5 HAN GER 2012 Wałach gniada/170 F: Firth O Lorne / For Pleasure
M: Louna / Landilot
K024604 DE431316892112
226.

27

FLASH BLUE B KWPN NED 2010 Wałach gniada/168 F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
K024541 528003201002887
227.

28

FLASH BLUE B KWPN NED 2010 Wałach gniada/168 F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
K024541 528003201002887
228.

232

FLEUR KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Lys Rouge / Lys De Darmen
M: Ziezo / Seinman
K021976 528003201006879
229.

310

FLIPJE KWPN NED 2010 Wałach gniada/175cm F: Carolus II
M: Bavanta v/d Renvillehoeve /Numero uno
K025560
230.

336

FLORYDA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Zinedine / Guidam
M: Febrina / Casmir Z
brak brak
231.

142

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
K011507 POL009670100607
232.

143

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
K011507 POL009670100607
233.

292

FRANKE KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Cambell / Cassini I
M: Mirda / Larne
K024563 528003201010737
234.

201

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
235.

338

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
K013984 616009510414309 104HO89
236.

70

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
237.

72

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
238.

188

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/- F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Ulmerette / Voltaire
K019622 528003201110003
239.

189

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/- F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Ulmerette / Voltaire
K019622 528003201110003
240.

175

GAMBIT PKSP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: Ginger/Landjonker S
K027608 616009661019414
241.

176

GAMBIT PKSP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: Ginger/Landjonker S
K027608 616009661019414
242.

321

GAPHIRA KWPN NED 2011 Klacz gniada/163 F: Diamant de Semilly
M: Saphira / Mr. Blue
K027225 528003201109120
243.

146

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada/- F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
K010933 W254115BWP
244.

147

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada/- F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
K010933 W254115BWP
245.

154

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Vantana D / Darco
K025777 BELW253076BWP
246.

155

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Vantana D / Darco
K025777 BELW253076BWP
247.

204

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
K020665 616009590145612
248.

332

GINES SP POL 2006 Wałach gniada/166 F: Harnaś /
M: Godiwa /
bpk -
249.

80

GIORGIO W OLD DEU 2004 Wałach ciemnogniada F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Ola-Ola / Giorgio
K008736
250.

82

GIORGIO W OLD DEU 2004 Wałach ciemnogniada F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Ola-Ola / Giorgio
K008736
251.

279

GIRALDO L KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cersina I / Indorado
K018982 528003201104318
252.

172

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
K019360 528003201107648
253.

173

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
K019360 528003201107648
254.

161

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: Waranta / Concorde
K021947 528003201107074
255.

162

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: Waranta / Concorde
K021947 528003201107074
256.

245

GOPLANA TYP POGRUBIONY POL 2009 Klacz gniada/- F: Kołczan / Kondeusz
M: Gala / nn
K022919 616999600367009
257.

198

GOTYK SP POL 2009 Wałach siwa/167 F: Libretto
M: Gloria
K019030 616 009 63 0148709
258.

301

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
259.

108

GRAND CRUZE L SP POL 2008 Wałach gniada/175 F: Cruzeiro L
M: Gazelle L
brak 2018
260.

109

GRAND CRUZE L SP POL 2008 Wałach gniada/175 F: Cruzeiro L
M: Gazelle L
brak 2018
261.

377

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
K023365
262.

319

GUINNESS NN POL 2006 Wałach gniada F: NN
M: NN
K022562
263.

381

H DOMINIQUE V KWPN BEL 2012 Wałach gniada F: Campbell VLD / Cassini I
M: Dominique V / Sam R
K023418 528003201205326
264.

259

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
K022414 528003201202486 105PS55
265.

270

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Cartano / Carthago
M: C'est Sym Bien / Contact V
K021796 528003201208360
266.

373

HANDSOME KWPN NED 2012 Wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
267.

275

HASTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: HONWED
M: HEJA
BRAK 009640032708 106BW66
268.

148

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Dionizos
M: Haidi
K026898 616009661583211
269.

149

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Dionizos
M: Haidi
K026898 616009661583211
270.

38

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
K022311 LTU002520242611
271.

39

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
K022311 LTU002520242611
272.

226

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
K014250 BELW263735BWP
273.

339

HERAS VAN'T VERAHOF BWP BEL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Carabas vd Wateringhoeve / Toulon
M: Southern Queen / South Gale
K020084 BELW261350BWP
274.

337

HIGH BOOTS D'IVE Z Z POL 2015 Ogier kasztanowata/163 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Delilah d'Ive Z / Darco
brak brak
275.

264

HINDIRA KWPN NED 2012 Klacz gniada/- F: Eldorado Van De Zeshoek /
M: Indira /
brak -
276.

164

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
K019467 LTU002520159706 104XD55
277.

165

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
K019467 LTU002520159706 104XD55
278.

15

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
K023810 528003201209132
279.

364

HRABIA SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: ojciec
M: matka
brak brak
280.

225

ICOON JN KWPN NED 2013 Ogier gniada/167 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Imolga / Nimmerdor
K023081 528003201303231
281.

388

ILFAST KWPN HOL 2014 wałach F: BRELIN
M:
282.

401

Ilfast KWPN Hol 2014 O F: Brelin
M: -/Darco
283.

389

IRMA KWPN NED 2013 Klacz gniada/170 F: Numero Uno
M: Nerma
K026769 528003201301387
284.

117

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
K007335 09248 102YT08
285.

118

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
K007335 09248 102YT08
286.

355

IRYS WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
K013059
287.

127

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa/- F: Cantanis / Cantus
M: Izogona / Cisoń
K017114 616007610220209
288.

128

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa/- F: Cantanis / Cantus
M: Izogona / Cisoń
K017114 616007610220209
289.

267

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D’18 BWP BEL 2009 Gleiding bay/170 F: None
M: None
None 056002W00291753 106EY98
290.

84

JASTINE SP POL 2005 Klacz kara/- F: Ever For Pleasure / Espri
M: Jurta / Firstgraaf
K012855 POL009580422305
291.

86

JASTINE SP POL 2005 Klacz kara/- F: Ever For Pleasure / Espri
M: Jurta / Firstgraaf
K012855 POL009580422305
292.

159

JAVA KWPN NED 2014 Wałach kara/179 F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Whisperer / Indoctro
K027337 528003201402161
293.

160

JAVA KWPN NED 2014 Wałach kara/179 F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Whisperer / Indoctro
K027337 528003201402161
294.

157

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
K025776 056002W00290674
295.

158

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
K025776 056002W00290674
296.

277

JE T'AIME SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Kilian 38
M: Jemioła
brak 616009600113114
297.

261

JERIMO KWPN NED 2014 Wałach gniada/brak F: El Primero
M: Brak
K026984 brak
298.

308

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
K017974 POL009600090508 105KP52
299.

330

JOIN BREAKER SW Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Klacz kasztanowata/172 F: Action Breaker
M: Acorda Z
brak z
300.

400

Julius KWPN Hol 2014 F: Cidane/Bruin
M: Elle-Fomia
301.

397

JULUS KWPN HOL wałach gniada F: CIDABE
M:
302.

326

Jurry Blue K KWPN Hol 2014 O kaszt F: Zirocco Blue VDL/
M: Naomi/Cordalme Z
POL009640011509
303.

396

JURY BLUKA KWPN HOL ogirer kaszt F: Zirokko
M: Nabab de Reve
304.

220

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Iluzjon / Luron
M: Jejmościanka / Justin Damiro
K017745 616009600228110
305.

325

Juventus KWPN Hol 2014 O kaszt F: Harley VDL/Haerd breaker
M: Fiechique D.M./Nabab de Revel
306.

398

JUVENTUS KWPN HOL ogier kaszt F: Harley V DE L
M:
307.

263

K’S CHOICE KWPN NED 2015 Wałach dereszowata/165 F: Emir R /
M: B good M /
brak -
308.

288

KAILY Czeska Gorąco-Krwista CZE 2008 Klacz kasztanowata/169 F: Radegast
M: Kentaur
K017057 203 009 226779507
309.

218

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
K021672 616009520054311
310.

207

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo / Caletto's Son
M: Kastylia / Turbud Imbir
K019995 616009660324311 106BE67
311.

365

KARDROCK VAN NAVAGNE BWP BEL 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Hardrock Z / Heartbreaker
M: Ewhirtini II Van Het Kaizerhof / Abiran / Abirian
K020621 056002W00295694
312.

241

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Love Affair
M: Kaloe
K017281
313.

262

KERRY-FULL WESTFALEN RUS 2015 Gleiding bay/175 F: Quilano
M: Eiforia
None None
314.

217

KING KONG CARLOS KWPN POL 2015 Wałach gniada/174 F: Etoulon
M: Indoctro
Brak Brak
315.

150

KOKAINA HIPPICA HOL POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: La Silla / Lord Sinclair
K027005 DE418180093914
316.

151

KOKAINA HIPPICA HOL POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: La Silla / Lord Sinclair
K027005 DE418180093914
317.

291

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
K015556 616009540044809
318.

233

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 Wałach gniada F: Cherry Cordial / Cordial
M: Kariera / Sofix
K023432 616009530082613
319.

139

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
320.

140

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
321.

386

KORSARZ SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Loxley
M: Kora
K017354 616009661586809
322.

403

KORSARZ walach F:
M:
323.

258

L'COLANTOS SP POL 2011 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
K019781 616009661580811 105HD33
324.

105

LA VULKANO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: La Marina L / Marino
K021786 616009610020612
325.

106

LA VULKANO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: La Marina L / Marino
K021786 616009610020612
326.

405

LACHATI WESTFALSKA POL 2011 Klacz gniada F: LANCER III
M: CHANTAL
K021715 DE441411166011
327.

320

LACJUM SP POL 2014 Wałach gniada F: Vittorio /
M: La Callas Z /
K025942
328.

326

LADY TDE SP POL 2009 Klacz siwa/170 F: Goder / Oder
M: Limba / Castilio
K016253 POL009640011509
329.

393

LAMBI II Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: EVER FOR PLEASURE
M: LUSSI
K019865
330.

406

LAMBI II SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Ever For Pleasure
M: Lusi
K019865
331.

122

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
K019845 DE441411588610
332.

123

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
K019845 DE441411588610
333.

392

LARIDOR HOLST NIEMCY 2012 wałach gniada F: LARIMAR
M: JULISCHA
334.

402

Laridor HOL Niemcy 2012 wałach gn F: Larimar
M: Julischa/nimedor
335.

35

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
336.

36

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
337.

209

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 Wałach ciemnogniada F: Game-Boy D'10 / Winningmood van de Arenber
M: Nastaja / Voltaire
K022386 056002W00299716 105BB48
338.

392

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada F: SOLARIS
M: Lunia
brak
339.

407

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada F: SOLARIS
M: Lunia
brak
340.

404

LE SOLEY SP POL 2012 Wałach gniada F: Solaris
M: Lunia
brak
341.

353

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
K020737 DE431310519911
342.

185

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada/- F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Sprehe All The Best / Almox Prints J
K011126 DE433331593907
343.

186

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada/- F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Sprehe All The Best / Almox Prints J
K011126 DE433331593907
344.

187

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
K022002 056002W00297758
345.

188

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
K022002 056002W00297758
346.

252

LINTO HOLST POL 2011 Gleiding bay/170 F: Limbus
M: Wembley
None
347.

56

LOARA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: TANGELO
M: LALOUPA Z
BRAK 616009510236515
348.

58

LOARA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: TANGELO
M: LALOUPA Z
BRAK 616009510236515
349.

158

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Vandamme
M: Larysa K
K017375 616009610115510
350.

159

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Vandamme
M: Larysa K
K017375 616009610115510
351.

236

LORDANZ OLD POL 2010 Wałach gniada/170 F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
K017810 DE431316959810
352.

294

LORDI HAN GER 2014 Wałach gniada/- F: Lord Pizarro / Lord Pezi
M: Dior / Diarado
K026047 DE431310232914
353.

116

LORIDA PP HAN POL 2014 Klacz gniada/171 F: Lordanos / Landos
M: Alida / Aloube Z
K027200 DE431316852214
354.

117

LORIDA PP HAN POL 2014 Klacz gniada/171 F: Lordanos / Landos
M: Alida / Aloube Z
K027200 DE431316852214
355.

126

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
K021913 DE418180199612
356.

127

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
K021913 DE418180199612
357.

358

LUCKY LUKE Pełna Krew Angieslka POL 2013 Wałach ciemnogniada/164 F: ROULETTE
M: LORENA
BRAK BRAK
358.

179

LUISIANA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada/163 F: Alywar / Alydar
M: Lolita / Jape
K013721 POL007000000524
359.

180

LUISIANA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada/163 F: Alywar / Alydar
M: Lolita / Jape
K013721 POL007000000524
360.

385

ŁYŻWIARZ SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Star
M: Ładna
Brak
361.

389

Łyżwiarz F:
M:
362.

285

MERLIN VAN'T HEIKE BWP CZE 2012 Wałach gniada F: Epleaser Van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde Van't Goovahof / Grandeur
K024495 056002W00302716
363.

307

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP POL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
K027828 056-002-W00303294
364.

329

MIRAH MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Miranda
K023909
365.

186

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
366.

187

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
367.

407

MISTER STAKKATO S PZHK POL 2011 Wałach gniada F:
M: Magia
K020359
368.

401

Mister Zinedine 2011 G F: BISHOF L
M: BRENDY
369.

409

MISTER ZINEDINE S WLKP POL 2014 Ogier ciemnogniada/172 F: Zinedine
M: Magia
K024736 616007670081114
370.

297

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas / Reitar
M: Malaruna/Arianin
K023538 POL732010064713
371.

335

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada/172 F: Almanzor L
M: Mazepa
Brak 616009600117814
372.

300

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: Markies V /
M: Nirwana / Revel
K024599 616009600175011
373.

367

NAJDI KUC POL 2005 Klacz inna/kuc:145 cm F: Nazar
M: Nawodna I
brak POL 013 60 00485 05
374.

211

NATIONS CUP SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Naomi / Niagara
K022899 616007600275512
375.

81

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
K012594 POL009600290707
376.

83

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
K012594 POL009600290707
377.

366

NELSON WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
K021648 616 007 60 0283910
378.

134

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
K021849 POL013520044804
379.

135

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
K021849 POL013520044804
380.

269

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
K026683 056015Z55680812
381.

406

NINTO CHICO WESTF POL 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
K013858
382.

383

NIOBE WLKP POL 2015 Klacz siwa/170 F: Szaman /
M: Nebraska / Machandel
K026985 616007600034915
383.

343

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K013878 POL009530021508
384.

359

NIXON JS —- SHN 2013 Wałach gniada/—- F: —-
M: —-
—- —-
385.

380

NORITO SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Marino /
M: Nauma / Vilnius
K020653 616009600112812
386.

119

O'QUICK BH LTU 2014 Klacz kasztanowata F: Charmeur
M: Orange girl
.
387.

120

O'QUICK BH LTU 2014 Klacz kasztanowata F: Charmeur
M: Orange girl
.
388.

93

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/- F: Otill / Luron
M: Milka / nn
K017071 POL009660837408
389.

95

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/- F: Otill / Luron
M: Milka / nn
K017071 POL009660837408
390.

87

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
K016456 POL732010050910
391.

89

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
K016456 POL732010050910
392.

90

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V /
M: Parada / Revel
K027376 616009600175611
393.

92

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V /
M: Parada / Revel
K027376 616009600175611
394.

244

PASCAL S SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: QULESTER
M: PASJA
K014624 BRAK
395.

76

PERFECTO SP POL 2010 Wałach gniada/162 F: Domel
M: Progis
k016501 616 009 52 00045 10
396.

78

PERFECTO SP POL 2010 Wałach gniada/162 F: Domel
M: Progis
k016501 616 009 52 00045 10
397.

123

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: anama / Clear To Jump St Gyvan Z
K023305 616007610118212
398.

124

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: anama / Clear To Jump St Gyvan Z
K023305 616007610118212
399.

273

PETUNIA SP POL 1999 Klacz gniada/164 F: Harnaś
M: Polisa
K014218 616009660555499
400.

281

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
401.

121

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
K019695 DE421000111511
402.

122

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
K019695 DE421000111511
403.

388

PIEROT KUC WAL Polska 1999 wał siwa/138 F: Jantar
M: Petra
404.

395

Pierot wałach F:
M:
405.

41

PIPPA VD HEFFINCK Belgisch Warmbloedpaard BEL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: For Pleasure
M: Casilla vd Heffinck
Brak Brak
406.

42

PIPPA VD HEFFINCK Belgisch Warmbloedpaard BEL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: For Pleasure
M: Casilla vd Heffinck
Brak Brak
407.

94

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
K021860 616 006550152311
408.

110

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
K018508 616009600276411 105UA36
409.

111

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
K018508 616009600276411 105UA36
410.

125

PRETTY GIRL SP POL 2011 Klacz skarogniada/168 F: Cador / Catoki
M: Pretty Woman / Gracieux
K023465 616009640072511
411.

126

PRETTY GIRL SP POL 2011 Klacz skarogniada/168 F: Cador / Catoki
M: Pretty Woman / Gracieux
K023465 616009640072511
412.

271

PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS BAYER POL 2011 Klacz gniada/174 F: Conthargos
M: Pippilotta
brak DE 481 810054011
413.

86

QIURORA HOLSZTYŃSKA POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
K027288 DE421000619809
414.

88

QIURORA HOLSZTYŃSKA POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
K027288 DE421000619809
415.

63

QUAMAR HAN GER 2011 Klacz gniada/brak F: Quaid
M: Luzy
K019698 DE431314313611
416.

65

QUAMAR HAN GER 2011 Klacz gniada/brak F: Quaid
M: Luzy
K019698 DE431314313611
417.

181

QUANTUM BLUE SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: QUINTERO
M: CHAJANNA
brak DE418185022813
418.

182

QUANTUM BLUE SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: QUINTERO
M: CHAJANNA
brak DE418185022813
419.

351

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
K014795 DE421000369903
420.

144

QUIN DE REVEL OLD POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Prestige II / Calido
K025506 DE418182535412
421.

145

QUIN DE REVEL OLD POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Prestige II / Calido
K025506 DE418182535412
422.

156

QUIRO 5 OLD POL 2008 Wałach gniada/. F: Quidam's Rubin
M: Winanda/ Landor S
K016241 DE433331028708
423.

157

QUIRO 5 OLD POL 2008 Wałach gniada/. F: Quidam's Rubin
M: Winanda/ Landor S
K016241 DE433331028708
424.

347

QUITAINA BAV GER 2014 Klacz kara/168 F: Question D‘honneur B /
M: Calla /
brak DE481810287813
425.

143

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
K011901 POL007610061908
426.

144

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
K011901 POL007610061908
427.

173

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
K015466 POL009520048308
428.

174

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
K015466 POL009520048308
429.

190

RAVIVIA P SP POL 2014 Klacz siwa/160 F: Coriano's Ass
M: Raphaella P / Correro
K025418 616 009 61 00085 14
430.

191

RAVIVIA P SP POL 2014 Klacz siwa/160 F: Coriano's Ass
M: Raphaella P / Correro
K025418 616 009 61 00085 14
431.

251

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
K018670
432.

89

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino / Langraf I
M: Romica R / Campari M
K021677 616009540120912
433.

91

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino / Langraf I
M: Romica R / Campari M
K021677 616009540120912
434.

28

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
K020740 616009610012912
435.

29

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
K020740 616009610012912
436.

96

RICCO SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
K015892 POL009660212808
437.

97

RICCO SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
K015892 POL009660212808
438.

118

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
K023624 056015Z55775410 105BB45
439.

119

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
K023624 056015Z55775410 105BB45
440.

289

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
K013348 POL009590099408
441.

151

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/- F: Faust Z / Furioso II
M: Raolia / Campari M
K019783 616009610183310
442.

152

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/- F: Faust Z / Furioso II
M: Raolia / Campari M
K019783 616009610183310
443.

106

SANTORINI L HOL GER 2011 Klacz gniada F: Urleven Piron / Hurlevent
M: Vinja III / Caretino
K018981 DE421000142111
444.

107

SANTORINI L HOL GER 2011 Klacz gniada F: Urleven Piron / Hurlevent
M: Vinja III / Caretino
K018981 DE421000142111
445.

6

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Sarasota
K020397 616 009 59 02 05811
446.

7

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Sarasota
K020397 616 009 59 02 05811
447.

384

SAVANNAH F:
M:
448.

387

Savannah F:
M:
449.

91

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 105TR10
450.

93

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 105TR10
451.

103

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Acobada / Acobat II
K020678 528003201109504
452.

104

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Acobada / Acobat II
K020678 528003201109504
453.

212

SEKKO J OLDENBURSKA POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Karbon
M: Serwatka
Brak 616009600282011
454.

200

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Karbon
M: Serwantka
K022085 616009600306210
455.

54

SIBILLA SP POL 2013 Klacz gniada F: Biscayo / Contendro I
M: S Easy Fly Ex Easy Fly / Sir Shutterfly
K022579 616009510252913
456.

56

SIBILLA SP POL 2013 Klacz gniada F: Biscayo / Contendro I
M: S Easy Fly Ex Easy Fly / Sir Shutterfly
K022579 616009510252913
457.

169

SILVER BOY OLD. POL 2007 Wałach siwa F: Silverstone
M: Miss Amor
K011170
458.

170

SILVER BOY OLD. POL 2007 Wałach siwa F: Silverstone
M: Miss Amor
K011170
459.

247

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Arenda / Elpar
K007396 POL009660474402
460.

278

SIR SAPPORO MK OLD GER 2012 Wałach gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Chacbelle / Chacco-Blue
K022099 DE418185043412
461.

149

SIR STAKKATO HAN GER 2005 Ogier ciemnogniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Monique / Maurice
K010830 DE431310833406
462.

150

SIR STAKKATO HAN GER 2005 Ogier ciemnogniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Monique / Maurice
K010830 DE431310833406
463.

235

SKYWALKER LAZAR OLD POL 2015 Ogier gniada/168 F: Nabab De Reve / Quidam de Revel
M: Vogue / Darco
K026989 DE43333905415
464.

387

SON CONTENDER F:
M:
465.

405

Son Contender 2013 F:
M:
466.

182

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada/- F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
K013394
467.

183

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada/- F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
K013394
468.

409

SORENTO wałach F:
M:
469.

237

STAKKATO LAZAR OLD POL 2014 Klacz skarogniada/168 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Carmen S / Cancoon
K026987 DE433330923814
470.

206

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa/167 F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
K019652 DE433334015110
471.

66

SUPREME HANOWERSKA POL 2009 Klacz kara/165 F: Edgar
M: Vorbuch 2
K023966 DE431319633809
472.

192

SYLVESTER BAYER GER 2013 Ogier ciemnogniada/- F: Sandro Boy / Sandro
M: Raritat / Rabitat Z
K026081 DE481810001913
473.

193

SYLVESTER BAYER GER 2013 Ogier ciemnogniada/- F: Sandro Boy / Sandro
M: Raritat / Rabitat Z
K026081 DE481810001913
474.

88

SYLVIAN RK OLDEMBURG GER 2013 Ogier kasztanowata/172 F: Swarovski
M: ST.PR.St
brak DE489-944-13
475.

90

SYLVIAN RK OLDEMBURG GER 2013 Ogier kasztanowata/172 F: Swarovski
M: ST.PR.St
brak DE489-944-13
476.

396

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K019540 616009540018610 105DW46
477.

115

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
K024063 616009600155113
478.

116

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
K024063 616009600155113
479.

216

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
K015066 POL013670111606
480.

280

TITINKA SP POL 2013 Klacz gniada/mk:161 F: El Salvador /
M: Tinta /
K025212 616009510252713
481.

132

TJUNMIRA LA NEBBIA WLKP POL 2010 Klacz siwa/164cm F: Tjungske / Carthago Z
M: Robertina / Quamiro
K021851 616007610059710
482.

133

TJUNMIRA LA NEBBIA WLKP POL 2010 Klacz siwa/164cm F: Tjungske / Carthago Z
M: Robertina / Quamiro
K021851 616007610059710
483.

284

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Spartacus / Stakkato
K022584 616009510253413
484.

265

TRAJAN SP POL 2012 Wałach siwa/- F: Quality Time / Quantum
M: Quality Time / Quantum
K021487 616009510342912
485.

227

UCCELLA Z HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
486.

246

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago
M: Nais De La Pomme / Darco
K023573 25000108787592T
487.

325

URMEL 104 HOL GER 2005 Klacz gniada F: Capitol 3 / Capitano
M: Wega I / Landgraf I
K020488 DE421009000105
488.

52

UTRATA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: VITTORIO
M: CASSARA
K026922 616 009 51 01356 14
489.

54

UTRATA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: VITTORIO
M: CASSARA
K026922 616 009 51 01356 14
490.

120

VELVET BH LTU 2011 Ogier F: Centuryo
M: Vaillante
.
491.

121

VELVET BH LTU 2011 Ogier F: Centuryo
M: Vaillante
.
492.

55

VENEZIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Quality Time
M: Emy
K022602
493.

57

VENEZIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Quality Time
M: Emy
K022602
494.

215

VERONA OS GER 2013 Klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
495.

385

VHS CASTELLA F:
M:
496.

403

VHS Castella 2013 F:
M:
497.

333

VHS RAMOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada/168 F: Bockman's Looping
M: Ramona
K021467 616 009 69 00420 12
498.

160

VICTORY SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Cros / Chambertin
M: Valencia / Compliment
K021722 616009640007512
499.

161

VICTORY SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Cros / Chambertin
M: Valencia / Compliment
K021722 616009640007512
500.

205

WAKE ME UP SP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Wygoda / Danko
K023271 616009640043911
501.

98

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
K023681 616009510253213
502.

99

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
K023681 616009510253213
503.

369

WASABI SP POL 2014 Wałach siwa/167 F: Aston Martin
M: Wild Pleasure
Brak
504.

138

WEDOG PRIDE N JOY KUC WALIJSKI POL 2012 Klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
K025821
505.

139

WEDOG PRIDE N JOY KUC WALIJSKI POL 2012 Klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
K025821
506.

34

WENDY SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Karbit
M: Wenus
K027222 616009520056812
507.

35

WENDY SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Karbit
M: Wenus
K027222 616009520056812
508.

384

WERBUNEK WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Kaliniec
M: Wesoła
K015710
509.

290

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada/- F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
K020299 616009640020010
510.

102

WESTFALIA L WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
K022801 DE441410800213
511.

103

WESTFALIA L WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
K022801 DE441410800213
512.

109

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
K027920 NLD003201203084 106HA79
513.

110

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
K027920 NLD003201203084 106HA79
514.

37

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K019354 DE431312320908
515.

38

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K019354 DE431312320908
516.

317

WIGOR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Grom
M: Wiga
K013270 POL007600225506
517.

342

WIWIANA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/162 F: Salomon
M: Witara
Brak 616009640044515
518.

53

ZABAWA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Biscayo /
M: Z Farina / Zacharov
K026918 616009510236215
519.

55

ZABAWA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Biscayo /
M: Z Farina / Zacharov
K026918 616009510236215
520.

314

ZAGORKA DURANTE KWPN POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Centurano / Canturo
M: Pescara / Lennard
K022070 528003000805948
521.

228

ZICO L SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Zuline / Phin Phin
K027231 616009610044714
522.

382

ZORINA SP POL 2011 Klacz gniada/172 F: Solaris / Stalypso
M: Zorza / Aravel II
K022160 616009610139411
523.

255

ZORKA TYP SZLACHETNY POL NN Klacz gniada/mk:153 F: NN
M: NN
brak Brak
Rider Club
Competition
Prize
Bado Gabriela Kielecki KJ
11,00
400
SUM:
411.00
Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
200
SUM:
200.00
Błaszczak Julia bpk
50
50
200
300
SUM:
600.00
Cebula Olga Jeździecki Klub Sportowy Equita
25
25
SUM:
50.00
Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
10
SUM:
10.00
Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
200
SUM:
200.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
55
50
SUM:
105.00
Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
400
SUM:
400.00
Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
100
SUM:
100.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
200
10
SUM:
210.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Gutorska Maja KJ Infernal Team
40
40
SUM:
80.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
100
500
SUM:
600.00
Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
15
SUM:
15.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
11,00
SUM:
11.00
Januszkiewicz Kaja Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
220
SUM:
220.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
10
110,00
SUM:
120.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
100
SUM:
100.00
Karpenko Roman Horsefarm39
300
300
400
SUM:
1000.00
Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
15
150
SUM:
165.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
11,00
1000
1000
2500
SUM:
4511.00
Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
50
100
300
SUM:
450.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
10
100
SUM:
110.00
Krajewski Damian Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1000
SUM:
1000.00
Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
400
200
100
SUM:
700.00
Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
55,00
10
SUM:
65.00
Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
200
300
SUM:
500.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
1200
400
3500
SUM:
5100.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
30
100
SUM:
130.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
11,00
3500
5000
SUM:
8511.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
110,00
220,00
50
SUM:
380.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
400
SUM:
400.00
Kufel Artur WKJ Lublin
20
400
SUM:
420.00
Lewandowski Aleksander KJ Arpav
11,00
100
20
11,00
400
SUM:
542.00
Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
10
SUM:
10.00
Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
750
220,00
500
11,00
400
SUM:
1881.00
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki Klub Jeździecki
80
100
SUM:
180.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
55,00
SUM:
55.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
110,00
400
SUM:
510.00
Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
50
SUM:
50.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
10
SUM:
10.00
Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
165
SUM:
165.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
750
SUM:
750.00
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
40
SUM:
40.00
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
200
400
SUM:
600.00
Olesiński Mariusz UKS Volteo
75
SUM:
75.00
Ostapczuk Martyna bpk
100
SUM:
100.00
Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
100
500
1500
SUM:
2100.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
330,00
200
10
100
150
55,00
11,00
500
SUM:
1356.00
Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
300
SUM:
300.00
Pawlicka Dajana St. Kraju Jumping Team
11,00
SUM:
11.00
Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
110
SUM:
110.00
Pietrzak Kaja MKJ Nenia w Pasłęku
200
SUM:
200.00
Pogodzińska Sonia KJ CH Jaszkowo
50
SUM:
50.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
400
SUM:
400.00
Ptaszyńska Julia KJ Plejada
30
SUM:
30.00
Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
440,00
110,00
300
500
200
SUM:
1550.00
Rębisz Anna LKJ w Gałkowie
150
100
SUM:
250.00
Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
50
20
3500
110,00
100
SUM:
3780.00
Rogalewska Oliwia KJ Arpav
200
SUM:
200.00
Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
20
200
200
SUM:
420.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
550,00
SUM:
550.00
Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
10
SUM:
10.00
Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
1000
1500
100
SUM:
2600.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
100,00
400
1000
100
300
400
20
100
SUM:
2420.00
Szejner Jagoda Budzyński KS Kłos
100
SUM:
100.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
330,00
300
1200
SUM:
1830.00
Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
1600
100
SUM:
1700.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
300
SUM:
300.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
650
10
400
SUM:
1060.00
Tovarnak Sabrina Czech Republic
150
SUM:
150.00
Tovarnak Sabrina Czech Republic
10
10
10
100
SUM:
130.00
Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
40
25
28
SUM:
93.00
Tsapin Artiem bpk
100
SUM:
100.00
Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ
20
1200
100
SUM:
1320.00
Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
10
SUM:
10.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
100
50
100
SUM:
250.00
Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
500
SUM:
500.00
Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
50
SUM:
50.00
Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
11,00
750
SUM:
761.00
Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
825,00
50
200
SUM:
1075.00
Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
10
SUM:
10.00
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2400
SUM:
2400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
KJ Agro-Handel Śrem
2019-07-28
25
2019-07-26
24
JULUS (397)
2019-07-26
36
2019-07-27
17
JUVENTUS (398)
2019-07-26
37
2019-07-27
21
2019-07-28
Abaimov Artem
KJ Agro-Handel Śrem
2019-07-26
1
2019-07-27
12
2019-07-27
12
2019-07-28
5
Babiej Julia
bkp
D'OCYNK (350)
2019-07-26
2019-07-26
2019-07-27
8
2019-07-27
31
Babiej Julia
BPK
DIA (390)
2019-07-26
2019-07-27
Bado Gabriela
Kielecki KJ
2019-07-26
13
11,00
2019-07-27
2019-07-28
19
ELWICA DN (313)
2019-07-26
4
400
2019-07-28
Belova Maria
Horsefarm39
2019-07-28
Bembenek Joanna
JKS u Robsonów
PADWA (92)
2019-07-26
62
2019-07-26
3
2019-07-26
53
2019-07-27
42
2019-07-27
2019-07-28
22
OLINA (95)
2019-07-26
54
2019-07-26
40
2019-07-27
24
2019-07-27
20
2019-07-28
12
Bemong Maria
KJ Galiny
ALMAR (185)
2019-07-26
60
2019-07-26
2019-07-26
65
2019-07-27
2019-07-27
58
2019-07-28
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
FINISH (203)
2019-07-26
2019-07-26
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
FINISH (203)
2019-07-26
48
2019-07-27
47
2019-07-28
50
GERY (204)
2019-07-26
37
2019-07-27
3
200
2019-07-27
4
2019-07-28
36
Białek Zuzanna
FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
EMETYTA (368)
2019-07-26
42
2019-07-26
48
2019-07-27
37
2019-07-27
38
2019-07-28
8
Biały Julia
KS AZS UWM OLSZTYN
2019-07-26
42
2019-07-26
19
2019-07-27
18
2019-07-27
11
Błaszczak Julia
bpk
2019-07-26
59
2019-07-27
8
50
2019-07-28
20
2019-07-26
43
2019-07-27
47
2019-07-28
9
50
KAPITO (207)
2019-07-26
2019-07-27
20
2019-07-28
38
2019-07-26
7
200
2019-07-27
5
300
2019-07-28
17
Borys Julia
Bez przynależności klubowej
ENDEMIT (184)
2019-07-26
49
2019-07-26
54
2019-07-27
56
2019-07-28
17
Cebula Olga
Jeździecki Klub Sportowy Equita
GLITTER (173)
2019-07-26
52
2019-07-26
4
25
2019-07-26
2019-07-27
31
2019-07-27
2019-07-28
4
25
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
CHELBY (112)
2019-07-26
49
2019-07-26
58
2019-07-27
22
2019-07-28
34
CARUNO 3 (113)
2019-07-26
33
2019-07-28
33
Czajkowska Marta
BPK
WIGOR (317)
2019-07-26
54
2019-07-26
59
2019-07-27
2019-07-27
45
Czarnecki Dawid
Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
2019-07-26
24
2019-07-27
22
2019-07-28
61
BERETTA (361)
2019-07-26
71
2019-07-27
13
10
2019-07-28
14
BELLISIMA (362)
2019-07-26
62
2019-07-27
45
2019-07-28
COSTAKO (376)
2019-07-26
6
2019-07-27
6
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-07-26
47
2019-07-26
30
2019-07-27
50
2019-07-28
14
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-07-26
6
200
2019-07-26
15
2019-07-28
20
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
2019-07-26
11
2019-07-26
40
2019-07-27
14
2019-07-27
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
COLA CAO (214)
2019-07-26
10
2019-07-26
22
2019-07-27
28
2019-07-28
7
VERONA (215)
2019-07-26
24
2019-07-26
30
2019-07-27
30
2019-07-27
4
55
2019-07-28
4
50
Dettlaff Marta
JKS Fer Więckowice
2019-07-26
26
2019-07-27
8
Dettlaff Marta
JKS Fer Więckowice
2019-07-26
60
2019-07-27
50
2019-07-28
49
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
WESFALIA (290)
2019-07-26
40
2019-07-26
25
2019-07-27
14
2019-07-28
42
KOLA (291)
2019-07-26
53
2019-07-26
64
2019-07-27
4
2019-07-28
47
Dudkowska Monika
BLG Consulting Januszewo
SORENTO (409)
2019-07-28
10
Dzipanow Maja
LKJ w Gałkowie
2019-07-26
8
2019-07-26
20
2019-07-27
1
400
2019-07-27
13
2019-07-28
10
Fisiak Marta
BPK (LOD)
RAVIVIA P (191)
2019-07-26
2019-07-26
19
2019-07-27
34
2019-07-27
42
2019-07-28
10
Florkiewicz Agata
St. KS Chojnów
2019-07-26
40
2019-07-26
2019-07-27
23
2019-07-28
2019-07-28
16
Galocz Masza
Klub Jazdy Konnej Romico
SCYTIA (93)
2019-07-26
2019-07-26
39
2019-07-26
2019-07-27
12
2019-07-27
2019-07-28
1
100
Gilla Błażej
Pomorska LJ w Dziemianach
2019-07-26
63
2019-07-27
16
2019-07-28
11
LARIDOR (392)
2019-07-26
28
2019-07-27
17
2019-07-28
26
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
DANTOS (283)
2019-07-27
2019-07-26
10
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
DANTOS (283)
2019-07-27
20
TRACJA (284)
2019-07-26
21
2019-07-27
23
2019-07-28
4
200
2019-07-26
33
2019-07-27
32
2019-07-28
39
DUCATI (286)
2019-07-26
60
2019-07-27
11
10
2019-07-28
34
2019-07-27
31
2019-07-28
37
2019-07-26
21
2019-07-27
37
2019-07-28
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
SUPREME (66)
2019-07-26
51
2019-07-26
2019-07-26
2019-07-27
2019-07-27
55
2019-07-28
32
Godek Tomasz
LKJ w Gałkowie
TITINKA (280)
2019-07-26
56
2019-07-26
50
2019-07-27
6
2019-07-27
34
2019-07-28
7
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
CADORO (50)
2019-07-26
42
2019-07-27
51
2019-07-27
25
2019-07-28
45
2019-07-26
54
2019-07-26
54
2019-07-27
6
100
2019-07-28
12
Gowkielewicz Małgorzata
DEEJAY (402)
2019-07-27
3
2019-07-27
30
Gutorska Maja
KJ Infernal Team
RUBIN (289)
2019-07-26
13
2019-07-27
5
40
2019-07-28
5
40
Hejduk Aleksandra
JKS Salio
PASCAL S (244)
2019-07-26
2019-07-26
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
ASTERIX (167)
2019-07-26
CONTI (168)
2019-07-26
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
ASTERIX (166)
2019-07-26
44
2019-07-26
28
2019-07-27
25
2019-07-27
18
2019-07-28
15
CONTI (167)
2019-07-26
74
2019-07-27
60
2019-07-28
57
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
BALANS (166)
2019-07-26
42
2019-07-26
23
2019-07-27
19
2019-07-27
2019-07-28
15
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2019-07-26
73
2019-07-26
11
2019-07-27
48
2019-07-28
2019-07-26
76
2019-07-27
19
HIPOIDAS (164)
2019-07-26
8
100
2019-07-26
8
2019-07-27
2019-07-28
6
500
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2019-07-26
2019-07-27
2019-07-26
6
2019-07-27
11
2019-07-28
5
15
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2019-07-26
19
2019-07-28
58
2019-07-27
57
Jaczynowska Marta
St. SKJ Bobrowy Staw
2019-07-26
43
2019-07-26
20
2019-07-27
17
2019-07-27
19
2019-07-28
7
Janiszewska Magdalena
brak
HAVENA (149)
2019-07-26
2019-07-26
61
2019-07-27
2019-07-27
2019-07-28
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2019-07-26
10
11,00
2019-07-27
37
2019-07-28
25
CLICQUOT (111)
2019-07-26
50
2019-07-27
44
2019-07-27
22
2019-07-28
27
Januszkiewicz Kaja
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-07-26
30
2019-07-26
2019-07-26
35
2019-07-27
2019-07-28
2019-07-27
1
220
Januszkiewicz Nina
St. J Poster Piaseczno
2019-07-26
40
2019-07-26
30
2019-07-27
21
2019-07-28
17
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
RAVECCO S (173)
2019-07-26
48
2019-07-28
43
2019-07-27
36
Joźwiak Arkadiusz
bpk
NORITO (380)
2019-07-27
8
2019-07-27
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2019-07-26
17
2019-07-26
15
2019-07-28
16
2019-07-27
29
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
ASTAT (178)
2019-07-26
2019-07-27
7
Kajko Martyna
KJ Palmowski
2019-07-27
38
2019-07-27
59
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2019-07-26
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (153)
2019-07-26
56
2019-07-26
65
2019-07-27
12
10
2019-07-27
2019-07-28
32
2019-07-26
5
110,00
2019-07-27
16
2019-07-28
47
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-07-26
2
100
2019-07-26
14
2019-07-27
2019-07-27
19
CELYNOS (37)
2019-07-26
2019-07-27
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-07-27
58
2019-07-28
46
CELYNOS (36)
2019-07-26
5
2019-07-27
1
Karpenko Roman
Horsefarm39
HINDIRA (264)
2019-07-26
1
300
2019-07-27
2
300
2019-07-28
1
400
Karska Joanna
Brak
SYLVESTER (193)
2019-07-26
46
2019-07-27
40
2019-07-28
6
2019-07-26
10
2019-07-26
45
2019-07-27
16
2019-07-26
2
2019-07-28
5
Kasprzyszak Ola
Jeździecki Klub Sportowy Equita
BASTYLIA (172)
2019-07-26
5
15
2019-07-26
2019-07-26
11
2019-07-27
2019-07-27
55
2019-07-28
2
150
Kasza Natalia
MKJ Nenia Pasłęk
ARIETA (378)
2019-07-27
5
2019-07-27
47
2019-07-27
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
HASTOR (275)
2019-07-26
13
11,00
2019-07-26
75
2019-07-27
29
2019-07-28
38
2019-07-26
11
2019-07-26
22
2019-07-27
2
2019-07-28
12
GIRALDO L (279)
2019-07-26
2
1000
2019-07-27
2
1000
2019-07-28
3
2500
CATINA (395)
2019-07-26
34
2019-07-26
23
2019-07-27
2019-07-28
30
Klages Karolina
Klub Jeździecki Arpav
SEKUNDO J (200)
2019-07-26
16
2019-07-26
2019-07-26
35
2019-07-27
38
2019-07-27
32
2019-07-28
22
Klentak Agata
KJ OSTOJA w Chrabołach
PETUNIA (273)
2019-07-26
43
2019-07-26
56
2019-07-27
61
2019-07-27
2019-07-28
2019-07-28
25
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
GUCCI (377)
2019-07-26
3
50
2019-07-26
4
100
2019-07-27
2
300
2019-07-27
17
2019-07-28
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
2019-07-26
13
CON AMORE (354)
2019-07-26
25
Koza Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
DRIADA ZK (253)
2019-07-26
2019-07-27
Kozerska Julia
KJ Strzała Krubiczew
LEON Q (185)
2019-07-27
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (366)
2019-07-27
39
2019-07-28
31
2019-07-27
Kozioł Martyna
KS AZS UWM Olsztyn
2019-07-27
1
2019-07-27
4
2019-07-28
9
Kozioł Patrycja
KS AZS UWM Olsztyn
2019-07-27
33
2019-07-27
2019-07-28
13
2019-07-27
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
NABAB (300)
2019-07-26
20
2019-07-26
53
2019-07-27
9
10
2019-07-27
40
GRAFFA (301)
2019-07-26
39
2019-07-27
5
100
2019-07-27
35
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
LAMBI II (406)
2019-07-27
10
2019-07-27
13
2019-07-28
15
LE SOLEI (407)
2019-07-27
60
2019-07-27
15
2019-07-28
Krajewski Damian
Kraju Jumping Team
2019-07-26
22
2019-07-28
Krajewski Damian
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-07-27
3
1000
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
ZICO L (228)
2019-07-26
29
Adiani (408)
2019-07-27
25
2019-07-28
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
2019-07-26
3
400
2019-07-28
52
UCCELLA Z (227)
2019-07-26
69
2019-07-26
36
2019-07-27
3
2019-07-28
5
200
ZICO L (228)
2019-07-26
12
2019-07-27
10
2019-07-28
8
2019-07-26
61
2019-07-26
77
2019-07-27
29
2019-07-27
21
2019-07-28
44
IRMA (389)
2019-07-26
74
2019-07-26
50
2019-07-27
41
2019-07-27
39
2019-07-28
23
2019-07-26
3
2019-07-27
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team
COKOWAAH (222)
2019-07-26
6
55,00
2019-07-27
3
2019-07-28
32
2019-07-26
26
2019-07-26
13
2019-07-27
42
2019-07-28
12
10
Kraśko Aleksander
LKJ w Gałkowie
CELESTIA (331)
2019-07-26
2019-07-26
Pierot (395)
2019-07-26
38
2019-07-26
22
2019-07-27
12
2019-07-27
34
2019-07-28
6
Kraśko Kuba
LKJ w Gałkowie
GINES (332)
2019-07-26
21
2019-07-26
10
2019-07-27
2019-07-27
15
2019-07-27
2019-07-28
4
Armstrong (410)
2019-07-28
8
Kropielnicka Julia
BPK (MAZ)
GOTYK (198)
2019-07-26
16
2019-07-26
2019-07-26
44
2019-07-27
37
2019-07-27
2019-07-28
30
Kruszewska Ludwika
KJ SO Łąck
DOVER (199)
2019-07-26
2019-07-26
2019-07-27
2019-07-27
2019-07-27
2019-07-28
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
DANTOS (283)
2019-07-26
2019-07-28
14
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
DANTOS (283)
2019-07-26
Krzanowska Adrianna
KJK Romico Żywiec
2019-07-26
52
2019-07-27
2019-07-27
27
2019-07-28
37
Krzanowski Robert
KJK Romico
2019-07-26
2019-07-26
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2019-07-26
28
2019-07-26
12
2019-07-27
14
2019-07-27
3
200
2019-07-28
2
300
2019-07-26
31
2019-07-26
17
2019-07-27
57
2019-07-28
16
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2019-07-26
1
1200
2019-07-28
7
400
BAGAZZA M (249)
2019-07-26
1
3500
2019-07-28
13
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
ANTYLYA (341)
2019-07-26
4
30
2019-07-27
49
2019-07-28
3
100
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
2019-07-26
11
11,00
2019-07-26
2019-07-27
1
2019-07-28
18
CARLO R (340)
2019-07-26
77
2019-07-26
78
2019-07-27
38
2019-07-28
27
SZULER (396)
2019-07-26
1
3500
2019-07-28
1
5000
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
HRABIA (364)
2019-07-26
59
2019-07-26
2019-07-28
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
QUILIBET (351)
2019-07-26
4
110,00
2019-07-26
63
2019-07-27
1
2019-07-28
36
BACO (352)
2019-07-26
3
220,00
2019-07-26
13
2019-07-27
6
50
2019-07-28
16
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2019-07-26
FLORYDA (336)
2019-07-26
2019-07-26
15
2019-07-28
24
2019-07-26
2019-07-26
2019-07-27
56
2019-07-28
19
BABILONIA (400)
2019-07-26
31
2019-07-26
21
2019-07-28
13
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2019-07-26
3
2019-07-27
13
GALAKTYKA (338)
2019-07-26
26
2019-07-26
3
400
2019-07-28
24
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2019-07-26
73
2019-07-26
27
2019-07-27
2019-07-28
59
Kufel Artur
WKJ Lublin
JASTINE (84)
2019-07-26
19
2019-07-26
31
2019-07-27
11
20
2019-07-28
16
ELANO (85)
2019-07-26
25
2019-07-26
12
2019-07-27
23
2019-07-28
8
400
Kuliszewska Zofia
BPK (MAZ)
ROSA GP Z (119)
2019-07-26
2019-07-26
36
2019-07-26
41
2019-07-27
39
2019-07-28
18
2019-07-27
7
Kurowska Anna
Klub Jeździecki Bertyn
ARAMIDA (84)
2019-07-26
41
2019-07-26
49
2019-07-27
28
2019-07-27
36
2019-07-28
14
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
ORIANA (87)
2019-07-27
48
2019-07-28
26
Lewandowska Oliwia
brak
2019-07-26
19
2019-07-26
56
2019-07-27
40
2019-07-27
2019-07-28
3
2019-07-27
9
Lewandowski Aleksander
KJ Arpav
CHIARA (156)
2019-07-26
2019-07-26
Lewandowski Aleksander
KJ Arpav
2019-07-26
12
11,00
2019-07-27
17
2019-07-28
7
100
CHIARA (155)
2019-07-26
27
2019-07-27
52
2019-07-28
55
QUIRO 5 (156)
2019-07-26
70
2019-07-27
12
20
2019-07-28
2019-07-26
11
11,00
2019-07-27
4
400
Lewko Klaudia
KS AZS UWM Olsztyn
2019-07-26
55
2019-07-26
2019-07-27
35
2019-07-27
Lodowski Oskar
Nie zrzeszony
SEKKO J (212)
2019-07-26
6
2019-07-26
14
2019-07-27
41
2019-07-27
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2019-07-26
15
2019-07-27
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2019-07-26
14
2019-07-27
12
10
2019-07-28
29
Ławrukajtis Laura
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NAJDI (367)
2019-07-26
2019-07-26
2019-07-27
23
2019-07-27
2019-07-28
11
2019-07-27
35
Łazowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
NESKA (135)
2019-07-27