Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Mistrzostwa Warmi i Maur
Dąbrówka Mała, 24-26-08-2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
86 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:53:03
2018-08-20 12:51:10
Emilia Podgórniak OMENA
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
85 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:05:15
2018-08-20 11:51:13
Dainis Ozols PAMEL ADERSON
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
84 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:05:40
2018-08-20 11:50:41
Dainis Ozols ISIDOR
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:06:57
2018-08-20 11:50:00
Aija Grēna ALIBI
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
82 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 10:58:26
2018-08-20 10:55:45
Paulina Tomaszewska HENRIKAS
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 10:58:56
2018-08-20 10:55:24
Dominika Hestkowska WHO KNOWS
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
80 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 10:59:45
2018-08-20 10:54:46
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
79 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:01:07
2018-08-20 10:54:22
Agnieszka Cichanowicz BALANS
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
78 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:01:33
2018-08-20 08:33:07
Przemysław Kalicki FLIPJE
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 16/C/II półfinał MWiM Seniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/C1/Finał Seniorów MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:02:06
2018-08-20 08:32:40
Przemysław Kalicki CAILLOU TF
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 16/C/II półfinał MWiM Seniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/C1/Finał Seniorów MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 08:23:01
2018-08-19 23:45:22
Karolina Bołądź QUEL COEUR
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 08:23:57
2018-08-19 23:39:31
Małgorzata Warecha NOWELIA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 08:24:46
2018-08-19 23:37:43
Małgorzata Warecha CYGAN
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 08:25:29
2018-08-19 22:08:24
Aleksandra Milewska MADAME TUSSAUDS
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 08:26:04
2018-08-19 21:48:11
Nikola Grygorowicz WIEDŹMIN
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 08:27:09
2018-08-19 21:46:07
Nikola Grygorowicz NUBIS
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 08:27:38
2018-08-19 21:45:31
Maciej Kaczmarczyk ARMAGEDON
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 08:28:07
2018-08-19 21:44:47
Maciej Kaczmarczyk FREJKA
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:28:15
2018-08-19 21:12:24
Laura Piotrowicz SAN WITO
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:28:43
2018-08-19 20:45:23
Wiktoria Polakowska CATHLEEN
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:29:48
2018-08-19 20:09:41
Anna Stasiewicz CYGNI
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:30:16
2018-08-19 20:07:50
Nikola Korpal SALWADOR
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:30:44
2018-08-19 20:00:07
Natalia Juda GRENOBLIS
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:31:10
2018-08-19 20:00:03
Izabela Kazaniecka NOTARIS II
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:31:39
2018-08-19 19:57:06
Martyna Dziarkowska NAKON
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:32:07
2018-08-19 19:26:20
Dagmara Omieczyńska-Nastaj WALIA
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:08:57
2018-08-19 19:24:50
Otylia Nastaj TRAJAN
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/L/Finał MWiM Juniorów Młodszych
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:32:55
2018-08-19 16:05:46
Małgorzata Pasternak VIVARO
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:33:21
2018-08-19 15:34:45
Marcin Mackiewicz CYRANKA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:33:50
2018-08-19 15:16:11
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 3/KUCE od 136/I pólfinał MWiM JM z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/KUCE od 136/II pólfinał MWiM JM z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/KUCE od 136/Finał MWiM JM kat KUCE
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:34:18
2018-08-19 12:57:46
Robert Musiał HUNTER
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:34:52
2018-08-19 10:07:09
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x 2/KUCE do 135/I pólfinał MWiM JM z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/KUCE do 135/II pólfinał MWiM JM z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/KUCE do 135/Finał MWiM JM kat KUCE
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:10:08
2018-08-19 09:45:52
Martyna Sibiga NELSON
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:09:35
2018-08-19 09:44:44
Natalia Kozik EMETYTA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 17:56:22
2018-08-18 13:49:52
Małgorzata Pasternak JANKES
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 18:14:47
2018-08-18 13:48:55
Małgorzata Pasternak HAPPY BOY
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 18:15:23
2018-08-18 13:36:11
Maria Belova WHITE POINT
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 18:15:54
2018-08-18 13:21:01
Adam Laszecki L CALVADOS SON
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 18:16:27
2018-08-18 10:33:34
Tomasz Strumiłło DOVER
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 18:16:58
2018-08-18 10:25:47
Lucjan Tarnowski OMENA
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 18:17:24
2018-08-18 09:45:03
Agata Burzyńska SEXY MK
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 08:39:52
2018-08-18 07:39:51
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 16/C/II półfinał MWiM Seniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/C1/Finał Seniorów MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 08:40:19
2018-08-17 17:28:47
Jakub Jarecki ANGELO
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 09:30:33
2018-08-17 17:28:30
Jakub Jarecki ILONA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 09:31:00
2018-08-17 17:28:05
Jakub Jarecki Q GULANA B
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 09:31:25
2018-08-17 17:27:09
Paulina Zielińska LIBRETTO
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 09:31:50
2018-08-17 17:26:38
Paulina Zielińska UTA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 09:32:34
2018-08-17 17:25:36
Paulina Zielińska EPOKA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 18:17:49
2018-08-17 17:24:36
Julia Regucka SIBILLA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 09:31:11
2018-08-17 09:26:16
Michał Gospodarczyk NORITO
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 18:18:18
2018-08-17 09:22:05
Kasia Maksymiuk BLASZKA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 18:18:46
2018-08-17 09:21:33
Hania Załęska BLASZKA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 09:32:26
2018-08-16 21:07:40
Martyna Świerczyńska RABIOSA
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 09:32:51
2018-08-16 18:33:00
Wojciech Kluczek N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 09:33:22
2018-08-16 18:32:05
Wojciech Kluczek TACHINI Z
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 09:33:45
2018-08-16 18:31:06
Alicja Kluczek BENETON
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/KUCE do 135/I pólfinał MWiM JM z oceną stylu jeźdźca
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 09:34:17
2018-08-16 18:22:05
Konstancja Płoskonka TOSCANIA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/L/Finał MWiM Juniorów Młodszych
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:53:57
2018-08-16 14:02:10
Marek Wirth ZARALEANDA
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/N1/Finał Jun.MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:54:25
2018-08-16 13:32:40
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/L/Finał MWiM Juniorów Młodszych
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:55:01
2018-08-15 18:26:55
Józef Orzechowski ALCAPONE
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:55:30
2018-08-15 14:12:15
Patrycja Grochowska POLIDION
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:56:20
2018-08-15 13:33:50
Paulina Pesta K. GINGER
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:56:50
2018-08-15 13:32:48
Paulina Pesta WIGOR
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:57:20
2018-08-15 13:31:53
Jagoda Majewska GUINNESS
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:58:05
2018-08-15 13:30:46
Karolina Gradzik LUBLANA
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/L/Finał MWiM Juniorów Młodszych
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 22:58:08
2018-08-14 14:54:03
Gabriela Deptuła DRAGON
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/L/Finał MWiM Juniorów Młodszych
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 22:58:45
2018-08-14 13:46:11
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/N1/Finał Jun.MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 11:17:45
2018-08-13 20:45:46
Joanna Bembenek OLINA
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 20:23:33
2018-08-13 17:19:41
Joanna Karska SYLVESTER
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 20:23:55
2018-08-13 17:18:41
Joanna Karska CHOPPER
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 22/P/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 20:22:57
2018-08-13 17:16:59
Stefan Hipp SANVARO
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 20:22:23
2018-08-13 17:15:17
Stefan Hipp CHAREDO
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 21/L1/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:35:36
2018-08-12 21:25:00
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 7/N1/ I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab.C
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 21:06:48
2018-08-12 17:49:42
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 5/L/I półfinał MWiM Juniorów Młodszych oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/L/Finał MWiM Juniorów Młodszych
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 21:07:18
2018-08-12 17:48:33
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/N1/Finał Jun.MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 21:09:53
2018-08-11 15:17:50
Nicola Pietrzak GOLIAT
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 21:10:25
2018-08-11 13:04:34
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 14/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/N1/Finał Jun.MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 11:34:30
2018-08-09 15:51:01
Anna Ślesicka SEKKO J
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
  • 1x 15/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/N1/Finał Jun.MWiM dwunawrotowy art. 273,1,2.1,3.3.2,4.3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 11:35:00
2018-08-08 17:40:53
Paulina Chojnowska GEJSZA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 21:11:46
2018-08-08 17:40:23
Paulina Chojnowska CHEOPS
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238 .2.1
  • 1x 6/P1/ I półfinał MWiM Juniorów szybkości art.239 tab.C
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bejda Julia KJ BERTYN
2000 (J.)
O031160
2. Bembenek Joanna JKS U Robsonów
S
O022618
3. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (J.)
O028694
4. Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
5. Deptuła Gabriela bpk
2003 (JM.)
O044017
6. Hipp Stefan Brak
S
Brak
7. Karska Joanna Brak
S
O004625
8. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
9. Pietrzak Nicola Klub Jeździecki Kaczmarczyk
2003 (JM.)
brak
10. Ślesicka Anna KJ BERTYN
2000 (J.)
O027689
11. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (J.)
O035152
12. Wyszkowska Maja SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2000 (J.)
O034196
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

15

CHAREDO Oldenburg GER 2006 Ogier gniada F: Chacco Blue
M: Carey Z
O: Stefan Hipp
B: Lewitz
LKGRPZJ/69/17 DE418180185307
2.

6

CHEOPS Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Kołczan
M: Celinka
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K011538
3.

17

CHOPPER BAYER GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Contendros
M: Koradina Nice to Know
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
K023787
4.

12

COLA CAO Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol/Quidam de Ravel
M: Cool Lady/Caretano Z
O: Andrzej Dąbrowski
B: MONTIS SP.Z O.O.
K020854 DE441411167811
5.

21

DRAGON Wielkopolska Poch. Trakeńskieg POL 2003 Wałach gniada F: Ignam
M: Darling
O: Joanna Bembenek
B: brak danych
K013529
6.

14

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
K010933
7.

5

GEJSZA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara/mk: F: Kołczan
M: Gafme
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K018445 POL007600024609
8.

10

GOLIAT Oldenburska GER 2008 Wałach siwa F: Glucksburg
M: Chantal
O: Dariusz Pietrzak
B: Berkholzer Putenmast GmbH
brak
9.

20

LACHATI Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: LANCER III
M: CHANTAL
O: JERZY BEJDA
B: JERZY BEJDA
K021715 DE441411166011
10.

19

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Otill
M: Milka
O: Katarzyna Skoczek
B: Katarzyna Skoczek
K017071
11.

9

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos /
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
12.

11

SACRAMENTO SP POL 2009 Wałach siwa F: Spartakus
M: Sisi
O: Maja Wyszkowska
B: Remigiusz Makowski
K016557
13.

16

SANVARO Oldenburski DEU 2005 Ogier gniada F: Sandro Boy
M: Quilara
O: Stefan Hipo
B: Gestuet Lewitz
LKGRPZJ/68/17 DE418180148805
14.

7

SEKKO J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach kasztanowata/170 cm F: Karbon
M: Serwantka
O: Anna Ślesicka
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern
K022448 616009600282011
15.

18

SYLVESTER BAYER GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Sandro Boy
M: Rarytät
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
Brak DE481810001913
16.

13

VERONA Oldenburska POL 2013 Klacz gniada/168 F: VALERON
M: FIORINI VAN DE NETHE / DARCO
O: Andrzej Dąbrowski
B: Marcus Stiekema - Niemcy
K025852 DE418182570913
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bejda Julia
KJ BERTYN
LACHATI (20)
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-26
Bembenek Joanna
JKS U Robsonów
OLINA (19)
2018-08-24
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-25
2018-08-26
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
GEJSZA (5)
2018-08-24
2018-08-24
CHEOPS (6)
2018-08-24
2018-08-24
Dąbrowska Magdalena
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-26
VERONA (13)
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-26
Deptuła Gabriela
bpk
DRAGON (21)
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-26
Hipp Stefan
Brak
CHAREDO (15)
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-26
SANVARO (16)
2018-08-24
2018-08-25
Karska Joanna
Brak
CHOPPER (17)
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-26
2018-08-25
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-08-24
2018-08-24
Pietrzak Nicola
Klub Jeździecki Kaczmarczyk
GOLIAT (10)
2018-08-24
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-25
2018-08-26
2018-08-26
Ślesicka Anna
KJ BERTYN
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-26
Waszczak Wiktoria
LKJ Gałkowo
2018-08-24
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-25
2018-08-26
Wyszkowska Maja
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-26

Number of Riders: 12

Number of Horses: 16

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl