Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne
Dąbrówka Mała, 11-13 października 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
102 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-09 22:07:57
2019-10-09 21:54:14
Maria Piórkowska KUBA
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6/L/Licencyjny
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:32:50
2019-10-09 19:44:41
Paulina Filipek APRILLIS
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 07:29:16
2019-10-09 17:03:01
Dawid Czarnecki JARRANT WB
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
99 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-09 22:08:29
2019-10-09 17:02:32
Dawid Czarnecki CARTEMOR
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 07:28:47
2019-10-09 16:44:19
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 07:29:34
2019-10-09 16:43:33
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
96 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-09 22:09:06
2019-10-09 16:42:57
Kamil Kowalski SALMINA W
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
95 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-09 22:09:16
2019-10-09 16:39:27
Alicja Kowalska LARIUS STAR
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L/Licencyjny
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 12:59:38
2019-10-09 12:59:38
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 12:56:45
2019-10-09 12:40:28
Piotr Gębicki NATIONS CUP
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 12:56:49
2019-10-09 10:57:58
Jacek Zagor JETOULON VAN DE RIETVENNE
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 12:56:52
2019-10-09 10:57:24
Jacek Zagor ABIGAIL
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 12:56:59
2019-10-09 09:54:53
Aleksandra Milewska MADAME TUSSAUDS
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
89 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-09 12:57:10
2019-10-08 23:41:58
Dominika Jelińska HENRIKAS
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 12:57:18
2019-10-08 23:30:58
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
87 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-09 12:57:27
2019-10-08 23:29:43
Martyna Pietroń HARLEY
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 07:30:09
2019-10-08 20:00:36
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
85 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-09 12:57:45
2019-10-08 17:54:52
Małgorzata Gowkielewicz DEEJAY
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
84 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-09 12:57:54
2019-10-08 17:53:58
Monika Gulbinowicz-Gowkielewicz DEEJAY
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
83 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-09 12:58:05
2019-10-08 17:49:21
Ewelina Kusaczuk NEMO
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 12:40:40
2019-10-08 12:17:08
Katarzyna Miszczuk JACERA
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 12:01:01
2019-10-08 11:45:22
Aleksandra Kajrewicz NIKIFOR J
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
80 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-08 08:27:22
2019-10-08 07:09:26
Julia Ostrowska BY THE WAY
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:27:05
2019-10-07 21:05:08
Magdalena Zalewska CHUCK-CHIN L.E.
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:26:32
2019-10-07 19:59:14
Natalia Juda PRETORIA
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:26:24
2019-10-07 19:54:57
Dainis Ozols ICE
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:26:20
2019-10-07 19:53:44
Dainis Ozols GREDZENS
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:26:14
2019-10-07 19:43:44
Wiktoria Polakowska CHUCK-CHIN L.E.
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L/Licencyjny
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:19:11
2019-10-07 19:00:28
Nikola Korpal SALWADOR
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L/Licencyjny
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 18:38:23
2019-10-07 16:05:55
Justyna Wrótna LE SOLEI
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
71 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-07 14:26:27
2019-10-07 14:15:28
Marcin Wnuczko AMY
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 09:59:41
2019-10-07 09:09:40
Łukasz Jończyk EL VITELLO
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 09:02:15
2019-10-07 09:01:22
Dominika Hestkowska BALANS
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:38:27
2019-10-06 23:42:05
Martyna Świerczyńska EINSTEIN
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 14:37:52
2019-10-06 22:48:18
Maria Dolya CAVALOR DE BILLY Z
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 14:38:05
2019-10-06 22:44:43
Maria Belova K’S CHOICE
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 14:38:11
2019-10-06 22:43:36
Roman Karpenko CORNLAS Z
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:38:53
2019-10-06 20:18:11
Antonina Rogulska GALEA
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:39:18
2019-10-06 19:41:17
Izabela Kazaniecka NOTARIS
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L/Licencyjny
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:39:32
2019-10-06 19:27:54
Błażej Gilla BOURBON
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:39:36
2019-10-06 19:27:31
Błażej Gilla CASSIUS 76
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
59 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-07 08:43:15
2019-10-06 19:26:33
Zuzanna Gilla FOCUS
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 07:30:51
2019-10-06 19:23:57
Piotr Sawicki ILFAST
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
57 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-07 08:43:37
2019-10-06 19:23:17
Piotr Sawicki ABZYNT
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:43:45
2019-10-06 14:14:19
Lucjan Tarnowski DRAGON
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:43:53
2019-10-06 14:13:35
Lucjan Tarnowski GREY
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:44:09
2019-10-06 14:12:08
Joanna Bembenek PADWA
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 10:38:00
2019-10-06 09:44:33
Tomasz Miśkiewicz DIMROY
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 10:38:09
2019-10-06 09:23:53
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 2x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 10:38:19
2019-10-06 08:34:16
Monika Pasik LORDI
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 10:38:21
2019-10-06 08:33:16
Monika Pasik ENERGIE SEMILLY
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 10:38:23
2019-10-06 08:32:34
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 10:38:26
2019-10-05 22:27:41
Aleksandra Huniewicz CON PASSIONE
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 08:08:57
2019-10-05 21:26:52
Weronika Minkiewicz NOUBA DES DAMES Z
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 07:31:08
2019-10-05 16:28:29
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L/Licencyjny
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 17:05:30
2019-10-04 17:56:11
Valeriia Chebotar GOLDENBOY GR
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 09:49:21
2019-10-03 21:56:50
Dagmara Kaczmarczyk ASTAT
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 09:49:27
2019-10-03 21:31:12
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 09:49:33
2019-10-03 20:55:45
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:59:24
2019-10-03 12:04:52
Adrianna Trzcińska ALBUMINA
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:58:12
2019-10-03 11:15:17
Agnieszka Sobolewska SILVER V
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:58:35
2019-10-03 11:14:50
Emil Mościcki PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:25:41
2019-10-02 21:12:48
Michał Kubiak BABILONIA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 09:02:45
2019-10-01 22:33:18
Beata Kamińska CHARMING BOY SZ
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6/L/Licencyjny
  • 2x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:20:18
2019-10-01 20:33:35
Arina Gorbacheva FORTUNE P.W.
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:20:25
2019-10-01 19:13:29
Marta Fisiak RAVIVIA P
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:20:32
2019-10-01 17:26:10
Krzysztof Retka ALO SILIO P
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:20:38
2019-10-01 14:35:12
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L/Licencyjny
  • 2x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:20:51
2019-09-30 18:00:26
Ida Twerdochlib CADIARA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:20:58
2019-09-30 17:13:48
Sebastian Białczak HUACA L
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:21:05
2019-09-30 17:13:24
Sebastian Białczak ALEXIS BH
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:21:13
2019-09-29 18:56:09
Kacper Niewiadomski KOKAINA HIPPICA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 09:32:26
2019-09-29 17:04:42
Cezary Kalinowski SCARTO II
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:21:26
2019-09-29 10:22:10
Natalia Palmowska LVIV PKZ
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:21:33
2019-09-27 21:31:13
Monika Jaworska EUFORIA
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:21:41
2019-09-27 21:13:31
Zuzanna Juchniewicz POLISA
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:21:47
2019-09-27 21:10:38
Martyna Pietroń ZERO Z
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:21:52
2019-09-27 21:09:20
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 12:49:03
2019-09-27 16:22:38
Karolina Łącka SUN PAULA
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:19:29
2019-09-27 09:10:17
Cezary Kalinowski LORD OF THE RING KG
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:19:43
2019-09-27 09:08:40
Cezary Kalinowski DOVER
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:19:49
2019-09-27 06:53:53
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:19:56
2019-09-27 06:53:31
Dagmara Rajchel MORIS-L
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L/Licencyjny
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:20:03
2019-09-26 22:16:26
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:20:27
2019-09-26 20:25:53
Markuss Roberts Vasiļjevs LANGO
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:20:33
2019-09-26 20:23:54
Markuss Roberts Vasiļjevs EDER
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:20:37
2019-09-26 20:21:58
Žanna Metus KUZCO KRUIMER
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:20:41
2019-09-26 20:20:56
Žanna Metus CURTIS
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
7 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-02 10:22:18
2019-09-26 20:12:15
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
6 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-02 10:22:51
2019-09-26 18:55:53
Maja Zielonka CARDIF Z
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 09:32:41
2019-09-25 11:48:59
Leszek Nieużyła OURAGAN WM
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:17:58
2019-09-23 22:36:24
Sebastian Białczak EISSPORT
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:18:03
2019-09-20 11:18:16
Michalina Krzyżyńska CANNABIS DE LUX
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:25:47
2019-09-20 10:27:52
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Belova Maria Horsefarm39
S
brak
10100349
2. Bembenek Joanna JKS u Robsonów
S
O022618
3. Białczak Sebastian
2000 (MJ.)
O035248
4. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
5. Chebotar Valeriia Sopocki KJ
2004 (JM.)
O039773
6. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
7. Ciesielski Andrzej JKS Kierzbuń
8. Czajkowska Dorota BPK
2003 (J.)
brak
9. Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
S
O003411
10. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
11. Dolya Maria Horsefarm39
S
None
12. Dziuba Anna POL
2006 (JM.)
O041843
10172785
13. Filipek Paulina Brak
S
O035929
14. Fisiak Marta BPK (LOD)
S
O004344
15. Gębicki Piotr KJ G-Ride Team
S
O002455
16. Gilla Błażej Pomorska LJ w Dziemianach
S
O008576
10054168
17. Gilla Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
brak
18. Godlewska Emilia bpk
2005 (JM.)
Brak
19. Gowkielewicz Małgorzata Bpk
2008 (Mł.)
Brak
20. Grena Aija JKS u Robsonów
S
none
21. Gulbinowicz-Gowkielewicz Monika bpk
S
O042291
22. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
23. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
24. Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
S
O020219
25. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
26. Jelińska Dominika Jks u Robsonów
2000 (MJ.)
0034802
27. Jończyk Łukasz BPK
S
O000790
28. Juchniewicz Zuzanna Hippika Tomaszkowo
2003 (J.)
O029249
29. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (J.)
O038919
30. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
31. Kajrewicz Aleksandra bpk
2001 (J.)
O039500
32. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
33. Kamińska Aleksandra LKJ w Gałkowie
S
O048490
34. Kamińska Beata CSJ Chraboły
2001 (J.)
O040817
35. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
36. Karpenko Roman Horsefarm39
S
None
37. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (J.)
O045047
38. Korpal Nikola JKS u Robsonów
2003 (J.)
O042281
39. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
40. Kowalska Alicja brak
2003 (J.)
brak
41. Kowalski Kamil brak
2004 (JM.)
brak
42. Kozań Malwina KJ G-Ride Team
1999 (MJ.)
O044235
43. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
44. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
45. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
S
O002631
46. Kusaczuk Ewelina Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
1998 (MJ.)
brak
47. Lyskovka Valerij BLR
S
10054191
48. Łącka Karolina BPK (MAZ)
S
O021929
49. Łyczak Anna JKS Kierzbuń
2003 (J.)
brak
50. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
51. Metus Žanna JSK Mustangs
S
LV4373938
52. Michalak Monika bpk
2001 (J.)
O036263
53. Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
S
O023893
54. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
55. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
56. Miszczuk Katarzyna bez przynależności klubowej
S
O026332
57. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
58. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
59. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
60. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (J.)
O029332
61. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
O039679
62. Ostapczuk Martyna bpk
2004 (JM.)
O039176
63. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
Numer PZJ - O045677
64. Ozols Dainis JKS u Robsonów
S
O036153
65. Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
S
O013754
66. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
67. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
68. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
69. Piórkowska Maria niezrzeszony
2007 (JM.)
O054056
70. Płoskonka Konstancja bpk
2006 (JM.)
O048492
71. Podsiadło Daria Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O040566
72. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (J.)
O044009
73. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
74. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
S
O001821
10025825
75. Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O006240
76. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003131
77. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
O024452
78. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
O051958
79. Rudy Monika WKJ Lublin
S
O022452
80. Sadowska Magdalena JKS Kierzbuń
81. Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
S
O000559
82. Świerczyńska Martyna HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O020360
83. Tarnowski Lucjan JKS u Robsonów
S
O006081
84. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
85. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
86. Vasiljevs Markuss Roberts JSK Mustangs
2005 (JM.)
LV5204888
87. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (J.)
O028241
88. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
89. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
1998 (MJ.)
O024686
90. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
91. Zalewska Magdalena JKS u Robsonów
S
O037229
92. Żewłakow Maja Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
93. Zielonka Maja brak
2001 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

120

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
O: Aleksandra Czerska
B: Wioletta Swoboda
K026583
2.

101

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE431316680210
3.

108

A LEE HOPP Westf. GER 2011 Ogier gniada/170 F: A'Lee Spring Power / Argentinus
M: Djerba / Dinard L
O: HARALD JERGAS
B: NIEMCY
K027953 DE441410770611
4.

88

ABIGAIL SP POL 2014 Klacz kara/168 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Ambrozja / Hamlet GO
O: Janusz Branicki
B: Janusz Branicki
K025199 616007530054213
5.

71

ABZYNT SP POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
6.

126

ADALTA CLEAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/166 F: Clear To Jump St Gyvan z
M: Arkona
O: Ewa Hauer
B: Ewa Hauer
Brak 616 009 60 03701 09
7.

52

ALBUMINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Czarczaf
M: Aluzja
O: Aleksandra Furgo
B: Stadnina koni Liski
Brak 616007600268911
8.

39

ALEXIS BH SP POL 2013 Klacz gniada/160 F: Elf / Fanimo
M: Afrodyta BH / Arianin
O: Wiktoria Boraczewska
B: Bogna Huba
K028310 616007661402213
9.

35

ALO SILIO P SP POL 2014 Ogier siwa/170 F: Cassilio hol./ Cassini I
M: Aloverien P sp/ Avero hol.
O: Anna Kiełb KIELBEX
B: Witold Polowczyk
K025687 616009610008414
10.

74

AMY OLD. POL 2008 Klacz gniada/165 F: Acolito
M: Rising Sun
O: Marcin Wnuczko
B: Sabrina Hehr
Brak Brak
11.

96

APRILLIS Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
O: Paulina Filipek
B: Katarzyna Kaim
K026619 6160070005213
12.

118

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada F: Ladykracher 8
M: Aronia
O: Sonia Przybyła
B: SK Widzów
K020211
13.

113

ARISTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Dalet / Luge
M: Arenda / Kerman
O: Martyna Ostapczuk
B: Robert Stasiuk
K011428 POL007580551206
14.

53

ASTAT Wlkp/poch.trk. POL 2015 Ogier gniada/168 F: Eloquent trk./ Saint Cloud
M: Asta wlkp./ Hamlet Go trk.
O: Dagmara Kaczmarczyk
B: SK Liski
K024242 616007600196915
15.

8

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
16.

49

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Bischof L
M: Brendy
O: Monika Rudy
B: Iwona Szymczyk-Wrońska
K019544 616009580503811
17.

102

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
O: Robert Hestkowski
B: stado ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.o
K024558 616007600162613
18.

68

BOURBON Estońska Sportowa BEL 2007 Wałach gniada F: A Big Boy / Kannan
M: Statuetka / Erot
O: Biznes Park Starogard Gdański
B:
K017203 23300107184111
19.

83

BY THE WAY Trakeńska POL 2007 Wałach kara/- F: Al Pari
M: Cyganeria
O: Jks u Robsonów
B: SK Plękity
brak -
20.

37

CADIARA OLD GER 2013 Klacz siwa/165 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Carcosse Z / Carthago Z
O: Ida Twerdochlib
B: Gestut Lewitz
K027404 DE418185038413
21.

22

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
O: Monika Krzyżyńska
B:
K026721 DE441411369613
22.

48

CARDIF Z Zangersheide POL 2010 Wałach gniada/176 F: Corvus Z
M: Tre-ratina Z
O: Rafał Zielonka
B: Zangersheide
bark
23.

98

CARTEMOR Westfälisches POL 2012 Wałach gniada/182 F: Cassis/Calypso I
M: Lalelu/Lenero
O: ——
B: —-
—- —-
24.

69

CASSIUS 76 ZANG GER 2007 Wałach gniada/- F: POL013610169106
M: Ginella / Grannus
O: Katharina Von Der vVeiden
B: Uwe Keler
K011365 Z567106
25.

13

CAVALOR DE BILLY Z Zangersheide RUS 2013 Gleiding bay/172 F: Cassini 1
M: Racial de la tour Vidal
O: Maria Dolya
B: Non
None Non
26.

91

CHANCE 33 HANN GER 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
O: Adam Nicpoń
B: Reitsportanlage Weissenfelde
K028080 DE431319800313
27.

4

CHARMING BOY SZ Wielkopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/165 F: Harper
M: Chuana SZ
O: Beata Kamińska
B: Szuk Edward
K027793 616 007 61 01220 14
28.

78

CHUCK-CHIN L.E. KWPN POL 2007 Wałach gniada/Brak F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B: Jks u Robsonów
K011498 528003000704635
29.

82

CHUCK-CHIN L.E. KWPN NED 2007 Wałach gniada/165 F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B: JKS u Robsonów
K011498 528003000704635
30.

63

CON PASSIONE Westfalska POL 1 Wałach kara/162 F: Caretello B
M: Calapeilis
O: Roman Sudnikiewicz
B: a
brak 1
31.

121

CONCORDE LWB LAT 2013 Mare chestnut/170 F: Colard
M: Corte
O: LATAGRO
B: 3 Vitolu stalli
LV001000001667 -
32.

123

CONSTANTINE M HAN. GER 2012 Wałach gniada F: Contendro I
M: Wendura
O: Wilczewski
B: -
K025714
33.

115

CONTI SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dionizos / Elvis
M: Contedra / Contender
O: Robert Hestkowski
B: Robert Hestkowski
K013471 616009600461608
34.

15

CORNLAS Z Zangersheide RUS 2013 Gleiding grey/175 F: Cornet Obolensky
M: Lasino
O: Belova Maria
B: Zangersheide
None None
35.

31

CURTIS Westfale GER 04.04.2012 Gleiding bay/178 F: Chin Win
M: Collina
O: A. VASILJEVS
B: Martin Dieckhoff
DE 441410555512 DE 441410555512
36.

93

DEEJAY SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos
M: Dobrawa
O: Monika Gulbinowicz-Gowkielewicz
B: Marek Romanowski
brak 616 009 60 00952 12
37.

36

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Talent /
M: Delicja /
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
38.

62

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Penelopa / Poll
O: Monika Powroźnik
B: Monika Pasik
K015479 616009600371009
39.

122

Dicascalla F:
M:
O:
B:
40.

58

DIMROY SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Nimroy / Nimmerdor
M: Drawelta / Weltino
O: Marek Lewandowski
B: -
K022071 616009530315910
41.

25

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
O: Anita Skulska
B: /
K015387 /
42.

24

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Marino
M: Deportacja
O: Ludwika Kruszewska
B: ///
K023618 Brak
43.

112

DURANO G KWPN NED 2008 Wałach siwa/175 F: Canturano / Canturo
M: Zienna G / Indorado
O: Buena Piotr Badowski
B: Stoeterij Gaesbeek
K012657 528003000813564 103XW95
44.

129

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
O: Maria Belova
B: Holand
brak
45.

29

EDER KWPN LAT 2009 Stalion bay/168 F: Numero Uno
M: Vivi
O: Aleksandrs Vasi?jevs
B: Aleksandrs Vasi?jevs
528003200919673 528003200919673
46.

64

EINSTEIN SP POL 2013 Wałach kara F: Ulisses
M: Esmeralda
O: Martyna Świerczyńska
B: Droński Zygmunt
K024179
47.

21

EISSPORT Traken LTU 2010 Wałach siwa/163 F: Eisfreund / Amiego
M: Hale / Losijonas 2
O: Wiktoria Boraczewska
B: Violeta Pliuskiené
K025228 014545
48.

73

EL VITELLO SP POL 2013 Wałach siwa/160 F: Vitalis
M: Eti Queen / New World
O: Zuzanna Roefler
B: Łukasz Jończyk
K026827 616009530076313
49.

61

ENERGIE SEMILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/- F: Herald /
M: Me Too De Semilly / Le Tot De Semilly
O: Maciej Pietras
B: Richard Levallolis
K027074 25000114524131A
50.

42

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B:
K024086 616009640083212
51.

70

FOCUS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:143cm F: Santara Danny's boy
M: Fryga
O: Zuzanna Gilla
B: Maryna Kowalska
brak 265347654
52.

66

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
O: Małgorzata Oprus
B: Władysław Łopuszyński
K017518 POL009640083807
53.

56

GOLDENBOY GR KWPN POL 2011 Wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
O: Anna Chebotar
B: Agnieszka Kwiatkowska
K020933 528003201109703
54.

79

GREDZENS LWB LAT 2015 Stalion black/168 F: Gvidons
M: Kanape
O: D.Ozols
B: D.Ozols
LV001000003034
55.

11

GREY SP POL 2008 Wałach gniada F: Alamos
M: Goyja
O: Lucjan Tarnowski
B: Lucjan Tarnowski
K014107
56.

92

HARLEY SP POL 2013 Wałach kasztanowata/161 F: Santiago
M: Harfa
O: Marcin Jopek
B: Olizarewicz Ewa
Brak 616009520045913
57.

90

HENRIKAS TRAK. POL 2010 Wałach gniada/160 F: Veimaras
M: /Gret
O: Primavera Furniture
B: UAB Lietuvos Žirgynas
LTU002520237210
58.

38

HUACA L HOL GER 2012 Klacz gniada/164 F: Quintero / Quantum
M: Welfin / Lavall I
O: Wiktoria Boraczewska
B: Feldhaus Henrike
K025227 Welfin / Lavall I
59.

80

ICE KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata F: Up to data
M: Fay
O: Antra Ozola
B: NL
528003201306068
60.

16

ILFAST KWPN BEL 2014 Ogier siwa/...... F: Berlin
M: //////////
O: !!!!!!!!
B: ???????
K027768
61.

85

JACERA SP POL 2011 Klacz kara/167 F: cedrus
M: jakucja
O: PIórkowski Tadeusz
B: PIórkowski Tadeusz
K027069 616 009 06 02069 11
62.

18

JARRANT WB KWPN POL 2014 Ogier kara/174 F: Warrant/Numero Uno
M: Wereniki-W
O:
B:
K026616
63.

87

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL /
M: Enjoy Balia / Indoctro
O: Marcin Plitt
B: -
K028176 528003201407554
64.

14

K’S CHOICE KWPN NED 2015 Wałach dereszowata/165 F: Emir R /
M: B good M /
O: Mariia Belova
B: -
brak -
65.

17

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Campari M / Caprilli
M: Katoda / Kartacz
O: Beata Kozań
B: -
K009026 POL009540043504
66.

54

KENTUCKY HIPPICA OS POL 2014 Ogier ciemnogniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Stavolta Hippica / Stakkato
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K025864 DE418180173614
67.

40

KOKAINA HIPPICA HOL POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: La Silla / Lord Sinclair
O: Marek Niewiadomski
B: Hippica
K027005 DE418180093914
68.

97

KUBA WLKP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cedrus
M: Kenia
O: Ewa Piórkowska
B: SK Rzeczna
brak 616 007 60 01144 12
69.

47

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: Contendor
M: Księżniczka
O: Anna Czajkowska
B: Aleksandra Klamecka
K018124 616009680111609
70.

30

KUZCO KRUIMER KWPN NED 12.05.2015 Gleiding bay/168 F: Eldorado
M: Frauminka
O: A. VASILJEVS
B: J.J. Lucht- Kruimer
528003201504433 52800320154433
71.

111

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
O: Łukasz Pięta
B: Karl-Heinz Bruck
K026862 brak
72.

104

LAMBI II Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: EVER FOR PLEASURE
M: LUSSI
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K019865
73.

133

Lancelot F:
M:
O:
B:
74.

28

LANGO LWB LAT 2002 Wałach gniada F: Leitons
M: Flinta
O: Alexandrs Vasiljevs
B: Alexandrs Vasiljevs
None
75.

100

LARIUS STAR DWB DEN 2003 Ogier gniada/172 F: Solos Landtinus
M: Wiosa
O: Jerzy Wróbel
B: Zenon Brzozowski
K010769 brak
76.

131

Lawenda F:
M:
O:
B:
77.

75

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
O: xxx
B: xx
K023160 616009600245012
78.

105

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
79.

128

LINTO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Limbus /
M: Wembley /
O: Andrzej Michalak
B: Witt Pferdezucht
K028348 -
80.

23

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Vandamme
M: Larysa K
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510
81.

27

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510
82.

60

LORDI HAN GER 2014 Wałach gniada/- F: Lord Pizarro /
M: Dior / Diarado
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kapp
K026047 DE431310232914
83.

132

Lorenzo F:
M:
O:
B:
84.

119

Lutie F:
M:
O:
B:
85.

41

LVIV PKZ BWP POL 2011 Wałach kara/175 F: Whitaker
M: Syllana
O: Mykola GALANOV
B: Mykola GALANOV
K026699 056002W00298427 105WQ90
86.

89

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada F: Mango
M: Magia
O: JKS u Robsonów
B: brak
K024412
87.

130

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
88.

125

Marina S F:
M:
O:
B:
89.

95

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
O: Adam Jonczyk
B: Adam Jonczyk
K020808 616009530174612
90.

114

MISTER ZINEDINE S WLKP POL 2014 Ogier ciemnogniada/172 F: Zinedine
M: Magia
O: Jadwiga Maria Łoś & Sławomir Miąsko
B: Jadwiga Maria Łoś
K024736 616007670081114
91.

26

MORIS-L SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/- F: Graf Stepp
M: Marcisa / Lord Star
O: Jerzy Korona
B: -
K027932 -
92.

86

NATIONS CUP SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Naomi / Niagara
O: Dorota Gębicka
B: SK Zastawno
K022899 616007600275512
93.

106

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
O: Jacek Kapel
B: Barbara Mierzwińska
K018932 616009670114110
94.

94

NEMO SP POL 2006 Wałach gniada/- F: Noel
M: Baśka
O: Jan Kłosek
B: Jan Kłosek
brak -
95.

84

NIKIFOR J SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Karbon /
M: Nagroda / Golden Boy
O: Roman Kajrewicz
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K026186 616009600255314
96.

67

NOTARIS Wlkp/trak POL 2013 Wałach kara/165 F: Agar
M: Nostalgia
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024492 616007600228513
97.

57

NOUBA DES DAMES Z Zangersheide FRA 2012 Klacz gniada/170 F: Numero Uno
M: Rumba Des Dames/Adelfos
O: Ewa Ogonowska, Piotr Skoneczny
B: Francja
K028182 056015Z55747112
98.

6

OURAGAN WM DSP POL 2014 Wałach kasztanowata// F: Czarownik
M: Oceana WM
O: Zuzanna Chwalińska
B: Wojciech Majewski
Brak /
99.

12

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V /
M: Parada / Revel
O: Lucjan Tarnowski
B: SK Rzeczna
K027376 616009600175611
100.

2

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
101.

116

Pasja F:
M:
O:
B:
102.

59

PEPE SP POL 2011 Wałach bułana/- F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksandra Kamińska
B: -
K025971 616999520132411
103.

110

PICCOLO SP POL 2008 Wałach gniada/172 F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015893 POL009660212408
104.

107

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
105.

43

POLISA Wielkopolska POL 2015 Klacz gniada/168 F: Lissaro
M: Poezja
O: Zuzanna Juchniewicz
B: Zenon Brzozowski
K027693 616007520047215
106.

81

PRETORIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: El Grecco
M: Pensylwania
O: JKS U Robsonów
B: Piotr Kłusowski
K027434 -
107.

55

QUALILAS Irish Sport Horse IRL 2012 Klacz gniada/167 F: O.B.O.S. Quality 004
M: Whats Another One
O: Luiza Oleszkiewicz
B: IRLANDIA
K028256 372414005510112
108.

34

RAVIVIA P SP POL 2014 Klacz siwa/162 F: Coriano's Ass
M: Raphaella P / Correro
O: Marta Fisiak
B: Witold Polowczyk
K025418 616 009 61 00085 14
109.

127

RAYA DE RAVEL Wielkopolska POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
O: Andrzej Michalak
B: Skorupa Janusz
K018670
110.

99

SALMINA W SP POL 2001 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Turbud Sonata / Louis
O: Robert Wilczewski
B: Piotr Wilczewski
K007984 616009600152001
111.

77

SALWADOR TRAK. POL 2013 Wałach gniada F: Agar
M: Sanna
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024491
112.

5

SCARTO II SP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Rammstein
M: Sawannah
O: Adrianna Guziuk
B: Jan Tomasz Procajło
K028536 616009630058814
113.

46

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Puillac de Meia Lua
M: Skrobia
O: Małgorzata Korycka
B: Adam Plata
K019021 616009540079410
114.

134

Taktyka F:
M:
O:
B:
115.

44

ZERO Z ZANG BEL 2013 Ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
O: Adam Nicpoń
B: Veltmans J. TH
K023212 056015Z55507813
116.

45

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: Zacharov / Clinton
M: Angie / Landgold
O: KJ Barłomino
B: -
K023451 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
40
SUM:
40.00
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
100
SUM:
100.00
Fisiak Marta BPK (LOD)
15
50
SUM:
65.00
Gilla Błażej Pomorska LJ w Dziemianach
40
SUM:
40.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
300
SUM:
300.00
Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
25
SUM:
25.00
Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
25
SUM:
25.00
Jończyk Łukasz BPK
150
SUM:
150.00
Juchniewicz Zuzanna Hippika Tomaszkowo
100
25
SUM:
125.00
Kowalska Alicja brak
75
SUM:
75.00
Kozań Malwina KJ G-Ride Team
100
SUM:
100.00
Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
100
SUM:
100.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
30
200
SUM:
230.00
Łącka Karolina BPK (MAZ)
25
SUM:
25.00
Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
80
SUM:
80.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
15
SUM:
15.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
150
300
SUM:
450.00
Ostapczuk Martyna bpk
25
SUM:
25.00
Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
150
SUM:
150.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
100
100
20
400
400
SUM:
1020.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
15
SUM:
15.00
Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
50
SUM:
50.00
Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
100
40
SUM:
140.00
Rudy Monika WKJ Lublin
200
SUM:
200.00
Świerczyńska Martyna HIPPIKA TOMASZKOWO
30
SUM:
30.00
Twerdochlib Ida Sopocki KJ
150
SUM:
150.00
Vasiljevs Markuss Roberts JSK Mustangs
50
200
50
50
75
300
SUM:
725.00
Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
200
SUM:
200.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
50
SUM:
50.00
Żewłakow Maja Stow. SKJ Bobrowy Staw
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Belova Maria
Horsefarm39
2019-10-11
35
2019-10-12
9
2019-10-13
8
2019-10-13
21
Bembenek Joanna
JKS u Robsonów
PADWA (12)
2019-10-11
21
2019-10-11
Białczak Sebastian
2019-10-11
15
2019-10-12
20
2019-10-13
11
HUACA L (38)
2019-10-11
29
2019-10-12
19
2019-10-13
2019-10-11
10
2019-10-11
39
2019-10-12
28
2019-10-13
10
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (25)
2019-10-11
7
2019-10-12
12
2019-10-13
8
Chebotar Valeriia
Sopocki KJ
2019-10-11
41
2019-10-11
19
2019-10-12
2019-10-12
Cichanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
2019-10-12
10
Lutie (119)
2019-10-12
Ciesielski Andrzej
JKS Kierzbuń
Lawenda (131)
2019-10-13
2019-10-13
10
Lorenzo (132)
2019-10-13
2019-10-13
Czajkowska Dorota
BPK
2019-10-11
14
2019-10-11
26
2019-10-12
5
2019-10-12
2019-10-13
15
Czarnecki Dawid
Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
2019-10-11
37
2019-10-11
5
40
2019-10-12
24
2019-10-12
23
2019-10-13
2019-10-11
1
2019-10-11
11
2019-10-12
14
2019-10-12
29
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2019-10-12
7
2019-10-13
4
100
MAGNUS (130)
2019-10-13
9
Dolya Maria
Horsefarm39
2019-10-11
36
2019-10-11
17
2019-10-12
16
2019-10-12
22
2019-10-13
14
Dziuba Anna
POL
MAVANDA (95)
2019-10-11
34
Filipek Paulina
Brak
2019-10-12
15
2019-10-12
5
Fisiak Marta
BPK (LOD)
2019-10-11
10
2019-10-11
5
15
2019-10-12
3
50
2019-10-12
13
Gębicki Piotr
KJ G-Ride Team
2019-10-11
32
2019-10-11
9
Gilla Błażej
Pomorska LJ w Dziemianach
BOURBON (68)
2019-10-11
11
2019-10-12
5
40
2019-10-11
11
2019-10-12
22
2019-10-13
7
Gilla Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
FOCUS (70)
2019-10-11
10
2019-10-11
2019-10-12
2019-10-12
25
2019-10-13
2019-10-13
7
Godlewska Emilia
bpk
ARAMIS (118)
2019-10-12
8
2019-10-12
11
Gowkielewicz Małgorzata
Bpk
DEEJAY (93)
2019-10-13
11
Grena Aija
JKS u Robsonów
CONCORDE (121)
2019-10-12
15
2019-10-12
11
2019-10-13
16
Gulbinowicz-Gowkielewicz Monika
bpk
DEEJAY (93)
2019-10-13
10
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
CONTI (115)
2019-10-12
6
2019-10-12
10
2019-10-13
2
300
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
BALANS (102)
2019-10-11
12
2019-10-11
12
2019-10-12
16
2019-10-13
20
Huniewicz Aleksandra
JKS u Robsonow
2019-10-11
6
2019-10-11
4
25
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (42)
2019-10-11
38
2019-10-11
2019-10-12
4
25
2019-10-12
18
2019-10-13
Jelińska Dominika
Jks u Robsonów
2019-10-12
2019-10-12
Jończyk Łukasz
BPK
2019-10-11
28
2019-10-11
2019-10-12
2
150
Juchniewicz Zuzanna
Hippika Tomaszkowo
POLISA (43)
2019-10-12
16
2019-10-12
1
100
2019-10-13
4
25
Juda Natalia
JKS U Robsonów
2019-10-12
2019-10-12
3
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
ASTAT (53)
2019-10-11
2019-10-11
25
2019-10-12
23
2019-10-12
Kajrewicz Aleksandra
bpk
2019-10-12
13
2019-10-12
21
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2019-10-11
23
2019-10-11
26
2019-10-12
6
2019-10-12
12
2019-10-13
9
2019-10-11
19
2019-10-11
13
DOVER (24)
2019-10-11
6
2019-10-11
12
2019-10-12
17
2019-10-12
2019-10-13
Kamińska Aleksandra
LKJ w Gałkowie
PEPE (59)
2019-10-13
13
2019-10-13
Kamińska Beata
CSJ Chraboły
2019-10-11
31
2019-10-12
2019-10-12
6
2019-10-11
13
2019-10-13
12
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
NEMIROFF (106)
2019-10-11
23
Karpenko Roman
Horsefarm39
2019-10-11
2019-10-11
18
2019-10-12
15
2019-10-13
22
Kazaniecka Izabela
JKS U Robsonów
NOTARIS (67)
2019-10-11
17
2019-10-11
39
2019-10-11
2019-10-12
31
2019-10-12
9
2019-10-12
3
Korpal Nikola
JKS u Robsonów
2019-10-12
6
2019-10-12
2
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2019-10-11
26
2019-10-11
30
2019-10-12
12
2019-10-12
13
2019-10-13
15
Kowalska Alicja
brak
2019-10-11
36
2019-10-12
2019-10-13
2
75
2019-10-11
12
2019-10-12
28
2019-10-12
Kowalski Kamil
brak
2019-10-11
9
2019-10-13
6
2019-10-11
2
2019-10-12
8
2019-10-12
9
2019-10-12
Kozań Malwina
KJ G-Ride Team
KAMELOT (17)
2019-10-11
2
100
2019-10-11
6
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
LAMBI II (104)
2019-10-13
6
2019-10-13
1
100
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2019-10-11
21
2019-10-11
16
2019-10-12
21
2019-10-12
23
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team
2019-10-11
4
30
2019-10-11
2
200
2019-10-12
8
Kusaczuk Ewelina
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
NEMO (94)
2019-10-13
2
2019-10-13
1
2019-10-13
Lyskovka Valerij
BLR
Pasja (116)
2019-10-12
8
2019-10-12
27
2019-10-13
14
Łącka Karolina
BPK (MAZ)
2019-10-11
2019-10-11
15
2019-10-12
19
2019-10-12
30
2019-10-13
5
25
Łyczak Anna
JKS Kierzbuń
Lancelot (133)
2019-10-13
17
2019-10-13
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
POLECZKA (107)
2019-10-11
8
2019-10-11
8
2019-10-13
19
Metus Žanna
JSK Mustangs
2019-10-11
8
2019-10-12
2
2019-10-13
4
2019-10-11
15
2019-10-12
19
CURTIS (31)
2019-10-11
5
2019-10-11
33
2019-10-12
17
2019-10-12
7
2019-10-11
2019-10-13
16
Michalak Monika
bpk
2019-10-13
6
LINTO (128)
2019-10-13
13
Milewska Aleksandra
JKS u Robsonów
2019-10-11
1
80
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-10-11
16
2019-10-11
7
2019-10-12
19
2019-10-13
8
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
DIMROY (58)
2019-10-11
34
2019-10-11
2019-10-12
24
2019-10-12
2019-10-13
5
15
Miszczuk Katarzyna
bez przynależności klubowej
JACERA (85)
2019-10-12
27
2019-10-12
26
Mitrowska Martyna
Stow. SKJ Bobrowy Staw
A CATOKI (101)
2019-10-11
33
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
ZORA (45)
2019-10-11
1
150
2019-10-11
1
300
2019-10-12
25
2019-10-12
9
2019-10-13
10
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2019-10-11
19
2019-10-11
16
2019-10-11
24
2019-10-12
30
2019-10-12
2019-10-13
19
MORIS-L (26)
2019-10-12
25
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
2019-10-11
24
2019-10-11
8
2019-10-12
12
2019-10-12
22
Oleszkiewicz Lena
KJ Aldragho Józefosław
2019-10-11
13
Ostapczuk Martyna
bpk
ARISTA (113)
2019-10-11
17
2019-10-12
5
25
Ostrowska Julia
JKS u Robsonów
2019-10-12
21
2019-10-12
20
Ozols Dainis
JKS u Robsonów
2019-10-11
3
2019-10-11
37
2019-10-12
10
2019-10-13
9
ICE (80)
2019-10-11
35
2019-10-11
11
Palmowska Natalia
KJ Lotar Biskupiec
2019-10-11
3
150
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
LORDI (60)
2019-10-11
38
2019-10-11
4
100
2019-10-12
3
100
2019-10-12
17
2019-10-13
11
2019-10-11
2019-10-11
29
2019-10-12
14
2019-10-12
2019-10-13
18
2019-10-11
5
20
2019-10-11
16
2019-10-12
14
2019-10-12
1
400
2019-10-13
1
400
Pawlik Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2019-10-12
2019-10-13
2019-10-12
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
ZERO Z (44)
2019-10-11
14
2019-10-11
40
2019-10-11
9
2019-10-12
8
2019-10-12
14
2019-10-13
3
200
HARLEY (92)
2019-10-11
18
2019-10-11
7
2019-10-12
4
2019-10-12
7
Piórkowska Maria
niezrzeszony
KUBA (97)
2019-10-12
32
2019-10-12
4
Płoskonka Konstancja
bpk
Marina S (125)
2019-10-13
12
2019-10-13
5
Podsiadło Daria
Kielecki Klub Jeździecki
DELEKTA (36)
2019-10-11
17
2019-10-12
7
2019-10-12
2019-10-13
11
Polakowska Wiktoria
Jks u Robsonów
2019-10-12
5
15
2019-10-12
1
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2019-10-12
25
2019-10-12
10
2019-10-13
4
50
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
PICCOLO (110)
2019-10-11
25
2019-10-11
14
2019-10-12
6
2019-10-13
18
DURANO G (112)
2019-10-11
15
2019-10-12
4
100
2019-10-13
5
40
Rajchel Dagmara
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
MORIS-L (26)
2019-10-11
31
2019-10-11
13
2019-10-13
12
2019-10-12
17
Retka Krzysztof
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2019-10-11
28
2019-10-12
7
2019-10-13
7
2019-10-11
22
2019-10-12
21
2019-10-13
12
Rogalska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
LIMBO (105)
2019-10-11
9
2019-10-13
17
Rogulska Antonina
JKS u Robsonów
GALEA (66)
2019-10-11
4
2019-10-11
18
2019-10-12
1
2019-10-12
20
2019-10-13
20
Rudy Monika
WKJ Lublin
2019-10-13
1
200
Sadowska Magdalena
JKS Kierzbuń
Taktyka (134)
2019-10-13
13
2019-10-13
3
Sawicki Piotr
Stadnina Koni Dębno
ILFAST (16)
2019-10-11
27
2019-10-12
11
2019-10-13
15
ABZYNT (71)
2019-10-11
14
2019-10-12
11
2019-10-13
14
Świerczyńska Martyna
HIPPIKA TOMASZKOWO
2019-10-11
2019-10-11
3
30
2019-10-13
13
Tarnowski Lucjan
JKS u Robsonów
GREY (11)
2019-10-11
6
Trzcińska Adrianna
KJ Black Horse Team
2019-10-11
21
2019-10-11
25
2019-10-12
18
2019-10-12
23
2019-10-12
26
2019-10-13
Twerdochlib Ida
Sopocki KJ
CADIARA (37)
2019-10-11
18
2019-10-11
10
2019-10-12
2019-10-12
29
2019-10-13
2
150
Vasiljevs Markuss Roberts
JSK Mustangs
LANGO (28)
2019-10-11
7
2019-10-11
2
50
2019-10-12
18
2019-10-12
1
200
2019-10-13
3
50
EDER (29)
2019-10-11
3
50
2019-10-11
20
2019-10-12
2
75
2019-10-13
7
2019-10-12
2
300
Wilczewska Weronika
JKS Narew Różan
2019-10-12
15
2019-10-12
16
2019-10-13
6
2019-10-13
9
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team Gdańsk
AMY (74)
2019-10-11
20
2019-10-11
24
2019-10-12
24
2019-10-12
22
2019-10-12
33
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
2019-10-12
20
2019-10-12
3
200
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-10-11
30
2019-10-11
2019-10-11
22
2019-10-12
24
ABIGAIL (88)
2019-10-11
2019-10-11
32
2019-10-12
13
2019-10-12
2019-10-12
4
50
2019-10-12
18
Zalewska Magdalena
JKS u Robsonów
2019-10-11
22
2019-10-11
23
Żewłakow Maja
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2019-10-11
20
2019-10-11
27
2019-10-12
9
2019-10-13
3
100
Zielonka Maja
brak
2019-10-12
27
2019-10-12
26
2019-10-13
8

Number of Riders: 93

Number of Horses: 116

The sum of prizes: 5 000.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl