Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne
Dabrówka Mała, 20-22 października 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
87 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:42:02
2017-10-19 11:14:38
Anna Rębisz DON
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:43:16
2017-10-19 09:55:23
Anna Zdunek GALENA
  • 2x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:43:06
2017-10-19 09:51:04
Daniel Andrzej Piechota CESARZ SOYMAX
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:42:56
2017-10-19 07:41:04
Izabela Bancewicz AFRODYTA AZ
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:42:46
2017-10-18 22:10:09
Wiktoria Chełchowska NOTARIS II
  • 2x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:42:35
2017-10-18 21:41:59
Wiktoria Głowacka HAPPYLINA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 20:04:43
2017-10-18 18:51:16
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 20:04:24
2017-10-18 18:24:35
Milda Martinaitytė KASZMIR
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
79 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 20:04:00
2017-10-18 18:20:50
Agnė Žaliauskaitė LACETA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
78 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 20:03:34
2017-10-18 18:17:47
Dovilė Jakubauskaitė LINKOLNAS
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
77 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 14:15:01
2017-10-18 09:33:00
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 08:49:39
2017-10-17 21:49:19
Joanna Bembenek OLINA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 11:11:27
2017-10-17 08:46:50
Iga Pieczkowska ABSYNT
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
74 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 11:11:16
2017-10-16 21:51:54
Ewelina Rocka LANCELOT
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 11:11:05
2017-10-16 20:40:34
Krzysztof Retka MISTER STAKKATO S
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:22:52
2017-10-16 19:20:35
Robert Hestkowski ASTERIX
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
70 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:22:34
2017-10-16 19:19:56
Agnieszka Cichanowicz SALVADOR
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:22:11
2017-10-16 19:19:13
Dominika Hestkowska GRENOBLIS
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 11:10:20
2017-10-16 10:39:55
Laura Piotrowicz SAN WITO
  • 2x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 11:10:32
2017-10-16 10:25:33
Magdalena Woźniak DOVER
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:13:29
2017-10-16 08:17:32
Judyta Koczorowska NERGAL
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:13:08
2017-10-16 07:40:43
Tomasz Miśkiewicz CARTOCLINTON
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:12:46
2017-10-15 23:08:37
Jacek Zagor H'BACCARD
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:12:28
2017-10-15 18:22:58
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:12:08
2017-10-15 14:27:42
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2017-10-15 08:17:20
2017-10-14 21:34:37
Katarzyna Panek C TARNAWA
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2017-10-15 08:17:32
2017-10-14 21:33:12
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-15 08:17:44
2017-10-14 21:32:12
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-10-15 08:17:55
2017-10-14 21:31:35
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-15 08:16:55
2017-10-14 19:51:20
Maryia Mikhailava DIASSINI
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-15 08:18:19
2017-10-14 19:49:28
Maryia Mikhailava VERNISAGE
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 20:01:49
2017-10-13 20:01:32
Agnieszka Karcz ESKA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 20:01:19
2017-10-13 19:59:08
Agnieszka Karcz ZAWIEJKA
  • 2x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 20:01:35
2017-10-13 12:43:09
Roman Meger WESTA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 20:02:25
2017-10-13 11:38:10
Marcel Telej MGIEŁKA
  • 2x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 07:30:06
2017-10-11 23:08:46
Łukasz Kaźmierczak CHARMANT BLUE
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 07:30:15
2017-10-11 20:17:37
Monika Święcka CUIDAM DE VRENDT
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
46 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 07:30:26
2017-10-11 20:17:16
Monika Święcka OBLADA
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:42:23
2017-10-11 19:35:20
Aniela Kuczeriszka RUTA
  • 2x 0/KUCE 80/Dokładności bez rozgrywki
44 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 14:37:57
2017-10-11 13:18:38
Piotr Gębicki NATIONS CUP
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 12:59:36
2017-10-11 11:41:41
Tomasz Olszewski LUNA P
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 12:59:48
2017-10-11 09:40:22
Sławomir Hartman LARINO
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 07:36:24
2017-10-10 22:25:58
Małgorzata Oprus GALEA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 07:36:50
2017-10-10 21:29:41
Agnieszka Piotrowska MONTANA
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 07:40:34
2017-10-09 21:59:56
Stanisław Przedpełski VIPER W Z
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 07:40:54
2017-10-09 21:56:44
Anastasiia Yarmolyuk KABULAS
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 15:04:37
2017-10-09 15:01:12
Przemysław Kalicki FLIPJE
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 13:34:26
2017-10-09 11:49:05
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 13:36:27
2017-10-09 11:48:18
Anna Małkowska CASSIO
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 13:36:38
2017-10-09 11:39:38
Weronika Kuran CARLOS Z
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:06:14
2017-10-08 23:56:19
Vivien Kaźmierczak BRANCO
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 14:07:46
2017-10-08 18:57:45
Agata Świerczyńska HAWANA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:06:33
2017-10-07 18:39:21
Monika Jaworska EUFORIA
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:06:43
2017-10-06 21:31:27
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:42:13
2017-10-05 18:41:48
Klara Kiliańska BLACK MAGIC WOMAN
  • 2x 0/KUCE 80/Dokładności bez rozgrywki
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 07:46:13
2017-10-05 16:00:48
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 07:46:39
2017-10-05 00:00:54
Marcin Mackiewicz CYRANKA
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:41:15
2017-10-04 16:42:35
Monika Rudy BABILONIA
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:41:04
2017-10-04 16:42:00
Jarosław Krzemiński BALLADA
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 07:46:42
2017-10-04 14:41:44
Zuzanna Roefler MAVANDER
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:18:41
2017-10-04 06:47:15
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
14 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:18:55
2017-10-04 06:46:29
Anna Grygier Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:19:08
2017-10-03 22:26:31
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:19:56
2017-10-03 22:15:40
Karolina Kicinska NOTA
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:20:29
2017-10-03 21:52:14
Marek Wacławik KATHMANDAU
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:20:46
2017-10-03 21:51:55
Marek Wacławik BOLIVAR
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:21:00
2017-10-03 16:33:42
Joanna Procyszyn ALMERO
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:21:15
2017-10-03 16:23:42
Marta Hejger CARRY BEST
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 15:10:06
2017-10-03 14:42:38
Aleksandra Czerska PROMOTOR
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 15:10:19
2017-10-03 14:40:57
Aleksandra Czerska LEGENDA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 15:10:33
2017-10-03 13:23:40
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 15:11:03
2017-10-03 11:13:05
Janina Strzałkowska MISTER CASH
  • 2x 1/L/Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 07:45:04
2017-10-02 19:55:37
Marcin Joppek SID
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bancewicz Izabela JKS u Robsonów
2000 (J.)
O025518
2. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
3. Chełchowska Wiktoria JKS u Robsonów
1997 (MJ.)
Brak
4. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
5. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
6. Gębicki Piotr G-RIDE TEAM
S
O002455
7. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
8. Grabowska Oliwia LUKS Nysa Gubin
S
O006099
9. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
10. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
11. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
12. Hrabska Ludwika JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O024446
13. Jakubauskaite Dovile Lazdije sporto centras
2003 (JM.)
ne
14. Jaworska Monika KJ Hippica Polonia Słupno
S
O006078
15. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
16. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
1997 (MJ.)
O009854
17. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
18. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (J.)
O019434
19. Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
S
O001045
20. Kaźmierczak Vivien SKJ Sopot
S
O009644
21. Kiliańska Klara Stowarzyszenie KS Chojnów
2007 (Mł.)
O040214
22. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
23. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (J.)
O026310
24. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
25. Kozioł Patrycja JKS u Robsonów
2002 (JM.)
brak
26. Kramarczyk Anna bpk
1998 (MJ.)
brak
27. Krzemiński Jarosław KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012036
28. Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
brak
29. Kuptel Małgorzata Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O019672
30. Kurosz Julia
31. Lach Agata BPK (KPO)
1996 (MJ.)
O021879
32. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (Mł.)
brak
33. Lyskovka Valery Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
34. Mackiewicz Marcin JKS U Robsonów
S
O026937
35. Małkowska Anna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2000 (J.)
O023713
36. Markiewicz Patrycja TKJ Garbówrek
37. Martinaityte Milda Lazdij? sporto centras
2002 (JM.)
ne
38. Meger Roman Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O003472
39. Michalak Monika Bpk
2001 (J.)
O036263
40. Mikhailava Maryia KJ Indeco Szarek
S
O044192
10034677
41. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
42. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
43. Oprus Małgorzata JKS u Robsonów
S
O021316
44. Ostapczuk Martyna KJ Ostoja Chraboły
2004 (JM.)
O039176
45. Panek Katarzyna LKJ W GAŁKOWIE
2000 (J.)
O034644
46. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
47. Piechota Daniel Andrzej SKJ ,,REVEL
S
O003376
48. Piechota Karina SKJ ,,REVEL
S
O036359
49. Pieczkowska Iga AZS Olsztyn
2001 (J.)
O037230
50. Piotrowicz Laura JKS u Robsonów
2000 (J.)
O027122
51. Piotrowska Agnieszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O022109
52. Procyszyn Joanna brak
S
brak
53. Przedpełski Stanisław BPK (MAZ)
S
O001821
10025825
54. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
55. Rocka Ewelina WKJ Lublin
2000 (J.)
O022740
56. Roefler Zuzanna SKJ Bajardo Augustówek
S
O002578
57. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O024452
58. Rudy Monika WKJ Lublin
S
O022452
59. Smulczyńska Zuzanna JKS u Robsonów
2002 (JM.)
brak
60. Strzałkowska Janina KJ Strzała Krubiczew
1998 (MJ.)
O004624
61. Świerczyńska Agata LKS Wolta Żółwin
S
O002314
62. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (JM.)
O034333
63. Telej Marcel G-RIDE TEAM
2003 (JM.)
O044719
64. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
65. Urbaniak Marek BPK (MAZ)
S
O012763
66. Wacławik Marek SKJ Bobrowy Staw
S
O002899
10073039
67. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (JM.)
O035152
68. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (JM.)
O028241
69. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
70. Woźniak Magdalena Brak
S
O038529
71. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (JM.)
None
72. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
73. Žaliauskaite Agne Lazdij? sporto centras
2001 (J.)
ne
74. Zdunek Anna SKJ ,,REVEL
2000 (J.)
O035805
75. Zielonka Piotr JKS Senny
S
O022288
76. Zmorek Damian KJ Welt Opypy
S
O022673
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

17

ABSYNT Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Czynel
M: Aldona
O: Uniwersytet Warmińsko-mazurski
B: Uniwersytet Warmińsko-mazurski
K014833
2.

77

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada F: Granilli S /
M: Artemida /
O: Andrzej Ździebło
B:
K013302
3.

101

Alina F:
M:
O:
B:
4.

6

ALMERO SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Rammstein
M: Andromeda
O: Joanna Procyszyn
B: brak
brak 616009590062410
5.

103

ANCONA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Santos / Guidam
M: Anja / Abanos
O: właściciel
B: hodowca
K014041
6.

95

ARAMIS WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Kleon
M: Alaska
O: JKS u Robsonów
B:
7.

20

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
8.

78

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Bischof L / Bachus
M: Brendy / Liverpool
O: Monika Rudy
B:
K019544 616009580503811
9.

75

BALANS SP POL 2013 Wałach gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: brak
brak
10.

79

BALLADA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Bachantka / Bachus
O: Jarosław Krzemiński
B: SK Nad Wigrami
K012102 POL009510207908 104GJ38
11.

1

BALOUSINIA Pldenburg POL 2011 Klacz gniada F: Balousini
M: Straciatella
O: Stanisław Procajło
B: Stanisław Procajło
00021112
12.

90

BERG WLKP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Bogota / Elmero
O: Joanna Błaszczak
B: Racot
K010588
13.

61

BLACK MAGIC WOMAN KUC POL 2013 Klacz inna/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alina Kiliańska
B:
K023961 616999660475513
14.

5

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Iloczyn
M: Boliwia/ Jape
O: Karolina Kicińska
B: Jarosław Pacek
K020704
15.

57

BRANCO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Sir Neel / Darco
M: Barka / Jarabub
O: Łukasz Kaźmierczak
B: Łukasz Kaźmierczak
K009100 POL009640036804
16.

31

C TARNAWA SP POL 2011 Klacz siwa F: WIZZERD
M: CHICATORA
O: KAROLINA FERENSTEIN KRASKO
B: NAD WIGRAMI
K022900
17.

99

CARPEDIEM Holsztynska POL 2002 Ogier gniada F: Coriano
M: Divola
O: Martyna Ostapczuk
B: Franz Erdner
K006555
18.

7

CARRY BEST OLD GER 2011 Klacz gniada F: Cecotto's As
M: Greath Dream
O: Magdalena Procyszyn
B: Dajana Nicodem
K024203 DE 418181112211
19.

26

CARTOCLINTON OLD GER 2012 Wałach siwa F: Cartoon /
M: Calubet / Clinton II
O:
B: Gestut Lewitz
K021313 DE418185027712
20.

55

CASSIO HOL GER 2005 Wałach gniada F: Cassiano / Cassini I
M: Panka / Calando I
O: Anna Małkowska
B:
K010067 DE421000403205 103GF81
21.

74

CESARZ SOYMAX SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Life and Liberty
M: Cesarka
O: Daniel Andrzej Piechota
B: SK Rzeczna
K021645 616007600073009
22.

41

CHARMANT BLUE HAN. POL 2009 Ogier gniada F: Chacco Blue
M: EL-CORAZON
O: Kaźmierczak
B: x
K022483
23.

69

Chicco F:
M:
O:
B:
24.

34

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III
M: MONTANA DU PAS
O: MACIEJ PIETRAS
B: SEMILLY
K022968 11111111 1111111111111
25.

73

CON CONTADOR KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Stal Hendrix
K012738
26.

33

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
27.

64

CYRANKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/178 F: Czarczaf
M: Cyntia
O: Marcin Mackiewicz
B: SK Liski
K013026 POL007600302207
28.

104

Delilah F:
M:
O:
B:
29.

32

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa F: BAJOU DU ROUET
M: DOSIA
O: MONIKA POWROŻNIK
B: monika pasik
K015479
30.

68

Donald F:
M:
O:
B:
31.

67

Donnerwetter F:
M:
O:
B:
32.

24

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Deportacja
O: Magdalena Woźniak
B: Rzeczna
K023618
33.

97

DUSZKA SOYMAX SP POL 2010 Klacz siwa F: Leandro
M: Dzidzia
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Romanowski Marek
K019724 616009600112210
34.

2

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472 DE431316105611
35.

37

ESKA Poski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada F: Leksykon
M: Easter Feta
O: Katarzyna Karcz
B: Mirosław Roszczyc
brak
36.

58

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B: .
Brak
37.

89

FANTASTIC GR KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Campbell VDL/Cassini I
M: Zenzi HBC/Cantos
O: Janusz Błaszczak
B: T. Griffioen
K019937
38.

53

FLIPJE KWPN NED 2010 Wałach gniada/175cm F: Carolus II
M: Bavanta v/d Renvillehoeve
O: Waldemar Kalicki
B: NL
Brak
39.

48

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
O: Małgorzata Oprus
B: Władysław Łopuszyński
K017518 POL009640083807
40.

72

GALENA SP POL 2012 Klacz gniada F: Otill
M: Gurami
O: Jolanta Zdunek
B: SK Rzeczna
K022175
41.

87

GJALT D KWPN NED 2011 Wałach kara F: Zapatero VLD
M: Olivia / Indoctro
O: Piotr Strzałkowski
B: .
K022542
42.

22

GRENOBLIS TRAK LTU 2003 Wałach kasztanowata F: Heleris / Elektronas
M: Glorija / Versal
O: Dominika Adamiak
B: UAB Vilniaus Žirgynas
K021304 LTU002520119103 102RB82
43.

62

GRUPO PROM ANTRAX Z ZANG BEL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Jacek Hrabski
B: R. Harley
K023183 056015Z55803509 104FH61
44.

15

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
O: Jan Kłosek
B: Jan Kłosek
K023365
45.

10

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
O: Katarzyna Kuptel
B:
K023214 528003201101092
46.

27

H'BACCARD SP POL 2008 Wałach gniada F: Baldini II
M: Hrabianka
O: Wojciech Malczyk
B: Polska
K013749
47.

81

HAPPYLINA KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon/Voltaire
M: Roberlina/Hemmingway
O: Wiktoria Głowacka
B: Jan Greve
K023155 528003201205792
48.

50

HAWANA WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada/172 F: Campari M / Carprilli
M: Hipnoza / Hartland
O: Agata Świerczyńska
B: Agata Świerczyńska
K017765 616007661612009
49.

52

KABULAS Trakenai LTU 2012 Ogier kara F: Pyramus
M: Kometa
O: Vera Yarmolyuk
B: Lietuvos Trak?nu Žirgu Augintiju Asociacija
None
50.

30

KANTANO-MAX SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Hokus Pokus
M: Korys-Markiza
O: Anna Zawadzka
B: Lipiński Ireneusz
K019257 12560
51.

83

KASZMIR Wielkapolska POL 2008 Wałach gniada F: Kaliniec
M: Kenia
O: Gediminas Juknis
B: Polski Zwiazek Hodowcow Koni
POL007600091908
52.

4

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine/ Guidam
M: Kleopatra/ Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
53.

96

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
brak 616013580270509
54.

84

LACETA Holšteinas LTU 2008 Klacz ciemnogniada F: Laralee
M: Bela
O: Povilas Mikelskas
B: Irena Lugauskien?
LTU005580013008
55.

18

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos / Landos
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Marek Rocki
B: Jacek Janiszewski
K016163 DE418181041908 105AV13
56.

29

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
57.

88

LAVISTO STAR Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Wałach F: Game Boy D'10
M: Natasja
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386
58.

9

LEGENDA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire / Voltaire
M: Legumina / Golden Boy
O: Katarzyna Czerska
B: SK Rzeczna
K016602 616009600114409
59.

94

LIKIER SP POL 2006 Wałach gniada F: Mariot
M: Lambada Z
O: JKS u Robsonów
B: JKS u Robsonów
brak
60.

86

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP POL 2011 Wałach gniada F: Toulon
M: Quina Z / Quidam de Revel
O: Piotr Strzałkowski
B: -
K022002
61.

85

LINKOLNAS Holšteinas LTU 2010 Wałach kasztanowata F: Laralee
M: Bela
O: Gediminas Juknis
B: Irena Lugauskien?
LTU005170098610
62.

91

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Anna Jones
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K016430 616009510444710 105DC76
63.

46

LUNA DTTL Niem. Sportowa GER 2008 Klacz kasztanowata F: Ludwigs As / Ludwig Von Bayern
M: Bailey P / Barnaul
O: Adam Olszewski
B:
K016348 DE456570276408 104WZ40
64.

59

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach kara F: Huzar
M: Łysica
O: Wacławik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722
65.

63

MAVANDER SP POL 2011 Wałach gniada F: Vanndam
M: Makabi
O: Łukasz Jończyk
B: Łukasz Jończyk
K023275
66.

40

MGIEŁKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vermont
M: Metra
O: Marcel Telej
B: Tomasz Baturo
K016609
67.

12

MISTER CASH BWP POL 2012 Wałach gniada F: Cooper vd Heffinck
M: Go-Go-Girl / Contact vd Heffinck
O: Piotr Strzałkowski
B: .
K022027
68.

19

MISTER STAKKATO S WLKP POL 2011 Ogier gniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Magia / Roland
O: Jadwiga Łoś
B: Jadwiga Łoś
K020359 616007661243011
69.

102

MJT ARONN DU TALUS S.F. FRA 2010 Ogier F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora du Talus / Mr Blue
O: Makrum Jumping Team
B: Francja
K018679
70.

49

MONTANA SP POL 2008 Klacz gniada/164 F: Giewont
M: Malwa / Elistor
O: Anna Piotrowska
B: Martyna Derpińska
K018323 POL009610184608
71.

45

NATIONS CUP SP POL 2012 Wałach gniada F: COLOX CUP
M: Niagara
O: DOROTA GĘBICKA
B: SK ZASTAWNO
K022899
72.

25

NERGAL SP POL 2011 Wałach gniada/169 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Nausica / Omen
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczownica
K019081 616009610093811
73.

80

NOTARIS II SP POL 2013 Ogier kara F: Brak
M: Brak
O: Robert Hestkowski
B: SK liski
Brak Brak
74.

28

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos /
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
75.

76

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
O: Anna Kramarczyk
B: Stadnina Koni Liski
brak
76.

98

Podjawola F:
M:
O:
B:
77.

100

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve
M: Philadelphia 2
O: Lach Agata
B: -
K017297
78.

8

PROMOTOR WLKP POL 2012 Wałach kara F: Paquito Go / Maizauber
M: Pasieka / Arak
O: Katarzyna Czerska
B: SK Liski
K021891 616007600223412
79.

93

PRYMULKA Trakeńska POL 2010 Klacz gniada F: Gluosnis
M: Pinia
O: Jadwiga Pacyńska
B: Ewa Anna Gajewska
Brak
80.

82

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
O: Andrzej Michalak
B: Skorupa Janusz
K018670
81.

44

RUTA SP POL 2008 Klacz gniada F: Harwest / Indoctro
M: Różana / Adiutant
O: Grzegorz Kuczeriszka
B: Polska
brak
82.

21

SALVADOR TRAK. POL 2013 Ogier gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
brak
83.

23

SAN WITO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Wareg
M: Santa Barbara
O: Robert Hestkowski
B: SK Ochaby
K013278 POL009540092507
84.

70

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/163 F: Caliro /
M: Sukcesja / Drawid
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Mieczysław Chomiak
K022427 616009530299009
85.

92

SHAKIRA 440 OS DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Conthargos
M: Stakkira/ Stakkato
O: Aniela Szlufik
B: Gestuet Lewitz
K023707 DE418184096109 104QN91
86.

14

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
87.

36

VERNISAGE HOL GER 2005 Klacz siwa F: Catoki
M: Marty
O: Michał Szadkowski
B: Peter Boege
brak
88.

51

VIPER W Z Zangersheide NLD 2006 Wałach gniada F: VIGO DARSOUI LLES
M: GLAD TIDINGS/TOUT FEU DHEX
O: MARIKA ANTOLAK
B:
K010976
89.

39

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Elf / Fanimo
M: Wegunda I / Noble Roi
O: Roman Meger i Adrian Burzych
B: Waldemar Bąk
K020686 6160096610376
90.

105

Who Know F:
M:
O:
B:
91.

38

ZAWIEJKA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Love Affair/
M: Zwiewka/
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
brak
Rider Club
Competition
Prize
Bancewicz Izabela JKS u Robsonów
75,00
SUM:
75.00
Błaszczak Julia JKS u Robsonów
15
50,00
200,00
SUM:
265.00
Gębicki Piotr G-RIDE TEAM
30,00
SUM:
30.00
Grabowska Oliwia LUKS Nysa Gubin
50,00
SUM:
50.00
Hejger Marta LKJ Gałkowo
50,00
SUM:
50.00
Jakubauskaite Dovile Lazdije sporto centras
40,00
100,00
40
SUM:
180.00
Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
400
SUM:
400.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
100,00
SUM:
100.00
Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
15,00
SUM:
15.00
Kaźmierczak Vivien SKJ Sopot
300,00
SUM:
300.00
Kurosz Julia
15,00
100,00
SUM:
115.00
Lyskovka Valery Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
300,00
100,00
100
SUM:
500.00
Mackiewicz Marcin JKS U Robsonów
80,00
SUM:
80.00
Martinaityte Milda Lazdij? sporto centras
150,00
SUM:
150.00
Meger Roman Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
400,00
25,00
SUM:
425.00
Michalak Monika Bpk
200
SUM:
200.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
25,00
SUM:
25.00
Oprus Małgorzata JKS u Robsonów
25
SUM:
25.00
Ostapczuk Martyna KJ Ostoja Chraboły
50,00
SUM:
50.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
150,00
300
50,00
30,00
SUM:
530.00
Przedpełski Stanisław BPK (MAZ)
200,00
40,00
SUM:
240.00
Roefler Zuzanna SKJ Bajardo Augustówek
25,00
SUM:
25.00
Świerczyńska Agata LKS Wolta Żółwin
20,00
SUM:
20.00
Telej Marcel G-RIDE TEAM
100
SUM:
100.00
Urbaniak Marek BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Wacławik Marek SKJ Bobrowy Staw
25,00
SUM:
25.00
Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
75
SUM:
75.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
150,00
100,00
SUM:
250.00
Žaliauskaite Agne Lazdij? sporto centras
150,00
100,00
200,00
200,00
SUM:
650.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bancewicz Izabela
JKS u Robsonów
2017-10-21
12
2017-10-22
2
75,00
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
2017-10-20
7
2017-10-20
28
2017-10-21
5
15
2017-10-22
4
50,00
2017-10-21
17
2017-10-20
8
2017-10-21
9
BERG (90)
2017-10-20
13
2017-10-21
3
200,00
Chełchowska Wiktoria
JKS u Robsonów
2017-10-21
21
2017-10-21
2017-10-22
18
Cichanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
2017-10-20
2017-10-20
2017-10-21
24
2017-10-21
2017-10-22
8
BALANS (75)
2017-10-20
1
2017-10-22
9
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2017-10-20
18
2017-10-20
41
2017-10-22
11
2017-10-21
36
2017-10-20
33
2017-10-22
2017-10-21
13
Gębicki Piotr
G-RIDE TEAM
2017-10-20
3
30,00
2017-10-20
38
2017-10-21
29
2017-10-22
10
2017-10-22
17
2017-10-21
24
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
2017-10-20
15
Grabowska Oliwia
LUKS Nysa Gubin
ŁAWNIK (59)
2017-10-20
24
2017-10-20
39
2017-10-21
26
2017-10-22
3
50,00
2017-10-21
29
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
2017-10-20
3
50,00
2017-10-21
13
2017-10-20
16
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2017-10-20
11
2017-10-21
14
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
ASTERIX (20)
2017-10-20
10
2017-10-20
2017-10-21
2017-10-21
8
Hrabska Ludwika
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-10-20
12
Jakubauskaite Dovile
Lazdije sporto centras
2017-10-20
35
2017-10-20
5
40,00
2017-10-21
11
2017-10-22
3
100,00
2017-10-22
5
40
Jaworska Monika
KJ Hippica Polonia Słupno
EUFORIA (58)
2017-10-20
15
2017-10-20
2017-10-21
16
2017-10-21
2017-10-22
17
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
SID (14)
2017-10-20
2017-10-21
Kalicki Przemysław
KJ Bertyn Piastowo
FLIPJE (53)
2017-10-20
11
2017-10-21
15
2017-10-22
1
400
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-10-20
2
100,00
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ESKA (37)
2017-10-21
14
2017-10-22
19
2017-10-21
22
2017-10-21
13
2017-10-21
31
2017-10-22
5
15,00
Kaźmierczak Łukasz
Sopocki KJ
2017-10-20
17
2017-10-21
12
Kaźmierczak Vivien
SKJ Sopot
BRANCO (57)
2017-10-20
17
2017-10-21
2
300,00
2017-10-21
19
Kiliańska Klara
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-10-20
9
2017-10-20
1
2017-10-21
8
2017-10-21
1
2017-10-22
1
2017-10-22
1
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
NERGAL (25)
2017-10-20
16
2017-10-20
37
2017-10-21
17
2017-10-21
34
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
GUCCI (15)
2017-10-21
32
2017-10-21
2017-10-22
15
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
SCYTIA (70)
2017-10-20
21
2017-10-20
27
2017-10-21
19
2017-10-21
6
Kozioł Patrycja
JKS u Robsonów
ARAMIS (95)
2017-10-21
1
2017-10-21
1
2017-10-22
1
2017-10-22
9
Kramarczyk Anna
bpk
PIĘKNA (76)
2017-10-20
1
2017-10-21
10
2017-10-22
1
Krzemiński Jarosław
KJ Szumawa Bobrowiec
BALLADA (79)
2017-10-20
17
2017-10-20
36
2017-10-22
11
2017-10-21
32
Kuczeriszka Aniela
Stowarzyszenie KS Chojnów
RUTA (44)
2017-10-21
1
2017-10-21
9
2017-10-22
1
2017-10-22
9
Kuptel Małgorzata
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
GUIDAM (10)
2017-10-20
12
2017-10-20
31
2017-10-21
2017-10-22
20
2017-10-21
Kurosz Julia
LUNA (91)
2017-10-20
5
15,00
2017-10-20
2017-10-21
11
2017-10-21
2017-10-22
1
100,00
Lach Agata
BPK (KPO)
2017-10-20
6
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
KORUND (96)
2017-10-20
1
2017-10-20
8
2017-10-21
11
2017-10-21
1
2017-10-22
1
Lyskovka Valery
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
2017-10-20
14
2017-10-22
7
2017-10-21
15
Donald (68)
2017-10-20
25
2017-10-22
15
2017-10-21
26
Chicco (69)
2017-10-20
2017-10-20
1
300,00
2017-10-21
4
100,00
2017-10-22
4
100
Mackiewicz Marcin
JKS U Robsonów
CYRANKA (64)
2017-10-20
1
80,00
2017-10-20
2017-10-21
2017-10-22
2017-10-21
Małkowska Anna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CASSIO (55)
2017-10-20
40
2017-10-21
2017-10-21
Who Know (105)
2017-10-21
23
Markiewicz Patrycja
TKJ Garbówrek
2017-10-20
11
2017-10-20
6
2017-10-21
28
2017-10-22
18
2017-10-21
18
Martinaityte Milda
Lazdij? sporto centras
KASZMIR (83)
2017-10-20
43
2017-10-20
7
2017-10-22
10
2017-10-22
8
2017-10-21
2
150,00
Meger Roman
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
WESTA (39)
2017-10-20
18
2017-10-20
2017-10-21
1
400,00
2017-10-21
5
25,00
Michalak Monika
Bpk
2017-10-20
19
2017-10-20
29
2017-10-22
3
200
2017-10-21
20
2017-10-20
7
2017-10-20
1
2017-10-21
1
2017-10-22
1
2017-10-22
1
Mikhailava Maryia
KJ Indeco Szarek
2017-10-22
14
2017-10-22
9
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-20
9
2017-10-21
8
2017-10-22
5
25,00
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-10-20
20
2017-10-20
2017-10-21
8
2017-10-21
27
Oprus Małgorzata
JKS u Robsonów
GALEA (48)
2017-10-20
10
2017-10-20
20
2017-10-21
4
25
2017-10-21
11
Ostapczuk Martyna
KJ Ostoja Chraboły
2017-10-20
32
2017-10-21
4
50,00
Panek Katarzyna
LKJ W GAŁKOWIE
2017-10-20
9
2017-10-20
8
2017-10-21
7
2017-10-22
8
2017-10-21
9
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2017-10-20
3
150,00
2017-10-21
14
2017-10-22
2
300
CORSIMO (33)
2017-10-20
19
2017-10-20
15
2017-10-21
7
2017-10-22
7
2017-10-21
10
2017-10-20
2
50,00
2017-10-20
4
30,00
2017-10-21
6
2017-10-22
12
2017-10-21
12
Piechota Daniel Andrzej
SKJ ,,REVEL
2017-10-21
25
2017-10-22
2017-10-21
35
Piechota Karina
SKJ ,,REVEL
2017-10-21
2017-10-21
23
2017-10-22
13
Pieczkowska Iga
AZS Olsztyn
ABSYNT (17)
2017-10-21
10
2017-10-21
7
Piotrowicz Laura
JKS u Robsonów
2017-10-21
15
2017-10-21
1
Piotrowska Agnieszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MONTANA (49)
2017-10-20
18
2017-10-21
2017-10-22
14
Procyszyn Joanna
brak
ALMERO (6)
2017-10-20
26
2017-10-20
2017-10-21
27
2017-10-21
2017-10-22
7
Przedpełski Stanisław
BPK (MAZ)
2017-10-20
2
200,00
2017-10-21
5
40,00
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
2017-10-20
23
2017-10-20
14
2017-10-21
6
2017-10-22
6
Rocka Ewelina
WKJ Lublin
2017-10-20
22
Roefler Zuzanna
SKJ Bajardo Augustówek
2017-10-20
4
25,00
2017-10-20
24
2017-10-22
2017-10-21
21
Rogalska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
ANCONA (103)
2017-10-21
30
Rudy Monika
WKJ Lublin
2017-10-20
14
2017-10-20
42
2017-10-21
20
2017-10-22
13
2017-10-21
37
Smulczyńska Zuzanna
JKS u Robsonów
LIKIER (94)
2017-10-20
2017-10-21
Strzałkowska Janina
KJ Strzała Krubiczew
2017-10-20
25
2017-10-20
2017-10-21
22
2017-10-21
2017-10-22
8
2017-10-20
16
GJALT D (87)
2017-10-20
26
2017-10-20
10
Świerczyńska Agata
LKS Wolta Żółwin
HAWANA (50)
2017-10-20
5
20,00
Szlufik Aniela
Tuszyński KJ Garbówek
2017-10-20
34
Telej Marcel
G-RIDE TEAM
2017-10-21
1
100
2017-10-21
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
Alina (101)
2017-10-20
7
2017-10-20
12
Urbaniak Marek
BPK (MAZ)
2017-10-20
23
2017-10-20
2017-10-21
3
50
2017-10-21
2017-10-22
6
Wacławik Marek
SKJ Bobrowy Staw
2017-10-20
27
2017-10-20
2017-10-21
30
2017-10-21
2017-10-22
4
25,00
2017-10-20
13
2017-10-20
2017-10-21
9
2017-10-22
12
2017-10-21
28
Waszczak Wiktoria
LKJ Gałkowo
2017-10-20
6
2017-10-20
9
2017-10-21
18
2017-10-22
9
2017-10-21
33
Wilczewska Weronika
JKS Narew Różan
Delilah (104)
2017-10-21
2
75
2017-10-22
2017-10-21
16
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
2017-10-20
30
2017-10-20
13
2017-10-21
18
2017-10-22
Woźniak Magdalena
Brak
DOVER (24)
2017-10-20
22
2017-10-20
1
Yarmolyuk Anastasiia
JKS U Robsonów
KABULAS (52)
2017-10-20
8
2017-10-20
44
2017-10-21
17
2017-10-22
16
2017-10-21
25
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-21
16
2017-10-22
2
150,00
2017-10-21
3
100,00
Žaliauskaite Agne
Lazdij? sporto centras
LACETA (84)
2017-10-20
1
150,00
2017-10-20
4
100,00
2017-10-22
1
200,00
2017-10-22
6
2017-10-21
1
200,00
Zdunek Anna
SKJ ,,REVEL
GALENA (72)
2017-10-21
10
2017-10-22
16
2017-10-21
31
Zielonka Piotr
JKS Senny
2017-10-20
21
Zmorek Damian
KJ Welt Opypy
CASSIO (55)
2017-10-21

Number of Riders: 76

Number of Horses: 91

The sum of prizes: 5 000.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl