Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie i Regionalne
Dąbrówka Mała, 21-23 czerwca 2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
226 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 22:15:03
2019-06-19 22:04:34
Martyna Kołtusz KASJO
  • 2x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
225 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 22:15:04
2019-06-19 20:51:46
Monika Michalak LINTO
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
224 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 22:15:09
2019-06-19 20:47:57
Monika Michalak GREYLADY
  • 2x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
223 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 18:30:24
2019-06-19 15:48:13
Aleksandra Milewska MADAME TUSSAUDS
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
222 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 18:31:27
2019-06-19 13:05:50
Roman Karpenko HINDIRA
  • 1x 10 REG/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11 REG/N1/Zwykły art.238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 18:31:32
2019-06-19 13:03:42
Maria Belova EASTBRIDGE TAG
  • 1x 10 OG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 OG/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15 OG/N1/Finał MR dwufazowy art.274.1.5.3
220 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 18:30:46
2019-06-19 09:47:11
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 2x 7 REG/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 14 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
219 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 18:31:47
2019-06-19 09:45:45
Agnieszka Ciechanowicz SWEET EMMA
  • 2x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
218 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 18:30:50
2019-06-19 09:44:34
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 2x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 7 REG/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 14 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
217 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:57:34
2019-06-19 08:57:34
Julia Regucka ZABAWA
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:55:44
2019-06-19 08:55:44
Amelia Szczupakowska VENEZIA
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
215 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:55:18
2019-06-19 08:55:18
Julia Regucka SIBILLA
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:54:53
2019-06-19 08:54:53
Julia Regucka UTRATA
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:27:30
2019-06-19 01:05:39
Damian Szempliński RABIOSA
  • 2x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
212 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-18 20:17:01
2019-06-18 19:30:20
Angelika Sokołowska GET READY
  • 2x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
211 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:15:10
2019-06-18 14:07:21
Jacek Zagor OLIVAR
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 12:44:59
2019-06-18 12:44:59
Julia Regucka VENEZIA
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
209 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:11:03
2019-06-18 10:56:41
Julia Dworczyk GOTHIKA
  • 2x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7 REG/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
207 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:11:25
2019-06-18 10:19:46
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 2x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
206 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-18 11:11:42
2019-06-18 09:01:54
Marcin Pawlik CARINA
  • 2x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
205 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-18 11:11:56
2019-06-18 09:00:36
Marcin Pawlik FRANCESKA
  • 2x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
204 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:25:22
2019-06-17 20:29:07
Karolina Bołądź QUEL COEUR
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13 REG/L1/Zwykły art.238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:25:13
2019-06-17 17:31:57
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
202 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:12:44
2019-06-17 17:19:21
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 REG/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
201 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 12:46:15
2019-06-17 12:32:00
Dominika Szablewska KALIFORNIA
  • 2x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
200 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 12:46:04
2019-06-17 10:26:22
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 OG/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16 OG/C1/Finał ŚR zwykły art.238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 09:06:13
2019-06-17 09:04:49
Natalia Galińska SANSEVILLA
  • 2x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13 REG/L1/Zwykły art.238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 08:29:41
2019-06-16 22:58:21
Natalia Żadziłko NIOBE
  • 2x 1 OG/L/Z oceną stylu konia - konie 4 letnie
  • 2x 7 OG/L/Z oceną stylu konia-konie 4 letnie
197 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 08:29:49
2019-06-16 22:03:06
Paulina Endraszka IVAR VDL
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 08:29:58
2019-06-16 21:42:48
Zofia Miąskowska I-CAN
  • 2x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
195 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 12:10:50
2019-06-16 06:19:06
Piotr Koper HULTAJ
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13 REG/L1/Zwykły art.238.2.1
194 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 18:31:57
2019-06-15 23:19:57
Ewa Maria Zaremba PIEGŻA
  • 2x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
193 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 12:11:09
2019-06-15 20:05:43
Martyna Dziarkowska NAKON
  • 1x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
192 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-16 12:11:30
2019-06-15 18:55:10
Tomasz Patron DIEGO
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
191 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 12:11:47
2019-06-15 18:49:53
Tomasz Patron GALEON
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 17:04:02
2019-06-15 15:04:05
Julia Ostrowska NIXON JS
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
189 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 17:04:15
2019-06-15 14:58:46
Wiktor Kajetan Piechota SORELLA SOYMAX
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 REG/P1/Zwykły art.238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 17:04:27
2019-06-15 14:57:47
Wiktor Kajetan Piechota CESARZ SOYMAX
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 REG/P1/Zwykły art.238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 10:22:21
2019-06-15 08:15:09
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 REG/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
186 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 10:23:06
2019-06-15 08:14:33
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 REG/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
185 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 10:23:19
2019-06-15 08:13:39
Natalia Kasza ARIETA
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 REG/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
184 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-15 10:24:37
2019-06-15 00:49:46
Antonina Rogulska GALEA
  • 2x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13 REG/L1/Zwykły art.238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 22:29:27
2019-06-14 22:16:05
Natalia Juda PRETORIA
  • 2x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
182 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-14 22:29:40
2019-06-14 22:16:00
Artur Stańczak KARDROCK VAN NAVAGNE
  • 2x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 REG/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13 REG/L1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
181 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 22:29:49
2019-06-14 20:56:52
Izabela Kazaniecka NOTARIS
  • 1x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
176 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 20:19:20
2019-06-14 16:58:28
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 6 OG/CC/DR Dwufazowy art. 274.1.5.3
175 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 20:19:37
2019-06-14 16:57:47
Krzysztof Retka MISTER ZINEDINE S
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
174 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 20:19:40
2019-06-14 16:57:03
Krzysztof Retka MISTER STAKKATO S
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 20:19:54
2019-06-14 16:56:18
Krzysztof Retka ALO SILIO P
  • 1x 2 OG/P1/Z oceną stylu konia - konie 5 letnie
172 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 21:16:58
2019-06-14 15:31:12
Julia Błaszczak STAKKATOL 7
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 15:07:16
2019-06-14 14:56:41
Anastazja Broniatowska QINGHAI V
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 12:59:57
2019-06-14 11:32:25
Jacek Zagor CONCORD DE COEUR
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
169 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-14 13:00:19
2019-06-14 11:31:51
Jacek Zagor ILONA
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
167 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 13:00:36
2019-06-14 11:29:45
Jacek Zagor CORTAZAR
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 13:00:51
2019-06-14 11:28:45
Jacek Zagor COLOMBINA
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 OG/CC/DR Dwufazowy art. 274.1.5.3
165 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 13:01:02
2019-06-14 11:27:51
Jacek Zagor WARS
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 OG/CC/DR Dwufazowy art. 274.1.5.3
164 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 10:29:53
2019-06-14 10:13:38
Zuzanna Różyc DE MARCO
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 OG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 REG/P1/Zwykły art.238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:57:18
2019-06-14 07:38:52
Wiktoria Orzechowska ABSYNT
  • 1x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 13 REG/L1/Zwykły art.238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:57:31
2019-06-13 21:43:02
Sabrina Tovarnak BERNESTINA
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10 REG/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11 REG/N1/Zwykły art.238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:57:37
2019-06-13 21:38:53
Sabrina Tovarnak DONALD
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10 REG/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11 REG/N1/Zwykły art.238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:57:42
2019-06-13 21:36:31
Sabrina Tovarnak CARL
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 OG/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15 OG/N1/Finał MR dwufazowy art.274.1.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:57:51
2019-06-13 21:35:31
Sabrina Tovarnak FIDORKA
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 OG/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15 OG/N1/Finał MR dwufazowy art.274.1.5.3
155 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:58:01
2019-06-13 21:34:15
Sabrina Tovarnak AMBRA
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 REG/P1/Zwykły art.238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:58:13
2019-06-13 20:54:11
Anna Stasiewicz ABSYNT
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 REG/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:58:22
2019-06-13 20:25:44
Martyna Kajko H DOMINIQUE V
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
152 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-14 08:58:36
2019-06-13 16:35:21
Katarzyna Wołodkowicz KORSARZ
  • 1x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 REG/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 12:12:09
2019-06-13 10:48:08
Ewa Sumińska CAFISSIMO
  • 1x 10 OG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 OG/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16 OG/C1/Finał ŚR zwykły art.238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:41:43
2019-06-13 08:09:44
Joanna Nowicka KASTOR G
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 REG/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
149 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:41:53
2019-06-12 21:31:57
Martyna Ostapczuk ARISTA
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:42:19
2019-06-12 20:14:02
Nikola Przybylska SAK SANT NOEL J
  • 2x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 13 REG/L1/Zwykły art.238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:42:32
2019-06-12 14:34:05
Martyna Klimczak BETINA
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2 OG/P1/Z oceną stylu konia - konie 5 letnie
144 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:42:41
2019-06-12 14:32:56
Paweł Kaliciński WILLIE
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:42:49
2019-06-12 14:32:18
Paweł Kaliciński FAMATA B
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:42:59
2019-06-12 14:31:39
Paweł Kaliciński ELDORENUS Z
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 OG/CC/DR Dwufazowy art. 274.1.5.3
141 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-13 09:43:36
2019-06-12 14:30:57
Paweł Kaliciński CHA-CHA
  • 1x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:44:02
2019-06-12 13:14:32
Oliwia Lewandowska PERFECTO
  • 2x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
135 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-12 07:40:53
2019-06-12 07:22:21
Artiem Tsapin CORLEONE
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 OG/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16 OG/C1/Finał ŚR zwykły art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 07:41:03
2019-06-11 15:26:39
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 07:41:10
2019-06-11 15:25:30
Martyna Makowska KURTYNIA HAVBEK
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 07:41:14
2019-06-11 12:05:44
Anastasiia Yarmolyuk JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D’18
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 07:41:43
2019-06-11 10:25:52
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:58:44
2019-06-11 09:05:59
Lucjan Tarnowski DRAGON
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10 REG/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10 OG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 REG/N1/Zwykły art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 19:07:50
2019-06-10 16:05:29
Robert Wilczewski LAVISTO STAR
  • 1x 6 OG/CC/DR Dwufazowy art. 274.1.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 19:08:01
2019-06-10 16:05:08
Julia Błaszczak KAPITO
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 19:08:12
2019-06-10 16:04:43
Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x 6 OG/CC/DR Dwufazowy art. 274.1.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 19:09:03
2019-06-10 16:04:19
Robert Wilczewski WAKE ME UP
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 19:09:12
2019-06-10 16:03:37
Robert Wilczewski E-ACTION B
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 13:54:37
2019-06-10 13:54:37
Julia Regucka LACJUM
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:12:09
2019-06-10 11:14:00
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 6 OG/CC/DR Dwufazowy art. 274.1.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 19:09:42
2019-06-10 11:13:00
Robert Hestkowski WHO KNOWS
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 19:09:56
2019-06-10 11:11:14
Robert Hestkowski PELARIS
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 19:10:05
2019-06-10 11:10:36
Robert Hestkowski BALANS
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:12:19
2019-06-10 11:10:04
Robert Hestkowski A LEE HOPP
  • 2x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 09:42:28
2019-06-10 09:18:09
Natalia Palmowska DR. JONES
  • 1x 6 OG/CC/DR Dwufazowy art. 274.1.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 09:42:31
2019-06-10 09:17:24
Natalia Palmowska CEREMBER ME M
  • 1x 6 OG/CC/DR Dwufazowy art. 274.1.5.3
108 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-10 19:10:49
2019-06-10 08:27:22
Wiktoria Polakowska SALWADOR
  • 1x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 09:56:52
2019-06-09 10:45:08
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SON CH
  • 2x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 08:44:15
2019-06-09 10:44:22
Weronika Wilska-Czarnecka LADY VON BAYERN
  • 1x 6 OG/CC/DR Dwufazowy art. 274.1.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 08:44:19
2019-06-09 10:42:54
Weronika Wilska-Czarnecka CIARA
  • 1x 11 OG/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 08:44:28
2019-06-08 22:37:28
Julia Biały KARMELOWA DAMA
  • 2x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 13 REG/L1/Zwykły art.238.2.1
103 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-10 19:10:55
2019-06-08 19:43:44
Wiktoria Jannasz WHITE SHOT
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 OG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15 OG/N1/Finał MR dwufazowy art.274.1.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 08:44:56
2019-06-08 19:42:13
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 OG/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16 OG/C1/Finał ŚR zwykły art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 08:45:07
2019-06-08 19:40:04
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 2x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10 OG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 15 OG/N1/Finał MR dwufazowy art.274.1.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:31:06
2019-06-08 17:10:13
Julia Babiej DIA
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
97 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-08 08:28:15
2019-06-08 07:12:35
Martyna Lipska WASABI
  • 2x 7 REG/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 11:47:13
2019-06-07 11:00:16
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 09:25:30
2019-06-06 22:18:28
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 09:25:39
2019-06-06 22:17:54
Stanisław Przedpełski DELEKTA
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:27:52
2019-06-06 11:20:38
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 11:23:59
2019-06-06 11:20:03
Zuzanna Żygowska RAVELLA
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 11:24:05
2019-06-06 11:19:33
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 11:24:15
2019-06-06 11:17:52
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 16:20:16
2019-06-05 22:11:40
Maria Pietrusińska A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 OG/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16 OG/C1/Finał ŚR zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 16:19:42
2019-06-05 22:10:57
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 OG/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16 OG/C1/Finał ŚR zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 09:05:38
2019-06-05 19:46:50
Kaja Januszkiewicz TJUNMIRA LA NEBBIA
  • 2x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 13 REG/L1/Zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 09:05:48
2019-06-05 19:30:09
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 09:05:55
2019-06-05 19:05:28
Iga Bernacińska HASAN
  • 2x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
79 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-06 09:06:13
2019-06-05 17:25:52
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 REG/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13 REG/L1/Zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 07:42:01
2019-06-05 00:49:50
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 OG/CC/DR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 OG/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16 OG/C1/Finał ŚR zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:20:10
2019-06-04 22:34:37
Ewa Mazurowska LAZINO
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10 REG/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11 REG/N1/Zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:20:14
2019-06-04 22:31:45
Ewa Mazurowska RAF LIDER
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 OG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15 OG/N1/Finał MR dwufazowy art.274.1.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:20:25
2019-06-04 22:23:39
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 OG/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:20:28
2019-06-04 22:21:47
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 OG/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16 OG/C1/Finał ŚR zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:20:36
2019-06-04 14:48:18
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:20:58
2019-06-04 14:03:15
Dominika Hestkowska CONTI
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:21:06
2019-06-04 14:02:27
Dominika Hestkowska ASTERIX
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:21:51
2019-06-03 23:46:12
Agnieszka Racka CHALLENGER
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 OG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15 OG/N1/Finał MR dwufazowy art.274.1.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:22:02
2019-06-03 16:04:42
Joanna Sukiennik CARENZO
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 13:19:38
2019-06-03 13:13:38
Joanna Bembenek PADWA
  • 2x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 7 REG/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 13:19:34
2019-06-03 13:11:35
Joanna Bembenek OLINA
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 11:08:46
2019-06-03 09:44:50
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 OG/CC/DR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 OG/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16 OG/C1/Finał ŚR zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 11:07:47
2019-06-03 09:17:28
Justyna Wrótna BLASZKA
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 REG/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 11:07:36
2019-06-03 08:55:12
Grzegorz Psiuk WINDY BOY
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 OG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 OG/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16 OG/C1/Finał ŚR zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 07:54:28
2019-06-03 07:11:45
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:15:05
2019-06-03 07:09:17
Monika Pasik LORDI
  • 1x 2 OG/P1/Z oceną stylu konia - konie 5 letnie
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 07:54:37
2019-06-03 07:08:32
Monika Pasik ENERGIE SEMILLY
  • 2x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 07:54:40
2019-06-03 07:07:54
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 07:54:45
2019-06-03 07:07:14
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 07:54:53
2019-06-03 07:06:23
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 3 OG/N1/Z oceną stylu konia - konie 6 letnie
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 07:54:58
2019-06-03 07:04:27
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 07:55:08
2019-06-03 07:01:50
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:03:57
2019-06-01 22:36:28
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 12:04:57
2019-05-31 09:45:05
Zofia Połczyńska DUCIANO
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 12:05:06
2019-05-31 09:43:43
Zofia Połczyńska HARD CASH
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 07:52:25
2019-05-30 07:11:21
Julia Kapel ULILEN
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 07:52:35
2019-05-29 18:49:49
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 OG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15 OG/N1/Finał MR dwufazowy art.274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 07:52:43
2019-05-29 18:48:56
Weronika Rogalska MAKSIMUS
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 OG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15 OG/N1/Finał MR dwufazowy art.274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:19:57
2019-05-28 10:32:43
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 REG/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13 REG/L1/Zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:24:06
2019-05-27 23:40:30
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 OG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 OG/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16 OG/C1/Finał ŚR zwykły art.238.2.1
33 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-05 09:22:33
2019-05-26 20:11:25
Gustavs Mazbersins EASTBRIDGE TAG
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
32 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-05 09:22:45
2019-05-26 20:10:23
Roman Karpenko CAVALOR DE BILLY Z
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
31 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-05 09:22:52
2019-05-26 20:08:15
Maria Dolya CAVALOR DE BILLY Z
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
30 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-05 09:22:57
2019-05-26 20:06:28
Maria Belova K’S CHOICE
  • 2x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 09:37:01
2019-05-26 09:18:28
Karolina Kłos ASSANI
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 07:36:19
2019-05-25 20:28:01
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 07:36:23
2019-05-25 20:27:17
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 1 OG/L/Z oceną stylu konia - konie 4 letnie
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 18:31:05
2019-05-25 20:26:03
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2 OG/P1/Z oceną stylu konia - konie 5 letnie
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:23:09
2019-05-25 07:51:52
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 2x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:23:17
2019-05-25 07:49:02
Patrycja Kozioł SARAGOSSA ZK
  • 2x 2 REG/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:28:10
2019-05-24 21:14:01
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 5 REG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 REG/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10 OG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15 OG/N1/Finał MR dwufazowy art.274.1.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 19:30:38
2019-05-24 16:25:08
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 2x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13 REG/L1/Zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 19:30:52
2019-05-24 13:57:46
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz PRETTY GIRL
  • 2x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 REG/P1/Zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 19:30:54
2019-05-24 13:54:05
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 REG/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9 REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 REG/P1/Zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 19:30:59
2019-05-24 13:52:59
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 OG/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15 OG/N1/Finał MR dwufazowy art.274.1.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 19:31:02
2019-05-24 13:48:57
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz FERDINAND
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 OG/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12 OG/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16 OG/C1/Finał ŚR zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 19:31:06
2019-05-24 13:48:30
Michalina Krzyżyńska CANNABIS DE LUX
  • 1x 3 REG/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 REG/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 19:31:10
2019-05-24 13:47:28
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:52:30
2019-05-24 09:10:33
Milena Dobkowska QUI GIGI
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 08:57:23
2019-05-24 08:54:50
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 6 OG/CC/DR Dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 08:57:26
2019-05-24 08:52:52
Milena Dobkowska PIEROT
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 08:53:46
2019-05-24 08:51:12
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 08:53:43
2019-05-24 08:51:07
Grzegorz Psiuk CINCINNATI
  • 1x 4 OG/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 08:53:41
2019-05-24 08:48:03
Grzegorz Psiuk SIR STAKKATO
  • 1x 5 OG/C/ŚR Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 OG/CC/DR Dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Al Zuhairi Ahmad bpk
2. Asiri Haltham bpk
3. Babiej Julia bkp
2005 (JM.)
O038981
4. Belova Maria Horsefarm39
S
brak
10100349
5. Bembenek Joanna JKS u Robsonów
S
O022618
6. Bernacińska Iga SJ Turzyn
S
O015152
7. Biały Julia KS AZS UWM OLSZTYN
2002 (J.)
O054069
8. Błaszczak Julia bpk
2001 (J.)
O038588
9. Bołądź Karolina niezrzeszony
S
O046835
10. Broniatowska Anastazja Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
1999 (MJ.)
O009485
10092457
11. Ciechanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
12. Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
S
O003411
13. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
14. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
15. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
16. Dobkowska Milena Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O040047
17. Dolya Maria Horsefarm39
S
None
18. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (J.)
O025882
19. Dworczyk Julia Niezrzeszona
2003 (J.)
O044932
20. Dziarkowska Martyna JKS u Robsonów
2002 (J.)
O047692
21. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
22. Ebrahim Azam bpk
23. Ebrahim Mohammad bpk
24. Endraszka Paulina Sopocki Klub Jeździecki
S
O003891
10074861
25. Filipek Paulina Brak
S
O035929
26. Galińska Natalia niezrzeszona
S
O013721
27. Hadher Sulaiman
28. Hakami Ghazi bpk
29. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
30. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
31. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
32. Januszkiewicz Kaja Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O049107
33. Januszkiewicz Nina St. J Poster Piaseczno
1998 (MJ.)
O021478
34. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (J.)
O038919
35. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
O004120
36. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
37. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
38. Karpenko Roman Horsefarm39
S
None
39. Karpenko Roman Georgenburg
S
None
40. Kasza Natalia MKJ Nenia Pasłęk
2004 (JM.)
O046711
41. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (J.)
O045047
42. Klimczak Martyna Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039324
43. Kłos Karolina Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2003 (J.)
O041683
44. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (J.)
O026310
45. Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
O027125
46. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O044014
47. Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O044015
48. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
49. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
50. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
51. Ludwicka Karina LKJ GAŁKOWO
2006 (JM.)
O044637
52. Lyskovka Valerij BLR
S
10054191
53. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
54. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
55. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
56. Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O033657
57. Michalak Monika Bpk
2001 (J.)
O036263
58. Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
S
O023893
59. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
60. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
61. Nowicka Joanna Jeździecki Klub Sportowy Elcon
1998 (MJ.)
O019204
62. Orzechowska Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn
2000 (MJ.)
O035180
63. Ostapczuk Martyna bpk
2004 (JM.)
O039176
64. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
65. Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
S
O013754
66. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
67. Patron Tomasz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003997
68. Pawelczyk Felipe JKS U Robsonów
2005 (JM.)
69. Pawlik Marcin KJ Galiny
S
O019276
70. Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel Gutkowo
2007 (JM.)
O038528
71. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
72. Pietrzak Kaja M K J Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
73. Podsiadło Daria Kielecki Klub Jeździecki
74. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
S
O001780
75. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
76. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O001821
10025825
77. Przybylska Nikola -
2004 (JM.)
O040574
78. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
79. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
80. Regucka Julia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2001 (J.)
O028040
81. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003131
82. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
83. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
O024452
84. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
O051958
85. Sokołowska Angelika azs uwm
S
O013174
86. Stasiewicz Anna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O046559
87. Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
2000 (MJ.)
O037246
88. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
89. Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O034005
90. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (JM.)
O035615
91. Szempliński Damian brak przynależności klubowej
1998 (MJ.)
O054335
92. Tarnowski Lucjan JKS u Robsonów
S
O006081
93. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (JM.)
O036686
94. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
95. Tovarnak Sabrina Reitverein München- Pfaffenhofen
S
Brak
96. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (J.)
O035152
97. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
98. Wilska Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
99. Wojtal Julianna Klub Jeździecki Bertyn
2004 (JM.)
O038237
10185778
100. Wołodkowicz Katarzyna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2005 (JM.)
O053493
101. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
1998 (MJ.)
O024686
102. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (J.)
None
103. Żadziłko Natalia LKJ w Gałkowie
S
O018443
104. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
105. Zaremba Ewa Maria SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O042096
106. Zielonka Karolina Polish Pony Club
2006 (JM.)
O042811
107. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
108. Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
2002 (J.)
O034183
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

244

F:
M:
O:
B:
2.

245

F:
M:
O:
B:
3.

246

F:
M:
O:
B:
4.

247

F:
M:
O:
B:
5.

225

1 1 POL 1999 Klacz ciemnogniada/200 F: pop
M: żonapopa
O: adam
B: małysz
brak brak
6.

11

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
O: Aleksandra Czerska
B: Wioletta Swoboda
K026583
7.

46

A LEE HOPP Westf. GER 2011 Ogier gniada/170 F: A'Lee Spring Power / Argentinus
M: Djerba / Dinard L
O: HARALD JERGAS
B: NIEMCY
K027953 DE441410770611
8.

114

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada/168 F: Larimar/Lavall II
M: Quanta/Quidam's Rubin
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Siergiej
K019679 DE 421000595010
9.

167

ABSYNT Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Czynel
M: Aldona
O: Uniwersytet Warmińsko-mazurski w Olsztynie
B: Stadnina Koni Bałdy
K014833
10.

173

ABSYNT Śląska POL 2008 Wałach gniada/169cm F: Czynel
M: Aldona
O: Uniwersytet Warmińsko-mazurski w Olsztynie
B: Stadnina Koni Bałdy
K014833 POL008600065808
11.

79

ALMANZO WESTF GER 2015 Wałach gniada/165 F: Almanzor L
M: Dolina / Cooper
O: Aleksandra Czerska
B: -
K027838
12.

188

ALO SILIO P SP POL 2014 Ogier siwa/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Aloverien P / Avero
O: Krzysztof Retka
B: Hubert Polowczyk
K025687 616009610008414
13.

172

AMBRA BAYER GER 2013 Klacz gniada/Brak F: Action Breaker
M: Calla
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
Brak DE481810282613
14.

209

APRILLIS Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
O: Paulina Filipek
B: Katarzyna Kaim
K026619 6160070005213
15.

237

ARAMIS Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Kleon
M: Alaska
O: Robert Hestkowski
B: brak
brak 616007600075905
16.

193

ARIETA Trakenska POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: PIGMALION
M: AJLALI
O: PIOTR KASZA
B: SK PLĘKITY
K024293 POL 73201078108
17.

160

ARISTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Dalet / Luge
M: Arenda / Kerman
O: Martyna Ostapczuk
B: Robert Stasiuk
K011428 POL007580551206
18.

80

ASSANI MŁP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Efekt
M: Azalia
O: Mikiland sp. z o.o.
B: Aleksander Łój
K026310
19.

108

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
20.

147

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
O: Robert Hestkowski
B: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
K024558 616007600162613
21.

7

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Bryza
O: Piotr Kozioł
B: Zbigniew Kruk
K023106 616 009 59 0204911
22.

227

BERETTA HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cheetano / Coriano M
M: Hagitta / Leonid / Landgraf I
O:
B: Peters Timm
K020111 DE421000170409
23.

168

BERNESTINA BAYER GER 2006 Klacz gniada/Brak F: Baloubino B
M: Cosa B
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
Brak DE 481810140006
24.

162

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
O: Sławomir Rogowiec
B:
K025753 DE418182504914
25.

98

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
26.

239

BY THE WAY Trakeńska POL 2007 Wałach kara F: Al Pari
M: Cyganeria
O: Robert Hestkowski
B: SK Plękity
brak
27.

221

C Ultrecht SP Polska 2015 wałach kasztanowat/170 F: ELVARO
M: C UTOPIA
O: SK NAD WIGRAMI
B: SK NAD WIGRAMI
K026915 6160095110294015
28.

55

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472 DE441411499709
29.

125

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Klaudia Maruszak
B: .
K019773 DE418180005911
30.

15

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
O: Zbigniew Liszewski
B: Natalia Dworniczak
K020381 616009670147309
31.

75

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
O: Monika Krzyżyńska
B:
K026721 DE441411369613
32.

10

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa/180 F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229 616090600196410
33.

110

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
O: Piotr Sukiennik
B: Andrzej Chmielewski
K011666 POL009660962007 103MK83
34.

170

CARL BAYER GER 2010 Ogier kasztanowata F: Cento
M: Cosa
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
Brak
35.

142

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Caspar (Eurocommerce Berlin) / Cassini I
M: Oh Chic / Baloubet Du Rouet
O: Janusz Błaszczak
B: Gesteut Lewitz
K022964 DE418180155906
36.

122

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
O: Sławomir Żygowski
B:
K022627 616009530034112
37.

228

CASSINA ROYALE HOL GER 2010 Klacz kasztanowata F: Claudio / Carthago
M: Toskania IV / Cassini I
O:
B: Peters Timm
K021157 DE421000138510
38.

232

CASTACO SP Polska 2015 o c.kaszt F: Sandokan 290
M: Costa Brava L
O: Dariusz Miśkiewicz
B: Zenon Lewandowski
PL 616 009 61 75815
39.

112

CAVALOR DE BILLY Z Zangersheide RUS 2013 Gleiding bay/172 F: Cassini 1
M: Racial de la tour Vidal
O: Maria Dolya
B: Non
None Non
40.

134

CEREMBER ME M KWPN POL 2007 Klacz gniada/163 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
O: DIM
B: Veehandel Musterd
K020406 52821000891231
41.

197

CESARZ SOYMAX SP POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Life and Liberty
M: Cesarka / Seul
O: Daniel Andrzej Piechota
B: SK Rzeczna
K021645 616007600073009
42.

166

CHA-CHA AES POL 2015 Klacz gniada/1 F: Eldorenus Z
M: Centra
O: Piotr Kaliciński
B: Piotr Kaliciński
brak 826002150874251
43.

226

CHACCO ONE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z / Quick Star
O:
B: Paul Schockemohle
K020332 DE418184010710
44.

22

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B:
K011498 528003000704635
45.

129

CIARA Niem. Sport. GER 2009 Klacz siwa/172 F: Calido I / Cantus
M: Kiara / Kolibri
O: Krzysztof Wilski
B:
K025053 DE456370059709
46.

65

CINCINNATI HOL GER 2012 Wałach gniada F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Sophie / Silvester
O: Agrofood S.A Grabowiec
B: Bruehe Soeren
K022364 DE421000215612
47.

131

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
48.

88

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana Du Pas / Quick Star
O: Maciej Pietras
B: Semilly
K022968 25000112273645F
49.

106

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
O: Andrzej Dąbrowski
B: Montis Sp. z o. o.
K020854 DE441411167811
50.

223

COLDWATER sp Polska 2014 og. gn. F: Carambole
M: C Dolandro-Retto
O:
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
PL 616 009 510134814
51.

179

COLOMBINA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Action - breaker / Heartbreaker
M: C Dalandro - Retto / Colandro
O: SK Nad Wigrami
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022587 616009510342712
52.

176

CONCORD DE COEUR HOL GER 2011 Wałach siwa F: Coupe de Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Clarimo
O: Renata Wójcik
B:
K020781 DE421000001511
53.

107

CONTI SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dionizos / Elvis
M: Contedra / Contender
O: Robert Hestkowski
B: Robert Hestkowski
K013471 616009600461608
54.

231

CORBELLA Westfalski POL 2013 Klacz gniada F: Cordess/Clinton
M: Fariana de Laubry/Chin Chin
O: ———————
B: Aleks Schurner
DE441410561913
55.

93

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
56.

92

CRISTAL HAN GER 2013 Wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kappe
K023990 DE431310558813
57.

76

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711
58.

115

CZĄBER MASTER FILM SP POL 2007 Wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
O: Rafał Kowalski
B: Staszczak Małgorzata
K012952 POL009610200007
59.

91

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 / Boreas
M: Dosia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
60.

124

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/164 F: Talent
M: Delicja / Borsuk
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
61.

90

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: 616009600371009
O: Monika Powroźnik
B: Monika Pasik
K015479 616009600371009
62.

47

DIA Trakeńska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bohun
M: Debora
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
K025934
63.

19

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Dancing Queen / Sir Neel
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Beata Wandel
K024084 POL009640053708
64.

200

DIEGO SP POL 2011 Ogier kasztanowata/X F: Corleolord
M: Daisy
O: Tomasz Patron
B: Józef Wielgosz
Brak Brak nr
65.

169

DONALD BAYER GER 2012 Wałach ciemnogniada/Brak F: Diarado
M: Cosa B
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
Brak DE 481810078212
66.

222

Dordrecht H VDL Z SP Polska 2015 ogier gniada F: DOUGLAS
M: GUUSJE HZ
O: Roman Ferenc
B: VDL STUD AHA HASSING Holandia
056015Z55541015 ZANG
67.

133

DR. JONES KWPN POL 2008 Wałach siwa/171 F: Vingino / Voltaire
M: Zolavsca Fortuna / Casco
O: Natalia Palmowska
B: Marion Mohnberg
K018405 528003000811231
68.

51

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada/- F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
O: Joanna Bembenek
B: -
K013529 POL007600101503
69.

86

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
O: Zofia Połczyńska
B:
K022850 DE433332138511
70.

144

E-ACTION B KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Oderna / Animo
O: Joanna Błaszczak
B: Paardenhouderij Boeve V.O.F.
K020045 528003200914363 105OG50
71.

111

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
O: Maria Belova
B: Holand
brak
72.

165

ELDORENUS Z ZANG NED 2011 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Catharena Z / Carthago Z
O: Piotr Kaliciński
B:
K019570 056015Z55622711
73.

89

ENERGIE SEMILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/- F: 25000114524131A
M: Me Too De Semilly / Le Tot De Semilly
O: Maciej Pietras
B: Richard Levallolis
K027074 25000114524131A
74.

82

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
O: Małgorzata Tejchman
B: Hubert Kierznowski
K016512 528003200908334
75.

164

FAMATA B KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Tamata / Nijinski
O: Piotr Kaliciński
B:
K018950 528003201011753
76.

99

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro
M: Kamalve/Ramiro Z
O: Leszek Sasinowski
B: Holandia
K017816
77.

74

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Faldo / Purioso II
M: Volisa / Elmshorn
O: YBM Sp. z o.o
B: -
K016837 528003201005642
78.

171

FIDORKA Koń Czeski Goracokrwisty CZE 2009 Klacz gniada/Brak F: Federweisser
M: Geisha
O: Tovarnak
B: Mrva Miroslav
Brak 203009226709509
79.

105

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
80.

212

FRANCESKA Westfalska POL 2013 Klacz gniada/172 F: Cascadello l
M: Veronika
O: Sk Galiny
B: Sk Galiny
K027076
81.

243

FURORA Szlachetna Półkrew POL 2002 Klacz inna/166 cm F: Revel
M: Fala
O: Robert Hestkowski
B: SK Rzeczna
brak POL009600101302
82.

194

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
O: Małgorzata Oprus
B: Władysław Łopuszyński
K017518 POL009640083807
83.

201

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: B. Tuwalski
B: Ewa Fabińska
K016932 616009510416009
84.

224

Galopada F:
M:
O:
B:
85.

215

GET READY Wielkopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/163 F: Rash
M: Grejsa
O: Angelika Sokołowska
B: Angelika Sokołowska
K025546 616007600054414
86.

192

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
87.

208

GOTHIKA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Almanzor L
M: Gama
O: Daniela Dworczyk
B: Marek Romanowski
K026856 616009600128915
88.

230

Grassi SP Polska 2012 k gn F:
M:
O:
B:
89.

236

GREYLADY F:
M:
O:
B:
90.

250

GREYLADY HANN POL 2012 Mare white/168 F: Grey Top
M: Evening Star
O: Michalak Andrzej
B: Heinrich koehler
None
91.

154

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
O: Małgorzata Kołtusz
B: Jan Kłosek
K023365
92.

37

H DOMINIQUE V KWPN BEL 2012 Wałach gniada F: Campbell VLD / Cassini I
M: Dominique V / Sam R
O: Martyna Kajko
B: Albert Van Unen
K023418 528003201205326
93.

87

HARD CASH KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Jessy / Cavalier
O: Zofia Połczyńska
B:
K022410 528003201208227
94.

118

HASAN SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hanoi / Turbud Quirinus
O: Jan Korczyński
B: SK Nowielice
K024476 616009640008912
95.

206

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
K024714 616009660449013
96.

220

HINDIRA KWPN NED 2012 Klacz gniada/- F: Eldorado Van De Zeshoek /
M: Indira /
O: Mariia Belova
B: HsM
brak -
97.

44

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
98.

198

HULTAJ SP POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Herubinek /
M: Hattona / Etat
O: Piotr Koper
B: Andrzej Ciesielski
K016347 POL009600084904
99.

204

I-CAN KWPN NED 2013 Wałach gniada//// F: Canabis Z
M: Cirane B
O: Marian Miąskowski
B: Jeroen H.W. Verver
K025790 528003201305552
100.

203

IVAR VDL KWPN NED 2013 Wałach gniada/163 F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
O: Amelia Depta
B: Holandia
K026315
101.

73

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa/- F: Cantanis / Cantus
M: Izogona / Cisoń
O: YBM sp z.o.o.
B: SK Racot
K017114 616007610220209
102.

153

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D’18 BWP BEL 2009 Gleiding bay/170 F: None
M: None
O: Vera Yarmolyuk
B: Natalia Palmowska
None 056002W00291753 106EY98
103.

113

K’S CHOICE KWPN NED 2015 Wałach dereszowata/165 F: Emir R /
M: B good M /
O: Mariia Belova
B: -
brak -
104.

242

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris / Stalypso / Stakkato
M: Kora / Ambasador / Piołun
O: Milena Lisińska
B: Milena Lisińska
K022665 616009520095512
105.

141

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo / Caletto's Son
M: Kastylia / Turbud Imbir
O: Janusz Błaszczak
B: Ryszard Mordzelewski
K019995 616009660324311 106BE67
106.

130

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
107.

234

KASJO SP POL 2010 Wałach kara F: -
M: -
O: Ewelina Orłowska
B: -
-
108.

159

KASTOR G Holsztyńska POL 2006 Wałach gniada/168 F: Catoki
M: Kalinka IX
O: Magdalena Nowicka
B: Gerken Kai Lehmskuhlenweg
K015381 DE421000039106
109.

70

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
110.

174

KORSARZ SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Loxley
M: Kora
O: Wołodkowicz Ewa
B: Nieznany
K017354 616009661586809
111.

213

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
112.

152

KURTYNIA HAVBEK TRK POL 2006 Klacz kara/mk:156 F: Havbek / Knecht
M: Kubatura / Kesar
O: Agata Makowska
B: Lidia Chomentowska
K012848 POL732010029506
113.

66

LA PAZ SP GER 2005 Wałach gniada F: Palegro / Power
M: Lansada / Lancer III
O:
B:
K012016 DE421000172903
114.

123

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
O: Łukasz Pięta
B: Karl-Heinz Bruck
K026862 brak
115.

128

LADY VON BAYERN HOL POL 2007 Klacz gniada F: Ludwig Von Bayern / Landor S
M: Petite II / Literat
O: Krzysztof Wilski
B: Zbigniew Wilski
K012422 DE418181520207 104KC52
116.

140

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 Wałach ciemnogniada F: Game-Boy D'10 / Winningmood van de Arenber
M: Nastaja / Voltaire
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386 056002W00299716 105BB48
117.

102

LAZINO HOL POL 2011 Ogier ciemnogniada/167 F: Lasino
M: R-Castellina
O: Daniel Winnicki
B: Niemcy
K019375 DE 421000580411
118.

84

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
119.

235

Linto F:
M:
O:
B:
120.

249

LINTO HOLST POL 2011 Gleiding bay/170 F: Limbus
M: Wembley
O: Michalak Andrzej
B: Witt Pferdezucht
None
121.

121

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
O: Sławomir Żygowski
B:
K017167 POL009540055608
122.

117

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510
123.

16

LORDI HAN GER 2014 Wałach gniada/- F: Lord Pizarro / Lord Pezi
M: Dior / Diarado
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kapp
K026047 DE431310232914
124.

72

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
O: YBM Sp. z.o.o.
B: -
K021913 DE418180199612
125.

191

LUISIANA XX POL 2007 Klacz gniada F: ALYWAR
M: LOLITA
O: PRZEDPEŁSKI
B: PRZEDPEŁSKI
K013721 POL007000000524
126.

217

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada F: Mango
M: Magia
O: JKS u Robsonów
B: brak
K024412
127.

78

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
128.

85

MAKSIMUS WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Vandamme / Guidam
O: Małgorzata Rogalska
B: Ryszard Piątek
K023494 616007610100210
129.

81

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
O: J. Maczuga
B: SK Walewice
K018474 616009590215410
130.

219

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: Guniewicz Barbara
K017501 POL013570315207
131.

187

MISTER STAKKATO S PZHK POL 2011 Wałach gniada F:
M: Magia
O:
B:
K020359
132.

186

MISTER ZINEDINE S WLKP POL 2014 Ogier ciemnogniada/172 F: Zinedine
M: Magia
O: Jadwiga Maria Łoś & Sławomir Miąsko
B: Jadwiga Maria Łoś
K024736 616007670081114
133.

94

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas / Reitar
M: Malaruna/Arianin
O: Agata Rudnicka
B: Maciej Pietras
K023538 POL732010064713
134.

185

NINTO CHICO WESTF POL 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
O:
B:
K013858
135.

202

NIOBE WLKP POL 2015 Klacz siwa/170 F: Szaman /
M: Nebraska / Machandel
O: Anna i Jarosław Pacek
B: Anna i Jarosław Pacek
K026985 616007600034915
136.

195

NIXON JS BWP POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Dorina JS / Thunder van de Zuuthoeve
O: Jacek Kuzma
B: Holandia
K024581 056002W00304507
137.

14

NOTARIS Wlkp/trak POL 2013 Wałach kara/165 F: Agar
M: Nostalgia
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024492 616007600228513
138.

100

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/- F: Otill / Luron
M: Milka / nn
O: Katarzyna Skoczek
B: Katarzyna Skoczek
K017071 POL009660837408
139.

101

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V /
M: Parada / Revel
O: Lucjan Tarnowski
B: SK Rzeczna
K027376 616009600175611
140.

146

PELARIS WLKP POL 2006 Ogier siwa/170 F: Helanis / Cantanis
M: Penelopa / Poll
O: HARALD JERGAS
B: REMIGIUSZ WOJCIECHOWSKI
K010583 POL007600276006
141.

95

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos /
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
142.

36

PERFECT SON CH SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ares / Loxley / Lesotho
M: P-Hawaii-Hawajka / Candillo Z
O: Krzysztof Wilski
B: Krzysztof Wilski
K026970 616009530210814
143.

62

PIEGŻA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/169 F: Life and Liberty
M: Pigwa
O: Ewa Maria Zaremba
B: Stadnina Koni Rzeczna
K022165 616009600113209
144.

68

PIEROT WESTF GER 2007 Wałach kasztanowata/- F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
O: D. Dobkowski
B: Oliver Brinkmeyer
K011983 DE441411573907 104CI80
145.

151

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
146.

132

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
147.

189

PRETORIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: El Grecco
M: Pensylwania
O: JKS U Robsonów
B: Piotr Kłusowski
K027434 -
148.

71

PRETTY GIRL SP POL 2011 Klacz skarogniada/168 F: Cador / Catoki
M: Pretty Woman / Gracieux
O: Marcin Rogalewski
B: Jan Szpak
K023465 616009640072511
149.

181

QINGHAI V DV AFG 2005 Ogier kara/165 F: Quebec / Quidam De Revel
M: Chess V / Come Back II
O: Anastazja Broniatowska
B: Viegaard Stutteri
K024819 208333200507392
150.

207

QUEL COEUR OLD POL 2007 Wałach gniada F: Quintender
M: Lollypop
O: Karolina Bołądź
B: Martin Glosemeyer
K018260
151.

69

QUI GIGI OLD GER 2007 Wałach gniada/- F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Elite- St. Hauptstutbuch Hagranja / Grannus
O: Agnieszka Dobkowska
B: Veronika Kaeter
K016520 DE433330394907
152.

31

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
O: Sławomir Żygowski
B:
K010066 DE441411821703 103HD09
153.

216

RABIOSA SP POL 2011 Klacz siwa/167 F: Otill/Luron
M: Ready to win/Cyrano
O: Damian Szempliński
B: Wiesław Ruskowski
K023588 616009530205911
154.

103

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901 POL007610061908
155.

120

RAVELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel Waro
M: Roxana Waro
O: Sławomir Żygowski
B: --
K015438 12172 104KT06
156.

104

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
157.

161

SAK SANT NOEL J SP POL 2011 Wałach gniada/mk:165 F: Karbon
M: Santolina
O: Jacek Przybylski
B: Januszewo
K027073 brak
158.

238

SALWADOR TRAK. POL 2013 Wałach gniada F: Agar
M: Sanna
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024491
159.

13

SANSEVILLA Wielkopolska POL 2010 Klacz siwa/170 F: Iluzjon
M: Sakwa
O: Natalia Galińska
B: Kaczmarczyk Sławomir
K027264 616007600317610
160.

8

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Sarasota
O: Kozioł Piotr
B: Kruk Zbigniew
K020397 616 009 59 02 05811
161.

135

SIBILLA SP POL 2013 Klacz gniada F: Biscayo / Contendro I
M: S Easy Fly Ex Easy Fly / Sir Shutterfly
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022579 616009510252913
162.

3

SILVAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Sillena / Helanis
O: Jarosław Psiuk
B:
K020762 616009600202311
163.

64

SIR STAKKATO HAN GER 2005 Ogier ciemnogniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Monique / Maurice
O: Agrofood S. A. Grabowiec
B:
K010830 DE431310833406
164.

240

SONICA SP POL 2009 Klacz gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Sonata / Roland
O: Robert Hestkowski
B: Remigiusz Makowski
K020482 616009660894009
165.

196

SORELLA SOYMAX SP POL 2009 Klacz gniada F: Rammstein
M: Solina
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Czajka Janusz
K023992
166.

61

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa/167 F: Stakkatol
M: Celtic/Continue
O: Błaszczak
B: Martin Simonsmeier
K019652 DE433334015110
167.

218

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
K026255 826046020150135
168.

116

TJUNMIRA LA NEBBIA WLKP POL 2010 Klacz siwa/164cm F: Tjungske / Carthago Z
M: Robertina / Quamiro
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: SK Racot
K021851 616007610059710
169.

83

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Ulinela / Sir Neel
O: Jacek Kapel
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310
170.

136

UTRATA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: VITTORIO
M: CASSARA
O: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
B: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
K026922 616 009 51 01356 14
171.

229

VAN PERSIE DH Z ZANG BEL 2010 Wałach gniada/168 F: Va-Vitte / Heartbreaker
M: Annabell V. D. Rampaarden
O: Ryszard Osowski
B:
K022055
172.

137

VENEZIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Quality Time
M: Emy
O: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K022602
173.

143

WAKE ME UP SP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Wygoda / Danko
O: Janusz Błaszczak
B: Mariusz Grabowski
K023271 616009640043911
174.

180

WARS SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: W Darla / Warrant
O: KJ Nad Wigrami
B: KJ Nad Wigrami
K021010 616009510343412
175.

119

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro
M: Whitaka
O: Katarzyna Paszek
B: Leszek Szymański
K027436 616009530261110
176.

149

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
O: Spotrpferde M & M Haunhorst
B: Spexgoor Stables
K027920 NLD003201203084 106HA79
177.

145

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: brak
K019354 DE431312320908
178.

163

WILLIE SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Cola / Contender
M: Wortuna / Stalon
O: Paweł Kaliciński
B: Adam Sosnowski
K022982 616009661492612
179.

97

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
180.

139

ZABAWA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Biscayo /
M: Z Farina / Zacharov
O: SK NAd Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K026918 616009510236215
181.

67

ZALVO KWPN NED 2004 Ogier kasztanowata/- F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
O: Agnieszka Dobkowska
B: -
K008472 5280030411274 103CC23
Rider Club
Competition
Prize
Belova Maria Horsefarm39
100,00
SUM:
100.00
Biały Julia KS AZS UWM OLSZTYN
75,00
SUM:
75.00
Błaszczak Julia bpk
50,00
500,00
SUM:
550.00
Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
100,00
275,00
200,00
SUM:
575.00
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
600,00
500,00
150,00
150,00
SUM:
1400.00
Dobkowska Milena Sopocki Klub Jeździecki
700,00
100,00
2500,00
100,00
200,00
50,00
1000,00
SUM:
4650.00
Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
25,00
SUM:
25.00
Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
30,00
25,00
SUM:
55.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
100,00
600,00
SUM:
700.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
400,00
50,00
SUM:
450.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
200,00
220,00
200,00
SUM:
620.00
Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
200,00
200,00
600,00
300,00
15,00
SUM:
1315.00
Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
275,00
SUM:
275.00
Klimczak Martyna Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
400,00
SUM:
400.00
Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
200,00
100,00
300,00
SUM:
600.00
Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
15,00
SUM:
15.00
Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
100,00
200,00
SUM:
300.00
Ludwicka Karina LKJ GAŁKOWO
25,00
SUM:
25.00
Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
40,00
150,00
400,00
300,00
500,00
SUM:
1390.00
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
50,00
150,00
100,00
100,00
SUM:
400.00
Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
50,00
150,00
150,00
300,00
SUM:
650.00
Ostapczuk Martyna bpk
20,00
100,00
150,00
100,00
SUM:
370.00
Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
300,00
3200,00
600,00
200,00
SUM:
4300.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
500,00
100,00
325,00
100,00
100,00
200,00
200,00
1000,00
75,00
100,00
SUM:
2700.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
400,00
700,00
SUM:
1100.00
Pietrzak Kaja M K J Nenia Pasłęk
200,00
50,00
SUM:
250.00
Połczyńska Zofia SJ Turzyn
50,00
30,00
40,00
SUM:
120.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
500,00
50,00
700,00
200,00
700,00
1000,00
325,00
SUM:
3475.00
Regucka Julia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
50,00
150,00
800,00
25,00
400,00
400,00
50,00
SUM:
1875.00
Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
800,00
100,00
4000,00
300,00
300,00
25,00
SUM:
5525.00
Rogalewska Oliwia KJ Arpav
15,00
100,00
SUM:
115.00
Szempliński Damian brak przynależności klubowej
75,00
SUM:
75.00
Tarnowski Lucjan JKS u Robsonów
100,00
100,00
400,00
225,00
400,00
SUM:
1225.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
275,00
SUM:
275.00
Tovarnak Sabrina Reitverein München- Pfaffenhofen
300,00
40,00
100,00
200,00
SUM:
640.00
Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
70,00
SUM:
70.00
Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
50,00
800,00
500,00
100,00
SUM:
1450.00
Wilska Weronika Sopocki KJ
400,00
800,00
100,00
300,00
SUM:
1600.00
Żadziłko Natalia LKJ w Gałkowie
250,00
200,00
SUM:
450.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
50,00
100,00
200,00
275,00
300,00
120,00
120,00
700,00
SUM:
1865.00
Zielonka Karolina Polish Pony Club
80,00
100,00
SUM:
180.00
Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
100,00
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Al Zuhairi Ahmad
bpk
2019-06-21
3
2019-06-22
3
2019-06-22
8
Asiri Haltham
bpk
2019-06-21
11
2019-06-22
11
2019-06-22
1
Babiej Julia
bkp
DIA (47)
2019-06-21
42
2019-06-21
29
2019-06-22
Belova Maria
Horsefarm39
2019-06-22
24
2019-06-22
26
2019-06-23
4
100,00
2019-06-22
28
2019-06-23
5
2019-06-22
24
Bembenek Joanna
JKS u Robsonów
OLINA (100)
2019-06-21
24
2019-06-21
31
2019-06-22
15
2019-06-22
35
PADWA (101)
2019-06-21
26
2019-06-21
28
2019-06-22
20
2019-06-22
21
Bernacińska Iga
SJ Turzyn
HASAN (118)
2019-06-21
15
2019-06-21
2019-06-22
8
2019-06-22
40
Biały Julia
KS AZS UWM OLSZTYN
2019-06-21
10
2019-06-21
39
2019-06-22
29
2019-06-23
2
75,00
2019-06-22
23
Błaszczak Julia
bpk
2019-06-21
23
2019-06-21
17
2019-06-22
15
2019-06-23
9
KAPITO (141)
2019-06-21
12
2019-06-22
8
50,00
2019-06-23
11
2019-06-21
9
2019-06-23
5
500,00
Bołądź Karolina
niezrzeszony
2019-06-21
11
2019-06-21
13
2019-06-22
27
2019-06-22
21
2019-06-23
11
Broniatowska Anastazja
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
QINGHAI V (181)
2019-06-21
2019-06-21
10
2019-06-21
2019-06-22
22
2019-06-22
20
2019-06-23
16
Ciechanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
2019-06-21
17
2019-06-21
23
Czarnecki Dawid
Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
2019-06-21
14
2019-06-22
2019-06-23
10
BERETTA (227)
2019-06-21
9
2019-06-22
24
2019-06-23
8
100,00
2019-06-21
24
2019-06-22
28
2019-06-23
24
2019-06-21
27
2019-06-22
2019-06-23
Grassi (230)
2019-06-21
30
2019-06-22
16
CORBELLA (231)
2019-06-21
2
2019-06-22
3
2019-06-23
CASTACO (232)
2019-06-21
2
2019-06-22
4
200,00
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2019-06-21
38
2019-06-21
5
2019-06-22
3
2019-06-23
2
MAGNUS (78)
2019-06-21
32
2019-06-22
13
2019-06-22
2019-06-23
3
500,00
ALMANZO (79)
2019-06-21
31
2019-06-21
5
2019-06-22
5
150,00
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
2019-06-22
17
2019-06-22
18
2019-06-23
9
2019-06-21
14
2019-06-21
21
2019-06-22
10
2019-06-22
7
2019-06-23
3
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
COLA CAO (106)
2019-06-21
26
2019-06-21
12
2019-06-22
8
2019-06-22
20
2019-06-23
19
Dobkowska Milena
Sopocki Klub Jeździecki
LA PAZ (66)
2019-06-21
25
2019-06-22
21
2019-06-23
1
700,00
ZALVO (67)
2019-06-21
6
100,00
2019-06-23
3
2500,00
PIEROT (68)
2019-06-21
19
2019-06-22
7
100,00
2019-06-22
5
200,00
2019-06-23
15
2019-06-21
2019-06-21
8
50,00
2019-06-22
2019-06-23
1
1000,00
Dolya Maria
Horsefarm39
2019-06-22
38
2019-06-22
22
2019-06-23
21
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
HERR VITO (206)
2019-06-21
4
25,00
2019-06-21
34
2019-06-22
25
2019-06-22
34
Dworczyk Julia
Niezrzeszona
GOTHIKA (208)
2019-06-21
40
2019-06-21
Dzipanow Maja
LKJ w Gałkowie
2019-06-21
3
30,00
2019-06-21
33
2019-06-22
5
25,00
2019-06-22
22
2019-06-23
8
Ebrahim Azam
bpk
ARAMIS (237)
2019-06-21
1
2019-06-22
2019-06-22
27
Ebrahim Mohammad
bpk
SALWADOR (238)
2019-06-21
2
2019-06-22
4
2019-06-22
12
Endraszka Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
IVAR VDL (203)
2019-06-21
21
2019-06-21
10
2019-06-22
22
2019-06-22
10
2019-06-23
6
Filipek Paulina
Brak
APRILLIS (209)
2019-06-21
43
2019-06-21
Galińska Natalia
niezrzeszona
2019-06-21
27
2019-06-21
2019-06-22
16
2019-06-22
2019-06-23
7
Hadher Sulaiman
FURORA (243)
2019-06-22
16
2019-06-22
9
Hakami Ghazi
bpk
WHO KNOWS (145)
2019-06-21
19
2019-06-22
6
2019-06-22
18
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
CONTI (107)
2019-06-21
10
2019-06-21
16
2019-06-22
23
2019-06-22
21
2019-06-23
3
100,00
ASTERIX (108)
2019-06-21
6
2019-06-21
13
2019-06-22
19
2019-06-22
11
2019-06-23
2
600,00
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2019-06-21
12
2019-06-23
6
400,00
2019-06-21
30
2019-06-21
6
2019-06-22
29
2019-06-22
2
2019-06-23
6
PELARIS (146)
2019-06-21
8
2019-06-21
15
2019-06-22
2019-06-23
4
50,00
BALANS (147)
2019-06-21
35
2019-06-21
16
2019-06-22
36
2019-06-22
16
2019-06-23
12
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
CLICQUOT (131)
2019-06-21
32
2019-06-22
13
2019-06-23
21
PORTOS (132)
2019-06-21
4
200,00
2019-06-22
9
2019-06-23
2019-06-21
3
220,00
2019-06-22
4
200,00
2019-06-23
14
Januszkiewicz Kaja
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-06-21
2019-06-21
2019-06-22
22
2019-06-21
2019-06-23
2019-06-22
5
Januszkiewicz Nina
St. J Poster Piaseczno
2019-06-21
15
2019-06-21
11
2019-06-22
2019-06-23
12
2019-06-22
Juda Natalia
JKS U Robsonów
PRETORIA (189)
2019-06-21
5
2019-06-21
13
Kajko Martyna
KJ Palmowski
2019-06-21
12
2019-06-21
41
2019-06-22
41
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
WILLIE (163)
2019-06-21
21
2019-06-22
2019-06-23
5
200,00
FAMATA B (164)
2019-06-21
20
2019-06-22
2019-06-23
18
2019-06-21
5
200,00
2019-06-22
3
600,00
2019-06-23
7
300,00
CHA-CHA (166)
2019-06-21
41
2019-06-21
2019-06-22
9
2019-06-22
2019-06-23
5
15,00
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
ULILEN (83)
2019-06-21
2
275,00
2019-06-21
21
2019-06-22
14
2019-06-23
17
Karpenko Roman
Horsefarm39
HINDIRA (220)
2019-06-22
7
2019-06-23
7
Kasza Natalia
MKJ Nenia Pasłęk
ARIETA (193)
2019-06-22
2019-06-22
Kazaniecka Izabela
JKS U Robsonów
NOTARIS (14)
2019-06-21
33
2019-06-21
33
Klimczak Martyna
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
BETINA (162)
2019-06-21
14
2019-06-21
2
2019-06-22
5
2019-06-23
1
Kłos Karolina
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
ASSANI (80)
2019-06-21
34
2019-06-21
13
2019-06-22
10
2019-06-23
20
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
GUCCI (154)
2019-06-21
2
200,00
2019-06-21
36
2019-06-22
3
100,00
2019-06-22
2
300,00
2019-06-23
9
KASJO (234)
2019-06-21
32
2019-06-21
16
2019-06-21
2019-06-21
Koper Piotr
LKS Nadwislanin Kwidzyn
HULTAJ (198)
2019-06-21
28
2019-06-22
19
2019-06-22
Kozioł Martyna
KS AZS UWM Olsztyn
2019-06-21
2019-06-21
6
2019-06-22
5
15,00
Kozioł Patrycja
KS AZS UWM Olsztyn
2019-06-21
24
2019-06-22
31
2019-06-22
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2019-06-21
20
2019-06-21
45
2019-06-22
11
2019-06-22
17
2019-06-23
17
2019-06-21
10
2019-06-21
17
2019-06-22
6
100,00
2019-06-22
4
200,00
2019-06-23
20
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2019-06-21
18
2019-06-21
17
2019-06-22
2019-06-23
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
2019-06-22
23
Ludwicka Karina
LKJ GAŁKOWO
KORUND (213)
2019-06-21
22
2019-06-21
23
2019-06-22
4
25,00
2019-06-23
4
Lyskovka Valerij
BLR
Galopada (224)
2019-06-21
9
2019-06-21
18
2019-06-22
33
2019-06-22
11
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
POLECZKA (151)
2019-06-21
9
2019-06-21
9
2019-06-22
2019-06-23
18
2019-06-21
30
2019-06-21
11
2019-06-22
9
2019-06-23
9
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
CALANDRIA (125)
2019-06-21
10
2019-06-22
30
2019-06-23
23
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
LAZINO (102)
2019-06-21
17
2019-06-22
5
40,00
2019-06-23
10
RAF LIDER (103)
2019-06-21
5
150,00
2019-06-22
10
2019-06-23
20
RIANA P (104)
2019-06-21
31
2019-06-22
10
2019-06-23
4
400,00
2019-06-21
3
300,00
2019-06-22
2019-06-23
4
500,00
Miąskowska Zofia
Pomorska Liga Jeździecka
I-CAN (204)
2019-06-21
8
2019-06-21
15
2019-06-22
15
2019-06-22
24
2019-06-23
7
Michalak Monika
Bpk
Linto (235)
2019-06-21
32
2019-06-21
22
2019-06-22
10
2019-06-22
7
2019-06-23
10
GREYLADY (236)
2019-06-21
18
2019-06-21
20
2019-06-22
6
2019-06-22
11
LINTO (249)
2019-06-21
2019-06-21
GREYLADY (250)
2019-06-21
2019-06-21
Milewska Aleksandra
JKS u Robsonów
2019-06-21
8
2019-06-21
43
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna
KJ Arpav
2019-06-21
17
2019-06-21
2019-06-22
3
50,00
2019-06-22
21
2019-06-23
2
150,00
2019-06-21
22
2019-06-21
12
2019-06-22
18
2019-06-23
13
2019-06-22
15
IZALCO (73)
2019-06-21
14
2019-06-22
14
2019-06-23
8
100,00
2019-06-21
11
2019-06-21
25
2019-06-22
5
100,00
2019-06-23
17
Niziołek Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (81)
2019-06-21
2
50,00
2019-06-21
1
150,00
2019-06-22
2
150,00
2019-06-22
17
2019-06-23
2
300,00
Nowicka Joanna
Jeździecki Klub Sportowy Elcon
KASTOR G (159)
2019-06-21
17
2019-06-21
14
2019-06-22
39
2019-06-22
8
Orzechowska Wiktoria
KS AZS UWM Olsztyn
ABSYNT (167)
2019-06-21
31
2019-06-21
2019-06-23
8
Ostapczuk Martyna
bpk
ARISTA (160)
2019-06-21
5
20,00
2019-06-21
6
100,00
2019-06-22
6
2019-06-22
5
150,00
2019-06-23
7
100,00
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
NIXON JS (195)
2019-06-21
15
2019-06-21
28
2019-06-22
19
2019-06-23
12
Palmowska Natalia
KJ Lotar Biskupiec
DR. JONES (133)
2019-06-21
4
300,00
2019-06-23
2
3200,00
2019-06-21
3
600,00
2019-06-23
8
200,00
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
LORDI (16)
2019-06-21
3
2019-06-22
2
2019-06-23
3
2019-06-21
19
2019-06-21
8
100,00
2019-06-22
1
325,00
2019-06-22
8
100,00
2019-06-23
10
2019-06-21
7
2019-06-21
2019-06-22
20
2019-06-22
2019-06-23
9
2019-06-21
24
2019-06-21
6
2019-06-22
4
100,00
2019-06-22
12
2019-06-23
8
2019-06-21
24
2019-06-21
7
2019-06-22
3
200,00
2019-06-22
13
2019-06-23
3
200,00
CRISTAL (92)
2019-06-21
1
2019-06-22
2
2019-06-23
1
1000,00
CORSIMO (93)
2019-06-21
23
2019-06-21
26
2019-06-22
7
75,00
2019-06-22
6
100,00
2019-06-23
16
Patron Tomasz
Tuszyński KJ Garbówek
DIEGO (200)
2019-06-21
42
2019-06-21
2019-06-22
12
2019-06-22
25
2019-06-23
8
GALEON (201)
2019-06-21
24
2019-06-21
22
2019-06-22
2019-06-23
13
Pawelczyk Felipe
JKS U Robsonów
SONICA (240)
2019-06-21
12
2019-06-22
19
2019-06-22
13
Pawlik Marcin
KJ Galiny
FRANCESKA (212)
2019-06-21
2019-06-21
25
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ Revel Gutkowo
2019-06-21
36
2019-06-21
40
2019-06-22
14
2019-06-22
31
2019-06-21
2019-06-21
44
2019-06-22
21
2019-06-22
32
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2019-06-21
11
2019-06-22
11
2019-06-23
22
2019-06-21
2
400,00
2019-06-23
2019-06-22
2
700,00
Pietrzak Kaja
M K J Nenia Pasłęk
LUISIANA (191)
2019-06-22
1
200,00
2019-06-22
12
GOPLANA (192)
2019-06-22
4
50,00
2019-06-22
19
Podsiadło Daria
Kielecki Klub Jeździecki
DELEKTA (124)
2019-06-22
23
2019-06-22
26
2019-06-23
1
Połczyńska Zofia
SJ Turzyn
DUCIANO (86)
2019-06-21
8
50,00
2019-06-22
2019-06-21
4
30,00
2019-06-21
5
40,00
2019-06-22
13
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2019-06-21
2019-06-22
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2019-06-21
22
2019-06-22
24
2019-06-23
15
DELEKTA (124)
2019-06-21
13
2019-06-21
27
Przybylska Nikola
-
2019-06-21
39
2019-06-21
2019-06-22
30
2019-06-22
28
2019-06-23
6
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
SILVAN (3)
2019-06-21
1
500,00
2019-06-21
13
2019-06-22
7
50,00
2019-06-23
3
700,00
2019-06-21
4
200,00
2019-06-21
2
700,00
2019-06-22
2019-06-23
4
1000,00
2019-06-21
1
325,00
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-22
15
2019-06-23
19
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2019-06-21
29
2019-06-21
16
2019-06-22
9
2019-06-22
17
2019-06-23
10
Regucka Julia
KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
SIBILLA (135)
2019-06-21
3
50,00
2019-06-21
3
150,00
2019-06-22
18
2019-06-22
1
2019-06-23
2
800,00
UTRATA (136)
2019-06-21
35
2019-06-21
2019-06-22
26
2019-06-22
2019-06-23
4
25,00
VENEZIA (137)
2019-06-21
28
2019-06-23
ZABAWA (139)
2019-06-21
37
2019-06-21
1
2019-06-22
1
400,00
2019-06-23
3
50,00
Retka Krzysztof
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2019-06-21
1
800,00
2019-06-22
6
100,00
2019-06-23
1
4000,00
2019-06-21
37
2019-06-22
37
2019-06-23
14
2019-06-21
20
2019-06-22
3
300,00
2019-06-23
5
300,00
2019-06-21
4
2019-06-22
4
2019-06-23
5
25,00
Rogalewska Oliwia
KJ Arpav
2019-06-21
5
15,00
2019-06-21
2019-06-22
1
100,00
2019-06-22
15
2019-06-23
7
Rogalska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
LIMBO (84)
2019-06-21
31
2019-06-22
2019-06-21
14
2019-06-23
12
2019-06-21
18
2019-06-23
2019-06-21
27
2019-06-22
25
Rogulska Antonina
JKS u Robsonów
GALEA (194)
2019-06-21
29
2019-06-21
20
2019-06-23
2
Sokołowska Angelika
azs uwm
GET READY (215)
2019-06-21
4
2019-06-21
27
Stasiewicz Anna
KS AZS UWM Olsztyn
ABSYNT (173)
2019-06-21
2019-06-22
14
Sukiennik Joanna
SKJ Beckersport Raszyn
CARENZO (110)
2019-06-21
16
2019-06-22
28
2019-06-23
11
Suminska Ewa
KJ Młyńska Struga
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
Szablewska Dominika
KS AZS UWM Olsztyn
2019-06-22
7
2019-06-22
Szczupakowska Amelia
KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
VENEZIA (137)
2019-06-21
21
2019-06-22
2019-06-22
27
Szempliński Damian
brak przynależności klubowej
RABIOSA (216)
2019-06-21
18
2019-06-21
25
2019-06-22
2
75,00
2019-06-23
10
Tarnowski Lucjan
JKS u Robsonów
DRAGON (51)
2019-06-21
2
100,00
2019-06-21
4
100,00
2019-06-22
1
400,00
2019-06-22
3
225,00
2019-06-23
1
400,00
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
ENZO (82)
2019-06-21
33
2019-06-21
14
2019-06-22
2
275,00
2019-06-22
16
2019-06-23
13
Tovarnak Sabrina
Reitverein München- Pfaffenhofen
2019-06-21
1
300,00
2019-06-22
29
2019-06-23
DONALD (169)
2019-06-21
10
2019-06-22
6
2019-06-23
5
40,00
CARL (170)
2019-06-23
15
2019-06-21
9
2019-06-22
17
FIDORKA (171)
2019-06-21
2019-06-22
12
2019-06-23
7
100,00
AMBRA (172)
2019-06-21
29
2019-06-22
16
2019-06-23
1
200,00
Waszczak Wiktoria
LKJ Gałkowo
2019-06-21
32
2019-06-21
7
70,00
2019-06-22
2019-06-23
Wilczewski Robert
SKJ Beckersport Raszyn
2019-06-21
7
50,00
2019-06-22
1
800,00
2019-06-23
11
2019-06-21
22
2019-06-22
1
500,00
2019-06-23
14
2019-06-21
5
100,00
2019-06-22
2019-06-23
Wilska Weronika
Sopocki KJ
2019-06-21
16
2019-06-21
30
2019-06-22
30
2019-06-21
16
2019-06-22
2
400,00
2019-06-23
2
800,00
CIARA (129)
2019-06-21
7
100,00
2019-06-22
4
300,00
2019-06-23
9
Wojtal Julianna
Klub Jeździecki Bertyn
CANTANA (10)
2019-06-21
8
2019-06-22
9
2019-06-22
23
2019-06-23
11
Wołodkowicz Katarzyna
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
KORSARZ (174)
2019-06-21
9
2019-06-21
19
2019-06-22
17
2019-06-22
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (98)
2019-06-22
26
2019-06-22
14
Yarmolyuk Anastasiia
JKS U Robsonów
2019-06-21
12
2019-06-21
30
2019-06-22
18
2019-06-22
27
Żadziłko Natalia
LKJ w Gałkowie
NIOBE (202)
2019-06-21
3
2019-06-22
3
250,00
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-06-21
29
2019-06-22
8
50,00
2019-06-22
20
2019-06-23
19
COLOMBINA (179)
2019-06-21
13
2019-06-21
15
2019-06-22
18
2019-06-23
9
WARS (180)
2019-06-21
6
100,00
2019-06-21
10
2019-06-22
19
2019-06-23
6
200,00
2019-06-21
4
2019-06-22
2
300,00
2019-06-21
6
2019-06-22
6
120,00
COLDWATER (223)
2019-06-21
1
2019-06-22
1
2019-06-23
4
Zaremba Ewa Maria
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
PIEGŻA (62)
2019-06-21
38
2019-06-21
2019-06-22
29
2019-06-22
Zielonka Karolina
Polish Pony Club
WESTA (119)
2019-06-21
7
2019-06-21
1
80,00
2019-06-22
25
2019-06-22
13
2019-06-23
1
100,00
Żygowska Zuzanna
KJ Arpav Gdańsk
RAVELLA (120)
2019-06-21
7
2019-06-21
26
2019-06-22
12
2019-06-23
6
100,00
LORD (121)
2019-06-21
34
2019-06-21
28
2019-06-22
22
2019-06-22
9
2019-06-23
18
2019-06-21
19
2019-06-21
15
2019-06-22
20
2019-06-23
16
Żygowski Mikołaj
KJ Arpav Gdańsk
2019-06-21
26
2019-06-21
2019-06-22
14
2019-06-23
6

Number of Riders: 108

Number of Horses: 181

The sum of prizes: 42 330.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl