Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

I Eliminacje IX Halowego Pucharu Warmii i Mazur
Dąbrówka Mała, 5-6 października 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 13:19:54
2019-10-04 13:04:50
Alicja Kowalska LARIUS STAR
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 13:19:49
2019-10-04 12:51:48
Kamil Kowalski SALMINA W
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 13:19:44
2019-10-04 12:20:26
Maria Piórkowska KUBA
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 11:27:46
2019-10-04 11:07:16
Małgorzata Guślakow BENEDETTO
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 11:27:38
2019-10-04 11:06:03
Małgorzata Guślakow NESTO
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 11:27:30
2019-10-04 10:24:06
Lena Maruszak CORMINT
  • 2x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:55:09
2019-10-04 08:55:03
Monika Gulbinowicz-Gowkielewicz DEEJAY
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:55:04
2019-10-04 08:52:48
Małgorzata Gowkielewicz DEEJAY
  • 1x 0/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:55:03
2019-10-04 08:46:45
Piotr Gębicki NATIONS CUP
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:39:22
2019-10-03 23:26:39
Aleksandra Huniewicz CON PASSIONE
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:39:24
2019-10-03 21:32:10
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:39:26
2019-10-03 21:21:01
Nikola Korpal HULTAJ
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:39:27
2019-10-03 21:06:32
Katarzyna Miszczuk JACERA
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:39:29
2019-10-03 20:55:18
Joanna Stankiewicz CAILLOU TF
  • 2x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:39:30
2019-10-03 20:54:08
Przemysław Kalicki CAJA 23
  • 2x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 19:55:58
2019-10-03 19:06:43
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 19:56:01
2019-10-03 18:26:09
Hanna Załęska KASANDRA
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 19:56:03
2019-10-03 15:10:29
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 19:56:05
2019-10-03 15:09:50
Monika Michalak LINTO
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:57:29
2019-10-03 11:41:46
Nikola Korpal SALWADOR
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:00:56
2019-10-03 09:56:56
Anna Kurowska ARAMIDA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:00:47
2019-10-03 08:58:32
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:23:46
2019-10-03 07:19:03
Emilia Godlewska ARAMIS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:23:48
2019-10-02 23:54:50
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 2x 1a/KUCE 132 do 149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:23:50
2019-10-02 23:53:59
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 2x 1a/KUCE 132 do 149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:23:51
2019-10-02 22:42:02
Izabela Kazaniecka NOTARIS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:49:49
2019-10-02 21:40:09
Natalia Juda PRETORIA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:24:45
2019-10-02 19:12:15
Julia Mazurek TOAST
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:24:51
2019-10-02 16:49:02
Amelia Orłowska KASJO
  • 1x 0/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:24:56
2019-10-02 14:37:20
Maria Kolesnik BULAT
  • 2x 0/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 00/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.2.1
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 15:13:44
2019-10-02 14:31:59
Maria Belova K’S CHOICE
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 15:13:48
2019-10-02 14:31:22
Roman Karpenko CORNLAS Z
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 15:13:54
2019-10-02 14:29:16
Maria Dolya CAVALOR DE BILLY Z
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:25:00
2019-10-02 14:09:47
Nikola Sobòtka HAWANA
  • 1x 0/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 00/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.2.1
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:25:04
2019-10-01 22:35:19
Dominika Obrębska EXEDRO
  • 1x 0/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 1a/KUCE 132 do 149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 00/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.2.1
  • 1x 8a/Kuce 132 do 149/Dwunawrotowy art.
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:25:09
2019-10-01 22:33:42
Dominika Obrębska FRUGO (FERDEK)
  • 1x 0/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 1/Kuce do 131/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 00/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.2.1
  • 1x 8/Kuce do 131/Dwunawrotowy art 273.3.3.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:25:13
2019-10-01 22:29:00
Magdalena Fras NEMO
  • 1x 0/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 1a/KUCE 132 do 149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 00/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.2.1
  • 1x 8a/Kuce 132 do 149/Dwunawrotowy art.
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 06:15:17
2019-10-01 21:17:52
Małgorzata Zdanowicz MAXIMA
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:33:37
2019-10-01 11:52:10
Oliwia Kaszubowska PIEROT
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 06:23:53
2019-10-01 11:35:15
Justyna Wrótna LE SOLEI
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 08:12:07
2019-09-30 20:57:02
Raimundas Augustis CANDANZ DE NYZE Z
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 08:31:43
2019-09-30 19:14:27
Raimonda Samušytė HETE
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 08:31:47
2019-09-30 19:09:34
Raimonda Samušytė PUOKŠTĖ
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 08:31:51
2019-09-30 19:08:37
Kostas Gaigalas JEWEL W
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 08:31:58
2019-09-30 15:41:41
Weronika Winkler URIAS
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 12:41:53
2019-09-30 11:51:28
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 12:42:02
2019-09-30 11:19:27
Anita Wrótna PALOMA
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 12:42:09
2019-09-30 11:18:46
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 12:42:19
2019-09-30 11:18:08
Arkadiusz Joźwiak NORITO
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 12:42:27
2019-09-30 09:56:48
Lucjan Tarnowski DRAGON
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 12:42:35
2019-09-30 09:56:29
Joanna Bembenek PADWA
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 12:42:43
2019-09-30 07:41:51
Katarzyna Orłowska SAVANNAH
  • 2x 00/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.2.1
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:07:11
2019-09-29 20:27:06
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:07:23
2019-09-29 20:26:38
Anna Kopcych CON AMORE
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 08:37:30
2019-09-29 20:25:47
Marcela Kopcych SONATA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:07:57
2019-09-29 18:46:47
Jesika Neukirch KASTHALIA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:27:20
2019-09-29 17:36:07
Karolina Szostawicka FAMA
  • 1x 0/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 1a/KUCE 132 do 149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 00/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.2.1
  • 2x 8a/Kuce 132 do 149/Dwunawrotowy art.
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:25:27
2019-09-29 14:58:41
Julia Ostrowska BY THE WAY
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:33:51
2019-09-29 11:10:21
Justyna Wrótna LE SOLEI
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:08:36
2019-09-29 10:50:50
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:10:54
2019-09-29 10:50:14
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:11:01
2019-09-29 10:49:41
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 19:56:06
2019-09-29 08:27:47
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:11:30
2019-09-29 08:26:48
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x 1a/KUCE 132 do 149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 8a/Kuce 132 do 149/Dwunawrotowy art.
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:11:39
2019-09-29 08:26:02
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 2x 1/Kuce do 131/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/Kuce do 131/Dwunawrotowy art 273.3.3.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:11:47
2019-09-28 19:57:59
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 1x 0/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 00/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.2.1
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:11:55
2019-09-28 18:51:04
Marcel Telej ZORINA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:12:03
2019-09-27 21:24:01
Miłosz Adach TINKERBELL 41
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:12:11
2019-09-27 21:23:39
Miłosz Adach GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:12:19
2019-09-27 21:23:12
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:25:34
2019-09-27 20:55:59
Natalia Biernat NIKON
  • 2x 00/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:21:57
2019-09-26 22:31:25
Wiktoria Polakowska CHUCK-CHIN L.E.
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:22:04
2019-09-26 20:53:36
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:26:35
2019-09-26 19:16:22
Monika Dudkowska SORENTO
  • 2x 0/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 00/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.2.1
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:26:42
2019-09-26 18:59:46
Anna Stasiewicz ABSYNT
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 11:36:09
2019-09-26 11:33:15
Paulina Tomaszewska WHO KNOWS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 11:36:20
2019-09-26 11:32:55
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/CC/Zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 11:36:30
2019-09-26 11:32:27
Dominika Hestkowska CONTI
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 11:36:38
2019-09-26 11:32:04
Dominika Hestkowska BALANS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 06:24:08
2019-09-25 20:19:05
Julia Błaszczak SIRE D'ISIGNY
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 06:24:15
2019-09-25 20:16:30
Julia Błaszczak CHAMPION 127
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:19:01
2019-09-24 15:31:29
Wiktoria Waszczak FANTASTIC GR
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:19:12
2019-09-24 10:47:26
Maria Belova EASTBRIDGE TAG
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 06:27:10
2019-09-23 18:28:28
Amelia Ostrowska FORTUNA
  • 2x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:19:27
2019-09-23 11:57:49
Wiktoria Orzechowska SAKE J
  • 2x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:19:33
2019-09-23 10:15:11
Julia Biały KARMELOWA DAMA
  • 2x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:19:39
2019-09-23 08:32:50
Jagoda Majewska GUINNESS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:25:39
2019-09-23 08:32:28
Marta Krajnik WIGOR
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:25:42
2019-09-23 08:31:55
Marta Czajkowska LIMAN
  • 2x 0/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 09:11:59
2019-09-18 00:20:15
Martyna Lipska WASABI
  • 2x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:25:46
2019-09-12 15:18:09
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 2x 1a/KUCE 132 do 149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8a/Kuce 132 do 149/Dwunawrotowy art.
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:25:50
2019-09-12 15:17:46
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 2x 1/Kuce do 131/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/Kuce do 131/Dwunawrotowy art 273.3.3.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:25:56
2019-09-10 11:28:27
Jesika Neukirch STEFANIE
  • 1x 1a/KUCE 132 do 149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8a/Kuce 132 do 149/Dwunawrotowy art.
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 21:32:02
2019-09-10 11:28:01
Jesika Neukirch FULEDA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 09:04:01
2019-09-09 21:46:17
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 2x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:20:19
2019-09-09 21:43:56
Patrycja Kozioł SARAGOSSA ZK
  • 2x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 13:53:10
2019-09-09 16:46:47
Bartosz Żyśko NAKON
  • 1x 0/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:26:00
2019-09-09 16:46:28
Maja Gowkielewicz FURORA
  • 1x 0/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:40:01
2019-09-08 10:21:41
Katarzyna Maliszewska DALIA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:39:58
2019-09-08 10:21:00
Dominika Mackiewicz APLICA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
2. Augustis Raimundas R ir R žirgai
ne
3. Bejda Julia KS AZS UWM Olsztyn
2000 (MJ.)
O031160
4. Bejnar Kamila KS AZS UWM Olsztyn
S
O020492
5. Belova Maria Horsefarm39
S
brak
10100349
6. Bembenek Joanna JKS u Robsonów
S
O022618
7. Biały Julia KS AZS UWM OLSZTYN
2002 (J.)
O054069
8. Biernat Natalia Niezrzeszony
2000 (MJ.)
27053/16
9. Błaszczak Julia bpk
2001 (J.)
O038588
10. Czajkowska Marta Brak
2008 (Mł.)
Brak
11. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
12. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
13. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
14. Dolya Maria Horsefarm39
S
None
15. Dudkowska Monika KJ Stania Szyldak
S
O022478
16. Filipek Paulina Brak
S
O035929
17. Fras Magdalena Stajnia Szyldak
2007 (JM.)
brak
18. Gaigalas Kostas Nemuno Zirgynas
S
ne
19. Gębicki Piotr KJ G-Ride Team
S
O002455
20. Godlewska Emilia bpk
2005 (JM.)
Brak
21. Gowkielewicz Maja Bpk
2010 (Mł.)
Brak
22. Gowkielewicz Małgorzata Bpk
2008 (Mł.)
Brak
23. Gulbinowicz-Gowkielewicz Monika bpk
S
O042291
24. Guślakow Małgorzata KJ Kierzbuń
S
O011376
25. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
26. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
27. Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
S
1
28. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (J.)
O038919
29. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
S
O009854
30. Karpenko Roman Horsefarm39
S
None
31. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (JM.)
O044754
32. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (J.)
O045047
33. Kolesnik Maria Horsefarm39
2005 (JM.)
None
34. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
35. Kopcych Marcela Brak
2009 (Mł.)
Brak
36. Korpal Nikola JKS u Robsonów
2003 (J.)
O042281
37. Kowalska Alicja brak
2003 (J.)
brak
38. Kowalski Kamil brak
2004 (JM.)
brak
39. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O044014
40. Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O044015
41. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
42. Krajnik Marta Brak
2005 (JM.)
Brak
43. Kramarczyk Anna -
1998 (MJ.)
O049338
44. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
45. Kurowska Anna Klub Jeździecki Bertyn
O027685
46. Lipska Martyna tynwałd
S
O022919
47. Mackiewicz Dominika Bertyn
1999 (MJ.)
O048185
48. Majewska Jagoda BPK
2001 (J.)
O044913
49. Maliszewska Katarzyna Bertyn
2006 (JM.)
brak
50. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
51. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (JM.)
O046676
52. Mazurek Julia Bpk
2004 (JM.)
Brak
53. Michalak Monika bpk
2001 (J.)
O036263
54. Miszczuk Katarzyna bpk
S
O026332
55. Neukirch Jesika Polish Pony Club
2007 (JM.)
O054518
56. Obrębska Dominika KJ Stajnia Szyldak
2007 (JM.)
brak
57. Orłowska Amelia JKS U ROBSONÓW
2005 (JM.)
0040567
58. Orzechowska Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn
2000 (MJ.)
O035180
59. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053282
60. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
Numer PZJ - O045677
61. Pieczkowska Iga AZS Olsztyn
2001 (J.)
O037230
62. Piórkowska Maria niezrzeszony
2007 (JM.)
O054056
63. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (J.)
O044009
64. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
O052102
65. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (Mł.)
O049877
66. Samušyte Raimonda Nemuno zirgynas
S
ne
67. Sobótka Nikola Brak
2008 (Mł.)
Brak
68. Stankiewicz Joanna Bpk
2000 (MJ.)
O043347
69. Stasiewicz Anna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O046559
70. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
2008 (Mł.)
O045627
71. Tarnowski Lucjan JKS u Robsonów
S
O006081
72. Telej Marcel St. KJ G-RIDE TEAM
2003 (J.)
O044719
73. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
74. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
75. Waszczak Wiktoria LKJ w Gałkowie
2002 (J.)
O035152
76. Wilczewska Weronika bpk
2002 (J.)
O028241
77. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
78. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (JM.)
O031481
79. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
1998 (MJ.)
O024686
80. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043967
81. Zdanowicz Małgorzata AZS-UWM Olsztyn
S
O003853
82. Żyśko Bartosz bpk
2010 (Mł.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

42

ABSYNT Śląska POL 2008 Wałach gniada/169cm F: Czynel
M: Aldona
O: Uniwersytet Warmińsko-mazurski w Olsztynie
B: Stadnina Koni Bałdy
K014833 POL008600065808
2.

103

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
O: Klaudia Maruszak
B: Adam Szwarc
K017374 616009520019910
3.

23

APLICA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Kortes
M: Apulta
O: Małgorzata Maliszewska
B: Małgorzata Maliszewska
K028533 616007600163511 brak
4.

14

APRILLIS Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
O: Paulina Filipek
B: Katarzyna Kaim
K026619 6160070005213
5.

101

ARAMIDA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Midas
M: Arabika
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Hauer Ewa
K028104 616076002512
6.

96

ARAMIS Wielkopolska POL 2005 Wałach skarogniada/Nn F: Kleon
M: Alaska ||
O: Jks u robsonów
B: Nn
Nn Nn
7.

62

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
O: Roman Przewoźniczuk
B: Roman Przewoźniczuk
K017334 616009570315008
8.

36

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada/- F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409
9.

130

BACHUS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach siwa F: Landor
M: Bonezja
O: Robert Pieczkowski
B: Ćwik Ireneusz
K017151
10.

126

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
O: Robert Hestkowski
B: stado ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.o
K024558 616007600162613
11.

24

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa/- F: Dakar Z /
M: Bryza / Palant
O: Piotr Kozioł
B: Zbigniew Kruk
K023106 616009590204911
12.

118

BENEDETTO KUC POL 2006 Wałach F: Hingis
M: Belinda
O: Ingrid Lehmann
B: Ingrid Lehmann
K013531
13.

84

BULAT Trakenen RUS 2012 Stalion black/167 F: Piramus
M: Kometa
O: Lisenko Marina
B: Neman stud
None None
14.

89

BY THE WAY Trakeńska POL 2007 Wałach kara/- F: Al Pari
M: Cyganeria
O: Jks u Robsonów
B: SK Plękity
brak -
15.

112

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
O: Waldemar Kalicki
B:
K020300 DE441411315206
16.

113

CAJA 23 Holsztyńska POL 2007 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: K-Chica/Cantus
O: Kalicki Przemysław
B: Niemcy
.
17.

68

CANDANZ DE NYZE Z Z LTU 2013 06 01 Gleiding chestnut/167 F: CANABIS Z
M: L-CANTATE
O: Raimundas Augustis
B: STUDBOOK ZANGERSHEIDE V.Z.W.
056015Z55745413
18.

5

CARMANA'S NEPTUN Kuc Walijski POL 2002 Ogier gniada/kuc:130 F: Breeton Dai / Eyarth
M: Carmanas Summer Suprice / Eyarth Rio
O: Marek Romanowski
B: H. Wijnhoven
K012041 K012041
19.

81

CAVALOR DE BILLY Z Zangersheide RUS 2013 Gleiding bay/172 F: Cassini 1
M: Racial de la tour Vidal
O: Maria Dolya
B: Non
None Non
20.

77

CHAMPION 127 WESTF GER 2010 Wałach gniada/165 F: COMME IL FAUT
M: PERCY/PLUSPUNKT
O: Julia Błaszczak
B: Henrik Griese
K028530 DE441411328510
21.

39

CHUCK-CHIN L.E. KWPN POL 2007 Wałach gniada/Brak F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B: Jks u Robsonów
K011498 528003000704635
22.

16

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
O: Andrzej Dąbrowski
B: Montis Sp. z o. o.
K020854 DE441411167811
23.

45

CON AMORE OLD POL 2005 Wałach gniada/- F: Cartoon / Carthago
M: Centina Z / Cento
O: Anna Kopcych
B: Kostrzewa
K011800 DE418180020305
24.

107

CON PASSIONE Westfalska POL 1 Wałach kara/162 F: Caretello B
M: Calapeilis
O: Roman Sudnikiewicz
B: a
brak 1
25.

37

CONTI SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dionizos / Elvis
M: Contedra / Contender
O: Robert Hestkowski
B: Robert Hestkowski
K013471 616009600461608
26.

116

CORMINT HOL POL 2011 Wałach gniada/173 F: Cormint
M: N-Legende
O: Klaudia Maruszak
B: Schmidt Alwin
K027849 DE421000585111
27.

80

CORNLAS Z Zangersheide RUS 2013 Gleiding grey/175 F: Cornet Obolensky
M: Lasino
O: Belova Maria
B: Zangersheide
None None
28.

58

CRAZY DAISY G Niem.sport. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
O: Miłosz Adach
B:
K025057 DE455870285413
29.

50

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K022781
30.

22

DALIA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Kortes
M: Depotka
O: Małgorzata Maliszewska
B: Małgorzata Maliszewska
K028534 616009600162311 brak
31.

115

DEEJAY SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos
M: Dobrawa
O: Monika Gulbinowicz-Gowkielewicz
B: Marek Romanowski
brak 616 009 60 00952 12
32.

64

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada/180 F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
O: Joanna Bembenek
B: Zbigniew Kapusta
K013529 POL007600101503
33.

31

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
O: Maria Belova
B: Holand
brak
34.

86

EXEDRO Kuc Feliński POL 2010 Wałach gniada/kuc:137 F: Emir /
M: Epoka /
O: Alicja Jankowska
B: Piotr Wawrzuta
brak 616013570081710
35.

59

FAMA - POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Friday
M: Vijoklis
O: Polish Pony Club
B: NN
PZJ:K026719 P:616006661108010
36.

30

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 Wałach gniada/169 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Zenzi HBC / Cantos
O: Janusz Błaszczak
B: T. Griffioen
K019937 5280003201007107
37.

4

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Monika Romanowska
B: Ewa Gajewska
K026409 A0001674S
38.

78

FORTUNA Wielkopolska POL 2004 Mare seal brown/167 F: Gluckspilz
M: Falanga
O: Michał Ostrowski
B: Święcicki Henryk
K009439 10562
39.

87

FRUGO (FERDEK) Kuc Walijski POL 2013 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: Tornado-G /
M: Florika /
O: Alicja Jankowska
B: Kurbel Karol
brak -
40.

25

FULEDA WLKP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Lasko / Lennon
M: Frabosa / Komandor
O: Izabela Szymczak
B: SK Pępowo
K015567 POL007610140305
41.

93

FURORA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/166 F: Revel
M: Fala
O: Robert Hestkowski
B: Stadnina Koni Rzeczna Sp. z o. o.
brak POL009600101302
42.

100

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada/- F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
O: -
B: -
K010933 W254115BWP
43.

57

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada/170 F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Vantana D / Darco
O: Miłosz Adach
B: De Prins BVBA
K025777 BELW253076BWP
44.

34

GUINNESS NN POL 2006 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Monika Nowińska
B: NN
K022562
45.

85

HAWANA Wielkopolska POL 2012 Klacz siwa/170 F: Fred
M: Hulanka
O: Ewelina Sobótka
B: Brak
Brak Brak 616007610204812
46.

123

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
47.

69

HETE TRK. LTU 2010 Mare grey/168 F: Pyramus
M: Heliantas
O: UAB Lietuvos žirgynas
B: UAB Nemuno žirgynas
LTU002520231910 021101
48.

124

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
49.

110

HULTAJ SP POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Herubinek
M: Hattona
O: Piotr Koper
B: Andrzej Ciesielski
K016347 POL009600084904
50.

129

JACERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz siwa F: Cedrus
M: Jakucja
O: Tadeusz Piórkowski
B: Tadeusz Piórkowski
Brak
51.

71

JEWEL W KWPN NED 2014 Wałach kara F: El Primero
M: Forever W
O: Kostas Gaigalas
B: A.P.J. Wobbes
528003201402108
52.

79

K’S CHOICE KWPN NED 2015 Wałach dereszowata/165 F: Emir R /
M: B good M /
O: Mariia Belova
B: -
brak -
53.

33

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
54.

104

KASANDRA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant /
M: Kessa / Eksponent
O: Roman Przewoźniczuk
B: Roman Przewoźniczuk
K028042 POL006580201408
55.

20

KASJO Trakeńska POL 2009 Wałach kara F: Emis
M: Kotlina
O: Ewelina Orłowska
B: Mirosław Kulpiński
K026159
56.

48

KASTHALIA WLKP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Likwor
M: Kasja
O: Izabela Szymczak
B: Niestepowo
K017036 616007530116010
57.

119

KUBA WLKP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cedrus
M: Kenia
O: Ewa Piórkowska
B: SK Rzeczna
brak 616 007 60 01144 12
58.

60

LACHATI WESTF POL 2011 Klacz gniada/175 F: Lancer III /
M: Chantal /
O: Julia Bejda
B: Julia Bejda
K021715 DE441411166011
59.

122

LACROSSE HOL POL 2006 Wałach gniada F: Contender
M: La Belle I / Acord II
O: Iwona Wilczewska
B: Johannsen Arnold
K010783
60.

51

LAMBI II Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: EVER FOR PLEASURE
M: LUSSI
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K019865
61.

121

LARIUS STAR DWB DEN 2003 Ogier gniada/172 F: Solos Landtinus
M: Wiosa
O: Jerzy Wróbel
B: Zenon Brzozowski
brak brak
62.

75

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
O: xxx
B: xx
K023160 616009600245012
63.

44

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
64.

92

LIMAN Wielkopolska POL 2010 Wałach kasztanowata F: Paquito Go
M: Luneta
O: Roman Pesta
B: Stadnina Koni Rzeczna
Brak 616007600108010
65.

106

LINTO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Limbus /
M: Wembley /
O: Andrzej Michalak
B: Witt Pferdezucht
K028348 -
66.

125

LION SP POL 2007 Wałach skarogniada/170 F: Empire
M: Linda
O: Robert Hestkowski
B: FELSKI ANDRZEJ, RYCHNOWO (POL)
K012386 11767
67.

49

LUBICZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach gniada/172 F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K026046 616009600245414
68.

108

MARKIZA WLKP POL 2007 Klacz gniada/- F: Corde Star /
M: Melisa / Midas
O: Kamila Bejnar
B: Tadeusz Żukowski
K015005 POL007600119307
69.

74

MAXIMA WLKP POL 2006 Klacz F: Corde Star
M: Melisa
O: Tadeusz Żukowski
B: Tadeusz Żukowski
K013236
70.

97

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: Guniewicz Barbara
K017501 POL013570315207
71.

26

NAKON SP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Helanis
M: Nuta-A
O: JKS u Robsonów
B: Romanowski Marek
K016565 616009600288206
72.

114

NATIONS CUP SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Naomi / Niagara
O: Dorota Gębicka
B: SK Zastawno
K022899 616007600275512
73.

88

NEMO KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:145 F: Carmana's Neptun
M: Nanibia
O: Joanna Fras
B: Romanowski Marek
brak
74.

117

NESTO Wielkopolska POL 2015 Wałach kasztanowata/169 F: Lissaro
M: Niwa
O: Adam Akutowicz
B: Cękała Justyna
brak brak
75.

90

NIKON SP POL 2011 Wałach kasztanowata/162 F: In Camera
M: Nitoloma
O: Biernat Natalia
B: Stadnina Koni Widzów Gosp. Roln-Hod. A.Tyszko
Brak 616 009 54 00569 11
76.

99

NOTARIS Wlkp/trak POL 2013 Wałach kara/165 F: Agar
M: Nostalgia
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024492 616007600228513
77.

65

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V /
M: Parada / Revel
O: Lucjan Tarnowski
B: SK Rzeczna
K027376 616009600175611
78.

128

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
O: Anna Kramarczyk
B: Stadnina Koni Liski
K025562
79.

18

PIEROT Westfalska POL 2007 Wałach kasztanowata/177 F: Piano II
M: Tu Tuut
O: Agnieszka Dobkowska
B: Oliver Brinkmeyer
K011983 DE441411573907
80.

95

PRETORIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: El Grecco
M: Pensylwania
O: JKS U Robsonów
B: Piotr Kłusowski
K027434 -
81.

70

PUOKŠTE TRK. LTU 2014 Mare grey/170 F: Eisfreund
M: Poezija
O: Raimundas Augustis
B: Nemuno Žirgynas
ne ne
82.

105

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa/- F: Bolero De Ravel /
M: Renya /
O: Andrzej Michalak
B: Janusz Skorupa
K018670 616007640088110
83.

32

SAKE J SP POL 2008 Klacz kasztanowata/160 cm F: Karbon
M: Santolina
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern Januszewo
K018758
84.

120

SALMINA W SP POL 2001 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Turbud Sonata / Louis
O: Robert Wilczewski
B: Piotr Wilczewski
K007984 616009600152001
85.

102

SALWADOR TRAK. POL 2013 Wałach gniada F: Agar
M: Sanna
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024491
86.

1

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa/- F: Bockman'S Looping / Lasino
M: Saragossa / Lansjer L
O: Piotr Kozioł
B: Zbigniew Kruk
K020397 61600954002012
87.

76

SIRE D'ISIGNY SF FRA 2006 Wałach gniada/170 F: QUICK STAR
M: BELLE D'ISIGNY/GRAND VENEUR
O: Julia Błaszczak
B: M. YVON AVICE, ISIGNY SUR MER (FRA)
K028531 06203940L
88.

73

SONATA S.P POL 2005 Klacz siwa/164 F: NN
M: NN
O: ANNA KOPCYCH
B: NN
Brak Pol 999 60 01279 05
89.

41

SORENTO SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Sunshine / Saganek
O: Monika Dudkowska
B: Marek Romanowski
K028061 61600960018
90.

2

STEFANIE KUC POL 2003 Klacz bułana/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Izabela Szymczak
B: Da.van dr Rakt
K020938 528018920032064
91.

98

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
K026255 826046020150135
92.

52

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
93.

56

TINKERBELL 41 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Toulouse / Toulon
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
O: Miłosz Adach
B:
K024455
94.

83

TOAST SP POL 2000 Wałach skarogniada/170 F: Rytm
M: Tendencja
O: Magdalena Niklewska
B: SK Nowa Wioska
Brak POL 009 60 01388 00
95.

53

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:122 F: Twix /
M: Gaskonia /
O: Andrzej Dąbrowski
B: Grzegorz Kotwicki
K014651 POL013640024405
96.

72

URIAS KWPN NED 2001 Wałach gniada/171 F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
O: Agnieszka Winkler
B: Albert Zoer
K008182 0105809 POL40639
97.

27

WASABI SP POL 2014 Wałach siwa F: Aston Martin
M: Wild Pleasure
O: Martyna Lipska
B: Remiigiusz Makowski
K027990
98.

35

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara/- F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: -
K019354 DE431312320908
99.

91

WIGOR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Grom
M: Wiga
O: Roman Pesta
B: Katarzyna Niedźwiecka
K013270 POL007600225506
100.

54

WIMBLEDON Wielkopolska POL 2015 Wałach gniada/175 F: Almanzor L
M: Wigonia
O: Barbara Matusewicz
B: Marek Romanowski
K028468 616007600048415
101.

40

WOTAN Małopolska POL 2005 Wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks
M: Wiedza
O: Jerzy Mićko
B: Tadeusz Jedynak
K015896 POL006630149705
102.

55

ZORINA SP POL 2011 Klacz gniada/172 F: Solaris / Stalypso
M: Zorza / Aravel II
O: Monika Telej
B: Roman Barlik
K022160 616009610139411
Rider Club
Competition
Prize
Adach Miłosz KJ Arpav
45
50
300
120
150
225
SUM:
890.00
Bejda Julia KS AZS UWM Olsztyn
100
SUM:
100.00
Bejnar Kamila KS AZS UWM Olsztyn
50
150
SUM:
200.00
Belova Maria Horsefarm39
30
SUM:
30.00
Biały Julia KS AZS UWM OLSZTYN
30
SUM:
30.00
Błaszczak Julia bpk
30
400
SUM:
430.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
75
SUM:
75.00
Gaigalas Kostas Nemuno Zirgynas
200
SUM:
200.00
Guślakow Małgorzata KJ Kierzbuń
110
SUM:
110.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
80
SUM:
80.00
Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
50
300
SUM:
350.00
Kowalska Alicja brak
15
45
SUM:
60.00
Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
75
SUM:
75.00
Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
75
25
SUM:
100.00
Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
150
200
SUM:
350.00
Majewska Jagoda BPK
50
SUM:
50.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
35
SUM:
35.00
Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
25
SUM:
25.00
Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
20
SUM:
20.00
Samušyte Raimonda Nemuno zirgynas
400
600
SUM:
1000.00
Stankiewicz Joanna Bpk
70
SUM:
70.00
Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
300
SUM:
300.00
Winkler Weronika KJ Żarnowo
40
SUM:
40.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
KJ Arpav
2019-10-05
19
2019-10-05
17
2019-10-06
21
2019-10-06
4
45
2019-10-05
9
2019-10-05
4
50
2019-10-06
1
300
2019-10-06
3
120
2019-10-05
10
2019-10-05
9
2019-10-06
2
150
2019-10-06
2
225
Augustis Raimundas
R ir R žirgai
2019-10-05
18
2019-10-05
23
2019-10-06
23
Bejda Julia
KS AZS UWM Olsztyn
LACHATI (60)
2019-10-05
2
100
2019-10-05
Bejnar Kamila
KS AZS UWM Olsztyn
MARKIZA (108)
2019-10-06
5
50
2019-10-06
3
150
Belova Maria
Horsefarm39
2019-10-05
4
30
2019-10-05
2019-10-06
6
2019-10-05
11
2019-10-05
11
2019-10-06
28
2019-10-06
25
Bembenek Joanna
JKS u Robsonów
PADWA (65)
2019-10-06
23
Biały Julia
KS AZS UWM OLSZTYN
2019-10-05
3
30
2019-10-05
11
2019-10-06
12
2019-10-06
22
Biernat Natalia
Niezrzeszony
NIKON (90)
2019-10-06
9
2019-10-06
1
Błaszczak Julia
bpk
2019-10-05
7
2019-10-05
5
2019-10-06
7
2019-10-05
5
30
2019-10-06
1
400
Czajkowska Marta
Brak
LIMAN (92)
2019-10-05
2019-10-05
11
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
2019-10-05
1
2019-10-05
1
2019-10-06
1
2019-10-05
1
2019-10-05
1
2019-10-06
3
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
2019-10-05
1
2019-10-05
16
2019-10-06
2
2019-10-05
1
2019-10-05
1
2019-10-06
1
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
2019-10-05
2019-10-05
3
75
2019-10-06
11
Dolya Maria
Horsefarm39
2019-10-05
9
2019-10-05
19
2019-10-06
13
2019-10-06
24
Dudkowska Monika
KJ Stania Szyldak
SORENTO (41)
2019-10-05
1
2019-10-05
8
2019-10-06
1
2019-10-06
1
2019-10-06
9
Filipek Paulina
Brak
2019-10-05
2019-10-05
Fras Magdalena
Stajnia Szyldak
NEMO (88)
2019-10-05
1
2019-10-05
1
2019-10-06
1
2019-10-06
6
2019-10-05
1
Gaigalas Kostas
Nemuno Zirgynas
JEWEL W (71)
2019-10-05
1
200
2019-10-05
11
2019-10-06
7
Gębicki Piotr
KJ G-Ride Team
2019-10-05
10
2019-10-05
4
Godlewska Emilia
bpk
ARAMIS (96)
2019-10-05
39
2019-10-06
16
2019-10-05
18
2019-10-06
31
Gowkielewicz Maja
Bpk
FURORA (93)
2019-10-05
1
Gowkielewicz Małgorzata
Bpk
DEEJAY (115)
2019-10-05
1
2019-10-05
29
Gulbinowicz-Gowkielewicz Monika
bpk
DEEJAY (115)
2019-10-05
32
Guślakow Małgorzata
KJ Kierzbuń
NESTO (117)
2019-10-06
38
2019-10-06
32
BENEDETTO (118)
2019-10-06
1
110
2019-10-06
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
CONTI (37)
2019-10-06
23
2019-10-06
14
BALANS (126)
2019-10-06
13
2019-10-06
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
HEKTORAS (123)
2019-10-06
4
80
2019-10-06
8
HIPOIDAS (124)
2019-10-06
12
2019-10-06
8
LION (125)
2019-10-06
21
2019-10-06
12
BALANS (126)
2019-10-06
24
Huniewicz Aleksandra
JKS u Robsonow
2019-10-05
6
2019-10-05
27
2019-10-06
Juda Natalia
JKS U Robsonów
2019-10-05
20
2019-10-05
35
2019-10-06
17
2019-10-06
33
Kalicki Przemysław
KJ Bertyn Piastowo
CAJA 23 (113)
2019-10-05
17
2019-10-06
9
Karpenko Roman
Horsefarm39
2019-10-05
26
2019-10-05
16
2019-10-06
21
2019-10-06
25
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
PIEROT (18)
2019-10-05
3
50
2019-10-05
1
300
2019-10-06
14
2019-10-06
8
Kazaniecka Izabela
JKS U Robsonów
NOTARIS (99)
2019-10-05
16
2019-10-05
34
2019-10-05
27
Kolesnik Maria
Horsefarm39
BULAT (84)
2019-10-05
1
2019-10-05
3
2019-10-06
21
2019-10-06
1
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
2019-10-05
15
2019-10-05
6
2019-10-06
19
2019-10-06
5
2019-10-05
13
2019-10-05
13
2019-10-06
7
2019-10-06
15
Kopcych Marcela
Brak
SONATA (73)
2019-10-05
27
2019-10-05
38
2019-10-06
35
2019-10-06
36
Korpal Nikola
JKS u Robsonów
SALWADOR (102)
2019-10-05
24
2019-10-05
11
HULTAJ (110)
2019-10-06
18
2019-10-06
20
Kowalska Alicja
brak
2019-10-05
10
2019-10-05
17
2019-10-05
5
15
2019-10-06
3
45
2019-10-06
5
Kowalski Kamil
brak
SALMINA W (120)
2019-10-05
9
2019-10-05
12
2019-10-06
8
2019-10-06
29
Kozioł Martyna
KS AZS UWM Olsztyn
2019-10-05
8
2019-10-05
6
2019-10-06
3
75
2019-10-06
7
Kozioł Patrycja
KS AZS UWM Olsztyn
2019-10-05
29
2019-10-05
2019-10-06
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
LUBICZ (49)
2019-10-06
16
2019-10-06
2
75
CZARIS (50)
2019-10-05
25
2019-10-05
22
2019-10-05
20
2019-10-05
5
25
Krajnik Marta
Brak
WIGOR (91)
2019-10-05
30
2019-10-05
28
Kramarczyk Anna
-
PIĘKNA (128)
2019-10-06
1
2019-10-06
26
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2019-10-05
2
150
2019-10-05
2
200
Kurowska Anna
Klub Jeździecki Bertyn
ARAMIDA (101)
2019-10-05
22
2019-10-05
15
2019-10-05
Lipska Martyna
tynwałd
WASABI (27)
2019-10-05
30
Mackiewicz Dominika
Bertyn
APLICA (23)
2019-10-05
2
2019-10-05
5
2019-10-05
24
2019-10-06
2
2019-10-06
11
2019-10-06
Majewska Jagoda
BPK
2019-10-05
2
50
2019-10-05
24
Maliszewska Katarzyna
Bertyn
DALIA (22)
2019-10-05
14
2019-10-05
15
2019-10-05
28
2019-10-06
15
2019-10-06
25
2019-10-06
20
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2019-10-05
18
2019-10-05
14
2019-10-06
23
CORMINT (116)
2019-10-05
13
2019-10-05
2019-10-06
4
35
2019-10-06
20
Matusewicz Alicja
KJ Bracia Romanowscy
2019-10-05
1
2019-10-05
1
2019-10-05
37
2019-10-06
1
2019-10-06
22
2019-10-06
7
Mazurek Julia
Bpk
TOAST (83)
2019-10-05
6
Michalak Monika
bpk
2019-10-05
16
2019-10-05
2019-10-06
11
2019-10-06
16
LINTO (106)
2019-10-05
7
2019-10-05
6
2019-10-06
10
2019-10-06
10
Miszczuk Katarzyna
bpk
JACERA (129)
2019-10-06
30
2019-10-06
26
2019-10-06
17
Neukirch Jesika
Polish Pony Club
2019-10-05
1
2019-10-05
26
2019-10-06
4
2019-10-06
12
FULEDA (25)
2019-10-05
21
2019-10-05
23
2019-10-06
3
2019-10-06
22
2019-10-05
4
2019-10-05
21
2019-10-06
14
2019-10-06
11
Obrębska Dominika
KJ Stajnia Szyldak
EXEDRO (86)
2019-10-05
1
2019-10-05
1
2019-10-06
1
2019-10-06
8
2019-10-05
1
2019-10-05
1
2019-10-05
1
2019-10-06
1
2019-10-06
2
2019-10-05
1
Orłowska Amelia
JKS U ROBSONÓW
KASJO (20)
2019-10-05
2019-10-05
Orzechowska Wiktoria
KS AZS UWM Olsztyn
SAKE J (32)
2019-10-05
14
2019-10-05
12
2019-10-06
10
2019-10-06
19
Ostrowska Amelia
Sopocki Klub Jeździecki
FORTUNA (78)
2019-10-05
4
25
2019-10-05
2019-10-06
6
Ostrowska Julia
JKS u Robsonów
2019-10-05
23
2019-10-05
36
Pieczkowska Iga
AZS Olsztyn
BACHUS (130)
2019-10-06
18
2019-10-06
6
Piórkowska Maria
niezrzeszony
KUBA (119)
2019-10-06
27
2019-10-06
24
Polakowska Wiktoria
Jks u Robsonów
2019-10-05
25
2019-10-05
7
2019-10-06
13
2019-10-06
5
20
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
ARGENTO (62)
2019-10-06
10
2019-10-06
9
2019-10-06
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy
FENIKS (4)
2019-10-05
1
2019-10-05
1
2019-10-06
7
2019-10-05
1
2019-10-05
1
2019-10-06
3
Samušyte Raimonda
Nemuno zirgynas
HETE (69)
2019-10-05
1
400
2019-10-06
1
600
2019-10-05
26
2019-10-05
15
2019-10-06
9
Sobótka Nikola
Brak
HAWANA (85)
2019-10-06
2019-10-06
37
2019-10-06
34
2019-10-05
31
2019-10-05
33
Stankiewicz Joanna
Bpk
2019-10-05
1
70
2019-10-06
15
Stasiewicz Anna
KS AZS UWM Olsztyn
ABSYNT (42)
2019-10-05
18
2019-10-05
7
2019-10-06
19
2019-10-06
8
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
FAMA (59)
2019-10-05
10
2019-10-05
1
2019-10-06
10
2019-10-05
13
2019-10-06
5
Tarnowski Lucjan
JKS u Robsonów
DRAGON (64)
2019-10-06
15
2019-10-06
18
Telej Marcel
St. KJ G-RIDE TEAM
ZORINA (55)
2019-10-05
10
2019-10-05
20
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
2019-10-05
12
2019-10-05
8
2019-10-06
20
2019-10-06
6
ASTERIX (36)
2019-10-05
3
2019-10-06
2
300
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
WOTAN (40)
2019-10-05
22
2019-10-05
8
2019-10-06
14
2019-10-06
24
Waszczak Wiktoria
LKJ w Gałkowie
2019-10-05
17
2019-10-05
25
2019-10-06
18
2019-10-06
16
Wilczewska Weronika
bpk
WASABI (27)
2019-10-05
14
2019-10-06
2019-10-06
27
Wilczewski Robert
SKJ Beckersport Raszyn
LACROSSE (122)
2019-10-05
7
2019-10-06
4
Winkler Weronika
KJ Żarnowo
URIAS (72)
2019-10-05
21
2019-10-05
8
2019-10-06
5
40
2019-10-06
22
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
2019-10-06
17
2019-10-06
13
Załęska Hanna
MKJ Nenia w Pasłęku
KASANDRA (104)
2019-10-06
6
2019-10-06
19
2019-10-06
4
Zdanowicz Małgorzata
AZS-UWM Olsztyn
MAXIMA (74)
2019-10-06
17
Żyśko Bartosz
bpk
NAKON (26)
2019-10-05
1

Number of Riders: 82

Number of Horses: 102

The sum of prizes: 4 620.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl