Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

I Eliminacje VII Halowego Pucharu Warmii i Mazur
Dąbrówka Mała, 14-15 października 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
100 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 07:39:48
2017-10-12 22:32:43
Wiktoria Chełchowska NOTARIS II
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
99 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 07:39:59
2017-10-12 20:49:45
Natalia Palmowska SUNSET
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 07:40:09
2017-10-12 20:49:07
Natalia Palmowska JACKPOT VAN'T ZONNEVELD
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 11/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
97 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 07:40:21
2017-10-12 20:41:22
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
96 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 07:40:32
2017-10-12 20:05:23
Weronika Wiśniewska LAMBI II
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 07:40:44
2017-10-12 20:04:51
Aleksandra Kajrewicz CRISTAL
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 07:40:54
2017-10-12 19:59:06
Daniel Andrzej Piechota DEWONA SOYMAX
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 07:41:04
2017-10-12 19:58:24
Anna Zdunek GALENA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 07:41:15
2017-10-12 19:55:53
Karina Piechota DUSZKA SOYMAX
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 07:41:31
2017-10-12 19:54:04
Daniel Andrzej Piechota CESARZ SOYMAX
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 07:42:03
2017-10-12 17:27:59
Zofia Kopka FUKS
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
89 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 07:42:14
2017-10-12 17:16:45
Amelia Orłowska WIWARO
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
88 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 07:42:25
2017-10-12 17:07:48
Agata Bojarowicz ARON
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 07:42:36
2017-10-12 16:37:09
Aleksandra Łapińska WALIA
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 13:06:49
2017-10-12 10:29:36
Julianna Wojtal BAŁKAN
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 2l/L/Licencyjny
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 07:29:39
2017-10-11 19:56:07
Agata Andrukajtis POLA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 14:37:01
2017-10-11 13:46:59
Małgorzata Guślakow BENEDETTO
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 14:37:15
2017-10-11 13:40:43
Joanna Bembenek OLINA
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 07:32:28
2017-10-10 22:02:32
Dominika Szablewska DUMNA CLEAR
  • 2x 2l/L/Licencyjny
76 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 07:33:39
2017-10-10 19:47:25
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 07:33:50
2017-10-10 17:32:59
Julia Błaszczak LAVISTO STAR
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 07:35:12
2017-10-10 17:32:36
Julia Błaszczak FANTASTIC GR
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 07:35:27
2017-10-10 17:32:07
Julia Błaszczak BERG
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 14:04:35
2017-10-10 11:17:35
Nikola Grygorowicz ARKONIA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
71 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 14:05:58
2017-10-10 10:16:33
Julia Wiśniewska DOLAR
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 14:06:43
2017-10-10 10:07:54
Przemysław Owczarek IBIZA G
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
69 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 14:06:56
2017-10-10 10:07:26
Przemysław Owczarek CARILO
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 14:07:09
2017-10-10 10:03:29
Sławomir Hartman LARINO
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 14:07:27
2017-10-10 10:03:00
Sławomir Hartman CARUSO
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 09:24:53
2017-10-10 08:43:11
Martyna Kołtusz FEUERFEE
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 09:25:07
2017-10-10 08:39:49
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 15:04:22
2017-10-09 14:41:48
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 14:28:33
2017-10-09 14:15:21
Piotr Gębicki NATIONS CUP
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 14:28:06
2017-10-09 14:14:36
Piotr Gębicki DOLCE VITA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 13:33:56
2017-10-09 12:12:12
Iga Pieczkowska ABSYNT
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
60 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 13:34:07
2017-10-09 11:40:02
Anastasiia Yarmolyuk KABULAS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 07:58:43
2017-10-09 07:14:29
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 07:58:52
2017-10-09 07:13:37
Magdalena Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 07:59:17
2017-10-09 07:12:07
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:01:11
2017-10-08 23:45:45
Monika Dudkowska ASZLI
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:02:30
2017-10-08 21:25:05
Zbigniew Kowalkowski MIRAH
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:03:16
2017-10-08 21:15:09
Wiktoria Chwietczuk TOSIA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
53 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:03:25
2017-10-08 07:44:12
Justyna Rybakowska NAKON
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
52 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:03:35
2017-10-07 22:22:41
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:03:44
2017-10-07 20:49:43
Magdalena Woźniak DOVER
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:03:53
2017-10-07 17:47:31
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:04:05
2017-10-07 17:47:06
Monika Michalak PRYMULKA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
48 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:04:15
2017-10-07 15:53:19
Monika Pasik HORUS
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:04:23
2017-10-07 15:52:39
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:04:33
2017-10-07 15:51:58
Monika Pasik DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:04:47
2017-10-07 15:51:23
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:04:58
2017-10-07 15:50:49
Monika Pasik DAAB STEP
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:05:07
2017-10-07 15:50:17
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:05:18
2017-10-07 15:49:11
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:05:27
2017-10-07 15:48:00
Katarzyna Panek C TARNAWA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:05:36
2017-10-06 15:02:08
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:05:55
2017-10-06 14:05:23
Aleksandra Milewska MADAME TUSSAUDS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 11:15:02
2017-10-06 11:12:09
Magdalena Krawczyk GAIRANAS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 07:43:13
2017-10-05 22:12:37
Paulina Tomaszewska NOTARIS II
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 07:43:25
2017-10-05 22:11:46
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 07:43:39
2017-10-05 22:11:08
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 07:43:51
2017-10-05 22:10:21
Dominika Hestkowska SONICA
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 07:44:05
2017-10-05 22:09:37
Dominika Hestkowska GRENOBLIS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 07:44:15
2017-10-05 22:06:12
Agnieszka Cichanowicz SALVADOR
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 07:44:25
2017-10-05 22:05:27
Agnieszka Cichanowicz BALANS
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
30 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 12:14:27
2017-10-05 11:59:44
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 07:46:10
2017-10-04 20:41:04
Martyna Kozioł LONARETTO
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 13:55:34
2017-10-04 13:43:17
Anna Rębisz LE SOLEY
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 13:55:48
2017-10-04 13:42:53
Anna Rębisz DON
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 13:56:58
2017-10-04 12:55:26
Maciej Kaczmarczyk WIEDŹMIN
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 13:57:35
2017-10-04 12:54:58
Maciej Kaczmarczyk FREJKA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 13:57:55
2017-10-04 12:54:23
Dagmara Kaczmarczyk NUBIS
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 12:42:58
2017-10-04 09:54:50
Patrycja Kozioł ARAMIS
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 12:43:15
2017-10-04 09:42:23
Aleksandra Milewska NOTARIS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 12:43:26
2017-10-04 08:55:45
Małgorzata Łastówka RALPH LAUREN
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 11:20:36
2017-10-04 08:54:30
Robert Musiał AKR
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:18:23
2017-10-03 19:34:55
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:18:11
2017-10-03 18:59:25
Weronika Dąbrowska LIKIER
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
16 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 15:08:57
2017-10-03 14:11:58
Julia Ostrowska SMARTI
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
15 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 11:06:27
2017-10-03 10:30:51
Laura Piotrowicz PRETORIA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 12:20:58
2017-09-30 20:22:14
Zuzanna Twardowska J-LAWINA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 12:21:07
2017-09-30 20:21:51
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 08:57:24
2017-09-29 14:09:08
Olga Ruta-Kurek PORTA-NEGRA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 08:57:50
2017-09-29 14:08:00
Olga Ruta-Kurek DONATA
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 07:44:36
2017-09-28 22:22:44
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 07:55:47
2017-09-27 18:22:23
Lena Czeszejko-Sochacka GAIRANAS
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 07:55:33
2017-09-25 16:23:29
Kaja Milewska CATHLEEN
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 12:22:02
2017-09-22 11:59:51
Paulina Borowiec RADETZKY
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrukajtis Agata KJ Stado Ogierów Starogard Gd
1999 (J.)
O037986
2. Bembenek Joanna KS AZS UWM Olsztyn
1996 (MJ.)
O022618
3. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
4. Bojarowicz Agata JKS U Robsonów
1999 (J.)
O031875
5. Borowiec Paulina KJ Aromer
2001 (J.)
O035726
6. Chełchowska Wiktoria JKS u Robsonów
1997 (MJ.)
Brak
7. Chwietczuk Aleksandra JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O034649
8. Chwietczuk Wiktoria BPK
2003 (JM.)
O045630
9. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
10. Czeszejko-Sochacka Lena JKS U Robsonów
2008 (Mł.)
28662/17
11. Dąbrowska Agata KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
12. Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
13. Dąbrowska Weronika JKS u Robsonów
2000 (J.)
O044018
14. Dudkowska Monika BLG Consulting Januszewo
1996 (MJ.)
O022478
15. Gębicki Piotr G-RIDE TEAM
S
O002455
16. Głuchowska Małgorzata TKKF Ognisko Podkowa Leśna
2002 (JM.)
O031654
17. Grygorowicz Nikola Klub Jeździecki Kaczmarczyk
2003 (JM.)
Brak
18. Guślakow Małgorzata KJ Kierzbuń
S
O011376
19. Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
S
O000757
20. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
21. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
22. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
23. Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
2001 (J.)
O033705
24. Kajrewicz Aleksandra BPK
2001 (J.)
O039500
25. Kluczek Alicja bpk
26. Kluczek Wojciech bpk
27. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (J.)
O026310
28. Kopka Zofia JKS u Robsonów
2002 (JM.)
Brak
29. Kowalkowski Zbigniew KLUB JEŹDZIECKI JAROSZÓWKA
S
O033470
30. Kozioł Martyna JKS u Robsonów
2004 (JM.)
27975/16
31. Kozioł Patrycja JKS u Robsonów
2002 (JM.)
brak
32. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
33. Krawczyk Magdalena JKS u Robsonów
S
O037229
34. Kukowska Katarzyna KJ BERTYN
2003 (JM.)
O038594
35. Lizer Maria JKS U Robsona
2000 (J.)
O031048
36. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (Mł.)
brak
37. Lyskovka Valery Podągi
38. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
39. Łastówka Małgorzata Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
S
O033689
40. Mackiewicz Marcin JKS U Robsonów
S
O026937
41. Michalak Monika Bpk
2001 (J.)
O036263
42. Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
S
O023893
43. Milewska Kaja JKS u Robsonów
2004 (JM.)
26018/16
44. Musiał Robert KJ Stado Kętrzyn
S
O039856
45. Orłowska Amelia Bpk
2002 (JM.)
Brak
46. Ostrowska Julia BPK
2006 (Mł.)
Brak
47. Owczarek Przemysław KLUB JEŹDZIECKI LOTAR BISKUPIEC
S
O004341
48. Palmowska Natalia KJ Palmowski
S
O013754
49. Panek Katarzyna LKJ W GAŁKOWIE
2000 (J.)
O034644
50. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
51. Piechota Daniel Andrzej SKJ ,,REVEL
S
O003376
52. Piechota Karina SKJ ,,REVEL
S
O036359
53. Pieczkowska Iga AZS Olsztyn
2001 (J.)
O037230
54. Pietrzak Kaja KJ KAJA Czosnowo
2005 (JM.)
O034646
55. Piotrowicz Laura JKS u Robsonów
2000 (J.)
O027122
56. Rafałowska Paula BPK
57. Rębisz Anna LKJ Gałkowo
S
O003598
58. Ruta-Kurek Olga KJ Dobrzyniec
S
O004222
59. Rybakowska Justyna JKS u Robsonów
S
O028239
60. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
61. Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
2002 (JM.)
O034005
62. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
63. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (JM.)
O037496
64. Szpilewicz Katarzyna LKJ Gałkowo
S
O020524
65. Tarnowski Lucjan JKS U Robsonów
66. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
O013978
67. Wiśniewska Julia BPK
2000 (J.)
O026773
68. Wiśniewska Weronika BPK
2000 (J.)
O033754
69. Wojtal Julianna Bertyn - Piastowo
2004 (JM.)
O038237
70. Woźniak Magdalena Brak
S
O038529
71. Yarmolyuk Anastasiia
2002 (JM.)
None
72. Zdunek Anna SKJ ,,REVEL
2000 (J.)
O035805
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

92

ABSYNT Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Czynel
M: Aldona
O: Uniwersytet Warmińsko-mazurski
B: Uniwersytet Warmińsko-mazurski
K014833
2.

45

AKR WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Czarczaf /
M: Agitacja / Hamlet Go
O: P. Mikuć
B: SK Liski
K020777 616007600221212
3.

42

ARAMIS WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Kleon
M: Alaska
O: JKS u Robsonów
B:
4.

81

ARKONIA WLKP POL 2008 Klacz gniada/178cm F: Czarczaf
M: Ala Flavia
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: Sławomir Kaczmarczyk
brak
5.

38

ARMAGEDON SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Hingis
M: Ala flavia
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: Sławomir Kaczmarczyk
Brak
6.

70

ARON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada/mk: F: Leonardo da Vinci
M: Arina
O: Beata Bogusz
B: Edward Krajewski
K018428
7.

100

Asterix F:
M:
O:
B:
8.

7

ASZLI Wlkp/poch.trk POL 2009 Klacz kasztanowata F: Esaul
M: Aksa
O: Monika Dudkowska
B: SK Liski
K015185 POL 616007600288709
9.

32

BALANS SP POL 2013 Wałach gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: brak
brak
10.

72

BAŁKAN Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Grand de La Cour
M: Bursa
O: Wojtal Arkadiusz
B: Paprocki Stanisław
K017134
11.

74

BENEDETTO KUC POL 2006 Wałach F: Hingis
M: Belinda
O: Ingrid Lehmann
B: Ingrid Lehmann
K013531
12.

102

Beneton KUC Polska 2012 W gn F:
M: matka po ogierze ale nie wiem
O:
B:
13.

80

BERG WLKP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Bogota / Elmero
O: Joanna Błaszczak
B: Racot
K010588
14.

94

Bernestina F:
M:
O:
B:
15.

22

C TARNAWA SP POL 2011 Klacz siwa F: WIZZERD
M: CHICATORA
O: KAROLINA FERENSTEIN KRASKO
B: NAD WIGRAMI
K022900
16.

89

CANTURA M OLD. GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Mueller
K016641
17.

85

CARILO Holsztyńska NED 2012 Wałach gniada F: CRUSANDER
M: ZENITA
O: AGNIESZKA KWIATKOWSKA
B: HOLANDIA
K022674
18.

83

CARUSO SP POL 2013 Ogier gniada F: FUEGO DU PRELET
M: CRAYASI
O: Sławomir Hartman
B: SŁAWOMIR HARTMAN
BRAK
19.

57

CATHLEEN OLD POL 2002 Klacz gniada F: Cassius Clay
M: Tin Rocca
O: Robert Hestkowski
B: Robert Hestkowski
brak
20.

67

CESARZ SOYMAX SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Life and Liberty
M: Cesarka
O: Daniel Andrzej Piechota
B: SK Rzeczna
K021645 616007600073009
21.

97

Chicco F:
M:
O:
B:
22.

21

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III
M: MONTANA DU PAS
O: MACIEJ PIETRAS
B: SEMILLY
K022968 11111111 1111111111111
23.

6

COLA CAO Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol
M: Cool Lady
O: Andrzej Dąbrowski
B: MONTIS SP.Z O.O.
K020854 DE441411167811
24.

20

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
25.

63

CRISTAL Hanover GER 2013 Wałach siwa F: Christian
M: Dornroschen
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K023990 276020000042850
26.

34

CRONOS HOL. GER 2009 Wałach gniada F: Contact Me
M: Scandies Rose
O: Piotrowicz Tomasz
B: Gerken Kai
K015241 DE421000361709
27.

99

CYRANKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/178 F: Czarczaf
M: Cyntia
O: Marcin Mackiewicz
B: SK Liski
K013026 POL007600302207
28.

23

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K022781
29.

19

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 /
M: osia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
30.

18

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa F: BAJOU DU ROUET
M: DOSIA
O: MONIKA POWROŻNIK
B: monika pasik
K015479
31.

64

DEWONA SOYMAX SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire
M: Dekalina
O: Daniel Andrzej Piechota
B: SK Rzeczna
K019751 616009600108910
32.

1

DIAMOND STAR K BAW POL 2005 Klacz gniada F: Diamond Hit /
M: Lithana / Lancaster
O: Magdalena Hoffmann
B: Kaminn Manfred
K018782 DE473730440605
33.

82

DOLAR Wielkopolska POL 2002 Wałach kasztanowata/168 F: Sapiecha
M: Drobnica
O: Piotr Wiśniewski
B: Włodzimierz Zębała
K011427 616 007 52 00419 02
34.

91

DOLCE VITA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Dulcynea
O: Julia Sistermann
B: SK Zastawno
Brak
35.

17

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Anetta Kucharska
B: Monty Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808 104OZ48
36.

37

DON SP POL 2011 Wałach gniada F: Dan/
M: Dosia/
O: Anna Rębisz
B: Monika Pasik
K019185 616009600195711
37.

16

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
38.

95

Donald F:
M:
O:
B:
39.

53

DONATA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Elvis sf
M: Dolomira xx
O: Olga Ruta-Kurek
B: SK Prudnik
K011218 POL009681002002
40.

96

Donnerwetter F:
M:
O:
B:
41.

12

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Deportacja
O: Magdalena Woźniak
B: Rzeczna
K023678
42.

76

DUMNA CLEAR Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/163cm F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Duma
O: Robert Szablewski
B: Ewa Hauer
K022626
43.

66

DUSZKA SOYMAX SP POL 2010 Klacz siwa F: Leandro
M: Dzidzia
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Romanowski Marek
K019724 616009600112210
44.

79

FANTASTIC GR KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Campbell VDL/Cassini I
M: Zenzi HBC/Cantos
O: Janusz Błaszczak
B: T. Griffioen
K019937
45.

33

FELINE WM HAN DEU 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE 431310391711
46.

56

FERREIRA SP POL 2009 Klacz F: Correro
M: Finlandia
O: Maria Zarzycka
B: Bolesław Danilewicz
K017632
47.

87

FEUERFEE Westfalska GER 2004 Klacz kasztanowata F: -
M: -
O: Jks u Robsonów
B: -
Brak
48.

40

FREJKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Frakcja / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K010007 POL007600017504
49.

68

FUKS Trakeńska POL 2011 Ogier siwa F: Cedrus
M: Fuchta
O: Ewa Piórkowska
B: Ewa Piórkowska
brak
50.

54

GAIRANAS Koń Trakeński POL 2005 Wałach gniada F: Charitonas
M: Goda
O: JKS u Robsonów
B: UAB Vilniaus Zirgynas
brak
51.

25

GAIRANAS Koń Trakeński POL 2005 Ogier gniada F: Charitonas
M: Goda
O: JKS u Robsonów
B: -
Brak
52.

65

GALENA SP POL 2012 Klacz gniada F: Otill
M: Gurami
O: Jolanta Zdunek
B: SK Rzeczna
K022175
53.

46

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
54.

30

GRENOBLIS TRAK LTU 2003 Wałach kasztanowata F: Heleris / Elektronas
M: Glorija / Versal
O: Dominika Adamiak
B: UAB Vilniaus Žirgynas
K021304 LTU002520119103 102RB82
55.

98

GREY SP Polska 2008 W gn F: Alamos
M: Goyja
O: Janusz Tarnowski
B: Janusz Tarnowski
56.

51

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
57.

88

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
O: Jan Kłosek
B: Jan Kłosek
K023365
58.

27

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
59.

15

HORUS SBS POL 2013 Wałach siwa/172 F: FODEL
M: FONTBRUNE CAROLINE
O: monika pasik
B: BARBARA SMAJEK-MAŁYSZKO
K023642
60.

84

IBIZA G KWPN POL 2013 Wałach siwa F: BUGATTI VDL
M: DARISTA G
O: AGNIESZKA KWIATKOWSKA
B: VOF D.J. EN J. GROBBE
BRAK
61.

77

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059
62.

50

J-LAWINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: J-Ligia / Lagrain
O: Anna Twardowska
B:
K013730 616009610190607
63.

60

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: ALFRED PALMOWSKI
B: CHRISTIAN MERTENS
K018917
64.

93

KABULAS Trakenai LTU 2012 Ogier kara F: Pyramus
M: Kometa
O: Vera Yarmolyuk
B: Lietuvos Trak?nu Žirgu Augintiju Asociacija
None
65.

61

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
brak 616013580270509
66.

62

LAMBI II SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Ever For Pleasure
M: Lusi
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K019865
67.

86

LARINO SP POL 2012 Wałach gniada F: QUASIMODO VAN DE MOLENDREEF
M: LA CORUNA
O: AGNIESZKA KWIATKOWSKA
B: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
K021008
68.

78

LAVISTO STAR Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Wałach F: Game Boy D'10
M: Natasja
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386
69.

36

LE SOLEY SP POL 2012 Wałach gniada F: Solaris
M: Lunia
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K023160
70.

11

LEOPARD Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Grey
M: Leliwa
O: Wojciech Kukowski
B: Stadnina koni Liski
K010415 POL 007 60 01569 05
71.

47

LIKIER SP POL 2006 Wałach gniada F: Mariot
M: Lambada Z
O: JKS u Robsonów
B: JKS u Robsonów
brak
72.

35

LONARETTO SP POL 2003 Wałach F: AVERO
M: LADALCA
O: JKS u Robsonów
B:
73.

24

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada F: Mango
M: Magia
O: JKS u Robsonów
B: brak
K024412
74.

8

MIRAH Małopolska POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: Huzar
M: Miranda
O: Zbigniew Kowalkowsko
B: SK Walewice
0033470 616 006 59 10452 13
75.

10

NAKON Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach F: Helanis
M: Nuta - A
O: JKS u Robsonów
B: Romanowski Marek
brak
76.

90

NATIONS CUP SP POL 2012 Wałach gniada F: COLOX CUP
M: Niagara
O: DOROTA GĘBICKA
B: SK ZASTAWNO
K022899
77.

104

NEMO F:
M:
O:
B:
78.

2

NOBEL SP POL 2003 Wałach tarantowata F: Nabucco / Chef Supreme
M: Nota / Nowel
O: Aleksandra Chwietczuk
B: Tadeusz Piórkowski
K012578 POL009600076903
79.

43

NOTARIS SP POL 1999 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Nelba
O: Robert Hestkowski
B: -
K004994
80.

58

NOTARIS II SP POL 2013 Ogier kara F: Brak
M: Brak
O: Robert Hestkowski
B: SK liski
Brak Brak
81.

41

NUBIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Barasz / Elektor
M: Nikandra / Dixieland
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Rzeczna
K007226 POL007600189303
82.

75

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Otill
M: Milka
O: Katarzyna Skoczek
B: Katarzyna Skoczek
K017071
83.

73

POLA Mały Koń POL 2009 Klacz gniada/mk:148 F: Polar
M: Pestka
O: Agata Andrukajtis
B: Tomasz Szostak
K019481
84.

52

PORTA-NEGRA SP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Palegro/westf.
M: Norquina/sp
O: Olga Ruta-Kurek
B: Dariusz Kurek
K013678 POL009660545805
85.

49

PRETORIA SP POL 2012 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Piotr Kłusowski
B: Piotr Kłusowski
Brak
86.

14

PRYMULKA Trakeńska POL 2010 Klacz gniada F: Gluosnis
M: Pinia
O: Jadwiga Pacyńska
B: Ewa Anna Gajewska
Brak
87.

3

RADETZKY TRK POL 2002 Wałach gniada/178 F: Ignam
M: Rawka
O: Paulina Borowiec
B: Grad Andrzej
K008208 09777
88.

44

RALPH LAUREN Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Riposta / Spartakus
O: Łastówka Małgorzata
B: Marczak Przemysław
K017958
89.

13

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
O: Andrzej Michalak
B: Skorupa Janusz
K018670
90.

31

SALVADOR TRAK. POL 2013 Ogier gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
brak
91.

55

SILVER SELENO Westfalska POL 2013 Wałach siwa F: Spartakus
M: Falkenhof's Lancis
O: Maria Zarzycka
B: Maria Zarzycka
Brak
92.

29

SONICA SP POL 2009 Klacz gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Sonata / Roland
O: Robert Hestkowski
B: Remigiusz Makowski
K020482 616009660894009
93.

59

SUNSET Holsztyńska POL 2013 Wałach kasztanowata F: STANFOUR
M: RIVA I
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: TIMM PETERS
BRAK DE421000118513
94.

101

Tachini Z Z Holandia 2009 W gn F: Tulon
M: matka po ogierze ale nie wiem
O:
B:
95.

5

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
96.

9

TOSIA Typ Kuc POL 2009 Klacz kara/kuc:129 F: -
M: -
O: Maria Chwietczuk
B: -
brak
97.

4

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:118 F: TWIX
M: GASKONIA
O: Andrzej Dąbrowski
B: GRZEGORZ KOTWICKI
K014651 POL013640024405
98.

71

WALIA SP POL 2006 Klacz siwa F: Castilio/Cassini I
M: Wyprawa/Vulcano
O: Aleksandra Łapińska
B:
K015362
99.

39

WIEDŹMIN WLKP POL 2001 Ogier siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Weimutka / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K006737 POL007600025501
100.

69

WIWARO SP POL 2007 Wałach gniada F: Kołczan
M: Walada
O: Ewelina Orłowska
B: Mirosław Kulpiński
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
75,00
60,00
SUM:
135.00
Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
50,00
SUM:
50.00
Kluczek Wojciech bpk
40,00
SUM:
40.00
Kukowska Katarzyna KJ BERTYN
200,00
SUM:
200.00
Lyskovka Valery Podągi
150,00
30,00
SUM:
180.00
Palmowska Natalia KJ Palmowski
50,00
100,00
SUM:
150.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
300,00
400,00
200,00
SUM:
900.00
Ruta-Kurek Olga KJ Dobrzyniec
25,00
SUM:
25.00
Soroka Alicja Baskil Rzeczna
30,00
SUM:
30.00
Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100,00
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrukajtis Agata
KJ Stado Ogierów Starogard Gd
POLA (73)
2017-10-14
16
2017-10-14
Bembenek Joanna
KS AZS UWM Olsztyn
OLINA (75)
2017-10-15
19
2017-10-15
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
2017-10-14
2017-10-15
13
2017-10-14
25
2017-10-15
2017-10-14
21
2017-10-15
2017-10-14
16
2017-10-15
BERG (80)
2017-10-14
20
2017-10-15
2017-10-14
Bojarowicz Agata
JKS U Robsonów
ARON (70)
2017-10-14
15
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-15
Borowiec Paulina
KJ Aromer
2017-10-14
28
2017-10-15
2017-10-14
21
2017-10-15
Chełchowska Wiktoria
JKS u Robsonów
2017-10-14
11
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-15
Chwietczuk Aleksandra
JKS u Robsonów
NOBEL (2)
2017-10-14
2017-10-14
Chwietczuk Wiktoria
BPK
TOSIA (9)
2017-10-14
2017-10-14
2017-10-15
7
2017-10-15
Cichanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
2017-10-14
19
2017-10-14
2017-10-15
18
2017-10-15
BALANS (32)
2017-10-14
10
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-15
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS U Robsonów
2017-10-14
2017-10-15
5
2017-10-15
Dąbrowska Agata
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2017-10-14
2017-10-14
Dąbrowska Magdalena
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2017-10-14
8
2017-10-14
Dąbrowska Weronika
JKS u Robsonów
LIKIER (47)
2017-10-14
7
2017-10-14
Dudkowska Monika
BLG Consulting Januszewo
ASZLI (7)
2017-10-15
12
2017-10-15
Gębicki Piotr
G-RIDE TEAM
2017-10-14
5
2017-10-15
8
2017-10-14
22
2017-10-15
2017-10-14
2017-10-14
Głuchowska Małgorzata
TKKF Ognisko Podkowa Leśna
2017-10-14
31
2017-10-15
2017-10-14
10
2017-10-15
Grygorowicz Nikola
Klub Jeździecki Kaczmarczyk
ARKONIA (81)
2017-10-14
4
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-15
Guślakow Małgorzata
KJ Kierzbuń
2017-10-14
9
2017-10-14
2017-10-15
15
2017-10-15
Hartman Sławomir
KJ Lotar Biskupiec
CARUSO (83)
2017-10-14
2017-10-14
2017-10-15
6
2017-10-15
CARILO (85)
2017-10-15
LARINO (86)
2017-10-14
32
2017-10-15
2017-10-14
14
2017-10-15
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
SONICA (29)
2017-10-14
12
2017-10-15
2017-10-14
11
2017-10-15
2017-10-14
18
2017-10-15
4
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2017-10-15
2017-10-14
1
Asterix (100)
2017-10-14
2017-10-14
11
2017-10-15
2017-10-15
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
NUBIS (41)
2017-10-14
3
75,00
2017-10-15
2017-10-15
2017-10-14
4
60,00
Kaczmarczyk Maciej
KJ Kaczmarczyk
2017-10-14
2017-10-14
2017-10-14
3
50,00
2017-10-15
2017-10-14
12
2017-10-15
FREJKA (40)
2017-10-14
3
2017-10-15
2017-10-14
24
2017-10-15
Kajrewicz Aleksandra
BPK
CRISTAL (63)
2017-10-14
20
2017-10-14
13
Kluczek Alicja
bpk
Beneton (102)
2017-10-14
2017-10-14
2017-10-15
6
Kluczek Wojciech
bpk
Tachini Z (101)
2017-10-14
9
2017-10-15
2017-10-15
2017-10-14
5
40,00
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
2017-10-14
18
2017-10-14
2017-10-14
20
GUCCI (88)
2017-10-14
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-15
Kopka Zofia
JKS u Robsonów
FUKS (68)
2017-10-15
2017-10-15
Kowalkowski Zbigniew
KLUB JEŹDZIECKI JAROSZÓWKA
MIRAH (8)
2017-10-14
19
2017-10-14
Kozioł Martyna
JKS u Robsonów
2017-10-14
2017-10-14
2017-10-15
1
2017-10-15
Kozioł Patrycja
JKS u Robsonów
ARAMIS (42)
2017-10-14
17
2017-10-14
2
2017-10-15
2017-10-15
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
CZARIS (23)
2017-10-14
10
2017-10-15
9
2017-10-14
20
2017-10-15
Krawczyk Magdalena
JKS u Robsonów
2017-10-14
6
Kukowska Katarzyna
KJ BERTYN
LEOPARD (11)
2017-10-14
1
200,00
2017-10-15
2017-10-14
7
2017-10-15
Lizer Maria
JKS U Robsona
2017-10-14
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-15
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-15
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
KORUND (61)
2017-10-14
2017-10-14
12
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-15
2017-10-15
1
Lyskovka Valery
Podągi
2017-10-14
2
150,00
2017-10-15
Donald (95)
2017-10-14
16
2017-10-15
5
2017-10-14
9
2017-10-15
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-14
26
2017-10-15
Chicco (97)
2017-10-14
4
30,00
2017-10-15
2017-10-14
13
2017-10-15
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
WALIA (71)
2017-10-15
14
2017-10-15
Łastówka Małgorzata
Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
2017-10-14
1
2017-10-15
1
2017-10-14
16
2017-10-15
Mackiewicz Marcin
JKS U Robsonów
CYRANKA (99)
2017-10-15
2017-10-15
Michalak Monika
Bpk
2017-10-14
2
2017-10-15
2
2017-10-14
6
2017-10-15
2017-10-14
3
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-15
Milewska Aleksandra
JKS u Robsonów
2017-10-14
1
2017-10-14
21
NOTARIS (43)
2017-10-14
2017-10-14
19
Milewska Kaja
JKS u Robsonów
2017-10-14
5
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-15
Musiał Robert
KJ Stado Kętrzyn
AKR (45)
2017-10-14
9
2017-10-15
17
2017-10-14
33
2017-10-15
Orłowska Amelia
Bpk
WIWARO (69)
2017-10-14
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-15
1
Ostrowska Julia
BPK
NAKON (10)
2017-10-14
2017-10-14
2017-10-15
1
2017-10-15
Owczarek Przemysław
KLUB JEŹDZIECKI LOTAR BISKUPIEC
IBIZA G (84)
2017-10-14
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-15
CARILO (85)
2017-10-14
2017-10-14
Palmowska Natalia
KJ Palmowski
SUNSET (59)
2017-10-14
17
2017-10-14
2017-10-15
10
2017-10-15
2017-10-14
4
50,00
2017-10-15
2017-10-15
2017-10-14
3
100,00
Panek Katarzyna
LKJ W GAŁKOWIE
2017-10-14
12
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-15
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
HORUS (15)
2017-10-14
15
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-15
2017-10-14
1
300,00
2017-10-15
2017-10-15
2017-10-14
1
400,00
2017-10-15
2017-10-15
2017-10-14
2
200,00
2017-10-14
2017-10-14
10
2017-10-15
2017-10-14
8
2017-10-15
2017-10-14
13
2017-10-14
2017-10-15
16
2017-10-15
CORSIMO (20)
2017-10-14
15
2017-10-15
2017-10-14
18
2017-10-15
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-14
13
2017-10-15
Piechota Daniel Andrzej
SKJ ,,REVEL
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-15
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-15
Piechota Karina
SKJ ,,REVEL
2017-10-14
2017-10-14
Pieczkowska Iga
AZS Olsztyn
ABSYNT (92)
2017-10-15
2017-10-14
2017-10-15
Pietrzak Kaja
KJ KAJA Czosnowo
GOPLANA (46)
2017-10-14
29
2017-10-15
2017-10-14
17
2017-10-15
Piotrowicz Laura
JKS u Robsonów
2017-10-14
2017-10-14
14
Rafałowska Paula
BPK
NEMO (104)
2017-10-15
2017-10-15
Rębisz Anna
LKJ Gałkowo
2017-10-14
7
2017-10-15
2017-10-14
23
2017-10-15
DON (37)
2017-10-14
8
2017-10-15
2017-10-14
6
2017-10-15
Ruta-Kurek Olga
KJ Dobrzyniec
2017-10-14
6
2017-10-15
3
2017-10-14
27
2017-10-15
DONATA (53)
2017-10-14
5
25,00
2017-10-15
2017-10-14
22
2017-10-15
Rybakowska Justyna
JKS u Robsonów
NAKON (10)
2017-10-14
8
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-15
2017-10-15
Soroka Alicja
Baskil Rzeczna
IRYS (77)
2017-10-14
5
30,00
Szablewska Dominika
KS AZS UWM Olsztyn
2017-10-15
2017-10-15
2017-10-14
2017-10-14
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
2017-10-14
23
2017-10-15
2017-10-14
15
2017-10-15
Szostek Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (34)
2017-10-14
21
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-15
2017-10-14
14
2017-10-15
7
Szpilewicz Katarzyna
LKJ Gałkowo
2017-10-15
2017-10-15
Tarnowski Lucjan
JKS U Robsonów
GREY (98)
2017-10-14
2017-10-14
14
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-14
11
2017-10-15
2017-10-14
2
100,00
2017-10-15
2017-10-14
2017-10-14
Wiśniewska Julia
BPK
DOLAR (82)
2017-10-14
17
2017-10-15
2017-10-14
19
2017-10-15
Wiśniewska Weronika
BPK
2017-10-14
4
2017-10-14
18
Wojtal Julianna
Bertyn - Piastowo
BAŁKAN (72)
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-15
2017-10-15
20
2017-10-14
2017-10-14
Woźniak Magdalena
Brak
DOVER (12)
2017-10-14
9
2017-10-14
2017-10-14
Yarmolyuk Anastasiia
KABULAS (93)
2017-10-14
21
2017-10-15
2017-10-14
30
2017-10-15
Zdunek Anna
SKJ ,,REVEL
GALENA (65)
2017-10-14
2017-10-14
2017-10-15
11
2017-10-15

Number of Riders: 72

Number of Horses: 100

The sum of prizes: 1 810.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl