Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne
Dąbrówka Mala, 23-25 marca 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
126 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:56:26
2018-03-22 06:47:49
Paulina Pesta WIGOR
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 13:23:42
2018-03-22 06:47:23
Paulina Pesta K. GINGER
  • 1x 0/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 17:50:38
2018-03-21 18:03:21
Julianna Wojtal GALLANT
  • 1x 00/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:57:13
2018-03-21 17:06:52
Kaja Pietrzak ACAI
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:27:27
2018-03-21 16:40:08
Hanna Załęska BLASZKA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:57:34
2018-03-21 16:39:15
Katarzyna Maksymiuk BLASZKA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:58:26
2018-03-20 18:34:18
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/P1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/Dwufazowy art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:58:40
2018-03-20 15:21:24
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:58:55
2018-03-20 14:27:48
Aleksandra Milewska MADAME TUSSAUDS
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/L1/Zwykły art 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:59:05
2018-03-20 13:39:36
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:59:15
2018-03-20 12:08:55
Jakub Jarecki B GERALDIEN
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:59:25
2018-03-20 12:08:18
Jakub Jarecki Q GULANA B
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:56:15
2018-03-20 12:05:25
Jakub Jarecki EPOPEJA
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:56:02
2018-03-20 12:04:49
Julia Regucka SIBILLA
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:55:48
2018-03-20 12:04:16
Krzysztof Wierzbicki WARS
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 08:35:51
2018-03-20 08:22:51
Katarzyna Miszczuk KARMELOWA DAMA
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:53:45
2018-03-20 07:11:42
Piotr Koper HULTAJ
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:56:48
2018-03-19 21:03:47
Tomasz Patron SALTARELLO
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 8/P1/Zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:56:58
2018-03-19 21:01:45
Tomasz Patron LARISSA
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 8/P1/Zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:57:09
2018-03-19 20:59:45
Tomasz Patron EINSTEIN
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/P1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/Dwufazowy art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 15:20:49
2018-03-19 19:49:53
Amelia Orłowska DIOR
  • 2x 00/LL/Z trafieniem w normę czasu
103 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 17:59:39
2018-03-19 17:43:05
Karina Ludwicka KORUND
  • 2x 0/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 00/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 18:05:44
2018-03-19 13:36:45
Julia Wutkowska BERSANTA
  • 1x 00/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 7/L1/Zwykły art 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:58:07
2018-03-19 13:09:09
Julia Błaszczak LAVISTO STAR
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:58:17
2018-03-19 13:08:52
Julia Błaszczak FANTASTIC GR
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:58:30
2018-03-19 13:08:25
Julia Błaszczak BERG
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:58:41
2018-03-19 12:01:18
Dawid Kubiak CLINTESSA PRO
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:58:51
2018-03-19 11:56:23
Dawid Kubiak HRABIANKA C
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 15:19:16
2018-03-19 10:20:42
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:59:13
2018-03-19 10:16:33
Viktorija Veckaitė NEKTARAS
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/L1/Zwykły art 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:59:46
2018-03-19 10:12:34
Ieva Skupienė LEMON EARL
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Zwykły art 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:59:58
2018-03-19 10:05:03
Kotryna Kalačiovaitė INTO THE SKY OMHG
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Zwykły art 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:56:38
2018-03-19 10:04:17
Darius Čepelė CHARLESTON
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Zwykły art 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 08:03:51
2018-03-18 22:44:38
Agnieszka Cichanowicz SALVADOR
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 08:04:00
2018-03-18 22:44:06
Agnieszka Cichanowicz BALANS
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:55:36
2018-03-18 22:43:24
Dominika Hestkowska GRENOBLIS
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 08:04:28
2018-03-18 22:24:33
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 08:04:55
2018-03-18 22:13:06
Wiktoria Huber SIR CONUS ZW
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P1/Zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 08:05:09
2018-03-18 17:29:08
Tomasz Strumiłło DOVER
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:45:39
2018-03-17 14:04:48
Jacek Zagor OBLADA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:45:51
2018-03-17 13:52:57
Jacek Zagor CARELESS WHISPER
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:46:04
2018-03-17 10:21:01
Anastazja Broniatowska JANTAR
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:46:18
2018-03-17 08:57:19
Julia Wutkowska ALLURE DE RIVERLAND
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 7/L1/Zwykły art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:46:31
2018-03-16 20:27:40
Michał Tyszko NINO VD WATERTOREN
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:46:43
2018-03-16 20:13:26
Wojciech Landowski BOTOKS
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:46:56
2018-03-16 14:22:20
Małgorzata Guślakow BENEDETTO
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 07:59:46
2018-03-15 09:07:36
Justyna Rybakowska SAN WITO
  • 2x 0/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 00/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:45:14
2018-03-15 07:44:53
Oliwia Kosmol DESKANA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:45:24
2018-03-15 07:43:08
Klaudia Danecka CHRISTOBALDI
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:45:35
2018-03-15 07:42:33
Klaudia Danecka CELEBRITY
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:45:45
2018-03-15 07:41:45
Angelika Kucias APERITIF
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 13:58:06
2018-03-14 12:52:23
Karolina Hartman-Hanis CULUMBUS
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 13:58:20
2018-03-14 12:16:20
Tomasz Godek TITINKA
  • 2x 0/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 00/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 000/LL/Z trafieniem w normę czasu
66 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:42:45
2018-03-13 23:31:25
Tomasz Miśkiewicz DON VITO
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:42:55
2018-03-13 22:57:13
Magdalena Szturmowicz TOLTECHI GP Z
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:43:04
2018-03-13 22:21:41
Stanisław Przedpełski CARENZO
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:43:14
2018-03-13 18:35:25
Julia Regucka JOY OF KILIAN
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 8/P1/Zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 09:59:09
2018-03-13 08:07:03
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:35:55
2018-03-12 17:18:36
Dawid Czarnecki ZORINA
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P1/Zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:36:07
2018-03-12 17:17:36
Dawid Czarnecki OLSTAR
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/P1/Zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:36:18
2018-03-12 11:16:39
Anna Zielińska N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:36:31
2018-03-12 06:39:01
Urszula Kalicińska GRANDA
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:36:40
2018-03-11 21:19:45
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:36:53
2018-03-11 19:00:10
Siarhei Kazlou BEAU DANCER
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:37:05
2018-03-11 11:44:05
Arina Gorbacheva ROKKI BALBOA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:55:21
2018-03-10 23:07:48
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:55:06
2018-03-10 21:06:24
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:54:52
2018-03-10 21:04:35
Katarzyna Panek C TARNAWA
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:38:32
2018-03-09 12:44:07
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:43:26
2018-03-08 16:40:47
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 12:50:07
2018-03-08 10:59:51
Zuzanna Golicka TEKILA
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 8/P1/Zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:13:46
2018-03-07 22:48:46
Łucja Majka JACKPOT
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:13:58
2018-03-07 22:22:12
Malwina Urbańska LOCARLO
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:28:30
2018-03-05 22:25:35
Adrian Stypulkowski HUACA L
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:28:41
2018-03-05 22:25:06
Adrian Stypulkowski EISSPORT
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:28:55
2018-03-05 17:22:30
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 8/P1/Zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:29:10
2018-03-05 16:29:30
Maryia Mikhailava VERNISAGE
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:29:20
2018-03-05 16:28:42
Maryia Mikhailava FLOWER GIRL
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/L1/Zwykły art 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:29:50
2018-03-05 16:26:49
Siarhei Kazlou STREISAND
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:30:05
2018-03-05 08:18:28
Jagoda Niewiadomska NURMI
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:30:19
2018-03-05 08:15:23
Kacper Niewiadomski CONQUISTA
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:30:38
2018-03-05 06:55:14
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:30:51
2018-03-05 06:54:40
Piotr Gębicki CHRISTO
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:31:04
2018-03-05 06:54:16
Dorota Gębicka NATIONS CUP
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 17:57:16
2018-03-03 16:40:50
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 17:57:42
2018-03-03 16:39:15
Włodzimierz Rudasz FRANKE
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:47:59
2018-03-02 20:27:41
Agata Bojarowicz ARON
  • 2x 00/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 000/LL/Z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 09:09:14
2018-02-28 16:28:23
Marek Lewicki LA PEZI
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/L1/Zwykły art 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 09:09:37
2018-02-28 16:25:02
Małgorzata Ciszek-Lewicka ISLANDER
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P1/Zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 09:09:51
2018-02-28 13:37:56
Maria Belova EASTBRIDGE TAG
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/P1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/Dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:41:17
2018-02-27 18:54:58
Anna Uliticheva NIRVANA
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 07:47:29
2018-02-27 18:54:28
Anna Uliticheva CASDORA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 16:43:32
2018-02-27 14:26:10
Laura Piotrowicz TINTA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:48:17
2018-02-26 23:25:01
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P1/Zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:48:20
2018-02-25 13:40:58
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/P1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:48:35
2018-02-25 13:40:00
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 8/P1/Zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:48:02
2018-02-25 13:25:47
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:49:14
2018-02-23 21:00:34
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:49:31
2018-02-22 12:27:59
Joanna Jagoda BOLOGNA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 8/P1/Zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:14:40
2018-02-22 11:50:26
Laura Topa TINTA
  • 1x 7/L1/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 8/P1/Zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 07:39:12
2018-02-21 21:25:18
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 07:39:22
2018-02-21 10:30:17
Roman Karpenko ROKKI BALBOA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 07:39:31
2018-02-21 10:29:58
Arina Gorbacheva FORTUNE P.W.
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 11:12:30
2018-02-19 10:37:36
Natalia Liszewska CEES
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:35:37
2018-02-19 10:26:33
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Belova Maria Horsefarm39
S
O039193
10100349
2. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
3. Bojarowicz Agata JKS U Robsonów
1999 (MJ.)
O031875
4. Bonowicz Paulina Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
5. Broniatowska Anastazja KJ Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
O009485
10092457
6. Čepele Darius Sporto klubas Gintaras
S
None
7. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O020896
8. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
9. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
10. Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
S
O003411
11. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
12. Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
2003 (JM.)
O040047
13. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
14. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
15. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
16. Gorbacheva Arina Georgenburg
2003 (JM.)
none
17. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o.
S
O006099
18. Guślakow Małgorzata KJ Kierzbuń
S
O011376
19. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
20. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
21. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (J.)
O018498
22. Jagoda Joanna St. VitaSport Brachlewo
S
O019056
23. Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006299
24. Jaworska Monika KJ Hippica Polonia Słupno
S
O006078
25. Kalačiovaite Kotryna Aukštaitijos žirgynas
S
None
26. Kalicińska Urszula Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003724
27. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
28. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
29. Karpenko Roman Georgenburg
S
none
30. Kazlou Siarhei KJ Indeco Szarek
S
O041330
10141245
31. Klus Marek JK Mustang
S
H1948
32. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (J.)
O026310
33. Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
O027125
34. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O033419
35. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
36. Kozań Malwina G-RIDE TEAM
1999 (MJ.)
O044235
37. Kramarczyk Anna -
1998 (MJ.)
brak
38. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
39. Kucias Angelika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O014312
40. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
41. Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O020911
42. Landowski Wojciech Pomorska Liga Jeździecka
S
O044418
43. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
44. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
45. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O044637
46. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
47. Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043964
48. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (JM.)
O034596
49. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
50. Mikhailava Maryia KJ Indeco Szarek
S
O044192
10034677
51. Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
S
O023893
52. Minkiewicz Weronika JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
1997 (MJ.)
O021314
53. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
54. Miszczuk Katarzyna Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
1997 (MJ.)
O026332
55. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
56. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (J.)
O029332
57. Orłowska Amelia -
2005 (JM.)
Brak
58. Ostrowska Adrianna St. Jeździeckie Napoleńska Zagroda
S
O009229
59. Panek Katarzyna LKJ w Gałkowie
2000 (J.)
O034644
60. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
61. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
62. Patron Tomasz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003997
63. Pawluczuk Maja JKS u Robsonów
S
Brak
64. Pesta Paulina A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O013152
65. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
66. Piotrowicz Laura JKS u Robsonów
2000 (J.)
O027122
67. Przedpełski Stanisław bpk
S
O001821
10025825
68. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
69. Regucka Julia KS Nad Wigrami Sp z o.o.
2001 (J.)
O028040
70. Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
2001 (J.)
O028040
71. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
72. Rybakowska Justyna JKS u Robsonów
S
O028239
73. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
74. Skupiene Ieva Aukštaitijos žirgynas
S
None
75. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
76. Strumiłło Tomasz BPK
S
O011062
77. Stypulkowski Adrian LKJ Galkowo
S
O004318
78. Świerczyńska Martyna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O020360
79. Szturmowicz Magdalena KJ Strzała Krubiczew
S
O003941
80. Topa Laura JKS U Robsonów
S
O022458
81. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
82. Uliticheva Anna Imperial Park
S
036596
10107312
83. Urbaniak Marek BPK (MAZ)
S
O012763
84. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
85. Veckaite Viktorija Sporto klubas pasaga
1999 (MJ.)
-
86. Von Werner Sophie KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O022530
10115086
87. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (J.)
O035152
88. Wierzbicki Krzysztof KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006317
89. Wojtal Julianna Bertyn - Piastowo
2004 (JM.)
O038237
90. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (J.)
O031144
91. Żadziłko Natalia
92. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
93. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043967
94. Zielińska Anna Polski Polo Klub
2000 (J.)
O032054
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

83

ALLURE DE RIVERLAND SF POL 2010 Klacz gniada/173 F: Silvio I
M: Reine De Riverland
O: Piotr Wutkowski
B: Francja
K024777 SF 25000110411391U
2.

115

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
O: Klaudia Maruszak
B: Adam Szwarc
K017374 616009520019910
3.

74

APERITIF M POL 2006 Wałach biała F: Fusain Du Defey
M: Auforta
O: Roland Kosmol
B: SK Łąck
K010076
4.

8

ARON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada/mk: F: Leonardo da Vinci
M: Arina
O: Beata Bogusz
B: Edward Krajewski
K018428
5.

59

ASKARIA Niemiecki Koń Sportowy GER 2012 Klacz siwa F: ASKARI
M: KANDICE
O: ZBIGNIEW KRUK
B: KAI-UWE FRICKE
K024533
6.

145

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
7.

113

B GERALDIEN KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
O: SK Nad Wigrami
B:
K021632 528003201101176
8.

91

BALANS SP POL 2013 Wałach gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: brak
K024558
9.

61

BEAU DANCER SP POL 2007 Wałach gniada F: Lambado
M: Ballada
O: Michał Szadkowski
B: -
K010782 POL 009 60 00682 07 11284
10.

80

BENEDETTO KUC POL 2006 Wałach F: Hingis
M: Belinda
O: Ingrid Lehmann
B: Ingrid Lehmann
K013531
11.

99

BERG WLKP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Bogota / Elmero
O: Joanna Błaszczak
B: Racot
K010588
12.

124

Bersanta sp Polska 2011 K gn F: Santiego
M: Bereta
O: Marcin Gerke
B: Marcin Gerke
13.

117

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gn F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
14.

33

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa F: Corrado Boy /
M: Bogini / Landor
O: Joanna Jagoda
B: Ireneusz Ćwik
K022539 616009520028313
15.

81

BOTOKS OS GER 2006 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Docenta / Cento
O: Renault Adamowscy Sp. z o. o.
B:
K020309 DE418180152606
16.

16

C TARNAWA SP POL 2011 Klacz siwa F: Wizzero WV /
M: Chicatora / Triple
O: Karolina Ferenstein-Kraśko
B: SK Nad Wigrami
K022900 616009510354211
17.

141

CAFE AU LITE Oldenburger GER 2010 Klacz siwa F: Carinue
M: Medea de loir
O: Sławomir Szymański
B: Gestuet Lewitz
Brak
18.

67

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018 616009610036513
19.

85

CARELESS WHISPER Holst. GER 2002 Klacz gniada F: Clearway
M: Olinda I /Parco XX
O: Olga Świątkowska
B: Hanz Dieter Poort
K024486
20.

69

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Maram/Aram
M: Celesta/Gorset
O: Piotr Sukiennik
B: Andrzej Chmielewski
K011666
21.

39

CASDORA Westfalen POL 2012 Klacz gniada F: Casdorff
M: Wanessa
O: Uliticheva Anna
B: Marek Romanowski
015817
22.

129

CATHALEYA HIPPICA OS POL 2010 Klacz kasztanowata F: Cassini II
M: Qua
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
K022324
23.

28

CEES Ae (Holsztyńska) NED 2013 Wałach gniada F: Caretino Gold
M: Contadora II
O: Zbigniew Liszewski
B: M.C Van Den Tillart
Brak
24.

75

CELEBRITY OLD. POL 2011 Wałach siwa F: Cosido
M: Bawaria
O: Marek Danecki
B: Brak
K018561
25.

93

CHARLESTON Lt Jojamieji LTU 2013 Wałach siwa F: Charmeur
M: Rafina
O: Darius Čepel?
B: -
None
26.

130

CHECKPOINT CHARLY 6 OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chambertin / Cambridge
M: Goldfee / Lord Pezi
O: Thomas Von Werner
B:
K018331 DE418180025607
27.

15

CHELBY HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: brak
M: brak
O: Alicja Ciarczyńska
B: brak
K024928
28.

125

CHEYENNE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Etos
M: Cegura
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Mićko Jerzy
K025055 616009600047411
29.

135

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
O: Weronika Minkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110
30.

76

CHRISTOBALDI HOL. POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Cassiano
M: Hyazinthe II
O: Marek Danecki
B: Brak
K014926
31.

98

CLINTESSA PRO Oldenburger Springpferd POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
O: Dawid Kubiak
B: -
K024059
32.

136

CONCORD F HOL POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Carmen / Calypso III
O: Ewa Ogonowska
B: Marek Fimmel
K024715 616009610117211
33.

48

CONQUISTA Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada/172 F: QUIRADO/QUIDAMDEREVEL
M: PRINCESSA/LAVALETTO/LANDGRAF
O: MAREK NIEWIADOMSKI
B: peters timm
k016366 de421000137510
34.

138

Conthargos F:
M:
O:
B:
35.

17

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
36.

77

DESKANA OLD. POL 2009 Klacz gniada F: Askano
M: Destiny
O: Roland Kosmol
B: brak
K019528
37.

144

DIOR - POL 2008 Wałach ciemnogniada F: -
M: -
O: -
B: -
-
38.

128

DOLLAR GYM HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Dollar D.L.PI / Quidam de Revel
M: Jeliza / Cascavelle
O: Natalia Maciejewska
B: Niemcy
K021243
39.

71

DON VITO SP POL 2013 Wałach gniada F: Vitalis
M: Dalia Z
O: D Miśkiewicz
B: D Miśkiewicz
K023883
40.

88

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Deportacja
O: Magdalena Woźniak
B: Rzeczna
K023618
41.

40

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
O: Maria Belova
B: Holand
brak
42.

35

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
43.

102

EINSTAIN SP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Palermo /
M: Enigma / Le Voltaire
O: Janusz Majkowski
B: Janusz Majkowski
brak
44.

54

EISSPORT Traken LTU 2010 Wałach siwa/168 F: Eisfreund
M: Hale
O: Piotr Boraczewski
B: Violeta pliuskiené
K025228 014545
45.

53

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472 DE431316105611
46.

111

EPOPEJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Erynia / Palegro
O: SK Nad WIgrami
B: SK Nad Wigrami
K022588 616009510253113
47.

27

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B:
K024086 616009640083212
48.

100

FANTASTIC GR KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Campbell VDL/Cassini I
M: Zenzi HBC/Cantos
O: Janusz Błaszczak
B: T. Griffioen
K019937
49.

127

Farton sp Polska 2013 w kaszt F: Landos II
M: Fortuna
O: Aneta Ostrowska
B: Lech Bieniek
50.

51

FLOWER GIRL HOL POL 2013 Klacz siwa/160 F: Hicksted
M: Vernisage
O: Michał Szadkowski
B: Michał Szadkowski
K024856 DE421000601013
51.

29

FORTUNE P.W. KWPN NED 2010 Wałach inna F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Petrichta
O: Arina Gorbacheva
B: Georgenburg
none
52.

43

FRANKE KWPN NLD 2010 Wałach siwa/173 F: CAMPBELL VDL
M: MIRDA
O: Grzegorz Bonowicz
B: J N. WESTERKAMP
K024563
53.

119

GALLANT SP POL 2008 Wałach siwa F: DŻAHILL
M: GRACJA
O: ARKADIUSZ WOJTAL
B: PIECUCH ZBIGNIEW
k019402
54.

34

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
K010933
55.

63

GRANDA KWPN POL 2011 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Beau Molga / Quidam De Revel
O: Piotr Kaliciński
B: Piotr Kaliciński
K019571 528003201109638
56.

26

GRENOBLIS TRAK LTU 2003 Wałach kasztanowata F: Heleris / Elektronas
M: Glorija / Versal
O: Dominika Adamiak
B: UAB Vilniaus Žirgynas
K021304 LTU002520119103 102RB82
57.

126

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
O: Jan Kłosek
B: Jan Kłosek
K023365
58.

134

HAPPY BOY M KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma /
M: Kalibra / Ulster
O: Zbigniew Kruk
B: J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM
K023262 528003201205110
59.

147

Harmiona F:
M:
O:
B:
60.

44

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484 POL009600186403
61.

97

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Conquest Boy / Contendro
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: Zofia Dudkiewicz
B: Witold Brodewicz
K018491 616009660841211
62.

55

HUACA L Holsteiner Warmblut GER 2012 Klacz gniada/170 F: Quintero
M: Welfin
O: Piotr Boraczewski
B: Feldhaus Henrike
K025227 DE421000194912
63.

108

HULTAJ SP POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Herubinek
M: Hattona
O: Piotr Koper
B: Andrzej Ciesielski
K016347 POL009600084904
64.

94

INTO THE SKY OMHG KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Don diablo
M: -
O: Aukštaitijos žirgynas
B: -
None
65.

41

ISLANDER KWPN POL 2013 Ogier siwa F: Durango /
M: Di-Rosa /
O: Marek Lewicki
B:
K022841 528003201302713
66.

57

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa F: Golden Aviator
M: Jasmina
O: Łucja Majka
B: Andrzej Żejmo
K024677 616009610140612
67.

84

JANTAR BWB POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cicero Van De Maltahoeve / Orlando
M: Turbud Ironia / Tempo
O: Beata Broniatowska
B: Turbud Sp. z o. o.
K015428 056002W00293936 104QW44
68.

68

JOY OF KILIAN SP POL 2013 Klacz kara F: Kilian 38 / Boreas
M: Jemioła / Marino
O: Julia Regucka
B: Karolina Ferenstein
K023997 616009600152013
69.

121

K. GINGER Koń Mały POL 2006 Klacz F: Guinness RH
M: Kirke I
O: Roman Pesta
B: brak
brak
70.

47

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada F: Campari M
M: Katoda
O: Beata Kozań
B: --
K009026
71.

105

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
72.

32

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine/ Guidam
M: Kleopatra/ Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
73.

131

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
74.

140

KROSBY F:
M:
O:
B:
75.

42

LA PEZI OS POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi junior
M: Gina / Ludwig von Bayern
O: Józef Walat
B: ...
K024699
76.

103

LARISSA WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Harpun / Askar
M: Lakota / Dżahil
O: Filip Znosko
B: Mariusz Groszkiewicz
K021607 616007660719011
77.

101

LAVISTO STAR Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Wałach F: Game Boy D'10
M: Natasja
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386
78.

95

LEMON EARL Hanover LTU 2002 Wałach ciemnogniada F: Lemon Street
M: Estela
O: Aukštaitijos žirgynas
B: V? prospero jojimo centras
-
79.

56

LOCARLO SP POL 2013 Ogier siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Lotta / Lordship
O:
B: Adam Sosnowski
K024672 A0022231S
80.

90

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
O: Anton Huber Prodatecc
B: Bogna Hupa
K017944 POL007660980406
81.

143

LUISIANA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada/163 F: Alywar xx
M: Lolita xx
O: Młodzieżowy Klub Jeździecki NENIA Pasłek
B: DAMIS BT Warszawa
K013721
82.

31

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
O: Marek waclawik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722 616006590217010
83.

120

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada F: Mango
M: Magia
O: JKS u Robsonów
B: brak
K024412
84.

106

MELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Marilyn
O: Sylwia Trzeciak
B:
Brak
85.

64

N-COMPOSTELLA MVH Z ZANG POL 2012 Klacz gniada F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Ida Utopia / Aram
O: Tomasz Zieliński
B: Meiden Laren Van Haarman
K024315 056015Z55768812
86.

96

NEKTARAS Baltijos Hanoveris LTU 2012 Wałach siwa F: Nilas
M: -
O: Antanas Buganauskas
B: -
None
87.

82

NINO VD WATERTOREN BWP POL 2013 Klacz gniada F: Cornet Obolenski
M: Ivoir V.D. WATERTOREN
O: Michalina SZMYTKA
B: N.V. KEROS
K024739
88.

5

NIRVANA Russian Warmblood RUS 2013 Klacz ciemnogniada F: Cupido Van't Merelnest
M: Rubrika
O: Imperial Park
B: Georgenburg
018279 018279
89.

49

NURMI SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: CHACO FLY
M: doreen
O: MAREK NIEWIADOMSKI
B: NOWIELICE
K022827
90.

86

OBLADA HOL GER 2008 Klacz siwa F: Clarimo / Clearway
M: Olana B / Lantaan
O: Waldemar Zientek
B: Heiko Buettner
K010787 DE421000206007 104GJ23
91.

65

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/166 F: Lord Star/Lord
M: Oleina/Cantanis/Cantus/Caletto I
O: ———-
B: —————-
K021345 —-
92.

116

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos /
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
93.

133

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
O: Anna Kramarczyk
B: Stadnina Koni Liski
brak
94.

114

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
95.

19

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
96.

30

ROKKI BALBOA Holstein RUS 2012 Wałach inna F: Respect
M: Bulava
O: Gorbacheva Elena
B: Georgenburg
none
97.

2

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
98.

104

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada F: Boreas Rush /
M: Sekretyna / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K024556 616POL12007582T
99.

92

SALVADOR TRAK. POL 2013 Ogier gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024491
100.

78

SAN WITO Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Wareg
M: Santa Barbara
O: Robert Hestkowski
B: SK Ochaby
K013278
101.

110

SIBILLA SP POL 2013 Klacz gniada F: Biscayo / Contendro I
M: S Easy Fly Ex Easy Fly / Sir Shutterfly
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022579 616009510252913
102.

142

SILVAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Sillena / Helanis
O: Jarosław Psiuk
B:
K020762 616009600202311
103.

89

SIR CONUS ZW SP POL 2011 Wałach gniada/165 F: Conus B / Cosinus
M: Safi / Gere
O: Prodatecc Anton Huber
B: Wojciech Zdebel
K020615 616009540005411
104.

139

SOLIDAT HANN GER 2012 Ogier gniada F: Sempre Fi
M: C-Preciosa II
O: Staj Mustang
B: Wilhelm Ovelhey
KJOLQR
105.

50

STREISAND OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Stakkato
M: Silhouette
O: Michał Szadkowski
B: John Gillen
K018760 DE433331766110
106.

58

TEKILA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: player
M: tifany
O: zuzanna golicka
B: bosek ryszard
K020170 pol009580311109
107.

4

TINTA SP POL 2000 Klacz gniada F: Elvis / Le Mexico
M: Tina / Tin Rocco
O: Robert Hestkowski
B: Ewa Fabińska
K005433 POL009510080100 POL40033
108.

1

TINTA SP POL 2000 Klacz gniada F: Elvis
M: Tina
O: Robert Hestkowski
B: Ewa Fabińska
K005433
109.

72

TITINKA SP POL 2013 Klacz gniada/mk:157 F: El Salvador
M: Tinta
O: Tomasz Godek
B: Klub Sportowy Nad Wigram
K025212 616009510252713
110.

70

TOLTECHI GP Z Z BEL 2011 Klacz gniada F: Takashi van Berkenbroek
M: Oxer
O: Magdalena Szturmowicz
B: Franco Juan Carlos
K023982
111.

52

VERNISAGE HOL GER 2005 Klacz siwa F: Catoki
M: Marty
O: Michał Szadkowski
B: Peter Boege
K024748 DE421000149705
112.

109

WARS SP POL 2012 Wałach gniada F: Spartacus / Stakkato
M: W Darla / Warrant
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021010 616009510343412
113.

122

WIGOR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Grom
M: Wiga
O: Roman Pesta
B: Katarzyna Niedźwiecka
K013270 POL007600225506
114.

66

ZORINA SP POL 2011 Klacz gniada/172 cm F: Solaris/Stalypso/Stakkato
M: Zorza/Arvel II/Luron
O: ————-
B: ————-
K022160
Rider Club
Competition
Prize
Błaszczak Julia JKS u Robsonów
200,00
SUM:
200.00
Bonowicz Paulina Młyńska Struga
200,00
SUM:
200.00
Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
40
50,00
SUM:
90.00
Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
150,00
200,00
SUM:
350.00
Kalačiovaite Kotryna Aukštaitijos žirgynas
15,00
15,0
SUM:
30.00
Kalicińska Urszula Stowarzyszenie Warszawski KJ
100
100,00
SUM:
200.00
Karpenko Roman Georgenburg
25,00
SUM:
25.00
Kazlou Siarhei KJ Indeco Szarek
40,00
150,00
400
40,00
SUM:
630.00
Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
50,0
SUM:
50.00
Kozań Malwina G-RIDE TEAM
100,00
SUM:
100.00
Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
40,00
SUM:
40.00
Mikhailava Maryia KJ Indeco Szarek
50,00
100,00
SUM:
150.00
Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
75,00
SUM:
75.00
Panek Katarzyna LKJ w Gałkowie
80,0
100,00
SUM:
180.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
20,00
SUM:
20.00
Pesta Paulina A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
25,0
SUM:
25.00
Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
50,00
50,00
SUM:
100.00
Przedpełski Stanisław bpk
25,00
SUM:
25.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
150,00
300,00
SUM:
450.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
200
SUM:
200.00
Skupiene Ieva Aukštaitijos žirgynas
75,00
SUM:
75.00
Uliticheva Anna Imperial Park
25,00
25,00
400,00
SUM:
450.00
Urbaniak Marek BPK (MAZ)
30,0
150,00
SUM:
180.00
Veckaite Viktorija Sporto klubas pasaga
100,00
SUM:
100.00
Von Werner Sophie KJ Aldragho Piaseczno
40,00
SUM:
40.00
Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
300
100,00
SUM:
400.00
Wierzbicki Krzysztof KS Nad Wigrami Mikołajewo
300,00
SUM:
300.00
Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
15,00
SUM:
15.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100,00
200,00
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Belova Maria
Horsefarm39
2018-03-23
21
2018-03-23
12
2018-03-24
28
2018-03-24
16
2018-03-25
8
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
BERG (99)
2018-03-24
30
2018-03-24
20
2018-03-25
11
2018-03-24
2018-03-25
22
2018-03-24
57
2018-03-25
1
200,00
Bonowicz Paulina
Młyńska Struga
HOKUS (44)
2018-03-23
2
200,00
Broniatowska Anastazja
KJ Trachy Sośnicowice
JANTAR (84)
2018-03-23
33
2018-03-23
56
2018-03-24
Čepele Darius
Sporto klubas Gintaras
2018-03-23
19
2018-03-23
33
2018-03-24
8
2018-03-24
37
2018-03-25
19
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
CHELBY (15)
2018-03-23
2018-03-23
22
2018-03-23
2018-03-24
18
2018-03-24
21
2018-03-25
Cichanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
BALANS (91)
2018-03-23
37
2018-03-23
55
2018-03-24
47
2018-03-23
13
2018-03-23
24
2018-03-24
35
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
2018-03-23
31
2018-03-23
28
2018-03-24
22
2018-03-24
17
Czarnecki Dawid
KJ SO Starogard Gdański
OLSTAR (65)
2018-03-23
11
2018-03-23
25
2018-03-24
5
40
2018-03-25
4
50,00
ZORINA (66)
2018-03-23
32
2018-03-23
13
2018-03-24
50
2018-03-25
27
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2018-03-23
18
2018-03-23
19
2018-03-24
26
2018-03-25
14
2018-03-23
9
2018-03-23
2018-03-24
34
2018-03-25
29
Dobkowska Milena
St. Warszawski KJ
ASTERIX (145)
2018-03-24
13
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
SILVAN (142)
2018-03-24
Godek Tomasz
LKJ w Gałkowie
TITINKA (72)
2018-03-24
13
2018-03-25
8
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
TEKILA (58)
2018-03-23
11
2018-03-23
27
2018-03-24
6
2018-03-24
53
PIPIN (114)
2018-03-23
21
Gorbacheva Arina
Georgenburg
2018-03-23
7
2018-03-23
17
2018-03-24
8
2018-03-24
19
2018-03-25
9
2018-03-24
32
2018-03-24
58
2018-03-25
24
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o.
ŁAWNIK (31)
2018-03-23
10
2018-03-23
32
2018-03-24
32
2018-03-25
2018-03-23
2018-03-23
2018-03-24
48
Guślakow Małgorzata
KJ Kierzbuń
2018-03-23
25
2018-03-23
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
2018-03-23
13
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2018-03-23
51
2018-03-24
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-03-23
26
2018-03-23
45
2018-03-24
40
2018-03-24
2018-03-23
40
2018-03-24
6
Jagoda Joanna
St. VitaSport Brachlewo
BOLOGNA (33)
2018-03-24
15
2018-03-24
48
2018-03-25
13
Jarecki Jakub
KS Nad Wigrami Mikołajewo
EPOPEJA (111)
2018-03-23
34
2018-03-23
34
2018-03-24
19
2018-03-24
19
2018-03-25
10
2018-03-23
52
2018-03-23
3
150,00
2018-03-24
29
2018-03-24
17
2018-03-25
3
200,00
Jaworska Monika
KJ Hippica Polonia Słupno
EUFORIA (27)
2018-03-23
47
2018-03-23
57
2018-03-24
12
2018-03-24
2018-03-25
10
Kalačiovaite Kotryna
Aukštaitijos žirgynas
2018-03-23
6
2018-03-23
12
2018-03-24
31
2018-03-25
5
15,00
2018-03-23
5
15,0
2018-03-24
56
Kalicińska Urszula
Stowarzyszenie Warszawski KJ
GRANDA (63)
2018-03-23
29
2018-03-23
19
2018-03-24
24
2018-03-24
4
100
2018-03-25
4
100,00
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
JANTAR (84)
2018-03-25
25
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2018-03-23
28
2018-03-23
48
2018-03-24
39
2018-03-24
41
2018-03-25
Karpenko Roman
Georgenburg
2018-03-23
24
2018-03-23
24
KROSBY (140)
2018-03-24
4
25,00
2018-03-24
9
2018-03-25
12
Kazlou Siarhei
KJ Indeco Szarek
2018-03-23
3
40,00
2018-03-23
22
2018-03-24
27
2018-03-24
6
2018-03-25
6
2018-03-23
54
2018-03-23
11
2018-03-24
2
150,00
2018-03-24
1
400
2018-03-25
5
40,00
Klus Marek
JK Mustang
SOLIDAT (139)
2018-03-24
13
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
GUCCI (126)
2018-03-23
12
2018-03-23
43
2018-03-24
11
2018-03-24
15
Koper Piotr
LKS Nadwislanin Kwidzyn
HULTAJ (108)
2018-03-23
2
50,0
2018-03-24
26
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
DESKANA (77)
2018-03-23
10
2018-03-23
2018-03-24
38
2018-03-24
2018-03-25
12
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2018-03-23
30
2018-03-24
22
Kozań Malwina
G-RIDE TEAM
KAMELOT (47)
2018-03-23
2018-03-24
3
100,00
2018-03-24
9
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
BOTOKS (81)
2018-03-23
9
2018-03-24
11
2018-03-23
23
2018-03-24
11
2018-03-25
7
2018-03-23
43
2018-03-23
47
2018-03-24
23
2018-03-25
20
Kucias Angelika
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2018-03-23
31
2018-03-23
2018-03-24
31
2018-03-24
24
2018-03-25
9
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-03-23
5
40,00
2018-03-24
12
Kuliszewska Zofia
BPK (MAZ)
2018-03-23
18
2018-03-23
17
2018-03-24
46
2018-03-25
21
Landowski Wojciech
Pomorska Liga Jeździecka
BOTOKS (81)
2018-03-23
2018-03-24
21
2018-03-25
13
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
LA PEZI (42)
2018-03-23
50
2018-03-23
2018-03-24
41
2018-03-24
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
CEES (28)
2018-03-23
48
2018-03-24
45
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
KORUND (131)
2018-03-23
46
2018-03-24
33
2018-03-24
47
2018-03-25
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
JACKPOT (57)
2018-03-23
49
2018-03-23
2018-03-23
2018-03-24
43
2018-03-24
38
2018-03-25
30
Maksymiuk Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (117)
2018-03-24
20
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2018-03-23
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
RIANA P (19)
2018-03-23
14
2018-03-23
26
2018-03-24
20
2018-03-24
15
2018-03-25
23
2018-03-23
8
Mikhailava Maryia
KJ Indeco Szarek
2018-03-23
23
2018-03-24
2018-03-24
2018-03-25
3
50,00
2018-03-23
4
100,00
2018-03-24
7
Milewska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-03-23
39
2018-03-23
42
2018-03-25
6
Minkiewicz Weronika
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2018-03-23
9
CONCORD F (136)
2018-03-23
16
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-03-23
38
2018-03-23
14
2018-03-24
25
2018-03-25
17
Miszczuk Katarzyna
Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
2018-03-24
39
2018-03-24
23
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
NURMI (49)
2018-03-23
7
2018-03-23
53
2018-03-24
2
75,00
2018-03-24
49
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
2018-03-23
36
2018-03-23
16
Ostrowska Adrianna
St. Jeździeckie Napoleńska Zagroda
Farton (127)
2018-03-23
44
2018-03-23
2018-03-24
36
Panek Katarzyna
LKJ w Gałkowie
2018-03-23
1
80,0
2018-03-23
36
2018-03-24
1
100,00
2018-03-24
7
2018-03-25
26
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
CORSIMO (17)
2018-03-23
5
20,00
2018-03-23
7
2018-03-24
16
2018-03-24
18
2018-03-25
9
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
EINSTAIN (102)
2018-03-23
6
2018-03-23
20
2018-03-24
14
2018-03-24
10
2018-03-25
10
LARISSA (103)
2018-03-23
21
2018-03-23
46
2018-03-24
23
2018-03-24
42
2018-03-25
28
Patron Tomasz
Tuszyński KJ Garbówek
2018-03-23
41
2018-03-24
35
2018-03-25
7
2018-03-23
2018-03-24
Pawluczuk Maja
JKS u Robsonów
2018-03-24
49
2018-03-24
Pesta Paulina
A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
K. GINGER (121)
2018-03-23
4
25,0
2018-03-23
WIGOR (122)
2018-03-23
40
2018-03-23
37
Pietrzak Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
CHEYENNE (125)
2018-03-24
42
2018-03-24
55
LUISIANA (143)
2018-03-24
3
50,00
2018-03-24
4
50,00
Piotrowicz Laura
JKS u Robsonów
TINTA (4)
2018-03-23
2018-03-23
6
Przedpełski Stanisław
bpk
CARENZO (69)
2018-03-23
20
2018-03-24
37
2018-03-25
4
25,00
JANTAR (84)
2018-03-24
44
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-03-23
1
150,00
2018-03-23
1
300,00
Regucka Julia
KS Nad Wigrami Sp z o.o.
2018-03-23
15
2018-03-23
38
2018-03-24
22
2018-03-24
52
2018-03-25
7
Regucka Julia
KS Nad Wigrami Mikołajewo
SIBILLA (110)
2018-03-23
8
2018-03-23
41
2018-03-24
10
2018-03-24
10
2018-03-25
6
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
FRANKE (43)
2018-03-23
51
2018-03-23
2018-03-24
24
2018-03-24
Rybakowska Justyna
JKS u Robsonów
2018-03-24
14
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
ASKARIA (59)
2018-03-23
50
2018-03-23
10
2018-03-24
3
200
Skupiene Ieva
Aukštaitijos žirgynas
2018-03-23
2018-03-23
2018-03-24
34
2018-03-25
2
75,00
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-03-23
18
2018-03-24
21
Strumiłło Tomasz
BPK
DOVER (88)
2018-03-23
15
2018-03-23
15
2018-03-24
44
Stypulkowski Adrian
LKJ Galkowo
2018-03-23
30
2018-03-23
49
2018-03-24
27
2018-03-24
51
2018-03-25
11
HUACA L (55)
2018-03-23
24
2018-03-23
8
2018-03-24
7
2018-03-24
54
2018-03-25
15
Szturmowicz Magdalena
KJ Strzała Krubiczew
2018-03-24
18
Topa Laura
JKS U Robsonów
TINTA (1)
2018-03-25
14
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2018-03-23
35
2018-03-23
17
2018-03-24
40
2018-03-25
8
Uliticheva Anna
Imperial Park
2018-03-23
27
2018-03-23
39
2018-03-24
43
2018-03-24
45
2018-03-25
5
25,00
CASDORA (39)
2018-03-23
20
2018-03-23
23
2018-03-24
5
25,00
2018-03-24
8
2018-03-25
1
400,00
Urbaniak Marek
BPK (MAZ)
2018-03-23
3
30,0
2018-03-23
35
2018-03-24
16
2018-03-24
36
2018-03-25
2
150,00
Urbańska Malwina
St. Warszawski KJ
LOCARLO (56)
2018-03-23
45
2018-03-23
2018-03-24
29
2018-03-24
Veckaite Viktorija
Sporto klubas pasaga
2018-03-23
42
2018-03-23
44
2018-03-24
9
2018-03-25
1
100,00
Von Werner Sophie
KJ Aldragho Piaseczno
2018-03-23
3
40,00
Waszczak Wiktoria
LKJ Gałkowo
PENETOSA (116)
2018-03-24
33
2018-03-24
2
300
2018-03-25
3
100,00
Wierzbicki Krzysztof
KS Nad Wigrami Mikołajewo
WARS (109)
2018-03-23
29
2018-03-23
14
2018-03-24
17
2018-03-24
14
2018-03-25
2
300,00
Wojtal Julianna
Bertyn - Piastowo
GALLANT (119)
2018-03-24
46
2018-03-24
Wutkowska Julia
JKS Rywal Grudziądz
2018-03-24
30
2018-03-24
2018-03-25
Bersanta (124)
2018-03-24
5
15,00
2018-03-24
25
2018-03-25
11
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-03-23
2018-03-23
22
2018-03-23
15
2018-03-24
12
2018-03-25
16
OBLADA (86)
2018-03-23
2
100,00
2018-03-24
1
200,00
2018-03-25
18
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (117)
2018-03-24
28
Zielińska Anna
Polski Polo Klub
2018-03-23
2018-03-23

Number of Riders: 94

Number of Horses: 114

The sum of prizes: 5 000.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl