Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie
Dabrówka Mała, 23-25 czerwca 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
146 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 08:45:55
2017-06-19 17:55:51
Małgorzata Gawryluk RIVALDO KG
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 08:46:05
2017-06-19 13:57:16
Klaudia Siarkiewicz CARLA 113
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 08:46:17
2017-06-19 13:56:39
Klaudia Siarkiewicz CAPRINI 3
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C-1/Finał ŚR dwufazowy art. 274.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:30:31
2017-06-19 10:52:30
Radosław Zalewski KONTADOR VD MOLENDREEF
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:30:42
2017-06-19 09:52:20
Rytė Rečiūnaitė NEED FOR SPEED
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:30:20
2017-06-19 09:42:44
Gerda Varnagiryte CASCAYA N
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:30:53
2017-06-19 09:41:52
Nerijus Šipaila CHENET
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C-1/Finał ŚR dwufazowy art. 274.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:31:04
2017-06-19 09:40:53
Nerijus Šipaila CARACAS
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C-1/Finał ŚR dwufazowy art. 274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:31:15
2017-06-19 09:16:09
Tomasz Miśkiewicz ZET BLUE
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:31:26
2017-06-19 09:15:25
Tomasz Miśkiewicz SOPHIA
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
136 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:31:38
2017-06-19 09:14:49
Tomasz Miśkiewicz HAJDA
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:31:48
2017-06-19 09:14:17
Tomasz Miśkiewicz FOR VITO
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:32:01
2017-06-19 09:13:40
Tomasz Miśkiewicz COLINERO
  • 1x 1/P-1/RMK 5 letnie z oceną stylu konia
133 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:32:12
2017-06-19 09:13:04
Tomasz Miśkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 08:45:23
2017-06-19 08:49:16
Dainis Ozols ISIDOR
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/CC/DR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/CC-1/Finał DR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
131 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:32:23
2017-06-19 08:48:42
Dainis Ozols PAMEL ADERSON
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 10/CC/DR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/CC-1/Finał DR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
130 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:32:33
2017-06-19 08:46:40
Dainis Ozols IRWINDS WING
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C-1/Finał ŚR dwufazowy art. 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:32:44
2017-06-19 08:44:43
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 08:45:11
2017-06-19 08:44:37
Dainis Ozols LEMUR
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:33:08
2017-06-19 08:43:20
Dainis Ozols CHANEL
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:33:18
2017-06-19 08:42:18
Aija Grēna ALIBI
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C-1/Finał ŚR dwufazowy art. 274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:03:05
2017-06-18 23:37:07
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:03:22
2017-06-18 23:36:29
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:03:34
2017-06-18 10:36:05
Anna Małkowska CASSIO
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
122 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:03:46
2017-06-17 20:40:49
Stanisław Piątkowski AARON 340
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:04:08
2017-06-16 17:41:11
Franciszek Kowalczyk RIAMO LE PLUS MERVEILLEUX DANS LE MONDE
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:04:19
2017-06-16 17:37:43
Franciszek Kowalczyk DERWISZ
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
119 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:04:30
2017-06-16 17:37:05
Franciszek Kowalczyk HARRY
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
118 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:04:40
2017-06-16 17:14:14
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:04:53
2017-06-16 16:42:54
Irmantas Grikienis GLAMOUR FOREVER
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/CC/DR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/CC-1/Finał DR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
116 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:05:05
2017-06-16 16:41:32
Irmantas Grikienis CAPTAIN MORGAN
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:05:18
2017-06-16 16:39:50
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 1/P-1/RMK 5 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 6/P-1/RMK 5 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 11/N/Finał RMK 5 letnie z oceną stylu konia
114 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:05:34
2017-06-16 08:30:57
Julia Ostrowska CARPEDIEM
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:05:46
2017-06-15 21:01:50
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
112 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:05:58
2017-06-15 20:02:51
Katrzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:06:10
2017-06-15 19:57:40
Katrzyna Frydel CENAR
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C-1/Finał ŚR dwufazowy art. 274.5.3
110 ENTRY PRE-APPROVED 2017-06-20 08:45:42
2017-06-15 19:28:12
Maciej Kaczmarczyk FREJKA
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
109 ENTRY CANCELED 2017-06-19 10:26:49
2017-06-15 13:39:21
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
108 ENTRY CANCELED 2017-06-17 20:52:04
2017-06-15 12:11:12
Urszula Kalicińska DISCOVER-S
107 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:06:55
2017-06-15 07:41:36
Daniel Wróblewski BE BALOU
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:07:07
2017-06-15 07:41:12
Daniel Wróblewski ASHLEY S
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:07:18
2017-06-15 07:40:43
Beniamin Tomaszewski DUKE
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:07:29
2017-06-14 23:53:13
Anna Seroka PHENIX
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
103 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:07:42
2017-06-14 23:52:39
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
102 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:07:53
2017-06-14 21:39:12
Aleksandra Furgo MOLLY C
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:08:06
2017-06-14 21:38:37
Aleksandra Furgo MELISSA C
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:57:46
2017-06-14 13:20:23
Jacek Zagor WIKNOA
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:57:59
2017-06-14 13:18:40
Jacek Zagor VIGOR
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
98 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:58:12
2017-06-14 11:29:31
Adam Nicpoń SAHILOU
  • 1x 1/P-1/RMK 5 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 6/P-1/RMK 5 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 11/N/Finał RMK 5 letnie z oceną stylu konia
97 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:58:22
2017-06-14 11:24:46
Sławomir Hartman EDJIN
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:58:33
2017-06-14 11:24:14
Sławomir Hartman GOLDENBOY GR
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:58:44
2017-06-14 11:05:18
Bartłomiej Włodarski CEVILLA S
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C-1/Finał ŚR dwufazowy art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:58:56
2017-06-14 09:21:17
Diego Acosta CHELSEA
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C-1/Finał ŚR dwufazowy art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:08:16
2017-06-14 07:53:41
Ewa Mazurowska INDI
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:59:23
2017-06-14 07:52:34
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
91 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:59:34
2017-06-13 20:14:03
Stanisław Przedpełski L-SERENA T
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:59:44
2017-06-13 20:11:33
Stanisław Przedpełski DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
89 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:59:55
2017-06-13 20:10:57
Stanisław Przedpełski PRESTIGE
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:00:07
2017-06-13 20:10:22
Stanisław Przedpełski CANJER HST
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:00:21
2017-06-13 10:29:59
Malwina Urbańska HAMILTON
  • 1x 1/P-1/RMK 5 letnie z oceną stylu konia
86 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:00:37
2017-06-13 10:28:46
Malwina Urbańska L'COLANTOS
  • 1x 2/N-1/RMK 6 letnie z oceną stylu konia
85 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:00:49
2017-06-13 09:43:51
Piotr Kalinowski HAWANA
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:47:33
2017-06-12 23:06:05
Milena Dobkowska ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:47:50
2017-06-12 22:50:56
Paulina Tomaszewska SEPHORA
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:48:05
2017-06-12 22:44:19
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/CC/DR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/CC-1/Finał DR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
81 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:48:24
2017-06-12 22:43:44
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:48:52
2017-06-12 22:43:04
Robert Hestkowski ASTERIX
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C-1/Finał ŚR dwufazowy art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:49:08
2017-06-12 22:42:15
Dominika Hestkowska SONICA
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:49:23
2017-06-12 22:41:34
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:49:40
2017-06-12 22:06:43
Radosław Zalewski GOLIATH J&JZ
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:49:56
2017-06-12 22:05:04
Julia Ostrowska EVENING BREEZE
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:50:23
2017-06-12 20:11:07
Monika Pasik FOR CAROLINE
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:50:56
2017-06-12 20:09:21
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:51:12
2017-06-12 20:08:16
Monika Pasik DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:51:31
2017-06-12 20:06:50
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 1/P-1/RMK 5 letnie z oceną stylu konia
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 14:52:30
2017-06-12 14:29:03
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 2/N-1/RMK 6 letnie z oceną stylu konia
70 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 14:52:15
2017-06-12 14:28:35
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 10:45:45
2017-06-12 10:39:33
Jan Kamiński STEWARD
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 10:46:09
2017-06-12 10:38:50
Jan Kamiński DOMEYKO
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 10:46:33
2017-06-12 10:38:20
Jan Kamiński A-CARMEN
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 10:46:20
2017-06-12 10:03:21
Michał Kubiak TADI QUINN
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 10:45:34
2017-06-12 10:02:52
Michał Kubiak DIRESTRAIT
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY CANCELED 2017-06-14 18:59:07
2017-06-12 09:44:51
Alicja Ciarczyńska ENDEMIT
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 10:45:11
2017-06-12 09:43:55
Alicja Ciarczyńska CARUNO 3
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
62 ENTRY CANCELED 2017-06-19 21:56:02
2017-06-12 09:13:23
Michał Kubiak CUBANITO
61 ENTRY CANCELED 2017-06-14 14:37:03
2017-06-12 09:12:30
Jacek Gałkowski BRANDO
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:46:35
2017-06-11 22:40:50
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C-1/Finał ŚR dwufazowy art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:46:45
2017-06-11 22:40:17
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:46:56
2017-06-10 14:20:18
Jagoda Niewiadomska CASTELLO BRANCO
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:47:08
2017-06-10 09:18:43
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C-1/Finał ŚR dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:47:18
2017-06-10 09:15:13
Łukasz Appel ULOVE DES CHARMES
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C-1/Finał ŚR dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY CANCELED 2017-06-19 09:04:18
2017-06-10 09:14:15
Łukasz Appel HEARTCOR F
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:47:40
2017-06-10 09:13:30
Łukasz Appel GAULTIER VDL
  • 1x 2/N-1/RMK 6 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 7/N-1/RMK 6 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 12/C/Finał RMK 6 letnie dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:47:50
2017-06-10 09:12:45
Łukasz Appel CASPER XXI
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:48:02
2017-06-10 09:12:16
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:48:13
2017-06-09 21:32:25
Dawid Czarnecki CHIN CHAMPER
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:48:25
2017-06-09 21:30:38
Dawid Czarnecki CHERY GOLD D
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:48:38
2017-06-09 21:29:11
Dawid Czarnecki CHARIVARI
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:48:48
2017-06-09 18:59:46
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:48:58
2017-06-09 18:58:00
Krzysztof Retka M CANTORI S
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:49:08
2017-06-09 18:56:48
Krzysztof Retka ETO ' O
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 07:49:23
2017-06-09 18:55:28
Krzysztof Retka EVERDI
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 07:55:01
2017-06-08 17:00:35
Diego Acosta KORSARZ
  • 1x 2/N-1/RMK 6 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N-1/RMK 6 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C/Finał RMK 6 letnie dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:41:17
2017-06-07 23:49:25
Julia Michalska DIRTY HARRY
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:41:59
2017-06-07 21:26:34
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 1/P-1/RMK 5 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 6/P-1/RMK 5 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 11/N/Finał RMK 5 letnie z oceną stylu konia
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 09:36:06
2017-06-06 20:52:39
Sophie Von Werner CHECKPOINT CHARLY 6
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 09:36:18
2017-06-06 20:51:46
Sophie Von Werner BINK
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 09:36:29
2017-06-06 20:50:44
Filip Falkiewicz PORTOS
  • 1x 2/N-1/RMK 6 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 7/N-1/RMK 6 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 12/C/Finał RMK 6 letnie dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 09:36:44
2017-06-06 20:50:07
Filip Falkiewicz PŁENTA
  • 1x 1/P-1/RMK 5 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 6/P-1/RMK 5 letnie z oceną stylu konia
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:01:00
2017-06-06 20:17:03
Weronika Minkiewicz WEIDA
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C-1/Finał ŚR dwufazowy art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 09:37:10
2017-06-06 20:16:22
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/CC/DR dwufazowy art.274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 09:37:23
2017-06-06 20:15:39
Weronika Minkiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 14:14:37
2017-06-06 12:40:45
Michał Piątkowski LIGHTNING 100
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/CC/DR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/CC-1/Finał DR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 14:14:48
2017-06-05 20:02:09
Zuzanna Nowakowska ARONN DU TALUS
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 15:22:36
2017-06-05 14:24:56
Natalia Żadziłko HIMERA
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 14:14:57
2017-06-04 17:57:51
Julia Błaszczak SALMINA W
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 14:15:08
2017-06-04 17:57:14
Julia Błaszczak ALMERA
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY CANCELED 2017-06-11 22:19:31
2017-06-02 15:50:51
Wiktoria Aszyk GALIRO
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:45:03
2017-06-01 20:42:33
Gregorz Psiuk ARAFAT
  • 1x 2/N-1/RMK 6 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 7/N-1/RMK 6 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 12/C/Finał RMK 6 letnie dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:44:49
2017-06-01 20:37:42
Gregorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 2/N-1/RMK 6 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 7/N-1/RMK 6 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 12/C/Finał RMK 6 letnie dwufazowy art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:44:38
2017-06-01 20:34:15
Gregorz Psiuk ARMANI
  • 1x 2/N-1/RMK 6 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N-1/RMK 6 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C/Finał RMK 6 letnie dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:44:27
2017-06-01 20:31:13
Gregorz Psiuk CHAMPAGNE DE TALMA
  • 1x 1/P-1/RMK 5 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 6/P-1/RMK 5 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 11/N/Finał RMK 5 letnie z oceną stylu konia
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:44:15
2017-06-01 20:25:35
Gregorz Psiuk CASARIO DE SORE Z
  • 1x 1/P-1/RMK 5 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 6/P-1/RMK 5 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 11/N/Finał RMK 5 letnie z oceną stylu konia
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:44:00
2017-06-01 20:22:03
Gregorz Psiuk CONTHARGOS
  • 1x 2/N-1/RMK 6 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N-1/RMK 6 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C/Finał RMK 6 letnie dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 09:21:56
2017-05-31 23:35:55
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 09:22:07
2017-05-31 23:32:31
Weronika Wilczewska CANTURO I
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 13:32:46
2017-05-30 19:36:49
Maria Kozina CLAYTON
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 13:32:55
2017-05-30 16:52:38
Przemysław Kalicki QUEL COEUR
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C-1/Finał ŚR dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 13:33:05
2017-05-30 16:51:19
Przemysław Kalicki CAILLOU TF
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 13:33:14
2017-05-30 13:33:06
Milena Dobkowska JOLLY
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 13:32:36
2017-05-30 13:31:41
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
15 ENTRY CANCELED 2017-06-12 23:01:05
2017-05-30 12:43:16
Milena Dobkowska COMMAND
14 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 09:15:05
2017-05-29 18:24:45
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 5/CC/DR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C-1/Finał ŚR dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 08:11:42
2017-05-29 08:04:24
Izabela Bancewicz AFRODYTA AZ
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C-1/Finał ŚR dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 08:11:31
2017-05-26 19:24:28
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 10:47:30
2017-05-25 10:05:19
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N-1/Finał MR zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY CANCELED 2017-05-31 23:13:53
2017-05-24 17:07:08
Weronika Wilska TRIONFO
9 ENTRY CANCELED 2017-06-13 14:56:59
2017-05-24 17:01:13
Weronika Wilska VANILLA NIGHT
8 ENTRY CANCELED 2017-06-13 14:57:14
2017-05-24 17:00:36
Weronika Wilska LADY VON BAYERN
7 ENTRY CANCELED 2017-06-13 14:58:01
2017-05-24 17:00:13
Weronika Wilska MR. CARRY
6 ENTRY CANCELED 2017-06-13 14:57:46
2017-05-24 16:57:37
Weronika Wilska IN SPIRIT
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:01:12
2017-05-24 15:12:14
Aleksandra Dąbkowska BORMAN
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:22:48
2017-05-24 15:11:45
Aleksandra Dąbkowska GUCCI
  • 1x 2/N-1/RMK 6 letnie z oceną stylu konia
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:22:59
2017-05-24 08:44:17
Joanna Bembenek DRAGON
  • 1x 3/N/MR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/ŚR szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8/N/MR dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/ŚR zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C-1/Finał ŚR dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY CANCELED 2017-06-19 11:50:31
2017-05-23 15:34:27
Ida Twerdochlib LUPINO 17
1 ENTRY CANCELED 2017-06-12 23:12:50
2017-05-23 15:13:04
Witold Burzyński CHEOPS
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Acosta Diego Brak
S
LZRPPZJ/7/17
10144538
2. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
3. Bancewicz Izabela JKS U Robsonów
2000 (J.)
O025518
4. Bembenek Joanna KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
1996 (MJ.)
O022618
5. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
6. Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O018718
7. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O020896
8. Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
S
O003411
9. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
10. Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
2003 (JM.)
O040047
11. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
12. Frydel Katrzyna JKS SENNY Nowęcin
S
O014378
13. Furgo Aleksandra KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O000769
14. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (JM.)
O038545
15. Gawryluk Małgorzata KJ Aldragho Piaseczno
1997 (MJ.)
O013249
16. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
17. Grena Aija Latvian professional equestrian sports club
S
none
18. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
19. Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
S
O000757
20. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
21. Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
2001 (J.)
O033705
22. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
23. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
24. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
25. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (J.)
O019434
26. Kowalczyk Franciszek KJ Chrobry Warszawa
2000 (J.)
O013112
27. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
28. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
29. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
30. Lyskovka Valery bpk
31. Małkowska Anna KJ Legia Kozielska
2000 (J.)
32. Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
S
O003222
33. Michalska Julia BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O023810
10104599
34. Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
1997 (MJ.)
O021314
35. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
36. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
37. Nieużyła Leszek bpk
S
O004155
38. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (J.)
O022705
39. Nowakowska Zuzanna KJ Golden Dream Łódź
1998 (MJ.)
O014506
40. Ostapczuk Martyna Kj chraboly
2002 (JM.)
brak
41. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
42. Ozols Dainis Latvian professional equestrian sports club
S
none
43. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
44. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
45. Piątkowski Stanisław KJ Strzała Krubiczew
1999 (J.)
O019791
46. Przedpełski Stanisław BPK
S
O001821
10025825
47. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
B1 LZPZJ/126/15
48. Rečienaite Ryte Hobby Horse
2001 (J.)
10143143
49. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
50. Seroka Anna Largo Sp. z o. o.
1998 (MJ.)
O018720
51. Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002862
52. Šipaila Nerijus LT
S
38609081504
53. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
54. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
55. Tovarnak Sabrina Reitverein München- Pfaffenhofen
S
Brak
56. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
57. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
58. Varnagiryte Gerda LT
S
49410110645
59. Von Werner Sophie KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O022530
10115086
60. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (JM.)
O028241
61. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
62. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
63. Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025505
64. Żadziłko Natalia LKJ Gałkowo
S
O018443
65. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
66. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

25

AARON 340 Niem.wierzch GER 2004 Ogier gniada F: Askari / Acord II
M: Fenja / Furinos
O: Procima Sp. z o. o.
B: a
K016248
2.

126

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada F: Granilli S /
M: Artemida /
O: Andrzej Ździebło
B:
K013302
3.

21

ALIBI Latvian LAT 2005 Klacz gniada F: Aromats
M: Gabija
O: Dainis Ozols
B: Dainis Ozols
LV032836050026
4.

113

ARAFAT SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Arabeska / Czynel
O: Grzegorz Psiuk
B: SK Racot
brak
5.

125

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
6.

108

ARONN DU TALUS SF FRA 2010 Wałach gniada F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora Du Talus / Mr Blue
O: SAE Sp. z o. o. Sp. kom.
B:
K018679 10385275G 105AT72
7.

39

ASHLEY S OLD PRI 2003 Klacz kasztanowata F: Askari / Acord II
M: Pasadenia / Sadenio
O: Wioletta Wróbkewska
B: SK Nad Wigrami
K008432 DE418180181703
8.

66

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
9.

38

BE BALOU HAN GER 2006 Klacz gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawander
O: Wioletta Wróblewska
B:
K016326 DE431310022406
10.

139

Berg F:
M:
O:
B:
11.

131

BERNESTINA Bawarska GER 2006 Klacz gniada/165 F: Baloubino B
M: Cosa B
O: Stefan Hipp
B: Hengstation Bachl
Nr PZJ: K017177 DE48181014006
12.

102

BINK KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata F: Ginus / Renville
M: O.K. Wiggy / Julio Mariner
O: Thomas Von Werner
B:
K022384 5280030601740 105IA31
13.

61

BORMAN HAN GER 2010 Wałach gniada F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Sabine / Stakkato Gold
O: Jacek Kosow
B:
K016741 DE431310183510
14.

57

CANJER HST HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
O: Anna Kiełb
B:
K022704
15.

119

CANTURO I HOL GER 2002 Ogier gniada F: Canturo / Cantus
M: G-Habima / Ahorn Z
O: Łukasz Wilczewski
B: Joh Boer
K008914 DE421000199502
16.

5

CAPRINI 3 Zweibrucker GER 2001 Wałach gniada F: Cento
M: Lalic / Lord Calando
O: Gestut Dobels
B: Horst Karcher
K009809 GER45286 GER45286
17.

31

CAPTAIN MORGAN Danish Warmblood DEN 2010 Wałach gniada/173 F: Carrico
M: Ostervangs Alcapari
O: I. Grikienis
B: Lene og Brian Sorensen
None 208333DW1001776 DK DV
18.

10

CARACAS Holsteiner Warmblood GER 2009 Wałach gniada F: Cachas
M: Cosimo
O: .
B: ..
DE421000107609
19.

133

CARL BAYER GER 2010 Ogier kasztanowata F: Cento
M: Cosa
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
Brak
20.

4

CARLA 113 SP POL 2002 Klacz siwa F: Elvis
M: Candy / Goldschlager
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Drei W Stud Farm
K007756
21.

33

CARPEDIEM Holsztyn POL 2002 Ogier F: Coriano
M: Divola
O: Anna Stupkiewicz-OStrowska
B: xyz
K006555
22.

82

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino
M: Gerona
O: -
B: -
brak
23.

116

CASARIO DE SORE Z Zanger GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Casario II
M: Normandie I
O: Makrum Jumping Team
B: Niemcy
K022676 25000112771396
24.

8

CASCAYA N Danish Warmblood DNK 2009 Klacz biała F: Quinton
M: Cantina
O: Gerda Varnagiryte
B: Bjarne Nielsen
208333DW0903203
25.

118

CASPAR MS HOL GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
O: Michał Szadkowski
B: Monika Schulz
K009367 DE421000289204 103BV35
26.

89

CASPER XXI KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata F: Unitar / Voltaire
M: Vita Triple R / Orion Fortuma
O: Muff Werner
B:
K020005 528003000709360 104GJ33
27.

24

CASSIO HOL GER 2005 Wałach gniada F: Cassiano / Cassini I
M: Panka / Calando I
O: Anna Małkowska
B:
K010067 DE421000403205 103GF81
28.

85

CASTELLO BRANCO OLD. GER 2008 Wałach gniada F: Cassin/ Cassini I
M: Politese d`Ete
O: Marek Niewiadomski
B: -
K014299 DE418181202208
29.

36

CENAR S.P. POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: LANDO
M: CELIKA
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K014731 12619
30.

50

CEVILLA S SP POL 2009 Klacz gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
O: Stanisław Szurik
B: Stanisław Szurik
K018082 616009520043209
31.

112

CHAMPAGNE DE TALMA S.F. FRA 2012 Wałach gniada F: Canturo
M: Quinta De Pivoine / Calvaro
O: Makrum Jumping Team
B: M. Jaques Bonne
K021576 250001122374325
32.

20

CHANEL Latvian LAT 2009 Klacz ciemnogniada F: Chanty
M: Gabija
O: Dainis Ozols
B: Dainis Ozols
LV032836050044
33.

93

CHARIVARI Holsteiner GER 2009 Klacz siwa F: Calido
M: K-Anastasia/Acobat II
O: Błażej Gilla
B: -----------
--------------
34.

101

CHECKPOINT CHARLY 6 OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chambertin / Cambridge
M: Goldfee / Lord Pezi
O: Thomas Von Werner
B:
K018331 DE418180025607
35.

51

CHELSEA Hannoverian GER 2009 Klacz siwa/168 F: Charilan
M: Cabbana S
O: D-A Stables corp
B: Klaus Steffens
LKPZJ/1096/17 DE431310109209 DE431310109209
36.

9

CHENET Holsteiner Wb GER 2010 Wałach gniada F: Cosido
M: Warschau-MB
O: N.Šipaila
B: ..
DE421000225310
37.

92

CHERY GOLD D SP POL 2009 Wałach gniada F: Cordial
M: Chocolett
O: Błażej Gilla
B: -----------
-------------
38.

91

CHIN CHAMPER HOL GER 2011 Ogier gniada/165 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Lanetta / Leuthen I
O: Anna Garapuczyk
B:
K019756 DE421000074511
39.

16

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Carusa/ Carinue
O: Dariusz Miśkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110 DE418184073010
40.

120

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton / Corrado
M: Orleen Van Het Vijverbos / Feinschnitt I V D Richter
O: Piotr Strzałkowski
B:
K011765 W210642BWP 102QQ05
41.

15

COLINERO OLD POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Cola /
M: El Vita / Escudo I
O: Dariusz Miśkiewicz
B:
K021311 DE433330855812
42.

140

CORINJO Z SP POL 2007 Wałach gniada F: CORINJO
M: COLEXA Z
O: AGNIESZKA KWIATKOWSKA
B: WOJCIECH KASPERSKI
K012980
43.

74

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
44.

114

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus
M: Cecile / Carlos DZ
O: Grzegorz Psiuk
B: Polska
K021117 616009670022711
45.

55

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: SAM R/MERMUS R
M: WHITNEY V/ABKE
O:
B:
0
46.

27

DERWISZ SP POL 2009 Ogier gniada F: Ulisses / Karandasj
M: Dewiza / Elvis
O: Milena Kowalczyk
B: Milena Kowalczyk
K018440 616009610221309
47.

81

DIRESTRAIT KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Mr. Blue / Couperus
M: Cadiz du Rona Z / Carthago
O: Sławomir Pietrzak
B: Holandia
K012954
48.

99

DIRTY HARRY KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Wilanda / Emilion
O: Tomasz Michalski
B:
K019165 528003000806369 104KI90
49.

73

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Anetta Kucharska
B: Monty Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808 104OZ48
50.

72

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
51.

130

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
K013529 POL007600101503
52.

40

DUKE KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Phin Phin /
M: Wienke /
O: Beniamin Tomaszewski
B: Reolf Brill
K014336 528003000805017
53.

48

EDJIN KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Douglas / Darco
M: Astara / Casmir Z
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: Hans Dings
K016514 528003200908734 104XD43
54.

96

ETO ' O KWPN NLD 2009 Wałach gniada F: Tygo
M: Karla
O: Kiełb Anna
B: Kran Muskens
K022703
55.

70

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Namelus R / Concorde
M: Lory / Ekstein
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: JMFM Van Hartwijk
K021584 528003200902273 104MZ26
56.

97

EVERDI KWPN NED 2009 Ogier siwa F: Verdi / Quidam De Revel
M: NN 210023796 / Cassini I
O: Sławomir Miąsko
B: E. Guadiano
K013859 528003200913462 104VJ80
57.

42

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
O: Anna Seroka
B: H. Kwant
K014995 528003200912965 104MD74
58.

106

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa F: Houston / Heartbreaker
M: Chanac Van T&L / Jarnac
O: Ryszard Minkiewicz
B: T&L
K020838 056007000F50039
59.

52

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
60.

71

FOR CAROLINE SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Norton D'Eole / Cento
M: Fontbrune Du Defey / Digne Espoir
O: Maciej Pietras
B: Barbara Smajek-Małyszko
K018497 616009600269110
61.

14

FOR VITO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Pleasure / Furioso II
M: Gracyona D'Amain / Papillon Rouge
O: Marcin Plitt
B:
K017522 DE431316839910
62.

83

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
63.

37

FREJKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Frakcja / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K010007 POL007600017504
64.

88

GAULTIER VDL ZANG BEL 2011 Ogier kasztanowata F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Quilana D'Ive Z / Quidam De Revel
O: Eeckhout Van Isabelle
B: Eeckhout Van Isabelle
K022412 056015Z55735311
65.

84

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
66.

30

GLAMOUR FOREVER HOLST GER 2004 Wałach F: EPHEBE FOREVER
M: GRAND STEP
O: I.Grikienis
B: Paul Shochemiole
none DEDE418180024004
67.

49

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 Wałach gniada F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ZENZI HBC
O: AGNIESZKA KWIATKOWSKA
B: HOLANDIA
K020933
68.

136

GOLDMAN S KWPN NLD 2011 Wałach siwa F: Colman /
M: Nadette S / Lux
O: Sławomir Hartman
B: Schroembges
K021040 528003201109860
69.

69

GOLIATH J&JZ ZANG BEL 2009 Wałach kasztanowata F: Griseldi / Grosso Z
M: Prestige Z / Puccini
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: Janssen
K019393 056015Z55766709 104WE51
70.

135

Gravin F:
M:
O:
B:
71.

129

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Elstar / Larino
M: Edetie / Zeldenrust Z
O:
B: H. P. Aarts
K022776 528003201111229
72.

13

HAJDA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Harda Dusza / Czuwaj
O: Sławomir Orbaczewski
B: Sławomir Orbaczewski
K017180 616009520002710
73.

58

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
O: Jantex sp. zo.o
B: 717803 W. LUTTIKHUIS
K022414 528003201202486
74.

28

HARRY WLKP POL 2003 Ogier ciemnogniada F: Noel / Eszelon II
M: Hańcza / Kaszmir
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Jan Kłosek
K008253 POL007510020703 103ZM57
75.

60

HAWANA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Campari
M: Hipnoza
O: Agata Świerczyńska
B: Agata Świerczyńska
K017765
76.

65

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
77.

111

HIMERA Wielkopolska POL 2007 Klacz ciemnogniada/165 F: Contendro I
M: Havana
O: Andrzej Herrmann
B: Andrzej Herrmann
K013728 POL007600319007
78.

64

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
79.

32

HJUSTACUS OMHG KWPN NED 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Spartacus
M: Justina z
O: V Ramanauskas
B: Omhg
Ne 528003201204834
80.

35

HURYSSA S.P. POL 2008 Klacz gniada/165 F: LANDO
M: HUMORESKA
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K016581 12618
81.

22

INDI SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Inez / Hajfong
O: Marek Rogulski
B: Polska
K016672
82.

18

IRWINDS WING LWB LAT 2008 Ogier gniada F: Irasir
M: Winderline
O: Edgars Treibergs
B: Z/s Zviedru Birzes Zirgi
LV000217550054
83.

1

ISIDOR Latvian LAT 2008 Wałach gniada F: Irasir
M: Gabija
O: Dainis Ozols
B: Dainis Ozols
LV032836050043
84.

105

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508
85.

123

JOLLY Oldenburska POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Luxius
M: Jessy
O: Janusz Cebulak
B: Kostrzewski
K015126
86.

19

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Aroland PG
M: Kolumbia
O: Tatiana Gawęda
B: x
K016670
87.

75

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
88.

76

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
89.

6

KONTADOR VD MOLENDREEF BWP POL 2010 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck
M: Urga
O: xxx
B: xxx
K020516
90.

59

L'COLANTOS SP POL 2011 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K019781 616009661580811 105HD33
91.

124

LA PAZ SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/176 F: Palegro / Power
M: Lansada / Lancer III
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K012016 POL009510224605 104EG83
92.

138

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
93.

2

LEMUR LWB LAT 2009 Wałach ciemnogniada F: Levantos I
M: Austrija
O: 3 V?tolu Sta??i
B: 3 V?tolu Sta??i
LV034327750183
94.

107

LIGHTNING 100 Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar
O: Procima sp. z o. o.
B: .
K017088
95.

134

LUSTIG Bawarska GER 2011 Klacz gniada/170 F: Last Man's Hope
M: Cosa B/ Cosinus B
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
brak DE481810089111
96.

44

MELISSA C SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Check In 2
M: Manga
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020471 616009530355709
97.

43

MOLLY C SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Check In 2
M: Montana C
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020472 616009530355809
98.

7

NEED FOR SPEED Holsteiner DEU 2009 Wałach ciemnogniada F: Nekton
M: Techno
O: A. Mudenait?
B: Luedrichsen Walter
DE421000127109
99.

94

NINTO CHICO WESTF GER 2008 Wałach F: Nintender
M: Charmon
O: Sławomir Miąsko
B: Niemcy
104VJ82
100.

17

PAMEL ADERSON Latvian LAT 2008 Klacz gniada F: Pedro
M: Modele
O: Dainis Ozols
B: SIA Ezernieki I
LV060740850002
101.

41

PHENIX WESTF GER 2003 Wałach gniada F: Pilgrim / Polydor
M: Holsatia X / Landgraf I
O: Largo Sp. z o. o.
B: Peter Nagel-Torn
K007202 DE441412051603
102.

34

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
103.

104

PŁENTA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Parada
O: Katarzyna Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
brak
104.

103

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son
M: Parilla
O: filip falkiewicz
B: Cichmński Sławomir
K018508
105.

56

PRESTIGE SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman / Gracieux
O: Grzegorz Mieleńczuk/Roman Siwek
B:
K015239 616009640101009
106.

26

RIAMO LE PLUS MERVEILLEUX DANS LE MONDE OLD GER 2009 Klacz kasztanowata F: Riamo / Raphael
M: Lady / Lord Lancer
O: Milena Kowalczyk
B: Josef Beckfeld
K021176 DE418181528809
107.

3

RIVALDO KG SP POL 2006 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Rosocha / Dularus
O: Paweł Gawryluk
B: Grzegorz Komin
K012663 616009610254406
108.

128

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
109.

47

SAHILOU Hanowerska POL 2012 Klacz gniada F: CALVARO Z
M: LAMALUSHI
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K020626
110.

110

SALMINA W SP POL 2001 Klacz gniada F: Landos / Lord
M: Turbud Sonata / Louis
O: Ewa Hauer
B: Piotr Wilczewski
K007984 616009600152001
111.

100

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K020599 616009520039012
112.

63

SEPHORA HAN GER 2010 Klacz kara F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Stakkata / Stakkato
O: Dominika Adamiak
B:
K016725 DE431310664410
113.

132

SHEILA Mecklenburger GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Stakatol
M: Galadia
O: Fritz
B: Kaagstz
000
114.

23

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus
M: Arenda
O: Martyna Ostapczuk
B: Koperski Zbigniew
09284
115.

12

SOPHIA GER GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso
M: Ramona/Lamb
O: J.Ciecholewska
B: Ger
Brak
116.

137

SUPREME HAN GER 2009 Klacz kara F: Edgar / Espri
M: Vorbuch 2 / Memphis
O: Zbigniew Liszewski
B: Luise Benjes
brak
117.

80

TADI QUINN HOL GER 2010 Ogier gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Tiffany XIII / Lancer II
O: Sławomir Pietrzak
B:
K022468 DE421000535510
118.

87

ULOVE DES CHARMES SF FRA 2008 Ogier kasztanowata F: Calvaro Z / Caletto
M: Eurydice / Laudanum
O: Wanda Szmyt
B:
K023337 08097493B 105PL73
119.

62

ULYSSE DE GRANDERIE Selle Français FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker
M: Lunanime De Grandry
O: Agnieszka Dobkowska
B: FRA
K011640
120.

90

VAL DE FRANCE SF FRA 2009 Ogier kasztanowata/177 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Princesse De France / Qredo De Paulstra
O: Karolina Chimkowska
B:
K020274 25000109223906P
121.

46

VIGOR SP POL 2007 Ogier kasztanowata F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Varia / Purist
O: Zbigniew Kowalewski
B: Zbigniew Kowalewski
K010859 POL009600072807 104KC56
122.

53

WEIDA WLKP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto/Milione
M: Weimutka/Ogar
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Liski
K010939 11351
123.

45

WIKNOA SP POL 2010 Klacz gniada F: Noe D'Isle
M: Wiktoria
O: Magdalena Pałac Afana
B: Marek Głowala
K020747
124.

86

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K012109 POL009580166907
125.

11

ZET BLUE SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Tomasz Miśkiewicz
B: Roman Barlik
K018976 616009610138310
Rider Club
Competition
Prize
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
1000,00
400,00
SUM:
1400.00
Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
100,00
SUM:
100.00
Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
120,00
SUM:
120.00
Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
50,00
150,00
SUM:
200.00
Frydel Katrzyna JKS SENNY Nowęcin
130,00
30,00
SUM:
160.00
Furgo Aleksandra KJ Leśna Podkowa Damaszka
30,00
SUM:
30.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
30,00
SUM:
30.00
Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
120,00
600,00
100,00
200,00
SUM:
1020.00
Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
50,00
SUM:
50.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
120,00
SUM:
120.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
40,00
SUM:
40.00
Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
150,00
SUM:
150.00
Kowalczyk Franciszek KJ Chrobry Warszawa
300,00
500,00
50,00
SUM:
850.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
50,00
SUM:
50.00
Lyskovka Valery bpk
100,00
SUM:
100.00
Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
500,00
SUM:
500.00
Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
50,00
SUM:
50.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300,00
200,00
120,00
1000,00
600,00
SUM:
2220.00
Nieużyła Leszek bpk
30,00
SUM:
30.00
Ozols Dainis Latvian professional equestrian sports club
150,00
SUM:
150.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
300,00
30,00
400,00
40,00
50,00
SUM:
820.00
Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
200,00
300,00
SUM:
500.00
Piątkowski Stanisław KJ Strzała Krubiczew
300,00
SUM:
300.00
Przedpełski Stanisław BPK
30,00
400,00
SUM:
430.00
Rečienaite Ryte Hobby Horse
40,00
SUM:
40.00
Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
800,00
50,00
100,00
600,00
50,00
SUM:
1600.00
Seroka Anna Largo Sp. z o. o.
100,00
SUM:
100.00
Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ
100,00
SUM:
100.00
Šipaila Nerijus LT
30,00
200,00
SUM:
230.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
100,00
SUM:
100.00
Tovarnak Sabrina Reitverein München- Pfaffenhofen
200,00
SUM:
200.00
Von Werner Sophie KJ Aldragho Piaseczno
400,00
SUM:
400.00
Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
600,00
200,00
SUM:
800.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
30,00
130,00
250,00
SUM:
410.00
Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
250,00
SUM:
250.00
Żadziłko Natalia LKJ Gałkowo
100,00
SUM:
100.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
800,00
SUM:
800.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
150,00
300,00
SUM:
450.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Acosta Diego
Brak
CHELSEA (51)
2017-06-23
51
2017-06-23
19
2017-06-24
2017-06-25
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2017-06-23
16
2017-06-24
1
1000,00
2017-06-25
2017-06-23
5
2017-06-24
4
2017-06-25
2017-06-23
3
400,00
2017-06-23
13
2017-06-24
17
2017-06-25
Bancewicz Izabela
JKS U Robsonów
2017-06-23
19
2017-06-23
2017-06-24
15
2017-06-25
Bembenek Joanna
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
DRAGON (130)
2017-06-23
15
2017-06-23
2017-06-24
11
2017-06-25
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
SALMINA W (110)
2017-06-23
38
2017-06-24
34
Berg (139)
2017-06-24
47
Chimkowska Karolina
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-06-23
21
2017-06-24
29
2017-06-24
17
2017-06-25
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
2017-06-23
49
2017-06-23
26
2017-06-24
8
100,00
2017-06-24
21
2017-06-25
Czarnecki Dawid
KJ SO Starogard Gdański
2017-06-23
6
120,00
2017-06-24
23
2017-06-25
2017-06-23
32
2017-06-24
25
2017-06-25
2017-06-23
44
2017-06-24
2017-06-25
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BORMAN (61)
2017-06-23
35
2017-06-23
39
2017-06-24
26
2017-06-25
GUCCI (129)
2017-06-23
9
2017-06-23
52
2017-06-24
23
2017-06-25
Dobkowska Milena
St. Warszawski KJ
2017-06-23
58
2017-06-24
44
2017-06-25
JOLLY (123)
2017-06-23
46
2017-06-24
24
2017-06-24
10
50,00
2017-06-25
LA PAZ (124)
2017-06-23
26
2017-06-23
25
2017-06-24
5
150,00
2017-06-24
2017-06-25
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
PORTOS (103)
2017-06-23
2
2017-06-24
2
2017-06-25
PŁENTA (104)
2017-06-23
2017-06-24
6
2017-06-25
Frydel Katrzyna
JKS SENNY Nowęcin
HURYSSA (35)
2017-06-23
40
2017-06-24
7
130,00
2017-06-25
CENAR (36)
2017-06-23
13
30,00
2017-06-23
2017-06-24
2017-06-25
Furgo Aleksandra
KJ Leśna Podkowa Damaszka
MOLLY C (43)
2017-06-23
9
30,00
2017-06-24
18
2017-06-25
2017-06-23
53
2017-06-24
36
Gawęda Julianna
VITASPORT BRACHLEWO
KAMAEL (19)
2017-06-23
2017-06-24
48
2017-06-25
Gawryluk Małgorzata
KJ Aldragho Piaseczno
2017-06-23
39
2017-06-24
26
2017-06-25
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (125)
2017-06-23
11
30,00
2017-06-23
19
2017-06-24
12
2017-06-25
Grena Aija
Latvian professional equestrian sports club
ALIBI (21)
2017-06-23
56
2017-06-23
31
2017-06-24
13
2017-06-25
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2017-06-23
8
120,00
2017-06-23
3
600,00
2017-06-24
6
100,00
2017-06-25
2017-06-23
50
2017-06-24
4
200,00
2017-06-25
2017-06-23
4
2017-06-24
1
2017-06-25
Hartman Sławomir
KJ Lotar Biskupiec
EDJIN (48)
2017-06-23
10
50,00
2017-06-25
2017-06-23
23
2017-06-24
17
2017-06-25
GOLDMAN S (136)
2017-06-23
29
2017-06-25
CORINJO Z (140)
2017-06-24
28
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2017-06-23
11
2017-06-25
2017-06-23
20
2017-06-24
6
120,00
2017-06-25
ASTERIX (66)
2017-06-23
27
2017-06-24
24
2017-06-25
Kaczmarczyk Maciej
KJ Kaczmarczyk
FREJKA (37)
2017-06-23
54
2017-06-24
35
2017-06-25
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
KATNIS (75)
2017-06-23
7
2017-06-24
3
2017-06-25
KEMBALL (76)
2017-06-23
18
2017-06-24
14
2017-06-25
2017-06-24
22
Kalinowski Piotr
KU AZS Politechniki Warszawskiej
HAWANA (60)
2017-06-23
55
2017-06-24
16
2017-06-25
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-06-23
3
2017-06-24
3
2017-06-25
LASSINI N (138)
2017-06-24
10
40,00
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ZADYMKA (86)
2017-06-24
6
150,00
2017-06-25
Kowalczyk Franciszek
KJ Chrobry Warszawa
2017-06-23
2017-06-24
46
2017-06-25
DERWISZ (27)
2017-06-23
25
2017-06-23
41
2017-06-24
19
2017-06-24
16
2017-06-25
HARRY (28)
2017-06-23
16
2017-06-23
4
300,00
2017-06-24
2
500,00
2017-06-24
10
50,00
2017-06-25
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (120)
2017-06-23
48
2017-06-24
43
2017-06-25
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017-06-23
14
2017-06-25
2017-06-23
9
50,00
2017-06-25
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
SUPREME (137)
2017-06-24
37
2017-06-25
Lyskovka Valery
bpk
2017-06-23
7
100,00
2017-06-24
12
2017-06-25
Małkowska Anna
KJ Legia Kozielska
CASSIO (24)
2017-06-24
2017-06-25
Mazurowska Ewa
KJ Strzała Krubiczew
INDI (22)
2017-06-23
59
2017-06-24
20
2017-06-25
2017-06-23
2
500,00
2017-06-24
18
2017-06-25
Michalska Julia
BPK (MAZ)
2017-06-23
32
2017-06-23
25
2017-06-24
18
2017-06-25
Minkiewicz Weronika
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
WEIDA (53)
2017-06-23
47
2017-06-23
35
2017-06-24
9
50,00
2017-06-25
JOGA (105)
2017-06-23
24
2017-06-23
20
2017-06-24
13
2017-06-25
2017-06-23
57
2017-06-24
32
2017-06-25
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-06-23
27
2017-06-24
31
2017-06-25
SOPHIA (12)
2017-06-23
20
2017-06-24
4
300,00
2017-06-25
HAJDA (13)
2017-06-23
17
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-23
5
200,00
2017-06-24
8
120,00
2017-06-25
2017-06-23
7
2017-06-24
4
2017-06-25
2017-06-23
1
1000,00
2017-06-24
1
600,00
2017-06-25
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
SAHILOU (47)
2017-06-23
6
2017-06-24
9
2017-06-25
Nieużyła Leszek
bpk
FREDORA (83)
2017-06-23
28
2017-06-24
22
2017-06-25
2017-06-23
10
30,00
2017-06-24
13
2017-06-25
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2017-06-23
21
2017-06-24
15
2017-06-25
Nowakowska Zuzanna
KJ Golden Dream Łódź
2017-06-23
28
2017-06-23
36
2017-06-24
27
2017-06-25
Ostapczuk Martyna
Kj chraboly
2017-06-23
15
2017-06-24
14
2017-06-25
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2017-06-23
2017-06-25
2017-06-23
36
2017-06-23
13
2017-06-24
20
2017-06-25
Ozols Dainis
Latvian professional equestrian sports club
ISIDOR (1)
2017-06-23
2017-06-23
24
2017-06-25
LEMUR (2)
2017-06-24
42
2017-06-23
5
150,00
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-23
18
2017-06-23
23
2017-06-25
CHANEL (20)
2017-06-23
2017-06-23
2017-06-25
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2017-06-23
2
300,00
2017-06-23
9
30,00
2017-06-24
12
2017-06-25
2017-06-23
1
400,00
2017-06-23
30
2017-06-24
9
40,00
2017-06-24
25
2017-06-25
2017-06-23
8
50,00
2017-06-24
20
2017-06-25
CORSIMO (74)
2017-06-23
1
2017-06-24
2
2017-06-25
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
2017-06-23
5
200,00
2017-06-23
4
300,00
2017-06-24
11
2017-06-25
Piątkowski Stanisław
KJ Strzała Krubiczew
2017-06-23
14
2017-06-24
2
300,00
2017-06-25
Przedpełski Stanisław
BPK
2017-06-23
22
2017-06-23
34
2017-06-24
14
2017-06-25
2017-06-23
12
30,00
2017-06-24
1
400,00
2017-06-25
2017-06-23
37
2017-06-24
33
2017-06-25
2017-06-23
33
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017-06-23
8
2017-06-24
8
2017-06-24
27
2017-06-25
ARAFAT (113)
2017-06-23
1
2017-06-24
7
2017-06-25
CRISTIANO (114)
2017-06-23
3
2017-06-24
1
2017-06-25
2017-06-23
2
2017-06-24
7
2017-06-25
Gravin (135)
2017-06-23
6
2017-06-24
8
2017-06-24
45
2017-06-25
Rečienaite Ryte
Hobby Horse
2017-06-23
41
2017-06-24
11
40,00
2017-06-25
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
2017-06-23
18
2017-06-23
2
800,00
2017-06-24
9
50,00
2017-06-25
ETO ' O (96)
2017-06-23
6
100,00
2017-06-24
3
600,00
2017-06-25
EVERDI (97)
2017-06-23
15
2017-06-24
8
50,00
2017-06-25
Seroka Anna
Largo Sp. z o. o.
PHENIX (41)
2017-06-23
29
2017-06-24
21
2017-06-25
2017-06-23
42
2017-06-24
7
100,00
2017-06-25
Siarkiewicz Klaudia
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2017-06-23
17
2017-06-24
7
100,00
2017-06-25
2017-06-23
23
2017-06-24
19
2017-06-25
Šipaila Nerijus
LT
CHENET (9)
2017-06-23
10
30,00
2017-06-23
21
2017-06-24
16
2017-06-25
CARACAS (10)
2017-06-23
34
2017-06-23
16
2017-06-24
5
200,00
2017-06-25
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
SEPHORA (63)
2017-06-23
45
2017-06-24
39
2017-06-25
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2017-06-24
30
2017-06-25
DUKE (40)
2017-06-23
7
100,00
2017-06-25
MOLLY C (43)
2017-06-23
38
2017-06-24
29
2017-06-25
2017-06-23
43
2017-06-24
30
Tovarnak Sabrina
Reitverein München- Pfaffenhofen
SHEILA (132)
2017-06-23
37
2017-06-24
5
200,00
2017-06-25
CARL (133)
2017-06-23
31
2017-06-24
38
2017-06-25
LUSTIG (134)
2017-06-23
4
2017-06-24
5
2017-06-25
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2017-06-23
2017-06-25
Urbańska Malwina
St. Warszawski KJ
2017-06-23
5
2017-06-24
5
2017-06-25
2017-06-23
8
2017-06-24
6
2017-06-24
21
2017-06-25
Varnagiryte Gerda
LT
2017-06-23
24
2017-06-24
41
2017-06-25
Von Werner Sophie
KJ Aldragho Piaseczno
2017-06-23
33
2017-06-23
17
2017-06-24
3
400,00
2017-06-25
BINK (102)
2017-06-23
30
2017-06-23
2017-06-24
Wilczewska Weronika
JKS Narew Różan
CASPAR MS (118)
2017-06-23
1
600,00
2017-06-23
12
2017-06-25
CANTURO I (119)
2017-06-23
4
200,00
2017-06-23