Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne
Dąbrówka Mała, 28-30 lipca 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
163 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 08:09:25
2017-07-26 23:14:34
Iwona Oberlan DENDY
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
162 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 08:09:41
2017-07-26 23:13:42
Iwona Oberlan CHACCO STERN
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
161 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 08:09:53
2017-07-26 23:12:09
Iwona Oberlan STAKKATO BLUE
  • 2x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 08:10:09
2017-07-26 23:09:39
Małgorzata Pasternak JANKES
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 16/L1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
159 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 08:10:26
2017-07-26 22:37:57
Julia Jaremko TORA
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 2x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 08:10:43
2017-07-26 22:37:21
Paulina Pesta WIGOR
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
157 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 08:10:56
2017-07-26 21:18:11
Monika Święcka OBLADA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
153 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 08:11:49
2017-07-26 19:40:39
Angelika Ojczenasz HIMALAJUS
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 13/C/Konkurs szeregów art. 278
  • 1x 19/C/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
152 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 08:12:02
2017-07-26 19:39:29
Angelika Ojczenasz CASQUELL
  • 1x 13/C/Konkurs szeregów art. 278
  • 1x 14/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/C/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
151 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 08:12:13
2017-07-26 19:29:44
Anastasiia Yarmolyuk KABULAS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
150 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 08:12:25
2017-07-26 18:54:41
Zbigniew Świniarski WHAT A CASH K.Z
  • 2x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
149 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 08:12:37
2017-07-26 18:47:51
Lucjan Tarnowski OLINA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
148 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 08:12:51
2017-07-26 17:39:00
Anna Zdunek GALENA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 16/L1/Zwykły art.238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 08:13:03
2017-07-26 17:37:40
Karina Piechota DUSZKA SOYMAX
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 16/L1/Zwykły art.238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 08:13:19
2017-07-26 17:35:32
Wiktor Kajetan Piechota SORELLA SOYMAX
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
144 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 08:14:06
2017-07-26 17:20:32
Diego Acosta Ch DA DIAMANTE
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 13/C/Konkurs szeregów art. 278
143 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 08:13:50
2017-07-26 17:15:10
Diego Acosta Ch CHELSEA
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/C/Konkurs szeregów art. 278
  • 1x 14/CC/Zwykły art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 13:45:53
2017-07-26 13:45:16
Katarzyna Koroblewska WERBUENK
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
  • 1x 18/N1/Zwykły art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 13:46:05
2017-07-26 12:58:52
Aleksandra Łapińska WALIA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
140 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 13:46:19
2017-07-26 12:58:26
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
139 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 13:46:31
2017-07-26 12:37:19
Jacek Zagor ZAGORKA DURANTE
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
138 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 13:46:43
2017-07-26 12:36:38
Jacek Zagor CLANET
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
137 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 13:46:57
2017-07-26 11:13:14
Maria Belova EASTBRIDGE TAG
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
136 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 13:47:10
2017-07-26 10:47:28
Paulina Klimek DYSTRYKT
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:06:34
2017-07-26 08:25:33
Weronika Wilczewska DELILAH
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
134 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:06:45
2017-07-26 08:24:52
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:06:56
2017-07-26 08:23:52
Weronika Wilczewska CANTURO I
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
132 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:07:09
2017-07-26 08:22:13
Weronika Wilczewska ALCAPONE
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
131 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:07:21
2017-07-25 22:59:38
Paulina Kulon SEKUNDA
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 2x 16/L1/Zwykły art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:07:32
2017-07-25 22:56:36
Magdalena Karpowicz BENTOS
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 2x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:07:44
2017-07-25 22:49:22
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
128 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:08:01
2017-07-25 22:26:33
Justyna Majewska JASKIER
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
127 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:08:13
2017-07-25 17:34:51
Małgorzata Oprus GALEA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
126 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:08:26
2017-07-25 15:34:40
Maciej Słowikowski CEZERO
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
125 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:08:38
2017-07-25 15:09:52
Maciej Popadiak ARAMIS
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
124 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:08:49
2017-07-25 15:09:35
Maja Popadiak NAKON
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
123 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:09:08
2017-07-25 13:56:02
Kostas Gaigalas BEBE
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/C/Konkurs szeregów art. 278
  • 1x 14/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/CC1/Dwunawrotowy art. 273.3.3.2
122 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:09:19
2017-07-25 13:47:04
Raimonda Samušytė HETĖ
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 13/C/Konkurs szeregów art. 278
  • 1x 19/C/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
121 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:09:31
2017-07-25 13:42:47
Raimonda Samušytė ESPRITAS
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
120 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:09:41
2017-07-25 13:37:01
Mindaugas Bacevičius CHORDŽIS
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 13/C/Konkurs szeregów art. 278
  • 1x 19/C/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
119 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:09:52
2017-07-25 13:33:55
Mindaugas Bacevičius MASONAS
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
118 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:10:04
2017-07-25 13:27:40
Kostas Gaigalas OSTAS VALNIS
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 13/C/Konkurs szeregów art. 278
  • 1x 19/C/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
117 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:10:15
2017-07-25 13:26:09
Kostas Gaigalas MONOPOLIS
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
116 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 11:49:16
2017-07-25 11:32:18
Natalia Liszewska SUPREME
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
115 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 11:49:03
2017-07-25 11:15:07
Karolina Ptasik WANDER
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:23:34
2017-07-25 09:23:37
Maciej Kaczmarczyk WIEDŹMIN
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
110 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:23:56
2017-07-25 09:22:56
Maciej Kaczmarczyk FREJKA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
109 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:24:24
2017-07-25 09:22:22
Dagmara Kaczmarczyk NUBIS
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:24:36
2017-07-25 09:21:17
Dagmara Kaczmarczyk LIMONKA
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
107 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:24:50
2017-07-25 08:57:14
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/CC1/Dwunawrotowy art. 273.3.3.2
106 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:25:04
2017-07-25 08:56:39
Robert Hestkowski ASTERIX
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:25:22
2017-07-25 08:56:20
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:25:36
2017-07-25 08:55:53
Paulina Tomaszewska NOTARIS II
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:25:49
2017-07-25 08:55:35
Paulina Tomaszewska SEPHORA
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:26:04
2017-07-25 08:54:26
Dominika Hestkowska TIRANA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
101 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:26:23
2017-07-25 08:53:57
Dominika Hestkowska SONICA
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:26:34
2017-07-25 08:53:18
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
99 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:26:52
2017-07-25 08:52:45
Agnieszka Cichanowicz SALVADOR
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:27:04
2017-07-25 08:24:57
Emil Mościcki CRIMSON D'YSENBEECK(E.T)
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
97 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:27:18
2017-07-25 08:14:51
Emil Mościcki RAMOS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/Konkurs zabawowy KOŃ ROWER /10 par/
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
96 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:27:33
2017-07-25 08:09:27
Patrycja Mościcka HEKATE
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
94 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:27:58
2017-07-25 07:36:22
Julia Regucka JOY OF KILIAN
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/L1/Zwykły art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:28:14
2017-07-24 23:31:31
Karolina Wiśniewska KOZAK
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
92 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:28:30
2017-07-24 23:31:16
Julia Wiśniewska DOLAR
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
91 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:28:42
2017-07-24 23:03:47
Katarzyna Stańczak JURA
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:28:58
2017-07-24 23:03:17
Artur Stańczak KARDROCK VAN NAVAGNE
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 10:29:13
2017-07-24 20:39:28
Dawid Czarnecki JASKIER
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 09:54:05
2017-07-24 09:38:08
Agnieszka Leszczyńska LOZANNA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 09:54:17
2017-07-24 09:26:51
Anita Wrótna PALOMA
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 2x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 09:57:07
2017-07-24 09:23:51
Justyna Wrótna LUISIANA
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 09:58:22
2017-07-24 09:23:13
Justyna Wrótna BLASZKA
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 09:58:37
2017-07-24 08:54:57
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 18/N1/Zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 10:08:39
2017-07-24 08:48:30
Dawid Czarnecki OSKAR
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 10:08:51
2017-07-24 08:47:47
Dawid Czarnecki CHIN CHAMPER
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Konkurs szeregów art. 278
  • 1x 18/N1/Zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 10:09:05
2017-07-24 08:46:22
Dawid Czarnecki CHACCO ONE
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 13/C/Konkurs szeregów art. 278
  • 1x 19/C/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 10:09:16
2017-07-24 08:44:01
Dawid Czarnecki BELLISA
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/L1/Zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:25:49
2017-07-24 07:13:59
Monika Pasik FOR CAROLINE
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:26:11
2017-07-24 07:12:13
Monika Pasik DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:26:23
2017-07-24 07:11:23
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:26:34
2017-07-23 19:35:45
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
74 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 19:35:42
2017-07-23 16:59:46
Karina Ludwicka KORUND
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:27:11
2017-07-23 11:06:08
Oliwia Wierzbowska DANTE
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 11/P/Konkurs zabawowy KOŃ ROWER /10 par/
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
  • 1x 18/N1/Zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:27:21
2017-07-23 11:04:44
Agnieszka Kitzermann RAWDAT
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:27:32
2017-07-23 08:48:42
Patrycja Skrzypek LUBOMIR
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 16/L1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
69 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:27:44
2017-07-23 05:37:47
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 13/C/Konkurs szeregów art. 278
  • 1x 14/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/N1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/C/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
68 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:27:54
2017-07-23 05:32:57
Joanna Jagoda BOLOGNA
  • 2x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:28:04
2017-07-22 23:04:29
Anna Kopcych BRANDER B
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 16/L1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
66 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:28:16
2017-07-22 22:59:39
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
  • 1x 18/N1/Zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:28:27
2017-07-22 19:06:14
Julia Błaszczak FANTASTIC GR
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
64 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:10:28
2017-07-22 19:05:31
Julia Błaszczak ALLSTAR
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:28:50
2017-07-22 19:05:02
Julia Błaszczak BERG
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:29:00
2017-07-22 14:57:03
Wiktoria Waszczak PRESJA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:29:11
2017-07-22 14:34:40
Małgorzata Zdanowicz MAXIMA
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 18/N1/Zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:29:24
2017-07-22 10:43:52
Michał Gospodarczyk NORITO
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:29:45
2017-07-22 10:42:47
Michał Gospodarczyk HAPPY BOY
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 13/C/Konkurs szeregów art. 278
  • 1x 18/N1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/C/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:30:14
2017-07-21 22:28:40
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 16/L1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:30:24
2017-07-21 19:51:31
Weronika Jaruga ANGELA DE LA CRUZ
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
  • 1x 18/N1/Zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 08:06:44
2017-07-20 19:06:16
Stefan Hipp CHAREDO
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 08:06:54
2017-07-20 19:05:31
Stefan Hipp SANVARO
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 08:07:04
2017-07-20 14:39:35
Julia Sistermann DOLCE VITA
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 08:07:15
2017-07-20 14:38:39
Aneta Zbysław MEKINTOSZ J
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 08:07:27
2017-07-20 14:35:19
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 18/N1/Zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 08:07:38
2017-07-20 14:31:22
Agata Burzyńska SEXY MK
  • 2x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 16/L1/Zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:25:37
2017-07-20 10:09:02
Małgorzata Warecha CYGAN
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 09:07:11
2017-07-19 23:46:55
Maja Wyszkowska SACRAMENTO
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 18/N1/Zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 09:07:37
2017-07-19 19:11:26
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 09:07:46
2017-07-19 19:10:25
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 09:08:10
2017-07-19 16:53:48
Magdalena Bąk HERO
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 08:12:54
2017-07-18 15:38:05
Paulina Skwara PAMELA II
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 08:09:50
2017-07-17 22:29:22
Paweł Wyszomirski PRESJA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 08:10:00
2017-07-17 22:10:10
Martyna Sibiga NELSON
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 08:10:14
2017-07-17 22:06:27
Natalia Kozik EMETYTA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/L1/Zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 08:10:26
2017-07-17 21:07:19
Alicja Czajkowska CHAMBERLAIN
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 16/L1/Zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 08:10:37
2017-07-17 18:41:33
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 11/P/Konkurs zabawowy KOŃ ROWER /10 par/
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 13:47:22
2017-07-16 22:45:00
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 2x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 16/L1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 08:04:20
2017-07-15 13:36:55
Paulina Skwara GREAT PLEASURE II
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 08:04:30
2017-07-14 20:46:35
Roman Karpenko KAPITAN VAN'T HEIKE
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 08:04:40
2017-07-14 20:46:19
Kirillov Aleksey QULANO
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 08:04:51
2017-07-14 20:41:09
Roman Karpenko ROKKI BALBOA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 08:05:03
2017-07-14 20:40:53
Arina Gorbacheva FORTUNE P.W.
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 08:09:39
2017-07-13 13:49:55
Amelia Szczupakowska JOWISZ
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 08:32:17
2017-07-11 17:22:28
Kaja Górecka CANTURA M
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 11/P/Konkurs zabawowy KOŃ ROWER /10 par/
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 08:16:07
2017-07-11 00:13:53
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 08:16:16
2017-07-11 00:13:01
Martyna Kołtusz FINLANDIA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 11/P/Konkurs zabawowy KOŃ ROWER /10 par/
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 08:16:38
2017-07-10 18:15:21
Paulina Skwara CARRERAS
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 08:17:11
2017-07-10 12:24:48
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 08:17:21
2017-07-10 12:24:13
Magdalena Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 10:09:38
2017-07-10 10:55:12
Barbara Kozinska NORBI
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 16/L1/Zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 08:17:43
2017-07-10 10:28:36
Małgorzata Łastówka RALPH LAUREN
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 11/P/Konkurs zabawowy KOŃ ROWER /10 par/
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
  • 1x 18/N1/Zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 08:18:01
2017-07-10 10:27:19
Robert Musiał AKR
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 16/L1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 08:18:11
2017-07-10 10:23:40
Janina Karasek ALEX
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:10:41
2017-07-10 10:14:37
Piotr Koper HULTAJ
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 16/L1/Zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:33:54
2017-07-09 12:31:28
Joanna Karska CHOPPER
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:33:41
2017-07-08 22:56:17
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 11/P/Konkurs zabawowy KOŃ ROWER /10 par/
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 18/N1/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:31:28
2017-07-08 08:33:40
Joanna Bembenek DRAGON
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/C/Konkurs szeregów art. 278
  • 1x 14/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/C/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:31:16
2017-07-07 22:14:43
Martyna Kajko KEMENTARI D
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 16/L1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
7 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:30:54
2017-07-07 12:51:50
Małgorzata Guślakow BENEDETTO
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 08:17:58
2017-07-06 22:33:05
Kornelia Bawszewicz LAKSZMI
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski) S1
  • 1x 16/L1/Zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 13:05:22
2017-07-05 12:42:07
Paulina Chojnowska GEJSZA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 9/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 13:05:11
2017-07-05 12:41:00
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Konkurs barier art. 262.3.3
  • 1x 13/C/Konkurs szeregów art. 278
  • 1x 19/C/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:33:43
2017-06-30 20:56:50
Katarzyna Szpilewicz DIAMOND STAR K
  • 1x 3/P/Z ustalonym czasem art. 267
  • 1x 4/N/O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem /10 przeszkód/ art 269.5.1
  • 1x 10/P/Z wyboru trasy art. 271
  • 1x 12/N/Konkurs z jedną rundą zwycięzców art. 276.2
  • 1x 17/P1/Dwufazowy art.274.5.5
  • 1x 18/N1/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Acosta Ch Diego Da Stables
S
O041737
10144538
2. Aleksey Kirillov Georgenburg
none
3. Bacevičius Mindaugas UAB Lietuvos žirgynas filialas Nemuno žirgynas
S
ne
4. Bąk Magdalena Janczary
2001 (J.)
Brak
5. Bawszewicz Kornelia KJ PALMOWSKI
S
O028240
6. Bejnar Kamila AZS UWM Olsztyn
S
O020492
7. Belova Maria Horsefarm39
S
O039193
10100349
8. Bembenek Joanna KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
1996 (MJ.)
O022618
9. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
10. Burzyńska Agata G-RIDE TEAM
2001 (J.)
O044398
11. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
12. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (J.)
O028694
13. Czajkowska Alicja AZS UWM OLSZTYN
2001 (J.)
O031537
14. Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
S
O003411
15. Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
16. Gaigalas Kostas UAB Lietuvos žirgynas filialas Nemuno žirgynas
S
ne
17. Gorbacheva Arina Georgenburg
2003 (JM.)
none
18. Górecka Kaja JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O025258
19. Gospodarczyk Michał Niezrzeszony
S
O020333
20. Gradzik Karolina Leśne Zacisze Tynwałd
21. Guślakow Małgorzata KJ Kierzbuń
S
O011376
22. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
23. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
24. Hipp Stefan Brak
S
Brak
25. Jagoda Joanna VitaSport Brachlewo
S
O019056
26. Jannasz Wiktoria BPK
27. Jaremko Julia Brak
2002 (JM.)
O045285
28. Jaruga Weronika St. VitaSport Brachlewo
2001 (J.)
O034165
29. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
30. Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
2001 (J.)
O033705
31. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
O004120
32. Karasek Janina LKJ Gałkowo
S
O033714
33. Karczemny Mateusz brak
1996 (MJ.)
brak
34. Karpenko Roman Georgenburg
S
none
35. Karpowicz Magdalena JKS U Robsonów
S
O006249
36. Karska Joanna Brak
S
O004625
37. Klimek Paulina SKJ Baskil Rzeeczna
1997 (MJ.)
O024688
38. Kołtusz Martyna JKS U Robsonów
2001 (J.)
O026310
39. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
40. Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
0027125
41. Koroblewska Katarzyna SKJ Baskil Rzeczna
1998 (MJ.)
O024689
42. Kozań Malwina G-RIDE TEAM
1999 (J.)
O044235
43. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (J.)
20845/15
44. Kozinska Barbara BPK
2001 (J.)
BRAK
45. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
46. Kramarczyk Anna -
1998 (MJ.)
brak
47. Kuczyńska Aleksandra BPK (PDL)
2002 (JM.)
O031476
48. Kulon Paulina KJ Palmowski
S
brak
49. Leszczyńska Agnieszka Baskil Rzeczna
2000 (J.)
O027694
50. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
51. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (Mł.)
brak
52. Lyskovka Valery bpk
53. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
54. Łastówka Małgorzata Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
S
O033689
55. Łyskowka Walery Podągi
56. Mackiewicz Marcin JKS U Robsonów
S
O026937
57. Majewska Jagoda Leśne Zacisze Tynwałd
58. Majewska Justyna PLJ
O015043
59. Masłowska-Szudrowicz Monika PLJ
60. Michalak Monika Bpk
2001 (J.)
O036263
61. Mościcka Patrycja KJ OSTOJA w Chrabołach
Brak
62. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
Brak
63. Musiał Robert KJ Stado Kętrzyn
S
O039856
64. Oberlan Iwona KJ PRYWATNY KLUB BRACI ROMANOWSKICH
S
O022760
65. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
66. Oprus Małgorzata JKS u Robsonów
S
K017518
67. Palmowska Natalia KJ Palmowski
S
O013754
68. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
69. Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O017371
70. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
71. Pesta Paulina A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O013152
72. Piechota Karina SKJ ,,REVEL
S
O036359
73. Piechota Wiktor Kajetan SKJ ,,REVEL
2007 (Mł.)
O038528
74. Pieczkowska Iga AZS UWM Olsztyn
2001 (J.)
21361
75. Popadiak Maciej JKS U Robsonów
S
brak
76. Popadiak Maja JKS U Robsonów
2006 (Mł.)
brak
77. Ptasik Karolina SKJ Hippika Pro
2002 (JM.)
LZRWZJ/2613/16
78. Rębisz Anna LKJ Gałkowo
S
O003598
79. Regucka Julia KS Nad Wigrami Sp z o.o.
2001 (J.)
O028040
80. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (J.)
O022475
81. Samušyte Raimonda UAB Lietuvos žirgynas filialas Nemuno žirgynas
S
ne
82. Sibiga Martyna Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
2001 (J.)
O036354
83. Sistermann Julia G-RIDE TEAM
2005 (JM.)
O044639
84. Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1999 (J.)
O040179
85. Skwara Paulina KJ Welt Opypy
S
O012998
86. Soboń Henryk LKJ Gałkowo
S
O022920
87. Święcka Monika bez przynależności klubowej
S
O004390
88. Świniarski Zbigniew DTJ
S
R 003970
89. Szczupakowska Amelia LKJ Hippologia Strzegom
2006 (Mł.)
O035615
90. Szpilewicz Katarzyna LKJ Gałkowo
S
O020524
91. Tarnowski Lucjan JKS U Robsonów
1996 (MJ.)
O006081
92. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
93. Warecha Małgorzata Baskil Rzeczna
S
Brak
94. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (JM.)
O035152
95. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O001556
96. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (JM.)
O028241
97. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (JM.)
O028241
98. Wiśniewska Julia BPK
2000 (J.)
O026773
99. Wiśniewska Karolina BPK
1998 (MJ.)
O026803
100. Wiśniewski Piotr BPK
S
O034149
101. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
102. Wrótna Anita MKJ Nenia w Pasłęku
1996 (MJ.)
xxx
103. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
1998 (MJ.)
O024686
104. Wyszkowska Maja KJ Białystok
2000 (J.)
O034196
105. Wyszomirski Paweł KJ Stado Kętrzyn
S
Brak
106. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (JM.)
None
107. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
108. Zbysław Aneta G-RIDE TEAM
1999 (J.)
O029026
109. Zdanowicz Małgorzata AZS-UWM Olsztyn
S
O003853
110. Zdunek Anna SKJ ,,REVEL
2000 (J.)
O035805
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

174

ABSYNT Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Czynel
M: Aldona
O: Uniwersytet Warmińsko-mazurski
B: Uniwersytet Warmińsko-mazurski
Brak
2.

142

AKR WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Czarczaf /
M: Agitacja / Hamlet Go
O: P. Mikuć
B: SK Liski
K020777 616007600221212
3.

32

ALCAPONE WLKP POL 2009 Ogier gniada F: Contender Son
M: Aida
O: Ewa Hauer
B: Ewa Hauer
Brak
4.

143

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada F: Pink Floyd HL /
M: Andora / Hadrian
O: Janina Karasek
B: Janina Karasek
K017957 009600007908
5.

38

ALLSTAR KWPN POL 2005 Wałach kara F: .
M: .
O: Janusz Błaszczak
B: .
uzup.
6.

104

ANGELA DE LA CRUZ KWPN NED 2005 Klacz gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Zandoria / Zandor
O: Jolanta Jaruga
B: W.C. Van Dam
K010311 5280030506451
7.

57

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
8.

43

BEBE Hanoveraner DNK 2007 Klacz gniada F: Balou de Rouet
M: Werola
O: E. Makarauskien?
B: Katharina Tunemann
DE431310518207
9.

84

BELLISA SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
10.

148

BENEDETTO KUC POL 2006 Wałach F: Hingis
M: Belinda
O: Ingrid Lehmann
B: Ingrid Lehmann
K013531
11.

34

BENTOS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/167 F: Markies V KWPN/Guidam/Quidam De Revel
M: Bazia xx/ Life And Liberty xx
O: SK Rzeczna
B: SK Rzeczna
K018743
12.

98

BERG WLKP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Bogota / Elmero
O: Joanna Błaszczak
B: Racot
K010588
13.

176

Bernestina F:
M:
O:
B:
14.

23

BIJOU QUEEN WESTF DEU 2012 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou du Rouet
M: Goldora / Drossan
O: Piotr Szczurowski
B: Marek Romanowski
LKRWZJ/1486/17
15.

78

BLASZKA ZZ POL 2001 Klacz inna F: ZZ
M: ZZ
O: ZZ
B: ZZ
ZZ
16.

94

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy
M: Bogini
O: Joanna Jagoda
B: Ćwik Ireneusz
K022539 616009520028313
17.

95

BRANDER B SP POL 2007 Wałach siwa F: CORRADO SON
M: BIEŁKAA
O: KLARA STARCZEWSKA
B: PAWLAK BEATA
11761
18.

134

CANTURA M OLD. GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Mueller
K016641
19.

137

CARRERAS HAN GER 2010 Ogier gniada F: Cloney / Contender
M: Fortissimo / For Pleasure
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K016556 DE431312317110
20.

29

CASPAR MS HOL GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
O: Michał Szadkowski
B: Monika Schulz
K009367 DE421000289204 103BV35
21.

12

CASQUELL HOL GER 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Casall / Caretino
M: V-Nicoretta / Newton
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata Siergiej
K015237 DE421000330709
22.

171

CELLESTIANO Westfalska POL 2010 Wałach siwa F: Cellestial
M: Brenda III
O: Wojciech Szewczak
B: Wojciech Szewczak
K020611
23.

83

CHACCO ONE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z / Quick Star
O:
B: Paul Schockemohle
K020332 DE418184010710
24.

124

CHAMBERLAIN Oldenburdzka POL 2011 Wałach kasztanowata/175 F: CHAMBERLAND/CHAMBERTIN
M: GERDI DE LUNA/ CHICO'S BOY
O: Monika Gębik-Czajkowska
B: Monika Gębik-Czajkowska
K018666 DE 418182076811
25.

105

CHAREDO Oldenburg GER 2006 Ogier gniada F: Chacco Blue
M: Carey Z
O: Stefan Hipp
B: Lewitz
LKGRPZJ/69/17 DE418180185307
26.

8

CHARLIE REGENT Pełna Krew Angielska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dźahar
M: Czakra
O: Klaudia Fabicka
B: Milewska Anna
K021925
27.

20

CHELSEA Hanower GER 18.03.2009 Klacz biała F: Charilan
M: Callana S
O: Diego Acosta
B: Klaus Steffens
K022504
28.

150

CHEOPS Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Kołczan
M: Celinka
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K011538
29.

157

CHICCO Bawarska GER 2008 Wałach ciemnogniada/171 F: Carbo/Caratello B
M: Raritaet/ Rabiat Z
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
K017178 DE481810002808
30.

82

CHIN CHAMPER HOL GER 2011 Ogier gniada/165 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Lanetta / Leuthen I
O: Anna Garapuczyk
B:
K019756 DE421000074511
31.

144

CHOPPER BAYER GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Contendros
M: Koradina Nice to Know
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
K023787
32.

46

CHORDŽIS Trak?nas LTU 2009 Wałach gniada F: Heleris
M: Chipertonika
O: UAB Lietuvos žirgynas
B: UAB Nemuno žirgynas
LTU002520206709
33.

63

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Błażej Gilla
B:
K011498 528003000704635
34.

25

CLANET HOLST POL 2009 Wałach gniada F: Clinton
M: Contender
O: Agata Góralczyk
B: Małgorzata Siergiej
K016736 DE421000402909
35.

140

COLA CAO Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol
M: Cool Lady
O: Andrzej Dąbrowski
B: MONTIS SP.Z O.O.
K020854 DE441411167811
36.

65

CRIMSON D'YSENBEECK(E.T) S.F. BEL 10.05.2008 Ogier kasztanowata/166 F: Jah's Diamant
M: Magic Night's Semilly
O: Anna Mościcka
B: Mevrouw Herlinde
Brak
37.

111

CYGAN --- POL 2010 Wałach kara/164 F: ---
M: ---
O: Małgorzata Warecha
B: Andrzej Herman
brak
38.

10

CYRANKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/178 F: Czarczaf
M: Cyntia
O: Marcin Mackiewicz
B: SK Liski
K013026 POL007600302207
39.

27

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K022781
40.

19

DA DIAMANTE Oldemburg GER 23-06-2008 Wałach kara F: Canturo
M: Dewina
O: Diego Acosta
B: Maresi lange
K022505
41.

152

Danbury F:
M:
O:
B:
42.

90

DANTE SP POL 2011 Wałach siwa F: Orlando
M: Dida
O: Anna Pieta
B: walewice
K022318
43.

1

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: WALLENBERG/STAKKATO
M: ZINCA
O: LESZEK ŚMIESZKO
B: BRAK
K022196
44.

87

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa F: BAJOU DU ROUET
M: DOSIA
O: MONIKA POWROŻNIK
B: monika pasik
11111
45.

151

DIAMOND STAR K BAW POL 2005 Klacz gniada F: Diamond Hit /
M: Lithana / Lancaster
O: Magdalena Hoffmann
B: Kaminn Manfred
K018782 DE473730440605
46.

70

DOLAR Wielkopolska POL 2002 Wałach kasztanowata/168 F: Sapiecha
M: Drobnica
O: Piotr Wiśniewski
B: Włodzimierz Zębała
K011427 616 007 52 00419 02
47.

107

DOLCE VITA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Dulcynea
O: Julia Sistermann
B: SK Zastawno
Brak
48.

86

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Anetta Kucharska
B: Monty Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808 104OZ48
49.

139

DON SP POL 2011 Wałach gniada F: Dan/
M: Dosia/
O: Anna Rębisz
B: Monika Pasik
K019185 616009600195711
50.

155

Donald F:
M:
O:
B:
51.

156

Donnerwetter F:
M:
O:
B:
52.

146

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
K013529 POL007600101503
53.

17

DUSZKA SOYMAX SP POL 2010 Klacz siwa F: Leandro
M: Dzidzia
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Romanowski Marek
K019724 616009600112210
54.

28

DYSTRYKT Wielkopolska POL 2009 Wałach F: rabiatos z
M: dygresja
O: Andrzej Samsonowicz
B: Stadnina koni Rzeczna
K014836
55.

26

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
O: Maria Belova
B: Holand
brak
56.

154

Eissport Trak LIT 2010 W siwa F: Eisfreund
M: Hale
O: Jacek Pabianiak
B:
57.

123

EMETYTA Małopolska POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
O: Teresa kozik
B: Teresa kozik
brak POL 006 60 01532 05
58.

45

ESPRITAS Trak?nas LTU 2011 Ogier gniada F: Karatas
M: Embera
O: UAB Lietuvos žirgynas
B: UAB Lietuvos žirgynas
LTU002520247011
59.

97

FANTASTIC GR KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Campbell VDL/Cassini I
M: Zenzi HBC/Cantos
O: Janusz Błaszczak
B: T. Griffioen
K019937
60.

136

FINLANDIA SP POL 2010 Klacz siwa F: Mars/Avero
M: Flower P / Winningmood
O: Waldemar Olszewski
B: Edyta Bednarz
K016787
61.

85

FOR CAROLINE SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Norton D'Eole / Cento
M: Fontbrune Du Defey / Digne Espoir
O: Maciej Pietras
B: Barbara Smajek-Małyszko
K018497 616009600269110
62.

53

FREJKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Frakcja / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K010007 POL007600017504
63.

165

FURORA SP POL 2002 Klacz kara F: Revel
M: Fala
O: Jks u Robsonów
B: Jks u Robsonów
brak
64.

39

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajki de Rouet
M: Gitarę de Furnes
O: Małgorzata Oprus
B: Łopuszański Władysław
K017518
65.

16

GALENA SP POL 2012 Klacz gniada F: Otill
M: Gurami
O: Jolanta Zdunek
B: SK Rzeczna
K022175
66.

145

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
67.

149

GEJSZA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara/mk: F: Kołczan
M: Gafme
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K018445 POL007600024609
68.

127

GREAT PLEASURE II SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Grace / Graf Grannus
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012121 616009660049206
69.

135

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
O: Jan Kłosek
B: Jan Kłosek
K023365
70.

102

HAPPY BOY SP POL 2006 Wałach kara F: Golden Boy
M: Hekabe
O: Alicja Bojar
B: SK Rzeczna
K019636
71.

67

HEKATE TRK LTU 14.04.2009 Klacz kasztanowata/164 F: Vojazas
M: Herta
O: Anną Mościcka
B: Zbiegu Augintoju
Brak
72.

58

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
73.

115

HERO Konik Polski POL 2013 Wałach inna/kuc: F: Tajar
M: Heidi
O: Ewa Bąk
B: Sulikowska Danuta
Brak
74.

44

HETE Trak?nas LTU 2010 Klacz siwa F: Pyramus
M: Helianta
O: UAB Lietuvos žirgynas
B: UAB Nemuno žirgynas
LTU002520231910
75.

11

HIMALAJUS TRAK LTU 2004 Wałach kasztanowata/170 F: Komfortas / Fordas
M: Huana / Verdenas
O: Angelika Ojczenasz
B:
K010091 LTU002520135504 103UM65
76.

56

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
77.

166

Huba F:
M:
O:
B:
78.

37

HULTAJ SP POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Herubinek
M: Hattona
O: Piotr Koper
B: Andrzej Ciesielski
K016347 POL009600084904
79.

9

I-AFRYKA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Inblanco
M: Akcyza
O: Marcin Mackiewicz
B: Justyna Tuptyńska
brak
80.

153

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: ALFRED PALMOWSKI
B: CHRISTIAN MERTENS
BRAK
81.

4

JANKES WLKP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Elpar
M: Judea
O: Małgorzata Pasternak
B: SK Plekity
K008038 007530016300
82.

73

JASKIER WLKP POL 2007 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
83.

36

JASKIER Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
O: Justyna Majewska
B: Andrzej Staniewicz
K018030 POL007530032505
84.

126

JOWISZ Kuc Wal POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Amelia Szczupakowska
B: Zdzisław Śniegucki
K011731 POL013670007906
85.

68

JOY OF KILIAN SP POL 2013 Klacz kara F: Kilian 38
M: Jemioła
O: Julia Regucka
B: Karolina Ferenstein
K023997
86.

13

KABULAS Trakenai LTU 2012 Ogier kara F: Pyramus
M: Kometa
O: Vera Yarmolyuk
B: Lietuvos Trak?nu Žirgu Augintiju Asociacija
None
87.

109

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada F: Campari M
M: Katoda
O: Beata Kozań
B: --
K009026
88.

128

KAPITAN VAN'T HEIKE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2010 Ogier kara F: COULEUR RUBIN
M: VENI VIDI VICI VAN DE ZELM
O: Georgenburg
B: Karel Boonen
none
89.

147

KEMENTARI D SP POL 2009 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Kiante D
O: Martyna Kajko
B: Domienikowski Stefan
K016790
90.

161

Kongo F:
M:
O:
B:
91.

74

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
brak 616013580270509
92.

69

KOZAK Trakeńska POL 2009 Wałach ciemnogniada/167 F: Aktyw
M: Konwalia
O: Piotr Wiśniewski
B: Andrzej Gos
K016933 POL 732 01 00489 09
93.

133

LAKSZMI WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/175 F: ETOS
M: LIANA
O: KORNELIA BAWSZEWICZ
B: RYSZARD SUBERLAK
K022671
94.

138

LE SOLEY SP POL 2012 Wałach gniada F: Solaris
M: Lunia
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K023160
95.

96

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
96.

170

Liman F:
M:
O:
B:
97.

172

LIMAN Wielkopolska POL 2010 W F: Paquito Go
M: Luneta
O: Roman Pesta
B: Stadnina Koni Rzeczna
Brak 616007600108010
98.

55

LIMONKA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Grey / Cynik
M: Legumina / Hamlet Go
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K010010 POL007600237706
99.

75

LOZANNA SP POL 2009 Klacz gniada F: Landos II
M: Luna Lou
O: Leszczyńska Marta
B: Janiszewski Karol
K022910
100.

169

Lublana F:
M:
O:
B:
101.

92

LUBOMIR Wielkopolak POL 2008 Wałach kara F: Agar
M: Liryka
O: Przemysław Skrzypek
B: Syroka Tadeusz
K013948 POL 007 53 02404 08
102.

77

LUISIANA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada/163 F: Alywar xx
M: Lolita xx
O: Młodzieżowy Klub Jeździecki NENIA Pasłek
B: DAMIS BT Warszawa
K013721
103.

80

MARKIZA WLKP POL 2007 Klacz F: Corde Star
M: Melisa
O: Kamila Bejnar
B: Tadeusz Żuowski
K015005
104.

47

MASONAS Trak?nas LTU 2011 Wałach kasztanowata F: Luitas
M: Miledi
O: UAB Lietuvos žirgynas
B: UAB Lietuvos žirgynas
LTU002520247111
105.

100

MAXIMA WLKP POL 2006 Klacz F: Corde Star
M: Melisa
O: Tadeusz Żukowski
B: Tadeusz Żukowski
K013236
106.

108

MEKINTOSZ J SP POL 2010 Wałach gniada F: Karbon
M: Miss Sally
O: Piotr Gębicki
B: SK Januszewo
Brak
107.

49

MONOPOLIS Trak?nas LTU 2011 Ogier gniada F: Karatas
M: Medeina
O: UAB Lietuvos žirgynas
B: UAB Lietuvos žirgynas
LTU002520244611
108.

40

NAKON NN POL 2004 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: JKS U Robsonów
B: Robert Hestkowski
brak
109.

114

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
110.

122

NELSON Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
O: Anetta Sibiga
B: Anetta Sibiga
K021648 616 007 60 0283910
111.

113

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
112.

79

NORBI KUC POL 2006 Wałach inna/kuc: F: Moskit
M: Norka
O: Janina Karasek
B: Janina Karasek
brak 013610144506
113.

101

NORITO SP POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Nauma
O: MKJ Nenia
B: SK Rzeczna
K020653
114.

54

NUBIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Barasz / Elektor
M: Nikandra / Dixieland
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Rzeczna
K007226 POL007600189303
115.

175

OBLADA Holst. GER 2008 Klacz siwa F: Clarimo
M: Lantaan
O: Waldemar Zientek
B: Heiko Buettner
K010787
116.

15

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Otill
M: Milka
O: Katarzyna Skoczek
B: Katarzyna Skoczek
K017071
117.

81

OSKAR WLKP POL 2008 Wałach srokata F: ----------
M: ---------
O: Monika Masłowska-Szudrowicz
B: ------
K015931
118.

48

OSTAS VALNIS Trak?nas LAT 2010 Ogier gniada F: Veimaras
M: Olimpia
O: UAB Lietuvos žirgynas
B: Dagnija Šperberga
LV001900000460 0000022578
119.

76

PALOMA SS POL 2000 Klacz inna F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx
120.

116

PAMELA II SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma / Calderon
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015473 616009661129809
121.

103

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos /
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
122.

35

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
O: Anna Kramarczyk
B: Stadnina Koni Liski
brak
123.

93

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
124.

99

PRESJA WLKP POL 2006 Klacz kara F:
M: Peonia
O: Paweł Wyszomirski
B:
125.

121

PRESJA Wielkopolska POL 2006 Klacz kara/168 F: Wektor
M: Peonia
O: Paweł Wyszomirski
B: Pacek Jarosław
Brak POL 007600012106
126.

132

RALPH LAUREN Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Riposta / Spartakus
O: Łastówka Małgorzata
B: Marczak Przemysław
K017958
127.

66

RAMOS SP POL 02.05.2012 Wałach gniada/168 F: Rockmana's Looping
M: Ramona
O: Anną Mościcka
B: Sięga Janusz
Brak
128.

125

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
O: Andrzej Michalak
B: Skorupa Janusz
K018670
129.

130

ROKKI BALBOA Holstein RUS 2012 Wałach inna F: Respect
M: Bulava
O: Gorbacheva Elena
B: Georgenburg
none
130.

112

SACRAMENTO SP POL 2009 Wałach siwa F: Spartakus
M: Sisi
O: Grażyna Wyszkowska
B: Remigiusz Makowski
K016557
131.

177

Sakramentoj F:
M:
O:
B:
132.

163

Sanvaro F:
M:
O:
B:
133.

33

SEKUNDA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Love Affair
M: Sara
O: Paulina Kulon
B: Alfred Palmowski
brak
134.

60

SEPHORA HAN GER 2010 Klacz kara F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Stakkata / Stakkato
O: Dominika Adamiak
B:
K016725 DE431310664410
135.

110

SEXY MK SP POL 2010 Klacz siwa F: -
M: -
O: AGATA BURZYŃSKA
B: -
K016638
136.

62

SONICA SP POL 2009 Klacz gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Sonata / Roland
O: Robert Hestkowski
B: Remigiusz Makowski
K020482 616009660894009
137.

18

SORELLA SOYMAX SP POL 2009 Klacz gniada F: Rammstein
M: Solina
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Czajka Janusz
brak
138.

50

SUPREME HAN GER 2009 Klacz kara F: Edgar / Espri
M: Vorbuch 2 / Memphis
O: Zbigniew Liszewski
B: Luise Benjes
K023966
139.

141

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
140.

61

TIRANA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quality Time / Quantum
M: Tinta / Elvis
O: JKS u Robsonó
B: SK Nad Wigrami
K022533 616009510343912
141.

5

TORA WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Grom
M: Tora
O: Roman Pesta
B: Katarzyna Niedźwiecka
Brak POL 007 60 00756 05
142.

22

WALIA SP POL 2006 Klacz siwa F: Castilio/Cassini I
M: Wyprawa/Vulcano
O: Aleksandra Łapińska
B:
K015362
143.

51

WANDER Wielkopolska POL 2002 Wałach gniada F: Bumerang
M: Warmia
O: Wojciech Ptasik
B: nn
K016656
144.

21

WERBUENK Wielkopolska POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Kaliniec
M: Wesoła
O: Ewa Koroblewska
B: SK Rzeczna
K015710
145.

14

WHAT A CASH K.Z Zangersheide NLD 2009 Klacz gniada F: WHAT A KASHMIR K
M: ROSANNE M
O: ŚWINIARSKI ZBIGNIEW
B: KLAVER C.
BRAK 056015Z55779609
146.

52

WIEDŹMIN WLKP POL 2001 Ogier siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Weimutka / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K006737 POL007600025501
147.

6

WIGOR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Grom
M: Wiga
O: Roman Pesta
B: Katarzyna Niedźwiecka
K013270 POL007600225506
148.

24

ZAGORKA DURANTE KWPN GER 2008 Klacz gniada F: Canturano
M: Pescara
O: Jacek Zagor
B: -
K022070
149.

88

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
Rider Club
Competition
Prize
Acosta Ch Diego Da Stables
80,00
100,00
800,00
400,00
SUM:
1380.00
Bacevičius Mindaugas UAB Lietuvos žirgynas filialas Nemuno žirgynas
60,00
60,00
100,0
100,00
SUM:
320.00
Bejnar Kamila AZS UWM Olsztyn
40,00
SUM:
40.00
Bembenek Joanna KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
700,00
500,00
500,00
SUM:
1700.00
Błaszczak Julia JKS u Robsonów
30,00
SUM:
30.00
Burzyńska Agata G-RIDE TEAM
60,00
SUM:
60.00
Burzyński Witold SKJ Zastawno
70,00
SUM:
70.00
Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
60,00
80,00
SUM:
140.00
Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
200,00
300,00
300,00
500,00
SUM:
1300.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
20,00
70,00
50,00
SUM:
140.00
Gaigalas Kostas UAB Lietuvos žirgynas filialas Nemuno žirgynas
1000,00
100,00
700,00
600,00
100,00
700,00
200,00
50,00
40,00
SUM:
3490.00
Górecka Kaja JKS u Robsonów
100,00
50,00
SUM:
150.00
Gospodarczyk Michał Niezrzeszony
300,00
SUM:
300.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
40,00
60,00
SUM:
100.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
800,00
800,00
600,00
600,00
800,00
SUM:
3600.00
Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
80,00
200,00
200,00
600,00
70,00
200,0
SUM:
1350.00
Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
40,00
70,00
60,00
300,00
SUM:
470.00
Kajko Martyna KJ Palmowski
100,00
SUM:
100.00
Karasek Janina LKJ Gałkowo
30,00
SUM:
30.00
Karpenko Roman Georgenburg
200,00
SUM:
200.00
Karska Joanna Brak
100,00
SUM:
100.00
Kołtusz Martyna JKS U Robsonów
80,00
40,00
300,00
SUM:
420.00
Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
100,00
40,00
SUM:
140.00
Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
40,00
SUM:
40.00
Koroblewska Katarzyna SKJ Baskil Rzeczna
200,00
SUM:
200.00
Kozań Malwina G-RIDE TEAM
300,00
70,00
SUM:
370.00
Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
20,00
SUM:
20.00
Kuczyńska Aleksandra BPK (PDL)
50,00
SUM:
50.00
Lyskovka Valery bpk
80,00
SUM:
80.00
Łastówka Małgorzata Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
300,00
SUM:
300.00
Łyskowka Walery Podągi
70,00
200,00
SUM:
270.00
Mackiewicz Marcin JKS U Robsonów
30,00
SUM:
30.00
Michalak Monika Bpk
50,00
SUM:
50.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
70,00
400,00
500,00
600,00
3000,00
SUM:
4570.00
Oprus Małgorzata JKS u Robsonów
20,00
SUM:
20.00
Palmowska Natalia KJ Palmowski
60,00
SUM:
60.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
500,0
200,00
200,00
50,00
400,00
1000,00
1000,00
50,00
50,00
SUM:
3450.00
Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
50,00
SUM:
50.00
Patejko Sara KJ Aromer Józefin
70,00
100,00
SUM:
170.00
Rębisz Anna LKJ Gałkowo
30,00
50,00
100,00
SUM:
180.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1400,00
1500,00
100,00
100,00
SUM:
3100.00
Samušyte Raimonda UAB Lietuvos žirgynas filialas Nemuno žirgynas
800,00
300,00
1000,00
80,00
SUM:
2180.00
Sibiga Martyna Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
40,00
SUM:
40.00
Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
50,00
SUM:
50.00
Skwara Paulina KJ Welt Opypy
1400,00
400,00
800,00
100,00
SUM:
2700.00
Soboń Henryk LKJ Gałkowo
60,00
80,00
SUM:
140.00
Szpilewicz Katarzyna LKJ Gałkowo
50,00
300,00
SUM:
350.00
Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
400,00
50,0
200,00
SUM:
650.00
Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
70,00
SUM:
70.00
Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
300,00
600,00
700,00
SUM:
1600.00
Wyszkowska Maja KJ Białystok
50,00
SUM:
50.00
Zdanowicz Małgorzata AZS-UWM Olsztyn
30,00
60,00
SUM:
90.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Acosta Ch Diego
Da Stables
2017-07-28
19
2017-07-28
22
2017-07-29
4
80,00
2017-07-29
14
2017-07-30
8
100,00
CHELSEA (20)
2017-07-28
24
2017-07-28
9
2017-07-29
1
800,00
2017-07-29
10
2017-07-30
8
400,00
Aleksey Kirillov
Georgenburg
Kongo (161)
2017-07-28
3
2017-07-29
13
2017-07-29
40
2017-07-30
11
Bacevičius Mindaugas
UAB Lietuvos žirgynas filialas Nemuno žirgynas
2017-07-28
6
60,00
2017-07-28
15
2017-07-29
6
60,00
2017-07-29
2017-07-30
MASONAS (47)
2017-07-28
41
2017-07-28
15
2017-07-29
3
100,0
2017-07-29
17
2017-07-30
3
100,00
Bąk Magdalena
Janczary
HERO (115)
2017-07-29
23
2017-07-29
Bawszewicz Kornelia
KJ PALMOWSKI
LAKSZMI (133)
2017-07-28
11
2017-07-28
36
2017-07-29
17
2017-07-29
41
2017-07-30
16
Bejnar Kamila
AZS UWM Olsztyn
MARKIZA (80)
2017-07-28
23
2017-07-28
23
2017-07-29
8
40,00
2017-07-30
12
Belova Maria
Horsefarm39
2017-07-28
34
2017-07-29
27
2017-07-29
24
2017-07-30
15
Bembenek Joanna
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
DRAGON (146)
2017-07-28
11
2017-07-28
4
700,00
2017-07-29
6
500,00
2017-07-30
7
500,00
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
2017-07-28
7
30,00
2017-07-28
37
2017-07-29
27
2017-07-29
25
2017-07-30
29
BERG (98)
2017-07-28
30
2017-07-29
11
2017-07-30
Burzyńska Agata
G-RIDE TEAM
SEXY MK (110)
2017-07-29
34
2017-07-29
2017-07-30
4
60,00
2017-07-30
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
CHEOPS (150)
2017-07-28
5
70,00
2017-07-29
13
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
GEJSZA (149)
2017-07-28
4
60,00
2017-07-28
15
2017-07-29
2
80,00
2017-07-29
41
2017-07-30
21
Czajkowska Alicja
AZS UWM OLSZTYN
2017-07-28
2017-07-28
2017-07-29
42
2017-07-29
2017-07-30
13
2017-07-30
Czarnecki Dawid
KJ SO Starogard Gdański
JASKIER (36)
2017-07-28
9
2017-07-30
7
JASKIER (73)
2017-07-29
1
OSKAR (81)
2017-07-29
30
2017-07-29
2017-07-28
2
200,00
2017-07-28
12
2017-07-29
9
2017-07-30
10
2017-07-28
5
300,00
2017-07-29
5
300,00
2017-07-30
5
500,00
BELLISA (84)
2017-07-28
31
2017-07-28
2017-07-29
19
2017-07-29
Dąbrowska Magdalena
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
COLA CAO (140)
2017-07-28
8
20,00
2017-07-28
16
2017-07-29
2017-07-30
28
2017-07-28
2017-07-28
12
2017-07-29
3
70,00
2017-07-29
5
50,00
2017-07-30
18
2017-07-30
Gaigalas Kostas
UAB Lietuvos žirgynas filialas Nemuno žirgynas
BEBE (43)
2017-07-28
9
2017-07-28
2
1000,00
2017-07-29
7
100,00
2017-07-29
4
700,00
2017-07-30
6
600,00
2017-07-28
25
2017-07-28
16
2017-07-29
3
100,00
2017-07-29
11
2017-07-30
3
700,00
2017-07-28
2
200,00
2017-07-28
18
2017-07-29
6
50,00
2017-07-29
16
2017-07-30
8
40,00
Gorbacheva Arina
Georgenburg
2017-07-28
16
2017-07-28
45
2017-07-29
35
2017-07-29
12
2017-07-30
10
Górecka Kaja
JKS u Robsonów
CANTURA M (134)
2017-07-28
3
100,00
2017-07-29
8
50,00
2017-07-29
12
2017-07-30
9
2017-07-30
9
Gospodarczyk Michał
Niezrzeszony
NORITO (101)
2017-07-29
32
2017-07-29
HAPPY BOY (102)
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
16
2017-07-30
6
300,00
Gradzik Karolina
Leśne Zacisze Tynwałd
Lublana (169)
2017-07-29
8
2017-07-29
Guślakow Małgorzata
KJ Kierzbuń
BENEDETTO (148)
2017-07-28
22
2017-07-28
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
TIRANA (61)
2017-07-28
17
SONICA (62)
2017-07-28
11
2017-07-28
14
2017-07-29
7
40,00
2017-07-29
27
2017-07-30
11
2017-07-28
12
2017-07-28
12
2017-07-29
11
2017-07-29
2017-07-30
6
60,00
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2017-07-28
3
800,00
2017-07-29
3
800,00
2017-07-30
9
ASTERIX (57)
2017-07-28
2
600,00
2017-07-28
5
600,00
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-28
8
2017-07-28
14
2017-07-29
12
2017-07-30
2
800,00
Hipp Stefan
Brak
CHAREDO (105)
2017-07-28
2017-07-29
Sanvaro (163)
2017-07-29
42
Jagoda Joanna
VitaSport Brachlewo
BOLOGNA (94)
2017-07-29
22
Jannasz Wiktoria
BPK
FINLANDIA (136)
2017-07-30
Jaremko Julia
Brak
TORA (5)
2017-07-29
7
2017-07-29
21
2017-07-29
Jaruga Weronika
St. VitaSport Brachlewo
2017-07-29
31
2017-07-29
19
2017-07-30
25
2017-07-30
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
NUBIS (54)
2017-07-28
4
80,00
2017-07-28
6
200,00
2017-07-29
2
200,00
2017-07-29
10
2017-07-30
4
600,00
LIMONKA (55)
2017-07-28
26
2017-07-28
16
2017-07-29
4
70,00
2017-07-29
2
200,0
2017-07-30
Kaczmarczyk Maciej
KJ Kaczmarczyk
2017-07-28
22
2017-07-28
17
2017-07-29
29
2017-07-29
23
2017-07-30
8
40,00
FREJKA (53)
2017-07-28
3
70,00
2017-07-28
44
2017-07-29
4
60,00
2017-07-29
33
2017-07-30
1
300,00
Kajko Martyna
KJ Palmowski
2017-07-28
32
2017-07-28
35
2017-07-29
43
2017-07-29
34
2017-07-30
1
100,00
Karasek Janina
LKJ Gałkowo
ALEX (143)
2017-07-28
10
2017-07-28
27
2017-07-29
7
30,00
2017-07-29
12
2017-07-30
12
Karczemny Mateusz
brak
2017-07-29
11
2017-07-29
Karpenko Roman
Georgenburg
2017-07-28
25
2017-07-28
11
2017-07-29
2
200,00
2017-07-29
31
2017-07-30
13
Karpowicz Magdalena
JKS U Robsonów
BENTOS (34)
2017-07-29
14
2017-07-29
2017-07-29
18
Karska Joanna
Brak
CHOPPER (144)
2017-07-28
14
2017-07-28
30
2017-07-29
2017-07-29
4
100,00
2017-07-30
20
Klimek Paulina
SKJ Baskil Rzeeczna
2017-07-28
10
2017-07-28
Kołtusz Martyna
JKS U Robsonów
GUCCI (135)
2017-07-28
2017-07-28
2017-07-29
22
2017-07-29
2017-07-29
14
2017-07-30
9
FINLANDIA (136)
2017-07-28
2
80,00
2017-07-28
7
40,00
2017-07-29
2017-07-29
1
300,00
Eissport (154)
2017-07-28
14
2017-07-28
33
2017-07-28
2017-07-29
36
2017-07-29
2017-07-30
15
2017-07-30
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
2017-07-28
1
100,00
2017-07-28
24
2017-07-29
6
40,00
2017-07-29
2017-07-30
11
2017-07-30
31
2017-07-28
31
2017-07-28
27
2017-07-29
18
2017-07-29
30
2017-07-30
16
Koper Piotr
LKS Nadwislanin Kwidzyn
HULTAJ (37)
2017-07-28
25
2017-07-28
40
2017-07-29
35
2017-07-30
6
40,00
2017-07-30
Koroblewska Katarzyna
SKJ Baskil Rzeczna
2017-07-29
2017-07-29
13
2017-07-30
11
2017-07-30
3
200,00
Kozań Malwina
G-RIDE TEAM
KAMELOT (109)
2017-07-29
1
300,00
2017-07-29
9
2017-07-30
6
70,00
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
EMETYTA (123)
2017-07-28
19
2017-07-28
2017-07-29
12
2017-07-30
8
Kozinska Barbara
BPK
NORBI (79)
2017-07-30
2017-07-30
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
CZARIS (27)
2017-07-28
9
2017-07-28
2017-07-29
2017-07-29
17
2017-07-29
2017-07-30
8
20,00
2017-07-30
Kramarczyk Anna
-
PIĘKNA (35)
2017-07-28
2017-07-28
12
2017-07-29
2017-07-29
15
2017-07-30
2017-07-30
6
Kuczyńska Aleksandra
BPK (PDL)
2017-07-29
6
50,00
Kulon Paulina
KJ Palmowski
SEKUNDA (33)
2017-07-29
2
2017-07-30
1
2017-07-30
Leszczyńska Agnieszka
Baskil Rzeczna
LOZANNA (75)
2017-07-28
4
2017-07-28
35
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
SUPREME (50)
2017-07-28
42
2017-07-28
2017-07-29
2017-07-29
33
2017-07-30
17
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
KORUND (74)
2017-07-28
2017-07-28
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-30
10
Lyskovka Valery
bpk
2017-07-29
14
2017-07-30
5
80,00
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
WALIA (22)
2017-07-28
29
2017-07-28
46
2017-07-28
13
2017-07-28
32
2017-07-29
16
2017-07-29
16
Łastówka Małgorzata
Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
2017-07-28
1
300,00
2017-07-28
31
2017-07-29
9
2017-07-29
32
Łyskowka Walery
Podągi
Donald (155)
2017-07-28
27
2017-07-28
36
2017-07-29
37
2017-07-30
5
70,00
2017-07-28
26
2017-07-28
43
2017-07-29
40
2017-07-30
22
CHICCO (157)
2017-07-28
39
2017-07-29
17
2017-07-30
2
200,00
Mackiewicz Marcin
JKS U Robsonów
2017-07-30
2017-07-30
CYRANKA (10)
2017-07-30
7
30,00
2017-07-30
13
Majewska Jagoda
Leśne Zacisze Tynwałd
Liman (170)
2017-07-29
9
Majewska Justyna
PLJ
JASKIER (36)
2017-07-29
18
2017-07-29
2017-07-30
2
JASKIER (73)
2017-07-28
15
2017-07-28
Masłowska-Szudrowicz Monika
PLJ
OSKAR (81)
2017-07-30
9
2017-07-30
Michalak Monika
Bpk
2017-07-28
17
2017-07-29
7
50,00
2017-07-29
29
Mościcka Patrycja
KJ OSTOJA w Chrabołach
HEKATE (67)
2017-07-28
2017-07-29
4
2017-07-29
25
2017-07-29
2017-07-30
12
2017-07-30
33
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
2017-07-28
29
2017-07-28
33
2017-07-29
44
2017-07-29
39
2017-07-30
23
RAMOS (66)
2017-07-28
27
2017-07-28
38
2017-07-29
39
2017-07-29
22
2017-07-29
10
2017-07-30
32
Musiał Robert
KJ Stado Kętrzyn
AKR (142)
2017-07-28
15
2017-07-28
20
2017-07-29
31
2017-07-29
26
Oberlan Iwona
KJ PRYWATNY KLUB BRACI ROMANOWSKICH
DENDY (1)
2017-07-29
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-07-29
5
70,00
2017-07-30
1
400,00
2017-07-29
3
500,00
2017-07-29
5
600,00
2017-07-30
1
3000,00
Oprus Małgorzata
JKS u Robsonów
GALEA (39)
2017-07-28
11
2017-07-28
20
2017-07-29
8
20,00
2017-07-29
19
2017-07-29
11
2017-07-30
19
Palmowska Natalia
KJ Palmowski
2017-07-28
5
60,00
2017-07-28
10
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2017-07-28
3
500,0
2017-07-28
7
2017-07-29
6
200,00
2017-07-29
8
200,00
2017-07-30
10
2017-07-28
8
50,00
2017-07-28
6
2017-07-29
4
400,00
2017-07-29
2
1000,00
2017-07-30
3
1000,00
2017-07-28
5
50,00
2017-07-28
2017-07-29
13
2017-07-29
21
2017-07-29
13
2017-07-30
7
50,00
Pasternak Małgorzata
Baskil Rzeczna
JANKES (4)
2017-07-29
23
2017-07-29
24
2017-07-30
5
50,00
2017-07-30
14
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2017-07-28
19
2017-07-28
4
70,00
2017-07-29
1
100,00
2017-07-29
30
2017-07-30
26
Pesta Paulina
A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
WIGOR (6)
2017-07-29
14
2017-07-29
22
LIMAN (172)
2017-07-29
5
2017-07-29
16
Piechota Karina
SKJ ,,REVEL
2017-07-28
2017-07-28
24
2017-07-29
11
2017-07-29
28
Danbury (152)
2017-07-28
5
2017-07-28
2017-07-29
3
2017-07-29
19
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ ,,REVEL
2017-07-28
18
2017-07-28
2017-07-29
24
2017-07-29
25
Pieczkowska Iga
AZS UWM Olsztyn
ABSYNT (174)
2017-07-29
20
2017-07-29
26
Popadiak Maciej
JKS U Robsonów
NAKON (40)
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-30
Popadiak Maja
JKS U Robsonów
FURORA (165)
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-30
Ptasik Karolina
SKJ Hippika Pro
WANDER (51)
2017-07-28
7
2017-07-28
23
2017-07-28
Rębisz Anna
LKJ Gałkowo
LE SOLEY (138)
2017-07-28
14
2017-07-28
28
2017-07-29
8
30,00
2017-07-29
28
DON (139)
2017-07-28
13
2017-07-28
7
50,00
2017-07-29
9
2017-07-29
3
100,00
2017-07-29
Regucka Julia
KS Nad Wigrami Sp z o.o.
2017-07-28
13
2017-07-28
34
2017-07-29
10
2017-07-29
38
2017-07-30
14
2017-07-30
Rynkiewicz Martyna
LKJ w Gałkowie
NIRMETTE (113)
2017-07-28
10
2017-07-28
8
2017-07-29
1
1400,00
2017-07-30
2
1500,00
NELA (114)
2017-07-28
3
100,00
2017-07-28
7
100,00
2017-07-29
15
2017-07-30
9
Samušyte Raimonda
UAB Lietuvos žirgynas filialas Nemuno žirgynas
HETE (44)
2017-07-28
9
2017-07-28
1
800,00
2017-07-29
2017-07-29
1
300,00
2017-07-29
2017-07-30
1
1000,00
2017-07-28
10
2017-07-28
13
2017-07-29
13
2017-07-29
2017-07-30
4
80,00
Sibiga Martyna
Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (122)
2017-07-28
2
2017-07-28
6
40,00
2017-07-29
45
2017-07-29
26
2017-07-30
2017-07-30
Sistermann Julia
G-RIDE TEAM
2017-07-29
2017-07-29
20
2017-07-30
2017-07-30
5
Skrzypek Patrycja
Pomorska Liga Jeździecka
LUBOMIR (92)
2017-07-29
5
50,00
2017-07-29
2017-07-30
34
Skwara Paulina
KJ Welt Opypy
PAMELA II (116)
2017-07-28
2017-07-29
2017-07-28
1
1400,00
2017-07-29
7
400,00
2017-07-30
4
800,00
CARRERAS (137)
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-30
4
100,00
Soboń Henryk
LKJ Gałkowo
2017-07-29
9
2017-07-29
5
60,00
2017-07-30
2
80,00
2017-07-30
10
Święcka Monika
bez przynależności klubowej
OBLADA (175)
2017-07-29
12
2017-07-29
23
Świniarski Zbigniew
DTJ
2017-07-29
37
2017-07-29
Szczupakowska Amelia
LKJ Hippologia Strzegom
JOWISZ (126)
2017-07-28
8
2017-07-28
2017-07-29
10
2017-07-30
4
2017-07-30
Szpilewicz Katarzyna
LKJ Gałkowo
2017-07-28
9
2017-07-28
26
2017-07-29
2017-07-29
7
50,00
2017-07-30
2
300,00
Tarnowski Lucjan
JKS U Robsonów
OLINA (15)
2017-07-29
20
2017-07-29
38
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
SEPHORA (60)
2017-07-28
20
2017-07-28
4
400,00
2017-07-29
8
50,0
2017-07-30
7
200,00
Warecha Małgorzata
Baskil Rzeczna
CYGAN (111)
2017-07-28
2017-07-28
16
2017-07-29
Waszczak Wiktoria
LKJ Gałkowo
PRESJA (99)
2017-07-28
30
2017-07-29
PENETOSA (103)
2017-07-28
20
2017-07-28
33
2017-07-29
29
2017-07-29
32
2017-07-30
3
70,00
2017-07-30
15
Wierzbowska Oliwia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
DANTE (90)
2017-07-28
28
2017-07-29
28
2017-07-29
25
2017-07-30
Wilczewska Weronika
JKS Narew Różan
2017-07-28
1
300,00
2017-07-28
2017-07-29
2
600,00
2017-07-29
9
2017-07-30
5
700,00
2017-07-28
2017-07-29
15
2017-07-29
2017-07-30
27
Wilczewska Weronika
JKS Narew Różan
ALLSTAR (38)
2017-07-30
24
Wiśniewska Julia
BPK
DOLAR (70)
2017-07-30
30
Wiśniewska Karolina
BPK
KOZAK (69)
2017-07-30
Wiśniewski Piotr
BPK
Huba (166)
2017-07-29
26
2017-07-29
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
2017-07-29
10
Wrótna Anita
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (76)
2017-07-29
24
2017-07-29
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
2017-07-28
19
2017-07-28
13
BLASZKA (78)
2017-07-28
18
2017-07-28
32
Wyszkowska Maja
KJ Białystok
2017-07-28
6
50,00
2017-07-28
29
2017-07-29
10
2017-07-29
15
2017-07-30
18
2017-07-30
14
Wyszomirski Paweł
KJ Stado Kętrzyn
PRESJA (121)
2017-07-28
17
2017-07-28
2017-07-29
2017-07-29
21
2017-07-30
3
Yarmolyuk Anastasiia
JKS U Robsonów
KABULAS (13)
2017-07-28
1
2017-07-28
18
2017-07-29
15
2017-07-29
2017-07-30
17
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-07-29
18
CLANET (25)
2017-07-29
36
2017-07-29
21
Zbysław Aneta
G-RIDE TEAM
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
Zdanowicz Małgorzata
AZS-UWM Olsztyn
MAXIMA (100)
2017-07-28
8
30,00
2017-07-28
21
2017-07-29
20
2017-07-30
7
60,00
Zdunek Anna
SKJ ,,REVEL
GALENA (16)
2017-07-28
6
2017-07-28
21
2017-07-29
6
2017-07-29
33

Number of Riders: 110

Number of Horses: 149

The sum of prizes: 36 560.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl