Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne
Dabrówka Mała, 23-25 czerwca 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
144 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:21:48
2017-06-19 22:52:29
Martyna Kołtusz WIWARO
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:23:30
2017-06-19 22:49:38
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:22:03
2017-06-19 22:29:30
Paula Myszka DARK PEARL
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
141 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:23:40
2017-06-19 20:15:16
Laura Piotrowicz TINTA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:23:51
2017-06-19 19:50:45
Aleksandra Lagiera CYPRYS
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:24:02
2017-06-19 15:18:23
Katarzyna Miszczuk KARMELOWA DAMA
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:24:14
2017-06-19 14:43:05
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
137 ENTRY CANCELED 2017-06-21 12:51:37
2017-06-19 14:42:02
Beata Ejankowska C TARNAWA
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:24:25
2017-06-19 13:58:29
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
135 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:24:38
2017-06-19 12:28:28
Tomasz Mierzejewski IWIANO
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
134 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 12:04:19
2017-06-19 09:50:54
Rytė Rečiūnaitė NEED FOR SPEED
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 12:04:30
2017-06-19 09:44:39
Nerijus Šipaila CORRONA
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 12:04:42
2017-06-19 09:35:43
Nerijus Šipaila ABBA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 12:04:53
2017-06-19 09:34:26
Gerda Varnagiryte CHANEL
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 12:05:05
2017-06-19 09:32:58
Nerijus Šipaila CASALUX
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
129 ENTRY REJECTED 2017-06-19 12:04:07
2017-06-19 09:32:47
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 12:05:15
2017-06-19 09:31:25
Nerijus Šipaila CLARIMOOS
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 12:05:27
2017-06-19 09:30:35
Nerijus Šipaila UNIQUE
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 12:05:40
2017-06-19 09:04:48
Sabrina Tovarnak LUSTIG
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
125 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 12:05:50
2017-06-19 09:01:29
Sabrina Tovarnak CARL
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 12:06:04
2017-06-19 08:57:28
Sabrina Tovarnak SHEILA
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
123 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 12:06:16
2017-06-19 08:36:03
Dagmara Wróblewska DRZEWIEC
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
122 ENTRY CANCELED 2017-06-21 12:52:20
2017-06-19 08:23:15
Monika Pasik DAAB STEP
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:54:02
2017-06-19 07:39:55
Michał Kubiak CALMARO
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
120 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:54:13
2017-06-19 00:40:47
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 2x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:54:23
2017-06-18 20:34:31
Anastasiia Yarmolyuk PIŁAT
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:54:34
2017-06-18 13:57:21
Anna Rębisz LE SOLEY
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:54:45
2017-06-18 13:56:35
Anna Rębisz DON
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:54:56
2017-06-17 22:42:45
Anna Wojciechowska SAMBA
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:55:10
2017-06-17 22:27:16
Beata Smolinska BRUKSELA
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:55:23
2017-06-17 21:02:18
Neda Riabkaite CRONA
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:55:38
2017-06-17 20:51:53
Beatrice Zujute LASAS
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:55:48
2017-06-17 20:41:53
Brigita Vileikyte LUTA
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:23:18
2017-06-17 13:24:06
Aleksandra Milewska NOTARIS
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
110 ENTRY REJECTED 2017-06-19 07:57:06
2017-06-17 11:50:31
Magdalena Bąk HERO
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:56:16
2017-06-16 17:40:05
Franciszek Kowalczyk GARLAND
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:56:50
2017-06-16 17:15:35
Aleksandra Czerska TEKILA
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:57:18
2017-06-16 17:15:02
Aleksandra Czerska PROMOTOR
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:57:29
2017-06-16 16:44:35
Irmantas Grikienis CHARIZMA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
105 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:57:40
2017-06-16 10:29:58
Wiktoria Bulska DAVIDOFF BH
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
104 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:57:54
2017-06-16 09:41:01
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:58:04
2017-06-16 06:02:52
Nadia Kuźma CASALINA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:58:15
2017-06-15 19:50:41
Henryk Kozłowski GORDON
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:59:17
2017-06-15 19:42:36
Małgorzata Barbarska ILIA
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
99 ENTRY CANCELED 2017-06-20 18:06:36
2017-06-15 19:21:43
Zofia Nietubyć SILVER BOY
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 07:59:58
2017-06-15 13:40:35
Julia Krasucka CHRICHNA OUISTREHAM
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
97 ENTRY CANCELED 2017-06-19 10:27:04
2017-06-15 13:40:15
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
96 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:00:25
2017-06-15 13:22:40
Maria Wintoch WAWRZYN
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:00:53
2017-06-14 20:39:32
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
94 ENTRY CANCELED 2017-06-19 21:55:16
2017-06-14 14:34:21
Jacek Gałkowski BRANDO
93 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:52:18
2017-06-14 13:22:34
Jacek Zagor OBLADA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:52:31
2017-06-14 13:22:04
Jacek Zagor CLANET
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:52:54
2017-06-14 12:37:18
Julia Wiśniewska DOLAR
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:53:08
2017-06-14 12:36:06
Karolina Wiśniewska KOZAK
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:53:19
2017-06-14 12:29:11
Klaudia Lewko ŁYŻWIARZ
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:53:30
2017-06-14 11:47:30
Iga Pieczkowska BACHUS
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
87 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:53:41
2017-06-14 11:45:34
Iga Pieczkowska ABSYNT
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
86 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:53:51
2017-06-14 11:43:20
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:54:01
2017-06-14 11:27:54
Adam Nicpoń SAHILOU
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:54:12
2017-06-14 11:23:05
Przemysław Owczarek CORINJO Z
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:54:28
2017-06-14 11:22:39
Adam Nicpoń IVORY COAST
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
82 ENTRY CANCELED 2017-06-21 12:53:18
2017-06-14 11:21:47
Adam Nicpoń DIAMANT Z
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:54:49
2017-06-14 11:21:43
Sławomir Hartman GOLDMAN S
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:55:00
2017-06-14 11:20:31
Sławomir Hartman DAY CARRY
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:55:12
2017-06-14 11:19:52
Sławomir Hartman CARILO
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:55:24
2017-06-14 11:07:01
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:55:34
2017-06-14 11:06:13
Bartłomiej Włodarski DARTAGO Z
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:55:44
2017-06-14 08:43:36
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:01:22
2017-06-13 20:43:11
Anna Uliticheva VALERO
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:01:33
2017-06-13 20:31:49
Anna Uliticheva CASDORA
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:56:20
2017-06-13 20:30:32
Joanna Karska CHOPPER
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:56:30
2017-06-13 20:13:12
Stanisław Przedpełski L-SERENA T
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
71 ENTRY CANCELED 2017-06-20 18:07:13
2017-06-13 17:42:42
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:56:51
2017-06-13 15:13:23
Agata Bojarowicz ARON
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:57:02
2017-06-13 09:44:49
Piotr Kalinowski HAWANA
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:57:15
2017-06-13 09:44:03
Magdalena Dąbrowska FANTAZJA
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:57:26
2017-06-13 09:40:38
Magdalena Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
66 ENTRY CANCELED 2017-06-12 23:33:56
2017-06-12 23:29:01
Malwina Urbańska HAMILTON
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:44:20
2017-06-12 22:40:30
Dominika Hestkowska SONICA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:44:45
2017-06-12 22:39:39
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:45:18
2017-06-12 22:37:13
Dominika Hestkowska TIRANA
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:44:01
2017-06-12 22:36:13
Agnieszka Cichanowicz SALVADOR
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
61 ENTRY CANCELED 2017-06-20 18:06:57
2017-06-12 10:32:11
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 10:44:47
2017-06-12 09:15:14
Jacek Gałkowski BANDERAS
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
59 ENTRY CANCELED 2017-06-19 08:40:16
2017-06-12 09:10:37
Aleksandra Molędzka ATAMAN
58 ENTRY CANCELED 2017-06-17 16:28:37
2017-06-11 19:05:56
Jan Buller WODEWIL
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:01:59
2017-06-11 19:00:44
Małgorzata Oprus GALEA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
56 ENTRY CANCELED 2017-06-17 16:30:53
2017-06-11 18:59:26
Krzysztof Retka M CANTORI S
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:43:37
2017-06-11 18:56:36
Krzysztof Retka MISTER STAKKATO S
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:43:49
2017-06-11 18:54:34
Magda Staniak AVON
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
53 ENTRY CANCELED 2017-06-18 19:42:59
2017-06-11 18:13:42
Sara Patejko ZAVIRA A
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:44:14
2017-06-10 22:32:09
Ludwika Kruszewska WILMAR
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:43:19
2017-06-10 22:27:04
Julia Paszko SEKATOR
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
50 ENTRY CANCELED 2017-06-21 12:54:17
2017-06-10 22:09:46
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
49 ENTRY CANCELED 2017-06-19 12:24:49
2017-06-10 14:18:41
Jagoda Niewiadomska SARTOLIAL
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:45:01
2017-06-10 09:28:44
Agnieszka Karcz ZADUMA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:45:19
2017-06-10 09:22:29
Łukasz Appel QUALITY STAR
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:45:29
2017-06-10 09:17:11
Łukasz Appel NEUCHATEL Z
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:45:41
2017-06-09 21:37:13
Dawid Czarnecki OSKAR
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 07:53:02
2017-06-08 23:35:01
Kseniya Smirnova PERUVIAN
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 07:53:13
2017-06-08 23:27:02
Alexander Egorov GEHEM
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 07:53:24
2017-06-08 22:53:32
Svetlana Gogleva WATEWREAD
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 07:53:35
2017-06-08 22:36:38
Valeriya Oyushina ALABAMA
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 07:53:48
2017-06-08 22:23:21
Elena Kesyan AUGUSTINE
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 07:54:04
2017-06-08 19:08:21
Olga Mikołajun CZESANKA Z
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:40:38
2017-06-07 22:35:39
Lucjan Tarnowski OLINA
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:46:03
2017-06-07 21:29:51
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:40:59
2017-06-07 21:28:37
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 09:34:13
2017-06-07 01:39:34
Maria Belova EASTBRIDGE TAG
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 09:34:23
2017-06-07 01:38:59
Vyacheslav Zaytcev IMHOTEP
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 09:34:35
2017-06-07 01:38:05
Roman Karpenko KAPITAN VAN T'HEIKE
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 09:34:45
2017-06-06 22:38:22
Weronika Fryska GABURA
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 09:35:00
2017-06-06 22:36:01
Maja Grombala-Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
30 ENTRY CANCELED 2017-06-19 22:03:56
2017-06-06 20:57:33
Anna Woźniak NARKOS
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 09:35:25
2017-06-06 20:51:47
Filip Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 09:35:35
2017-06-06 16:51:31
Natalia Liszewska SUPREME
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
27 ENTRY CANCELED 2017-06-16 15:35:11
2017-06-06 14:02:23
Mariusz Olesiński COMO CUP
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 14:13:26
2017-06-06 12:39:01
Michał Piątkowski GRAF VON GUARDAVAL
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 14:13:36
2017-06-05 20:47:37
Julia Błaszczak GOOD LOOKING OF HERITAGE
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 14:13:46
2017-06-05 20:47:08
Julia Błaszczak CASAR 155
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 15:21:46
2017-06-05 15:18:59
Mariusz Olesiński VHS ENTWEDER ODER
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 15:22:11
2017-06-05 14:47:44
Martyna Kołtusz FINLANDIA
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 15:22:20
2017-06-05 13:43:28
Małgorzata Guślakow BENEDETTO
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
20 ENTRY CANCELED 2017-06-09 10:00:55
2017-06-05 12:09:17
Wiktoria Frąckowiak PIK VULKAN
19 ENTRY CANCELED 2017-06-09 10:01:11
2017-06-05 12:08:32
Wiktoria Frąckowiak ORAWA
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 07:44:13
2017-06-04 21:27:50
Adrian Stypułkowski CAMPARI Z
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:46:14
2017-06-04 20:57:50
Maja Adamiak GRATIA
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 07:44:33
2017-06-04 18:54:30
Wiktoria Boraczewska CLASIC LAZAR
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 14:13:58
2017-06-04 17:56:29
Julia Błaszczak FANTASTIC GR
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
14 ENTRY CANCELED 2017-06-18 22:52:44
2017-06-02 16:02:54
Maria Cimoszko-Zauliczna CANDY
13 ENTRY CANCELED 2017-06-11 22:19:08
2017-06-02 16:02:03
Wiktoria Aszyk CASINO
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:43:29
2017-06-01 23:22:16
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/N/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 09:20:54
2017-05-31 23:54:27
Weronika Wilczewska DELILAH
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
10 ENTRY CANCELED 2017-06-13 14:56:25
2017-05-31 23:13:20
Weronika Wilska VANILLA NIGHT
9 ENTRY CANCELED 2017-06-13 14:56:45
2017-05-31 23:11:42
Weronika Wilska TRIONFO
8 ENTRY CANCELED 2017-06-19 10:18:33
2017-05-31 20:23:49
Weronika Rudnicka RAMBO
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 09:21:36
2017-05-31 20:02:19
Aleksandra Chwietczuk NOBEL
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 13:15:48
2017-05-29 23:29:59
Agata Florkiewicz ESCORIAL
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/P1/Zwykły art. 238 2.1
  • 1x 8/P1/Dwufazowy art.274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 13:16:02
2017-05-29 21:22:18
Izabela Szczełuszczenko AMBRA
  • 2x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 7/L1/Dwufazowy art.274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 13:16:16
2017-05-29 21:05:39
Roman Karpenko ROKKI BALBOA
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 13:16:27
2017-05-29 21:02:15
Arina Gorbacheva FORTUNE P.W.
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 13:16:38
2017-05-29 17:28:57
Kaja Górecka CANTURA M
  • 1x 1/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 13:16:51
2017-05-29 12:35:37
Marcin Joppek SID
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3/N/Zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Acosta Diego Brak
S
LZRPPZJ/7/17
10144538
2. Adamiak Maja KS AZS UWM Olsztyn
2001 (J.)
O025819
3. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
4. Bancewicz Izabela JKS U Robsonów
2000 (J.)
O025518
5. Barbarska Małgorzata JKS ,, SENNY'' Nowecin
1998 (MJ.)
O019420
6. Belova Maria Horsefarm39
S
O039193
10100349
7. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
8. Bulska Wiktoria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
1999 (J.)
O020475
9. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
10. Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
S
O003411
11. Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
12. Egorov Alexander Rancho Mushkino
1999 (J.)
none
13. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
14. Florkiewicz Agata KS Chojnów
1996 (MJ.)
O020377
15. Frydel Julia JKS SENNY Nowęcin
16. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
17. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
18. Gogleva Svetlana Rancho Mushkino
S
none
19. Gorbacheva Arina Georgenburg
2003 (JM.)
none
20. Górecka Kaja JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O025258
21. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
22. Grombala-Falkiewicz Maja Otomiński KJ Tabun
S
O015042
-
23. Guślakow Małgorzata KJ Kierzbuń
S
O011376
24. Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
S
O000757
25. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
26. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
27. Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
2001 (J.)
O033705
28. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
29. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
30. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
31. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (J.)
O019434
32. Karpenko Roman Georgenburg
S
None
33. Karpenko Roman Georgenburg
S
none
34. Karska Joanna Brak
S
O004625
35. Kaute Aleksandra
36. Kesyan Elena Everest
2003 (JM.)
none
37. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (J.)
O026310
38. Kowalczyk Franciszek KJ Chrobry Warszawa
2000 (J.)
O013112
39. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
40. Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
S
O032557
41. Krasucka Julia Senny Nowęcin
1999 (J.)
O034631
42. Kruszewska Ludwika KJ Łąck
1998 (MJ.)
O031416
43. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
44. Kuźma Nadia St. SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
45. Lagiera Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy U Robsonów
S
O015144
46. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
47. Lyskovka Valery bpk
48. Małkowska Anna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2000 (J.)
O023713
49. Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
S
O003222
50. Michalak Monika Bpk
2001 (J.)
O036263
51. Mierzejewski Tomasz JKS Challenger Chrostowo
S
O037492
52. Mikołajun Olga Otomiński Klub Jeździecki Tabun
1996 (MJ.)
O015207
53. Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
S
O023893
54. Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
1997 (MJ.)
O021314
55. Myszka Paula LKS Nadwiślanin
S
O025764
56. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
57. Olesiński Mariusz UKS Volteo
S
O002766
58. Oprus Małgorzata JKS u Robsonów
S
K017518
59. Ostapczuk Martyna KJ Chraboly
2004 (JM.)
BRAK
60. Owczarek Przemysław KLUB JEŹDZIECKI LOTAR BISKUPIEC
S
O004341
61. Oyushina Valeriya Everest
2000 (J.)
none
62. Ozols Dainis Latvian professional equestrian sports club
S
none
63. Palmowska Natalia KJ Palmowski
S
O013754
64. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
65. Paszko Julia Klub Jeździecki BIK Gieniusze
2003 (JM.)
O028817
66. Pawlik Marcin KJ Galiny
S
o12254
67. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
68. Piotrowicz Laura JKS u Robsonów
2000 (J.)
O027122
69. Przedpełski Stanisław BPK
S
O001821
10025825
70. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
B1 LZPZJ/126/15
71. Rębisz Anna LKJ Gałkowo
S
O003598
72. Rečienaite Ryte Hobby Horse
2001 (J.)
10143143
73. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
74. Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002862
75. Šipaila Nerijus LT
S
38609081504
76. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
77. Smirnova Kseniya Rancho Mushkino
S
none
78. Staniak Magda bpk
2001 (J.)
O025214
79. Stypułkowski Adrian LKJ Gałkowo
S
O004318
80. Święcka Monika bpk
S
81. Synoradzka Zofia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2003 (JM.)
O038931
82. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
83. Varnagiryte Gerda LT
S
49410110645
84. Vileikyte Brigita Kauno rajono jojimo ir dziudo sporto mokykla
1998 (MJ.)
Ne
85. Wintoch Maria Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O031453
86. Wiśniewska Julia BPK
2000 (J.)
O026773
87. Wiśniewska Karolina BPK
1998 (MJ.)
O026803
88. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
89. Wojciechowska Anna Polski Polo Klub
S
O026867
90. Wróblewska Dagmara LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1998 (MJ.)
O029025
91. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (JM.)
None
92. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
93. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
94. Zaytcev Vyacheslav Georgenburg
1998 (MJ.)
brak
95. Zujute Beatrice Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (JM.)
None
96. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (J.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

14

ABBA Holsteiner Warmblood GER 2008 Klacz gniada F: Contendro II
M: Levisto
O: N.Šipaila
B: ..
DE421000067008
2.

140

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada F: Granilli S /
M: Artemida /
O: Andrzej Ździebło
B:
K013302
3.

95

ALABAMA Latvian RUS 2007 Klacz gniada/161 F: Averon
M: Beglyanka
O: Oyushin Andrey
B: Equestrian farm Witchak
643095300144185 013590
4.

68

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry
M: Aqa
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917
5.

145

ASHLEY S OLD GER 2003 Klacz kasztanowata F: Askari / Acord I I
M: Pasadenia / Sadenio
O: Wioletta Wróblewska
B:
K008432 DE418180181703
6.

96

AUGUSTINE Trakehner RUS 2008 Wałach siwa F: Primak 12
M: Abbdiyyax
O: Zaharov Vasiliy
B: OOO Veedern
900164001010805 014854
7.

84

AVON SP POL 2008 Wałach gniada F: Baldini II/
M: Aneline/
O: Sławomir Miąsko
B: Katarzyna Pawluczuk
K012018
8.

81

BANDERAS SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
O: Karolina Gałkowska
B: SK Żelichów
K008845 POL009640071603
9.

130

BELLA DONNA Westfalska POL 2008 Klacz gniada/166 F: baldini
M: paranoja
O: sk galiny
B: sk galiny
brak
10.

113

BENEDETTO KUC POL 2006 Wałach F: Hingis
M: Belinda
O: Ingrid Lehmann
B: Ingrid Lehmann
K013531
11.

147

Berg F:
M:
O:
B:
12.

24

CALMARO DSP GER 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Odette / Pesus
O: Karolina Gałkowska
B:
K021498 DE455870266210
13.

114

CAMPARI Z SP POL 2010 Wałach gniada F: Corvus z
M: Koralia
O:
B:
K021716
14.

123

CANTURA M OLD. GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Mueller
K016641
15.

116

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O: Zuzanna Żuk
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
16.

65

CARILO Holsztyńska NED 2012 Wałach gniada F: CRUSANDER
M: ZENITA
O: AGNIESZKA KWIATKOWSKA
B: HOLANDIA
K022674
17.

41

CASALINA HOL GER 2009 Klacz gniada/167 F: Casall / Caretino
M: Levante III / Alexis Z
O: Jacek Kuźma
B: Volker Saak
K016169 DE421000582009 104LP23
18.

16

CASALUX Holst. GER 2011 Wałach gniada F: Cassal
M: Biscar
O: .
B: .
-
19.

135

CASARIO DE SORE Z Zanger GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Casario II
M: Normandie I
O: Makrum Jumping Team
B: Niemcy
K022676 25000112771396
20.

143

CASSIO HOL GER 2005 Wałach gniada F: Cassiano / Cassini I
M: Panka / Calando I
O: Anna Małkowska
B:
K010067 DE421000403205 103GF81
21.

153

CHANEL Latvian LAT 2009 Klacz ciemnogniada F: Chanty
M: Gabija
O: Dainis Ozols
B: Dainis Ozols
LV032836050044
22.

15

CHANEL Holsteiner Warmblood GER 2007 Klacz biała F: Clarimo
M: Madame Elsa / Exorbinant XX
O: Gerda Varnagiryt?
B: ..
DE42100301307
23.

39

CHARIZMA HAN GER 2009 Wałach siwa/1,72 F: Caitano
M: I-corlanda
O: I Grikienis
B:
DE421000530409 DE421000530409
24.

69

CHOPPER BAYER GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Contendros
M: Koradina Nice to Know
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
K023787
25.

46

CHRICHNA OUISTREHAM Selle Francais Section A POL 2012 Klacz gniada F: FLAMENCO DE SEMILLY
M: GEROSA
O: KRASUCKA ŻANETA
B: DAVID AISSA
K022547
26.

77

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Błażej Gilla
B:
K011498 528003000704635
27.

52

CLANET HOLST POL 2009 Wałach gniada F: Clinton
M: Contender
O: Agata Góralczyk
B: Małgorzata Siergiej
K016736 DE421000402909
28.

17

CLARIMOOS Holsteiner Warmblood GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo
M: Isabell XII
O: N.Šipaila
B: ..
De421000139912
29.

158

CLAYTON BWB POL 2002 Klacz F: Clinton
M: Orleen van't Vuverbos
O: Strzałkowski Piotr
B: -
-
30.

50

COLA CAO Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol
M: Cool Lady
O: Andrzej Dąbrowski
B: MONTIS SP.Z O.O.
K020854 DE441411167811
31.

60

CORINJO Z SP POL 2007 Wałach gniada F: CORINJO
M: COLEXA Z
O: AGNIESZKA KWIATKOWSKA
B: WOJCIECH KASPERSKI
K012980
32.

13

CORRONA Holst. GER 2011 Klacz siwa F: Cormint
M: Limotas
O: .
B: .
-
33.

154

CUIDAM DE VRENDT KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Visinaa / Lux
O: Janusz Branicki
B:
K014000 528003000703489 104KC62
34.

6

CYPRYS Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Ałtaj
M: Cyntja
O: Weronika Łukaszewicz
B: SK Liski
brak
35.

3

DARK PEARL Reńska DEU 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Dutch Capitol
M: Riverdance
O: Myszka
B: Josef Hüpen
K010599
36.

67

DARTAGO Z ZANG POL 2010 Ogier gniada F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: C. Fabrina Z / Crown Z
O: Stanisław Szurik
B: Stanisław Szurik
K017199 056015Z55795310
37.

40

DAVIDOFF BH SP POL 2008 Ogier kara F: Elf / Fanimo
M: Demeter /
O: Aleksandra Jakubicka
B: Bogna Hupa
K015563
38.

64

DAY CARRY SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: NIGHTCARRY
M: DEKORACJA
O: KAROLINA HARTMAN
B: MACIEJ SZEWCZYK
K022683
39.

53

DOLAR Wielkopolska POL 2002 Wałach kasztanowata/168 F: Sapiecha
M: Drobnica
O: Piotr Wiśniewski
B: Włodzimierz Zębała
K011427 616 007 52 00419 02
40.

104

DOLCE VENTO Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada/171 F: Night Carry /Carry
M: Dolce Vita /Limbus
O: M.F.Falkiwicz
B: .
K019420 616009530075310
41.

105

DOLCE VENTO SP POL 2010 Wałach gniada F: NIGHTCARRY
M: DOLCE VITA
O: Filip Falkiewicz
B: Wilska Paulina
K019420
42.

30

DON SP POL 2011 Wałach gniada F: Dan/
M: Dosia/
O: Anna Rębisz
B: Monika Pasik
K019185 616009600195711
43.

132

Donald F:
M:
O:
B:
44.

131

Donnerwetter F:
M:
O:
B:
45.

22

DRZEWIEC SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: CORDE STAR
M: DĄBIANKA
O: Wioletta Wróblewska
B: -
K016398
46.

119

ESCORIAL SP POL 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Espoir / Espri
O: Agata Florkiewicz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K013985 616009510414809
47.

74

FANTAZJA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/170 F: Aravel II / Luron
M: Fazeta / Tepukei
O: Piotr Koper
B: Roman Barlik
K018464 12515
48.

112

FINLANDIA SP POL 2010 Klacz siwa F: Mars/Avero
M: Flower P / Winningmood
O: Waldemar Olszewski
B: Edyta Bednarz
K016787
49.

142

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa F: Houston / Heartbreaker
M: Chanac Van T&L / Jarnac
O: Ryszard Minkiewicz
B: T&L
K020838 056007000F50039
50.

122

FORTUNE P.W. KWPN NED 2010 Wałach inna F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Petrichta
O: Arina Gorbacheva
B: Georgenburg
none
51.

149

FREJKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Frakcja / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K010007 POL007600017504
52.

103

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund /Juriste
M: Gawona /Garantie
O: Piotr Dębowski
B: Marek Romanowski
K021514 616009600215411
53.

35

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajki de Rouet
M: Gitarę de Furnes
O: Małgorzata Oprus
B: Łopuszański Władysław
K017518
54.

36

GARLAND SP POL 2009 Wałach gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Granada PG / Calderon
O: Milena Kowalczyk
B: Remigiusz Makowski
K017960 616009661129409
55.

93

GEHEM Halfbreed RUS 2008 Wałach kara F: Hobart
M: Grafa
O: Gogleva Svetlana
B: Kaliningradskaya obl.
643095300147229 013588
56.

138

GOLDEN GIRL Latvian Warm Blood LAT 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Gastons
M: Miss Puk
O: Belova Maria
B: Burtnieki
None
57.

160

GOLDEN GIRL Latvian Warmblood LAT 2009 Klacz kasztanowata F: Gastons
M: Miss Puk
O: Belova Maria
B: Burtnieku stud
None
58.

42

GORDON S.P. POL 2005 Wałach gniada/175 F: CANTANIS
M: GRENADA
O: Henryk Kozłowski
B: Stadnina Koni Racot
K016472 616009610136805 104WZ93
59.

107

GRAF VON GUARDAVAL . POL 2012 Wałach kara F: Graf Top
M: .
O: Procima sp. z o. o.
B: .
K022354
60.

66

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada F: Talent Charboniere
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Stanisław Szurik
B: Stanisław Szurik
K023351
61.

82

GRATIA SP POL 2009 Klacz kara F: Empire
M: Great Pleasure / Ever For Pleasure
O: Maja Adamiak
B: Remigiusz Makowski
K019992
62.

2

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
O: Jan Kłosek
B: Jan Kłosek
K023365
63.

73

HAWANA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Campari
M: Hipnoza
O: Agata Świerczyńska
B: Agata Świerczyńska
K017765
64.

156

HIMERA Wielkopolska POL 2007 Klacz ciemnogniada/165 F: Contendro I
M: Havana
O: Andrzej Herrmann
B: Andrzej Herrmann
K013728 POL007600319007
65.

43

ILIA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz siwa/150 F: IDOL
M: ETNA
O: Prais Bogumiła
B: Prais Bogumiła
K022497
66.

129

ILUMINACJA Westfalska POL 2011 Klacz siwa F: Iluzjon
M: Dolina
O: sk galiny
B: sk galiny
brak
67.

101

IMHOTEP HAN RUS 2009 Wałach ciemnogniada F: Enfild
M: Ilava
O: Zaytcev Sergei
B: Maria Belova
brak
68.

152

INDI SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Inez / Hajfong
O: Marek Rogulski
B: Polska
K016672
69.

61

IVORY COAST KWPN POL 2013 Klacz gniada F: Numero Uno
M: Capitele 5
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K022715
70.

11

IWIANO WLKP POL 2005 Wałach siwa F: Aviano / Avero
M: Iga / Cekin
O: Tomasz Mierzejewski
B: Dariusz Miśkiewicz
K013873 POL007640000505
71.

126

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: ALFRED PALMOWSKI
B: CHRISTIAN MERTENS
BRAK
72.

133

Jonatan F:
M:
O:
B:
73.

102

KAPITAN VAN T'HEIKE BWP BEL 2010 Ogier kara F: Couleur Rubin
M: Veni Vedi Vici
O: Kuznetcov Aleksandr
B: Belg
None
74.

137

KORSARZ WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Pikador
M: Kopia / Seul
O: Aleksandra Naleszkiewicz
B: Polska
K020633 616 007 52 00092 11
75.

54

KOZAK Trakeńska POL 2009 Wałach ciemnogniada/167 F: Aktyw
M: Konwalia
O: Piotr Wiśniewski
B: Andrzej Gos
K016933 POL 732 01 00489 09
76.

25

LASAS Lithuanian Breed LTU 2006 Wałach kasztanowata F: Lara Lee
M: -
O: Antanas Civinskas
B: E. Civinskas
None
77.

99

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
78.

29

LE SOLEY SP POL 2012 Wałach gniada F: Solaris
M: Lunia
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K023160
79.

139

LEMUR LWB LAT 2009 Wałach ciemnogniada F: Levantos I
M: Austrija
O: 3 V?tolu Sta??i
B: 3 V?tolu Sta??i
LV034327750183
80.

34

LUTA Lithuanian Breed LTU 2012 Klacz ciemnogniada F: Lara Lee
M: Luna
O: Raminta Barauskaite
B: E. Civinskas
None
81.

83

MISTER STAKKATO S WLKP POL 2011 Ogier gniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Magia / Roland
O: Jadwiga Łoś
B: Jadwiga Łoś
K020359 616007661243011
82.

125

Narkoz F:
M:
O:
B:
83.

12

NEED FOR SPEED Holsteiner DEU 2009 Wałach ciemnogniada F: Nekton
M: Techno
O: A. Mudenait?
B: Luedrichsen Walter
DE421000127109
84.

27

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno
M: Saiquiri
O: CSiR Equuleus
B: Niemcy
K023590 431316876012
85.

90

NEUCHATEL Z Zangersheide BEL 2012 Ogier gniada F: Non stop/ Darco
M: Tresiena/ Goodtimes
O: Noordhof-Nieborg A.
B: Noordhof-Nieborg A.
K021148 056015Z55664112
86.

4

NOTARIS SP POL 1999 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Nelba
O: Robert Hestkowski
B: -
K004994
87.

51

OBLADA Holst. GER 2008 Klacz siwa F: Clarimo
M: Lantaan
O: Waldemar Zientek
B: Heiko Buettner
K010787
88.

91

OSKAR SP POL 2009 Wałach srokata F: ----------
M: ---------
O: Monika Masłowska-Szudrowicz
B: ------
K015931
89.

10

PEARL 80 REN DEU 2005 Klacz siwa F: Prado
M: Piroschka / Phantom
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Gunter Mulder
K011291
90.

92

PERUVIAN Gannoveraner RUS 2003 Wałach ciemnogniada F: Vergiliy
M: Paduya
O: Shevchenko Elena
B: OOO Fridland Trakenen
643094100259643 017619
91.

28

PIŁAT TRAK RUS 2005 Wałach kasztanowata/160 F: Alhimist
M: Pifiia
O: Yarmolyuk Vera
B: Kuban
none
92.

89

QUALITY STAR HOL GER 2013 Ogier gniada F: Quick Star
M: Silber Light
O: Bouman Rolf
B: Bouman Rolf
K023232
93.

58

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
O: Andrzej Michalak
B: Skorupa Janusz
K018670
94.

148

RIAMO LE PLUS MERVEILLEUX DANS LE MONDE OLD GER 2009 Klacz kasztanowata F: Riamo / Raphael
M: Lady / Lord Lancer
O: Milena Kowalczyk
B: Josef Beckfeld
K021176 DE418181528809
95.

121

ROKKI BALBOA Holstein RUS 2012 Wałach inna F: Respect
M: Bulava
O: Gorbacheva Elena
B: Georgenburg
none
96.

146

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
97.

128

Rusłan WLKP POL 2008 W cgn F: Widam
M: Rupia
O: Jan Jurkiewicz
B: Maciej Gołąbek
98.

59

SAHILOU Hanowerska POL 2012 Klacz gniada F: CALVARO Z
M: LAMALUSHI
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K020626
99.

159

SALMINA W SP POL 2001 Klacz gniada F: Landos / Lord
M: Turbud Sonata / Louis
O: Ewa Hauer
B: Piotr Wilczewski
K007984 616009600152001
100.

79

SALVADOR TRAK. POL 2013 Ogier gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
brak
101.

31

SAMBA HAN GER 2008 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Loree / Laurion
O: Anna Wojciechowska
B: Johannes Zur Lage
K013869 DE431319845108
102.

80

SEKATOR SP POL 2005 Wałach siwa F: Helanis
M: Sesja
O: Jerzy Marcin Maliszewski
B: Malazdra Tadeusz
K013148
103.

136

Serena T F:
M:
O:
B:
104.

124

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
105.

144

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus
M: Arenda
O: Martyna Ostapczuk
B: Koperski Zbigniew
09284
106.

151

SONICA SP POL 2009 Klacz gniada F: D'cin Cin PG
M: Sonata
O: Robert Hestkowski
B: Remigiusz Makowski
brak
107.

76

SONICA SP POL 2009 Klacz gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Sonata / Roland
O: Robert Hestkowski
B: Remigiusz Makowski
K020482 616009660894009
108.

127

SUNSET Holsztyńska GER 2013 Klacz kasztanowata F: STANFOUR
M: RIVA I
O: AGNIESZKA KWIATKOWSKA
B: TIMM PETERS
BRAK DE421000118513
109.

106

SUPREME HAN GER 2009 Klacz kara F: Edgar / Espri
M: Vorbuch 2 / Memphis
O: Zbigniew Liszewski
B: Luise Benjes
brak
110.

75

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
111.

5

TINTA SP POL 2000 Klacz gniada F: Elvis / Le Mexico
M: Tina / Tin Rocco
O: Robert Hestkowski
B: Ewa Fabińska
K005433 POL009510080100 POL40033
112.

78

TIRANA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quality Time / Quantum
M: Tinta / Elvis
O: JKS u Robsonó
B: SK Nad Wigrami
K022533 616009510343912
113.

18

UNIQUE PKSP POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Marino
M: Uptown Girl
O: .
B: ..
616009600113912
114.

111

VHS ENTWEDER ODER OLD GER 2007 Wałach gniada/166 F: Emilio-Esprit / Eiger I
M: Fire Moon / For The Moon
O: Natalia Olesińska
B: Katarina Geller
K011241 DE418181505207
115.

94

WATEWREAD Gannoveraner RUS 2007 Wałach kasztanowata F: Waterprints
M: Evridika 1
O: Chunina Alexandra
B: OOO Veedern
643094100259785 014807
116.

47

WAWRZYN WLKP POL 2010 Wałach siwa F: Colox Cup
M: Wanilia / Widłak
O: Maria Wintoch
B: -
K020609
117.

85

WILMAR Małopolska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Rashim
M: Wilma
O: Ludwika Kruszewska
B: SK Prudnik
K011113
118.

88

ZADUMA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Autokrata /
M: Zjawa /
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K010497
Rider Club
Competition
Prize
Adamiak Maja KS AZS UWM Olsztyn
15,00
SUM:
15.00
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
150,00
400,0
SUM:
550.00
Belova Maria Horsefarm39
25,00
SUM:
25.00
Błaszczak Julia JKS u Robsonów
100,00
SUM:
100.00
Frydel Julia JKS SENNY Nowęcin
25,00
100,00
SUM:
125.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
25,00
200,00
SUM:
225.00
Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
50,00
SUM:
50.00
Karpenko Roman Georgenburg
150,00
SUM:
150.00
Kesyan Elena Everest
30,00
20,00
75,0
SUM:
125.00
Krasucka Julia Senny Nowęcin
80,00
50,00
SUM:
130.00
Kuźma Nadia St. SKJ Bobrowy Staw
50,00
SUM:
50.00
Michalak Monika Bpk
15,00
SUM:
15.00
Mikołajun Olga Otomiński Klub Jeździecki Tabun
50,00
SUM:
50.00
Olesiński Mariusz UKS Volteo
200,00
SUM:
200.00
Ostapczuk Martyna KJ Chraboly
40,00
SUM:
40.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
40,00
SUM:
40.00
Rečienaite Ryte Hobby Horse
150,00
SUM:
150.00
Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ
100,00
SUM:
100.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
100,00
200,00
100,00
300,00
SUM:
700.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300,00
30,00
SUM:
330.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Acosta Diego
Brak
KORSARZ (137)
2017-06-23
51
2017-06-23
48
2017-06-24
29
2017-06-24
26
2017-06-25
Adamiak Maja
KS AZS UWM Olsztyn
GRATIA (82)
2017-06-23
8
2017-06-23
53
2017-06-24
5
15,00
2017-06-24
2017-06-25
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2017-06-23
28
2017-06-24
10
2017-06-25
2017-06-23
1
150,00
2017-06-24
1
400,0
2017-06-25
Bancewicz Izabela
JKS U Robsonów
2017-06-23
2017-06-24
13
Barbarska Małgorzata
JKS ,, SENNY'' Nowecin
ILIA (43)
2017-06-23
7
2017-06-23
36
2017-06-24
41
Belova Maria
Horsefarm39
2017-06-23
45
2017-06-23
46
2017-06-24
4
25,00
2017-06-24
31
CHANEL (153)
2017-06-24
42
2017-06-24
49
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
Berg (147)
2017-06-23
9
2017-06-23
4
100,00
2017-06-24
23
2017-06-25
SALMINA W (159)
2017-06-24
17
2017-06-25
Bulska Wiktoria
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2017-06-23
29
2017-06-23
40
2017-06-24
44
2017-06-25
Cichanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
2017-06-23
31
2017-06-24
20
2017-06-25
Czarnecki Dawid
KJ SO Starogard Gdański
OSKAR (91)
2017-06-24
24
Dąbrowska Magdalena
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2017-06-24
27
2017-06-24
38
2017-06-25
2017-06-23
15
2017-06-23
57
2017-06-24
35
2017-06-25
2017-06-23
32
2017-06-23
Egorov Alexander
Rancho Mushkino
GEHEM (93)
2017-06-23
16
2017-06-23
2017-06-24
45
2017-06-24
48
2017-06-25
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
2017-06-23
19
2017-06-23
11
Florkiewicz Agata
KS Chojnów
ESCORIAL (119)
2017-06-23
23
2017-06-23
26
2017-06-24
Frydel Julia
JKS SENNY Nowęcin
Rusłan (128)
2017-06-23
4
25,00
2017-06-23
35
2017-06-24
1
100,00
2017-06-24
37
2017-06-25
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
GABURA (103)
2017-06-23
10
2017-06-24
19
2017-06-24
32
2017-06-25
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
2017-06-23
54
2017-06-24
16
2017-06-25
Gogleva Svetlana
Rancho Mushkino
2017-06-23
56
2017-06-23
56
2017-06-24
40
2017-06-24
30
2017-06-25
Gorbacheva Arina
Georgenburg
2017-06-24
6
2017-06-25
2017-06-23
47
Górecka Kaja
JKS u Robsonów
CANTURA M (123)
2017-06-23
9
2017-06-23
7
2017-06-24
25
2017-06-24
12
2017-06-25
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2017-06-23
39
2017-06-24
50
2017-06-25
Grombala-Falkiewicz Maja
Otomiński KJ Tabun
2017-06-24
47
2017-06-24
39
2017-06-25
Guślakow Małgorzata
KJ Kierzbuń
BENEDETTO (113)
2017-06-23
19
2017-06-23
18
2017-06-24
15
2017-06-24
10
Hartman Sławomir
KJ Lotar Biskupiec
2017-06-23
2017-06-23
57
2017-06-24
46
2017-06-25
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
SONICA (76)
2017-06-23
14
2017-06-24
5
25,00
2017-06-24
3
200,00
2017-06-23
20
2017-06-23
8
2017-06-24
17
2017-06-24
2017-06-25
TIRANA (78)
2017-06-23
58
2017-06-23
29
2017-06-24
26
2017-06-24
41
2017-06-25
SONICA (151)
2017-06-23
18
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
SID (124)
2017-06-23
3
50,00
2017-06-23
32
2017-06-24
7
2017-06-24
2017-06-25
Kaczmarczyk Maciej
KJ Kaczmarczyk
FREJKA (149)
2017-06-23
27
2017-06-24
20
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2017-06-23
29
Kalinowski Piotr
KU AZS Politechniki Warszawskiej
HAWANA (73)
2017-06-23
17
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-06-23
55
2017-06-23
9
2017-06-24
19
2017-06-25
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ZADUMA (88)
2017-06-24
6
2017-06-24
2017-06-25
Karpenko Roman
Georgenburg
2017-06-23
16
2017-06-23
19
2017-06-24
2
150,00
2017-06-24
16
2017-06-25
Karpenko Roman
Georgenburg
2017-06-23
12
2017-06-23
47
Karska Joanna
Brak
CHOPPER (69)
2017-06-23
55
2017-06-23
28
2017-06-24
33
2017-06-25
Kaute Aleksandra
2017-06-25
Kesyan Elena
Everest
2017-06-23
3
30,00
2017-06-23
5
20,00
2017-06-24
2
75,0
2017-06-25
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
GUCCI (2)
2017-06-23
26
2017-06-23
2017-06-24
37
2017-06-24
34
FINLANDIA (112)
2017-06-23
50
2017-06-23
52
2017-06-24
7
2017-06-24
19
2017-06-25
Kowalczyk Franciszek
KJ Chrobry Warszawa
GARLAND (36)
2017-06-23
25
2017-06-23
13
2017-06-24
21
2017-06-24
21
2017-06-25
2017-06-23
15
2017-06-24
7
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (158)
2017-06-24
6
Kozłowski Henryk
JKS SENNY Nowęcin
GORDON (42)
2017-06-23
44
2017-06-23
43
2017-06-24
14
2017-06-24
Krasucka Julia
Senny Nowęcin
2017-06-23
1
80,00
2017-06-23
37
2017-06-24
3
50,00
2017-06-24
40
2017-06-25
Kruszewska Ludwika
KJ Łąck
WILMAR (85)
2017-06-23
17
2017-06-23
21
2017-06-24
39
2017-06-25
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
CALMARO (24)
2017-06-23
24
2017-06-24
11
2017-06-25
Kuźma Nadia
St. SKJ Bobrowy Staw
2017-06-23
33
2017-06-23
51
2017-06-24
12
2017-06-24
4
50,00
2017-06-25
Lagiera Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy U Robsonów
CYPRYS (6)
2017-06-23
46
2017-06-23
2017-06-24
33
2017-06-24
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
SUPREME (106)
2017-06-23
50
2017-06-23
34
Lyskovka Valery
bpk
2017-06-23
35
2017-06-23
41
2017-06-24
45
2017-06-25
Donald (132)
2017-06-23
40
2017-06-23
49
2017-06-24
22
2017-06-25
Małkowska Anna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CASSIO (143)
2017-06-23
33
2017-06-24
Mazurowska Ewa
KJ Strzała Krubiczew
GALEA (35)
2017-06-23
8
INDI (152)
2017-06-23
23
Michalak Monika
Bpk
2017-06-23
5
15,00
2017-06-24
13
2017-06-25
Mierzejewski Tomasz
JKS Challenger Chrostowo
IWIANO (11)
2017-06-23
2017-06-25
Mikołajun Olga
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
Narkoz (125)
2017-06-23
2
50,00
2017-06-23
32
2017-06-24
8
2017-06-24
18
2017-06-25
Milewska Aleksandra
JKS u Robsonów
2017-06-24
31
2017-06-24
2017-06-25
Minkiewicz Weronika
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
2017-06-23
31
Myszka Paula
LKS Nadwiślanin
2017-06-23
13
2017-06-23
7
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
SAHILOU (59)
2017-06-23
43
2017-06-23
37
2017-06-23
2017-06-24
21
2017-06-24
Olesiński Mariusz
UKS Volteo
2017-06-23
15
2017-06-23
28
2017-06-24
1
200,00
2017-06-24
28
2017-06-25
Oprus Małgorzata
JKS u Robsonów
GALEA (35)
2017-06-24
13
2017-06-24
9
2017-06-25
Ostapczuk Martyna
KJ Chraboly
SILVER V (144)
2017-06-23
5
40,00
2017-06-24
22
Owczarek Przemysław
KLUB JEŹDZIECKI LOTAR BISKUPIEC
2017-06-23
35
2017-06-23
2017-06-25
CARILO (65)
2017-06-23
24
2017-06-25
Oyushina Valeriya
Everest
ALABAMA (95)
2017-06-23
6
2017-06-23
2017-06-24
2017-06-25
Ozols Dainis
Latvian professional equestrian sports club
LEMUR (139)
2017-06-23
6
2017-06-23
6
Palmowska Natalia
KJ Palmowski
2017-06-23
SUNSET (127)
2017-06-23
49
2017-06-23
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
HIMERA (156)
2017-06-24
Paszko Julia
Klub Jeździecki BIK Gieniusze
SEKATOR (80)
2017-06-23
14
2017-06-23
45
2017-06-24
22
2017-06-24
47
2017-06-25
Pawlik Marcin
KJ Galiny
2017-06-23
60
2017-06-23
2017-06-24
28
2017-06-24
34
2017-06-25
2017-06-23
27
2017-06-23
26
2017-06-24
26
2017-06-25
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
2017-06-23
30
2017-06-24
38
2017-06-24
2017-06-25
Piotrowicz Laura
JKS u Robsonów
TINTA (5)
2017-06-24
9
2017-06-24
28
2017-06-25
Przedpełski Stanisław
BPK
Serena T (136)
2017-06-23
54
2017-06-23
22
2017-06-24
9
2017-06-25
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
Jonatan (133)
2017-06-23
53
2017-06-23
31
2017-06-24
12
2017-06-24
5
40,00
2017-06-25
2017-06-23
22
Rębisz Anna
LKJ Gałkowo
2017-06-23
30
2017-06-24
14
DON (30)
2017-06-23
17
2017-06-24
42
Rečienaite Ryte
Hobby Horse
2017-06-23
3
150,00
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
2017-06-23
12
2017-06-24
14
2017-06-25
Siarkiewicz Klaudia
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2017-06-23
14
2017-06-24
4
100,00
2017-06-25
Šipaila Nerijus
LT
CORRONA (13)
2017-06-23
41
2017-06-23
24
2017-06-24
36
2017-06-25
ABBA (14)
2017-06-23
11
2017-06-24
32
2017-06-25
CASALUX (16)
2017-06-23
38
2017-06-23
10
2017-06-24
24
2017-06-25
2017-06-23
39
2017-06-24
17
2017-06-25
UNIQUE (18)
2017-06-23
42
2017-06-23
42
2017-06-24
25
2017-06-25
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2017-06-23
61
2017-06-23
2017-06-24
11
2017-06-24
2017-06-25
Smirnova Kseniya
Rancho Mushkino
2017-06-23
13
2017-06-23
20
2017-06-24
15
2017-06-24
27
2017-06-25
Staniak Magda
bpk
AVON (84)
2017-06-23
2017-06-23
48
Stypułkowski Adrian
LKJ Gałkowo
CAMPARI Z (114)
2017-06-23
27
2017-06-23
58
2017-06-24
35
2017-06-24
43
2017-06-25
Święcka Monika
bpk
2017-06-24
23
2017-06-24
8
2017-06-25
Synoradzka Zofia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2017-06-23
59
2017-06-23
2017-06-24
18
2017-06-24
2017-06-25
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
ASHLEY S (145)
2017-06-23
10
Varnagiryte Gerda
LT
CHANEL (15)
2017-06-23
25
2017-06-24
16
2017-06-25
Vileikyte Brigita
Kauno rajono jojimo ir dziudo sporto mokykla
LUTA (34)
2017-06-23
20
2017-06-24
23
2017-06-25
Wintoch Maria
Sopocki Klub Jeździecki
WAWRZYN (47)
2017-06-23
11
2017-06-23
44
2017-06-24
46
2017-06-24
2017-06-25
Wiśniewska Julia
BPK
DOLAR (53)
2017-06-23
2017-06-24
8
2017-06-25
Wiśniewska Karolina
BPK
KOZAK (54)
2017-06-23
22
2017-06-23
38
2017-06-24
36
2017-06-25
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2017-06-23
34
2017-06-23
12
2017-06-24
44
2017-06-24
20
2017-06-25
2017-06-23
2
100,00
2017-06-23
2
200,00
2017-06-24
3
100,00
2017-06-24
2
300,00
2017-06-25
Wojciechowska Anna
Polski Polo Klub
SAMBA (31)
2017-06-23
18
2017-06-23
2017-06-24
2017-06-24
Wróblewska Dagmara
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-06-23
34
2017-06-23
16
2017-06-24
27
2017-06-24
25
2017-06-25
Yarmolyuk Anastasiia
JKS U Robsonów
PIŁAT (28)
2017-06-23
21
2017-06-23
2017-06-25
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
OBLADA (51)
2017-06-23
1
300,00
2017-06-24
15
2017-06-25
CLANET (52)
2017-06-23
4
30,00
2017-06-23
30
2017-06-24
10
2017-06-25
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
SAMBA (31)
2017-06-25
Zaytcev Vyacheslav
Georgenburg
IMHOTEP (101)
2017-06-23
33
2017-06-23
25
2017-06-24
51
2017-06-24
18
2017-06-25
Zujute Beatrice
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
LASAS (25)
2017-06-23
52