Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne
Dąbrówka Mała, 27-29 lipca 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
94 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:32:15
2018-07-26 08:31:45
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 1x 0/LL/Gry konne
  • 1x 00/LL/Gry konne
  • 1x 000/LL/Gry konne
93 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:32:26
2018-07-25 20:11:10
Katarzyna Miszczuk KARMELOWA DAMA
  • 1x 5/P1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/P1/dWUFAZOWY ART. 274.5.3
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:32:38
2018-07-25 18:10:50
Anastasiia Yarmolyuk KABULAS
  • 1x 0/LL/Gry konne
91 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:32:49
2018-07-25 17:58:12
Piotr Wiśniewski HUBA
  • 2x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:33:01
2018-07-25 17:42:47
Martyna Dziarkowska IRGIZ
  • 2x 0/LL/Gry konne
89 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:33:16
2018-07-25 16:23:38
Julia Babiej DRIANA
  • 2x 0/LL/Gry konne
  • 2x 00/LL/Gry konne
88 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:33:28
2018-07-25 16:22:24
Maja Szyszko DIA
  • 2x 0/LL/Gry konne
  • 2x 00/LL/Gry konne
87 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:33:40
2018-07-25 16:21:40
Julia Babiej DAGNY
  • 2x 0/LL/Gry konne
  • 2x 00/LL/Gry konne
86 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:08:36
2018-07-25 11:17:50
Julia Szulc INGRESJA
  • 2x 0/LL/Gry konne
  • 2x 00/LL/Gry konne
  • 2x 000/LL/Gry konne
85 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 10:04:19
2018-07-24 22:32:45
Tomasz Godek DON ESPADRON
  • 1x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 10:05:03
2018-07-24 20:59:08
Anastasiia Yarmolyuk COMMAND
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 10:05:15
2018-07-23 22:33:48
Robert Musiał HUNTER
  • 1x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 10:05:26
2018-07-23 19:20:44
Maria Filipska KURTYNIA HAVBEK
  • 1x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 10:05:37
2018-07-23 19:20:20
Maria Filipska EKSPLOZJA
  • 1x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 10:05:59
2018-07-23 15:58:04
Sławomir Hartman ORLANDO VAN DE BERGHOEVE
  • 2x 1/L/zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 14:26:52
2018-07-23 14:15:40
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 5/P1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/P1/dWUFAZOWY ART. 274.5.3
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 14:26:36
2018-07-23 13:50:55
Agnieszka Karcz ZAWIEJKA
  • 1x 1/L/zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:48:55
2018-07-23 13:20:49
Karolina Ferenstein-Kraśko ARMSTRONG
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/N/zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:49:06
2018-07-23 12:59:09
Dawid Czarnecki CORLEONE
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:49:16
2018-07-23 12:58:41
Dawid Czarnecki CASSINA ROYALE
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:49:26
2018-07-23 12:58:04
Dawid Czarnecki BERETTA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:49:36
2018-07-23 12:57:02
Dawid Czarnecki BELLISIMA
  • 2x 1/L/zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:49:50
2018-07-23 11:08:46
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 3/N/zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:50:00
2018-07-23 11:08:08
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 3/N/zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:50:11
2018-07-23 11:07:31
Beata Ejankowska LE SOLEI
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/N/zwykły art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:50:23
2018-07-23 11:06:23
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 2x 1/L/zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 09:34:04
2018-07-23 08:58:07
Konrad Hołodiuk ESMERALDA
  • 2x 1/L/zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 09:34:16
2018-07-23 07:36:20
Paulina Pesta WIGOR
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/N/zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 09:34:28
2018-07-23 07:35:35
Paulina Pesta K. GINGER
  • 1x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 07:04:42
2018-07-23 06:05:16
Karolina Moździara SAKE J
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 07:05:12
2018-07-22 00:14:09
Anna Ślesicka SEKKO J
  • 1x 5/P1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 07:05:27
2018-07-21 21:47:36
Anna Kurowska PRADA
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 07:05:51
2018-07-20 22:52:44
Martyna Świerczyńska RABIOSA
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 07:06:01
2018-07-20 22:50:25
Martyna Świerczyńska MELIANA
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 07:06:11
2018-07-20 21:07:48
Anna Rębisz DON
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/N/zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 07:06:20
2018-07-20 21:07:18
Anna Rębisz CHILLANDO BLUE
  • 2x 1/L/zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 07:07:01
2018-07-20 16:05:34
Sławomir Szlachta JUST RIDING EXODUS BS
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/N/zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 07:07:24
2018-07-20 15:23:48
Konstancja Płoskonka PRINCE
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 09:31:52
2018-07-18 16:00:12
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/N/zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 09:32:08
2018-07-18 15:01:18
Krzysztof Mazur CHANSONETTE DE REVEL
  • 1x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 08:24:45
2018-07-16 20:44:25
Marcel Telej MGIEŁKA
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 09:32:24
2018-07-16 15:25:39
Julia Kozerska LEON Q
  • 1x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 08:25:18
2018-07-16 15:25:08
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/N/zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 08:25:30
2018-07-16 11:24:19
Joanna Karska SYLVESTER
  • 1x 1/L/zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:18:43
2018-07-15 20:09:38
Joanna Karska CHOPPER
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:57:23
2018-07-15 20:08:43
Stefan Hipp SANVARO
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:57:37
2018-07-15 20:07:56
Stefan Hipp CHAREDO
  • 1x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/P1/dWUFAZOWY ART. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 07:07:33
2018-07-15 19:31:17
Siarhei Kazlou FLAMENCO SONG
  • 2x 1/L/zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 07:06:51
2018-07-15 19:29:37
Maryia Mikhailava FLOWER GIRL
  • 1x 3/N/zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:58:34
2018-07-15 14:25:17
Kaja Milewska OMENA
  • 2x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:58:59
2018-07-13 19:50:54
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 2x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:59:10
2018-07-13 15:26:47
Maria Malko HEYA
  • 2x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:20:09
2018-07-12 15:26:43
Marta Ignasiak PICO DEL TEIDE L
  • 1x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/P1/dWUFAZOWY ART. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:08:50
2018-07-12 14:26:34
Szymon Tęcza LANCELOTTO L
  • 2x 1/L/zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:20:30
2018-07-12 14:26:10
Szymon Tęcza DEMPO L
  • 2x 1/L/zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:09:03
2018-07-12 14:22:59
Wiktor Szała CASABLANCA L
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/N/zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:41:28
2018-07-11 22:26:24
Agata Burzyńska SEXY MK
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:41:38
2018-07-11 21:22:15
Maria Bemong MERAAB ATHBAH
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 09:08:22
2018-07-11 21:18:48
Maria Bemong GABIŚ
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 08:16:49
2018-07-10 23:15:37
Gabriela Deptuła DRAGON
  • 2x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 08:16:58
2018-07-10 23:14:49
Joanna Bembenek OLINA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/P1/dWUFAZOWY ART. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 09:35:22
2018-07-09 18:13:29
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 3/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 09:35:44
2018-07-09 14:01:53
Małgorzata Łastówka RALPH LAUREN
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/P1/dWUFAZOWY ART. 274.5.3
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 10:06:39
2018-07-08 19:20:44
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:59:23
2018-07-08 13:42:10
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 2x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:33:53
2018-07-08 08:44:13
Angelika Sokołowska FILIP
  • 1x 00/LL/Gry konne
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 08:34:57
2018-07-06 23:07:30
Ksenia Daniłowicz CONTI
  • 2x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 08:35:09
2018-07-06 13:25:10
Karolina Bołądź QUEL COEUR
  • 2x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 08:35:24
2018-07-04 20:51:24
Krzysztof Mazur CANTAIR HBC
  • 1x 3/N/zwykły art.238.2.1
  • 2x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 06:36:55
2018-07-04 20:50:44
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 06:37:10
2018-07-04 20:49:41
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/P1/dWUFAZOWY ART. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 13:57:20
2018-07-01 16:22:51
Zuzanna Żygowska RAVELLA
  • 1x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 13:57:29
2018-07-01 16:22:14
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 1x 1/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 09:32:36
2018-06-25 15:42:33
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 5/P1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 13:25:02
2018-06-18 12:25:55
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 1/L/zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Al- Husain Hakami Anas
2. Ali Hakami Ghazi
3. Babiej Julia bpk - Stajnia u Doktorka
2005 (JM.)
O038981
4. Bejda Julia KJ BERTYN
2000 (J.)
O031160
5. Bembenek Joanna bpk w-mzj
S
O022618
6. Bemong Maria KJ Galiny
S
CAK626435
7. Bołądź Karolina niezrzeszony
S
O046835
8. Burzyńska Agata Bpk
2001 (J.)
Brak
9. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
O045740
10. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
11. Czarnecki Dawid KSPSK KWIEKI
S
O003411
12. Daniłowicz Ksenia St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2000 (J.)
O028344
13. Deptuła Gabriela bpk
2003 (JM.)
O044017
14. Droński Zygmunt KJ Palmowski
15. Dziarkowska Martyna bpk
2002 (J.)
O047692
16. Ejankowska Beata LKJ GAŁKOWO
S
O011326
17. Ferenstein-Kraśko Karolina LKJ W GAŁKOWIE
S
111111111111
18. Filipska Maria bpk / LUB
S
O009825
19. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (J.)
O038545
20. Godek Tomasz LKJ W GAŁKOWIE
S
0013715
21. Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
S
O000757
22. Hipp Stefan Brak
S
Brak
23. Hołodiuk Konrad KS AZS UWM Olsztyn
S
O012238
24. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
25. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (MJ.)
O019434
26. Karska Joanna Brak
S
O004625
27. Kazlou Siarhei Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O041330
10141245
28. Kościesza Łukasz bpk
29. Kowalski Hubert Equiright
S
brak
30. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
31. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O044014
32. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
33. Kramarczyk Anna -
1998 (MJ.)
O049338
34. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
35. Lyskovka Valery Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
S
36. Łastówka Małgorzata Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
S
O033689
37. Malko Maria PLJ
S
brak
38. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O001512
39. Mazur Krzysztof Skj Legia Kozielska
S
Brak
40. Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O044192
10034677
41. Milewska Kaja JKS U Robsonów
2004 (JM.)
O042274
42. Miszczuk Katarzyna Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
1997 (MJ.)
O026332
43. Mohamad Kulaibi Mohsim
44. Mohammed Kulaibi Ali
45. Musiał Robert KJ Stado Kętrzyn
S
O039856
46. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
47. Pawelczyk Felipe JKS U Robsonów
2005 (JM.)
48. Pesta Paulina A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O013152
49. Płoskonka Konstancja BPK (Stajnia Szyldak)
2006 (JM.)
O048492
50. Rębisz Anna LKJ Gałkowo
S
O003598
51. Rogulska Antonina bpk
2007 (Mł.)
52. Ślesicka Anna KJ BERTYN
2000 (J.)
O027689
53. Sokołowska Angelika azs uwm
S
O013174
54. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
55. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
56. Świerczyńska Martyna HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O020360
57. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
10113179
58. Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
S
O001889
59. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O037496
60. Szulc Julia Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
brak
61. Szyszko Maja bpk - Stajnia u Doktorka
2005 (JM.)
O048494
62. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
63. Telej Marcel G-ride Team
2003 (JM.)
none
64. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
65. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
66. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (J.)
O035152
67. Wiśniewski Piotr Bez przynależności
S
O034149
68. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (J.)
None
69. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
1997 (MJ.)
O008294
70. Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
2002 (J.)
O034183
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

76

ARMSTRONG HOL GER 2004 Wałach gniada F: Alboretto
M: kyra
O: Karolina Ferenstein Krasko
B: niemcy
123334
2.

107

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
O: Robert Hestkowski
B: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
K024558 616007600162613
3.

105

BASZMAG F:
M:
O:
B:
4.

45

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Bryza
O: Piotr Kozioł
B: Zbigniew Kruk
K023106 616 009 59 0204911
5.

73

BERETTA Holsztyn GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cheetano/Coriano
M: Hagitta/ Leonid/ Landgraf I
O: ———————-
B: Peters Timm
——-
6.

30

CANTAIR HBC HOL GER 2007 Wałach gniada F: Conair
M: Isabel XI
O: Dagmara Rajchel
B: Ipernstedt
K014064 De421000061907 104AE54
7.

91

CASABLANCA L SP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Colina L / Quinta Real
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K018968 616009610105411
8.

74

CASSINA ROYALE Holsztyn GER 2010 Klacz kasztanowata F: Claudio/Carthago
M: Toskana IV/ Cassini I
O: ———————
B: Peters Timm
———-
9.

114

CATHLEEN OLD POL 2002 Klacz gniada F: Cassius Clay
M: Tin Rocca
O: Robert Hestkowski
B: Robert Hestkowski
brak
10.

99

Celander F:
M:
O:
B:
11.

54

CHANSONETTE DE REVEL SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: QUIDAM DE REVEL
M: CZATA
O: PAWEŁ JACZYNOWSKI
B:
K020242
12.

48

CHAREDO Oldenburg GER 2006 Ogier gniada F: Chacco Blue
M: Carey Z
O: Stefan Hipp
B: Lewitz
LKGRPZJ/69/17 DE418180185307
13.

58

CHILLANDO BLUE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Rash ex Rekrut
M: Carmen
O: Jacek Pruszkowski
B: Jacek Pruszkowski
Brak
14.

50

CHOPPER BAYER GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Contendros
M: Koradina Nice to Know
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
K023787
15.

70

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana du Pas / Quick Star
O: Maciej Pietras
B: Semilly
K022968 25000112273645F
16.

106

Comet 240 F:
M:
O:
B:
17.

87

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee I V / Calypso I I I
O: Vera Yarmolyuk
B: Agnieszka Dobkowska
K009596
18.

29

CONTI HOL GER 2009 Ogier gniada F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Ultra IV / Cassini I
O: Bożena Daniłowicz
B: Hennings Detlef
K017391 DE421000288009
19.

75

CORLEONE Holsztyn GER 2010 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Wiona I / For Pleasure
O: ——————
B: Peters Timm
———-
20.

71

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
21.

9

CRONOS HOL GER 2009 Wałach gniada/172 F: Contact Me / Carthago
M: Scandies Rose / Colman
O: Tomasz Piotrowicz
B: Kai Gerken
K015241 DE421000361709
22.

78

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K022781
23.

80

DAGNY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kara/162 F: Etos
M: Dacza
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
K021403
24.

41

DEMPO L SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Vulkan L / Vulcano
M: Decyma / Chef Supreme
O: Jan Ludwiczak
B: SK Racot
K025114 6160096100759
25.

81

DIA Trakeńska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bohun
M: Debora
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
brak
26.

59

DON SP POL 2011 Wałach gniada F: Dan/
M: Dosia/
O: Anna Rębisz
B: Monika Pasik
K019185 616009600195711
27.

36

DON CARLON AES POL 2012 Ogier gniada/165 F: Carlon
M: Dalia
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
Brak
28.

88

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
29.

98

Donald F:
M:
O:
B:
30.

97

Donnerwetter F:
M:
O:
B:
31.

35

DRAGON Wielkopolska Poch. Trakeńskieg POL 2003 Wałach gniada F: Ignam
M: Darling
O: Joanna Bembenek
B: brak danych
K013529
32.

82

DRIANA Trakenska POL 2008 Klacz gniada/163 F: Bohun
M: Demeter
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
K021777
33.

84

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz F: Viskis
M: Erynia
O: Maria Filipska
B: Maria Filpska
K016564
34.

27

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Enigma / Le Voltaire
O: Maciej Chwaliński
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
35.

67

ESMERALDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Landacord
M: Estyma
O: Beata Vetter
B: Ewa Fabińska
K026137 616 009 51 04147 09
36.

26

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire / Embassy I
M: Elfa / Fokas
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
37.

31

FILIP Wielkopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/163 F: Rash
M: Grejsa
O: Angelika Sokołowska
B: Angelika Sokołowska
O013174
38.

16

FLAMENCO SONG HOL POL 2013 Klacz siwa F: Hickstead / Hamlet
M: U-Cascada / Cassini I
O: Michał Szadkowski
B: Michał Szadkowski
K025658 DE421000600913
39.

15

FLOWER GIRL HOL POL 2013 Klacz siwa/160 F: Hickstead / Hamlet
M: Vernisage / Catoki
O: Michał Szadkowski
B: Michał Szadkowski
K024856 DE421000601013
40.

112

FURORA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Revel
M: Fala
O: Robert Hestkowski
B: Stadnina Koni Rzeczna Sp. z o.o.
brak
41.

37

GABIŚ Wielkopolska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Barito
M: Gordonia
O: Paulina Pesta
B: Dariusz Szpurek
616007610070409
42.

108

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
O: Małgorzata Oprus
B: Władysław Łopuszyński
K017518 POL009640083807
43.

10

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
44.

109

HENRIKAS TRAK. LTU 2010 Wałach gniada F: VEIMARAS
M: /GRET
O: Primavera Furniture Sp. z o..
B: UAB LIETUVOS ŽIRGYNAS
LTU002520237210
45.

46

HEYA SP POL 2014 Klacz gniada F: Salamon /
M: Henrietta / Turbud Quirinus
O: Maria Malko
B: SK Nowielice
K025578 616009640019214
46.

93

HUBA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Loxley
M: Higiena
O: Piotr Wiśniewski
B: Marta Kadłubowska
K019723
47.

86

HUNTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Robert Musiał
B: NN
BRAK
48.

89

INGRESJA Wielkopolska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Quidditch
M: Ingenera
O: Paula Myszka
B: Stadnina koni Pępowo
brak 007610073408
49.

92

IRGIZ Szlachetna Półkrwi POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Indoctro
M: Irosa's Gold
O: Wojciech Fabisiewicz
B: Ewa Fabińska
K013713
50.

115

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
O: Michał Stanisławiak
B: Adam Omen
K020727 616009660601109
51.

57

JUST RIDING EXODUS BS - POL 2012 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
Brak
52.

65

K. GINGER Koń Mały POL 2006 Klacz F: Guinness RH
M: Kirke I
O: Roman Pesta
B: brak
brak
53.

94

KABULAS Trakenai LTU 2012 Ogier kara F: Pyramus
M: Kometa
O: Vera Yarmolyuk
B: Lietuvos Trak?nu Žirgu Augintiju Asociacija
None
54.

33

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Aroland PG
M: Kolumbia
O: Tatiana Gawęda
B: x
K016670
55.

95

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
56.

85

KURTYNIA HAVBEK Trakeńska POL 2006 Klacz kara F: Havbek
M: Kubatura
O: Agata Makowska
B: Lidia Chomentowska
K012848
57.

3

LACHATI Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: LANCER III
M: CHANTAL
O: JERZY BEJDA
B: JERZY BEJDA
K021715 DE441411166011
58.

90

LANCELOTTO L SP POL 2014 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Lanzarote L / Che Guevara L
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K025026 616009610020214
59.

110

LARINO SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: La Coruna / Corland
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: SK nad Wigrami
K021008 616009510343612 105XD27
60.

101

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Sławomir Żygowski
B:
K009609 DE421000012204 104KS89
61.

69

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K023160 616009600245012
62.

17

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada F: Quidam's Rubin
M: Sprehe All the Best
O: Strzałkowski Piotr
B: -
K011126
63.

100

Lordi F:
M:
O:
B:
64.

60

MELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Marilyn
O: Sylwia Trzeciak
B:
K025239
65.

38

MERAAB ATHBAH Czysta Krew Arabska USA 2008 Ogier ciemnogniada/mk: F: Sundance Kid V
M: DA Peace
O: Athbah Stud
B: Dolorosa Arabians
none
66.

53

MGIEŁKA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vermont
M: Metra
O: Monika Telej
B: baturo tomasz
616009660074899
67.

52

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
O: Piotr Strzałkowski
B: Erik De Wispelaere
K022027 056002W00301556
68.

111

NAKON Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Nuta-A
O: JKS u Robsonów
B: JKS u Robsonów
brak
69.

44

NEW GOLD SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K010977 POL009661132206
70.

104

Niobe F:
M:
O:
B:
71.

34

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Otill
M: Milka
O: Katarzyna Skoczek
B: Katarzyna Skoczek
K017071
72.

47

OMENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Calderon
M: Obligacja
O: Grzegorz Świat
B: Henryk Mianowski
K013242
73.

83

ORLANDO VAN DE BERGHOEVE Belgijska BEL 2014 Wałach gniada F: DIEU-MARCI VAN T&L
M: CHICA VD BERGHOEVE
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: VADEBO N.V
BRAK
74.

55

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos /
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
75.

43

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
O: Karol Ignasiak
B: Pries Karl-Heinrich
K019695 DE421000111511
76.

96

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
O: Anna Kramarczyk
B: Stadnina Koni Liski
K025562
77.

56

PRINCE Typ Szlachetny POL 1998 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
K023993
78.

28

QUEL COEUR OLD POL 2007 Wałach gniada F: Quintender
M: Lollypop
O: Karolina Bołądź
B: Martin Glosemeyer
K018260
79.

24

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
O: Sławomir Żygowski
B:
K010066 DE441411821703 103HD09
80.

61

RABIOSA SP POL 2011 Klacz siwa F: Otil
M: Ready to win
O: Damian Szempliński
B: Wiesław Ruskowski
K023588
81.

32

RALPH LAUREN Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Riposta / Spartakus
O: Łastówka Małgorzata
B: Marczak Przemysław
K017958
82.

25

RAVELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel Waro
M: Roxana Waro
O: Sławomir Żygowski
B: --
K015438 12172 104KT06
83.

113

SAN WITO Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Wareg
M: Santa Barbara
O: Robert Hestkowski
B: SK Ochaby
K013278
84.

49

SANVARO Oldenburski DEU 2005 Ogier gniada F: Sandro Boy
M: Quilara
O: Stefan Hipo
B: Gestuet Lewitz
LKGRPZJ/68/17 DE418180148805
85.

63

SEKKO J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach kasztanowata/170 cm F: Karbon
M: Serwantka
O: Anna Ślesicka
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern
K022448 616009600282011
86.

39

SEXY MK SP POL 2010 Klacz siwa F: Avero
M: Susan
O: .
B: .
Brak
87.

102

SONICA SP POL 2009 Klacz gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Sonata / Roland
O: Robert Hestkowski
B: Remigiusz Makowski
K020482 616009660894009
88.

23

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time
M: W Darla / Warrant
O: Krzysztof Mazur
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023681 616 009 51 02532 13
89.

66

WIGOR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Grom
M: Wiga
O: Roman Pesta
B: Katarzyna Niedźwiecka
K013270 POL007600225506
90.

77

ZAWIEJKA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Love Affair/
M: Zwiewka/
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
brak
91.

40

ZIRAY L HOL GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Chin Champ / Chin Chin
M: Fortuna VI / Caletto I
O: Jan Ludwiczak
B:
K021005 DE421000194012
92.

103

ZORINA SP POL 2011 Klacz gniada/172 cm F: Solaris/Stalypso/Stakkato
M: Zorza/Arvel II/Luron
O: ————-
B: ————-
K022160
Rider Club
Competition
Prize
Bejda Julia KJ BERTYN
25,00
SUM:
25.00
Bołądź Karolina niezrzeszony
25,00
SUM:
25.00
Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
80,00
75,00
SUM:
155.00
Deptuła Gabriela bpk
75,00
SUM:
75.00
Droński Zygmunt KJ Palmowski
30,00
SUM:
30.00
Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
15,00
50,00
50,00
SUM:
115.00
Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
25,00
15,00
SUM:
40.00
Karska Joanna Brak
100,00
SUM:
100.00
Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
100,00
SUM:
100.00
Lyskovka Valery Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
200,00
100,00
200,00
200,00
SUM:
700.00
Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
40,00
SUM:
40.00
Milewska Kaja JKS U Robsonów
50,00
SUM:
50.00
Musiał Robert KJ Stado Kętrzyn
50,00
SUM:
50.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
200,00
100,00
SUM:
300.00
Pesta Paulina A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
150,00
SUM:
150.00
Rębisz Anna LKJ Gałkowo
25,00
200,00
300,00
SUM:
525.00
Ślesicka Anna KJ BERTYN
150,00
SUM:
150.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
20,00
150,00
400,00
300,00
SUM:
870.00
Świerczyńska Martyna HIPPIKA TOMASZKOWO
100,00
SUM:
100.00
Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
30,00
SUM:
30.00
Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
100,00
300,00
SUM:
400.00
Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
40,00
40,00
SUM:
80.00
Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
100,00
50,00
25,00
SUM:
175.00
Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
50,00
100,00
400,00
150,00
SUM:
700.00
Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
15,00
SUM:
15.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Al- Husain Hakami Anas
CATHLEEN (114)
2018-07-28
6
2018-07-28
2018-07-29
3
Ali Hakami Ghazi
SAN WITO (113)
2018-07-28
11
2018-07-28
2018-07-29
7
Babiej Julia
bpk - Stajnia u Doktorka
DAGNY (80)
2018-07-27
3
2018-07-27
2018-07-28
4
2018-07-28
DRIANA (82)
2018-07-27
6
2018-07-27
2018-07-28
1
2018-07-28
Bejda Julia
KJ BERTYN
2018-07-28
5
25,00
2018-07-28
6
Bembenek Joanna
bpk w-mzj
OLINA (34)
2018-07-27
27
2018-07-27
15
2018-07-28
16
2018-07-29
10
Bemong Maria
KJ Galiny
GABIŚ (37)
2018-07-28
29
2018-07-28
2018-07-29
2018-07-28
21
2018-07-28
2018-07-29
14
Bołądź Karolina
niezrzeszony
2018-07-28
20
2018-07-28
2018-07-29
4
25,00
Burzyńska Agata
Bpk
SEXY MK (39)
2018-07-28
8
2018-07-29
6
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-07-27
1
80,00
2018-07-27
17
2018-07-28
2
75,00
2018-07-28
12
2018-07-29
10
ENDO (27)
2018-07-27
18
2018-07-28
2018-07-28
24
2018-07-29
11
Cichanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
BALANS (107)
2018-07-27
2018-07-28
10
2018-07-29
7
Czarnecki Dawid
KSPSK KWIEKI
BERETTA (73)
2018-07-27
22
2018-07-27
6
2018-07-28
9
2018-07-29
7
2018-07-27
21
2018-07-28
11
2018-07-29
9
2018-07-27
7
2018-07-27
12
2018-07-28
13
2018-07-29
8
ZORINA (103)
2018-07-27
11
2018-07-28
7
Daniłowicz Ksenia
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CONTI (29)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
2018-07-28
2018-07-29
Deptuła Gabriela
bpk
DRAGON (35)
2018-07-27
8
2018-07-27
2018-07-28
7
2018-07-28
2018-07-29
2
75,00
Droński Zygmunt
KJ Palmowski
Niobe (104)
2018-07-27
18
2018-07-27
1
2018-07-29
1
BASZMAG (105)
2018-07-27
3
30,00
2018-07-29
9
Dziarkowska Martyna
bpk
IRGIZ (92)
2018-07-27
2018-07-27
Ejankowska Beata
LKJ GAŁKOWO
2018-07-27
10
2018-07-27
13
2018-07-28
14
2018-07-28
17
2018-07-29
Ferenstein-Kraśko Karolina
LKJ W GAŁKOWIE
2018-07-28
25
2018-07-28
12
2018-07-29
6
Filipska Maria
bpk / LUB
2018-07-27
9
2018-07-27
25
2018-07-27
2018-07-27
13
Gawęda Julianna
VITASPORT BRACHLEWO
KAMAEL (33)
2018-07-27
7
Godek Tomasz
LKJ W GAŁKOWIE
2018-07-29
6
2018-07-28
17
2018-07-28
22
Hartman Sławomir
KJ Lotar Biskupiec
2018-07-27
2018-07-27
16
2018-07-27
4
2018-07-28
9
2018-07-28
LARINO (110)
2018-07-28
15
2018-07-28
16
Hipp Stefan
Brak
CHAREDO (48)
2018-07-27
21
2018-07-28
12
SANVARO (49)
2018-07-27
16
2018-07-28
21
Hołodiuk Konrad
KS AZS UWM Olsztyn
2018-07-27
23
2018-07-27
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2018-07-27
5
15,00
2018-07-27
8
2018-07-28
3
50,00
2018-07-28
6
2018-07-29
4
50,00
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
2018-07-27
4
25,00
2018-07-28
5
15,00
2018-07-29
12
Karska Joanna
Brak
CHOPPER (50)
2018-07-27
24
2018-07-28
19
2018-07-29
4
100,00
Kazlou Siarhei
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
2018-07-27
26
2018-07-27
2018-07-28
27
2018-07-28
20
2018-07-29
8
Kościesza Łukasz
bpk
2018-07-27
25
2018-07-27
14
Kowalski Hubert
Equiright
2018-07-28
Kozerska Julia
KJ Strzała Krubiczew
LEON Q (17)
2018-07-27
14
2018-07-27
15
2018-07-28
13
2018-07-29
3
100,00
Kozioł Martyna
KS AZS UWM Olsztyn
2018-07-27
10
2018-07-27
2018-07-28
23
2018-07-28
2018-07-29
11
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
CZARIS (78)
2018-07-28
17
2018-07-28
15
2018-07-29
9
Kramarczyk Anna
-
PIĘKNA (96)
2018-07-27
2018-07-29
2018-07-27
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
2018-07-27
Lyskovka Valery
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
2018-07-27
12
2018-07-28
23
2018-07-29
1
200,00
Donald (98)
2018-07-27
4
100,00
2018-07-28
3
200,00
2018-07-29
3
200,00
Łastówka Małgorzata
Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
2018-07-27
23
2018-07-27
2018-07-28
26
2018-07-28
15
Malko Maria
PLJ
HEYA (46)
2018-07-27
24
2018-07-27
2018-07-29
16
2018-07-28
2018-07-28
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2018-07-28
2018-07-28
Mazur Krzysztof
Skj Legia Kozielska
2018-07-27
11
2018-07-28
18
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2018-07-27
6
2018-07-27
26
2018-07-28
9
2018-07-29
7
Mikhailava Maryia
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
2018-07-27
5
40,00
Milewska Kaja
JKS U Robsonów
OMENA (47)
2018-07-27
2
50,00
2018-07-27
2018-07-28
19
2018-07-28
2018-07-29
15
Miszczuk Katarzyna
Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
2018-07-28
19
2018-07-28
10
2018-07-29
Mohamad Kulaibi Mohsim
FURORA (112)
2018-07-28
7
2018-07-28
12
2018-07-29
Mohammed Kulaibi Ali
NAKON (111)
2018-07-28
3
2018-07-28
2018-07-29
6
Musiał Robert
KJ Stado Kętrzyn
HUNTER (86)
2018-07-27
7
2018-07-28
14
2018-07-29
3
50,00
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2018-07-27
2
200,00
CORSIMO (71)
2018-07-27
14
2018-07-28
4
100,00
Lordi (100)
2018-07-27
13
2018-07-27
2018-07-28
6
2018-07-28
2018-07-29
10
Pawelczyk Felipe
JKS U Robsonów
SONICA (102)
2018-07-27
2018-07-28
5
2018-07-29
8
Pesta Paulina
A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
2018-07-27
27
2018-07-27
WIGOR (66)
2018-07-27
1
150,00
2018-07-27
9
Płoskonka Konstancja
BPK (Stajnia Szyldak)
PRINCE (56)
2018-07-28
18
2018-07-28
10
2018-07-28
Rębisz Anna
LKJ Gałkowo
2018-07-27
15
2018-07-27
2018-07-28
4
25,00
2018-07-28
DON (59)
2018-07-27
6
2018-07-27
8
2018-07-28
1
200,00
2018-07-28
2
300,00
Rogulska Antonina
bpk
GALEA (108)
2018-07-28
9
2018-07-28
2
2018-07-29
2
Ślesicka Anna
KJ BERTYN
SEKKO J (63)
2018-07-28
2
150,00
2018-07-28
14
Sokołowska Angelika
azs uwm
FILIP (31)
2018-07-28
2018-07-28
Stanisławiak Maria
KJ Agro-Handel Śrem
ITALIAN (115)
2018-07-28
8
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
2018-07-27
5
20,00
2018-07-27
3
150,00
2018-07-28
1
400,00
2018-07-29
2
300,00
Świerczyńska Martyna
HIPPIKA TOMASZKOWO
MELIANA (60)
2018-07-28
24
2018-07-28
2018-07-29
13
RABIOSA (61)
2018-07-28
11
2018-07-28
25
2018-07-29
1
100,00
Szała Wiktor
KJ Agro-Handel Śrem
2018-07-27
4
30,00
2018-07-27
10
2018-07-28
8
2018-07-29
Szlachta Sławomir
KJ Just Riding Kielce
2018-07-27
2
100,00
2018-07-27
1
300,00
2018-07-28
7
Comet 240 (106)
2018-07-27
28
Szostek Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (9)
2018-07-27
20
2018-07-27
29
2018-07-28
2018-07-28
31
Szulc Julia
Bez przynależności klubowej
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
2018-07-28
Szyszko Maja
bpk - Stajnia u Doktorka
DIA (81)
2018-07-27
5
2018-07-27
2018-07-28
2018-07-28
Tęcza Szymon
KJ Agro-Handel Śrem
ZIRAY L (40)
2018-07-27
DEMPO L (41)
2018-07-27
29
2018-07-27
2018-07-28
28
2018-07-28
2018-07-29
5
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
8
2018-07-28
2018-07-29
4
Telej Marcel
G-ride Team
2018-07-28
16
2018-07-28
2018-07-29
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
HENRIKAS (109)
2018-07-28
10
2018-07-28
5
40,00
2018-07-29
5
40,00
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-07-27
28
2018-07-27
2018-07-28
30
2018-07-28
Waszczak Wiktoria
LKJ Gałkowo
2018-07-27
2018-07-28
1
100,00
2018-07-28
4
50,00
2018-07-29
5
25,00
Wiśniewski Piotr
Bez przynależności
HUBA (93)
2018-07-27
19
2018-07-27
2018-07-28
22
2018-07-28
Yarmolyuk Anastasiia
JKS U Robsonów
COMMAND (87)
2018-07-27
9
KABULAS (94)
2018-07-27
11
2018-07-28
26
Żygowska Zuzanna
KJ Arpav Gdańsk
RAVELLA (25)
2018-07-27
12
2018-07-27
3
50,00
2018-07-28
3
100,00
2018-07-28
11
2018-07-29
1
400,00
2018-07-27
19
2018-07-28
18
2018-07-29
2
150,00
Żygowski Mikołaj
KJ Arpav Gdańsk
2018-07-27
22
2018-07-27
20
2018-07-28
13
2018-07-28
2018-07-29
5
15,00

Number of Riders: 70

Number of Horses: 92

The sum of prizes: 5 000.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl