Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HALOWE OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY HPP II Eliminacja
Dąbrówka Mała, 20-22.10.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
144 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 20:06:33
2017-10-18 19:12:14
Jacek Zagor NIRVARO
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 11:13:01
2017-10-16 21:06:04
Dawid Czarnecki DROSERA
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
142 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 11:12:49
2017-10-16 21:05:24
Dawid Czarnecki CHIN CHAMPER
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
141 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 11:12:37
2017-10-16 21:04:25
Dawid Czarnecki CHACCO ONE
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/C-1/FINAŁ ŚR - el. HPP Juniorzy zwykły z rozgrywką art.238.2.2
140 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:23:58
2017-10-16 19:18:21
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/CC/DR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/CC-1/Grand Prix - el. HPP Seniorzy zwykły z rozgrywką art.238.2.2
139 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:23:39
2017-10-16 19:17:51
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
138 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:23:20
2017-10-16 19:17:00
Dominika Hestkowska SONICA
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
137 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:10:54
2017-10-16 08:16:26
Judyta Koczorowska BOSS
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
136 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:10:33
2017-10-16 07:39:49
Tomasz Miśkiewicz ZET BLUE
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:10:11
2017-10-16 07:39:11
Tomasz Miśkiewicz FOR VITO
  • 1x 6/CC/DR - zwykły art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:09:49
2017-10-16 07:38:37
Tomasz Miśkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:09:26
2017-10-16 07:16:52
Wojciech Kluczek TACHINI Z
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:08:16
2017-10-15 23:01:12
Jacek Zagor ZAGORKA DURANTE
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:07:30
2017-10-15 19:10:57
Daniel Wróblewski BE BALOU
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:07:08
2017-10-15 19:10:24
Daniel Wróblewski ASHLEY S
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:06:46
2017-10-15 14:16:15
Michał Tyszko NEWTON JP Z
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:06:25
2017-10-15 14:12:54
Michał Tyszko F ARMANI Z
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:05:45
2017-10-15 12:38:10
Leszek Nieużyła DARAVELL
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
123 ENTRY ACCEPTED 2017-10-15 08:18:39
2017-10-14 21:30:02
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-10-15 08:18:55
2017-10-14 21:29:21
Monika Pasik DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2017-10-15 08:19:08
2017-10-14 21:27:09
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2017-10-15 08:19:20
2017-10-14 19:46:31
Maryia Mikhailava DIASSINI
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
119 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 19:57:17
2017-10-13 19:55:44
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 5/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/CC/FINAŁ ŚR - el. HPP Młodzi Jeźdźcy zwykły z rozgrywką art.238.2.2
118 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 19:57:34
2017-10-13 18:04:18
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 19:57:50
2017-10-13 14:37:38
Mateusz Tyszko SAVONA
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 19:58:03
2017-10-13 14:36:16
Mateusz Tyszko CAVERANO HIPPICA
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 19:58:18
2017-10-13 14:35:27
Mateusz Tyszko DONNA ROSSA S
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 19:58:38
2017-10-13 14:35:01
Mateusz Tyszko VAN SOLDIER
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 19:59:31
2017-10-13 14:33:48
Mateusz Tyszko MJT ARONN DU TALUS
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 07:54:41
2017-10-12 23:26:13
Michał Tyszko DARING QUEEN
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 07:54:52
2017-10-12 22:33:22
Michał Tyszko SURRIMO
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 07:55:02
2017-10-12 22:25:43
Michał Tyszko CANTAIR HBC
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 07:55:26
2017-10-12 18:59:33
Weronika Minkiewicz WEIDA
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/C-1/FINAŁ ŚR - el. HPP Juniorzy zwykły z rozgrywką art.238.2.2
107 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 07:36:31
2017-10-11 21:48:41
Damian Zmorek DIEGO
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 07:36:43
2017-10-11 21:48:01
Damian Zmorek PICCOLO
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 07:36:55
2017-10-11 16:29:07
Piotr Zielonka CON CONTADOR
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
104 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 11:12:24
2017-10-11 16:28:45
Piotr Zielonka CADORO
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/C-1/FINAŁ ŚR - el. HPP Juniorzy zwykły z rozgrywką art.238.2.2
103 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 07:37:16
2017-10-11 16:23:54
Piotr Zielonka CON CONTADOR
  • 2x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 12:56:05
2017-10-11 11:38:35
Paweł Jachymek SZAMAN
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 12:56:42
2017-10-11 10:58:44
Dagmara Kaczmarczyk NUBIS
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 12:57:22
2017-10-11 09:42:31
Sławomir Hartman GOLDMAN S
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 12:58:38
2017-10-11 09:42:13
Sławomir Hartman GOLDENBOY GR
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 12:59:06
2017-10-11 09:41:50
Sławomir Hartman EDJIN
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 07:50:32
2017-10-11 07:50:03
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/C-1/FINAŁ ŚR - el. HPP Juniorzy zwykły z rozgrywką art.238.2.2
95 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 07:43:36
2017-10-10 21:52:44
Gabriela Sompol FIDELIO
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
94 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 07:43:48
2017-10-10 21:26:42
Agnieszka Piotrowska MONTANA
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
92 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 07:45:06
2017-10-10 19:21:45
Weronika Rogalska ANCONA
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 07:45:20
2017-10-10 18:57:11
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
90 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 07:45:36
2017-10-10 16:24:31
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 07:45:51
2017-10-10 16:24:09
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 07:46:03
2017-10-10 16:23:45
Milena Dobkowska JOLLY
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
84 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 07:41:27
2017-10-09 20:07:17
Leszek Nieużyła ENDO
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
83 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 07:41:58
2017-10-09 20:06:36
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
82 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 07:42:10
2017-10-09 19:07:51
Paulina Endraszka ZAMELUS W
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 07:42:20
2017-10-09 18:03:37
Aniela Szlufik SHAKIRA 440
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
80 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 15:05:13
2017-10-09 14:58:02
Przemysław Kalicki CAILLOU TF
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/CC/FINAŁ ŚR - el. HPP Młodzi Jeźdźcy zwykły z rozgrywką art.238.2.2
78 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 13:41:10
2017-10-09 11:50:24
Martyna Ostapczuk CARPEDIEM
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 13:42:43
2017-10-09 11:49:51
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 13:42:54
2017-10-09 11:45:20
Anna Małkowska CASSIO
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:07:00
2017-10-09 06:13:59
Beniamin Tomaszewski CORTINELLA
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:07:11
2017-10-09 06:13:33
Beniamin Tomaszewski DUKE
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:07:21
2017-10-08 23:57:33
Łukasz Kaźmierczak BORA
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/CC/DR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/CC-1/Grand Prix - el. HPP Seniorzy zwykły z rozgrywką art.238.2.2
72 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:07:30
2017-10-08 18:56:09
Agata Świerczyńska HAWANA
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:07:40
2017-10-08 08:03:23
Tomasz Olszewski CORTEZ
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:07:51
2017-10-08 08:02:17
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/CC/DR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/CC-1/Grand Prix - el. HPP Seniorzy zwykły z rozgrywką art.238.2.2
69 ENTRY ACCEPTED 2017-10-15 08:19:35
2017-10-07 13:43:00
Marta Hejger KANTANO-MAX
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:08:12
2017-10-06 13:52:38
Ewa Mazurowska INDI
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:08:22
2017-10-06 13:51:57
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:08:31
2017-10-06 12:11:43
Ewelina Rocka LANCELOT
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 07:47:08
2017-10-05 20:38:47
Krzysztof Retka ETO ' O
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 07:47:19
2017-10-05 20:37:40
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 07:47:31
2017-10-05 20:36:31
Krzysztof Retka M CANTORI S
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 07:47:42
2017-10-05 20:35:11
Krzysztof Retka EVERDI
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/CC/DR - zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 07:48:26
2017-10-05 15:28:51
Łukasz Jończyk LIONEL
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 07:48:36
2017-10-05 13:56:10
Piotr Kalinowski DRAKA
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 07:47:37
2017-10-05 00:02:17
Juliana Suska TOKAJER 8
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C-1/FINAŁ ŚR - el. HPP Juniorzy zwykły z rozgrywką art.238.2.2
57 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 07:47:53
2017-10-05 00:01:13
Juliana Suska PIEROT
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C-1/FINAŁ ŚR - el. HPP Juniorzy zwykły z rozgrywką art.238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 07:48:05
2017-10-04 23:59:41
Juliana Suska GILEA
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 07:48:22
2017-10-04 23:58:53
Jemma Jones LUNA
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 07:48:41
2017-10-04 23:58:21
Jemma Jones BORNEO
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 07:49:21
2017-10-04 21:55:46
Stanisław Przedpełski ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 5/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/CC/DR - zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 07:49:39
2017-10-04 21:55:18
Stanisław Przedpełski SUN PAULA
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 07:49:50
2017-10-04 21:54:47
Stanisław Przedpełski DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 07:50:00
2017-10-04 21:54:18
Stanisław Przedpełski CANJER HST
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 07:37:27
2017-10-04 16:40:54
Oliwia Korecka HRABINKA C
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 07:50:49
2017-10-04 16:40:05
Katarzyna Kiliańska BERA
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 07:51:03
2017-10-04 16:39:33
Grzegorz Kubiak FLOYD
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 07:51:22
2017-10-04 16:39:11
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:43:45
2017-10-04 16:38:47
Grzegorz Kubiak BOTOKS
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 15:04:12
2017-10-04 14:28:28
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:21:33
2017-10-04 06:50:02
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/CC-1/Grand Prix - el. HPP Seniorzy zwykły z rozgrywką art.238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:22:05
2017-10-04 06:49:04
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
39 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:22:18
2017-10-03 21:54:01
Marek Wacławik PHENIX
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 19:59:54
2017-10-03 21:53:36
Marek Wacławik EXTRA DOLLARS
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 15:11:21
2017-10-03 14:40:15
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 12:22:24
2017-10-02 12:21:58
Marta Grudzień CONTRA MELLONI
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 12:22:34
2017-10-01 22:00:24
Marek Wacławik RAF LIDER
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 12:22:46
2017-10-01 16:34:22
Klara Kozioł SCYTIA
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
33 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 12:22:59
2017-10-01 16:32:27
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C-1/FINAŁ ŚR - el. HPP Juniorzy zwykły z rozgrywką art.238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 12:23:11
2017-09-30 19:25:24
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 12:23:22
2017-09-29 18:26:38
Marcin Joppek SID
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 20:00:13
2017-09-28 11:15:05
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/CC/DR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/CC-1/Grand Prix - el. HPP Seniorzy zwykły z rozgrywką art.238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 10:50:31
2017-09-28 08:58:48
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 10:50:48
2017-09-28 08:58:07
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 07:59:21
2017-09-27 08:02:24
Janina Strzałkowska LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 07:59:45
2017-09-27 08:02:01
Janina Strzałkowska LEON Q
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 07:59:56
2017-09-27 08:01:33
Janina Strzałkowska GJALT D
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 08:00:14
2017-09-27 08:01:09
Janina Strzałkowska BLANT
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 08:00:29
2017-09-26 13:14:57
Michał Piątkowski LIGHTNING 100
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/CC/DR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/CC-1/Grand Prix - el. HPP Seniorzy zwykły z rozgrywką art.238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 08:01:00
2017-09-25 21:43:07
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 08:01:22
2017-09-25 12:36:49
Gabriel Głusek URIAS
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
  • 1x 8/C-1/FINAŁ ŚR - el. HPP Juniorzy zwykły z rozgrywką art.238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 07:38:01
2017-09-20 10:23:39
Joanna Bembenek DRAGON
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/ŚR - dwufazowy art.274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 10:19:17
2017-09-20 09:57:33
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/MR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/FINAŁ MR - el. HPP OPEN zwykły z roagrywką art. 238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 12:23:33
2017-09-19 19:24:39
Klara Kostrzewa ALEXA ARISTA B
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 08:10:12
2017-09-19 15:28:39
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/DR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC/FINAŁ ŚR - el. HPP Młodzi Jeźdźcy zwykły z rozgrywką art.238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 08:10:27
2017-09-19 11:29:43
Maria Kozina CLAYTON
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 10:50:30
2017-09-19 08:38:36
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 08:10:41
2017-09-19 08:38:01
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 10:10:30
2017-09-18 14:35:33
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 10:49:19
2017-09-17 10:48:45
Dominika Bach ROSA BELLA
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 10:49:58
2017-09-17 10:48:23
Dominika Bach LION
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 10:50:41
2017-09-17 10:48:00
Dominika Bach CANION
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-15 08:19:49
2017-09-17 10:15:42
Marta Hejger CARRY BEST
  • 1x 1/N/MR - dwufazowy art.274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-15 08:20:03
2017-09-17 10:14:09
Marta Hejger CIROBANTA
  • 1x 2/C/ŚR - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC/DR - dwufazowy art.274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
2. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
3. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
O023934
4. Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
S
O003411
5. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
6. Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
2003 (JM.)
O040047
7. Endraszka Paulina Sopocki Klub Jeździecki
S
O003891
10074861
8. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
9. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
10. Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
S
O000757
11. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
12. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
13. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
14. Hrabska Ludwika JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O024446
15. Jachymek Paweł WKJ Lublin
S
O002463
16. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
17. Jones Jemma Stowarzyszenie KS Chojnów
2003 (JM.)
O031298
18. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
19. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
20. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
1997 (MJ.)
O009854
21. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
22. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
23. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
24. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (J.)
O019434
25. Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
S
O001045
26. Kiliańska Katarzyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2001 (J.)
O033625
27. Kluczek Wojciech bpk
28. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
29. Korecka Oliwia Stowarzyszenie KS Chojnów
2001 (J.)
O025713
30. Kostrzewa Klara KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
S
O003774
31. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
32. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
33. Krzemiński Jarosław KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012036
34. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
35. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
36. Lach Agata BPK (KPO)
1996 (MJ.)
O021879
37. Lyskovka Valery Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
38. Małkowska Anna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2000 (J.)
O023713
39. Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
S
O003222
40. Mikhailava Maryia KJ Indeco Szarek
S
O044192
10034677
41. Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów
1997 (MJ.)
O021314
42. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
43. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
44. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
45. Ostapczuk Martyna KJ Ostoja Chraboły
2004 (JM.)
O039176
46. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
47. Pawłowski Konrad KJ Arpav Gdańsk
S
O003340
48. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
49. Piotrowska Agnieszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O022109
50. Przedpełski Stanisław BPK (MAZ)
S
O001821
10025825
51. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
52. Rocka Ewelina WKJ Lublin
2000 (J.)
O022740
53. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O024452
54. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (J.)
O022475
55. Strzałkowska Janina KJ Strzała Krubiczew
1998 (MJ.)
O004624
56. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (JM.)
O036369
57. Świerczyńska Agata KJ Strzała Krubiczew
S
O002314
58. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (JM.)
O034333
59. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
60. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
61. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
62. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
63. Wacławik Marek SKJ Bobrowy Staw
S
O002899
10073039
64. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (JM.)
O028241
65. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
66. Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025505
67. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
68. Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O022288
69. Zmorek Damian KJ Welt Opypy
S
O022673
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

15

TACHINI Z ZANG NED 2009 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Pregnant / Burggraaf
O: Wojciech Kluczek, Marek Sutnik
B:
K020133 056015Z55785609
2.

105

ALEXA ARISTA B CZEWB POL 2009 Klacz kasztanowata F: Aristo Z
M: Alexis B
O: Dorota Kostrzewa
B: -
K022554
3.

131

Alina F:
M:
O:
B:
4.

55

ANCONA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Santos / Guidam
M: Anja / Abanos
O: właściciel
B: hodowca
K014041
5.

121

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
6.

127

ASER sp Polska 2007 og cgn F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donal
O: Jacek Bogalecki
B: Anna Tyszko
K012158 616009540050207 104UP92
7.

18

ASHLEY S Oldenburska GER 2003 Klacz kasztanowata F: Askari
M: PASADENIA
O: Wioletta Wróblewska
B: -
K008432
8.

136

BALLADA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Bachantka / Bachus
O: Jarosław Krzemiński
B: SK Nad Wigrami
K012102 POL009510207908 104GJ38
9.

17

BE BALOU Hanowerska GER 2006 Klacz ciemnogniada F: BALOU DU ROUET
M: WONDERWALL
O: Wioletta Wróblewska
B: -
K016326
10.

92

BERA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Caretino K / Caretino
M: Bezela / Eskudo
O: Alina Kiliańska
B: SK Pępowo
K021271 616007610129809
11.

129

BERG WLKP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Bogota / Elmero
O: Joanna Błaszczak
B: Racot
K010588
12.

125

Bernestina F:
M:
O:
B:
13.

112

BLANT OS POL 2009 Wałach gniada F: Balou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Part de Reve / Burggraaf
O: Piotr Strzałkowski
B:
K018726 DE418185420109
14.

87

BORNEO SP POL 2009 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Baronesse Piccadilly / Prinz Pablo
O: Anna Jones
B: Witold Szydełko
K015280 616009670134909
15.

11

BOSS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Winer / Empik
M: Boliwia / Lap Bej
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczownica
K015741 616006610279508
16.

1

BOTOKS OS GER 2006 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Docenta / Cento
O:
B:
K020309 DE418180152606
17.

3

CADORO SP POL Brak Ogier gniada F: Brak
M: Brak
O: Henryk Eron
B: Brak
K015537
18.

64

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
O: Waldemar Kalicki
B:
K020300 DE441411315206
19.

73

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
20.

91

CANJER HST HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
O: Anna Kiełb
B:
K022704
21.

39

CANTAIR HBC HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Isabell XI / Cantus
O: Margarita Hubar
B:
K014064 DE42100061907
22.

65

CARPEDIEM Holsztynska POL 2002 Ogier gniada F: Coriano
M: Divola
O: Martyna Ostapczuk
B: Franz Erdner
K006555
23.

22

CARRY BEST OLD GER 2011 Klacz gniada F: Cecotto's As
M: Greath Dream
O: Magdalena Procyszyn
B: Dajana Nicodem
K024203 DE 418181112211
24.

52

CASPAR MS HOL GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
O: Michał Szadkowski
B: Monika Schulz
K009367 DE421000289204 103BV35
25.

67

CASSIO HOL GER 2005 Wałach gniada F: Cassiano / Cassini I
M: Panka / Calando I
O: Anna Małkowska
B:
K010067 DE421000403205 103GF81
26.

6

CHACCO ONE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z / Quick Star
O:
B: Paul Schockemohle
K020332 DE418184010710
27.

134

CHARMANT BLUE HAN. POL 2009 Ogier gniada F: Chacco Blue
M: EL-CORAZON
O: Kaźmierczak
B: x
K022483
28.

5

CHIN CHAMPER HOL GER 2011 Ogier gniada/165 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Lanetta / Leuthen I
O: Anna Garapuczyk
B:
K019756 DE421000074511
29.

14

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Carousa / Carinue
O: Dariusz Miśkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110 DE418184073010 104XD45
30.

21

CIROBANTA KWPN NLD 2007 Klacz gniada F: Casantos / Cantos
M: Wirobanta / Indoctro
O: Marta Hejger
B: E. Kuijer
K018653 528003000706259
31.

118

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton
M: Orleen Van Het Vijverbos
O: Ewa Żak
B: .
K011765
32.

132

Codetia VDL F:
M:
O:
B:
33.

45

CON CONTADOR KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Stal Hendrix
K012738
34.

72

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry /
M: Celinka / Kołczan
O: Adam Olszewski
B: Lucjan Decznik
K018478 616007600293610
35.

68

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: TRW-Miłosna
B: Roman Barlik
K020807 POL009610219280
36.

10

DARAVELL SP POL 2007 Wałach gniada F: Aravel II
M: Durette Z
O: Jerzy Korona
B: Roman Barlik
K019601
37.

37

DARING QUEEN HOL POL 2011 Klacz siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
O: Roma Kosicka
B: Roma Kosicka
K019579 DE421000691211
38.

90

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Sam R
M: Whitney V / Abke
O: -
B: -
K022875
39.

26

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa F: BAJOU DU ROUET
M: DOSIA
O: MONIKA POWROŻNIK
B: monika pasik
K015479
40.

27

DIASSINI HOL POL 2009 Wałach siwa F: Diamant de Semilly
M: U-Cascada
O: Michał Szadkowski
B: Michał Szadkowski
K016085 DE421000582109 105LU25
41.

41

DIEGO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Wieland
M: Dolores
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012119
42.

130

Dirty Harry F:
M:
O:
B:
43.

25

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Anetta Kucharska
B: Monty Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808 104OZ48
44.

24

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
45.

82

DRAKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Marino
M: Drafne / Szaser
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K008448
46.

4

DROSERA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar/Maram
M: Dracena/Mariot
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018370
47.

69

DUKE KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Phin Phin /
M: Wienke /
O: Beniamin Tomaszewski
B: Reolf Brill
K014336 528003000805017
48.

51

EDJIN KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Douglas / Darco
M: Astara / Casmir Z
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: Hans Dings
K016514 528003200908734 104XD43
49.

60

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido
M: Enigma
O: Jerzy Korona
B: Maciej Grygier
K014243
50.

77

ETO ' O KWPN NLD 2009 Wałach gniada F: Tygo
M: Karla
O: Kiełb Anna
B: Kran Muskens
K022703
51.

80

EVERDI KWPN NED 2009 Ogier siwa F: Verdi / Quidam De Revel
M: NN 210023796 / Cassini I
O: Sławomir Miąsko
B: E. Guadiano
K013859 528003200913462 104VJ80
52.

30

EXTRA DOLLARS KWPN NLD 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc la Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
O: Anna Seroka
B: H. Kwant
K014995 528003200912965 104MD74
53.

20

F ARMANI Z Zangerscheide POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Fierro Hof Ter Zeedijke
M: Unda V/H Goolder
O: Monika Chrzanowski
B: Belgia
K020995
54.

128

FANTASTIC GR KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Campbell VDL/Cassini I
M: Zenzi HBC/Cantos
O: Janusz Błaszczak
B: T. Griffioen
K019937
55.

75

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
56.

93

FLOYD KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: Casall / Caretino
M: Texas M / Indoctro
O: Łukasz Wasilewski & Bogna Sąsiadek
B: Holandia
K019765
57.

13

FOR VITO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Pleasure / Furioso II
M: Gracyona D'Amain / Papillon Rouge
O: Marcin Plitt
B:
K017522 DE431316839910
58.

61

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
59.

29

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
O: Michał Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013984
60.

85

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B: Sylwester Kosiński
K016884 POL009680006806 105DJ37
61.

111

GJALT D KWPN NED 2011 Wałach kara F: Zapatero VLD
M: Olivia / Indoctro
O: Piotr Strzałkowski
B: .
K022542
62.

50

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 Wałach gniada F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ZENZI HBC
O: AGNIESZKA KWIATKOWSKA
B: HOLANDIA
K020933
63.

49

GOLDMAN S KWPN NLD 2011 Wałach siwa F: Colman /
M: Nadette S / Lux
O: Sławomir Hartman
B: Schroembges
K021040 528003201109860
64.

114

GRUPO PROM ANTRAX Z ZANG BEL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Jacek Hrabski
B: R. Harley
K023183 056015Z55803509 104FH61
65.

71

HAWANA WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada/172 F: Campari M / Carprilli
M: Hipnoza / Hartland
O: Agata Świerczyńska
B: Agata Świerczyńska
K017765 616007661612009
66.

7

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
67.

44

HRABINKA C SP POL 2008 Klacz gniada F: Stalon / Sandro
M: Hrabina C / Cannizzaro (ex Caletto's Son)
O: Dariusz Korecki
B: Witold Brodewicz
K016776 DE433332664808
68.

97

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
69.

117

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508
70.

59

JOLLY Oldenburska POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Luxius
M: Jessy
O: Janusz Cebulak
B: Kostrzewski
K015126
71.

23

KANTANO-MAX SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Hokus Pokus
M: Korys-Markiza
O: Anna Zawadzka
B: Lipiński Ireneusz
K019257 12560
72.

120

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
73.

119

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
74.

133

Lambi F:
M:
O:
B:
75.

76

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos / Landos
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Marek Rocki
B: Jacek Janiszewski
K016163 DE418181041908 105AV13
76.

126

LARINO SP POL 2012 Wałach gniada F: QUASIMODO VAN DE MOLENDREEF
M: LA CORUNA
O: AGNIESZKA KWIATKOWSKA
B: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
K021008
77.

56

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
78.

36

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada F: For Keeps / For Pleasure
M: La Jana / Landadel
O: Konrad Pawłowski
B: Ewa Fabińska
K017882 POL009510458207
79.

110

LEON Q OLD POL 2007 Wałach gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Sprehe All The Best / Almox Prints J
O: Piotr Strzałkowski
B:
K011126 DE433331593907 103VR68
80.

113

LIGHTNING 100 Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar
O: Procima sp. z o. o.
B: .
K017088
81.

109

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP POL 2011 Wałach gniada F: Toulon
M: Quina Z / Quidam de Revel
O: Piotr Strzałkowski
B: -
K022002
82.

123

LION SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Empire / Embassy I
M: Linda / Rubin
O: Mirosław Bach
B: Andrzej Felski
K012386 POL009600357307 104JV58
83.

81

LIONEL WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Callas / Castillo
O:
B:
K021861 DE441411589310
84.

79

M CANTORI S SP POL 2010 Ogier kara F: Campari M / Carprilli
M: Magia / Roland
O: Jadwiga Łoś
B: Jadwiga Łoś
K017802 616007660793610
85.

99

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608
86.

35

MJT ARONN DU TALUS S.F. FRA 2010 Ogier F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora du Talus / Mr Blue
O: Makrum Jumping Team
B: Francja
K018679
87.

54

MONTANA SP POL 2008 Klacz gniada/164 F: Giewont
M: Malwa / Elistor
O: Anna Piotrowska
B: Martyna Derpińska
K018323 POL009610184608
88.

108

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
89.

19

NEWTON JP Z Zangerscheide POL 2011 Wałach siwa F: Nabab de Reve
M: Piminisou
O: Monika Chrzanowski
B: Belgia
K020995
90.

78

NINTO CHICO WESTF GER 2008 Wałach F: Nintender
M: Charmon
O: Sławomir Miąsko
B: Niemcy
K013858
91.

107

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
92.

2

NIRVARO OLD DEU 2008 Wałach gniada F: Nintender
M: Chella Girl
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K017222
93.

48

NUBIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Barasz / Elektor
M: Nikandra / Dixieland
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Rzeczna
K007226 POL007600189303
94.

98

PHENIX WESTF GER 2003 Wałach gniada F: Pilgrim / Polydor
M: Holsatia X / Landgraf I
O: Largo Sp. z o. o.
B: Peter Nagel-Torn
K007202 DE441412051603
95.

42

PICCOLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015893
96.

84

PIEROT WESTF GER 2007 Wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
O: Euro Holding Sp. z o. o.
B:
K011983 DE441411573907 104CI80
97.

95

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve
M: Philadelphia 2
O: Lach Agata
B: -
K017297
98.

101

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider
M: Rafa/ Monte Christo
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901
99.

103

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
100.

122

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Rosa Fama / Fanimo
O: Mirosław Bach
B:
K012388 POL009670142607 104JV52
101.

116

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
102.

63

SHAKIRA 440 OS DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Conthargos
M: Stakkira/ Stakkato
O: Aniela Szlufik
B: Gestuet Lewitz
K023707 DE418184096109 104QN91
103.

106

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
104.

9

SONICA SP POL 2009 Klacz gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Sonata / Roland
O: Robert Hestkowski
B: Remigiusz Makowski
K020482 616009660894009
105.

89

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada F: PAUILLAC DE MEIA LUA
M: SKROBIA
O: Małgorzata Korycka
B: Adam Plata
K019021
106.

47

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Caprioland
M: Sorbona
O: Wojciech Jachymek
B: Przybylski Krzysztof
K014132
107.

94

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby
K019540 616009540018610 105DW46
108.

83

TOKAJER 8 OLD GER 2008 Klacz gniada F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Axina / Acord II
O: Euro Holding Sp. z o. o.
B: Florian Rappold
K016742 DE418180171608 104ZT81
109.

96

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708 104QP07
110.

88

ULYSSE DE GRANDERIE S.F. FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K011640
111.

115

URIAS KWPN NLD 2001 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
O: Gabriel Głusek
B: Albert Zoer
K008182 0105809 POL40639
112.

40

WEIDA WLKP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto/Milione
M: Weimutka/Ogar
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Liski
K010939 11351
113.

28

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K012109 POL009580166907
114.

16

ZAGORKA DURANTE KWPN GER 2008 Klacz gniada F: Canturano
M: Pescara
O: Jacek Zagor
B: -
K022070
115.

57

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin/ Chin Chin
M: Sarina/ Calvados
O: Marek Kubacki
B: -
K008472
116.

62

ZAMELUS W KWPN NED 2004 Ogier gniada F: Namelus R / Concorde
M: Geranda / Astronaut
O: Paulina Endraszka
B:
K009562 5280030407591 103QV80
117.

12

ZET BLUE SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Tomasz Miśkiewicz
B: Roman Barlik
K018976 616009610138310
Rider Club
Competition
Prize
Bach Dominika Sopocki KJ
500,00
20,00
500,00
500,00
SUM:
1520.00
Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
100,00
500,00
SUM:
600.00
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
5,00
SUM:
5.00
Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
100,00
100,00
100,00
SUM:
300.00
Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
5,00
SUM:
5.00
Hejger Marta LKJ Gałkowo
700,00
SUM:
700.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
5,00
SUM:
5.00
Hrabska Ludwika JKS Salio Besiekierz Rudny
100,00
SUM:
100.00
Jachymek Paweł WKJ Lublin
300,00
SUM:
300.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
100,00
SUM:
100.00
Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
700,00
SUM:
700.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
1500,00
SUM:
1500.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
25,00
SUM:
25.00
Kiliańska Katarzyna Stowarzyszenie KS Chojnów
25,00
SUM:
25.00
Kluczek Wojciech bpk
300,00
SUM:
300.00
Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
5,00
SUM:
5.00
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
100,00
SUM:
100.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
20,00
5,00
SUM:
25.00
Lyskovka Valery Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
200,00
SUM:
200.00
Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
300,00
400,00
SUM:
700.00
Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów
300,00
SUM:
300.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
500,00
SUM:
500.00
Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
5,00
200,00
SUM:
205.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
100,00
1800,00
SUM:
1900.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
300,00
SUM:
300.00
Pawłowski Konrad KJ Arpav Gdańsk
100,00
SUM:
100.00
Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
500,00
200,00
SUM:
700.00
Przedpełski Stanisław BPK (MAZ)
5,00
SUM:
5.00
Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
200,00
100,00
1000,00
1200,00
SUM:
2500.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1200,00
200,00
SUM:
1400.00
Strzałkowska Janina KJ Strzała Krubiczew
100,00
SUM:
100.00
Suska Juliana KS Euro Holding
20,00
20,00
SUM:
40.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
700,00
5,00
400,00
700,00
SUM:
1805.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
100,00
200,00
SUM:
300.00
Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
5,00
SUM:
5.00
Wacławik Marek SKJ Bobrowy Staw
1200,00
700,00
1000,00
700,00
100,00
SUM:
3700.00
Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
1200,00
SUM:
1200.00
Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
100,00
300,00
SUM:
400.00
Zmorek Damian KJ Welt Opypy
5,00
SUM:
5.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bach Dominika
Sopocki KJ
2017-10-20
2
500,00
2017-10-20
20
2017-10-21
24
2017-10-22
LION (123)
2017-10-20
12
20,00
2017-10-20
13
2017-10-21
5
500,00
2017-10-22
Lambi (133)
2017-10-20
63
2017-10-20
22
2017-10-21
3
500,00
2017-10-22
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
2017-10-20
43
2017-10-21
36
2017-10-22
BERG (129)
2017-10-20
53
2017-10-21
15
2017-10-22
Bogalecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
ASER (127)
2017-10-20
19
2017-10-21
25
2017-10-22
Czarnecki Dawid
KJ SO Starogard Gdański
2017-10-20
61
2017-10-21
6
100,00
2017-10-22
2017-10-20
30
2017-10-21
2
500,00
2017-10-22
2017-10-20
30
2017-10-21
26
2017-10-22
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
MAGNUS (99)
2017-10-20
11
5,00
2017-10-20
2017-10-21
41
2017-10-21
2017-10-22
Dobkowska Milena
St. Warszawski KJ
ZALVO (57)
2017-10-20
23
2017-10-20
7
100,00
2017-10-21
7
100,00
2017-10-22
JOLLY (59)
2017-10-20
58
2017-10-20
41
2017-10-21
7
100,00
2017-10-22
Endraszka Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
2017-10-20
26
2017-10-20
23
2017-10-21
16
2017-10-22
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (121)
2017-10-20
34
2017-10-20
24
2017-10-21
2017-10-22
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
URIAS (115)
2017-10-20
46
2017-10-21
36
2017-10-22
Hartman Sławomir
KJ Lotar Biskupiec
2017-10-20
38
2017-10-21
12
2017-10-22
2017-10-20
15
5,00
2017-10-21
14
2017-10-22
EDJIN (51)
2017-10-20
26
2017-10-21
19
2017-10-22
LARINO (126)
2017-10-20
24
2017-10-21
19
2017-10-22
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
2017-10-20
2
700,00
2017-10-20
15
2017-10-21
2017-10-20
59
2017-10-21
30
2017-10-20
47
2017-10-21
2017-10-22
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
SONICA (9)
2017-10-20
16
5,00
2017-10-21
29
2017-10-22
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2017-10-20
12
2017-10-22
Hrabska Ludwika
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-10-20
47
2017-10-21
8
100,00
2017-10-22
Jachymek Paweł
WKJ Lublin
SZAMAN (47)
2017-10-20
28
2017-10-20
35
2017-10-21
6
300,00
2017-10-22
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
LIONEL (81)
2017-10-20
48
2017-10-20
8
100,00
2017-10-21
34
2017-10-22
Jones Jemma
Stowarzyszenie KS Chojnów
BORNEO (87)
2017-10-20
25
2017-10-21
17
2017-10-22
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
SID (106)
2017-10-20
64
2017-10-21
2017-10-22
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
NUBIS (48)
2017-10-20
56
2017-10-20
32
2017-10-21
1
700,00
2017-10-21
29
2017-10-22
Kalicki Przemysław
KJ Bertyn Piastowo
2017-10-20
21
2017-10-21
30
2017-10-22
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
KEMBALL (119)
2017-10-20
1
1500,00
2017-10-21
9
2017-10-22
KATNIS (120)
2017-10-20
44
2017-10-21
9
2017-10-22
Kalinowski Piotr
KU AZS Politechniki Warszawskiej
DRAKA (82)
2017-10-20
19
2017-10-21
2017-10-22
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-10-20
62
2017-10-21
9
25,00
2017-10-22
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ZADYMKA (28)
2017-10-21
28
2017-10-22
Kaźmierczak Łukasz
Sopocki KJ
2017-10-21
39
2017-10-22
Kiliańska Katarzyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
BERA (92)
2017-10-20
44
2017-10-21
10
25,00
2017-10-22
Kluczek Wojciech
bpk
2017-10-20
25
2017-10-20
6
300,00
2017-10-22
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
BOSS (11)
2017-10-20
9
5,00
2017-10-20
42
2017-10-21
40
2017-10-21
2017-10-22
Korecka Oliwia
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-10-20
37
2017-10-21
43
2017-10-22
Kostrzewa Klara
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2017-10-20
68
2017-10-20
15
2017-10-21
19
2017-10-21
12
2017-10-22
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (118)
2017-10-20
2017-10-21
33
2017-10-22
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
ROCKY (103)
2017-10-20
8
100,00
2017-10-20
21
2017-10-21
20
2017-10-22
Krzemiński Jarosław
KJ Szumawa Bobrowiec
BALLADA (136)
2017-10-22
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
BOTOKS (1)
2017-10-20
11
20,00
2017-10-21
16
2017-10-22
FLOYD (93)
2017-10-20
13
5,00
2017-10-21
34
2017-10-22
SZULER (94)
2017-10-20
14
2017-10-22
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017-10-20
10
2017-10-22
Lach Agata
BPK (KPO)
2017-10-20
65
2017-10-21
23
2017-10-22
Lyskovka Valery
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
2017-10-20
33
2017-10-21
4
200,00
2017-10-22
Małkowska Anna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CASSIO (67)
2017-10-20
Mazurowska Ewa
KJ Strzała Krubiczew
2017-10-20
5
300,00
2017-10-21
4
400,00
2017-10-22
Mikhailava Maryia
KJ Indeco Szarek
2017-10-22
2017-10-22
Minkiewicz Weronika
JKS U Robsonów
WEIDA (40)
2017-10-20
34
2017-10-21
5
300,00
2017-10-22
JOGA (117)
2017-10-20
22
2017-10-20
40
2017-10-21
10
2017-10-22
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-20
28
2017-10-22
2017-10-20
5
500,00
2017-10-22
2017-10-20
17
2017-10-21
14
2017-10-22
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
2017-10-20
12
5,00
2017-10-21
12
2017-10-22
ENDO (60)
2017-10-20
4
200,00
2017-10-20
23
2017-10-21
35
2017-10-22
FREDORA (61)
2017-10-20
36
2017-10-21
35
2017-10-22
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CORTEZ (72)
2017-10-20
7
100,00
2017-10-21
38
2017-10-22
2017-10-20
29
2017-10-21
1
1800,00
2017-10-22
Ostapczuk Martyna
KJ Ostoja Chraboły
2017-10-20
50
2017-10-21
24
2017-10-22
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2017-10-20
3
300,00
2017-10-20
48
2017-10-21
37
2017-10-21
22
2017-10-22
2017-10-20
31
2017-10-20
28
2017-10-21
11
2017-10-22
2017-10-20
26
2017-10-21
20
Pawłowski Konrad
KJ Arpav Gdańsk
LAUR (36)
2017-10-20
11
2017-10-21
8
100,00
2017-10-22
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
2017-10-20
3
500,00
2017-10-20
16
2017-10-21
7
200,00
2017-10-22
Piotrowska Agnieszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MONTANA (54)
2017-10-20
67
2017-10-21
44
2017-10-22
Przedpełski Stanisław
BPK (MAZ)
2017-10-20
18
2017-10-21
15
2017-10-22
2017-10-20
31
2017-10-21
23
2017-10-22
2017-10-20
22
2017-10-21
2017-10-22
2017-10-20
10
5,00
2017-10-21
32
2017-10-22
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
ETO ' O (77)
2017-10-20
18
2017-10-21
2017-10-22
2017-10-20
6
200,00
2017-10-20
8
100,00
2017-10-21
10
2017-10-22
2017-10-20
55
2017-10-20
24
2017-10-21
11
2017-10-22
EVERDI (80)
2017-10-20
3
1000,00
2017-10-21
2
1200,00
2017-10-22
Rocka Ewelina
WKJ Lublin
2017-10-20
66
2017-10-21
42
2017-10-22
Rogalska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
ANCONA (55)
2017-10-20
Rynkiewicz Martyna
LKJ w Gałkowie
NIRMETTE (107)
2017-10-20
1
1200,00
2017-10-20
7
200,00
2017-10-21
13
2017-10-22
NELA (108)
2017-10-20
27
2017-10-20
33
2017-10-21
33
2017-10-22
Strzałkowska Janina
KJ Strzała Krubiczew
2017-10-20
20
2017-10-21
13
2017-10-22
LEON Q (110)
2017-10-20
45
2017-10-20
25
2017-10-21
18
2017-10-21
2017-10-22
GJALT D (111)
2017-10-21
18
2017-10-22
BLANT (112)
2017-10-20
38
2017-10-20
14
2017-10-21
8
100,00
2017-10-22
Suska Juliana
KS Euro Holding
2017-10-20
9
20,00
PIEROT (84)
2017-10-20
13
20,00
GILEA (85)
2017-10-20
42
Świerczyńska Agata
KJ Strzała Krubiczew
HAWANA (71)
2017-10-20
41
2017-10-21
26
2017-10-22
Szlufik Aniela
Tuszyński KJ Garbówek
2017-10-20
46
2017-10-21
17
2017-10-22
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2017-10-20
60
2017-10-21
21
2017-10-22
DUKE (69)
2017-10-20
19
2017-10-22
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
2017-10-20
49
2017-10-21
16
2017-10-22
2017-10-20
17
2017-10-20
9
2017-10-21
4
700,00
2017-10-22
Alina (131)
2017-10-20
52
2017-10-21
11
2017-10-22
2017-10-20
14
5,00
2017-10-20
4
400,00
2017-10-21
2
700,00
2017-10-22
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2017-10-20
21
2017-10-21
32
2017-10-22
2017-10-20
54
2017-10-21
2017-10-22
2017-10-20
6
100,00
2017-10-20
37
2017-10-21
13
2017-10-22
2017-10-20
29
2017-10-20
49
2017-10-21
6
200,00
2017-10-22
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2017-10-20
18
5,00
2017-10-21
28
2017-10-22
Wacławik Marek
SKJ Bobrowy Staw
2017-10-20
27
2017-10-20
2
1200,00
2017-10-21
18
2017-10-22
PHENIX (98)
2017-10-20
16
2017-10-20
4
700,00
2017-10-21
3
1000,00
2017-10-22
RAF LIDER (101)
2017-10-20
1
700,00
2017-10-21
5
100,00
2017-10-22
Wilczewska Weronika
JKS Narew Różan
2017-10-20
2017-10-21
1
1200,00
2017-10-21
2017-10-22
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
ULISSES (96)
2017-10-20
39
2017-10-20
27
2017-10-22
IRTYSZ (97)
2017-10-20
51
2017-10-20
2017-10-21
27
2017-10-22
Wróblewski Daniel
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-20
57
2017-10-20
2017-10-21
22
2017-10-22
2017-10-20
32
2017-10-21
27
2017-10-22
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-20
40
2017-10-20
39
2017-10-21
31
2017-10-21
14
2017-10-22
2017-10-20
35
2017-10-20
29
2017-10-21
31
2017-10-22
Zielonka Piotr
Jeździecki Klub Sportowy Senny
CADORO (3)
2017-10-20
45
2017-10-20
43
2017-10-21
21
2017-10-22
2017-10-20
5
100,00
2017-10-21
3
300,00
2017-10-22
Zmorek Damian
KJ Welt Opypy
DIEGO (41)
2017-10-20
36
2017-10-21
17
2017-10-22
PICCOLO (42)
2017-10-20
17
5,00
2017-10-21
25
2017-10-22
CASSIO (67)
2017-10-22

Number of Riders: 69

Number of Horses: 117

The sum of prizes: 22 680.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl