Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie PLJ
Dabrówka Mała, 27-29-07-2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
108 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:31:03
2018-07-25 23:58:22
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 4/N/RB dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/RB PLJ dwufazowy art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 10:03:08
2018-07-24 19:04:06
Dagmara Kaczmarczyk WIEDŹMIN
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 10:03:20
2018-07-24 19:03:25
Dagmara Kaczmarczyk NUBIS
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 10:03:31
2018-07-24 09:10:41
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:17:48
2018-07-23 21:49:46
Julia Bogalecka ASER
  • 1x 3/CC/RZ zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/RZ dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/CC1/RZ PLJ Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
103 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:18:00
2018-07-23 18:41:26
Paula Myszka DARK PEARL
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/RB dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/RB PLJ dwufazowy art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:18:14
2018-07-23 18:00:03
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 10:03:44
2018-07-23 17:59:35
Aleksander Lewandowski GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:22:28
2018-07-23 17:59:11
Aleksander Lewandowski CONTESSA 183
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:53:48
2018-07-23 17:17:35
Julia Bogalecka ASER
  • 2x 6/CC/RZ dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/CC1/RZ PLJ Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
98 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:54:00
2018-07-23 17:09:19
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/CC/RZ zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:54:13
2018-07-23 17:08:58
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:54:41
2018-07-23 15:56:29
Sławomir Hartman GOLDMAN S
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/CC/RZ zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:54:53
2018-07-23 15:55:08
Sławomir Hartman LARINO
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:55:04
2018-07-23 15:54:38
Sławomir Hartman CHACCO DU ROUET
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:47:41
2018-07-23 13:01:24
Dawid Czarnecki VAN PERSIE DH Z
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:47:53
2018-07-23 13:00:46
Dawid Czarnecki CHACCO ONE
  • 1x 3/CC/RZ zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 12:21:51
2018-07-23 11:11:57
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 12:22:02
2018-07-23 11:10:30
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 07:03:43
2018-07-22 23:56:25
Natalia Palmowska JACKPOT VAN'T ZONNEVELD
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/CC/RZ zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 10:03:57
2018-07-21 17:02:30
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x 3/CC/RZ zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 07:04:05
2018-07-20 15:44:46
Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 07:04:18
2018-07-20 15:43:52
Sławomir Szlachta CONFLIKT
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/CC/RZ zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 09:31:03
2018-07-18 19:01:58
Paulina Skwara PAMELA II
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 09:31:29
2018-07-18 19:01:33
Paulina Skwara GREAT PLEASURE II
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 08:24:00
2018-07-16 15:28:48
Antoni Strzałkowski QUIDAM'S DIAMOND
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 08:24:13
2018-07-16 15:28:22
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 08:24:25
2018-07-16 15:26:46
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/CC/RZ zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:31:15
2018-07-15 19:07:12
Dalia Lehmann QUITOKI
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/RS zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/RS PLJ zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:31:27
2018-07-15 19:06:47
Dalia Lehmann CLINT PLEASURE
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/RB dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/RB PLJ dwufazowy art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:31:40
2018-07-15 19:06:17
Dalia Lehmann CHRONOS 27
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/RZ dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C1/RS PLJ zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:17:51
2018-07-14 10:59:56
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/RB PLJ dwufazowy art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:18:04
2018-07-13 16:54:54
Maria Stanisławiak SAZU 3
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:18:15
2018-07-13 15:24:14
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 3/CC/RZ zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/RZ dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/CC1/RZ PLJ Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 12:41:15
2018-07-13 07:55:38
Valdas Urbonas VELVET
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:15:53
2018-07-12 23:44:19
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:16:08
2018-07-12 14:27:14
Maria Stanisławiak SAZU 3
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:07:25
2018-07-12 14:20:01
Szymon Tęcza ZIRAY L
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:07:37
2018-07-12 14:19:22
Wiktor Szała CHE GUEVARA L
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:16:43
2018-07-12 14:19:01
Wiktor Szała LE CORBUSIER
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:07:48
2018-07-12 14:18:39
Dawid Skiba BADORETTE
  • 1x 7/N/C/DPP drużnowy art. 238.2.2
  • 1x 10/CC1/RZ PLJ Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:17:07
2018-07-12 14:18:21
Dawid Skiba SANTORINI L
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:08:00
2018-07-12 14:17:59
Dawid Skiba LA VULKANO L
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:08:14
2018-07-12 14:17:36
Dawid Skiba AVOCADO L
  • 1x 6/CC/RZ dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C1/RS PLJ zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:17:41
2018-07-12 14:17:15
Dawid Skiba AMARU L
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:18:01
2018-07-12 13:41:28
Paulina Tomaszewska HENRIKAS
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:18:15
2018-07-12 13:40:42
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 3/CC/RZ zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:18:25
2018-07-12 13:40:22
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 3/CC/RZ zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:18:36
2018-07-12 13:40:05
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 3/CC/RZ zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:18:48
2018-07-12 13:39:34
Dominika Hestkowska WHO KNOWS
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:19:00
2018-07-12 13:39:00
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:18:27
2018-07-12 12:51:37
Zuzanna Golicka KOLORADO-CHERRY D
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:19:27
2018-07-12 12:50:45
Zuzanna Golicka TEKILA
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N1/RB PLJ dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:55:16
2018-07-11 13:28:42
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:40:54
2018-07-11 10:02:30
Marta Hejger KANTANO-MAX
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:31:53
2018-07-11 10:01:50
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 09:23:14
2018-07-10 08:59:58
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 09:24:49
2018-07-10 06:55:00
Valdas Urbonas ORANGE GIRL
  • 1x 3/CC/RZ zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/RZ dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/CC1/RZ PLJ Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 09:25:09
2018-07-09 18:09:19
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/RB dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/RB PLJ dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:55:30
2018-07-08 19:25:48
Zuzanna Twardowska J-LAWINA
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/RB dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/RS zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/RB PLJ dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 08:33:41
2018-07-07 20:45:47
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 08:33:57
2018-07-06 16:29:57
Zuzanna Żygowska LAUDERDALE
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 08:34:10
2018-07-06 16:29:34
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 08:34:27
2018-07-06 16:29:15
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 06:26:59
2018-07-04 20:46:58
Krzysztof Mazur CANTAIR HBC
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/RB dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/RB PLJ dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 06:27:17
2018-07-04 20:44:44
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/RB dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 06:27:37
2018-07-04 14:11:19
Karolina Hartman-Hanis CULUMBUS
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 06:28:13
2018-07-03 14:04:06
Maria Kozina CLAYTON
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:57:31
2018-06-22 14:12:15
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/RS zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/C/DPP drużnowy art. 238.2.2
  • 1x 9/C1/RS PLJ zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:57:55
2018-06-22 14:11:28
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/CC/RZ zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/RS zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/RZ dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C1/RS PLJ zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:58:17
2018-06-22 14:10:23
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/RB dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/RS zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/RB PLJ dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 13:23:56
2018-06-18 12:24:35
Krzysztof Mazur CABONA
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 13:24:13
2018-06-18 12:24:14
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 13:24:29
2018-06-18 12:23:20
Krzysztof Mazur CROS BLUE
  • 1x 3/CC/RZ zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 13:24:45
2018-06-18 12:22:57
Krzysztof Mazur ALLILAH
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:37:16
2018-06-17 16:30:59
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/RB dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/RB PLJ dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:37:25
2018-06-17 16:30:28
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/C/DPP drużnowy art. 238.2.2
  • 1x 9/C1/RS PLJ zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 13:56:56
2018-06-14 19:00:04
Maryia Mikhailava FLOWER GIRL
  • 1x 1/N/RB zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/RB dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/RB PLJ dwufazowy art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:37:41
2018-06-14 18:58:24
Maryia Mikhailava VERNISAGE
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/CC/RZ zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:37:50
2018-06-14 18:57:40
Siarhei Kazlou STREISAND
  • 1x 2/C/RS dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/CC/RZ zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O023934
2. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
O045740
3. Czarnecki Dawid KSPSK KWIEKI
S
O003411
4. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (J.)
O038545
5. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
6. Hartman Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
7. Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
S
O000757
8. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
9. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
10. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
11. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
12. Kamiński Łukasz KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O011972
13. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (MJ.)
O019434
14. Kazlou Siarhei Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O041330
10141245
15. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
16. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
17. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
18. Lehmann Dalia Brak
2001 (J.)
Brak
19. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
20. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
21. Lyskovka Valery Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
S
22. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O001512
23. Mazur Krzysztof Skj Legia Kozielska
S
Brak
24. Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O044192
10034677
25. Myszka Paula LKS Nadwiślanin
S
O025764
26. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
27. Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
S
O013754
28. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
29. Pawłowski Konrad KJ Arpav Gdańsk
S
O003340
30. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
31. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
32. Skwara Paulina KJ Welt Opypy
S
O012998
33. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
34. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
35. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
36. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
10113179
37. Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
S
O001889
38. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
39. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
40. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
41. Urbonas Valdas Lankupiai
S
!!!!
42. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
43. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (J.)
None
44. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
1997 (MJ.)
O008294
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

46

ALLILAH SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K011403 POL009660048206 104DJ53
2.

73

AMARU L HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
O: Jan Ludwiczak
B:
K021006 DE421000193312
3.

103

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
O: Jacek Bogalecki
B: Anna Tyszko
K012158 616009540050207 104UP92
4.

71

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
5.

22

AVOCADO L WESTF GER 2006 Wałach gniada F: Co - Pilot / Contender
M: Anneliese / Avocado
O: Jan Ludwiczak
B:
K010762 DE441410885406 103UQ54
6.

24

BADORETTE KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Voila B / Nolisco
O: Jan Ludwiczak
B:
K011124 5280030602999 103OZ45
7.

111

Bernestina baw 2006 k gn F: Baloubino B/Baloubet du Rouet
M: Cosa B/Cosinus B
O:
B:
KO17177
8.

20

BIQUEEN HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Quirado / Quidam De Revel
M: Pretty Woman / Limbus
O: Łukasz Kamiński
B: Heinrich Clausen
K024276 DE421000119209
9.

82

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
O: Antoni Strzałkowski
B: Lewitz
K018726 DE418185420109
10.

49

CABONA WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Calido / Cantus
M: La Bonne I / Landstreicher
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020825 DE441411203210
11.

38

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
O: Zbigniew Liszewski
B: Natalia Dworniczak
K020381 616009670147309
12.

57

CANTAIR HBC HOL GER 2007 Wałach gniada F: Conair
M: Isabel XI
O: Dagmara Rajchel
B: Ipernstedt
K014064 De421000061907 104AE54
13.

58

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
O: Sławomir Żygowski
B:
K022627 616009530034112
14.

94

CHACCO DU ROUET Oldenburska POL 2012 Wałach gniada F: CHACCO-BLUE
M: BALOUFINA
O: AGNIESZKA KWIATKOWSKA
B: HEINZ MEYER
K022965
15.

92

CHACCO ONE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z / Quick Star
O:
B: Paul Schockemohle
K020332 DE418184010710
16.

25

CHE GUEVARA L HOL GER 2005 Ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: O-Contendra / Contender
O: Jan Ludwiczak
B:
K009346 DE421000633305 102ZD07
17.

27

CHRONOS 27 HOL GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Chello I
M: Ostara
O: Brak
B: Brak
Brak
18.

67

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B:
K011498 528003000704635
19.

48

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
O: Krzysztof Mazur
B: SK Nad Wigrami
K020622 616009510343012
20.

53

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton / Corrado I
M: Orleen Van Het Vijverbos / Feinschnitt I V D Richter
O: Ewa Żak
B:
K011765 W210642BWP
21.

28

CLINT PLEASURE HOL POL 2009 Klacz siwa F: Clinton
M: United Pleasure
O: Brak
B: Brak
Brak
22.

90

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana du Pas / Quick Star
O: Maciej Pietras
B: Semilly
K022968 25000112273645F
23.

113

Comet 240 F:
M:
O:
B:
24.

115

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee I V / Calypso I I I
O: Vera Yarmolyuk
B: Agnieszka Dobkowska
K009596
25.

87

CONFLIKT - POL 2010 Wałach siwa F: -
M: -
O: -
B: -
Brak
26.

100

CONTESSA 183 Oldenburg DEU 2007 Klacz gniada F: Contendro I
M: Argentina
O: Lewandowski Bartłomiej
B: Ralf Blanke
K017806
27.

91

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
28.

47

CROS BLUE OLD GER 2009 Ogier kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Quoldas Girl / Sandro Boy
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020367 DE418180121609
29.

55

CULUMBUS Westfalska POL 2010 Wałach gniada F: Fusain du Defey
M: Chmura
O: Wiesław Hartman
B: Marek Romanowski
K018227
30.

51

DA VINCI KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno / Libero H
M: Platina / Drossan
O: Jerzy Korona
B: D. Brunink
K024979 528003000812823
31.

102

DARK PEARL REN GER 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Dutch Capitol / Capitol I
M: Riverdance / Rupie Star
O: Paula Myszka
B: Josef Hüpen
K010599 DE443434023504 102YT21
32.

19

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
33.

56

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Enigma / Le Voltaire
O: Maciej Chwaliński
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
34.

3

FLOWER GIRL HOL POL 2013 Klacz siwa/160 F: Hickstead / Hamlet
M: Vernisage / Catoki
O: Michał Szadkowski
B: Michał Szadkowski
K024856 DE421000601013
35.

61

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
K010933
36.

41

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2006 Klacz gniada F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: VANTANA D
O: LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ
B: DE PRINS B.V.B.A
K025777
37.

52

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
38.

96

GOLDMAN S KWPN NLD 2011 Wałach siwa F: Colman /
M: Nadette S / Lux
O: Sławomir Hartman
B: Schroembges
K021040 528003201109860
39.

85

GREAT PLEASURE II SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Grace / Graf Grannus
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012121 616009660049206
40.

70

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
41.

69

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
42.

112

IRYDON-L SP POL 2012 O cgn F: Lescibard L/Lennon
M: Iranda L/Reval
O: Jerzy KORONA
B: womir Jarmuszczak
Brak
43.

104

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
O: Michał Stanisławiak
B: Adam Omen
K020727 616009660601109
44.

14

J-LAWINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: J-Ligia / Lagrain
O: Anna Twardowska
B:
K013730 616009610190607
45.

89

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: ALFRED PALMOWSKI
B: CHRISTIAN MERTENS
K018917
46.

101

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Belgisch Warmbloedpaard BEL 2009 Klacz gniada F: KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
M: REBBECA DE LA FERME DU BOIS
O: LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ
B: BVBA VERBELEN
K025776
47.

62

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Aroland PG
M: Kolumbia
O: Tatiana Gawęda
B: x
K016670
48.

65

KANTANO-MAX SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Hokus Pokus
M: Korys-Markiza
O: Anna Zawadzka
B: Lipiński Ireneusz
K019257 12560
49.

108

LA VULKANO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: La Marina L / Marino
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K021786 616009610020612
50.

95

LARINO SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: La Coruna / Corland
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: SK nad Wigrami
K021008 616009510343612 105XD27
51.

81

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada F: For Keeps / For Pleasure
M: La Jana / Landadel
O: Konrad Pawłowski
B: Ewa Fabińska
K017882 POL009510458207
52.

75

LE CORBUSIER SP POL 2010 Wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: La Paloma / Palegro
O: Wiktor Szała
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K016428 616009510445310
53.

83

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
O: Maurycy Kuhn
B: T&L
K022002 056002W00297758
54.

59

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
O: Sławomir Żygowski
B:
K017167 POL009540055608
55.

97

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
56.

98

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
57.

105

NUBIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Barasz / Elektor
M: Nikandra / Dixieland
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Rzeczna
K007226 POL007600189303
58.

63

ORANGE GIRL BH LTU 2010 Klacz F: Centuryo
M: Orange D
O: V.Urbonas
B: V.Urbonas
1
59.

86

PAMELA II SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma / Calderon
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015473 616009661129809
60.

64

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
61.

80

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
62.

84

QUIDAM'S DIAMOND OLD GER 2008 Ogier F: Quidam's Rubin
M: Diana
O: Strzałkowski Piotr
B: -
K011661
63.

109

QUITOKI HOL GER 2008 Klacz gniada F: Catoki
M: Taquitta
O: Brak
B: Brak
Brak
64.

74

SANTORINI L HOL GER 2011 Klacz gniada F: Urleven Piron / Hurlevent
M: Vinja III / Caretino
O: Jan Ludwiczak
B:
K018981 DE421000142111
65.

76

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
O: Michał Stanisławiak
B:
K020728 DE431312326104 104QV91
66.

42

STREISAND OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Stakkato / Spartan
M: Silhouette / Silvio I
O: Michał Szadkowski
B: John Gillen
K018760 DE433331766110
67.

66

TEKILA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: player
M: tifany
O: zuzanna golicka
B: bosek ryszard
K020170 pol009580311109
68.

93

VAN PERSIE DH Z Zangersheide BEL 2010 Wałach gniada/168 F: VA-VITTE / HEARTBREAKER
M: ANNABELL V.D RAMPAARDEN
O: RYSZARD OSOWSKI
B: -------
K022055
69.

78

VELVET BH LTU 2011 Ogier F: Centuryo
M: Vaillante
O: V.Urbonas
B: V.Urbonas
.
70.

43

VERNISAGE HOL GER 2005 Klacz siwa F: Catoki / Cambridge
M: Marty / Cor de la Bryere
O: Michał Szadkowski
B: Peter Boege
K024748 DE421000149705
71.

68

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: brak
K019354 DE431312320908
72.

106

WIEDŹMIN WLKP POL 2001 Ogier siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Weimutka / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K006737 POL007600025501
73.

110

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
74.

77

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K012109 POL009580166907
75.

107

ZIRAY L HOL GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Chin Champ / Chin Chin
M: Fortuna VI / Caletto I
O: Jan Ludwiczak
B:
K021005 DE421000194012
Rider Club
Competition
Prize
Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
300,00
4000,00
SUM:
4300.00
Czarnecki Dawid KSPSK KWIEKI
1000,00
SUM:
1000.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
100,00
SUM:
100.00
Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
100,00
1200,00
SUM:
1300.00
Hejger Marta LKJ Gałkowo
25,00
400,00
SUM:
425.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
1600,00
SUM:
1600.00
Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
200,00
50,00
SUM:
250.00
Kazlou Siarhei Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
400,00
200,00
1000,00
SUM:
1600.00
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
100,00
SUM:
100.00
Lehmann Dalia Brak
1200,00
50,00
200,00
1000,00
500,00
300,00
SUM:
3250.00
Lewandowski Aleksander OSK Lipce
50,00
100,00
300,00
50,00
300,00
25,00
SUM:
825.00
Lyskovka Valery Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
750,00
1200,00
SUM:
1950.00
Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
200,00
400,00
500,00
50,00
300,00
200,00
150,00
SUM:
1800.00
Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
100,00
SUM:
100.00
Myszka Paula LKS Nadwiślanin
50,00
100,00
200,00
200,00
100,00
SUM:
650.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
100,00
100,00
SUM:
200.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
1000,00
100,00
SUM:
1100.00
Pawłowski Konrad KJ Arpav Gdańsk
500,00
200,00
2000,00
SUM:
2700.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
100,00
400,00
SUM:
500.00
Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
1000,00
5500,00
100,00
500,00
500,00
50,00
750,00
SUM:
8400.00
Skwara Paulina KJ Welt Opypy
100,00
100,00
SUM:
200.00
Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
100,00
SUM:
100.00
Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
400,00
SUM:
400.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
100,00
300,00
3000,00
300,00
750,00
400,00
SUM:
4850.00
Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
200,00
1500,00
100,00
50,00
500,00
SUM:
2350.00
Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
2400,00
SUM:
2400.00
Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
400,00
SUM:
400.00
Urbonas Valdas Lankupiai
500,00
100,00
750,00
SUM:
1350.00
Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
200,00
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bogalecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
ASER (103)
2018-07-27
5
300,00
2018-07-28
10
2018-07-29
2
4000,00
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ENDO (56)
2018-07-27
37
Czarnecki Dawid
KSPSK KWIEKI
2018-07-27
2
1000,00
2018-07-29
11
2018-07-27
13
2018-07-29
Gawęda Julianna
VITASPORT BRACHLEWO
KAMAEL (62)
2018-07-27
2018-07-28
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
TEKILA (66)
2018-07-27
35
2018-07-29
2018-07-28
18
PIPIN (80)
2018-07-27
4
100,00
2018-07-27
16
2018-07-29
19
2018-07-28
13
2018-07-28
5
Hartman Karolina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-07-27
17
2018-07-27
26
2018-07-28
12
2018-07-28
5
2018-07-29
30
Hartman Sławomir
KJ Lotar Biskupiec
2018-07-27
12
2018-07-28
10
2018-07-29
8
100,00
LARINO (95)
2018-07-27
34
2018-07-27
1
1200,00
2018-07-28
9
2018-07-29
9
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
2018-07-27
10
25,00
2018-07-28
17
2018-07-29
29
2018-07-27
1
400,00
2018-07-27
2018-07-28
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2018-07-27
18
2018-07-28
2
1600,00
2018-07-29
26
2018-07-27
22
2018-07-27
19
2018-07-28
17
2018-07-29
20
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2018-07-29
10
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
NUBIS (105)
2018-07-27
3
200,00
2018-07-28
19
2018-07-29
31
WIEDŹMIN (106)
2018-07-27
36
2018-07-28
6
50,00
2018-07-29
18
Kamiński Łukasz
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BIQUEEN (20)
2018-07-27
15
2018-07-27
20
2018-07-28
4
2018-07-29
11
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ZADYMKA (77)
2018-07-27
18
2018-07-28
16
2018-07-29
9
Kazlou Siarhei
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
2018-07-27
14
2018-07-27
4
400,00
2018-07-28
6
200,00
2018-07-28
3
2018-07-29
5
1000,00
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
WOODY (110)
2018-07-28
5
100,00
2018-07-29
22
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (53)
2018-07-28
4
2018-07-29
32
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-07-27
10
2018-07-28
2
2018-07-29
Lehmann Dalia
Brak
2018-07-27
25
2018-07-29
2
1200,00
2018-07-28
15
2018-07-27
6
50,00
2018-07-28
3
200,00
2018-07-29
1
1000,00
QUITOKI (109)
2018-07-27
2
500,00
2018-07-28
3
300,00
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2018-07-27
14
2018-07-27
9
50,00
2018-07-28
10
2018-07-28
7
100,00
2018-07-29
6
300,00
2018-07-27
7
50,00
2018-07-28
2
300,00
2018-07-29
17
2018-07-27
9
25,00
2018-07-28
9
2018-07-28
5
2018-07-29
12
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
2018-07-27
10
Lyskovka Valery
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
2018-07-27
1
750,00
2018-07-28
1
1200,00
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
ALLILAH (46)
2018-07-27
15
2018-07-28
4
2018-07-27
6
200,00
2018-07-28
4
400,00
2018-07-29
6
500,00
CICERO (48)
2018-07-27
29
2018-07-28
11
2018-07-29
9
50,00
CABONA (49)
2018-07-27
3
300,00
2018-07-28
4
200,00
2018-07-29
7
150,00
Mazur Krzysztof
Skj Legia Kozielska
2018-07-27
2018-07-28
16
2018-07-29
Mikhailava Maryia
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
2018-07-27
19
2018-07-29
24
2018-07-28
3
2018-07-27
6
100,00
2018-07-27
13
2018-07-28
14
2018-07-28
12
2018-07-29
11
Myszka Paula
LKS Nadwiślanin
2018-07-27
8
50,00
2018-07-28
4
100,00
2018-07-29
4
200,00
2018-07-27
4
200,00
2018-07-28
8
100,00
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2018-07-27
12
2018-07-28
8
100,00
2018-07-29
12
2018-07-27
7
100,00
2018-07-28
12
2018-07-29
10
IRYDON-L (112)
2018-07-27
25
2018-07-28
9
2018-07-29
13
Palmowska Natalia
Lotar Biskupiec
2018-07-27
11
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2018-07-27
16
2018-07-28
11
2018-07-28
3
1000,00
2018-07-29
7
100,00
CORSIMO (91)
2018-07-27
20
2018-07-28
14
2018-07-29
25
Pawłowski Konrad
KJ Arpav Gdańsk
LAUR (81)
2018-07-27
3
500,00
2018-07-28
7
200,00
2018-07-29
4
2000,00
Rynkiewicz Martyna
LKJ w Gałkowie
NELA (97)
2018-07-27
32
2018-07-27
8
100,00
2018-07-29
27
2018-07-27
23
2018-07-27
2018-07-29
8
400,00
Skiba Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
2018-07-28
2
1000,00
2018-07-29
1
5500,00
2018-07-28
1
2018-07-29
AMARU L (73)
2018-07-27
24
2018-07-27
22
2018-07-28
2018-07-29
6
100,00
2018-07-27
24
2018-07-28
2
500,00
2018-07-29
4
500,00
2018-07-27
26
2018-07-28
8
50,00
2018-07-29
2
750,00
Skwara Paulina
KJ Welt Opypy
2018-07-27
5
100,00
2018-07-28
11
2018-07-29
2018-07-27
21
2018-07-28
15
2018-07-29
8
100,00
Stanisławiak Maria
KJ Agro-Handel Śrem
SAZU 3 (76)
2018-07-27
13
2018-07-28
6
100,00
2018-07-28
1
2018-07-29
Stanisławiak Maria
KJ Agro-Handel Śrem
ITALIAN (104)
2018-07-27
31
2018-07-28
1
400,00
2018-07-29
21
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
BLANT (82)
2018-07-27
8
100,00
2018-07-28
5
300,00
2018-07-28
4
2018-07-29
3
3000,00
2018-07-27
2
300,00
2018-07-28
1
750,00
2018-07-29
5
400,00
2018-07-27
2018-07-28
13
2018-07-29
15
Szała Wiktor
KJ Agro-Handel Śrem
2018-07-28
1
2018-07-29
16
2018-07-29
28
Szlachta Sławomir
KJ Just Riding Kielce
2018-07-27
11
2018-07-27
7
200,00
2018-07-28
13
2018-07-29
1
1500,00
Comet 240 (113)
2018-07-27
5
100,00
2018-07-28
7
50,00
2018-07-29
3
500,00
Tęcza Szymon
KJ Agro-Handel Śrem
2018-07-27
33
2018-07-28
1
2400,00
ZIRAY L (107)
2018-07-27
30
2018-07-28
21
2018-07-29
23
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
2018-07-28
2
ASTERIX (71)
2018-07-29
7
400,00
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-07-27
27
2018-07-27
17
2018-07-28
18
2018-07-29
Urbonas Valdas
Lankupiai
2018-07-27
9
2018-07-28
3
500,00
2018-07-29
VELVET (78)
2018-07-27
11
2018-07-28
5
100,00
2018-07-29
3
750,00
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
2018-07-27
12
2018-07-27
2018-07-28
2018-07-29
14
Yarmolyuk Anastasiia
JKS U Robsonów
COMMAND (115)
2018-07-28
2
Żygowska Zuzanna
KJ Arpav Gdańsk
2018-07-27
23
2018-07-28
5
2018-07-29
10
LORD (59)
2018-07-27
28
2018-07-27
21
2018-07-28
20
2018-07-28
2018-07-29
5
200,00

Number of Riders: 44

Number of Horses: 75

The sum of prizes: 44 400.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl