Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

IV Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur
Dąbrówka Mała, 29.02-01.03. 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
158 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 16:24:44
2020-02-28 15:34:47
Agnieszka Cichanowicz A LEE HOPP
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 13:25:39
2020-02-28 12:29:33
Robert Wilczewski HACKMAN
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 18/CC/Zwykły art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 16:24:43
2020-02-28 12:09:22
Małgorzata Guślakow NESTO
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
155 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 10:13:58
2020-02-28 09:10:34
Robert Hestkowski PIEROT
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 10:14:04
2020-02-28 09:10:13
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC/Zwykły art.238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 10:14:10
2020-02-28 09:09:58
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 09:06:03
2020-02-28 08:59:39
Robert Hestkowski BALANS
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 09:06:08
2020-02-28 08:42:22
Maja Prokopczuk ELDORADO
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
150 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 09:06:19
2020-02-28 08:38:48
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
149 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 09:06:32
2020-02-28 08:38:16
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
148 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 09:06:47
2020-02-27 21:40:52
Aleksandra Huniewicz GALLIANO
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
147 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 09:06:58
2020-02-27 21:36:34
Aleksandra Huniewicz CON PASSIONE
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 09:07:05
2020-02-27 20:33:45
Zuzanna Topa FURORA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towrzyskie)
145 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 09:07:12
2020-02-27 20:22:05
Wiktor Godlewski CERKIEW
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
144 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 09:07:22
2020-02-27 17:39:54
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 09:07:31
2020-02-27 16:43:06
Jowita Konieczna BY THE WAY
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
142 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 09:07:41
2020-02-27 14:37:35
Sandra Górnicka FINKA
  • 2x 3/KUCE 149/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 12/Kuce 149/Dwunawrotowy art. (towrzyskie)
141 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 14:12:27
2020-02-27 12:47:21
Emilia Godlewska MADAME TUSSAUDS
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
140 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:38:52
2020-02-27 12:34:21
Amelia Grudzińska MARINA S
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
139 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 14:21:42
2020-02-27 11:35:40
Kamil Kowalski SALMINA W
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:18:37
2020-02-27 11:34:16
Alicja Kowalska LARIUS STAR
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:18:45
2020-02-27 11:32:26
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
136 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 09:07:55
2020-02-27 11:31:26
Weronika Wilczewska DELILAH
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
135 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 08:24:41
2020-02-27 08:21:34
Łukasz Schilke GENERAŁ GRANDE
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 08:24:49
2020-02-27 08:16:11
Natalia Juda PRETORIA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
133 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 07:35:08
2020-02-26 22:18:52
Natalia Kasza FLY HIGH FORTUNA HBC
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
132 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 07:35:16
2020-02-26 22:18:25
Natalia Kasza LIBELL
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
131 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 07:35:33
2020-02-26 21:37:58
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 09:08:11
2020-02-26 20:59:58
Nikola Przybylska SAK SANT NOEL J
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 07:45:52
2020-02-26 19:13:15
Dominika Jelińska HENRIKAS
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
128 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 07:46:12
2020-02-26 17:42:59
Julia Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 16:51:44
2020-02-26 16:53:19
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
126 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 16:52:04
2020-02-26 16:27:01
Wiktoria Polakowska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 16:52:11
2020-02-26 13:09:33
Kuba Kraśko SERPENTYNA
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:40:15
2020-02-26 12:00:26
Wiktoria Dzięgielewska MARUSIA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:26:02
2020-02-26 11:20:17
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
122 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:09:32
2020-02-26 07:36:08
Dominika Mackiewicz APLICA
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
121 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:09:41
2020-02-26 07:35:38
Katarzyna Maliszewska DALIA
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
120 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 07:47:45
2020-02-25 22:48:43
Paweł Wyszomirski PRESJA
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:09:59
2020-02-25 22:39:56
Roman Karpenko KERRY-FULL
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:10:03
2020-02-25 22:39:31
Maria Belova K’S CHOICE
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:10:07
2020-02-25 22:34:00
Dominika Koper TORNADO
  • 2x 2/KUCE 131/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 11/Kuce 131/Dwunawrotowy art. (towrzyskie)
116 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 07:47:56
2020-02-25 21:01:03
Dominik Macholla LION
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:10:37
2020-02-25 20:16:00
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 09:08:35
2020-02-25 19:14:06
Aija Grēna CONCORDE
  • 2x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
113 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:11:01
2020-02-25 19:13:29
Dainis Ozols ICE
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
112 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:11:05
2020-02-25 19:12:06
Dainis Ozols GREDZENS
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 16:52:13
2020-02-25 18:27:12
Jacek Zagor PUŁASKI
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
110 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:11:21
2020-02-25 18:24:53
Jacek Zagor JETOULON VAN DE RIETVENNE
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
109 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:11:29
2020-02-25 18:24:04
Jacek Zagor EWULLI
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
108 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:11:39
2020-02-25 18:23:27
Jacek Zagor BIG STAR O Z
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
107 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 14:51:32
2020-02-25 13:14:39
Aleksandra Kotecka PRINCE
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
106 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 13:13:20
2020-02-25 13:10:43
Magdalena Fras NEMO
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 3/KUCE 149/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 12/Kuce 149/Dwunawrotowy art. (towrzyskie)
105 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 12:31:11
2020-02-25 09:17:56
Cezary Kalinowski LORD OF THE RING KG
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 07:19:08
2020-02-24 22:05:11
Kornelia Piątek DEYSSY
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 3/KUCE 149/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
103 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 07:19:14
2020-02-24 22:04:41
Kornelia Piątek ARIZONA
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 2/KUCE 131/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
102 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 09:08:53
2020-02-24 19:34:12
Dorota Sobiecka MAJA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
101 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 19:44:13
2020-02-24 19:26:41
Nina Prusińska MAJRON V
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
100 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 19:06:43
2020-02-24 18:50:48
Marlena Milenkiewicz NE-FLIKA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
99 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 19:06:50
2020-02-24 15:37:42
Natalia Biernat NIKON
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towrzyskie)
98 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 19:06:55
2020-02-24 15:16:56
Jesika Neukirch STEFANIE
  • 2x 3/KUCE 149/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 12/Kuce 149/Dwunawrotowy art. (towrzyskie)
97 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 15:11:02
2020-02-24 14:47:27
Aleksandra Kłodawska LOTTI
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 2/KUCE 131/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 11/Kuce 131/Dwunawrotowy art. (towrzyskie)
96 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 15:11:09
2020-02-24 14:24:18
Radosław Zalewski EYE CATCHER
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC/Zwykły art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 15:11:16
2020-02-24 14:23:54
Radosław Zalewski HERE I AM
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC/Zwykły art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 15:11:24
2020-02-24 14:23:31
Radosław Zalewski ERQUY PEGUIGNON
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 15:11:30
2020-02-24 14:23:05
Radosław Zalewski FABULEUX DIAMANT
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 15:11:47
2020-02-24 14:22:21
Radosław Zalewski FANCIFUL
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:31:04
2020-02-24 12:37:33
Nikola Korpal SALWADOR
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:31:14
2020-02-24 12:21:37
Lena Banasiuk FREZJA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 2/KUCE 131/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 11/Kuce 131/Dwunawrotowy art. (towrzyskie)
89 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 19:10:50
2020-02-24 11:34:51
Anita Wejngold LEMONIADA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
88 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:12:02
2020-02-24 11:12:29
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
87 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:32:46
2020-02-24 11:11:44
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:32:56
2020-02-24 11:02:12
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:33:10
2020-02-24 10:44:59
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 3/KUCE 149/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 12/Kuce 149/Dwunawrotowy art. (towrzyskie)
84 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:34:06
2020-02-24 10:44:23
Jakub Mroczek ANDER
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 3/KUCE 149/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 12/Kuce 149/Dwunawrotowy art. (towrzyskie)
83 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:34:15
2020-02-24 10:43:38
Marcelina Daniszewska RAFA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
82 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:34:19
2020-02-24 10:39:24
Małgorzata Tyllo NOKAUT
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towrzyskie)
81 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:34:23
2020-02-24 10:32:45
Karolina Szostawicka JASMINA PPC
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 2/KUCE 131/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 11/Kuce 131/Dwunawrotowy art. (towrzyskie)
80 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 09:09:09
2020-02-23 21:00:24
Oliwia Pierzchanowska NASTKA
  • 1x 3/KUCE 149/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 1x 12/Kuce 149/Dwunawrotowy art. (towrzyskie)
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
79 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 07:33:05
2020-02-23 20:49:17
Julia Ostrowska SALWADOR
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
78 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 19:08:48
2020-02-23 16:53:14
Justyna Wrótna NORITO
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 19:09:17
2020-02-23 16:52:18
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 19:09:25
2020-02-23 16:50:52
Laura Brulińska LUISIANA
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 19:09:34
2020-02-23 16:48:26
Izabela Sigillewska KIATO
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
74 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:21:41
2020-02-23 14:35:05
Milena Lisińska WENDY
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 19:11:01
2020-02-23 13:45:40
Julia Ostrowska DOLCE VITA
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 12:40:50
2020-02-23 12:03:18
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 11:54:29
2020-02-23 11:01:51
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 11:00:26
2020-02-23 11:00:11
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
69 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 11:00:38
2020-02-23 10:59:38
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 3/KUCE 149/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 12/Kuce 149/Dwunawrotowy art. (towrzyskie)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 11:00:48
2020-02-23 10:59:01
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 2x 2/KUCE 131/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 11/Kuce 131/Dwunawrotowy art. (towrzyskie)
67 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:57:23
2020-02-22 18:03:16
Anastasiia Yarmolyuk COMMAND
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 16:21:35
2020-02-22 10:32:50
Paulina Filipek APRILLIS
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 16:21:46
2020-02-22 10:21:49
Wiktoria Dzięgielewska MARUSIA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:57:57
2020-02-22 05:39:14
Julia Sistermann DOLCE VITA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
63 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:58:00
2020-02-21 20:56:52
Julia Babiej PANDORA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
62 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:12:25
2020-02-21 19:52:33
Wiktoria Waszczak FANTASTIC GR
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:58:33
2020-02-21 17:02:37
Inez Grochala HORTENSJA
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
60 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:58:51
2020-02-21 15:48:09
Monika Dudkowska SORENTO
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
59 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 14:15:49
2020-02-21 13:18:59
Paulina Tomaszewska WHO KNOWS
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC/Zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 14:15:51
2020-02-21 13:18:35
Dominika Hestkowska ASTERIX
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:59:02
2020-02-21 10:56:34
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 07:37:55
2020-02-20 22:41:27
Aleksandra Zalewska PALMIRA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 07:38:00
2020-02-20 22:40:41
Aleksandra Zalewska LITTLE EAR
  • 1x 2/KUCE 131/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 07:38:09
2020-02-20 15:29:05
Dagmara Kaczmarczyk ASTAT
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:33:04
2020-02-19 20:00:22
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:33:11
2020-02-19 19:58:59
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:57:44
2020-02-19 19:21:31
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 3/KUCE 149/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 1x 12/Kuce 149/Dwunawrotowy art. (towrzyskie)
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:57:58
2020-02-19 15:34:50
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:58:06
2020-02-19 15:34:01
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:58:19
2020-02-19 11:02:16
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 12/Kuce 149/Dwunawrotowy art. (towrzyskie)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:58:28
2020-02-19 11:01:41
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 2x 3/KUCE 149/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 12/Kuce 149/Dwunawrotowy art. (towrzyskie)
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:58:35
2020-02-19 09:39:12
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:58:41
2020-02-19 09:38:17
Monika Pasik LORDI
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:58:49
2020-02-19 09:37:39
Monika Pasik ENERGIE SEMILLY
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:58:56
2020-02-19 09:01:48
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:59:06
2020-02-18 22:38:29
Beata Mikicka EUFORIA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:59:10
2020-02-18 22:38:00
Beata Mikicka CATHERINA V
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towrzyskie)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:59:14
2020-02-18 18:46:36
Laura Piotrowicz PABLO
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:59:22
2020-02-18 17:58:00
Kuba Kraśko ANTA MONIKA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:59:34
2020-02-18 17:57:21
Aleksander Kraśko PIEROT
  • 2x 2/KUCE 131/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:59:41
2020-02-18 17:53:47
Tomasz Godek TITINKA
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 16:52:23
2020-02-18 17:48:46
Oskar Lodowski WIR
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 10:18:27
2020-02-18 09:30:11
Justyna Wrótna LESOLEY
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
34 ENTRY PRE-APPROVED 2020-02-17 22:07:13
2020-02-17 22:01:12
Adrian Stypułkowski QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towrzyskie)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 22:07:20
2020-02-17 22:00:29
Adrian Stypułkowski OXO VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:12:41
2020-02-17 20:57:18
Miłosz Adach TINKERBELL 41
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 21:20:35
2020-02-17 20:56:51
Miłosz Adach GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC/Zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 21:20:37
2020-02-17 20:55:48
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 14:00:48
2020-02-17 13:22:46
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 14:00:55
2020-02-17 13:22:00
Katarzyna Maksymiuk KASANDRA
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 10:31:10
2020-02-16 19:29:29
Cezary Kalinowski SCARTO II
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 14:01:14
2020-02-16 19:28:31
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 14:01:20
2020-02-16 19:28:08
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC/Zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 14:01:26
2020-02-16 19:27:38
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 18:06:04
2020-02-16 16:05:42
Magdalena Bąk HERO
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 11:15:43
2020-02-16 09:02:43
Julia Biały KARMELOWA DAMA
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:22:30
2020-02-14 17:19:26
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:45:01
2020-02-14 16:43:47
Karolina Łącka SUN PAULA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:45:09
2020-02-14 16:43:08
Beata Ejankowska LEXTOR
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:45:15
2020-02-14 12:39:33
Wiktoria Orzechowska SAKE J
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 14:29:55
2020-02-13 13:00:54
Olga Świątkowska CHATARO
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 14:30:03
2020-02-13 13:00:38
Olga Świątkowska CARELESS WHISPER
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 14:30:08
2020-02-13 13:00:17
Olga Świątkowska MONTBLANC 11
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 10:35:54
2020-02-12 21:00:23
Joanna Bembenek PADWA
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 10:35:47
2020-02-12 20:57:38
Joanna Bembenek DRAGON
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 10:35:40
2020-02-12 13:12:49
Martyna Ostapczuk ARISTA
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
11 ENTRY PRE-APPROVED 2020-02-13 10:35:33
2020-02-12 10:07:44
Mateusz Markowski SKORY
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towrzyskie)
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 08:27:13
2020-02-11 13:22:12
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 18/CC/Zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 09:08:20
2020-02-09 17:21:38
Kacper Mróz SING
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 17:01:18
2020-02-07 08:55:39
Julia Ostrowska NIXON JS
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 17:01:26
2020-02-07 08:55:12
Julia Ostrowska CASSINA ROYALE
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
6 ENTRY PRE-APPROVED 2020-02-13 10:36:11
2020-02-02 17:36:25
Weronika Winkler URIAS
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 16:52:28
2020-01-23 13:14:37
Weronika Łukaszewicz VYŠNIA
  • 2x 3/KUCE 149/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 2x 12/Kuce 149/Dwunawrotowy art. (towrzyskie)
4 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 08:21:39
2020-01-23 13:13:14
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 2x 3/KUCE 149/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 12/Kuce 149/Dwunawrotowy art. (towrzyskie)
3 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 08:21:41
2020-01-23 13:12:19
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 2x 2/KUCE 131/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 11/Kuce 131/Dwunawrotowy art. (towrzyskie)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 14:49:37
2020-01-09 09:51:59
Bartosz Żyśko NAKON
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towrzyskie)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 14:49:39
2020-01-09 09:49:26
Maja Gowkielewicz FURORA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (towrzyskie)
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towrzyskie)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
2. Babiej Julia bkp
2005 (JM.)
O038981
3. Bąk Magdalena Janczary
2001 (MJ.)
Brak
4. Banasiuk Lena Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O051315
5. Bejnar Kamila KS AZS UWM Olsztyn
S
O020492
6. Belova Maria Horsefarm39
S
brak
10100349
7. Bembenek Joanna JKS u Robsonów
S
O022618
8. Biały Julia KS AZS UWM OLSZTYN
2002 (J.)
O054069
9. Biernat Natalia Niezrzeszony
2000 (MJ.)
27053/16
10. Cichanowicz Agnieszka Jks u Robsonow
S
O006311
11. Czarnecki Dawid Equireno
S
O003411
12. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (JM.)
O044914
13. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
14. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
15. Daniszewska Marcelina Polish Pony Club
2007 (JM.)
O054367
16. Dudkowska Monika KJ Stania Szyldak
S
O022478
17. Dzięgielewska Wiktoria SO Kętrzyn
2003 (J.)
brak
18. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
19. Ejankowska Beata LKJ w Gałkowie
S
O011326
20. Filipek Paulina Brak
S
O035929
21. Fras Magdalena Stajnia Szyldak
2007 (JM.)
O056597
22. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
23. Godlewska Emilia bpk
2005 (JM.)
O054560
24. Godlewski Wiktor bpk
2004 (J.)
O058642
25. Górnicka Sandra Bpk
2007 (JM.)
Brak
26. Gowkielewicz Maja JKS u Robsonów
2010 (Mł.)
Brak
27. Grena Aija
S
none
28. Grochala Inez KJ Stado Kętrzyn
2007 (JM.)
Brak
29. Grudzińska Amelia brak
2006 (JM.)
brak
30. Guślakow Małgorzata KJ Kierzbuń
S
O011376
31. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
32. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
33. Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
S
O020219
34. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
35. Jelińska Dominika Jks u Robsonów
2000 (MJ.)
O034802
36. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (J.)
O038919
37. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
38. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
39. Karpenko Roman Horsefarm39
S
None
40. Kasza Natalia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
0046711
41. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O058055
42. Konieczna Jowita JKS u Robsonów
2002 (J.)
brak
43. Koper Dominika JKS u Robsonów
2009 (Mł.)
Brak
44. Korpal Nikola JKS u Robsonów
2003 (J.)
O042281
45. Kotecka Aleksandra KJ Stajnia Szyldak
2005 (JM.)
brak
46. Kowalska Alicja brak
2003 (J.)
O043911
47. Kowalski Kamil brak
2004 (J.)
brak
48. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
49. Kramarczyk Anna -
S
O049338
50. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (Mł.)
O055762
51. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
52. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
53. Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2004 (J.)
O035744
54. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
55. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
S
O026546
56. Lodowski Oskar Nie zrzeszony
2004 (J.)
O050349
57. Ludwicka Karina LKJ GAŁKOWO
2006 (JM.)
O044637
58. Łącka Karolina BPK (MAZ)
S
O021929
59. Łukaszewicz Weronika KJ Bracia Romanowscy
S
Brak
60. Macholla Dominik JKS u Robsonów
2006 (JM.)
O055336
61. Mackiewicz Dominika Bertyn
1999 (MJ.)
O048185
62. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043964
63. Maliszewska Katarzyna Bertyn
2006 (JM.)
brak
64. Markowski Mateusz Ełckie Towarzystwo Jeździeckie Hadrian
S
brak
65. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
66. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (JM.)
O046676
67. Mikicka Beata Stajnia Lipnik
S
O014070
68. Milenkiewicz Marlena Stowarzyszenie klub jeździecki Wyjątkowi-Siemiany
S
Brak
69. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O052047
70. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
71. Neukirch Jesika BPK
2007 (JM.)
O054518
72. Orzechowska Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn
2000 (MJ.)
O035180
73. Ostapczuk Martyna bpk
2004 (J.)
O039176
74. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
S
O006897
75. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
O045677
76. Ozols Dainis
S
O036153
77. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
78. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
79. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (JM.)
O048843
80. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (JM.)
Brak
81. Pierzchanowska Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Liski
2009 (Mł.)
Brak
82. Pietrzak Kaja MKJ Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
83. Pietrzak Kaja MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O034646
84. Płoskonka Konstancja bpk
2006 (JM.)
brak
85. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (J.)
O044009
86. Prokopczuk Maja JKS u Robsonów
2003 (J.)
brak
87. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
O052102
88. Przybylska Nikola -
2004 (J.)
O040574
89. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (JM.)
O049877
90. Schilke Łukasz AZS UWM Olsztyn
S
O024667
91. Sigillewska Izabela Klub Jeździecki Żarnowo
2004 (J.)
None
92. Sistermann Julia St. KJ G-Ride Team
2005 (JM.)
O044639
93. Sobiecka Dorota Stowarzyszenie Klub Jeździecki Liski
S
Brak
94. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
95. Stypułkowski Adrian LKJ Gałkowo
S
O004318
96. Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007183
10089755
97. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
2008 (JM.)
O045627
98. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
99. Tyllo Małgorzata Polish Pony Club
2009 (Mł.)
O055484
100. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
101. Waszczak Wiktoria SKJ Red Team
2002 (J.)
O035152
102. Wejngold Anita brak
S
brak
103. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (J.)
O028241
104. Wilczewska Weronika bpk
2002 (J.)
O028241
105. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
106. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (JM.)
O031481
107. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
S
O024686
108. Wyszomirski Paweł KJ Stado Kętrzyn
S
O040782
109. Yarmolyuk Anastasiia
2002 (J.)
O046719
110. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
111. Zalewska Aleksandra ETJ KJ Hadrian
2006 (JM.)
brak
112. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
113. Żyśko Bartosz bpk
2010 (Mł.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

168

A LEE HOPP WESTF POL 2011 Wałach gniada/170 F: A LEE SPRING
M: DIERBA
K027953 DE441410770611
2.

101

ANDER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijts Victor /
M: Anapon Rashka / Turnins Gismore
K024821 616013600054113
3.

70

ANTA MONIKA WLKP POL 2005 Klacz siwa/161 F: Pink Floyd HL
M: Ada Sara
K009825 POL007600180905
4.

152

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
K017374 616009520019910
5.

122

APLICA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Kortes
M: Apulta
K028533 616007600163511 brak
6.

165

APRILLIS WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
K026619 6160070005213
7.

45

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
8.

33

ARISTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Dalet / Luge
M: Arenda / Kerman
K011428 POL007580551206
9.

116

ARIZONA KUC POL 2015 Klacz srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak Brak
10.

73

ASTAT WLKP/POCH.TRK. POL 2015 Ogier gniada/168 F: Eloquent trk./ Saint Cloud
M: Asta wlkp./ Hamlet Go trk.
K024242 616007600196915
11.

77

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada/- F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409
12.

149

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Bulimia / Kormoran
K024558 616007600162613
13.

138

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
K013720 616999530249005
14.

171

BERETTA HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cheetano / Coriano M
M: Hagitta / Leonid / Landgraf I
K020111 DE421000170409
15.

132

BIG STAR O Z ZANG BEL 2012 Wałach kara F: Big Star jr /
M: Papilion /
K025682 703955
16.

158

BY THE WAY TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach kara/- F: Al Pari
M: Cyganeria
brak -
17.

151

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
18.

50

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
19.

157

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
K020381 616009670147309
20.

38

CARELESS WHISPER HOL GER 2012 Klacz gniada F: Clearway
M: Olinda I/ Parco xx
K024486
21.

27

CARMANA'S NEPTUN KUC WALIJSKI POL 2002 Ogier gniada/kuc:130 F: Breeton Dai / Eyarth
M: Carmanas Summer Suprice / Eyarth Rio
K012041 K012041
22.

29

CASSINA ROYALE HOLSZTYŃSKA POL 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Claudio
M: Toskania IV
K021157 DE421000138510
23.

68

CATHERINA V DANSK VARMBLOD POL 2014 Klacz gniada/165 F: Come Back II
M: Rocita Skovbo
K028678 208333DW1403568
24.

156

CERKIEW WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz gniada/Nn F: Barasz
M: Cyntia
Nn Nn
25.

172

CHACCO ONE OLD POL 2010 Wałach gniada/174 F: Chacco-Blue
M: Waronda / Centauer
K020332 DE418184010710 DE418184010710
26.

37

CHATARO OS GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue
M: Centara
K017310
27.

19

CHEYENNE SP. POL 2011 Wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
K025055 616009600047411
28.

88

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
29.

80

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee I V / Calypso I I I
K009596
30.

154

CON PASSIONE WESTFALSKA POL 1 Wałach kara/162 F: Caretello B
M: Calapeilis
K016655 1
31.

22

CONCORDE LWB LAT 2013 Mare chestnut/170 F: Colard
M: Corte
K028019 -
32.

181

CONSTANTINE M HAN. GER 2012 Wałach gniada F: Contendro I
M: Wendura
K025714
33.

170

CORBELLA WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Cordess / Clinton
M: Farina De Laubry / Chin Chin
K026971 DE441410561913
34.

15

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
K021595 752004041201160
35.

169

COSTAKO SP POL 2015 wał kasztanowata/166 F: ——
M: ——
—— ——
36.

52

CRAZY DAISY G NIEM.SPORT. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
K025057 DE455870285413
37.

178

CYRKÓWKA Jabym Sie Musiała 2008 K F:
M:
38.

60

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
K022781
39.

123

DALIA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Kortes
M: Depotka
K028534 616009600162311 brak
40.

160

DELILAH HOL POL 2010 Klacz gniada F: Awans / Vis Versa
M: Decybela / Szampan
K026339 6160060050610
41.

66

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Penelopa / Poll
K015479 616009600371009
42.

115

DEYSSY KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:139 F: NN
M: NN
Brak Brak
43.

81

DOLCE VITA WLKP POL 2011 Klacz gniada/160 F: Colox Cup /
M: Dulcynea /
K027266 616007600287411
44.

94

DOLCE VITA OLDENBURSKI POL 2015 Klacz gniada/165 F: Darshan
M: Magic Nights Semilly
K028181 DE418180127015
45.

34

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada/- F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
K013529 POL007600101503
46.

150

ELDORADO MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/163 F: Harpun
M: Elegancja
Brak Brak
47.

65

ENERGIE SEMILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/- F: Herald /
M: Me Too De Semilly / Le Tot De Semilly
K027074 25000114524131A
48.

108

ERQUY PEGUIGNON SF FRA 2014 Ogier gniada F: Lux Z
M: Version D'Iscala x Diamant De Semilly
K026095 14551079J
49.

176

ESUS Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2015 Wałach kasztanowata/171 F: Eloquent
M: Etola
brak brak
50.

10

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
51.

67

EUFORIA WLKP POL 2011 Klacz gniada/163 F: Cugnot
M: Elbra
K028676 616007600276811
52.

131

EWULLI HOLST POL 2012 Klacz gniada/178 F: Connor
M: Goldika
K028608 K028608
53.

106

EYE CATCHER KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Tolia / Indoctro
K024780 528003200911877
54.

109

FABULEUX DIAMANT SF POL 2015 Ogier gniada/168 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
K028368 15247342B
55.

110

FANCIFUL SF POL 2015 Ogier gniada/167 F: KANNAN
M: NOBLE LADY / CORRADO
K028367 15248078B
56.

17

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 Wałach gniada/169 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Zenzi HBC / Cantos
K019937 5280003201007107
57.

26

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
K026409 A0001674S
58.

159

FINKA KOŃ MALY POL 2007 Klacz gniada/kuc:135 F: Fez oo
M: Frezja
Brak POL013510078007
59.

136

FLY HIGH FORTUNA HBC KWPN POL 2010 Wałach siwa/170 F: Alicante HBC
M: Bellebantha Fortuna
K029074 528003201004519
60.

97

FREZJA KUC POL 2008 Klacz /kuc:130 F: Wolling's Dante
M: Linde Hoeve's Femke
brak 616013610300108
61.

155

FURORA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/165 F: revel
M: fala
brak 1
62.

25

FURORA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/166 F: Revel
M: Fala
brak POL009600101302
63.

153

GALLIANO . POL 2014 Wałach kasztanowata/162 F: .
M: .
. 0
64.

127

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada/- F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
K010933 W254115BWP
65.

135

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada/- F: Canturo/Cantus
M: Brenda De Messitert/Clinton
Brak W254115BWP
66.

142

GENERAŁ GRANDE SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/165 F: Gravent
M: Lacosidia
K012812 616009611037202
67.

51

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada/170 F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Vantana D / Darco
K025777 BELW253076BWP
68.

57

GOPLANA TYP POGRUBIONY POL 2009 Klacz gniada/-168 F: Kołczan / Kondeusz
M: Gala
K022919 616999600367009
69.

129

GREDZENS LWB LAT 2015 Stalion black/168 F: Gvidons
M: Kanape
LV001000003034
70.

164

HACKMAN OLD GER 2010 Ogier gniada/166 F: Hickstead
M: Aida
K018761 105GM19
71.

145

HANDSOME KWPN NED 2012 Wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
72.

163

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
K022311 LTU002520242611
73.

139

HENRIKAS TRAK. POL 2010 Wałach gniada/160 F: Veimaras
M: /Gret
K025363
74.

107

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Untouchable / Hors La Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
K024583 528003201207163
75.

44

HERO KONIK POLSKI POL 2013 Wałach inna/kuc: F: Tajar
M: Heidi
Brak
76.

162

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
K019467 LTU002520159706 104XD55
77.

83

HORTENSJA SP POL 2005 Klacz gniada/161 F: Kleon
M: Heca-A
Brak PPL 009600297005
78.

128

ICE KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata F: Up to data
M: Fay
528003201306068
79.

98

JARICO A-Z SP. POL 2012 Wałach gniada/172cm F: Carrico
M: Joda
K026742 616009600248412
80.

104

JASMINA PPC KUC POL 2015 Klacz siwa/kuc:129 F: NN
M: NN
K029021 616999600258915
81.

130

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL /
M: Enjoy Balia / Indoctro
K028176 528003201407554
82.

100

JUULTJE KUC AFG 2012 Klacz kara/kuc:132cm F: NN
M: NN
K023955 528015120120189
83.

125

K’S CHOICE KWPN NED 2015 Wałach dereszowata/165 F: Emir R /
M: B good M /
brak -
84.

93

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris / Stalypso / Stakkato
M: Kora / Ambasador / Piołun
K022665 616009520095512
85.

43

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Love Affair
M: Kaloe
K017281
86.

46

KASANDRA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant /
M: Kessa / Eksponent
K028042 POL006580201408
87.

49

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada/- F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
K010603 POL009660709205
88.

124

KERRY-FULL WESTFALEN RUS 2015 Gleiding bay/175 F: Quilano(quidam de revel)
M: Eiforia
None None
89.

92

KIATO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: NN
M: Karaoke
K027051
90.

58

KORUND KUC FELIŃSKI POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn /
M: Korona /
K019253 616013580270509
91.

144

LARIUS STAR DWB DEN 2003 Ogier gniada/172 F: Solos Landtinus
M: Wiosa
K010769 brak
92.

55

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
93.

113

LEMONIADA WIELKOPOLSKA POL 2004 Klacz gniada/169 F: Ignam
M: Legumina
brak brak
94.

41

LEXTOR SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Nevados S /
M: Legenda /
K028629 616007520035415
95.

137

LIBELL Niemiecka Sportowa POL 2005 Klacz gniada/165 F: Lncado
M: Landmadel
K013333 DE 457-0001541-05
96.

141

LION SP POL 2007 Wałach skarogniada/170 F: Empire
M: Linda
K012386 11767
97.

75

LITTLE EAR WELSHPONNY POL 2002 Ogier siwa/kuc:128 F: Kulltorps yrpol
M: Kohls nana
brak brak
98.

117

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Vandamme
M: Larysa K
K017375 616009610115510
99.

64

LORDI HAN GER 2014 Wałach gniada/- F: Lord Pizarro /
M: Dior / Diarado
K026047 DE431310232914
100.

105

LOTTI KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:115 F: Carmana's Neptun
M: Mija
K029008 013600413108
101.

59

LUBICZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach gniada/172 F: SOLARIS
M: Lunia
K026046 616009600245414
102.

91

LUISIANA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada/163 F: Alywar / Alydar
M: Lolita / Jape
K013721 POL007000000524
103.

147

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Mango
M: Magia
K024412
104.

21

MAJA Pełna Krew Angielska POL 2016 Klacz kasztanowata/160 F: Bear King
M: Magic Gift
Brak POL16008979T
105.

114

MAJRON V WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach skarogniada/165 F: Epos
M: My love V
Brak 616007660666414
106.

146

MARINA S Szlachetna Półkrew POL 2003 Klacz ciemnogniada/170 F: Grand De La Cour
M: Markiza
brak brak
107.

134

MARKIZA WLKP POL 2007 Klacz gniada/- F: Corde Star /
M: Melisa / Midas
K015005 POL007600119307
108.

166

MARUSIA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz srokata/164 F: King Size
M: Mirella
K029104/ 2107/20B 616007660630012
109.

23

MARUSIA WIELKOPOLSKA POL 2016 Klacz srokata/164 F: King Size
M: Mirella
brak 616007660630012
110.

61

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
K017501 POL013570315207
111.

63

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
K023538 POL732010064713
112.

39

MONTBLANC 11 HANN GER 2014 Gleiding white/179 F: Marius Claudius
M: Silvana/Stakkato
K026346 DE431316716114
113.

24

NAKON SP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Helanis
M: Nuta-A
K016565 616009600288206
114.

18

NASTKA KUC POL 2009 Klacz srokata/kuc:148 F: Poseidon
M: Nandina
Brak POL013610230708
115.

79

NE-FLIKA SP POL 2011 Klacz siwa/166 F: Nadir
M: Dracena
Brak 616009510208711
116.

118

NEMO KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:145 F: Carmana's Neptun
M: Nanibia
K028649
117.

167

NESTO WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach kasztanowata/169 F: Lissaro
M: Niwa
brak brak
118.

111

NIKON SP POL 2011 Wałach kasztanowata/162 F: In Camera
M: Nitoloma
Brak 616 009 54 00569 11
119.

28

NIXON JS BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Dorina JS / Thunder van de Zuuthoeve
K024581 056002W00304507
120.

103

NOKAUT TYP PRYMITYWNY POL 2013 Wałach inna/kuc:135 F: nn
M: nn
K028035 616999600259613
121.

90

NORITO SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Marino /
M: Nauma / Vilnius
K020653 616009600112812
122.

54

OXO VAN DE CLAEVERVALLEI Belgijski Kon Gorącokwisty POL 9/06/2014 Wałach kasztanowata/168 F: ARKO III
M: DINA VAN DE CLAEVERVALLEI
K028243 K028243
123.

69

PABLO SP POL 2014 Wałach gniada/169 F: El Grecco
M: Pensylwania
Brak Brak
124.

35

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V /
M: Parada / Revel
K027376 616009600175611
125.

74

PALMIRA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz skarogniada/158 F: Słowak
M: Parada
brak brak
126.

82

PANDORA TYP POGRUBIONY POL 2014 Klacz gniada/170 F: Asan
M: Paradna
Brak 616098200110501
127.

174

PIĘKNA TRAKEŃSKA POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
K025562
128.

161

PIEROT WESTF POL 2007 Wałach kasztanowata/170 F: Piano I I / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
K011983 104CI80
129.

71

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc:131 F: Mona II / Lascadell
M: Petra / Razin
K026509 POL013600141899
130.

120

PRESJA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz kara/168 F: Wektor
M: Peonia
K011036 POL007600012106
131.

143

PRETORIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: El Grecco
M: Pensylwania
K027434 -
132.

119

PRINCE TYP SZLACHETNY POL 1998 Wałach siwa/162 F: NN
M: NN
brak 616 999 60 00922 98
133.

173

Pułaski F:
M:
134.

31

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa/165 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
K018809 DE421000524310
135.

177

QUELLE DAME Z Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Call Picobello Z / Carthago Z
K024590 056015Z55619711 105HG02
136.

53

QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI BWP POL 2016 Wałach gniada/170 F: CORYDON VAN T&L
M: ELEGANCE
K029013 K0282412
137.

48

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada/168 F: LIDER
M: RAFA
K011901 Brak
138.

102

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
K024820
139.

78

SAK SANT NOEL J SP POL 2011 Wałach gniada/mk:165 F: Karbon
M: Santolina
K027073 brak
140.

42

SAKE J SP POL 2008 Klacz kasztanowata/160 cm F: Karbon
M: Santolina
K018758
141.

148

SALMINA W SP POL 2001 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Turbud Sonata / Louis
K007984 616009600152001
142.

182

SALWADOR TRAK. POL 2013 Wałach gniada/NN F: Agar
M: Sanna
K024491 NN
143.

95

SALWADOR TRAKEŃSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: Agar
M: Sanna
K024491
144.

96

SALWADOR TRAK. POL 2013 Wałach gniada F: Agar
M: Sanna
K024491
145.

47

SCARTO II SP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Rammstein
M: Sawannah
K028536 616009630058814
146.

175

Serpentyna F:
M:
147.

30

SING WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa/160 F: Biskwit
M: Samba
K025809 616007610160712
148.

32

SKORY SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Hingis
M: Shira
brak 616009600030711
149.

84

SORENTO SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Sunshine / Saganek
K028061 61600960018
150.

112

STEFANIE KUC POL 2003 Klacz bułana/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
K020938 528018920032064
151.

40

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Puillac de Meia Lua
M: Skrobia
K019021 616009540079410
152.

62

SWEET EMMA WELSH PONY GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
K026255 826046020150135
153.

140

TAJFUN WLKP POL 2005 Wałach kara/170 F: Asyż / Hamlet Go
M: Tunika / Polonus
K020834 POL007520050705
154.

86

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
K015066 POL013670111606
155.

14

TINKERBELL 41 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Toulouse / Toulon
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
K024455
156.

72

TITINKA SP POL 2013 Klacz gniada/mk:161 F: El Salvador /
M: Tinta /
K025212 616009510252713
157.

126

TORNADO KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak
158.

87

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:122 F: Twix /
M: Gaskonia /
K014651 POL013640024405
159.

36

URIAS KWPN NED 2001 Wałach gniada/171 F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
K008182 0105809 POL40639
160.

85

VERONA OS GER 2013 Klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
161.

56

VLADISLAV LAZAR OLDENBURGER POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Quinto de B/Quinar
M: Via M/Quick Star
K026988 DE 433330855415
162.

2

VYŠNIA KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K028188 LTU008860012011
163.

179

WASABI SP POL 2014 Wałach siwa/167 F: Aston Martin
M: Wild Pleasure
Brak
164.

133

WENDY SP POL 2005 Klacz siwa/166 F: Ever for Pleasure
M: Waikiki
K012958 POL009660326606
165.

76

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara/- F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K019354 DE431312320908
166.

89

WIMBLEDON WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/175 F: Almanzor L
M: Wigonia
K028468 616007600048415
167.

180

WIR WIELKOPOLSKA POL 2003 Wałach gniada/170 F: Figlarz
M: Wadera
K024113
168.

99

WOTAN MŁP POL 2005 Wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks / Laryks
M: Wiedza / Dzielżan
K015896 POL006630149705
Rider Club
Competition
Prize
Adach Miłosz KJ Arpav
300
225
SUM:
525.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
30
400
300
SUM:
730.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
80
SUM:
80.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
300
SUM:
300.00
Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
15,00
SUM:
15.00
Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
40
SUM:
40.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
600
800
SUM:
1400.00
Kowalska Alicja brak
70,00
SUM:
70.00
Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
30,00
SUM:
30.00
Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
100
150
SUM:
250.00
Liszewska Natalia JKS u Robsonów
40
300
SUM:
340.00
Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
100
SUM:
100.00
Orzechowska Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn
25,00
SUM:
25.00
Ostapczuk Martyna bpk
80
SUM:
80.00
Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
50
SUM:
50.00
Parda Julia Polish Pony Club
200
30
75
SUM:
305.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
100
50
SUM:
150.00
Pietrzak Kaja MKJ Nenia Pasłęk
45
SUM:
45.00
Schilke Łukasz AZS UWM Olsztyn
50,00
SUM:
50.00
Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
25
75
SUM:
100.00
Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
200
200
SUM:
400.00
Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
50
60
300
SUM:
410.00
Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
600
SUM:
600.00
Yarmolyuk Anastasiia
120
SUM:
120.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
150
400
600
SUM:
1150.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
800
100
150
SUM:
1050.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
KJ Arpav
2020-02-29
1
300
2020-02-29
2020-03-01
2
225
2020-02-29
4
2020-03-01
10
2020-02-29
13
2020-03-01
Babiej Julia
bkp
PANDORA (82)
2020-02-29
22
2020-02-29
45
2020-03-01
26
2020-03-01
Bąk Magdalena
Janczary
HERO (44)
2020-03-01
23
2020-03-01
Banasiuk Lena
Polish Pony Club
FREZJA (97)
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
1
2020-03-01
Bejnar Kamila
KS AZS UWM Olsztyn
MARKIZA (134)
2020-02-29
9
2020-03-01
12
Belova Maria
Horsefarm39
2020-02-29
14
2020-02-29
17
2020-03-01
25
Bembenek Joanna
JKS u Robsonów
DRAGON (34)
2020-02-29
30
2020-02-29
2020-03-01
21
PADWA (35)
2020-02-29
2020-02-29
24
2020-03-01
33
2020-03-01
Biały Julia
KS AZS UWM OLSZTYN
2020-02-29
29
2020-02-29
10
2020-03-01
2020-03-01
3
Biernat Natalia
Niezrzeszony
NIKON (111)
2020-03-01
1
Cichanowicz Agnieszka
Jks u Robsonow
2020-02-29
13
2020-02-29
22
2020-03-01
10
2020-03-01
14
Czarnecki Dawid
Equireno
COSTAKO (169)
2020-02-29
42
2020-02-29
2020-03-01
27
2020-03-01
27
CORBELLA (170)
2020-02-29
20
2020-02-29
22
2020-03-01
9
BERETTA (171)
2020-02-29
21
2020-03-01
7
2020-02-29
8
2020-03-01
9
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
2020-03-01
1
2020-02-29
1
2020-02-29
1
2020-02-29
1
2020-03-01
3
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
2020-02-29
1
2020-03-01
8
2020-02-29
1
2020-03-01
5
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
VERONA (85)
2020-02-29
4
30
2020-02-29
19
2020-03-01
1
400
2020-02-29
2020-03-01
1
300
2020-03-01
Daniszewska Marcelina
Polish Pony Club
RAFA (102)
2020-02-29
1
2020-02-29
2
2020-03-01
1
2020-03-01
19
Dudkowska Monika
KJ Stania Szyldak
SORENTO (84)
2020-02-29
7
2020-02-29
6
2020-03-01
7
2020-03-01
Dzięgielewska Wiktoria
SO Kętrzyn
MARUSIA (166)
2020-02-29
39
2020-02-29
25
2020-03-01
10
2020-03-01
16
Dzipanow Maja
LKJ w Gałkowie
2020-02-29
43
2020-02-29
2020-03-01
23
2020-03-01
Ejankowska Beata
LKJ w Gałkowie
LEXTOR (41)
2020-02-29
34
2020-02-29
2020-03-01
25
2020-03-01
18
Filipek Paulina
Brak
APRILLIS (165)
2020-02-29
40
2020-02-29
Fras Magdalena
Stajnia Szyldak
NEMO (118)
2020-02-29
1
2020-02-29
1
2020-03-01
5
Godek Tomasz
LKJ w Gałkowie
TITINKA (72)
2020-02-29
38
2020-02-29
2020-03-01
14
2020-03-01
7
Godlewska Emilia
bpk
2020-02-29
32
2020-02-29
5
2020-03-01
15
2020-03-01
Godlewski Wiktor
bpk
CERKIEW (156)
2020-02-29
1
2020-02-29
1
2020-02-29
20
2020-03-01
9
2020-03-01
1
Górnicka Sandra
Bpk
FINKA (159)
2020-02-29
1
2020-02-29
1
2020-03-01
4
Gowkielewicz Maja
JKS u Robsonów
FURORA (25)
2020-02-29
1
2020-03-01
1
Grena Aija
2020-02-29
38
2020-02-29
23
2020-03-01
15
Grochala Inez
KJ Stado Kętrzyn
2020-02-29
1
2020-02-29
1
2020-03-01
13
2020-03-01
1
Grudzińska Amelia
brak
MARINA S (146)
2020-02-29
34
2020-02-29
10
2020-03-01
9
2020-03-01
Guślakow Małgorzata
KJ Kierzbuń
NESTO (167)
2020-03-01
34
2020-03-01
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
ASTERIX (77)
2020-02-29
35
2020-03-01
9
2020-03-01
4
80
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
BALANS (149)
2020-02-29
8
2020-02-29
16
2020-03-01
2020-03-01
18
PIEROT (161)
2020-02-29
18
2020-02-29
2020-03-01
8
2020-03-01
14
HIPOIDAS (162)
2020-02-29
20
2020-02-29
10
2020-03-01
2
300
HEKTORAS (163)
2020-02-29
9
2020-02-29
21
2020-03-01
11
2020-03-01
Huniewicz Aleksandra
JKS u Robsonow
GALLIANO (153)
2020-02-29
43
2020-02-29
17
2020-03-01
1
2020-03-01
2020-02-29
5
15,00
2020-02-29
24
2020-03-01
7
2020-03-01
6
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (10)
2020-02-29
6
2020-02-29
12
2020-03-01
13
2020-03-01
5
40
Jelińska Dominika
Jks u Robsonów
HENRIKAS (139)
2020-02-29
41
2020-02-29
33
2020-03-01
11
2020-03-01
Juda Natalia
JKS U Robsonów
PRETORIA (143)
2020-02-29
1
2020-02-29
40
2020-03-01
6
2020-03-01
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
ASTAT (73)
2020-02-29
15
2020-02-29
2020-03-01
15
2020-03-01
11
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2020-02-29
30
2020-02-29
24
2020-03-01
26
2020-02-29
33
2020-03-01
26
KEMBALL (49)
2020-02-29
2
600
2020-03-01
1
800
2020-02-29
11
2020-02-29
6
2020-03-01
16
2020-02-29
14
2020-02-29
13
2020-03-01
11
2020-03-01
19
Karpenko Roman
Horsefarm39
2020-02-29
30
2020-02-29
19
2020-03-01
4
Kasza Natalia
Bez Przynależności Klubowej
2020-02-29
19
2020-02-29
23
LIBELL (137)
2020-02-29
14
2020-02-29
18
Kłodawska Aleksandra
Polish Pony Club
LOTTI (105)
2020-02-29
1
2020-02-29
10
2020-02-29
1
2020-03-01
3
Konieczna Jowita
JKS u Robsonów
2020-02-29
2020-02-29
37
Koper Dominika
JKS u Robsonów
TORNADO (126)
2020-02-29
1
2020-02-29
1
2020-03-01
4
Korpal Nikola
JKS u Robsonów
2020-02-29
20
2020-02-29
35
Kotecka Aleksandra
KJ Stajnia Szyldak
PRINCE (119)
2020-02-29
1
2020-02-29
1
Kowalska Alicja
brak
2020-02-29
1
70,00
2020-02-29
29
2020-03-01
Kowalski Kamil
brak
SALMINA W (148)
2020-02-29
21
2020-02-29
24
2020-03-01
4
2020-03-01
2
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
LUBICZ (59)
2020-02-29
22
2020-02-29
7
2020-03-01
12
2020-03-01
15
CZARIS (60)
2020-02-29
3
30,00
2020-02-29
32
2020-03-01
32
2020-03-01
Kramarczyk Anna
-
PIĘKNA (174)
2020-02-29
1
2020-02-29
38
2020-03-01
2020-03-01
Kraśko Aleksander
LKJ w Gałkowie
PIEROT (71)
2020-02-29
1
2020-02-29
1
2020-03-01
7
Kraśko Kuba
LKJ w Gałkowie
2020-02-29
28
2020-02-29
2
100
2020-03-01
22
2020-03-01
2
150
2020-02-29
2020-02-29
26
2020-03-01
21
2020-03-01
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2020-02-29
2020-03-01
14
Kuźma Nadia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2020-02-29
14
2020-02-29
8
2020-03-01
11
Lisińska Milena
JKS Rywal Grudziądz
WENDY (133)
2020-02-29
6
2020-02-29
34
2020-03-01
18
2020-03-01
23
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
CALVADOS (157)
2020-02-29
5
40
2020-02-29
3
300
2020-03-01
6
2020-03-01
6
Lodowski Oskar
Nie zrzeszony
WIR (180)
2020-02-29
12
Ludwicka Karina
LKJ GAŁKOWO
KORUND (58)
2020-02-29
1
2020-02-29
28
2020-03-01
12
Łącka Karolina
BPK (MAZ)
2020-02-29
27
2020-03-01
4
2020-02-29
2020-03-01
Łukaszewicz Weronika
KJ Bracia Romanowscy
2020-02-29
18
2020-03-01
Macholla Dominik
JKS u Robsonów
LION (141)
2020-02-29
19
2020-03-01
20
2020-03-01
Mackiewicz Dominika
Bertyn
APLICA (122)
2020-03-01
2020-03-01
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
2020-03-01
17
2020-03-01
Maliszewska Katarzyna
Bertyn
DALIA (123)
2020-03-01
8
2020-03-01
Markowski Mateusz
Ełckie Towarzystwo Jeździeckie Hadrian
SKORY (32)
2020-02-29
48
2020-02-29
13
2020-03-01
25
2020-03-01
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
CALANDRIA (151)
2020-02-29
31
2020-02-29
25
2020-03-01
17
2020-02-29
26
2020-03-01
Matusewicz Alicja
KJ Bracia Romanowscy
2020-02-29
11
2020-02-29
42
2020-03-01
19
2020-03-01
17
Mikicka Beata
Stajnia Lipnik
EUFORIA (67)
2020-02-29
8
2020-02-29
4
2020-03-01
5
2020-03-01
2020-02-29
1
2020-02-29
22
2020-03-01
16
2020-03-01
Milenkiewicz Marlena
Stowarzyszenie klub jeździecki Wyjątkowi-Siemiany
2020-02-29
26
2020-02-29
16
2020-03-01
24
2020-03-01
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
JUULTJE (100)
2020-02-29
1
2020-02-29
1
2020-03-01
2
ANDER (101)
2020-02-29
22
2020-02-29
1
2020-03-01
11
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
SING (30)
2020-02-29
41
2020-02-29
27
2020-03-01
9
2020-03-01
10
2020-02-29
12
2020-02-29
9
2020-03-01
4
100
2020-03-01
7
Neukirch Jesika
BPK
STEFANIE (112)
2020-02-29
1
2020-03-01
10
Orzechowska Wiktoria
KS AZS UWM Olsztyn
SAKE J (42)
2020-02-29
4
25,00
2020-02-29
18
2020-03-01
17
2020-03-01
13
Ostapczuk Martyna
bpk
ARISTA (33)
2020-02-29
8
2020-02-29
17
2020-03-01
5
80
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2020-02-29
24
2020-03-01
5
50
2020-03-01
9
2020-02-29
11
2020-03-01
2020-02-29
17
2020-02-29
2020-03-01
28
2020-03-01
Ostrowska Julia
JKS u Robsonów
SALWADOR (182)
2020-03-01
21
2020-03-01
Ozols Dainis
ICE (128)
2020-02-29
10
2020-03-01
23
GREDZENS (129)
2020-02-29
36
Parda Julia
Polish Pony Club
2020-02-29
1
200
2020-02-29
5
30
2020-03-01
3
75
2020-03-01
12
2020-02-29
1
2020-02-29
2
2020-03-01
20
2020-03-01
35
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
CORSIMO (15)
2020-02-29
7
2020-02-29
3
100
2020-03-01
8
2020-03-01
12
LORDI (64)
2020-02-29
9
2020-02-29
27
2020-03-01
8
2020-03-01
25
2020-02-29
32
2020-02-29
2020-03-01
31
2020-03-01
28
2020-02-29
3
50
2020-02-29
34
2020-03-01
16
2020-03-01
24
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (140)
2020-02-29
2020-02-29
Piątek Kornelia
Stajnia Ząbrowiec
DEYSSY (115)
2020-02-29
1
2020-02-29
18
2020-02-29
1
ARIZONA (116)
2020-02-29
1
2020-02-29
1
Pierzchanowska Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Liski
NASTKA (18)
2020-02-29
1
2020-02-29
39
2020-03-01
9
Pietrzak Kaja
MKJ Nenia Pasłęk
2020-02-29
16
2020-02-29
20
2020-03-01
26
2020-03-01
19
GOPLANA (57)
2020-02-29
23
2020-02-29
26
2020-03-01
4
45
2020-03-01
Pietrzak Kaja
MKJ Nenia w Pasłęku
2020-02-29
36
Płoskonka Konstancja
bpk
CYRKÓWKA (178)
2020-02-29
35
Polakowska Wiktoria
Jks u Robsonów
2020-02-29
10
2020-03-01
30
Prokopczuk Maja
JKS u Robsonów
ELDORADO (150)
2020-02-29
12
2020-02-29
36
2020-03-01
22
2020-03-01
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
ARGENTO (45)
2020-03-01
24
2020-03-01
Przybylska Nikola
-
2020-02-29
31
2020-02-29
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy
FENIKS (26)
2020-02-29
1
2020-03-01
6
2020-02-29
1
2020-03-01
1
Schilke Łukasz
AZS UWM Olsztyn
2020-02-29
2
50,00
2020-02-29
30
2020-03-01
2
2020-03-01
1
Sigillewska Izabela
Klub Jeździecki Żarnowo
KIATO (92)
2020-03-01
2020-03-01
2020-02-29
15
2020-02-29
Sistermann Julia
St. KJ G-Ride Team
2020-02-29
27
2020-02-29
29
Sobiecka Dorota
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Liski
MAJA (21)
2020-02-29
1
2020-02-29
20
2020-03-01
10
2020-03-01
18
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (138)
2020-02-29
28
2020-02-29
19
Stypułkowski Adrian
LKJ Gałkowo
2020-02-29
33
2020-02-29
11
2020-03-01
3
2020-02-29
9
2020-02-29
21
2020-03-01
2020-03-01
29
Świątkowska Olga
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CHATARO (37)
2020-02-29
37
2020-02-29
5
25
2020-02-29
3
75
2020-03-01
20
2020-02-29
18
2020-02-29
16
2020-03-01
20
2020-03-01
15
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
2020-02-29
24
2020-02-29
1
2020-03-01
6
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
2020-02-29
2
200
2020-02-29
6
2020-03-01
7
2020-03-01
4
200
Tyllo Małgorzata
Polish Pony Club
NOKAUT (103)
2020-02-29
1
2020-02-29
21
2020-03-01
1
2020-03-01
1
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
WOTAN (99)
2020-02-29
7
2020-02-29
33
2020-03-01
29
2020-03-01
Waszczak Wiktoria
SKJ Red Team
2020-02-29
25
2020-02-29
28
Wejngold Anita
brak
LEMONIADA (113)
2020-02-29
1
2020-02-29
44
2020-03-01
2020-03-01
ESUS (176)
2020-02-29
31
2020-03-01
14
2020-03-01
8
Wilczewska Weronika
JKS Narew Różan
2020-03-01
24
HANDSOME (145)
2020-02-29
4
50
2020-02-29
4
60
2020-03-01
10
2020-03-01
3
300
DELILAH (160)
2020-02-29
29
2020-02-29
14
2020-03-01
Wilczewska Weronika
bpk
WASABI (179)
2020-02-29
23
2020-02-29
26
Wilczewski Robert
SKJ Beckersport Raszyn
HACKMAN (164)
2020-02-29
18
2020-02-29
5
2020-03-01
1
600
2020-03-01
8
2020-02-29
15
2020-02-29
16
2020-03-01
6
2020-03-01
13
Winkler Weronika
KJ Żarnowo
URIAS (36)
2020-02-29
15
2020-02-29
17
2020-03-01
21
2020-03-01
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
2020-03-01
22
2020-03-01
28
NORITO (90)
2020-02-29
37
2020-02-29
31
Wyszomirski Paweł
KJ Stado Kętrzyn
PRESJA (120)
2020-02-29
8
2020-02-29
2020-03-01
6
Yarmolyuk Anastasiia
COMMAND (80)
2020-02-29
10
2020-02-29
22
2020-03-01
3
120
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2020-02-29
13
2020-02-29
2
150
2020-03-01
EWULLI (131)
2020-02-29
32
2020-03-01
10
2020-02-29
1
400
2020-03-01
2
600
Pułaski (173)
2020-02-29
12
2020-02-29
23
2020-03-01
12
2020-03-01
22
Zalewska Aleksandra
ETJ KJ Hadrian
PALMIRA (74)
2020-02-29
1
2020-02-29
46
2020-02-29
9
2020-03-01
2020-03-01
2020-02-29
1
2020-02-29
47
2020-03-01
2
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
2020-02-29
6
2020-02-29
7
2020-03-01
11
HERE I AM (107)
2020-02-29
15
2020-02-29
1
800
2020-03-01
5
100
2020-02-29
25
2020-02-29
7
2020-03-01
3
150
2020-02-29
25
2020-02-29
11
2020-03-01
13
2020-03-01
27
Żyśko Bartosz
bpk
NAKON (24)
2020-02-29
1
2020-03-01
1

Number of Riders: 113

Number of Horses: 168

The sum of prizes: 8 415.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl