Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie
Dabrówka Mała, 06-08-07-2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
84 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 08:29:05
2018-07-04 08:24:30
Przemysław Kalicki FLIPJE
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art. 74.5.3
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 08:29:15
2018-07-04 08:23:37
Przemysław Kalicki CAILLOU TF
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/CC/DR dwufazowy art. 74.5.3
  • 1x 15/CC1/Grand Prix zwykły z rozgrywką art.238.2.2
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 08:06:48
2018-07-03 22:10:52
Dainis Ozols PAMEL ANDERSON
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 08:06:58
2018-07-03 22:09:54
Aija Grēna ALIBI
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 08:07:20
2018-07-03 20:24:06
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 13:53:19
2018-07-03 12:41:00
Robert Wilczewski LAVISTO STAR
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 13:53:36
2018-07-03 12:40:22
Robert Wilczewski BERG
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 14/C1/Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 13:53:47
2018-07-03 12:38:21
Robert Wilczewski LACROSSE
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 13:54:12
2018-07-03 12:17:26
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:15:03
2018-07-03 07:31:07
Tomasz Miśkiewicz BELLA DONNA 106
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:15:13
2018-07-03 07:29:08
Tomasz Miśkiewicz ZET BLUE
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:15:23
2018-07-03 07:28:35
Tomasz Miśkiewicz DON VITO
  • 1x 1/P1/RMK 5 letnie Z oceną stylu konia
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:15:32
2018-07-03 07:28:01
Tomasz Miśkiewicz ANKA LAZAR
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:15:42
2018-07-02 22:21:15
Gediminas Paskevicius QUATTRA 14
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/CC/DR dwufazowy art. 74.5.3
  • 1x 15/CC1/Grand Prix zwykły z rozgrywką art.238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:15:53
2018-07-02 22:20:29
Elena Makarauskene DALASAS
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:16:03
2018-07-02 15:00:05
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:16:14
2018-07-02 14:59:03
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 1/P1/RMK 5 letnie Z oceną stylu konia
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:16:25
2018-07-02 14:58:23
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 1/P1/RMK 5 letnie Z oceną stylu konia
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:16:35
2018-07-02 13:20:03
Julia Bogalecka ASER
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/CC/DR dwufazowy art. 74.5.3
  • 1x 15/CC1/Grand Prix zwykły z rozgrywką art.238.2.2
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:16:49
2018-07-01 17:14:18
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:16:58
2018-07-01 17:13:50
Martyna Ostapczuk CARPEDIEM
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:17:08
2018-07-01 16:17:41
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:17:21
2018-07-01 16:16:18
Zuzanna Żygowska LAUDERDALE
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:17:32
2018-07-01 16:15:48
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 2/N1/RMK 6 letnie Z oceną stylu konia
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:17:46
2018-06-30 17:11:12
Daniel Wróblewski ASHLEY S
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 08:07:58
2018-06-28 22:04:10
Joanna Jagoda BOLOGNA
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 08:08:09
2018-06-28 14:33:21
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 14:18:25
2018-06-28 10:12:28
Jakub Jarecki GULANA B
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art. 74.5.3
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 14:18:37
2018-06-28 10:10:03
Agnieszka Cichanowicz BALANS
  • 1x 1/P1/RMK 5 letnie Z oceną stylu konia
  • 1x 6/P1/RMK 5 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 11/N/Finał RMK 5 letnie na styl konia
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 09:05:10
2018-06-28 08:54:11
Jacek Zagor FLASH BLUE B
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 09:05:32
2018-06-28 08:49:49
Jacek Zagor FOR VITO
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 09:05:42
2018-06-27 19:07:10
Rimantas Babrauskas CESKO
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 10/CC/DR dwufazowy art. 74.5.3
  • 1x 15/CC1/Grand Prix zwykły z rozgrywką art.238.2.2
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 09:05:52
2018-06-27 19:06:04
Rimantas Babrauskas CENRASINE
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art. 74.5.3
  • 1x 13/N1/Finał MR zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 09:06:03
2018-06-27 17:34:48
Natalia Palmowska JACKPOT VAN'T ZONNEVELD
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 09:06:12
2018-06-27 14:09:28
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art. 74.5.3
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 09:06:22
2018-06-27 12:06:14
Zuzanna Prymek FAJNA
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał MR zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 09:06:39
2018-06-27 10:59:46
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 09:06:48
2018-06-27 10:58:16
Marek Wacławik PHENIX
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 09:06:59
2018-06-27 10:57:25
Marek Wacławik CABO
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 09:07:09
2018-06-27 10:56:51
Marek Wacławik A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 09:07:20
2018-06-27 08:42:44
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 09:07:30
2018-06-27 08:42:07
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 09:07:50
2018-06-27 08:40:38
Dominika Hestkowska WHO KNOWS
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 13:47:58
2018-06-26 13:37:19
Weronika Wilska MR. CARRY
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 13:48:09
2018-06-26 13:35:30
Weronika Wilska H. ELDORADO B.
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 13:48:20
2018-06-26 13:29:54
Weronika Wilska LADY VON BAYERN
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/CC/DR dwufazowy art. 74.5.3
  • 1x 15/CC1/Grand Prix zwykły z rozgrywką art.238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 07:57:39
2018-06-24 22:17:15
Wiktoria Leszek-Karwańska LADYKRACHER 8
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 07:57:50
2018-06-24 14:28:56
Paulina Skwara PAMELA II
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 07:58:09
2018-06-24 14:28:33
Paulina Skwara GREAT PLEASURE II
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:49:03
2018-06-23 07:38:13
Valdas Urbonas ORANGE GIRL
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 13:54:23
2018-06-23 07:37:38
Valdas Urbonas VELVET
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:49:45
2018-06-22 20:06:49
Antoni Strzałkowski INMORTAL
  • 1x 2/N1/RMK 6 letnie Z oceną stylu konia
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 12:30:07
2018-06-22 20:05:28
Antoni Strzałkowski ELUE VAN T&L
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:50:29
2018-06-22 20:03:54
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:50:54
2018-06-22 20:02:40
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:52:08
2018-06-22 12:05:46
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:52:34
2018-06-22 12:05:24
Katarzyna Frydel CENAR
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:17:56
2018-06-20 13:25:55
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:55:59
2018-06-18 18:33:33
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art. 74.5.3
  • 1x 13/N1/Finał MR zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:56:11
2018-06-18 18:32:44
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:36:30
2018-06-15 22:45:43
Roman Karpenko KAPITAN VAN'T HEIKE
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 12:32:57
2018-06-14 11:22:38
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 12:33:10
2018-06-14 11:21:38
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 12:33:20
2018-06-14 11:20:14
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 1/P1/RMK 5 letnie Z oceną stylu konia
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 08:47:05
2018-06-13 22:32:42
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art. 74.5.3
  • 1x 13/N1/Finał MR zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 08:47:15
2018-06-13 21:05:20
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 08:47:25
2018-06-13 21:04:13
Ewa Mazurowska DOLLAR GYM
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 08:47:35
2018-06-13 21:02:54
Ewa Mazurowska RAF LIDER
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art. 74.5.3
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 08:47:47
2018-06-13 21:01:32
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 2/N1/RMK 6 letnie Z oceną stylu konia
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 07:41:46
2018-06-12 21:41:44
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 07:41:55
2018-06-12 21:14:52
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art. 74.5.3
  • 1x 13/N1/Finał MR zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:56:22
2018-06-12 08:03:42
Weronika Jaruga ANGELA DE LA CRUZ
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art. 74.5.3
  • 1x 13/N1/Finał MR zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 14:29:00
2018-06-11 08:56:39
Kaja Langer ORIANA
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 14:29:11
2018-06-11 08:56:03
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 2/N1/RMK 6 letnie Z oceną stylu konia
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 08:29:08
2018-06-11 07:22:03
Zuzanna Twardowska J-LAWINA
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art. 74.5.3
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał MR zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 08:29:19
2018-06-10 15:21:01
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art. 74.5.3
  • 1x 13/N1/Finał MR zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 07:41:29
2018-06-10 11:52:14
Marta Hejger KANTANO-MAX
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art. 74.5.3
  • 1x 13/N1/Finał MR zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 14:29:34
2018-06-10 11:51:48
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 08:29:46
2018-06-07 22:14:42
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babrauskas Rimantas VSI- CONVIVO
S
none
10002625
2. Błaszczak Julia Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2001 (J.)
O038588
3. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O023934
4. Bonowicz Paulina Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
5. Burakowski Marcin Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O007804
6. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
7. Grena Aija Latvian professional equestrian sports club
S
none
8. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
9. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
10. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
11. Jagoda Joanna St. VitaSport Brachlewo
S
O019056
12. Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006299
13. Jaruga Weronika St. VitaSport Brachlewo
2001 (J.)
O034165
14. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
15. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
1997 (MJ.)
O009854
16. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
17. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
18. Kamiński Łukasz KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O011972
19. Karpenko Roman Georgenburg
S
none
20. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
21. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
22. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
23. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
24. Lyskovka Valery Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
S
25. Makarauskene Elena BHVZAA
S
10079996
10079996
26. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
27. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
28. Ostapczuk Martyna BPK (PDL)
2004 (JM.)
O039176
29. Ozols Dainis Latvian professional equestrian sports club
S
none
30. Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
S
O013754
31. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
32. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
33. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
1998 (MJ.)
O018720
34. Skwara Paulina KJ Welt Opypy
S
O012998
35. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
36. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
37. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
38. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
39. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
40. Urbonas Valdas Lankupiai
S
!!!!
41. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
42. Wilczewski Robert Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
S
O002520
43. Wilska Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
44. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
45. Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025505
46. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

45

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Quanta / Quidam's Rubin
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Siergiej
K019679 DE421000595010
2.

82

ALIBI LWB LAT 2005 Klacz gniada F: Aromats
M: Gabija
O: Dainis Ozols
B: Dainis Ozols
LV032836050026
3.

3

ANGELA DE LA CRUZ KWPN NED 2005 Klacz gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Zandoria / Zandor
O: Jolanta Jaruga
B: W.C. Van Dam
K010311 5280030506451
4.

73

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier siwa F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
O: Edmund Lazarewicz
B: Hans Karsten
K020205 DE421000227711
5.

67

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
O: Jacek Bogalecki
B: Anna Tyszko
K012158 616009540050207 104UP92
6.

61

ASHLEY S OLD GER 2003 Klacz kasztanowata F: Askari / Acord II
M: Pasadenia / Sadenio
O: Daniel Wróblewski
B:
K008432 DE418180181703
7.

48

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
8.

76

BELLA DONNA 106 HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: Udina /Nekton
O: Marcin Burakowski
B: Niemcy
K015275
9.

79

BERG WLKP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Cottonclub
M: Bogota
O: Joanna Brzezińska-Błaszczak
B: Zenon Farysej
K010588
10.

86

Bernestina baw 2006 k gn F: Baloubino B/Baloubet du Rouet
M: Cosa B/Cosinus B
O:
B:
KO17177
11.

58

BIQUEEN HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Quirado / Quidam De Revel
M: Pretty Woman / Limbus
O: Łukasz Kamiński
B: Heinrich Clausen
K024276 DE421000119209
12.

32

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
O: Antoni Strzałkowski
B: Lewitz
K018726 DE418185420109
13.

89

BLUEGREY Holsztyńska GER 2009 Klacz siwa F: Calido I
M: Kyra XXII
O: Marcin Burakowski
B: Rohde Wolfgang
K015272
14.

59

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa F: Corrado Boy /
M: Bogini / Landor
O: Joanna Jagoda
B: Ireneusz Ćwik
K022539 616009520028313
15.

46

CABO MAKL GER 2008 Ogier gniada F: Concerto II
M: Coletta/ Cheenook
O: Largo sp. z o.o.
B: Niemcy
K016006 DE427271663208 104QY29
16.

84

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
O: Waldemar Kalicki
B:
K020300 DE441411315206
17.

24

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018 616009610036513
18.

65

CARPEDIEM HOL GER 2002 Ogier gniada F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
O: Martyna Ostapczuk
B: Franz Erdner
K006555 DE421000610702
19.

52

CENRASINE LV LAT 2011 Klacz kasztanowata F: CENTURYO
M: CARMENSINE
O: Rimas Vaitkaitis
B: BIRZES zirgi
LV 0000022468
20.

53

CESKO LT LTU 2008 Ogier gniada F: WOOPY
M: CALVINA Z
O: R.Vaitkaitis
B: R.Janciauskas
none
21.

12

CHEOPS Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Kołczan
M: Celinka
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K011538
22.

87

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
23.

68

CRISTAL HAN GER 2013 Wałach siwa F: Christian
M: Dornroshen IV
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kappe
K023990
24.

69

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 /
M: osia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
25.

71

DALASAS Lt Jojamasis LTU 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Artas
M: Dekada
O: Elena Makarauskene
B: Darius Cepele
LTU005170108310 LTU005170108310
26.

21

DOLLAR GYM HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Dollar D.L.PI / Quidam de Revel
M: Jeliza / Cascavelle
O: Natalia Maciejewska
B: Niemcy
K021243
27.

70

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
28.

74

DON VITO SP POL 2013 Wałach gniada F: Vitalis
M: Dalia Z
O: D Miśkiewicz
B: D Miśkiewicz
K023883
29.

2

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
30.

60

ELUE VAN T&L BWP BEL 2010 Klacz kasztanowata F: Beaulieu's Think Big / Toulon
M: Champi / Nabab De Reve
O: Maurycy Kuhn
B: T&L
K018728 056007000E48349
31.

81

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
O: Anna Seroka
B: H. Kwant
K014995 528003200912965 104MD74
32.

49

FAJNA KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: brak
M: brak
O: Jerzy Korona
B: Nieuwenhuis Bemiddeling
K019691 528003201012133 106BQ96
33.

28

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE431310391711
34.

55

FLASH BLUE B KWPN GER 2010 Wałach gniada F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
O: Klaudia Prymek
B:
K024541 528003201002887
35.

85

FLIPJE KWPN NED 2010 Wałach gniada/175cm F: Carolus II
M: Bavanta v/d Renvillehoeve /Numero uno
O: Waldemar Kalicki
B: NL
Brak
36.

22

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
37.

54

FOR VITO HANN POL 2000 Wałach kasztanowata F: For Pleasure
M: Papillon Rouge
O: Marcin Plitt
B: NN
K017522
38.

5

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
K010933
39.

36

GREAT PLEASURE II SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Grace / Graf Grannus
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012121 616009660049206
40.

57

GULANA B KWPN NED 2011 Klacz kara F: Quality Time / Quantum
M: Vulana B / Romeo
O: SK Nad Wigrami
B:
K021631 528003201108350 105SF98
41.

40

H. ELDORADO B. KWPN POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado vd Zeshoek
M: Woberlina B/ Lupicor
O: Weronika Wilska
B: brak
K026125
42.

43

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
43.

44

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
44.

50

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484 POL009600186403
45.

34

INMORTAL Rheinlander DEU 2012 Wałach siwa F: Cornets Stern
M: Contana
O: Piotr Strzałkowski
B: Marc Boes
K022541
46.

14

J-LAWINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: J-Ligia / Lagrain
O: Anna Twardowska
B:
K013730 616009610190607
47.

51

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: ALFRED PALMOWSKI
B: CHRISTIAN MERTENS
K018917
48.

1

KANTANO-MAX SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Hokus Pokus
M: Korys-Markiza
O: Anna Zawadzka
B: Lipiński Ireneusz
K019257 12560
49.

27

KAPITAN VAN'T HEIKE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2010 Ogier kara F: COULEUR RUBIN
M: VENI VIDI VICI VAN DE ZELM
O: Georgenburg
B: Karel Boonen
none
50.

25

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
51.

26

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
52.

78

LACROSSE HOL POL 2006 Wałach gniada F: Contender
M: La Belle I / Acord II
O: Iwona Wilczewska
B: Johannsen Arnold
K010783
53.

39

LADY VON BAYERN HOL POL 2007 Klacz gniada F: Ludwig Von Bayern / Landor S
M: Petite II / Literat
O: Krzysztof Wilski
B: Zbigniew Wilski
K012422 DE418181520207 104KC52
54.

38

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic / Landadel
M: Beresina / Silvester
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Helga Goerlich
K009575 DE431316552402
55.

23

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
56.

80

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Game-Boy D'10
M: Natasja
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386
57.

77

LIGHTNING 100 HOL POL 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar
O: Joanna Brzeźińska- Błaszczak
B: ---
K017088
58.

33

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
O: Maurycy Kuhn
B: T&L
K022002 056002W00297758
59.

41

MR. CARRY SP POL 2011 Wałach gniada F: Nightcarry / Carry
M: Montana VI / Caletto I
O: Krzysztof Wilski
B: Krzysztof Wilski
K021839 616009530081911
60.

35

ORANGE GIRL BH LTU 2010 Klacz F: Centuryo
M: Orange D
O: V.Urbonas
B: V.Urbonas
1
61.

16

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456 POL732010050910
62.

83

PAMEL ANDERSON LWB LAT 2008 Klacz gniada F: Pedro
M: Modele
O: Dainis Ozols
B: SIA Ezernieki
LV060740850002
63.

37

PAMELA II SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma / Calderon
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015473 616009661129809
64.

47

PHENIX WESTF GER 2003 Wałach gniada F: Pilgrim / Polydor
M: Holsatia X / Landgraf I
O: Largo Sp. z o. o.
B: Peter Nagel-Torn
K007202 DE441412051603
65.

18

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
66.

20

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901 POL007610061908
67.

15

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino / Langraf I
M: Romica R / Campari M
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K021677 616009540120912
68.

19

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
69.

17

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
70.

66

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Arenda / Elpar
O: Martyna Ostapczuk
B: Zbigniew Koperski
K007396 POL009660474402
71.

29

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
O: Emily Kasprowicz
B: Marek Romanowski
K024063 616009600155113
72.

8

VELVET BH LTU 2011 Ogier F: Centuryo
M: Vaillante
O: V.Urbonas
B: V.Urbonas
.
73.

42

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: brak
K019354 DE431312320908
74.

75

ZET BLUE SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Tomasz Miśkiewicz
B: Roman Barlik
K018976 616009610138310
Rider Club
Competition
Prize
Babrauskas Rimantas VSI- CONVIVO
250,00
100,00
SUM:
350.00
Błaszczak Julia Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
40,00
200,00
SUM:
240.00
Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
100,00
500,00
SUM:
600.00
Bonowicz Paulina Młyńska Struga
100,00
SUM:
100.00
Burakowski Marcin Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
300,00
SUM:
300.00
Burzyński Witold SKJ Zastawno
60,00
SUM:
60.00
Grena Aija Latvian professional equestrian sports club
200,00
150,00
SUM:
350.00
Hejger Marta LKJ Gałkowo
100,00
300,00
500,00
40,00
SUM:
940.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
100,00
300,00
SUM:
400.00
Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
120,00
SUM:
120.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
600,00
SUM:
600.00
Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
600,00
300,00
SUM:
900.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
500,00
120,00
100,00
1000,00
800,00
400,00
SUM:
2920.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
100,00
SUM:
100.00
Kamiński Łukasz KU AZS Politechniki Warszawskiej
150,00
75,00
SUM:
225.00
Karpenko Roman Georgenburg
50,00
SUM:
50.00
Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
40,00
400,00
SUM:
440.00
Langer Kaja KJK Romico Żywiec
200,00
SUM:
200.00
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
120,00
SUM:
120.00
Lyskovka Valery Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
200,00
600,00
150,00
SUM:
950.00
Makarauskene Elena BHVZAA
130,00
200,00
SUM:
330.00
Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
600,00
400,00
600,00
500,00
500,00
500,00
800,00
SUM:
3900.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100,00
600,00
200,00
3000,00
200,00
SUM:
4100.00
Ostapczuk Martyna BPK (PDL)
60,00
400,00
SUM:
460.00
Ozols Dainis Latvian professional equestrian sports club
100,00
SUM:
100.00
Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
50,00
50,00
SUM:
100.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
700,00
300,00
1000,00
SUM:
2000.00
Skwara Paulina KJ Welt Opypy
50,00
SUM:
50.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
130,00
100,00
800,00
1000,00
400,00
700,00
800,00
SUM:
3930.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
120,00
SUM:
120.00
Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
1000,00
4000,00
SUM:
5000.00
Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300,00
200,00
SUM:
500.00
Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
40,00
SUM:
40.00
Urbonas Valdas Lankupiai
50,00
SUM:
50.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
250,00
150,00
300,00
1000,00
200,00
2000,00
SUM:
3900.00
Wilczewski Robert Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
50,00
700,00
SUM:
750.00
Wilska Weronika Sopocki KJ
75,00
SUM:
75.00
Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
150,00
100,0
100,00
SUM:
350.00
Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300,00
SUM:
300.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
600,00
400,00
SUM:
1000.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babrauskas Rimantas
VSI- CONVIVO
2018-07-06
20
2018-07-07
3
250,00
2018-07-08
8
100,00
CESKO (53)
2018-07-06
22
2018-07-07
11
2018-07-08
11
Błaszczak Julia
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2018-07-06
11
40,00
2018-07-07
5
200,00
2018-07-08
14
Bogalecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
ASER (67)
2018-07-06
10
2018-07-07
7
100,00
2018-07-08
5
500,00
Bonowicz Paulina
Młyńska Struga
HOKUS (50)
2018-07-06
7
100,00
2018-07-06
12
2018-07-07
19
2018-07-07
2018-07-08
19
Burakowski Marcin
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2018-07-08
5
300,00
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
CHEOPS (12)
2018-07-06
17
2018-07-06
14
2018-07-07
10
60,00
2018-07-07
24
2018-07-08
17
Grena Aija
Latvian professional equestrian sports club
ALIBI (82)
2018-07-06
31
2018-07-06
5
200,00
2018-07-07
6
150,00
2018-07-08
13
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
2018-07-06
8
100,00
2018-07-06
4
300,00
2018-07-07
12
2018-07-08
3
500,00
2018-07-06
12
40,00
2018-07-06
20
2018-07-07
20
2018-07-08
15
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2018-07-06
32
2018-07-06
23
2018-07-07
21
2018-07-07
25
2018-07-08
21
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2018-07-06
12
2018-07-07
10
2018-07-08
18
2018-07-06
6
100,00
2018-07-08
7
300,00
Jagoda Joanna
St. VitaSport Brachlewo
BOLOGNA (59)
2018-07-06
22
Jarecki Jakub
KS Nad Wigrami Mikołajewo
2018-07-06
23
2018-07-06
18
2018-07-07
14
2018-07-07
8
120,00
2018-07-08
21
Jaruga Weronika
St. VitaSport Brachlewo
2018-07-06
18
2018-07-07
11
2018-07-08
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2018-07-06
3
600,00
Kalicki Przemysław
KJ Bertyn Piastowo
2018-07-06
13
2018-07-07
3
600,00
2018-07-08
9
FLIPJE (85)
2018-07-06
2
300,00
2018-07-06
24
2018-07-07
13
2018-07-07
13
2018-07-08
20
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2018-07-06
4
2018-07-07
1
2018-07-08
3
500,00
KATNIS (25)
2018-07-06
8
120,00
2018-07-07
6
100,00
2018-07-08
1
1000,00
KEMBALL (26)
2018-07-06
2
800,00
2018-07-08
6
400,00
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-07-06
13
2018-07-07
7
100,00
2018-07-08
19
Kamiński Łukasz
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BIQUEEN (58)
2018-07-06
15
2018-07-07
5
150,00
2018-07-08
10
75,00
Karpenko Roman
Georgenburg
2018-07-06
21
2018-07-06
9
50,00
2018-07-07
16
2018-07-08
16
Krzanowska Adrianna
KJK Romico Żywiec
2018-07-06
3
2018-07-07
3
2018-07-08
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-07-06
10
40,00
2018-07-06
3
400,00
2018-07-07
2018-07-08
13
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
ORIANA (16)
2018-07-07
4
200,00
2018-07-08
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2018-07-06
6
120,00
2018-07-06
13
2018-07-07
21
2018-07-08
9
Lyskovka Valery
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
2018-07-06
4
200,00
2018-07-07
1
600,00
2018-07-08
7
150,00
Makarauskene Elena
BHVZAA
DALASAS (71)
2018-07-07
7
130,00
2018-07-08
6
200,00
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
RIANA P (19)
2018-07-06
4
2018-07-07
1
2018-07-07
15
2018-07-08
3
600,00
2018-07-06
1
400,00
2018-07-06
17
2018-07-07
14
2018-07-08
2
600,00
2018-07-06
21
2018-07-07
15
2018-07-08
4
500,00
2018-07-06
2
500,00
2018-07-07
2
500,00
2018-07-08
2
800,00
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-07-06
26
2018-07-07
26
2018-07-08
8
100,00
2018-07-06
3
2018-07-07
3
2018-07-08
2
600,00
2018-07-06
5
200,00
2018-07-07
9
2018-07-08
2
3000,00
2018-07-06
9
2018-07-08
8
200,00
Ostapczuk Martyna
BPK (PDL)
2018-07-06
29
2018-07-07
25
2018-07-08
18
2018-07-06
27
2018-07-07
9
60,00
2018-07-08
4
400,00
Ozols Dainis
Latvian professional equestrian sports club
2018-07-06
33
2018-07-06
28
2018-07-07
23
2018-07-08
6
100,00
Palmowska Natalia
Lotar Biskupiec
2018-07-06
10
50,00
2018-07-06
8
50,00
2018-07-08
11
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
CRISTAL (68)
2018-07-06
1
2018-07-07
2
2018-07-08
1
700,00
2018-07-06
2
2018-07-07
2018-07-06
15
2018-07-06
14
2018-07-07
19
2018-07-07
4
300,00
2018-07-08
22
CORSIMO (87)
2018-07-06
1
2018-07-07
4
2018-07-08
1
1000,00
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
FAJNA (49)
2018-07-06
25
2018-07-06
2018-07-08
2018-07-07
24
Seroka Anna
SKJ Bajardo Czosnów
2018-07-07
12
2018-07-07
13
2018-07-08
Skwara Paulina
KJ Welt Opypy
2018-07-06
2018-07-07
10
50,00
2018-07-07
2018-07-08
2018-07-06
2018-07-07
22
2018-07-08
11
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
BLANT (32)
2018-07-06
7
130,00
2018-07-06
7
100,00
2018-07-07
2
800,00
2018-07-08
4
1000,00
2018-07-06
19
2018-07-07
1
400,00
2018-07-08
1
700,00
2018-07-06
2
2018-07-07
1
2018-07-08
2
800,00
2018-07-06
28
2018-07-07
20
2018-07-08
14
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
2018-07-06
24
2018-07-06
27
2018-07-07
17
2018-07-08
10
TIGRINA (29)
2018-07-06
16
2018-07-07
6
120,00
2018-07-08
12
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
ASTERIX (48)
2018-07-06
1
1000,00
2018-07-08
1
4000,00
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-07-06
26
2018-07-06
15
2018-07-07
4
300,00
2018-07-08
5
200,00
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2018-07-06
9
40,00
2018-07-07
15
2018-07-08
13
Urbonas Valdas
Lankupiai
VELVET (8)
2018-07-06
30
2018-07-06
2018-07-07
8
50,00
2018-07-08
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
2018-07-06
3
250,00
2018-07-06
6
150,00
2018-07-07
18
2018-07-08
16
CABO (46)
2018-07-06
4
300,00
2018-07-07
1
1000,00
2018-07-08
PHENIX (47)
2018-07-06
19
2018-07-07
5
200,00
2018-07-08
3
2000,00
Wilczewski Robert
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2018-07-06
2018-07-07
12
2018-07-08
12
BERG (79)
2018-07-06
11
2018-07-08
17
2018-07-07
9
50,00
2018-07-07
22
2018-07-08
3
700,00
Wilska Weronika
Sopocki KJ
2018-07-06
11
2018-07-07
11
2018-07-08
10
2018-07-06
14
2018-07-07
17
2018-07-08
9
75,00
2018-07-06
2018-07-06
2018-07-07
18
2018-07-08
20
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
2018-07-06
5
150,00
2018-07-06
25
2018-07-07
8
100,0
2018-07-07
2018-07-08
7
100,00
Wróblewski Daniel
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-07-06
2018-07-06
2018-07-07
23
2018-07-07
2
300,00
2018-07-08
15
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-07-06
1
600,00
2018-07-07
14
2018-07-08
14
2018-07-06
15
2018-07-07
3
400,00
2018-07-08
12

Number of Riders: 46

Number of Horses: 74

The sum of prizes: 37 020.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl