Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Finał VII Halowego Pucharu Warmii i Mazur
Dąbrówka Mała, 14-15 kwietnia 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
117 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 06:46:34
2018-04-12 23:00:21
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Finał HPWM kat. Juniorów-zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
116 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 06:47:09
2018-04-12 22:16:37
August Wysocki LIKIER
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
115 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 06:50:10
2018-04-12 21:54:55
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 06:50:42
2018-04-12 21:24:47
Lena Czeszejko-Sochacka SOLA
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE
  • 2x 8/LL/FinałHPWM kat.KUCE - dwunawrotowy art 273.3.4.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 06:50:58
2018-04-12 20:12:13
Maria Filipska KURTYNIA HAVBEK
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 06:51:15
2018-04-12 15:04:41
Monika Romanowska CENTAUR
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 06:51:34
2018-04-12 14:57:48
Marianna Pupiałło TIRAMISU
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE
110 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 06:52:02
2018-04-12 14:45:57
Małgorzata Guślakow BENEDETTO
  • 2x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 06:52:18
2018-04-12 13:47:45
Paulina Filipek WERONA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:56:24
2018-04-12 08:48:26
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
107 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:56:39
2018-04-12 08:20:15
Małgorzata Łastówka RALPH LAUREN
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Finał HPWM kat. Juniorów-zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
106 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:56:53
2018-04-12 08:19:07
Monika Bak-Grochala CONVERT
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:57:07
2018-04-12 07:35:37
Piotr Koper FANTAZJA
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:57:23
2018-04-11 21:37:15
Zuzanna Śledź OBAMA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:57:46
2018-04-11 21:20:19
Konstancja Płoskonka EXEDRO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8/LL/FinałHPWM kat.KUCE - dwunawrotowy art 273.3.4.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:58:02
2018-04-11 21:17:03
Konstancja Płoskonka PRALINKA
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 8/LL/FinałHPWM kat.KUCE - dwunawrotowy art 273.3.4.1
  • 1x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:58:40
2018-04-11 21:12:32
Dominika Obrębska EXEDRO
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:58:56
2018-04-11 21:09:37
Magdalena Fras EXEDRO
  • 1x 8/LL/FinałHPWM kat.KUCE - dwunawrotowy art 273.3.4.1
  • 1x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:59:11
2018-04-11 18:07:03
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:59:23
2018-04-11 14:51:30
Emilija Masialskaitė CLOSE OF SILVER
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Finał HPWM kat. Juniorów-zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 09:00:00
2018-04-11 14:50:45
Miglė Golubkevičiūtė CARALIS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 09:40:14
2018-04-11 10:39:01
Alicja Soroka BLASZKA
  • 1x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 11:35:09
2018-04-11 10:28:45
Wiktoria Wąsowicz RAFA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 11:35:24
2018-04-11 10:28:04
Julia Parda ANDER
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8/LL/FinałHPWM kat.KUCE - dwunawrotowy art 273.3.4.1
  • 2x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 11:35:43
2018-04-11 10:25:47
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:22:26
2018-04-11 08:21:53
Hanna Załęska BLASZKA
  • 1x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 14:12:01
2018-04-11 08:20:12
Laura Brulińska TRACY
  • 1x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 14:12:26
2018-04-11 08:19:22
Hanna Załęska TRACY
  • 1x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 10:35:27
2018-04-11 08:18:25
Natalia Nojak PALOMA
  • 1x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 10:52:43
2018-04-11 08:17:06
Hanna Załęska PALOMA
  • 1x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 14:12:44
2018-04-11 08:16:04
Katarzyna Maksymiuk TRACY
  • 1x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 10:53:07
2018-04-11 08:15:18
Katarzyna Maksymiuk PALOMA
  • 1x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 06:55:07
2018-04-10 22:58:00
Marcin Mackiewicz I-AFRYKA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 06:55:18
2018-04-10 22:57:28
Marcin Mackiewicz CYRANKA
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 06:55:30
2018-04-10 21:19:10
Tomasz Strumiłło DOVER
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 06:55:45
2018-04-10 20:13:28
Paulina Tomaszewska HENRIKAS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 12:50:20
2018-04-10 12:19:33
Weronika Winkler SARNA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 12:50:36
2018-04-10 10:26:35
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/CC/Zwykly art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 12:50:50
2018-04-10 10:26:13
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 12:51:01
2018-04-10 09:30:55
Karina Ludwicka KORUND
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE
  • 2x 8/LL/FinałHPWM kat.KUCE - dwunawrotowy art 273.3.4.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 12:51:12
2018-04-10 09:30:18
Karina Ludwicka FREZJA
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE
  • 2x 8/LL/FinałHPWM kat.KUCE - dwunawrotowy art 273.3.4.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 12:51:22
2018-04-10 09:06:28
Agata Bojarowicz ARON
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 12:51:31
2018-04-10 08:09:58
Natalia Żadziłko HERMIONA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 12:51:48
2018-04-10 08:02:27
Beatrice Zujute LENINAS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 12:51:59
2018-04-10 08:01:55
Doma Zigmantaviciute CARAMELLO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:49:17
2018-04-09 21:25:43
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Finał HPWM kat. Juniorów-zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:49:33
2018-04-09 21:24:50
Kaja Pietrzak CHEYENNE
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:49:47
2018-04-09 21:24:06
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:49:59
2018-04-09 21:13:57
Katarzyna Miszczuk KARMELOWA DAMA
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Finał HPWM kat. Juniorów-zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:50:10
2018-04-09 21:06:55
Monika Pasik LE SOLEI
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:50:20
2018-04-09 21:06:17
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/CC/Zwykly art 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:50:29
2018-04-09 21:05:43
Monika Pasik DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:50:38
2018-04-09 21:04:58
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:50:48
2018-04-09 21:04:25
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:51:12
2018-04-09 21:03:47
Monika Pasik MOJRA FAVO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:51:22
2018-04-09 21:00:41
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:51:39
2018-04-09 20:51:40
Anna Stasiewicz BY THE WAY
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:51:50
2018-04-09 20:51:01
Maja Prokopczuk GAIRANAS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:52:04
2018-04-09 20:11:48
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:52:16
2018-04-09 19:19:55
Dominika Mackiewicz DALIA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:52:28
2018-04-09 19:07:06
Katarzyna Maliszewska GROTESKA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:04:53
2018-04-09 14:44:37
Natalia Palmowska JACKPOT VAN'T ZONNEVELD
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Finał HPWM kat. Seniorów-zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:05:03
2018-04-09 13:43:16
Julia Błaszczak LAVISTO STAR
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:05:15
2018-04-09 13:42:51
Julia Błaszczak FANTASTIC GR
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:05:26
2018-04-09 13:42:32
Julia Błaszczak BERG
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Finał HPWM kat. Juniorów-zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:05:39
2018-04-09 13:37:20
Julia Regucka SIBILLA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:06:02
2018-04-09 13:36:16
Krzysztof Wierzbicki EPIGRAM
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:06:19
2018-04-09 13:34:00
Krzysztof Wierzbicki TRACJA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:06:29
2018-04-09 13:33:15
Krzysztof Wierzbicki WARS
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:06:38
2018-04-09 13:32:32
Jakub Jarecki JOIN BREAKER SW Z
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:06:48
2018-04-09 13:25:17
Jakub Jarecki EPOPEJA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:06:58
2018-04-09 13:24:22
Jakub Jarecki GULANA B
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:07:07
2018-04-09 13:23:45
Jakub Jarecki B GERALDIEN
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 11:55:13
2018-04-09 09:15:53
Irmantas Grikienis GLAMOUR FOREVER
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/CC/Zwykly art 238.2.1
  • 1x 13/C/Finał HPWM kat. Seniorów-zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 14/CC/Zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 11:55:23
2018-04-09 09:15:20
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Finał HPWM kat. Juniorów-zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 11:55:33
2018-04-09 09:14:42
Irmantas Grikienis CORNETTO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 13:12:03
2018-04-09 09:14:01
Irmantas Grikienis CAPTAIN MORGAN
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Finał HPWM kat. Juniorów-zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 07:46:03
2018-04-08 18:37:13
Julia Ostrowska NAKON
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 06:52:39
2018-04-06 22:55:55
Lena Maruszak CZAKIN
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 07:46:22
2018-04-06 22:53:46
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 07:47:50
2018-04-06 20:17:16
Justyna Rybakowska SAN WITO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 07:48:23
2018-04-06 10:00:55
Dominika Hestkowska GRENOBLIS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:15:29
2018-04-05 21:06:35
Joanna Bembenek DRAGON
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Finał HPWM kat. Seniorów-zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:15:41
2018-04-05 12:53:05
Joanna Bembenek OLINA
  • 2x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:23:44
2018-04-05 07:33:12
Natalia Juda NAKON
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 06:55:58
2018-04-04 20:26:31
Martyna Kajko H DOMINIQUE V
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:24:03
2018-04-04 08:16:08
Kaja Milewska CATHLEEN
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 09:00:21
2018-04-03 19:25:18
Izabela Kazaniecka NOTARIS II
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:53:56
2018-04-03 19:13:11
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Finał HPWM kat. Juniorów-zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:54:05
2018-04-03 18:45:07
Zofia Kopka FUKS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:54:15
2018-04-03 10:46:19
Dagmara Kaczmarczyk WIEDŹMIN
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:54:25
2018-04-03 10:44:03
Dagmara Kaczmarczyk NUBIS
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:54:37
2018-04-03 10:43:40
Maciej Kaczmarczyk FREJKA
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:55:01
2018-04-03 10:43:15
Maciej Kaczmarczyk ARMAGEDON
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 10:19:09
2018-04-02 22:52:08
Dominika Szablewska DUMNA CLEAR
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 10:19:19
2018-04-01 22:19:39
Anastasiia Yarmolyuk KABULAS
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Finał HPWM kat. Juniorów-zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 10:19:27
2018-03-30 19:09:59
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 10:19:36
2018-03-30 19:08:40
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 06:56:09
2018-03-30 19:05:37
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 09:15:59
2018-03-29 18:13:03
Laura Piotrowicz TINTA
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-28 07:45:49
2018-03-27 10:56:49
Małgorzata Gowkielewicz FURORA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-28 07:45:59
2018-03-27 10:14:59
Monika Gulbinowicz-Gowkielewicz DEEJAY
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-28 07:46:18
2018-03-27 09:48:48
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 7/CC/Zwykly art 238.2.1
  • 1x 13/C/Finał HPWM kat. Seniorów-zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-28 07:46:27
2018-03-27 09:48:27
Robert Hestkowski WHO KNOWS
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/CC/Zwykly art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-28 07:46:44
2018-03-27 09:48:11
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Finał HPWM kat. Seniorów-zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-28 07:46:55
2018-03-27 09:47:53
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Finał HPWM kat. Seniorów-zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-28 07:47:04
2018-03-27 09:47:19
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-28 07:47:14
2018-03-27 09:47:04
Agnieszka Cichanowicz SALVADOR
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-28 07:47:26
2018-03-27 09:46:50
Agnieszka Cichanowicz BALANS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 07:46:20
2018-03-27 07:38:56
Maja Adamiak GRATIA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 09:00:33
2018-03-25 22:22:41
Piotr Koper HULTAJ
  • 1x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 08:26:25
2018-03-25 20:51:12
Joanna Jagoda BOLOGNA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 08:26:41
2018-03-25 20:25:06
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 08:30:09
2018-03-25 20:21:06
Patrycja Kozioł SARAGOSSA ZK
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9/LL/Finał HPWM dzieci bez licencji - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 10/L/Finał HPWM dzieci z licencją - Zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 08:30:19
2018-03-24 13:16:14
Martyna Świerczyńska MELIANA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 08:30:30
2018-03-24 13:15:39
Martyna Świerczyńska EINSTEIN
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 06:56:28
2018-03-22 11:30:44
Martyna Dziarkowska FURORA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiak Maja KS AZS UWM Olsztyn
2001 (J.)
O025819
2. Bak-Grochala Monika KJ Stado Kętrzyn
S
BRAK
3. Bejnar Kamila AZS UWM Olsztyn
S
O020492
4. Bembenek Joanna KS AZS UWM Olsztyn
S
O022618
5. Bembenek Joanna KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O022618
6. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
7. Bojarowicz Agata JKS U Robsonów
1999 (MJ.)
O031875
8. Bołądź Karolina niezrzeszony
S
brak
9. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
10. Czeszejko-Sochacka Lena JKS U Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
11. Dąbrowska Agata KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
12. Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
13. Dziarkowska Martyna bpk
2002 (J.)
O047692
14. Dzipanow Maja LKJ w gałkowie
2005 (JM.)
11111
15. Filipek Paulina Brak
S
Brak
16. Filipska Maria bpk / LUB
S
O009825
17. Fras Magdalena Stajnia Szyldak
2007 (Mł.)
brak
18. Gębicki Piotr G-RIDE TEAM
S
O002455
19. Głuchowska Małgorzata Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
20. Golubkevičiete Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (J.)
ne
21. Gowkielewicz Małgorzata bpk
2008 (Mł.)
brak
22. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
23. Gulbinowicz-Gowkielewicz Monika bpk
S
O042291
24. Guślakow Małgorzata KJ Kierzbuń
S
O011376
25. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
26. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
27. Jagoda Joanna VitaSport Brachlewo
S
O019056
28. Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006299
29. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (JM.)
Brak
30. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
31. Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
2001 (J.)
O033705
32. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
O004120
33. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (J.)
brak
34. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (J.)
O026310
35. Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
O027125
36. Kopka Zofia JKS u Robsonów
2002 (J.)
O035562
37. Kozań Malwina G-RIDE TEAM
1999 (MJ.)
O044235
38. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O044014
39. Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O044015
40. Kramarczyk Anna -
1998 (MJ.)
brak
41. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O044637
42. Łastówka Małgorzata Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
S
O033689
43. Łyczak Anna JKS Kierzbuń
44. Mackiewicz Dominika Bertyn
1999 (MJ.)
O048185
45. Mackiewicz Marcin JKS U Robsonów
S
O026937
46. Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043964
47. Maliszewska Katarzyna Bertyn
2006 (JM.)
brak
48. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (JM.)
O034596
49. Masialskait? Emilija Kauno jojimo ir dziudo sporto mokykla
2004 (JM.)
Ne
50. Milewska Kaja JKS u Robsonów
2004 (JM.)
0042274
51. Miszczuk Katarzyna Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
1997 (MJ.)
O026332
52. Nojak Natalia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
53. Obrębska Dominika Stajnia Szyldak
2007 (Mł.)
28894/17
54. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
Numer PZJ - O045677
55. Palmowska Natalia KJ Palmowski
S
O013754
56. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (Mł.)
O038604
57. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
58. Pawelczyk Felipe JKS U Robsonów
2005 (JM.)
59. Pawluczuk Maja JKS u Robsonów
S
Brak
60. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
61. Piotrowicz Laura JKS u Robsonów
2000 (J.)
O027122
62. Płoskonka Konstancja Stajnia Szyldak
2006 (JM.)
brak
63. Prokopczuk Maja JKS u Robsonów
2003 (JM.)
brak
64. Pupiałło Marianna PKJ Bracia Romanowscy
2008 (Mł.)
Brak
65. Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
2001 (J.)
O028040
66. Rybakowska Justyna JKS u Robsonów
S
O028239
67. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
68. Śledź Zuzanna BPK
1997 (MJ.)
O023871
69. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
70. Stasiewicz Anna JKS U Robsonów
2004 (JM.)
O046559
71. Strumiłło Tomasz BPK
S
O011062
72. Świerczyńska Martyna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O020360
73. Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O034005
74. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
75. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
76. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (J.)
O035152
77. Wierzbicki Krzysztof KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006317
78. Winkler Weronika Klub Jeździecki Żarnowo
2005 (JM.)
O031481
79. Wysocki August U Robsonów
2003 (JM.)
5623416834267
80. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (J.)
None
81. Żadziłko Natalia LKJ Gałkowo
S
O018443
82. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043967
83. Zigmantaviciute Doma Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
2003 (JM.)
none
84. Zujute Beatrice Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
2002 (J.)
none
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

89

ALADYN - ANDER Kuc Walijski POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Anapon Raska
O: Jerzy Mićko
B: Agata Adrjanowska
K024821
2.

39

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
O: Klaudia Maruszak
B: Adam Szwarc
K017374 616009520019910
3.

27

ARMAGEDON SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Hingis
M: Ala flavia
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: Sławomir Kaczmarczyk
K025240
4.

75

ARON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada/mk: F: Leonardo da Vinci
M: Arina
O: Beata Bogusz
B: Edward Krajewski
K018428
5.

16

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
6.

13

BALANS SP POL 2013 Wałach gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: brak
K024558
7.

10

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Bryza
O: Piotr Kozioł
B: Zbigniew Kruk
K023106 616 009 59 0204911
8.

103

BENEDETTO KUC POL 2006 Wałach F: Hingis
M: Belinda
O: Ingrid Lehmann
B: Ingrid Lehmann
K013531
9.

53

BERG WLKP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Bogota / Elmero
O: Joanna Błaszczak
B: Racot
K010588
10.

91

BLASZKA XX POL 2008 Klacz gniada F: ARAMUS
M: BŁACHOSTKA
O: JERZY PRZEDPEŁSKI
B: DAMIS BT
K013021
11.

87

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
12.

11

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy
M: Bogini
O: Joanna Jagoda
B: Ćwik Ireneusz
K022539 616009520028313
13.

60

BY THE WAY Trakeńska POL 2007 Wałach kara F: Al Pari
M: Cyganeria
O: Robert Hestkowski
B: SK Plękity
brak
14.

111

CAFE AU LITE Oldenburger GER 2010 Klacz siwa F: Carinue
M: Medea de loir
O: Sławomir Szymański
B: Gestuet Lewitz
Brak
15.

94

CANTURA M OLD. GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Mueller
K016641
16.

41

CAPTAIN MORGAN Danish Warmblood DEN 2010 Wałach gniada/173 F: Carrico
M: Ostervangs Alcapari
O: I. Grikienis
B: Lene og Brian Sorensen
None 208333DW1001776 DK DV
17.

92

CARALIS Lv Jojamasis LAT 2013 Wałach gniada/1.75 F: Colman
M: Lilija
O: Migl? Golubkeviči?t?
B: Olegs Belouss
LV001900000930 0000024840
18.

72

CARAMELLO Holsteiner Warmblut GER 2010 Klacz biała F: Cassini I
M: Lacosta J
O: Doma Zigmantaviciute
B: Doma Zigmantaviciute
none
19.

33

CATHLEEN OLD POL 2002 Klacz gniada F: Cassius Clay
M: Tin Rocca
O: Robert Hestkowski
B: Robert Hestkowski
brak
20.

70

CHEYENNE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Etos
M: Cegura
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Mićko Jerzy
K025055 616009600047411
21.

15

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B:
K011498 528003000704635
22.

93

CLOSE OF SILVER Holšteinas DEU 2007-06-24 Klacz biała/1.70cm F: Clarimo
M: Daconda
O: Emilija Masialskait?
B: Gerken Hans-Joachim
DE421000282507
23.

63

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III
M: MONTANA DU PAS
O: MACIEJ PIETRAS
B: SEMILLY
K022968 11111111 1111111111111
24.

3

COLA CAO Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol
M: Cool Lady
O: Andrzej Dąbrowski
B: MONTIS SP.Z O.O.
K020854 DE441411167811
25.

99

CONVERT Westfalska DEU 2008 Wałach gniada F: Contendro I
M: Emetyta AA
O: Monika Grochala Bak
B: Montis Sp. z o.o.
K022622
26.

42

CORNETTO Deutsches Sportpferd GER 2013 Wałach gniada/176 F: Cornet session
M: Caretara
O: V Ramanauskas I Grikienis
B: Pferdezuchtverband Brandenburg-Anhalt e.V.
Ne DE 456560006813
27.

83

CYRANKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/178 F: Czarczaf
M: Cyntia
O: Marcin Mackiewicz
B: SK Liski
K013026 POL007600302207
28.

6

CZAKIN SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Karbit
M: Cyna
O: Lena Maruszak
B: Charyton Józef
K013094 528003000712597 104FE75
29.

64

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 /
M: osia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
30.

58

DALIA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Kortes
M: Depotka
O: Małgorzata Maliszewska
B: Małgorzata Maliszewska
brak 616009600162311 brak
31.

20

DEEJAY SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos
M: Dobrawa
O: Monika Gulbinowicz-Gowkielewicz
B: Marek Romanowski
brak 616 009 60 00952 12
32.

65

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Anetta Kucharska
B: Monty Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808 104OZ48
33.

66

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
34.

82

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Deportacja
O: Magdalena Woźniak
B: Rzeczna
K023618
35.

36

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
K013529 POL007600101503
36.

26

DUMNA CLEAR Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/163cm F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Duma
O: Robert Szablewski
B: Ewa Hauer
K022626
37.

7

EINSTEIN SP POL 2013 Wałach kara F: Ulisses
M: Esmeralda
O: Martyna Świerczyńska
B: Droński Zygmunt
K024179
38.

51

EPIGRAM SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Arezzo
M: Erynia
O: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
brak
39.

47

EPOPEJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Erynia / Palegro
O: SK Nad WIgrami
B: SK Nad Wigrami
K022588 616009510253113
40.

95

EXEDRO Kuc Feliński POL 2010 Wałach gniada/kuc:135 F: Emir
M: Epoka
O: Alicja Jankowska
B: Wawrzuta Piotr
brak 616 013 57 00817 10
41.

54

FANTASTIC GR KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Campbell VDL/Cassini I
M: Zenzi HBC/Cantos
O: Janusz Błaszczak
B: T. Griffioen
K019937
42.

98

FANTAZJA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/170 F: Aravel II / Luron
M: Fazeta / Tepukei
O: Piotr Koper
B: Roman Barlik
K018464 12515
43.

28

FREJKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Frakcja / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K010007 POL007600017504
44.

76

FREZJA Kuc Walijski POL 2008 Klacz siwa/kuc:130 F: WOLING S DANTE
M: LINDE HOEVE S FEMKE
O: Andrzej Ludwicki
B: Szymańska Katarzyna
K024768
45.

31

FUKS Trakeńska POL 2011 Ogier siwa F: Cedrus
M: Fuchta
O: Ewa Piórkowska
B: Ewa Piórkowska
brak
46.

21

FURORA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Revel
M: Fala
O: Robert Hestkowski
B: Stadnina Koni Rzeczna Sp. z o.o.
brak
47.

1

FURORA Szlachetna Półkrew POL 2002 Klacz inna/166 cm F: Revel
M: Fala
O: Robert Hestkowski
B: SK Rzeczna
brak POL009600101302
48.

44

GLAMOUR FOREVER HOLST GER 2004 Wałach F: EPHEBE FOREVER
M: GRAND STEP
O: I.Grikienis
B: Paul Shochemiole
none DEDE418180024004
49.

69

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
50.

12

GRATIA SP POL 2009 Klacz kara F: Empire
M: Great Pleasure / Ever For Pleasure
O: Maja Adamiak
B: Remigiusz Makowski
K019992
51.

37

GRENOBLIS TRAK LTU 2003 Wałach kasztanowata F: Heleris / Elektronas
M: Glorija / Versal
O: Dominika Adamiak
B: UAB Vilniaus Žirgynas
K021304 LTU002520119103 102RB82
52.

57

GROTESKA BRAK POL 2002 Klacz siwa/mk: F: sudan
M: Gracja
O: Wiesław Marzjan
B: brak
brak
53.

59

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
O: Jan Kłosek
B: Jan Kłosek
K023365
54.

46

GULANA B KWPN NED 2011 Klacz kara F: Quality Time / Quantum
M: Vulana B / Romeo
O: SK Nad Wigrami
B:
K021631 528003201108350 105SF98
55.

5

H DOMINIQUE V KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Campbell VDL
M: Dominique V
O: Martyna Kajko
B: Albert van Unen
K023418
56.

17

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
57.

81

HENRIKAS TRAK. LTU 2010 Wałach gniada F: VEIMARAS
M: /GRET
O: Primavera Furniture Sp. z o..
B: UAB LIETUVOS ŽIRGYNAS
LTU002520237210
58.

74

HERMIONA WLKP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Catoo holst./Con Air
M: Havana/Rubin
O: Andrzej Herrmann
B: Andrzej Herrmann
K025163 616007600233214
59.

43

HJUSTACUS OMHG KWPN NED 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Spartacus
M: Justina z
O: V Ramanauskas
B: Omhg
Ne 528003201204834
60.

84

I-AFRYKA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Inblanco
M: Akcyza
O: Marcin Mackiewicz
B: Justyna Tuptyńska
K022233
61.

88

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059
62.

56

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: ALFRED PALMOWSKI
B: CHRISTIAN MERTENS
K018917
63.

48

JOIN BREAKER SW Z KWPN NED 2014 Klacz kasztanowata F: Action Breaker
M: Acorda Z
O: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
B: NL
brak 056015Z55558714
64.

110

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada F: Campari M
M: Katoda
O: Beata Kozań
B: --
K009026
65.

68

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
66.

77

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
67.

106

KURTYNIA HAVBEK Trakeńska POL 2006 Klacz kara F: Havbek
M: Kubatura
O: Agata Makowska
B: Lidia Chomentowska
PZJ LKPZJ/1699/18
68.

55

LAVISTO STAR Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Wałach F: Game Boy D'10
M: Natasja
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386
69.

67

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K023160 616009600245012
70.

73

LENINAS Lietuviu Jojamasis LTU 2008 Klacz ciemnogniada F: Laralee
M: -
O: A. Civinskas
B: A. Civinskas
none
71.

109

LIKIER SP POL 2006 Wałach gniada F: Marlot
M: Lambada Z
O: Stadnina Ekwador
B: Chestkowski
1
72.

113

LONARETTO SP POL 2003 Wałach F: AVERO
M: LADALCA
O: JKS u Robsonów
B:
73.

71

LUISIANA XX POL 2007 Klacz gniada F: ALYWAR
M: LOLITA
O: PRZEDPEŁSKI
B: PRZEDPEŁSKI
K013721 POL007000000524
74.

108

MARKIZA WLKP POL 2007 Klacz F: Corde Star
M: Melisa
O: Kamila Bejnar
B: Tadeusz Żukowski
K015005
75.

8

MELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Marilyn
O: Sylwia Trzeciak
B:
K025239
76.

62

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K023538 POL732010064713
77.

34

NAKON Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Nuta-A
O: JKS u Robsonów
B: JKS u Robsonów
brak
78.

40

NAKON Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Nuta-A
O: JKS u Robsonów
B: Romanowski Marek
brak
79.

115

NATIONS CUP SP POL 2012 Wałach gniada F: COLOX CUP
M: Niagara
O: DOROTA GĘBICKA
B: SK ZASTAWNO
K022899
80.

78

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
81.

79

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
82.

4

NOTARIS II Wlkp/trak POL 2013 Ogier kara/165 F: Agar
M: Nostalgia
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
brak
83.

97

OBAMA Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Rulon
M: Olbia
O: Zuzanna Śledź
B: Sławomir Boruta
K023640
84.

35

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Otill
M: Milka
O: Katarzyna Skoczek
B: Katarzyna Skoczek
K017071
85.

85

PALOMA Wlkp POL 2005 Klacz kara F: Ajbek
M: Pasjonata
O: Jerzy Przedpełski
B: Łukasz Gródx
K022670
86.

32

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos /
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
87.

101

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
O: Anna Kramarczyk
B: Stadnina Koni Liski
brak
88.

96

PRALINKA Kuc Walijski POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
brak
89.

114

QUEL COEUR OLD POL 2007 Wałach gniada F: Quintender
M: Lollypop
O: Karolina Bołądź
B: Martin Glosemeyer
K018260
90.

90

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
O: Jerzy Mićko
B: Grądek
K024820
91.

100

RALPH LAUREN Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Riposta / Spartakus
O: Łastówka Małgorzata
B: Marczak Przemysław
K017958
92.

14

SALWADOR TRAK. POL 2013 Ogier gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024491
93.

38

SAN WITO Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Wareg
M: Santa Barbara
O: Robert Hestkowski
B: SK Ochaby
K013278
94.

9

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Sarasota
O: Kozioł Piotr
B: Kruk Zbigniew
K020397 616 009 59 02 05811
95.

80

SARNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz gniada F: Mirandus G
M: Selene
O: Agnieszka Winkler
B: Agnieszka Winkler
brak
96.

52

SIBILLA SP POL 2013 Klacz gniada F: Biscayo / Contendro I
M: S Easy Fly Ex Easy Fly / Sir Shutterfly
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022579 616009510252913
97.

107

SOLA KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Małgorzata Zbytniewska
B: NN
brak
98.

112

SONICA SP POL 2009 Klacz gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Sonata / Roland
O: Robert Hestkowski
B: Remigiusz Makowski
K020482 616009660894009
99.

116

Talia F:
M:
O:
B:
100.

24

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
101.

22

TINTA SP POL 2000 Klacz gniada/165 F: Elvis / Le Mexico
M: Tina / Tin Rocco
O: Robert Hestkowski
B: Ewa Fabińska
K005433 POL009510080100 POL40033
102.

104

TIRAMISU KUC POL 2014 Klacz tarantowata/kuc:121 F: Hermes
M: Tonika
O: Monika Romanowska
B: Burzyńska Agnieszka
Brak
103.

23

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:118 F: TWIX
M: GASKONIA
O: Andrzej Dąbrowski
B: GRZEGORZ KOTWICKI
K014651 POL013640024405
104.

50

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: T CHicatora / Triple
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022584 616009510253413
105.

86

TRACY XX POL 2000 Klacz inna F: 00
M: 00
O: 00
B: 00
00
106.

49

WARS SP POL 2012 Wałach gniada F: Spartacus / Stakkato
M: W Darla / Warrant
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021010 616009510343412
107.

102

WERONA Wielkopolska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Kingsten
M: Wiki
O: Zofia Filipek
B: Zofia Filipek
brak
108.

18

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: brak
K019354 DE431312320908
109.

29

WIEDŹMIN WLKP POL 2001 Ogier siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Weimutka / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K006737 POL007600025501
Rider Club
Competition
Prize
Bembenek Joanna KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
75,00
100
150,00
SUM:
325.00
Głuchowska Małgorzata Klub Jeździecki Podkowa Leśna
50,00
75,00
SUM:
125.00
Golubkevičiete Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
70,00
SUM:
70.00
Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
50,00
300,00
400
200,00
30,00
300,00
80
200
800,00
600,00
SUM:
2960.00
Jagoda Joanna VitaSport Brachlewo
35,00
SUM:
35.00
Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
100,00
SUM:
100.00
Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
100,00
120
SUM:
220.00
Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
30,00
SUM:
30.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
20,00
SUM:
20.00
Palmowska Natalia KJ Palmowski
300,00
SUM:
300.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
40
80,00
SUM:
120.00
Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
25,00
45,00
150,00
SUM:
220.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
150,00
225
400
800,00
SUM:
1575.00
Soroka Alicja Baskil Rzeczna
110,00
75,00
SUM:
185.00
Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
30,00
SUM:
30.00
Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
60
45,00
SUM:
105.00
Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
25,00
SUM:
25.00
Wierzbicki Krzysztof KS Nad Wigrami Mikołajewo
50
15,00
SUM:
65.00
Zujute Beatrice Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
50,00
40,00
SUM:
90.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiak Maja
KS AZS UWM Olsztyn
GRATIA (12)
2018-04-14
23
2018-04-14
17
2018-04-15
15
2018-04-15
19
Bak-Grochala Monika
KJ Stado Kętrzyn
CONVERT (99)
2018-04-14
11
2018-04-14
12
2018-04-15
8
2018-04-15
Bejnar Kamila
AZS UWM Olsztyn
MARKIZA (108)
2018-04-14
6
2018-04-14
8
Bembenek Joanna
KS AZS UWM Olsztyn
OLINA (35)
2018-04-14
26
Bembenek Joanna
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
DRAGON (36)
2018-04-14
3
75,00
2018-04-14
3
100
2018-04-15
3
150,00
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
BERG (53)
2018-04-14
13
2018-04-15
12
2018-04-14
7
2018-04-15
30
2018-04-15
2018-04-14
15
2018-04-14
2018-04-15
27
2018-04-15
13
Bojarowicz Agata
JKS U Robsonów
ARON (75)
2018-04-14
24
2018-04-14
30
2018-04-15
31
2018-04-15
Bołądź Karolina
niezrzeszony
2018-04-14
6
2018-04-15
14
2018-04-14
Cichanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
BALANS (13)
2018-04-14
13
2018-04-14
12
2018-04-15
18
2018-04-14
9
2018-04-14
30
2018-04-15
26
FREZJA (76)
2018-04-14
15
2018-04-14
1
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS U Robsonów
SOLA (107)
2018-04-14
1
2018-04-14
1
2018-04-15
5
2018-04-14
1
2018-04-15
1
Dąbrowska Agata
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2018-04-14
1
2018-04-14
1
2018-04-15
4
2018-04-14
2018-04-14
21
2018-04-15
2
Dąbrowska Magdalena
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2018-04-14
8
2018-04-14
15
2018-04-15
7
2018-04-15
Dziarkowska Martyna
bpk
FURORA (1)
2018-04-14
32
2018-04-14
Dzipanow Maja
LKJ w gałkowie
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-15
26
2018-04-15
Filipek Paulina
Brak
WERONA (102)
2018-04-14
27
2018-04-15
21
Filipska Maria
bpk / LUB
2018-04-14
8
2018-04-14
2018-04-15
28
Fras Magdalena
Stajnia Szyldak
EXEDRO (95)
2018-04-15
6
2018-04-15
1
Gębicki Piotr
G-RIDE TEAM
2018-04-15
24
Głuchowska Małgorzata
Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2018-04-14
14
2018-04-14
4
50,00
2018-04-15
3
75,00
2018-04-15
15
Golubkevičiete Migle
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
CARALIS (92)
2018-04-14
14
2018-04-14
1
70,00
2018-04-15
1
2018-04-15
22
2018-04-14
19
Gowkielewicz Małgorzata
bpk
FURORA (21)
2018-04-14
1
2018-04-15
9
2018-04-15
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2018-04-14
3
50,00
2018-04-14
1
300,00
2018-04-15
25
2018-04-15
1
400
2018-04-14
7
2018-04-14
10
2018-04-15
22
2018-04-15
23
2018-04-14
1
200,00
2018-04-14
5
30,00
2018-04-15
1
300,00
2018-04-15
4
80
2018-04-14
2
200
2018-04-14
1
800,00
2018-04-15
1
600,00
Gulbinowicz-Gowkielewicz Monika
bpk
DEEJAY (20)
2018-04-14
22
2018-04-14
2018-04-15
10
Guślakow Małgorzata
KJ Kierzbuń
BENEDETTO (103)
2018-04-15
28
2018-04-15
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2018-04-14
2018-04-15
13
2018-04-15
8
2018-04-14
29
2018-04-14
10
2018-04-15
29
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2018-04-14
10
2018-04-15
10
2018-04-14
12
2018-04-14
11
2018-04-15
7
2018-04-15
3
Jagoda Joanna
VitaSport Brachlewo
BOLOGNA (11)
2018-04-14
2018-04-14
18
2018-04-15
4
35,00
2018-04-15
17
Jarecki Jakub
KS Nad Wigrami Mikołajewo
2018-04-14
16
2018-04-14
9
2018-04-15
11
2018-04-15
4
100,00
EPOPEJA (47)
2018-04-14
11
2018-04-14
23
2018-04-15
20
2018-04-15
10
2018-04-14
16
2018-04-14
2018-04-15
5
2018-04-15
Juda Natalia
JKS U Robsonów
NAKON (34)
2018-04-14
13
2018-04-15
24
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
2018-04-15
Kaczmarczyk Maciej
KJ Kaczmarczyk
2018-04-14
31
2018-04-14
2018-04-15
13
2018-04-15
FREJKA (28)
2018-04-14
2
100,00
2018-04-14
17
2018-04-15
3
120
Kajko Martyna
KJ Palmowski
2018-04-14
25
2018-04-14
2018-04-15
26
2018-04-15
Kazaniecka Izabela
JKS U Robsonów
2018-04-14
2018-04-14
30
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
GUCCI (59)
2018-04-14
3
30,00
2018-04-14
32
2018-04-15
19
2018-04-15
31
Koper Piotr
LKS Nadwislanin Kwidzyn
2018-04-14
23
2018-04-14
2018-04-15
27
2018-04-15
Kopka Zofia
JKS u Robsonów
FUKS (31)
2018-04-14
19
2018-04-14
2018-04-15
17
2018-04-15
2018-04-14
1
2018-04-15
1
Kozań Malwina
G-RIDE TEAM
KAMELOT (110)
2018-04-14
2018-04-15
14
2018-04-15
10
Kozioł Martyna
KS AZS UWM Olsztyn
2018-04-14
3
2018-04-14
18
2018-04-15
12
2018-04-15
16
Kozioł Patrycja
KS AZS UWM Olsztyn
2018-04-14
8
2018-04-14
14
2018-04-15
7
2018-04-15
14
Kramarczyk Anna
-
PIĘKNA (101)
2018-04-14
33
2018-04-14
16
2018-04-14
1
2018-04-15
2018-04-15
2018-04-15
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
FREZJA (76)
2018-04-14
1
2018-04-14
11
2018-04-15
KORUND (77)
2018-04-14
1
2018-04-14
1
2018-04-14
1
2018-04-15
1
2018-04-15
1
Łastówka Małgorzata
Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
2018-04-14
28
2018-04-14
19
2018-04-15
22
2018-04-15
16
Łyczak Anna
JKS Kierzbuń
Talia (116)
2018-04-15
27
2018-04-15
Mackiewicz Dominika
Bertyn
DALIA (58)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-15
19
2018-04-15
25
Mackiewicz Marcin
JKS U Robsonów
CYRANKA (83)
2018-04-14
28
2018-04-14
2018-04-14
10
2018-04-14
32
Maksymiuk Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (85)
2018-04-15
25
TRACY (86)
2018-04-15
Maliszewska Katarzyna
Bertyn
2018-04-14
2018-04-14
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
CZAKIN (6)
2018-04-14
2
2018-04-14
2018-04-15
30
2018-04-15
2018-04-14
24
2018-04-14
17
2018-04-15
5
20,00
2018-04-15
9
Masialskait? Emilija
Kauno jojimo ir dziudo sporto mokykla
2018-04-14
8
2018-04-14
9
2018-04-15
12
2018-04-15
7
Milewska Kaja
JKS u Robsonów
2018-04-14
1
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
Miszczuk Katarzyna
Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
2018-04-14
19
2018-04-14
14
2018-04-15
20
2018-04-15
17
Nojak Natalia
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (85)
2018-04-15
13
Obrębska Dominika
Stajnia Szyldak
EXEDRO (95)
2018-04-14
1
2018-04-14
1
Ostrowska Julia
JKS u Robsonów
NAKON (40)
2018-04-14
1
2018-04-14
Palmowska Natalia
KJ Palmowski
2018-04-14
6
2018-04-14
8
2018-04-15
2
300,00
Parda Julia
Polish Pony Club
2018-04-14
1
2018-04-15
2
2018-04-14
29
2018-04-14
1
2018-04-15
10
2018-04-15
15
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2018-04-14
5
2018-04-14
7
2018-04-14
2018-04-15
8
2018-04-15
2018-04-14
6
2018-04-14
25
2018-04-15
10
2018-04-15
6
2018-04-14
5
40
2018-04-15
5
80,00
2018-04-14
7
2018-04-14
3
2018-04-15
9
2018-04-15
2
2018-04-14
29
2018-04-14
10
2018-04-15
16
2018-04-15
14
Pawelczyk Felipe
JKS U Robsonów
SONICA (112)
2018-04-14
25
2018-04-14
2018-04-15
6
2018-04-15
Pawluczuk Maja
JKS u Robsonów
2018-04-14
18
2018-04-14
2018-04-15
3
Pietrzak Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
GOPLANA (69)
2018-04-14
4
25,00
2018-04-14
16
2018-04-15
7
2018-04-15
21
2018-04-14
27
2018-04-14
31
2018-04-15
3
45,00
2018-04-15
2018-04-15
2
150,00
2018-04-15
6
Piotrowicz Laura
JKS u Robsonów
TINTA (22)
2018-04-14
27
2018-04-14
Płoskonka Konstancja
Stajnia Szyldak
EXEDRO (95)
2018-04-15
7
2018-04-14
2018-04-14
1
2018-04-15
3
2018-04-15
1
2018-04-14
1
Prokopczuk Maja
JKS u Robsonów
LONARETTO (113)
2018-04-14
2018-04-15
11
2018-04-15
2018-04-14
Pupiałło Marianna
PKJ Bracia Romanowscy
TIRAMISU (104)
2018-04-14
2018-04-14
Regucka Julia
KS Nad Wigrami Mikołajewo
SIBILLA (52)
2018-04-14
16
2018-04-14
20
2018-04-15
6
2018-04-15
15
Rybakowska Justyna
JKS u Robsonów
2018-04-14
17
2018-04-14
21
2018-04-15
23
2018-04-15
9
Rynkiewicz Martyna
LKJ w Gałkowie
NELA (78)
2018-04-14
2
150,00
2018-04-14
6
2018-04-15
2
225
2018-04-14
1
400
2018-04-14
2
2018-04-15
8
2018-04-15
1
800,00
Śledź Zuzanna
BPK
OBAMA (97)
2018-04-14
28
2018-04-14
15
2018-04-15
20
2018-04-15
Soroka Alicja
Baskil Rzeczna
IRYS (88)
2018-04-15
1
110,00
2018-04-15
9
BLASZKA (91)
2018-04-15
2
75,00
Stasiewicz Anna
JKS U Robsonów
2018-04-15
9
2018-04-15
2018-04-14
1
2018-04-14
2018-04-15
1
Strumiłło Tomasz
BPK
DOVER (82)
2018-04-14
13
2018-04-14
11
Świerczyńska Martyna
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2018-04-14
2018-04-14
4
2018-04-14
9
2018-04-14
Szablewska Dominika
KS AZS UWM Olsztyn
2018-04-14
2018-04-14
15
2018-04-14
4
30,00
2018-04-15
18
2018-04-15
32
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
ASTERIX (16)
2018-04-14
4
60
2018-04-15
6
2018-04-14
12
2018-04-14
22
2018-04-15
4
45,00
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
RAFA (90)
2018-04-14
20
2018-04-14
20
2018-04-15
2018-04-14
1
2018-04-15
1
Waszczak Wiktoria
LKJ Gałkowo
2018-04-14
5
25,00
2018-04-14
7
2018-04-15
8
2018-04-15
Wierzbicki Krzysztof
KS Nad Wigrami Mikołajewo
WARS (49)
2018-04-14
21
2018-04-14
18
2018-04-15
11
2018-04-15
5
50
TRACJA (50)
2018-04-14
5
15,00
2018-04-14
24
2018-04-15
12
2018-04-15
23
EPIGRAM (51)
2018-04-14
26
2018-04-14
2018-04-15
28
2018-04-15
Winkler Weronika
Klub Jeździecki Żarnowo
SARNA (80)
2018-04-14
26
2018-04-14
11
2018-04-15
17
2018-04-15
24
Wysocki August
U Robsonów
LIKIER (109)
2018-04-14
1
2018-04-14
14
2018-04-15
1
2018-04-15
Yarmolyuk Anastasiia
JKS U Robsonów
2018-04-14
Żadziłko Natalia
LKJ Gałkowo
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-15
16
2018-04-15
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (85)
2018-04-15
18
TRACY (86)
2018-04-15
11
BLASZKA (87)
2018-04-15
29
Zigmantaviciute Doma
Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
2018-04-14
31
2018-04-14
22
2018-04-15
4
2018-04-15
21
Zujute Beatrice
Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
LENINAS (73)
2018-04-14
2
50,00
2018-04-14
33
2018-04-15
11
2018-04-15
5
40,00

Number of Riders: 84

Number of Horses: 109

The sum of prizes: 6 600.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl