Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie DiM i ZR
Dąbrówka Mała, 12-14 sierpnia 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
120 ACCEPTED 2022-08-11 14:20:27
2022-08-11 14:20:21
Ewa Szmidt-Bernatowicz COTTUS
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy
  • 2x ZR7/L/Zwykły
  • 1x ZR12/L/Zwykły art,238.21
119 ACCEPTED 2022-08-11 10:17:04
2022-08-11 10:14:33
Jagoda Kierznowska CASSELO
  • 2x 13/Duże Konie 110cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/Duże Konie 110cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/Duże Konie 120cm/Zwykły art. 238.2.1
118 ACCEPTED 2022-08-11 10:06:35
2022-08-11 10:05:57
Nadia Wojciechowicz KOKORICO BY NIGHT
  • 1x 11/Duże konie LL/Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
117 ACCEPTED 2022-08-11 10:06:38
2022-08-11 10:03:50
Maja Prokopczuk MONSIEUR
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy
  • 1x ZR7/L/Zwykły
  • 1x ZR8/P/Zwykły
  • 1x ZR14/N/Zwykły
116 ACCEPTED 2022-08-09 19:52:45
2022-08-09 17:51:44
Mariusz Olesiński VHS CASTELLA
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy
115 ACCEPTED 2022-08-09 19:52:47
2022-08-09 17:50:57
Mariusz Olesiński WHO KNOWS
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy
114 ACCEPTED 2022-08-09 08:50:27
2022-08-08 22:32:28
Marlena Milenkiewicz WATERLOO
  • 1x ZR11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR12/L/Zwykły art,238.21
113 ACCEPTED 2022-08-09 08:50:31
2022-08-08 22:32:04
Marlena Milenkiewicz KARINA
  • 2x ZR12/L/Zwykły art,238.21
112 ACCEPTED 2022-08-09 08:50:42
2022-08-08 22:31:39
Marlena Milenkiewicz NICPOŃ
  • 1x ZR11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR12/L/Zwykły art,238.21
111 ACCEPTED 2022-08-09 08:50:49
2022-08-08 22:06:22
Paweł Biełuś CORRLANDO LAND
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy
  • 2x ZR7/L/Zwykły
  • 2x ZR12/L/Zwykły art,238.21
110 ACCEPTED 2022-08-09 08:51:15
2022-08-08 21:29:56
Anna Kopcych SMOKY VAN DE VLINDERVALLEI
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy
  • 2x ZR7/L/Zwykły
109 ACCEPTED 2022-08-09 08:51:21
2022-08-08 21:25:58
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x ZR3/P/Dwufazowy
  • 1x ZR4/N/Zwykły
  • 1x ZR8/P/Zwykły
  • 1x ZR9/N/Dwufazowy
108 ACCEPTED 2022-08-08 21:12:18
2022-08-08 18:26:29
Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH
  • 1x 8/Kuce i Mała Konie 110 cm/Zwykły
  • 1x 9/Kuce i Mała Konie 120cm/Zwykły
107 ACCEPTED 2022-08-08 21:12:21
2022-08-08 18:25:21
Hubert Aniołek LE MATINE II
  • 1x 13/Duże Konie 110cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/Duże Konie 120cm/Z oceną stylu jeźdźca
106 ACCEPTED 2022-08-09 08:51:24
2022-08-08 18:07:00
Martyna Olszewska MONSTER
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR6/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
105 ACCEPTED 2022-08-08 21:12:26
2022-08-08 18:05:48
Aleksandra Daszuta CELIUS
  • 2x ZR6/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
104 ACCEPTED 2022-08-08 21:12:28
2022-08-08 18:04:17
Ewa Maria Zaremba QUANDO
  • 1x ZR8/P/Zwykły
  • 1x ZR9/N/Dwufazowy
  • 1x ZR13/P/Zwykły
  • 1x ZR14/N/Zwykły
103 ACCEPTED 2022-08-08 21:12:32
2022-08-08 17:11:31
Jędrzej Dowgiałło SZAQUEST
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy
  • 1x ZR3/P/Dwufazowy
  • 1x ZR7/L/Zwykły
  • 1x ZR8/P/Zwykły
  • 1x ZR12/L/Zwykły art,238.21
  • 1x ZR13/P/Zwykły
102 ACCEPTED 2022-08-08 15:39:02
2022-08-08 15:29:40
Elżbieta Witkowska-Marel PRESTIGE
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy
  • 1x ZR3/P/Dwufazowy
101 ACCEPTED 2022-08-08 15:39:05
2022-08-08 15:29:01
Maja Witkowska KAKAO
  • 2x 12/Duże Konie 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca
100 ACCEPTED 2022-08-08 15:39:07
2022-08-08 15:28:36
Maja Witkowska ZIBI LAZAR
  • 2x 12/Duże Konie 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca
99 ACCEPTED 2022-08-09 09:02:54
2022-08-08 14:59:58
Anastazja Burzyńska-Ellis HAPPY HONY
  • 2x 5/Kuce 80 cm/Dwufazowy
  • 1x 27/Kuce 80cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/Kuce Małe konie 90cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/Kuce 95cm/Finał Kuce C
98 ACCEPTED 2022-08-08 13:25:09
2022-08-08 11:58:16
Zuzanna Łuczak KARMEN
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR6/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
97 ACCEPTED 2022-08-08 13:25:07
2022-08-08 11:42:43
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
  • 1x 8/Kuce i Mała Konie 110 cm/Zwykły
  • 1x 31/Kuce i Małe konie 120cm/Z oceną stylu jeźdźca
96 ACCEPTED 2022-08-08 13:25:05
2022-08-08 10:33:42
Gabriela Demska WIRGILLIA
  • 2x ZR11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
95 ACCEPTED 2022-08-08 10:27:33
2022-08-08 10:07:40
Katarzyna Widzińska NITRYT
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy
  • 2x ZR7/L/Zwykły
  • 2x ZR12/L/Zwykły art,238.21
94 ACCEPTED 2022-08-08 10:27:35
2022-08-08 10:07:06
Katarzyna Widzińska LODŻA
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR6/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
93 ACCEPTED 2022-08-08 10:27:37
2022-08-08 10:06:43
Katarzyna Widzińska KORSARZ
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy
  • 2x ZR7/L/Zwykły
  • 2x ZR12/L/Zwykły art,238.21
92 ACCEPTED 2022-08-08 10:27:39
2022-08-08 10:06:03
Katarzyna Widzińska ANTIBES
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy
  • 2x ZR7/L/Zwykły
  • 2x ZR12/L/Zwykły art,238.21
91 ACCEPTED 2022-08-08 10:02:24
2022-08-08 09:30:49
Oliwia Pierzchanowska NASTKA
  • 1x 28/Kuce Małe konie 90cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/Kuce 95cm/Finał Kuce C
90 ACCEPTED 2022-08-08 10:02:27
2022-08-08 09:24:43
Maria Szmyt MATADOR
  • 2x 2/Kuce 50 cm/Dokładności
  • 2x 24/Kuce 50cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce 50cm/Finał Kuce A 0
89 ACCEPTED 2022-08-08 09:23:25
2022-08-08 08:25:34
Wiktor Kajetan Piechota JUKON
  • 1x 13/Duże Konie 110cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/Duże Konie 110cm/Zwykły art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2022-08-08 09:23:28
2022-08-08 08:21:53
Wiktor Kajetan Piechota HANIBAL DE REVEL SOYMAX
  • 1x 14/Duże Konie 120cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/Duże Konie 120cm/Zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2022-08-08 09:23:30
2022-08-08 08:20:07
Wiktor Kajetan Piechota ECONTEAU TER DIESCHOOT
  • 1x 14/Duże Konie 120cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/Duże Konie 120cm/Zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2022-08-08 09:23:33
2022-08-07 23:02:52
Wiktoria Sudyk TAJPAJ
  • 2x ZR11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
85 ACCEPTED 2022-08-08 09:23:36
2022-08-07 22:02:18
Amelia Szczupakowska CHACCOS BOY
  • 1x 15/Duże Konie 130cm/Z oceną stylu jeźdźca
84 ACCEPTED 2022-08-08 09:23:40
2022-08-07 22:01:52
Zuzanna Zieleń NEMO
  • 1x 26/Kuce 70cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/Kuce 80cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/Kuce 85cm/Finał Kuce A 2
83 ACCEPTED 2022-08-08 09:23:43
2022-08-07 21:27:47
Maria Piórkowska JACERA
  • 1x 18/Duże Konie 100cm/Dokładnści art.238.1.1
  • 1x 19/Duże Konie 110cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR7/L/Zwykły
  • 1x ZR8/P/Zwykły
  • 1x ZR12/L/Zwykły art,238.21
  • 1x ZR13/P/Zwykły
82 ACCEPTED 2022-08-08 13:24:58
2022-08-07 19:24:59
Radosław Kierznowski CORBINIAN
  • 1x 7/Kuce i Mała Konie 100 cm/Zwykły
  • 1x 29/Kuce i Małe konie 100cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/Kuce 105cm/Finał Kuce D bis
81 ACCEPTED 2022-08-07 15:43:52
2022-08-07 15:19:37
Nadia Głębocka NAOMI C II
  • 1x 13/Duże Konie 110cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/Duże Konie 120cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/Duże Konie 110cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 37/110/115/Finał gr. Mł DK i JM
80 ACCEPTED 2022-08-07 15:43:57
2022-08-07 13:42:28
Aleksandra Romanowska COLOR LAZAR
  • 2x 11/Duże konie LL/Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/Duże Konie 90cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/Duże Konie 100cm/Dokładnści art.238.1.1
  • 1x 44/L/P/N/Pocieszenia Duże Konie
79 ACCEPTED 2022-08-07 15:43:59
2022-08-07 13:41:09
Pola Pietrzak TOSKANIA
  • 1x 3/Kuce 60 cm/Dokładności
  • 1x 4/Kuce 70cm/Dokładności
  • 1x 25/Kuce 60cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/Kuce 70cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce 70cm/Finał Kuce A 1
78 ACCEPTED 2022-08-07 15:44:02
2022-08-07 13:40:37
Zuzanna Buczyńska GOPLANA
  • 1x 11/Duże konie LL/Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/Duże Konie 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/Duże Konie 90cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/Duże Konie 100cm/Dokładnści art.238.1.1
  • 1x 44/L/P/N/Pocieszenia Duże Konie
77 ACCEPTED 2022-08-07 15:44:04
2022-08-07 13:39:55
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 1x 13/Duże Konie 110cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/Duże Konie 120cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/Duże Konie 120cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/Duże Konie 130cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 40/Kuce Małe konie/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej
76 ACCEPTED 2022-08-07 15:44:14
2022-08-07 13:34:34
Maja Sałapatek LOGAN
  • 1x 29/Kuce i Małe konie 100cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/Kuce 105cm/Finał Kuce D bis
75 ACCEPTED 2022-08-07 12:47:34
2022-08-07 12:45:11
Lena Janiszewska CONWAY H
  • 2x 14/Duże Konie 120cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/Duże Konie 110cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/Duże Konie 120cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 37/110/115/Finał gr. Mł DK i JM
74 ACCEPTED 2022-08-07 15:44:18
2022-08-07 12:30:34
Karolina Szostawicka R-FOOD CARMELA A-Z
  • 1x 5/Kuce 80 cm/Dwufazowy
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie 90cm/Dwufazowy
  • 2x 28/Kuce Małe konie 90cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/Kuce 95cm/Finał Kuce C
73 ACCEPTED 2022-08-07 15:44:21
2022-08-07 12:30:00
Karolina Szostawicka JUULTJE
  • 1x 5/Kuce 80 cm/Dwufazowy
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie 90cm/Dwufazowy
  • 2x 28/Kuce Małe konie 90cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/Kuce 95cm/Finał Kuce C
72 ACCEPTED 2022-08-07 11:54:16
2022-08-07 11:50:08
Magdalena Dąbrowska QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy
  • 1x ZR3/P/Dwufazowy
71 ACCEPTED 2022-08-07 11:54:18
2022-08-07 11:49:44
Magdalena Dąbrowska INVERNO
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
70 ACCEPTED 2022-08-08 21:12:35
2022-08-07 11:48:41
Agata Dąbrowska KAMILLE
  • 1x 12/Duże Konie 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/Duże Konie 110cm/Z oceną stylu jeźdźca
69 ACCEPTED 2022-08-07 10:59:33
2022-08-07 10:21:29
Wiktoria Wąsowicz FIGARO-G
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR6/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
68 ACCEPTED 2022-08-08 13:24:57
2022-08-07 09:57:46
Radosław Kierznowski NANDO SUPER
  • 1x 5/Kuce 80 cm/Dwufazowy
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie 90cm/Dwufazowy
  • 1x 27/Kuce 80cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/Kuce Małe konie 90cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/Kuce 95cm/Finał Kuce C
67 ACCEPTED 2022-08-07 07:47:53
2022-08-07 07:47:53
Dominika Hestkowska A LLE HOPP
  • 1x ZR3/P/Dwufazowy
  • 1x ZR4/N/Zwykły
  • 1x ZR8/P/Zwykły
  • 1x ZR9/N/Dwufazowy
  • 1x ZR14/N/Zwykły
66 ACCEPTED 2022-08-07 07:47:10
2022-08-07 07:47:10
Dominika Hestkowska EASY FLY
  • 1x ZR3/P/Dwufazowy
  • 1x ZR8/P/Zwykły
  • 1x ZR13/P/Zwykły
65 ACCEPTED 2022-08-07 10:59:44
2022-08-06 22:04:26
Marta Ruła SZANTA
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy
  • 1x ZR3/P/Dwufazowy
  • 1x ZR7/L/Zwykły
  • 1x ZR8/P/Zwykły
  • 1x ZR12/L/Zwykły art,238.21
  • 1x ZR13/P/Zwykły
64 ACCEPTED 2022-08-07 10:59:48
2022-08-06 22:03:12
Marta Ruła DUKAT
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy
  • 1x ZR6/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR7/L/Zwykły
  • 1x ZR11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR12/L/Zwykły art,238.21
63 ACCEPTED 2022-08-06 21:47:30
2022-08-06 19:18:33
Zuzanna Majewska TOSKANIA
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR6/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR7/L/Zwykły
  • 1x ZR11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR12/L/Zwykły art,238.21
62 ACCEPTED 2022-08-07 11:03:56
2022-08-06 19:17:44
Martyna Formela LUMINAT
  • 1x 12/Duże Konie 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/Duże Konie 110cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/Duże Konie 100cm/Dokładnści art.238.1.1
  • 1x 19/Duże Konie 110cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 37/110/115/Finał gr. Mł DK i JM
61 ACCEPTED 2022-08-07 11:03:58
2022-08-06 19:16:32
Zuzanna Topa ERIKA
  • 1x 3/Kuce 60 cm/Dokładności
  • 1x 4/Kuce 70cm/Dokładności
  • 1x 25/Kuce 60cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/Kuce 70cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce 70cm/Finał Kuce A 1
60 ACCEPTED 2022-08-06 19:07:41
2022-08-06 18:56:17
Julia Ostrowska HERR VITO
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy
  • 1x ZR3/P/Dwufazowy
  • 1x ZR7/L/Zwykły
  • 1x ZR8/P/Zwykły
  • 1x ZR13/P/Zwykły
59 ACCEPTED 2022-08-06 18:50:51
2022-08-06 18:48:37
Katarzyna Goryszewska KARMEL TM
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy
  • 2x ZR7/L/Zwykły
  • 2x ZR12/L/Zwykły art,238.21
58 ACCEPTED 2022-08-07 11:03:59
2022-08-06 12:20:44
Zofia Kałaska JORK
  • 1x 2/Kuce 50 cm/Dokładności
  • 1x 3/Kuce 60 cm/Dokładności
57 ACCEPTED 2022-08-07 11:04:01
2022-08-06 11:56:48
Lena Czeszejko-Sochacka INTRO DE MUZE
  • 1x 14/Duże Konie 120cm/Z oceną stylu jeźdźca
56 ACCEPTED 2022-08-07 11:04:02
2022-08-06 11:53:48
Lena Czeszejko-Sochacka SONATA W
  • 1x 14/Duże Konie 120cm/Z oceną stylu jeźdźca
55 ACCEPTED 2022-08-06 07:41:05
2022-08-06 07:20:09
Karolina Daszuta ORENA
  • 2x ZR6/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR7/L/Zwykły
  • 2x ZR11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR12/L/Zwykły art,238.21
54 ACCEPTED 2022-08-08 09:23:46
2022-08-05 14:52:29
Martyna Kozioł NINTO CHICO
  • 1x ZR4/N/Zwykły
  • 1x ZR5/C/Zwykły
  • 1x ZR9/N/Dwufazowy
  • 1x ZR14/N/Zwykły
53 ACCEPTED 2022-08-06 07:41:17
2022-08-05 11:47:07
Lena Sawicka FRIDA
  • 2x 13/Duże Konie 110cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/Duże Konie 110cm/Zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2022-08-04 10:17:18
2022-08-04 09:43:08
Maria Szmyt ROMEO
  • 1x 3/Kuce 60 cm/Dokładności
  • 1x 4/Kuce 70cm/Dokładności
  • 2x 26/Kuce 70cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce 70cm/Finał Kuce A 1
51 ACCEPTED 2022-08-04 10:17:21
2022-08-04 08:43:29
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 13/Duże Konie 110cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/Duże Konie 120cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/Duże Konie 120cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/Duże Konie 130cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 40/Kuce Małe konie/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej
50 ACCEPTED 2022-08-09 08:51:25
2022-08-04 08:42:34
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 13/Duże Konie 110cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/Duże Konie 120cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/Duże Konie 120cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/Duże Konie 130cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 40/Kuce Małe konie/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej
49 ACCEPTED 2022-08-04 06:27:57
2022-08-03 21:53:21
Stasys Jasas QUADRO
  • 1x ZR4/N/Zwykły
  • 1x ZR5/C/Zwykły
48 ACCEPTED 2022-08-04 06:27:59
2022-08-03 21:48:29
Stasys Jasas J. SALAMANDRA
  • 1x ZR4/N/Zwykły
  • 1x ZR5/C/Zwykły
47 ACCEPTED 2022-08-04 06:28:36
2022-08-03 21:46:05
Zigmantas Jasas PUPA
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy
  • 1x ZR3/P/Dwufazowy
46 ACCEPTED 2022-08-04 06:28:05
2022-08-03 21:44:17
Zigmantas Jasas SIRENA
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy
  • 1x ZR6/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR7/L/Zwykły
  • 1x ZR11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR12/L/Zwykły art,238.21
45 ACCEPTED 2022-08-04 06:28:10
2022-08-03 21:41:42
Aušrinė Kriškoviecaitė SAKURA
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR6/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
44 ACCEPTED 2022-08-04 06:28:13
2022-08-03 21:15:59
Stasys Jasas J. SIRIJA
  • 1x ZR3/P/Dwufazowy
  • 1x ZR4/N/Zwykły
43 ACCEPTED 2022-08-04 06:28:18
2022-08-03 19:52:31
Nikola Sobótka CON PASSIONE
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy
  • 2x ZR7/L/Zwykły
  • 2x ZR12/L/Zwykły art,238.21
42 ACCEPTED 2022-08-04 06:28:21
2022-08-03 19:52:11
Nikola Sobótka FANTASTIC GR
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy
  • 1x ZR3/P/Dwufazowy
  • 1x ZR7/L/Zwykły
  • 1x ZR8/P/Zwykły
  • 1x ZR12/L/Zwykły art,238.21
  • 1x ZR13/P/Zwykły
41 ACCEPTED 2022-08-09 13:09:30
2022-08-03 19:51:44
Nikola Sobótka GARROU DE MESSITERT
  • 1x 13/Duże Konie 110cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/Duże Konie 120cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/Duże Konie 110cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/Duże Konie 120cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 37/110/115/Finał gr. Mł DK i JM
40 ACCEPTED 2022-08-09 13:09:26
2022-08-03 19:51:02
Nikola Sobótka HAWANA
  • 1x 13/Duże Konie 110cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/Duże Konie 120cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/Duże Konie 110cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/Duże Konie 120cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 37/110/115/Finał gr. Mł DK i JM
39 ACCEPTED 2022-08-03 19:43:49
2022-08-03 09:05:10
Maja Starostka FIDŻI
  • 1x 4/Kuce 70cm/Dokładności
  • 1x 5/Kuce 80 cm/Dwufazowy
  • 2x 27/Kuce 80cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce 70cm/Finał Kuce A 1
38 ACCEPTED 2022-08-03 19:43:52
2022-08-03 07:34:16
Viktoria Baluszyńska JACKPOT VAN’T ZONNEVELD D’18
  • 1x ZR4/N/Zwykły
  • 1x ZR9/N/Dwufazowy
  • 1x ZR14/N/Zwykły
37 ACCEPTED 2022-08-03 19:43:54
2022-08-03 06:22:33
Inga Olejarz ZOSIMA
  • 2x 12/Duże Konie 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca
36 ACCEPTED 2022-08-09 09:08:20
2022-08-01 19:27:46
Maja Wasilewska ARDWHOLIHANE BISCUIT
  • 1x 4/Kuce 70cm/Dokładności
  • 1x 5/Kuce 80 cm/Dwufazowy
  • 1x 27/Kuce 80cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/Kuce Małe konie 90cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/Kuce 85cm/Finał Kuce A 2
35 ACCEPTED 2022-08-01 23:04:11
2022-08-01 19:27:13
Maja Wasilewska KILBRIDE MELODY MAKER
  • 1x 4/Kuce 70cm/Dokładności
  • 1x 5/Kuce 80 cm/Dwufazowy
  • 1x 27/Kuce 80cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/Kuce Małe konie 90cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/Kuce 85cm/Finał Kuce A 2
34 ACCEPTED 2022-08-01 17:04:04
2022-08-01 13:31:03
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x ZR4/N/Zwykły
  • 1x ZR5/C/Zwykły
33 ACCEPTED 2022-08-01 09:44:58
2022-08-01 09:19:44
Vilte Kasiulyte CINDY NSO
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy
  • 1x ZR3/P/Dwufazowy
  • 1x ZR8/P/Zwykły
  • 1x ZR13/P/Zwykły
32 ACCEPTED 2022-08-07 19:29:31
2022-08-01 09:18:46
Nerijus Šipaila CARA MATHILDA
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy
  • 1x ZR7/L/Zwykły
  • 1x ZR13/P/Zwykły
31 ACCEPTED 2022-08-01 09:45:07
2022-08-01 09:17:49
Nerijus Šipaila CARALAMBOS JU
  • 1x 16/Duże Konie 140cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/Duże Konie 140cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR15/C/Zwykły
30 ACCEPTED 2022-08-07 19:29:36
2022-08-01 09:16:48
Nerijus Šipaila QUEENIE
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy
  • 1x ZR7/L/Zwykły
  • 1x ZR13/P/Zwykły
29 ACCEPTED 2022-08-01 09:45:19
2022-08-01 09:14:36
Diana Subačiutė COLIBRI GOLD
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR6/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x ZR11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
28 ACCEPTED 2022-08-01 09:45:31
2022-08-01 09:13:29
Nerijus Šipaila DYNAMITE BRECH
  • 1x ZR5/C/Zwykły
  • 1x ZR10/C/Dwufazowy
  • 1x ZR15/C/Zwykły
27 ACCEPTED 2022-08-07 19:29:41
2022-08-01 09:11:56
Nerijus Šipaila JACKPOT DE MACHECO Z
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy
  • 1x ZR7/L/Zwykły
  • 1x ZR13/P/Zwykły
26 ACCEPTED 2022-08-01 09:45:44
2022-07-31 18:04:07
Natasza Walczyk R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 2/Kuce 50 cm/Dokładności
  • 2x 24/Kuce 50cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 32/Kuce 50cm/Finał Kuce A 0
25 PRE-APPROVED 2022-08-07 12:46:46
2022-07-31 14:06:34
Amelia Dudek ANAPON RASHKA
  • 1x 5/Kuce 80 cm/Dwufazowy
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie 90cm/Dwufazowy
  • 1x 34/Kuce 85cm/Finał Kuce A 2
24 ACCEPTED 2022-08-08 21:12:39
2022-07-30 19:10:18
Magdalena Szczechura MOLLY C
  • 2x 13/Duże Konie 110cm/Z oceną stylu jeźdźca
23 ACCEPTED 2022-08-08 21:12:44
2022-07-30 19:09:27
Magdalena Szczechura CARTANA D`HOTOT
  • 2x 13/Duże Konie 110cm/Z oceną stylu jeźdźca
22 ACCEPTED 2022-08-07 19:29:45
2022-07-29 15:42:46
Jakub Mroczek VULCANO
  • 1x 5/Kuce 80 cm/Dwufazowy
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie 90cm/Dwufazowy
  • 1x 27/Kuce 80cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/Kuce 85cm/Finał Kuce A 2
21 ACCEPTED 2022-08-01 09:46:54
2022-07-27 20:25:36
Dominika Koper TORNADO
  • 1x 3/Kuce 60 cm/Dokładności
  • 1x 4/Kuce 70cm/Dokładności
  • 1x 25/Kuce 60cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/Kuce 70cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 42/50/60/70 cm/Pocieszenia Kuce i Małe Konie
20 ACCEPTED 2022-08-06 07:41:21
2022-07-26 19:26:40
Ada Wyczesany NETA
  • 2x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR6/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
19 ACCEPTED 2022-08-01 09:47:17
2022-07-26 12:10:12
Lena Kacprzak PASJONATA POKER
  • 1x 3/Kuce 60 cm/Dokładności
  • 1x 4/Kuce 70cm/Dokładności
  • 2x 26/Kuce 70cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce 70cm/Finał Kuce A 1
18 ACCEPTED 2022-08-01 09:47:22
2022-07-25 22:27:08
Natalia Gudan JULIA
  • 2x 2/Kuce 50 cm/Dokładności
  • 2x 24/Kuce 50cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce 50cm/Finał Kuce A 0
17 ACCEPTED 2022-08-01 09:47:26
2022-07-25 22:26:38
Natalia Gudan MACIEJKA
  • 1x 2/Kuce 50 cm/Dokładności
  • 1x 3/Kuce 60 cm/Dokładności
  • 1x 24/Kuce 50cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/Kuce 60cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce 50cm/Finał Kuce A 0
16 ACCEPTED 2022-08-09 13:09:25
2022-07-25 09:20:11
Alicja Malesa COMIENZO
  • 1x 14/Duże Konie 120cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/Duże Konie 130cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/Duże Konie 120cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/Duże Konie 130cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 39/Kuce Małe konie/Grand Prix Dzieci
15 ACCEPTED 2022-07-24 22:11:47
2022-07-24 21:22:09
Hubert Prasek ISGAAR
  • 1x 4/Kuce 70cm/Dokładności
  • 1x 5/Kuce 80 cm/Dwufazowy
14 ACCEPTED 2022-07-24 18:18:43
2022-07-24 17:43:21
Hanna Cytarska POSEJDON
  • 1x 2/Kuce 50 cm/Dokładności
  • 1x 3/Kuce 60 cm/Dokładności
  • 2x 25/Kuce 60cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce 50cm/Finał Kuce A 0
13 ACCEPTED 2022-07-24 18:18:46
2022-07-24 14:58:48
Filip Czeszejko-Sochacki MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 5/Kuce 80 cm/Dwufazowy
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie 90cm/Dwufazowy
  • 2x 28/Kuce Małe konie 90cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/Kuce 95cm/Finał Kuce C
12 ACCEPTED 2022-07-24 18:18:49
2022-07-24 13:35:58
Oliwia Reaud LUIGI
  • 2x 14/Duże Konie 120cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/Duże Konie 110cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/Duże Konie 120cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 37/110/115/Finał gr. Mł DK i JM
11 ACCEPTED 2022-07-24 18:18:52
2022-07-24 13:35:15
Oliwia Reaud USTINA
  • 2x 14/Duże Konie 120cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/Duże Konie 110cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/Duże Konie 120cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 37/110/115/Finał gr. Mł DK i JM
10 ACCEPTED 2022-07-24 18:18:55
2022-07-24 13:34:25
Alicja Malesa CHELSEA LONDON 2
  • 1x 7/Kuce i Mała Konie 100 cm/Zwykły
  • 1x 8/Kuce i Mała Konie 110 cm/Zwykły
  • 1x 29/Kuce i Małe konie 100cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/Kuce 105cm/Finał Kuce D bis
9 ACCEPTED 2022-07-24 18:18:57
2022-07-24 13:33:45
Alicja Malesa ARANCIA
  • 2x 13/Duże Konie 110cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/Duże Konie 100cm/Dokładnści art.238.1.1
  • 1x 19/Duże Konie 110cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 37/110/115/Finał gr. Mł DK i JM
8 ACCEPTED 2022-07-24 18:19:00
2022-07-24 13:33:12
Julia Kwiatkowska MIRANDA GLORIA
  • 1x 5/Kuce 80 cm/Dwufazowy
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie 90cm/Dwufazowy
  • 2x 28/Kuce Małe konie 90cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 43/80/90/100 CM/Pocieszenia Kuce i Małe Konie ZWYKŁY
7 ACCEPTED 2022-07-24 18:19:02
2022-07-24 13:32:04
Nikola Gawlik KARUSO
  • 2x 12/Duże Konie 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 18/Duże Konie 100cm/Dokładnści art.238.1.1
  • 1x 44/L/P/N/Pocieszenia Duże Konie
6 ACCEPTED 2022-07-24 18:19:05
2022-07-24 13:30:54
Amelia Burdelas TONY’S BOY
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie 90cm/Dwufazowy
  • 1x 7/Kuce i Mała Konie 100 cm/Zwykły
  • 1x 28/Kuce Małe konie 90cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/Kuce i Małe konie 100cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/Kuce 85cm/Finał Kuce A 2
5 ACCEPTED 2022-07-22 22:05:58
2022-07-22 18:25:56
Maria Koperska - Pacyńska WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 2/Kuce 50 cm/Dokładności
  • 1x 3/Kuce 60 cm/Dokładności
  • 1x 25/Kuce 60cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/Kuce 70cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce 70cm/Finał Kuce A 1
4 ACCEPTED 2022-07-22 22:06:00
2022-07-22 18:25:16
Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA
  • 1x 3/Kuce 60 cm/Dokładności
  • 1x 4/Kuce 70cm/Dokładności
  • 2x 26/Kuce 70cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce 70cm/Finał Kuce A 1
3 ACCEPTED 2022-07-22 22:06:09
2022-07-21 18:42:37
Amelia Zubczyńska SHAKKATO PB Z
  • 1x 13/Duże Konie 110cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/Duże Konie 120cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/Duże Konie 110cm/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/Duże Konie 120cm/Zwykły art. 238.2.1
2 ACCEPTED 2022-07-21 09:14:44
2022-07-20 14:22:53
Klara Kajdrys AMARULA 9
  • 1x 4/Kuce 70cm/Dokładności
  • 1x 5/Kuce 80 cm/Dwufazowy
  • 1x 26/Kuce 70cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/Kuce 80cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/Kuce 85cm/Finał Kuce A 2
1 ACCEPTED 2022-07-21 09:14:47
2022-07-20 14:22:22
Klara Kajdrys MAIDI
  • 1x 3/Kuce 60 cm/Dokładności
  • 1x 4/Kuce 70cm/Dokładności
  • 1x 25/Kuce 60cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/Kuce 70cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce 70cm/Finał Kuce A 1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
2. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
3. Baluszyńska Viktoria KJ u Robsonów
2004 (J.)
Brak
Brak
4. Baluszyńska Viktoria KJ u Robsonów
2004 (J.)
Brak
Brak
5. Biełuś Paweł KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O065526
6. Biełuś Paweł KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O065526
7. Buczyńska Zuzanna KJ KAJA Czosnowo
2007 (JM.)
O066651
8. Buczyńska Zuzanna KJ KAJA Czosnowo
2007 (JM.)
O066651
9. Burdelas Amelia BPK (MAZ)
2010 (JM.)
O055549
10. Burzyńska-Ellis Anastazja JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O058973
11. Burzyńska-Ellis Anastazja JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O058973
12. Cytarska Hanna Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo
2014 (Mł.)
O067625
13. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O044914
14. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O044914
15. Czeszejko-Sochacki Filip JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2009 (JM.)
O063646
16. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
17. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
18. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (MJ.)
O029091
19. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (MJ.)
O029091
20. Daszuta Aleksandra SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2009 (JM.)
O065325
21. Daszuta Aleksandra SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2009 (JM.)
O065325
22. Daszuta Karolina SKJ Hippika Tomaszkowo
S
O067660
23. Daszuta Karolina SKJ Hippika Tomaszkowo
S
O067660
24. Demska Gabriela LKJ Gałkowo
2006 (J.)
O056820
25. Demska Gabriela LKJ Gałkowo
2006 (J.)
O056820
26. Dowgiałło Jędrzej bpk
2006 (J.)
O060168
27. Dowgiałło Jędrzej bpk
2006 (J.)
O060168
28. Dudek Amelia SJ Fidelius / WKJ Lublin
2011 (Mł.)
O061346
29. Dudek Amelia SJ Fidelius / WKJ Lublin
2011 (Mł.)
O061346
30. Formela Martyna JKS u Robsonów
2009 (JM.)
O059132
31. Formela Martyna JKS u Robsonów
2009 (JM.)
O059132
32. Gawlik Nikola BPK - MAZ
2006 (J.)
O069070
33. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O057975
34. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O057975
35. Goryszewska Katarzyna Klub Jeździecki u Doktorka
S
O025397
36. Goryszewska Katarzyna Klub Jeździecki u Doktorka
S
O025397
37. Gudan Natalia Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O061736
38. Gudan Natalia Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O061736
39. Hestkowska Dominika JKS U Robsonów
S
O003454
40. Hestkowska Dominika JKS U Robsonów
S
O003454
41. Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (JM.)
O049333
42. Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (JM.)
O049333
43. Jasas Stasys SK Bartas
S
-
44. Jasas Stasys SK Bartas
S
-
45. Jasas Stasys Vedauta Sports Club
S
None
46. Jasas Zigmantas SK Bartas
2003 (MJ.)
-
47. Jasas Zigmantas SK Bartas
2003 (MJ.)
-
48. Jasas J. Stasys SK Bartas
2006 (J.)
-
49. Jasas J. Stasys SK Bartas
2006 (J.)
-
50. Kacprzak Lena Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O067580
51. Kacprzak Lena Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O067580
52. Kajdrys Klara KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O061567
53. Kałaska Zofia Polish Pony Club Tomaszkowo
2011 (Mł.)
O067041
54. Kałaska Zofia Polish Pony Club Tomaszkowo
2011 (Mł.)
O067041
55. Kasiulyte Vilte NSO sport horses
S
none
56. Kasiulyte Vilte NSO sport horses
S
none
57. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
58. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
59. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
O055818
60. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
O055818
61. Kołtuszewska Marta BPK (Maz)
62. Kopcych Anna LKJ w Gałkowie
S
O011373
63. Kopcych Anna LKJ w Gałkowie
S
O011373
64. Koper Dominika JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2009 (JM.)
O059397
65. Koper Dominika JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2009 (JM.)
O059397
66. Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2011 (Mł.)
O064083
67. Kozioł Martyna SKJ Red Team
2004 (J.)
O044014
68. Kozioł Martyna SKJ Red Team
2004 (J.)
O044014
69. Kriškoviecait? Aušrin? VŠ? Jojimo sporto klubas Bartas
S
LTU
70. Kriškoviecaitė Aušrinė VŠĮ Jojimo sporto klubas Bartas
S
LTU
71. Kwiatkowska Julia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O055544
72. Litwinowicz Natalia SKJ Hipika Tomaszkowo
2008 (JM.)
73. Łuczak Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2002 (MJ.)
036722
74. Łuczak Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2002 (MJ.)
036722
75. Majewska Zuzanna sportowy klub jeździecki Hippika Tomaszkowo
2005 (J.)
brak
76. Majewska Zuzanna sportowy klub jeździecki Hippika Tomaszkowo
2005 (J.)
O043968
77. Malesa Alicja BPK (MAZ)
2010 (JM.)
O057571
78. Milenkiewicz Marlena Brak
S
O027951
79. Milenkiewicz Marlena Brak
S
O027951
80. Mroczek Jakub Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2010 (JM.)
O052047
81. Mroczek Jakub Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2010 (JM.)
O052047
82. Olejarz Inga St. Interhorse Dobra Nadzieja
2004 (J.)
O048619
83. Olejarz Inga St. Interhorse Dobra Nadzieja
2004 (J.)
O048619
84. Olesiński Mariusz UKS Volteo Warszawa
S
O002766
85. Olesiński Mariusz UKS Volteo Warszawa
S
O002766
86. Olszewska Martyna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2005 (J.)
O050202
87. Olszewska Martyna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2005 (J.)
O050202
88. Ostrowska Julia JKS U Robsonów
2006 (J.)
O045677
89. Ostrowska Julia JKS U Robsonów
2006 (J.)
O045677
90. Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O038604
91. Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O038604
92. Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel STĘKINY
2007 (JM.)
O038528
93. Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel STĘKINY
2007 (JM.)
O038528
94. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (JM.)
O057056
95. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (JM.)
O057056
96. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2005 (J.)
O034646
97. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2005 (J.)
O034646
98. Pietrzak Pola KJ KAJA Czosnowo
2013 (Mł.)
O061737
99. Pietrzak Pola KJ KAJA Czosnowo
2013 (Mł.)
O061737
100. Piórkowska Maria BPK - WMA
2007 (JM.)
O054056
101. Piórkowska Maria BPK - WMA
2007 (JM.)
O054056
102. Prasek Hubert St. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
103. Prasek Hubert St. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
104. Prasek Magdalena St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O000912
105. Prasek Magdalena St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O000912
106. Prokopczuk Maja JKS u Robsonów
2003 (MJ.)
O047987
107. Prokopczuk Maja JKS u Robsonów
2003 (MJ.)
O047987
108. Reaud Oliwia BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O055548
109. Romanowska Aleksandra KJ KAJA Czosnowo
brak
110. Romanowska Aleksandra KJ KAJA Czosnowo
brak
111. Ruła Marta Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń
2005 (J.)
O061620
112. Ruła Marta Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń
2005 (J.)
O061620
113. Sałapatek Maja UKJ Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O053838
114. Sałapatek Maja UKJ Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O053838
115. Sawicka Lena KJ Humorek Krawcowizna
2008 (JM.)
O046346
116. Sawicka Lena KJ Humorek Krawcowizna
2008 (JM.)
O046346
117. Seilius Simas Všį Convivo l.c.
S
ne
118. Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
S
None
119. Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
S
None
120. Šipaila Nerijus NSO Sport horses
S
-
121. Sobótka Nikola JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O057357
122. Sobótka Nikola JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O057357
123. Starostka Maja Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O057968
124. Starostka Maja Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O057968
125. Subačiut? Diana NSO Sport Horses
S
Lithuania
126. Subačiutė Diana NSO Sport Horses
S
Lithuania
127. Sudyk Wiktoria LKJ w Gałkowie
2006 (J.)
O047983
128. Sudyk Wiktoria LKJ w Gałkowie
2006 (J.)
O047983
129. Szczechura Magdalena BPK
2007 (JM.)
O064350
130. Szczechura Magdalena BPK
2007 (JM.)
O064350
131. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (J.)
O035615
132. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (J.)
O035615
133. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (J.)
O035615
134. Szmidt-Bernatowicz Ewa ETJ Hadrian
S
O008410
135. Szmidt-Bernatowicz Ewa ETJ Hadrian
S
O008410
136. Szmyt Maria Polish Pony Club Tomaszkowo
2013 (Mł.)
O067626
137. Szmyt Maria Polish Pony Club Tomaszkowo
2013 (Mł.)
O067626
138. Szostawicka Karolina Polish Pony Club Tomaszkowo
2008 (JM.)
O045627
139. Szostawicka Karolina Polish Pony Club Tomaszkowo
2008 (JM.)
O045627
140. Topa Zuzanna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2012 (Mł.)
O057967
141. Topa Zuzanna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2012 (Mł.)
O057967
142. Walczyk Natasza Polish Pony Club Tomaszkowo
2013 (Mł.)
O067624
143. Walczyk Natasza Polish Pony Club Tomaszkowo
2013 (Mł.)
O067624
144. Wasilewska Maja Soymax Lublin Team
2010 (JM.)
O064063
145. Wasilewska Maja Soymax Lublin Team
2010 (JM.)
O064063
146. Wąsowicz Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2006 (J.)
O048484
147. Wąsowicz Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2006 (J.)
O048484
148. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (JM.)
O052266
149. Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów
S
O008883
150. Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów
S
O008883
151. Wilczewski Nataniel SKJ Becersport Raszyn
2012 (Mł.)
Brak
152. Witkowska Maja KS Marel Team
2009 (JM.)
O058026
153. Witkowska Maja KS Marel Team
2009 (JM.)
O058026
154. Witkowska Maja KS Marel Team
2009 (JM.)
O058026
155. Witkowska-Marel Elżbieta Klub Sportowy Marel Team
S
.
156. Witkowska-Marel Elżbieta Klub Sportowy Marel Team
S
O003328
157. Wojciechowicz Nadia Brak
2009 (JM.)
Brak
Brak
158. Wojciechowicz Nadia Brak
2009 (JM.)
Brak
Brak
159. Wyczesany Ada Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O066901
160. Wyczesany Ada Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O066901
161. Zaremba Ewa Maria SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O042096
162. Zaremba Ewa Maria SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O042096
163. Zieleń Zuzanna Brak
2011 (Mł.)
O062789
164. Zieleń Zuzanna Brak
2011 (Mł.)
O062789
165. Zubczyńska Amelia KJ Humorek Krawcowizna
2006 (J.)
O044214
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

101

A LLE HOPP POL 2011 wałach gniada F: A LLE SPRING Power
M: Dierba
K027953 DE441410770611
2.

152

ADALTA CLEAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/166 F: Clear To Jump St Gyvan z
M: Arkona
Brak 616 009 60 03701 09
3.

5

AMARULA 9 Niemiecki Kuc Wierzchowy GER 2009 wałach gniada/kuc:143 F: Acado / Acadius
M: Donna Felina / Kooihuster Wessel
K032821 DE456370366209
4.

28

ANAPON RASHKA KUC WALIJSKI POL 2009 klacz kasztanowatodereszowata/kuc:133 F: Turnina's Gismore
M: Rockbury Romance
K028509 POL013640033609
5.

126

ANTIBES SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Rascin / Ramiro Z
M: Arabella / Le Voltaire
K033717 616009600078117/A0019010S
6.

148

ARAGOR WLKP POL 20.04.2008 wałach gniada/164 F: Contendor / Contendro
M: Arabeska / Czynel
K016816 POL007610214308
7.

17

ARANCIA Deutsches Sportpferd POL 2016 klacz siwa/170 F: Belantis / Benelton Dream
M: Arnika / Corbano
K034471 DE456560366316
8.

80

ARDWHOLIHANE BISCUIT KUC CONNEMARA POL 2011 wałach jelenia/kuc:148 F: Coulaghard Stripey
M: Ardwholihane Lady
K033778 372004000011037
9.

147

Calineczka TYP KUC PL 2016 klacz gniada F:
M:
10.

69

CARA MATHILDA Hannoveraner Verband GER 2017 mare bay/none F: Crumble
M: Cara Mia/ Conthendros Bube
none none
11.

71

CARALAMBOS JU HANN GER 2010 gelding grey/none F: Clinton I
M: Accoracy
none none
12.

31

CARTANA D`HOTOT KWPN POL 2007 klacz siwa/168 F: Cartano
M: Hautesse D`Hotot
K012164 528003000709281
13.

54

CASSELO HOL SVK 2011 wałach siwa/- F: Cassini I / Caretino K
M: Viorita / Ephebe F. Ever
K034336 DE421000207711
14.

134

CELIUS TRAKEŃSKA POL 2017 wałach kara/165 F: Casanova
M: Cyna
Brak 616003010087917
15.

118

CHACCOS BOY BAYER GER 2009 wałach gniada/171 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
K017717 DE 481 810070609
16.

16

CHELSEA LONDON 2 DRP POL 2008 wałach siwa/kuc:149 F: Calico 8 /
M: Naomi / Nikado
K030811 DE4353500003108
17.

52

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos / Santiego
M: Cegura / Gosler
K025055 616009600047411
18.

149

CHILE SP POL 2016 klacz gniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Czubajka / Banita
K030665 A0001568S
19.

70

CINDY NSO BH LTU 2017 mare bay/none F: Numero Uno
M: Cinderella
none none
20.

72

COLIBRI GOLD AES LTU 2017 gelding bay/none F: Ghost Z
M: Catrien Z/Commander
none none
21.

57

COLOR LAZAR OLD POL 2014 klacz ciemnogniada/164 F: Quinto De B / Quinar
M: Ukita / Quantum
K029317 DE433330971814
22.

44

COMIENZO HOL GER 2009 wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Verona XI / Cassini I
K017010 DE421000513409
23.

90

CON PASSIONE WESTFALSKA POL 2010 wałach kara/162 F: CARETELLO B
M: CALAPEILIS
K016655 DE441411589510
24.

43

CONWAY H WESTF GER 2012 wałach kasztanowata/178 F: Catoki / Cambridge
M: Any Way / Arpeggio
K031075 DE4414107577312
25.

64

CORBINIAN DRP GER 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
26.

140

CORRLANDO LAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach kasztanowata/170 F: Caretino K
M: Chwała
K033440 616 009 61 01161 13
27.

150

COTTUS WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach gniada/162 F: Baldini II
M: Chloe
K034881 616007600147218
28.

104

DUKAT MŁP POL 2006 wałach siwa/165 F: Herab
M: Duma
K035000 006580107202
29.

73

DYNAMITE BRECH HANN GER 2014 gelding bay/none F: Diamant De Semilly
M: Quidam De Ravel
none none
30.

100

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 DE431319627313
31.

116

ECONTEAU TER DIESCHOOT BWP POL 2004 ogier skarogniada/170 F: CONTENDRO
M: S.LAVERNELLE VAN'T JACOBIJNEN
K034550 226913
32.

106

ERIKA NN POL 2012 klacz skarogniada/kuc:126 F: nn /
M: nn /
K029748 276080000181828
33.

91

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 wałach gniada/168 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Zenzi HBC / Cantos
K019937 528003201007107
34.

82

FIDŻI KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
K023156 616013610193213
35.

102

FIGARO-G Szlachetna Półkrew (Polski Koń POL 2017 wałach gniada/172 F: Number One
M: F-Caretina
K033328 616009670081017
36.

96

FRIDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz ciemnogniada/164 F: Imequyl
M: Fortuna
K030729 A0011582S
37.

49

GARROU DE MESSITERT BWP POL 2006 wałach gniada/167 F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
K010933 W254115BWP
38.

58

GOPLANA TYP POGRUBIONY POL 2009 klacz gniada/-168 F: Kołczan / Kondeusz
M: Gala / nn
K022919 616999600367009
39.

115

HANIBAL DE REVEL SOYMAX SP POL 2015 Ogier kasztanowata/175 F: Colox Cup old.
M: Hipnoza sp Cantanis hol.
K027092 616009600080215
40.

65

HAPPY HONY DRP POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:131 F: Honeymoon Star / Henry
M: Naomi / Next Star
K027020 DE427270061108
41.

50

HAWANA WLKP POL 2012 klacz siwa/170 F: Fred /
M: Hulanka / Mywill
K028546 616007610204812 616007610204812
42.

98

HERR VITO SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Turbud Cicero (Cicero van de Maltahoeve) / Orlando
M: Hrabianka C / Stalon
K024714 616009660449013
43.

108

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: Falaise De Muze / Wandor Van De Mispelaere
M: Linda / Farmer
K026374 528003201300130
44.

111

INVERNO HOLSZTYŃSKA POL 2018 wałach gniada/169 F: I'm Special de Muze / Emerald
M: Vision V / Caretino
K034697 DE421000612318
45.

21

ISGAAR KUC GER 2005 klacz bułana/kuc:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
46.

120

JACERA SP POL 2011 klacz siwa/164 F: Cedrus /
M: Jakucja / Marino
K027069 616009600206911
47.

26

JACKPOT DE MACHECO Z ZANG BEL 2015 gelding chestnut/none F: Jarnac
M: For Pleasure
none none
48.

83

JACKPOT VAN’T ZONNEVELD D’18 Belgian Warmblood POL 18.06.09 wałach jasnogniada/166 F: BENTLEY VD HEFFINCK EXQUIS BENTLEY T&L
M: EUCLASE
brak 106EY98
49.

94

JARICO A-Z SP. POL 2012 wałach gniada/172 F: Carrico / Catoki
M: Joda / Enjoy Plan
K026742 616009600248412
50.

107

JORK KUC POL 2008 wałach siwa/kuc:128 F: H-S Jason / Revel Japhet
M: Tęcza / nn
K033497 POL013510289408
51.

114

JUKON SP POL 2017 ogier jasnokasztanowata/173 F: Number One
M: ILKA IV
K033116 616009610051217
52.

77

JULIA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:111 F: NN
M: NN
K034778 528246002136220
53.

62

JUULTJE KUC POL 2012 klacz kara/kuc:133 F: NN
M: NN
K023955 528015120120189
54.

130

KAKAO TRAKEŃSKA POL 2016 wałach kara/157 F: Negr
M: Korrina
K031617 616003010091116
55.

60

KAMILLE KWPN NED 2015 klacz gniada/172 F: Quasimodo Van Molendreef / Heartbreaker
M: Oleaster / Burggraaf
K028828 528003201501442
56.

138

KARINA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2017 klacz gniada/171 F: Almanzor L
M: Karawana
K034933 616009600225017
57.

97

KARMEL TM TRAKEŃSKA POL 2018 ogier gniada/167 F: Hipoidas
M: Kameliowa Dama
K033432 616003010089218
58.

128

KARMEN WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz kasztanowata/165 F: Cugnot
M: Kabała
034895 616007600465507
59.

19

KARUSO WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Pengo / Hipovit
M: Kora / Kurant
K017614 616007610092210
60.

81

KILBRIDE MELODY MAKER KUC CONNEMARA POL 2016 klacz siwa/147 F: I Love You Melody
M: M.M Miller
K031866 372004000033097
61.

145

KOKORICO BY NIGHT KWPN POL 2015 wałach skarogniada/168 F: Singapore
M: Aloe Vera
Brak 826002150876127
62.

153

KORSARZ SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Loxley
M: Kora
K017354 616009661586809
63.

125

KORSARZ WLKP POL 2018 ogier ciemnogniada/171 F: Hipoidas / Heleris
M: Kostaryka / Eloquent
K034355 616007600060618
64.

133

LE MATINE II SP POL 2014 ogier siwa/171 F: Larron / Lancer II
M: Cardina / Correro
K027550 616009640036214
65.

142

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
K020737 DE431310519911
66.

124

LODŻA TRAKEŃSKI POL 2017 klacz kasztanowata/163 F: Chromas
M: Loterija
- LTU002520302117
67.

113

LOGAN PONY POL 2006 wałach bułana/kuc:149 F: Liguster /
M: Tangana / Angelo
K028385 013840015206
68.

14

LUIGI HOL GER 2013 wałach gniada/178 F: Lyjanero / Landos
M: High Light 3 / Sir Shostakov
K027840 DE421000546313
69.

105

LUMINAT WIELKOPOLSKI POL 2009 wałach kasztanowata/170 F: Kormoran
M: Luneta
K017465 POL007600072309
70.

78

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz siwa/kuc:111 F: Folkert /
M: Meggie / nn
K026510 POL013540037105
71.

6

MAIDI KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max /
M: Mika / Paw Z IZB
K025715 616013570174212
72.

122

MATADOR KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:114 F: Grey
M: Magia/ Groszek
K027548 616013610164711
73.

13

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
K017501 POL0135570315207
74.

18

MIRANDA GLORIA WELSH COB POL 2017 klacz kara/kuc:148 F: Sydenham George /
M: Coednewydd Madonna /
K034734 616013610037017
75.

30

MOLLY C SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: CHECK IN 2
M: MONTANA C
K020472 616098200110707
76.

146

MONSIEUR WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/166 F: Hipoidas
M: Madame Tussauds
K029590 616007600226016
77.

66

MONSTER ARABSKA POL 2010 wałach gniada/mk:150 F: nn /
M: nn /
K032927 616999600334010
78.

55

NANDO SUPER KM POL 2005 ogier ciemnogniada/kuc:141 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
79.

112

NAOMI C II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/167Corrado F: Corrado Boy
M: Nancy
K022852 616098100041205
80.

121

NASTKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:140 F: Poseidon / Pinto
M: Nandina / Split
K029746 POL013610230708
81.

119

NEMO KUC POL 2015 wałach bułana/kuc:kuc:ku F: Carmana's Neptun
M: Nanibia
K028649 616013600048515
82.

41

NETA SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Markies V
M: Natalia
K034735 616009600164613
83.

139

NICPOŃ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2018 wałach skarogniada/165 F: Baldini II
M: Nike
K034698 616009600216718
84.

53

NINTO CHICO WESTF POL 2008 wałach gniada/172 cm F: Nintender
M: Charmon
K013858 DE4411411589408
85.

123

NITRYT WLKP POL 2018 ogier gniada/168 F: Hipoidas / Heleris
M: Novacane / Scufiott
K034315 616007600050818
86.

132

OISIN BIOR DUBH KUC CONNEMARA IRL 2011 wałach siwa/kuc:149 F: Westside Mirah / Ballydonagh Cassanova
M: Oisin Corrib Princess / Mac Owen
K029991 372004000010747
87.

95

ORENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/173 F: Lenon L
M: Olivia Plus-S
K024886 616009670029713
88.

76

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2013 wałach siwa/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K025043 616013610121713
89.

12

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero /
M: Penelopa /
K024691 POL013540129406
90.

129

PRESTIGE Wlkp/poch.traken POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Pilotka / Silver
K031615 616007600138917
91.

92

PUPA BH LTU 2013 kumel? b?ra F: Borzomis
M: Puma
LTU006490052713 033636
92.

85

QUADRO LJ LTU 2014 kastratas tamsiai b?ra/179 F: Quality Look Bs
M: Svajon?
LTU005170151514 029569
93.

135

QUANDO SP POL 2014 wałach kasztanowata/164 F: Salamaon /
M: Quiana I /
K027009 616009640042014
94.

68

QUEENIE HOLST GER 2017 mare bay/none F: Quibery
M: Carpaccio
none none
95.

110

QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI BWP BEL 2016 wałach gniada/172 F: Corydon van T&L / Cornado
M: Elegance / Denver Jewel's Denver
K029013 056002W00312878
96.

74

R-FOOD ADONIS AZ KUC WALIJSKI POL 2007 wałach siwa/kuc:112 F: Springbourne Caerwyn / Breachwood Marwyn
M: Rotgers Annelyn / Vechtzicht's Cymro Bach
K029007 616013600465907
97.

61

R-FOOD CARMELA A-Z KUC WALIJSKI POL 2015 klacz izabelowata/kuc:132 F: Tijd Vlijt's Victor / Tijd Vlijt's Santiago
M: R-Carmelita / Tijd Vlijt's Victoria
K030776 616013600253116
98.

93

ROMEO KUC WALIJSKI POL 2015 wałach siwa/kuc:123 F: Nanczo / Barako
M: Rosa / Duinveldt'S Lewa
K029224 616013690058415
99.

88

SAKURA Lietuvos Jojamieji LTU 2014 Mare bay/176 F: Wilsson
M: Simba
029568
100.

86

SALAMANDRA Lietuvos Jojamieji LTU 2013 mare grey/167 F: Wilsson
M: Svajone
LTU005170139413 026481
101.

151

SALMINA W SP POL 2001 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Turbud Sonata / Louis
K007984 616009600152001
102.

11

SHAKKATO PB Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Charity / Nonstop
K031754 056015Z55592616
103.

87

SIRENA Lietuvos Jojamieji LTU 2016 mare bay/- F: Louragan Dwerse Hagen
M: Svajon?
- 035858
104.

89

SIRIJA LJ LTU 2012 mare bay F: Wilsson
M: Svajon?
LTU005170143212 032579
105.

141

SMOKY VAN DE VLINDERVALLEI BWP BEL 2018 wałach gniada/165 F: Hunters Scendro / Scendix
M: Kappuchino Van De vlindervallei / Vagabond De La Pomme
K033601 056002W00320405
106.

109

SONATA W SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
K021065 616009630203510
107.

103

SZANTA PKSP POL 2012 klacz kara/165 F: Etos
M: Shira
K021579 616009600259912
108.

136

SZAQUEST SP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Questler
M: Szaki
K029793 616009540026915
109.

117

TAJPAJ KONIK POLSKI POL 2013 wałach myszata/mk:145 F: Nadar
M: Tajga
brak 616098100041086
110.

20

TONY’S BOY KUC WAL IRL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: nn /
M: nn /
K029112 372003006844540
111.

75

TORNADO KUC POL 2006 wałach gniada/kuc:- F: nn /
M: nn /
K030133 616999600326306
112.

8

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/kuc:120 F: Twix /
M: Gaskonia /
K014651 POL013640024405
113.

56

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz siwa/kuc:129 cm F: Don Mateo
M: Toska
K035044 616013530208616
114.

99

TOSKANIA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/165 F: Masini
M: Tiramisu
K032094 616009600119414
115.

79

USHER Z ZANG POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
116.

15

USTINA WESTF GER 2010 klacz ciemnogniada/172 F: Ustinov / Achill-Libero H
M: Contenance / Cornet Obolensky
K028320 DE441411420210
117.

143

VHS CASTELLA HOL POL 2013 klacz ciemnogniada/172 F: Castelan II / Casiro I
M: Aranka / Cancara
K028374 DE421000547413
118.

59

VLADISLAV LAZAR OLD POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Quinto De B / Quinar
M: Via M / Quick Star
K026988 DE433330855415
119.

35

VULCANO MAŁY KOŃ POL 2016 wałach kasztanowata/mk:148 F: Duranto Z / Prinsenhof's Dino
M: Vanilia / Wicher
K030285 616 013 53 00266 16
120.

137

WATERLOO TRAKEŃSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/164 F: Heliopolis
M: Walgrind
K033876 732010075615
121.

144

WHO KNOWS HANOWERSKA POL 2008 wałach kara/172 F: ESCUDO I
M: ROMINA ROSE
K019354 DE 4313123200908
122.

7

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach jasnokasztanowata/kuc:125 F: Turnina's Gismore /
M: Windhoek's Jozefin / Boreas Ubbo
K030563 616013640081011
123.

127

WIRGILLIA WLKP POL 2014 klacz kara/170 F: Szaman
M: Wirginia
K032466 616007600026514
124.

131

ZIBI LAZAR OLD. POL 2017 klacz gniada/162 F: For Pleasure / Furioso II
M: Granada / Graf Grannus
K034131 DE433330554317
125.

84

ZOSIMA NN UKR 2012 klacz gniada/166 F: Monako / Matula
M: Zerkalnaja / Robinson Goldoni
K033890 015573
Rider Club
Competition
Prize
Aniołek Hubert SKJ Pony Power
150
150
350
100
250
300
SUM:
1300.00
Buczyńska Zuzanna KJ KAJA Czosnowo
50
SUM:
50.00
Burdelas Amelia BPK (MAZ)
100
50
SUM:
150.00
Burzyńska-Ellis Anastazja JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
150
SUM:
150.00
Cytarska Hanna Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo
100
SUM:
100.00
Czeszejko-Sochacki Filip JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
150
100
150
200
SUM:
600.00
Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
200
SUM:
200.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
15
25
45
80
SUM:
165.00
Daszuta Karolina SKJ Hippika Tomaszkowo
200
SUM:
200.00
Dowgiałło Jędrzej bpk
150
SUM:
150.00
Dudek Amelia SJ Fidelius / WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Formela Martyna JKS u Robsonów
50
SUM:
50.00
Gawlik Nikola BPK - MAZ
80
SUM:
80.00
Gudan Natalia Polish Pony Club Tomaszkowo
100
200
SUM:
300.00
Hestkowska Dominika JKS U Robsonów
30
40
120
50
70
SUM:
310.00
Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
100
100
SUM:
200.00
Jasas Stasys SK Bartas
75
400
400
300
250
200
SUM:
1625.00
Jasas Stasys Vedauta Sports Club
30
75
80
100
90
300
SUM:
675.00
Jasas Zigmantas SK Bartas
50
75
SUM:
125.00
Jasas J. Stasys SK Bartas
200
300
500
SUM:
1000.00
Kajdrys Klara KJ Akademia Kucania Dawidy
50
50
100
SUM:
200.00
Kałaska Zofia Polish Pony Club Tomaszkowo
100
SUM:
100.00
Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
250
250
300
200
SUM:
1000.00
Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
50
SUM:
50.00
Kopcych Anna LKJ w Gałkowie
30
35
100
120
SUM:
285.00
Koper Dominika JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
100
SUM:
100.00
Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
200
50
SUM:
250.00
Kozioł Martyna SKJ Red Team
50
100
200
SUM:
350.00
Kwiatkowska Julia BPK (MAZ)
50
120
SUM:
170.00
Malesa Alicja BPK (MAZ)
150
100
300
200
350
SUM:
1100.00
Mroczek Jakub Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
200
SUM:
200.00
Ostrowska Julia JKS U Robsonów
70
110
300
50
SUM:
530.00
Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
50
100
150
50
50
SUM:
400.00
Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel STĘKINY
150
SUM:
150.00
Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
100
SUM:
100.00
Pietrzak Pola KJ KAJA Czosnowo
50
SUM:
50.00
Prasek Hubert St. Interhorse Dobra Nadzieja
100
SUM:
100.00
Prasek Magdalena St. Interhorse Dobra Nadzieja
150
50
225
75
130
100
SUM:
730.00
Prokopczuk Maja JKS u Robsonów
20
50
SUM:
70.00
Ruła Marta Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń
50
75
SUM:
125.00
Sałapatek Maja UKJ Reimann Team Karlino
200
SUM:
200.00
Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
400
500
200
600
SUM:
1700.00
Sobótka Nikola JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
200
45
SUM:
245.00
Starostka Maja Polish Pony Club Tomaszkowo
150
SUM:
150.00
Szczechura Magdalena BPK
50
120
SUM:
170.00
Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
200
SUM:
200.00
Szmyt Maria Polish Pony Club Tomaszkowo
50
50
SUM:
100.00
Szostawicka Karolina Polish Pony Club Tomaszkowo
200
100
300
SUM:
600.00
Topa Zuzanna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
50
100
SUM:
150.00
Walczyk Natasza Polish Pony Club Tomaszkowo
150
SUM:
150.00
Wasilewska Maja Soymax Lublin Team
100
100
150
SUM:
350.00
Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów
225
75
SUM:
300.00
Witkowska-Marel Elżbieta Klub Sportowy Marel Team
25
150
30
400
SUM:
605.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
2022-08-12
1
150
2022-08-12
2
150
2022-08-13
1
2022-08-13
1
2022-08-14
1
350
2022-08-12
7
2022-08-12
1
2022-08-13
3
100
2022-08-13
1
250
2022-08-14
1
300
Baluszyńska Viktoria
KJ u Robsonów
2022-08-12
7
2022-08-13
2022-08-14
9
2022-08-14
Biełuś Paweł
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2022-08-12
2022-08-12
2022-08-13
14
2022-08-14
17
2022-08-13
7
2022-08-14
6
Buczyńska Zuzanna
KJ KAJA Czosnowo
GOPLANA (58)
2022-08-12
1
2022-08-12
5
2022-08-13
1
2022-08-13
8
2022-08-14
3
50
Burdelas Amelia
BPK (MAZ)
2022-08-12
7
2022-08-12
2
100
2022-08-13
6
2022-08-14
6
50
2022-08-13
5
Burzyńska-Ellis Anastazja
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-08-14
3
150
2022-08-12
4
2022-08-13
1
2022-08-13
1
Cytarska Hanna
Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo
2022-08-12
1
2022-08-12
1
2022-08-13
3
2022-08-13
3
2022-08-14
4
100
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-08-12
8
SONATA W (109)
2022-08-12
1
Czeszejko-Sochacki Filip
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-08-12
1
150
2022-08-14
4
100
2022-08-12
1
150
ARAGOR (148)
2022-08-12
1
2022-08-12
5
2022-08-13
1
2022-08-13
2
200
2022-08-14
8
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
KAMILLE (60)
2022-08-12
2
2022-08-12
1
2022-08-13
7
2022-08-14
2
200
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
2022-08-12
5
15
2022-08-12
5
25
2022-08-13
4
45
2022-08-14
4
80
INVERNO (111)
2022-08-12
2022-08-12
2022-08-13
12
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-14
Daszuta Aleksandra
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
CELIUS (134)
2022-08-13
8
2022-08-13
2022-08-14
7
2022-08-14
Daszuta Karolina
SKJ Hippika Tomaszkowo
ORENA (95)
2022-08-13
3
2022-08-13
6
2022-08-14
2
2022-08-14
1
200
Demska Gabriela
LKJ Gałkowo
WIRGILLIA (127)
2022-08-14
5
2022-08-14
Dowgiałło Jędrzej
bpk
SZAQUEST (136)
2022-08-12
2022-08-12
2022-08-13
7
2022-08-13
7
2022-08-14
2
150
2022-08-14
7
2022-08-12
Dudek Amelia
SJ Fidelius / WKJ Lublin
2022-08-12
11
2022-08-12
7
2022-08-14
5
50
2022-08-13
9
2022-08-13
8
Formela Martyna
JKS u Robsonów
LUMINAT (105)
2022-08-12
7
2022-08-12
13
2022-08-13
1
2022-08-13
4
50
2022-08-14
12
Gawlik Nikola
BPK - MAZ
KARUSO (19)
2022-08-12
9
2022-08-12
8
2022-08-13
13
2022-08-13
1
2022-08-14
2
80
Głębocka Nadia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-08-12
7
2022-08-12
15
2022-08-14
2022-08-13
Goryszewska Katarzyna
Klub Jeździecki u Doktorka
2022-08-12
11
2022-08-12
2022-08-13
18
2022-08-13
2022-08-14
8
2022-08-14
Gudan Natalia
Polish Pony Club Tomaszkowo
JULIA (77)
2022-08-12
1
2022-08-12
1
2022-08-13
1
2022-08-13
1
2022-08-14
3
100
2022-08-12
1
2022-08-12
1
2022-08-13
5
2022-08-13
7
2022-08-14
1
200
Hestkowska Dominika
JKS U Robsonów
EASY FLY (100)
2022-08-12
4
30
2022-08-13
5
40
2022-08-14
3
120
2022-08-12
3
50
2022-08-12
8
2022-08-14
5
70
Janiszewska Lena
JKS Salio Besiekierz Rudny
2022-08-12
2022-08-12
13
2022-08-13
3
100
2022-08-13
7
2022-08-14
4
100
Jasas Stasys
SK Bartas
QUADRO (85)
2022-08-12
3
75
2022-08-12
1
400
2022-08-13
1
400
2022-08-13
2
300
2022-08-14
2
250
2022-08-14
4
200
Jasas Stasys
Vedauta Sports Club
2022-08-12
5
30
2022-08-12
4
75
2022-08-13
4
80
2022-08-13
4
100
2022-08-14
4
90
2022-08-14
3
300
Jasas Zigmantas
SK Bartas
SIRENA (87)
2022-08-12
1
2022-08-12
8
2022-08-13
6
2022-08-13
17
2022-08-14
10
2022-08-14
14
PUPA (92)
2022-08-12
2
50
2022-08-12
9
2022-08-13
2
75
2022-08-13
10
2022-08-14
11
2022-08-14
11
Jasas J. Stasys
SK Bartas
SIRIJA (89)
2022-08-12
1
200
2022-08-12
1
300
2022-08-13
6
2022-08-13
6
2022-08-14
1
500
2022-08-14
Kacprzak Lena
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-08-12
8
2022-08-12
1
2022-08-13
2022-08-13
10
2022-08-14
Kajdrys Klara
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-08-12
3
50
2022-08-13
2
2022-08-14
7
50
MAIDI (6)
2022-08-12
8
2022-08-12
1
2022-08-14
3
100
Kałaska Zofia
Polish Pony Club Tomaszkowo
JORK (107)
2022-08-12
10
2022-08-12
11
2022-08-13
2022-08-13
8
2022-08-14
1
100
Kasiulyte Vilte
NSO sport horses
2022-08-12
2022-08-12
10
2022-08-13
9
2022-08-14
6
2022-08-13
8
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
CASSELO (54)
2022-08-13
1
250
2022-08-13
1
250
2022-08-12
18
2022-08-12
7
2022-08-14
1
300
2022-08-12
1
200
2022-08-13
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
2022-08-13
2
2022-08-13
6
2022-08-14
5
50
2022-08-12
6
2022-08-12
2022-08-13
2022-08-14
Kopcych Anna
LKJ w Gałkowie
2022-08-12
3
30
2022-08-12
2022-08-13
4
35
2022-08-12
2
100
2022-08-12
6
2022-08-13
3
120
2022-08-13
7
Koper Dominika
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
TORNADO (75)
2022-08-12
1
2022-08-12
1
2022-08-13
3
2022-08-14
1
100
2022-08-13
7
Koperska - Pacyńska Maria
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-08-12
1
2022-08-12
1
2022-08-13
1
2022-08-13
1
2022-08-14
1
200
2022-08-12
1
2022-08-13
2
2022-08-14
5
50
Kozioł Martyna
SKJ Red Team
2022-08-12
4
50
2022-08-12
3
100
2022-08-13
3
200
Kriškoviecait? Aušrin?
VŠ? Jojimo sporto klubas Bartas
SAKURA (88)
2022-08-12
2
2022-08-12
2022-08-13
9
2022-08-14
1
2022-08-13
10
2022-08-14
9
Kwiatkowska Julia
BPK (MAZ)
2022-08-12
9
2022-08-12
3
50
2022-08-13
3
2022-08-13
5
2022-08-14
1
120
Litwinowicz Natalia
SKJ Hipika Tomaszkowo
MONSTER (66)
2022-08-13
5
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-14
Łuczak Zuzanna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
KARMEN (128)
2022-08-12
7
2022-08-12
2022-08-13
10
2022-08-13
2022-08-14
8
2022-08-14
18
Majewska Zuzanna
sportowy klub jeździecki Hippika Tomaszkowo
2022-08-12
2022-08-12
4
2022-08-13
13
2022-08-13
2022-08-14
12
2022-08-14
Malesa Alicja
BPK (MAZ)
2022-08-12
1
150
2022-08-12
2
100
2022-08-14
1
300
ARANCIA (17)
2022-08-12
10
2022-08-12
10
2022-08-13
6
2022-08-14
7
2022-08-13
8
2022-08-12
12
2022-08-12
1
2022-08-13
2
200
2022-08-14
1
350
Milenkiewicz Marlena
Brak
WATERLOO (137)
2022-08-14
13
2022-08-14
NICPOŃ (139)
2022-08-14
9
2022-08-14
16
Mroczek Jakub
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
VULCANO (35)
2022-08-12
5
2022-08-12
7
2022-08-14
1
200
2022-08-13
1
Olejarz Inga
St. Interhorse Dobra Nadzieja
ZOSIMA (84)
2022-08-12
2
2022-08-13
5
2022-08-13
1
2022-08-14
9
Olesiński Mariusz
UKS Volteo Warszawa
2022-08-12
2022-08-12
WHO KNOWS (144)
2022-08-12
2022-08-12
Olszewska Martyna
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
MONSTER (66)
2022-08-12
2022-08-12
Ostrowska Julia
JKS U Robsonów
2022-08-12
1
70
2022-08-12
6
2022-08-13
1
110
2022-08-13
1
300
2022-08-14
5
50
Parda Julia
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-08-12
10
2022-08-12
8
2022-08-13
4
50
2022-08-13
3
100
2022-08-14
3
150
2022-08-12
4
2022-08-12
13
2022-08-13
5
2022-08-13
4
50
2022-08-14
5
50
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ Revel STĘKINY
JUKON (114)
2022-08-12
17
2022-08-12
2
2022-08-14
11
2022-08-12
15
2022-08-12
17
2022-08-14
8
2022-08-12
1
2022-08-14
3
150
Pierzchanowska Oliwia
St. KJ Liski
NASTKA (121)
2022-08-13
2022-08-14
6
2022-08-13
9
Pietrzak Kaja
MKJ NENIA Pasłęk
2022-08-12
18
2022-08-12
18
2022-08-13
12
2022-08-13
6
2022-08-14
4
100
Pietrzak Pola
KJ KAJA Czosnowo
2022-08-12
1
2022-08-12
1
2022-08-13
6
2022-08-13
9
2022-08-14
8
50
Prasek Hubert
St. Interhorse Dobra Nadzieja
ISGAAR (21)
2022-08-12
1
2022-08-12
8
2022-08-13
1
2022-08-14
4
100
Prasek Magdalena
St. Interhorse Dobra Nadzieja
USHER Z (79)
2022-08-12
2
150
2022-08-12
5
50
2022-08-13
2
225
2022-08-13
5
75
2022-08-14
3
130
2022-08-14
5
100
Prokopczuk Maja
JKS u Robsonów
MONSIEUR (146)
2022-08-12
5
2022-08-12
9
2022-08-13
5
20
2022-08-13
8
2022-08-14
2022-08-14
4
50
Reaud Oliwia
BPK (MAZ)
LUIGI (14)
2022-08-12
5
2022-08-12
2022-08-13
9
2022-08-14
9
USTINA (15)
2022-08-12
6
2022-08-12
6
2022-08-13
6
2022-08-14
10
Romanowska Aleksandra
KJ KAJA Czosnowo
2022-08-12
2022-08-12
2022-08-13
1
2022-08-13
1
2022-08-14
10
Ruła Marta
Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń
SZANTA (103)
2022-08-12
2022-08-12
2022-08-13
13
2022-08-14
10
2022-08-13
5
50
2022-08-14
3
75
DUKAT (104)
2022-08-12
2022-08-12
2022-08-13
4
2022-08-13
22
2022-08-14
3
Sałapatek Maja
UKJ Reimann Team Karlino
LOGAN (113)
2022-08-13
4
2022-08-14
2
200
Sawicka Lena
KJ Humorek Krawcowizna
FRIDA (96)
2022-08-12
18
2022-08-13
8
2022-08-14
6
Šipaila Nerijus
NSO Sport Horses
2022-08-12
2022-08-13
16
2022-08-14
12
QUEENIE (68)
2022-08-12
2022-08-13
15
2022-08-14
8
2022-08-12
2022-08-13
11
2022-08-14
12
2022-08-14
2
400
2022-08-13
1
500
2022-08-12
2
200
2022-08-13
Šipaila Nerijus
NSO Sport horses
2022-08-13
19
2022-08-14
7
Šipaila Nerijus
NSO Sport Horses
2022-08-12
6
2022-08-13
8
2022-08-14
1
600
Sobótka Nikola
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-08-12
2
2022-08-12
10
2022-08-13
2
200
2022-08-14
HAWANA (50)
2022-08-12
4
2022-08-12
11
2022-08-13
11
2022-08-14
6
2022-08-12
6
2022-08-12
2022-08-13
21
2022-08-13
2022-08-12
7
2022-08-12
2022-08-13
3
45
2022-08-14
15
Starostka Maja
Polish Pony Club Tomaszkowo
FIDŻI (82)
2022-08-12
1
2022-08-12
10
2022-08-13
7
2022-08-13
5
2022-08-14
2
150
Subačiut? Diana
NSO Sport Horses
2022-08-12
2022-08-12
Sudyk Wiktoria
LKJ w Gałkowie
TAJPAJ (117)
2022-08-14
13
2022-08-14
Szczechura Magdalena
BPK
MOLLY C (30)
2022-08-12
13
2022-08-12
13
2022-08-13
9
2022-08-14
5
50
2022-08-12
20
2022-08-12
13
2022-08-13
8
2022-08-13
10
2022-08-14
1
120
Szczupakowska Amelia
KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2022-08-14
2
200
Szmidt-Bernatowicz Ewa
ETJ Hadrian
COTTUS (150)
2022-08-12
2022-08-12
Szmyt Maria
Polish Pony Club Tomaszkowo
ROMEO (93)
2022-08-12
8
2022-08-12
7
2022-08-13
7
2022-08-13
4
2022-08-14
7
50
MATADOR (122)
2022-08-12
1
2022-08-12
1
2022-08-13
2022-08-13
1
2022-08-14
5
50
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-08-12
4
2022-08-12
6
2022-08-14
2
200
2022-08-13
1
JUULTJE (62)
2022-08-12
2
100
2022-08-12
5
2022-08-14
1
300
2022-08-13
3
Topa Zuzanna
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
ERIKA (106)
2022-08-12
1
2022-08-12
7
2022-08-13
5
2022-08-13
2022-08-14
6
50
2022-08-12
2022-08-12
2022-08-13
2
2022-08-13
4
2022-08-14
4
100
Walczyk Natasza
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-08-12
1
2022-08-12
1
2022-08-13
4
2022-08-13
2022-08-14
2
150
Wasilewska Maja
Soymax Lublin Team
2022-08-12
7
2022-08-13
6
2022-08-13
3
2022-08-14
3
100
2022-08-12
2
100
2022-08-12
6
2022-08-13
2
2022-08-13
7
2022-08-14
2
150
2022-08-12
7
Wąsowicz Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
FIGARO-G (102)
2022-08-12
3
2022-08-12
2022-08-13
11
2022-08-13
2022-08-14
11
2022-08-14
Widzińska Katarzyna
JKS u Robsonów
NITRYT (123)
2022-08-12
10
2022-08-12
2022-08-13
9
2022-08-14
6
LODŻA (124)
2022-08-12
2022-08-12
KORSARZ (125)
2022-08-12
12
2022-08-12
2022-08-14
10
ANTIBES (126)
2022-08-12
2022-08-12
2022-08-13
2022-08-13
2
2022-08-14
4
2022-08-14
CHILE (149)
2022-08-12
7
2022-08-14
2
225
2022-08-13
3
75
ANTIBES (126)
2022-08-13
20
2022-08-13
Wilczewski Nataniel
SKJ Becersport Raszyn
SALMINA W (151)
2022-08-13
1
2022-08-13
Witkowska Maja
KS Marel Team
KAKAO (130)
2022-08-12
11
2022-08-12
9
2022-08-13
10
2022-08-13
12
2022-08-14
4
Witkowska Maja
KS Marel Team
2022-08-12
2
2022-08-12
1
2022-08-13
1
2022-08-13
1
2022-08-14
7
Witkowska-Marel Elżbieta
Klub Sportowy Marel Team
PRESTIGE (129)
2022-08-12
4
25
2022-08-12
2022-08-12
8
2022-08-13
2
150
2022-08-13
12
2022-08-14
5
30
2022-08-14
1
400
Wojciechowicz Nadia
Brak
2022-08-12
3
2022-08-12
2022-08-12
2022-08-12
4
2022-08-13
1
2022-08-13
4
2022-08-14
5
Wyczesany Ada
Bez Przynależności Klubowej
NETA (41)
2022-08-12
2022-08-12
2022-08-13
2022-08-13
Zaremba Ewa Maria
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
QUANDO (135)
2022-08-13
6
2022-08-13
7
2022-08-14
13
Zieleń Zuzanna
Brak
NEMO (119)
2022-08-13
6
2022-08-13
7
Zubczyńska Amelia
KJ Humorek Krawcowizna
2022-08-12
4
2022-08-12
1
2022-08-13
10
2022-08-13
5
2022-08-14

Number of Riders: 165

Number of Horses: 125

The sum of prizes: 18 460.00

Competition results developed by: Ekwador - restauracja, noclegi, ośrodek jeździecki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl