Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

III Eliminacje VII Halowego Pucharu Warmii i Mazur
Dabrówka Mała, 9-10 grudnia 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
101 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:10:59
2017-12-07 22:15:00
Karina Piechota DUSZKA SOYMAX
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:11:33
2017-12-07 21:50:49
Julianna Wojtal BAŁKAN
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
97 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:11:43
2017-12-07 21:46:58
Anastasiia Yarmolyuk KABULAS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:11:53
2017-12-07 20:24:43
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 0/mini ll/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1/LL KUCE/Dokładności bez rozgrywki MDz KUCE kat A-D
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
95 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:12:02
2017-12-07 19:36:22
Aleksandra Łapińska WALIA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:12:12
2017-12-07 19:21:31
Piotr Wiśniewski HUBA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
93 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:12:23
2017-12-07 19:20:54
Julia Wiśniewska DOLAR
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:12:32
2017-12-07 14:52:18
Aleksandra Kajrewicz CRISTAL
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
91 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 14:09:42
2017-12-07 13:50:40
Henryk Soboń CELLESTIANO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 13:34:26
2017-12-07 11:23:25
Monika Dudkowska ASZLI
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 09:36:05
2017-12-07 09:23:09
Darius Akelis SHANTAN
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
88 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 09:36:16
2017-12-07 09:22:33
Darius Akelis REILIS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 09:36:26
2017-12-07 09:22:09
Darius Akelis CASTELLO
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 08:23:40
2017-12-07 08:21:30
Magdalena Krawczyk GAIRANAS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
85 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:47:08
2017-12-06 22:23:36
Aleksandra Kamińska ORION
  • 1x 0/mini ll/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
84 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:47:18
2017-12-06 22:22:42
Konstancja Płoskonka PRALINKA
  • 1x 0/mini ll/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1/LL KUCE/Dokładności bez rozgrywki MDz KUCE kat A-D
  • 2x 8/KUCE LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE kat A-D
83 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:12:42
2017-12-06 22:05:59
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:47:44
2017-12-06 20:40:45
Zuzanna Śledź OBAMA
  • 1x 0/mini ll/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
81 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:12:57
2017-12-06 17:53:16
Karolina Moździara SAKE J
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
80 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 13:34:37
2017-12-06 17:32:35
Klara Starczewska BRANDER B
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 2x 10L/L/Licencyjny
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
79 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 11:16:12
2017-12-06 11:15:31
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 11:16:22
2017-12-06 10:10:38
Wiktoria Chełchowska NOTARIS II
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
77 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:48:21
2017-12-06 07:36:17
Katarzyna Milęcka JAZON
  • 1x 00/mini ll/Dokładności bz rozgrywki
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
76 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:54:36
2017-12-05 23:08:29
Natalia Palmowska SUNSET
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:54:46
2017-12-05 23:07:12
Natalia Palmowska JACKPOT VAN'T ZONNEVELD
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:54:57
2017-12-05 22:29:02
Kaja Górecka BEGONIA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
73 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:55:06
2017-12-05 22:22:05
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 2x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
72 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:55:57
2017-12-05 21:51:54
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 1/LL KUCE/Dokładności bez rozgrywki MDz KUCE kat A-D
71 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:56:30
2017-12-05 21:50:27
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 2x 1/LL KUCE/Dokładności bez rozgrywki MDz KUCE kat A-D
70 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:56:55
2017-12-05 21:49:42
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:57:08
2017-12-05 20:49:53
Justina Černiauskaitė DOSKAR
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
68 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:57:22
2017-12-05 20:48:32
Beatrice Zujute LENINAS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:57:49
2017-12-05 20:45:15
Brigita Vileikyte LUTA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:58:06
2017-12-05 19:18:36
Zofia Kopka FUKS
  • 2x 00/mini ll/Dokładności bz rozgrywki
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
65 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:58:24
2017-12-05 16:44:43
Jakub Winkler PALERMO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
64 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:58:34
2017-12-05 16:44:07
Weronika Winkler SARNA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
63 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:49:03
2017-12-05 11:38:06
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 12:18:31
2017-12-05 11:37:19
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 7/CC/Zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 12:18:42
2017-12-05 11:33:42
Dominika Hestkowska GRENOBLIS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 12:18:53
2017-12-05 11:33:20
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 12:19:01
2017-12-05 11:32:54
Agnieszka Cichanowicz SALVADOR
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
58 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 12:19:11
2017-12-05 11:32:38
Agnieszka Cichanowicz BALANS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
57 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:39:29
2017-12-04 21:58:44
Martyna Kozioł LONARETTO
  • 2x 00/mini ll/Dokładności bz rozgrywki
56 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:39:38
2017-12-04 21:05:02
Katarzyna Miszczuk KARMELOWA DAMA
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
55 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:39:47
2017-12-04 20:04:51
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:39:56
2017-12-04 20:04:29
Monika Michalak PRYMULKA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
53 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:40:05
2017-12-04 19:43:38
Kaja Milewska CATHLEEN
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
52 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:40:15
2017-12-04 19:40:40
Monika Pasik HORUS
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
51 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:40:24
2017-12-04 19:39:42
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:40:34
2017-12-04 19:37:57
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:40:44
2017-12-04 19:37:15
Monika Pasik DAAB STEP
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
48 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:40:53
2017-12-04 19:36:32
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:41:02
2017-12-04 19:35:50
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:41:22
2017-12-04 19:34:48
Katarzyna Panek C TARNAWA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:41:38
2017-12-04 17:53:50
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:41:49
2017-12-04 17:52:43
Cezary Kalinowski CASSIS Z
  • 2x 0/mini ll/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
43 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:41:58
2017-12-04 17:51:33
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
42 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:42:09
2017-12-04 15:56:38
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 15:33:27
2017-12-04 14:36:18
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
40 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 15:33:40
2017-12-04 12:26:11
Patrycja Kozioł ARAMIS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
  • 2x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 15:33:52
2017-12-04 09:04:58
Magdalena Bąk STELLA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
38 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 07:37:51
2017-12-03 23:30:15
Małgorzata Oprus GALEA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 07:38:00
2017-12-03 19:08:28
Iga Pieczkowska BACHUS
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
36 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 07:38:10
2017-12-03 17:51:47
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 2x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
35 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 07:38:23
2017-12-03 16:32:53
Lena Czeszejko-Sochacka GAIRANAS
  • 1x 0/mini ll/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 00/mini ll/Dokładności bz rozgrywki
33 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 07:38:32
2017-12-03 09:23:25
Natalia Juda NAKON
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 07:38:41
2017-12-02 20:22:37
Aleksandra Milewska NOTARIS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 07:38:51
2017-12-02 12:55:04
Joanna Bembenek DRAGON
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 07:39:10
2017-12-01 17:25:38
Irmantas Grikienis GLAMOUR FOREVER
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 14/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 07:39:18
2017-12-01 17:24:44
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 07:39:28
2017-12-01 17:23:25
Irmantas Grikienis CAPTAIN MORGAN
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 07:51:36
2017-11-30 22:52:03
Izabela Bancewicz AFRODYTA AZ
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 07:51:18
2017-11-30 22:51:27
Izabela Bancewicz ARTCASALL AZ
  • 1x 0/mini ll/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 00/mini ll/Dokładności bz rozgrywki
23 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 08:11:23
2017-11-29 20:05:42
Dagmara Kaczmarczyk NUBIS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 08:02:01
2017-11-28 18:38:39
Emilija Masialskaitė CLOSE OF SILVER
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10L/L/Licencyjny
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 08:02:20
2017-11-28 18:37:42
Miglė Golubkevičiūtė CARALIS
  • 1x 1/LL KUCE/Dokładności bez rozgrywki MDz KUCE kat A-D
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 8/KUCE LL/Dokładności bez rozgrywki KUCE kat A-D
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
17 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 08:02:39
2017-11-28 12:02:00
Małgorzata Guślakow BENEDETTO
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 10:09:09
2017-11-27 10:21:23
Agnieszka Burzyńska NOLAAN
  • 1x 0/mini ll/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
15 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 10:09:18
2017-11-27 10:20:49
Paulina Chojnowska GEJSZA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 10:09:28
2017-11-27 10:19:34
Agnieszka Burzyńska NAVARRA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 10:09:38
2017-11-27 10:18:48
Witold Burzyński KALAHARI
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 10:09:49
2017-11-27 10:17:49
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 19:55:59
2017-11-26 11:22:02
Julia Ostrowska NAKON
  • 1x 0/mini ll/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 00/mini ll/Dokładności bz rozgrywki
10 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 10:10:09
2017-11-25 22:30:59
Karolina Olejnik WINNER AZ II
  • 1x 9/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski ( MDz - zawodnicy bez licencji)
  • 2x 10L/L/Licencyjny
9 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 10:10:19
2017-11-25 20:15:54
Ewa Mazurowska INDI
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 10:10:30
2017-11-25 20:13:13
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 1/LL KUCE/Dokładności bez rozgrywki MDz KUCE kat A-D
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 10:10:38
2017-11-25 20:12:00
Ewa Mazurowska ALEX
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 22:40:34
2017-11-24 15:08:08
Paulina Skwara PAMELA II
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 22:40:53
2017-11-24 15:07:27
Paulina Skwara RASCO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 22:41:14
2017-11-24 15:05:35
Paulina Skwara CARRERAS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 22:41:30
2017-11-24 13:34:57
Adrian Stypulkowski HUACA L
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 22:39:56
2017-11-24 13:33:48
Adrian Stypulkowski EISSPORT
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 (MDz - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Akelis Darius Darius Horses
S
37505220823
2. Bąk Magdalena Janczary
2001 (J.)
Brak
3. Bancewicz Izabela JKS u Robsonów
2000 (J.)
O025518
4. Bembenek Joanna KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
1996 (MJ.)
O022618
5. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
6. Bołądź Karolina bpk
S
7. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
8. Burzyńska Agnieszka SKJ Zastawno
S
O021022
9. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
10. Černiauskaite Justina Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
1998 (MJ.)
ne
11. Chełchowska Wiktoria JKS u Robsonów
1997 (MJ.)
Brak
12. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (J.)
O028694
13. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
14. Czeszejko-Sochacka Lena JKS U Robsonów
2008 (Mł.)
28662/17
15. Dabioch Marta bpk
16. Dąbrowska Agata KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
17. Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
18. Dudkowska Monika BLG Consulting Januszewo
1996 (MJ.)
O022478
19. Głuchowska Małgorzata TKKF Ognisko Podkowa Leśna
2002 (JM.)
O031654
20. Golubkevičiete Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (JM.)
ne
21. Górecka Kaja JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O025258
22. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
23. Guślakow Małgorzata KJ Kierzbuń
S
O011376
24. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
25. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
26. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (JM.)
Brak
27. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
28. Kajrewicz Aleksandra BPK
2001 (J.)
O039500
29. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
30. Kamińska Aleksandra Stajnia Szyldak
1997 (MJ.)
brak
31. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (J.)
O026310
32. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
33. Kopka Zofia JKS u Robsonów
2002 (JM.)
O035562
34. Kozioł Martyna JKS u Robsonów
2004 (JM.)
27975/16
35. Kozioł Patrycja JKS u Robsonów
2002 (JM.)
brak
36. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
37. Kramarczyk Anna -
1998 (MJ.)
brak
38. Krawczyk Magdalena JKS u Robsonów
S
O037229
39. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (Mł.)
brak
40. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
41. Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
xxx
42. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (JM.)
O034596
43. Masialskaite Emilija Kauno jojimo ir dziudo sporto mokykla
2004 (JM.)
Ne
44. Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
S
O003222
45. Michalak Monika Bpk
2001 (J.)
O036263
46. Milęcka Katarzyna Brak
2003 (JM.)
Brak
47. Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
S
O023893
48. Milewska Kaja JKS u Robsonów
2004 (JM.)
26018/16
49. Miszczuk Katarzyna Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
1997 (MJ.)
O026332
50. Moździara Karolina KS AZS UWM Olsztyn
S
O035590
51. Nojak Natalia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
52. Olejnik Karolina bez przynależności
S
O046143
53. Oprus Małgorzata JKS u Robsonów
S
O021316
54. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (Mł.)
Numer PZJ - O045677
55. Palmowska Natalia KJ Palmowski
S
O013754
56. Panek Katarzyna LKJ W GAŁKOWIE
2000 (J.)
O034644
57. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (Mł.)
brak
58. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
59. Piechota Karina SKJ ,,REVEL
S
O036359
60. Pieczkowska Iga AZS Olsztyn
2001 (J.)
O037230
61. Pietrzak Kaja KJ KAJA Czosnowo
2005 (JM.)
O034646
62. Płoskonka Konstancja Stajnia Szyldak
2006 (Mł.)
brak
63. Rybakowska Justyna JKS u Robsonów
S
O028239
64. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (J.)
O022475
65. Skwara Paulina KJ Welt Opypy
S
O012998
66. Śledź Zuzanna BPK
1997 (MJ.)
O023871
67. Soboń Henryk LKJ Gałkowo
S
O022920
68. Starczewska Klara Brak
1998 (MJ.)
Brak
69. Stypulkowski Adrian LKJ Galkowo
S
Z005624
70. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
2008 (Mł.)
71. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
72. Vileikyte Brigita Kauno rajono jojimo ir dziudo sporto mokykla
1998 (MJ.)
Ne
73. Winkler Jakub Klub Jeździecki Żarnowo
2001 (J.)
O021149
74. Winkler Weronika Klub Jeździecki Żarnowo
2005 (JM.)
O031481
75. Wiśniewska Julia BPK
2000 (J.)
O026773
76. Wiśniewski Piotr BPK
S
O034149
77. Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
22333/15
78. Wrótna Anita MKJ Nenia w Pasłęku
1996 (MJ.)
O027688
79. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
1998 (MJ.)
O024686
80. Wysocki August JKS u Robsonów
2003 (JM.)
81. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (JM.)
None
82. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
83. Zdunek Anna SKJ ,,REVEL
2000 (J.)
O035805
84. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo
1996 (MJ.)
O019842
85. Zujute Beatrice Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (JM.)
None
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

75

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada F: Granilli S /
M: Artemida /
O: Andrzej Ździebło
B:
K013302
2.

92

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada F: Pink Floyd HL
M: Andora / Hadrian
O: Janina Karasek
B: Polska
K017957
3.

106

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
O: Klaudia Maruszak
B: Adam Szwarc
K017374 616009520019910
4.

62

ARAMIS WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Kleon
M: Alaska
O: JKS u Robsonów
B:
5.

76

ARTCASALL AZ SP POL 2013 Wałach gniada F: Carrico
M: Artemida
O: Andrzej Ździebło
B: Andrzej Ździebło
brak
6.

20

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
7.

15

ASZLI Wlkp/poch.trk POL 2009 Klacz kasztanowata F: Esaul
M: Aksa
O: Monika Dudkowska
B: SK Liski
K015185 POL 616007600288709
8.

66

BACHUS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach siwa F: Landor
M: Bonezja
O: Robert Pieczkowski
B: Ćwik Ireneusz
K017151
9.

44

BALANS SP POL 2013 Wałach gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: brak
brak
10.

5

BAŁAKAN Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: grand de la cour
M: bursa
O: arkadiusz wojtal
B: paprocki stanisław
brak
11.

29

BEGONIA SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Niels / Los Angeles
M: Bianka / Arak I
O: Magdalena Górecka
B: Adam Schmidt
K015930 POL009520001206
12.

83

BENEDETTO KUC POL 2006 Wałach F: Hingis
M: Belinda
O: Ingrid Lehmann
B: Ingrid Lehmann
K013531
13.

99

BLASZKA ZZ POL 2001 Klacz inna F: ZZ
M: ZZ
O: ZZ
B: ZZ
K013021
14.

14

BRANDER B SP POL 2007 Wałach siwa F: CORRADO SON
M: BIEŁKAA
O: KLARA STARCZEWSKA
B: PAWLAK BEATA
11761
15.

56

C TARNAWA SP POL 2011 Klacz siwa F: WIZZERD
M: CHICATORA
O: KAROLINA FERENSTEIN KRASKO
B: NAD WIGRAMI
K022900
16.

59

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma
M: Corleanda P
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018
17.

60

CANTURA M OLD. GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Mueller
K016641
18.

74

CAPTAIN MORGAN Danish Warmblood DEN 2010 Wałach gniada/173 F: Carrico
M: Ostervangs Alcapari
O: I. Grikienis
B: Lene og Brian Sorensen
None 208333DW1001776 DK DV
19.

82

CARALIS Lv Jojamasis LAT 2013 Wałach gniada/1.75 F: Colman
M: Lilija
O: Migl? Golubkeviči?t?
B: Olegs Belouss
LV001900000930 0000024840
20.

67

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: De Beemdhoeve
K023811 056015Z55824412
21.

95

CARRERAS HAN GER 2010 Ogier gniada F: Cloney / Contender
M: Fortissimo / For Pleasure
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K016556 DE431312317110
22.

58

CASSIS Z SP POL 2013 Wałach siwa F: Cassaro Z
M: Pawica
O: Dominika Masiarczyk - Figarska
B: Dominika Masiarczyk - Figarska
brak
23.

18

CASTELLO LRH LTU 2012 Ogier kasztanowata F: CONTENDRO II
M: DINARA
O: DARIUS AKELIS
B: DARIUS AKELIS
LTU005170127412
24.

49

CATHLEEN OLD POL 2002 Klacz gniada F: Cassius Clay
M: Tin Rocca
O: Robert Hestkowski
B: Robert Hestkowski
brak
25.

13

CELLESTIANO Westfalska POL 2010 Wałach siwa F: Cellestial
M: Brenda III
O: Wojciech Szewczak
B: Wojciech Szewczak
K020611
26.

88

CHEOPS Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Kołczan
M: Celinka
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K011538
27.

42

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Błażej Gilla
B:
K011498 528003000704635
28.

81

CLOSE OF SILVER Holšteinas DEU 2007-06-24 Klacz biała/1.70cm F: Clarimo
M: Daconda
O: Emilija Masialskait?
B: Gerken Hans-Joachim
DE421000282507
29.

55

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III
M: MONTANA DU PAS
O: MACIEJ PIETRAS
B: SEMILLY
K022968 11111111 1111111111111
30.

33

COLA CAO Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol
M: Cool Lady
O: Andrzej Dąbrowski
B: MONTIS SP.Z O.O.
K020854 DE441411167811
31.

54

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
32.

12

CRISTAL Hanover GER 2013 Wałach siwa F: Christian
M: Dornroschen
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K023990 276020000042850
33.

4

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K022781
34.

53

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 /
M: osia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
35.

110

Dajbek sp Polska 2007 W kara F: AJBEK
M: DIALIZA
O: Ewa Piórkowska
B: Ewa Piórkowska
36.

52

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa F: BAJOU DU ROUET
M: DOSIA
O: MONIKA POWROŻNIK
B: monika pasik
K015479
37.

10

DOLAR Wielkopolska POL 2002 Wałach kasztanowata/168 F: Sapiecha
M: Drobnica
O: Piotr Wiśniewski
B: Włodzimierz Zębała
K011427 616 007 52 00419 02
38.

51

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
39.

34

DOSKAR Pranc?zu Rist?nas LTU 2013 Ogier gniada F: Eperigo
M: Quatinka Maniste
O: Stasys Laurinaitis
B: UAB Kasandros grup?
ne
40.

71

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
K013529 POL007600101503
41.

1

DUSZKA SOYMAX SP POL 2010 Klacz siwa F: Leandro
M: Dzidzia
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Romanowski Marek
K019724 616009600112210
42.

97

EISSPORT Traken LTU 2010 Wałach siwa/168 F: Eisfreund
M: Hale
O: Piotr Boraczewski
B: Violeta pliuskiené
Brak
43.

103

ELZA - JUULTJE KUC NLD 2012 Klacz kara/kuc:135cm F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: Holandia
brak
44.

115

FANTASTIC GR KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Campbell VDL/Cassini I
M: Zenzi HBC/Cantos
O: Janusz Błaszczak
B: T. Griffioen
K019937
45.

117

FEUERFEE 15 Westfalska GER 2004 Klacz kasztanowata F: FEUERBLICK
M: PANJA
O: Jks u Robsonów
B: Brak
Brak
46.

104

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148cm F: Pietrek
M: Fela
O: Julia Parda
B: SK Plękity
brak
47.

37

FUKS Trakeńska POL 2011 Ogier siwa F: Cedrus
M: Fuchta
O: Ewa Piórkowska
B: Ewa Piórkowska
brak
48.

19

GAIRANAS Koń Trakeński POL 2005 Ogier gniada F: Charitonas
M: Goda
O: JKS u Robsonów
B: -
Brak
49.

68

GAIRANAS Koń Trakeński POL 2005 Wałach gniada F: Charitonas
M: Goda
O: JKS u Robsonów
B: UAB Vilniaus Zirgynas
brak
50.

64

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
O: Małgorzata Oprus
B: Władysław Łopuszyński
K017518 POL009640083807
51.

2

GALENA SP POL 2012 Klacz gniada F: Otill
M: Gurami
O: Jolanta Zdunek
B: SK Rzeczna
K022175
52.

85

GEJSZA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara/mk: F: Kołczan
M: Gafme
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K018445 POL007600024609
53.

72

GLAMOUR FOREVER HOLST GER 2004 Wałach F: EPHEBE FOREVER
M: GRAND STEP
O: I.Grikienis
B: Paul Shochemiole
none DEDE418180024004
54.

25

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
55.

41

GRENOBLIS TRAK LTU 2003 Wałach kasztanowata F: Heleris / Elektronas
M: Glorija / Versal
O: Dominika Adamiak
B: UAB Vilniaus Žirgynas
K021304 LTU002520119103 102RB82
56.

114

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
57.

40

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
58.

73

HJUSTACUS OMHG KWPN NED 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Spartacus
M: Justina z
O: V Ramanauskas
B: Omhg
Ne 528003201204834
59.

50

HORUS SBS POL 2013 Wałach siwa/172 F: FODEL
M: FONTBRUNE CAROLINE
O: monika pasik
B: BARBARA SMAJEK-MAŁYSZKO
K023642
60.

96

HUACA L Holsteiner Warmblut GER 2012 Klacz gniada/170 F: Quintero
M: Welfin
O: Piotr Boraczewski
B: Feldhaus Henrike
brak DE421000194912
61.

9

HUBA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/163 F: Loxley
M: Higiena
O: Piotr Wiśniewski
B: Marta Kadłubowska
K019723 009 60 00604 05
62.

90

INDI SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Inez / Hajfong
O: Marek Rogulski
B: Polska
K016672
63.

28

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: ALFRED PALMOWSKI
B: CHRISTIAN MERTENS
K018917
64.

24

JAZON Małopolska POL 2002 Wałach ciemnogniada F: MORS
M: JUNONA
O: ANNA KOPCYCH
B: PODGÓRSKA HANNA
BRAK POL 006 54 01107 02
65.

6

KABULAS Trakenai LTU 2012 Ogier kara F: Pyramus
M: Kometa
O: Vera Yarmolyuk
B: Lietuvos Trak?nu Žirgu Augintiju Asociacija
None
66.

87

KALAHARI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Kra
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K021895
67.

46

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
68.

57

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
69.

7

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
brak 616013580270509
70.

116

LAVISTO STAR Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Wałach F: Game Boy D'10
M: Natasja
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386
71.

30

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
72.

35

LENINAS Lt Jojamasis LTU 2008 Wałach ciemnogniada F: Lara Lee
M: Vila
O: Antanas Civinskas
B: Egidijus Civinskas
LTU-005170058908
73.

112

LIKIER SP POL 2006 Wałach gniada F: Mariot
M: Lambada Z
O: JKS u Robsonów
B: JKS u Robsonów
brak
74.

45

LONARETTO SP POL 2003 Wałach F: AVERO
M: LADALCA
O: JKS u Robsonów
B:
75.

36

LUTA Lithuanian Breed LTU 2012 Klacz ciemnogniada F: Lara Lee
M: Luna
O: Raminta Barauskaite
B: E. Civinskas
None
76.

69

NAKON Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Nuta-A
O: JKS u Robsonów
B: JKS u Robsonów
brak
77.

65

NAKON Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Nuta-A
O: JKS u Robsonów
B: Romanowski Marek
brak
78.

86

NAVARRA Wielkopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Naomi
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K022400
79.

107

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
80.

108

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
81.

70

NOTARIS SP POL 1999 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Nelba
O: Robert Hestkowski
B: -
K004994
82.

26

NOTARIS II SP POL 2013 Ogier kara F: Brak
M: Brak
O: Robert Hestkowski
B: SK liski
Brak Brak
83.

78

NUBIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Barasz / Elektor
M: Nikandra / Dixieland
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Rzeczna
K007226 POL007600189303
84.

23

OBAMA Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Rulon
M: Olbia
O: Zuzanna Śledź
B: Sławomir Boruta
K023640
85.

21

ORION SP POL 2000 Wałach ciemnogniada/170 F: HARPER
M: OKINAWA
O: Eliza Kamińska
B: Mantaj Dariusz
brak POL 009 51 10883 00
86.

38

PALERMO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach kasztanowata F: Czeremosz
M: Palerma Ex Puma
O: Agnieszka Winkler
B: Marek Śliwiński
K022528
87.

101

PALOMA SS POL 2000 Klacz inna F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
K022670
88.

93

PAMELA II SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma / Calderon
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015473 616009661129809
89.

61

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
O: Anna Kramarczyk
B: Stadnina Koni Liski
brak
90.

22

PRALINKA Kuc Walijski POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
brak
91.

48

PRYMULKA Trakeńska POL 2010 Klacz gniada F: Gluosnis
M: Pinia
O: Jadwiga Pacyńska
B: Ewa Anna Gajewska
Brak
92.

109

Quel Coeur Old Niemcy 2008 W gn F: Quintender
M: Lollypop
O: Karolina Boładź
B:
93.

105

R-FOOD ADONIS AZ Kuc Walijski Polska 2007 W siwa F: Springbourne Caerwyn
M: Rotgers Annelyn
O: Julia Parda
B: Andrzej Żdziebło
94.

94

RASCO SP POL 2012 Ogier gniada F: Check In II
M: River
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K022921
95.

47

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
O: Andrzej Michalak
B: Skorupa Janusz
K018670
96.

17

REILIS Budiony LTU 2002 Wałach F: Rassvet
M: PanoramaXX
O: Darius Akelis
B: Darius Akelis
LTU005530005002
97.

91

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740
98.

11

SAKE J SP POL 2008 Klacz F: Karbon
M: Santolina
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern Januszewo
K018758
99.

100

SAKO XX POL 2000 Klacz inna F: dd
M: dd
O: dd
B: dd
dd
100.

43

SALVADOR TRAK. POL 2013 Ogier gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
brak
101.

113

SAN WITO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Wareg
M: Santa Barbara
O: Robert Hestkowski
B: SK Ochaby
K013278 POL009540092507
102.

39

SARNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz gniada F: Mirandus G
M: Selene
O: Agnieszka Winkler
B: Agnieszka Winkler
brak
103.

16

SHANTAN LRH LTU 2012 Ogier ciemnogniada F: SH ANDOR 34
M: MANTIJA
O: DARIUS AKELIS
B: DARIUS AKELIS
LTU005170128012
104.

98

SORELLA SOYMAX SP POL 2009 Klacz gniada F: Rammstein
M: Solina
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Czajka Janusz
K023992
105.

63

STELLA Wielkopolska POL 2001 Klacz siwa F: Cenwood
M: Szpaczka
O: Danuta Olejnik
B: Olejnik
Brak
106.

27

SUNSET Holsztyńska POL 2013 Wałach kasztanowata F: STANFOUR
M: RIVA I
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: TIMM PETERS
BRAK DE421000118513
107.

31

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
108.

32

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:118 F: TWIX
M: GASKONIA
O: Andrzej Dąbrowski
B: GRZEGORZ KOTWICKI
K014651 POL013640024405
109.

102

Tracy xx Polska 2000 K F:
M:
O:
B:
110.

8

WALIA SP POL 2006 Klacz siwa F: Castilio/Cassini I
M: Wyprawa/Vulcano
O: Aleksandra Łapińska
B:
K015362
111.

89

WINNER AZ II SP POL 2009 Wałach gniada/160 F: Corde Star
M: Wiktoria
O: Karolina Olejnik
B: Andrzej Zdziebło
K023957 616009600217509
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akelis Darius
Darius Horses
SHANTAN (16)
2017-12-09
36
2017-12-10
29
2017-12-10
REILIS (17)
2017-12-09
2
150,00
2017-12-09
4
60,00
2017-12-10
4
2017-12-09
2
100,00
2017-12-09
23
2017-12-10
11
Bąk Magdalena
Janczary
STELLA (63)
2017-12-09
9
2017-12-09
Bancewicz Izabela
JKS u Robsonów
2017-12-09
2
50,00
2017-12-09
17
2017-12-10
2
2017-12-10
3
2017-12-09
16
2017-12-09
11
2017-12-10
2017-12-10
1
2017-12-10
18
Bembenek Joanna
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
DRAGON (71)
2017-12-09
6
2017-12-10
9
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
2017-12-10
21
2017-12-10
2017-12-10
6
2017-12-10
22
Bołądź Karolina
bpk
2017-12-09
1
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
Tracy (102)
2017-12-09
17
2017-12-09
Burzyńska Agnieszka
SKJ Zastawno
NAVARRA (86)
2017-12-09
30
2017-12-09
35
2017-12-10
2017-12-10
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
2017-12-09
12
2017-12-09
33
2017-12-10
9
2017-12-10
14
CHEOPS (88)
2017-12-09
8
2017-12-09
3
100,00
2017-12-10
13
2017-12-10
Černiauskaite Justina
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
DOSKAR (34)
2017-12-09
22
2017-12-09
26
2017-12-10
5
2017-12-10
26
Chełchowska Wiktoria
JKS u Robsonów
2017-12-09
38
2017-12-09
2017-12-10
31
2017-12-10
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
GEJSZA (85)
2017-12-09
16
2017-12-09
6
2017-12-10
16
2017-12-10
2
Cichanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
2017-12-09
18
2017-12-10
3
BALANS (44)
2017-12-09
14
2017-12-09
37
2017-12-10
7
2017-12-10
14
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS U Robsonów
2017-12-09
1
2017-12-10
1
2017-12-10
1
Dabioch Marta
bpk
Dajbek (110)
2017-12-10
1
2017-12-10
17
2017-12-10
Dąbrowska Agata
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2017-12-09
2017-12-09
1
2017-12-10
1
2017-12-10
1
2017-12-09
1
2017-12-09
2017-12-10
1
2017-12-10
1
Dąbrowska Magdalena
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2017-12-09
2017-12-09
24
2017-12-10
2017-12-10
Dudkowska Monika
BLG Consulting Januszewo
ASZLI (15)
2017-12-10
30
2017-12-10
Głuchowska Małgorzata
TKKF Ognisko Podkowa Leśna
2017-12-09
3
50,00
2017-12-09
6
2017-12-10
10
2017-12-10
14
Golubkevičiete Migle
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
CARALIS (82)
2017-12-09
23
2017-12-09
40
2017-12-10
2
2017-12-10
18
Górecka Kaja
JKS u Robsonów
BEGONIA (29)
2017-12-09
16
2017-12-09
6
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2017-12-09
1
400,00
2017-12-09
1
560,00
2017-12-10
3
2017-12-10
1
570,00
2017-12-09
1
200,00
2017-12-09
4
50,00
2017-12-10
11
2017-12-10
4
2017-12-09
3
75,00
2017-12-09
11
2017-12-10
12
2017-12-10
11
Guślakow Małgorzata
KJ Kierzbuń
2017-12-09
9
2017-12-09
2017-12-10
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2017-12-09
10
2017-12-10
16
2017-12-09
14
2017-12-10
8
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2017-12-10
27
2017-12-10
2017-12-09
2
200,00
2017-12-09
2
2017-12-10
7
2017-12-10
2
HEKTORAS (114)
2017-12-09
15
2017-12-09
16
2017-12-10
5
2017-12-10
19
Juda Natalia
JKS U Robsonów
NAKON (69)
2017-12-09
7
2017-12-09
2017-12-10
11
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
NUBIS (78)
2017-12-09
17
2017-12-09
9
2017-12-10
8
Kajrewicz Aleksandra
BPK
CRISTAL (12)
2017-12-09
13
2017-12-09
33
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
KATNIS (57)
2017-12-09
5
30,00
2017-12-09
5
40,00
2017-12-10
10
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-10
1
2017-12-10
17
2017-12-09
11
2017-12-09
2017-12-10
2017-12-10
10
GALEA (64)
2017-12-09
27
Kamińska Aleksandra
Stajnia Szyldak
ORION (21)
2017-12-09
12
2017-12-09
24
2017-12-09
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
2017-12-10
25
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
2017-12-09
12
2017-12-09
22
2017-12-10
28
2017-12-10
15
Kopka Zofia
JKS u Robsonów
FUKS (37)
2017-12-10
1
2017-12-10
2017-12-10
12
2017-12-10
Kozioł Martyna
JKS u Robsonów
2017-12-10
1
2017-12-10
1
Kozioł Patrycja
JKS u Robsonów
ARAMIS (62)
2017-12-09
1
2017-12-09
2017-12-10
13
2017-12-10
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
CZARIS (4)
2017-12-09
25
2017-12-09
30
2017-12-10
Kramarczyk Anna
-
PIĘKNA (61)
2017-12-09
12
2017-12-10
3
Krawczyk Magdalena
JKS u Robsonów
2017-12-09
2
2017-12-09
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
KORUND (7)
2017-12-09
15
2017-12-09
5
2017-12-09
2017-12-10
1
2017-12-10
1
2017-12-10
10
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
WALIA (8)
2017-12-09
4
25,00
2017-12-09
7
Maksymiuk Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
SAKO (100)
2017-12-09
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2017-12-09
27
2017-12-09
4
30,00
2017-12-10
12
2017-12-10
2
Masialskaite Emilija
Kauno jojimo ir dziudo sporto mokykla
2017-12-09
8
2017-12-09
14
2017-12-10
23
2017-12-10
18
Mazurowska Ewa
KJ Strzała Krubiczew
INDI (90)
2017-12-09
11
2017-12-09
10
2017-12-10
9
2017-12-10
RIANA P (91)
2017-12-09
15
2017-12-09
2017-12-10
11
2017-12-10
ALEX (92)
2017-12-09
23
2017-12-09
15
2017-12-10
4
2017-12-10
17
Michalak Monika
Bpk
2017-12-09
5
25,00
2017-12-09
19
2017-12-10
1
2017-12-10
7
2017-12-09
15
2017-12-09
24
2017-12-10
9
2017-12-10
32
Milęcka Katarzyna
Brak
JAZON (24)
2017-12-10
2017-12-10
15
2017-12-10
Milewska Aleksandra
JKS u Robsonów
NOTARIS (70)
2017-12-09
23
2017-12-09
37
Milewska Kaja
JKS u Robsonów
2017-12-09
6
2017-12-09
2017-12-10
10
2017-12-10
Miszczuk Katarzyna
Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
2017-12-09
16
2017-12-09
21
2017-12-10
9
2017-12-10
Moździara Karolina
KS AZS UWM Olsztyn
SAKE J (11)
2017-12-09
21
2017-12-09
26
2017-12-10
7
2017-12-10
Nojak Natalia
MKJ Nenia w Pasłęku
SAKO (100)
2017-12-09
Olejnik Karolina
bez przynależności
2017-12-10
3
2017-12-10
16
2017-12-10
5
Oprus Małgorzata
JKS u Robsonów
GALEA (64)
2017-12-09
27
2017-12-10
4
2017-12-10
16
Ostrowska Julia
JKS u Robsonów
NAKON (65)
2017-12-09
1
2017-12-10
1
2017-12-10
1
Palmowska Natalia
KJ Palmowski
SUNSET (27)
2017-12-09
7
2017-12-09
34
2017-12-10
23
2017-12-10
25
2017-12-09
7
2017-12-09
7
2017-12-10
1
2017-12-10
1
Panek Katarzyna
LKJ W GAŁKOWIE
2017-12-09
1
70,00
2017-12-09
13
2017-12-10
1
2017-12-10
17
Parda Julia
Polish Pony Club
2017-12-09
1
2017-12-09
11
2017-12-09
2017-12-10
1
2017-12-10
4
2017-12-10
1
FIONA (104)
2017-12-09
1
2017-12-09
18
2017-12-09
1
2017-12-10
1
2017-12-10
14
2017-12-10
10
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
HORUS (50)
2017-12-09
5
15,00
2017-12-09
2017-12-10
7
2017-12-10
22
2017-12-09
1
300,00
2017-12-09
8
2017-12-10
6
2017-12-09
11
2017-12-09
18
2017-12-10
12
2017-12-10
8
2017-12-09
3
30,00
2017-12-09
2017-12-10
13
2017-12-10
CORSIMO (54)
2017-12-09
10
2017-12-09
12
2017-12-10
13
2017-12-10
3
2017-12-09
10
2017-12-09
28
2017-12-10
21
2017-12-10
6
Piechota Karina
SKJ ,,REVEL
2017-12-09
21
2017-12-09
26
2017-12-10
2017-12-09
19
2017-12-09
26
Pieczkowska Iga
AZS Olsztyn
BACHUS (66)
2017-12-09
20
2017-12-09
20
2017-12-10
19
2017-12-10
6
Pietrzak Kaja
KJ KAJA Czosnowo
GOPLANA (25)
2017-12-09
39
2017-12-09
19
Płoskonka Konstancja
Stajnia Szyldak
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-10
1
2017-12-10
1
Rybakowska Justyna
JKS u Robsonów
SAN WITO (113)
2017-12-09
10
2017-12-09
2017-12-10
1
2017-12-10
Rynkiewicz Martyna
LKJ w Gałkowie
NELA (107)
2017-12-10
10
2017-12-10
5
NIRMETTE (108)
2017-12-10
2
2017-12-10
Skwara Paulina
KJ Welt Opypy
2017-12-09
13
2017-12-09
2017-12-10
RASCO (94)
2017-12-09
13
2017-12-09
31
2017-12-10
15
2017-12-09
9
2017-12-09
2017-12-10
5
Śledź Zuzanna
BPK
OBAMA (23)
2017-12-09
12
2017-12-09
21
2017-12-09
Soboń Henryk
LKJ Gałkowo
2017-12-09
19
2017-12-09
9
2017-12-10
15
2017-12-10
20
Starczewska Klara
Brak
2017-12-09
14
2017-12-10
1
Stypulkowski Adrian
LKJ Galkowo
HUACA L (96)
2017-12-09
28
2017-12-09
2017-12-10
24
2017-12-10
2017-12-09
17
2017-12-09
32
2017-12-10
19
2017-12-10
24
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
2017-12-09
2017-12-09
12
2017-12-09
6
2017-12-10
1
2017-12-10
2017-12-10
12
2017-12-10
1
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
ASTERIX (20)
2017-12-09
22
2017-12-09
25
2017-12-10
18
2017-12-10
2
Vileikyte Brigita
Kauno rajono jojimo ir dziudo sporto mokykla
LUTA (36)
2017-12-09
8
2017-12-09
18
2017-12-10
20
2017-12-10
26
Winkler Jakub
Klub Jeździecki Żarnowo
PALERMO (38)
2017-12-09
4
2017-12-09
31
2017-12-09
2017-12-10
8
2017-12-10
28
2017-12-10
Winkler Weronika
Klub Jeździecki Żarnowo
SARNA (39)
2017-12-09
2017-12-09
20
2017-12-09
34
2017-12-10
6
2017-12-10
17
2017-12-10
4
Wiśniewska Julia
BPK
DOLAR (10)
2017-12-09
36
Wiśniewski Piotr
BPK
HUBA (9)
2017-12-09
8
2017-12-09
35
2017-12-10
2017-12-10
Wojtal Julianna
Bertyn Piastowo
2017-12-09
2017-12-09
3
2017-12-09
32
Wrótna Anita
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (101)
2017-12-09
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (99)
2017-12-09
24
2017-12-09
28
Wysocki August
JKS u Robsonów
LIKIER (112)
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-10
1
2017-12-10
1
Yarmolyuk Anastasiia
JKS U Robsonów
2017-12-09
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (101)
2017-12-09
5
Tracy (102)
2017-12-09
25
Zdunek Anna
SKJ ,,REVEL
GALENA (2)
2017-12-09
29
2017-12-09
29
2017-12-10
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo
2017-12-09
20
2017-12-09
2017-12-10
5
2017-12-10
Zujute Beatrice
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
LENINAS (35)
2017-12-09
22
2017-12-09
25
2017-12-10
8
2017-12-10
27

Number of Riders: 85

Number of Horses: 111

The sum of prizes: 3 130.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl