Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Finał VIII Halowego Pucharu Warmii i Mazur
Dąbrówka Mała, 6-7 kwietnia 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
116 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:10:39
2019-04-05 17:07:37
Wiktoria Wąsowicz RAFA
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:10:45
2019-04-05 16:38:04
Natalia Wiśniowska PROZA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:10:50
2019-04-05 14:35:33
Nina Tulisow GIGI
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:10:54
2019-04-05 14:34:25
Nina Tulisow RAFIA
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:10:58
2019-04-05 09:57:23
Gabriela Sukniewicz Z-QUENTINA
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
111 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:11:00
2019-04-05 09:48:13
Małgorzata Gowkielewicz DEEJAY
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 1x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
110 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 09:19:57
2019-04-05 08:39:04
Anna Kopcych CON AMORE
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 08:37:48
2019-04-04 22:21:55
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 08:37:34
2019-04-04 22:20:54
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:19:23
2019-04-04 21:15:53
Alicja Czajkowska CHAMBERLAIN
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:13
2019-04-04 20:35:01
Julia Parda WOTAN
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:26
2019-04-04 20:34:04
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Juniorów
104 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:33
2019-04-04 20:32:57
Jesika Neukirch FIONA
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
103 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:36
2019-04-04 20:18:24
Julia Parda FIONA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:49
2019-04-04 18:50:05
Julia Babiej DIA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:09:00
2019-04-04 18:48:24
Julia Babiej DADDY
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
100 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:09:06
2019-04-04 18:47:28
Julia Babiej D'OCYNK
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
98 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:09:19
2019-04-04 16:23:27
Lena Banasiuk MALIBU STAR
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
97 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:09:27
2019-04-04 16:21:32
Karolina Szostawicka MACIEJKA
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
96 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:09:33
2019-04-04 16:19:47
Jakub Mroczek ANDER
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
95 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:09:37
2019-04-04 16:14:05
Naomi Biziewska FIRST LADY FAMA
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
94 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:09:41
2019-04-04 16:12:47
Zuzanna Topa R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
93 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:09:47
2019-04-04 15:19:48
Beatrice Zujute BONAPARDAS
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Juniorów
92 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:10:04
2019-04-04 15:11:36
Natalia Palmowska CEREMBER ME M
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:10:25
2019-04-04 15:11:07
Natalia Palmowska DR. JONES
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:10:41
2019-04-04 15:10:09
Natalia Palmowska JARRANT WB
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:10:47
2019-04-04 14:14:49
Anastasiia Yarmolyuk COMMAND
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Juniorów
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 12:56:55
2019-04-03 22:27:11
Weronika Bobotek QIDA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 12:56:43
2019-04-03 22:18:39
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 12:56:36
2019-04-03 22:18:02
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 12:56:27
2019-04-03 22:17:21
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 12:56:15
2019-04-03 22:14:12
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 12:56:10
2019-04-03 20:42:08
Simona Salciute CORSIKA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 12:56:05
2019-04-03 20:34:19
Nerijus Šipaila UNIQUE
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 19:21:47
2019-04-03 15:37:11
Dominik Macholla BALANS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 19:21:39
2019-04-03 15:15:30
Gerda Svirkaitė ELGA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 19:21:34
2019-04-03 15:13:05
Paula Spūdytė EDENA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 13:34:06
2019-04-03 11:53:46
Martyna Marcinkowska AMARETTO
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 13:34:10
2019-04-03 11:51:51
Katarzyna Wołodkowicz KORSARZ
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:43:02
2019-04-03 08:12:36
Laura Brulińska BLASZKA
  • 1x 2a/L/Licencyjny
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:10:50
2019-04-02 17:14:12
Nerijus Šipaila CHAKERIS MG
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:10:54
2019-04-02 17:11:57
Nerijus Šipaila LOOPING
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Seniorów
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:10:58
2019-04-02 17:09:24
Nerijus Šipaila CON X
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/CC/Zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:34:15
2019-04-02 17:08:50
Nerijus Šipaila CASCAYA N
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Seniorów
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:34:07
2019-04-02 15:46:47
Irmantas Grikienis GLAMOUR FOREVER
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Seniorów
  • 1x 12/CC/Zwykły art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:34:11
2019-04-02 15:46:02
Irmantas Grikienis CORNETTO
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Juniorów
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 14:39:02
2019-04-02 14:12:22
Robert Hestkowski LION
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 13:41:52
2019-04-02 08:36:09
Anita Wrótna NORITO
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 13:41:44
2019-04-02 08:35:02
Katarzyna Maksymiuk NORITO
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 13:41:23
2019-04-02 08:33:26
Hanna Załęska BLASZKA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 13:40:57
2019-04-01 23:05:35
Przemysław Janewicz HELLO KITTY
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:26:05
2019-04-01 20:45:51
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:26:08
2019-04-01 20:45:15
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:26:13
2019-04-01 20:44:29
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:26:16
2019-04-01 20:43:30
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:26:27
2019-04-01 20:41:28
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
59 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-01 21:26:46
2019-04-01 20:25:46
Marcin Mackiewicz CYRANKA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:27:06
2019-04-01 18:46:35
Emilia Godlewska ARAMIS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:27:11
2019-04-01 16:59:09
Małgorzata Gowkielewicz CATHLEEN
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:27:15
2019-04-01 16:57:58
Maja Gowkielewicz FURORA
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 1x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:27:21
2019-04-01 16:42:14
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 08:27:01
2019-04-01 16:41:40
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 16:03:18
2019-04-01 10:34:48
Wiktor Kajetan Piechota SORELLA SOYMAX
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 16:04:02
2019-04-01 08:13:46
Paulina Filipek APRILLIS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 2a/L/Licencyjny
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 13:49:07
2019-03-31 20:50:26
Antonina Rogulska GALEA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 2a/L/Licencyjny
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 16:04:23
2019-03-31 18:52:05
Julia Biały KARMELOWA DAMA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 2a/L/Licencyjny
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 16:04:38
2019-03-31 17:30:41
Piotr Koper HULTAJ
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 16:04:54
2019-03-31 17:26:30
Anna Zielińska N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 16:05:14
2019-03-31 16:10:12
Michalina Banaszek SZOGUN
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
45 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-01 16:06:05
2019-03-31 15:21:33
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:12:43
2019-03-30 21:17:08
Martyna Dziarkowska NAKON
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:12:55
2019-03-30 21:13:37
Natalia Juda MADAME TUSSAUDS
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:13:09
2019-03-30 21:06:54
Wiktoria Polakowska SALWADOR
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:13:12
2019-03-30 21:04:31
Fabienne Golc BY THE WAY
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:13:15
2019-03-30 21:02:34
Julia Ostrowska BY THE WAY
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:13:29
2019-03-30 20:28:19
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Juniorów
  • 1x 11/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Seniorów
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:13:35
2019-03-30 20:26:37
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:13:42
2019-03-30 20:25:33
Nikola Korpal SALWADOR
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:13:57
2019-03-30 20:24:59
Natalia Kasza ARIETA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:14:12
2019-03-30 20:05:35
Izabela Kazaniecka NOTARIS
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:27:59
2019-03-30 12:02:46
Martyna Kajko H DOMINIQUE V
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 12:39:29
2019-03-29 20:17:25
Anna Stasiewicz ABSYNT
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 2a/L/Licencyjny
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 12:39:33
2019-03-29 19:07:16
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art.274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 12:39:36
2019-03-29 19:06:33
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 12:39:39
2019-03-29 14:01:54
Migle Golubkeviciute CARALIS
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Juniorów
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 13:02:37
2019-03-29 10:51:51
Karolina Bołądź QUEL COEUR
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
28 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-29 08:12:24
2019-03-29 07:52:37
Wiktoria Głowacka JACKPOT VAN’T ZONNEVELD
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 06:04:54
2019-03-29 00:46:31
Damian Szempliński RABIOSA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:11:05
2019-03-28 20:38:02
Ieva Viskantaitė BONAPARDAS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 06:04:16
2019-03-28 12:04:45
Sandra Rulyte VĖJAS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
24 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-29 06:03:55
2019-03-28 09:39:12
Agnieszka Popczyńska SATURN
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:27:35
2019-03-28 09:36:56
Agnieszka Popczyńska NIGERIA
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 06:03:26
2019-03-28 09:35:31
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 08:14:43
2019-03-28 08:14:15
Joanna Nowicka KASTOR G
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 17:31:10
2019-03-27 06:09:44
Marta Krajnik JAŹWIEC P
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:14:50
2019-03-26 07:17:26
Weronika Minkiewicz HESTIA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:03
2019-03-26 07:16:37
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art.274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:21
2019-03-25 16:15:21
Dagmara Kaczmarczyk ASTAT
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:34
2019-03-25 10:12:23
Damian Sęk TYCJAN
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:36
2019-03-25 10:11:40
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art.274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:39
2019-03-25 10:11:12
Robert Hestkowski ASTERIX
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art.274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:42
2019-03-25 10:10:42
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:44
2019-03-25 10:10:11
Robert Hestkowski BALANS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:46
2019-03-25 10:09:48
Dominika Hestkowska WHO KNOWS
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:47
2019-03-25 10:09:02
Dominika Hestkowska CONTI
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:49
2019-03-25 10:08:19
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:16:06
2019-03-25 07:31:09
Alicja Kluczek CZARTER BOY
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:16:37
2019-03-24 20:04:55
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Juniorów
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:17:02
2019-03-24 19:31:04
Dominika Mackiewicz APLICA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:17:06
2019-03-24 19:29:29
Katarzyna Maliszewska DALIA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:17:15
2019-03-24 12:01:56
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Juniorów
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babiej Julia bpk - Stajnia u Doktorka
2005 (JM.)
O038981
2. Banasiuk Lena Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O051315
3. Banaszek Michalina Nie zrzeszona
2007 (JM.)
Brak
4. Biały Julia KS AZS UWM OLSZTYN
2002 (J.)
O054069
5. Biziewska Naomi Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048485
6. Bobotek Weronika KJ Endurance Team
S
O026794
7. Bołądź Karolina niezrzeszony
S
O046835
8. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
zzz
9. Cichanowicz Agnieszka JKS U Robsonów
S
O006311
10. Czajkowska Alicja AZS UWM OLSZTYN
2001 (J.)
O031537
11. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
12. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
13. Dziarkowska Martyna JKS u Robsonów
2002 (J.)
O047692
14. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
15. Filipek Paulina Brak
S
O035929
16. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
17. Godlewska Emilia bpk
2005 (JM.)
Brak
18. Golubkeviciute Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (J.)
None
19. Gowkielewicz Maja Bpk
2010 (Mł.)
Brak
20. Gowkielewicz Małgorzata bpk
2008 (Mł.)
brak
21. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
22. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
23. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
24. Janewicz Przemysław Stajnia Stangretka Przybyłowo
S
Brak
25. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (J.)
O038919
26. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
27. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
O004120
28. Kasza Natalia MKJ Nenia Pasłęk
2004 (JM.)
O046711
29. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (J.)
O045047
30. Kluczek Alicja BZK
2007 (JM.)
O052637
31. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (J.)
O026310
32. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
33. Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
O027125
34. Korpal Nikola JKS u Robsonów
2003 (J.)
O042281
35. Krajnik Marta Niezrzeszona
2005 (JM.)
Brak
36. Macholla Dominik JKS u Robsonów
2006 (JM.)
brak
37. Mackiewicz Dominika Bertyn
1999 (MJ.)
O048185
38. Mackiewicz Marcin JKS u Robsonów
S
O026937
39. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043964
40. Maliszewska Katarzyna Bertyn
2006 (JM.)
brak
41. Marcinkowska Martyna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2003 (J.)
O044011
42. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
43. Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O044192
10034677
44. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
45. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2009 (Mł.)
O052047
46. Neukirch Jesika Polish Pony Club
brak
47. Nowicka Joanna Jeździecki Klub Sportowy Elcon
1998 (MJ.)
O019204
48. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
Numer PZJ - O045677
49. Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
S
O013754
50. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
51. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
52. Pawelczyk Felipe JKS U Robsonów
2005 (JM.)
53. Piechota Wiktor Kajetan SKJ ,,REVEL
2007 (JM.)
O038528
54. Pietrzak Kaja M K J Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
55. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (J.)
O044009
56. Popczyńska Agnieszka -
S
-
57. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (Mł.)
O049877
58. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
brak
59. Rulyte Sandra None
S
None
10144469
60. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
61. Salciute Simona ,,NSO sport horses''
S
none
62. Sęk Damian JKS u Robsonów
S
O000822
63. Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
S
None
64. Spedyte Paula Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
65. Stasiewicz Anna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O046559
66. Sukniewicz Gabriela KJ Bracia Romanowscy
2007 (JM.)
brak
67. Svirkaite Gerda Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
1999 (MJ.)
none
68. Szempliński Damian brak przynależności klubowej
1998 (MJ.)
O054335
69. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
O045627
70. Topa Zuzanna Polish Pony Club
2012 (Mł.)
brak
71. Tulisow Nina Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O035091
72. Viskantaite Ieva Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2001 (J.)
none
73. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
74. Wisniowska Natalia bpk
75. Wołodkowicz Katarzyna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2005 (JM.)
BRAK
76. Wysocka Izabela
77. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (J.)
None
78. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043967
79. Zielińska Anna Polski Polo Klub
2000 (MJ.)
O032054
80. Zielonka Karolina Polish Pony Club
2006 (JM.)
O042811
81. Zujete Beatriče Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (J.)
none
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

36

ABSYNT Śląska POL 2008 Wałach gniada/169cm F: Czynel
M: Aldona
O: Uniwersytet Warmińsko-mazurski w Olsztynie
B: Stadnina Koni Bałdy
K014833 POL008600065808
2.

75

AMARETTO Trakeńska POL 2009 Wałach kara F: Komfortas
M: Agada
O: Martyna Marcinkowska
B: nieznany
K019350
3.

96

ANDER Kuc Walijski POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Anapon Raska
O: Jerzy Mićko
B: Agata Adrjanowska
K024821
4.

105

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
O: Klaudia Maruszak
B: Adam Szwarc
K017374 616009520019910
5.

26

APLICA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Kortes
M: Apulta
O: Małgorzata Maliszewska
B: Małgorzata Maliszewska
brak 616007600163511 brak
6.

6

APRILLIS Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
O: Paulina Filipek
B: Katarzyna Kaim
K026619 6160070005213
7.

63

ARAMIS Wielkopolska POL 2005 Wałach skarogniada/Nn F: Kleon
M: Alaska ||
O: Jks u robsonów
B: Nn
Nn Nn
8.

48

ARIETA Trakenska POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: PIGMALION
M: AJLALI
O: PIOTR KASZA
B: SK PLĘKITY
K024293 POL 73201078108
9.

15

ASTAT WLKP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Eloquent
M: Asta
O: Dagmara Kaczmarczyk
B: SK Liski
K024242 616007600196915
10.

18

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
11.

20

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
O: Robert Hestkowski
B: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
K024558 616007600162613
12.

79

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
O: Robert Hestkowski
B: stado ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.o
K024558 616007600162613
13.

69

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
14.

7

BONAPARDAS Baltic Hannover LTU 2012 Gleiding grey/170 F: Bacardi
M: Holandia
O: Ieva Viskantait?
B: UAB Dubingi? žirgynas
LTU006490044012
15.

44

BY THE WAY Trakeńska POL 2007 Wałach kara/- F: Al Pari
M: Cyganeria
O: Jks u Robsonów
B: SK Plękity
brak -
16.

104

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Klaudia Maruszak
B: .
K019773 DE418180005911
17.

39

CARALIS LVJ LAT 2013 Wałach gniada/177 F: Colman
M: Lilija
O: Migle Golubkeviciute
B: Olegs Belouss
LV001900000930
18.

67

CARMANA'S NEPTUN Kuc Walijski POL 2002 Ogier gniada/kuc:130 F: Bretton Dai
M: Carmana's summer suprise
O: Marek Romanowski
B: H.Wijnhoven
K012041 0200464
19.

74

CASCAYA N Danish Warmblood DEN 2009 Klacz siwa F: Quinton
M: Only
O: Gerda Varnagiryt?
B: Bjarne Nielsen
20833DW0903203
20.

64

CATHLEEN OLD POL 2002 Klacz gniada/Brak F: Tin Rocca
M: Cassius Clay
O: Robert Hestkowski
B: Brak
Brak Brak
21.

99

CEREMBER ME KWPN POL 2007 Klacz gniada/163 F: LANDLORD
M: Remember me
O: DIM
B: Veehandel Musterd
K020406 52821000891231
22.

12

CHAKERIS MG LJ LTU 2010 Gleiding bay/165 F: None
M: None
O: Jurgita Šult?
B: None
None None
23.

103

CHAMBERLAIN Oldenburdzka POL 2011 Wałach kasztanowata/175 F: CHAMBERLAND/CHAMBERTIN
M: GERDI DE LUNA/ CHICO'S BOY
O: Monika Gębik-Czajkowska
B: Monika Gębik-Czajkowska
K018666 DE 418182076811
24.

88

CHEYENNE SP. POL 2011 Wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
O: Jerzy Mićko
B: Jerzy Mićko
K025055 616009600047411
25.

23

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B:
K011498 528003000704635
26.

85

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
O: Andrzej Dąbrowski
B: Montis Sp. z o. o.
K020854 DE441411167811
27.

102

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee I V / Calypso I I I
O: Vera Yarmolyuk
B: Agnieszka Dobkowska
K009596
28.

106

CON AMORE Oldenburg POL 2006 Wałach gniada F: Cartoon
M: Centina z
O: Anna kopcych
B: Kostrzewa
K011800
29.

10

CON X Holsteiner DEN 2011 Wałach ciemnogniada F: Connor
M: Perle VI
O: Monika Valuntait?
B: Thomsen Jorgen
DE421000208211
30.

22

CONTI SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dionizos / Elvis
M: Contedra / Contender
O: Robert Hestkowski
B: Robert Hestkowski
K013471 616009600461608
31.

107

Corlander F:
M:
O:
B:
32.

73

CORNETTO Deutsches Sportpferd GER 2013 Wałach gniada/176 F: Cornet session
M: Caretara
O: V Ramanauskas I Grikienis
B: Pferdezuchtverband Brandenburg-Anhalt e.V.
Ne DE 456560006813
33.

81

CORSIKA Hanoverian LTU 2014 Mare grey/166 F: AMIGO
M: COKA
O: Simona Salciute
B: .
LTU006490063814
34.

60

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
35.

59

CRISTAL HAN GER 2013 Wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kappe
K023990 DE431310558813
36.

62

CYRANKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/178 F: Czarczaf / Ogar
M: Cyntia / Hamlet Go
O: Marcin Mackiewicz
B: SK Liski
K013026 POL007600302207
37.

24

CZARTER BOY SP POL 1995 Wałach kasztanowata/162 F: Czubaryk
M: Klacz
O: Wojciech Kluczek
B: Marek Romanowski
Brak
38.

92

D'OCYNK Trakeńska POL 2015 Wałach siwa/163 F: Cedrus
M: D-Kore
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
brak
39.

58

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 / Boreas
M: Dosia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
40.

91

DADDY Trakeńska POL 2015 Wałach kasztanowata/163 F: Wojownik
M: Debora
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
brak
41.

27

DALIA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Kortes
M: Depotka
O: Małgorzata Maliszewska
B: Małgorzata Maliszewska
brak 616009600162311 brak
42.

114

DEEJAY SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos
M: Dobrawa
O: Monika Gulbinowicz-Gowkielewicz
B: Marek Romanowski
brak 616 009 60 00952 12
43.

57

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa F: BAJOU DU ROUET
M: DOSIA
O: MONIKA POWROŻNIK
B: monika pasik
K015479
44.

90

DIA Trakeńska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bohun
M: Debora
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
K025934
45.

100

DR. JONES KWPN POL 2008 Wałach siwa/171 F: VINGINO
M: ZOLAVSCA
O: Natalia Palmowska
B: Marion Mohnberg
528003000811231 528003000811231
46.

77

EDENA Lietuvos Jojamasis LTU 2014 Mare bay/169 F: Laralee
M: -
O: A. Civinskas
B: E. Civinskas
none
47.

78

ELGA Lietuvos Jojamasis LTU 2011 Mare darkbay/169 F: Laralee
M: Vila
O: A. Civinskas
B: E. Civinskas
none
48.

66

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Monika Romanowska
B:
K026409 A0001674S
49.

89

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148cm F: Pietrek
M: Fela
O: Julia Parda
B: SK Plękity
K023954
50.

97

FIRST LADY FAMA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:146cm F: Vijoklis
M: Friday
O: Jerzy Mićko
B: POL
K026719 POL 616006661108010
51.

65

FURORA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Revel
M: Fala
O: Robert Hestkowski
B: Stadnina Koni Rzeczna Sp. z o. o.
brak
52.

9

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
O: Małgorzata Oprus
B: Władysław Łopuszyński
K017518 POL009640083807
53.

111

Gigi F:
M:
O:
B:
54.

72

GLAMOUR FOREVER HOLST GER 2004 Wałach F: EPHEBE FOREVER
M: GRAND STEP
O: I.Grikienis
B: Paul Shochemiole
none DEDE418180024004
55.

46

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
56.

116

GROTESKA BRAK POL 2002 Klacz siwa/mk: F: sudan
M: Gracja
O: Wiesław Marzjan
B: brak
brak
57.

25

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
O: Małgorzata Kołtusz
B: Jan Kłosek
K023365
58.

8

H DOMINIQUE V KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Campbell VDL
M: Dominique V
O: Martyna Kajko
B: Albert van Unen
K023418
59.

19

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
60.

68

HELLO KITTY SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Grand Master
M: Hera
O: Anna Surowiec
B: Neuman Mariusz
Brak 616007610185213
61.

13

HESTIA SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hesja / Liban
O: Dominik Jaworski
B: SK Nowielice
K027237 616009640025712
62.

17

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
63.

54

HULTAJ SP POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Herubinek /
M: Hattona / Etat
O: Piotr Koper
B: Andrzej Ciesielski
K016347 POL009600084904
64.

34

JACKPOT VAN’T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada/170 F: BENTLEY BD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: Natalia Palmowska
B: Christian Mertens
K018917
65.

101

JARRANT WB KWPN POL 2014 Ogier kara/175 F: WARRANT
M: WERENIKI-W
O: NATALIA PALMOWSKA
B: HUBERT KIERZNOWSKI
K026616 528003201402216
66.

28

JAŹWIEC P Konik Polski POL 2012 Wałach inna/mk: F: Olwin
M: Jadzia P
O: Roman Pesta
B: Stacja Badawcza PAN w Popielnie
Brak 616011060176512
67.

14

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508 105KP52
68.

53

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
69.

29

KASTOR G Holsztyńska POL 2006 Wałach gniada/168 F: Catoki
M: Kalinka IX
O: Magdalena Nowicka
B: Gerken Kai Lehmskuhlenweg
K015381 DE421000039106
70.

31

KEATON N KWPN NED 2015 Wałach skarogniada/169 F: Fanlac
M: Belle-Cantos
O: Maryia Mikhailava
B: Stal Nanning
K026829 528003201507980
71.

76

KORSARZ SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Loxley
M: Kora
O: Wołodkowicz Ewa
B: Nieznany
Brak 616009661586809
72.

71

LION SP POL 2007 Wałach skarogniada/170 F: Empire
M: Linda
O: Robert Hestkowski
B: FELSKI ANDRZEJ, RYCHNOWO (POL)
K012386 11767
73.

11

LOOPING HOLST DEN 2007 Mare bay/162 F: None
M: None
O: Monika Valuntait?
B: None
None None
74.

45

LUISIANA XX POL 2007 Klacz gniada F: ALYWAR
M: LOLITA
O: PRZEDPEŁSKI
B: PRZEDPEŁSKI
K013721 POL007000000524
75.

95

MACIEJKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz siwa/kuc:110cm F: Folkert
M: Meggie
O: Karolina Szostawicka
B: Nn
K026510 POL013540037105
76.

41

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Mango
M: Magia
O: JKS U Robsonów
B: Brak
K024412
77.

94

MALIBU STAR Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:126 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Milka Star
O: Julia Parda
B: Kamila Walkowska
K026544
78.

61

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K023538 POL732010064713
79.

50

N-COMPOSTELLA MVH Z ZANG POL 2012 Klacz gniada F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Ida Utopia / Aram
O: Tomasz Zieliński
B: Meiden Laren Van Haarman
K024315 056015Z55768812
80.

40

NAKON Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Helanis/Cantanis
M: Nuta-A/Set-A
O: Robert Hestkowski
B: Romanowski Marek
K016565 616009600288206
81.

38

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
82.

108

Nels F:
M:
O:
B:
83.

5

NIGERIA Trakeńska POL 2011 Klacz kara/161 F: Hohenstein
M: Nikozja
O: Iwona Marchewka
B: Iwona Marchewka
K027065 POL732010053611
84.

37

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
85.

70

NORITO XX POL 2000 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
K020653
86.

49

NOTARIS Wlkp/trak POL 2013 Wałach kara/165 F: Agar
M: Nostalgia
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024492 616007600228513
87.

110

Proza F:
M:
O:
B:
88.

86

QIDA PKSP POL 2001 Klacz kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus
M: Grotka
O: Weronika Bobotek
B: Grzegorz Kubiak
K009615 POL009580308801
89.

35

QUEL COEUR OLD POL 2007 Wałach gniada F: Quintender
M: Lollypop
O: Karolina Bołądź
B: Martin Glosemeyer
K018260
90.

98

R-FOOD ADONIS AZ Kuc Walijski POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Springbourne Caerwyn
M: Rotgers Annelyn
O: Julia Parda
B: Andrzej Zdziebło
brak
91.

30

RABIOSA SP POL 2011 Klacz siwa/167 F: Otill/Luron
M: Ready to win/Cyrano
O: Damian Szempliński
B: Wiesław Ruskowski
K023588 616009530205911
92.

117

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
O: Jerzy Maćko
B: Grądek
K024820
93.

112

RAFIA Trakeńska POL 2005 Klacz siwa F: Abdullah
M: R-Laydy
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
K026289
94.

109

Rafia F:
M:
O:
B:
95.

42

SALWADOR TRAK. POL 2013 Wałach gniada/NN F: Agar
M: Sanna
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024491 NN
96.

47

SALWADOR TRAK. POL 2013 Wałach gniada F: Agar
M: Sanna
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024491
97.

32

SATURN Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada/174 F: Saganek
M: Spłonka
O: Iwona Marchewka
B: Iwona Marchewka
K027067 616007600207311
98.

113

SONICA SP POL 2009 Klacz gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Sonata / Roland
O: Robert Hestkowski
B: Remigiusz Makowski
K020482 616009660894009
99.

51

SORELLA SOYMAX SP POL 2009 Klacz gniada F: Rammstein
M: Solina
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Czajka Janusz
K023992
100.

115

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
K026255 826046020150135
101.

55

SZOGUN Kuc Walijski POL 2010 Wałach kasztanowata/130 F: Szaman
M: Niagara
O: Banaszek Anna
B: Kosz henryk
K023006
102.

83

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
103.

82

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:122 F: Twix /
M: Gaskonia /
O: Andrzej Dąbrowski
B: Grzegorz Kotwicki
K014651 POL013640024405
104.

16

TYCJAN SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Almanzor L
M: Temida
O: Dominika Hestkowska
B: SK Rzeczna
K026110 Brak
105.

80

UNIQUE Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Marino
M: Uptown Girl- Numero Uno
O: NSO Sport Horses
B: -
616009600113912
106.

33

VEJAS Baltijos Hanoveriai LTU 2015 Gleiding bay/172 F: Charmeur
M: Volunge
O: Jonas Baublys
B: Jonas Baublys
None LTU006490065715
107.

84

VERONA OS GER 2013 Klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
O: Andrzej Dąbrowski
B: Marcus Stiekema
K025852 DE418182570913
108.

56

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro
M: Whitaka
O: Katarzyna Paszek
B: Leszek Szymański
BRAK 616009530261110
109.

21

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: brak
K019354 DE431312320908
110.

87

WOTAN Małopolska POL 2005 Wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks
M: Wiedza
O: Jerzy Mićko
B: Tadeusz Jedynak
K015896 POL006630149705
111.

93

Z-QUENTINA Holsztyńska POL 2008 Klacz gniada/170 F: Quidamderevel
M: T-Chanel
O: Marek Romanowski
B: Wanning Nicole
brak DE421000532008
Rider Club
Competition
Prize
Bobotek Weronika KJ Endurance Team
15,00
SUM:
15.00
Bołądź Karolina niezrzeszony
50,00
SUM:
50.00
Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
25,00
SUM:
25.00
Golubkeviciute Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
100,00
SUM:
100.00
Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
100,00
800,00
600
300,00
200,00
50,00
75,00
SUM:
2125.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
35,00
20,00
40,00
SUM:
95.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
45,00
50,00
30,00
80
400,00
SUM:
605.00
Janewicz Przemysław Stajnia Stangretka Przybyłowo
Puchar
Macholla Dominik JKS u Robsonów
Puchar
Nowicka Joanna Jeździecki Klub Sportowy Elcon
75,00
SUM:
75.00
Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
100
60,00
150
150,00
SUM:
460.00
Parda Julia Polish Pony Club
150,00
120,00
SUM:
270.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
25,00
225,00
300,00
40,00
SUM:
590.00
Pietrzak Kaja M K J Nenia Pasłęk
80,00
50,00
50,00
SUM:
180.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
400,00
800,00
300,00
SUM:
1500.00
Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
600,00
75,00
300
200,00
SUM:
1175.00
Spedyte Paula Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
Puchar
Viskantaite Ieva Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
70,00
SUM:
70.00
Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
30,00
SUM:
30.00
Zielonka Karolina Polish Pony Club
30,00
110,00
SUM:
140.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiej Julia
bpk - Stajnia u Doktorka
DIA (90)
2019-04-07
6
DADDY (91)
2019-04-07
2019-04-07
30
D'OCYNK (92)
2019-04-07
2019-04-07
32
Banasiuk Lena
Polish Pony Club
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
1
Banaszek Michalina
Nie zrzeszona
SZOGUN (55)
2019-04-06
26
2019-04-06
28
2019-04-07
30
2019-04-07
1
Biały Julia
KS AZS UWM OLSZTYN
2019-04-06
7
2019-04-06
2
2019-04-07
8
2019-04-07
Biziewska Naomi
Polish Pony Club
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
1
Bobotek Weronika
KJ Endurance Team
QIDA (86)
2019-04-06
5
15,00
2019-04-06
Bołądź Karolina
niezrzeszony
2019-04-06
18
2019-04-06
14
2019-04-07
3
50,00
2019-04-07
19
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (69)
2019-04-06
3
Cichanowicz Agnieszka
JKS U Robsonów
2019-04-07
1
2019-04-07
17
Czajkowska Alicja
AZS UWM OLSZTYN
2019-04-07
2019-04-07
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
2019-04-06
22
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
1
2019-04-06
6
2019-04-06
16
2019-04-07
2019-04-07
4
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
VERONA (84)
2019-04-06
15
2019-04-06
13
2019-04-07
8
2019-04-06
9
2019-04-06
14
2019-04-07
14
Dziarkowska Martyna
JKS u Robsonów
NAKON (40)
2019-04-06
20
2019-04-06
2019-04-07
12
2019-04-07
Dzipanow Maja
LKJ w Gałkowie
2019-04-06
4
25,00
2019-04-06
20
2019-04-07
14
2019-04-07
17
Filipek Paulina
Brak
2019-04-06
26
2019-04-06
4
2019-04-06
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
2019-04-06
16
Godlewska Emilia
bpk
ARAMIS (63)
2019-04-06
18
2019-04-07
26
2019-04-06
19
2019-04-07
Golubkeviciute Migle
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
CARALIS (39)
2019-04-06
2
100,00
2019-04-06
10
2019-04-07
9
Gowkielewicz Maja
Bpk
FURORA (65)
2019-04-06
25
2019-04-07
1
Gowkielewicz Małgorzata
bpk
2019-04-06
1
2019-04-06
28
2019-04-07
1
2019-04-07
19
DEEJAY (114)
2019-04-06
1
2019-04-07
1
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2019-04-06
3
100,00
2019-04-06
1
800,00
2019-04-07
1
600
2019-04-07
3
300,00
2019-04-06
1
200,00
2019-04-06
4
50,00
2019-04-07
3
75,00
2019-04-07
11
Corlander (107)
2019-04-06
17
2019-04-06
6
2019-04-07
5
2019-04-07
24
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2019-04-06
23
2019-04-06
2019-04-07
CONTI (22)
2019-04-06
9
2019-04-06
16
2019-04-07
4
35,00
2019-04-07
12
2019-04-06
19
2019-04-06
11
2019-04-07
5
20,00
2019-04-07
5
40,00
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2019-04-06
10
2019-04-06
4
2019-04-07
6
ASTERIX (18)
2019-04-06
2019-04-06
21
2019-04-07
4
45,00
2019-04-07
5
50,00
2019-04-06
5
30,00
2019-04-06
6
2019-04-07
5
80
BALANS (20)
2019-04-06
21
2019-04-07
9
LION (71)
2019-04-06
15
2019-04-06
17
2019-04-07
1
400,00
Janewicz Przemysław
Stajnia Stangretka Przybyłowo
2019-04-07
1
Puchar
2019-04-07
Juda Natalia
JKS U Robsonów
2019-04-06
12
2019-04-06
2019-04-07
21
2019-04-07
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
ASTAT (15)
2019-04-06
1
2019-04-06
24
2019-04-07
11
2019-04-07
Kajko Martyna
KJ Palmowski
2019-04-06
27
2019-04-06
Kasza Natalia
MKJ Nenia Pasłęk
ARIETA (48)
2019-04-06
13
2019-04-06
25
2019-04-06
2019-04-07
6
2019-04-07
13
2019-04-07
Kazaniecka Izabela
JKS U Robsonów
NOTARIS (49)
2019-04-06
22
2019-04-06
30
2019-04-06
2019-04-07
11
2019-04-07
Kluczek Alicja
BZK
2019-04-06
10
2019-04-06
2019-04-07
8
2019-04-07
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
GUCCI (25)
2019-04-06
10
2019-04-06
6
2019-04-07
8
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
CON AMORE (106)
2019-04-07
6
2019-04-07
Koper Piotr
LKS Nadwislanin Kwidzyn
HULTAJ (54)
2019-04-06
8
Korpal Nikola
JKS u Robsonów
2019-04-06
16
2019-04-06
Krajnik Marta
Niezrzeszona
2019-04-06
21
2019-04-06
Macholla Dominik
JKS u Robsonów
BALANS (79)
2019-04-06
9
2019-04-07
2
Puchar
2019-04-07
Nels (108)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-07
1
Mackiewicz Dominika
Bertyn
APLICA (26)
2019-04-06
2
2019-04-06
2019-04-07
24
2019-04-07
Mackiewicz Marcin
JKS u Robsonów
CYRANKA (62)
2019-04-06
28
2019-04-06
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
NORITO (70)
2019-04-07
23
2019-04-07
Maliszewska Katarzyna
Bertyn
DALIA (27)
2019-04-06
8
2019-04-06
GROTESKA (116)
2019-04-07
2019-04-07
1
Marcinkowska Martyna
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2019-04-06
1
2019-04-06
24
2019-04-06
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
CALANDRIA (104)
2019-04-06
7
2019-04-06
13
2019-04-07
2019-04-07
11
2019-04-06
14
2019-04-06
22
2019-04-07
10
Mikhailava Maryia
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
2019-04-06
27
2019-04-06
2019-04-07
23
2019-04-07
SATURN (32)
2019-04-06
5
2019-04-07
18
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
HESTIA (13)
2019-04-06
17
2019-04-06
2019-04-07
21
2019-04-07
JOGA (14)
2019-04-06
9
2019-04-06
5
2019-04-07
14
2019-04-07
5
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
ANDER (96)
2019-04-06
24
2019-04-06
1
2019-04-07
28
2019-04-07
1
Neukirch Jesika
Polish Pony Club
FIONA (89)
2019-04-06
27
2019-04-07
1
2019-04-07
1
Nowicka Joanna
Jeździecki Klub Sportowy Elcon
2019-04-06
20
2019-04-06
19
2019-04-07
2
75,00
2019-04-07
9
Ostrowska Julia
JKS u Robsonów
2019-04-06
25
2019-04-07
9
2019-04-06
2019-04-07
Palmowska Natalia
Lotar Biskupiec
2019-04-07
4
100
2019-04-06
4
60,00
2019-04-07
3
150
2019-04-07
4
DR. JONES (100)
2019-04-06
2
150,00
2019-04-06
8
2019-04-07
7
2019-04-07
7
2019-04-06
15
2019-04-06
2019-04-07
2019-04-07
Parda Julia
Polish Pony Club
WOTAN (87)
2019-04-06
13
2019-04-07
2019-04-06
12
2019-04-06
20
2019-04-07
2
150,00
2019-04-07
3
120,00
FIONA (89)
2019-04-06
29
2019-04-07
13
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
2019-04-06
5
25,00
2019-04-06
18
2019-04-07
13
2019-04-07
6
2019-04-06
8
2019-04-06
12
2019-04-07
15
2019-04-07
2
225,00
CRISTAL (59)
2019-04-06
13
2019-04-06
19
2019-04-07
1
300,00
2019-04-07
13
CORSIMO (60)
2019-04-06
11
2019-04-06
5
40,00
2019-04-07
10
2019-04-07
12
Pawelczyk Felipe
JKS U Robsonów
SONICA (113)
2019-04-06
26
2019-04-07
28
2019-04-07
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ ,,REVEL
2019-04-06
23
2019-04-06
21
2019-04-07
17
2019-04-07
14
Pietrzak Kaja
M K J Nenia Pasłęk
2019-04-06
8
2019-04-06
2019-04-07
4
80,00
GOPLANA (46)
2019-04-06
2
50,00
2019-04-06
3
50,00
2019-04-07
9
2019-04-07
16
Polakowska Wiktoria
Jks u Robsonów
2019-04-07
22
2019-04-07
14
Popczyńska Agnieszka
-
2019-04-06
1
2019-04-06
23
2019-04-07
1
2019-04-07
16
SATURN (32)
2019-04-06
29
2019-04-07
25
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy
FENIKS (66)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
1
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
1
Rogulska Antonina
JKS u Robsonów
GALEA (9)
2019-04-07
2019-04-07
2019-04-06
1
2019-04-06
22
Rulyte Sandra
None
VEJAS (33)
2019-04-07
15
2019-04-06
14
2019-04-06
11
2019-04-07
18
Rynkiewicz Martyna
LKJ w Gałkowie
2019-04-06
1
400,00
2019-04-06
3
2019-04-07
6
2019-04-07
1
800,00
NELA (38)
2019-04-06
1
300,00
2019-04-06
11
2019-04-07
2019-04-07
13
Salciute Simona
,,NSO sport horses''
CORSIKA (81)
2019-04-06
2019-04-06
Sęk Damian
JKS u Robsonów
TYCJAN (16)
2019-04-06
10
2019-04-06
2019-04-07
7
2019-04-07
7
Šipaila Nerijus
NSO Sport Horses
CON X (10)
2019-04-06
7
2019-04-06
2
2019-04-07
8
2019-04-07
2
600,00
LOOPING (11)
2019-04-06
3
75,00
2019-04-06
12
2019-04-07
2
300
2019-04-06
12
2019-04-06
7
2019-04-07
18
2019-04-06
2
200,00
2019-04-07
7
UNIQUE (80)
2019-04-06
6
2019-04-07
6
Spedyte Paula
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
EDENA (77)
2019-04-06
14
2019-04-06
18
2019-04-07
3
Puchar
2019-04-07
12
Stasiewicz Anna
KS AZS UWM Olsztyn
ABSYNT (36)
2019-04-06
31
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-07
22
2019-04-07
2019-04-07
10
Sukniewicz Gabriela
KJ Bracia Romanowscy
2019-04-06
22
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
1
Svirkaite Gerda
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
ELGA (78)
2019-04-06
11
2019-04-06
9
2019-04-07
16
2019-04-07
11
Szempliński Damian
brak przynależności klubowej
RABIOSA (30)
2019-04-06
3
2019-04-06
2019-04-07
29
2019-04-07
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
2019-04-06
1
2019-04-06
29
2019-04-07
27
2019-04-07
1
Topa Zuzanna
Polish Pony Club
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
1
Tulisow Nina
Bertyn Piastowo
Gigi (111)
2019-04-07
20
2019-04-07
15
2019-04-07
RAFIA (112)
2019-04-07
20
2019-04-07
20
Viskantaite Ieva
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2019-04-06
1
70,00
2019-04-07
10
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
Rafia (109)
2019-04-06
1
2019-04-06
7
2019-04-06
RAFA (117)
2019-04-07
28
2019-04-07
27
Wisniowska Natalia
bpk
Proza (110)
2019-04-07
2019-04-07
Wołodkowicz Katarzyna
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
KORSARZ (76)
2019-04-06
15
2019-04-06
Wysocka Izabela
2019-04-07
19
Yarmolyuk Anastasiia
JKS U Robsonów
COMMAND (102)
2019-04-07
10
Załęska Hanna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (69)
2019-04-06
4
30,00
Zielińska Anna
Polski Polo Klub
2019-04-06
Zielonka Karolina
Polish Pony Club
WESTA (56)
2019-04-06
4
2019-04-06
3
30,00
2019-04-07
1
110,00
2019-04-07
Zujete Beatriče
Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokykla
2019-04-06
17
2019-04-07
12

Number of Riders: 81

Number of Horses: 111

The sum of prizes: 7 505.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl