Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

IV Eliminacje VII Halowego Pucharu Warmii i Mazur
Dąbrówka Małą, 10-11 lutego 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
133 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 14:23:21
2018-02-09 08:57:51
August Wysocki LIKIER
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 00/ mini LL/Dokładności bez rozgrywki
132 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 07:38:52
2018-02-09 06:32:54
Karolina Olejnik WINNER AZ II
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 07:39:33
2018-02-08 22:27:07
Małgorzata Pasternak L CALVADOS SON
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 07:39:44
2018-02-08 22:08:46
Zuzanna Śledź OBAMA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 2x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 07:39:55
2018-02-08 20:23:43
Konstancja Płoskonka EXEDRO
  • 1x 9/ LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE (mistrzostwa dzieci)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 07:40:09
2018-02-08 20:11:26
Magdalena Fras EXEDRO
  • 2x 00/ mini LL/Dokładności bez rozgrywki
127 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 07:40:23
2018-02-08 20:10:05
Konstancja Płoskonka PRALINKA
  • 2x 2/LL/Dokładności bez rozgrywki (mistrzostwa dziecii kuce)
  • 1x 00/ mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/ LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE (mistrzostwa dzieci)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 07:40:53
2018-02-08 17:08:43
Wiktoria Wąsowicz RAFA
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 2x 00/ mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 14:31:30
2018-02-08 11:15:06
Aleksandra Milewska CYGNI
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 10:41:40
2018-02-08 10:38:01
Aleksandra Milewska NOTARIS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:35:26
2018-02-07 22:26:02
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:35:40
2018-02-07 22:25:12
Monika Michalak PRYMULKA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:35:53
2018-02-07 21:40:27
Aleksandra Kajrewicz CRISTAL
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:36:11
2018-02-07 21:36:19
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 1x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:36:26
2018-02-07 21:26:25
Dainis Ozols ISIDOR
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
118 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:36:40
2018-02-07 21:23:09
Dainis Ozols IRWINDS WING
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
117 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:36:54
2018-02-07 21:22:28
Justyna Rybakowska SAN WITO
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 2x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:37:06
2018-02-07 21:18:27
Aija Grēna ALIBI
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
115 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:37:18
2018-02-07 16:28:06
Małgorzata Pasternak LEVANTE
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:37:30
2018-02-07 15:02:43
Karolina Szostawicka R-FOOD ADONIS AZ
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 2/LL/Dokładności bez rozgrywki (mistrzostwa dziecii kuce)
  • 1x 00/ mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/ LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE (mistrzostwa dzieci)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:37:44
2018-02-07 15:02:07
Julia Parda FIONA
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 2/LL/Dokładności bez rozgrywki (mistrzostwa dziecii kuce)
  • 1x 00/ mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/ LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE (mistrzostwa dzieci)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:37:57
2018-02-07 15:00:57
Julia Parda ALADYN - ANDER
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 2/LL/Dokładności bez rozgrywki (mistrzostwa dziecii kuce)
  • 1x 00/ mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/ LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE (mistrzostwa dzieci)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:38:09
2018-02-07 12:12:15
Justyna Wrótna LUISIANA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:38:22
2018-02-07 12:08:29
Piotr Wiśniewski HUBA
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:38:33
2018-02-07 12:07:46
Hania Załęska BLASZKA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:38:48
2018-02-07 12:05:59
Hania Załęska PALOMA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:39:00
2018-02-07 12:04:56
Natalia Nojak PALOMA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:39:14
2018-02-07 12:04:00
Kasia Maksymiuk PALOMA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:39:38
2018-02-07 12:02:50
Kasia Maksymiuk TRACY
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:39:51
2018-02-07 12:01:33
Laura Brulińska TRACY
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 09:47:08
2018-02-07 08:19:59
Izabela Bancewicz ARTCASALL AZ
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 2x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 09:48:08
2018-02-07 06:45:13
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 2x 2/LL/Dokładności bez rozgrywki (mistrzostwa dziecii kuce)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 09:50:53
2018-02-07 06:44:05
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 09:57:51
2018-02-06 19:39:17
Simona Salciute CHICCEPIT Z
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:40:04
2018-02-06 19:36:51
Karolina Salciute CASALRADOS RENESMEE
  • 2x 2/LL/Dokładności bez rozgrywki (mistrzostwa dziecii kuce)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 10:00:50
2018-02-06 18:23:19
Karolina Moździara SAKE J
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
97 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 10:01:04
2018-02-06 16:51:51
Karina Ludwicka FREZJA
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/Dokładności bez rozgrywki (mistrzostwa dziecii kuce)
  • 1x 00/ mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/ LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE (mistrzostwa dzieci)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 10:01:22
2018-02-06 16:49:54
Karina Ludwicka KORUND
  • 2x 2/LL/Dokładności bez rozgrywki (mistrzostwa dziecii kuce)
  • 2x 9/ LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE (mistrzostwa dzieci)
  • 1x 10 L/L/Licencyjny
95 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 14:59:09
2018-02-06 12:32:53
Irmantas Grikienis GLAMOUR FOREVER
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 14/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 14:59:18
2018-02-06 12:31:33
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
93 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 14:59:31
2018-02-06 12:30:45
Irmantas Grikienis CAPTAIN MORGAN
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
91 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 12:18:24
2018-02-06 11:43:38
Małgorzata Łastówka RALPH LAUREN
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 12:18:47
2018-02-06 11:42:20
Monika Bak-Grochala CONVERT
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 2x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 07:40:17
2018-02-06 10:09:08
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 07:44:10
2018-02-05 22:59:39
Natalia Palmowska JACKPOT VAN'T ZONNEVELD
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 07:44:22
2018-02-05 22:05:29
Agnieszka Cichanowicz SALVADOR
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 07:45:12
2018-02-05 22:03:29
Agnieszka Cichanowicz BALANS
  • 2x 2/LL/Dokładności bez rozgrywki (mistrzostwa dziecii kuce)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 07:45:26
2018-02-05 21:58:01
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 07:45:39
2018-02-05 21:56:45
Dominika Hestkowska GRENOBLIS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 07:45:51
2018-02-05 21:56:17
Robert Hestkowski WHO KNOWS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
81 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 07:46:04
2018-02-05 21:45:49
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 07:46:15
2018-02-05 21:45:04
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 07:46:29
2018-02-05 21:44:32
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
78 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 07:46:42
2018-02-05 21:03:40
Alicja Czajkowska CHAMBERLAIN
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 15:16:30
2018-02-05 21:01:38
Sofija Salatkaite VERDIS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
76 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 12:19:23
2018-02-05 20:53:44
Miglė Golubkevičiūtė CARALIS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 12:19:35
2018-02-05 20:42:03
Nerijus Sipaila KENIA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 07:47:43
2018-02-05 20:35:36
Lucjan Tarnowski GREY
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 12:19:45
2018-02-05 20:35:35
Nerijus Sipaila CLARIMOOS
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 12:19:56
2018-02-05 20:35:11
Nerijus Sipaila CHENET
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 12:20:06
2018-02-05 20:34:29
Nerijus Sipaila CEDRICK
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 12:20:16
2018-02-05 20:33:51
Nerijus Sipaila CASPER
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 12:20:27
2018-02-05 20:33:09
Nerijus Sipaila CANDIDUS
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 07:49:00
2018-02-05 20:32:28
Nerijus Sipaila ABBA
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 10:01:34
2018-02-05 19:16:23
Doma Zigmantaviciute CARAMELLO
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 10:01:46
2018-02-05 19:05:59
Beatrice Zujute LENINAS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 10:01:59
2018-02-05 18:00:31
Zofia Szopa HIDDEN DREAM
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 1x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 14:27:59
2018-02-05 14:16:11
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 14:28:20
2018-02-05 13:58:57
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 14:28:35
2018-02-05 13:27:30
Paulina Skwara PAMELA II
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 14:28:56
2018-02-05 13:26:54
Paulina Skwara RASCO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 14:29:49
2018-02-05 12:02:56
Maja Pawluczuk ZHIN ZHIN
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 14:30:29
2018-02-05 10:03:58
Zofia Kopka FUKS
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 1x 00/ mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 14:31:54
2018-02-05 08:42:12
Monika Pasik DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 14:32:13
2018-02-05 08:41:33
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 14:32:28
2018-02-05 08:40:47
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 14:32:41
2018-02-05 08:40:03
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 14:33:05
2018-02-05 08:38:48
Katarzyna Panek C TARNAWA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:46:17
2018-02-05 00:22:55
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:46:32
2018-02-04 20:19:04
Magdalena Krawczyk GAIRANAS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 17:50:37
2018-02-04 16:06:36
Maryia Mikhailava VERNISAGE
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
49 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 17:51:05
2018-02-04 16:05:29
Siarhei Kazlou STREISAND
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
48 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 17:51:31
2018-02-04 16:00:51
Siarhei Kazlou BEAU DANCER
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:46:45
2018-02-04 14:47:37
Julia Błaszczak LAVISTO STAR
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:46:58
2018-02-04 14:47:22
Julia Błaszczak GOOD LOOKING OF HERITAGE
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:47:11
2018-02-04 14:46:54
Julia Błaszczak FANTASTIC GR
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
44 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:47:24
2018-02-04 14:46:34
Julia Błaszczak BERG
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
43 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:15:54
2018-02-04 08:38:53
Joanna Bembenek OLINA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:04:17
2018-02-03 09:05:58
Natalia Juda NAKON
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 1x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:16:56
2018-02-02 21:02:03
Martyna Kajko H DOMINIQUE V
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 2x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:17:23
2018-02-02 18:47:49
Anna Stasiewicz SMARTI
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 00/ mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:18:17
2018-02-02 09:54:30
Małgorzata Guślakow BENEDETTO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:18:44
2018-02-01 22:43:55
Tomasz Strumiłło DOVER
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:19:07
2018-02-01 22:02:20
Laura Topa NOTARIS II
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 2x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:19:33
2018-02-01 21:56:11
Laura Topa TINTA
  • 2x 10 L/L/Licencyjny
35 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:20:00
2018-02-01 21:22:06
Katarzyna Miszczuk KARMELOWA DAMA
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:20:28
2018-02-01 14:52:54
Maryia Mikhailava FLOWER GIRL
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 2x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:21:32
2018-02-01 13:20:03
Maryia Mikhailava CUERLY SUE
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:22:53
2018-01-31 10:10:24
Anna Kopcych DEEJAY
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:23:19
2018-01-31 10:05:23
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 2x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:17:50
2018-01-30 21:46:59
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 2x 00/ mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 10:02:13
2018-01-30 20:51:42
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:24:07
2018-01-30 19:53:28
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:24:34
2018-01-30 19:52:09
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:24:56
2018-01-30 16:40:22
Beata Ejankowska KALIFORNIA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:25:47
2018-01-30 16:33:04
Milena Lisińska IBIZA
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:26:12
2018-01-30 11:06:14
Dagmara Kaczmarczyk WIEDŹMIN
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:26:36
2018-01-30 11:05:29
Dagmara Kaczmarczyk NUBIS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:27:17
2018-01-30 11:04:50
Maciej Kaczmarczyk FREJKA
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:27:41
2018-01-30 11:04:19
Maciej Kaczmarczyk ARMAGEDON
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:05:23
2018-01-29 21:57:07
Lena Czeszejko-Sochacka GAIRANAS
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 00/ mini LL/Dokładności bez rozgrywki
16 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:28:30
2018-01-29 19:02:44
Joanna Bembenek DRAGON
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:29:04
2018-01-29 16:59:25
Iga Pieczkowska BACHUS
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:29:31
2018-01-29 08:36:57
Patrycja Kozioł SARAGOSSA ZK
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 2x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:30:06
2018-01-28 13:58:02
Dominika Szablewska DUMNA CLEAR
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:31:10
2018-01-26 21:21:09
Martyna Dziarkowska FURORA
  • 2x 00/ mini LL/Dokładności bez rozgrywki
10 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 09:31:35
2018-01-26 20:14:34
Kaja Milewska CATHLEEN
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 2x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 12:00:15
2018-01-23 23:36:50
Tadeusz Chmielik GIOLI
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S 1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 8/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci bez licencji)
  • 2x 10 L/L/Licencyjny
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 12:00:32
2018-01-23 19:25:56
Anastasiia Yarmolyuk KABULAS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:00:45
2018-01-23 17:03:42
Julia Ostrowska NAKON
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 00/ mini LL/Dokładności bez rozgrywki
6 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 08:03:58
2018-01-22 18:30:09
Arina Gorbacheva ROKKI BALBOA
  • 1x 9/ LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE (mistrzostwa dzieci)
  • 1x 10 L/L/Licencyjny
5 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 08:04:11
2018-01-22 18:29:38
Roman Karpenko ROKKI BALBOA
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 08:04:32
2018-01-22 18:28:41
Arina Gorbacheva FORTUNE P.W.
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 13:56:36
2018-01-21 14:14:12
Kaja Klimowicz AKITA R
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiak Maja KS AZS UWM Olsztyn
2. Bak-Grochala Monika KJ Stado Kętrzyn
S
BRAK
3. Bancewicz Izabela JKS u Robsonów
2000 (J.)
O025518
4. Bembenek Joanna KS AZS UWM Olsztyn
S
O022618
5. Bembenek Joanna KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O022618
6. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
7. Bołądź Karolina bpk
S
8. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zzz
9. Chmielik Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2003 (JM.)
O034168
10. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
11. Czajkowska Alicja AZS UWM OLSZTYN
2001 (J.)
O031537
12. Czeszejko-Sochacka Lena JKS U Robsonów
2008 (Mł.)
28662/17
13. Dąbrowska Agata KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
14. Dziarkowska Martyna bpk
2002 (J.)
O047692
15. Ejankowska Beata Ludowy klub jeździecki w Gałkowie
S
brak
16. Fras Magdalena Stajnia Szyldak
2007 (Mł.)
brak
17. Głuchowska Małgorzata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
18. Golubkevičiete Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (J.)
ne
19. Gorbacheva Arina Georgenburg
2003 (JM.)
none
20. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
21. Guślakow Małgorzata KJ Kierzbuń
S
O011376
22. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
23. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
24. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (JM.)
Brak
25. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
26. Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
2001 (J.)
O033705
27. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
O004120
28. Kajrewicz Aleksandra J.J. Darboven
2001 (J.)
brak
29. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
30. Karpenko Roman Georgenburg
S
none
31. Kazlou Siarhei KJ Indeco Szarek
S
O041330
10141245
32. Klimowicz Kaja BPK Maz
2001 (J.)
O033941
33. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
34. Kopka Zofia JKS u Robsonów
2002 (J.)
O035562
35. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O044014
36. Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O044015
37. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
38. Kramarczyk Anna -
1998 (MJ.)
brak
39. Krawczyk Magdalena JKS u Robsonów
S
O037229
40. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (JM.)
Brak
41. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
42. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
brak
43. Łastówka Małgorzata Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
S
O033689
44. Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
xxx
45. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (JM.)
O034596
46. Michalak Monika Bpk
2001 (J.)
O036263
47. Mikhailava Maryia KJ Indeco Szarek
S
O044192
10034677
48. Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
S
O023893
49. Milewska Kaja JKS u Robsonów
2004 (JM.)
26018/16
50. Miszczuk Katarzyna Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
1997 (MJ.)
O026332
51. Moździara Karolina KS AZS UWM Olsztyn
S
O035590
52. Nojak Natalia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
53. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
Numer PZJ - O045677
54. Palmowska Natalia KJ Palmowski
S
O013754
55. Panek Katarzyna LKJ w Gałkowie
2000 (J.)
O034644
56. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (Mł.)
O038604
57. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
58. Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O017371
59. Pawelczyk Felipe JKS U Robsonów
60. Pawluczuk Maja Jks u Robsonów
S
Brak
61. Pędziszewska Ola bpk
62. Pędziszewska Zuzia bpk
63. Pieczkowska Iga AZS Olsztyn
2001 (J.)
O037230
64. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
65. Płoskonka Konstancja Stajnia Szyldak
2006 (JM.)
brak
66. Potrykus Natalia bpk
67. Rybakowska Justyna JKS u Robsonów
S
O028239
68. Salatkaite Sofija NSO
2002 (J.)
None
69. Salciute Karolina ,,Tandemas''
S
none
70. Salciute Simona ,,Tandemas''
S
none
71. Sipaila Nerijus NSO
S
none
72. Skorwider Maja bpk
73. Skorwider Pola bpk
74. Skwara Paulina KJ Welt Opypy
S
O012998
75. Śledź Zuzanna BPK
1997 (MJ.)
O023871
76. Stasiewicz Anna JKS U Robsonów
2004 (JM.)
brak
77. Strumiłło Tomasz BPK
S
N00005
78. Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O034005
79. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O034983
80. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
S
brak
81. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
82. Topa Laura jks u robsonów
S
brak
83. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
84. Wiśniewski Piotr Bez przynależności
S
O034149
85. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
1998 (MJ.)
O024686
86. Wysocki August JKS u Robsonów
2003 (JM.)
87. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (J.)
None
88. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
89. Zigmantaviciute Doma Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
2003 (JM.)
none
90. Zujute Beatrice Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
2002 (J.)
none
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

66

ABBA HOLST GER 2009 Klacz gniada F: Contendro II
M: Udina VI
O: Monika Valuntaite
B: /
none
2.

119

AKITA R WLKP POL 2004 Klacz siwa/161 cm F: Rubin
M: Anastazja
O: Katarzyna Klimowicz
B: Piotr Rembelski
K011821 POL 007 66 00069 04
3.

24

ALADYN - ANDER Kuc Walijski POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Anapon Raska
O: Jerzy Mićko
B: Agata Adrjanowska
LKRWZJ/987/18
4.

78

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
O: Klaudia Maruszak
B: Adam Szwarc
K017374 616009520019910
5.

125

ARAMIS WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Kleon
M: Alaska
O: JKS u Robsonów
B:
6.

107

ARMAGEDON SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Hingis
M: Ala flavia
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: Sławomir Kaczmarczyk
Brak
7.

32

ARTCASALL AZ SP POL 2013 Wałach gniada F: Carrico
M: Artemida
O: Andrzej Ździebło
B: Andrzej Ździebło
brak
8.

63

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
9.

109

BACHUS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach siwa F: Landor
M: Bonezja
O: Robert Pieczkowski
B: Ćwik Ireneusz
K017151
10.

57

BALANS SP POL 2013 Wałach gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: brak
brak
11.

82

BEAU DANCER SP POL 2007 Wałach gniada F: Lambado
M: Ballada
O: Michał Szadkowski
B: -
K010782 POL 009 60 00682 07 11284
12.

99

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Bryza
O: Piotr Kozioł
B: Zbigniew Kruk
K023106 616 009 59 0204911
13.

90

BENEDETTO KUC POL 2006 Wałach F: Hingis
M: Belinda
O: Ingrid Lehmann
B: Ingrid Lehmann
K013531
14.

86

BERG WLKP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Bogota / Elmero
O: Joanna Błaszczak
B: Racot
K010588
15.

25

BLASZKA ZZ POL 2001 Klacz inna F: ZZ
M: ZZ
O: ZZ
B: ZZ
K013021
16.

77

C TARNAWA SP POL 2011 Klacz siwa F: Wizzero WV /
M: Chicatora / Triple
O: Karolina Ferenstein-Kraśko
B: SK Nad Wigrami
K022900 616009510354211
17.

71

Cafe au lite old 2010 Klacz Siwa F: Carinue
M: madea de loir
O: Sławomir Szymański
B: ?
K011195
18.

53

CANDIDUS HOLST DEU 2013 Ogier siwa F: Cascor
M: W-Ciara
O: /
B: /
none
19.

67

CANTURA M OLD. GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Mueller
K016641
20.

45

CAPTAIN MORGAN Danish Warmblood DEN 2010 Wałach gniada/173 F: Carrico
M: Ostervangs Alcapari
O: I. Grikienis
B: Lene og Brian Sorensen
None 208333DW1001776 DK DV
21.

48

CARALIS Lv Jojamasis LAT 2013 Wałach gniada/1.75 F: Colman
M: Lilija
O: Migl? Golubkeviči?t?
B: Olegs Belouss
LV001900000930 0000024840
22.

41

CARAMELLO Holsteiner Warmblut GER 2010 Klacz biała F: Cassini I
M: Lacosta J
O: Doma Zigmantaviciute
B: Doma Zigmantaviciute
none
23.

20

CASALRADOS RENESMEE Lithuanian Riding Horse LTU 2013 Klacz gniada F: CASALRADO
M: REENE-S
O: Simona Salciute
B: ALMA SAUL
LTU005170160413
24.

52

CASPER HOLST GER 2013 Wałach ciemnogniada F: /
M: /
O: /
B: /
None
25.

114

CATHLEEN OLD POL 2002 Klacz gniada F: Cassius Clay
M: Tin Rocca
O: Robert Hestkowski
B: Robert Hestkowski
brak
26.

51

CEDRICK Mecklenburg GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Clinton II
M: Utopia L
O: /
B: /
none
27.

64

CHAMBERLAIN Oldenburdzka POL 2011 Wałach kasztanowata/175 F: CHAMBERLAND/CHAMBERTIN
M: GERDI DE LUNA/ CHICO'S BOY
O: Monika Gębik-Czajkowska
B: Monika Gębik-Czajkowska
K018666 DE 418182076811
28.

54

CHENET HOLST DEU 2010 Wałach gniada F: Cosido
M: Warschau- MB
O: /
B: /
None
29.

36

CHICCEPIT Z Zangersheide BEL 2011 Wałach gniada F: CHOPIN VH MOLENEIND
M: IBELITA
O: Karolina salciute
B: Z
056015Z55671511
30.

58

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Błażej Gilla
B:
K011498 528003000704635
31.

50

CLARIMOOS HOLST GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo
M: Isabell XII
O: /
B: /
None
32.

47

CONVERT Westfalska DEU 2008 Wałach gniada F: Contendro I
M: Emetyta AA
O: Monika Grochala Bak
B: Montis Sp. z o.o.
K022622
33.

76

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
34.

14

CRISTAL HAN. GER 2013 Wałach siwa F: Christian
M: Dornroshen IV
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kapp
brak
35.

96

CUERLY SUE HOL POL 2004 Klacz gniada F: Contender
M: Hanaria
O: Michał Szadkowski
B: Bayer Gaby
K009368 DE421000274004 103DA45
36.

7

CYGNI Pełna Krew Angielska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Fly To The Stars
M: Czarda Blue
O: Monika Miecznikowska
B: Dobosz
brak
37.

75

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 /
M: osia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
38.

97

DEEJAY SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: ETOS
M: DOBRAWA
O: MONIKA GULBINOWICZ-GOWKIELEWICZ
B: MAREK ROMANOWSKI
BRAK 616 009 60 00952 12
39.

73

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Anetta Kucharska
B: Monty Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808 104OZ48
40.

91

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Deportacja
O: Magdalena Woźniak
B: Rzeczna
K023618
41.

108

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
K013529 POL007600101503
42.

111

DUMNA CLEAR Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/163cm F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Duma
O: Robert Szablewski
B: Ewa Hauer
K022626
43.

4

EXEDRO Kuc Feliński POL 2010 Wałach gniada/kuc:135 F: Emir
M: Epoka
O: Alicja Jankowska
B: Wawrzuta Piotr
brak 616 013 57 00817 10
44.

85

FANTASTIC GR KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Campbell VDL/Cassini I
M: Zenzi HBC/Cantos
O: Janusz Błaszczak
B: T. Griffioen
K019937
45.

23

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148cm F: Pietrek
M: Fela
O: Julia Parda
B: SK Plękity
K023954
46.

95

FLOWER GIRL HOL POL 2013 Klacz siwa/160 F: Hicksted
M: Vernisage
O: Michał Szadkowski
B: Michał Szadkowski
K024856 DE421000601013
47.

118

FORTUNE P.W. KWPN NED 2010 Wałach inna F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Petrichta
O: Arina Gorbacheva
B: Georgenburg
none
48.

106

FREJKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Frakcja / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K010007 POL007600017504
49.

38

FREZJA Kuc Walijski POL 2008 Klacz siwa/kuc:130 F: WOLING S DANTE
M: LINDE HOEVE S FEMKE
O: Andrzej Ludwicki
B: Szymańska Katarzyna
brak
50.

72

FUKS Trakeńska POL 2011 Ogier siwa F: Cedrus
M: Fuchta
O: Ewa Piórkowska
B: Ewa Piórkowska
brak
51.

113

FURORA Szlachetna Półkrew POL 2002 Klacz kara/166 cm F: Revel
M: Fala
O: Robert Hestkowski
B: SK Rzeczna
brak POL009600101302
52.

9

GAIRANAS Koń Trakeński POL 2005 Wałach gniada F: Charitonas
M: Goda
O: JKS u Robsonów
B: UAB Vilniaus Zirgynas
brak
53.

79

GAIRANAS Koń Trakeński POL 2005 Ogier gniada F: Charitonas
M: Goda
O: JKS u Robsonów
B: -
Brak
54.

115

GIOLI SI ITA 2002 Klacz kasztanowata F: Robine
M: Luisa III
O: L.Paweł Chmielik
B: Nicola Porcina
K020127
55.

43

GLAMOUR FOREVER HOLST GER 2004 Wałach F: EPHEBE FOREVER
M: GRAND STEP
O: I.Grikienis
B: Paul Shochemiole
none DEDE418180024004
56.

84

GOOD LOOKING OF HERITAGE Belgijski Gorącokrwisty BEL 2006 Ogier F: Action-breaker
M: Ronka III A
O: Joanna Błaszczak
B: Boonen Karel
K022387
57.

35

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
58.

59

GRENOBLIS TRAK LTU 2003 Wałach kasztanowata F: Heleris / Elektronas
M: Glorija / Versal
O: Dominika Adamiak
B: UAB Vilniaus Žirgynas
K021304 LTU002520119103 102RB82
59.

88

H DOMINIQUE V KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Campbell VDL
M: Dominique V
O: Martyna Kajko
B: Albert van Unen
K023418
60.

62

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
61.

31

HIDDEN DREAM Wielkopolska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Holan
M: Herpa
O: Adam Szopa
B: Racka Agnieszka
K014889 616 007 53 01918 09
62.

44

HJUSTACUS OMHG KWPN NED 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Spartacus
M: Justina z
O: V Ramanauskas
B: Omhg
Ne 528003201204834
63.

27

HUBA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Loxley
M: Higiena
O: Piotr Wiśniewski
B: Marta Kadłubowska
K019723
64.

103

IBIZA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:152 F: Niels
M: Iga
O: Milena Lisińska
B: Milena Lisińska
brak 616009520116908
65.

55

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: ALFRED PALMOWSKI
B: CHRISTIAN MERTENS
K018917
66.

116

KABULAS Trakenai LTU 2012 Ogier kara F: Pyramus
M: Kometa
O: Vera Yarmolyuk
B: Lietuvos Trak?nu Žirgu Augintiju Asociacija
None
67.

102

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 cm F: Solaris/Stalypso/Stakkato
M: Kora/Ambasador/Piołun
O: Milena Lisińska
B: Milena Lisińska
brak
68.

94

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
69.

49

KENIA Westfalian DEU 2012 Klacz gniada F: Carmague
M: Cartina
O: /
B: /
none
70.

39

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
brak 616013580270509
71.

2

L CALVADOS SON SP POL 2013 Ogier gniada F: Calvados
M: Lady Jump I
O: Adam Laszecki
B: Jerzy Rogala
-
72.

30

LAMBI II Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: EVER FOR PLEASURE
M: LUSSI
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
brak
73.

101

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
74.

83

LAVISTO STAR Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Wałach F: Game Boy D'10
M: Natasja
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386
75.

98

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
76.

40

LENINAS Lietuviu Jojamasis LTU 2008 Klacz ciemnogniada F: Laralee
M: -
O: A. Civinskas
B: A. Civinskas
none
77.

68

LEOPARD Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Grey
M: Leliwa
O: Wojciech Kukowski
B: Stadnina koni Liski
K010415 POL 007 60 01569 05
78.

21

LEVANTE Westfalska POL 2009 Wałach gniada F: Landacord
M: Galina
O: Małgorzata Pasternak
B: Skr Galiny
K016989 DE441411195609
79.

122

LIKIER SP POL 2006 Wałach gniada F: Mariot
M: Lambada Z
O: JKS u Robsonów
B: JKS u Robsonów
brak
80.

127

LONARETTO SP POL 2003 Wałach F: AVERO
M: LADALCA
O: JKS u Robsonów
B:
81.

26

LUISIANA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada/163 F: Alywar xx
M: Lolita xx
O: Młodzieżowy Klub Jeździecki NENIA Pasłek
B: DAMIS BT Warszawa
K013721
82.

11

NAKON Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Nuta-A
O: JKS u Robsonów
B: Romanowski Marek
brak
83.

10

NAKON Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Nuta-A
O: JKS u Robsonów
B: JKS u Robsonów
brak
84.

8

NOTARIS SP POL 1999 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Nelba
O: Robert Hestkowski
B: -
K004994
85.

92

NOTARIS II Wielkopolska POL 2013 Ogier kara F: Agar
M: Nostalgia
O: Dominika Hestkowska
B: sk liski
brak
86.

105

NUBIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Barasz / Elektor
M: Nikandra / Dixieland
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Rzeczna
K007226 POL007600189303
87.

3

OBAMA Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Rulon
M: Olbia
O: Zuzanna Śledź
B: Sławomir Boruta
K023640
88.

87

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Otill
M: Milka
O: Katarzyna Skoczek
B: Katarzyna Skoczek
K017071
89.

28

PALOMA SS POL 2000 Klacz inna F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
K022670
90.

69

PAMELA II SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma / Calderon
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015473 616009661129809
91.

15

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
O: Anna Kramarczyk
B: Stadnina Koni Liski
brak
92.

5

PRALINKA Kuc Walijski POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
brak
93.

13

PRYMULKA Trakeńska POL 2010 Klacz gniada F: Gluosnis
M: Pinia
O: Jadwiga Pacyńska
B: Ewa Anna Gajewska
Brak
94.

121

Quel Coeur Old Niemcy 2008 W gn F: Quintender
M: Lollypop
O: Karolina Boładź
B:
95.

22

R-FOOD ADONIS AZ Kuc Walijski POL 2007 Wałach siwa F: Springbourne Caerwyn
M: Rotgers Annelyn
O: Julia Parda
B: Andrzej Zdziebło
brak
96.

6

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
O: Jerzy Mićko
B: Grądek
LKRWZJ/985/18
97.

46

RALPH LAUREN Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Riposta / Spartakus
O: Łastówka Małgorzata
B: Marczak Przemysław
K017958
98.

70

RASCO SP POL 2012 Ogier gniada F: Check In II
M: River
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K022921
99.

12

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
O: Andrzej Michalak
B: Skorupa Janusz
K018670
100.

117

ROKKI BALBOA Holstein RUS 2012 Wałach inna F: Respect
M: Bulava
O: Gorbacheva Elena
B: Georgenburg
none
101.

37

SAKE J SP POL 2008 Klacz F: Karbon
M: Santolina
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern Januszewo
K018758
102.

56

SALVADOR TRAK. POL 2013 Ogier gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
brak
103.

18

SAN WITO Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Wareg
M: Santa Barbara
O: Robert Hestkowski
B: SK Ochaby
brak
104.

110

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Sarasota
O: Kozioł Piotr
B: Kruk Zbigniew
K020397 616 009 59 02 05811
105.

100

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K020599 616009520039012
106.

89

SMARTI Oldenburski POL 1998 Wałach ciemnogniada F: Regazzoni
M: Tin Rocca
O: Robert Hestkowski
B: Robert Hestkowski
brak
107.

120

SONICA SP POL 2009 Klacz gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Sonata / Roland
O: Robert Hestkowski
B: Remigiusz Makowski
K020482 616009660894009
108.

81

STREISAND OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Stakkato
M: Silhouette
O: Michał Szadkowski
B: John Gillen
K018760 DE433331766110
109.

34

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
110.

93

TINTA SP POL 2000 Klacz gniada F: Elvis
M: Tina
O: Robert Hestkowski
B: Ewa Fabińska
K005433
111.

33

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:118 F: TWIX
M: GASKONIA
O: Andrzej Dąbrowski
B: GRZEGORZ KOTWICKI
K014651 POL013640024405
112.

29

TRACY XX POL 2000 Klacz inna F: 00
M: 00
O: 00
B: 00
00
113.

42

VERDIS LJ LTU 2007 Wałach gniada F: Gvazdikas
M: Vimpa
O: Sofija Salatkaite
B: Irena Lugauskiene
None
114.

80

VERNISAGE HOL GER 2005 Klacz siwa F: Catoki
M: Marty
O: Michał Szadkowski
B: Peter Boege
K024748 DE421000149705
115.

123

VERNISAGE HOL GER 2005 Klacz siwa F: Catoki /
M: Marty /
O: Michał Szadkowski
B: peter Boege
brak
116.

60

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: brak
K019354 DE431312320908
117.

104

WIEDŹMIN WLKP POL 2001 Ogier siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Weimutka / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K006737 POL007600025501
Rider Club
Competition
Prize
Głuchowska Małgorzata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
200,00
SUM:
200.00
Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
40,00
80,00
50,00
150,00
80,00
30,00
75,00
SUM:
505.00
Guślakow Małgorzata KJ Kierzbuń
15,00
SUM:
15.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
50,00
30,00
225,00
SUM:
305.00
Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
120,00
SUM:
120.00
Łastówka Małgorzata Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
30,00
100,00
110,00
SUM:
240.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
70,00
25,00
SUM:
95.00
Mikhailava Maryia KJ Indeco Szarek
150,00
400,00
100,00
SUM:
650.00
Moździara Karolina KS AZS UWM Olsztyn
300,00
SUM:
300.00
Palmowska Natalia KJ Palmowski
50,00
100,00
SUM:
150.00
Panek Katarzyna LKJ w Gałkowie
75,00
SUM:
75.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
60,00
300,00
25,00
45,00
45,00
SUM:
475.00
Pieczkowska Iga AZS Olsztyn
40,00
SUM:
40.00
Salatkaite Sofija NSO
300,00
SUM:
300.00
Sipaila Nerijus NSO
50,00
35,00
400,00
600,00
SUM:
1085.00
Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
20,00
SUM:
20.00
Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
75,00
200,00
150,00
SUM:
425.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiak Maja
KS AZS UWM Olsztyn
LEVANTE (21)
2018-02-11
21
2018-02-11
5
VERNISAGE (123)
2018-02-11
Bak-Grochala Monika
KJ Stado Kętrzyn
CONVERT (47)
2018-02-10
6
2018-02-10
2018-02-11
8
2018-02-11
Bancewicz Izabela
JKS u Robsonów
2018-02-10
7
2018-02-10
2018-02-11
10
2018-02-11
Bembenek Joanna
KS AZS UWM Olsztyn
OLINA (87)
2018-02-10
14
2018-02-10
26
Bembenek Joanna
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
DRAGON (108)
2018-02-10
6
2018-02-11
7
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
2018-02-10
37
2018-02-10
6
2018-02-11
30
2018-02-10
23
2018-02-10
2018-02-11
2018-02-10
9
2018-02-11
BERG (86)
2018-02-10
2018-02-11
35
Bołądź Karolina
bpk
2018-02-10
2018-02-10
26
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (29)
2018-02-10
2018-02-10
Chmielik Tadeusz
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
GIOLI (115)
2018-02-10
31
2018-02-10
2018-02-10
2018-02-11
15
2018-02-11
2018-02-11
Cichanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
2018-02-10
33
2018-02-10
18
BALANS (57)
2018-02-10
18
2018-02-10
2018-02-10
24
2018-02-11
17
Czajkowska Alicja
AZS UWM OLSZTYN
2018-02-10
17
2018-02-10
2018-02-11
24
2018-02-11
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS U Robsonów
2018-02-10
18
2018-02-11
1
2018-02-11
1
Dąbrowska Agata
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2018-02-10
1
2018-02-10
9
2018-02-11
1
2018-02-11
1
2018-02-10
17
2018-02-10
15
2018-02-11
2
Dziarkowska Martyna
bpk
FURORA (113)
2018-02-11
1
2018-02-11
1
Ejankowska Beata
Ludowy klub jeździecki w Gałkowie
2018-02-10
2
2018-02-10
2018-02-10
32
2018-02-11
23
2018-02-11
Fras Magdalena
Stajnia Szyldak
EXEDRO (4)
2018-02-11
20
2018-02-11
1
Głuchowska Małgorzata
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2018-02-10
1
200,00
2018-02-10
18
2018-02-11
15
2018-02-11
11
Golubkevičiete Migle
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
CARALIS (48)
2018-02-10
11
2018-02-10
6
2018-02-11
9
2018-02-11
21
Gorbacheva Arina
Georgenburg
2018-02-11
15
2018-02-10
12
2018-02-10
13
2018-02-11
9
2018-02-11
15
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2018-02-10
5
40,00
2018-02-10
2018-02-11
5
80,00
2018-02-10
3
50,00
2018-02-10
7
2018-02-11
2
150,00
2018-02-11
4
80,00
2018-02-10
4
30,00
2018-02-10
14
2018-02-11
3
75,00
2018-02-11
20
Guślakow Małgorzata
KJ Kierzbuń
2018-02-10
5
15,00
2018-02-10
28
2018-02-11
20
2018-02-11
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2018-02-10
11
2018-02-11
19
2018-02-10
26
2018-02-11
25
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2018-02-10
28
2018-02-11
5
50,00
2018-02-10
5
30,00
2018-02-11
2
225,00
Juda Natalia
JKS U Robsonów
NAKON (10)
2018-02-10
24
2018-02-10
2018-02-11
11
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
WIEDŹMIN (104)
2018-02-10
6
2018-02-10
2018-02-11
12
2018-02-11
NUBIS (105)
2018-02-10
19
2018-02-10
2018-02-11
3
120,00
Kaczmarczyk Maciej
KJ Kaczmarczyk
FREJKA (106)
2018-02-10
7
2018-02-10
31
2018-02-11
22
2018-02-11
17
ARMAGEDON (107)
2018-02-10
28
2018-02-10
2018-02-10
39
Kajko Martyna
KJ Palmowski
2018-02-10
33
2018-02-10
13
2018-02-11
18
2018-02-11
Kajrewicz Aleksandra
J.J. Darboven
CRISTAL (14)
2018-02-10
2018-02-10
30
2018-02-10
25
2018-02-11
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-02-10
16
2018-02-10
10
2018-02-11
11
2018-02-11
14
LASSINI N (101)
2018-02-10
14
2018-02-10
24
2018-02-11
33
Karpenko Roman
Georgenburg
2018-02-10
8
2018-02-10
21
2018-02-11
24
Kazlou Siarhei
KJ Indeco Szarek
2018-02-10
36
2018-02-10
7
2018-02-11
25
2018-02-11
24
2018-02-10
19
2018-02-10
30
2018-02-11
18
2018-02-11
9
Klimowicz Kaja
BPK Maz
AKITA R (119)
2018-02-10
30
2018-02-10
2018-02-11
2018-02-11
22
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
DEEJAY (97)
2018-02-10
34
2018-02-10
21
2018-02-11
14
2018-02-11
19
2018-02-10
33
2018-02-10
20
2018-02-11
23
2018-02-11
13
Kopka Zofia
JKS u Robsonów
FUKS (72)
2018-02-10
13
2018-02-10
20
2018-02-10
2018-02-11
17
2018-02-11
24
2018-02-11
Kozioł Martyna
KS AZS UWM Olsztyn
2018-02-10
1
2018-02-10
1
2018-02-10
12
2018-02-10
2018-02-11
22
2018-02-11
Kozioł Patrycja
KS AZS UWM Olsztyn
2018-02-10
1
2018-02-10
4
2018-02-10
2018-02-11
12
2018-02-11
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
2018-02-10
35
2018-02-10
10
2018-02-11
7
2018-02-11
27
Kramarczyk Anna
-
PIĘKNA (15)
2018-02-10
10
2018-02-10
27
2018-02-11
19
2018-02-11
1
2018-02-11
25
Krawczyk Magdalena
JKS u Robsonów
2018-02-10
22
2018-02-10
38
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
LEOPARD (68)
2018-02-10
8
2018-02-10
29
2018-02-11
17
2018-02-11
21
Lisińska Milena
JKS Rywal Grudziądz
IBIZA (103)
2018-02-10
13
2018-02-10
2018-02-11
10
2018-02-11
21
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
FREZJA (38)
2018-02-10
1
2018-02-10
2018-02-10
11
2018-02-11
17
2018-02-11
1
KORUND (39)
2018-02-10
1
2018-02-10
1
2018-02-11
1
2018-02-11
3
Łastówka Małgorzata
Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
2018-02-10
3
30,00
2018-02-10
2
100,00
2018-02-11
1
110,00
2018-02-11
14
Maksymiuk Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (28)
2018-02-10
3
TRACY (29)
2018-02-10
1
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2018-02-10
1
70,00
2018-02-10
5
25,00
2018-02-11
12
2018-02-11
13
Michalak Monika
Bpk
2018-02-10
12
2018-02-10
15
2018-02-11
11
2018-02-11
12
2018-02-10
10
2018-02-10
2018-02-11
20
2018-02-11
Mikhailava Maryia
KJ Indeco Szarek
2018-02-10
13
2018-02-10
23
2018-02-11
8
2018-02-10
34
2018-02-10
2018-02-11
23
2018-02-11
2018-02-10
2
150,00
2018-02-10
2018-02-11
1
400,00
2018-02-11
4
100,00
Milewska Aleksandra
JKS u Robsonów
CYGNI (7)
2018-02-10
1
2018-02-10
29
2018-02-10
7
Milewska Kaja
JKS u Robsonów
CATHLEEN (114)
2018-02-10
23
2018-02-10
2018-02-11
2018-02-11
3
Miszczuk Katarzyna
Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
2018-02-10
27
2018-02-10
16
2018-02-11
10
2018-02-11
7
Moździara Karolina
KS AZS UWM Olsztyn
SAKE J (37)
2018-02-10
11
2018-02-10
22
2018-02-11
1
300,00
2018-02-11
22
Nojak Natalia
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (28)
2018-02-10
Ostrowska Julia
JKS u Robsonów
NAKON (11)
2018-02-10
1
2018-02-11
1
2018-02-11
1
Palmowska Natalia
KJ Palmowski
2018-02-10
4
50,00
2018-02-10
3
100,00
2018-02-11
8
2018-02-11
6
Panek Katarzyna
LKJ w Gałkowie
2018-02-10
19
2018-02-10
9
2018-02-11
2
75,00
2018-02-11
16
Parda Julia
Polish Pony Club
FIONA (23)
2018-02-10
10
2018-02-10
10
2018-02-10
1
2018-02-11
1
2018-02-11
1
2018-02-10
12
2018-02-10
1
2018-02-11
1
2018-02-11
1
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2018-02-10
4
60,00
2018-02-11
2
300,00
2018-02-10
4
25,00
2018-02-10
25
2018-02-11
3
45,00
2018-02-11
7
CORSIMO (76)
2018-02-10
24
2018-02-10
27
2018-02-11
4
45,00
2018-02-11
23
Pasternak Małgorzata
Baskil Rzeczna
2018-02-10
8
2018-02-10
15
2018-02-11
17
2018-02-11
16
LEVANTE (21)
2018-02-10
31
2018-02-10
37
Pawelczyk Felipe
JKS U Robsonów
SONICA (120)
2018-02-10
5
2018-02-10
2018-02-11
14
Pawluczuk Maja
Jks u Robsonów
2018-02-10
16
2018-02-10
2018-02-11
13
2018-02-11
Pędziszewska Ola
bpk
ARAMIS (125)
2018-02-11
1
Pędziszewska Zuzia
bpk
ARAMIS (125)
2018-02-11
1
Pieczkowska Iga
AZS Olsztyn
BACHUS (109)
2018-02-10
20
2018-02-10
15
2018-02-11
5
40,00
2018-02-11
16
Pietrzak Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
GOPLANA (35)
2018-02-10
20
2018-02-10
22
2018-02-11
13
2018-02-11
29
Płoskonka Konstancja
Stajnia Szyldak
EXEDRO (4)
2018-02-11
9
2018-02-10
12
2018-02-10
1
2018-02-11
1
2018-02-11
1
2018-02-11
1
Potrykus Natalia
bpk
LIKIER (122)
2018-02-11
4
Rybakowska Justyna
JKS u Robsonów
2018-02-10
35
2018-02-10
2018-02-11
1
2018-02-11
Salatkaite Sofija
NSO
VERDIS (42)
2018-02-10
1
300,00
2018-02-11
6
Salciute Karolina
,,Tandemas''
2018-02-10
2018-02-10
2018-02-11
Salciute Simona
,,Tandemas''
2018-02-10
9
2018-02-10
38
2018-02-11
19
2018-02-11
32
Sipaila Nerijus
NSO
KENIA (49)
2018-02-10
2
50,00
2018-02-10
35
2018-02-11
26
2018-02-10
17
2018-02-11
6
CEDRICK (51)
2018-02-10
36
2018-02-10
32
2018-02-11
20
CASPER (52)
2018-02-10
27
2018-02-10
26
2018-02-11
18
2018-02-10
28
2018-02-10
2018-02-11
4
35,00
CHENET (54)
2018-02-10
1
400,00
2018-02-11
1
600,00
ABBA (66)
2018-02-10
17
2018-02-11
10
Skorwider Maja
bpk
LONARETTO (127)
2018-02-11
1
Skorwider Pola
bpk
ARAMIS (125)
2018-02-11
4
Skwara Paulina
KJ Welt Opypy
2018-02-10
12
2018-02-10
2018-02-11
8
RASCO (70)
2018-02-10
25
Śledź Zuzanna
BPK
OBAMA (3)
2018-02-10
32
2018-02-10
2018-02-11
19
2018-02-11
Stasiewicz Anna
JKS U Robsonów
SMARTI (89)
2018-02-10
1
2018-02-10
13
2018-02-11
1
2018-02-11
16
Strumiłło Tomasz
BPK
DOVER (91)
2018-02-10
16
2018-02-10
30
Szablewska Dominika
KS AZS UWM Olsztyn
2018-02-10
11
2018-02-10
31
2018-02-11
5
20,00
2018-02-11
34
Szopa Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
2018-02-10
14
2018-02-10
2018-02-11
2
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
2018-02-10
1
2018-02-10
1
2018-02-10
1
2018-02-11
2018-02-11
2018-02-11
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
ASTERIX (63)
2018-02-10
3
75,00
2018-02-10
2
200,00
2018-02-11
3
150,00
Topa Laura
jks u robsonów
2018-02-10
2018-02-10
2018-02-11
6
2018-02-11
TINTA (93)
2018-02-11
3
2018-02-11
1
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
RAFA (6)
2018-02-10
1
2018-02-10
13
2018-02-10
9
2018-02-11
1
2018-02-11
1
2018-02-11
7
Wiśniewski Piotr
Bez przynależności
HUBA (27)
2018-02-10
21
2018-02-10
2018-02-11
6
2018-02-11
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
2018-02-10
22
2018-02-10
23
Wysocki August
JKS u Robsonów
LIKIER (122)
2018-02-10
13
2018-02-10
13
2018-02-11
1
2018-02-11
1
Yarmolyuk Anastasiia
JKS U Robsonów
KABULAS (116)
2018-02-10
18
2018-02-10
29
2018-02-11
28
2018-02-11
18
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (25)
2018-02-10
21
2018-02-10
PALOMA (28)
2018-02-10
25
Zigmantaviciute Doma
Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
2018-02-10
19
2018-02-10
10
2018-02-11
4
2018-02-11
8
Zujute Beatrice
Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
LENINAS (40)
2018-02-10
29
2018-02-10
34
2018-02-11
9
2018-02-11
31

Number of Riders: 90

Number of Horses: 117

The sum of prizes: 5 000.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl