Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

II Kwalifikacje XII HPWiM
Dąbrówka Mała, 19-20 listopada 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
160 ACCEPTED 2022-11-18 09:57:22
2022-11-17 22:25:16
Karolina Szostawicka OCEAN BABY SZUMAWA
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
159 ACCEPTED 2022-11-18 09:57:27
2022-11-17 22:23:33
Karolina Szostawicka MISSOURI
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 14/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
158 ACCEPTED 2022-11-18 09:57:31
2022-11-17 21:38:08
Nikola Załuska LION
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
157 ACCEPTED 2022-11-17 20:40:41
2022-11-17 20:22:30
Zuzanna Topa PASTEL
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 12/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
156 ACCEPTED 2022-11-17 20:40:37
2022-11-17 20:02:20
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
155 ACCEPTED 2022-11-17 20:40:32
2022-11-17 19:17:22
Gabriela Sukniewicz COCA
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
154 ACCEPTED 2022-11-17 20:40:27
2022-11-17 18:28:31
Paweł Turowski SASANKA
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
153 ACCEPTED 2022-11-17 20:40:22
2022-11-17 17:18:49
Zofia Kałaska HEJ TAKA MALUTKA
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
152 ACCEPTED 2022-11-17 20:40:16
2022-11-17 17:18:39
Julia Wolf NOTARIS
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
151 ACCEPTED 2022-11-18 22:37:48
2022-11-17 15:07:27
Aleksandra Kruczek ROKI
  • 2x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
150 ACCEPTED 2022-11-17 12:39:37
2022-11-17 12:21:48
Maria Hochleitner LIDER
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
149 ACCEPTED 2022-11-17 12:39:30
2022-11-17 10:17:14
Urszula Kiender TONACJA
  • 2x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
148 ACCEPTED 2022-11-17 12:39:25
2022-11-17 10:14:23
Aleksandra Maziec RUBIKON
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
147 ACCEPTED 2022-11-17 09:27:48
2022-11-17 07:10:54
Karina Kuć SWEET SURPRISE
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
146 ACCEPTED 2022-11-17 06:50:52
2022-11-17 06:50:52
Robert Hestkowski TYCJAN
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
145 ACCEPTED 2022-11-17 06:50:26
2022-11-17 06:50:26
Robert Hestkowski PERHAN
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
144 ACCEPTED 2022-11-17 06:50:05
2022-11-17 06:50:05
Robert Hestkowski JUVENTUS
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
143 ACCEPTED 2022-11-17 06:49:38
2022-11-17 06:49:38
Robert Hestkowski CHILE
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
142 ACCEPTED 2022-11-17 06:49:20
2022-11-17 06:49:20
Robert Hestkowski BALERO BRECH
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 20/C/Zwykły 238.2.1
141 ACCEPTED 2022-11-17 09:29:31
2022-11-16 23:56:07
Wiktoria Rezmer NORWILL W
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 15/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
140 ACCEPTED 2022-11-17 09:28:08
2022-11-16 22:34:47
Marcelina Wojtaszczyk LORENZO
  • 2x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
139 ACCEPTED 2022-11-17 09:28:24
2022-11-16 22:34:00
Lena Zyskowska TANTAL
  • 2x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
138 ACCEPTED 2022-11-17 09:28:31
2022-11-16 22:33:22
Magdalena Sadowska HORYŁKA
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
137 ACCEPTED 2022-11-17 09:28:39
2022-11-16 22:32:30
Natalia Szeremiota TYGRYS
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
136 ACCEPTED 2022-11-17 09:28:47
2022-11-16 21:25:08
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 20/C/Zwykły 238.2.1
135 ACCEPTED 2022-11-17 09:28:51
2022-11-16 20:58:32
Weronika Markiewicz FINKA
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
134 ACCEPTED 2022-11-17 09:28:56
2022-11-16 19:56:58
Julia Salitra WIWIANA
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
133 ACCEPTED 2022-11-17 09:29:04
2022-11-16 19:25:44
Weronika Mej SABRA
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 15/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
132 ACCEPTED 2022-11-16 19:12:46
2022-11-16 17:40:21
Arkadiusz Jóźwiak T.LOVE
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
131 ACCEPTED 2022-11-16 15:02:38
2022-11-16 14:14:17
Katarzyna Goryszewska DAGLEZJA AA
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
130 ACCEPTED 2022-11-16 11:04:32
2022-11-16 10:57:59
Zuzanna Zieleń NEMO
  • 2x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 14/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
129 ACCEPTED 2022-11-16 11:04:26
2022-11-16 08:11:18
Nikola Sobótka GARROU DE MESSITERT
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
128 ACCEPTED 2022-11-16 11:04:21
2022-11-16 08:10:59
Nikola Sobótka HAWANA
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
127 ACCEPTED 2022-11-16 11:04:14
2022-11-15 22:03:36
Klara Starczewska CONTURO KNT
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
126 ACCEPTED 2022-11-16 11:03:29
2022-11-15 16:23:54
Aleksandra Foks ELENI
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
125 ACCEPTED 2022-11-15 15:39:18
2022-11-15 14:45:38
Wiktoria Waszczak TANGO
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
124 ACCEPTED 2022-11-15 15:39:14
2022-11-15 12:39:14
Maria Kowalkowska N'WIKTORIA
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
123 ACCEPTED 2022-11-15 15:39:10
2022-11-15 12:37:20
Zbigniew Kowalkowski JOIN BREAKER SW Z
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
122 ACCEPTED 2022-11-15 15:39:06
2022-11-15 12:22:21
Lena Maruszak CANJER HST
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 20/C/Zwykły 238.2.1
121 ACCEPTED 2022-11-15 11:56:34
2022-11-15 10:05:51
Wiktor Kajetan Piechota HIARA P
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
120 ACCEPTED 2022-11-15 11:56:42
2022-11-15 10:05:12
Maja Piasecka CESARZ SOYMAX
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
119 ACCEPTED 2022-11-15 11:56:48
2022-11-14 22:41:45
Julia Nazarewicz ELEAR
  • 2x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 15/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
118 ACCEPTED 2022-11-15 11:56:55
2022-11-14 22:31:20
Oliwia Pierzchanowska MAJA
  • 2x 15/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
117 ACCEPTED 2022-11-15 11:57:01
2022-11-14 22:30:34
Oliwia Pierzchanowska NASTKA
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 14/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
116 ACCEPTED 2022-11-15 11:57:08
2022-11-14 22:03:41
Konrad Hołodiuk KARÁT
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
115 ACCEPTED 2022-11-15 11:57:14
2022-11-14 22:02:05
Dominika Szablewska DAKAR
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
114 ACCEPTED 2022-11-15 11:57:22
2022-11-14 22:00:30
Agata Bojarowicz MARATON
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 13/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
113 ACCEPTED 2022-11-15 11:57:28
2022-11-14 21:58:06
Agata Bojarowicz BLACK ROSE GS
  • 1x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
112 ACCEPTED 2022-11-15 11:57:35
2022-11-14 20:39:05
Viktoria Baluszyńska CON X
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
111 ACCEPTED 2022-11-15 11:57:44
2022-11-14 20:00:24
Natalia Gromala PERUN
  • 2x 15/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
110 ACCEPTED 2022-11-15 11:57:52
2022-11-14 19:57:45
Magdalena Zawilińska ANNABELLE
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
109 ACCEPTED 2022-11-15 11:57:59
2022-11-14 19:32:49
Kinga Guzowska MANDRAGORRA
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
108 ACCEPTED 2022-11-15 11:58:05
2022-11-14 18:31:31
Magdalena Bąk HERO
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
107 ACCEPTED 2022-11-15 11:58:14
2022-11-14 18:00:46
Anna Kopcych SMOKY VAN DE VLINDERVALLEI
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
106 ACCEPTED 2022-11-15 11:58:21
2022-11-14 17:59:50
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 20/C/Zwykły 238.2.1
105 ACCEPTED 2022-11-14 08:51:05
2022-11-14 08:47:56
Katarzyna Widzińska QWERRTY G
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
104 ACCEPTED 2022-11-14 08:51:07
2022-11-14 08:47:37
Katarzyna Widzińska NITRYT
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
103 ACCEPTED 2022-11-14 08:51:09
2022-11-14 08:47:03
Katarzyna Widzińska LODŻA
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
102 ACCEPTED 2022-11-14 08:51:11
2022-11-14 08:46:41
Katarzyna Widzińska KORSARZ
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
101 ACCEPTED 2022-11-14 08:46:22
2022-11-14 08:46:14
Katarzyna Widzińska BOLT VD WITHOEVE Z
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
100 ACCEPTED 2022-11-14 08:46:25
2022-11-14 08:44:42
Katarzyna Widzińska ANTIBES
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
99 ACCEPTED 2022-11-14 07:37:36
2022-11-13 22:26:51
Zuzanna Topa CALINECZKA
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
98 ACCEPTED 2022-11-16 15:21:00
2022-11-13 20:08:35
Wiktoria Wąsowicz FIGARO-G
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
97 ACCEPTED 2022-11-14 07:37:43
2022-11-13 20:03:26
Dominika Koper KING KONG CARLOS
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
96 ACCEPTED 2022-11-14 07:37:48
2022-11-13 19:31:28
Marta Różańska GROTA
  • 2x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
95 ACCEPTED 2022-11-14 07:37:57
2022-11-13 18:50:47
Barbara Gogolewska HERA DE LUX
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
94 ACCEPTED 2022-11-14 07:38:02
2022-11-13 17:53:56
Oliwia Wierzbowska FRESCA
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
93 ACCEPTED 2022-11-14 07:38:04
2022-11-13 17:52:51
Oliwia Wierzbowska G-CALLOTA
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
92 ACCEPTED 2022-11-14 07:38:10
2022-11-13 16:40:48
Weronika Winkler SAN-SZAJ
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
91 ACCEPTED 2022-11-14 07:38:13
2022-11-13 16:40:25
Weronika Winkler KIATO
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
90 ACCEPTED 2022-11-17 22:58:10
2022-11-13 15:53:01
Marta Chomik CYGANKA
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
89 ACCEPTED 2022-11-14 07:38:21
2022-11-13 15:24:34
Maja Szczesna FIDŻI
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
88 ACCEPTED 2022-11-14 07:38:25
2022-11-13 14:52:42
Izabela Matuk KINES
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
87 ACCEPTED 2022-11-14 07:38:32
2022-11-13 14:52:05
Vanessa Lenkiewicz FILADELFIA
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
86 ACCEPTED 2022-11-14 07:38:36
2022-11-12 21:40:26
Weronika Markiewicz WIATOR
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
85 ACCEPTED 2022-11-17 09:29:12
2022-11-12 21:39:59
Aleksandra Kieza FINKA
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 14/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
84 ACCEPTED 2022-11-14 07:38:44
2022-11-12 17:51:28
Lucyna Rogalska ARAMIS
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
83 ACCEPTED 2022-11-14 07:38:49
2022-11-12 17:37:42
Maciej Kaczmarczyk ARMAGEDON
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
82 ACCEPTED 2022-11-14 07:39:03
2022-11-12 17:34:25
Zofia Bieniecka CHUCK CHIN LE
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
81 ACCEPTED 2022-11-12 14:11:43
2022-11-12 13:52:57
Justyna Wrótna LE SOLEY
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
80 ACCEPTED 2022-11-12 14:11:41
2022-11-12 13:52:17
Katarzyna Maksymiuk BLASZKA
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
79 ACCEPTED 2022-11-12 14:11:39
2022-11-12 13:03:52
Pola Pietrzak ANDER
  • 2x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 14/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
78 ACCEPTED 2022-11-16 08:46:49
2022-11-12 13:01:22
Kamila Zielińska OREO
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 13/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
77 ACCEPTED 2022-11-12 14:11:31
2022-11-12 09:15:47
Monika Pasik QUICK VERDI VAN DE EIJKHOF Z
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
76 ACCEPTED 2022-11-12 14:11:29
2022-11-12 09:12:54
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
75 ACCEPTED 2022-11-12 14:11:25
2022-11-12 09:12:23
Monika Pasik CARDENSKA Z
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
74 ACCEPTED 2022-11-12 14:11:21
2022-11-12 09:11:34
Monika Pasik CARDENTINA Z
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
73 ACCEPTED 2022-11-12 08:45:18
2022-11-12 07:57:47
Hanna Cytarska POSEJDON
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 12/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
72 ACCEPTED 2022-11-12 08:45:15
2022-11-11 21:42:33
Nikola Róż LEGOLAS AA
  • 2x 15/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
71 ACCEPTED 2022-11-12 08:45:11
2022-11-11 17:58:30
Gabriela Mentryka VICKY
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
70 ACCEPTED 2022-11-11 16:22:33
2022-11-11 12:09:52
Julia Błaszczak ILORD
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
69 ACCEPTED 2022-11-11 16:22:27
2022-11-11 12:09:21
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
68 ACCEPTED 2022-11-16 19:12:29
2022-11-11 07:11:44
Elżbieta Witkowska-Marel KAKAO
  • 2x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2022-11-11 16:22:21
2022-11-11 07:11:11
Elżbieta Witkowska-Marel ZIBI LAZAR
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
66 ACCEPTED 2022-11-11 16:22:18
2022-11-11 07:10:41
Maja Witkowska ZIBI LAZAR
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
65 ACCEPTED 2022-11-11 16:22:13
2022-11-10 20:59:52
Natalia Krych WSPINACZKA
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 15/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
64 ACCEPTED 2022-11-10 17:59:22
2022-11-10 17:33:32
Katarzyna Maliszewska DALIA
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
63 ACCEPTED 2022-11-10 17:59:17
2022-11-10 13:48:42
Agata Przewoźniczuk ARGENTO
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
62 ACCEPTED 2022-11-10 13:48:27
2022-11-10 13:47:52
Agata Przewoźniczuk KASANDRA
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
61 ACCEPTED 2022-11-10 13:44:20
2022-11-10 13:29:19
Izabela Bancewicz CALABRIA
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
60 ACCEPTED 2022-11-10 11:54:44
2022-11-10 10:14:09
Artur Stańczak KARDROCK VAN NAVAGNE
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
59 ACCEPTED 2022-11-10 11:54:48
2022-11-10 10:13:30
Zuzanna Stańczak TORNADO
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 13/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
58 ACCEPTED 2022-11-09 21:02:08
2022-11-09 20:06:54
Pola Leszczyńska PALERMO
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
57 ACCEPTED 2022-11-09 18:49:22
2022-11-09 13:59:56
Zofia Talaga RÓŻA
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
56 ACCEPTED 2022-11-09 08:50:11
2022-11-09 06:51:23
Dagmara Kaczmarczyk ASTAT
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
55 ACCEPTED 2022-11-08 15:27:51
2022-11-08 11:02:07
Julia Babiej PANDORA
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
54 ACCEPTED 2022-11-08 15:27:55
2022-11-08 08:39:37
Pola Pietrzak PANNA MIGOTKA
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
53 ACCEPTED 2022-11-18 09:58:27
2022-11-08 00:44:09
Karolina Olechowska IZABELLA
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 14/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
52 ACCEPTED 2022-11-07 20:27:45
2022-11-07 16:55:38
Weronika Piekarska PORSHE
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
51 ACCEPTED 2022-11-07 20:27:47
2022-11-07 09:11:32
Paulina Stawiarska TANGO
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 13/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
50 ACCEPTED 2022-11-07 07:13:55
2022-11-06 21:33:45
Marta Kostka FEROD
  • 2x 15/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
49 ACCEPTED 2022-11-07 07:13:57
2022-11-06 21:33:15
Wiktoria Zakrzewska FEROD
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
48 ACCEPTED 2022-11-07 07:13:59
2022-11-06 21:02:52
Agata Giza AMARETTO
  • 2x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
47 ACCEPTED 2022-11-07 07:14:01
2022-11-06 21:02:10
Magda Miszczak MONSTER
  • 2x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
46 ACCEPTED 2022-11-07 07:14:03
2022-11-06 21:01:44
Natalia Litwinowicz MONSTER
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
45 ACCEPTED 2022-11-07 07:14:05
2022-11-06 20:59:45
Aleksandra Daszuta CELIUS
  • 2x 6/L/Licencyjny
  • 2x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2022-11-07 20:27:49
2022-11-06 15:54:25
Anna Chełchowska A-DJANGO
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
43 ACCEPTED 2022-11-06 15:35:56
2022-11-05 20:42:57
Robert Musiał ARTEK
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
42 ACCEPTED 2022-11-06 15:35:59
2022-11-05 20:42:29
Robert Musiał DE FUTORE Z
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
41 ACCEPTED 2022-11-06 15:36:05
2022-11-05 17:31:11
Magdalena Dąbrowska QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
40 ACCEPTED 2022-11-06 15:36:07
2022-11-05 17:30:50
Magdalena Dąbrowska LIMERICK
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
39 ACCEPTED 2022-11-06 15:36:09
2022-11-05 17:30:32
Magdalena Dąbrowska INVERNO
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
38 ACCEPTED 2022-11-06 15:36:13
2022-11-04 21:52:14
Julia Ostrowska HERR VITO
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
37 ACCEPTED 2022-11-06 15:36:15
2022-11-04 18:41:21
Klaudia Trzcińska WERDANDI
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
36 ACCEPTED 2022-11-04 14:13:23
2022-11-04 10:09:56
Izabela Kardas MEKSYK
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
35 ACCEPTED 2022-11-04 09:11:32
2022-11-03 18:22:35
Aleksandra Kwiatkowska FARON
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
34 ACCEPTED 2022-11-09 18:49:25
2022-11-03 16:22:00
Nikola Małecka ESTA
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 15/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
33 ACCEPTED 2022-11-04 09:11:36
2022-11-03 14:57:07
Blanka Szymańska CALIOPE Z
  • 2x 6/L/Licencyjny
  • 2x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
32 ACCEPTED 2022-11-04 09:11:37
2022-11-03 11:07:00
Alicja Kinkel LUCIENE
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
31 ACCEPTED 2022-11-03 08:40:08
2022-11-02 19:44:30
Aleksandra Kowalewska WESPA
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
30 ACCEPTED 2022-11-03 08:40:11
2022-11-02 16:44:25
Maja Uliszewska SWAN
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
29 ACCEPTED 2022-11-03 08:40:14
2022-11-02 14:23:15
Emilia Kurowska LEGOLAS AA
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
28 ACCEPTED 2022-11-02 08:56:41
2022-11-02 08:56:41
Dominika Hestkowska EASY FLY
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
27 ACCEPTED 2022-11-02 08:56:18
2022-11-02 08:56:18
Dominika Hestkowska A LLE HOPP
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
26 ACCEPTED 2022-11-01 19:57:56
2022-11-01 16:13:34
Wiktoria Kotyńska JAGIEŁKA
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/L/Licencyjny
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
25 ACCEPTED 2022-11-01 19:57:59
2022-11-01 16:12:48
Maurycy Gejdel SALMA
  • 1x 6/L/Licencyjny
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2022-11-01 19:58:01
2022-11-01 16:12:23
Weronika Dmitruk QUENTINIA
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
23 ACCEPTED 2022-11-01 13:27:19
2022-11-01 08:50:21
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
22 ACCEPTED 2022-10-31 22:06:52
2022-10-31 20:25:04
Nadia Radzikowska CONCORDE
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
21 ACCEPTED 2022-10-31 18:05:21
2022-10-31 15:59:43
Weronika Wiczling REMIK
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
20 ACCEPTED 2022-11-14 07:39:08
2022-10-31 11:28:42
Zuzanna Dawczak WHY NOT
  • 1x 6/L/Licencyjny
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
19 ACCEPTED 2022-10-31 12:52:35
2022-10-31 09:34:35
Zuzanna Czub FOR FLY
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
18 ACCEPTED 2022-10-31 12:52:37
2022-10-31 09:34:00
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER TN
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
17 ACCEPTED 2022-10-31 08:43:01
2022-10-30 21:24:47
Zuzanna Chodnicka ALEXIS BH
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2022-10-30 12:28:40
2022-10-29 13:59:15
Anna Dargiewicz ROCKEFELLER
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
15 ACCEPTED 2022-10-30 12:28:42
2022-10-29 13:58:37
Anna Dargiewicz ELNINIO
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
14 ACCEPTED 2022-10-30 12:28:44
2022-10-29 13:57:57
Anna Dargiewicz GRINGO
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
13 ACCEPTED 2022-10-30 12:28:47
2022-10-28 19:38:50
Emilia Moroz CASARES BLUE
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
12 ACCEPTED 2022-10-30 12:28:48
2022-10-28 08:48:39
Kinga Kyrcz LEGIONAIR
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
11 ACCEPTED 2022-11-14 07:39:13
2022-10-27 20:30:25
Martyna Formela LUMINAT
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2022-10-27 20:49:52
2022-10-27 18:37:55
Aleksandra Hubacz CEMILLA
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2022-11-07 20:27:52
2022-10-27 17:50:17
Paulina Stawiarska TOSKANIA
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 13/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
8 ACCEPTED 2022-10-27 14:54:49
2022-10-26 21:03:27
Maja Szyszko ANAKONDA
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
7 ACCEPTED 2022-11-17 09:29:20
2022-10-26 18:57:46
Jacek Dyczewski WERSAL
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 6/L/Licencyjny
6 ACCEPTED 2022-10-30 12:28:51
2022-10-26 11:40:53
Lena Procińska JE T'AIME
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
5 ACCEPTED 2022-10-27 14:54:55
2022-10-25 22:13:43
Maria Służewska-Gębka CEJLON
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2022-10-25 12:46:17
2022-10-25 12:27:49
Aleksandra Dargiewicz PELARIS
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
3 ACCEPTED 2022-10-25 12:46:19
2022-10-25 12:13:31
Ada Wyczesany NETA
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2022-10-25 12:46:21
2022-10-24 21:43:58
Paulina Pierzyńska GUNS N' ROSES
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 19/N/Zwykły 238.2.1
1 ACCEPTED 2022-10-31 08:43:03
2022-10-24 20:14:25
Michał Zarzycki RETMAN
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babiej Julia bpk
2005 (J.)
O038981
2. Bąk Magdalena Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O057066
3. Baluszyńska Viktoria KJ u Robsonów
2004 (J.)
O070321
Brak
4. Bancewicz Izabela brak
S
brak
5. Bieniecka Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O066854
6. Błaszczak Julia SKJ Red Team Mokiny
2001 (MJ.)
O038588
7. Bojarowicz Agata Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O031875
8. Chełchowska Anna Sopocki KJ
2010 (JM.)
O064448
9. Chodnicka Zuzanna LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O064021
10. Chomik Marta JKS Maltanka
2005 (J.)
O076797
11. Cytarska Hanna Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo
2014 (Mł.)
O067625
12. Czub Zuzanna JKS Niestępowo
2006 (J.)
O049370
10258321
13. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (MJ.)
O029091
14. Dargiewicz Aleksandra JKS u Robsonów
2006 (J.)
O053922
15. Dargiewicz Anna KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
S
O001421
16. Daszuta Aleksandra Hippika Tomaszkowo
2009 (JM.)
O065325
17. Dawczak Zuzanna KJ Arpav
2005 (J.)
O067110
18. Dmitruk Weronika Jeździecki Klub Sportowy Portofino Horses
2004 (J.)
O052816
19. Dyczewski Jacek Brak klubu
2006 (J.)
O070011
20. Foks Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Maltanka
2010 (JM.)
BRAK
21. Formela Martyna Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2009 (JM.)
O059132
22. Gejdel Maurycy Jeździecki Klub Sportowy Portofino Horses
2009 (JM.)
O064580
23. Giza Agata SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2007 (JM.)
O050203
24. Gogolewska Barbara JKS Maltanka
2008 (JM.)
O065979
25. Goryszewska Katarzyna KJ u Doktorka
S
O025397
26. Gromala Natalia Klub Jeździecki Kamińskich
S
O029251
27. Guzowska Kinga JKS MALTANKA
2009 (JM.)
O072416
28. Hestkowska Dominika JKS U Robsonów
S
O003454
29. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
30. Hochleitner Maria BPK
2005 (J.)
brak
31. Hołodiuk Konrad Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O012238
32. Hubacz Aleksandra KJ Amador Morąg
2004 (J.)
O051431
33. Jóźwiak Arkadiusz Bez Przynależności Klubowej
S
O021021
34. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
35. Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
2001 (MJ.)
O033705
36. Kałaska Zofia Polish Pony Club Tomaszkowo
2011 (Mł.)
O067041
37. Kardas Izabela BPK warm-maz
2005 (J.)
0059597
38. Kiender Urszula BPK
2006 (J.)
brak
39. Kieza Aleksandra Brak
2012 (Mł.)
O069929
40. Kinkel Alicja JKS Niestępowo
2003 (MJ.)
O047539
41. Kopcych Anna LKJ w Gałkowie
S
O011373
42. Koper Dominika JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2009 (JM.)
O059397
43. Kostka Marta SKJ Hippika Tomaszkowo
2010 (JM.)
Brak
44. Kotyńska Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Portofino Horses
2009 (JM.)
O066306
45. Kowalewska Aleksandra BPK
2012 (Mł.)
O080637
46. Kowalkowska Maria BPK
2009 (JM.)
O069236
47. Kowalkowski Zbigniew Klub Jeździeckim Jaroszówka
S
O033470
48. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
49. Kruczek Aleksandra Klub Jeździecki Kamińskich
2005 (J.)
Brak
50. Krych Natalia Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2011 (Mł.)
O080204
51. Kuć Karina Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O056109
52. Kurowska Emilia Bez Przynależności Klubowej K P O
2006 (J.)
brak
53. Kwiatkowska Aleksandra Niezrzeszony
2010 (JM.)
Nie
54. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (J.)
O054961
55. Lenkiewicz Vanessa Klub Jeździecki Bik
S
O042030
56. Leszczyńska Pola Klub Jeździecki Żarnowo
2007 (JM.)
O053614
57. Litwinowicz Natalia SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2008 (JM.)
O057971
58. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (MJ.)
O043964
59. Maliszewska Katarzyna Stajnia Płoskinia
2006 (J.)
O048184
60. Małecka Nikola Stajnia Milka Głęboczek
2009 (JM.)
Brak
61. Markiewicz Weronika Brak
2009 (JM.)
O068125
62. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (MJ.)
O034596
63. Matuk Izabela KJ BIK
2008 (JM.)
O062225
64. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (J.)
O046676
65. Maziec Aleksandra BPK
2011 (Mł.)
brak
66. Mej Weronika brak
2005 (J.)
brak
67. Mentryka Gabriela Janczary Riding Academy
2005 (J.)
O063326
68. Miszczak Magda SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2008 (JM.)
O053915
69. Moroz Emilia KJ Arpav
2004 (J.)
O042209
70. Musiał Robert Klub Jeździecki Arpav
S
O056570
71. Nazarewicz Julia Sopocki KJ
2011 (Mł.)
O062418
72. Olechowska Karolina Hippika Tomaszkowo
2011 (Mł.)
O066363
73. Ostrowska Julia JKS U Robsonów
2006 (J.)
O045677
74. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
75. Piasecka Maja SKJ REVEL
2005 (J.)
O053194
76. Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel STĘKINY
2007 (JM.)
O038528
77. Piekarska Weronika Klub Jeździecki Żarnowo
2010 (JM.)
O059214
78. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (JM.)
O057056
79. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
80. Pietrzak Pola KJ KAJA Czosnowo
2013 (Mł.)
O061737
81. Procińska Lena Sopocki KJ
2009 (JM.)
O061541
82. Przewoźniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
O052102
83. Radzikowska Nadia JKS u Robsonów
O063188
brak
84. Rezmer Wiktoria Sobieski Jumping Team
S
O022797
85. Rogalska Lucyna Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2011 (Mł.)
O066859
86. Róż Nikola brak
2008 (JM.)
brak
87. Różańska Marta Bpk
O068073
88. Sadowska Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń
S
O063113
89. Salitra Julia Bez Przynależności Klubowej K P O
2011 (Mł.)
O067682
90. Służewska-Gębka Maria Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O006626
91. Sobótka Nikola JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O057357
92. Stańczak Artur BPK
S
O020234
93. Stańczak Zuzanna BPK warm.-maz.
2012 (Mł.)
Brak
94. Starczewska Klara Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O024568
95. Stawiarska Paulina Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2013 (Mł.)
O071424
96. Sukniewicz Gabriela bpk
2007 (JM.)
Brak
97. Sukniewicz Gabriela Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O051847
98. Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
2002 (MJ.)
O034005
99. Szczesna Maja Polish Pony Club Sp. z o.o.
2010 (JM.)
Brak
100. Szeremiota Natalia Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń
2007 (JM.)
O065991
101. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
2008 (JM.)
O045627
102. Szostawicka Karolina Polish Pony Club Tomaszkowo
2008 (JM.)
O045627
103. Szymańska Blanka Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O061549
104. Szyszko Maja Bez Przynależności Klubowej K P O
2005 (J.)
Brak
105. Talaga Zofia JKS Niestępowo
2007 (JM.)
O057626
106. Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
S
O002880
107. Topa Zuzanna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2012 (Mł.)
O057967
108. Trzcińska Klaudia Klub Jeździecki Amador Morąg
2009 (JM.)
O065186
109. Turowski Paweł bpk
S
O028968
110. Uliszewska Maja bpk
O079190
111. Wąsowicz Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2006 (J.)
O048484
112. Waszczak Wiktoria SKJ Red Team
2002 (MJ.)
O035152
113. Wiczling Weronika JKS Niestępowo
2002 (MJ.)
O051182
10259339
114. Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów
S
O008883
115. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O001556
116. Wilczewski Nataniel SKJ Becersport Raszyn
2012 (Mł.)
Brak
117. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (J.)
O031481
118. Witkowska Maja KS Marel Team
2009 (JM.)
O058026
119. Witkowska-Marel Elżbieta Klub Sportowy Marel Team
S
O003328
120. Wojtaszczyk Marcelina Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń
2007 (JM.)
w toku
121. Wolf Julia Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2010 (JM.)
O082207
122. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
S
O024686
123. Wyczesany Ada Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O066901
124. Zakrzewska Wiktoria SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2010 (JM.)
O067653
125. Załuska Nikola Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2009 (JM.)
O069445
126. Zarzycki Michał KJ J.J. Darboven
S
O057620
127. Zawilińska Magdalena bpk
2007 (JM.)
O067954
128. Zieleń Zuzanna Brak
2011 (Mł.)
O062789
129. Zielińska Kamila Jeździecki Klub Sportowy Niestępowo
2009 (JM.)
Brak
130. Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
2006 (J.)
O042811
131. Zyskowska Lena Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń
2006 (J.)
O066536
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

45

A LLE HOPP POL 2011 wałach gniada F: A LLE SPRING Power
M: Dierba
K027953 DE441410770611
2.

2

A-DJANGO SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Vulkan L / Vulkano
M: A-Nuria / Nuriev
K033156 616009610121613
3.

34

ALEXIS BH SP POL 2013 klacz gniada/168 cm F: Elf / Fanimo
M: Afrodyta BH / Arianin
K028310 616007661402213
4.

61

AMARETTO TRAKEŃSKA POL 2009 wałach kara/168 F: Komfortas
M: Agada
K019350 POL 732 01 00452 09
5.

26

ANAKONDA TRAKEŃSKA POL 2009 klacz gniada/172 F: Maizauber
M: Ankona
Brak 616003010091909
6.

90

ANDER KUC WALIJSKI POL 2013 wałach kasztanowatodereszowata/kuc:134 F: Tijd Vlijts Victor
M: Anapon Rashka
K024821 616013600054113
7.

128

ANNABELLE GYPSY COB POL 2016 klacz kara/kuc:129 F: nn /
M: nn /
K035287 826035162345801
8.

111

ANTIBES SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Rascin / Ramiro Z
M: Arabella / Le Voltaire
K033717 616009600078117/A0019010S
9.

105

ARAMIS SP POL 2005 wałach gniada/160 F: Kleon
M: Alaska II
K022503 POL007600075905
10.

76

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
11.

106

ARMAGEDON WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Hingis /
M: Ala Flavia / Kerman
K025240 616007600280812
12.

53

ARTEK SP POL 2013 wałach gniada/172 F: Lasko /
M: Artemida /
K032088 616009510062413
13.

69

ASTAT WLKP/POCH.TRK. POL 2015 wałach gniada/168 F: Eloquent trk. / Saint Cloud
M: Asta wlkp. / Hamlet Go trk.
K024242 616007600196915
14.

163

ASTERIX WLKP POL 2009 wałach F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409
15.

145

BALERO BRECH SP POL 2015 wałach gniada F: Ballybo / Balou Du Rouet
M: Cortina / Conteur
K028275 DE431319618715
16.

125

BLACK ROSE GS KUC POL 2015 klacz kara/kuc:130cm F: nn
M: nn
K033542 616 999 60 02614 15
17.

91

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2007 klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
18.

110

BOLT VD WITHOEVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2018 wałach gniada/172 F: Bamako de muze
M: Wiejonah
Brak Brak
19.

74

CALABRIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 klacz gniada/. F: Hipoidas
M: Conti
Brak 616009600213318
20.

93

CALINECZKA TYP KUC POL 2016 klacz gniada/kuc:121 F: nn
M: nn
K033409 616999520123416
21.

51

CALIOPE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 klacz gniada/178 F: Calvaro Z / Caletto |
M: Castanea Z
K029344 056015Z55694015
22.

133

CANJER HST HOL GER 2010 wałach gniada/167 F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
K022704 DE421000297810 276421000297810
23.

87

CARDENSKA Z Z POL 2017 klacz siwa/172 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Definitely / Cardento
K034139 056015Z55801517
24.

86

CARDENTINA Z Z POL 2018 klacz siwa/164 F: Cardento / Capitol I
M: Baretka / Arezzo VDL
K034136 056015Z55461718
25.

32

CASARES BLUE OLDENBURSKA POL 2016 wałach siwa/167 F: Chacoon Blue
M: Casarina
K029471 DE 418184008916
26.

27

CEJLON SP POL 2017 wałach srokata/165 F: Noel
M: Caluna
K032713 616009530062517
27.

63

CELIUS TRAK POL 2017 wałach kara/165 F: Casanova /
M: Cyna /
brak 616003010087917
28.

28

CEMILLA WLKP POL 2013 klacz skarogniada/172 F: Mywill / Goodwill
M: Cygana / Poll
K032067 616007600255214
29.

118

CESARZ SOYMAX SP POL 2009 Wałach kasztanowata/167 F: Life and Liberty
M: Cesarka / Seul
K021645 616007600073009
30.

146

CHILE SP POL 2016 klacz gniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Czubajka / Banita
K030665 A0001568S
31.

107

CHUCK CHIN LE KWPN NED 2007 wałach gniada/169 F: Chiquitin La Silla
M: Pia Sophie
K011498 528003000704635
32.

165

COCA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/172 F: Almanzor L
M: Cuntitis
K028674 616009600200615
33.

COCA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/175 F: Almanzor L
M: Cuntints
K028674 616009600200616
34.

126

CON X HOLSTEINER DEN 2011 gelding dark bay/Brak F: Connor
M: Perle VI
DE421000208211 Brak
35.

39

CONCORDE LWB LAT 2013 klacz kasztanowata/170 F: Colard / Colman
M: Corte / Corall
K028019 0000025664
36.

138

CONTURO KNT HOLSZTYŃSKA POL 2016 wałach skarogniada/170 F: Canturo
M: Energy Conti
K032325 DE421000709016
37.

88

CRISTAL HAN GER 2013 wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
K023990 DE431310558813
38.

100

CYGANKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/165 F: Hornet
M: Ciszawa
K032033 616009580461314
39.

142

DAGLEZJA AA M (AA) POL 2017 klacz gniada/172 F: Drop m
M: Debata m Nabuch du Serein xo
K031382 616006592094117
40.

123

DAKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach gniada/170 F: Rascin
M: Dakara
K032995 616009600114917
41.

77

DALIA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Kortes
M: Depotka
K028534 616009600162311 brak
42.

54

DE FUTORE Z ZANG BEL 2017 ogier gniada/174 F: De Flor 111 z / Der Senaat 111
M: Mgenta Van St Maarten / President
K032032 056015z55894417
43.

174

DELILAH HOL POL 2011 klacz gniada/kuc:157 F: CALICO
M: VERNISAGE
K026339 DE421000691011
44.

46

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 DE431319627313
45.

119

ELEAR KUC POL 2014 wałach bułana/kuc:141 F: Galahad
M: Elenka
K035188 616999640086014
46.

137

ELENI WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz tarantowata/164 F: Tabasko
M: Emika
Brak 616007610074213
47.

30

ELNINIO SP POL 10.02.2016 ogier gniada/166 F: Hippika Koh J Noor / Kannan
M: Eńdżel P / Con Calma
K030503 616009610134716
48.

13

ESTA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/165 F: Royal Court
M: Estada
Brak 616006600217609
49.

50

FARON MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/167 F: Emerson
M: Fantazja
Nie ma 616006630195609
50.

60

FEROD Polski Kuc Wierzchowy POL 2016 wałach tarantowata/kuc:130 F: T'Karino
M: Flora
K032931 61601366067216
51.

101

FIDŻI KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:130cm F: Nepumuk
M: Frytka
K023156 616013610193213
52.

20

FIGARO-G Szlachetna Półkrew (Polski Koń POL 2017 wałach gniada/168 F: Number One
M: F-Caretina
K033328 616009670081017
53.

103

FILADELFIA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
K025584 61699968200910
54.

21

FINKA KOŃ MALY POL 2007 klacz gniada/kuc:135 F: Fez
M: Frezja
K026533 POL013510078007
55.

35

FOR FLY WLKP POL 2018 wałach kasztanowata/167 F: Number One /
M: Fuksja / Marino
K034673 616007610180218
56.

96

FRESCA SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Clavius
M: Franchesca
K028445 616009610172114
57.

97

G-CALLOTA HOL GER 2014 klacz siwa/161 F: Colman / Carthago
M: V-Chocago Blue / Carinjo
K030114 DE421000157314
58.

140

GARROU DE MESSITERT BWP POL 2006 wałach gniada/167 F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
K010933 W254115BWP
59.

31

GRINGO WLKP POL 25.03.2017 ogier gniada/168 F: Landor / Lacatras
M: Grenlandia / Landos
K031024 616009610088617
60.

22

GROTA SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Barnaba
M: Gracja
K033540 616009510096017
61.

25

GUNS N' ROSES WLKP POL 2015 wałach gniada/175 F: Vicsount / Pythagoras
M: Gejsza / Atlas Bavaria
K028646 616007610113215
62.

139

HAWANA WLKP POL 2012 klacz siwa/170 F: Fred /
M: Hulanka / Mywill
K028546 616007610204812 616007610204812
63.

168

HEJ TAKA MALUTKA KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:144 F: Carman's Neptun
M: Hortęsja
K030793 616013600217915
64.

95

HERA DE LUX WESTFALSKA POL 2013 klacz siwa/brak F: HERMES DE LUX
M: LA BELLE
K023884 DE441411018013
65.

130

HERO KONIK POLSKI POL 2014 wałach inna/kuc:kuc:ku F: Tajar
M: Heidi
K030272 616011600078214
66.

58

HERR VITO SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Turbud Cicero (Cicero van de Maltahoeve) / Orlando
M: Hrabianka C / Stalon
K024714 616009660449013
67.

117

HIARA P SP POL 2010 klacz siwa/169 F: CASTILLO
M: HITA
616009610048510
68.

153

HORYŁKA SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Folio
M: Hiszpanka
K033507 616 009 60 01978 11
69.

81

ILORD KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Mylord Carthago
M: Barella / Contendro I
K033683 528003201304128
70.

57

INVERNO HOLSZTYŃSKA POL 2018 wałach gniada/169 F: I'm Special de Muze / Emerald
M: Vision V / Caretino
K034697 DE421000612318
71.

66

IZABELLA CRUZADO POL 2017 klacz izabelowata/kuc:146 F: -----------
M: -----------
---------- 724901000090827
72.

41

JAGIEŁKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/166 F: Stalypso
M: Jej Mość
K032049 616009610322409
73.

7

JE T'AIME SP POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Kilian 38 / Boreas
M: Jemioła / Marino
K028189 616009600113114JP
74.

134

JOIN BREAKER SW Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Klacz kasztanowata/174 F: ACTION BREAKER
M: ACORDA Z / AHORN Z
K025946 056015Z55558714
75.

147

JUVENTUS SP POL 2017 wałach gniada/176 F: Rastin
M: Jovacja/ Markies
76.

17

KAKAO TRAKEŃSKA POL 2016 wałach kara/157 F: Negr
M: Korrina
K031617 616003010091116
77.

122

KARÁT KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K034577 348199QC156BK19
78.

72

KARDROCK VAN NAVAGNE BWP BEL 2010 wałach kasztanowata/178 F: Hardrock Z/ Heartbreaker
M: Ewhirtin II van het Keizershof/ Abirian
K020621 056002W00295694
79.

75

KASANDRA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant /
M: Kessa / Eksponent
K028042 POL006580201408
80.

99

KIATO SP POL 2012 klacz siwa/165 F: nn / nn
M: Karaoke / Burgund
K027051 616999510373312
81.

102

KINES SP POL 2012 klacz srokata/160 F: Monte Christo
M: Karina
Brak 616009610040412
82.

36

KING HEARTBREAKER TN KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
83.

94

KING KONG CARLOS KWPN POL 2015 wałach gniada/175 F: Etoulon VDL
M: Bocarla V / Indoctro
LKPZJ/16295/22 528003201502179
84.

115

KORSARZ WLKP POL 2018 ogier ciemnogniada/171 F: Hipoidas / Heleris
M: Kostaryka / Eloquent
K034355 616007600060618
85.

92

LE SOLEY SP POL 2012 wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
86.

132

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
K020737 DE431310519911
87.

33

LEGIONAIR KWPN POL 2016 wałach gniada/175 F: Ephebe For Ever /
M: Daytona /
brak 528210004509050
88.

49

LEGOLAS AA MŁP POL 2016 wałach siwa/162 F: Minaret
M: Laurie / Ramadan
K033065 616006570068616
89.

84

LEGOLAS AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/162 F: Minaret
M: Laurie
K033065 616006570068616
90.

161

LIDER PKS POL 2017 wałach gniada/- F: Almanzor L
M: Lucie
brak 616009600077616
91.

80

LIGHTNING 100 HOL GER 2008 wałach gniada/- F: Landos / Lord
M: Popstar / Carpaccio
K017088 DE421000546908
92.

56

LIMERICK HANOWERSKA POL 2017 wałach gniada/170 F: Light My Fire / Light On
M: Grote Deern / Granturo
K034696 DE431311400917
93.

167

LION SP POL 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Empire
M: Linda
K012386 brak
94.

LION Szlachetna Półkrew POL 2007 wałach skarogniada/170 F: Empire
M: Linda
K012386 616009600357307
95.

114

LODŻA TRAKEŃSKI POL 2017 klacz kasztanowata/163 F: Chromas
M: Loterija
- LTU002520302117
96.

151

LORENZO SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Iloczyn
M: Lawenda
K033509 616 009 60 01982 11
97.

155

LUBICZ SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
98.

52

LUCIENE SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Corleolord L
M: Laponia
K032797 616009600246815
99.

8

LUMINAT WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Kormoran
M: Luneta
K017465 POL007600072309
100.

120

MAJA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Bear King /
M: Magic Gift /
K029155 26/2018
101.

129

MANDRAGORRA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/166 F: EDEN ll
M: Morwa
Brak 616006600120311
102.

124

MARATON KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610247811
103.

37

MEKSYK MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/164 F: Falkon
M: Madera
KO19026 616006540108410
104.

172

MISSOURI KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:146 F: nn /
M: nn /
K033343 616999630166517
105.

62

MONSTER ARABSKA POL 2010 wałach gniada/mk:150 F: nn /
M: nn /
K032927 616999600334010
106.

135

N'WIKTORIA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Kerson/Biskwit
M: Nina/Romadan
K023737 6160096110070712
107.

121

NASTKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:140 F: Poseidon / Pinto
M: Nandina / Split
K029746 POL013610230708
108.

141

NEMO KUC POL 2015 wałach bułana/kuc:kuc:ku F: Carmana's Neptun
M: Nanibia
K028649 616013600048515
109.

24

NETA SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Markies V
M: Natalia
K034735 616009600164613
110.

113

NITRYT WLKP POL 2018 ogier gniada/168 F: Hipoidas / Heleris
M: Novacane / Scufiott
K034315 616007600050818
111.

158

NORWILL W SP POL 2017 ogier gniada/165 F: Hippika Koh-I-Nor
M: Nadir w
Xxxx Xxxx
112.

169

NOTARIS WLKP POL 2013 wałach kara/165 F: Agar
M: Nostalgia/Grey
K024492 616007600228513
113.

NOTARIS - POL 2013 wałach kara/170 F: Agar
M: Nostalgia
K024492 -
114.

171

OCEAN BABY SZUMAWA KUC POL 2018 klacz siwa/kuc:143 F: Marinello / Magic Main
M: Ordrina / Orcus II
K033339 616999661260418
115.

OCEAN BABY SZUMAWA KUC POL 2018 klacz siwa/143 F: MARINELLO
M: ORDRINA
K033339 716999661260418
116.

19

OREO KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:137 F: NN
M: NN
brak 616999530214616
117.

71

PALERMO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach kasztanowata/165 F: Czeremosz
M: Palerma ex Puma
K022528 POL009510496308
118.

67

PANDORA TYP POGRUBIONY POL 2014 klacz gniada/171 F: Asan / Bogan
M: Paradna / Dakron
K028976 616098200110501
119.

68

PANNA MIGOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:119 F: nn /
M: nn /
K030437 616999520132712
120.

173

PASTEL TYP KUC POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:119 F: nn
M: nn
K032129 616999670109915
121.

23

PELARIS WLKP POL 2006 gelding grey/170 F: HELANIS
M: PENELOPA
K010583 POL007600276006
122.

148

PERHAN WLKP POL 2017 wałach gniada/170 F: Hipoidas / Heleris
M: Parleza / Aragonit
K031619 616007600164617
123.

127

PERUN SP POL 2017 wałach gniada/164 F: Accuse
M: Pepsi Cola
Brak Brak
124.

65

PORSHE Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 wałach gniada/166 F: NN
M: NN
K032099 616999510432511
125.

85

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero /
M: Penelopa /
K024691 POL013540129406
126.

43

QUENTINIA WESTFALSKA POL 2016 klacz gniada/168 F: Almanzor L
M: Z-Quentina
K034158 DE441411195016
127.

55

QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI BWP BEL 2016 wałach gniada/172 F: Corydon van T&L / Cornado
M: Elegance / Denver Jewel's Denver
K029013 056002W00312878
128.

89

QUICK VERDI VAN DE EIJKHOF Z Z BEL 2015 klacz gniada/165 F: Quick Star / Galoubet A
M: Orissa M /
K034990 056015Z55719815
129.

112

QWERRTY G SP LTU 2018 wałach siwa/164 F: Quebec Jump G
M: Olla G
Brak LTU 005170202418
130.

38

REMIK SP POL 2017 wałach skarogniada/170 F: Rumianek /
M: Rejkt / Harwest
K031709 616009610017817
131.

1

RETMAN SP POL 2009 wałach ciemnogniada/172 F: Rytm / Rio Branco
M: Rytm / Rio Branco
K033921 POL009530000609
132.

29

ROCKEFELLER SP POL 2012 wałach siwa/172 F: Cap De B'Neville / Starter
M: Rafia / Abdullah
K023459 616009600155412
133.

170

ROKI SP POL 2010 Wałach siwa F: Epistratos
M: Riwiera
brak
134.

162

ROKI SP POL 2010 wałach siwa/165 F: Epistratos
M: Riwiera
brak brak
135.

70

RÓŻA KUC POL 2017 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: Chantal
K030651 616999530188417
136.

159

RUBIKON PKS POL 2011 wałach gniada/- F: Folio
M: Riposta
brak 616009600197611
137.

157

SABRA Czysta Krew Arabska POL 2013 klacz siwa/mk:155 F: Perkal
M: Sarah
brak 4626
138.

42

SALMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz gniada/176 F: Niels
M: Smuga
K015622 616009520116708
139.

98

SAN-SZAJ SP POL 2011 wałach skarogniada/— F: Nippon / Ogar
M: Sweet Lady PG / Roland
K022529 616009510268911
140.

166

SASANKA SP POL 2012 Klacz gniada F: etos
M: santa barbara
K033784
141.

131

SMOKY VAN DE VLINDERVALLEI BWP BEL 2018 wałach gniada/165 F: Hunters Scendro / Scendix
M: Kappuchino Van De vlindervallei / Vagabond De La Pomme
K033601 056002W00320405
142.

48

SWAN SP POL 2014 wałach siwa/mk:150 F: nn /
M: nn /
brak 616999600262614
143.

150

SWEET SURPRISE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/157 F: Lordanos
M: S-Landdiva
K015454 616098200081436
144.

143

T.LOVE WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/172 F: Almanzor L
M: Tawuła po Czos
K033581 616007600223016
145.

136

TANGO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: Alcatraz / Acord II
M: Tęcza / Polonus
K024992 616098200155455/A0011709S
146.

64

TANGO KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:125 F: Timo
M: Shira
K030537 POL013610199407
147.

152

TANTAL SP POL 2011 wałach siwa/167 F: Folio
M: Tuluza
K033712 616 009 60 01981 11
148.

160

TONACJA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/- F: Folio
M: Tabaka
brak 616007600316009
149.

73

TORNADO N POL 2006 wałach gniada/kuc:kuc F: nn
M: nn
K030133 616999600326306
150.

9

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz siwa/kuc:129 F: Don Mateo
M: Toska
K035044 616013530208616
151.

149

TYCJAN SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Almanzor L/Acord II
M: Temida/ Rabiatos Z
K026110 '616009600072514
152.

154

TYGRYS WLKP POL 2009 wałach kasztanowata/170 F: Folio
M: Tradycja
K033578 616007600315909
153.

82

VICKY WESTFALSKA POL 2018 klacz gniada/168 F: Vancouver d'Auvray
M: Look at me
K035302 441411070318
154.

59

WERDANDI TRAKEŃSKA POL 2010 klacz kasztanowata/171 F: Wezyr I
M: Walgrind
K032071 732010061010
155.

6

WERSAL SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Noel
M: Wespa
K034272 A0018943S
156.

47

WESPA SP POL 2015 klacz skarogniada/kuc:120 F: nn /
M: nn /
K035196 616999600250215
157.

164

WESTA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Caliro / Calato
M: Whitaka / Eden
K027436 616009530261110
158.

175

WESTA PZHK (SP) POL 2010 Mare Bay F:
M: /
616009530261110 107MK79
159.

10

WHY NOT WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/165 F: MJT Nevados S
M: Whiskey
K029406 616007520047816
160.

104

WIATOR KUC POL 2017 ogier izabelowata/kuc:130 F: Tijd Vlijts Victor
M: Sonatina
K035304 616013600218017
161.

40

WIMBLEDON WLKP POL 2015 wałach gniada/175 F: Almanzor L / Acord II
M: Wigonia / Makart
K028468 616007600048415
162.

156

WIWIANA TRAKEŃSKA POL 2009 klacz kasztanowata/155 F: Emis
M: Whisky
K023863 POL 732010067609
163.

78

WSPINACZKA WLKP POL 2003 klacz gniada/- F: Life and Liberty
M: Witwa
- -
164.

79

ZIBI LAZAR OLD. POL 2017 klacz gniada/162 F: For Pleasure / Furioso II
M: Granada / Graf Grannus
K034131 DE433330554317
Rider Club
Competition
Prize
Błaszczak Julia SKJ Red Team Mokiny
100
80
SUM:
180.00
Czub Zuzanna JKS Niestępowo
600
SUM:
600.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
50
SUM:
50.00
Dargiewicz Anna KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
100
SUM:
100.00
Gejdel Maurycy Jeździecki Klub Sportowy Portofino Horses
20
SUM:
20.00
Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
100
150
SUM:
250.00
Kopcych Anna LKJ w Gałkowie
40
30
100
150
SUM:
320.00
Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
200
100
SUM:
300.00
Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
150
SUM:
150.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
300
200
SUM:
500.00
Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
200
120
SUM:
320.00
Musiał Robert Klub Jeździecki Arpav
50
120
SUM:
170.00
Ostrowska Julia JKS U Robsonów
120
SUM:
120.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
150
400
SUM:
550.00
Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel STĘKINY
100
SUM:
100.00
Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
50
70
SUM:
120.00
Procińska Lena Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Radzikowska Nadia JKS u Robsonów
30
SUM:
30.00
Sobótka Nikola JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
200
40
SUM:
240.00
Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
500
300
SUM:
800.00
Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów
20
SUM:
20.00
Winkler Weronika KJ Żarnowo
60
40
250
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiej Julia
bpk
PANDORA (67)
2022-11-19
Bąk Magdalena
Bez Przynależności Klubowej
HERO (130)
2022-11-19
3
2022-11-20
8
2022-11-20
19
Baluszyńska Viktoria
KJ u Robsonów
CON X (126)
2022-11-19
8
2022-11-20
10
2022-11-20
Bancewicz Izabela
brak
2022-11-19
9
2022-11-19
Bieniecka Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2022-11-19
36
2022-11-19
2022-11-20
20
2022-11-20
Błaszczak Julia
SKJ Red Team Mokiny
2022-11-19
3
100
2022-11-20
4
80
ILORD (81)
2022-11-19
8
2022-11-19
11
2022-11-20
10
Bojarowicz Agata
Klub Jeździecki Wiktorowo
MARATON (124)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
Chełchowska Anna
Sopocki KJ
2022-11-19
36
2022-11-19
2022-11-20
2022-11-20
Chodnicka Zuzanna
LKJ w Gałkowie
2022-11-19
23
2022-11-19
22
2022-11-20
24
2022-11-20
18
Chomik Marta
JKS Maltanka
CYGANKA (100)
2022-11-19
30
2022-11-19
Cytarska Hanna
Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
1
Czub Zuzanna
JKS Niestępowo
FOR FLY (35)
2022-11-19
7
2022-11-20
28
2022-11-20
2022-11-19
19
2022-11-19
11
2022-11-20
17
2022-11-20
1
600
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
2022-11-19
5
50
2022-11-20
10
2022-11-19
29
2022-11-19
2022-11-20
35
2022-11-20
INVERNO (57)
2022-11-19
19
2022-11-19
2022-11-20
10
2022-11-20
Dargiewicz Aleksandra
JKS u Robsonów
PELARIS (23)
2022-11-19
26
2022-11-19
6
Dargiewicz Anna
KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
2022-11-19
14
2022-11-19
10
2022-11-20
3
100
2022-11-20
14
ELNINIO (30)
2022-11-19
28
2022-11-19
10
2022-11-20
8
2022-11-20
7
GRINGO (31)
2022-11-20
14
2022-11-20
2022-11-19
1
2022-11-19
20
Daszuta Aleksandra
Hippika Tomaszkowo
CELIUS (63)
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-20
2022-11-20
11
Dawczak Zuzanna
KJ Arpav
WHY NOT (10)
2022-11-19
2
2022-11-19
19
2022-11-20
11
2022-11-20
Dmitruk Weronika
Jeździecki Klub Sportowy Portofino Horses
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-20
16
2022-11-20
45
Dyczewski Jacek
Brak klubu
WERSAL (6)
2022-11-19
6
2022-11-19
5
Foks Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Maltanka
ELENI (137)
2022-11-19
2022-11-19
Formela Martyna
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2022-11-20
39
2022-11-20
28
Gejdel Maurycy
Jeździecki Klub Sportowy Portofino Horses
SALMA (42)
2022-11-19
2
2022-11-19
5
20
2022-11-20
44
Giza Agata
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2022-11-20
17
2022-11-20
Gogolewska Barbara
JKS Maltanka
2022-11-19
23
2022-11-19
Goryszewska Katarzyna
KJ u Doktorka
2022-11-19
35
2022-11-19
2022-11-20
31
2022-11-20
Gromala Natalia
Klub Jeździecki Kamińskich
PERUN (127)
2022-11-20
2022-11-20
Guzowska Kinga
JKS MALTANKA
2022-11-19
32
2022-11-19
Hestkowska Dominika
JKS U Robsonów
2022-11-19
17
2022-11-19
16
2022-11-20
24
2022-11-20
2022-11-19
7
2022-11-19
13
2022-11-20
9
2022-11-20
8
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2022-11-20
6
CHILE (146)
2022-11-20
22
2022-11-20
6
PERHAN (148)
2022-11-20
13
Hołodiuk Konrad
Klub Jeździecki Wiktorowo
KARÁT (122)
2022-11-19
24
2022-11-20
29
Jóźwiak Arkadiusz
Bez Przynależności Klubowej
T.LOVE (143)
2022-11-19
15
2022-11-19
40
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
ASTAT (69)
2022-11-19
3
100
2022-11-19
12
2022-11-20
2
150
2022-11-20
16
Kaczmarczyk Maciej
KJ Kaczmarczyk
ARMAGEDON (106)
2022-11-19
31
2022-11-19
13
2022-11-20
21
2022-11-20
21
Kałaska Zofia
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-11-19
2022-11-19
1
Kardas Izabela
BPK warm-maz
MEKSYK (37)
2022-11-20
43
2022-11-20
Kieza Aleksandra
Brak
FINKA (21)
2022-11-19
11
2022-11-20
3
Kinkel Alicja
JKS Niestępowo
LUCIENE (52)
2022-11-19
21
2022-11-19
37
2022-11-20
15
2022-11-20
37
Kopcych Anna
LKJ w Gałkowie
2022-11-19
27
2022-11-19
4
40
2022-11-20
4
30
2022-11-20
2022-11-19
17
2022-11-19
3
100
2022-11-20
15
2022-11-20
3
150
Koper Dominika
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-11-19
10
2022-11-19
2022-11-20
5
2022-11-20
Kostka Marta
SKJ Hippika Tomaszkowo
FEROD (60)
2022-11-20
2022-11-20
Kotyńska Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Portofino Horses
2022-11-19
4
2022-11-19
4
2022-11-20
6
2022-11-20
41
Kowalewska Aleksandra
BPK
WESPA (47)
2022-11-19
1
2022-11-19
16
2022-11-20
2
Kowalkowska Maria
BPK
2022-11-19
24
2022-11-19
25
2022-11-20
2
2022-11-20
7
Kowalkowski Zbigniew
Klub Jeździeckim Jaroszówka
2022-11-19
32
2022-11-20
26
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
LUBICZ (155)
2022-11-19
8
2022-11-19
2
200
2022-11-20
12
2022-11-20
4
100
Kruczek Aleksandra
Klub Jeździecki Kamińskich
ROKI (162)
2022-11-20
27
2022-11-20
Krych Natalia
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
9
2022-11-20
9
Kuć Karina
Bez Przynależności Klubowej
2022-11-19
30
2022-11-19
26
Kurowska Emilia
Bez Przynależności Klubowej K P O
2022-11-19
1
2022-11-19
33
Kwiatkowska Aleksandra
Niezrzeszony
FARON (50)
2022-11-19
1
2022-11-19
25
2022-11-20
1
2022-11-20
13
Kyrcz Kinga
Pomorska Liga Jeździecka
2022-11-19
2022-11-19
21
2022-11-20
8
2022-11-20
16
Lenkiewicz Vanessa
Klub Jeździecki Bik
2022-11-19
13
2022-11-20
7
2022-11-20
17
2022-11-19
Leszczyńska Pola
Klub Jeździecki Żarnowo
PALERMO (71)
2022-11-19
1
2022-11-19
7
2022-11-20
21
2022-11-20
Litwinowicz Natalia
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
MONSTER (62)
2022-11-19
2022-11-19
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (91)
2022-11-19
1
150
2022-11-19
28
Maliszewska Katarzyna
Stajnia Płoskinia
DALIA (77)
2022-11-20
6
2022-11-20
27
Małecka Nikola
Stajnia Milka Głęboczek
ESTA (13)
2022-11-19
18
2022-11-19
12
2022-11-20
14
2022-11-20
9
Markiewicz Weronika
Brak
FINKA (21)
2022-11-19
12
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2022-11-19
1
300
2022-11-20
2
200
Matuk Izabela
KJ BIK
KINES (102)
2022-11-19
22
2022-11-20
2022-11-19
2022-11-20
Matusewicz Alicja
KJ Bracia Romanowscy
2022-11-19
1
200
2022-11-19
6
2022-11-20
19
2022-11-20
3
120
Mej Weronika
brak
SABRA (157)
2022-11-19
1
2022-11-19
12
2022-11-20
1
2022-11-20
1
Miszczak Magda
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
MONSTER (62)
2022-11-20
26
2022-11-20
Moroz Emilia
KJ Arpav
2022-11-19
8
2022-11-20
1
2022-11-20
Musiał Robert
Klub Jeździecki Arpav
ARTEK (53)
2022-11-19
3
50
2022-11-19
12
2022-11-20
2
120
2022-11-20
2022-11-19
14
2022-11-19
2022-11-20
13
2022-11-20
Nazarewicz Julia
Sopocki KJ
ELEAR (119)
2022-11-19
9
2022-11-19
7
2022-11-20
4
Olechowska Karolina
Hippika Tomaszkowo
2022-11-19
10
2022-11-19
12
2022-11-20
6
Ostrowska Julia
JKS U Robsonów
2022-11-19
2
120
2022-11-19
7
2022-11-20
16
2022-11-20
11
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
2022-11-19
17
2022-11-19
2022-11-20
12
2022-11-20
2022-11-19
14
2022-11-19
18
2022-11-20
12
2022-11-20
CRISTAL (88)
2022-11-19
11
2022-11-19
2
150
2022-11-20
1
400
2022-11-19
17
2022-11-19
15
2022-11-20
26
2022-11-20
23
Piasecka Maja
SKJ REVEL
2022-11-19
15
2022-11-19
25
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ Revel STĘKINY
HIARA P (117)
2022-11-19
2
100
2022-11-19
29
Piekarska Weronika
Klub Jeździecki Żarnowo
PORSHE (65)
2022-11-19
1
2022-11-19
12
2022-11-20
24
2022-11-20
Pierzchanowska Oliwia
St. KJ Liski
MAJA (120)
2022-11-20
1
2022-11-20
9
NASTKA (121)
2022-11-19
1
2022-11-20
5
Pierzyńska Paulina
KJ J.J. Darboven
2022-11-19
4
50
2022-11-20
3
70
Pietrzak Pola
KJ KAJA Czosnowo
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
1
ANDER (90)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
1
Procińska Lena
Sopocki KJ
2022-11-19
9
2022-11-19
2022-11-20
11
2022-11-20
5
50
Przewoźniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
2022-11-19
2022-11-19
ARGENTO (76)
2022-11-19
31
2022-11-19
18
Radzikowska Nadia
JKS u Robsonów
2022-11-19
5
30
2022-11-19
15
2022-11-20
12
2022-11-20
7
Rezmer Wiktoria
Sobieski Jumping Team
NORWILL W (158)
2022-11-19
1
2022-11-19
12
2022-11-20
9
2022-11-20
14
Rogalska Lucyna
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
ARAMIS (105)
2022-11-19
1
2022-11-19
5
2022-11-20
1
2022-11-20
3
Róż Nikola
brak
2022-11-20
1
2022-11-20
19
Różańska Marta
Bpk
GROTA (22)
2022-11-19
2022-11-19
26
Sadowska Magdalena
Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń
HORYŁKA (153)
2022-11-20
Salitra Julia
Bez Przynależności Klubowej K P O
WIWIANA (156)
2022-11-19
28
2022-11-19
2022-11-20
4
2022-11-20
Służewska-Gębka Maria
Klub Jeździecki J.J. Darboven
CEJLON (27)
2022-11-19
21
2022-11-19
27
2022-11-20
9
2022-11-20
Sobótka Nikola
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
HAWANA (139)
2022-11-19
33
2022-11-19
19
2022-11-20
20
2022-11-20
1
200
2022-11-19
30
2022-11-19
9
2022-11-20
4
40
2022-11-20
13
Stańczak Artur
BPK
2022-11-19
27
2022-11-19
2022-11-20
42
2022-11-20
Stańczak Zuzanna
BPK warm.-maz.
TORNADO (73)
2022-11-19
16
2022-11-19
1
2022-11-20
4
Starczewska Klara
Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
2022-11-19
16
2022-11-19
2022-11-20
25
2022-11-20
14
Stawiarska Paulina
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2022-11-19
16
2022-11-19
1
2022-11-20
3
TANGO (64)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
9
Sukniewicz Gabriela
bpk
COCA (165)
2022-11-20
32
2022-11-20
Szablewska Dominika
KS AZS UWM Olsztyn
DAKAR (123)
2022-11-19
20
2022-11-19
39
2022-11-20
2022-11-20
Szczesna Maja
Polish Pony Club Sp. z o.o.
FIDŻI (101)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
6
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
2022-11-20
38
MISSOURI (172)
2022-11-19
8
2022-11-19
35
Szymańska Blanka
Pomorska Liga Jeździecka
2022-11-19
1
2022-11-20
23
2022-11-20
2022-11-19
12
Szyszko Maja
Bez Przynależności Klubowej K P O
2022-11-19
31
2022-11-19
Talaga Zofia
JKS Niestępowo
RÓŻA (70)
2022-11-19
1
2022-11-19
2
2022-11-20
1
2022-11-20
20
Tomaszewska Paulina
JKS U Robsonów
ASTERIX (163)
2022-11-19
1
500
2022-11-20
2
300
Topa Zuzanna
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-11-19
1
2022-11-19
16
2022-11-20
7
PASTEL (173)
2022-11-19
2022-11-19
1
2022-11-20
2
Turowski Paweł
bpk
SASANKA (166)
2022-11-19
32
2022-11-19
Uliszewska Maja
bpk
SWAN (48)
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-20
22
2022-11-20
9
Wąsowicz Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2022-11-19
6
2022-11-19
2022-11-20
30
2022-11-20
Waszczak Wiktoria
SKJ Red Team
TANGO (136)
2022-11-19
9
2022-11-19
18
2022-11-20
15
2022-11-20
22
Wiczling Weronika
JKS Niestępowo
REMIK (38)
2022-11-19
29
2022-11-20
14
2022-11-20
40
2022-11-19
Widzińska Katarzyna
JKS u Robsonów
2022-11-19
18
2022-11-19
2022-11-20
2022-11-20
18
ANTIBES (111)
2022-11-19
16
2022-11-20
15
QWERRTY G (112)
2022-11-19
34
2022-11-19
2022-11-20
33
NITRYT (113)
2022-11-19
22
2022-11-20
5
20
LODŻA (114)
2022-11-19
24
2022-11-20
25
KORSARZ (115)
2022-11-19
38
2022-11-19
2022-11-20
2022-11-20
36
CHILE (146)
2022-11-19
14
JUVENTUS (147)
2022-11-19
10
2022-11-20
34
Wilczewski Nataniel
SKJ Becersport Raszyn
DELILAH (174)
2022-11-19
16
2022-11-19
Winkler Weronika
KJ Żarnowo
2022-11-19
20
2022-11-19
4
60
2022-11-20
5
40
2022-11-20
9
KIATO (99)
2022-11-19
13
2022-11-19
23
2022-11-20
18
2022-11-20
1
250
Wolf Julia
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
NOTARIS (169)
2022-11-19
12
2022-11-19
11
2022-11-20
23
2022-11-20
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
2022-11-19
20
2022-11-19
Wyczesany Ada
Bez Przynależności Klubowej
NETA (24)
2022-11-19
34
2022-11-19
41
2022-11-20
25
2022-11-20
27
Zakrzewska Wiktoria
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
FEROD (60)
2022-11-19
2022-11-19
19
Załuska Nikola
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
LION (167)
2022-11-19
2022-11-19
1
2022-11-20
1
Zarzycki Michał
KJ J.J. Darboven
RETMAN (1)
2022-11-19
6
2022-11-19
33
2022-11-20
2022-11-20
Zawilińska Magdalena
bpk
ANNABELLE (128)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
5
Zieleń Zuzanna
Brak
NEMO (141)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
2
Zielińska Kamila
Jeździecki Klub Sportowy Niestępowo
OREO (19)
2022-11-19
20
2022-11-19
15
2022-11-20
8
Zielonka Karolina
KS AZS UWM Olsztyn
WESTA (175)
2022-11-20
17

Number of Riders: 131

Number of Horses: 164

The sum of prizes: 5 340.00

Competition results developed by: Ekwador - restauracja, noclegi, ośrodek jeździecki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl