Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Ogólnopolskie
Dąbrówka Mała, 23-25 marca 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
162 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 12:47:09
2018-03-19 11:55:14
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 12:47:21
2018-03-19 11:54:39
Dawid Kubiak COUNTESS OF HIGHFIELDS
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 12:47:42
2018-03-19 11:54:06
Dawid Kubiak BAGAZZA M
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 11:28:58
2018-03-19 11:00:33
Filip Lewicki MAROS 6
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 08:02:15
2018-03-18 22:42:20
Robert Hestkowski WHO KNOWS
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
157 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 08:02:27
2018-03-18 22:41:48
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 08:02:39
2018-03-18 22:41:06
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
155 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 08:02:51
2018-03-18 22:40:15
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 08:03:02
2018-03-18 22:39:15
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/N-1/Finał MR - dwufazowy art.274.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 08:03:15
2018-03-18 22:11:34
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/N-1/Finał MR - dwufazowy art.274.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 08:03:28
2018-03-18 21:26:32
Natalia Palmowska JACKPOT VAN'T ZONNEVELD
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:41:19
2018-03-17 14:02:20
Jacek Zagor ZADYMKA
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:41:32
2018-03-17 13:44:44
Jacek Zagor DEBATA II
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:41:46
2018-03-17 13:43:42
Jacek Zagor FLASH BLUE B
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:42:04
2018-03-17 13:42:55
Jacek Zagor NIRVARO
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:42:18
2018-03-17 10:22:05
Anastazja Broniatowska QINGHAI V
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:42:32
2018-03-16 19:24:48
Michał Tyszko NEWTON JP Z
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:43:12
2018-03-16 19:23:22
Michał Tyszko HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:43:27
2018-03-16 19:22:53
Michał Tyszko F ARMANI Z
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:43:41
2018-03-16 19:22:12
Michał Tyszko DARING QUEEN
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:43:56
2018-03-16 19:21:38
Michał Tyszko BEL DE JOUR
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:44:08
2018-03-16 11:58:14
Włodzimierz Rudasz BOBA FETT
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/Finał MR - dwufazowy art.274.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 10:38:48
2018-03-16 10:38:05
Aija Grēna ALIBI
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/Finał MR - dwufazowy art.274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 10:38:06
2018-03-16 10:37:11
Dainis Ozols ISIDOR
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/CC-1/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
137 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 10:38:26
2018-03-16 10:36:09
Dainis Ozols IRWINDS WING
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/CC-1/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
136 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:34:36
2018-03-15 17:45:12
Karolina Szychulska CABALLO
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:49:06
2018-03-15 07:48:39
Klaudia Rajtar-Wojciechowska QUINTUS
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:48:41
2018-03-15 07:48:07
Klaudia Rajtar-Wojciechowska ROSSA
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:48:54
2018-03-15 07:47:32
Klaudia Rajtar-Wojciechowska DAME DE PIQUE
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:46:42
2018-03-15 07:46:20
Oliwia Kosmol TRITOP 2
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:36:58
2018-03-13 23:30:38
Tomasz Miśkiewicz ZET BLUE
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:37:10
2018-03-13 23:30:12
Tomasz Miśkiewicz FOR VITO
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:37:20
2018-03-13 23:29:45
Tomasz Miśkiewicz COLINERO
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:37:31
2018-03-13 23:29:19
Tomasz Miśkiewicz ANKA LAZAR
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:37:42
2018-03-13 22:21:06
Stanisław Przedpełski DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:14:55
2018-03-13 22:20:48
Stanisław Przedpełski ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:38:18
2018-03-13 22:20:20
Miroslava Skanderova DELISA
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/N-1/Finał MR - dwufazowy art.274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:38:50
2018-03-13 22:12:25
Marek Klus SOLIDAT
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/N-1/Finał MR - dwufazowy art.274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:39:00
2018-03-13 22:05:57
Marek Klus QUINCY
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C-1/Finał ŚR - zwykły art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:39:15
2018-03-13 22:00:42
Marek Klus SABELIUS
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/C-1/Finał ŚR - zwykły art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:39:25
2018-03-13 21:56:12
Marek Klus CARISON
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/CC-1/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
119 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:39:38
2018-03-13 20:46:53
Maciej Kostrzewski QUATTRO HIPPICA
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:40:04
2018-03-13 20:46:28
Maciej Kostrzewski CHICO HIPPICA
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:40:15
2018-03-13 20:45:57
Maciej Kostrzewski CATHALEYA HIPPICA
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:40:31
2018-03-13 19:17:29
Bartosz Gauza INTELIGO
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C-1/Finał ŚR - zwykły art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:40:43
2018-03-13 19:16:41
Bartosz Gauza CLOUD 27
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C-1/Finał ŚR - zwykły art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:40:55
2018-03-13 19:16:12
Magdalena Ćwik CERTINA
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C-1/Finał ŚR - zwykły art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:41:08
2018-03-13 19:15:43
Magdalena Ćwik BIJZONDER S
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/N-1/Finał MR - dwufazowy art.274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:41:21
2018-03-13 14:46:53
Julia Zawada GIBANTA
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/Finał MR - dwufazowy art.274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 13:52:00
2018-03-13 11:34:06
Wiktoria Rezmer SILVAN
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 09:57:34
2018-03-13 08:05:18
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 09:57:49
2018-03-13 08:04:14
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 08:00:07
2018-03-12 22:23:04
Daniel Wróblewski BE BALOU
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 08:00:20
2018-03-12 22:22:50
Daniel Wróblewski ASHLEY S
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:18:49
2018-03-12 17:15:31
Dawid Czarnecki VAN PERSIE DH Z
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/N-1/Finał MR - dwufazowy art.274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:19:01
2018-03-12 17:14:54
Dawid Czarnecki CHIN CHAMPER
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C-1/Finał ŚR - zwykły art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:19:14
2018-03-12 13:57:29
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:19:26
2018-03-12 13:57:08
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:19:37
2018-03-12 10:52:17
Paulina Skwara GREAT PLEASURE II
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:19:55
2018-03-12 10:51:53
Paulina Skwara PAMELA II
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:20:06
2018-03-12 06:38:02
Paweł Kaliciński GUUS VAN'T KATTENBOS
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:20:21
2018-03-12 06:37:41
Paweł Kaliciński FAMATA B
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:20:33
2018-03-12 06:37:19
Paweł Kaliciński ELDORENUS Z
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:20:44
2018-03-12 06:36:55
Urszula Kalicińska DISCOVER-S
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:20:57
2018-03-11 20:59:41
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 16:42:57
2018-03-11 19:09:59
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/CC-1/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
94 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:21:21
2018-03-10 23:05:03
Ewa Mazurowska DOLLAR GYM
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:21:44
2018-03-10 21:10:36
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:44:21
2018-03-10 21:09:56
Monika Pasik FOR CAROLINE
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:22:08
2018-03-10 21:09:14
Monika Pasik DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:22:19
2018-03-10 21:08:14
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:23:34
2018-03-09 12:43:27
Olga Sorokina HAPPY BOY M
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:23:46
2018-03-09 12:43:07
Olga Sorokina EPOKA
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:23:58
2018-03-09 12:42:49
Olga Sorokina REWIZJON
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:24:10
2018-03-09 12:42:25
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:24:25
2018-03-09 12:42:04
Andrei Shalohin CHOCO LADY
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:24:37
2018-03-09 12:41:41
Andrei Shalohin CORINA
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:25:39
2018-03-08 15:43:36
Weronika Minkiewicz CONCORD F
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/N-1/Finał MR - dwufazowy art.274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:26:04
2018-03-08 15:42:54
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C-1/Finał ŚR - zwykły art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 12:49:52
2018-03-08 10:54:59
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/N-1/Finał MR - dwufazowy art.274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:15:00
2018-03-07 22:24:42
Malwina Urbańska L'COLANTOS
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:15:12
2018-03-07 22:24:18
Malwina Urbańska HAMILTON
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:15:24
2018-03-07 22:23:47
Malwina Urbańska CALYDOR
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:15:45
2018-03-07 09:57:37
Łucja Majka SAN REMO
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 06:19:39
2018-03-06 20:06:15
Adrianna Ostrowska SECRETTO
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 06:19:29
2018-03-06 20:05:43
Adrianna Ostrowska RUDBEKIA
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 06:19:48
2018-03-06 20:04:05
Adrianna Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 06:19:58
2018-03-06 20:03:25
Adrianna Ostrowska ELBERO H
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 06:20:08
2018-03-06 20:02:57
Adrianna Ostrowska ANDORA
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:25:51
2018-03-05 18:43:36
Sophie Von Werner CHECKPOINT CHARLY 6
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:26:05
2018-03-05 18:41:11
Sophie Von Werner CORVALL
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:26:18
2018-03-05 16:22:29
Maryia Mikhailava VERNISAGE
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:26:29
2018-03-05 16:18:53
Maryia Mikhailava CUERLY SUE
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:26:48
2018-03-05 08:17:38
Kacper Niewiadomski PREZYDENT II W
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:26:59
2018-03-05 08:16:40
Jagoda Niewiadomska CASTELLO BRONCO
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:27:11
2018-03-04 22:06:22
Aleksandra Dąbkowska LINDA D'AMOUR Z
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:27:23
2018-03-04 18:29:46
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 17:54:11
2018-03-03 16:38:15
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/N-1/Finał MR - dwufazowy art.274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:26:56
2018-03-03 12:48:58
Aleksandra Dąbkowska KOSOW CANNMOR
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 17:55:47
2018-03-03 12:48:39
Aleksandra Dąbkowska BORMAN
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 17:56:29
2018-03-02 11:04:43
Gabriel Głusek URIAS
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C-1/Finał ŚR - zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 09:10:28
2018-02-28 16:23:01
Małgorzata Ciszek-Lewicka CHACCO NANN
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/CC-1/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
43 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 09:10:43
2018-02-28 16:22:19
Marek Lewicki PHILADELPHIA
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C-1/Finał ŚR - zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 09:11:01
2018-02-28 16:21:42
Marek Lewicki CORRADO X
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/CC-1/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 09:11:17
2018-02-28 13:39:47
Roman Karpenko LITTLE BADY
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 09:16:05
2018-02-27 08:39:50
Milena Dobkowska JOLLY
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 09:16:24
2018-02-27 08:39:22
Milena Dobkowska COMMAND
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:46:36
2018-02-26 11:40:47
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/N-1/Finał MR - dwufazowy art.274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 07:41:35
2018-02-25 14:09:46
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:27:33
2018-02-25 13:23:24
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:27:54
2018-02-25 13:22:47
Marta Hejger CIROBANTA
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 13:53:01
2018-02-23 21:00:00
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/N-1/Finał MR - dwufazowy art.274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 07:37:57
2018-02-21 21:28:51
Marek Wacławik PHENIX
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 13:54:55
2018-02-21 21:28:08
Marek Wacławik RAF LIDER
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 07:38:19
2018-02-21 21:27:43
Marek Wacławik CHEVENEZ
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 07:38:29
2018-02-21 21:27:16
Marek Wacławik CHAPEAU 10
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 13:57:44
2018-02-21 09:52:56
Natalia Stefańska PAPILLON 142
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/N-1/Finał MR - dwufazowy art.274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 11:10:48
2018-02-19 08:27:38
Valdas Urbonas VELVET
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 11:11:07
2018-02-19 08:26:37
Valdas Urbonas ORANGE GIRL
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 08:04:44
2018-02-18 21:05:49
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:34:50
2018-02-18 12:50:47
Alicja Ciarczyńska CARUNO 3
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 08:05:04
2018-02-17 09:38:27
Monika Balcer COLOURFUL W.Z.
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C-1/Finał ŚR - zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 08:05:15
2018-02-16 18:37:36
Natalia Liszewska SUPREME
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 08:05:28
2018-02-16 18:36:48
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 08:05:39
2018-02-16 12:08:08
Karolina Hartman-Hanis CULUMBUS
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/N-1/Finał MR - dwufazowy art.274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-02-16 10:21:12
2018-02-16 10:20:08
Krzysztof Mazur ATŁAS
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-02-16 10:21:26
2018-02-16 10:19:51
Krzysztof Mazur CABONA
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-02-16 10:21:34
2018-02-16 10:19:33
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-02-16 10:21:44
2018-02-16 10:18:28
Krzysztof Mazur CROS BLUE
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-02-16 10:22:22
2018-02-16 10:18:09
Krzysztof Mazur ALLILAH
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 07:41:21
2018-02-15 12:40:12
Grzegorz Psiuk SPARTAKUS
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 14:24:16
2018-02-15 11:14:38
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 14:24:27
2018-02-15 11:12:47
Grzegorz Psiuk JONATAN
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 14:24:36
2018-02-15 11:11:51
Grzegorz Psiuk MJT ARONN DU TALUS
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 14:24:45
2018-02-15 11:10:58
Grzegorz Psiuk CHAMPAGNE DE TALMA
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 14:24:53
2018-02-15 11:10:17
Grzegorz Psiuk CASARIO DE SORE Z
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 14:25:02
2018-02-15 11:08:34
Grzegorz Psiuk ARAFAT
  • 1x 1/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Balcer Monika SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O022861
10112948
2. Bonowicz Paulina Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
3. Broniatowska Anastazja KJ Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
O009485
10092457
4. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O020896
5. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
6. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
7. Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
S
O003411
8. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
9. Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
2003 (JM.)
O040047
10. Gauza Bartosz Klub jeździecki ,, sokół Damasławek
S
O006704
11. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
12. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
13. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
14. Grena Aija Latvian professional equestrian sports club
S
none
15. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
16. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
17. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
18. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (J.)
O018498
19. Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006299
20. Kalicińska Urszula Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003724
21. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
22. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
23. Karpenko Roman Georgenburg
S
None
24. Klus Marek JK Mustang
S
H1948
25. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O033419
26. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
27. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
28. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
29. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (J.)
O021958
30. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
31. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
32. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
33. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
S
O001512
34. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
35. Mikhailava Maryia KJ Indeco Szarek
S
O044192
10034677
36. Minkiewicz Weronika JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
1997 (MJ.)
O021314
37. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
38. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
39. Niewiadomski Kacper wkj Lublin
2002 (J.)
O029332
40. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (J.)
O029332
41. Ostrowska Adrianna St. Jeździeckie Napoleńska Zagroda
S
O009229
42. Ozols Dainis Latvian professional equestrian sports club
S
none
43. Palmowska Natalia KJ Palmowski
S
O013754
44. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
45. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
46. Przedpełski Stanisław bpk
S
O001821
10025825
47. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
48. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
49. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
S
O000539
50. Rezmer Wiktoria Sopocki KJ
S
O022797
51. Rudasz Włodzimierz Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
52. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
53. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
54. Skanderova Miroslava JK Mustang
S
H2834
55. Skwara Paulina KJ Welt Opypy
S
O012998
56. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
57. Szturmowicz Magdalena KJ Strzała Krubiczew
S
O003941
58. Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
1998 (MJ.)
O012293
59. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
60. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
61. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
62. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
63. Urbonas Valdas Lankupiai
S
!!!!
64. Von Werner Sophie KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O022530
10115086
65. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
66. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (J.)
None
67. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
68. Zawada Julia BPK (MAZ)
S
O001955
69. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2010 (Mł.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

139

ALIBI Latvian LAT 2005 Klacz gniada F: Aromats
M: Gabija
O: Dainis Ozols
B: Dainis Ozols
LV032836050026
2.

32

ALLILAH SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K011403 POL009660048206 104DJ53
3.

72

ANDORA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Qulester / Quinar
M: Ambrozja / Gilette
O: Aneta Ostrowska
B: K. Kluzowski
K021855 616009590011412
4.

129

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier siwa F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
O: Edmund Lazarewicz
B: Hans Karsten
K020205 DE421000227711
5.

26

ARAFAT SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Grzegorz Psiuk
B: SK Racot
K022376 616007610116011
6.

53

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
7.

155

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
8.

36

ATŁAS SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Alga / Alert
O: Aldona Jabłońska-Klimczak
B: Aldona Jabłońska-Klimczak
K008601 POL009660026804
9.

160

BAGAZZA M KWPN NED 2006 Klacz ciemnogniada F: QUIDAM DE REVEL
M: RAGAZZA DI OLYMPIA/G.RAMIRO Z
O: Dawid Kubiak
B: VEEHANDEL MUSTERD B.V., HOOGE ZWALUWE (NED)
K011098 528003 06.00032 103MI94
10.

141

BEL DE JOUR SP POL 2009 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K022053 616009690142810 105QO56
11.

115

BIJZONDER S KWPN POL 2006 Wałach gniada F: Abke
M: Utoloma S
O: Magdalena Ćwik
B: Holandia
K011435
12.

140

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme
M: Beginka
O: Dorota Zauszkiewicz
B: Dorota Zauszkiewicz
K014346
13.

62

BORMAN HAN GER 2010 Wałach gniada F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Sabine / Stakkato Gold
O: Jacek Kosow
B:
K016741 DE431310183510
14.

25

CABALLO KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ukato / Stakkato
M: Winadja / Roven
O: Tomasz Szychulski
B: E. Schep
K020113 528003000711104 105EN95
15.

164

Cabo Meklemburska Niemcy 2008 Og gn F: Concerto
M: Coletta/Cheenok
O: Largo Sp. zoo
B: Niemcy
K016006
16.

35

CABONA WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Calido / Cantus
M: La Bonne I / Landstreicher
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020825 DE441411203210
17.

39

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
O: Zbigniew Liszewski
B: Natalia Dworniczak
K020381 616009670147309
18.

78

CALYDOR WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Carlo Grande / Carlos DZ
M: Panja / Poet
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K017592 DE441411623810 105GY39
19.

64

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O:
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
20.

122

CARISON HANN CZE 2008 Ogier ciemnogniada F: Campbel Czech
M: Granada
O: Staj Mustang
B: Staj Mustang
KJ0HNO
21.

2

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino
M: Gerona
O: -
B: -
K022024
22.

27

CASARIO DE SORE Z ZANG GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Casario II / Caretino
M: Normandie I / Contender
O: Makrum Jumping Team
B:
K022676 25000112771396X
23.

66

CASTELLO BRONCO Holsztynska GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Cassini
M: Larisa
O: Janusz zybala
B: Janusz zybala
K014299
24.

119

CATHALEYA HIPPICA OS POL 2010 Klacz kasztanowata F: Cassini II
M: Qua
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
K022324
25.

116

CERTINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Carry Son / Carry
M: Cersania / Aviano
O: Monika Tadych
B: Monika Tadych
K019881 616007610183311
26.

60

CHACCO NANN OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Gold Anna / Kannan
O: Marek Lewicki
B:
K018578 DE418184076910 104SC39
27.

28

CHAMPAGNE DE TALMA SF FRA 2012 Wałach gniada F: Canturo / Cantus
M: Quinta De Pivoine / Calvaro
O: Makrum Jumping Team
B: M. Jaques Bonne
K021576 250001122374325
28.

49

CHAPEAU 10 OLD GER 2006 Klacz kasztanowata F: Chacco Blue
M: Depardienne/ Padarcco
O: JKS DiM Sp. z o.o.
B: Niemcy
K018488
29.

71

CHECKPOINT CHARLY 6 OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chambertin / Cambridge
M: Goldfee / Lord Pezi
O: Thomas Von Werner
B:
K018331 DE418180025607
30.

50

CHEVENEZ KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Wender R / Contender
M: Nicole / Ahorn
O: DIM S. A.
B: Ommen Stal Vogelzangg
K018487 528003000704390
31.

120

CHICO HIPPICA OLD POL 2007 Wałach siwa F: Centadel / Cento
M: Carnute Girl / Carnute
O: Zbigniew Kostrzewski
B:
K012281 DE418180171507 104NW71
32.

107

CHIN CHAMPER HOL GER 2011 Ogier gniada/165 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Lanetta / Leuthen I
O: Anna Garapuczyk
B:
K019756 DE421000074511
33.

93

CHOCO LADY Niem. Sport. POL 2010 Klacz kasztanowata F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Zbigniew Kruk
B: SK Bielin
K017386 DE456570343810 105BA05
34.

82

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
O: Weronika Minkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110
35.

154

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B:
K011498 528003000704635
36.

34

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
O: Krzysztof Mazur
B: SK Nad Wigrami
K020622 616009510343012
37.

8

CIROBANTA KWPN NLD 2007 Klacz gniada F: Casantos / Cantos
M: Wirobanta / Indoctro
O: Marta Hejger
B: E. Kuijer
K018653 528003000706259
38.

117

CLOUD 27 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Cayado
M: Cassal
O: Joanna
B: Germany
K023054
39.

130

COLINERO OLD POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Cola / Contender
M: El Vita / Escudo I
O: Dariusz Miśkiewicz
B:
K021311 DE433330855812
40.

40

COLOURFUL W.Z. HOL GER 2007 Wałach gniada F: Caretino / Caletto II
M: O-Corrada J / Corrado I
O: Monika Balcer
B: Janssen Peter Reimer
K022967 DE421000218507 104DN44
41.

83

CONCORD F HOL POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Carmen / Calypso III
O: Ewa Ogonowska
B: Marek Fimmel
K024715 616009610117211
42.

168

CONQUISTA Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada/172 F: QUIRADO/QUIDAMDEREVEL
M: PRINCESSA/LAVALETTO/LANDGRAF
O: MAREK NIEWIADOMSKI
B: peters timm
k016366 de421000137510
43.

169

Conthargos F:
M:
O:
B:
44.

84

CORINA WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Cosmo-Pilot / Co-Pilot
M: La Donna / Lancer III
O: Zbigniew Kruk
B: Franz Jozef Gilsbah
K018379 DE441410650408 104QY47
45.

58

CORRADO X HOL POL 2008 Wałach gniada F: Corrado I / Cordelabryere
M: Baroness X / Fernando
O: Marek Lewicki
B:
K015030 DE421000282408
46.

70

CORVALL HOL GER 2010 Wałach gniada F: Clamiro / Clearway
M: Highlight II / Langraf I
O: Herta Spółka zoo
B:
K024734 DE421000078110
47.

161

COUNTESS OF HIGHFIELDS HAN GBR 2007 Klacz siwa F: Cockpit / Cantus
M: Dinca / Dinard L
O: Sven Zagała
B:
K018762 826006003108407
48.

31

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Grzegorz Psiuk
B:
K021117 616009670022711
49.

33

CROS BLUE OLD GER 2009 Ogier kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Quoldas Girl / Sandro Boy
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020367 DE418180121609
50.

68

CUERLY SUE HOL POL 2004 Klacz gniada F: Contender
M: Hanaria
O: Michał Szadkowski
B: Bayer Gaby
K009368 DE421000274004 103DA45
51.

134

DAME DE PIQUE HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Casall / Caretino
M: Wilma XVIII / Crawford
O: Mirosław Radomski
B: Lass Johann Peter
K018511 DE421000274911
52.

142

DARING QUEEN HOL POL 2011 Klacz siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
O: Roma Kosicka
B: Roma Kosicka
K019579 DE421000691211
53.

128

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
O:
B:
K022875 528003200809086 105DY93
54.

150

DEBATA II SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Campari M /
M: Demeter /
O: Andrzej Kania
B: Waldemar Duda
K016115
55.

127

DELISA HANN CZE 2010 Klacz gniada F: Drosselklang II
M: Every Day
O: Staj Mustang
B: MVDr. Gebauer Jiri
KJOKFM
56.

99

DISCOVER-S KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
O: Piotr Kaliciński
B:
K018315 528003000805374
57.

95

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Anetta Kucharska
B: Monty Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808 104OZ48
58.

97

DOLLAR GYM HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Dollar D.L.PI / Quidam de Revel
M: Jeliza / Cascavelle
O: Natalia Maciejewska
B: Niemcy
K021243
59.

96

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
60.

9

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
61.

76

ELBERO H KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Odermus R / Calido
M: Niporto / Libero H
O: SO Bogusławice
B:
K020078 528003200908142 104SQ56
62.

100

ELDORENUS Z ZANG NED 2011 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Catharena Z / Carthago Z
O: Piotr Kaliciński
B:
K019570 056015Z55622711
63.

73

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
O: Adrianna Ostrowska
B:
K018683 528003200905392 104TO53
64.

87

EPOKA WLKP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Diades / Le Voltaire
M: Epika / Blask
O: Zbigniew Kruk
B: RSP Kotlin
K010883 POL007611016303 103NZ45
65.

143

F ARMANI Z ZANG BEL 2011 Wałach ciemnogniada F: Fierro Hof Ter Zeedijke / Non Stop
M: Unda N/H Goolder / Quidam De Revel
O: Monika Chrzanowski
B:
K020995 056015Z55829511 105DZ43
66.

101

FAMATA B KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Tamata / Nijinski
O: Piotr Kaliciński
B:
K018950 528003201011753
67.

85

FARLEY KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: HARLEY VDL
M: TILENA
O: ZBIGNIEW KRUK
B: W.S OOSTERVELD
K024532
68.

149

FLASH BLUE B KWPN GER 2010 Wałach gniada F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
O: Klaudia Prymek
B:
K024541 528003201002887
69.

21

FOR CAROLINE SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Norton D'Eole / Cento
M: Fontbrune Du Defey / Digne Espoir
O: Maciej Pietras
B: Barbara Smajek-Małyszko
K018497 616009600269110
70.

131

FOR VITO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Pleasure / Furioso II
M: Gracyona D'Amain / Papillon Rouge
O: Marcin Plitt
B:
K017522 DE431316839910
71.

52

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
K010933
72.

114

GIBANTA KWPN NLD 2011 Klacz gniada F: Harley VDL
M: Zibanta
O: B.V.H. Sp. z o.o.
B: holandia
K020276 528003201106593
73.

104

GREAT PLEASURE II SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Grace / Graf Grannus
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012121 616009660049206
74.

102

GUUS VAN'T KATTENBOS KWPN NED 2011 Ogier siwa F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Civanta K-P / Odermus R
O: Piotr Kaliciński
B:
K018949 528003201103255
75.

79

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
O: Jantex Sp. z o. o.
B: 717803 W. Luttikhuis
K022414 528003201202486
76.

156

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
77.

144

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
O: Monika Chrzanowska
B:
K017155 BELW261186BWP 104EG30
78.

63

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484 POL009600186403
79.

118

INTELIGO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Corlensky G
M: Ines
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K016877 105CF36
80.

137

IRWINDS WING LWB LAT 2008 Ogier gniada F: Irasir
M: Winderline
O: Edgars Treibergs
B: Z/s Zviedru Birzes Zirgi
LV000217550054
81.

138

ISIDOR Latvian LAT 2008 Wałach gniada F: Irasir
M: Gabija
O: Dainis Ozols
B: Dainis Ozols
LV032836050043
82.

152

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: ALFRED PALMOWSKI
B: CHRISTIAN MERTENS
K018917
83.

23

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508 105KP52
84.

56

JOLLY OLD POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Luxius / Lux
M: Jessy / Cor De La Bryere
O: Agnieszka Dobkowska
B: Kostrzewski
K015126 DE418180566606 104WH67
85.

163

KABULAS Trakenai LTU 2012 Ogier kara F: Pyramus
M: Kometa
O: Vera Yarmolyuk
B: Lietuvos Trak?nu Žirgu Augintiju Asociacija
None
86.

111

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
87.

112

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
88.

11

KOSOW CANNMOR HOL GER 2005 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: E-Fan / Grundyman
O: Jacek Kosow
B: Udo Wagner
K018924 DE421000321805 104UO92
89.

80

L'COLANTOS SP POL 2011 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K019781 616009661580811 105HD33
90.

65

LINDA D'AMOUR Z Zangersheide BEL 2012 Klacz gniada F: Lancaster V
M: Comtesse van Huize Ruisdaal
O: -
B: Jules Van Schil
K024405
91.

57

LITTLE BADY Hannover RUS 2009 Klacz F: Highlander
M: Bonadeya
O: Smirnov Alexey
B: Georgenburg
None
92.

153

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
O: Anton Huber Prodatecc
B: Bogna Hupa
K017944 POL007660980406
93.

162

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
94.

159

MAROS 6 Niem.sport POL 2010 Wałach kasztanowata F: Monte Bellini
M: Daleska
O: Lewicki
B: ...
K024266 DE456370146210 105LO92
95.

29

MJT ARONN DU TALUS SF FRA 2009 Ogier gniada F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora du Talus / Mr Blue
O: MJT Sp. z o. o.
B:
K018679 10385275G 105AT72
96.

146

NEWTON JP Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Piminisou / Popcorn
O: Monika Chrzanowski
B:
K020995 056015Z55612011
97.

106

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
98.

148

NIRVARO OLD GER 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Chella Girl / Sandro Boy
O: Waldemar Zientek
B:
K017222 DE418181371308
99.

42

ORANGE GIRL BH LTU 2010 Klacz F: Centuryo
M: Orange D
O: V.Urbonas
B: V.Urbonas
1
100.

103

PAMELA II SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma / Calderon
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015473 616009661129809
101.

59

PHILADELPHIA HAN GER 2011 Klacz kasztanowata F: Perigueux / Perpignon
M: Charen / Chasseur I
O: Carla Bianchi
B: G. Gerken
K020412 DE431314201511
102.

81

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
103.

67

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach gniada/174 F: Desant / Lando
M: Prunelka / Premix
O: Marek Niewiadomski
B: Waldemar Wojtyczka
K008876 POL009540042004
104.

165

Q GULANA B KWPN NED 2011 Klacz kara F: Quality Time / Quantum
M: Vulana B / Romeo
O: SK Nad Wigrami
B: Van Der Burg
K021631 528003201108350
105.

147

QINGHAI V DV DNK 2005 Ogier kara/165 F: Quebec / Quidam De Revel
M: Chess V / Come Back II
O: Anastazja Broniatowska
B: Viegaard Stutteri
K024819 208333200507392
106.

121

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 Wałach gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Hippica / Heartbreaker
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K020970 DE418182536311
107.

124

QUINCY HANN DEU 2011 Klacz ciemnogniada F: Quaid FRH
M: Rapahela
O: Staj Mustang
B: ZG Zsingmann
KJOM8Z
108.

136

QUINTUS WESTF POL 2009 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Jung Pampona / Lancer III
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Montis Sp. z o. o.
K016168 DE441411349509
109.

7

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901 POL007610061908
110.

86

REWIZJON SP POL 2007 Ogier srokata F: Wizjoner / Rytm
M: Rozeta / Limaryn
O: Zbigniew Kruk
B: Jan Krzyżoszczak
K011200 POL009610099507 104AH98
111.

135

ROSSA SP POL 2011 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Rachella / Charisma 115
O: Roland Kosmol
B: Ewa Hauer
K019914 616009600253411 105DW53
112.

54

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
113.

123

SABELIUS HANN CZE 2007 Wałach kasztanowata F: Stolzenberg
M: Ebony
O: Staj Mustang
B: Schafer Manfred
KJOKS0
114.

77

SAN REMO SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Socrates
M: Smirana
O: Łucja Majka
B: Weronika Sołtysiak
K024448 Brak Brak
115.

75

SECRETTO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Serbia / Empik
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K021438 616009590117611 105PN16
116.

113

SILVAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Sillena / Helanis
O: Jarosław Psiuk
B:
K020762 616009600202311
117.

125

SOLIDAT HANN GER 2012 Ogier gniada F: Sempre Fi
M: C-Preciosa II
O: Staj Mustang
B: Wilhelm Ovelhey
KJOLQR
118.

1

SPARTAKUS HANN POL 2006 Ogier kara F: Stakkato
M: Cher
O: Agrofood S.A Grabowiec
B: Niemcy
K013485
119.

38

SUPREME HAN GER 2009 Klacz kara F: Edgar / Espri
M: Vorbuch 2 / Memphis
O: Zbigniew Liszewski
B: Luise Benjes
K023966 DE431319633809
120.

170

TOLTECHI GP Z Z POL 2011 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
K023982
121.

133

TRITOP 2 KWPN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holland
O: Aleksandra Kosmol
B: K. Mellema
K017146 528003000701752 104OR65
122.

24

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K011640 08110466A 104ZC67
123.

61

URIAS KWPN NLD 2001 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
O: Gabriel Głusek
B: Albert Zoer
K008182 0105809 POL40639
124.

108

VAN PERSIE DH Z Zangersheide BEL 2010 Wałach gniada/168 F: VA-VITTE / HEARTBREAKER
M: ANNABELL V.D RAMPAARDEN
O: RYSZARD OSOWSKI
B: -------
K022055
125.

43

VELVET BH LTU 2011 Ogier F: Centuryo
M: Vaillante
O: V.Urbonas
B: V.Urbonas
.
126.

69

VERNISAGE HOL GER 2005 Klacz siwa F: Catoki
M: Marty
O: Michał Szadkowski
B: Peter Boege
K024748 DE421000149705
127.

158

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: brak
K019354 DE431312320908
128.

151

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son
M: Zaduma
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K012109
129.

132

ZET BLUE SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Tomasz Miśkiewicz
B: Roman Barlik
K018976 616009610138310
Rider Club
Competition
Prize
Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
1000,00
100,00
SUM:
1100.00
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
500,00
SUM:
500.00
Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
10,00
SUM:
10.00
Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
20,00
10,00
100,00
10,00
SUM:
140.00
Gauza Bartosz Klub jeździecki ,, sokół Damasławek
50,00
200,00
SUM:
250.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
100,00
SUM:
100.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
100,00
SUM:
100.00
Grena Aija Latvian professional equestrian sports club
200
SUM:
200.00
Hejger Marta LKJ Gałkowo
900,00
SUM:
900.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
20,00
SUM:
20.00
Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
50
SUM:
50.00
Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
10,00
300,00
100,00
SUM:
410.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
100,00
100,00
50,00
3500,00
SUM:
3750.00
Karpenko Roman Georgenburg
100,00
10,00
SUM:
110.00
Klus Marek JK Mustang
700,00
900,00
20,00
300
10,00
SUM:
1930.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
100
150,00
SUM:
250.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
1200,00
100,00
200,00
100,00
300,00
SUM:
1900.00
Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
100
10,00
SUM:
110.00
Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
1200,00
1000,00
SUM:
2200.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
300,00
SUM:
300.00
Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
700,00
20,00
100,00
350,00
SUM:
1170.00
Mikhailava Maryia KJ Indeco Szarek
10,00
SUM:
10.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100,00
25,00
500,00
2700,00
SUM:
3325.00
Niewiadomski Kacper wkj Lublin
100,00
SUM:
100.00
Ostrowska Adrianna St. Jeździeckie Napoleńska Zagroda
300,00
SUM:
300.00
Palmowska Natalia KJ Palmowski
10,00
SUM:
10.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
10,00
100
10,00
10,00
20,00
SUM:
150.00
Przedpełski Stanisław bpk
25,00
SUM:
25.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
500,00
500,00
200,00
350,00
1400,00
1200,00
650,00
900,00
850,00
100,00
SUM:
6650.00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
10,00
10,00
25,00
SUM:
45.00
Rudasz Włodzimierz Nadwiślanin Kwidzyn
10,00
SUM:
10.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1050,00
SUM:
1050.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
100,00
700,00
SUM:
800.00
Skwara Paulina KJ Welt Opypy
200,00
500,00
SUM:
700.00
Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
50,00
SUM:
50.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
10,00
350,00
100,00
700,00
25,00
700,00
400,00
SUM:
2285.00
Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
10,00
SUM:
10.00
Urbonas Valdas Lankupiai
10,00
SUM:
10.00
Von Werner Sophie KJ Aldragho Piaseczno
10,00
SUM:
10.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
450,00
600,00
200,00
500,00
300,00
700,00
SUM:
2750.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1400,00
2000,00
500,00
10,00
650
200,00
450
850,00
SUM:
6060.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Balcer Monika
SKJ Bajardo Augustówek
2018-03-23
20
2018-03-24
2018-03-25
24
Bonowicz Paulina
Młyńska Struga
HOKUS (63)
2018-03-23
15
2018-03-24
18
2018-03-25
34
2018-03-24
21
Broniatowska Anastazja
KJ Trachy Sośnicowice
QINGHAI V (147)
2018-03-23
49
2018-03-23
17
2018-03-24
15
2018-03-25
37
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
2018-03-23
34
2018-03-23
29
2018-03-24
18
2018-03-25
19
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
2018-03-23
3
1000,00
2018-03-24
23
2018-03-25
9
100,00
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-03-23
27
2018-03-24
25
2018-03-25
33
CERTINA (116)
2018-03-23
43
2018-03-23
62
2018-03-24
2018-03-24
2018-03-25
3
500,00
Czarnecki Dawid
KJ SO Starogard Gdański
2018-03-23
38
2018-03-24
2018-03-23
12
10,00
2018-03-24
42
2018-03-25
48
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-03-23
59
2018-03-23
29
2018-03-24
27
2018-03-25
10
20,00
BORMAN (62)
2018-03-23
12
10,00
2018-03-23
2018-03-23
44
2018-03-23
16
2018-03-24
8
100,00
2018-03-25
13
10,00
Dobkowska Milena
St. Warszawski KJ
2018-03-23
65
2018-03-24
29
JOLLY (56)
2018-03-23
51
2018-03-23
21
2018-03-24
42
2018-03-25
17
Gauza Bartosz
Klub jeździecki ,, sokół Damasławek
CLOUD 27 (117)
2018-03-23
28
2018-03-23
55
2018-03-24
2018-03-25
19
INTELIGO (118)
2018-03-23
8
50,00
2018-03-23
56
2018-03-24
5
200,00
2018-03-25
28
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (53)
2018-03-23
15
2018-03-23
26
2018-03-24
19
2018-03-25
8
100,00
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
URIAS (61)
2018-03-23
42
2018-03-24
46
2018-03-25
23
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
PIPIN (81)
2018-03-23
45
2018-03-24
10
2018-03-25
8
100,00
2018-03-24
Grena Aija
Latvian professional equestrian sports club
ALIBI (139)
2018-03-23
48
2018-03-23
32
2018-03-24
19
2018-03-24
4
200
2018-03-25
27
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
2018-03-23
1
900,00
2018-03-23
2018-03-25
15
2018-03-23
63
2018-03-24
35
2018-03-25
29
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2018-03-23
32
2018-03-24
22
2018-03-25
38
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
HEKTORAS (156)
2018-03-23
13
2018-03-24
28
2018-03-25
WHO KNOWS (158)
2018-03-23
31
2018-03-24
14
2018-03-25
9
20,00
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
LOLITA BH (153)
2018-03-23
23
2018-03-24
8
50
2018-03-25
30
Jarecki Jakub
KS Nad Wigrami Mikołajewo
2018-03-23
38
2018-03-23
57
2018-03-24
23
2018-03-24
32
2018-03-25
14
Kalicińska Urszula
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-03-23
52
2018-03-23
18
2018-03-24
20
2018-03-25
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-03-23
22
2018-03-23
58
2018-03-24
10
10,00
2018-03-25
FAMATA B (101)
2018-03-23
3
300,00
2018-03-23
6
100,00
2018-03-24
2018-03-25
2018-03-23
50
2018-03-23
46
2018-03-24
40
2018-03-25
22
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
KATNIS (111)
2018-03-23
27
2018-03-24
7
100,00
2018-03-25
18
KEMBALL (112)
2018-03-23
8
100,00
2018-03-24
10
50,00
2018-03-25
1
3500,00
Karpenko Roman
Georgenburg
2018-03-23
6
100,00
2018-03-23
9
10,00
2018-03-24
44
2018-03-24
2018-03-25
22
Klus Marek
JK Mustang
CARISON (122)
2018-03-23
4
700,00
2018-03-24
18
2018-03-25
5
900,00
SABELIUS (123)
2018-03-23
23
2018-03-23
16
2018-03-24
17
2018-03-25
11
20,00
QUINCY (124)
2018-03-23
60
2018-03-24
25
2018-03-25
SOLIDAT (125)
2018-03-23
68
2018-03-24
3
300
2018-03-25
9
10,00
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
TRITOP 2 (133)
2018-03-23
19
2018-03-23
44
2018-03-24
5
100
2018-03-24
2018-03-25
6
150,00
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2018-03-23
66
2018-03-24
40
2018-03-25
52
2018-03-23
23
2018-03-24
16
2018-03-25
17
2018-03-23
67
2018-03-23
67
2018-03-24
2018-03-24
26
2018-03-25
31
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
BAGAZZA M (160)
2018-03-23
19
2018-03-24
12
2018-03-25
4
1200,00
2018-03-23
7
100,00
2018-03-24
37
2018-03-25
5
200,00
MAESTRO (162)
2018-03-23
5
100,00
2018-03-24
2018-03-25
6
300,00
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-03-23
47
2018-03-24
7
100
2018-03-25
11
10,00
Lewicki Filip
KJ Czahary Pogorzelica
MAROS 6 (159)
2018-03-23
48
2018-03-23
2
1200,00
2018-03-24
3
1000,00
2018-03-25
19
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
2018-03-23
15
2018-03-24
2018-03-25
8
300,00
2018-03-23
24
2018-03-24
22
2018-03-25
18
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
SUPREME (38)
2018-03-23
54
2018-03-24
39
2018-03-24
43
2018-03-25
36
2018-03-23
30
2018-03-24
32
2018-03-25
24
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
2018-03-23
29
2018-03-23
49
2018-03-24
11
2018-03-25
20
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska
ALLILAH (32)
2018-03-23
30
2018-03-24
2
700,00
2018-03-25
12
20,00
2018-03-23
22
2018-03-24
33
2018-03-25
10
100,00
CICERO (34)
2018-03-23
30
2018-03-24
18
2018-03-25
43
CABONA (35)
2018-03-23
31
2018-03-23
18
2018-03-24
4
350,00
2018-03-25
14
ATŁAS (36)
2018-03-23
39
2018-03-24
2018-03-25
25
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
2018-03-23
33
2018-03-24
27
2018-03-25
42
Mikhailava Maryia
KJ Indeco Szarek
2018-03-23
8
10,00
2018-03-23
25
2018-03-24
38
2018-03-24
15
2018-03-25
22
2018-03-23
64
2018-03-24
36
2018-03-25
51
Minkiewicz Weronika
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
JOGA (23)
2018-03-23
19
2018-03-24
29
2018-03-25
14
2018-03-24
26
2018-03-25
33
2018-03-23
61
2018-03-23
59
2018-03-24
38
2018-03-25
44
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-03-23
24
2018-03-24
32
2018-03-24
6
100,00
2018-03-25
32
COLINERO (130)
2018-03-23
58
2018-03-24
17
2018-03-25
15
FOR VITO (131)
2018-03-23
10
25,00
2018-03-23
50
2018-03-24
24
2018-03-25
20
ZET BLUE (132)
2018-03-23
14
2018-03-23
40
2018-03-24
5
500,00
2018-03-25
2
2700,00
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2018-03-23
40
2018-03-23
14
2018-03-24
2018-03-25
23
Niewiadomski Kacper
wkj Lublin
2018-03-23
7
100,00
2018-03-23
33
2018-03-24
2018-03-25
34
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
CONQUISTA (168)
2018-03-24
39
2018-03-25
27
Ostrowska Adrianna
St. Jeździeckie Napoleńska Zagroda
ANDORA (72)
2018-03-23
20
2018-03-24
41
2018-03-25
18
2018-03-23
2018-03-24
21
2018-03-25
12
2018-03-23
46
2018-03-24
49
2018-03-25
46
2018-03-23
6
300,00
2018-03-24
Ozols Dainis
Latvian professional equestrian sports club
2018-03-23
34
2018-03-24
35
2018-03-25
15
2018-03-24
12
ISIDOR (138)
2018-03-23
64
2018-03-23
37
2018-03-24
48
2018-03-25
38
Palmowska Natalia
KJ Palmowski
2018-03-23
11
10,00
2018-03-23
25
2018-03-24
27
2018-03-25
31
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2018-03-23
9
10,00
2018-03-23
34
2018-03-24
6
100
2018-03-24
11
10,00
2018-03-25
16
2018-03-23
47
2018-03-24
16
2018-03-24
12
10,00
2018-03-25
23
2018-03-23
42
2018-03-23
43
2018-03-24
24
2018-03-24
22
2018-03-25
13
20,00
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
CABALLO (25)
2018-03-23
51
Przedpełski Stanisław
bpk
2018-03-23
12
25,00
2018-03-24
25
2018-03-25
17
2018-03-23
25
2018-03-23
17
2018-03-24
2018-03-25
29
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-03-23
14
2018-03-23
2018-03-24
28
2018-03-25
41
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
ARAFAT (26)
2018-03-23
3
500,00
2018-03-23
32
2018-03-24
11
2018-03-25
4
500,00
2018-03-23
5
200,00
2018-03-24
36
2018-03-25
4
350,00
2018-03-23
41
2018-03-23
68
2018-03-24
45
2018-03-25
39
2018-03-23
1
1400,00
2018-03-24
2
1200,00
2018-03-25
16
2018-03-23
1
650,00
2018-03-23
53
2018-03-24
1
900,00
2018-03-25
2
850,00
2018-03-24
33
2018-03-25
7
100,00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ Avanti Opole
2018-03-23
11
10,00
2018-03-24
33
2018-03-25
25
ROSSA (135)
2018-03-23
16
2018-03-23
18
2018-03-24
15
2018-03-25
QUINTUS (136)
2018-03-23
10
10,00
2018-03-23
11
25,00
2018-03-24
2018-03-25
Rezmer Wiktoria
Sopocki KJ
SILVAN (113)
2018-03-23
2018-03-24
46
2018-03-25
45
Rudasz Włodzimierz
Nadwiślanin Kwidzyn
BOBA FETT (140)
2018-03-23
25
2018-03-23
66
2018-03-24
21
2018-03-24
29
2018-03-25
12
10,00
Rynkiewicz Martyna
LKJ w Gałkowie
NIRMETTE (106)
2018-03-23
24
2018-03-23
17
2018-03-24
34
2018-03-25
1
1050,00
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
CORINA (84)
2018-03-23
27
2018-03-24
8
100,00
2018-03-25
11
FARLEY (85)
2018-03-23
35
2018-03-24
44
2018-03-25
35
2018-03-23
37
2018-03-24
20
2018-03-25
3
700,00
Skanderova Miroslava
JK Mustang
DELISA (127)
2018-03-23
61
2018-03-24
31
2018-03-25
28
2018-03-24
23
Skwara Paulina
KJ Welt Opypy
PAMELA II (103)
2018-03-23
39
2018-03-24
43
2018-03-25
21
2018-03-23
33
2018-03-24
7
200,00
2018-03-25
7
500,00
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-03-23
55
2018-03-23
65
2018-03-24
30
2018-03-25
32
EPOKA (87)
2018-03-23
62
2018-03-24
28
2018-03-25
50
Szturmowicz Magdalena
KJ Strzała Krubiczew
2018-03-24
20
2018-03-25
26
Szychulska Karolina
KJ Młyńska Struga
CABALLO (25)
2018-03-23
2018-03-24
34
2018-03-24
34
2018-03-25
30
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
ASTERIX (155)
2018-03-23
21
2018-03-24
9
50,00
2018-03-25
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2018-03-23
21
2018-03-24
13
10,00
2018-03-24
30
2018-03-25
2018-03-23
4
350,00
2018-03-24
2018-03-24
26
2018-03-25
7
100,00
2018-03-23
36
2018-03-23
22
2018-03-24
17
2018-03-25
20
2018-03-23
28
2018-03-24
47
2018-03-24
31
2018-03-25
13
2018-03-23
2
700,00
2018-03-23
9
25,00
2018-03-24
4
700,00
2018-03-25
5
400,00
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2018-03-23
52
2018-03-24
30
2018-03-25
49
Urbańska Malwina
St. Warszawski KJ
CALYDOR (78)
2018-03-23
26
2018-03-24
9
2018-03-25
10
10,00
2018-03-23
53
2018-03-24
14
2018-03-25
39
2018-03-23
35
2018-03-24
31
2018-03-25
35
Urbonas Valdas
Lankupiai
2018-03-23
63
2018-03-23
2018-03-24
13
2018-03-25
VELVET (43)
2018-03-23
54
2018-03-23
13
2018-03-24
9
10,00
2018-03-25
26
Von Werner Sophie
KJ Aldragho Piaseczno
CORVALL (70)
2018-03-23
56
2018-03-23
41
2018-03-24
16
2018-03-25
36
2018-03-23
13
10,00
2018-03-24
13
2018-03-25
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
2018-03-23
2
450,00
2018-03-24
37
2018-03-25
2
600,00
2018-03-23
57
2018-03-23
28
2018-03-24
24
2018-03-25
2018-03-23
7
200,00
2018-03-24
14
2018-03-25
21
Cabo (164)
2018-03-23
5
500,00
2018-03-24
6
300,00
2018-03-25
6
700,00
Yarmolyuk Anastasiia
JKS U Robsonów
KABULAS (163)
2018-03-23
2018-03-24
45
2018-03-25
47
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
NIRVARO (148)
2018-03-23
20
2018-03-24
1
1400,00
2018-03-25
3
2000,00
2018-03-23
36
2018-03-24
3
500,00
2018-03-25
37
DEBATA II (150)
2018-03-23
10
10,00
2018-03-24
1
650
2018-03-25
ZADYMKA (151)
2018-03-23
4
200,00
2018-03-24
2
450
2018-03-25
1
850,00
Zawada Julia
BPK (MAZ)
GIBANTA (114)
2018-03-23
31
2018-03-24
35
2018-03-25
21
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (64)
2018-03-23
60
2018-03-23
45
2018-03-24
41
2018-03-25
16

Number of Riders: 69

Number of Horses: 129

The sum of prizes: 39 850.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl