Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

I Eliminacje VIII Halowego Pucharu Warmii i Mazur
Dąbrówka Mała, 6-7 października 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:38:42
2018-10-04 20:33:37
Jakub Mroczek ANDER
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:38:54
2018-10-04 20:28:23
Julia Parda FIONA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:39:07
2018-10-04 20:27:46
Julia Parda ELZA - JUULTJE
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:39:20
2018-10-04 20:24:18
Lena Banasiuk ALLEGRIA-LOTTI
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:39:37
2018-10-04 19:23:34
Małgorzata Warecha NOWELIA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:39:53
2018-10-04 19:22:46
Małgorzata Warecha CYGAN
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:40:07
2018-10-04 19:04:49
Anna Rębisz ŁYŻWIARZ
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:40:20
2018-10-04 18:57:39
Anna Rębisz DON
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:40:31
2018-10-04 18:41:38
Martyna Dziarkowska ARAMIS
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:40:44
2018-10-04 17:54:25
Magdalena Karpowicz LAOS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:56:04
2018-10-03 21:11:44
Natalia Palmowska JARRANT WB
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:45:20
2018-10-03 20:41:24
Remigiusz Wojciechowski PRADO
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:27:01
2018-10-03 20:35:35
Remigiusz Wojciechowski PONTEVEDRA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:56:34
2018-10-03 16:19:30
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:55:55
2018-10-03 10:45:33
Katarzyna Kukowska KENIA CARCASES
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:56:53
2018-10-03 09:35:40
Magdalena Bąk HERO
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:57:04
2018-10-03 07:30:42
Wiktoria Żukowska CATHLEEN
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:46:11
2018-10-02 22:13:06
Małgorzata Łastówka RALPH LAUREN
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:40:58
2018-10-02 22:11:44
Monika Bak-Grochala HUNTER
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:46:42
2018-10-02 20:30:35
Anna Łyczak TALIA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:46:52
2018-10-02 20:24:14
Zofia Bajer TYGRYS
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:47:04
2018-10-02 19:57:12
Józef Orzechowski ALCAPONE
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 15:24:31
2018-10-02 15:14:31
Julia Marchlińska DRUMLA
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 15:24:43
2018-10-02 14:44:41
Nikola Grygorowicz ARKONIA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 15:24:55
2018-10-02 11:31:54
Michalina Ujazdowska KORTINA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 10:34:37
2018-10-02 10:26:53
Wiktor Kajetan Piechota SORELLA SOYMAX
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 10:34:50
2018-10-02 10:25:59
Daniel Andrzej Piechota CESARZ SOYMAX
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 10:35:07
2018-10-02 09:27:34
Jacek Zagor VAIKA DE DIAMANT
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 10:35:33
2018-10-02 09:26:52
Jacek Zagor LORANO
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 10:35:43
2018-10-02 09:26:09
Jacek Zagor JEZIORNA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 10:35:54
2018-10-02 09:25:35
Jacek Zagor CONCORD DE COEUR
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 10:36:04
2018-10-02 08:57:07
Marcin Mackiewicz I-AFRYKA
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 10:36:16
2018-10-02 08:33:59
Małgorzata Guślakow BENEDETTO
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 07:48:07
2018-10-02 07:14:17
Nikola Korpal SALWADOR
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:41:09
2018-10-01 21:44:15
Katarzyna Miszczuk KARMELOWA DAMA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:59:31
2018-10-01 20:54:48
Wiktoria Waszczak IRGIZ
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:00:07
2018-10-01 20:47:13
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:59:34
2018-10-01 20:06:32
Wiktoria Polakowska CATHLEEN
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:00:03
2018-10-01 20:05:36
Anna Stasiewicz SAN WITO
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:59:56
2018-10-01 20:04:39
Izabela Kazaniecka NOTARIS II
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:59:43
2018-10-01 19:59:19
Julia Ostrowska GAIRANAS
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:59:19
2018-10-01 19:19:02
Paulina Kozłowska LE SOLEY
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:59:16
2018-10-01 18:56:52
Patrycja Kozioł SARAGOSSA ZK
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:58:45
2018-10-01 18:53:09
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:58:33
2018-10-01 18:38:13
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:58:25
2018-10-01 18:36:13
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:58:15
2018-10-01 18:34:15
Kaja Pietrzak CHEYENNE
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:58:06
2018-10-01 14:55:45
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:58:00
2018-10-01 13:46:23
Dawid Czarnecki VAN PERSIE DH Z
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:57:56
2018-10-01 13:45:41
Dawid Czarnecki CORLEONE
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:57:54
2018-10-01 13:45:04
Dawid Czarnecki CHACCO ONE
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:57:51
2018-10-01 13:44:28
Dawid Czarnecki CASSINA ROYALE
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:57:30
2018-10-01 13:43:59
Dawid Czarnecki BERETTA
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:57:26
2018-10-01 13:43:19
Dawid Czarnecki CORBELLA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:57:23
2018-10-01 13:42:36
Dawid Czarnecki BELLISIMA
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:57:21
2018-10-01 12:37:06
Hania Załęska BLASZKA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:57:17
2018-10-01 12:36:39
Kasia Maksymiuk BLASZKA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 08:42:45
2018-10-01 08:16:33
Martyna Świerczyńska RABIOSA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 08:42:56
2018-10-01 08:16:27
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 08:43:05
2018-10-01 08:16:07
Martyna Świerczyńska EINSTEIN
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 08:43:16
2018-10-01 08:15:47
Jesika Neukirch FULEDA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 08:43:25
2018-10-01 08:15:31
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 08:43:36
2018-10-01 08:14:31
Monika Pasik LORDI
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 08:43:44
2018-10-01 08:12:50
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 07:55:07
2018-10-01 07:35:33
Milena Lisińska KALIFORNIA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:45:52
2018-09-30 20:57:47
Konstancja Płoskonka PRINCE
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 18:52:53
2018-09-30 18:02:53
Dominika Mackiewicz DALIA
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 18:52:41
2018-09-30 18:02:08
Katarzyna Maliszewska GROTESKA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 18:52:25
2018-09-30 16:02:09
Kornelia Kostrzewa OMENA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 18:52:07
2018-09-30 16:00:48
Kaja Milewska DRAGON
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 18:51:54
2018-09-30 12:16:38
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 18:51:39
2018-09-29 14:54:51
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 18:51:24
2018-09-29 13:58:35
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 18:51:07
2018-09-29 10:18:32
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 18:50:50
2018-09-28 18:42:25
Adam Laszecki L CALVADOS SON
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 07:42:10
2018-09-28 07:26:43
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 07:42:19
2018-09-27 20:42:39
Dominika Szablewska DUMNA CLEAR
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 07:42:51
2018-09-27 20:00:52
Patrycja Grochowska POLIDION
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 07:43:02
2018-09-27 19:50:32
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 07:43:11
2018-09-27 19:50:00
Anna Kopcych CON AMORE
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 07:43:21
2018-09-27 19:49:26
Karolina Olejnik WINNER AZ II
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:07:56
2018-09-27 19:31:57
Karina Falkowska CHELSEA BLUE
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:08:07
2018-09-27 19:31:14
Karina Falkowska CORNETTA II
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:39:18
2018-09-26 09:00:17
Dominika Hestkowska WHO KNOWS
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:39:38
2018-09-26 08:59:58
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:39:55
2018-09-26 08:58:28
Agnieszka Cichanowicz BALANS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:14:38
2018-09-24 16:47:31
Piotr Koper HULTAJ
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:14:49
2018-09-24 13:06:24
Karolina Bołądź QUEL COEUR
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 07:39:30
2018-09-16 22:43:17
Zuzanna Twardowska J-LAWINA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 07:39:37
2018-09-16 22:34:56
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 07:39:47
2018-09-16 22:34:09
Zuzanna Twardowska DRAPACZ
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bąk Magdalena Janczary
2001 (J.)
Brak
2. Bak-Grochala Monika KJ Stado Kętrzyn
S
BRAK
3. Banasiuk Lena Polish Pony Club
2008 (Mł.)
brak
4. Bołądź Karolina niezrzeszony
S
O046835
5. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
6. Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
S
O003411
7. Dziarkowska Martyna JKS u Robsonów
2002 (J.)
O047692
8. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
11111
9. Falkowska Karina bpk
S
O008230
10. Grochowska Patrycja KJ Pałac Pacółtowo
S
O035114
11. Grygorowicz Nikola Klub Jeździecki Kaczmarczyk
2003 (JM.)
Brak
12. Guślakow Małgorzata KJ Kierzbuń
S
O011376
13. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
14. Karpowicz Magdalena JKS U Robsonów
S
LZPZJ/847/15
15. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (J.)
O045047
16. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
17. Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
O027125
18. Korpal Nikola JKS u Robsonów
2003 (JM.)
26025/16
19. Kostrzewa Kornelia Stajnia u Tarnowskich
2003 (JM.)
-
20. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O044014
21. Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O044015
22. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
23. Kramarczyk Anna -
1998 (MJ.)
O049338
24. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (JM.)
O038594
25. Laszecki Adam Baskil Rzeczna
S
O050094
26. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
27. Lyskovka Valery Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
S
28. Łastówka Małgorzata Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
S
O033689
29. Łyczak Anna JKS Kierzbuń
2003 (JM.)
brak
30. Mackiewicz Dominika Bertyn
1999 (MJ.)
O048185
31. Mackiewicz Marcin JKS u Robsonów
S
O026937
32. Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043964
33. Maliszewska Katarzyna Bertyn
2006 (JM.)
brak
34. Michalak Monika Bpk
2001 (J.)
O036263
35. Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
S
O023893
36. Milewska Kaja JKS u Robsonów
2004 (JM.)
0042274
37. Miszczuk Katarzyna Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
1997 (MJ.)
O026332
38. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2009 (Mł.)
O052047
39. Musiał Robert KJ Stado Kętrzyn
S
O039856
40. Neukirch Jesika Stajnia Koniuszewo
2007 (Mł.)
Brak
41. Orzechowski Józef Działdowskie Towarzystwo Jeżdzieckie
S
O014480
42. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
Numer PZJ - O045677
43. Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
S
O013754
44. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (Mł.)
O038604
45. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
46. Piechota Daniel Andrzej SKJ ,,REVEL
S
O003376
47. Piechota Wiktor Kajetan SKJ ,,REVEL
2007 (Mł.)
O038528
48. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
49. Płoskonka Konstancja bpk
2006 (JM.)
O048492
50. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (JM.)
Brak
51. Rębisz Anna LKJ Gałkowo
S
O003598
52. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
53. Stasiewicz Anna JKS U Robsonów
2004 (JM.)
O046559
54. Świerczyńska Martyna HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O020360
55. Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O034005
56. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O037496
57. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
58. Ujazdowska Michalina KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
S
O038535
59. Warecha Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O007552
60. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (J.)
O035152
61. Wojciechowski Remigiusz niezrzeszony
S
O032564
62. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
63. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043967
64. Żukowska Wiktoria JKS ,,u Robsonów
2004 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

82

ALCAPONE WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Aida / Correro
O: Józef Orzechowski
B: Ewa Hauer
K017606 616007600369909
2.

96

ALLEGRIA-LOTTI Kuc Walijski POL 2008 Klacz siwa/kuc:115cm F: Carmana's Neptun
M: Nn
O: Jerzy Mićko
B: Nn
Brak
3.

101

AMBRA Bayer Ger 2013 Klacz gn F: Action-Breaker
M: Calla/Caretello B
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
4.

99

ANDER Kuc Walijski POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Anapon Raska
O: Jerzy Mićko
B: Agata Adrjanowska
K024821
5.

91

ARAMIS Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Kleon
M: Alaska
O: Robert Hestkowski
B: brak
brak 616007600075905
6.

80

ARKONIA WLKP POL 2008 Klacz gniada/178cm F: Czarczaf
M: Ala Flavia
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: Sławomir Kaczmarczyk
brak
7.

22

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
O: Robert Hestkowski
B: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
K024558 616007600162613
8.

33

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Bryza
O: Piotr Kozioł
B: Zbigniew Kruk
K023106 616 009 59 0204911
9.

51

BELLISIMA SP POL 2012 Klacz gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: B Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
O:
B:
K023669 616009510342512
10.

71

BENEDETTO KUC POL 2006 Wałach F: Hingis
M: Belinda
O: Ingrid Lehmann
B: Ingrid Lehmann
K013531
11.

53

BERETTA HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cheetano / Coriano M
M: Hagitta / Leonid / Landgraf I
O:
B: Peters Timm
K020111 DE421000170409
12.

104

Bernestina baw 2006 k gn F: Baloubino B/Baloubet du Rouet
M: Cosa B/Cosinus B
O:
B:
KO17177
13.

50

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
14.

54

CASSINA ROYALE HOL GER 2010 Klacz kasztanowata F: Claudio / Carthago
M: Toskania IV / Cassini I
O:
B: Peters Timm
K021157 DE421000138510
15.

14

CATHLEEN Oldenburska POL 2002 Klacz gniada F: Casius Clay
M: Tin Rocca
O: brak
B: brak
brak
16.

66

CATHLEEN OLD GER 2002 Klacz gniada F: Cassius Clay
M: Tin Rocca
O: Jks u Robsonów
B: Brak
Brak
17.

77

CESARZ SOYMAX SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Life and Liberty
M: Cesarka
O: Daniel Andrzej Piechota
B: SK Rzeczna
K021645 616007600073009
18.

7

CHELSEA BLUE BAW GER 2009 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Funny Girl /
O: Karina Falkowska
B:
brak
19.

59

CHEYENNE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Etos
M: Cegura
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Mićko Jerzy
K025055 616009600047411
20.

23

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B:
K011498 528003000704635
21.

107

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana du Pas / Quick Star
O: Maciej Pietras
B: Semilly
K022968 25000112273645F
22.

27

CON AMORE Oldenburg POL 2006 Wałach gniada F: Cartoon
M: Centina z
O: Anna kopcych
B: Kostrzewa
DE418180020305
23.

73

CONCORD DE COEUR HOL GER 2011 Wałach siwa F: Coupe de Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Clarimo
O: Renata Wójcik
B:
K020781 DE421000001511
24.

52

CORBELLA Westfalski POL 2013 Klacz gniada F: Cordess/Clinton
M: Fariana de Laubry/Chin Chin
O: ———————
B: ——————-
—————
25.

56

CORLEONE HOL GER 2010 Wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Winona I / For Pleasure
O:
B: Peters Timm
K018371 DE421000138610
26.

6

CORNETTA II WESTF GER 2014 Klacz siwa F: Cristallo II / Cornet Obolensky
M: Landia / Lancer III
O: Karina Falkowska
B: Robert i Agnieszka Michalak, Gut Neuenhof
brak
27.

43

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
28.

88

CRISTAL HAN GER 2013 Wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kappe
K023990 DE431310558813
29.

31

CRONOS HOL GER 2009 Wałach gniada/172 F: Contact Me / Carthago
M: Scandies Rose / Colman
O: Tomasz Piotrowicz
B: Kai Gerken
K015241 DE421000361709
30.

94

CYGAN --- POL 2010 Wałach kara/164 F: ---
M: ---
O: Małgorzata Warecha
B: ....
brak
31.

106

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 /
M: osia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
32.

40

DALIA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Kortes
M: Depotka
O: Małgorzata Maliszewska
B: Małgorzata Maliszewska
brak 616009600162311 brak
33.

105

DJ F:
M:
O:
B:
34.

92

DON SP POL 2011 Wałach gniada F: Dan/
M: Dosia/
O: Anna Rębisz
B: Monika Pasik
K019185 616009600195711
35.

45

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
36.

103

Donald F:
M:
O:
B:
37.

37

DRAGON Wielkopolska Poch.trakeńskiego POL 2003 Wałach gniada F: Ignam
M: Darling
O: Joanna Bembenek
B: brak danych
K013529
38.

2

DRAPACZ SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Draska /
O: Zuzanna Twardowska
B: Honorata Furkacz
K022064
39.

30

DUMNA CLEAR Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/163cm F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Duma
O: Robert Szablewski
B: Ewa Hauer
K022626
40.

47

EINSTEIN SP POL 2013 Wałach kara F: Ulisses
M: Esmeralda
O: Martyna Świerczyńska
B: Droński Zygmunt
K024179
41.

97

ELZA - JUULTJE KUC AFG 2012 Klacz kara/kuc:131cm F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: Holandia
K023955
42.

98

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148cm F: Pietrek
M: Fela
O: Julia Parda
B: SK Plękity
K023954
43.

46

FULEDA Wielkopolska POL 03.04.2005 Klacz gniada/165 F: Lasko
M: Frabosa
O: Izabela Szymczak
B: Stadnina koni Pepowo
Brak Pol007610140305
44.

1

GAIRANAS Koń Trakeński POL 2005 Wałach gniada F: Charitonas
M: Goda
O: JKS u Robsonów
B: JKS u Robsonów
brak
45.

102

Galopada F:
M:
O:
B:
46.

60

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
47.

3

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
48.

39

GROTESKA BRAK POL 2002 Klacz siwa/mk: F: sudan
M: Gracja
O: Wiesław Marzjan
B: brak
brak
49.

100

Gullit H F:
M:
O:
B:
50.

15

HERO Konik Polski POL 2013 Wałach inna/kuc: F: Tajar
M: Heidi
O: Ewa Bąk
B: Sulikowska Danuta
Brak
51.

113

Horyłka F:
M:
O:
B:
52.

19

HULTAJ SP POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Herubinek /
M: Hattona / Etat
O: Piotr Koper
B: Andrzej Ciesielski
K016347 POL009600084904
53.

13

HUNTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Robert Musiał
B: NN
BRAK
54.

72

I-AFRYKA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Inblanco /
M: Akcyza / Lukier
O: Marcin Mackiewicz
B: Justyna Tuptyńska
K022233 616007520145310
55.

65

IRGIZ SP POL 2008 Ogier gniada F: Indoctro
M: Irosa
O: W.Fabisiewicz
B: Eco-abi
Brak
56.

4

J-LAWINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: J-Ligia / Lagrain
O: Anna Twardowska
B:
K013730 616009610190607
57.

89

JARRANT WB KWPN POL 2014 Ogier kara/175 F: WARRANT
M: WERENIKI-W
O: NATALIA PALMOWSKA
B: HUBERT KIERZNOWSKI
528003201402216 528003201402216
58.

74

JEZIORNA SO POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Jemioła / Marino
O: PUH Hetman Janusz Branicki
B: Karolina Ferenstein
K013998 616009600370909
59.

42

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris / Stalypso / Stakkato
M: Kora / Ambasador / Piołun
O: Milena Lisińska
B: Milena Lisińska
K022665 616009520095512
60.

12

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
61.

86

KENIA CARCASES WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Denetor
M: Kenija
O: Aleksandra Pawłowicz
B: Marek Romanowski
K019633
62.

79

KORTINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Niels / Los Angels
M: Kora / Ambasador
O: Michalina Ujazdowska
B: Karol Małkiewicz
K022571 616009520128210
63.

32

L CALVADOS SON SP POL 2013 Ogier gniada F: Calvados
M: Lady Jump I
O: Adam Laszecki
B: Jerzy Rogala
K023233
64.

90

LAOS Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Ajbek
M: Lusaka
O: Natalia Jackowska
B: Marek Przeczewski
K000610
65.

64

LE SOLEY SP POL 2012 Wałach gniada F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
brak
66.

28

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
67.

75

LORANO SP POL 2012 Wałach siwa F: Bishof L
M: Luana/ Last Liberty
O: Karina Fałkowska
B: Ewa Prus
K026322
68.

44

LORDI HAN GER 2014 Wałach gniada F: Lord Pizarro /
M: Dior / Diarado
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kapp
K026047 DE431310232914
69.

61

LUISIANA XX POL 2007 Klacz gniada F: ALYWAR
M: LOLITA
O: PRZEDPEŁSKI
B: PRZEDPEŁSKI
K013721 POL007000000524
70.

93

ŁYŻWIARZ SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Star
M: Ładna
O: Dariusz Lewko
B: -
Brak
71.

110

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada F: Mango/Moskit
M: Magia
O: JKS u Robsonów
B: Brak
K024412
72.

48

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K023538 POL732010064713
73.

112

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
74.

111

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
75.

67

NOTARIS II Wlkp/trak POL 2013 Wałach kara/165 F: Agar
M: Nostalgia
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024492
76.

95

NOWELIA Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Barasz
M: Nagwiazdka
O: Małgorzata Warecha
B: SK Rzeczna
K026158
77.

38

OMENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz siwa F: Calderon
M: Obligacja
O: Grzegorz Świat
B: Henryk Malinowski
K013242 POL009610144207
78.

69

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos /
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
79.

36

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
O: Anna Kramarczyk
B: Stadnina Koni Liski
K025562
80.

29

POLIDION WLKP POL 2008 Wałach gniada/165 F: Dionizos /
M: Polinezja / Polinezja
O: Patrycja Grochowska
B: Remigiusz Wojciechowski
K025871 POL0076001789
81.

16

PONTEVEDRA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gluosnis
M: Polinezja
O: Cezary Wojciechowski
B: Remigiusz Wojciechowski
K025826
82.

17

PRADO Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Denetor
M: Polina
O: Cezary Wojciechowski
B: Remigiusz Wojciechowski
616007600235111
83.

41

PRINCE TS POL 1998 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alicja Jankowska
B:
K023993 616999600092298
84.

18

QUEL COEUR OLD POL 2007 Wałach gniada F: Quintender
M: Lollypop
O: Karolina Bołądź
B: Martin Glosemeyer
K018260
85.

49

RABIOSA SP POL 2011 Klacz siwa F: Otil
M: Ready to win
O: Damian Szempliński
B: Wiesław Ruskowski
K023588
86.

85

RALPH LAUREN Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Riposta / Spartakus
O: Łastówka Małgorzata
B: Marczak Przemysław
K017958
87.

34

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
O: Andrzej Michalak
B: Skorupa Janusz
K018670
88.

70

SALWADOR TRAK. POL 2013 Wałach gniada F: Agar
M: Sanna
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024491
89.

68

SAN WITO Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Wareg
M: Santa Barbara
O: Robert Hestkowski
B: SK Ochaby
K013278 POL009540092507
90.

63

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Sarasota
O: Kozioł Piotr
B: Kruk Zbigniew
K020397 616 009 59 02 05811
91.

78

SORELLA SOYMAX SP POL 2009 Klacz gniada F: Rammstein
M: Solina
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Czajka Janusz
K023992
92.

84

TALIA X POL 2010 Klacz gniada F: x
M: x
O: x
B: x
x
93.

57

VAN PERSIE DH Z ZANG BEL 2010 Wałach gniada/168 F: Va-Vitte / Heartbreaker
M: Annabell V. D. Rampaarden
O: Ryszard Osowski
B:
K022055
94.

24

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: brak
K019354 DE431312320908
Rider Club
Competition
Prize
Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
25
SUM:
25.00
Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
30
200
300
225
SUM:
755.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
40
SUM:
40.00
Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
75
SUM:
75.00
Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
15
SUM:
15.00
Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
25
35
40
SUM:
100.00
Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
50
45
SUM:
95.00
Lyskovka Valery Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
300
100
SUM:
400.00
Milewska Kaja JKS u Robsonów
30
30
SUM:
60.00
Miszczuk Katarzyna Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
200
SUM:
200.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
150
400
400
150
50
50
20
150
SUM:
1370.00
Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
50
70
75
60
SUM:
255.00
Rębisz Anna LKJ Gałkowo
100
SUM:
100.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
600
80
SUM:
680.00
Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
75
SUM:
75.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
110
300
120
45
100
80
SUM:
755.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Magdalena
Janczary
HERO (15)
2018-10-07
8
2018-10-07
7
Bak-Grochala Monika
KJ Stado Kętrzyn
HUNTER (13)
2018-10-06
Banasiuk Lena
Polish Pony Club
2018-10-06
4
2018-10-06
2018-10-07
9
2018-10-07
10
Bołądź Karolina
niezrzeszony
2018-10-06
9
2018-10-06
17
2018-10-07
32
2018-10-07
9
Cichanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
BALANS (22)
2018-10-06
9
2018-10-06
15
2018-10-07
16
2018-10-07
15
DJ (105)
2018-10-06
4
25
2018-10-07
24
Czarnecki Dawid
Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
2018-10-06
5
30
2018-10-07
8
2018-10-06
23
2018-10-06
2018-10-07
27
2018-10-07
BERETTA (53)
2018-10-06
2
200
2018-10-07
2
300
2018-10-06
2018-10-07
9
2018-10-06
11
2018-10-07
2
225
2018-10-06
13
2018-10-07
Dziarkowska Martyna
JKS u Robsonów
ARAMIS (91)
2018-10-06
16
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Dzipanow Maja
LKJ w Gałkowie
2018-10-06
26
2018-10-06
3
2018-10-06
2018-10-07
12
2018-10-07
18
2018-10-07
Falkowska Karina
bpk
2018-10-06
7
2018-10-06
2018-10-07
19
2018-10-07
2018-10-06
17
2018-10-06
Grochowska Patrycja
KJ Pałac Pacółtowo
2018-10-06
4
2018-10-06
35
2018-10-07
20
2018-10-07
34
Grygorowicz Nikola
Klub Jeździecki Kaczmarczyk
ARKONIA (80)
2018-10-06
2018-10-06
10
2018-10-07
38
2018-10-07
5
2018-10-07
Guślakow Małgorzata
KJ Kierzbuń
2018-10-06
30
2018-10-06
2018-10-07
33
2018-10-07
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2018-10-06
8
2018-10-06
8
2018-10-07
8
2018-10-07
10
2018-10-06
6
2018-10-06
5
40
2018-10-07
6
Karpowicz Magdalena
JKS U Robsonów
LAOS (90)
2018-10-06
20
2018-10-06
2018-10-06
32
Kazaniecka Izabela
JKS U Robsonów
2018-10-06
19
2018-10-07
15
2018-10-07
2018-10-06
2018-10-07
1
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
2018-10-06
34
2018-10-07
10
2018-10-07
17
2018-10-06
2018-10-06
15
2018-10-06
17
2018-10-07
3
75
2018-10-07
16
Koper Piotr
LKS Nadwislanin Kwidzyn
HULTAJ (19)
2018-10-06
27
2018-10-07
25
2018-10-06
Korpal Nikola
JKS u Robsonów
2018-10-06
2
2018-10-07
3
Kostrzewa Kornelia
Stajnia u Tarnowskich
OMENA (38)
2018-10-06
8
2018-10-06
Kozioł Martyna
KS AZS UWM Olsztyn
2018-10-06
5
15
2018-10-06
2018-10-07
19
Kozioł Patrycja
KS AZS UWM Olsztyn
2018-10-06
19
2018-10-06
2018-10-07
30
2018-10-07
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
2018-10-06
8
2018-10-06
5
25
2018-10-07
4
35
2018-10-07
5
40
Kramarczyk Anna
-
PIĘKNA (36)
2018-10-06
3
2018-10-06
9
2018-10-07
1
2018-10-07
11
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
2018-10-06
15
2018-10-06
3
50
2018-10-07
3
45
2018-10-07
14
Laszecki Adam
Baskil Rzeczna
2018-10-06
12
2018-10-06
2018-10-07
20
Lisińska Milena
JKS Rywal Grudziądz
2018-10-06
7
2018-10-06
16
Lyskovka Valery
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
AMBRA (101)
2018-10-06
14
2018-10-07
9
Galopada (102)
2018-10-06
28
2018-10-06
25
2018-10-07
12
2018-10-07
7
Donald (103)
2018-10-06
7
2018-10-07
2018-10-06
1
300
2018-10-07
4
100
Łastówka Małgorzata
Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
2018-10-06
13
2018-10-07
36
2018-10-07
10
2018-10-06
12
Łyczak Anna
JKS Kierzbuń
TALIA (84)
2018-10-07
2018-10-07
16
Horyłka (113)
2018-10-07
8
2018-10-07
Mackiewicz Dominika
Bertyn
DALIA (40)
2018-10-07
26
2018-10-07
Mackiewicz Marcin
JKS u Robsonów
2018-10-07
22
2018-10-07
37
2018-10-07
Maksymiuk Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (50)
2018-10-06
11
Maliszewska Katarzyna
Bertyn
2018-10-07
Michalak Monika
Bpk
2018-10-06
24
2018-10-06
Milewska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-10-07
7
Milewska Kaja
JKS u Robsonów
DRAGON (37)
2018-10-06
3
30
2018-10-06
4
30
Miszczuk Katarzyna
Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
2018-10-06
1
200
2018-10-06
19
2018-10-07
12
2018-10-07
11
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
ANDER (99)
2018-10-07
1
2018-10-07
7
Musiał Robert
KJ Stado Kętrzyn
HUNTER (13)
2018-10-06
21
2018-10-07
15
2018-10-07
13
Neukirch Jesika
Stajnia Koniuszewo
FULEDA (46)
2018-10-06
17
2018-10-06
2018-10-07
1
2018-10-07
17
Orzechowski Józef
Działdowskie Towarzystwo Jeżdzieckie
2018-10-06
15
2018-10-06
16
2018-10-07
9
2018-10-07
31
Ostrowska Julia
JKS u Robsonów
2018-10-06
1
2018-10-06
2018-10-07
1
2018-10-07
21
2018-10-06
Palmowska Natalia
Lotar Biskupiec
2018-10-06
18
2018-10-06
2018-10-07
13
2018-10-07
Parda Julia
Polish Pony Club
2018-10-06
1
2018-10-06
5
2018-10-07
1
2018-10-07
4
FIONA (98)
2018-10-06
14
2018-10-06
31
2018-10-07
28
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
CORSIMO (43)
2018-10-06
7
2018-10-06
9
LORDI (44)
2018-10-06
22
2018-10-06
2018-10-06
2
150
2018-10-06
1
400
2018-10-07
1
400
2018-10-07
3
150
CRISTAL (88)
2018-10-06
2
50
2018-10-06
6
2018-10-07
11
2018-10-07
5
50
DAAB STEP (106)
2018-10-07
5
20
2018-10-07
15
2018-10-07
2
150
2018-10-07
12
Piechota Daniel Andrzej
SKJ ,,REVEL
2018-10-06
18
2018-10-06
10
2018-10-07
21
2018-10-07
13
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ ,,REVEL
2018-10-07
1
2018-10-07
29
Pietrzak Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
2018-10-06
14
2018-10-06
4
50
2018-10-07
20
2018-10-07
7
GOPLANA (60)
2018-10-06
1
70
2018-10-06
13
2018-10-07
11
2018-10-07
22
2018-10-06
3
75
2018-10-06
4
60
Płoskonka Konstancja
bpk
PRINCE (41)
2018-10-06
37
2018-10-07
21
2018-10-06
2018-10-07
Polakowska Wiktoria
Jks u Robsonów
2018-10-06
11
2018-10-07
2
Rębisz Anna
LKJ Gałkowo
DON (92)
2018-10-06
2
100
2018-10-06
12
2018-10-06
10
2018-10-06
Rynkiewicz Martyna
LKJ w Gałkowie
NIRMETTE (111)
2018-10-07
1
600
NELA (112)
2018-10-07
4
80
Stasiewicz Anna
JKS U Robsonów
2018-10-06
13
2018-10-07
14
2018-10-06
Świerczyńska Martyna
HIPPIKA TOMASZKOWO
2018-10-06
33
2018-10-06
2018-10-07
23
2018-10-07
RABIOSA (49)
2018-10-06
29
2018-10-06
2018-10-07
16
Szablewska Dominika
KS AZS UWM Olsztyn
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
6
Szostek Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (31)
2018-10-06
18
2018-10-06
26
2018-10-07
2018-10-07
22
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-10-06
6
2018-10-06
38
2018-10-07
6
2018-10-07
8
2018-10-06
6
2018-10-06
2018-10-07
2
75
2018-10-06
22
2018-10-06
2018-10-07
6
Ujazdowska Michalina
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
KORTINA (79)
2018-10-06
2018-10-06
Warecha Małgorzata
Baskil Rzeczna
CYGAN (94)
2018-10-06
2018-10-06
25
2018-10-07
18
2018-10-07
17
2018-10-07
NOWELIA (95)
2018-10-06
1
2018-10-06
11
2018-10-07
10
2018-10-07
35
Waszczak Wiktoria
LKJ Gałkowo
IRGIZ (65)
2018-10-06
2018-10-06
23
2018-10-06
16
Wojciechowski Remigiusz
niezrzeszony
2018-10-06
36
2018-10-06
PRADO (17)
2018-10-06
20
2018-10-06
10
2018-10-07
13
2018-10-07
18
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-10-07
1
110
2018-10-06
19
2018-10-06
14
2018-10-07
19
2018-10-07
14
2018-10-06
21
2018-10-06
18
2018-10-07
1
300
2018-10-07
3
120
LORANO (75)
2018-10-06
24
2018-10-07
14
2018-10-07
4
45
Gullit H (100)
2018-10-06
3
100
2018-10-07
5
80
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (50)
2018-10-06
20
Żukowska Wiktoria
JKS ,,u Robsonów
2018-10-06
12
2018-10-07
23

Number of Riders: 64

Number of Horses: 94

The sum of prizes: 5 000.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl