Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

III Kwalifikacje XII HPWiM
Dąbrówka Mała, 10-11 grudnia 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
18 ACCEPTED 2022-11-29 10:11:53
2022-11-28 23:29:13
Milena Mickiewicz KUKLIK
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/L/Licencyjny
17 ACCEPTED 2022-11-29 10:11:55
2022-11-28 16:08:46
Aleksandra Siemieniuk LOEKI DE RASPAILLE Z
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 15/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
16 ACCEPTED 2022-11-29 10:11:56
2022-11-28 16:05:47
Natalia Krych WSPINACZKA
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
15 ACCEPTED 2022-11-28 08:27:27
2022-11-27 21:18:06
Marta Różańska LIMBA
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
14 ACCEPTED 2022-11-28 08:27:29
2022-11-27 14:10:46
Aleksandra Siemieniuk CANOSSA
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
13 ACCEPTED 2022-11-28 08:27:31
2022-11-27 12:12:18
Emilija Zaikauskaitė CARALIS
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
12 ACCEPTED 2022-11-28 08:27:32
2022-11-26 00:55:53
Izabela Bancewicz CALABRIA
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
11 ACCEPTED 2022-11-28 08:27:33
2022-11-25 16:20:20
Gabriela Mentryka VICKY
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
10 ACCEPTED 2022-11-28 08:27:34
2022-11-25 09:09:18
Nadia Radzikowska CONCORDE
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
9 ACCEPTED 2022-11-28 08:27:36
2022-11-24 22:15:02
Alicja Kowalska LADY-FABRINA
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2022-11-28 08:27:37
2022-11-24 21:50:43
Aleksandra Dąbkowska SHERONDA VD D&D HOEVE
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2022-11-24 20:58:17
2022-11-24 11:01:15
Ada Wyczesany NETA
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2022-11-24 09:05:03
2022-11-24 08:07:43
Anna Dargiewicz ROCKEFELLER
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
5 ACCEPTED 2022-11-24 09:05:05
2022-11-24 08:06:45
Anna Dargiewicz GRINGO
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2022-11-23 20:31:42
2022-11-23 10:27:08
Alicja Kowalska LARIUS-STAR
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/L/Licencyjny
3 ACCEPTED 2022-11-22 21:38:51
2022-11-21 23:14:03
Paulina Stawiarska TOSKANIA
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 13/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
2 ACCEPTED 2022-11-21 17:46:32
2022-11-21 13:44:05
Julia Pankiewicz KATINKA RV
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
1 ACCEPTED 2022-11-21 17:46:36
2022-11-21 11:19:54
Ireneusz Pankiewicz GOLDDIGGER GR
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bancewicz Izabela Janczary Riding Academy
S
brak
2. Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
S
O002996
3. Dargiewicz Anna KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
S
O001421
4. Kowalska Alicja bpk
2003 (MJ.)
O043911
5. Krych Natalia Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2011 (Mł.)
O080204
6. Mentryka Gabriela Janczary Riding Academy
2005 (J.)
O063326
7. Mickiewicz Milena Stajnie Dworskie w Kościelnikach
2009 (JM.)
Brak
8. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
9. Pankiewicz Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2006 (J.)
O063485
10. Radzikowska Nadia JKS u Robsonów
O063188
brak
11. Różańska Marta Bpk
O068073
12. Siemieniuk Aleksandra WKJ Lublin
2001 (MJ.)
O039537
13. Stawiarska Paulina Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2013 (Mł.)
O071424
14. Wyczesany Ada Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O066901
15. Zaikauskaitė Emilija Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2009 (JM.)
none
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

CALABRIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 klacz gniada/. F: Hipoidas
M: Conti
Brak 616009600213318
2.

CANOSSA OLDENBURSKA GER 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Canoso
M: Whisper BW
K033742 DE418181032216
3.

CARALIS LVJ LAT 2013 gelding bay/177 F: Colman
M: Lilija
LV001900000930 -
4.

CONCORDE LWB LAT 2013 klacz kasztanowata/170 F: Colard / Colman
M: Corte / Corall
K028019 0000025664
5.

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
K020944 528003201105112
6.

GRINGO WLKP POL 25.03.2017 ogier gniada/168 F: Landor / Lacatras
M: Grenlandia / Landos
K031024 616009610088617
7.

KATINKA RV KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/166 F: Genius / Baloubet Du Rouet
M: Fantastique Fantastique RV / Mr. Blue
K030492 528003201507060
8.

KUKLIK WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/172 F: Ałtaj
M: Kikułka
K010829 Pol 007600239206
9.

LADY-FABRINA KWPN POL 2016 klacz kasztanowata/180 F: Arezzo VDL
M: Fabrina-Rilexy
brak 52801001705
10.

LARIUS-STAR DWB DEN 2003 ogier gniada/172 F: Solos Landtinus / Landadel
M: Wiosa / Wolkenstein II
K010769 208333200300236
11.

LIMBA MŁP POL 2015 klacz siwa/162 F: Sex
M: Lawenda
K035303 616006550048415
12.

LOEKI DE RASPAILLE Z ZANGERSHEIDE BEL 2017 wałach gniada/173 F: Ligie's Goldstar V.V
M: Kenya Van Paemel
brak 056015Z55669817
13.

NETA SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Markies V
M: Natalia
K034735 616009600164613
14.

ROCKEFELLER SP POL 2012 wałach siwa/172 F: Cap De B'Neville / Starter
M: Rafia / Abdullah
K023459 616009600155412
15.

SHERONDA VD D&D HOEVE BWP BEL 2018 klacz ciemnogniada/163 F: Olivier Obolensky
M: TJitske
brak 056-002-W00319689
16.

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz siwa/129 F: Don Mateo
M: Toska
K035044 616013530208616
17.

VICKY WESTFALSKA POL 2018 klacz gniada/168 F: Vancouver d'Auvray
M: Look at me
K035302 441411070318
18.

WSPINACZKA WLKP POL 2003 klacz gniada/- F: Life and Liberty
M: Witwa
- -
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 15

Number of Horses: 18

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Ekwador - restauracja, noclegi, ośrodek jeździecki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl