Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Ogólnopolskie i Regionalne
Dąbrówka Mała, 21-23.10.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
149 ACCEPTED 2022-10-02 08:05:20
2022-10-01 23:18:48
Nadia Radzikowska CONCORDE
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 6 Reg/L1/
  • 1x 7 Reg/P1/
  • 1x 10 Reg/L1/
  • 1x 11 Reg/P1/
148 ACCEPTED 2022-10-02 08:05:25
2022-10-01 20:51:14
Paweł Kaliciński LINCOM'S LIBRE CL
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
147 ACCEPTED 2022-10-02 08:05:27
2022-10-01 18:56:38
Łukasz Jończyk TAVADOS
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
146 ACCEPTED 2022-10-02 08:05:31
2022-10-01 18:23:44
Maja Ślepska ZARIM
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły
145 ACCEPTED 2022-10-02 08:05:37
2022-10-01 18:21:41
Martyna Klimczak LIRYKA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
144 ACCEPTED 2022-10-02 08:05:41
2022-10-01 18:20:58
Martyna Klimczak BETINA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
143 ACCEPTED 2022-10-02 08:05:47
2022-10-01 18:20:06
Zofia Migdalska WIWIANA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły
142 ACCEPTED 2022-10-02 08:05:54
2022-10-01 15:38:01
Agata Piastowska LILA LANI
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 6 Reg/L1/
  • 1x 7 Reg/P1/
  • 1x 10 Reg/L1/
141 ACCEPTED 2022-10-02 08:06:02
2022-10-01 15:37:03
Agata Piastowska ANAWA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
140 ACCEPTED 2022-10-02 08:07:04
2022-10-01 11:01:04
Tomasz Godek GUDORINA-VAN-DE-EIJKHOF
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 6 Reg/L1/
  • 1x 7 Reg/P1/
  • 1x 11 Reg/P1/
139 ACCEPTED 2022-10-02 08:07:08
2022-10-01 10:57:08
Krzysztof Weka PIEROT
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 6 Reg/L1/
  • 1x 7 Reg/P1/
  • 1x 11 Reg/P1/
138 ACCEPTED 2022-10-02 08:07:26
2022-10-01 10:55:28
Kuba Kraśko CONSTANTIN
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 6 Reg/L1/
  • 1x 7 Reg/P1/
  • 1x 11 Reg/P1/
137 ACCEPTED 2022-10-02 08:07:32
2022-10-01 10:54:30
Kuba Kraśko OSI
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
136 ACCEPTED 2022-10-02 08:07:36
2022-10-01 10:46:24
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER TN
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
135 ACCEPTED 2022-10-02 08:07:38
2022-10-01 10:45:28
Zuzanna Czub FOR FLY
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L1/
  • 1x 10 Reg/L1/
134 ACCEPTED 2022-10-02 08:07:39
2022-10-01 09:00:28
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz WIARADO
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
133 ACCEPTED 2022-10-02 08:07:42
2022-10-01 09:00:12
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz MILAN W.S
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 8 Reg/N1/
  • 1x 12 Reg/N1/
132 ACCEPTED 2022-10-02 08:07:55
2022-10-01 08:59:46
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
131 ACCEPTED 2022-10-02 08:07:57
2022-10-01 08:59:26
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz FERDINAND
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC1/ GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
130 ACCEPTED 2022-10-02 08:08:01
2022-10-01 08:27:17
Ewa Strzeszewska OLEŃKA
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L1/
  • 2x 10 Reg/L1/
129 ACCEPTED 2022-10-02 08:08:35
2022-10-01 08:25:39
Ewa Strzeszewska DINKEN'S LADY
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
128 ACCEPTED 2022-10-02 08:08:41
2022-09-30 19:57:20
Robert Wilczewski CHEVAL DE COEUR
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
127 ACCEPTED 2022-10-02 08:08:44
2022-09-30 19:53:02
Robert Wilczewski CONSTANTINE M
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
126 ACCEPTED 2022-10-02 08:08:48
2022-09-30 19:51:48
Robert Wilczewski ULANO'MS
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
125 ACCEPTED 2022-10-02 08:08:54
2022-09-30 16:08:37
Dalia Latkauskienė CUPIDON
  • 1x 6 Reg/L1/
  • 1x 7 Reg/P1/
  • 1x 10 Reg/L1/
124 ACCEPTED 2022-10-02 08:08:59
2022-09-30 16:06:49
Austė Latkauskaitė BONAPARDAS
  • 1x 6 Reg/L1/
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10 Reg/L1/
123 ACCEPTED 2022-10-02 08:09:07
2022-09-30 15:37:15
Amelia Szczupakowska CHACCOS BOY
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
122 ACCEPTED 2022-10-02 08:09:35
2022-09-30 14:47:57
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
121 ACCEPTED 2022-10-02 08:09:41
2022-09-30 14:47:16
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
120 ACCEPTED 2022-10-02 08:09:48
2022-09-30 14:46:48
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
119 ACCEPTED 2022-10-02 08:09:54
2022-09-30 14:46:04
Antoni Strzałkowski CASTELLO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
118 ACCEPTED 2022-10-02 08:10:02
2022-09-30 14:44:55
Natalia Koziarowska HEVANTOS
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
117 ACCEPTED 2022-10-02 08:10:09
2022-09-30 14:43:52
Natalia Koziarowska ANTINA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
116 ACCEPTED 2022-10-02 08:10:15
2022-09-30 14:43:31
Natalia Koziarowska ANGEL DI MARIA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły
115 ACCEPTED 2022-10-02 08:10:20
2022-09-30 14:02:04
Alicja Markiewicz RASCO
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
114 ACCEPTED 2022-10-02 08:10:26
2022-09-30 12:49:27
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
113 ACCEPTED 2022-10-02 08:10:32
2022-09-30 12:48:56
Agnieszka Cebulak QUINCY
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
112 ACCEPTED 2022-10-02 08:10:37
2022-09-30 12:17:04
Karolina Wernerowicz VLEUT
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 6 Reg/L1/
  • 1x 7 Reg/P1/
  • 1x 11 Reg/P1/
111 ACCEPTED 2022-10-02 08:10:43
2022-09-30 12:16:22
Karolina Wernerowicz CREME DE LA BEQUEM
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
110 ACCEPTED 2022-10-02 08:10:49
2022-09-30 12:15:53
Karolina Wernerowicz CARAJON
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
109 ACCEPTED 2022-10-02 08:10:54
2022-09-30 08:08:27
Kristina Paulauskiene LENOX B S
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
108 ACCEPTED 2022-10-02 08:11:00
2022-09-30 08:06:43
Kristina Paulauskiene ELDINIO NSO
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
107 ACCEPTED 2022-10-02 08:11:07
2022-09-30 08:04:05
Simas Seilius DIRTY DIANA 2
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły
  • 1x 7 Reg/P1/
  • 2x 10 Reg/L1/
  • 1x 11 Reg/P1/
106 ACCEPTED 2022-10-02 08:11:13
2022-09-30 08:02:54
Simas Seilius NICK
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L1/
  • 2x 10 Reg/L1/
105 ACCEPTED 2022-10-02 08:11:23
2022-09-30 08:02:34
Simas Seilius CARBONN
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L1/
  • 2x 10 Reg/L1/
104 ACCEPTED 2022-10-02 08:13:10
2022-09-30 08:02:09
Simas Seilius EL CLASSICO Z
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L1/
  • 2x 10 Reg/L1/
103 ACCEPTED 2022-10-02 08:13:15
2022-09-29 21:51:12
Jędrzej Dowgiałło SZAQUEST
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 6 Reg/L1/
  • 1x 7 Reg/P1/
  • 1x 10 Reg/L1/
  • 1x 11 Reg/P1/
102 ACCEPTED 2022-10-02 08:13:21
2022-09-29 21:17:16
Weronika Rogalska VHS CARTAGENA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
101 ACCEPTED 2022-10-02 08:13:26
2022-09-29 19:37:13
Zofia Michalak FARAMEE M
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
100 ACCEPTED 2022-10-02 08:13:31
2022-09-29 19:36:38
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
99 ACCEPTED 2022-10-02 08:13:35
2022-09-29 18:42:49
Zuzanna Becker MADISON VDL
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 7 Reg/P1/
  • 1x 11 Reg/P1/
98 ACCEPTED 2022-10-02 08:13:58
2022-09-29 18:42:18
Zuzanna Becker SUNSHINE M
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
97 ACCEPTED 2022-09-29 18:18:25
2022-09-29 18:14:32
Ludwika Kruszewska CHACCO DRINK
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
96 ACCEPTED 2022-09-29 17:46:48
2022-09-29 16:41:52
Lėja Balandyte PINACOLADA
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L1/
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10 Reg/L1/
95 ACCEPTED 2022-09-29 17:46:52
2022-09-29 16:40:27
Samanta Balandyte LAGUNA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 6 Reg/L1/
  • 1x 7 Reg/P1/
  • 1x 10 Reg/L1/
  • 1x 11 Reg/P1/
94 ACCEPTED 2022-09-29 17:46:55
2022-09-29 12:23:56
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
93 ACCEPTED 2022-09-29 17:46:58
2022-09-29 12:23:20
Lena Oleszkiewicz ESI CHINA GIRL
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
92 ACCEPTED 2022-09-29 09:28:55
2022-09-29 09:28:55
Dominika Hestkowska EASY FLY
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 7 Reg/P1/
  • 1x 11 Reg/P1/
91 ACCEPTED 2022-09-29 09:28:24
2022-09-29 09:28:24
Dominika Hestkowska A LLE HOPP
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
90 ACCEPTED 2022-09-29 11:33:57
2022-09-29 08:37:00
Julia Poschauko CHARITA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
89 ACCEPTED 2022-09-29 11:34:00
2022-09-28 19:49:16
Martyna Reszka CELVISTO
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 7 Reg/P1/
  • 1x 11 Reg/P1/
88 ACCEPTED 2022-09-28 16:37:19
2022-09-27 23:18:42
Włodzimierz Rudasz FOR FUTURE PJT
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
87 ACCEPTED 2022-09-28 16:37:24
2022-09-27 23:18:09
Marcin Joppek JENDOLA-B PJT
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
86 ACCEPTED 2022-09-28 16:37:27
2022-09-27 23:17:08
Marcin Joppek LIKEUR PJT
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
85 ACCEPTED 2022-09-28 16:37:31
2022-09-27 23:16:17
Marcin Joppek CHELSEA BLUE PJT
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
84 ACCEPTED 2022-09-28 16:37:37
2022-09-27 22:31:09
Zofia Tocha CASPAR MS
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
83 ACCEPTED 2022-09-28 16:37:41
2022-09-27 21:22:54
Magdalena Szczechura ASTI SPUMANTE L
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
82 ACCEPTED 2022-09-28 16:37:45
2022-09-27 21:22:11
Magdalena Szczechura MOLLY C
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
81 ACCEPTED 2022-09-28 16:37:49
2022-09-27 20:51:23
Dawid Czarnecki CRUZ S
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC1/ GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
80 ACCEPTED 2022-09-28 16:37:52
2022-09-27 20:50:05
Dawid Czarnecki NYRUSO H
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L1/
  • 2x 10 Reg/L1/
79 ACCEPTED 2022-09-28 16:37:58
2022-09-27 20:49:07
Dominika Długosz TARTAN
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
78 ACCEPTED 2022-09-28 16:38:02
2022-09-27 20:48:42
Karolina Długosz LOCARNO HDH
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 6 Reg/L1/
  • 1x 7 Reg/P1/
  • 1x 10 Reg/L1/
  • 1x 11 Reg/P1/
77 ACCEPTED 2022-09-27 19:50:17
2022-09-27 19:41:03
Julia Kropielnicka SANDRA AZ
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły
76 ACCEPTED 2022-09-27 19:50:19
2022-09-27 19:30:42
Nerijus Šipaila DESCARO
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L1/
  • 1x 10 Reg/L1/
75 ACCEPTED 2022-09-27 16:15:53
2022-09-27 16:13:29
Barbara Pierz AMARETTO SBK Z
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
74 ACCEPTED 2022-09-27 16:15:02
2022-09-27 13:26:05
Aleksandra Pobłocka FELLOW
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
73 ACCEPTED 2022-09-27 16:14:44
2022-09-27 13:25:41
Dominik Pieniaszek CORIN O
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L1/
  • 1x 10 Reg/L1/
72 ACCEPTED 2022-09-27 16:14:49
2022-09-27 13:25:21
Dominik Pieniaszek AVALANCHE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
71 ACCEPTED 2022-09-27 16:14:54
2022-09-27 13:24:57
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/CC1/ GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
70 ACCEPTED 2022-09-27 16:15:56
2022-09-27 09:46:09
Wiktoria Kosnowska HERB
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 6 Reg/L1/
  • 1x 7 Reg/P1/
  • 1x 10 Reg/L1/
  • 1x 11 Reg/P1/
69 ACCEPTED 2022-09-27 16:15:59
2022-09-27 09:45:04
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
68 ACCEPTED 2022-09-27 16:15:43
2022-09-27 09:44:25
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
67 ACCEPTED 2022-09-27 16:15:45
2022-09-27 09:43:30
Krystyna Pilkiewicz RIANA P
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
66 ACCEPTED 2022-09-27 16:15:48
2022-09-27 09:42:49
Antoni Tomaszewski HASSLING-KETLING
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC1/ GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
65 ACCEPTED 2022-09-27 16:15:28
2022-09-27 09:41:25
Stanisław Tomaszewski MAJERAN
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 6 Reg/L1/
  • 1x 7 Reg/P1/
  • 1x 10 Reg/L1/
  • 1x 11 Reg/P1/
64 ACCEPTED 2022-09-27 16:15:31
2022-09-27 09:40:40
Weronika Rydzewska CHACCO-LAUREN
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły
  • 1x 6 Reg/L1/
  • 1x 7 Reg/P1/
  • 1x 10 Reg/L1/
  • 1x 11 Reg/P1/
63 ACCEPTED 2022-09-27 16:15:33
2022-09-27 09:39:46
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
62 ACCEPTED 2022-09-27 16:15:36
2022-09-27 09:35:46
Bartosz Szewczyk BRAVE SPIRIT BS
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 2x 6 Reg/L1/
61 ACCEPTED 2022-09-27 16:15:38
2022-09-27 09:34:20
Bartosz Szewczyk KING DIAMOND
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 2x 6 Reg/L1/
  • 2x 10 Reg/L1/
60 ACCEPTED 2022-09-27 16:15:23
2022-09-27 09:32:10
Bartosz Szewczyk DIAMANTE NERO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
59 ACCEPTED 2022-09-27 16:15:10
2022-09-27 08:33:15
Damian Ostręga INCREDIBLE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
58 ACCEPTED 2022-09-27 16:15:14
2022-09-27 08:31:19
Damian Ostręga FELINE
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
57 ACCEPTED 2022-09-27 16:15:17
2022-09-27 08:30:45
Damian Ostręga QUILOTTA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
56 ACCEPTED 2022-09-27 16:15:20
2022-09-27 08:29:48
Aleksandra Cebulak KOBE DE LEAU
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
55 ACCEPTED 2022-09-27 16:15:05
2022-09-27 08:17:18
Weronika Winkler SAN-SZAJ
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N1/
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
54 ACCEPTED 2022-09-26 23:06:09
2022-09-26 22:42:33
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
53 ACCEPTED 2022-09-26 23:06:13
2022-09-26 22:41:57
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
52 ACCEPTED 2022-09-26 23:06:17
2022-09-26 22:32:22
Weronika Znosko COR DE LA ROSA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
51 ACCEPTED 2022-09-26 23:06:20
2022-09-26 22:31:51
Weronika Znosko LAQUINA W
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
50 ACCEPTED 2022-09-26 23:06:25
2022-09-26 19:40:33
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 7 Reg/P1/
  • 1x 11 Reg/P1/
49 ACCEPTED 2022-09-26 23:06:29
2022-09-26 19:39:48
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
48 ACCEPTED 2022-09-26 23:06:30
2022-09-26 19:39:14
Zuzanna Gawęda ERA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 7 Reg/P1/
  • 1x 11 Reg/P1/
47 ACCEPTED 2022-09-26 23:06:32
2022-09-26 19:38:34
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
46 ACCEPTED 2022-09-26 23:06:34
2022-09-26 18:56:26
Malwina Urbańska CUMANI FVE
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
45 ACCEPTED 2022-09-26 23:06:38
2022-09-26 18:55:43
Malwina Urbańska BITRALME VAN HET SCHAARBROEK
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
44 ACCEPTED 2022-09-26 23:06:43
2022-09-26 18:55:24
Malwina Urbańska KANE
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
43 ACCEPTED 2022-09-26 23:06:44
2022-09-26 18:55:05
Malwina Urbańska KALOMA-N
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
42 ACCEPTED 2022-09-26 23:06:46
2022-09-26 18:34:39
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
41 ACCEPTED 2022-09-26 23:06:50
2022-09-26 18:33:47
Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
40 ACCEPTED 2022-09-26 23:06:53
2022-09-26 15:33:47
Łukasz Jończyk RUFUS
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
39 ACCEPTED 2022-09-26 23:06:56
2022-09-26 15:32:44
Anna Dziuba ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
38 ACCEPTED 2022-09-26 23:06:57
2022-09-26 15:32:08
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
37 ACCEPTED 2022-09-26 23:07:01
2022-09-25 14:45:57
Nina Oleszkiewicz JOANNE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
36 ACCEPTED 2022-09-26 23:07:05
2022-09-25 09:25:04
Łukasz Jończyk GINO N.D.
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2022-09-26 23:07:09
2022-09-25 09:23:58
Kamila Grabowska-Derlatka DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2022-09-26 23:07:10
2022-09-25 08:34:13
Nerijus Šipaila DYNAMITE BRECH
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
33 ACCEPTED 2022-09-26 23:07:12
2022-09-25 08:33:39
Nerijus Šipaila CINDERELLA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
32 ACCEPTED 2022-09-26 23:07:16
2022-09-25 08:30:01
Nerijus Šipaila BLANCH
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
31 ACCEPTED 2022-09-26 23:07:21
2022-09-25 08:28:58
Nerijus Šipaila CRAZY DAISY
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
30 ACCEPTED 2022-09-26 23:07:25
2022-09-25 08:28:28
Nerijus Šipaila UNIQUE
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC1/ GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
29 ACCEPTED 2022-09-26 23:07:27
2022-09-25 08:27:53
Nerijus Šipaila CARALAMBOS JU
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC1/ GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
28 ACCEPTED 2022-09-26 23:07:29
2022-09-23 22:49:22
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
27 ACCEPTED 2022-09-26 23:07:30
2022-09-23 22:48:10
Aleksandra Czerska KALIGULA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
26 ACCEPTED 2022-09-26 23:07:35
2022-09-23 22:47:52
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
25 ACCEPTED 2022-09-26 23:07:41
2022-09-23 20:39:47
Marianna Pupiałło CENTAUR
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
24 ACCEPTED 2022-09-23 19:59:52
2022-09-22 10:23:17
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
23 ACCEPTED 2022-09-23 19:59:55
2022-09-21 20:16:15
Miłosz Adach LALY VD BISSCHOP
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
22 ACCEPTED 2022-09-23 19:59:59
2022-09-21 20:15:52
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
21 ACCEPTED 2022-09-20 17:27:15
2022-09-19 16:23:16
Weronika Wilska-Czarnecka CIARA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
20 ACCEPTED 2022-09-20 17:27:16
2022-09-18 18:11:49
Nelly Żabowska-Żychowicz JUKATAN
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
19 ACCEPTED 2022-09-15 09:08:17
2022-09-14 11:58:44
Amelia Depta CHANTILLY T
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
18 ACCEPTED 2022-09-15 09:08:18
2022-09-14 11:58:10
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
17 ACCEPTED 2022-09-15 09:08:20
2022-09-14 09:07:37
Weronika Wilska-Czarnecka JANICE
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2022-09-15 09:08:22
2022-09-14 09:07:07
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SMILE
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC1/ GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
15 ACCEPTED 2022-09-15 09:08:23
2022-09-14 09:06:29
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
14 ACCEPTED 2022-09-15 09:08:25
2022-09-14 09:04:30
Weronika Wilska-Czarnecka BIG SANTURIA PS
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
13 ACCEPTED 2022-09-29 17:10:07
2022-09-12 20:58:07
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
12 ACCEPTED 2022-10-02 08:14:06
2022-09-11 11:15:16
Oliwia Sowińska FIFTY-FIFTY VAN BOVEN DE WEVELS
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L1/
  • 1x 10 Reg/L1/
11 ACCEPTED 2022-10-02 08:14:14
2022-09-11 11:14:25
Zuzanna Sowińska DOLLAR D’LA ROUSSERIE
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 6 Reg/L1/
  • 1x 10 Reg/L1/
10 ACCEPTED 2022-09-11 13:54:02
2022-09-11 08:05:21
Laura Martinavičiūtė LORD BH
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
9 ACCEPTED 2022-09-11 13:54:04
2022-09-11 08:04:50
Laura Martinavičiūtė KOLONIA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
8 ACCEPTED 2022-09-11 13:54:06
2022-09-11 08:04:16
Laura Martinavičiūtė MODEST VAN DEN EIK
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC1/ GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
7 ACCEPTED 2022-10-02 08:14:19
2022-09-07 11:41:29
Martyna Skarbek ARIE D. D. H
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 6 Reg/L1/
  • 1x 10 Reg/L1/
6 ACCEPTED 2022-09-07 13:23:11
2022-09-07 11:41:06
Sebastian Białczak CORRATINA K
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
5 ACCEPTED 2022-09-07 13:23:12
2022-09-07 11:39:57
Kacper Mróz SUNCLAIR Z
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
4 ACCEPTED 2022-10-02 08:14:44
2022-09-07 11:39:02
Aleksandra Gradowska MATTERHORN
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
3 ACCEPTED 2022-09-06 16:43:37
2022-09-05 22:01:34
Maria Gonciarek KASINIA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 8/C1/Zwykły art.238.2.1
2 ACCEPTED 2022-09-06 16:43:39
2022-09-05 21:04:39
Marianna Wawrzynowicz SANDOR
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
1 ACCEPTED 2022-10-02 08:14:49
2022-09-05 21:04:01
Marianna Wawrzynowicz AL CAPONE
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art, 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły
  • 1x 1/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
2. Balandyte Lėja privatus zirgai
2009 (JM.)
nera
3. Balandyte Samanta privatus zirgai
2004 (J.)
None
4. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (J.)
O049344
5. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
S
O021799
6. Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
S
O005800
10068738
7. Czarnecki Dawid -
S
O003411
8. Czerska Aleksandra KJ Bonin
2001 (MJ.)
O026082
9. Czub Zuzanna JKS Niestępowo
2006 (J.)
O049370
10258321
10. Długosz Dominika SKJ Sopot
2011 (Mł.)
O065706
11. Długosz Karolina SKJ Sopot
2007 (JM.)
O066521
12. Dowgiałło Jędrzej BPK (WMA)
2006 (J.)
O060168
13. Dziuba Anna KJ Sielanka Warka
2006 (J.)
O041843
14. Gawęda Julianna Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O038545
15. Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O047345
10258045
16. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
17. Grabowska-Derlatka Kamila KJ Sielanka Warka
S
O023040
10134359
18. Gradowska Aleksandra BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O066164
19. Hestkowska Dominika JKS U Robsonów
S
O003454
20. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
21. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O030997
22. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
S
O000790
23. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
S
O000790
24. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
S
O000790
25. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
26. Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ
S
O002026
27. Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
2005 (J.)
O039308
28. Klimczak Martyna Stow. Warszawski KJ
2004 (J.)
O039324
29. Kosnowska Wiktoria JKS Equita Świętochów
2004 (J.)
O064910
30. Koziarowska Natalia KJ Strzała Krubiczew
S
O003126
31. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (J.)
O032416
32. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
33. Kropielnicka Julia BPK (MAZ)
2006 (J.)
O048644
34. Kruszewska Ludwika KJ Strzała Krubiczew
S
O031416
35. Latkauskaitė Austė Kauno rajono Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2008 (JM.)
-
36. Latkauskienė Dalia Kauno rajono Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
-
37. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
38. Maciejczyk Aleksandra Sopocki KJ
S
O038542
39. Markiewicz Alicja Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O031292
40. Michalak Zofia KS Garo Zaborów
2005 (J.)
O045772
10226564
41. Migdalska Zofia Stow. Warszawski KJ
2008 (JM.)
O058315
42. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O003059
10103775
43. Oleszkiewicz Lena Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O039679
44. Oleszkiewicz Nina Stow. Warszawski KJ
2003 (MJ.)
O039837
45. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
46. Paulauskiene Kristina Všį Convivo l.c.
S
lietuva
47. Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
S
O008330
48. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
S
O037005
49. Pierz Barbara Soymax Lublin Team
2001 (MJ.)
O048543
50. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O031627
51. Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o.
2004 (J.)
O048153
52. Poschauko Julia Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O014122
10085827
53. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
2008 (JM.)
O049877
54. Radzikowska Nadia JKS u Robsonów
O063188
brak
55. Reszka Martyna KS Garo
2005 (J.)
O057754
56. Rogalska Weronika Stow. Warszawski KJ
2003 (MJ.)
O024452
57. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
58. Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
S
O039719
59. Seilius Simas Všį Convivo l.c.
S
ne
60. Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
S
None
61. Skarbek Martyna BPK (MAZ)
2005 (J.)
O052501
62. Ślepska Maja KU AZS Politechniki Warszawskiej
2002 (MJ.)
O050964
63. Sowińska Oliwia BPK
2008 (JM.)
O064306
64. Sowińska Zuzanna BPK
2008 (JM.)
O063053
65. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
66. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O032055
67. Szczechura Magdalena BPK
2007 (JM.)
O064350
68. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (J.)
O035615
69. Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew
S
O003478
70. Tocha Zofia KJ J.J. Darboven
2005 (J.)
O045407
71. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O037371
72. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
73. Tomaszewski Stanisław SKJ Besthorses Robercin
2008 (JM.)
O058748
74. Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew
S
O003252
75. Wawrzynowicz Marianna Stow. J Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O048604
76. Weka Krzysztof LKJ w Gałkowie
2005 (J.)
O059161
77. Wernerowicz Karolina Akademia Jeździecka Dawidy
2008 (JM.)
O053405
78. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Laszczki
S
O002520
79. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (J.)
O031481
80. Znosko Weronika Polski Polo Klub Secymin Polski
2001 (MJ.)
O028774
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 wałach skarogniada/168 F: Abke / Acorado
M: Etienette / Etos
K026583 DE441411105714
2.

A LLE HOPP POL 2011 wałach gniada F: A LLE SPRING Power
M: Dierba
K027953 DE441410770611
3.

AL CAPONE SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Amazing Grace / Arpeggio
K026735 B0138877S
4.

AMARETTO SBK Z ZANG BEL 2015 wałach siwa/170 F: Atomic Z / Cumano
M: Salitta / Colman
K030775 056015Z556343315
5.

ANAWA SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Wizzerd WV/ Indoctro
M: Anais/ Aloube Z
K018541 616009510353211
6.

ANGEL DI MARIA SP POL 2017 ogier gniada/164 F: Diatendro / Diarado
M: Amazing Grace / Arpeggio
K030415 616009661154417
7.

ANTINA HOL GER 2008 klacz gniada/170 F: Cassini II / Capitol I
M: Traviata III / Lancer II
K014162 DE421000355608
8.

ARIE D. D. H KWPN NED 2005 wałach gniada/168 F: Larenco / Lancer III
M: Pieni / Kojak
K012072 5280030512185
9.

ASTI SPUMANTE L HAN POL 2015 wałach gniada/165 F: Asti Spumante / Argentinus
M: Calypso`s Girl / Calypso II
K026959 DE431312305615
10.

AVALANCHE MEKL GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Acorda / Acordplus
K021513 DE427275511611 105RH89
11.

BASTYLIA PKSP POL 2011 klacz gniada/162 F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
K023151 616007530050911
12.

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
K025753 DE418182504914
13.

BIG SANTURIA PS OLD GER 2015 klacz gniada/179 F: Big Star / Quick Star
M: Santuria / Sandro Boy
K034156 DE418185028815
14.

BITRALME VAN HET SCHAARBROEK AES POL 2015 klacz gniada/Brak F: Bisquet Balou Van De Mispelaere /
M: Fatralme VH Schaarbroek /
K031158 826002150875604
15.

BLANCH HOLST GER 2016 stallion bay/170 F: Barcley
M: Leslie
none DE421000126216
16.

BONAPARDAS BH LTU 2012 gelding white/170 F: BACARDI
M: HOLANDIA
LTU006490044012 022038
17.

BRAVE SPIRIT BS HAN POL 2017 wałach kara/168 F: Balou Peggio / Balou Du Rouet
M: Carlotta / Crazy Classic
K031812 DE431311907117
18.

CARAJON HAN GER 2009 wałach gniada/178 F: Canstakko
M: Franja / For Keeps
K032581 DE431313905409
19.

CARALAMBOS JU HANN GER 2010 gelding grey/none F: Clinton I
M: Accoracy
none none
20.

CARBONN HOLSTEINER LTU 2018 kastratas bėra/165 F: casall
M: anastasia I
. .
21.

CARDIFF SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Carambole / Cassini I
M: Carrara / Carrico
K023534 616009510253013
22.

CASPAR MS HOL POL 2004 wałach gniada/172 F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
K009367 DE421000289204
23.

CASTELLO SP POL 2016 wałach siwa/168 F: Emir R / Colman
M: Carrara / Carrico
K028740 A0000086S
24.

CELVISTO NIEM. SPORT. GER 2013 wałach siwa/173 F: Cellestial / Cantus
M: Lamira / Levisto
K028658 DE456570044513
25.

CENTAUR SP POL 2004 wałach kasztanowata/168 F: Libretto / Milione
M: Centuria / Mazzel
K008883 POL009530044604
26.

CHACCO DRINK WEST. GER 2017 wałach gniada/165 F: Chacosson IV
M: Concorkazon
K034908 DE 441410997917
27.

CHACCO-LAUREN OLD POL 2010 gelding dark bay/- F: Chacco-Blue / Chambertini
M: Laura / Cortez
K020859 DE433331641010
28.

CHACCOS BOY BAYER GER 2009 wałach gniada/171 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
K017717 DE 481 810070609
29.

CHANTILLY T SP POL 2016 klacz skarogniada/175 F: Sergio L / Sergeant Pepper
M: Charyzma / Maram
K033580 616009520065316
30.

CHARITA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Chaltaire Z
M: Casandra / Lasko
K024850 616009670094213
31.

CHELSEA BLUE PJT BAW POL 2009 klacz gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Funny Girl / Poseidon
K018607 DE481810086809
32.

CHERIE DE BEAUFOUR SF FRA 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Macy van Leut / Elanville
K030234 12243223Y
33.

CHEVAL DE COEUR WESTF GER 2012 wałach gniada/167 F: Comme il Faut / Cornet Obolensky
M: Cora / Cordobes II
K026879 DE441410416712
34.

CIARA NIEM. SPORT. GER 2009 Klacz siwa/172 F: Calido I / Cantus
M: Kiara / Kolibri
K025053 DE456370059709
35.

CINDERELLA Holsteiner Warmblut GER 2013 Klacz siwa F: Clarimo
M: Rhea Cl- Caretino
DE421000140413
36.

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG. BEL 2012 Klacz gniada/172 F: Cornet Obolensky
M: Pastel/Azur de Paulstra
K024586 -
37.

CONCORDE LWB LAT 2013 klacz kasztanowata/170 F: Colard / Colman
M: Corte / Corall
K028019 0000025664
38.

CONSTANTIN SP POL 2016 wałach kasztanowata/174 F: If Du Reverdy/ Le Tot De Semilly
M: C Tarnawa/ Wizzerd WV
K029338 616009600126916
39.

CONSTANTINE M HAN. GER 2012 wałach gniada F: Contendro I
M: Wendura
K025714 DE431310046212
40.

COR DE LA ROSA HOLSTEIN GER 2014 gelding bay/163 F: Cormint/Calido I
M: Visita/Contender
K029566 DE421000119414
41.

CORIN O . POL 2018 wałach gniada/170 F: Numerus
M: Corina o
. 616009610010118
42.

CORRATINA K WESTFALSKA POL 2016 klacz gniada/165 F: Comme il faut
M: Parodie
K032957 DE441410095616
43.

CRAZY DAISY HOLST GER 2015 mare bay/kuc:kuc:17 F: Clarimo
M: Athene II
none DE421000150815
44.

CRAZY DAISY G NIEM. SPORT. GER 2013 klacz kasztanowata/170 F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
K025057 DE455870285413
45.

CREME DE LA BEQUEM HOL POL 2007 klacz gniada/168 F: Canturano
M: Marseille / Lord Byron
K032642 DE421000332407
46.

CRUZ S SP POL 2014 wałach gniada/173 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C. Ravenna Z / Chicago I Z
K027117 616009520042014
47.

CUMANI FVE AES GBR 2016 klacz siwa/. F: Cashflow/Carambo
M: Ulisca/Carnute
K034235 826002160876808
48.

CUPIDON HOLST LTU 2010 gelding white/173 F: CASSINI I
M: PRISSY
DE 421000339410 DE421000339410
49.

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z BEL 2010 wałach kasztanowata/. F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Vahinee Des Merisiers / Nonstop
K019876 056015Z55663810
50.

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
51.

DESCARO HOLST GER 2017 gelding bay/none F: Diamar
M: Ulana-Caprice/Concept
ltu none
52.

DIAMANTE NERO HAN POL 2015 ogier kara/174 F: Diacontinus / Diarado
M: Evita K / Escudo I
K029720 DE431316102415
53.

DIARETTO MECKL GER 2014 wałach skarogniada/163 F: Diamaro / Diarado
M: Carry Vom Liedhof / Casaretto
K029079 DE427270065314
54.

DINKEN'S LADY HOL. GER 2015 klacz gniada/172 F: Dinken / Diarado
M: Caspers Lady / Numero Uno
K032114 DE421000078815
55.

DIRTY DIANA 2 WESTFALISCHE LTU 2017 kumelė bėra/168 F: Diarado
M: Lady Indian
de 441410657817 276441410657817
56.

DOLLAR D’LA ROUSSERIE SF POL 2013 wałach ciemnogniada/BRAK F: Sunday de Riverland
M: Irisse
K025492 25000113326638Y
57.

DYNAMITE BRECH HANN GER 2014 gelding bay/none F: Diamant De Semilly
M: Quidam De Ravel
none none
58.

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 DE431319627313
59.

EL CLASSICO Z ZANGERSHEIDE LTU 2018 kastratas juoda/167 F: El Barone 111 Z
M: Isabeau
nera 981100004575673
60.

ELDINIO NSO BH LTU 2017 gelding bay/165 F: Elvaro
M: Vanessa
LTU006490079317 -
61.

ERA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Zahros R (ex Z. Zarah 80) / Sam R
M: Eligranta / Marius Claudius
K024597 616009610202713
62.

ESI CHINA GIRL ISH IRL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Kannan / Voltaire
M: ESI Paris / Guidam
K032844 372414005628657
63.

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
64.

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro / Capitol I
M: Kamalve / G.Ramiro Z
K017816 528003201008875
65.

FARAMEE M KWPN NED 2010 wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Aramee O.A. / Marlon
K020474 528003201006399
66.

FELINE KWPN POL 2010 klacz siwa/173 F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
K019230 528003201011701 105GN12
67.

FELLOW KWPN NED 2010 wałach gniada/170 F: Gentle’s
M: Cornelia
K023210 528003201012131
68.

FERDINAND KWPN NED 2010 wałach siwa/176 F: Faldo / Purioso II
M: Volisa / Elmshorn
K016837 528003201005642
69.

FIFTY-FIFTY VAN BOVEN DE WEVELS BWP POL 2011 wałach ciemnogniada/163 F: Samba Hit II
M: Ratina
K033592 128472834718
70.

FOR FLY WLKP POL 2018 wałach kasztanowata/167 F: Number One /
M: Fuksja / Marino
K034673 616007610180218
71.

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
72.

FOR FUTURE PJT HOL GER 2014 wałach ciemnogniada/170 F: For Fashion / For Plesure
M: The Best / Esteban
K028619 DE421000046314
73.

GINO N.D. KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Biscayo / Contendro
M: Vrouwe Bureveld / Burggraaf
K025421 52803201105046
74.

GUDORINA-VAN-DE-EIJKHOF AES POL 2015 klacz kara/167 F: Glasgow-w Van't Merelsnest / Nabab De Reve
M: Udorina / Corland
K031460 826002150874573
75.

H. ELDORADO B. KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Woberlina B / Lupicor
K026125 528003201203757
76.

HASSLING-KETLING SP POL 2014 ogier kara/170 F: Kannan / Voltaire
M: Hellenika / Cabrol
K028337 616009661019614
77.

HERB WLKP POL 2015 wałach gniada/166 F: Vandamme / Guidam
M: Hera / Dastin
K028180 616007610092215
78.

HEVANTOS KWPN NED 2012 wałach siwa/167 F: Levantos II / Liostro
M: Levantos II / Liostro
K030394 528003201209202
79.

INCREDIBLE KWPN POL 2014 wałach kasztanowata/166 F: Etoulon
M: Xxx
X C
80.

IVAR VDL KWPN NED 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Tolivia VDL / Corrado I
K026315 528210002858429
81.

JANICE BWP POL 2009 klacz kasztanowata/171 F: Oo
M: Oo
Brak Brak
82.

JENDOLA-B PJT KWPN NED 2014 klacz kasztanowata/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Endola-HB / Unaniem
K029238 528003201402374
83.

JOANNE KWPN NED 2014 klacz kara/170 F: I'm Special de Muze / Emerald van't Ruytershof
M: Dominique GS / Warrant
K032802 528003201407095
84.

JUKATAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Contender Son / Contender
M: Jacnia / Garnizon
K030232 616009600156814
85.

KALIGULA WLKP POL 2016 wałach gniada/- F: Diacontinus / Diarado
M: Kostaryka / Sofix
K029788 A0004065S
86.

KALOMA-N KWPN NED 2015 klacz gniada/- F: Great Blue / Plot-Blue
M: Burgloma / Padinus
K029546 528003201505665
87.

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
88.

KANE KWPN NED 2015 wałach gniada/brak F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enora / Arezzo VDL
K027035 528003201500624
89.

KASINIA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Kanasta / Czandor
K024449 616009640067912
90.

KING DIAMOND AES POL 2016 wałach jasnokasztanowata/176 F: Kafka vd Heffinck / Calvaro Z
M: Fatima / Castilio
K030962 826002160879334
91.

KING HEARTBREAKER TN KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
92.

KOBE DE LEAU LUX POL 2012 ogier siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: Quinte De Leau / Mister Blue
K030066 442001000013412
93.

KOLONIA WLKP POL 2012 klacz gniada/- F: Marino /
M: Kamila /
brak 616009600113112
94.

LAGUNA Vietiniai Zirgai LTU 2012-03-30 mare chestnut/170 F: Perlitas
M: Leira
none LTU008000042312
95.

LALY VD BISSCHOP BWP BEL 2011 klacz jasnokasztanowata/174 F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Aphrodite D'Arsouilles / Nabab De Reve
K033059 056002W00299492
96.

LAQUINA W HOL. GER 2010 klacz ciemnogniada/164 F: Larius W / Landgraf
M: P-Quinara / Quina
K020690 DE421000544910
97.

LENOX B S L LTU 2010 kastratas tamsiai bėra/164 F: LORDANO
M: LORDANO
- -
98.

LIKEUR PJT KWPN NED 2016 klacz ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Sirocco Z / Singulord Joter
K028893 528003201602993
99.

LILA LANI OLD POL 2017 klacz gniada/167 F: Lezard/ Landadel
M: Loomia/ Lonely Boy
K034152 De 456560531517
100.

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
K022002 056002W00297758
101.

LINCOM'S LIBRE CL KWPN NED 2016 ogier gniada/166 F: Arezzo VDL
M: Lantessa
K031905 528003201608530
102.

LIRYKA SP POL 2014 klacz gniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Liberia / Livello
K025944 616009510237714
103.

LOCARNO HDH A. E. S. NED 2016 wałach gniada/170 F: LOCARNO (AK LOCARNO 62)
M: Color Me Cream Z
K030675 826002160877228
104.

LORD BH AES NED 2016 wałach gniada/- F: A LEE SPRING POWER
M: CALITHA
brak 826002160877663
105.

LOS ANGELES OLD GER 2012 wałach siwa/167 F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
K021913 DE418180199612
106.

MADISON VDL KWPN POL 2017 wałach ciemnogniada/169 F: Global Express
M: Een Dame VDL
K032058 528003201704570
107.

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
K014747 616009610014608 105LR04
108.

MAJERAN SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K030388 616009661165615
109.

MATTERHORN MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach ciemnogniada/165 F: Top Gun
M: Maracuja
K021441 616006590172912
110.

MAVANDA SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Vandamme / Guidam
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
111.

MILAN W.S KWPN NED 2017 wałach skarogniada/174 F: Malibu TN / Mr. Blue
M: Werone / Indoctro
K031307 528003201702047
112.

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
113.

MODEST VAN DEN EIK BWP BEL 2012 wałach kasztanowata/- F: HALIFAX VAN HET KLUIZEBOS
M: NILI DE LA FERMA ROSE
brak 056002W00303118
114.

MOLLY C SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: CHECK IN 2
M: MONTANA C
K020472 616098200110707
115.

NICK KWPN LTU 2018 kastratas bėra/165 F: ibolensky
M: ulibria
. .
116.

NYRUSO H KWPN NED 2018 wałach gniada/176 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: HYRUSA H
- 528003201805345
117.

OLEŃKA SP POL 2018 klacz gniada/172 F: Quentin Z
M: Omega -34
brak 616009661135818
118.

OSI SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kilian 38 / Boreas
M: Osama / Marino
K028087 616009600115715
119.

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Kannan / Voltaire
M: Odeur-M / Lord Z
K026734 616009661386214
120.

PERFECT SMILE SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Ares / Elvis
M: P-Veronique / Colman
K028966 616009530207615
121.

PIEROT WEST POL 2007 wałach kasztanowata/176 F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
K011983 DE441411573907
122.

PINACOLADA Belgu Šiltakraujis LTU 2015 mare chestnut/169 F: Lordanos
M: Bio-Tine
nera 056-002-W00311583
123.

PJOTTER BWB BEL 2015 wałach ciemnogniada/- F: Corydon Van T&L /
M: Ellbasi / Cum Laude Z
K028996 056002W00309640
124.

PRINCESSA I G SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Canoso / Contact Me
M: Princessa / Cassini I
K024973 616009640048013
125.

QUALILAS ISH IRL 2012 klacz gniada/167 F: O.B.O.S. Quality 004
M: Whats Another One / Coevers Diamond Boy
K028256 372414005510112
126.

QUILOTTA BWP BEL 2016 klacz gniada/172 F: Echo Van Het Neerenbosch / Chin Chin
M: Tialotta Z / Toulon
K030101 056002W00314048
127.

QUINCY BWP BEL 2016 ogier siwa/164 F: Echo v/h Neerenbosch
M: Vernie / Verdi
K030100 056-002-W00314047
128.

RASCO SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Check In 2 / Cordalme
M: River PG / Spartakus
K022921 616009661125212
129.

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
K015466 POL009520048308
130.

RIANA P SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
K020740 616009610012912
131.

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309
132.

RUFUS SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Salamon BWP/ Darco
M: Rolemma SP/ Emar SP
K027921 6160095300112810
133.

SAN-SZAJ SP POL 2011 wałach skarogniada/— F: Nippon / Ogar
M: Sweet Lady PG / Roland
K022529 616009510268911
134.

SANDOR SP POL 2014 ogier kara/173 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Sumatra / Widam
K026731 616009610071714
135.

SANDRA AZ SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Sandro Boy / Sandro Z
M: Artemida / Reval
K031348 616009600060315
136.

SUNCLAIR Z ZANG BEL 2016 klacz gniada/167 F: Singular LS la Silla / Fergard Mail
M: Napoli Z / Eurocommerce Napels
K030472 056015Z55575116
137.

SUNSHINE M SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Landino
M: Soleil M
K020911 616009690079211
138.

SZAQUEST SP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Qulester / Quinar
M: Szaki / Kissovo
K029793 616009540026915
139.

TARTAN KUC FELIŃSKI POL 2013 wałach srokata/141 F: Efekt
M: Tajlandia
K032776 616013580093813
140.

TAVADOS SP POL 2017 ogier siwa/169 F: MJT Nevados S / Calvados Z
M: Tajlandia / Landor
K032251 A00091625
141.

ULANO'MS HAN. POL 2013 wałach gniada/178 F: Messenger
M: Sacona
K033868 DE431316786313
142.

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 wałach kasztanowata/175 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
K011640 08110466
143.

UNIQUE SP POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Marino
M: Uptown Girl- Numero Uno
616009600113912
144.

VHS CARTAGENA OLD POL 2016 klacz kara/167 F: CASTELAN II
M: CINSINATY
K032040 DE441411476516
145.

VLEUT HANOWERSKA POL 2015 wałach myszata/168 F: Vancouver d'Auvray
M: Hauptstudbuch Davina
brak DE431319654915
146.

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero / Cambridge
M: Volterra / Van Helsing
K027116 616009530152915
147.

WIARADO SP POL 2014 wałach kara/174 F: Clavius / Caretino
M: Witara / Cavallo
K025899 616009640053814
148.

WIWIANA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Salamon
M: Witara / Cavallo
K028201 616009640044515
149.

ZARIM SP POL 2012 wałach siwa/168 F: Imequyl
M: Zara / -
K022770 616009590104412
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 80

Number of Horses: 149

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Ekwador - restauracja, noclegi, ośrodek jeździecki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl