Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

V Eliminacje VII Halowego Pucharu Warmii i Mazur
Dąbrówka Mała, 17-18 marca 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
122 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 10:34:57
2018-03-16 09:06:35
Monika Dudkowska ASZLI
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 07:55:00
2018-03-15 23:30:45
Maja Pawluczuk CAFE AU LITE
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 07:55:17
2018-03-15 21:31:53
Emil Mościcki RAMOS
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
119 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 07:55:35
2018-03-15 21:24:47
Agnieszka Sobolewska TIRANA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 07:56:18
2018-03-15 20:23:52
Joanna Bociej HOLM
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 07:56:37
2018-03-15 19:35:16
Małgorzata Łastówka GRATIA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 07:56:51
2018-03-15 18:40:59
Małgorzata Łastówka RALPH LAUREN
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 07:57:02
2018-03-15 17:21:28
Julia Błaszczak LAVISTO STAR
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 07:57:20
2018-03-15 17:21:06
Julia Błaszczak FANTASTIC GR
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 07:57:32
2018-03-15 17:20:48
Julia Błaszczak BERG
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 15:24:54
2018-03-15 14:54:07
Anastasiia Yarmolyuk KABULAS
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
111 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 15:25:05
2018-03-15 14:40:03
Karolina Olejnik WINNER AZ II
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 13:57:43
2018-03-15 13:17:58
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 13:58:11
2018-03-15 12:01:47
Justyna Sistermann DOCENT J
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 09:28:16
2018-03-15 09:12:48
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 6/C/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/CC/Zwykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 09:28:05
2018-03-15 09:12:15
Robert Hestkowski WHO KNOWS
  • 1x 6/C/Dwufazowy art. 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 09:27:53
2018-03-15 09:11:58
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 6/C/Dwufazowy art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 09:27:40
2018-03-15 09:11:34
Dominika Hestkowska GRENOBLIS
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 09:27:28
2018-03-15 09:11:17
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 09:27:17
2018-03-15 09:10:48
Agnieszka Cichanowicz SALVADOR
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 09:27:04
2018-03-15 09:10:00
Agnieszka Cichanowicz BALANS
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 08:51:34
2018-03-15 08:48:29
Martyna Świerczyńska MELIANA
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 08:51:23
2018-03-15 08:43:10
Karolina Moździara SAKE J
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
98 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:44:05
2018-03-14 21:56:11
Lena Czeszejko-Sochacka SOLA
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE (mistrzostwa dzieci)
  • 1x 00/mini LL/Dokładnosci bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE (mistrzostwa dzieci)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:44:17
2018-03-14 19:15:42
Maja Adamiak GRATIA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 13:57:42
2018-03-14 13:30:26
Katarzyna Maliszewska GROTESKA
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE (mistrzostwa dzieci)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 09:49:19
2018-03-14 09:36:52
Natalia Nojak PALOMA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 09:49:33
2018-03-14 09:35:48
Laura Brulińska TRACY
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 09:50:34
2018-03-14 09:34:31
Hanna Załęska PALOMA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 09:50:54
2018-03-14 09:33:43
Hanna Załęska TRACY
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 09:51:06
2018-03-14 09:33:01
Katarzyna Maksymiuk PALOMA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 09:52:30
2018-03-14 09:32:12
Katarzyna Maksymiuk TRACY
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:35:17
2018-03-13 22:47:49
Aleksandra Łapińska WALIA
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
87 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:35:29
2018-03-13 22:47:30
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
86 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:35:43
2018-03-13 19:28:30
Julia Sistermann DOLCE VITA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:35:54
2018-03-13 18:07:17
Zuzanna Śledź OBAMA
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:36:12
2018-03-13 17:33:13
Karina Ludwicka KORUND
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE (mistrzostwa dzieci)
  • 1x 33/L/Licencyjny
  • 2x 8/LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE (mistrzostwa dzieci)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:36:27
2018-03-13 17:32:00
Karina Ludwicka FREZJA
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE (mistrzostwa dzieci)
  • 2x 8/LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE (mistrzostwa dzieci)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 09:54:39
2018-03-13 09:19:26
Radosław Zalewski FABERGE H&S
  • 1x 6/C/Dwufazowy art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 09:54:57
2018-03-13 08:49:00
Zofia Kopka FUKS
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 1x 00/mini LL/Dokładnosci bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 07:59:43
2018-03-12 22:16:51
Beatrice Zujute LENINAS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:04:48
2018-03-12 20:28:28
Amelia Orłowska DIOR
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
77 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:05:04
2018-03-12 20:21:36
Martyna Kołtusz KASJO
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:05:18
2018-03-12 20:19:52
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:05:42
2018-03-12 13:53:15
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 6/C/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/CC/Zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:05:54
2018-03-12 13:52:51
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:09:38
2018-03-12 13:28:36
Beata Ejankowska KALIFORNIA
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:10:04
2018-03-12 13:27:01
Milena Lisińska IBIZA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:10:21
2018-03-12 12:54:58
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:10:35
2018-03-12 10:51:46
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:10:51
2018-03-12 08:42:30
Julia Regucka JOY OF KILIAN
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:11:06
2018-03-12 08:07:34
Tomasz Strumiłło DOVER
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:11:23
2018-03-12 07:28:32
Paweł Kaliciński ESKOBAR
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:11:38
2018-03-12 06:41:04
Paweł Kaliciński WILLIE
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:11:52
2018-03-12 06:40:36
Paweł Kaliciński GRACJANA
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:12:05
2018-03-12 06:40:06
Paweł Kaliciński DAISY DREAM
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:12:20
2018-03-11 22:42:26
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:12:33
2018-03-11 15:30:23
Jagoda Majewska GUINNESS
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:12:47
2018-03-11 15:29:47
Karolina Gradzik LUBLANA
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:13:03
2018-03-11 12:26:05
Katarzyna Miszczuk KARMELOWA DAMA
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
58 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:13:17
2018-03-10 23:12:42
Natalia Palmowska JACKPOT VAN'T ZONNEVELD
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Dwufazowy art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:13:29
2018-03-10 21:01:44
Monika Pasik LE SOLEI
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:13:43
2018-03-10 21:01:02
Monika Pasik DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 6/C/Dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:13:56
2018-03-10 21:00:10
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:14:23
2018-03-10 20:59:00
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:14:40
2018-03-10 20:58:08
Katarzyna Panek C TARNAWA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:15:06
2018-03-10 17:06:42
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE (mistrzostwa dzieci)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:15:18
2018-03-10 17:05:24
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:15:33
2018-03-10 17:03:48
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:15:45
2018-03-09 20:08:19
Doma Zigmantavičiūtė CARAMELLO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:15:58
2018-03-09 19:41:32
Emilija Masialskaitė CLOSE OF SILVER
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:16:11
2018-03-09 19:38:11
Miglė Golubkevičiūtė CARALIS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:16:23
2018-03-09 12:55:28
Irmantas Grikienis GLAMOUR FOREVER
  • 1x 6/C/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 14/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:16:36
2018-03-09 12:54:52
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
44 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:29:32
2018-03-09 12:53:54
Irmantas Grikienis CORNETTO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:29:46
2018-03-09 12:53:04
Irmantas Grikienis CAPTAIN MORGAN
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:17:23
2018-03-09 09:17:59
Katarzyna Milęcka JAZON
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:17:36
2018-03-09 09:17:24
Anna Kopcych DEEJAY
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE (mistrzostwa dzieci)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:17:47
2018-03-09 09:16:19
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
38 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:18:00
2018-03-09 09:06:07
Monika Gulbinowicz-Gowkielewicz DEEJAY
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 15:25:18
2018-03-08 11:47:07
Martyna Kajko H DOMINIQUE V
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:19:12
2018-03-05 21:20:47
Joanna Bembenek DRAGON
  • 1x 6/C/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:19:47
2018-03-05 21:00:40
Kaja Pietrzak CHEYENNE
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 00/mini LL/Dokładnosci bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:20:01
2018-03-05 20:58:59
Kaja Pietrzak ACAI
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 00/mini LL/Dokładnosci bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:36:40
2018-03-05 20:55:36
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:09:06
2018-03-05 06:52:11
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:21:03
2018-03-04 21:18:40
Alicja Kluczek BENETON
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 00/mini LL/Dokładnosci bez rozgrywki
28 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 17:51:16
2018-03-04 14:32:25
Dagmara Kaczmarczyk WIEDŹMIN
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 17:51:55
2018-03-04 14:31:58
Dagmara Kaczmarczyk NUBIS
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Dwufazowy art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 17:52:18
2018-03-04 14:31:07
Maciej Kaczmarczyk FREJKA
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 17:52:44
2018-03-04 14:30:26
Maciej Kaczmarczyk ARMAGEDON
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 17:53:31
2018-03-04 09:27:40
Kaja Milewska CATHLEEN
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 08:30:29
2018-03-01 22:54:27
Dominika Szablewska DUMNA CLEAR
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 13:35:38
2018-03-01 09:49:08
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 13:36:05
2018-03-01 09:45:40
Patrycja Kozioł SARAGOSSA ZK
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 09:08:24
2018-02-28 20:20:37
Natalia Juda NAKON
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 09:08:37
2018-02-28 13:36:01
Roman Karpenko LITTLE BADY
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 09:08:52
2018-02-28 13:35:23
Maria Belova EASTBRIDGE TAG
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 07:46:46
2018-02-27 18:06:07
Małgorzata Gowkielewicz FURORA
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 00/mini LL/Dokładnosci bez rozgrywki
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:12:40
2018-02-27 10:19:57
Aleksandra Milewska NOTARIS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:45:40
2018-02-26 10:49:24
Magdalena Zalewska GAIRANAS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:44:44
2018-02-25 13:35:39
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 07:44:54
2018-02-25 13:35:05
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 07:53:50
2018-02-22 14:19:41
Iga Pieczkowska BACHUS
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 13:51:14
2018-02-21 22:13:41
Izabela Kazaniecka NOTARIS II
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 00/mini LL/Dokładnosci bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:12:52
2018-02-21 21:59:57
Justyna Rybakowska SAN WITO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci zawodnicy bez licencji)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:13:02
2018-02-20 10:42:00
Laura Piotrowicz TINTA
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 08:03:45
2018-02-18 20:49:02
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:18:13
2018-02-18 19:12:25
Martyna Dziarkowska FURORA
  • 2x 00/mini LL/Dokładnosci bez rozgrywki
1 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:13:13
2018-02-12 16:56:33
Julia Ostrowska NAKON
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 00/mini LL/Dokładnosci bez rozgrywki
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiak Maja KS AZS UWM Olsztyn
2001 (J.)
O025819
2. Bejnar Kamila
3. Belova Maria Horsefarm39
S
O039193
10100349
4. Bembenek Joanna KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O022618
5. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
6. Bociej Joanna brak
S
BRAK
7. Bołądź Karolina bpk
S
8. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zzz
9. Buczkowska Zuzanna Stajnia Szyldak
10. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
11. Czeszejko-Sochacka Lena JKS U Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
12. Dąbrowska Agata KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
13. Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
14. Dudkowska Monika BLG Consulting Januszewo
S
O022478
15. Dziarkowska Martyna bpk
2002 (J.)
O047692
16. Ejankowska Beata Ludowy klub jeździecki w Gałkowie
S
brak
17. Gębicki Dorota G-RIDE TEAM
S
-
18. Głuchowska Małgorzata Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
19. Golubkevičiete Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (J.)
ne
20. Gowkielewicz Małgorzata bpk
2008 (Mł.)
brak
21. Gradzik Karolina Leśne Zacisze Tynwałd
2003 (JM.)
brak
22. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
23. Gulbinowicz-Gowkielewicz Monika bpk
S
O042291
24. Hartman Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
25. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
26. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
27. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (JM.)
Brak
28. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
29. Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
2001 (J.)
O033705
30. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
O004120
31. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
32. Karpenko Roman Georgenburg
S
None
33. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (J.)
brak
34. Kluczek Alicja BZK
2007 (Mł.)
Brak
35. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (J.)
O026310
36. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
37. Kopka Zofia JKS u Robsonów
2002 (J.)
O035562
38. Kozań Malwina G-RIDE TEAM
1999 (MJ.)
O044235
39. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O044014
40. Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O044015
41. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
42. Kramarczyk Anna -
1998 (MJ.)
brak
43. Krawczyk Magdalena JKS u Robsonów
S
O037229
44. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
45. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O044637
46. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
47. Łastówka Małgorzata Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
S
O033689
48. Majewska Jagoda Leśne Zacisze Tynwałd
2001 (J.)
Brak
49. Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
xxx
50. Maliszewska Katarzyna Bertyn
2006 (JM.)
brak
51. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (JM.)
O034596
52. Masialskaite Emilija Kauno jojimo ir dziudo sporto mokykla
2004 (JM.)
Ne
53. Milęcka Katarzyna Brak
2003 (JM.)
Brak
54. Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
S
O023893
55. Milewska Kaja JKS u Robsonów
2004 (JM.)
26018/16
56. Miszczuk Katarzyna Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
1997 (MJ.)
O026332
57. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
2017 (Mł.)
O030979
58. Moździara Karolina KS AZS UWM Olsztyn
S
O035590
59. Nojak Natalia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
60. Olejnik Karolina bez przynależności
S
O046143
61. Orłowska Amelia -
2005 (JM.)
Brak
62. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
Numer PZJ - O045677
63. Palmowska Natalia KJ Palmowski
S
O013754
64. Panek Katarzyna LKJ w Gałkowie
2000 (J.)
O034644
65. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (Mł.)
O038604
66. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
67. Pawelczyk Felipe JKS U Robsonów
68. Pawluczuk Maja JKS u Robsonów
S
Brak
69. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
70. Piotrowicz Laura JKS u Robsonów
2000 (J.)
O027122
71. Płoskonka Konstancja Stajnia Szyldak
2006 (JM.)
brak
72. Regucka Julia KS Nad Wigrami Sp z o.o.
2001 (J.)
O028040
73. Rybakowska Justyna JKS u Robsonów
S
O028239
74. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
75. Sistermann Julia G-ride
2005 (JM.)
Brak
76. Sistermann Justyna G-ride
S
brak
77. Śledź Zuzanna BPK
1997 (MJ.)
O023871
78. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
2017 (Mł.)
Brak
79. Strumiłło Tomasz BPK
S
N00005
80. Świerczyńska Martyna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O020360
81. Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O034005
82. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
83. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
84. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (J.)
O035152
85. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
86. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (J.)
None
87. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
88. Zigmantavičiete Doma Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2003 (JM.)
ne
89. Zujute Beatrice Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
2002 (J.)
none
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

128

ALADYN - ANDER Kuc Walijski POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Anapon Raska
O: Jerzy Mićko
B: Agata Adrjanowska
LKRWZJ/987/18
2.

73

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
O: Klaudia Maruszak
B: Adam Szwarc
K017374 616009520019910
3.

34

ARMAGEDON SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Hingis
M: Ala flavia
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: Sławomir Kaczmarczyk
Brak
4.

105

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
5.

119

ASZLI Wlkp/poch.trk POL 2009 Klacz kasztanowata F: Esaul
M: Aksa
O: Monika Dudkowska
B: SK Liski
K015185 POL 616007600288709
6.

99

BALANS SP POL 2013 Wałach gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: brak
brak
7.

31

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Bryza
O: Piotr Kozioł
B: Zbigniew Kruk
K023106 616 009 59 0204911
8.

38

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
O: Wojciech Kluczek
B: Markiewicz Dariusz
brak 616013610071112
9.

110

BERG WLKP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Bogota / Elmero
O: Joanna Błaszczak
B: Racot
K010588
10.

89

BIJOU QUEEN WESTF DEU 2012 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou du Rouet
M: Goldora / Drossan
O: Piotr Szczurowski
B: Marek Romanowski
K022945
11.

124

Biszkopt Polska 2002 W bułana F: Waldi
M: Balbinka
O: Alicja Jankowska
B: Danuta Ruta
12.

57

C TARNAWA SP POL 2011 Klacz siwa F: Wizzero WV /
M: Chicatora / Triple
O: Karolina Ferenstein-Kraśko
B: SK Nad Wigrami
K022900 616009510354211
13.

118

CAFE AU LITE Oldenburger GER 2010 Klacz siwa F: Carinue
M: Medea de loir
O: Sławomir Szymański
B: Gestuet Lewitz
Brak
14.

74

CANTURA M OLD. GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Mueller
K016641
15.

18

CAPTAIN MORGAN Danish Warmblood DEN 2010 Wałach gniada/173 F: Carrico
M: Ostervangs Alcapari
O: I. Grikienis
B: Lene og Brian Sorensen
None 208333DW1001776 DK DV
16.

51

CARALIS Lv Jojamasis LAT 2013 Wałach gniada/1.75 F: Colman
M: Lilija
O: Migl? Golubkeviči?t?
B: Olegs Belouss
LV001900000930 0000024840
17.

53

CARAMELLO Holsteiner DEU 2010 Wałach biała F: Cancara
M: Udina
O: Doma Zigmantaviči?t?
B: Nissen Christian Bernh
DE421000230410
18.

33

CATHLEEN OLD POL 2002 Klacz gniada F: Cassius Clay
M: Tin Rocca
O: Robert Hestkowski
B: Robert Hestkowski
brak
19.

43

CHEYENNE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Etos
M: Cegura
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Mićko Jerzy
K025055 616009600047411
20.

101

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B:
K011498 528003000704635
21.

52

CLOSE OF SILVER Holšteinas DEU 2007-06-24 Klacz biała/1.70cm F: Clarimo
M: Daconda
O: Emilija Masialskait?
B: Gerken Hans-Joachim
DE421000282507
22.

54

COLA CAO Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol
M: Cool Lady
O: Andrzej Dąbrowski
B: MONTIS SP.Z O.O.
K020854 DE441411167811
23.

19

CORNETTO Deutsches Sportpferd GER 2013 Wałach gniada/176 F: Cornet session
M: Caretara
O: V Ramanauskas I Grikienis
B: Pferdezuchtverband Brandenburg-Anhalt e.V.
Ne DE 456560006813
24.

94

CULUMBUS Westfalska POL 2010 Wałach gniada F: Fusain du Defey
M: Chmura
O: Wiesław Hartman
B: Marek Romanowski
K018227
25.

123

CZAKIN SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Karbit
M: Cyna
O: Lena Maruszak
B: Charyton Józef
K013094 528003000712597 104FE75
26.

10

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K022781
27.

58

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 /
M: osia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
28.

67

DAISY DREAM Oldenburg POL 2013 Klacz siwa F: Number One
M: Delicija
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
Brak
29.

47

DEEJAY SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: ETOS
M: DOBRAWA
O: MONIKA GULBINOWICZ-GOWKIELEWICZ
B: MAREK ROMANOWSKI
BRAK 616 009 60 00952 12
30.

45

DEEJAY SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos
M: Dobrawa
O: Monika Gulbinowicz-Gowkielewicz
B: Marek Romanowski
brak 616 009 60 00952 12
31.

59

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa F: BAJOU DU ROUET
M: DOSIA
O: MONIKA POWROŻNIK
B: monika pasik
K015479
32.

81

DIOR - POL 2008 Wałach ciemnogniada F: -
M: -
O: -
B: -
-
33.

106

DOCENT J Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada/173 F: Cruzeiro L
M: Damona
O: Justyna Sistermann
B: Wielkopolski Zwiazek Hodowców w Poznaniu
brak 616009610110510
34.

88

DOLCE VITA Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/160 F: Colox cup
M: Dulcynea
O: Julia Sistermann
B: WM związek hodowców koni
Brak 616007600287411
35.

60

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Anetta Kucharska
B: Monty Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808 104OZ48
36.

71

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Deportacja
O: Magdalena Woźniak
B: Rzeczna
K023618
37.

44

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
K013529 POL007600101503
38.

32

DUMNA CLEAR Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/163cm F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Duma
O: Robert Szablewski
B: Ewa Hauer
K022626
39.

27

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
O: Maria Belova
B: Holand
brak
40.

70

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach gniada F: Carlos DZ
M: Europa
O: Alan Kinas
B: Stefan Dziewięcki
Brak
41.

111

FANTASTIC GR KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Campbell VDL/Cassini I
M: Zenzi HBC/Cantos
O: Janusz Błaszczak
B: T. Griffioen
K019937
42.

129

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148cm F: Pietrek
M: Fela
O: Julia Parda
B: SK Plękity
K023954
43.

35

FREJKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Frakcja / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K010007 POL007600017504
44.

85

FREZJA Kuc Walijski POL 2008 Klacz siwa/kuc:130 F: WOLING S DANTE
M: LINDE HOEVE S FEMKE
O: Andrzej Ludwicki
B: Szymańska Katarzyna
K024768
45.

83

FUKS Trakeńska POL 2011 Ogier siwa F: Cedrus
M: Fuchta
O: Ewa Piórkowska
B: Ewa Piórkowska
brak
46.

4

FURORA Szlachetna Półkrew POL 2002 Klacz inna/166 cm F: Revel
M: Fala
O: Robert Hestkowski
B: SK Rzeczna
brak POL009600101302
47.

26

FURORA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Revel
M: Fala
O: Robert Hestkowski
B: Stadnina Koni Rzeczna Sp. z o.o.
brak
48.

25

GAIRANAS Koń Trakeński POL 2005 Ogier gniada F: Charitonas
M: Goda
O: JKS u Robsonów
B: -
Brak
49.

50

GLAMOUR FOREVER HOLST GER 2004 Wałach F: EPHEBE FOREVER
M: GRAND STEP
O: I.Grikienis
B: Paul Shochemiole
none DEDE418180024004
50.

15

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
51.

68

GRACJANA SP POL 2010 Klacz F: Caliro
M: Groteska
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Alina Zagrodzka-Kulczyk
K017246
52.

114

GRATIA SP POL 2009 Klacz kara F: EMPIRE
M: GREAT PLEASURE
O: R.Musiał
B: R.Makowski
K019992
53.

95

GRATIA SP POL 2009 Klacz kara F: Empire
M: Great Pleasure / Ever For Pleasure
O: Maja Adamiak
B: Remigiusz Makowski
K019992
54.

102

GRENOBLIS TRAK LTU 2003 Wałach kasztanowata F: Heleris / Elektronas
M: Glorija / Versal
O: Dominika Adamiak
B: UAB Vilniaus Žirgynas
K021304 LTU002520119103 102RB82
55.

93

GROTESKA BRAK POL 2002 Klacz siwa/mk: F: sudan
M: Gracja
O: Wiesław Marzjan
B: brak
brak
56.

79

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
O: Jan Kłosek
B: Jan Kłosek
K023365
57.

16

H DOMINIQUE V KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Campbell VDL
M: Dominique V
O: Martyna Kajko
B: Albert van Unen
K023418
58.

103

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
59.

49

HJUSTACUS OMHG KWPN NED 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Spartacus
M: Justina z
O: V Ramanauskas
B: Omhg
Ne 528003201204834
60.

115

HOLM Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata F: PIGMALION
M: HOCA
O: JOANNA BOCIEJ
B: ROMANOWSKI MAREK
BRAK
61.

75

IBIZA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:152 F: Niels
M: Iga
O: Milena Lisińska
B: Milena Lisińska
brak 616009520116908
62.

62

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: ALFRED PALMOWSKI
B: CHRISTIAN MERTENS
K018917
63.

48

JAZON Małopolska POL 2002 Wałach ciemnogniada F: MORS
M: JUNONA
O: ANNA KOPCYCH
B: PODGÓRSKA HANNA
BRAK POL 006 54 01107 02
64.

72

JOY OF KILIAN SP POL 2013 Klacz kara F: Kilian 38 / Boreas
M: Jemioła / Marino
O: Julia Regucka
B: Karolina Ferenstein
K023997 616009600152013
65.

131

K GINGER F:
M:
O:
B:
66.

109

KABULAS Trakenai LTU 2012 Ogier kara F: Pyramus
M: Kometa
O: Vera Yarmolyuk
B: Lietuvos Trak?nu Žirgu Augintiju Asociacija
None
67.

76

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 cm F: Solaris/Stalypso/Stakkato
M: Kora/Ambasador/Piołun
O: Milena Lisińska
B: Milena Lisińska
brak
68.

41

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada F: Campari M
M: Katoda
O: Beata Kozań
B: --
K009026
69.

63

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
70.

80

KASJO SP POL 2010 Wałach kara F: -
M: -
O: Ewelina Orłowska
B: -
-
71.

86

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
72.

11

LAMBI II Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: EVER FOR PLEASURE
M: LUSSI
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
brak
73.

112

LAVISTO STAR Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Wałach F: Game Boy D'10
M: Natasja
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386
74.

61

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K023160 616009600245012
75.

46

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
76.

82

LENINAS Lietuviu Jojamasis LTU 2008 Klacz ciemnogniada F: Laralee
M: -
O: A. Civinskas
B: A. Civinskas
none
77.

28

LITTLE BADY Hannover RUS 2009 Klacz F: Highlander
M: Bonadeya
O: Smirnov Alexey
B: Georgenburg
None
78.

64

LUBLANA SP POL 2003 Klacz gniada F: Arion
M: Lukka
O: Klaudyna Grams
B: Grams
Brak
79.

120

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada F: Mango
M: Magia
O: JKS u Robsonów
B: brak
brak
80.

125

Markiza Polska F:
M:
O:
B:
81.

98

MELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Marilyn
O: Sylwia Trzeciak
B:
Brak
82.

1

NAKON Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Nuta-A
O: JKS u Robsonów
B: Romanowski Marek
brak
83.

29

NAKON Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Nuta-A
O: JKS u Robsonów
B: JKS u Robsonów
brak
84.

39

NATIONS CUP SP POL 2012 Wałach gniada F: COLOX CUP
M: Niagara
O: DOROTA GĘBICKA
B: SK ZASTAWNO
K022899
85.

77

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
86.

78

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
87.

7

NOTARIS II Wlkp/trak POL 2013 Ogier kara/165 F: Agar
M: Nostalgia
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
brak
88.

36

NUBIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Barasz / Elektor
M: Nikandra / Dixieland
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Rzeczna
K007226 POL007600189303
89.

87

OBAMA Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Rulon
M: Olbia
O: Zuzanna Śledź
B: Sławomir Boruta
K023640
90.

92

PALOMA SS POL 2000 Klacz inna F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
K022670
91.

66

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos /
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
92.

107

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
O: Anna Kramarczyk
B: Stadnina Koni Liski
brak
93.

23

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
94.

126

PRALINKA Kuc Walijski POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
brak
95.

121

Quel Coeur Old Niemcy 2008 W gn F: Quintender
M: Lollypop
O: Karolina Boładź
B:
96.

130

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
O: Jerzy Mićko
B: Grądek
LKRWZJ/985/18
97.

113

RALPH LAUREN Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Riposta / Spartakus
O: Łastówka Małgorzata
B: Marczak Przemysław
K017958
98.

117

RAMOS SP POL 02.05.2012 Wałach gniada/168 F: Rockmana's Looping
M: Ramona
O: Anną Mościcka
B: Sięga Janusz
Brak
99.

97

SAKE J SP POL 2008 Klacz F: Karbon
M: Santolina
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern Januszewo
K018758
100.

100

SALVADOR TRAK. POL 2013 Ogier gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
brak
101.

6

SAN WITO Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Wareg
M: Santa Barbara
O: Robert Hestkowski
B: SK Ochaby
brak
102.

30

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Sarasota
O: Kozioł Piotr
B: Kruk Zbigniew
K020397 616 009 59 02 05811
103.

96

SOLA KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Małgorzata Zbytniewska
B: NN
brak
104.

122

SONICA SP POL 2009 Klacz gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Sonata / Roland
O: Robert Hestkowski
B: Remigiusz Makowski
K020482 616009660894009
105.

55

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
106.

5

TINTA SP POL 2000 Klacz gniada F: Elvis / Le Mexico
M: Tina / Tin Rocco
O: Robert Hestkowski
B: Ewa Fabińska
K005433 POL009510080100 POL40033
107.

116

TIRANA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Quality Time
M: Tinta
O: Agnieszka Sobolewska
B: Klub Sportowy Nad Wigrami
K022533 616 009 51 03439 12
108.

56

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:118 F: TWIX
M: GASKONIA
O: Andrzej Dąbrowski
B: GRZEGORZ KOTWICKI
K014651 POL013640024405
109.

91

TRACY XX POL 2000 Klacz inna F: 00
M: 00
O: 00
B: 00
00
110.

90

WALIA SP POL 2006 Klacz siwa F: Castilio/Cassini I
M: Wyprawa/Vulcano
O: Aleksandra Łapińska
B:
K015362
111.

104

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: brak
K019354 DE431312320908
112.

37

WIEDŹMIN WLKP POL 2001 Ogier siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Weimutka / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K006737 POL007600025501
113.

69

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada F: Cola
M: Wortuna
O: Paweł Kaliciński
B: Adam Sosnowski
K022982
114.

108

WINNER AZ II SP POL 2009 Wałach gniada/160 F: Corde Star
M: Wiktoria
O: Karolina Olejnik
B: Andrzej Zdziebło
K023957 616009600217509
Rider Club
Competition
Prize
Belova Maria Horsefarm39
45,00
50,00
SUM:
95.00
Głuchowska Małgorzata Klub Jeździecki Podkowa Leśna
30,00
SUM:
30.00
Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
30,00
100,00
150,00
150,00
150,00
800
SUM:
1380.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
100,00
80,00
SUM:
180.00
Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
50,00
SUM:
50.00
Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
300,00
120,00
SUM:
420.00
Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
70,00
35,00
75,00
25,00
SUM:
205.00
Karpenko Roman Georgenburg
75,00
400,00
SUM:
475.00
Kozań Malwina G-RIDE TEAM
50,00
SUM:
50.00
Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
30,00
75,00
SUM:
105.00
Łastówka Małgorzata Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
50,00
SUM:
50.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
45,00
SUM:
45.00
Palmowska Natalia KJ Palmowski
400,00
SUM:
400.00
Panek Katarzyna LKJ w Gałkowie
25,00
110,00
SUM:
135.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
15,00
20,00
40,00
100,00
SUM:
175.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
200,00
300,00
225,00
60,00
300,00
SUM:
1085.00
Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
200,00
600,00
SUM:
800.00
Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
40,00
80,00
SUM:
120.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiak Maja
KS AZS UWM Olsztyn
GRATIA (95)
2018-03-17
30
GRATIA (114)
2018-03-17
20
2018-03-18
7
2018-03-18
7
Bejnar Kamila
Markiza (125)
2018-03-17
6
2018-03-17
6
Belova Maria
Horsefarm39
2018-03-18
4
45,00
2018-03-18
5
50,00
Bembenek Joanna
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
DRAGON (44)
2018-03-17
9
2018-03-18
8
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
BERG (110)
2018-03-17
7
2018-03-18
17
2018-03-17
28
2018-03-17
36
2018-03-18
16
2018-03-17
19
2018-03-17
24
2018-03-18
19
Bociej Joanna
brak
HOLM (115)
2018-03-18
2
2018-03-18
Bołądź Karolina
bpk
2018-03-17
25
2018-03-17
2018-03-18
17
2018-03-18
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (91)
2018-03-17
18
Buczkowska Zuzanna
Stajnia Szyldak
Biszkopt (124)
2018-03-18
7
2018-03-18
2018-03-18
Cichanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
BALANS (99)
2018-03-17
31
2018-03-17
2018-03-18
18
2018-03-18
21
SALVADOR (100)
2018-03-17
25
2018-03-17
34
2018-03-18
15
2018-03-18
30
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS U Robsonów
SOLA (96)
2018-03-17
13
2018-03-17
4
2018-03-17
Dąbrowska Agata
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2018-03-17
2018-03-17
3
2018-03-17
1
2018-03-17
Dąbrowska Magdalena
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2018-03-17
22
2018-03-17
27
Dudkowska Monika
BLG Consulting Januszewo
ASZLI (119)
2018-03-17
35
2018-03-17
Dziarkowska Martyna
bpk
FURORA (4)
2018-03-18
1
2018-03-18
20
Ejankowska Beata
Ludowy klub jeździecki w Gałkowie
2018-03-17
29
2018-03-17
2018-03-18
17
2018-03-18
Gębicki Dorota
G-RIDE TEAM
2018-03-17
21
2018-03-17
Głuchowska Małgorzata
Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2018-03-17
4
30,00
2018-03-17
16
2018-03-18
22
2018-03-18
11
Golubkevičiete Migle
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
CARALIS (51)
2018-03-17
32
2018-03-17
26
2018-03-18
21
2018-03-18
10
Gowkielewicz Małgorzata
bpk
FURORA (26)
2018-03-17
1
2018-03-17
1
2018-03-18
1
Gradzik Karolina
Leśne Zacisze Tynwałd
LUBLANA (64)
2018-03-18
11
2018-03-18
19
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2018-03-17
20
2018-03-17
5
30,00
2018-03-18
15
2018-03-18
14
2018-03-17
19
2018-03-17
34
2018-03-18
1
2018-03-18
30
2018-03-17
2
100,00
2018-03-17
2
150,00
2018-03-18
2
150,00
2018-03-18
12
2018-03-17
8
2018-03-17
3
2018-03-18
3
150,00
2018-03-18
1
800
Gulbinowicz-Gowkielewicz Monika
bpk
DEEJAY (45)
2018-03-17
2018-03-18
9
2018-03-18
Hartman Karolina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-03-18
10
2018-03-18
7
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2018-03-17
10
2018-03-17
9
2018-03-18
10
GRENOBLIS (102)
2018-03-17
22
2018-03-17
16
2018-03-18
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
HEKTORAS (103)
2018-03-17
3
100,00
2018-03-18
5
80,00
WHO KNOWS (104)
2018-03-17
7
2018-03-17
4
2018-03-18
3
Juda Natalia
JKS U Robsonów
NAKON (29)
2018-03-17
6
2018-03-18
2018-03-18
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
NUBIS (36)
2018-03-17
12
2018-03-18
2018-03-17
4
50,00
2018-03-17
11
2018-03-18
11
Kaczmarczyk Maciej
KJ Kaczmarczyk
2018-03-17
23
2018-03-17
2018-03-18
27
2018-03-18
FREJKA (35)
2018-03-17
16
2018-03-17
13
2018-03-18
1
300,00
2018-03-18
3
120,00
Kajko Martyna
KJ Palmowski
2018-03-17
20
2018-03-17
32
2018-03-17
2018-03-18
21
2018-03-18
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-03-17
27
2018-03-17
2018-03-18
11
2018-03-18
2018-03-17
1
70,00
2018-03-17
2018-03-18
4
35,00
2018-03-18
3
75,00
WILLIE (69)
2018-03-17
5
25,00
2018-03-17
17
2018-03-18
18
2018-03-18
6
ESKOBAR (70)
2018-03-17
4
2018-03-17
2018-03-18
2018-03-18
25
RAMOS (117)
2018-03-17
10
Karpenko Roman
Georgenburg
2018-03-17
3
75,00
2018-03-17
6
2018-03-18
1
400,00
2018-03-18
6
Kazaniecka Izabela
JKS U Robsonów
2018-03-17
11
2018-03-17
15
2018-03-18
1
2018-03-18
26
Kluczek Alicja
BZK
BENETON (38)
2018-03-17
3
2018-03-17
2018-03-18
1
2018-03-18
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
GUCCI (79)
2018-03-17
15
2018-03-17
33
2018-03-18
8
2018-03-18
27
KASJO (80)
2018-03-17
9
2018-03-17
5
2018-03-18
19
2018-03-18
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
2018-03-17
28
2018-03-17
25
2018-03-18
24
2018-03-18
18
DEEJAY (47)
2018-03-17
17
2018-03-17
11
2018-03-18
4
Kopka Zofia
JKS u Robsonów
FUKS (83)
2018-03-17
8
2018-03-17
2018-03-18
25
2018-03-18
Kozań Malwina
G-RIDE TEAM
KAMELOT (41)
2018-03-17
2
50,00
2018-03-17
17
Kozioł Martyna
KS AZS UWM Olsztyn
2018-03-17
22
2018-03-17
18
2018-03-18
12
2018-03-18
9
Kozioł Patrycja
KS AZS UWM Olsztyn
2018-03-17
12
2018-03-17
10
2018-03-18
13
2018-03-18
22
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
CZARIS (10)
2018-03-18
6
2018-03-18
23
2018-03-17
13
2018-03-17
11
Kramarczyk Anna
-
PIĘKNA (107)
2018-03-17
9
2018-03-17
1
2018-03-18
23
Krawczyk Magdalena
JKS u Robsonów
2018-03-17
16
2018-03-17
37
Lisińska Milena
JKS Rywal Grudziądz
IBIZA (75)
2018-03-17
3
30,00
2018-03-17
32
2018-03-18
2
75,00
2018-03-18
16
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
FREZJA (85)
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
1
KORUND (86)
2018-03-17
2018-03-17
4
2018-03-17
10
2018-03-18
1
2018-03-18
5
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2018-03-17
13
2018-03-17
21
2018-03-18
11
2018-03-18
9
WALIA (90)
2018-03-17
36
2018-03-17
23
2018-03-18
25
2018-03-18
19
Łastówka Małgorzata
Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
2018-03-17
3
50,00
2018-03-17
14
2018-03-18
14
2018-03-18
15
Majewska Jagoda
Leśne Zacisze Tynwałd
K GINGER (131)
2018-03-18
10
2018-03-18
Maksymiuk Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (91)
2018-03-17
15
PALOMA (92)
2018-03-17
Maliszewska Katarzyna
Bertyn
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
6
2018-03-18
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2018-03-17
14
2018-03-17
19
2018-03-18
3
45,00
2018-03-18
20
CZAKIN (123)
2018-03-17
26
2018-03-17
2018-03-18
22
2018-03-18
Masialskaite Emilija
Kauno jojimo ir dziudo sporto mokykla
2018-03-17
26
2018-03-17
11
2018-03-18
12
2018-03-18
16
Milęcka Katarzyna
Brak
JAZON (48)
2018-03-18
16
2018-03-18
Milewska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-03-17
8
2018-03-17
17
Milewska Kaja
JKS u Robsonów
2018-03-17
29
2018-03-17
2018-03-18
3
2018-03-18
Miszczuk Katarzyna
Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
2018-03-17
14
2018-03-17
15
2018-03-18
31
2018-03-18
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
RAMOS (117)
2018-03-17
35
2018-03-18
32
2018-03-18
24
Moździara Karolina
KS AZS UWM Olsztyn
SAKE J (97)
2018-03-17
25
2018-03-17
19
2018-03-18
6
2018-03-18
Nojak Natalia
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (92)
2018-03-17
23
Olejnik Karolina
bez przynależności
2018-03-18
28
2018-03-18
Orłowska Amelia
-
DIOR (81)
2018-03-17
2018-03-17
1
Ostrowska Julia
JKS u Robsonów
NAKON (1)
2018-03-17
1
2018-03-17
1
2018-03-18
1
Palmowska Natalia
KJ Palmowski
2018-03-17
7
2018-03-17
1
400,00
2018-03-18
7
2018-03-18
2
Panek Katarzyna
LKJ w Gałkowie
2018-03-17
4
25,00
2018-03-17
18
2018-03-18
1
110,00
2018-03-18
7
Parda Julia
Polish Pony Club
2018-03-17
4
2018-03-17
13
2018-03-18
1
2018-03-18
1
FIONA (129)
2018-03-17
1
2018-03-17
4
2018-03-18
1
2018-03-18
6
2018-03-17
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2018-03-17
5
15,00
2018-03-17
30
2018-03-18
5
20,00
2018-03-18
10
2018-03-17
22
2018-03-17
10
2018-03-18
8
2018-03-18
9
2018-03-17
5
40,00
2018-03-18
4
100,00
2018-03-17
9
2018-03-17
20
2018-03-18
13
2018-03-18
9
Pawelczyk Felipe
JKS U Robsonów
SONICA (122)
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
1
2018-03-18
15
Pawluczuk Maja
JKS u Robsonów
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
14
2018-03-18
Pietrzak Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
GOPLANA (15)
2018-03-17
9
2018-03-17
21
2018-03-18
20
2018-03-18
29
2018-03-17
1
2018-03-17
28
2018-03-17
21
2018-03-18
23
2018-03-18
28
Piotrowicz Laura
JKS u Robsonów
TINTA (5)
2018-03-17
31
2018-03-17
24
Płoskonka Konstancja
Stajnia Szyldak
PRALINKA (126)
2018-03-17
1
2018-03-17
1
2018-03-17
2018-03-18
1
2018-03-18
1
2018-03-18
Regucka Julia
KS Nad Wigrami Sp z o.o.
2018-03-17
12
2018-03-17
12
2018-03-18
29
2018-03-18
8
Rybakowska Justyna
JKS u Robsonów
2018-03-17
31
2018-03-17
Rynkiewicz Martyna
LKJ w Gałkowie
NELA (77)
2018-03-17
1
200,00
2018-03-17
1
300,00
2018-03-18
2
225,00
2018-03-17
4
60,00
2018-03-17
1
2018-03-18
2
300,00
Sistermann Julia
G-ride
2018-03-17
27
2018-03-17
Sistermann Justyna
G-ride
DOCENT J (106)
2018-03-17
7
2018-03-17
Śledź Zuzanna
BPK
OBAMA (87)
2018-03-18
24
2018-03-18
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
TIRANA (116)
2018-03-17
13
2018-03-17
24
2018-03-18
12
2018-03-18
Strumiłło Tomasz
BPK
DOVER (71)
2018-03-17
11
2018-03-17
15
2018-03-18
13
Świerczyńska Martyna
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
MELIANA (98)
2018-03-17
2
2018-03-17
Szablewska Dominika
KS AZS UWM Olsztyn
2018-03-17
7
2018-03-17
23
2018-03-18
14
2018-03-18
33
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
ASTERIX (105)
2018-03-17
2
200,00
2018-03-17
2
2018-03-18
1
600,00
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
RAFA (130)
2018-03-17
12
2018-03-17
9
2018-03-18
1
2018-03-18
8
2018-03-17
14
2018-03-18
Waszczak Wiktoria
LKJ Gałkowo
2018-03-17
8
2018-03-17
18
2018-03-18
5
40,00
2018-03-18
4
80,00
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
2018-03-17
6
2018-03-18
Yarmolyuk Anastasiia
JKS U Robsonów
KABULAS (109)
2018-03-17
8
2018-03-18
17
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (91)
2018-03-17
24
PALOMA (92)
2018-03-17
34
Zigmantavičiete Doma
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2018-03-17
33
2018-03-17
30
2018-03-18
18
2018-03-18
26
2018-03-18
Zujute Beatrice
Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
LENINAS (82)
2018-03-17
33
2018-03-17
29
2018-03-18
13
2018-03-18
26

Number of Riders: 89

Number of Horses: 114

The sum of prizes: 5 800.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl