Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

II Eliminacje VII Halowego Pucharu Warmii i Mazur
Dąbrówka Mała, 25-26 listopada 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
168 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 08:02:06
2017-11-23 22:27:27
Dominika Obrębska EXEDRO
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 2/LL/ Dokładności bez rozgrywki - KUCE Mistrzostwa dzieci kategoria A-D
167 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 08:02:28
2017-11-23 22:26:34
Konstancja Płoskonka PRALINKA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 2/LL/ Dokładności bez rozgrywki - KUCE Mistrzostwa dzieci kategoria A-D
166 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 08:02:50
2017-11-23 20:56:40
Justyna Stasiulewicz HELIADAS
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
165 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 08:03:04
2017-11-23 20:54:52
Kamila Dobrołowicz WIWARO
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
164 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 08:03:25
2017-11-23 20:15:53
Julia Parda FIONA
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/ Dokładności bez rozgrywki - KUCE Mistrzostwa dzieci kategoria A-D
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/Kuce Mistrzostwa dzieci dokładności bez rozgrywki kategoria A-D
163 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 08:03:38
2017-11-23 20:12:46
Julia Parda ELZA - JUULTJE
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/ Dokładności bez rozgrywki - KUCE Mistrzostwa dzieci kategoria A-D
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/Kuce Mistrzostwa dzieci dokładności bez rozgrywki kategoria A-D
162 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 08:03:55
2017-11-23 19:52:19
Wiktoria Chwietczuk RAYA DE RAVEL
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
161 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 08:04:10
2017-11-23 19:51:33
Wiktoria Chwietczuk NOBEL
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
160 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 08:04:23
2017-11-23 16:48:06
Henryk Soboń CELLESTIANO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 13:33:02
2017-11-23 10:31:24
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
158 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 07:52:06
2017-11-22 23:30:38
Marcin Mackiewicz CYRANKA
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 07:52:40
2017-11-22 23:11:24
Aleksandra Łapińska WALIA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 07:54:03
2017-11-22 20:39:12
Natalia Urbańska MADAME TUSSAUDS
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
154 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 07:54:42
2017-11-22 20:25:43
Karolina Wiśniewska KOZAK
  • 2x 4/P/Zwykły art.238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 07:54:56
2017-11-22 20:25:18
Julia Wiśniewska DOLAR
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 13:55:57
2017-11-22 13:09:49
Wiktoria Chełchowska NOTARIS II
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 2x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
151 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 13:56:09
2017-11-22 11:42:28
Darius Akelis REILIS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 13:56:27
2017-11-22 11:41:58
Darius Akelis SHANTAN
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
149 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 13:56:43
2017-11-22 11:41:29
Darius Akelis CASTELLO
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 10:51:57
2017-11-22 10:18:45
Karolina Olejnik WINNER AZ II
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
146 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 07:40:24
2017-11-21 20:04:06
Julia Błaszczak FANTASTIC GR
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
144 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 09:32:20
2017-11-21 08:21:13
Joanna Bembenek OLINA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:41:03
2017-11-20 23:11:24
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:41:17
2017-11-20 23:10:50
Monika Michalak PRYMULKA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
141 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:41:31
2017-11-20 20:25:13
Małgorzata Zdanowicz MAXIMA
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
133 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:43:59
2017-11-20 15:20:26
Zofia Kopka FUKS
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
132 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 08:14:07
2017-11-20 14:22:33
Laura Topa TINTA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
131 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 13:27:24
2017-11-20 13:12:13
Martyna Kołtusz FEUERFEE 15
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
127 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 09:23:55
2017-11-20 08:23:15
Weronika Wiśniewska LAMBI II
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 09:23:33
2017-11-20 08:22:53
Aleksandra Kajrewicz CRISTAL
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
125 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:42:03
2017-11-19 21:36:50
Lena Czeszejko-Sochacka GAIRANAS
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
124 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:44:05
2017-11-19 21:33:07
Stasys Jasas SAKALAS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
123 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:44:55
2017-11-19 21:32:01
Stasys Jasas HARM H
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
122 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:45:09
2017-11-19 21:31:27
Stasys Jasas SANTANA
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
  • 1x 14/CC/Dwufazowy art.274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 07:40:47
2017-11-19 21:30:46
Viktorija Navickaite CALINKA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
120 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:45:40
2017-11-19 21:29:52
Stasys Jasas EDVINN
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
119 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:46:04
2017-11-19 19:22:37
Roman Karpenko KAPITAN VAN T'HEIKE
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:46:16
2017-11-19 18:53:33
Aleksandra Milewska MADAME TUSSAUDS
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
117 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:46:30
2017-11-19 15:47:03
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:46:42
2017-11-19 13:35:20
Kaja Milewska CATHLEEN
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
115 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 07:55:10
2017-11-18 22:44:08
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:47:27
2017-11-17 17:42:10
Julia Regucka JOY OF KILIAN
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 2x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
113 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:47:40
2017-11-17 15:43:36
Deimante Radzeviciute LANCELOT
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:48:04
2017-11-17 14:36:15
Aleksandra Wiśniewska HEWELIANA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
111 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:48:19
2017-11-17 13:53:13
Martyna Świerczyńska EINSTEIN
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
110 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:48:36
2017-11-17 13:25:04
Simas Seilius SHANNONDALE EDDY
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
109 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:48:48
2017-11-17 13:18:16
Simas Seilius BURBONAS
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
108 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 09:19:32
2017-11-17 09:09:26
Anita Wrótna PALOMA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
107 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 09:20:12
2017-11-17 09:08:35
Hania Załęska PALOMA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
106 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 09:20:30
2017-11-17 09:06:04
Kasia Maksymiuk SAKO
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
105 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 09:20:50
2017-11-17 09:05:26
Natalia Nojak SAKO
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
104 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 09:21:18
2017-11-17 09:04:51
Justyna Wrótna LUISIANA
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 09:21:30
2017-11-17 09:04:11
Justyna Wrótna BLASZKA
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 07:43:13
2017-11-16 22:38:39
Weronika Dąbrowska LIKIER
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
101 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 13:36:51
2017-11-16 12:51:11
Joanna Bembenek DRAGON
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
  • 1x 14/CC/Dwufazowy art.274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 13:36:37
2017-11-16 09:52:57
Izabela Bancewicz AFRODYTA AZ
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 09:27:15
2017-11-16 07:01:19
Martyna Kozioł LONARETTO
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
97 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 09:27:26
2017-11-16 06:02:04
Patrycja Kozioł ARAMIS
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
96 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 08:04:38
2017-11-15 21:36:42
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
95 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 08:04:50
2017-11-15 21:36:01
Kaja Pietrzak ACAI
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
94 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 09:28:02
2017-11-15 17:31:23
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
93 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 09:28:14
2017-11-15 15:00:46
Maryia Mikhailova HACKMAN
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
92 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 09:28:24
2017-11-15 15:00:16
Maryia Mikhailova CUMARU
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
91 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 09:28:33
2017-11-15 14:59:33
Siarhei Kazlou VERNISAGE
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 09:28:44
2017-11-15 14:58:59
Siarhei Kazlou CUERLY SUE
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 11:31:49
2017-11-15 10:52:13
Dominika Hestkowska GRENOBLIS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 21:28:25
2017-11-15 10:51:57
Dominika Hestkowska SONICA
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 21:29:01
2017-11-15 10:51:40
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
86 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 11:34:18
2017-11-15 10:50:47
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 11:32:56
2017-11-15 10:49:48
Agnieszka Cichanowicz SALVADOR
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
84 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 11:33:08
2017-11-15 10:31:31
Agnieszka Cichanowicz BALANS
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
80 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 11:33:54
2017-11-15 09:28:36
Witold Burzyński KALAHARI
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 11:33:43
2017-11-15 09:27:59
Agnieszka Burzyńska NOLAAN
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
78 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:04:11
2017-11-15 07:58:01
Monika Pasik HORUS
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
77 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:04:24
2017-11-15 07:57:16
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:04:36
2017-11-15 07:56:41
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:05:00
2017-11-15 07:56:08
Monika Pasik DAAB STEP
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
74 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:05:13
2017-11-15 07:55:27
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:03:56
2017-11-15 07:54:42
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:03:28
2017-11-15 07:53:57
Katarzyna Panek C TARNAWA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 09:41:11
2017-11-14 08:13:37
Maria Góralska ILLAPA L
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 2x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
69 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 09:41:21
2017-11-13 13:43:09
Karolina Hartman-Hanis CULUMBUS
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
67 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 08:36:07
2017-11-13 08:34:21
Dagmara Kaczmarczyk NUBIS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 08:36:20
2017-11-13 08:33:45
Maciej Kaczmarczyk WIEDŹMIN
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 08:36:32
2017-11-13 08:33:15
Maciej Kaczmarczyk FREJKA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 08:35:57
2017-11-13 08:32:14
Maciej Kaczmarczyk ARMAGEDON
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
63 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 07:52:21
2017-11-12 20:29:37
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
62 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 07:52:33
2017-11-12 20:28:32
Zuzanna Twardowska J-LAWINA
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
60 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 07:54:39
2017-11-12 19:49:44
Laura Fiodorovaitė PICASSO
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 07:55:06
2017-11-12 17:04:00
Anastasiia Yarmolyuk KABULAS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 07:55:58
2017-11-12 12:17:53
Zaytcev Vyacheslav LOVEC
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
55 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 07:40:59
2017-11-11 20:28:24
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 07:41:12
2017-11-11 19:56:57
Zuzanna Karczewska CALASS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
53 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 07:56:45
2017-11-11 16:42:39
Julia Ostrowska NAKON
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
52 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 07:56:57
2017-11-11 10:52:00
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 07:57:41
2017-11-10 22:58:09
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 07:57:54
2017-11-10 15:55:32
Roman Karpenko KAPITAN VAN'T HEIKE
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 08:04:39
2017-11-09 21:07:39
Kamila Wyszkowska KAFAR
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
48 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 08:05:58
2017-11-09 21:06:56
Maja Wyszkowska SACRAMENTO
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 08:06:17
2017-11-09 20:02:12
Maria Belova EASTBRIDGE TAG
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
46 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 07:58:04
2017-11-09 10:51:59
Łucja Majka SAN REMO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 07:58:16
2017-11-09 10:50:00
Ewa Wikalińska ZABOU
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 07:58:28
2017-11-09 10:49:05
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 08:38:17
2017-11-09 08:11:27
Maria Lizer SILVER SELENO
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
42 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 08:37:59
2017-11-09 08:10:58
Maria Lizer FERREIRA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 08:17:36
2017-11-07 19:21:05
Roman Karpenko ROKKI BALBOA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 08:17:45
2017-11-07 19:20:11
Arina Gorbacheva FORTUNE P.W.
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 08:17:57
2017-11-07 17:51:42
Marcin Puścikowski GALON
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:44:16
2017-11-07 11:50:28
Magdalena Woźniak DOVER
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
36 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:53:43
2017-11-07 11:37:59
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:53:52
2017-11-07 11:37:20
Adam Nicpoń SHANGRI-LA
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
  • 1x 14/CC/Dwufazowy art.274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:54:01
2017-11-07 11:36:34
Adam Nicpoń SAHILOU
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
33 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:54:10
2017-11-07 11:35:51
Adam Nicpoń RAPSODIA
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
  • 1x 14/CC/Dwufazowy art.274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:54:19
2017-11-07 11:35:08
Adam Nicpoń GIRO DE LA LUNA
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:54:28
2017-11-07 11:34:24
Adam Nicpoń DAYTONA 500
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:54:40
2017-11-07 10:31:56
Paulina Chojnowska GEJSZA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:53:19
2017-11-07 10:30:59
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 07:49:55
2017-11-07 06:24:49
Alicja Ciarczyńska ENDEMIT
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 07:50:20
2017-11-07 06:24:22
Alicja Ciarczyńska CARUNO 3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/CC/Zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 07:50:57
2017-11-06 20:13:07
Tadas Šeškas ABU DABI
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:49:05
2017-11-06 20:11:41
Ieva Labenskyte ODISĖJA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
24 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 07:57:21
2017-11-06 20:09:33
Beatrice Endzinaite MOWGLI VAN DER HOEGAARDE
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
23 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 08:01:18
2017-11-06 20:03:16
Arminta Bilinskyte IRISAS
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
22 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 08:01:29
2017-11-06 19:57:11
Austėja Žadeikytė GINTARAS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 08:01:40
2017-11-06 19:55:04
Pranas Milkintas GIETE DE BLOOMERD
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:49:18
2017-11-06 19:54:11
Monika Fiodorovienė SANREMO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 08:02:04
2017-11-06 19:54:03
Pranas Milkintas COMPLIMENT
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 08:03:13
2017-11-06 19:53:08
Linas Laurus BATERFLAY
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L-1/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 08:04:45
2017-11-06 17:10:45
Julia Stryczyńska ALWARO
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 08:04:57
2017-11-06 16:51:28
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 2/LL/ Dokładności bez rozgrywki - KUCE Mistrzostwa dzieci kategoria A-D
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (mistrzostwa dzieci - zawodnicy bez licencji)
  • 1x 9/LL/Kuce Mistrzostwa dzieci dokładności bez rozgrywki kategoria A-D
15 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 08:05:01
2017-11-06 16:50:13
Karina Ludwicka FREZJA
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/ Dokładności bez rozgrywki - KUCE Mistrzostwa dzieci kategoria A-D
  • 2x 00/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/Kuce Mistrzostwa dzieci dokładności bez rozgrywki kategoria A-D
14 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 08:06:33
2017-11-06 15:13:39
Iga Pieczkowska BACHUS
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 08:06:44
2017-11-06 15:13:09
Iga Pieczkowska ABSYNT
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 07:55:36
2017-11-05 22:31:02
Ewa Mulik TOLTECHI GP Z
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art.28.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 10:32:09
2017-11-04 20:36:23
Elena Makarauskene DALASAS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 10:32:20
2017-11-04 20:35:12
Gediminas Paskevicius DALASAS
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 10:32:30
2017-11-04 20:34:46
Gediminas Paskevicius QUATTRA 14
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 10:32:38
2017-11-04 20:33:55
Gediminas Paskevicius CAMPARI W
  • 1x 14/CC/Dwufazowy art.274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 10:32:47
2017-11-04 20:33:20
Ignas Makarauskas CAMPARI W
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 10:32:57
2017-11-04 20:32:25
Ignas Makarauskas BEBE
  • 1x 4/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.28.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:49:32
2017-11-03 21:42:15
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3 (mistrzostwa dzieci - zawodnicy z licencją)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Akelis Darius Darius Horses
S
37505220823
2. Bancewicz Izabela JKS u Robsonów
2000 (J.)
O025518
3. Belova Maria Horsefarm39
S
O039193
10100349
4. Bembenek Joanna KS AZS UWM Olsztyn
S
O022618
5. Bembenek Joanna KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O022618
6. Bilinskyte Arminta Zigmo Zirgai
2006 (JM.)
None
7. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
8. Błaszkowska Zuzanna G-RIDE TEAM
2005 (JM.)
Brak
9. Burzyńska Agnieszka SKJ Zastawno
S
O021022
10. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
11. Chełchowska Wiktoria JKS u Robsonów
1997 (MJ.)
Brak
12. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (J.)
O028694
13. Chwietczuk Wiktoria BPK
2003 (JM.)
O045630
14. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O020896
15. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
16. Czeszejko-Sochacka Lena JKS U Robsonów
2008 (Mł.)
28662/17
17. Dabioch Marta bpk
18. Dąbrowska Weronika JKS u Robsonów
2000 (J.)
O044018
19. Endzinaite Beatrice Zigmo Zirgai
2005 (JM.)
none
20. Fiodorovaite Laura Zigmo zirgai
2005 (JM.)
none
21. Fiodoroviene Monika Zigmo zirgai
S
none
22. Gębicki Dorota G-RIDE TEAM
S
-
23. Gębicki Piotr G-RIDE TEAM
S
O002455
24. Głuchowska Małgorzata TKKF Ognisko Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
25. Góralska Maria BPK (MAZ)
2002 (J.)
O026856
26. Gorbacheva Arina Georgenburg
2003 (JM.)
none
27. Hartman Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
28. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
29. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
30. Jasas Stasys Bartas
S
brak
31. Jasas J. Stasys Bartas
2006 (JM.)
none
32. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
33. Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
2001 (J.)
O033705
34. Karczewska Zuzanna WJ Piaseccy Equestrian
1999 (MJ.)
O028291
35. Karpenko Roman Georgenburg
S
none
36. Kazlou Siarhei KJ Indeco Szarek
S
O041330
37. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (J.)
O026310
38. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
39. Kopka Zofia JKS u Robsonów
2002 (J.)
Brak
40. Kozioł Martyna JKS u Robsonów
2004 (JM.)
27975/16
41. Kozioł Patrycja JKS u Robsonów
2002 (J.)
brak
42. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
43. Kramarczyk Anna -
1998 (MJ.)
brak
44. Labenskyte Ieva Zigmo Zirgai
2005 (JM.)
None
45. Lizer Maria JKS U Robsonów
2000 (J.)
O031048
46. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
brak
47. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
48. Mackiewicz Marcin JKS U Robsonów
S
O026937
49. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
50. Makarauskas Ignas BHZAA
2004 (JM.)
17001
51. Makarauskene Elena BHVZAA
S
10079996
10079996
52. Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
xxx
53. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (JM.)
O034596
54. Michalak Monika Bpk
2001 (J.)
O036263
55. Mikhailova Maryia KJ Indeco Szarek
S
O044192
56. Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
S
O023893
57. Milewska Kaja JKS u Robsonów
2004 (JM.)
26018/16
58. Milkintas Pranas UAB Pajurio Zirgynas (LTU)
S
none
59. Mulik Ewa BPK
S
O008861
60. Navickaite Viktorija Bartas
S
none
61. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
62. Nojak Natalia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
63. Obrębska Dominika Stajnia Szyldak
2007 (Mł.)
28894/17
64. Olejnik Karolina bez przynależności
S
0046143
65. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
Numer PZJ - O045677
66. Panek Katarzyna LKJ W GAŁKOWIE
2000 (J.)
O034644
67. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (Mł.)
brak
68. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
69. Paskevicius Gediminas Lietuvos zirgynas
S
ne
70. Petravicute Rugile
71. Pieczkowska Iga AZS Olsztyn
2001 (J.)
O037230
72. Pietroń Martyna Sopocki Klub Jeździecki
S
O012067
73. Pietrzak Kaja KJ KAJA Czosnowo
2005 (JM.)
O034646
74. Płoskonka Konstancja Stajnia Szyldak
2006 (JM.)
brak
75. Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O001325
76. Radzeviciute Deimante Astriosios Kirsnos Dvaro zirgynas
2002 (J.)
none
77. Regucka Julia KS Nad Wigrami Sp z o.o.
2001 (J.)
O028040
78. Seilius Simas Convivo
S
none
79. Šeškas Tadas Zigmo zirgai
S
11250595
80. Soboń Henryk LKJ Gałkowo
S
O022920
81. Stryczyńska Julia SJ Poster
S
O012811
82. Świerczyńska Martyna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O020360
83. Szczesniak Zuzanna JKS Kierzbuń
84. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O037496
85. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
86. Topa Laura Ekwador
S
brak
87. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
88. Urbańska Natalia JKS U Robsonów
2001 (J.)
24676
89. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (J.)
O035152
90. Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
2002 (J.)
O038610
91. Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003693
92. Wiśniewska Julia BPK
2000 (J.)
O026773
93. Wiśniewska Karolina BPK
1998 (MJ.)
O026803
94. Wiśniewski Piotr BPK
S
O034149
95. Woźniak Magdalena Brak
S
O038529
96. Wrótna Anita MKJ Nenia w Pasłęku
S
O027688
97. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
1998 (MJ.)
O024686
98. Wyszkowska Kamila BPK (PDL)
S
O003922
99. Wyszkowska Maja SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2000 (J.)
O034196
100. Yarmolyuk Anastasiia
2002 (J.)
None
101. Žadeikyte Austeja Zigmo Žirgai
2003 (JM.)
none
102. Zaicew Vyacheslav Georgenburg
none
103. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
104. Zdanowicz Małgorzata AZS-UWM Olsztyn
S
O003853
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

144

ABSYNT Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Czynel
M: Aldona
O: Uniwersytet Warmińsko-mazurski
B: Uniwersytet Warmińsko-mazurski
K014833
2.

134

ABU DABI Latvian LAT 2007 Wałach F: Ni
M: Ni
O: Tadas Seskas
B: Ni
none
3.

76

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada F: Granilli S /
M: Artemida /
O: Andrzej Ździebło
B:
K013302
4.

141

ALWARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Aldona
O: Julia Stryczyńska
B: Staniek Diter
K015874 12116
5.

153

Anczuvis KWPN Hol W F:
M:
O:
B:
6.

59

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
O: Klaudia Maruszak
B: Adam Szwarc
K017374 616009520019910
7.

78

ARAMIS WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Kleon
M: Alaska
O: JKS u Robsonów
B:
8.

103

ARMAGEDON SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Hingis
M: Ala flavia
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: Sławomir Kaczmarczyk
Brak
9.

9

ASAI Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Biskeit
M: Ariadna
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Kuliś Dariusz
brak 616007610083813
10.

85

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
11.

151

Atrakcja F:
M:
O:
B:
12.

143

BACHUS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach siwa F: Landor
M: Bonezja
O: Robert Pieczkowski
B: Ćwik Ireneusz
K017151
13.

87

BALANS SP POL 2013 Wałach gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: brak
brak
14.

148

BEBE Holstein GER 2007 Klacz ciemnogniada/165 F: Baloubet du Rouet
M: Werola
O: Vytautas Sarmavicius
B: ----
DE431310518207 104QA60
15.

70

BLASZKA ZZ POL 2001 Klacz inna F: ZZ
M: ZZ
O: ZZ
B: ZZ
K013021
16.

67

BURBONAS LJ LTU 2010 Wałach gniada F: Babilonas
M: Hlaska
O: Convivo
B: Urbonas
LTU005170102310
17.

96

C TARNAWA SP POL 2011 Klacz siwa F: WIZZERD
M: CHICATORA
O: KAROLINA FERENSTEIN KRASKO
B: NAD WIGRAMI
K022900
18.

32

CALASS Holsteiner POL 2009 Wałach siwa F: Calato/Capitol I
M: Pergola/Lascadell
O: Dorota Popińska
B: Wojciech Kasperski
K015738 DE421000404609
19.

30

CALINKA Latvijas LAT 2012 Klacz gniada F: Cayman
M: Ashley
O: Aukse Uztupiene
B: Aleksandrs Vasiljevs
428001000001332 0000023025
20.

147

CAMPARI W Westfalian LTU 2009 Klacz gniada/172 F: Caproni
M: Ololique
O: Paulius ir Elena Makarauskai
B: -
none DE441411355209
21.

114

CANTURA M OLD. GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Mueller
K016641
22.

133

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino
M: Gerona
O: -
B: -
K022024
23.

25

CASTELLO LRH LTU 2012 Ogier kasztanowata F: CONTENDRO II
M: DINARA
O: DARIUS AKELIS
B: DARIUS AKELIS
LTU005170127412
24.

61

CATHLEEN OLD POL 2002 Klacz gniada F: Cassius Clay
M: Tin Rocca
O: Robert Hestkowski
B: Robert Hestkowski
brak
25.

113

CAVALLO 71 Holsztyńska GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I
M: Golia
O: Aleksandra Wiśniewska
B: Ger
K020731
26.

12

CELLESTIANO Westfalska POL 2010 Wałach siwa F: Cellestial
M: Brenda III
O: Wojciech Szewczak
B: Wojciech Szewczak
K020611
27.

131

CHEOPS Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Kołczan
M: Celinka
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K011538
28.

44

CHRISTO Deutsches Sportpferd GER 2010 Wałach gniada F: Clinsmann Jun. B
M: Tracy/Balou du Rouet
O: Piotr Gębicki
B: Nils Penderok
Brak
29.

36

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Błażej Gilla
B:
K011498 528003000704635
30.

95

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III
M: MONTANA DU PAS
O: MACIEJ PIETRAS
B: SEMILLY
K022968 11111111 1111111111111
31.

139

COMPLIMENT Hosteiner NED 2009 Ogier F: Clinsmann
M: Vesana
O: Pranas Milkintas
B: Leenen Peter
104ML72
32.

94

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
33.

60

CRONOS HOL. GER 2009 Wałach gniada F: Contact Me
M: Scandies Rose
O: Piotrowicz Tomasz
B: Gerken Kai
K015241 DE421000361709
34.

83

CUERLY SUE HOL GER 2004 Klacz gniada F: Contender / Calypso
M: Hanaria / Corleone
O: Michał Szadkowski
B: Bayer Gaby
K009368
35.

99

CULUMBUS Westfalska POL 2010 Wałach gniada F: Fusain du Defey
M: Chmura
O: Wiesław Hartman
B: Marek Romanowski
K018227
36.

81

CUMARU Oldenburger POL 2010 Wałach siwa F: Cornet Obolensky - Quick Star
M: Wynona W
O: Michał Szadkowski
B: Arnd Deters
K018304
37.

15

CYRANKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/178 F: Czarczaf
M: Cyntia
O: Marcin Mackiewicz
B: SK Liski
K013026 POL007600302207
38.

14

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K022781
39.

93

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 /
M: osia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
40.

156

Dajbek sp Polska 2007 W kara F: AJBEK
M: DIALIZA
O: Ewa Piórkowska
B: Ewa Piórkowska
41.

145

DALASAS Lt Jojamasis LTU 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Artas
M: Dekada
O: Elena Makarauskene
B: Darius Cepele
LTU005170108310 LTU005170108310
42.

129

DAYTONA 500 HANN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diamant de semilly
M: quintina
O: sk ciekocinko
B: sk ciekocinko
K020624
43.

92

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa F: BAJOU DU ROUET
M: DOSIA
O: MONIKA POWROŻNIK
B: monika pasik
K015479
44.

20

DOLAR Wielkopolska POL 2002 Wałach kasztanowata/168 F: Sapiecha
M: Drobnica
O: Piotr Wiśniewski
B: Włodzimierz Zębała
K011427 616 007 52 00419 02
45.

91

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
46.

38

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Deportacja
O: Magdalena Woźniak
B: Rzeczna
K023618
47.

75

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
K013529 POL007600101503
48.

118

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
O: Maria Belova
B: Holand
brak
49.

56

EDVINN HAN LTU 2008 Klacz kasztanowata F: Bacardi/
M: Elis/
O: Viktorija Navickaite
B: Stasys Jasas
brak LTU006490034108
50.

65

EINSTEIN SP POL 2013 Wałach kara F: Ulisses
M: Esmeralda
O: Martyna Świerczyńska
B: Droński Zygmunt
K024179
51.

150

Eleanor Ragby F:
M:
O:
B:
52.

6

ELZA - JUULTJE KUC NLD 2012 Klacz kara/kuc:135cm F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: Holandia
brak
53.

132

ENDEMIT SP POL 2005 Wałach gniada F: Nurjev / Guidam
M: Egida / Austin
O: Joanna Ciarczyńska
B:
K014249 POL009640045505 104RA06
54.

155

Enjoy F:
M:
O:
B:
55.

1

EXEDRO Kuc Feliński POL 2010 Wałach gniada/kuc:135 F: Emir
M: Epoka
O: Alicja Jankowska
B: Wawrzuta Piotr
brak 616 013 57 00817 10
56.

28

FANTASTIC GR KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Campbell VDL/Cassini I
M: Zenzi HBC/Cantos
O: Janusz Błaszczak
B: T. Griffioen
K019937
57.

120

FERREIRA SP POL 2009 Klacz F: Correro
M: Finlandia
O: Maria Zarzycka
B: Bolesław Danilewicz
K017632
58.

49

FEUERFEE 15 Westfalska GER 2004 Klacz kasztanowata F: FEUERBLICK
M: PANJA
O: Jks u Robsonów
B: Brak
Brak
59.

5

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148cm F: Pietrek
M: Fela
O: Julia Parda
B: SK Plękity
brak
60.

122

FORTUNE P.W. KWPN NED 2010 Wałach inna F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Petrichta
O: Arina Gorbacheva
B: Georgenburg
none
61.

102

FREJKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Frakcja / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K010007 POL007600017504
62.

11

FREZJA Kuc Walijski POL 2008 Klacz siwa/kuc:130 F: WOLING S DANTE
M: LINDE HOEVE S FEMKE
O: Andrzej Ludwicki
B: Szymańska Katarzyna
brak
63.

47

FUKS Trakeńska POL 2011 Ogier siwa F: Cedrus
M: Fuchta
O: Ewa Piórkowska
B: Ewa Piórkowska
brak
64.

52

GAIRANAS Koń Trakeński POL 2005 Wałach gniada F: Charitonas
M: Goda
O: JKS u Robsonów
B: UAB Vilniaus Zirgynas
brak
65.

123

GALON SP POL 2010 Wałach siwa F: Rytm
M: Gandawa B
O: Marcin Puścikowski
B: Żuraw Stanisław
K016323
66.

130

GEJSZA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara/mk: F: Kołczan
M: Gafme
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K018445 POL007600024609
67.

138

GIETE DE BLOOMERD KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Tolan R
M: Winkyly
O: Pranas Milkintas
B: P. J. H. Brouwers
none
68.

137

GINTARAS LT LTU 2009 Wałach gniada F: Giunteris
M: Sarka
O: Zigmo Zirgai
B: Zigmas
none
69.

128

GIRO DE LA LUNA KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Van Gogh / Numero Uno
M: Chica De La Lune / Cassini I
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K018625 528003201110279 105AT23
70.

10

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
71.

46

GRACJA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Linde Hoeve's Optymist
M: Sniendershoeve Goldy
O: Zuzanna Błaszkowska
B: Alina Kujawa-Kroll
Brak
72.

84

GRENOBLIS TRAK LTU 2003 Wałach kasztanowata F: Heleris / Elektronas
M: Glorija / Versal
O: Dominika Adamiak
B: UAB Vilniaus Žirgynas
K021304 LTU002520119103 102RB82
73.

104

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
74.

80

HACKMAN Oldenburska POL 2010 Ogier gniada F: Hickstead
M: Aida
O: Michał Szadkowski
B: Gestuet Sprehe
K018761 DE 433331667510 105GM19
75.

54

HARM H KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Sheraton
M: Valencia VDL
O: Jelena Zakariaviciene
B: A.J. Hassing
528003201201645
76.

62

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: X
M: X
O: Aleksandra Piotrkowicz
B: Pl
F
77.

90

HORUS SBS POL 2013 Wałach siwa/172 F: FODEL
M: FONTBRUNE CAROLINE
O: monika pasik
B: BARBARA SMAJEK-MAŁYSZKO
K023642
78.

154

How Knows F:
M:
O:
B:
79.

18

HUBA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/163 F: Loxley
M: Higiena
O: Piotr Wiśniewski
B: Marta Kadłubowska
K019723 009 60 00604 05
80.

98

ILLAPA L Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada F: Che Geuvara L / Cassini I
M: Cyganka / Cajero
O: Ewa Góralska
B:
81.

136

IRISAS LT LTU 2009 Wałach kasztanowata/mk: F: Vasia
M: Bite
O: Zigmo Zirgai
B: Zigmas
none
82.

105

J-LAWINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: J-Ligia / Lagrain
O: Anna Twardowska
B:
K013730 616009610190607
83.

63

JOY OF KILIAN SP POL 2013 Klacz kara F: Kilian 38 / Boreas
M: Jemioła / Marino
O: Julia Regucka
B: Karolina Ferenstein
K023997 616009600152013
84.

107

KABULAS Trakenai LTU 2012 Ogier kara F: Pyramus
M: Kometa
O: Vera Yarmolyuk
B: Lietuvos Trak?nu Žirgu Augintiju Asociacija
None
85.

116

KAFAR MŁP POL 2011 Wałach siwa F: Frazes
M: Kleopatra
O: Kamila Wyszkowska
B: Jan Zuber
K020028
86.

88

KALAHARI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Kra
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K021895
87.

115

KAPITAN VAN'T HEIKE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2010 Ogier kara F: COULEUR RUBIN
M: VENI VIDI VICI VAN DE ZELM
O: Georgenburg
B: Karel Boonen
none
88.

152

Kasjo Trak Polska 2009 W Kary F: Emis
M: Kotlina/Holera ję wiesz
O: Ewelina Orłowska
B: Mirosław Kulpiński
89.

142

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
brak 616013580270509
90.

19

KOZAK Trakeńska POL 2009 Wałach ciemnogniada/167 F: Aktyw
M: Konwalia
O: Piotr Wiśniewski
B: Andrzej Gos
K016933 POL 732 01 00489 09
91.

64

LANCELOT MIX EST 2005 Wałach gniada F: Lasonic
M: Tanita
O: D.Radzeviciute
B: Lilian Masing-org
233408000689305
92.

27

LAVISTO STAR Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Wałach F: Game Boy D'10
M: Natasja
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386
93.

79

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
94.

74

LIKIER SP POL 2006 Wałach gniada F: Mariot
M: Lambada Z
O: JKS u Robsonów
B: JKS u Robsonów
brak
95.

77

LONARETTO SP POL 2003 Wałach F: AVERO
M: LADALCA
O: JKS u Robsonów
B:
96.

108

LOVEC Latvian LVA 2011 Wałach ciemnogniada F: Liverpul
M: Vigoda
O: Stikova Kristina
B: z/s Akmenlauke
none
97.

71

LUISIANA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada/163 F: Alywar xx
M: Lolita xx
O: Młodzieżowy Klub Jeździecki NENIA Pasłek
B: DAMIS BT Warszawa
K013721
98.

58

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada F: Mango
M: Magia
O: JKS u Robsonów
B: brak
K024412
99.

39

MAXIMA WLKP POL 2006 Klacz F: Corde Star
M: Melisa
O: Tadeusz Żukowski
B: Tadeusz Żukowski
K013236
100.

135

MOWGLI VAN DER HOEGAARDE Belgium Warmblood BEL 2012 Wałach gniada F: N
M: N
O: Vidas Endzinas
B: N
none
101.

111

NAKON Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Nuta-A
O: JKS u Robsonów
B: Romanowski Marek
brak
102.

89

NOLAAN Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup
M: Nevada/ Quamiro
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
103.

45

NORTH CUP SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: COLOX CUP
M: Quamiro
O: Dorota Gębicka
B: SK Zastawno
Brak
104.

157

NOTARIS SP POL 1999 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Nelba
O: Robert Hestkowski
B: -
K004994
105.

22

NOTARIS II SP POL 2013 Ogier kara F: Brak
M: Brak
O: Robert Hestkowski
B: SK liski
Brak Brak
106.

100

NUBIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Barasz / Elektor
M: Nikandra / Dixieland
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Rzeczna
K007226 POL007600189303
107.

69

ODISEJA NONE LTU 2009 Klacz gniada F: Stingas
M: Safari
O: Zigmas Šeškas
B: Z.Šeškas
none
108.

33

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Otill
M: Milka
O: Katarzyna Skoczek
B: Katarzyna Skoczek
K017071
109.

72

PALOMA SS POL 2000 Klacz inna F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
K022670
110.

31

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos /
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
111.

106

PICASSO BH LTU 2012 Wałach kasztanowata F: Falco
M: Picarda
O: Laura Fiodorovait?
B: Neringa Karalien?
none
112.

13

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
O: Anna Kramarczyk
B: Stadnina Koni Liski
brak
113.

2

PRALINKA Kuc Walijski POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
brak
114.

35

PRYMULKA Trakeńska POL 2010 Klacz gniada F: Gluosnis
M: Pinia
O: Jadwiga Pacyńska
B: Ewa Anna Gajewska
Brak
115.

146

QUATTRA 14 Hannowerian GER 2009 Klacz gniada/164 F: Quintender
M: Greta B
O: Elena Makarauskene
B: ne
DE431310569909
116.

127

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil
M: Rani
O: Adam Nicpon
B: Ewa Husarska
K020634
117.

7

RAYA DE RAVEL Wielkopolska POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
O: Andrzej Michalak
B: Skorupa Janusz
K018670
118.

34

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
O: Andrzej Michalak
B: Skorupa Janusz
K018670
119.

23

REILIS Budiony LTU 2002 Wałach F: Rassvet
M: PanoramaXX
O: Darius Akelis
B: Darius Akelis
LTU005530005002
120.

121

ROKKI BALBOA Holstein RUS 2012 Wałach inna F: Respect
M: Bulava
O: Gorbacheva Elena
B: Georgenburg
none
121.

117

SACRAMENTO SP POL 2009 Wałach siwa F: Spartakus
M: Sisi
O: Grażyna Wyszkowska
B: Remigiusz Makowski
K016557
122.

126

SAHILOU HAN POL 2012 Klacz gniada F: Calvaro Z / Caletto I
M: Samira III / Lansing
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K020626 DE431319856812
123.

53

SAKALAS Lietuvos Jojamieji LTU 2013 Wałach siwa F: Wilsson
M: Sicilija Hom
O: Viktorija Navickaite
B: Viktorija Navickaite
LTU005170141413 026480
124.

73

SAKO XX POL 2000 Klacz inna F: dd
M: dd
O: dd
B: dd
dd
125.

86

SALVADOR TRAK. POL 2013 Ogier gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
brak
126.

112

SAN REMO SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Socrates
M: Smirana
O: Łucja Majka
B: Weronika Sołtysiak
K024448 Brak Brak
127.

68

SANREMO LTJ LTU 2008 Wałach F: Ni
M: Ni
O: Monika Fiodorovien?
B: Ni
none
128.

55

SANTANA HAN LTU 2008 Klacz gniada F: Cisco /
M: Svajon? /
O: Viktorija Navickait?
B: Viktorija Navickait?
brak LTU006490030808 1040J35
129.

125

SHANGRI-LA OLD GER 2009 Klacz siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Baronara / Balou Gu Rouet
O: SK Ciekocinko
B:
K020308 DE418184082709 104YC70
130.

66

SHANNONDALE EDDY Irish Horse IRL 2011 Wałach gniada F: Shannondale Sarco St Ghyvan
M: Shannondale Melodie
O: Convivo
B: Mary Walsh
372414005385830
131.

24

SHANTAN LRH LTU 2012 Ogier ciemnogniada F: SH ANDOR 34
M: MANTIJA
O: DARIUS AKELIS
B: DARIUS AKELIS
LTU005170128012
132.

119

SILVER SELENO Westfalska POL 2013 Wałach siwa F: Spartakus
M: Falkenhof's Lancis
O: Maria Zarzycka
B: Maria Zarzycka
Brak
133.

48

TINTA SP POL 2000 Klacz gniada F: Elvis
M: Tina
O: Robert Hestkowski
B: Ewa Fabińska
K005433
134.

21

TOLTECHI GP Z Z POL 2011 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
K023982
135.

109

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z
M: Nais De La Pomme/ Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA)
K023573
136.

82

VERNISAGE HOL GER 2005 Klacz siwa F: Catoki /
M: Marty /
O: Michał Szadkowski
B: peter Boege
brak
137.

16

WALIA SP POL 2006 Klacz siwa F: Castilio/Cassini I
M: Wyprawa/Vulcano
O: Aleksandra Łapińska
B:
K015362
138.

101

WIEDŹMIN WLKP POL 2001 Ogier siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Weimutka / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K006737 POL007600025501
139.

26

WINNER AZ II SP POL 2009 Wałach gniada/160 F: Corde Star
M: Wiktoria
O: Karolina Olejnik
B: Andrzej Zdziebło
K023957 616009600217509
140.

110

ZABOU HOL. GER 2007 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Uletta I / Calvados II
O: Małgorzata Wikalińska
B:
K020027
Rider Club
Competition
Prize
Akelis Darius Darius Horses
300,00
SUM:
300.00
Bancewicz Izabela JKS u Robsonów
25,00
75
75
SUM:
175.00
Bembenek Joanna KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
60,00
SUM:
60.00
Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
110
300
SUM:
410.00
Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
100,00
100,00
100,00
SUM:
300.00
Jasas Stasys Bartas
200,00
150,00
SUM:
350.00
Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
30,00
20
SUM:
50.00
Karpenko Roman Georgenburg
45
50,00
150
SUM:
245.00
Kazlou Siarhei KJ Indeco Szarek
300,00
100,00
SUM:
400.00
Labenskyte Ieva Zigmo Zirgai
15,00
SUM:
15.00
Lizer Maria JKS U Robsonów
70,00
SUM:
70.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
35
SUM:
35.00
Mikhailova Maryia KJ Indeco Szarek
30,00
120,00
SUM:
150.00
Nicpoń Adam SK Ciekocinko
80,00
50,00
225,00
600,00
40
SUM:
995.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
75,00
40,00
400,00
SUM:
515.00
Paskevicius Gediminas Lietuvos zirgynas
400,00
SUM:
400.00
Petravicute Rugile
150,00
SUM:
150.00
Pietrzak Kaja KJ KAJA Czosnowo
45
SUM:
45.00
Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
80,00
SUM:
80.00
Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
200,00
SUM:
200.00
Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
25,00
SUM:
25.00
Wyszkowska Maja SKJ WJ Piaseccy Equestrian
50,00
SUM:
50.00
Žadeikyte Austeja Zigmo Žirgai
50,00
SUM:
50.00
Zdanowicz Małgorzata AZS-UWM Olsztyn
30,00
SUM:
30.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akelis Darius
Darius Horses
REILIS (23)
2017-11-25
1
300,00
2017-11-25
17
2017-11-26
10
SHANTAN (24)
2017-11-25
45
2017-11-25
2017-11-26
35
2017-11-25
40
2017-11-26
9
Bancewicz Izabela
JKS u Robsonów
2017-11-25
4
25,00
2017-11-25
10
2017-11-26
2
75
2017-11-26
3
75
Belova Maria
Horsefarm39
2017-11-25
7
2017-11-25
32
2017-11-26
16
2017-11-26
11
Bembenek Joanna
KS AZS UWM Olsztyn
OLINA (33)
2017-11-25
32
2017-11-25
47
Bembenek Joanna
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
DRAGON (75)
2017-11-25
4
60,00
2017-11-25
2017-11-26
8
2017-11-26
Bilinskyte Arminta
Zigmo Zirgai
IRISAS (136)
2017-11-25
1
2017-11-25
28
2017-11-26
1
2017-11-26
21
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
2017-11-25
43
2017-11-25
20
2017-11-26
8
2017-11-26
2017-11-25
34
2017-11-26
28
Błaszkowska Zuzanna
G-RIDE TEAM
GRACJA (46)
2017-11-25
2017-11-25
Burzyńska Agnieszka
SKJ Zastawno
NOLAAN (89)
2017-11-25
2017-11-25
2017-11-26
14
2017-11-26
12
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
2017-11-25
37
2017-11-25
34
2017-11-26
24
2017-11-26
44
CHEOPS (131)
2017-11-25
23
2017-11-25
18
2017-11-26
8
2017-11-26
Chełchowska Wiktoria
JKS u Robsonów
2017-11-25
40
2017-11-25
2017-11-26
34
2017-11-26
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
GEJSZA (130)
2017-11-25
9
2017-11-25
14
2017-11-26
1
110
2017-11-26
1
300
Chwietczuk Wiktoria
BPK
2017-11-25
11
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
ENDEMIT (132)
2017-11-25
8
2017-11-25
14
2017-11-26
26
CARUNO 3 (133)
2017-11-25
3
100,00
2017-11-25
1
100,00
2017-11-26
4
100,00
Cichanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
2017-11-25
24
2017-11-26
10
BALANS (87)
2017-11-25
1
2017-11-26
2
2017-11-26
19
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS U Robsonów
2017-11-25
15
2017-11-25
1
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Dabioch Marta
bpk
Dajbek (156)
2017-11-26
2017-11-26
1
Dąbrowska Weronika
JKS u Robsonów
LIKIER (74)
2017-11-25
12
2017-11-25
34
2017-11-25
Endzinaite Beatrice
Zigmo Zirgai
2017-11-25
12
2017-11-25
12
2017-11-26
7
2017-11-26
21
Fiodorovaite Laura
Zigmo zirgai
PICASSO (106)
2017-11-25
5
2017-11-25
35
2017-11-26
8
2017-11-26
14
Fiodoroviene Monika
Zigmo zirgai
SANREMO (68)
2017-11-25
26
2017-11-25
2017-11-26
Gębicki Dorota
G-RIDE TEAM
2017-11-25
16
2017-11-25
Gębicki Piotr
G-RIDE TEAM
CHRISTO (44)
2017-11-25
10
2017-11-25
Głuchowska Małgorzata
TKKF Ognisko Podkowa Leśna
CANTURA M (114)
2017-11-25
8
2017-11-25
38
2017-11-26
20
2017-11-26
7
Góralska Maria
BPK (MAZ)
2017-11-25
4
2017-11-25
2017-11-26
8
2017-11-26
Gorbacheva Arina
Georgenburg
2017-11-25
7
2017-11-25
37
2017-11-26
28
2017-11-26
12
Hartman Karolina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-11-25
21
2017-11-25
19
2017-11-26
16
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2017-11-25
27
2017-11-25
2017-11-26
16
2017-11-26
2017-11-25
18
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
How Knows (154)
2017-11-25
21
2017-11-25
27
2017-11-26
40
Jasas Stasys
Bartas
SAKALAS (53)
2017-11-25
31
2017-11-26
25
2017-11-25
25
HARM H (54)
2017-11-25
1
200,00
2017-11-25
29
2017-11-26
35
2017-11-26
15
SANTANA (55)
2017-11-25
13
2017-11-26
3
150,00
EDVINN (56)
2017-11-25
11
2017-11-26
9
Jasas J. Stasys
Bartas
SANTANA (55)
2017-11-25
6
2017-11-26
1
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
NUBIS (100)
2017-11-25
12
2017-11-25
10
2017-11-26
7
Kaczmarczyk Maciej
KJ Kaczmarczyk
WIEDŹMIN (101)
2017-11-25
25
2017-11-25
8
2017-11-26
FREJKA (102)
2017-11-25
3
30,00
2017-11-25
17
2017-11-26
5
20
2017-11-26
26
ARMAGEDON (103)
2017-11-25
33
2017-11-25
2017-11-26
18
2017-11-26
Karczewska Zuzanna
WJ Piaseccy Equestrian
CALASS (32)
2017-11-25
25
2017-11-25
41
2017-11-26
32
2017-11-26
Karpenko Roman
Georgenburg
2017-11-25
13
2017-11-25
27
2017-11-26
4
45
2017-11-26
5
50,00
2017-11-25
23
2017-11-25
49
2017-11-26
27
2017-11-26
2
150
Kazlou Siarhei
KJ Indeco Szarek
HACKMAN (80)
2017-11-26
2
300,00
2017-11-25
54
2017-11-26
23
2017-11-25
2
100,00
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
2017-11-25
13
2017-11-26
19
Kasjo (152)
2017-11-25
17
2017-11-25
31
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
2017-11-25
30
2017-11-25
53
2017-11-26
22
2017-11-26
30
Kopka Zofia
JKS u Robsonów
FUKS (47)
2017-11-25
1
2017-11-25
15
2017-11-26
14
2017-11-26
Kozioł Martyna
JKS u Robsonów
2017-11-25
1
2017-11-25
1
2017-11-26
13
2017-11-26
1
Kozioł Patrycja
JKS u Robsonów
ARAMIS (78)
2017-11-25
17
2017-11-25
2017-11-26
16
2017-11-26
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
CZARIS (14)
2017-11-25
11
2017-11-25
Kramarczyk Anna
-
PIĘKNA (13)
2017-11-25
1
2017-11-25
23
2017-11-26
20
Labenskyte Ieva
Zigmo Zirgai
ODISEJA (69)
2017-11-25
20
2017-11-25
5
15,00
2017-11-26
12
2017-11-26
33
Lizer Maria
JKS U Robsonów
2017-11-25
16
2017-11-25
2
2017-11-26
1
2017-11-26
17
2017-11-25
12
FERREIRA (120)
2017-11-25
1
70,00
2017-11-25
48
2017-11-26
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
FREZJA (11)
2017-11-25
1
2017-11-26
4
2017-11-26
1
KORUND (142)
2017-11-25
26
2017-11-25
3
2017-11-26
23
2017-11-26
1
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
WALIA (16)
2017-11-25
14
2017-11-25
18
Mackiewicz Marcin
JKS U Robsonów
CYRANKA (15)
2017-11-26
20
2017-11-26
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
SAN REMO (112)
2017-11-25
42
2017-11-25
42
2017-11-26
16
2017-11-26
22
2017-11-26
19
2017-11-26
32
Makarauskas Ignas
BHZAA
CAMPARI W (147)
2017-11-25
22
2017-11-25
35
2017-11-26
18
BEBE (148)
2017-11-25
35
2017-11-25
36
2017-11-26
21
Makarauskene Elena
BHVZAA
DALASAS (145)
2017-11-25
10
2017-11-26
9
2017-11-26
6
Maksymiuk Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
SAKO (73)
2017-11-25
2017-11-25
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2017-11-25
10
2017-11-25
12
2017-11-26
4
35
2017-11-26
22
Michalak Monika
Bpk
2017-11-25
20
2017-11-26
7
2017-11-26
19
2017-11-25
32
2017-11-25
2017-11-26
11
2017-11-26
Mikhailova Maryia
KJ Indeco Szarek
HACKMAN (80)
2017-11-25
16
2017-11-25
12
CUMARU (81)
2017-11-25
5
30,00
2017-11-25
9
2017-11-26
3
120,00
2017-11-26
15
Milewska Aleksandra
JKS u Robsonów
2017-11-25
8
2017-11-25
Milewska Kaja
JKS u Robsonów
2017-11-25
7
2017-11-25
27
Milkintas Pranas
UAB Pajurio Zirgynas (LTU)
2017-11-25
6
2017-11-26
23
2017-11-25
14
2017-11-25
6
2017-11-26
13
Mulik Ewa
BPK
2017-11-25
9
2017-11-26
10
Navickaite Viktorija
Bartas
CALINKA (30)
2017-11-25
16
2017-11-26
11
2017-11-25
52
2017-11-26
41
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
2017-11-25
7
2017-11-25
2
2017-11-26
5
80,00
2017-11-26
SAHILOU (126)
2017-11-25
30
2017-11-25
37
2017-11-26
17
2017-11-26
17
2017-11-25
4
50,00
2017-11-25
15
2017-11-26
2
225,00
2017-11-26
1
600,00
2017-11-25
11
2017-11-25
14
2017-11-26
5
40
2017-11-26
6
Nojak Natalia
MKJ Nenia w Pasłęku
SAKO (73)
2017-11-25
Obrębska Dominika
Stajnia Szyldak
EXEDRO (1)
2017-11-25
5
2017-11-25
14
Olejnik Karolina
bez przynależności
2017-11-26
6
2017-11-26
2017-11-26
Ostrowska Julia
JKS u Robsonów
NAKON (111)
2017-11-25
1
2017-11-25
1
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Panek Katarzyna
LKJ W GAŁKOWIE
2017-11-25
6
2017-11-25
19
2017-11-26
7
2017-11-26
10
Parda Julia
Polish Pony Club
FIONA (5)
2017-11-25
1
2017-11-25
1
2017-11-26
1
2017-11-26
4
2017-11-25
18
2017-11-25
2
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
HORUS (90)
2017-11-25
18
2017-11-25
2017-11-26
31
2017-11-26
2017-11-25
3
75,00
2017-11-25
5
40,00
2017-11-26
1
400,00
2017-11-26
14
2017-11-25
26
2017-11-25
11
2017-11-26
29
2017-11-26
24
2017-11-25
17
2017-11-25
2017-11-26
14
2017-11-26
CORSIMO (94)
2017-11-25
33
2017-11-25
21
2017-11-26
15
2017-11-26
14
2017-11-25
13
2017-11-25
44
2017-11-26
12
2017-11-26
18
Paskevicius Gediminas
Lietuvos zirgynas
DALASAS (145)
2017-11-25
19
2017-11-25
13
2017-11-25
1
400,00
2017-11-26
11
2017-11-26
CAMPARI W (147)
2017-11-26
Petravicute Rugile
Anczuvis (153)
2017-11-26
13
Enjoy (155)
2017-11-25
2
150,00
Pieczkowska Iga
AZS Olsztyn
BACHUS (143)
2017-11-25
51
2017-11-25
43
2017-11-26
24
2017-11-26
11
ABSYNT (144)
2017-11-25
55
2017-11-25
31
2017-11-26
43
Pietroń Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
RAPSODIA (127)
2017-11-25
20
2017-11-25
29
2017-11-26
37
2017-11-26
9
2017-11-25
45
2017-11-25
36
2017-11-26
6
2017-11-26
6
Pietrzak Kaja
KJ KAJA Czosnowo
ASAI (9)
2017-11-25
18
2017-11-26
15
GOPLANA (10)
2017-11-25
28
2017-11-25
33
2017-11-26
3
45
2017-11-26
29
Płoskonka Konstancja
Stajnia Szyldak
2017-11-25
4
2017-11-25
1
2017-11-26
1
2017-11-26
Puścikowski Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
GALON (123)
2017-11-25
36
2017-11-25
14
Radzeviciute Deimante
Astriosios Kirsnos Dvaro zirgynas
2017-11-25
44
2017-11-25
38
2017-11-26
28
2017-11-26
42
Regucka Julia
KS Nad Wigrami Sp z o.o.
2017-11-25
30
2017-11-25
25
2017-11-25
2017-11-26
36
2017-11-26
Seilius Simas
Convivo
2017-11-25
31
2017-11-25
22
2017-11-26
30
2017-11-26
17
2017-11-25
6
2017-11-25
24
2017-11-26
21
2017-11-26
34
Šeškas Tadas
Zigmo zirgai
SANREMO (68)
2017-11-26
39
ABU DABI (134)
2017-11-25
2017-11-26
12
Soboń Henryk
LKJ Gałkowo
2017-11-25
33
2017-11-25
46
2017-11-26
29
2017-11-26
31
Stryczyńska Julia
SJ Poster
ALWARO (141)
2017-11-25
39
2017-11-26
27
2017-11-25
2017-11-26
12
Świerczyńska Martyna
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2017-11-25
3
2017-11-25
Szczesniak Zuzanna
JKS Kierzbuń
Atrakcja (151)
2017-11-26
9
2017-11-26
26
Szostek Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (60)
2017-11-25
2017-11-25
2017-11-26
3
2017-11-26
37
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
ASTERIX (85)
2017-11-25
29
2017-11-25
24
2017-11-26
15
2017-11-26
12
Topa Laura
Ekwador
TINTA (48)
2017-11-25
19
2017-11-25
2017-11-26
10
2017-11-26
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (60)
2017-11-26
13
2017-11-25
24
2017-11-25
2017-11-26
22
2017-11-26
J-LAWINA (105)
2017-11-25
9
2017-11-25
7
2017-11-26
34
2017-11-26
4
80,00
Urbańska Natalia
JKS U Robsonów
NOTARIS (157)
2017-11-26
2017-11-26
18
Waszczak Wiktoria
LKJ Gałkowo
2017-11-25
41
2017-11-25
41
Wikalińska Ewa
BPK (MAZ)
2017-11-25
40
2017-11-25
2
200,00
2017-11-26
ZABOU (110)
2017-11-25
42
2017-11-25
16
2017-11-26
31
Wiśniewska Aleksandra
SKF KJ Hippica Polonia Słupno
2017-11-25
29
2017-11-25
38
2017-11-26
17
2017-11-26
2017-11-25
39
2017-11-25
20
Wiśniewska Julia
BPK
DOLAR (20)
2017-11-25
50
2017-11-25
2017-11-26
33
Wiśniewska Karolina
BPK
KOZAK (19)
2017-11-25
16
2017-11-26
36
Wiśniewski Piotr
BPK
HUBA (18)
2017-11-25
21
2017-11-25
2017-11-26
4
2017-11-26
Woźniak Magdalena
Brak
DOVER (38)
2017-11-25
8
2017-11-25
19
2017-11-26
2017-11-26
Wrótna Anita
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (72)
2017-11-25
14
2017-11-25
39
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (70)
2017-11-25
34
2017-11-25
28
2017-11-25
5
25,00
2017-11-25
26
Wyszkowska Kamila
BPK (PDL)
KAFAR (116)
2017-11-25
23
2017-11-25
2017-11-26
13
2017-11-26
Wyszkowska Maja
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2017-11-25
30
2017-11-26
20
2017-11-25
3
50,00
2017-11-26
32
Yarmolyuk Anastasiia
KABULAS (107)
2017-11-25
15
2017-11-25
32
2017-11-26
23
2017-11-26
33
Žadeikyte Austeja
Zigmo Žirgai
GINTARAS (137)
2017-11-25
22
2017-11-25
2
50,00
2017-11-26
30
2017-11-26
5
Zaicew Vyacheslav
Georgenburg
LOVEC (108)
2017-11-25
43
2017-11-25
28
2017-11-25
22
2017-11-26
38
2017-11-26
25
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (72)
2017-11-25
9
Zdanowicz Małgorzata
AZS-UWM Olsztyn
MAXIMA (39)
2017-11-25
4
30,00
2017-11-25
17
2017-11-26
25
2017-11-26
27

Number of Riders: 104

Number of Horses: 140

The sum of prizes: 5 100.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl