Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Mistrzostwa Warmi i Maur
Dąbrówka Mała, 24-26-08-2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
124 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:36:29
2018-08-22 21:24:19
Paweł Wyszomirski PRESJA
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
123 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-23 08:37:16
2018-08-22 20:47:15
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
122 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:36:46
2018-08-22 20:06:01
Piotr Wiśniewski HUBA
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:37:28
2018-08-22 20:04:57
Anna Rębisz CHILLANDO BLUE
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:37:41
2018-08-22 19:49:16
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:37:53
2018-08-22 19:48:37
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:38:06
2018-08-22 18:38:36
Maja Prokopczuk ALMERA
  • 2x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 2x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 20/L/Finał MWiM Juniorów Młodszych
117 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:38:17
2018-08-22 13:37:01
Maria Sienkiewicz CZAKIN
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/L/Finał MWiM Juniorów Młodszych
116 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:38:29
2018-08-22 13:35:40
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/N1/Finał Jun.MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
115 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:38:41
2018-08-22 13:34:54
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:38:59
2018-08-22 13:30:31
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 16/C/II półfinał MWiM Seniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/C1/Finał Seniorów MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
113 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:39:12
2018-08-22 13:29:06
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/L/Finał MWiM Juniorów Młodszych
112 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:39:24
2018-08-22 13:09:26
Piotr Gębicki NATIONS CUP
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
111 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:39:37
2018-08-22 13:08:21
Piotr Gębicki CHRISTO
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 12:47:55
2018-08-22 12:46:04
Marcin Mackiewicz I-AFRYKA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 12:48:26
2018-08-22 11:10:24
Wiktoria Orzechowska ABSYNT
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:39:48
2018-08-22 10:17:40
Natalia Wiśniowska PROXIMUS
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 12:52:02
2018-08-22 10:16:57
Julia Dworczyk ROKI
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/L/Finał MWiM Juniorów Młodszych
106 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 12:52:38
2018-08-22 09:57:20
Karolina Moździara SAKE J
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/N1/Finał Jun.MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
105 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 12:53:18
2018-08-22 08:49:57
Maciej Słowikowski PIAWA
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
104 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 12:53:46
2018-08-22 08:19:38
Katarzyna Kukowska KENIA CARCASES
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 08:11:34
2018-08-21 21:44:06
Amelia Myśliwiec GRÄFIN GRANNUS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
102 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 08:12:40
2018-08-21 21:12:32
Julia Parda ELZA - JUULTJE
  • 2x 2/KUCE do 135/I pólfinał MWiM JM z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/KUCE do 135/II pólfinał MWiM JM z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 18/KUCE do 135/Finał MWiM JM kat KUCE
101 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 08:13:08
2018-08-21 20:58:00
Małgorzata Zdanowicz MAXIMA
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
100 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 08:10:26
2018-08-21 15:27:35
Krzysztof Żukowski MALACHIT
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
99 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 11:55:02
2018-08-21 11:38:21
Katarzyna Koroblewska WERBUNEK
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 16/C/II półfinał MWiM Seniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/C1/Finał Seniorów MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
98 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 11:55:17
2018-08-21 09:32:07
Daniel Andrzej Piechota CESARZ SOYMAX
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 11:55:32
2018-08-21 09:31:03
Wiktor Kajetan Piechota SORELLA SOYMAX
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 08:17:00
2018-08-20 20:00:00
Wiktoria Żukowska CATHLEEN
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
95 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 08:24:38
2018-08-20 17:37:41
Katarzyna Miszczuk KARMELOWA DAMA
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/N1/Finał Jun.MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
94 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 08:26:03
2018-08-20 16:36:44
Zofia Koczwara BEGONIA
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
93 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 08:26:24
2018-08-20 16:30:02
Kaja Górecka BEGONIA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 08:37:10
2018-08-20 16:28:47
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 08:27:17
2018-08-20 15:28:02
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x 3/KUCE od 136/I pólfinał MWiM JM z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/KUCE od 136/II pólfinał MWiM JM z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/KUCE od 136/Finał MWiM JM kat KUCE
90 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 08:28:27
2018-08-20 15:27:26
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 1x 2/KUCE do 135/I pólfinał MWiM JM z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/KUCE do 135/II pólfinał MWiM JM z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/KUCE do 135/Finał MWiM JM kat KUCE
89 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 08:32:02
2018-08-20 14:29:42
Julia Babiej DRIANA
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/L/Finał MWiM Juniorów Młodszych
88 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 08:32:28
2018-08-20 14:29:14
Julia Babiej DAGNY
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/L/Finał MWiM Juniorów Młodszych
87 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 08:35:43
2018-08-20 14:28:36
Maja Szyszko DIA
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/L/Finał MWiM Juniorów Młodszych
86 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:53:03
2018-08-20 12:51:10
Emilia Podgórniak OMENA
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
85 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:05:15
2018-08-20 11:51:13
Dainis Ozols PAMEL ADERSON
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
84 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:05:40
2018-08-20 11:50:41
Dainis Ozols ISIDOR
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:06:57
2018-08-20 11:50:00
Aija Grēna ALIBI
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
82 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 10:58:26
2018-08-20 10:55:45
Paulina Tomaszewska HENRIKAS
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 10:58:56
2018-08-20 10:55:24
Dominika Hestkowska WHO KNOWS
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
80 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 10:59:45
2018-08-20 10:54:46
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
79 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:01:07
2018-08-20 10:54:22
Agnieszka Cichanowicz BALANS
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
78 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:01:33
2018-08-20 08:33:07
Przemysław Kalicki FLIPJE
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 16/C/II półfinał MWiM Seniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/C1/Finał Seniorów MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:02:06
2018-08-20 08:32:40
Przemysław Kalicki CAILLOU TF
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 16/C/II półfinał MWiM Seniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/C1/Finał Seniorów MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 08:23:01
2018-08-19 23:45:22
Karolina Bołądź QUEL COEUR
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 08:23:57
2018-08-19 23:39:31
Małgorzata Warecha NOWELIA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 08:24:46
2018-08-19 23:37:43
Małgorzata Warecha CYGAN
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 08:25:29
2018-08-19 22:08:24
Aleksandra Milewska MADAME TUSSAUDS
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 12:54:16
2018-08-19 21:48:11
Nikola Grygorowicz WIEDŹMIN
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 12:54:42
2018-08-19 21:46:07
Nikola Grygorowicz NUBIS
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 12:47:27
2018-08-19 21:45:31
Maciej Kaczmarczyk ARMAGEDON
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 08:28:07
2018-08-19 21:44:47
Maciej Kaczmarczyk FREJKA
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:28:15
2018-08-19 21:12:24
Laura Piotrowicz SAN WITO
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:28:43
2018-08-19 20:45:23
Wiktoria Polakowska CATHLEEN
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:29:48
2018-08-19 20:09:41
Anna Stasiewicz CYGNI
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:30:16
2018-08-19 20:07:50
Nikola Korpal SALWADOR
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:30:44
2018-08-19 20:00:07
Natalia Juda GRENOBLIS
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:31:10
2018-08-19 20:00:03
Izabela Kazaniecka NOTARIS II
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:31:39
2018-08-19 19:57:06
Martyna Dziarkowska NAKON
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:32:07
2018-08-19 19:26:20
Dagmara Omieczyńska-Nastaj WALIA
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:08:57
2018-08-19 19:24:50
Otylia Nastaj TRAJAN
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/L/Finał MWiM Juniorów Młodszych
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:32:55
2018-08-19 16:05:46
Małgorzata Pasternak VIVARO
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:33:21
2018-08-19 15:34:45
Marcin Mackiewicz CYRANKA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:33:50
2018-08-19 15:16:11
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 3/KUCE od 136/I pólfinał MWiM JM z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/KUCE od 136/II pólfinał MWiM JM z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/KUCE od 136/Finał MWiM JM kat KUCE
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:34:52
2018-08-19 10:07:09
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x 2/KUCE do 135/I pólfinał MWiM JM z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/KUCE do 135/II pólfinał MWiM JM z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/KUCE do 135/Finał MWiM JM kat KUCE
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:10:08
2018-08-19 09:45:52
Martyna Sibiga NELSON
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:09:35
2018-08-19 09:44:44
Natalia Kozik EMETYTA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 17:56:22
2018-08-18 13:49:52
Małgorzata Pasternak JANKES
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 18:14:47
2018-08-18 13:48:55
Małgorzata Pasternak HAPPY BOY
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 18:15:23
2018-08-18 13:36:11
Maria Belova WHITE POINT
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 18:15:54
2018-08-18 13:21:01
Adam Laszecki L CALVADOS SON
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 18:16:27
2018-08-18 10:33:34
Tomasz Strumiłło DOVER
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 18:16:58
2018-08-18 10:25:47
Lucjan Tarnowski OMENA
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 18:17:24
2018-08-18 09:45:03
Agata Burzyńska SEXY MK
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 08:39:52
2018-08-18 07:39:51
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 16/C/II półfinał MWiM Seniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/C1/Finał Seniorów MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 08:40:19
2018-08-17 17:28:47
Jakub Jarecki ANGELO
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 09:30:33
2018-08-17 17:28:30
Jakub Jarecki ILONA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 09:31:00
2018-08-17 17:28:05
Jakub Jarecki Q GULANA B
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 09:31:25
2018-08-17 17:27:09
Paulina Zielińska LIBRETTO
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 09:31:50
2018-08-17 17:26:38
Paulina Zielińska UTA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 09:32:34
2018-08-17 17:25:36
Paulina Zielińska EPOKA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 18:17:49
2018-08-17 17:24:36
Julia Regucka SIBILLA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 09:31:11
2018-08-17 09:26:16
Michał Gospodarczyk NORITO
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 18:18:18
2018-08-17 09:22:05
Kasia Maksymiuk BLASZKA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 18:18:46
2018-08-17 09:21:33
Hania Załęska BLASZKA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 09:32:26
2018-08-16 21:07:40
Martyna Świerczyńska RABIOSA
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 09:32:51
2018-08-16 18:33:00
Wojciech Kluczek N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 09:33:22
2018-08-16 18:32:05
Wojciech Kluczek TACHINI Z
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 09:33:45
2018-08-16 18:31:06
Alicja Kluczek BENETON
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/KUCE do 135/I pólfinał MWiM JM z oceną stylu jeźdźca
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 09:34:17
2018-08-16 18:22:05
Konstancja Płoskonka TOSCANIA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/L/Finał MWiM Juniorów Młodszych
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:53:57
2018-08-16 14:02:10
Marek Wirth ZARALEANDA
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/N1/Finał Jun.MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:54:25
2018-08-16 13:32:40
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/L/Finał MWiM Juniorów Młodszych
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:55:01
2018-08-15 18:26:55
Józef Orzechowski ALCAPONE
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:55:30
2018-08-15 14:12:15
Patrycja Grochowska POLIDION
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:56:20
2018-08-15 13:33:50
Paulina Pesta K. GINGER
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:56:50
2018-08-15 13:32:48
Paulina Pesta WIGOR
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:57:20
2018-08-15 13:31:53
Jagoda Majewska GUINNESS
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:58:05
2018-08-15 13:30:46
Karolina Gradzik LUBLANA
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/L/Finał MWiM Juniorów Młodszych
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 22:58:08
2018-08-14 14:54:03
Gabriela Deptuła DRAGON
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/L/Finał MWiM Juniorów Młodszych
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 22:58:45
2018-08-14 13:46:11
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/N1/Finał Jun.MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 11:17:45
2018-08-13 20:45:46
Joanna Bembenek OLINA
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 20:23:33
2018-08-13 17:19:41
Joanna Karska SYLVESTER
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 20:23:55
2018-08-13 17:18:41
Joanna Karska CHOPPER
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 20:22:57
2018-08-13 17:16:59
Stefan Hipp SANVARO
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 20:22:23
2018-08-13 17:15:17
Stefan Hipp CHAREDO
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:35:36
2018-08-12 21:25:00
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 21:06:48
2018-08-12 17:49:42
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/L/Finał MWiM Juniorów Młodszych
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 21:07:18
2018-08-12 17:48:33
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/N1/Finał Jun.MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 21:09:53
2018-08-11 15:17:50
Nicola Pietrzak GOLIAT
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 21:10:25
2018-08-11 13:04:34
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/N1/Finał Jun.MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 11:34:30
2018-08-09 15:51:01
Anna Ślesicka SEKKO J
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/N1/Finał Jun.MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 11:35:00
2018-08-08 17:40:53
Paulina Chojnowska GEJSZA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 21:11:46
2018-08-08 17:40:23
Paulina Chojnowska CHEOPS
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babiej Julia bpk - Stajnia u Doktorka
2005 (JM.)
O038981
2. Bejda Julia KJ BERTYN
2000 (J.)
O031160
3. Bembenek Joanna JKS U Robsonów
S
O022618
4. Bołądź Karolina niezrzeszony
S
O046835
5. Burzyńska Agata Bpk
2001 (J.)
Brak
6. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (J.)
O028694
7. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
8. Czeszejko-Sochacka Lena JKS U Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
9. Dąbrowska Agata KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
10. Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
11. Deptuła Gabriela bpk
2003 (JM.)
O044017
12. Dworczyk Julia Klub Jeździecki Kamińskich
2003 (JM.)
brak
13. Dziarkowska Martyna JKS u Robsonów
2002 (J.)
O047692
14. Gębicki Piotr G-RIDE TEAM
S
O002455
15. Górecka Kaja JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O025258
16. Gospodarczyk Michał xx
S
xx
17. Gradzik Karolina Leśne Zacisze Tynwałd
2003 (JM.)
brak
18. Grena Aija JKS U Robsonów
S
none
19. Grochowska Patrycja Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
S
O035114
20. Grygorowicz Nikola Klub Jeździecki Kaczmarczyk
2003 (JM.)
Brak
21. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
22. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
23. Hipp Stefan Brak
S
Brak
24. Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006299
25. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (JM.)
Brak
26. Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
2001 (J.)
O033705
27. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
1997 (MJ.)
O009854
28. Karska Joanna Brak
S
O004625
29. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (J.)
O045047
30. Kluczek Alicja BZK
2007 (Mł.)
Brak
31. Kluczek Wojciech BPK (MAZ)
S
O002709
32. Koczwara Zofia Niezrzeszona
2004 (JM.)
Brak
33. Koroblewska Katarzyna SKJ Baskil Rzeczna
1998 (MJ.)
O024689
34. Korpal Nikola JKS u Robsonów
2003 (JM.)
26025/16
35. Kozań Malwina G-RIDE TEAM
1999 (MJ.)
O044235
36. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (J.)
O027697
37. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O044014
38. Kramarczyk Anna -
1998 (MJ.)
O049338
39. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
40. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (JM.)
O038594
41. Laszecki Adam Baskil Rzeczna
S
O050094
42. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
43. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O044637
44. Lyskovka Valery Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
S
45. Majewska Jagoda Leśne Zacisze Tynwałd
2001 (J.)
Brak
46. Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043964
47. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (JM.)
O034596
48. Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
S
O023893
49. Miszczuk Katarzyna Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
1997 (MJ.)
O026332
50. Moździara Karolina KS AZS UWM Olsztyn
S
O035590
51. Nastaj Otylia Klub Jeździecki Rakowiec-Kwidzyn
2003 (JM.)
O044640
52. Omieczyńska-Nastaj Dagmara Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyń
S
O050940
53. Orzechowska Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn
2000 (J.)
0
54. Orzechowski Józef Działdowskie Towarzystwo Jeżdzieckie
S
O014480
55. Ozols Dainis JKS U Robsonów
S
none
56. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (Mł.)
O038604
57. Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O017371
58. Pawelczyk Felipe JKS U Robsonów
2005 (JM.)
59. Pesta Paulina A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O013152
60. Piechota Daniel Andrzej SKJ ,,REVEL
S
O003376
61. Piechota Wiktor Kajetan SKJ ,,REVEL
2007 (Mł.)
O038528
62. Pietrzak Kaja KJ KAJA Czosnowo
2005 (JM.)
O034646
63. Pietrzak Nicola Klub Jeździecki Kaczmarczyk
2003 (JM.)
brak
64. Piotrowicz Laura JKS u Robsonów
2000 (J.)
O027122
65. Płoskonka Konstancja BPK (Stajnia Szyldak)
2006 (JM.)
O048492
66. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (JM.)
Brak
67. Prokopczuk Maja JKS u Robsonów
2003 (JM.)
brak
68. Pupiałło Marianna PKJ BRACIA ROMANOWSCY
2008 (Mł.)
69. Rębisz Anna LKJ Gałkowo
S
O003598
70. Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
2001 (J.)
O028040
71. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
72. Sibiga Martyna Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
2001 (J.)
O036354
73. Sienkiewicz Maria bpk
2003 (JM.)
brak
74. Stasiewicz Anna JKS U Robsonów
2004 (JM.)
O046559
75. Świerczyńska Martyna HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O020360
76. Szyszko Maja bpk - Stajnia u Doktorka
2005 (JM.)
O048494
77. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
78. Warecha Małgorzata Baskil Rzeczna
S
Brak
79. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (J.)
O035152
80. Wilczewska Weronika bpk
2002 (J.)
O028241
81. Wirth Marek Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
S
O020794
82. Wiśniewski Piotr Bez przynależności
S
O034149
83. Wysocki August U Robsonów
2003 (JM.)
5623416834267
84. Wyszomirski Paweł KJ Stado Kętrzyn
S
Brak
85. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (J.)
None
86. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043967
87. Zdanowicz Małgorzata AZS-UWM Olsztyn
S
O003853
88. Zielińska Anna Polski Polo Klub
2000 (J.)
O032054
89. Zielińska Paulina KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O003415
90. Żukowska Wiktoria JKS ,,u Robsonów
2004 (JM.)
brak
91. Żukowski Krzysztof Bez Przynależności Klubowej
S
O030951
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

106

ABSYNT Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Czynel
M: Aldona
O: Uniwersytet Warmińsko-mazurski w Olsztynie
B: Stadnina Koni Bałdy
K014833
2.

38

ALCAPONE Wielkopolska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: CONTENDER SON
M: AIDA
O: JÓZEF ORZECHOWSKI
B: EWA HAUER
616 007 60 03699 09
3.

84

ALIBI Latvian LAT 2005 Klacz gniada F: Aromats
M: Gabija
O: Dainis Ozols
B: Dainis Ozols
LV032836050026
4.

120

ALMERA SP POL 2001 Klacz kara F: Rubin
M: Andorra
O: Janusz Błaszczak
B: Anna Tomaszewska
brak
5.

123

AMBRA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: Castillo /
M: Ariadna / Aspirant
O: Izabela Rutkowska
B: Stanisław Przybylski
K022300 POL007600230806
6.

112

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
O: Klaudia Maruszak
B: Adam Szwarc
K017374 616009520019910
7.

80

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
O: Robert Hestkowski
B: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
K024558 616007600162613
8.

93

BEGONIA SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Niels / Los Angeles
M: Bianka / Arak I
O: Magdalena Górecka
B: Adam Schmidt
K015930 POL009520001206
9.

39

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Bryza
O: Piotr Kozioł
B: Zbigniew Kruk
K023106 616 009 59 0204911
10.

42

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
O: Wojciech Kluczek
B: Markiewicz Dariusz
brak 616013610071112
11.

126

Bernestina baw 2006 k gn F: Baloubino B/Baloubet du Rouet
M: Cosa B/Cosinus B
O:
B:
KO17177
12.

22

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
13.

78

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
O: Waldemar Kalicki
B:
K020300 DE441411315206
14.

113

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Klaudia Maruszak
B: .
K019773 DE418180005911
15.

129

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
O: Zbigniew Liszewski
B: Natalia Dworniczak
K020381 616009670147309
16.

133

Candy F:
M:
O:
B:
17.

134

CASPAR MS HOL GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
O: Michał Szadkowski
B: Monika Schulz
K009367 DE421000289204 103BV35
18.

71

CATHLEEN OLD GER 2002 Klacz gniada F: Cassius Clay
M: Tin Rocca
O: Jks u Robsonów
B: Brak
Brak
19.

95

CATHLEEN Oldenburska POL 2002 Klacz gniada F: Casius Clay
M: Tin Rocca
O: brak
B: brak
brak
20.

97

CESARZ SOYMAX SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Life and Liberty
M: Cesarka
O: Daniel Andrzej Piechota
B: SK Rzeczna
K021645 616007600073009
21.

15

CHAREDO Oldenburg GER 2006 Ogier gniada F: Chacco Blue
M: Carey Z
O: Stefan Hipp
B: Lewitz
LKGRPZJ/69/17 DE418180185307
22.

6

CHEOPS Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Kołczan
M: Celinka
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K011538
23.

117

CHILLANDO BLUE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Rash ex Rekrut
M: Carmen
O: Jacek Pruszkowski
B: Jacek Pruszkowski
Brak
24.

17

CHOPPER BAYER GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Contendros
M: Koradina Nice to Know
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
K023787
25.

108

CHRISTO Deutsches Sportpferd GER 2010 Wałach gniada F: Clinsmann Jun. B
M: Tracy/Balou du Rouet
O: Piotr Gębicki
B: Nils Penderok
Brak
26.

81

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B:
K011498 528003000704635
27.

12

COLA CAO Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol/Quidam de Ravel
M: Cool Lady/Caretano Z
O: Andrzej Dąbrowski
B: MONTIS SP.Z O.O.
K020854 DE441411167811
28.

139

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee I V / Calypso I I I
O: Vera Yarmolyuk
B: Agnieszka Dobkowska
K009596
29.

136

CONSTANTINE M HAN. GER 2012 Wałach gniada F: Contendro I
M: Wendura
O: Wilczewski
B: --
K025714 K025714
30.

75

CYGAN --- POL 2010 Wałach kara/164 F: ---
M: ---
O: Małgorzata Warecha
B: Andrzej Herman
brak
31.

70

CYGNI Pełna Krew Angielska POL 2008 Klacz ciemnogniada/160 F: Fly To The Stars
M: Czarda Blue
O: Monika Miecznikowska
B: J. I K. Dobosz
brak
32.

114

CZAKIN SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Karbit
M: Cyna
O: Lena Maruszak
B: Charyton Józef
K013094 528003000712597 104FE75
33.

89

DAGNY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kara/162 F: Etos
M: Dacza
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
K021403
34.

88

DIA Trakeńska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bohun
M: Debora
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
K025934
35.

124

Donald F:
M:
O:
B:
36.

125

Donnerwetter F:
M:
O:
B:
37.

21

DRAGON Wielkopolska Poch. Trakeńskieg POL 2003 Wałach gniada F: Ignam
M: Darling
O: Joanna Bembenek
B: brak danych
K013529
38.

90

DRIANA Trakenska POL 2008 Klacz gniada/163 F: Bohun
M: Demeter
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
K021777
39.

101

ELZA - JUULTJE KUC NLD 2012 Klacz kara/kuc:131cm F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: Holandia
K023955
40.

24

EMETYTA Małopolska POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
O: Teresa kozik
B: Teresa kozik
K023880 POL 006 60 01532 05
41.

48

EPOKA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/164 F: Quality Time /
M: Erynia / Palegro
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K024611 616009510342812
42.

127

FENIKS / kuc/ F:
M:
O:
B:
43.

79

FLIPJE KWPN NED 2010 Wałach gniada/175cm F: Carolus II
M: Bavanta v/d Renvillehoeve /Numero uno
O: Waldemar Kalicki
B: NL
K025560
44.

73

FREJKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Frakcja / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K010007 POL007600017504
45.

14

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
K010933
46.

5

GEJSZA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara/mk: F: Kołczan
M: Gafme
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K018445 POL007600024609
47.

10

GOLIAT Oldenburska GER 2008 Wałach siwa F: Glucksburg
M: Chantal
O: Dariusz Pietrzak
B: Berkholzer Putenmast GmbH
brak
48.

110

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
49.

68

GRENOBLIS Trakeńska POL 2003 Wałach kasztanowata F: Heleris
M: Glorija
O: JKS u Robsonów
B: JKS u Robsonów
brak
50.

34

GUINNESS NN POL 2006 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Monika Nowińska
B: NN
K022562
51.

135

HANDSOME KWPN GER 2012 Wałach gniada F: Den Ham Blue R
M: Donna Molga
O: Wilczewski
B: ---
K025713
52.

59

HAPPY BOY SP POL 2006 Wałach kara F: Golden Boy
M: Hekabe
O: Alicja Bojar
B: SK Rzeczna
Brak
53.

83

HENRIKAS TRAK. LTU 2010 Wałach gniada F: VEIMARAS
M: /GRET
O: Primavera Furniture Sp. z o..
B: UAB LIETUVOS ŽIRGYNAS
LTU002520237210
54.

128

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
55.

118

HUBA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Loxley
M: Higiena
O: Piotr Wiśniewski
B: Marta Kadłubowska
K019723
56.

52

ILONA SP NED 2013 Klacz kasztanowata F: Dantos HBC
M: Coliena
O: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
B: NL
K024833
57.

85

ISIDOR Latvian LAT 2008 Wałach gniada F: Irasir
M: Gabija
O: Dainis Ozols
B: Dainis Ozols
LV032836050043
58.

60

JANKES WLKP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Elpar
M: Judea
O: Małgorzata Pasternak
B: SK Plekity
K008038 007530016300
59.

36

K. GINGER Koń Mały POL 2006 Klacz F: Guinness RH
M: Kirke I
O: Roman Pesta
B: brak
brak
60.

54

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada F: Campari M
M: Katoda
O: Beata Kozań
B: --
K009026
61.

94

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
62.

31

KENIA CARCASES WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Denetor
M: Kenija
O: Aleksandra Pawłowicz
B: Marek Romanowski
K019633
63.

63

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
64.

57

L CALVADOS SON SP POL 2013 Ogier gniada F: Calvados
M: Lady Jump I
O: Adam Laszecki
B: Jerzy Rogala
K023233
65.

20

LACHATI Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: LANCER III
M: CHANTAL
O: JERZY BEJDA
B: JERZY BEJDA
K021715 DE441411166011
66.

50

LIBRETTO SP POL 2013 Ogier gniada F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022578 616009510252313
67.

122

LIKIER SP POL 2006 Wałach gniada F: Marlot
M: Lambada Z
O: Stadnina Ekwador
B: Chestkowski
1
68.

33

LUBLANA SP POL 2003 Klacz gniada F: Arion
M: Lukka
O: Klaudyna Grams
B: Grams
Brak
69.

111

LUISIANA XX POL 2007 Klacz gniada F: ALYWAR
M: LOLITA
O: PRZEDPEŁSKI
B: PRZEDPEŁSKI
K013721 POL007000000524
70.

74

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada F: Mango
M: Magia
O: JKS u Robsonów
B: brak
K024412
71.

99

MALACHIT Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Golden Boy
M: Modelka I
O: Tadeusz Żukowski
B: Tadeusz Żukowski
K013152
72.

100

MAXIMA WLKP POL 2006 Klacz F: Corde Star
M: Melisa
O: Tadeusz Żukowski
B: Tadeusz Żukowski
K013236
73.

44

N-COMPOSTELLA MVH Z Z POL 2012 Klacz gniada F: Eurocmmerce Napels/ Carthago Z
M: Ida Utopia / Aram
O: Tomasz Zieliński
B: Meiden Laren Van Haarman
K024315
74.

67

NAKON Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Helanis/Cantanis
M: Nuta-A/Set-A
O: Robert Hestkowski
B: Romanowski Marek
K016565 616009600288206
75.

109

NATIONS CUP SP POL 2012 Wałach gniada F: COLOX CUP
M: Niagara
O: DOROTA GĘBICKA
B: SK ZASTAWNO
K022899
76.

115

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
77.

23

NELSON Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
O: Anetta Sibiga
B: Anetta Sibiga
K021648 616 007 60 0283910
78.

116

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
79.

46

NORITO XX POL 2000 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
xx
80.

8

NOTARIS II Wlkp/trak POL 2013 Wałach kara/165 F: Agar
M: Nostalgia
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024492
81.

76

NOWELIA Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Barasz
M: Nagwiazdka
O: Małgorzata Warecha
B: SK Rzeczna
Brak
82.

28

NUBIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Barasz / Elektor
M: Nikandra / Dixieland
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Rzeczna
K007226 POL007600189303
83.

19

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Otill
M: Milka
O: Katarzyna Skoczek
B: Katarzyna Skoczek
K017071
84.

86

PAMEL ADERSON Latvian LAT 2008 Klacz gniada F: Pedro
M: Modele
O: Dainis Ozols
B: SIA Ezernieki I
LV060740850002
85.

9

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos /
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
86.

119

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
O: Anna Kramarczyk
B: Stadnina Koni Liski
K025562
87.

37

POLIDION Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada/165 F: Dionizos
M: Polinezja
O: Patrycja Grochowska
B: Remigiusz Wojciechowski
K025871
88.

121

PRESJA Wielkopolska POL 2006 Klacz kara/168 F: Wektor
M: Peonia
O: Paweł Wyszomirski
B: Pacek Jarosław
Brak POL 007600012106
89.

132

PRINCE Typ Szlachetny POL 1998 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
K023993
90.

51

Q GULANA B KWPN NED 2011 Klacz kara F: Quality Time / Quantum
M: Vulana B / Romeo
O: SK Nad Wigrami
B: Van Der Burg
K021631 528003201108350
91.

77

QUEL COEUR OLD POL 2007 Wałach gniada F: Quintender
M: Lollypop
O: Karolina Bołądź
B: Martin Glosemeyer
K018260
92.

45

RABIOSA SP POL 2011 Klacz siwa F: Otil
M: Ready to win
O: Damian Szempliński
B: Wiesław Ruskowski
K023588
93.

105

ROKI SP POL 2010 Wałach siwa F: Epistratos
M: Riwiera
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
94.

104

SAKE J SP POL 2008 Klacz F: Karbon
M: Santolina
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern Januszewo
K018758
95.

69

SALWADOR TRAK. POL 2013 Wałach gniada F: Agar
M: Sanna
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024491
96.

72

SAN WITO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Wareg
M: Santa Barbara
O: Robert Hestkowski
B: SK Ochaby
K013278 POL009540092507
97.

16

SANVARO Oldenburski DEU 2005 Ogier gniada F: Sandro Boy
M: Quilara
O: Stefan Hipo
B: Gestuet Lewitz
LKGRPZJ/68/17 DE418180148805
98.

55

SEXY MK SP POL 2010 Klacz siwa F: Avero
M: Susan
O: .
B: .
Brak
99.

47

SIBILLA SP POL 2013 Klacz gniada F: Biscayo / Contendro I
M: S Easy Fly Ex Easy Fly / Sir Shutterfly
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022579 616009510252913
100.

131

SONICA SP POL 2009 Klacz gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Sonata / Roland
O: Robert Hestkowski
B: Remigiusz Makowski
K020482 616009660894009
101.

96

SORELLA SOYMAX SP POL 2009 Klacz gniada F: Rammstein
M: Solina
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Czajka Janusz
K023992
102.

62

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: NEBO LIAM
M: BECKY po PARK MARVEL
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
brak
103.

18

SYLVESTER BAYER GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Sandro Boy
M: Rarytät
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
Brak DE481810001913
104.

43

TACHINI Z ZANG NED 2009 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Pregnant / Burggraaf
O: Wojciech Kluczek, Marek Sutnik
B:
K020133 056015Z55785609
105.

92

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
106.

91

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:122 F: TWIX
M: GASKONIA
O: Andrzej Dąbrowski
B: GRZEGORZ KOTWICKI
K014651 POL013640024405
107.

26

TRAJAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Quality Time
M: T Chicatora
O: Dagmara Omieczyńska-Nastaj
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021487
108.

13

VERONA Oldenburska POL 2013 Klacz gniada/168 F: VALERON
M: FIORINI VAN DE NETHE / DARCO
O: Andrzej Dąbrowski
B: Marcus Stiekema - Niemcy
K025852 DE418182570913
109.

65

VIVARO Wielkopolska POL 2004 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Alicja Bojar
B: Agnieszka Janus
Brak
110.

66

WALIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Markies V
M: Wacława
O: Dagmara Omieczyńska-Nastaj
B: SK Rzeczna
K022897
111.

98

WERBUENK Wielkopolska POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Kaliniec
M: Wesoła
O: Ewa Koroblewska
B: SK Rzeczna
K015710
112.

82

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: brak
K019354 DE431312320908
113.

29

WIEDŹMIN WLKP POL 2001 Ogier siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Weimutka / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K006737 POL007600025501
114.

35

WIGOR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Grom
M: Wiga
O: Roman Pesta
B: Katarzyna Niedźwiecka
K013270 POL007600225506
115.

40

ZARALEANDA OLD. POL 2006 Klacz gniada/173 F: Zapateado
M: Esmeralda
O: Samsonowicz Andrzek
B: Niemcy
K026181
Rider Club
Competition
Prize
Bejda Julia KJ BERTYN
50,00
SUM:
50.00
Burzyńska Agata Bpk
50,00
SUM:
50.00
Gębicki Piotr G-RIDE TEAM
100,00
50,00
SUM:
150.00
Grena Aija JKS U Robsonów
500,00
100,00
SUM:
600.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
200,00
200,00
SUM:
400.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
200,00
500,00
500,00
SUM:
1200.00
Hipp Stefan Brak
50,00
SUM:
50.00
Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
300,00
300,00
SUM:
600.00
Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
500,00
800,00
600,00
SUM:
1900.00
Karska Joanna Brak
300,00
SUM:
300.00
Koroblewska Katarzyna SKJ Baskil Rzeczna
300,00
SUM:
300.00
Kozań Malwina G-RIDE TEAM
200,00
SUM:
200.00
Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
200,00
300,00
SUM:
500.00
Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
50,00
SUM:
50.00
Liszewska Natalia JKS u Robsonów
360,00
SUM:
360.00
Lyskovka Valery Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
100,00
240,00
600,00
SUM:
940.00
Majewska Jagoda Leśne Zacisze Tynwałd
150,00
SUM:
150.00
Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
150,00
SUM:
150.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
200,00
100,00
SUM:
300.00
Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
200,00
SUM:
200.00
Ozols Dainis JKS U Robsonów
180,00
400,00
SUM:
580.00
Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
200,00
300,00
SUM:
500.00
Piechota Daniel Andrzej SKJ ,,REVEL
100,00
SUM:
100.00
Pietrzak Kaja KJ KAJA Czosnowo
300,00
SUM:
300.00
Płoskonka Konstancja BPK (Stajnia Szyldak)
50,00
SUM:
50.00
Prokopczuk Maja JKS u Robsonów
50,00
SUM:
50.00
Rębisz Anna LKJ Gałkowo
50,00
SUM:
50.00
Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
50,00
SUM:
50.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
400,00
400,00
200,00
400,00
SUM:
1400.00
Świerczyńska Martyna HIPPIKA TOMASZKOWO
100,00
SUM:
100.00
Wilczewska Weronika bpk
50,00
300,00
400,00
500,00
50,00
300,00
600,00
300,00
SUM:
2500.00
Wiśniewski Piotr Bez przynależności
100,00
200,00
SUM:
300.00
Zielińska Paulina KS Nad Wigrami Mikołajewo
100,00
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiej Julia
bpk - Stajnia u Doktorka
DAGNY (89)
2018-08-24
2018-08-25
12
2018-08-25
28
DRIANA (90)
2018-08-24
12
2018-08-25
4
2018-08-26
4
Bejda Julia
KJ BERTYN
LACHATI (20)
2018-08-24
4
50,00
2018-08-25
8
2018-08-26
9
Bembenek Joanna
JKS U Robsonów
OLINA (19)
2018-08-24
28
2018-08-25
2018-08-25
2018-08-26
12
Bołądź Karolina
niezrzeszony
2018-08-24
22
2018-08-24
2018-08-25
14
2018-08-25
17
2018-08-26
6
Burzyńska Agata
Bpk
SEXY MK (55)
2018-08-24
24
2018-08-24
2018-08-25
25
2018-08-26
5
50,00
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
GEJSZA (5)
2018-08-24
7
2018-08-25
2018-08-26
CHEOPS (6)
2018-08-24
2018-08-24
24
2018-08-25
22
2018-08-26
12
Cichanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
BALANS (80)
2018-08-24
25
2018-08-24
26
2018-08-25
7
2018-08-26
8
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS U Robsonów
2018-08-24
3
2018-08-25
2018-08-26
5
Dąbrowska Agata
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2018-08-24
1
2018-08-25
2
2018-08-26
2
2018-08-24
1
Dąbrowska Magdalena
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2018-08-24
2018-08-25
15
2018-08-26
11
VERONA (13)
2018-08-24
2
2018-08-25
2
2018-08-26
3
2018-08-24
27
2018-08-25
20
Deptuła Gabriela
bpk
DRAGON (21)
2018-08-24
6
2018-08-25
4
2018-08-26
5
Dworczyk Julia
Klub Jeździecki Kamińskich
ROKI (105)
2018-08-24
10
Dziarkowska Martyna
JKS u Robsonów
NAKON (67)
2018-08-24
14
2018-08-24
2018-08-25
7
2018-08-25
2018-08-26
4
2018-08-26
Gębicki Piotr
G-RIDE TEAM
CHRISTO (108)
2018-08-24
32
2018-08-24
2018-08-25
9
2018-08-25
2018-08-26
3
100,00
2018-08-26
2018-08-24
5
50,00
2018-08-25
21
2018-08-26
8
Górecka Kaja
JKS u Robsonów
BEGONIA (93)
2018-08-24
10
2018-08-24
19
2018-08-25
6
PIĘKNA (119)
2018-08-26
14
Gospodarczyk Michał
xx
NORITO (46)
2018-08-26
20
2018-08-26
5
Gradzik Karolina
Leśne Zacisze Tynwałd
LUBLANA (33)
2018-08-24
9
2018-08-25
12
2018-08-26
7
Grena Aija
JKS U Robsonów
ALIBI (84)
2018-08-24
1
500,00
2018-08-24
3
100,00
2018-08-25
8
2018-08-26
8
Grochowska Patrycja
Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
2018-08-24
9
2018-08-24
2018-08-25
2
2018-08-25
2018-08-26
7
2018-08-26
Grygorowicz Nikola
Klub Jeździecki Kaczmarczyk
NUBIS (28)
2018-08-24
7
2018-08-24
3
2018-08-25
1
2018-08-26
1
2018-08-24
29
2018-08-24
5
2018-08-25
3
2018-08-26
7
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2018-08-25
2
200,00
2018-08-26
2
200,00
2018-08-26
6
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2018-08-24
18
2018-08-25
10
HIPOIDAS (128)
2018-08-24
4
200,00
2018-08-25
2
500,00
2018-08-26
3
500,00
Hipp Stefan
Brak
CHAREDO (15)
2018-08-24
15
2018-08-25
13
SANVARO (16)
2018-08-25
4
50,00
2018-08-24
22
Jarecki Jakub
KS Nad Wigrami Mikołajewo
2018-08-24
3
300,00
2018-08-24
2
300,00
2018-08-25
9
2018-08-26
10
ILONA (52)
2018-08-24
15
2018-08-25
23
2018-08-26
7
Juda Natalia
JKS U Robsonów
2018-08-24
1
2018-08-24
2018-08-26
12
2018-08-26
Kaczmarczyk Maciej
KJ Kaczmarczyk
FREJKA (73)
2018-08-24
29
2018-08-25
25
2018-08-26
13
Kalicki Przemysław
KJ Bertyn Piastowo
2018-08-24
17
2018-08-25
7
2018-08-25
1
500,00
2018-08-26
1
800,00
FLIPJE (79)
2018-08-24
6
2018-08-25
1
600,00
2018-08-26
7
Karska Joanna
Brak
CHOPPER (17)
2018-08-24
11
2018-08-25
16
2018-08-26
1
300,00
2018-08-25
4
2018-08-26
13
Kazaniecka Izabela
JKS U Robsonów
2018-08-24
8
2018-08-24
33
2018-08-24
2018-08-25
33
2018-08-25
Kluczek Alicja
BZK
BENETON (42)
2018-08-24
5
2018-08-25
4
2018-08-25
2
2018-08-26
3
Kluczek Wojciech
BPK (MAZ)
2018-08-24
15
2018-08-25
6
Koczwara Zofia
Niezrzeszona
BEGONIA (93)
2018-08-25
13
2018-08-26
3
2018-08-26
Koroblewska Katarzyna
SKJ Baskil Rzeczna
2018-08-26
9
2018-08-24
16
2018-08-25
2018-08-26
5
300,00
Korpal Nikola
JKS u Robsonów
2018-08-25
6
2018-08-25
2018-08-26
8
2018-08-26
Kozań Malwina
G-RIDE TEAM
KAMELOT (54)
2018-08-24
14
2018-08-25
6
2018-08-26
5
200,00
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (23)
2018-08-25
15
EMETYTA (24)
2018-08-24
3
2018-08-25
9
2018-08-25
31
2018-08-24
36
Kozioł Martyna
KS AZS UWM Olsztyn
2018-08-24
2
2018-08-24
8
2018-08-25
7
2018-08-26
6
Kramarczyk Anna
-
PIĘKNA (119)
2018-08-24
7
2018-08-25
2018-08-26
2018-08-25
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-08-24
17
2018-08-25
4
200,00
2018-08-26
4
300,00
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
2018-08-24
8
2018-08-25
5
50,00
2018-08-25
12
2018-08-26
14
Laszecki Adam
Baskil Rzeczna
2018-08-25
1
2018-08-25
30
2018-08-26
9
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
CALVADOS (129)
2018-08-24
1
360,00
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
KORUND (63)
2018-08-24
2
2018-08-25
1
2018-08-26
1
Lyskovka Valery
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
AMBRA (123)
2018-08-24
6
2018-08-24
12
2018-08-25
11
Donald (124)
2018-08-24
5
100,00
2018-08-25
18
2018-08-26
14
2018-08-24
22
2018-08-25
11
2018-08-26
13
2018-08-24
3
240,00
2018-08-25
7
2018-08-26
2
600,00
Majewska Jagoda
Leśne Zacisze Tynwałd
2018-08-24
20
2018-08-24
2018-08-25
2
150,00
2018-08-26
16
2018-08-26
15
Maksymiuk Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (22)
2018-08-24
2
150,00
2018-08-25
17
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2018-08-24
2
200,00
2018-08-25
5
100,00
2018-08-26
19
CALANDRIA (113)
2018-08-24
20
2018-08-25
19
2018-08-26
16
2018-08-24
20
2018-08-25
Milewska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-08-24
1
200,00
2018-08-24
21
Miszczuk Katarzyna
Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
2018-08-24
14
2018-08-24
7
2018-08-25
10
2018-08-25
12
2018-08-26
15
Moździara Karolina
KS AZS UWM Olsztyn
SAKE J (104)
2018-08-24
16
2018-08-24
2018-08-25
9
2018-08-25
24
2018-08-26
6
Nastaj Otylia
Klub Jeździecki Rakowiec-Kwidzyn
TRAJAN (26)
2018-08-24
16
2018-08-24
2018-08-25
21
2018-08-25
2018-08-26
16
2018-08-26
Omieczyńska-Nastaj Dagmara
Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyń
WALIA (66)
2018-08-24
28
2018-08-24
2018-08-25
16
2018-08-25
2018-08-26
10
2018-08-26
Orzechowska Wiktoria
KS AZS UWM Olsztyn
ABSYNT (106)
2018-08-24
13
2018-08-24
2018-08-25
7
2018-08-26
17
Orzechowski Józef
Działdowskie Towarzystwo Jeżdzieckie
2018-08-24
11
2018-08-24
2018-08-25
8
2018-08-25
2018-08-26
5
2018-08-26
Ozols Dainis
JKS U Robsonów
ISIDOR (85)
2018-08-24
4
180,00
2018-08-24
9
2018-08-25
3
400,00
2018-08-26
6
2018-08-24
2018-08-24
12
2018-08-25
27
2018-08-26
7
Parda Julia
Polish Pony Club
2018-08-24
4
2018-08-25
3
2018-08-26
1
Pasternak Małgorzata
Baskil Rzeczna
2018-08-24
2018-08-25
29
2018-08-25
13
2018-08-26
13
2018-08-24
25
2018-08-26
10
JANKES (60)
2018-08-25
1
200,00
2018-08-25
14
2018-08-26
1
300,00
2018-08-26
14
VIVARO (65)
2018-08-24
13
2018-08-24
30
2018-08-25
11
2018-08-25
32
2018-08-26
2
Pawelczyk Felipe
JKS U Robsonów
SONICA (131)
2018-08-24
6
2018-08-24
1
2018-08-25
2018-08-25
9
2018-08-26
Pesta Paulina
A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
WIGOR (35)
2018-08-24
32
2018-08-24
21
2018-08-25
14
2018-08-26
17
2018-08-24
31
2018-08-26
2018-08-24
31
Piechota Daniel Andrzej
SKJ ,,REVEL
2018-08-24
11
2018-08-24
27
2018-08-25
8
2018-08-25
3
100,00
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ ,,REVEL
2018-08-24
35
2018-08-24
2018-08-25
26
2018-08-25
Pietrzak Kaja
KJ KAJA Czosnowo
GOPLANA (110)
2018-08-24
4
2018-08-25
7
2018-08-26
2
LUISIANA (111)
2018-08-24
12
2018-08-25
4
300,00
2018-08-26
9
Pietrzak Nicola
Klub Jeździecki Kaczmarczyk
GOLIAT (10)
2018-08-24
2018-08-24
16
2018-08-25
10
2018-08-25
2018-08-26
9
2018-08-26
Piotrowicz Laura
JKS u Robsonów
2018-08-25
23
2018-08-25
15
2018-08-26
19
Płoskonka Konstancja
BPK (Stajnia Szyldak)
PRINCE (132)
2018-08-24
4
50,00
2018-08-24
2018-08-25
6
2018-08-25
16
Polakowska Wiktoria
Jks u Robsonów
2018-08-25
3
2018-08-25
2018-08-26
6
2018-08-26
Prokopczuk Maja
JKS u Robsonów
ALMERA (120)
2018-08-25
12
2018-08-26
4
50,00
Pupiałło Marianna
PKJ BRACIA ROMANOWSCY
2018-08-24
2
2018-08-25
1
2018-08-26
4
Rębisz Anna
LKJ Gałkowo
2018-08-24
5
50,00
2018-08-24
2018-08-25
6
2018-08-25
Regucka Julia
KS Nad Wigrami Mikołajewo
SIBILLA (47)
2018-08-24
6
2018-08-25
20
2018-08-26
4
50,00
Rynkiewicz Martyna
LKJ w Gałkowie
NELA (115)
2018-08-24
10
2018-08-24
2018-08-25
11
2018-08-26
3
400,00
NIRMETTE (116)
2018-08-24
2
400,00
2018-08-25
5
200,00
2018-08-26
4
400,00
Sibiga Martyna
Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (23)
2018-08-24
22
2018-08-24
Sienkiewicz Maria
bpk
CZAKIN (114)
2018-08-24
7
2018-08-25
11
2018-08-26
9
Stasiewicz Anna
JKS U Robsonów
CYGNI (70)
2018-08-24
15
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-25
5
2018-08-26
10
2018-08-26
Świerczyńska Martyna
HIPPIKA TOMASZKOWO
RABIOSA (45)
2018-08-25
19
2018-08-25
3
100,00
2018-08-26
12
2018-08-26
15
Szyszko Maja
bpk - Stajnia u Doktorka
DIA (88)
2018-08-24
11
2018-08-25
10
2018-08-26
8
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
2018-08-24
18
2018-08-24
13
2018-08-25
10
2018-08-26
17
Warecha Małgorzata
Baskil Rzeczna
CYGAN (75)
2018-08-24
4
2018-08-24
19
2018-08-25
8
2018-08-25
18
2018-08-26
18
2018-08-26
NOWELIA (76)
2018-08-24
10
2018-08-24
26
2018-08-25
27
2018-08-25
2018-08-26
2018-08-26
Waszczak Wiktoria
LKJ Gałkowo
2018-08-24
17
2018-08-24
13
2018-08-25
2018-08-25
13
2018-08-26
20
Wilczewska Weronika
bpk
Candy (133)
2018-08-24
9
2018-08-25
4
50,00
2018-08-25
2018-08-26
21
2018-08-26
CASPAR MS (134)
2018-08-24
1
300,00
2018-08-24
8
2018-08-25
2
400,00
2018-08-26
1
500,00
HANDSOME (135)
2018-08-24
11
2018-08-24
8
2018-08-25
5
50,00
2018-08-25
3
300,00
2018-08-26
1
600,00
2018-08-25
1
300,00
2018-08-25
26
2018-08-26
11
Wirth Marek
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2018-08-24
9
2018-08-25
17
2018-08-26
10
Wiśniewski Piotr
Bez przynależności
HUBA (118)
2018-08-24
3
100,00
2018-08-24
2018-08-26
2
200,00
2018-08-26
Wysocki August
U Robsonów
LIKIER (122)
2018-08-24
2018-08-24
2018-08-25
14
2018-08-25
2018-08-26
11
2018-08-26
Wyszomirski Paweł
KJ Stado Kętrzyn
PRESJA (121)
2018-08-25
2018-08-25
2018-08-26
1
2018-08-26
Yarmolyuk Anastasiia
JKS U Robsonów
COMMAND (139)
2018-08-25
9
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (22)
2018-08-24
18
2018-08-25
22
Zdanowicz Małgorzata
AZS-UWM Olsztyn
MAXIMA (100)
2018-08-24
10
2018-08-24
19
Zielińska Anna
Polski Polo Klub
2018-08-24
5
2018-08-24
34
2018-08-25
10
2018-08-25
24
2018-08-26
11
Zielińska Paulina
KS Nad Wigrami Mikołajewo
EPOKA (48)
2018-08-24
14
2018-08-25
2018-08-25
2018-08-26
8
2018-08-24
23
2018-08-25
11
2018-08-26
3
100,00
Żukowska Wiktoria
JKS ,,u Robsonów
2018-08-24
12
2018-08-24
Żukowski Krzysztof
Bez Przynależności Klubowej
2018-08-24
21
2018-08-24
30

Number of Riders: 91

Number of Horses: 115

The sum of prizes: 14 530.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl