Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Ogólnopolskie i Regionalne
Dąbrówka Mała, 25-27.11.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
222 ACCEPTED 2022-11-23 22:05:43
2022-11-23 21:07:01
Magdalena Bąk HERO
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
221 ACCEPTED 2022-11-23 20:53:55
2022-11-23 20:39:20
Kristupas Petraitis NICKO P
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC1/ GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
220 ACCEPTED 2022-11-23 20:54:18
2022-11-23 20:38:41
Kristupas Petraitis CARLEONE
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC1/ GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
219 ACCEPTED 2022-11-23 20:54:12
2022-11-23 20:37:47
Kristupas Petraitis CRACKER
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
218 ACCEPTED 2022-11-23 20:54:07
2022-11-23 20:35:16
Kristupas Petraitis LENAIR
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
217 ACCEPTED 2022-11-23 16:23:10
2022-11-23 15:26:13
Matas Petraitis MOJO
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
216 ACCEPTED 2022-11-23 16:23:06
2022-11-23 15:22:02
Matas Petraitis CUCINELLI
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
215 ACCEPTED 2022-11-23 16:23:00
2022-11-23 15:13:41
Matas Petraitis LANDRU
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
214 ACCEPTED 2022-11-23 13:57:44
2022-11-23 13:52:21
Maja Witkowska VOGUE
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
213 ACCEPTED 2022-11-22 21:10:29
2022-11-22 20:04:17
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
212 ACCEPTED 2022-11-22 21:10:25
2022-11-22 19:07:16
Karolina Janczewska DAFNE
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 Reg/N1/Zwykły art.238.2.1
211 ACCEPTED 2022-11-22 08:54:16
2022-11-22 08:37:47
Viktoria Baluszyńska CON X
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
210 ACCEPTED 2022-11-22 08:54:32
2022-11-22 08:35:50
Nadia Wojciechowicz KOKORICO BY NIGHT
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
209 ACCEPTED 2022-11-21 21:33:15
2022-11-21 21:30:24
Lena Maruszak CANJER HST
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
208 ACCEPTED 2022-11-21 17:08:58
2022-11-21 17:08:58
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
207 ACCEPTED 2022-11-21 16:01:51
2022-11-21 15:16:54
Monika Pasik QUICK VERDI VAN DE EIJKHOF Z
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
206 ACCEPTED 2022-11-21 13:34:50
2022-11-21 12:23:48
Martyna Reszka CELVISTO
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
205 ACCEPTED 2022-11-21 13:34:52
2022-11-21 12:18:35
Nina Tulisow RALFIE
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
204 ACCEPTED 2022-11-21 13:34:55
2022-11-21 12:18:17
Nina Tulisow LIBERKA
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
203 ACCEPTED 2022-11-21 11:02:25
2022-11-21 11:01:21
Katarzyna Widzińska QWERRTY G
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
202 ACCEPTED 2022-11-21 11:01:01
2022-11-21 11:00:49
Katarzyna Widzińska NITRYT
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
201 ACCEPTED 2022-11-21 11:00:59
2022-11-21 11:00:08
Katarzyna Widzińska LODŻA
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
200 ACCEPTED 2022-11-21 11:01:06
2022-11-21 10:59:40
Katarzyna Widzińska KORSARZ
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
199 ACCEPTED 2022-11-21 11:00:53
2022-11-21 10:59:04
Katarzyna Widzińska JUVENTUS
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
198 ACCEPTED 2022-11-21 11:00:50
2022-11-21 10:58:34
Katarzyna Widzińska BOLT VD WITHOEVE Z
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
197 ACCEPTED 2022-11-21 11:00:47
2022-11-21 10:57:42
Katarzyna Widzińska ANTIBES
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
196 ACCEPTED 2022-11-21 10:52:15
2022-11-21 10:37:50
Dominykas Grumskas LIANA
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
195 ACCEPTED 2022-11-21 10:25:40
2022-11-21 10:25:40
Robert Hestkowski PERHAN
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
194 ACCEPTED 2022-11-21 08:14:35
2022-11-21 08:14:35
Robert Hestkowski CHILE
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
193 ACCEPTED 2022-11-21 08:13:52
2022-11-21 08:13:52
Robert Hestkowski BALERO BRECH
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9/CC1/ GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
192 ACCEPTED 2022-11-20 22:45:23
2022-11-20 18:55:16
Nadia Radzikowska CONCORDE
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
191 ACCEPTED 2022-11-20 22:45:19
2022-11-20 18:46:41
Artur Stańczak KARDROCK VAN NAVAGNE
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
190 ACCEPTED 2022-11-19 21:07:33
2022-11-18 22:20:47
Marek Wacławik MISS MONEYPENNY BT
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
189 ACCEPTED 2022-11-19 21:07:34
2022-11-18 18:26:31
Julia Mattsson CARMEN S
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
188 ACCEPTED 2022-11-18 16:17:42
2022-11-18 13:17:55
Andrzej Głoskowski OLZA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
187 ACCEPTED 2022-11-18 13:11:14
2022-11-18 12:46:16
Karina Ludwicka BALTAZAR
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
186 ACCEPTED 2022-11-18 13:11:15
2022-11-18 12:44:42
Karina Ludwicka ADALTA CLEAR
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
185 ACCEPTED 2022-11-18 07:24:04
2022-11-17 22:50:59
Andrzej Głoskowski VERDINALE
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
184 ACCEPTED 2022-11-18 07:24:09
2022-11-17 22:50:39
Andrzej Głoskowski DIARADO BOY II
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
183 ACCEPTED 2022-11-17 20:52:46
2022-11-17 20:27:20
Weronika Wilczewska SON CONTENDER
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
182 ACCEPTED 2022-11-17 20:52:48
2022-11-17 20:26:07
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9/CC1/ GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
181 ACCEPTED 2022-11-17 20:52:53
2022-11-17 20:17:21
Robert Wilczewski ULANO'MS
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
180 ACCEPTED 2022-11-17 20:52:58
2022-11-17 20:15:50
Robert Wilczewski CONSTANTINE M
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
179 ACCEPTED 2022-11-17 20:53:05
2022-11-17 19:28:36
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
178 ACCEPTED 2022-11-17 20:53:11
2022-11-17 16:10:50
Zofia Teper BELLE IRW
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
177 ACCEPTED 2022-11-17 20:53:30
2022-11-17 15:50:37
Antonina Hoffmann RIVANDER
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
176 ACCEPTED 2022-11-17 14:38:15
2022-11-17 14:27:45
Gabriela Gruszka ARENA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
175 ACCEPTED 2022-11-17 14:38:32
2022-11-17 14:26:43
Gabriela Gruszka UNIQUE FIRE
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
174 ACCEPTED 2022-11-17 14:38:24
2022-11-17 14:15:06
Filip Lewicki KELDITA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
173 ACCEPTED 2022-11-17 14:38:26
2022-11-17 14:14:35
Filip Lewicki CONFEDRO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
172 ACCEPTED 2022-11-17 14:38:40
2022-11-17 14:13:05
Filip Lewicki SALIDO
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
171 ACCEPTED 2022-11-17 14:38:35
2022-11-17 14:12:40
Filip Lewicki HASHTAG
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
170 ACCEPTED 2022-11-17 14:38:53
2022-11-17 13:41:57
Robert Wilczewski GRAEFIN GREY T
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
169 ACCEPTED 2022-11-17 14:38:59
2022-11-17 13:22:31
Julia Ostrowska HERR VITO
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
168 ACCEPTED 2022-11-17 14:39:05
2022-11-17 12:53:52
Alicja Markiewicz RASCO
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
167 ACCEPTED 2022-11-17 14:39:10
2022-11-17 12:07:46
Ewelina Polska-Fijałek KEEN ON PLEASURE
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
166 ACCEPTED 2022-11-17 14:39:16
2022-11-17 12:04:16
Ewelina Polska-Fijałek TOP ALADIN
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
165 ACCEPTED 2022-11-17 14:39:22
2022-11-17 12:02:08
Ewelina Polska-Fijałek CZAR
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
164 ACCEPTED 2022-11-17 14:39:28
2022-11-17 11:32:58
Marcin Olszewski HISPANUS
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
163 ACCEPTED 2022-11-17 10:51:55
2022-11-17 09:37:52
Weronika Znosko LAQUINA W
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
162 ACCEPTED 2022-11-17 10:52:02
2022-11-17 09:37:07
Weronika Znosko COR DE LA ROSA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
161 ACCEPTED 2022-11-17 10:52:08
2022-11-17 01:31:24
Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
160 ACCEPTED 2022-11-17 10:52:14
2022-11-17 01:30:45
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
159 ACCEPTED 2022-11-17 10:52:15
2022-11-17 01:30:23
Klaudia Siarkiewicz JACKPOT B
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
158 ACCEPTED 2022-11-17 10:52:19
2022-11-17 00:25:06
Tola Wawrzkiewicz DENVER Z
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
157 ACCEPTED 2022-11-17 10:52:25
2022-11-17 00:21:34
Tola Wawrzkiewicz ZALVO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
156 ACCEPTED 2022-11-17 10:52:33
2022-11-16 21:18:04
Tomasz Godek GUDORINA-VAN-DE-EIJKHOF
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
155 ACCEPTED 2022-11-17 10:52:35
2022-11-16 21:16:14
Krzysztof Weka PIEROT
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
154 ACCEPTED 2022-11-17 10:52:40
2022-11-16 21:15:53
Maria Muś CHALLENGE
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
153 ACCEPTED 2022-11-17 10:52:45
2022-11-16 21:15:38
Kuba Kraśko ARMSTRONG
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
152 ACCEPTED 2022-11-17 10:52:56
2022-11-16 21:14:42
Kuba Kraśko CONSTANTIN
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
151 ACCEPTED 2022-11-17 10:53:22
2022-11-16 20:03:46
Michalina Czyżewicz CURRY
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
150 ACCEPTED 2022-11-16 12:06:26
2022-11-16 11:53:47
Aleksiejus Timofejevas CON CORAZON 11
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
149 ACCEPTED 2022-11-16 12:06:36
2022-11-16 11:53:13
Dominyka Silevičiūtė CASCALOU 3
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
148 ACCEPTED 2022-11-16 12:06:31
2022-11-16 11:52:50
Lena Czeszejko-Sochacka SONATA W
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
147 ACCEPTED 2022-11-16 12:06:41
2022-11-16 11:52:34
Dominyka Silevičiūtė QUEEN
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
146 ACCEPTED 2022-11-16 09:35:42
2022-11-16 09:35:42
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
145 ACCEPTED 2022-11-16 09:35:15
2022-11-16 09:35:15
Dominika Hestkowska EASY FLY
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
144 ACCEPTED 2022-11-16 09:34:52
2022-11-16 09:34:52
Dominika Hestkowska A LLE HOPP
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
143 ACCEPTED 2022-11-22 21:08:59
2022-11-16 08:12:45
Nikola Sobótka GARROU DE MESSITERT
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 Reg/N1/Zwykły art.238.2.1
142 ACCEPTED 2022-11-22 21:08:48
2022-11-16 08:12:27
Nikola Sobótka HAWANA
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 Reg/N1/Zwykły art.238.2.1
141 ACCEPTED 2022-11-16 08:46:17
2022-11-15 22:10:13
Paulina Nowakowska ALISTER
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
140 ACCEPTED 2022-11-20 11:28:49
2022-11-15 19:16:14
Elżbieta Witkowska-Marel KAKAO
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
139 ACCEPTED 2022-11-20 11:28:53
2022-11-15 19:15:25
Maja Witkowska ZIBI LAZAR
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
138 ACCEPTED 2022-11-15 18:53:52
2022-11-15 17:32:35
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
137 ACCEPTED 2022-11-15 09:35:15
2022-11-15 09:29:51
Zbigniew Szrejder LUCKY ZUCCA TB
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 Reg/N1/Zwykły art.238.2.1
136 ACCEPTED 2022-11-15 09:35:23
2022-11-15 09:29:02
Zbigniew Szrejder RAMBO DV
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 Reg/N1/Zwykły art.238.2.1
135 ACCEPTED 2022-11-17 14:39:34
2022-11-15 08:16:47
Julia Peszek BIPEGGIO
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
134 ACCEPTED 2022-11-15 07:35:49
2022-11-14 22:08:08
Konrad Hołodiuk KARÁT
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
133 ACCEPTED 2022-11-15 07:35:54
2022-11-14 18:47:37
Zuzanna Prymek TINKERBELL W
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
132 ACCEPTED 2022-11-14 18:16:56
2022-11-14 18:14:21
Ola Kasprzyszak HAPPY ROCKET
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
131 ACCEPTED 2022-11-14 18:16:53
2022-11-14 18:13:10
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
130 ACCEPTED 2022-11-14 18:16:51
2022-11-14 17:48:55
Amelia Szczupakowska MY BLUE PLEASURE D’IVE Z
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
129 ACCEPTED 2022-11-14 18:16:47
2022-11-14 17:48:01
Amelia Szczupakowska CHACCOS BOY
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
128 ACCEPTED 2022-11-14 18:16:44
2022-11-14 16:40:20
Antoni Tomaszewski MELLECHOWICZ
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC1/ GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
127 ACCEPTED 2022-11-14 18:16:42
2022-11-14 16:14:00
Stanisław Tomaszewski SZIMANO
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
126 ACCEPTED 2022-11-14 18:16:39
2022-11-14 15:59:05
Natalia Koziarowska CASILDA NW
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
125 ACCEPTED 2022-11-14 18:16:37
2022-11-14 15:58:09
Natalia Koziarowska ANTINA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
124 ACCEPTED 2022-11-14 18:16:34
2022-11-14 15:57:10
Natalia Koziarowska ANGEL DI MARIA
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
123 ACCEPTED 2022-11-17 20:53:33
2022-11-14 15:55:52
Antoni Strzałkowski CLAPTON
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
122 ACCEPTED 2022-11-14 18:16:26
2022-11-14 15:55:22
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
121 ACCEPTED 2022-11-14 18:16:24
2022-11-14 15:53:51
Antoni Strzałkowski JAMINKA P
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
120 ACCEPTED 2022-11-17 20:53:38
2022-11-14 15:53:18
Antoni Strzałkowski CASTELLO
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
119 ACCEPTED 2022-11-14 18:16:18
2022-11-14 15:41:08
Stanisław Tomaszewski MAJERAN
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
118 ACCEPTED 2022-11-23 20:40:03
2022-11-13 20:33:25
Marcin Olszewski DIARADO’S DAIMOND
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
117 ACCEPTED 2022-11-24 17:51:10
2022-11-13 19:11:22
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
116 ACCEPTED 2022-11-17 20:53:45
2022-11-13 18:21:41
Joanna Zbrojkiewicz GLORIA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
115 ACCEPTED 2022-11-14 07:39:49
2022-11-13 18:20:54
Joanna Zbrojkiewicz VESTARI
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
114 ACCEPTED 2022-11-14 07:39:54
2022-11-13 18:19:22
Joanna Zbrojkiewicz INDIGO DE REVE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
113 ACCEPTED 2022-11-14 07:40:14
2022-11-13 18:18:17
Joanna Zbrojkiewicz DRAGON’S GIRL
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
112 ACCEPTED 2022-11-14 07:40:20
2022-11-13 11:12:04
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
111 ACCEPTED 2022-11-14 07:40:25
2022-11-13 10:30:38
Zuzanna Kopecka LORD
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
110 ACCEPTED 2022-11-14 07:40:30
2022-11-12 20:45:39
Ewa Macieszczak SECRET WEAPON L
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
109 ACCEPTED 2022-11-14 07:40:35
2022-11-12 20:44:35
Ewa Macieszczak GENIE VAN PRINSENVELD
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
108 ACCEPTED 2022-11-12 14:12:31
2022-11-12 09:23:56
Monika Pasik BELLAGIO Z
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
107 ACCEPTED 2022-11-12 14:12:28
2022-11-11 21:46:25
Wiktor Kajetan Piechota LAST QUALITY
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
106 ACCEPTED 2022-11-12 14:12:26
2022-11-11 21:45:59
Wiktor Kajetan Piechota JUKON
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
105 ACCEPTED 2022-11-23 22:04:37
2022-11-11 14:29:51
Miłosz Adach VHS JULIA
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
104 ACCEPTED 2022-11-15 11:46:33
2022-11-11 14:29:31
Miłosz Adach VHS EWA GRANDA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
103 ACCEPTED 2022-11-15 11:46:53
2022-11-11 14:29:04
Miłosz Adach LALY VD BISSCHOP
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
102 ACCEPTED 2022-11-15 11:47:05
2022-11-11 14:28:38
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
101 ACCEPTED 2022-11-22 16:05:05
2022-11-10 12:05:04
Julia Błaszczak SHADOWFAX 111
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
100 ACCEPTED 2022-11-22 16:04:18
2022-11-10 12:04:42
Julia Błaszczak HIGH BOOTS D'IVE Z
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
99 ACCEPTED 2022-11-22 16:04:11
2022-11-10 12:02:39
Julia Błaszczak CORCON
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
98 ACCEPTED 2022-11-22 16:04:03
2022-11-10 12:01:58
Julia Błaszczak ILORD
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
97 ACCEPTED 2022-11-22 16:03:56
2022-11-10 12:00:39
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
96 ACCEPTED 2022-11-10 11:54:58
2022-11-10 08:18:58
Krystyna Pilkiewicz RIANA P
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
95 ACCEPTED 2022-11-09 21:02:21
2022-11-09 20:58:47
Karolina Pogorzelska ANATEWKA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
94 ACCEPTED 2022-11-09 21:02:23
2022-11-09 20:58:17
Karolina Pogorzelska NEVILLE II S
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
93 ACCEPTED 2022-11-09 18:00:07
2022-11-09 14:09:36
Małgorzata Ciszek-Lewicka CANDY MAN EQUI-FASHION
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
92 ACCEPTED 2022-11-09 18:00:21
2022-11-09 14:09:21
Małgorzata Ciszek-Lewicka STAKKATONI
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
91 ACCEPTED 2022-11-09 18:00:30
2022-11-09 14:08:44
Marek Lewicki LA PEZI
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC1/ GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
90 ACCEPTED 2022-11-09 18:00:33
2022-11-09 14:08:24
Marek Lewicki ITOULON B
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
89 ACCEPTED 2022-11-09 18:00:35
2022-11-09 14:07:35
Marek Lewicki COME
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
88 ACCEPTED 2022-11-09 08:50:26
2022-11-08 22:42:31
Paulina Rybarczyk-Wiśniewska ROYAL CASSIN
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
87 ACCEPTED 2022-11-21 10:16:00
2022-11-08 09:24:25
Ūla Valčiukaitė MAGIC-IENI K
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2022-11-21 10:16:08
2022-11-08 09:24:02
Austėja Banytė LIVAN
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
85 ACCEPTED 2022-11-20 14:11:18
2022-11-08 09:23:32
Laura Martinavičiūtė KOLONIA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
84 ACCEPTED 2022-11-20 14:11:29
2022-11-08 09:23:04
Laura Martinavičiūtė LORD BH
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
83 ACCEPTED 2022-11-20 14:11:41
2022-11-08 09:22:33
Laura Martinavičiūtė MODEST VAN DEN EIK
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC1/ GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
82 ACCEPTED 2022-11-08 09:31:47
2022-11-08 08:27:12
Jacek Zagor ANNABELLE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
81 ACCEPTED 2022-11-08 09:31:51
2022-11-08 08:25:54
Jacek Zagor CORNETA C
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
80 ACCEPTED 2022-11-08 09:31:56
2022-11-08 08:24:52
Mateusz Kiempa HISPERIA 3
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
79 ACCEPTED 2022-11-08 09:32:00
2022-11-08 08:24:49
Jacek Zagor JENTONE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
78 ACCEPTED 2022-11-08 09:32:04
2022-11-08 08:23:47
Jacek Zagor AZYL
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
77 ACCEPTED 2022-11-08 09:32:13
2022-11-08 08:22:45
Jacek Zagor SAMSEL LAZAR
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
76 ACCEPTED 2022-11-08 09:32:17
2022-11-08 08:21:08
Jacek Zagor OK LAZAR
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
75 ACCEPTED 2022-11-08 09:35:49
2022-11-08 08:21:03
Marta Liszkiewicz JALANDAHAR
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 Reg/N1/Zwykły art.238.2.1
74 ACCEPTED 2022-11-08 09:36:04
2022-11-08 08:20:29
Mateusz Kiempa QUINTUS JUNIOR
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 Reg/N1/Zwykły art.238.2.1
73 ACCEPTED 2022-11-08 08:19:36
2022-11-08 08:19:30
Mateusz Kiempa ALL NIGHT
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
72 ACCEPTED 2022-11-08 08:17:28
2022-11-07 21:47:18
Weronika Rydzewska CHACCO-LAUREN
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
71 ACCEPTED 2022-11-17 20:53:53
2022-11-07 21:04:28
Kristine Egle MAGNIFIQUE WW
  • 2x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
70 ACCEPTED 2022-11-08 08:17:33
2022-11-07 21:03:43
Kristine Egle LOVELY
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
69 ACCEPTED 2022-11-08 08:17:35
2022-11-07 21:03:00
Kristine Egle CASQUETTA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
68 ACCEPTED 2022-11-07 20:28:05
2022-11-07 20:27:24
Patrycja Przybysz PARIS II
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2022-11-07 20:28:09
2022-11-07 15:28:06
Lina Leonavičiūtė VICTORIA
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2022-11-07 20:28:10
2022-11-07 15:26:15
Lina Leonavičiūtė WHY NOT
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
65 ACCEPTED 2022-11-07 20:28:12
2022-11-07 15:25:40
Lina Leonavičiūtė DAY DREAMER Z
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
64 ACCEPTED 2022-11-07 20:28:14
2022-11-07 15:22:15
Sofia Jurgulytė CONGRATULATION
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2022-11-07 20:28:15
2022-11-07 15:21:57
Sofia Jurgulytė UNBELIEVABLE
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2022-11-07 20:28:19
2022-11-07 12:41:21
Nerijus Šipaila DYNAMITE BRECH
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
61 ACCEPTED 2022-11-07 20:28:23
2022-11-07 12:40:35
Nerijus Šipaila CRAZY DAISY
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
60 ACCEPTED 2022-11-07 20:28:28
2022-11-07 12:40:04
Nerijus Šipaila CINDERELLA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
59 ACCEPTED 2022-11-07 20:28:32
2022-11-07 12:39:29
Nerijus Šipaila UNIQUE
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
58 ACCEPTED 2022-11-07 20:28:36
2022-11-07 12:38:55
Nerijus Šipaila DESCARO
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2022-11-07 20:28:39
2022-11-07 12:38:21
Nerijus Šipaila CARA MATHILDA
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2022-11-07 20:28:44
2022-11-07 12:37:45
Nerijus Šipaila JACKPOT DE MACHECO Z
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
55 ACCEPTED 2022-11-07 20:28:50
2022-11-07 11:13:19
Marek Wacławik AMBER
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
54 ACCEPTED 2022-11-07 20:28:58
2022-11-07 11:09:12
Marek Wacławik CASALLINY
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
53 ACCEPTED 2022-11-07 20:29:02
2022-11-07 11:08:54
Marek Wacławik MICHA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
52 ACCEPTED 2022-11-07 20:29:07
2022-11-07 11:08:20
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
51 ACCEPTED 2022-11-07 20:29:15
2022-11-07 09:50:54
Alicja Olszewska DORAWA
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 Reg/N1/Zwykły art.238.2.1
50 ACCEPTED 2022-11-22 18:38:00
2022-11-07 09:50:09
Aleksandra Babiarz AZALIA
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2022-11-06 15:36:34
2022-11-06 12:51:41
Weronika Wilska-Czarnecka CIARA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
48 ACCEPTED 2022-11-06 15:36:39
2022-11-06 12:50:32
Weronika Wilska-Czarnecka QUILITA Z
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
47 ACCEPTED 2022-11-06 15:36:43
2022-11-06 12:49:43
Weronika Wilska-Czarnecka COOLIO S
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
46 ACCEPTED 2022-11-06 15:36:47
2022-11-06 12:48:29
Weronika Wilska-Czarnecka BIG SANTURIA PS
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
45 ACCEPTED 2022-11-06 15:36:51
2022-11-05 19:33:13
Andrius Petrovas JUST KANNAN
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
44 ACCEPTED 2022-11-06 15:36:57
2022-11-05 19:29:05
Andrius Petrovas SHERLOCK
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy Zwykły art.238.2.1
43 ACCEPTED 2022-11-06 15:36:59
2022-11-05 19:28:29
Andrius Petrovas QARATH VAN PAEBROEK Z
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC1/ GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
42 ACCEPTED 2022-11-06 15:37:04
2022-11-05 19:27:53
Andrius Petrovas KENDIS
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC1/ GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
41 ACCEPTED 2022-11-06 15:37:10
2022-11-05 19:26:51
Andrius Petrovas JABELLA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
40 ACCEPTED 2022-11-06 15:37:17
2022-11-05 18:11:22
Łukasz Sikorski WOULD LOVE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
39 ACCEPTED 2022-11-06 15:37:23
2022-11-05 17:33:14
Agata Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
38 ACCEPTED 2022-11-06 15:37:51
2022-11-05 17:32:37
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2022-11-06 15:37:55
2022-11-05 17:32:19
Magdalena Dąbrowska KAYNE
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
36 ACCEPTED 2022-11-06 15:38:00
2022-11-05 10:22:04
Łukasz Sikorski BANDOS
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2022-11-06 15:38:03
2022-11-05 10:21:18
Łukasz Sikorski WHISKY
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2022-11-06 15:38:06
2022-11-05 10:20:42
Agnieszka Kopka-Sikorska L.BANDERA-S
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
33 ACCEPTED 2022-11-06 15:38:11
2022-11-05 10:20:00
Agnieszka Kopka-Sikorska EMMA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
32 ACCEPTED 2022-11-06 15:38:15
2022-11-05 00:33:31
Jan Bobik Q.DU REVERDY
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
31 ACCEPTED 2022-11-06 15:38:19
2022-11-05 00:28:46
Adrian Jaworski OMICOR
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
30 ACCEPTED 2022-11-06 15:38:25
2022-11-05 00:27:58
Adrian Jaworski CZARIA
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
29 ACCEPTED 2022-11-06 15:38:29
2022-11-05 00:26:15
Jan Bobik HAWRO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
28 ACCEPTED 2022-11-06 15:38:37
2022-11-05 00:25:46
Jan Bobik HAVERDY
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
27 ACCEPTED 2022-11-06 15:38:39
2022-11-05 00:25:17
Jan Bobik ILANIA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
26 ACCEPTED 2022-11-06 15:38:40
2022-11-05 00:24:52
Jan Bobik CELTA
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
25 ACCEPTED 2022-11-06 15:38:45
2022-11-04 20:51:28
Salomėja Vaitiekūnaitė KAYPATERO
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
24 ACCEPTED 2022-11-22 09:31:23
2022-11-04 20:41:48
Evita Vismeryte QUINTES
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
23 ACCEPTED 2022-11-22 09:31:25
2022-11-04 20:41:07
Trojus Rimkevičius STAKKALINA
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
22 ACCEPTED 2022-11-22 09:31:31
2022-11-04 20:40:13
Evita Vismeryte CALIMERO W
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
21 ACCEPTED 2022-11-06 15:39:30
2022-11-04 20:39:34
Trojus Rimkevičius COSMIC MONSTER
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 Reg/N1/Zwykły art.238.2.1
20 ACCEPTED 2022-11-06 15:39:37
2022-11-04 16:17:44
Aleksandra Babiarz KETLING
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2022-11-04 09:11:47
2022-11-03 16:50:30
Agata Piastowska ANAWA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
18 ACCEPTED 2022-11-04 09:11:49
2022-11-03 16:49:59
Paweł Czerniewicz WODEHOUSE BACCHUS
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2022-11-04 09:11:51
2022-11-03 14:08:45
Zofia Gryglicka RAFAEL
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
16 ACCEPTED 2022-11-01 13:27:56
2022-10-31 22:56:20
Marcin Joppek LIKEUR PJT
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
15 ACCEPTED 2022-11-01 13:27:39
2022-10-31 22:55:41
Marcin Joppek JENDOLA-B PJT
  • 2x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
14 ACCEPTED 2022-11-01 13:27:37
2022-10-31 22:54:45
Marcin Joppek CHELSEA BLUE PJT
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
13 ACCEPTED 2022-10-31 18:05:31
2022-10-31 16:37:22
Aleksandra Hubacz CEMILLA
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
12 ACCEPTED 2022-10-31 08:43:11
2022-10-30 21:26:57
Zuzanna Chodnicka ALEXIS BH
  • 1x 1 Reg/L/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1
11 ACCEPTED 2022-10-31 08:43:15
2022-10-30 14:53:00
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2022-11-17 14:39:37
2022-10-30 14:52:57
Robert Wilczewski VIKITA CHABAUDIERE
  • 1x 3 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
9 ACCEPTED 2022-10-31 08:43:18
2022-10-30 14:52:43
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2022-10-31 08:43:19
2022-10-30 14:52:22
Julia Peszek KAZAN VAN DE PITSEMBURG
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2022-10-31 08:43:21
2022-10-30 14:51:39
Robert Wilczewski LA PLEASURE- IMOO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
6 ACCEPTED 2022-10-31 08:43:22
2022-10-30 14:51:00
Julia Peszek CLAPTON RZ
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
5 ACCEPTED 2022-10-27 20:50:21
2022-10-27 17:15:42
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 2 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2022-10-27 20:50:25
2022-10-27 17:15:20
Aleksandra Czerska KALIGULA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
3 ACCEPTED 2022-10-27 20:50:28
2022-10-27 17:15:00
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2022-10-27 14:54:11
2022-10-27 13:14:23
Marianna Wawrzynowicz SANDOR
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
1 ACCEPTED 2022-10-27 14:54:13
2022-10-27 13:13:46
Marianna Wawrzynowicz AL CAPONE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
2. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O053777
3. Bąk Magdalena Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O057066
4. Bąk Magdalena Janczary
2001 (MJ.)
0057066
5. Baluszyńska Viktoria KJ u Robsonów
2004 (J.)
O070321
Brak
6. Banyte Austeja Equus jojimo mokykla
2008 (JM.)
NA
7. Błaszczak Julia SKJ Red Team Mokiny
2001 (MJ.)
O038588
8. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
9. Chodnicka Zuzanna LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O064021
10. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
.
11. Czerniewicz Paweł CSJ Coval Pogórze
S
O056166
12. Czerska Aleksandra KJ Bonin
2001 (MJ.)
O026082
13. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O044914
14. Czyżewicz Michalina Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2008 (JM.)
O063151
15. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
16. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (MJ.)
O029091
17. Egle Kristine TOP SPORT
S
none
18. Gębicki Piotr St. KJ G-Ride Team
S
O002455
19. Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze
S
O001125
20. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
21. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O006099
22. Grumskas Dominykas Malinausku zirgai
//:
23. Gruszka Gabriela Kielecki KJ
2003 (MJ.)
O041686
24. Gryglicka Zofia Jeździecki Klub Sportowy Maltanka
2005 (J.)
O046990
25. Hestkowska Dominika JKS U Robsonów
S
O003454
26. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
27. Hoffmann Antonina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
O049915
28. Hołodiuk Konrad Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O012238
29. Hubacz Aleksandra KJ Amador Morąg
2004 (J.)
O051431
30. Janczewska Karolina Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
S
O045209
31. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
32. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
33. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
34. Jurgulyte Sofia Hobby Horse
2003 (MJ.)
-
35. Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
2005 (J.)
O039308
36. Kiempa Mateusz St.CSJ Coval Pogórze
S
O007043
37. Kopecka Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
38. Kopka-Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
39. Koziarowska Natalia KJ Strzała Krubiczew
S
O003126
40. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (J.)
O032416
41. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
42. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
43. Leonavičiete Lina Hobby Horse
S
10038103
44. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (MJ.)
O021958
45. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
46. Liszkiewicz Marta SCSJ Coval Pogórze
S
O024337
47. Ludwicka Karina LKJ w Gałkowie
2006 (J.)
O044637
48. Macieszczak Ewa KJ Infernal Team Golesze
2007 (JM.)
O048443
10220975
49. Markiewicz Alicja Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O031292
50. Martinavičiete Laura Equus Jojimo Mokykla
S
-
51. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (MJ.)
O034596
52. Mattsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O046661
53. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (J.)
O046676
54. Muś Maria Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
S
O005367
55. Nowakowska Paulina Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O019073
56. Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O025506
57. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
58. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
59. Ostrowska Julia JKS U Robsonów
2006 (J.)
O045677
60. Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O038604
61. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
62. Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
2009 (JM.)
O057364
63. Petraitis Kristupas SK Audruvis
S
none
64. Petraitis Kristupas SK Audruvis
S
none
65. Petraitis Matas Audruvis
S
-
66. Petrovas Andrius A. Petrovas
S
none
67. Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
S
O008330
68. Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel STĘKINY
2007 (JM.)
O038528
69. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O031627
70. Pogorzelska Karolina KJ Rock Horses Warszawa
2006 (J.)
O055019
71. Polska-Fijałek Ewelina KJ Galop Kozienice
S
O023459
72. Prymek Zuzanna KJ Sielanka Warka
2006 (J.)
O040489
73. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (J.)
O040489
74. Przybysz Patrycja SKJ Beckersport Laszczki
2006 (J.)
O060507
75. Radzikowska Nadia JKS u Robsonów
O063188
brak
76. Reszka Martyna KS Garo
2005 (J.)
O057754
77. Rimkevičius Trojus IDGI sports
2009 (JM.)
-
78. Rozkosz Anna CSJ Coval Pogórze
2001 (MJ.)
O042667
79. Rybarczyk-Wiśniewska Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
O009731
80. Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
S
O039719
81. Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik
S
O002862
82. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
83. Silevičiete Dominyka IDGI sports
2008 (JM.)
-
84. Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
S
None
85. Sobótka Nikola JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O057357
86. Stańczak Artur BPK
S
O020234
87. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
88. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (J.)
O035615
89. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
O004337
90. Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
2005 (J.)
O040299
91. Timofejevas Aleksiejus Hobby horse
S
12345
92. Timofejevas Aleksiejus Hobby Horse
12345
93. Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
S
O002880
94. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
95. Tomaszewski Stanisław SKJ Besthorses Robercin
2008 (JM.)
O058748
96. Tulisow Nina JKS u Robsonów
2004 (J.)
O035091
97. Vaitiekenaite Salomeja IDGI sports
2007 (JM.)
none
98. Valčiukaite Ula Equus Jojimo Mokykla
2007 (JM.)
99. Vismeryte Evita IDGI sports
2002 (MJ.)
none
100. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
101. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (JM.)
O052266
102. Wawrzynowicz Marianna Stow. J Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O048604
103. Weka Krzysztof LKJ w Gałkowie
2005 (J.)
O059161
104. Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów
S
O008883
105. Wilczewska Weronika bpk
2002 (MJ.)
O028241
106. Wilczewski Nataniel SKJ Becersport Raszyn
2012 (Mł.)
Brak
107. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Laszczki
S
O002520
108. Wilczewski Robert Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
S
O002520
109. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
110. Witkowska Maja KS Marel Team
2009 (JM.)
O058026
111. Witkowska Maja KS Marel Team
2009 (JM.)
O058026
112. Witkowska-Marel Elżbieta Klub Sportowy Marel Team
S
O003328
113. Wojciechowicz Nadia JKS u Robsonów
2009 (JM.)
O064339
Brak
114. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
115. Zbrojkiewicz Joanna Fund. Na Rzecz SJ - Indeco Szarek
S
O002137
116. Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
2006 (J.)
O042811
117. Znosko Weronika Polski Polo Klub Secymin Polski
2001 (MJ.)
O028774
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

67

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 wałach skarogniada/168 F: Abke / Acorado
M: Etienette / Etos
K026583 DE441411105714
2.

185

A LLE HOPP POL 2011 wałach gniada F: A LLE SPRING Power
M: Dierba
K027953 DE441410770611
3.

227

ADALTA CLEAR SP POL 2009 klacz gniada/166 F: cleare to jump st gyvan z
M: Arkona
brak 616009
4.

64

AL CAPONE SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Verdi
M: Amazing grace / Arpeggio
K026735 n
5.

69

ALEXIS BH SP POL 2013 klacz gniada/168 cm F: Elf / Fanimo
M: Afrodyta BH / Arianin
K028310 616007661402213
6.

183

ALISTER SP POL 2014 wałach skarogniada/167 F: Bolshoi / Favoritas
M: Alzacja / So In Love
K026851 616009610072314
7.

131

ALL NIGHT TRK. POL 2017 ogier gniada/168 F: Assagao xx
M: Alana trak / Agar wlkp
K031770 616003010085917
8.

123

AMBER HANN GER 2016 klacz gniada/168 F: Action Blue / Action Breaker
M: Arcita / Acorado
K031089 DE431310735616
9.

147

ANATEWKA SP POL 2014 klacz siwa/169 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Antiqua / Quidam De Revel
K026925 616009510237914
10.

80

ANAWA SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Wizzerd WV/ Indoctro
M: Anais/ Aloube Z
K018541 616009510353211
11.

193

ANDIGO AL Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z / Animo
M: Zalza / Con Air
K021147 056015Z55682412
12.

169

ANGEL DI MARIA SP POL 2017 ogier gniada/164 F: Diatendro / Diarado
M: Amazing Grace / Arpeggio
K030415 616009661154417
13.

132

ANNABELLE WLKP POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Kannan / Voltaire
M: Arnika wlkp. / Polonus wlkp.
K029903 616007660369816
14.

237

ANTIBES SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Rascin / Ramiro Z
M: Arabella / Le Voltaire
K033717 616009600078117/A0019010S
15.

170

ANTINA HOL GER 2008 klacz gniada/170 F: Cassini II / Capitol I
M: Traviata III / Lancer II
K014162 DE421000355608
16.

204

ARENA SP POL 2011 klacz kasztanowata/169 F: Imequyl / Luron
M: Artemida / Drop
K029431 616009550066511
17.

269

ARKO WP Z ZANG NED 2016 wałach gniada/176 F: Andiamo Z /
M: Roulette /
K032606 056015Z55687416
18.

201

ARMSTRONG HOL GER 2004 wałach gniada/178 F: Alboretto / Acord II
M: Kyara / Calido I
K009051 DE421000112304
19.

187

ASTERIX WLKP POL 2009 wałach F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409
20.

15

AZALIA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Landacord / Landjunge
M: Aura / Cordial
K028691 616009530215615
21.

136

AZYL WESTFALSKA POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Almanzor L
M: Jamajka
K032238 DE441411199116
22.

233

BALERO BRECH SP POL 2015 wałach gniada F: Ballybo / Balou Du Rouet
M: Cortina / Conteur
K028275 DE431319618715
23.

226

BALTAZAR WLKP POL 2010 wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi / Dżahil
K022166 616007530012710
24.

96

BANDOS PKSP POL 2016 wałach gniada/174 F: Zinedine
M: Brawura
K031756 616009510184816
25.

176

BASTYLIA PKSP POL 2011 klacz gniada/162 F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
K023151 616007530050911
26.

156

BELLAGIO Z Z POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Brantzau / Baloubet Du Rouet
M: Krista / Polydor
K029343 056015Z55690216
27.

221

BELLE IRW NIEM. SPORT. POL 2017 klacz gniada/170 F: Big Star Jr. / Big Star
M: Bellinda / Wellington
K032900 DE4555505687
28.

86

BIG SANTURIA PS OLD GER 2015 klacz gniada/179 F: Big Star / Quick Star
M: Santuria / Sandro Boy
K034156 DE418185028815
29.

215

BIPEGGIO WESTFALSKĄ POL 2013 ogier skarogniada/163 F: Balou’s Bellini
M: Perle/ Power
- -
30.

238

BOLT VD WITHOEVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2018 wałach gniada/172 F: Bamako de muze
M: Wiejonah
Brak Brak
31.

12

CALIMERO W - LTU 2014 gelding grey/169 F: Cannabis Z
M: -
None None
32.

142

CANDY MAN EQUI-FASHION OLD GER 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Crunch hol./ Clarimo
M: Quietscheentchen old./ Quidam De Revel s.f.
K030596 DE418180336916
33.

249

CANJER HST HOL GER 2010 wałach gniada/167 F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
K022704 DE421000297810 276421000297810
34.

121

CARA MATHILDA Hannoveraner Verband GER 2017 mare bay/none F: Crumble
M: Cara Mia/ Conthendros Bube
none none
35.

266

Carleone F:
M:
36.

CARLEONE KWPN NED 2011 stallion chestnut/170 F: Casall
M: Nizza Vill
none none
37.

230

CARMEN S NIEM. SPORT. GER 2009 klacz siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
K020255 DE456570217309
38.

124

CASALLINY HOLST GER 2014 wałach siwa/170 F: Clarcon
M: Orobinie/ Lansing
K033839 DE421000131114
39.

190

CASCALOU 3 HANNOVERANER GER 2014 mare bay/170 F: CASCADELLO 1
M: BONNY
DE 431310672614 1147714
40.

171

CASILDA NW SP POL 2015 klacz kara/169 F: Quality Time / Quantum
M: Carrara / Carrico
K030416 616009510236115
41.

130

CASQUETTA HOLST GER 2010 Mare bay/. F: Casquetto
M: Loranda I
DE421000342310
42.

38

CASTELLO SP POL 2016 wałach siwa/168 F: Emir R / Colman
M: Carrara / Carrico
K028740 A0000086S
43.

106

CELTA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Cecora / Konig Sobieski
K027942 616009640019314
44.

244

CELVISTO NIEM. SPORT. GER 2013 wałach siwa/173 F: Cellestial / Cantus
M: Lamira / Levisto
K028658 DE456570044513
45.

75

CEMILLA WLKP POL 2013 klacz skarogniada/172 F: Mywill / Goodwill
M: Cygana / Poll
K032067 616007600255214
46.

128

CHACCO-LAUREN OLD POL 2010 gelding dark bay/- F: Chacco-Blue / Chambertini
M: Laura / Cortez
K020859 DE433331641010
47.

174

CHACCOS BOY BAYER GER 2009 wałach gniada/171 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
K017717 DE 481 810070609
48.

200

CHALLENGE HOLST POL 2016 gelding bay/172 F: Casall
M: Usambara
none 276421000057116
49.

77

CHELSEA BLUE PJT BAW POL 2009 klacz gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Funny Girl / Poseidon
K018607 DE481810086809
50.

158

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos / Santiego
M: Cegura / Gosler
K025055 616009600047411
51.

234

CHILE SP POL 2016 klacz gniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Czubajka / Banita
K030665 A0001568S
52.

83

CIARA NIEM. SPORT. GER 2009 Klacz siwa/172 F: Calido I / Cantus
M: Kiara / Kolibri
K025053 DE456370059709
53.

118

CINDERELLA Holsteiner Warmblut GER 2013 Klacz siwa F: Clarimo
M: Rhea Cl- Caretino
DE421000140413
54.

260

CINZANO SP POL 2013 wałach gniada/180 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Cicha Woda / Dżahil
K029459 616009600261214
55.

223

CLAPTON OS POL 2014 wałach kasztanowata/172 F: Cador / Catoki
M: Cador / Catoki
K028783 DE418180062614
56.

74

CLAPTON RZ HOLSZTYŃSKA GER 2014 wałach siwa/165 F: Cassus
M: Violetta VII/Caretino
Brak 0
57.

93

COLA CAO WESTF POL 2011 klacz gniada/167 F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
58.

146

COME OLD GER 2014 wałach gniada/180 F: Comme Il Fault / Cornet Obolensky
M: Parodie / Pilot
K030407 DE441411065114
59.

188

CON CORAZON 11 German Sport Horse AUT 2015 gelding bay/166 F: Con Chello
M: Modena
DE 4737330036215 -
60.

250

CON X HOLSTEINER DEN 2011 gelding dark bay/Brak F: Connor
M: Perle VI
DE421000208211 Brak
61.

232

CONCORDE LWB LAT 2013 klacz kasztanowata/170 F: Colard / Colman
M: Corte / Corall
K028019 0000025664
62.

206

CONFEDRO HAN POL 2017 wałach ciemnogniada/167 F: Conthargos /
M: Fledermaus /
K034454 DE431430661117
63.

114

CONGRATULATION HOLST GER 2015 gelding bay/- F: Colman
M: Zisterne I
DE 421000034315 -
64.

202

CONSTANTIN SP POL 2016 wałach kasztanowata/174 F: If Du Reverdy/ Le Tot De Semilly
M: C Tarnawa/ Wizzerd WV
K029338 616009600126916
65.

219

CONSTANTINE M HAN. GER 2012 wałach gniada F: Contendro I
M: Wendura
K025714 DE431310046212
66.

85

COOLIO S SP POL 2017 ogier siwa/165 F: Comilfo Plus Z / Comme il Faut
M: Calvada S / Calvados Z
K031328 A0016203S
67.

2

COR DE LA ROSA HOLSTEIN GER 2014 gelding bay/163 F: Cormint/Calido I
M: Visita/Contender
K029566 DE421000119414
68.

29

CORCON HOL GER 2010 wałach gniada/168 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Vametta / Contender
K030670 DE421000167810
69.

133

CORNETA C WESTF GER 2015 klacz siwa/172 F: Cornet Obolensky /
M: Collina / Collin L
K033836 DE441411122615
70.

108

COSMIC MONSTER HOLST GER 2012 gelding bay/162 F: Carrico
M: Athena P
DE421000048512 DE421000048512
71.

265

Cracker F:
M:
72.

CRACKER BH LTU 2015 gelding grey/170cm F: Carleone
M: Banzuke
none none
73.

117

CRAZY DAISY HOLST GER 2015 mare bay/pony:kuc:k F: Clarimo
M: Athene II
none DE421000150815
74.

150

CRAZY DAISY G NIEM. SPORT. GER 2013 klacz kasztanowata/170 F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
K025057 DE455870285413
75.

257

CUCINELLI - LTU 2015 mare bay/- F: Carleone
M: Cantana
440006490063015 -
76.

203

CURRY HOL POL 2014 wałach skarogniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
77.

214

CZAR WLKP POL 2007 wałach siwa F: Fason/ Folio
M: Czestera/ Grosz
K012881
78.

102

CZARIA SP POL 2017 klacz kara/168 F: Magnum vd Bisschop
M: Czara
K032543 A0023063S
79.

252

DAFNE SP POL 2010 Klacz kara/165 F: Emetyt
M: Didi
K023420 616009590282610
80.

113

DAY DREAMER Z Z LTU 2015 stallion dark bay/- F: Dominator 2000 Z
M: Calida
056015Z55588015 -
81.

261

DELILAH HOL POL 2011 klacz gniada/kuc:kuc:15 F: Calico / Cassini I
M: Vernisage / Catoki
K026339 DE421000691011
82.

196

DENVER Z ZANG NED 2004 wałach ciemnokasztanowata/178 F: Dutch Capitol / Capitol
M: Kina B / Boreas
K016213 Z-612504
83.

120

DESCARO HOLST GER 2017 gelding bay/none F: Diamar
M: Ulana-Caprice/Concept
ltu none
84.

225

DIARADO BOY II OLD POL 2013 wałach kara/165 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Hanna Obolensky M / Cornet Obolensky
K023823 DE433331014513
85.

157

DIARADO’S DAIMOND HOLSZTYŃSKA POL 2018 wałach siwa/165 F: Diarado
M: Ragnia/ Clinton
K033536 DE421000404518
86.

127

DORAWA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/165 F: Corvus Z
M: Demolka/ Nielsen
K034432 616007520084715
87.

161

DRAGON’S GIRL OLDENBURSKA POL 2017 klacz gniada/173 F: Diammant de Semilly
M: Streisand/ Stakkato
- DE433330847617
88.

116

DYNAMITE BRECH HANN GER 2014 gelding bay/none F: Diamant De Semilly
M: Quidam De Ravel
none none
89.

186

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 DE431319627313
90.

99

EMMA SP POL 2010 klacz skarogniada/172 F: Etos / Santiego
M: Etolia / Burgund
K023844 616007600308510
91.

182

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
92.

48

GARROU DE MESSITERT BWP POL 2006 wałach gniada/167 F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
K010933 W254115BWP
93.

165

GENIE VAN PRINSENVELD HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz gniada/170 F: Cormint
M: Victoria VA / Ephebe for Ever
K029682 DE421000554114
94.

35

GLORIA HOL POL 2014 klacz siwa/167 F: Hickstead / Hamlet
M: U Cascada / Cassini I
K024858 DE421000549114
95.

162

GODECJA Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
96.

42

GRAEFIN GREY T HANOWERSKA POL 2012 klacz siwa/168 F: Graf Top
M: Lady Sunshine/ Landadel
- -
97.

198

GUDORINA-VAN-DE-EIJKHOF AES POL 2015 klacz kara/167 F: Glasgow-w Van't Merelsnest / Nabab De Reve
M: Udorina / Corland
K031460 826002150874573
98.

217

HANDSOME KWPN NED 2012 wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
99.

177

HAPPY ROCKET WLKP POL 2016 wałach siwa/166 F: Castle Rock
M: Hrabina
K035095 616007610167516
100.

208

HASHTAG OS POL 2016 ogier siwa/166 F: Hickstead White / Hickstead
M: Gavara / Gavi
K028296 DE418181030516
101.

104

HAVERDY SP POL 2017 ogier gniada/169 F: If Du Reverdy s.f. / Le Tot De Semilly
M: Halena sp/ Tanos sp
K032545 616009640032317
102.

49

HAWANA WLKP POL 2012 klacz siwa/170 F: Fred /
M: Hulanka / Mywill
K028546 616007610204812 616007610204812
103.

103

HAWRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: If Du Reverdy s.f. / Le Tot De Semilly
M: Hanoi wlkp./ Turbud Quirinus BWP
K032544 616009640031817
104.

HERO KONIK POLSKI POL 2014 wałach inna/kuc:kuc:ku F: Tajar
M: Heidi
K030272 616011600078214
105.

259

HERO KONIK POLSKI POL 2014 wałach myszata/kuc:141 F: TAJAR
M: HEIDI
K030272 616011600078214
106.

210

HERR VITO SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Turbud Cicero (Cicero van de Maltahoeve) / Orlando
M: Hrabianka C / Stalon
K024714 616009660449013
107.

28

HIGH BOOTS D'IVE Z ZANG BEL 2015 ogier kasztanowata/165 F: Harley VDL KWPN/ Heartbreaker
M: Delilah D'ive Z / Darco
K028197 056015Z55762715
108.

60

HISPANUS NIEM. SPORT. POL 2017 wałach gniada/163 F: Accuse /
M: Historyjka / Exaltation
K031915 DE455557963117
109.

134

HISPERIA 3 HOL POL 2016 klacz siwa/170 F: .
M: .
Brak De
110.

105

ILANIA SP POL 2015 klacz gniada/173 F: Salamon BWP/ Darco
M: Ikea / Turbud Quirinus BWP
K030856 616009640023015
111.

30

ILORD KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Mylord Carthago
M: Barella / Contendro I
K033683 528003201304128
112.

270

India BS F:
M:
113.

160

INDIGO DE REVE HOL POL 2016 klacz siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: U-Cascada / Cassini I
K032010 DE421000711416
114.

145

ITOULON B KWPN NED 2013 ogier kasztanowata F: Etoulon VDL KWPN/ Toulon
M: Omanta KWPN/ Indoctro hol.
K022735 528003201308082 106AE69
115.

91

JABELLA - NED 2014 mare dark bay/170 F: -
M: -
None -
116.

195

JACKPOT B KWPN NED 2014 ogier kasztanowata/166 F: Flamenco De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Big Star BZ / Big Star
K025133 528003201408881
117.

122

JACKPOT DE MACHECO Z ZANG BEL 2015 gelding chestnut/none F: Jarnac
M: For Pleasure
none none
118.

139

JALANDAHAR SP POL 2007 Klacz gniada F: Karandasj / Fedor
M: Juka / Kingsten
K010891 POL009530055007 105AZ41
119.

167

JAMINKA P KWPN POL 2014 klacz gniada/168 F: Canabis Z / Contender
M: Zsa Zsa De Semilly / Diamant De Semilly
K026234 528003201402787
120.

268

JARICO A-Z SP. POL 2012 wałach gniada/172 F: Carrico / Catoki
M: Joda / Enjoy Plan
K026742 616009600248412
121.

78

JENDOLA-B PJT KWPN NED 2014 klacz kasztanowata/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Endola-HB / Unaniem
K029238 528003201402374
122.

135

JENTONE KWPN POL 2014 klacz kasztanowata/168 F: Zavall VDL
M: Dusty
K034184 528003201400678
123.

154

JUKON SP POL 2017 ogier jasnokasztanowata/173 F: Number One
M: ILKA IV
K032994 616009610051217
124.

87

JUST KANNAN KWPN NED 2014 mare black/168 F: Kannan
M: Indoctro
None -
125.

239

JUVENTUS SP POL 2017 wałach gniada/180 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
126.

50

KAKAO TRAKEŃSKA POL 2016 wałach kara/157 F: Negr
M: Korrina
K031617 616003010091116
127.

66

KALIGULA WLKP POL 2016 wałach gniada/- F: Diacontinus / Diarado
M: Kostaryka / Sofix
K029788 A0004065S
128.

178

KARÁT KUC POL 2017 klacz siwa/pony:148 F: NN
M: NN
K034577 348199QC156BK19
129.

231

KARDROCK VAN NAVAGNE BWP BEL 2010 wałach kasztanowata/178 F: Hardrock Z/ Heartbreaker
M: Ewhirtin II van het Keizershof/ Abirian
K020621 056002W00295694
130.

262

KAREL HOLST LTU 2015 stallion grey/- F: -
M: -
- -
131.

95

KAYNE KWPN NED 2015 wałach gniada/172 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersinaa / Emilion
K028827 528003201503158
132.

107

KAYPATERO KWPN NED 2015 gelding black/- F: Zapatero VDL
M: Violeva
528003201507558 -
133.

72

KAZAN VAN DE PITSEMBURG BWP POL 2010 wałach gniada/168 F: Muscaris D’Ariel/ Diamant de Semilly
M: Baie de Chalamont/ Balsamo
K027520 056002W00294617
134.

212

KEEN ON PLEASURE PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
K013937 616009580441609
135.

205

KELDITA KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/165 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Lerdita / Nimmerdor
K028297 528003201504490
136.

90

KENDIS TRAK LTU 2014 gelding chestnut/166 F: Aladinas
M: Komanda
None 030572
137.

109

KETLING SP POL 2018 ogier gniada/170 F: Morricone old. / Millennium 11
M: Kostaryka WLKP/ Sofix sp
K033301 616009520069918
138.

251

KOKORICO BY NIGHT KWPN POL 2015 wałach skarogniada/168 F: Singapore /
M: Aloe Vera /
brak 826002150876127
139.

22

KOLONIA WLKP POL 2012 klacz gniada/- F: Marino /
M: Kamila /
brak 616009600113112
140.

242

KORSARZ WLKP POL 2018 ogier ciemnogniada/171 F: Hipoidas / Heleris
M: Kostaryka / Eloquent
K034355 616007600060618
141.

98

L.BANDERA-S KWPN POL 2016 klacz kara/176 F: Barros
M: Barona
K031757 52801010741
142.

144

LA PEZI OS POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K024699 DE418180215613
143.

73

LA PLEASURE- IMOO KWPN POL 2016 wałach gniada/166 F: For Pleasure
M: Gran No Mercy- Imoo/ Ustinov
Brak 0
144.

151

LALY VD BISSCHOP BWP BEL 2011 klacz jasnokasztanowata/174 F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Aphrodite D'Arsouilles / Nabab De Reve
K033059 056002W00299492
145.

248

LAMBI II SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Ever For Pleasure/
M: Lusi/Bolero De Ravel
K019865 616009600268311
146.

256

LANDRU KWPN NED 2016 stallion bay/- F: Baltic VDL
M: Afilithya
- -
147.

1

LAQUINA W HOL. GER 2010 klacz ciemnogniada/164 F: Larius W / Landgraf
M: P-Quinara / Quina
K020690 DE421000544910
148.

155

LAST QUALITY POL 23.04.2016 wałach siwa F: TICALLUX VERTE
M: PARDOES
K034549 826002160877100
149.

264

Lenair F:
M:
150.

LENAIR HOLST GER 2013 stallion dark bay/167 F: Lenett
M: United III/ Con Air
- -
151.

236

LIANA /// LTU 2016 mare chestnut/pony:// F: //
M: //
/// ///
152.

246

LIBERKA SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Concord
M: Loresca-J
K028350 616009530008015
153.

31

LIGHTNING 100 HOL GER 2008 wałach gniada/- F: Landos / Lord
M: Popstar / Carpaccio
K017088 DE421000546908
154.

79

LIKEUR PJT KWPN NED 2016 klacz ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Sirocco Z / Singulord Joter
K028893 528003201602993
155.

263

LINKOLNS LVJ LAT 2007 gelding bay/- F: Louis J
M: Konga
LV012460450294 -
156.

21

LIVAN - LTU 2011 gelding bay/- F: -
M: -
- -
157.

240

LODŻA TRAKEŃSKI POL 2017 klacz kasztanowata/163 F: Chromas
M: Loterija
- LTU002520302117
158.

163

LORD SP POL 2008 wałach gniada/-- F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
K017167 POL009540055608
159.

23

LORD BH AES NED 2016 wałach gniada/- F: A LEE SPRING POWER
M: CALITHA
brak 826002160877663
160.

129

LOVELY KWPN NED 2016 mare bay/164 F: Quasimodo Vd Molendreef
M: Ma Belle
52800320163742 107EV70
161.

180

LUCKY ZUCCA TB SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Zucca /
M: La Cordessa /
K034679 616009520017217
162.

126

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada/- F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
K017722 616006590217010
163.

20

MAGIC-IENI K KWPN NED 2017 mare black/- F: Dream Boy
M: Bieni
528003201706314 -
164.

19

MAGNIFIQUE WW KWPN NED 2017 mare grey/170 F: Irvington VDL
M: Zanieque
none 528003201703983
165.

65

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
K014747 616009610014608 105LR04
166.

166

MAJERAN SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K030388 616009661165615
167.

173

MELLECHOWICZ SP POL 2014 wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K027607 616009661363214
168.

125

MICHA KWPN NED 2017 wałach siwa/165 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Wyander / Odermus R
K032184 528003201701630
169.

229

MISS MONEYPENNY BT KWPN NED 2017 klacz gniada/165 F: Hanley
M: Desteny/ Van Gogh
Brak 52801041229
170.

168

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
171.

24

MODEST VAN DEN EIK BWP BEL 2012 wałach kasztanowata/- F: HALIFAX VAN HET KLUIZEBOS
M: NILI DE LA FERMA ROSE
brak 056002W00303118
172.

258

MOJO - LTU 2017 gelding bay/- F: Andiamo Semilly
M: Julia
528003201702093 -
173.

175

MY BLUE PLEASURE D’IVE Z ZANG POL 2010 ogier siwa/- F: Mr.Blue
M: Fortunata D’ive Z / For Pleasure
K035164 DE056015Z55705010
174.

148

NEVILLE II S SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
K023765 6160095200365
175.

NICKO P BWP BEL 2013 gelding dark bay/173 F: none
M: none
none none
176.

267

NICKO P BWP 2013 Male Bay F:
M: /
056002W00303907 107KV83
177.

241

NITRYT WLKP POL 2018 ogier gniada/168 F: Hipoidas / Heleris
M: Novacane / Scufiott
K034315 616007600050818
178.

138

OK LAZAR OLDENBURSKA POL 2016 ogier siwa/166 F: Malito De Reves
M: Bokilly DS Z
K029314 DE433330888816
179.

228

OLZA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Zambesi / Heartbreaker
M: O De Corp / Ol Metta
K022592 616009510386512
180.

101

OMICOR SP POL 2018 wałach gniada/170 F: Chacco Amicor ZM
M: Omena
Brak Xy
181.

110

PARIS II SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Palomina / Gaspar
K034201 616009660851415
182.

194

PEARL 80 REN GER 2005 Klacz siwa F: Prado / Polytraum
M: Piroschka / Phantom
K011291 DE443430124905
183.

235

PERHAN WLKP POL 2017 wałach gniada/170 F: Hipoidas / Heleris
M: Parleza / Aragonit
K031619 616007600164617
184.

199

PIEROT WEST POL 2007 wałach kasztanowata/176 F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
K011983 DE441411573907
185.

100

Q.DU REVERDY SP POL 2017 wałach kasztanowata/168 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K031294 A0021891S
186.

89

QARATH VAN PAEBROEK Z ZANGERSHEIDE BEL 2014 gelding bay/- F: Quidam De Revel
M: China VH Ganzenhof Z
None -
187.

191

QUEEN LJ LTU 2015 mare bay/163 F: QUALITY LOOK BS
M: NALINDE
LTU005170174115 033510
188.

247

QUICK VERDI VAN DE EIJKHOF Z Z BEL 2015 klacz gniada/165 F: Quick Star / Galoubet A
M: Orissa M /
K034990 056015Z55719815
189.

84

QUILITA Z OLDENBURSKA GER 2015 klacz kasztanowata/168 F: Quasimodo van de Molendreef
M: Danica
Brak Brak
190.

10

QUINTES DWB DEN 2014 mare bay/174 F: Quinton
M: Krog?rdens Carmen
208333201403523 208333201403523
191.

140

QUINTUS JUNIOR HOL POL 2014 wałach kasztanowata/169 F: Quidamo de Revel
M: Nanett I
K028633 DE421000141814
192.

243

QWERRTY G SP LTU 2018 wałach siwa/164 F: Quebec Jump G
M: Olla G
Brak LTU 005170202418
193.

82

RAFAEL WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/164 F: Gluosnis
M: Rafia
K031602 616007600112810
194.

245

RALFIE WESTF POL 2015 wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Rafia / Abdullach
K028351 DE441411222815
195.

181

RAMBO DV BWP BEL 2017 wałach gniada/173 F: Bamako De Muze / Darco
M: Heoka Van Ret Netehof /
K031122 056002W00315801
196.

211

RASCO SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Check In 2 / Cordalme
M: River PG / Spartakus
K022921 616009661125212
197.

149

RIANA P SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
K020740 616009610012912
198.

222

RIVANDER WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/163 F: Fred
M: Regata
K028668 616007520056612
199.

71

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309
200.

141

ROYAL CASSIN WLKP. POL 2010 wałach gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rafa / Izyr
K017484 616007640083610
201.

209

SALIDO HAN GER 2015 wałach gniada/169 F: Stakkato
M: Le Primeur
K034433 DE431316007115
202.

137

SAMSEL LAZAR OLDENBURSKA POL 2017 ogier kasztanowata/166 F: Diamant De Semilly
M: Velvet Lazar
K032436 DE43330824717
203.

63

SANDOR SP POL 2014 ogier kara/173 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Sumatra / Widam
K026731 616009610071714
204.

164

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 wałach gniada/165 F: Bubalu VDL / Baloubet du Rouet
M: Acobada / Acobat II
K020678 528003201109504
205.

27

SHADOWFAX 111 BWP BEL 2012 wałach siwa/167 F: Der Senat 111
M: Volivia / Tangelo van de Zuuthoeve
K034822 056002W00302500
206.

88

SHERLOCK Lithuanian Riding Horse LTU 2012 gelding dark bay/- F: Shandor 34
M: Lyra
LTU005170128212 -
207.

216

SON CONTENDER - POL - ogier gniada/- F: -
M: -
K029950 -
208.

189

SONATA W SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
K021065 616009630203510
209.

11

STAKKALINA - GER 2015 mare bay/177 F: Stakkatol
M: -
none -
210.

143

STAKKATONI DSP GER 2015 Ogier ciemnogniada/170 F: Salz Dre Erde han./
M: Corinna DSP / Christ han.
K027243 456560439315
211.

172

SZIMANO Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach gniada/166 F: Imequyl
M: Szaki / Kisovo
K019371 616009540116409
212.

179

TINKERBELL W BWP BEL 2007 klacz siwa/168 F: Cicero Z /
M: Vinny Van De Roshoeve /
K022239 -
213.

213

TOP ALADIN PKSP POL 2014 Ogier gniada/170 F: Aladin 601 / Acord II
M: Tamona / Candiavolo
K024655 616009580408614
214.

218

ULANO'MS HAN. POL 2013 wałach gniada/178 F: Messenger
M: Sacona
K033868 DE431316786313
215.

115

UNBELIEVABLE HOLST GER 2014 stallion grey F: Untouchable
M: Leslie
DE 421000137214
216.

119

UNIQUE SP POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Marino
M: Uptown Girl- Numero Uno
616009600113912
217.

207

UNIQUE FIRE SP POL 2017 klacz siwa/169 F: Olimpic Star / Olympic Fire
M: Ucayali / Qumball
K032752 616009670020017/A0015473S
218.

224

VERDINALE NIEM.SPORT. POL 2014 ogier gniada/173 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Donata / Diarado
K024950 DE456560435314
219.

94

VERONA OS GER 2013 klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
220.

159

VESTARI HOL POL 2015 ogier siwa/172 F: Vigo d'Arsoui / Nabab De Reve
M: U-Cascada / Cassini I
K017834 DE421000602515
221.

152

VHS EWA GRANDA XX UKR 2012 klacz kara/175 F: El Bundy
M: Hauptstutbuch Graf Top
K034861 DE431312303712
222.

153

VHS JULIA HAN CZE 2015 klacz gniada/169 F: Diarado / Diamant De Semilli
M: Scarlet / Stakkato
K034569 DE431312343115
223.

111

VICTORIA - GER 2018 mare bay/- F: -
M: -
- -
224.

7

VIKITA CHABAUDIERE SF FRA 2009 klacz gniada/170 F: Toulon / Heartbreaker
M: Kita Chabaudiere / Cing Sons II
K033102 250001092429401
225.

255

VOGUE KWPN POL 2002 klacz gniada/168 F: Darco
M: Cheezy Z
. .
226.

70

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero / Cambridge
M: Volterra / Van Helsing
K027116 616009530152915
227.

253

WESTA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Caliro / Calato
M: Whitaka / Eden
K027436 616009530261110
228.

97

WHISKY SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Carter
M: Wula
K028226 616009610107215
229.

112

WHY NOT HOLST LTU 2017 gelding bay/- F: Van Gogh
M: bARRISTA p
DE 421000140917 -
230.

220

WIMBLEDON WLKP POL 2015 wałach gniada/175 F: Almanzor L / Acord II
M: Wigonia / Makart
K028468 616007600048415
231.

81

WODEHOUSE BACCHUS AES POL 2008 wałach gniada/165 F: Vrielink Vans Gravenstafel
M: Regina
K033125 826002008019
232.

92

WOULD LOVE SP POL 2012 wałach siwa/174 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Wendy / Ever For Pleasure
K022445 616009520095412
233.

197

ZALVO KWPN NED 2004 ogier kasztanowata/170 F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
K008472 5280030411274
234.

51

ZIBI LAZAR OLD. POL 2017 klacz gniada/162 F: For Pleasure / Furioso II
M: Granada / Graf Grannus
K034131 DE433330554317
Rider Club
Competition
Prize
Adach Miłosz KJ Arpav
22,5
35
SUM:
57.50
Baluszyńska Viktoria KJ u Robsonów
40
20
SUM:
60.00
Banyte Austeja Equus jojimo mokykla
50
SUM:
50.00
Błaszczak Julia SKJ Red Team Mokiny
15
35
15
560
SUM:
625.00
Chodnicka Zuzanna LKJ w Gałkowie
150
100
120
SUM:
370.00
Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
22,5
SUM:
22.50
Czerska Aleksandra KJ Bonin
30
15
SUM:
45.00
Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
195
SUM:
195.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
563
160
22,5
SUM:
745.50
Egle Kristine TOP SPORT
15
150
SUM:
165.00
Gębicki Piotr St. KJ G-Ride Team
280
SUM:
280.00
Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze
520
400
180
SUM:
1100.00
Grumskas Dominykas Malinausku zirgai
200
SUM:
200.00
Hoffmann Antonina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
150
SUM:
150.00
Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
150
SUM:
150.00
Joppek Marcin Sopocki KJ
60
15
40
SUM:
115.00
Jurgulyte Sofia Hobby Horse
40
SUM:
40.00
Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
22,5
20
SUM:
42.50
Kiempa Mateusz St.CSJ Coval Pogórze
400
SUM:
400.00
Kopka-Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin
15
70
SUM:
85.00
Koziarowska Natalia KJ Strzała Krubiczew
160
3100
SUM:
3260.00
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2015
SUM:
2015.00
Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
200
300
SUM:
500.00
Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
220
100
SUM:
320.00
Leonavičiete Lina Hobby Horse
15
140
35
SUM:
190.00
Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
15
SUM:
15.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
1000
620
1000
3875
90
SUM:
6585.00
Ludwicka Karina LKJ w Gałkowie
15
120
80
SUM:
215.00
Macieszczak Ewa KJ Infernal Team Golesze
22,5
SUM:
22.50
Martinavičiete Laura Equus Jojimo Mokykla
90
300
350
240
120
35
1550
SUM:
2685.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
60
240
875
SUM:
1175.00
Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
30
SUM:
30.00
Ostrowska Julia JKS U Robsonów
100
SUM:
100.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
35
20
SUM:
55.00
Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
60
SUM:
60.00
Petraitis Kristupas SK Audruvis
259
640
1240
2480
SUM:
4619.00
Petraitis Matas Audruvis
360
220
SUM:
580.00
Petrovas Andrius A. Petrovas
180
800
1375
15
800
400
640
375
90
SUM:
4675.00
Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
15
SUM:
15.00
Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel STĘKINY
150
SUM:
150.00
Polska-Fijałek Ewelina KJ Galop Kozienice
100
SUM:
100.00
Rimkevičius Trojus IDGI sports
200
150
SUM:
350.00
Rozkosz Anna CSJ Coval Pogórze
50
50
250
SUM:
350.00
Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik
35
160
160
SUM:
355.00
Silevičiete Dominyka IDGI sports
50
SUM:
50.00
Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
1100
550
SUM:
1650.00
Sobótka Nikola JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
50
30
120
SUM:
200.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
440
450
SUM:
890.00
Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
563
22,5
320
SUM:
905.50
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
120
50
SUM:
170.00
Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
120
SUM:
120.00
Timofejevas Aleksiejus Hobby Horse
150
SUM:
150.00
Timofejevas Aleksiejus Hobby horse
22,5
SUM:
22.50
Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
880
SUM:
880.00
Tomaszewski Stanisław SKJ Besthorses Robercin
100
SUM:
100.00
Tulisow Nina JKS u Robsonów
300
SUM:
300.00
Valčiukaite Ula Equus Jojimo Mokykla
100
SUM:
100.00
Vismeryte Evita IDGI sports
520
259
SUM:
779.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
90
15
15
35
SUM:
155.00
Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
60
SUM:
60.00
Wawrzynowicz Marianna Stow. J Stajnia Podolszyn
195
SUM:
195.00
Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów
40
SUM:
40.00
Wilczewska Weronika bpk
100
225
SUM:
325.00
Wilczewski Robert Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
60
320
620
300
700
SUM:
2000.00
Wilczewski Robert SKJ Beckersport Laszczki
15
455
293
SUM:
763.00
Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
50
200
SUM:
250.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
375
140
SUM:
515.00
Zbrojkiewicz Joanna Fund. Na Rzecz SJ - Indeco Szarek
360
450
715
60
SUM:
1585.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
KJ Arpav
2022-11-25
2022-11-26
11
22,5
2022-11-27
9
2022-11-25
36
2022-11-26
31
2022-11-25
32
2022-11-26
33
2022-11-27
9
35
VHS JULIA (153)
2022-11-25
10
2022-11-25
53
2022-11-26
40
2022-11-27
49
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
AZALIA (15)
2022-11-25
33
2022-11-25
51
2022-11-26
15
2022-11-26
35
2022-11-27
34
2022-11-27
KETLING (109)
2022-11-25
15
2022-11-26
8
2022-11-27
14
Baluszyńska Viktoria
KJ u Robsonów
CON X (250)
2022-11-25
11
2022-11-25
2022-11-26
4
40
2022-11-27
5
20
Banyte Austeja
Equus jojimo mokykla
LIVAN (21)
2022-11-25
3
50
2022-11-25
14
2022-11-26
14
2022-11-26
44
2022-11-27
8
2022-11-27
13
Błaszczak Julia
SKJ Red Team Mokiny
2022-11-25
34
2022-11-26
25
2022-11-27
15
2022-11-25
16
2022-11-26
43
2022-11-27
29
CORCON (29)
2022-11-25
47
2022-11-26
19
2022-11-27
10
ILORD (30)
2022-11-25
16
2022-11-26
15
15
2022-11-27
15
35
2022-11-25
15
15
2022-11-26
24
2022-11-27
3
560
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
2022-11-25
45
2022-11-26
42
2022-11-27
26
HAWRO (103)
2022-11-25
44
2022-11-26
35
2022-11-27
45
HAVERDY (104)
2022-11-25
27
2022-11-26
20
2022-11-27
59
ILANIA (105)
2022-11-25
29
2022-11-26
CELTA (106)
2022-11-25
15
2022-11-26
24
2022-11-27
24
Chodnicka Zuzanna
LKJ w Gałkowie
2022-11-25
1
150
2022-11-25
3
100
2022-11-26
31
2022-11-27
2
120
2022-11-26
32
2022-11-27
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
2022-11-25
31
2022-11-26
16
2022-11-27
20
2022-11-25
37
2022-11-26
38
2022-11-26
10
22,5
2022-11-27
24
Czerniewicz Paweł
CSJ Coval Pogórze
2022-11-25
6
2022-11-25
44
2022-11-26
31
2022-11-26
19
2022-11-27
28
Czerska Aleksandra
KJ Bonin
MAGNUS (65)
2022-11-25
39
2022-11-25
57
2022-11-26
56
2022-11-27
44
2022-11-25
51
2022-11-25
5
30
2022-11-26
13
15
2022-11-27
54
2022-11-25
24
2022-11-26
2022-11-27
22
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
SONATA W (189)
2022-11-25
4
195
2022-11-26
28
2022-11-27
Czyżewicz Michalina
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
CURRY (203)
2022-11-25
35
2022-11-25
18
2022-11-26
30
2022-11-26
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
2022-11-25
55
2022-11-26
45
2022-11-27
38
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
VERONA (94)
2022-11-25
1
563
2022-11-25
7
160
2022-11-27
13
KAYNE (95)
2022-11-25
12
22,5
2022-11-26
22
2022-11-27
Egle Kristine
TOP SPORT
2022-11-25
33
2022-11-26
26
2022-11-27
22
LOVELY (129)
2022-11-25
12
15
2022-11-26
5
150
2022-11-27
47
CASQUETTA (130)
2022-11-25
18
2022-11-26
35
2022-11-27
19
Gębicki Piotr
St. KJ G-Ride Team
CINZANO (260)
2022-11-26
51
2022-11-26
37
ARKO WP Z (269)
2022-11-26
33
2022-11-26
53
2022-11-27
6
280
India BS (270)
2022-11-27
29
2022-11-27
Głoskowski Andrzej
KJ Infernal Team Golesze
VERDINALE (224)
2022-11-25
4
520
2022-11-26
5
400
2022-11-27
14
2022-11-25
26
2022-11-26
12
2022-11-27
10
OLZA (228)
2022-11-25
27
2022-11-26
6
180
2022-11-27
15
Godek Tomasz
LKJ w Gałkowie
2022-11-25
16
2022-11-25
40
2022-11-26
15
2022-11-26
27
2022-11-27
2022-11-27
15
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o. Warszawa
ŁAWNIK (126)
2022-11-25
37
2022-11-25
7
2022-11-26
19
2022-11-27
42
Grumskas Dominykas
Malinausku zirgai
LIANA (236)
2022-11-25
31
2022-11-26
12
2022-11-27
1
200
Gruszka Gabriela
Kielecki KJ
ARENA (204)
2022-11-25
11
2022-11-25
28
2022-11-26
13
2022-11-26
36
2022-11-27
23
2022-11-25
20
2022-11-25
2022-11-26
39
2022-11-26
2022-11-27
37
Gryglicka Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Maltanka
RAFAEL (82)
2022-11-25
7
2022-11-25
21
Hestkowska Dominika
JKS U Robsonów
2022-11-25
42
2022-11-25
23
2022-11-26
17
2022-11-26
EASY FLY (186)
2022-11-25
20
2022-11-25
13
2022-11-26
14
2022-11-26
6
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2022-11-25
2022-11-25
20
2022-11-26
33
CHILE (234)
2022-11-25
50
2022-11-25
8
2022-11-26
11
PERHAN (235)
2022-11-25
32
2022-11-25
14
2022-11-26
7
Hoffmann Antonina
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
RIVANDER (222)
2022-11-25
8
2022-11-25
2022-11-26
1
150
2022-11-26
2022-11-27
13
2022-11-27
Hubacz Aleksandra
KJ Amador Morąg
CEMILLA (75)
2022-11-26
33
2022-11-26
Janczewska Karolina
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
DAFNE (252)
2022-11-26
35
2022-11-27
6
2022-11-26
52
2022-11-27
51
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (182)
2022-11-25
41
2022-11-25
9
2022-11-26
20
2022-11-26
2
150
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
OMICOR (101)
2022-11-25
47
2022-11-25
2022-11-26
2022-11-26
41
2022-11-27
32
CZARIA (102)
2022-11-25
45
2022-11-25
2022-11-26
2022-11-26
2022-11-27
43
Joppek Marcin
Sopocki KJ
2022-11-25
23
2022-11-25
49
2022-11-26
2022-11-27
10
2022-11-25
25
2022-11-25
46
2022-11-26
18
2022-11-26
40
2022-11-27
14
2022-11-25
28
2022-11-25
8
60
2022-11-26
11
15
2022-11-27
4
40
Jurgulyte Sofia
Hobby Horse
2022-11-25
26
2022-11-26
13
2022-11-27
18
2022-11-25
4
40
2022-11-26
28
2022-11-27
36
Kasprzyszak Ola
JKS Equita Świętochów
BASTYLIA (176)
2022-11-25
11
22,5
2022-11-26
45
2022-11-27
32
2022-11-25
14
2022-11-25
2022-11-26
36
2022-11-27
16
2022-11-26
5
20
Kiempa Mateusz
St.CSJ Coval Pogórze
ALL NIGHT (131)
2022-11-25
40
2022-11-25
35
2022-11-26
22
2022-11-26
47
2022-11-27
17
2022-11-25
42
2022-11-25
2022-11-26
36
2022-11-26
50
2022-11-27
21
2022-11-25
15
2022-11-25
17
2022-11-26
9
2022-11-26
18
2022-11-27
1
400
Kopecka Zuzanna
KJ Arpav Gdańsk
LORD (163)
2022-11-25
17
2022-11-26
37
2022-11-27
25
Kopka-Sikorska Agnieszka
KJ Aromer Józefin
2022-11-25
53
2022-11-26
29
2022-11-27
19
2022-11-27
EMMA (99)
2022-11-25
14
15
2022-11-26
2022-11-27
3
70
2022-11-27
Koziarowska Natalia
KJ Strzała Krubiczew
2022-11-25
38
2022-11-26
18
2022-11-27
27
ANTINA (170)
2022-11-25
30
2022-11-26
8
160
2022-11-27
2
3100
2022-11-25
45
2022-11-26
25
2022-11-27
18
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
VOILA (70)
2022-11-25
43
2022-11-26
21
2022-11-27
ROCKY (71)
2022-11-25
18
2022-11-26
9
2022-11-27
4
2015
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
LAMBI II (248)
2022-11-25
1
200
2022-11-25
1
300
2022-11-26
30
2022-11-26
23
2022-11-27
22
Kraśko Kuba
LKJ w Gałkowie
ARMSTRONG (201)
2022-11-25
13
2022-11-27
8
220
2022-11-26
22
2022-11-25
25
2022-11-26
3
100
2022-11-27
24
Leonavičiete Lina
Hobby Horse
WHY NOT (112)
2022-11-25
10
2022-11-25
29
2022-11-26
25
2022-11-26
23
2022-11-27
26
2022-11-25
21
2022-11-26
14
15
2022-11-27
8
140
KAREL (262)
2022-11-25
20
2022-11-26
36
2022-11-27
12
35
Lewicki Filip
KJ Czahary Pogorzelica
KELDITA (205)
2022-11-25
23
2022-11-26
14
CONFEDRO (206)
2022-11-25
31
2022-11-26
9
15
2022-11-27
50
HASHTAG (208)
2022-11-25
20
2022-11-26
32
2022-11-27
17
SALIDO (209)
2022-11-25
38
2022-11-26
27
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
LA PEZI (144)
2022-11-25
1
1000
2022-11-26
12
2022-11-27
7
620
ITOULON B (145)
2022-11-25
14
2022-11-26
1
1000
2022-11-27
1
3875
COME (146)
2022-11-25
14
2022-11-26
8
90
2022-11-27
13
Liszkiewicz Marta
SCSJ Coval Pogórze
2022-11-25
45
2022-11-26
13
2022-11-26
17
2022-11-27
6
Ludwicka Karina
LKJ w Gałkowie
BALTAZAR (226)
2022-11-25
21
2022-11-25
10
15
2022-11-26
31
2022-11-26
39
2022-11-27
3
120
2022-11-25
12
2022-11-25
20
2022-11-26
21
2022-11-26
31
2022-11-27
4
80
Macieszczak Ewa
KJ Infernal Team Golesze
2022-11-25
22
2022-11-26
9
22,5
2022-11-27
16
2022-11-25
40
2022-11-25
48
2022-11-26
17
2022-11-26
23
2022-11-27
29
Markiewicz Alicja
Stow. Warszawski KJ
RASCO (211)
2022-11-25
11
2022-11-26
20
2022-11-27
12
Martinavičiete Laura
Equus Jojimo Mokykla
KOLONIA (22)
2022-11-25
35
2022-11-25
8
90
2022-11-26
2
300
2022-11-26
26
2022-11-27
5
350
LORD BH (23)
2022-11-25
3
240
2022-11-26
6
120
2022-11-27
13
35
2022-11-25
10
2022-11-26
14
2022-11-27
5
1550
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2022-11-25
7
60
2022-11-26
3
240
2022-11-27
1
875
Mattsson Julia
Sopocki Klub Jeździecki
CARMEN S (230)
2022-11-25
30
2022-11-26
18
2022-11-27
23
Matusewicz Alicja
KJ Bracia Romanowscy
WIMBLEDON (220)
2022-11-25
52
2022-11-25
47
2022-11-26
2022-11-26
25
2022-11-27
53
Muś Maria
Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
CHALLENGE (200)
2022-11-25
41
2022-11-25
2022-11-26
40
2022-11-26
2022-11-27
2022-11-27
38
Nowakowska Paulina
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
ALISTER (183)
2022-11-25
17
2022-11-25
55
2022-11-26
38
2022-11-26
16
2022-11-27
17
2022-11-27
11
Olszewska Alicja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
DORAWA (127)
2022-11-25
17
2022-11-25
28
2022-11-26
52
2022-11-27
4
30
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-11-25
32
2022-11-25
47
2022-11-26
19
2022-11-26
39
2022-11-27
23
Ostrowska Julia
JKS U Robsonów
HERR VITO (210)
2022-11-25
16
2022-11-25
22
2022-11-26
3
100
2022-11-26
12
Parda Julia
Polish Pony Club Tomaszkowo
CHEYENNE (158)
2022-11-25
23
2022-11-27
23
2022-11-26
27
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
2022-11-25
38
2022-11-25
37
2022-11-26
44
2022-11-26
41
2022-11-27
10
35
2022-11-25
5
20
2022-11-25
57
2022-11-26
21
2022-11-26
36
2022-11-27
2022-11-27
46
Peszek Julia
SKJ Beckersport Laszczki
2022-11-25
36
2022-11-26
46
2022-11-26
46
2022-11-27
35
2022-11-25
48
2022-11-26
4
60
2022-11-26
41
2022-11-27
43
BIPEGGIO (215)
2022-11-25
38
2022-11-25
54
2022-11-26
24
Petraitis Kristupas
SK Audruvis
Lenair (264)
2022-11-25
43
2022-11-25
46
2022-11-26
44
2022-11-27
28
Cracker (265)
2022-11-25
2022-11-26
49
2022-11-26
4
259
2022-11-27
17
Carleone (266)
2022-11-25
3
640
2022-11-26
11
2022-11-27
6
1240
NICKO P (267)
2022-11-25
25
2022-11-26
23
2022-11-27
3
2480
Petraitis Matas
Audruvis
LANDRU (256)
2022-11-25
40
2022-11-26
3
360
2022-11-27
7
220
CUCINELLI (257)
2022-11-25
19
2022-11-25
35
2022-11-26
21
2022-11-27
16
MOJO (258)
2022-11-25
56
2022-11-25
18
2022-11-26
19
Petrovas Andrius
A. Petrovas
2022-11-25
6
180
2022-11-26
2
800
2022-11-27
1
1375
2022-11-25
13
15
2022-11-25
2
800
2022-11-27
16
2022-11-26
19
KENDIS (90)
2022-11-25
5
400
2022-11-26
3
640
2022-11-25
15
JABELLA (91)
2022-11-25
1
375
2022-11-26
51
2022-11-27
56
2022-11-25
7
90
2022-11-26
21
LINKOLNS (263)
2022-11-26
10
2022-11-27
Piastowska Agata
CSJ Coval Pogórze
ANAWA (80)
2022-11-25
11
15
2022-11-25
33
2022-11-26
2022-11-27
25
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ Revel STĘKINY
JUKON (154)
2022-11-25
33
2022-11-26
47
2022-11-25
5
150
2022-11-26
50
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
RIANA P (149)
2022-11-25
24
2022-11-26
42
2022-11-27
21
Pogorzelska Karolina
KJ Rock Horses Warszawa
ANATEWKA (147)
2022-11-25
46
2022-11-26
48
2022-11-27
40
2022-11-25
2022-11-26
27
2022-11-27
34
Polska-Fijałek Ewelina
KJ Galop Kozienice
2022-11-25
2022-11-26
26
2022-11-27
55
2022-11-26
6
2022-11-25
48
2022-11-26
45
CZAR (214)
2022-11-26
2
100
2022-11-26
2022-11-27
7
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2022-11-25
30
2022-11-26
21
2022-11-27
39
2022-11-27
Przybysz Patrycja
SKJ Beckersport Laszczki
PARIS II (110)
2022-11-25
12
2022-11-25
2022-11-26
29
2022-11-27
10
2022-11-27
2022-11-26
11
Radzikowska Nadia
JKS u Robsonów
CONCORDE (232)
2022-11-25
19
2022-11-25
26
2022-11-26
48
2022-11-26
24
2022-11-27
18
Reszka Martyna
KS Garo
CELVISTO (244)
2022-11-25
58
2022-11-26
54
Rimkevičius Trojus
IDGI sports
2022-11-25
61
2022-11-27
8
2022-11-26
10
2022-11-26
8
2022-11-25
6
2022-11-26
1
200
2022-11-27
2
150
Rozkosz Anna
CSJ Coval Pogórze
GODECJA (162)
2022-11-25
4
50
2022-11-25
34
2022-11-26
4
50
2022-11-26
2022-11-27
1
250
Rybarczyk-Wiśniewska Paulina
Bez Przynależności Klubowej
2022-11-25
41
2022-11-26
24
2022-11-27
26
Rydzewska Weronika
JKS Equita Świętochów
2022-11-25
54
2022-11-26
25
2022-11-27
31
Siarkiewicz Klaudia
KS Verso La Natura Warnik
2022-11-25
22
2022-11-26
13
2022-11-27
11
35
PEARL 80 (194)
2022-11-25
19
2022-11-26
34
2022-11-27
14
JACKPOT B (195)
2022-11-25
8
160
2022-11-26
7
160
2022-11-27
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
2022-11-25
39
2022-11-26
37
2022-11-27
33
BANDOS (96)
2022-11-25
34
2022-11-26
28
2022-11-25
WHISKY (97)
2022-11-25
13
2022-11-27
35
2022-11-26
14
2022-11-27
Silevičiete Dominyka
IDGI sports
2022-11-27
25
QUEEN (191)
2022-11-25
18
2022-11-26
3
50
2022-11-27
6
Šipaila Nerijus
NSO Sport Horses
2022-11-26
40
2022-11-27
2
1100
2022-11-26
43
2022-11-26
15
2022-11-27
5
550
2022-11-26
34
DESCARO (120)
2022-11-26
2022-11-27
33
2022-11-26
25
2022-11-26
41
2022-11-27
49
2022-11-26
35
2022-11-26
42
2022-11-27
40
2022-11-26
26
Sobótka Nikola
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-11-25
7
2022-11-25
5
50
2022-11-26
5
30
2022-11-26
9
2022-11-27
HAWANA (49)
2022-11-25
8
2022-11-25
27
2022-11-26
2
120
2022-11-26
34
2022-11-27
16
Stańczak Artur
BPK
2022-11-26
16
2022-11-27
42
2022-11-27
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
2022-11-25
28
2022-11-26
39
2022-11-27
6
440
JAMINKA P (167)
2022-11-25
2
450
2022-11-26
13
2022-11-27
2022-11-25
19
2022-11-26
17
2022-11-27
9
CLAPTON (223)
2022-11-25
9
2022-11-26
28
Szczupakowska Amelia
KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2022-11-25
12
2022-11-26
1
563
2022-11-27
11
2022-11-25
9
22,5
2022-11-25
21
2022-11-26
6
320
2022-11-27
21
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2022-11-25
37
2022-11-25
59
2022-11-26
22
2022-11-26
29
2022-11-27
7
RAMBO DV (181)
2022-11-25
2
120
2022-11-25
19
2022-11-26
43
2022-11-26
20
2022-11-27
5
50
GINEWRA (184)
2022-11-25
24
2022-11-25
15
2022-11-27
12
2022-11-26
54
2022-11-26
Teper Zofia
Ciechociński KJ Bonanza
BELLE IRW (221)
2022-11-25
6
120
2022-11-26
32
2022-11-26
26
2022-11-27
36
Timofejevas Aleksiejus
Hobby Horse
2022-11-25
2
150
2022-11-27
18
2022-11-26
28
Timofejevas Aleksiejus
Hobby horse
2022-11-25
10
22,5
2022-11-26
18
Tomaszewska Paulina
JKS U Robsonów
ASTERIX (187)
2022-11-25
2022-11-26
30
2022-11-27
3
880
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2022-11-25
32
2022-11-26
26
2022-11-27
Tomaszewski Stanisław
SKJ Besthorses Robercin
MAJERAN (166)
2022-11-25
6
2022-11-25
60
2022-11-27
3
100
SZIMANO (172)
2022-11-25
2022-11-25
13
2022-11-26
7
2022-11-26
12
2022-11-27
12
Tulisow Nina
JKS u Robsonów
RALFIE (245)
2022-11-26
34
2022-11-26
1
300
LIBERKA (246)
2022-11-26
7
2022-11-26
30
Vaitiekenaite Salomeja
IDGI sports
KAYPATERO (107)
2022-11-25
21
2022-11-26
23
2022-11-27
9
2022-11-26
10
Valčiukaite Ula
Equus Jojimo Mokykla
2022-11-25
2
100
2022-11-25
43
2022-11-26
43
2022-11-27
45
2022-11-26
2022-11-27
Vismeryte Evita
IDGI sports
QUINTES (10)
2022-11-25
42
2022-11-26
4
520
2022-11-27
12
2022-11-25
10
2022-11-25
22
2022-11-26
4
259
2022-11-27
11
Wacławik Marek
Largo Sp. z o.o. Warszawa
AMBER (123)
2022-11-25
29
2022-11-25
9
2022-11-26
49
2022-11-26
15
2022-11-27
20
CASALLINY (124)
2022-11-25
23
2022-11-26
2022-11-27
2022-11-26
7
90
MICHA (125)
2022-11-25
9
15
2022-11-26
12
15
2022-11-27
14
35
2022-11-26
10
2022-11-25
28
2022-11-25
2022-11-26
24
2022-11-26
2022-11-27
30
2022-11-27
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki KJ
DENVER Z (196)
2022-11-25
29
2022-11-26
7
60
2022-11-27
46
ZALVO (197)
2022-11-25
17
2022-11-26
30
2022-11-27
48
Wawrzynowicz Marianna
Stow. J Stajnia Podolszyn
SANDOR (63)
2022-11-25
52
2022-11-26
55
2022-11-27
2022-11-25
41
2022-11-26
4
195
2022-11-27
41
Weka Krzysztof
LKJ w Gałkowie
PIEROT (199)
2022-11-26
20
2022-11-26
16
2022-11-27
2022-11-27
9
Widzińska Katarzyna
JKS u Robsonów
ANTIBES (237)
2022-11-25
49
2022-11-26
37
2022-11-27
2022-11-25
27
2022-11-25
2022-11-26
32
2022-11-26
2022-11-27
48
2022-11-27
JUVENTUS (239)
2022-11-25
26
2022-11-26
53
2022-11-27
5
40
LODŻA (240)
2022-11-25
22
NITRYT (241)
2022-11-25
36
2022-11-25
2022-11-26
9
2022-11-27
41
KORSARZ (242)
2022-11-25
39
2022-11-25
2022-11-26
6
2022-11-27
47
2022-11-27
QWERRTY G (243)
2022-11-25
19
2022-11-26
2022-11-26
27
2022-11-27
11
Wilczewska Weronika
bpk
2022-11-25
3
100
2022-11-25
50
2022-11-26
2022-11-26
2022-11-27
58
HANDSOME (217)
2022-11-25
5
225
2022-11-25
13
2022-11-26
2022-11-26
15
2022-11-27
Wilczewski Nataniel
SKJ Becersport Raszyn
DELILAH (261)
2022-11-25
46
2022-11-27
50
2022-11-26
42
2022-11-26
Wilczewski Robert
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2022-11-25
4
60
2022-11-26
47
2022-11-27
57
2022-11-25
25
2022-11-25
6
320
2022-11-26
15
2022-11-27
8
620
2022-11-25
2
300
2022-11-26
29
2022-11-27
2
700
Wilczewski Robert
SKJ Beckersport Laszczki
ULANO'MS (218)
2022-11-25
44
2022-11-25
25
2022-11-26
10
15
2022-11-27
4
455
2022-11-25
4
293
2022-11-25
26
2022-11-27
28
2022-11-26
18
Wilska-Czarnecka Weronika
Sopocki KJ
CIARA (83)
2022-11-25
30
2022-11-27
20
2022-11-26
22
2022-11-25
27
2022-11-25
12
2022-11-26
5
50
2022-11-27
2
200
2022-11-25
36
2022-11-26
37
2022-11-26
2022-11-27
27
2022-11-27
2022-11-25
21
2022-11-27
27
2022-11-26
20
CARMEN S (230)
2022-11-25
23
Witkowska Maja
KS Marel Team
2022-11-26
17
2022-11-26
2022-11-27
Witkowska Maja
KS Marel Team
VOGUE (255)
2022-11-25
43
2022-11-25
2022-11-26
34
2022-11-26
2022-11-27
20
2022-11-27
Witkowska-Marel Elżbieta
Klub Sportowy Marel Team
KAKAO (50)
2022-11-25
22
2022-11-25
2022-11-26
38
2022-11-26
2022-11-27
31
2022-11-27
2022-11-25
9
2022-11-27
44
2022-11-25
Wojciechowicz Nadia
JKS u Robsonów
2022-11-25
44
2022-11-25
2022-11-26
33
2022-11-26
2022-11-27
2022-11-27
51
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ANNABELLE (132)
2022-11-25
26
2022-11-27
22
2022-11-26
1
375
2022-11-26
28
CORNETA C (133)
2022-11-25
42
2022-11-26
48
2022-11-27
19
JENTONE (135)
2022-11-25
18
2022-11-26
32
2022-11-26
38
2022-11-27
7
140
AZYL (136)
2022-11-25
34
2022-11-26
27
2022-11-26
22
2022-11-27
15
2022-11-25
31
2022-11-25
24
2022-11-26
46
2022-11-27
19
OK LAZAR (138)
2022-11-25
24
2022-11-25
39
2022-11-27
37
2022-11-26
23
Zbrojkiewicz Joanna
Fund. Na Rzecz SJ - Indeco Szarek
GLORIA (35)
2022-11-25
3
360
2022-11-25
16
2022-11-26
2
450
2022-11-27
17
VESTARI (159)
2022-11-25
16
2022-11-25
17
2022-11-26
17
2022-11-27
4
715
2022-11-25
25
2022-11-26
8
60
2022-11-27
39
2022-11-25
24
2022-11-25
2022-11-26
11
2022-11-27
21
2022-11-27
Zielonka Karolina
KS AZS UWM Olsztyn
WESTA (253)
2022-11-25
11
2022-11-26
8
2022-11-27
Znosko Weronika
Polski Polo Klub Secymin Polski
2022-11-25
56
2022-11-26
29
2022-11-27
52
2022-11-25
58
2022-11-26
16
2022-11-27
30

Number of Riders: 117

Number of Horses: 234

The sum of prizes: 45 524.50

Competition results developed by: Ekwador - restauracja, noclegi, ośrodek jeździecki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl