Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

XV Mistrzostwa Warmii i Mazur oraz Zawody Regionalne
Dąbrówka Mała, 25-27 sierpnia 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
137 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:38:48
2017-08-24 20:20:02
Natalia Zaradkiewicz EL GRECO
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
136 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:41:24
2017-08-24 20:16:31
Anna Rębisz LE SOLEY
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 18:55:40
2017-08-24 17:33:56
Paulina Fabisiewicz CYGNI
  • 2x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 15/L-1/Zwykły art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 18:55:54
2017-08-24 14:09:01
Monika Święcka OBLADA
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:25:48
2017-08-24 09:46:49
Katarzyna Koroblewska WERBUENK
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
  • 1x 12/C/II półfinał MWiM Seniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/C-1/Finał MWiM Seniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
131 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:26:02
2017-08-24 08:08:08
Ewa Maria Zaremba PIEGŻA
  • 1x 7/LL/Z trtafieniem w normę czasu art.S1 towarzyski
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 15/L-1/Zwykły art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:26:14
2017-08-23 22:49:38
Justyna Stasiulewicz DIAMENT
  • 1x 7/LL/Z trtafieniem w normę czasu art.S1 towarzyski
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:26:27
2017-08-23 22:48:59
Justyna Stasiulewicz ARTEMOR
  • 1x 7/LL/Z trtafieniem w normę czasu art.S1 towarzyski
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:26:38
2017-08-23 22:48:31
Kamila Dobrołowicz WERSAL
  • 1x 7/LL/Z trtafieniem w normę czasu art.S1 towarzyski
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:19:46
2017-08-23 22:12:53
Julia Marchlińska DRUMLA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
126 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:09:58
2017-08-23 22:01:24
Laura Piotrowicz PRETORIA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
125 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:10:11
2017-08-23 21:56:25
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 2x 7/LL/Z trtafieniem w normę czasu art.S1 towarzyski
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
124 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:10:33
2017-08-23 21:51:50
Aneta Zbysław DOCENT-J
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 21:42:47
2017-08-23 21:40:13
Anna Zdunek GALENA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 21:43:06
2017-08-23 21:39:35
Daniel Andrzej Piechota CESARZ SOYMAX
  • 2x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 21:43:25
2017-08-23 21:39:07
Natalia Żadziłko HIMERA
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/L-1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Dwufazowy art. 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 21:43:42
2017-08-23 21:38:12
Wiktor Kajetan Piechota SORELLA SOYMAX
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/LL/Z trtafieniem w normę czasu art.S1 towarzyski
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 21:44:01
2017-08-23 21:36:59
Alicja Kubińska DANBURY
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 2x 7/LL/Z trtafieniem w normę czasu art.S1 towarzyski
118 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 21:44:18
2017-08-23 21:36:17
Karina Piechota DUSZKA SOYMAX
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/LL/Z trtafieniem w normę czasu art.S1 towarzyski
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 21:23:19
2017-08-23 21:17:56
Agata Bojarowicz ARON
  • 2x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 15/L-1/Zwykły art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:50:58
2017-08-23 20:50:33
Joanna Karska CHOPPER
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:49:04
2017-08-23 20:32:18
Michalina Ujazdowska KORTINA
  • 2x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:49:29
2017-08-23 20:25:20
Julia Dworczyk PESSARO
  • 1x 3/L/I półfinał Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
113 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:49:44
2017-08-23 18:08:11
Magdalena Bąk HERO
  • 2x 7/LL/Z trtafieniem w normę czasu art.S1 towarzyski
112 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:50:02
2017-08-23 18:07:34
Zygmunt Droński BASZMAG
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:50:24
2017-08-23 17:57:39
Aleksandra Lagiera CYPRYS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:50:42
2017-08-23 17:56:56
Magdalena Karpowicz BENTOS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 2x 2/L/Zwykły art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:36:48
2017-08-23 16:27:58
Monika Pasik ALEX
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 13:37:51
2017-08-23 13:20:51
Nicola Pietrzak GOLIAT
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
107 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 09:14:35
2017-08-23 09:26:01
Dominika Hestkowska SONICA
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 13:37:16
2017-08-23 09:25:41
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
105 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:21:44
2017-08-23 08:51:44
Małgorzata Zdanowicz MAXIMA
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N-1/Finał MWiM Juniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
104 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:21:29
2017-08-23 08:37:36
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 2x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 15/L-1/Zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:21:17
2017-08-22 23:56:30
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:51:16
2017-08-22 20:56:53
Natalia Palmowska SUNSET
  • 2x 2/L/Zwykły art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:20:46
2017-08-22 20:56:16
Natalia Palmowska JACKPOT VAN'T ZONNEVELD
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
100 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:20:34
2017-08-22 20:55:52
Wiktoria Chwietczuk NOBEL
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 2x 7/LL/Z trtafieniem w normę czasu art.S1 towarzyski
99 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:20:21
2017-08-22 20:13:05
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:20:06
2017-08-22 19:41:52
Julia Regucka JOY OF KILIAN
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trtafieniem w normę czasu art.S1 towarzyski
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/L-1/Zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:19:52
2017-08-22 16:41:05
Lena Maruszak CZAKIN
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/L/I półfinał Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 14/L/Finał MWiM Juniorów Młoddszych zgodnie z regulaminem OOM
  • 1x 15/L-1/Zwykły art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:19:40
2017-08-22 15:04:03
Maciej Kaczmarczyk WIEDŹMIN
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:19:28
2017-08-22 15:03:42
Krzysztof Wierzbicki ALMQUIST
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:19:12
2017-08-22 15:03:20
Maciej Kaczmarczyk FREJKA
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
93 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:18:59
2017-08-22 15:02:22
Dagmara Kaczmarczyk NUBIS
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:18:46
2017-08-22 14:30:35
Smirnova Ksenia ROLS ROYCE
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:18:30
2017-08-22 10:37:49
Paulina Tomaszewska NOTARIS II
  • 2x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 15/L-1/Zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:18:09
2017-08-22 10:36:58
Agnieszka Cichanowicz BALANS
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 2x 7/LL/Z trtafieniem w normę czasu art.S1 towarzyski
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:17:55
2017-08-22 10:34:27
Agnieszka Cichanowicz SALVADOR
  • 2x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 15/L-1/Zwykły art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:17:12
2017-08-22 07:10:42
Paulina Taraszkiewicz SARACEN
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 1x 14/L/Finał MWiM Juniorów Młoddszych zgodnie z regulaminem OOM
87 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:16:58
2017-08-22 07:08:42
Paulina Taraszkiewicz AGITACJA
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 1x 14/L/Finał MWiM Juniorów Młoddszych zgodnie z regulaminem OOM
86 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:10:47
2017-08-22 07:07:27
Piotr Gębicki WALIA
  • 2x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 15/L-1/Zwykły art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:11:05
2017-08-22 07:05:51
Piotr Gębicki DOLCE VITA
  • 2x 7/LL/Z trtafieniem w normę czasu art.S1 towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 21:48:43
2017-08-22 07:04:57
Piotr Gębicki SAKRAMENTO J
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:31:55
2017-08-22 07:03:02
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N-1/Finał MWiM Juniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:31:43
2017-08-22 07:02:17
Agata Burzyńska SEXY MK
  • 2x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 15/L-1/Zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:31:30
2017-08-22 07:01:15
Marcel Telej MGIEŁKA
  • 1x 3/L/I półfinał Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 9/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 14/L/Finał MWiM Juniorów Młoddszych zgodnie z regulaminem OOM
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:31:16
2017-08-21 21:03:59
Martyna Kołtusz FINLANDIA
  • 2x 2/L/Zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:31:05
2017-08-21 21:03:29
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/L-1/Zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:30:46
2017-08-21 19:35:05
Anastasiia Yarmolyuk KABULAS
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:30:19
2017-08-21 12:35:28
Robert Musiał AKR
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/L-1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Dwufazowy art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:25:55
2017-08-21 09:38:49
Daria Agafonova BARSELONA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:25:27
2017-08-21 09:37:31
Modestas Vilcinskas DJAMAJCA
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:25:14
2017-08-21 09:36:34
Valdas Urbonas VELVET
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
73 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:24:48
2017-08-21 08:06:58
Paulina Pesta WIGOR
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:24:33
2017-08-20 21:33:24
Przemysław Kalicki QUEL COEUR
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
  • 1x 12/C/II półfinał MWiM Seniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/C-1/Finał MWiM Seniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:22:25
2017-08-20 21:32:42
Przemysław Kalicki CAILLOU TF
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
  • 1x 12/C/II półfinał MWiM Seniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/C-1/Finał MWiM Seniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:22:06
2017-08-20 20:31:48
Anna Uliticheva CASDORA
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Dwufazowy art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:21:53
2017-08-20 20:14:55
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N-1/Finał MWiM Juniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:21:40
2017-08-20 13:28:17
Milena Lisińska KALIFORNIA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 18:55:27
2017-08-19 16:00:33
Wojciech Piasecki QUATERINA G
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 2x 7/LL/Z trtafieniem w normę czasu art.S1 towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:16:24
2017-08-19 15:57:29
Maja Dzipanow GAFA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 1x 3/L/I półfinał Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 18:55:14
2017-08-19 15:55:47
Natalia Grądzka DEKO
  • 2x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:20:17
2017-08-19 15:49:06
Marta Zawada DEMARA
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/L/I półfinał Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 9/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L/Finał MWiM Juniorów Młoddszych zgodnie z regulaminem OOM
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:19:41
2017-08-19 15:46:48
Zofia Palczewska GRACIA
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/L/I półfinał Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 14/L/Finał MWiM Juniorów Młoddszych zgodnie z regulaminem OOM
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:19:14
2017-08-18 01:11:41
Maciej Słowikowski CEZERO
  • 2x 7/LL/Z trtafieniem w normę czasu art.S1 towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:18:57
2017-08-17 13:30:47
Paulina Skwara RASCO
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:18:44
2017-08-17 13:30:14
Paulina Skwara CARRERAS
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/C/II półfinał MWiM Seniorów zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:18:15
2017-08-16 22:25:06
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/L/I półfinał Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 9/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 14/L/Finał MWiM Juniorów Młoddszych zgodnie z regulaminem OOM
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:16:08
2017-08-16 13:17:55
Justyna Wrótna LUISIANA
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
  • 1x 12/C/II półfinał MWiM Seniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/C-1/Finał MWiM Seniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:15:49
2017-08-16 13:17:19
Justyna Wrótna BLASZKA
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
  • 1x 12/C/II półfinał MWiM Seniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/C-1/Finał MWiM Seniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:17:31
2017-08-16 10:21:23
Jakub Jarecki TRACJA
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:17:18
2017-08-16 10:20:51
Jakub Jarecki LIBRETTO
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:17:05
2017-08-16 10:20:21
Krzysztof Wierzbicki LARUM
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:16:51
2017-08-16 10:19:45
Jakub Jarecki EPOPEJA
  • 1x 16/P/Dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:16:30
2017-08-16 10:18:59
Jakub Jarecki WARS
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:16:15
2017-08-16 10:18:25
Krzysztof Wierzbicki VERONA
  • 1x 16/P/Dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:16:01
2017-08-16 10:17:48
Julia Regucka TRAJAN
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:15:44
2017-08-16 10:17:11
Julia Regucka ALHAMBRA
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:15:30
2017-08-16 10:16:22
Jakub Jarecki LAMPEDUSA
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:15:15
2017-08-16 10:15:35
Krzysztof Wierzbicki B GERALDIEN
  • 1x 16/P/Dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:15:02
2017-08-16 10:14:56
Krzysztof Wierzbicki C BAS
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:14:40
2017-08-16 08:53:26
Magdalena Dąbrowska HULTAJ
  • 1x 3/L/I półfinał Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 9/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 14/L/Finał MWiM Juniorów Młoddszych zgodnie z regulaminem OOM
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:14:18
2017-08-16 08:52:31
Magdalena Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x 3/L/I półfinał Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 9/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 14/L/Finał MWiM Juniorów Młoddszych zgodnie z regulaminem OOM
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:14:03
2017-08-16 08:50:39
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N-1/Finał MWiM Juniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:13:51
2017-08-16 08:45:02
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 2x 7/LL/Z trtafieniem w normę czasu art.S1 towarzyski
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:13:08
2017-08-16 01:42:52
Marcin Mackiewicz CYRANKA
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N-1/Finał MWiM Juniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:08:08
2017-08-15 10:02:26
Iga Pieczkowska BACHUS
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N-1/Finał MWiM Juniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:06:58
2017-08-15 10:01:04
Iga Pieczkowska ABSYNT
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N-1/Finał MWiM Juniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:06:41
2017-08-15 07:50:54
Paulina Chojnowska GEJSZA
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N-1/Finał MWiM Juniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:06:19
2017-08-15 07:50:14
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
  • 1x 12/C/II półfinał MWiM Seniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/C-1/Finał MWiM Seniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:06:06
2017-08-14 20:12:14
Piotr Wiśniewski HUBA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/LL/Z trtafieniem w normę czasu art.S1 towarzyski
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 1x 15/L-1/Zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:05:35
2017-08-14 20:11:41
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:05:03
2017-08-14 20:10:34
Monika Pasik DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:04:49
2017-08-14 20:09:29
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:04:32
2017-08-14 20:09:05
Karolina Wiśniewska KOZAK
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N-1/Finał MWiM Juniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:03:40
2017-08-14 20:08:23
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:02:15
2017-08-14 20:08:04
Julia Wiśniewska DOLAR
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N-1/Finał MWiM Juniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:01:57
2017-08-14 18:15:48
Dominika Szablewska DUMNA CLEAR
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 1x 3/L/I półfinał Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 7/LL/Z trtafieniem w normę czasu art.S1 towarzyski
  • 1x 9/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 14/L/Finał MWiM Juniorów Młoddszych zgodnie z regulaminem OOM
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:51:35
2017-08-12 18:04:50
Karolina Ptasik WANDER
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 towarzyski
  • 1x 3/L/I półfinał Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 14/L/Finał MWiM Juniorów Młoddszych zgodnie z regulaminem OOM
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:16:31
2017-08-12 17:14:07
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N-1/Finał MWiM Juniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:17:46
2017-08-11 17:50:10
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N-1/Finał MWiM Juniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:18:22
2017-08-11 14:00:15
Małgorzata Guślakow BENEDETTO
  • 2x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:18:56
2017-08-10 22:06:38
Zaytcev Vyacheslav IMHOTEP
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:19:27
2017-08-10 21:59:04
Arina Gorbacheva ROKKI BALBOA
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:20:21
2017-08-10 21:58:47
Roman Karpenko LITTLE BODY
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:20:55
2017-08-10 21:57:10
Arina Gorbacheva FORTUNE P.W.
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:21:25
2017-08-10 21:16:19
Katarzyna Miszczuk KARMELOWA DAMA
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N-1/Finał MWiM Juniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:21:59
2017-08-09 18:53:15
Maria Dolya ARAVIA
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/L/I półfinał Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:22:35
2017-08-09 18:49:41
Maria Belova EASTBRIDGE TAG
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:01:32
2017-08-07 14:39:08
Maja Wyszkowska SACRAMENTO
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N-1/Finał MWiM Juniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:24:59
2017-08-06 11:59:35
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/L/I półfinał Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 9/L/II półfinał MWiM Juniorów Młodszych na styl Jeźdźca (12-15 lat)
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L/Finał MWiM Juniorów Młoddszych zgodnie z regulaminem OOM
  • 1x 15/L-1/Zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:26:19
2017-08-05 21:37:11
Joanna Bembenek DRAGON
  • 1x 5/N-1/I półfinał MWiM Seniorów szybkości art.239 tab. C
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/C/II półfinał MWiM Seniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/C-1/Finał MWiM Seniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:26:56
2017-08-05 19:50:18
Agnieszka Leszczyńska LOZANNA
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:15:29
2017-08-05 14:09:26
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N-1/Finał MWiM Juniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:00:19
2017-08-05 11:17:31
Laura Piotrowicz NOTARIS
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N-1/Finał MWiM Juniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:31:35
2017-08-05 10:46:56
Paulina Klimek DYSTRYKT
  • 1x 2/L/Zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:32:03
2017-08-04 21:14:21
Katarzyna Szpilewicz DIAMOND STAR K
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N-1/Finał MWiM Juniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:32:52
2017-08-04 15:55:56
Anna Ślesicka SEKKO J
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N-1/Finał MWiM Juniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:33:52
2017-08-04 15:54:25
Weronika Wiśniewska LAMBI II
  • 1x 4/P-1/I półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/II półfinał MWiM Juniorów zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N-1/Finał MWiM Juniorów dwunawrotowy art. 273.1.2.1.3.3.2.4.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Ali
2. Nesar
3. Agafonova Daria Lankupiai
2000 (J.)
.
4. Al Hakamei Gazi
5. Al Qahtani Abdulaziz
6. Al Qahtani Nasar
7. Bąk Magdalena Janczary
2001 (J.)
Brak
8. Bejda Julia KJ Bertyn Piastowo
2000 (J.)
O031160
9. Belova Maria Horsefarm39
S
O039193
10100349
10. Bembenek Joanna KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
1996 (MJ.)
O022618
11. Bojarowicz Agata JKS U Robsonów
1999 (J.)
O031875
12. Burzyńska Agata G-RIDE TEAM
2001 (J.)
O044398
13. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
14. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (J.)
O028694
15. Chwietczuk Wiktoria BPK
2003 (JM.)
O045630
16. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
17. Dąbrowska Agata KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
18. Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
19. Dolya Maria HFSportlife
S
None
20. Droński Zygmunt Palmowski
S
brak
21. Dudkowska Monika BLG Consulting Januszewo
1996 (MJ.)
O022478
22. Dworczyk Julia K.J. Kamińskich
2003 (JM.)
O044932
23. Dzipanow Maja LKJ w gałkowie
2005 (JM.)
11111
24. Fabisiewicz Paulina Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
S
O021317
25. Gębicki Piotr G-RIDE TEAM
S
O002455
26. Gorbacheva Arina Georgenburg
2003 (JM.)
none
27. Grądzka Natalia SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2001 (J.)
O039139
28. Guślakow Małgorzata KJ Kierzbuń
S
O011376
29. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
30. Hestkowski Robert JKS U robsonów
31. Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006299
32. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
33. Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
2001 (J.)
O033705
34. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
1997 (MJ.)
O009854
35. Kalinina Anna
36. Karpenko Roman Georgenburg
S
none
37. Karpowicz Magdalena JKS U Robsonów
S
O006249
38. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (J.)
O026310
39. Koroblewska Katarzyna SKJ Baskil Rzeczna
1998 (MJ.)
O024689
40. Kozań Malwina G-RIDE TEAM
1999 (J.)
O044235
41. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
42. Kramarczyk Anna -
1998 (MJ.)
brak
43. Ksenia Smirnova Kaliningrad
None
44. Kubińska Alicja SKJ ,,REVEL
2004 (JM.)
brak
45. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (JM.)
O031476
46. Lagiera Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy U Robsonów
S
O015144
47. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
48. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
49. Mackiewicz Marcin JKS U Robsonów
S
O026937
50. Marchlińska Julia Stajnia Radosty
2004 (JM.)
brak
51. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (JM.)
O034596
52. Michalak Monika Bpk
2001 (J.)
O036263
53. Milewska Aleksandra JKS U Robsonów
54. Miszczuk Katarzyna Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
1997 (MJ.)
O026332
55. Musiał Robert KJ Stado Kętrzyn
S
O039856
56. Nastaj Otylia G-RIDE TEAM
57. Palczewska Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2003 (JM.)
O037690
58. Palmowska Natalia KJ Palmowski
59. Palmowska Natalia KJ Palmowski
S
O013754
60. Pasik Monika Lkj Galkowo
S
O003969
61. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
62. Pesta Paulina A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O013152
63. Piasecki Wojciech SKJ WJ Piaseccy Equestrian Warszawa
S
O002135
64. Piechota Daniel Andrzej SKJ ,,REVEL
S
O003376
65. Piechota Karina SKJ ,,REVEL
S
O036359
66. Piechota Wiktor Kajetan SKJ ,,REVEL
2007 (Mł.)
O038528
67. Pieczkowska Iga AZS Olsztyn
2001 (J.)
O037230
68. Pietrzak Kaja KJ KAJA Czosnowo
2005 (JM.)
O034646
69. Pietrzak Nicola Klub Jeździecki Kaczmarczyk
2003 (JM.)
brak
70. Piotrowicz Laura JKS u Robsonów
2000 (J.)
O027122
71. Ptasik Karolina SKJ Hippika Pro
2002 (JM.)
O034147
72. Regucka Julia KS Nad Wigrami Sp z o.o.
2001 (J.)
O028040
73. Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
2001 (J.)
O028040
74. Skwara Paulina KJ Welt Opypy
S
O012998
75. Ślesicka Anna Bertyn Piastowo
2000 (J.)
O027689
LZRWZJ/2961/16
76. Słowikowski Maciej LKJ LISKI
2001 (J.)
brak
77. Smirnowa Ksenia Kaliningrad
78. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
79. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
80. Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
2002 (JM.)
O034005
81. Szpilewicz Katarzyna LKJ Gałkowo
S
O020524
82. Taraszkiewicz Paulina Klub jeździecki Kawalkador
S
O020533
83. Telej Marcel G-RIDE TEAM
2003 (JM.)
O044719
84. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
85. Ujazdowska Michalina AZS UWM Olsztyn
S
O038535
86. Uliticheva Anna Imperial Park
1996 (MJ.)
036596
10107312
87. Urbonas Valdas Lankupiai
S
!!!!
88. Vilcinskas Modestas Lankupiai
2003 (JM.)
.
89. Vyacheslav Zaytcev Georgenburg
none
90. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (JM.)
O035152
91. Wierzbicki Krzysztof KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006317
92. Wiśniewska Julia BPK
2000 (J.)
O026773
93. Wiśniewska Karolina BPK
1998 (MJ.)
O026803
94. Wiśniewska Weronika BPK
2000 (J.)
O033754
95. Wiśniewski Piotr BPK
S
O034149
96. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
1998 (MJ.)
O024686
97. Wyszkowska Maja SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2000 (J.)
O034196
98. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (JM.)
None
99. Żadziłko Natalia LKJ Gałkowo
S
O018443
100. Zaradkiewicz Natalia JKS U Robsonów
101. Zaremba Ewa Maria Hippika Pro Sp. z o.o.
S
O042096
102. Zawada Marta SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2002 (JM.)
O033204
103. Zbysław Aneta G-RIDE TEAM
1999 (J.)
O029026
104. Zdanowicz Małgorzata AZS-UWM Olsztyn
S
O003853
105. Zdunek Anna SKJ ,,REVEL
2000 (J.)
O035805
106. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (J.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

80

ABSYNT Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Czynel
M: Aldona
O: Uniwersytet Warmińsko-mazurski
B: Uniwersytet Warmińsko-mazurski
K014833
2.

142

ABSYNT Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Czynel
M: Aldona
O:
B:
3.

55

AGITACJA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Funt
M: Agama / Dukat
O: Taraszkiewicz Paulina
B: Przyłucki Edward
K024142
4.

66

AKR WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Czarczaf /
M: Agitacja / Hamlet Go
O: P. Mikuć
B: SK Liski
K020777 616007600221212
5.

35

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada F: Pink Floyd HL /
M: Andora / Hadrian
O: Janina Karasek
B: Janina Karasek
K017957 009600007908
6.

96

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021490 616009510342112
7.

77

ANTYGRAVITY SP POL 2010 Klacz gniada/163 F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
O: Iga Zawada
B: Adam Szwarc
K017374 616009520019910
8.

138

Aramis K F:
M:
O:
B:
9.

121

ARAVIA Latvian LAT 2011 Klacz gniada F: Aromats
M: Valencia
O: Dolya Maria
B: Dolya
None
10.

130

Aravija F:
M:
O:
B:
11.

25

ARON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada/mk: F: Leonardo da Vinci
M: Arina
O: Beata Bogusz
B: Edward Krajewski
K018428
12.

10

ARTEMOR TRAK POL 2011 Ogier kara F: Emis
M: Artika
O: MIROSŁAW KULPIŃSKI
B: MIROSŁAW KULPIŃSKI
K022756
13.

140

Aszli F:
M:
O:
B:
14.

98

B GERALDIEN KWPN NLD 2011 Klacz ciemnogniada F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021632 528003201101176
15.

81

BACHUS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach siwa F: Landor
M: Bonezja
O: Robert Pieczkowski
B: Ćwik Ireneusz
K017151
16.

58

BALANS SP POL 2013 Wałach gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: brak
brak
17.

67

BARSELONA Baltic Hannover LTU 2005 Klacz gniada F: Babilonas
M: Brigita
O: Valdas Urbonas
B: V.Urbonas
!
18.

32

BASZMAG SP POL 1998 Wałach kasztanowata F: Clayton
M: Ballada
O: Samanha Waszelewski
B: Stadnina Koni Pępowo
brak
19.

133

Bay The Way F:
M:
O:
B:
20.

115

BENEDETTO KUC POL 2006 Wałach F: Hingis
M: Belinda
O: Ingrid Lehmann
B: Ingrid Lehmann
K013531
21.

34

BENTOS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/167 F: Markies V KWPN/Guidam/Quidam De Revel
M: Bazia xx/ Life And Liberty xx
O: SK Rzeczna
B: SK Rzeczna
K018743
22.

40

BIJOU QUEEN WESTF DEU 2012 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou du Rouet
M: Goldora / Drossan
O: Piotr Szczurowski
B: Marek Romanowski
K022945
23.

53

BLASZKA ZZ POL 2001 Klacz inna F: ZZ
M: ZZ
O: ZZ
B: ZZ
K013021
24.

99

C BAS SP POL 2011 Klacz gniada F: Spartacus / Galina
M: Catillia / Eurocommerce Berlin
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K018547 616009510354011
25.

113

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O: Zuzanna Żuk
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
26.

87

CARRERAS HAN GER 2010 Ogier gniada F: Cloney / Contender
M: Fortissimo / For Pleasure
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K016556 DE431312317110
27.

73

CASDORA Westfalen POL 2012 Klacz gniada F: Casdorff
M: Wanessa
O: Uliticheva Anna
B: Marek Romanowski
015817
28.

131

Cerkiew F:
M:
O:
B:
29.

20

CESARZ SOYMAX SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Life and Liberty
M: Cesarka
O: Daniel Andrzej Piechota
B: SK Rzeczna
K021645 616007600073009
30.

82

CEZERO Trakeńska POL 2011 Wałach siwa/165 F: Olivier
M: Czerta po Ogar
O: Małgorzata Słowikowska
B: SK Liski
brak
31.

106

CHEOPS Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Kołczan
M: Celinka
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K011538
32.

110

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III
M: MONTANA DU PAS
O: MACIEJ PIETRAS
B: SEMILLY
K022968 11111111 1111111111111
33.

102

COLA CAO Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol
M: Cool Lady
O: Andrzej Dąbrowski
B: MONTIS SP.Z O.O.
K020854 DE441411167811
34.

1

CYGNI Pełna Krew Angielska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Fly To The Stars
M: Czarda Blue
O: Monika Miecznikowska
B: J. I K. Dobosz
Brak
35.

33

CYPRYS Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Ałtaj
M: Cyntja
O: Weronika Łukaszewicz
B: SK Liski
brak
36.

104

CYRANKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/178 F: Czarczaf
M: Cyntia
O: Marcin Mackiewicz
B: SK Liski
K013026 POL007600302207
37.

46

CZAKIN SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Karbit
M: Cyna
O: Lena Maruszak
B: Charyton Józef
K013094 528003000712597 104FE75
38.

39

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K022781
39.

23

DANBURY Pelna Krew Angielska POL 2010 Wałach ciemnogniada/162 F: GRAND PRESIDIUM
M: DASTURIA
O: Małgorzata Szybowska
B: Bogdan Marek Tomaszewski
K023866 616POL10006839T
40.

2

DEKO WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Contendus/
M: Doba/
O: Irmina Grądzka
B:
K020363
41.

76

DEMARA SP POL 2010 Klacz gniada F: Emar/
M: Durette Z/
O: Grzegorz Zawada
B:
K018078 616009610138810
42.

109

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa F: BAJOU DU ROUET
M: DOSIA
O: MONIKA POWROŻNIK
B: monika pasik
K015479
43.

9

DIAMENT Trakeńska POL 2012 Ogier kara F: EMIS
M: DELICJA
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
K023234
44.

127

DIAMOND STAR K BAW POL 2005 Klacz gniada F: Diamond Hit /
M: Lithana / Lancaster
O: Magdalena Hoffmann
B: Kaminn Manfred
K018782 DE473730440605
45.

68

DJAMAJCA Oldenburg POL 2009 Klacz F: Diarado
M: Cooper
O: Z.Vilcinskiene
B: .
.
46.

15

DOCENT-J SP POL 2010 Wałach gniada F: Cruzeiro L
M: Damona/Lord Star
O: Justyna Sistermann
B: Kwiron Juszczak
K022393
47.

85

DOLAR Wielkopolska POL 2002 Wałach kasztanowata/168 F: Sapiecha
M: Drobnica
O: Piotr Wiśniewski
B: Włodzimierz Zębała
K011427 616 007 52 00419 02
48.

14

DOLCE VITA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Dulcynea
O: Julia Sistermann
B: SK Zastawno
Brak
49.

108

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Anetta Kucharska
B: Monty Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808 104OZ48
50.

107

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
51.

124

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
K013529 POL007600101503
52.

12

DRUMLA WLKP POL 1997 Klacz gniada/160cm F: Poll
M: Drawa
O: Julia Marchilńska
B: Perlikowski Emilian
brak POL 007 51 0078397
53.

111

DUMNA CLEAR Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/163cm F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Duma
O: Robert Szablewski
B: Ewa Hauer
K022626
54.

24

DUSZKA SOYMAX SP POL 2010 Klacz siwa F: Leandro
M: Dzidzia
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Romanowski Marek
K019724 616009600112210
55.

122

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
O: Maria Belova
B: Holand
brak
56.

134

El Grecco SP Polska 2005 O GN F: Avero
M: Echeveria/Landos
O: Dominika Adamiak
B: Urszula Farysej
57.

92

EPOPEJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Erynia / Palegro
O: SK Nad WIgrami
B: SK Nad Wigrami
K022588 616009510253113
58.

141

Feure Fee 15 F:
M:
O:
B:
59.

63

FINLANDIA SP POL 2010 Klacz siwa F: Mars/Avero
M: Flower P / Winningmood
O: Waldemar Olszewski
B: Edyta Bednarz
K016787
60.

119

FORTUNE P.W. KWPN NED 2010 Wałach inna F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Petrichta
O: Arina Gorbacheva
B: Georgenburg
none
61.

50

FREJKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Frakcja / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K010007 POL007600017504
62.

41

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: FAUST Z
M: GAMA
O: KAROLINA FERENSTEIN KRASKO
B: FABIŃSKA EWA
K005435 1111
63.

19

GALENA SP POL 2012 Klacz gniada F: Otill
M: Gurami
O: Jolanta Zdunek
B: SK Rzeczna
K022175
64.

114

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
K010933
65.

105

GEJSZA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara/mk: F: Kołczan
M: Gafme
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K018445 POL007600024609
66.

36

GOLIAT Oldenburska GER 2008 Wałach siwa F: Glucksburg
M: Chantal
O: Dariusz Pietrzak
B: -
brak
67.

123

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
68.

78

GRACIA - HUN 2011 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
69.

64

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
O: Jan Kłosek
B: Jan Kłosek
K023365
70.

37

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
71.

31

HERO Konik Polski POL 2013 Wałach inna/kuc: F: Tajar
M: Heidi
O: Ewa Bąk
B: Sulikowska Danuta
Brak
72.

21

HIMERA Wielkopolska POL 2007 Klacz ciemnogniada/165 F: Contendro I
M: Havana
O: Andrzej Herrmann
B: Andrzej Herrmann
K013728 POL007600319007
73.

143

Hipoidas F:
M:
O:
B:
74.

84

HUBA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/163 F: Loxley
M: Higiena
O: Piotr Wiśniewski
B: Marta Kadłubowska
brak 009 60 00604 05
75.

100

HULTAJ SP POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Herubinek
M: Hattona
O: Piotr Koper
B: Andrzej Ciesielski
K016347 POL009600084904
76.

116

IMHOTEP - RUS 2008 Ogier ciemnogniada F: -
M: -
O: Vyacheslav Zaytcev
B: -
none
77.

44

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059
78.

42

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: ALFRED PALMOWSKI
B: CHRISTIAN MERTENS
K018917
79.

45

JOY OF KILIAN SP POL 2013 Klacz kara F: Kilian 38
M: Jemioła
O: Julia Regucka
B: Karolina Ferenstein
K023997
80.

65

KABULAS Trakenai LTU 2012 Ogier kara F: Pyramus
M: Kometa
O: Vera Yarmolyuk
B: Lietuvos Trak?nu Žirgu Augintiju Asociacija
None
81.

75

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 cm F: Solaris/Stalypso/Stakkato
M: Kora/Ambasador/Piołun
O: Milena Lisińska
B: Milena Lisińska
brak
82.

60

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada F: Campari M
M: Katoda
O: Beata Kozań
B: --
K009026
83.

120

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
84.

27

KORTINA SP POL 2010 Klacz gniada F: NIELS
M: KORA
O: Michalina Ujazdowska
B: Małkiewicz Karol
K022571 616009520128210
85.

79

KOZAK Trakeńska POL 2009 Wałach ciemnogniada/167 F: Aktyw
M: Konwalia
O: Piotr Wiśniewski
B: Andrzej Gos
K016933 POL 732 01 00489 09
86.

47

LACHATI Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Lancer III
M: Chantal
O: Jerzy Bejda
B: Jerzy Bejda
K021715 DE441411166011
87.

129

LAMBI II SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Ever For Pleasure
M: Lusi
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K019865
88.

97

LAMPEDUSA SP POL 2011 Klacz gniada F: Spartacus / Galina
M: Lansada / Lancer III
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K018544 616009510353511
89.

91

LARUM SP POL 2013 Wałach gniada F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022577 616009510254013
90.

90

LIBRETTO SP POL 2013 Ogier gniada F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022578 616009510252313
91.

132

Likier F:
M:
O:
B:
92.

118

LITTLE BODY Hanonnoveraner RUS 2009 Klacz gniada F: Highlander-5
M: Bonadeya
O: Georgenburg
B: Georgenburg
none
93.

54

LUISIANA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada/163 F: Alywar xx
M: Lolita xx
O: Młodzieżowy Klub Jeździecki NENIA Pasłek
B: DAMIS BT Warszawa
K013721
94.

38

MAXIMA WLKP POL 2006 Klacz F: Corde Star
M: Melisa
O: Tadeusz Żukowski
B: Tadeusz Żukowski
K013236
95.

62

MGIEŁKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vermont
M: Metra
O: Marcel Telej
B: Tomasz Baturo
K016609
96.

43

NOBEL SP POL 2003 Wałach tarantowata F: Nabucco / Chef Supreme
M: Nota / Nowel
O: Aleksandra Chwietczuk
B: Tadeusz Piórkowski
K012578 POL009600076903
97.

112

NOTARIS SP POL 1999 Wałach gniada F: Turbud Quirinus/ Pavarotti Van De Helle
M: Nelba / Polonez
O: Robert Hestkowski
B: Stadnina Koni Nowielice
K004994 POL009660347899
98.

57

NOTARIS II TRAK. POL 2013 Ogier kara F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
brak
99.

51

NUBIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Barasz / Elektor
M: Nikandra / Dixieland
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Rzeczna
K007226 POL007600189303
100.

88

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos /
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
101.

29

PESSARO SP POL 2004 Ogier gniada F: Ignam
M: Pepsi Cola
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
K019140
102.

8

PIEGŻA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Life and Liberty
M: Pigwa
O: Ewa Maria Zaremba
B: Stadnina Koni Rzeczna
K022165
103.

17

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
O: Anna Kramarczyk
B: Stadnina Koni Liski
brak
104.

16

PRETORIA SP POL 2002 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Piotr kłusowski
B: Piotr Kłusowski
brak
105.

139

Prymula F:
M:
O:
B:
106.

3

QUATERINA G Oldenburska POL 2011 Klacz kasztanowata/162 F: Quateback
M: Argentina
O: Agnieszka Warnel
B: Paweł Gasiński
brak
107.

71

QUEL COEUR OLD GER 2008 Wałach gniada/176 F: Quintender / Quinar
M: Lollypop / Landfrieden / Landgraf
O: Waldemar Kalicki
B: Martin Glosemeyer
K018260 DE433330836508
108.

86

RASCO SP POL 2012 Ogier gniada F: Check In II
M: River
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K022921
109.

74

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
O: Andrzej Michalak
B: Skorupa Janusz
K018670
110.

117

ROKKI BALBOA Holstein RUS 2012 Wałach inna F: Respect
M: Bulava
O: Gorbacheva Elena
B: Georgenburg
none
111.

52

ROLS ROYCE BWP BEL 2005 Ogier ciemnogniada F: N
M: N
O: ?????????
B: ?
None
112.

83

SACRAMENTO SP POL 2009 Wałach siwa F: Spartakus
M: Sisi
O: Grażyna Wyszkowska
B: Remigiusz Makowski
K016557
113.

18

SAKRAMENTO J SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Karbon
M: Sankcja xx
O: Piotr Gębicki
B: SK Januszewo
Brak
114.

59

SALVADOR TRAK. POL 2013 Ogier gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
brak
115.

56

SARACEN Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach siwa F: Winston
M: Sonia / Sotnik
O: Taraszkiewicz Paulina
B: Szadziński Mariusz
K019744
116.

128

SEKKO J SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Karbon
M: Serwantka
O: Anna Ślesicka
B: xx
K022448 616009600282011
117.

61

SEXY MK SP POL 2010 Klacz siwa F: -
M: -
O: AGATA BURZYŃSKA
B: -
K016638
118.

22

SORELLA SOYMAX SP POL 2009 Klacz gniada F: Rammstein
M: Solina
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Czajka Janusz
K023992
119.

30

SUNSET Holsztyńska POL 2013 Wałach kasztanowata F: STANFOUR
M: RIVA I
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: TIMM PETERS
BRAK DE421000118513
120.

101

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
121.

103

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:118 F: TWIX
M: GASKONIA
O: Andrzej Dąbrowski
B: GRZEGORZ KOTWICKI
K014651 POL013640024405
122.

89

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: T CHicatora / Triple
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022584 616009510253413
123.

95

TRAJAN SP POL 2012 Ogier siwa F: Quality Time / Quantum
M: T Chicatora / Triple
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021487 616009510342912
124.

69

VELVET BH LTU 2011 Ogier F: Centuryo
M: Vaillante
O: V.Urbonas
B: V.Urbonas
.
125.

94

VERONA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: V Diaverdo / Verdi
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021492 616009510343512
126.

13

WALIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Markiez V
M: Wacława xx
O: Dagmara Omieczyńska-Nastaj
B: SK Rzeczna
K022897
127.

28

WANDER Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Bumerang
M: Warmia
O: Wojciech Ptasik
B: nn
K016656
128.

93

WARS SP POL 2012 Wałach gniada F: Spartacus / Stakkato
M: W Darla / Warrant
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021010 616009510343412
129.

6

WERBUENK Wielkopolska POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Kaliniec
M: Wesoła
O: Ewa Koroblewska
B: SK Rzeczna
K015710
130.

48

WIEDŹMIN WLKP POL 2001 Ogier siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Weimutka / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K006737 POL007600025501
131.

70

WIGOR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Grom
M: Wiga
O: Roman Pesta
B: Katarzyna Niedźwiecka
K013270 POL007600225506
Rider Club
Competition
Prize
Agafonova Daria Lankupiai
150,00
SUM:
150.00
Bejda Julia KJ Bertyn Piastowo
500,00
SUM:
500.00
Belova Maria Horsefarm39
50,0
SUM:
50.00
Bembenek Joanna KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
160,00
SUM:
160.00
Bojarowicz Agata JKS U Robsonów
50,00
300,00
SUM:
350.00
Burzyński Witold SKJ Zastawno
400,0
SUM:
400.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
100,00
SUM:
100.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
50,0
SUM:
50.00
Hestkowski Robert JKS U robsonów
200,00
SUM:
200.00
Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
50,00
SUM:
50.00
Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
100,0
200,00
500,00
SUM:
800.00
Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
400,00
SUM:
400.00
Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
200,0
120,00
SUM:
320.00
Karpenko Roman Georgenburg
300,0
500,00
SUM:
800.00
Kozań Malwina G-RIDE TEAM
200,00
400,00
SUM:
600.00
Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
100,0
SUM:
100.00
Mackiewicz Marcin JKS U Robsonów
150,00
200,0
SUM:
350.00
Michalak Monika Bpk
200,0
SUM:
200.00
Palczewska Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian
50,00
SUM:
50.00
Palmowska Natalia KJ Palmowski
300,00
SUM:
300.00
Pasik Monika Lkj Galkowo
50,00
SUM:
50.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
240,00
300,00
200,00
500,0
400,00
200,00
50,00
SUM:
1890.00
Piasecki Wojciech SKJ WJ Piaseccy Equestrian Warszawa
100,00
50,0
100,00
200,00
SUM:
450.00
Regucka Julia KS Nad Wigrami Sp z o.o.
50,00
SUM:
50.00
Skwara Paulina KJ Welt Opypy
100,00
SUM:
100.00
Smirnowa Ksenia Kaliningrad
50,00
SUM:
50.00
Soroka Alicja Baskil Rzeczna
300,0
SUM:
300.00
Szpilewicz Katarzyna LKJ Gałkowo
150,00
SUM:
150.00
Uliticheva Anna Imperial Park
200,00
200,0
SUM:
400.00
Wierzbicki Krzysztof KS Nad Wigrami Mikołajewo
300,0
300,00
400,00
SUM:
1000.00
Wiśniewska Julia BPK
50,00
SUM:
50.00
Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
600,00
SUM:
600.00
Wyszkowska Maja SKJ WJ Piaseccy Equestrian
300,00
SUM:
300.00
Zawada Marta SKJ WJ Piaseccy Equestrian
150,00
SUM:
150.00
Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
600,00
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ali
Likier (132)
2017-08-25
2017-08-25
2017-08-26
2017-08-26
2017-08-27
2
2017-08-27
Nesar
2017-08-25
2017-08-25
2017-08-26
2017-08-26
2017-08-27
4
2017-08-27
Agafonova Daria
Lankupiai
2017-08-25
10
2017-08-25
22
2017-08-26
17
2017-08-27
3
150,00
Al Hakamei Gazi
Cerkiew (131)
2017-08-25
2017-08-25
2017-08-26
2017-08-26
2017-08-27
6
2017-08-27
Al Qahtani Abdulaziz
Cerkiew (131)
2017-08-26
Al Qahtani Nasar
Cerkiew (131)
2017-08-26
Bąk Magdalena
Janczary
HERO (31)
2017-08-26
2017-08-26
Bejda Julia
KJ Bertyn Piastowo
LACHATI (47)
2017-08-25
19
2017-08-25
15
2017-08-26
1
500,00
2017-08-27
8
Belova Maria
Horsefarm39
2017-08-25
4
50,0
2017-08-25
14
2017-08-26
6
2017-08-26
13
Bembenek Joanna
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
DRAGON (124)
2017-08-25
12
2017-08-25
3
160,00
2017-08-26
9
2017-08-27
8
2017-08-25
10
Bojarowicz Agata
JKS U Robsonów
ARON (25)
2017-08-25
5
50,00
2017-08-25
2017-08-26
31
2017-08-26
2017-08-27
1
300,00
Burzyńska Agata
G-RIDE TEAM
SEXY MK (61)
2017-08-25
27
2017-08-25
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
CHEOPS (106)
2017-08-25
2
400,0
2017-08-26
10
2017-08-27
6
2017-08-25
2
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
GEJSZA (105)
2017-08-25
18
2017-08-26
10
2017-08-27
6
Chwietczuk Wiktoria
BPK
NOBEL (43)
2017-08-25
2017-08-26
2017-08-26
2017-08-27
Cichanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
BALANS (58)
2017-08-25
2017-08-25
2017-08-26
1
2017-08-26
2017-08-27
3
2017-08-25
16
2017-08-26
16
2017-08-27
8
Dąbrowska Agata
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
TOSKANIA (103)
2017-08-25
2017-08-25
2017-08-26
2017-08-26
2017-08-27
1
2017-08-27
Dąbrowska Magdalena
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
HULTAJ (100)
2017-08-25
2
2017-08-26
3
2017-08-27
4
100,00
2017-08-25
1
2017-08-26
8
2017-08-27
5
2017-08-27
1
COLA CAO (102)
2017-08-25
28
2017-08-26
15
2017-08-27
6
Dolya Maria
HFSportlife
ARAVIA (121)
2017-08-25
21
2017-08-26
22
2017-08-27
14
Droński Zygmunt
Palmowski
BASZMAG (32)
2017-08-25
2017-08-26
6
Dudkowska Monika
BLG Consulting Januszewo
Aszli (140)
2017-08-26
4
2017-08-26
15
Dworczyk Julia
K.J. Kamińskich
PESSARO (29)
2017-08-25
8
2017-08-26
5
2017-08-27
7
2017-08-27
5
Dzipanow Maja
LKJ w gałkowie
GAFA (41)
2017-08-25
6
2017-08-25
2017-08-26
2017-08-26
2017-08-27
5
2017-08-27
2017-08-27
9
Fabisiewicz Paulina
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
CYGNI (1)
2017-08-25
2017-08-25
36
2017-08-26
2017-08-27
Gębicki Piotr
G-RIDE TEAM
WALIA (13)
2017-08-25
33
2017-08-25
2017-08-26
33
2017-08-26
22
2017-08-27
7
2017-08-26
8
2017-08-26
2017-08-27
2017-08-27
2017-08-25
4
2017-08-25
Gorbacheva Arina
Georgenburg
2017-08-25
26
2017-08-25
2017-08-26
25
2017-08-26
24
2017-08-27
13
2017-08-25
6
2017-08-26
18
2017-08-26
9
2017-08-27
8
Grądzka Natalia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
DEKO (2)
2017-08-25
41
2017-08-25
2017-08-26
21
Guślakow Małgorzata
KJ Kierzbuń
BENEDETTO (115)
2017-08-25
17
2017-08-25
2017-08-26
39
2017-08-26
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2017-08-26
4
50,0
2017-08-26
8
2017-08-27
9
Hestkowski Robert
JKS U robsonów
Hipoidas (143)
2017-08-26
5
200,00
Jarecki Jakub
KS Nad Wigrami Mikołajewo
TRACJA (89)
2017-08-25
13
2017-08-26
12
2017-08-27
6
2017-08-25
29
2017-08-26
10
2017-08-27
7
EPOPEJA (92)
2017-08-25
28
2017-08-25
2017-08-26
29
2017-08-26
2017-08-27
4
50,00
WARS (93)
2017-08-25
10
2017-08-26
25
2017-08-27
12
2017-08-25
13
2017-08-26
11
2017-08-26
6
2017-08-27
13
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
NUBIS (51)
2017-08-25
5
100,0
2017-08-25
2
200,00
2017-08-26
2
500,00
2017-08-27
4
2017-08-25
4
Kaczmarczyk Maciej
KJ Kaczmarczyk
2017-08-25
6
2017-08-26
14
2017-08-27
12
FREJKA (50)
2017-08-25
23
2017-08-26
11
2017-08-26
29
2017-08-27
1
400,00
Kalicki Przemysław
KJ Bertyn Piastowo
2017-08-25
4
200,0
2017-08-25
4
120,00
2017-08-26
12
2017-08-27
3
2017-08-25
3
Kalinina Anna
Aravija (130)
2017-08-25
14
2017-08-26
3
Karpenko Roman
Georgenburg
2017-08-25
3
300,0
2017-08-26
6
2017-08-27
2
500,00
Karpowicz Magdalena
JKS U Robsonów
BENTOS (34)
2017-08-25
3
2017-08-25
14
2017-08-25
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
2017-08-25
2017-08-25
GUCCI (64)
2017-08-25
31
2017-08-26
41
2017-08-26
2017-08-27
18
2017-08-27
Koroblewska Katarzyna
SKJ Baskil Rzeczna
2017-08-25
8
2017-08-26
11
2017-08-27
5
2017-08-25
6
Kozań Malwina
G-RIDE TEAM
KAMELOT (60)
2017-08-25
17
2017-08-26
4
200,00
2017-08-27
3
400,00
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
CZARIS (39)
2017-08-26
24
2017-08-26
23
2017-08-27
17
2017-08-27
Kramarczyk Anna
-
PIĘKNA (17)
2017-08-25
2017-08-25
11
2017-08-26
2017-08-26
2017-08-27
9
2017-08-27
3
Ksenia Smirnova
Kaliningrad
2017-08-25
33
2017-08-25
17
2017-08-27
9
Kubińska Alicja
SKJ ,,REVEL
DANBURY (23)
2017-08-25
1
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2017-08-25
3
100,0
2017-08-25
11
2017-08-26
18
2017-08-27
11
2017-08-25
9
Lagiera Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy U Robsonów
CYPRYS (33)
2017-08-25
16
2017-08-25
23
2017-08-26
37
2017-08-26
13
Lisińska Milena
JKS Rywal Grudziądz
2017-08-25
5
2017-08-25
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2017-08-26
11
2017-08-26
18
Mackiewicz Marcin
JKS U Robsonów
CYRANKA (104)
2017-08-25
2
150,00
2017-08-25
2017-08-26
1
200,0
2017-08-26
30
2017-08-27
16
2017-08-27
16
Marchlińska Julia
Stajnia Radosty
DRUMLA (12)
2017-08-25
2017-08-25
2017-08-25
13
2017-08-27
2017-08-27
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
CZAKIN (46)
2017-08-25
40
2017-08-25
2017-08-26
2017-08-27
7
2017-08-27
9
2017-08-27
2017-08-27
Michalak Monika
Bpk
2017-08-25
2
200,0
2017-08-26
20
2017-08-27
14
Prymula (139)
2017-08-26
9
2017-08-26
2017-08-27
10
2017-08-27
Milewska Aleksandra
JKS U Robsonów
Aramis (138)
2017-08-26
2
2017-08-27
8
Miszczuk Katarzyna
Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
2017-08-25
21
2017-08-25
18
2017-08-26
14
2017-08-26
26
2017-08-27
9
2017-08-25
12
Musiał Robert
KJ Stado Kętrzyn
AKR (66)
2017-08-25
32
2017-08-25
2017-08-26
19
2017-08-26
21
2017-08-27
Nastaj Otylia
G-RIDE TEAM
TRAJAN (95)
2017-08-27
1
2017-08-27
Palczewska Zofia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
GRACIA (78)
2017-08-25
2017-08-25
2017-08-25
4
50,00
2017-08-26
6
2017-08-27
Palmowska Natalia
KJ Palmowski
SUNSET (30)
2017-08-26
27
2017-08-26
Palmowska Natalia
KJ Palmowski
2017-08-25
7
2017-08-25
16
2017-08-26
3
300,00
2017-08-26
7
2017-08-27
7
2017-08-25
11
Pasik Monika
Lkj Galkowo
ALEX (35)
2017-08-26
5
50,00
2017-08-26
8
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2017-08-25
9
2017-08-25
1
240,00
2017-08-26
4
300,00
2017-08-27
5
200,00
2017-08-25
7
2017-08-25
1
500,0
2017-08-26
3
400,00
2017-08-27
1
2017-08-25
1
2017-08-25
10
2017-08-25
13
2017-08-26
7
2017-08-26
16
2017-08-27
3
200,00
2017-08-25
25
2017-08-25
32
2017-08-26
9
2017-08-26
29
2017-08-27
5
50,00
Pesta Paulina
A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
WIGOR (70)
2017-08-26
10
2017-08-26
22
2017-08-27
7
Piasecki Wojciech
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Warszawa
DEKO (2)
2017-08-26
8
2017-08-27
10
2017-08-25
2017-08-25
8
2017-08-26
10
2017-08-26
2017-08-27
4
2017-08-27
CZAKIN (46)
2017-08-26
26
2017-08-25
3
100,00
2017-08-25
5
50,0
2017-08-26
12
2017-08-26
9
GRACIA (78)
2017-08-26
3
100,00
2017-08-27
2
200,00
Piechota Daniel Andrzej
SKJ ,,REVEL
2017-08-25
7
2017-08-25
27
2017-08-26
40
2017-08-26
20
Piechota Karina
SKJ ,,REVEL
2017-08-25
15
2017-08-25
35
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ ,,REVEL
2017-08-25
19
2017-08-25
Pieczkowska Iga
AZS Olsztyn
ABSYNT (80)
2017-08-25
9
2017-08-25
BACHUS (81)
2017-08-25
12
ABSYNT (142)
2017-08-26
Pietrzak Kaja
KJ KAJA Czosnowo
GOPLANA (123)
2017-08-25
20
2017-08-25
4
2017-08-26
7
2017-08-26
27
2017-08-27
4
2017-08-27
4
Pietrzak Nicola
Klub Jeździecki Kaczmarczyk
GOLIAT (36)
2017-08-25
18
2017-08-25
2017-08-26
7
2017-08-26
2017-08-27
6
2017-08-27
Piotrowicz Laura
JKS u Robsonów
2017-08-25
2017-08-25
2017-08-27
2
2017-08-27
5
NOTARIS (112)
2017-08-25
30
2017-08-26
25
2017-08-27
17
Ptasik Karolina
SKJ Hippika Pro
WANDER (28)
2017-08-25
9
2017-08-25
5
2017-08-26
32
2017-08-26
9
2017-08-27
2017-08-27
6
2017-08-27
6
Regucka Julia
KS Nad Wigrami Sp z o.o.
2017-08-25
7
2017-08-25
30
2017-08-25
39
2017-08-26
38
2017-08-26
2017-08-27
5
50,00
Regucka Julia
KS Nad Wigrami Mikołajewo
TRAJAN (95)
2017-08-25
26
2017-08-26
26
2017-08-25
29
2017-08-26
28
2017-08-27
14
Skwara Paulina
KJ Welt Opypy
RASCO (86)
2017-08-26
42
2017-08-26
34
2017-08-27
11
2017-08-27
15
2017-08-26
5
100,00
2017-08-26
2017-08-27
Ślesicka Anna
Bertyn Piastowo
SEKKO J (128)
2017-08-25
11
2017-08-26
2017-08-27
Słowikowski Maciej
LKJ LISKI
CEZERO (82)
2017-08-26
6
2017-08-26
Smirnowa Ksenia
Kaliningrad
2017-08-26
4
50,00
Soroka Alicja
Baskil Rzeczna
IRYS (44)
2017-08-26
1
300,0
2017-08-26
19
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
2017-08-26
4
2017-08-26
30
ARTEMOR (10)
2017-08-26
28
2017-08-26
Szablewska Dominika
KS AZS UWM Olsztyn
2017-08-25
17
2017-08-25
9
2017-08-26
10
2017-08-27
2
2017-08-27
7
Szpilewicz Katarzyna
LKJ Gałkowo
2017-08-26
3
150,00
2017-08-26
7
Taraszkiewicz Paulina
Klub jeździecki Kawalkador
2017-08-27
2017-08-27
SARACEN (56)
2017-08-27
2017-08-27
Telej Marcel
G-RIDE TEAM
2017-08-25
6
2017-08-26
4
2017-08-27
2017-08-27
8
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
2017-08-25
38
2017-08-25
2017-08-26
36
2017-08-26
Ujazdowska Michalina
AZS UWM Olsztyn
KORTINA (27)
2017-08-25
11
2017-08-25
Uliticheva Anna
Imperial Park
CASDORA (73)
2017-08-25
1
200,00
2017-08-25
16
2017-08-26
2
200,0
2017-08-26
24
2017-08-27
13
Urbonas Valdas
Lankupiai
VELVET (69)
2017-08-25
15
2017-08-26
8
Vilcinskas Modestas
Lankupiai
2017-08-25
8
2017-08-26
2017-08-27
16
Vyacheslav Zaytcev
Georgenburg
IMHOTEP (116)
2017-08-25
20
2017-08-25
20
2017-08-26
17
2017-08-26
23
2017-08-27
10
Waszczak Wiktoria
LKJ Gałkowo
2017-08-25
8
2017-08-25
3
2017-08-26
14
2017-08-26
2
2017-08-27
3
2017-08-27
3
Wierzbicki Krzysztof
KS Nad Wigrami Mikołajewo
LARUM (91)
2017-08-25
15
2017-08-25
2017-08-26
35
2017-08-26
2017-08-27
12
VERONA (94)
2017-08-25
1
300,0
2017-08-26
13
2017-08-27
2
300,00
2017-08-25
12
2017-08-26
19
2017-08-27
11
C BAS (99)
2017-08-25
6
2017-08-26
2
400,00
2017-08-27
15
Wiśniewska Julia
BPK
DOLAR (85)
2017-08-25
19
2017-08-25
21
2017-08-26
5
50,00
2017-08-26
28
2017-08-25
13
Wiśniewska Karolina
BPK
KOZAK (79)
2017-08-25
24
2017-08-26
16
2017-08-26
21
Wiśniewska Weronika
BPK
LAMBI II (129)
2017-08-25
25
2017-08-26
15
2017-08-27
10
Wiśniewski Piotr
BPK
HUBA (84)
2017-08-25
2
2017-08-25
34
2017-08-27
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (53)
2017-08-25
10
2017-08-26
2017-08-25
8
2017-08-25
7
2017-08-26
1
600,00
2017-08-27
2
2017-08-25
5
Wyszkowska Maja
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2017-08-25
22
2017-08-25
19
2017-08-26
17
2017-08-27
4
300,00
Yarmolyuk Anastasiia
JKS U Robsonów
KABULAS (65)
2017-08-25
37
2017-08-25
2017-08-26
20
2017-08-26
2017-08-27
15
Żadziłko Natalia
LKJ Gałkowo
HIMERA (21)
2017-08-26
Zaradkiewicz Natalia
JKS U Robsonów
El Grecco (134)
2017-08-27
2017-08-27
Zaremba Ewa Maria
Hippika Pro Sp. z o.o.
2017-08-27
2017-08-27
Zawada Marta
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
DEMARA (76)
2017-08-25
18
2017-08-25
7
2017-08-26
2
150,00
2017-08-26
1
2017-08-27
1
2017-08-27
2
Zbysław Aneta
G-RIDE TEAM
2017-08-25
31
2017-08-26
27
2017-08-27
Zdanowicz Małgorzata
AZS-UWM Olsztyn
MAXIMA (38)
2017-08-25
9
Zdunek Anna
SKJ ,,REVEL
GALENA (19)
2017-08-25
12
2017-08-25
24
2017-08-26
7
2017-08-26
23
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (113)
2017-08-25
13
2017-08-26
12
2017-08-27
1
600,00

Number of Riders: 106

Number of Horses: 131

The sum of prizes: 12 070.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl