Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

II Eliminacje VIII Halowego Pucharu Warmii i Mazur
Dąbrówka Mała, 10-11 listopada 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
118 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 09:34:08
2018-11-08 22:27:25
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 2x KUCE/A-D/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x KUCE/A-D/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 09:34:40
2018-11-08 22:15:22
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x KUCE/A-D/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x KUCE/A-D/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
116 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 09:35:28
2018-11-08 21:38:53
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 09:35:56
2018-11-08 21:37:42
Piotr Gębicki CHRISTO
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 09:36:22
2018-11-08 21:17:43
Hanna Mikołajczyk PRINCESSA
  • 2x KUCE/A-D/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x KUCE/A-D/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
113 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 09:36:51
2018-11-08 20:18:12
Nerijus Šipaila CANDIDUS
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 18:40:13
2018-11-08 18:11:12
Nerijus Šipaila CASCAYA N
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły art. 238.2.2
111 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 18:40:35
2018-11-08 18:10:38
Nerijus Šipaila CON X
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły art. 238.2.2
110 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 18:40:58
2018-11-08 18:10:07
Nerijus Šipaila CEDRICK
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.2
109 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 18:41:21
2018-11-08 18:09:02
Nerijus Šipaila FIFTH AND FINAL
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 18:41:47
2018-11-08 18:08:16
Nerijus Šipaila ELTINA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 18:42:21
2018-11-08 17:56:09
Natalia Kasza ARIETA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 11:06:18
2018-11-08 11:02:59
Paulina Kozłowska LE SOLEI
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 11:06:59
2018-11-08 10:39:22
Piotr Wiśniewski HUBA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 11:17:05
2018-11-08 10:18:43
Anna Haponik TIJD VLIJT'S VICTOR
  • 2x KUCE/A-D/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x KUCE/A-D/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
103 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 10:16:30
2018-11-08 09:59:07
Nikola Przybylska SAK SANT NOEL J
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
102 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 10:17:41
2018-11-08 09:12:43
Karolina Olejnik WINNER AZ II
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 09:37:26
2018-11-08 08:10:15
Monika Pasik LORDI
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:34:14
2018-11-08 07:56:12
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:34:16
2018-11-08 07:54:30
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:34:18
2018-11-08 07:53:29
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:34:21
2018-11-08 07:52:31
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:34:23
2018-11-08 07:51:52
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:34:25
2018-11-08 07:49:48
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:30:43
2018-11-08 01:15:49
Antonina Rogulska GALEA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
93 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:34:32
2018-11-07 23:10:36
Karina Ludwicka KORUND
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:34:34
2018-11-07 22:33:12
Irmantas Grikienis EDENA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:32:42
2018-11-07 21:57:03
Nikola Korpal SALWADOR
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:32:28
2018-11-07 21:20:10
Izabela Kazaniecka NOTARIS II
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:31:41
2018-11-07 20:51:45
Wiktoria Polakowska CATHLEEN
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 20:41:31
2018-11-07 20:39:47
Magdalena Zalewska SAN WITO
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 20:36:18
2018-11-07 20:28:55
Amelia Myśliwiec GRÄFIN GRANNUS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 20:36:44
2018-11-07 19:28:03
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 20:37:10
2018-11-07 19:27:39
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 20:37:35
2018-11-07 19:27:08
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 20:39:07
2018-11-07 19:25:54
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 2x KUCE/A-D/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 20:41:03
2018-11-07 18:43:20
Dominika Mackiewicz APLICA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 20:41:53
2018-11-07 18:35:44
Katarzyna Maliszewska GOLDI
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
80 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 20:42:24
2018-11-07 17:12:05
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 20:42:44
2018-11-07 17:11:32
Kaja Pietrzak CHEYENNE
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 20:43:21
2018-11-07 17:10:49
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 20:43:55
2018-11-07 16:02:00
Karolina Szostawicka MALIBU STAR
  • 2x KUCE/A-D/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x KUCE/A-D/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
76 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 20:44:21
2018-11-07 16:00:59
Jakub Mroczek ANDER
  • 2x KUCE/A-D/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x KUCE/A-D/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
75 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 20:44:49
2018-11-07 12:55:47
Anastasiia Yarmolyuk KABULAS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 20:45:11
2018-11-07 12:55:21
Anastasiia Yarmolyuk COMMAND
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 09:03:22
2018-11-07 09:02:56
Katarzyna Maksymiuk NORITO
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 09:03:17
2018-11-07 09:02:14
Hanna Załęska BLASZKA
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY PRE-APPROVED 2018-11-07 09:03:14
2018-11-07 09:01:51
Natalia Nojak BLASZKA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 09:03:10
2018-11-07 09:01:17
Hanna Załęska KASANDRA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 09:03:06
2018-11-07 09:00:53
Agata Przewożniczuk KASANDRA
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 09:03:02
2018-11-06 21:43:00
Marta Krajnik JAŹWIEC P
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 09:02:57
2018-11-06 19:38:04
Ieva Viskantaite BONAPARDAS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 09:02:53
2018-11-06 19:22:55
Emilija Masialskaitė CLOSE OF SILVER
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.2
65 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 09:02:49
2018-11-06 19:13:19
Migle Golubkeviciute CARALIS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 09:02:45
2018-11-06 18:07:00
Beatrice Zujute LENINAS
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.2
63 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 09:01:46
2018-11-06 17:43:34
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 09:01:34
2018-11-06 14:10:31
Nikola Grygorowicz ARKONIA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 12:11:27
2018-11-06 07:51:59
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.2
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 12:11:30
2018-11-06 07:11:42
Milena Lisińska KALIFORNIA
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 12:11:35
2018-11-05 23:25:35
Marcin Mackiewicz I-AFRYKA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 12:11:38
2018-11-05 23:25:02
Marcin Mackiewicz CYRANKA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 12:11:41
2018-11-05 22:02:23
Natalia Palmowska JARRANT WB
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 12:11:45
2018-11-05 22:01:39
Natalia Palmowska JACKPOT VAN'T ZONNEVELD
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 12:11:47
2018-11-05 21:33:49
Joanna Banas DOCHIRA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 12:11:50
2018-11-05 17:54:45
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.2
  • 1x 11/C/Zwykły art. 238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 12:11:55
2018-11-05 17:54:06
Irmantas Grikienis CORNETTO
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.2
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 12:11:57
2018-11-05 17:53:08
Irmantas Grikienis CAPTAIN MORGAN
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.2
  • 1x 11/C/Zwykły art. 238.2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 12:12:00
2018-11-05 16:52:04
Paulina Pesta WIGOR
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 12:12:03
2018-11-05 16:50:04
Jagoda Majewska GUINNESS
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 12:10:25
2018-11-05 15:55:37
Małgorzata Guślakow BENEDETTO
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:55:02
2018-11-05 12:37:55
Maria Belova EASTBRIDGE TAG
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.2
  • 1x 11/C/Zwykły art. 238.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 18:42:47
2018-11-05 11:28:54
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.2
  • 1x 11/C/Zwykły art. 238.2.2
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:56:45
2018-11-04 20:35:05
Maciej Nafalski PALATINO
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:57:02
2018-11-04 19:32:30
Martyna Świerczyńska EINSTEIN
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:57:24
2018-11-04 18:22:00
Maria Belova MITO VD THIJSHOEV
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:57:45
2018-11-04 17:36:17
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.2
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:58:06
2018-11-04 17:35:48
Anna Kopcych CON AMORE
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:58:21
2018-11-04 16:42:44
Wiktor Kajetan Piechota SORELLA SOYMAX
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:58:41
2018-11-04 16:42:01
Daniel Andrzej Piechota GALENA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:58:57
2018-11-04 16:40:50
Daniel Andrzej Piechota CESARZ SOYMAX
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.2
36 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:59:43
2018-11-04 12:46:36
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 09:00:24
2018-11-03 21:55:26
Julia Ostrowska NAKON
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 09:01:39
2018-11-03 21:54:33
Julia Ostrowska CATHLEEN
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 09:37:55
2018-11-03 09:18:58
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.2
  • 1x 11/C/Zwykły art. 238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 11:38:31
2018-11-03 09:17:42
Aleksandra Piotrkowicz HEWELIANA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 09:01:15
2018-11-03 09:03:29
Gabriela Różycka A-CONI
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 12:12:06
2018-11-02 19:52:41
Martyna Dziarkowska NAKON
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 14:27:21
2018-11-02 13:04:12
Karolina Bołądź QUEL COEUR
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 14:29:53
2018-11-01 11:54:51
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 12:30:32
2018-10-30 09:34:04
Paulina Czajkowska ENAJ
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 09:56:55
2018-10-28 21:37:13
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 09:57:22
2018-10-28 21:36:53
Aleksandra Czerska KARALIUS
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 09:57:49
2018-10-28 21:36:25
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 12:31:22
2018-10-28 14:57:45
Ewelina Rocka LANCELOT
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 15:31:29
2018-10-27 20:14:37
Joanna Jagoda BOLOGNA
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 13:53:51
2018-10-25 12:23:58
Anna Siwicka NESTOR
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 13:54:47
2018-10-25 12:20:10
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 13:56:32
2018-10-25 12:19:10
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 13:57:01
2018-10-25 12:18:39
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 13:57:29
2018-10-25 12:17:56
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 13:58:36
2018-10-25 10:36:01
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 13:59:02
2018-10-25 10:35:43
Robert Hestkowski BALANS
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 07:59:14
2018-10-22 22:52:10
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 07:59:37
2018-10-22 22:49:22
Patrycja Kozioł SARAGOSSA ZK
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 07:59:59
2018-10-22 11:38:40
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 08:00:50
2018-10-22 10:22:03
Dominika Hestkowska WHO KNOWS
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 08:01:13
2018-10-22 10:21:38
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050385
2. Banas Joanna BLG Consulting
S
O010216
3. Bejnar Kamila AZS UWM Olsztyn
S
O020492
4. Belova Maria Horsefarm39
S
O039193
10100349
5. Bołądź Karolina niezrzeszony
S
O046835
6. Czajkowska Paulina Brak przynależności klubowej
S
brak
7. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
8. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
9. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
10. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
11. Dziarkowska Martyna JKS u Robsonów
2002 (J.)
O047692
12. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
11111
13. Gębicki Piotr KJ Bertyn Piastowo
S
O002455
14. Golubkeviciute Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (J.)
None
15. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
16. Grygorowicz Nikola Klub Jeździecki Kaczmarczyk
2003 (JM.)
Brak
17. Guślakow Małgorzata KJ Kierzbuń
S
O011376
18. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O035566
19. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
20. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
21. Jagoda Joanna VitaSport Brachlewo
S
O019056
22. Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
2001 (J.)
O033705
23. Kasza Natalia KJ Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
brak
24. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (J.)
O045047
25. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
26. Korpal Nikola JKS u Robsonów
2003 (JM.)
26025/16
27. Kozań Malwina bpk
1999 (MJ.)
O044235
28. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (J.)
O030953
29. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O044014
30. Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O044015
31. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
32. Krajnik Marta Leśne Zacisze Tynwałd
2005 (JM.)
Brak
33. Kramarczyk Anna -
1998 (MJ.)
O049338
34. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
35. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O044637
36. Mackiewicz Dominika Bertyn
1999 (MJ.)
O048185
37. Mackiewicz Marcin JKS u Robsonów
S
O026937
38. Majewska Jagoda Leśne Zacisze Tynwałd
2001 (J.)
Brak
39. Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043964
40. Maliszewska Katarzyna Bertyn
2006 (JM.)
brak
41. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (JM.)
O034596
42. Masialskait? Emilija Kauno jojimo ir dziudo sporto mokykla
2004 (JM.)
Ne
43. Michalak Monika Bpk
2001 (J.)
O036263
44. Mikołajczyk Hanna Polish Pony Club
2006 (JM.)
Brak
45. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2009 (Mł.)
O052047
46. Nafalski Maciej brak przynależności klubowej
S
brak
47. Nojak Natalia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
48. Olejnik Karolina bez przynależności
S
O046143
49. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
Numer PZJ - O045677
50. Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
S
O013754
51. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (Mł.)
O038604
52. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
53. Pawlik Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O022286
54. Pesta Paulina A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O013152
55. Piechota Daniel Andrzej SKJ ,,REVEL
S
O003376
56. Piechota Wiktor Kajetan SKJ ,,REVEL
2007 (Mł.)
O038528
57. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
58. Piotrkowicz Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
O049775
59. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (JM.)
Brak
60. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
brak
61. Przybylska Nikola -
2004 (JM.)
0
62. Rocka Ewelina WKJ Lublin
2000 (J.)
O022740
63. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (Mł.)
brak
64. Różycka Gabriela St. KJ Olimpia Warszawa
1999 (MJ.)
O031802
65. Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
S
None
66. Siwicka Anna BPK
2006 (JM.)
brak
67. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O034160
68. Świerczyńska Martyna HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O020360
69. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
O045627
70. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
71. Viskantaite Ieva Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2001 (J.)
None
72. Wiśniewski Piotr Bez przynależności
S
O034149
73. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (J.)
None
74. Zalewska Magdalena JKS u Robsonów
S
O037229
75. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043967
76. Zujute Beatrice Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
2002 (J.)
none
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

32

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada F: Abke /
M: Stutbuch 1 /
O: Aleksandra Czerska
B: Wioletta Swoboda
brak
2.

12

A-CONI HOL GER 2008 Klacz gniada F: Con Air / Contender
M: Daneta / Calvadur
O: Gabriela Różycka
B:
K015334 DE421000051008
3.

76

ANDER Kuc Walijski POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Anapon Raska
O: Jerzy Mićko
B: Agata Adrjanowska
K024821
4.

82

APLICA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Kortes
M: Apulta
O: Małgorzata Maliszewska
B: Małgorzata Maliszewska
brak 616007600163511 brak
5.

105

ARIETA Trakeńska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Pigmalion
M: Ajlali
O: Piotr Kasza
B: SK Plękity
brak
6.

64

ARKONIA WLKP POL 2008 Klacz gniada/178cm F: Czarczaf
M: Ala Flavia
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: Sławomir Kaczmarczyk
brak
7.

119

ARMAGEDON SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Hingis
M: Ala flavia
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: Sławomir Kaczmarczyk
K025240
8.

120

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
9.

24

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
O: Robert Hestkowski
B: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
K024558 616007600162613
10.

23

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Bryza
O: Piotr Kozioł
B: Zbigniew Kruk
K023106 616 009 59 0204911
11.

51

BENEDETTO KUC POL 2006 Wałach F: Hingis
M: Belinda
O: Ingrid Lehmann
B: Ingrid Lehmann
K013531
12.

72

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
13.

31

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Bogini / Landor
O: Joanna Jagoda
B: Ireneusz Ćwik
K022539 616009520028313
14.

69

BONAPARDAS Baltic Hanoverian LTU 2012 Wałach biała F: Bacardi
M: Holandia
O: Ieva Viskantait?
B: UAB “Dubingi? žirgynas”
None
15.

36

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Klaudia Maruszak
B: .
K019773 DE418180005911
16.

111

CANDIDUS HOLST GER 2013 Ogier siwa F: Cascor
M: Clearway
O: Nerijus Šipaila
B: Harro + Jan-Kuhrt
None
17.

61

CAPTAIN MORGAN Danish Warmblood DEN 2010 Wałach gniada/173 F: Carrico
M: Ostervangs Alcapari
O: I. Grikienis
B: Lene og Brian Sorensen
None 208333DW1001776 DK DV
18.

67

CARALIS LVJ LAT 2013 Wałach gniada/177 F: Colman
M: Lilija
O: Migle Golubkeviciute
B: Olegs Belouss
LV001900000930
19.

110

CASCAYA N Danish Warmblood DEN 2009 Klacz siwa F: Quinton
M: Only
O: Gerda Varnagiryt?
B: Bjarne Nielsen
20833DW0903203
20.

10

CATHLEEN Oldenburska POL 2002 Klacz gniada F: Cassius Clay
M: Tin Rocca
O: JKS u Robsonów
B: brak
O045677
21.

88

CATHLEEN OLD GER 2002 Klacz gniada F: Cassius Clay
M: Tin Rocca
O: Jks u Robsonów
B: Brak
Brak
22.

108

CEDRICK Mecklenburg GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Clinton II
M: Elite
O: Nerijus Sipaila
B: Kostros u. Ortmann
None
23.

42

CESARZ SOYMAX SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Life and Liberty
M: Cesarka
O: Daniel Andrzej Piechota
B: SK Rzeczna
K021645 616007600073009
24.

79

CHEYENNE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Etos
M: Cegura
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Mićko Jerzy
K025055 616009600047411
25.

114

CHRISTO Niem. Sport. GER 2010 Wałach gniada F: Clinsmann Jun. B /
M: Hacy / Balou Du Rouet
O: Piotr Gębicki
B: Nils Penderok
K026408 DE455870346210
26.

19

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B:
K011498 528003000704635
27.

68

CLOSE OF SILVER Holšteinas DEU 2007-06-24 Klacz biała/1.70cm F: Clarimo
M: Daconda
O: Emilija Masialskait?
B: Gerken Hans-Joachim
DE421000282507
28.

97

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana Du Pas / Quick Star
O: Maciej Pietras
B: Semilly
K022968 25000112273645F
29.

86

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
O: Andrzej Dąbrowski
B: Montis Sp. z o. o.
K020854 DE441411167811
30.

74

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee I V / Calypso I I I
O: Vera Yarmolyuk
B: Agnieszka Dobkowska
K009596
31.

45

CON AMORE Oldenburg POL 2006 Wałach gniada F: Cartoon
M: Centina z
O: Anna kopcych
B: Kostrzewa
DE418180020305
32.

109

CON X Holsteiner DEN 2011 Wałach ciemnogniada F: Connor
M: Perle VI
O: Monika Valuntait?
B: Thomsen Jorgen
DE421000208211
33.

60

CORNETTO Deutsches Sportpferd GER 2013 Wałach gniada/176 F: Cornet session
M: Caretara
O: V Ramanauskas I Grikienis
B: Pferdezuchtverband Brandenburg-Anhalt e.V.
Ne DE 456560006813
34.

96

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
35.

95

CRISTAL HAN GER 2013 Wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kappe
K023990 DE431310558813
36.

94

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa F: BAJOU DU ROUET
M: DOSIA
O: MONIKA POWROŻNIK
B: monika pasik
K015479
37.

58

DOCHIRA XX POL 2003 Klacz gniada/163 F: Roulette
M: Do Utraty Tchu
O: Joanna Banas
B: SK Widzów
K012996
38.

93

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
39.

50

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
O: Maria Belova
B: Holand
brak
40.

99

EDENA LT LTU 2014 Klacz gniada/169 F: Laralee
M: -
O: A Civinskas
B: E Civinskas
-
41.

48

EINSTEIN SP POL 2013 Wałach kara F: Ulisses
M: Esmeralda
O: Martyna Świerczyńska
B: Droński Zygmunt
K024179
42.

29

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
K025512
43.

106

ELTINA Holsteiner GER 2012 Klacz gniada F: Cormint
M: Cristo
O: NSO Sport Horses
B: Krueger Ernst
DE421000207112
44.

35

ENAJ OO POL 2003 Wałach gniada/mk: F: Addham
M: Enona
O: Marek Czajkowski
B: Jerzy Nejman
brak
45.

26

EVITA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Perettie-B
O: Agnieszka Antczak
B: Holandia
K025855
46.

107

FIFTH AND FINAL Suomalainen Puoliverinen Fwb FIN 2012 Klacz gniada F: Jetset-D
M: Ocola
O: Ruokolainen Maarit
B: Ruokolainen Maarit
246001H00121800
47.

118

FREJKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Frakcja / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K010007 POL007600017504
48.

91

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
O: Małgorzata Oprus
B: Władysław Łopuszyński
K017518 POL009640083807
49.

43

GALENA SP POL 2012 Klacz gniada F: Otill
M: Gurami
O: Jolanta Zdunek
B: SK Rzeczna
K022175
50.

16

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: B. Tuwalski
B: Ewa Fabińska
K016932 616009510416009
51.

81

GOLDI Typ Goroncokrwisty POL 2005 Wałach siwa F: Brak
M: Brak
O: Małgorzata Maliszewska
B: Małgorzata Maliszewska
Brak
52.

78

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
53.

63

GUINNESS NN POL 2006 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Monika Nowińska
B: NN
K022562
54.

38

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Song / Elmero
M: Humoreska / Cezar
O: Aleksandra Piotrkowicz
B:
K023299 616009530251512
55.

41

HINDIRA KWPN NED 2012 Klacz gniada F: Eldorado van De Zeshoek
M: Indira
O: Mariia Belova
B: HsM
None
56.

25

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
57.

59

HJUSTACUS OMHG KWPN NED 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Spartacus
M: Justina z
O: V Ramanauskas
B: Omhg
Ne 528003201204834
58.

103

HUBA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Loxley
M: Higiena
O: Piotr Wiśniewski
B: Marta Kadłubowska
K019723
59.

54

I-AFRYKA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Inblanco /
M: Akcyza / Lukier
O: Marcin Mackiewicz
B: Justyna Tuptyńska
K022233 616007520145310
60.

57

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: Natalia Palmowska
B: CHRISTIAN MERTENS
K018917
61.

56

JARRANT WB KWPN POL 2014 Ogier kara/175 F: WARRANT
M: WERENIKI-W
O: NATALIA PALMOWSKA
B: HUBERT KIERZNOWSKI
528003201402216 528003201402216
62.

70

JAŹWIEC P Konik Polski POL 2012 Wałach inna/mk: F: Olwin
M: Jadzia P
O: Roman Pesta
B: Stacja Badawcza PAN w Popielnie
Brak 616011060176512
63.

75

KABULAS Trakenai LTU 2012 Ogier kara F: Pyramus
M: Kometa
O: Vera Yarmolyuk
B: Lietuvos Trak?nu Žirgu Augintiju Asociacija
None
64.

53

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris / Stalypso / Stakkato
M: Kora / Ambasador / Piołun
O: Milena Lisińska
B: Milena Lisińska
K022665 616009520095512
65.

115

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada F: Campari M / Caprilli
M: Katoda / Kartacz
O: Beata Kozań
B:
K009026 POL009540043504
66.

33

KARALIUS TRAK LTU 2014 Wałach kasztanowata F: Gluosnis / Gerodot
M: Karuna / Elektronas
O: Aleksandra Czerska
B:
K024660 030620
67.

71

KASANDRA ZZ POL 2000 Klacz ciemnogniada F: zz
M: zz
O: zz
B: zz
zz
68.

98

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
69.

5

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos / Landos
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Marek Rocki
B: Jacek Janiszewski
K016163 DE418181041908 105AV13
70.

104

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
brak
71.

46

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
72.

66

LENINAS Lietuviu Jojamasis LTU 2008 Klacz ciemnogniada F: Laralee
M: -
O: A. Civinskas
B: A. Civinskas
none
73.

113

LORDI HAN GER 2014 Wałach gniada F: Lord Pizarro /
M: Dior / Diarado
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kapp
K026047 DE431310232914
74.

121

Lotti Alegrija F:
M:
O:
B:
75.

80

LUISIANA XX POL 2007 Klacz gniada F: ALYWAR
M: LOLITA
O: PRZEDPEŁSKI
B: PRZEDPEŁSKI
K013721 POL007000000524
76.

34

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
77.

77

MALIBU STAR Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:132 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Milka Star
O: Julia Parda
B: Kamila Walkowska
K026544
78.

52

MARKIZA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Corde Star
M: Melisa
O: Kamila Bejnar
B: Tadeusz Żukowski
K015005
79.

117

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: Guniewicz Barbara
K017501 POL013570315207
80.

47

MITO VD THIJSHOEV BWP BEL 2012 Wałach siwa F: Infernape vd caatshoev
M: ETOILE VD THIJSHOEVE
O: Belova Maria
B: 1
None
81.

92

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K023538 POL732010064713
82.

11

NAKON Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Helanis/Cantanis
M: Nuta-A/Set-A
O: Robert Hestkowski
B: Romanowski Marek
K016565 616009600288206
83.

39

NAKON Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Nuta-A
O: JKS u Robsonów
B: Romanowski Marek
brak
84.

30

NESTOR Arabokonik POL 2000 Wałach gniada/kuc: F: Nestor
M: Basia
O: Kamila Górecka
B: Piotr Skwira
brak
85.

73

NORITO XX POL 2000 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
xx
86.

89

NOTARIS II Wlkp/trak POL 2013 Wałach kara/165 F: Agar
M: Nostalgia
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024492
87.

49

PALATINO Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Jurand
M: Parada
O: Sławomir Nafalski
B: Chotkowski Kazimierz
brak
88.

21

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
89.

40

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
O: Anna Kramarczyk
B: Stadnina Koni Liski
K025562
90.

112

PRINCESSA Typ Kuc POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:146cm F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: NN
K026511 POL9995201845
91.

37

QUEL COEUR OLD POL 2007 Wałach gniada F: Quintender
M: Lollypop
O: Karolina Bołądź
B: Martin Glosemeyer
K018260
92.

65

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
O: Andrzej Michalak
B: Skorupa Janusz
K018670
93.

101

SAK SANT NOEL J SP POL 05.06.2011 Wałach gniada/mk: F: Karbon
M: Santolina
O: Jacek Przybylski
B: Januszewo
0
94.

90

SALWADOR TRAK. POL 2013 Wałach gniada F: Agar
M: Sanna
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024491
95.

17

SAN WITO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Wareg
M: Santa Barbara
O: JKS u Robsonów
B: SK Ochaby
K013278
96.

22

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Sarasota
O: Kozioł Piotr
B: Kruk Zbigniew
K020397 616 009 59 02 05811
97.

44

SORELLA SOYMAX SP POL 2009 Klacz gniada F: Rammstein
M: Solina
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Czajka Janusz
K023992
98.

116

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
K026255 826046020150135
99.

28

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Janiec
B: Niemcy
K025507
100.

102

TIJD VLIJT'S VICTOR Kuc Walijski NED 2006 Wałach izabelowata/kuc:131cm F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Tijd Vlijt's Victoria
O: Jerzy Mićko
B: Holandia
brak 528019010002260
101.

84

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
102.

83

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:122 F: Twix /
M: Gaskonia /
O: Andrzej Dąbrowski
B: Grzegorz Kotwicki
K014651 POL013640024405
103.

27

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
O: Dorota Heidrich
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019496
104.

85

VERONA OS GER 2013 Klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
O: Andrzej Dąbrowski
B: Marcus Stiekema
K025852 DE418182570913
105.

20

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: brak
K019354 DE431312320908
106.

62

WIGOR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Grom
M: Wiga
O: Roman Pesta
B: Katarzyna Niedźwiecka
K013270 POL007600225506
107.

100

WINNER AZ II SP POL 2009 Wałach gniada/160 F: Corde Star
M: Wiktoria
O: Karolina Olejnik
B: Andrzej Zdziebło
K023957 616009600217509
Rider Club
Competition
Prize
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
25,00
SUM:
25.00
Golubkeviciute Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
30,00
SUM:
30.00
Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
150,00
225
100
SUM:
475.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
120
SUM:
120.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
800,00
100,00
80
SUM:
980.00
Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
70,00
100,00
110
SUM:
280.00
Kozań Malwina bpk
50,00
75,00
SUM:
125.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
25,00
SUM:
25.00
Masialskait? Emilija Kauno jojimo ir dziudo sporto mokykla
150
SUM:
150.00
Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
300
800
SUM:
1100.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
300,00
200,00
400
600
15,00
35
40,00
50
80
150
SUM:
1870.00
Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
50,00
75
300
200,00
50,00
SUM:
675.00
Różycka Gabriela St. KJ Olimpia Warszawa
20
SUM:
20.00
Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
30,00
400,00
30,00
75
SUM:
535.00
Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
45
SUM:
45.00
Viskantaite Ieva Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
45
SUM:
45.00
Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
60,00
SUM:
60.00
Zujute Beatrice Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
40
SUM:
40.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak-Jakubek Paulina
BPK (MAZ)
EVITA (26)
2018-11-10
22
2018-11-10
2018-11-11
7
2018-11-11
Banas Joanna
BLG Consulting
DOCHIRA (58)
2018-11-10
9
2018-11-10
34
Bejnar Kamila
AZS UWM Olsztyn
MARKIZA (52)
2018-11-10
18
2018-11-10
22
2018-11-11
23
2018-11-11
9
Belova Maria
Horsefarm39
HINDIRA (41)
2018-11-10
2018-11-10
22
2018-11-10
2018-11-10
2018-11-11
19
2018-11-11
2018-11-11
20
2018-11-10
14
2018-11-10
11
2018-11-11
14
2018-11-11
9
Bołądź Karolina
niezrzeszony
2018-11-10
9
2018-11-10
37
2018-11-11
13
2018-11-11
18
Czajkowska Paulina
Brak przynależności klubowej
ENAJ (35)
2018-11-10
12
2018-11-10
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2018-11-10
1
2018-11-10
2018-11-11
5
2018-11-11
2018-11-10
29
2018-11-10
2018-11-10
30
2018-11-11
16
2018-11-11
MAGNUS (34)
2018-11-10
9
2018-11-10
2018-11-11
2018-11-11
3
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
2018-11-10
5
2018-11-10
1
2018-11-10
7
2018-11-11
11
2018-11-11
1
2018-11-10
1
2018-11-10
1
2018-11-11
1
2018-11-11
1
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
2018-11-10
1
2018-11-10
1
2018-11-11
1
2018-11-11
1
2018-11-10
2018-11-10
14
2018-11-11
2018-11-11
1
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
VERONA (85)
2018-11-10
4
25,00
2018-11-10
22
2018-11-11
11
2018-11-11
20
2018-11-10
16
2018-11-10
9
2018-11-11
17
Dziarkowska Martyna
JKS u Robsonów
NAKON (11)
2018-11-10
2
2018-11-11
8
2018-11-11
Dzipanow Maja
LKJ w Gałkowie
2018-11-10
5
2018-11-10
7
2018-11-11
11
2018-11-11
17
Gębicki Piotr
KJ Bertyn Piastowo
CHRISTO (114)
2018-11-10
27
2018-11-10
35
Golubkeviciute Migle
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
CARALIS (67)
2018-11-10
3
30,00
2018-11-10
28
2018-11-11
26
2018-11-11
22
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2018-11-10
2
150,00
2018-11-10
11
2018-11-11
2
225
2018-11-11
7
2018-11-10
24
2018-11-10
6
2018-11-11
7
2018-11-11
15
2018-11-10
21
2018-11-10
7
2018-11-11
20
2018-11-11
4
100
EDENA (99)
2018-11-10
11
2018-11-10
42
2018-11-11
2
2018-11-11
29
Grygorowicz Nikola
Klub Jeździecki Kaczmarczyk
ARKONIA (64)
2018-11-10
8
2018-11-10
2018-11-10
46
2018-11-11
15
2018-11-11
Guślakow Małgorzata
KJ Kierzbuń
2018-11-10
40
2018-11-10
30
2018-11-11
22
2018-11-11
24
Hamera Helena
BPK (MAZ)
2018-11-10
2018-11-10
35
2018-11-10
33
2018-11-11
8
2018-11-11
14
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2018-11-10
12
2018-11-11
16
2018-11-11
2018-11-10
14
2018-11-10
12
2018-11-11
3
120
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
BALANS (24)
2018-11-10
32
2018-11-10
26
2018-11-11
26
2018-11-11
22
2018-11-10
1
800,00
2018-11-10
3
100,00
2018-11-11
5
80
2018-11-11
2
ASTERIX (120)
2018-11-10
25
2018-11-10
10
2018-11-11
7
2018-11-11
Jagoda Joanna
VitaSport Brachlewo
BOLOGNA (31)
2018-11-10
23
2018-11-11
12
2018-11-11
12
Kaczmarczyk Maciej
KJ Kaczmarczyk
FREJKA (118)
2018-11-10
1
70,00
2018-11-10
2
100,00
2018-11-11
1
110
2018-11-11
17
ARMAGEDON (119)
2018-11-10
23
2018-11-10
26
2018-11-11
33
2018-11-11
Kasza Natalia
KJ Bertyn Piastowo
ARIETA (105)
2018-11-10
26
2018-11-10
36
Kazaniecka Izabela
JKS U Robsonów
2018-11-10
23
2018-11-10
2018-11-11
14
2018-11-11
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
2018-11-10
25
2018-11-11
9
2018-11-11
13
2018-11-10
2018-11-10
12
2018-11-10
23
2018-11-11
19
2018-11-11
25
Korpal Nikola
JKS u Robsonów
2018-11-10
19
2018-11-10
2018-11-11
12
2018-11-11
Kozań Malwina
bpk
KAMELOT (115)
2018-11-10
3
50,00
2018-11-10
3
75,00
Kozińska Barbara
BPK (MAZ)
THIMOTE (28)
2018-11-10
8
2018-11-10
19
2018-11-11
24
2018-11-11
28
Kozioł Martyna
KS AZS UWM Olsztyn
2018-11-10
2018-11-10
11
2018-11-10
31
2018-11-11
18
2018-11-11
15
Kozioł Patrycja
KS AZS UWM Olsztyn
2018-11-10
2018-11-10
12
2018-11-10
15
2018-11-11
10
2018-11-11
16
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
LE SOLEI (104)
2018-11-10
21
2018-11-10
11
2018-11-11
28
2018-11-11
10
Krajnik Marta
Leśne Zacisze Tynwałd
2018-11-10
16
2018-11-10
Kramarczyk Anna
-
PIĘKNA (40)
2018-11-10
1
2018-11-10
24
2018-11-11
1
2018-11-11
18
Lisińska Milena
JKS Rywal Grudziądz
2018-11-11
23
2018-11-11
21
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
KORUND (98)
2018-11-10
2018-11-10
6
2018-11-10
13
2018-11-11
2018-11-11
9
Mackiewicz Dominika
Bertyn
APLICA (82)
2018-11-10
27
2018-11-10
2018-11-11
7
2018-11-11
Mackiewicz Marcin
JKS u Robsonów
2018-11-10
18
2018-11-10
47
2018-11-10
Majewska Jagoda
Leśne Zacisze Tynwałd
2018-11-10
41
2018-11-10
38
Maksymiuk Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
NORITO (73)
2018-11-10
28
2018-11-10
25
Maliszewska Katarzyna
Bertyn
GOLDI (81)
2018-11-10
2018-11-10
6
2018-11-11
1
2018-11-11
1
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2018-11-10
5
25,00
2018-11-10
13
2018-11-11
21
2018-11-11
10
Masialskait? Emilija
Kauno jojimo ir dziudo sporto mokykla
2018-11-10
26
2018-11-10
19
2018-11-11
2
150
2018-11-11
10
Michalak Monika
Bpk
2018-11-10
14
2018-11-10
17
2018-11-11
15
2018-11-11
11
Mikołajczyk Hanna
Polish Pony Club
PRINCESSA (112)
2018-11-11
1
2018-11-11
1
2018-11-11
11
2018-11-11
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
ANDER (76)
2018-11-11
1
2018-11-11
10
2018-11-11
1
Nafalski Maciej
brak przynależności klubowej
2018-11-10
25
2018-11-10
Nojak Natalia
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (72)
2018-11-10
16
Olejnik Karolina
bez przynależności
2018-11-11
13
2018-11-11
Ostrowska Julia
JKS u Robsonów
2018-11-10
21
2018-11-11
16
NAKON (39)
2018-11-10
1
2018-11-11
1
Palmowska Natalia
Lotar Biskupiec
2018-11-10
7
2018-11-10
45
2018-11-10
2018-11-11
27
2018-11-11
2018-11-10
8
2018-11-10
2
2018-11-11
2
300
2018-11-11
1
800
Parda Julia
Polish Pony Club
2018-11-11
1
2018-11-11
1
2018-11-11
11
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
2018-11-10
1
300,00
2018-11-10
2
200,00
2018-11-11
1
400
2018-11-11
1
600
2018-11-10
5
15,00
2018-11-10
2018-11-11
6
2018-11-11
CRISTAL (95)
2018-11-10
15
2018-11-10
34
2018-11-11
4
35
2018-11-11
6
CORSIMO (96)
2018-11-10
20
2018-11-10
5
40,00
2018-11-11
9
2018-11-11
5
50
2018-11-10
9
2018-11-10
8
2018-11-11
4
80
2018-11-11
3
150
LORDI (113)
2018-11-10
10
2018-11-10
2018-11-11
12
2018-11-11
Pawlik Agnieszka
Sopocki Klub Jeździecki
2018-11-10
2018-11-10
24
2018-11-11
19
2018-11-11
32
Pesta Paulina
A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
WIGOR (62)
2018-11-10
20
2018-11-10
16
Piechota Daniel Andrzej
SKJ ,,REVEL
2018-11-10
18
2018-11-10
29
2018-11-11
25
2018-11-11
24
GALENA (43)
2018-11-10
44
2018-11-10
43
2018-11-11
30
2018-11-11
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ ,,REVEL
2018-11-10
20
2018-11-10
2018-11-11
34
2018-11-11
30
Pietrzak Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
GOPLANA (78)
2018-11-10
2
50,00
2018-11-10
21
2018-11-11
2
75
2018-11-11
1
300
2018-11-10
6
2018-11-10
18
2018-11-11
8
2018-11-11
13
2018-11-10
1
200,00
2018-11-10
4
50,00
Piotrkowicz Aleksandra
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-11-10
17
2018-11-10
32
2018-11-10
2018-11-11
10
2018-11-11
31
Polakowska Wiktoria
Jks u Robsonów
2018-11-10
20
2018-11-11
17
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
2018-11-10
1
2018-11-10
9
Przybylska Nikola
-
2018-11-10
15
2018-11-10
Rocka Ewelina
WKJ Lublin
2018-11-10
2018-11-10
17
2018-11-11
27
2018-11-11
6
Rogulska Antonina
JKS u Robsonów
GALEA (91)
2018-11-10
13
2018-11-10
2018-11-11
6
2018-11-11
Różycka Gabriela
St. KJ Olimpia Warszawa
A-CONI (12)
2018-11-10
17
2018-11-10
13
2018-11-11
5
20
2018-11-11
31
Šipaila Nerijus
NSO Sport Horses
ELTINA (106)
2018-11-10
39
2018-11-10
38
2018-11-11
14
2018-11-10
19
2018-11-10
10
2018-11-11
29
2018-11-11
21
CEDRICK (108)
2018-11-10
39
2018-11-10
27
2018-11-11
23
CON X (109)
2018-11-10
5
30,00
2018-11-10
1
400,00
2018-11-11
6
CASCAYA N (110)
2018-11-10
7
2018-11-10
6
2018-11-11
8
CANDIDUS (111)
2018-11-10
4
30,00
2018-11-11
3
75
Siwicka Anna
BPK
NESTOR (30)
2018-11-10
7
2018-11-10
1
2018-11-11
1
2018-11-11
1
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
ELMO EZ (29)
2018-11-10
7
2018-11-10
28
2018-11-11
4
45
2018-11-11
8
Świerczyńska Martyna
HIPPIKA TOMASZKOWO
2018-11-10
33
2018-11-10
2018-11-11
25
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
2018-11-11
1
2018-11-11
1
Tuwalska Edyta
KJ Szumawa Bobrowiec
GALEON (16)
2018-11-10
8
2018-11-10
15
2018-11-11
18
2018-11-11
11
Viskantaite Ieva
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2018-11-10
4
2018-11-10
6
2018-11-11
3
2018-11-11
3
45
Wiśniewski Piotr
Bez przynależności
HUBA (103)
2018-11-10
31
2018-11-10
2018-11-11
32
2018-11-11
Yarmolyuk Anastasiia
JKS U Robsonów
COMMAND (74)
2018-11-10
10
2018-11-10
4
60,00
2018-11-11
11
KABULAS (75)
2018-11-10
2018-11-11
4
Zalewska Magdalena
JKS u Robsonów
2018-11-10
10
2018-11-10
37
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
2018-11-10
3
BLASZKA (72)
2018-11-10
36
Zujute Beatrice
Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
LENINAS (66)
2018-11-10
27
2018-11-10
24
2018-11-11
5
40
2018-11-11
19

Number of Riders: 76

Number of Horses: 107

The sum of prizes: 6 600.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl