Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie DiM i Zawody Regionalne
Dąbrówka Mała, 15-17 lipca 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
94 ACCEPTED 2022-07-01 12:35:08
2022-07-01 11:14:15
Zofia Wiśniewska N'LUSI
  • 2x 25/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce/Finał Kuce A 1
93 ACCEPTED 2022-07-01 08:22:33
2022-07-01 07:28:31
Michalina Drozd LOCO
  • 1x 5/Kuce/Dwufazowy
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie/Dwufazowy
  • 1x 26/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/Kuce Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce/Finał Kuce A 2
92 ACCEPTED 2022-07-01 08:22:36
2022-07-01 07:27:28
Michalina Drozd CHANTAL
  • 2x 5/Kuce/Dwufazowy
  • 2x 26/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce/Finał Kuce A 2
91 ACCEPTED 2022-07-01 08:22:39
2022-07-01 07:10:05
Anna Replin LAMBIK
  • 1x 11 b/LL/Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x ZR1/LL/Z trafieniem w normę czas S1
  • 2x ZR6/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x ZR11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
90 ACCEPTED 2022-06-30 21:50:50
2022-06-30 21:50:23
Lena Stawecka KUBA
  • 1x 4/Kuce/Dokładności
  • 1x 5/Kuce/Dwufazowy
  • 2x 26/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce/Finał Kuce A 1
89 ACCEPTED 2022-06-30 21:50:52
2022-06-30 21:43:46
Adrianna Krzanowska RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR13/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR14/N/Zwykły art.238.2.1
88 ACCEPTED 2022-06-30 21:50:53
2022-06-30 21:42:08
Kaja Langer BIQUEEN
  • 1x 14/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 39/Kuce Małe konie/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej
87 ACCEPTED 2022-06-30 21:50:54
2022-06-30 21:40:40
Kaja Pietraszko JEWEL
  • 1x 14/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 39/Kuce Małe konie/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej
86 ACCEPTED 2022-06-30 21:50:55
2022-06-30 21:38:45
Alicja Jóźwiak PRINCE LIBERATOR
  • 2x ZR2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x ZR7/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x ZR12/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
85 ACCEPTED 2022-06-30 21:50:56
2022-06-30 21:37:09
Alicja Jóźwiak EMBASSY RA
  • 2x 13/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR14/N/Zwykły art.238.2.1
84 ACCEPTED 2022-06-30 21:50:58
2022-06-30 21:34:07
Julia Fejdych SEUL M
  • 1x ZR3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR13/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR14/N/Zwykły art.238.2.1
83 ACCEPTED 2022-06-30 21:34:00
2022-06-30 21:32:35
Paulina Hejna GAJA
  • 1x 11/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/Duże Konie/Dokładnści art.238.1.1
  • 1x 18/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 36/Kuce Małe konie/Finał gr. Mł DK i JM
82 ACCEPTED 2022-06-30 21:33:52
2022-06-30 21:28:25
Stefania Szczepek HIROSHI
  • 1x 5/Kuce/Dwufazowy
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie/Dwufazowy
  • 1x 26/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/Kuce Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce/Finał Kuce A 2
81 ACCEPTED 2022-06-30 21:33:46
2022-06-30 21:21:29
Yaroslava Grabovska CAGLIARI ZEISS
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR7/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR12/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR13/P/Zwykły art.238.2.1
80 ACCEPTED 2022-06-30 21:19:44
2022-06-30 19:04:48
Maria Gierejkiewicz HERA
  • 1x 5/Kuce/Dwufazowy
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie/Dwufazowy
  • 1x 26/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/Kuce Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 42/Kuce Małe konie/Pocieszenia Kuce i Małe Konie
79 ACCEPTED 2022-06-30 21:19:45
2022-06-30 17:46:01
Nina Głogowska TWIGGY EWITA
  • 1x 5/Kuce/Dwufazowy
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie/Dwufazowy
  • 2x 27/Kuce Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce/Finał Kuce A 2
78 ACCEPTED 2022-06-30 21:19:46
2022-06-30 13:13:41
Natalia Potrzebowska NADAL
  • 1x 13/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 43/L/P/N/Pocieszenia Duże Konie
77 ACCEPTED 2022-06-30 21:19:49
2022-06-30 13:10:40
Natalia Potrzebowska DIARADOS 7
  • 1x 14/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 39/Kuce Małe konie/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej
76 ACCEPTED 2022-06-30 21:19:51
2022-06-30 09:50:30
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 13/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 38/Kuce Małe konie/Grand Prix Dzieci
75 ACCEPTED 2022-06-30 21:19:53
2022-06-30 09:26:36
Amelia Depta CHANTILLY T
  • 1x 12/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 36/Kuce Małe konie/Finał gr. Mł DK i JM
74 ACCEPTED 2022-06-29 21:07:14
2022-06-29 20:00:39
Lena Laskowska SMYK
  • 1x 5/Kuce/Dwufazowy
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie/Dwufazowy
  • 1x 26/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/Kuce Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce/Finał Kuce A 2
73 ACCEPTED 2022-06-29 21:07:16
2022-06-29 18:24:17
Nadia Głębocka NAOMI C II
  • 2x 11/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
72 ACCEPTED 2022-06-29 21:07:17
2022-06-29 15:05:00
Julia Ostrowska HERR VITO
  • 1x ZR2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR7/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x ZR13/P/Zwykły art.238.2.1
71 ACCEPTED 2022-06-29 21:07:18
2022-06-29 14:36:38
Karolina Wernerowicz CLAUS
  • 1x 11/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/Duże Konie/Dokładnści art.238.1.1
  • 1x 18/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 36/Kuce Małe konie/Finał gr. Mł DK i JM
70 ACCEPTED 2022-06-29 21:07:19
2022-06-29 14:17:14
Karolina Wernerowicz CREME DE LA BEQUEM
  • 1x 12/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 38/Kuce Małe konie/Grand Prix Dzieci
69 ACCEPTED 2022-06-29 21:07:20
2022-06-29 14:15:33
Karolina Wernerowicz CARAJON
  • 1x 13/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 39/Kuce Małe konie/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej
68 ACCEPTED 2022-06-29 21:07:21
2022-06-29 09:34:35
Maria Czerepińska CORBETT ZAGORKA
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie/Dwufazowy
  • 1x 7/Kuce i Mała Konie/Zwykły
  • 1x 27/Kuce Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/Kuce i Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
67 ACCEPTED 2022-06-29 21:07:23
2022-06-29 09:30:41
Anna Miłoszewska ROKI
  • 2x 3/Kuce/Dokładności
  • 2x 24/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 41/Kuce Małe konie/Pocieszenia Kuce i Małe Konie
66 ACCEPTED 2022-06-28 22:05:47
2022-06-28 21:33:11
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x ZR4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR5/C/Zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2022-06-28 22:05:51
2022-06-28 21:32:42
Hubert Prasek ISGAAR
  • 1x 4/Kuce/Dokładności
  • 1x 5/Kuce/Dwufazowy
64 ACCEPTED 2022-06-28 22:05:54
2022-06-28 16:44:49
Julia Dukat PALMERRO P
  • 2x 11 b/LL/Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
63 ACCEPTED 2022-06-28 22:05:57
2022-06-28 11:55:48
Oliwia Melich KANTJE`S ELTON
  • 1x 7/Kuce i Mała Konie/Zwykły
  • 1x 8/Kuce i Mała Konie/Zwykły
  • 1x 28/Kuce i Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/Kuce i Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/Kuce/Finał Kuce D bis
62 ACCEPTED 2022-06-28 22:06:00
2022-06-28 10:05:41
Marianna Pupiałło CENTAUR
  • 2x 12/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
61 ACCEPTED 2022-06-28 22:06:03
2022-06-28 10:05:13
Marianna Pupiałło CANTTERA LEMON
  • 1x 11/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
60 ACCEPTED 2022-06-28 08:12:09
2022-06-27 22:26:08
Klara Kajdrys MAIDI
  • 2x 4/Kuce/Dokładności
  • 2x 25/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce/Finał Kuce A 1
59 ACCEPTED 2022-06-28 08:12:10
2022-06-27 22:25:10
Klara Kajdrys AMARULA 9
  • 2x 5/Kuce/Dwufazowy
  • 2x 26/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce/Finał Kuce A 2
58 ACCEPTED 2022-06-27 19:39:19
2022-06-27 16:32:24
Nela Dampc COQUICKUCO G
  • 2x 11 b/LL/Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
57 ACCEPTED 2022-06-27 19:39:23
2022-06-27 11:49:07
Oliwia Stanisławczyk RAPHAELLA P
  • 1x 11/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 36/Kuce Małe konie/Finał gr. Mł DK i JM
56 ACCEPTED 2022-06-27 19:39:24
2022-06-27 11:47:58
Wiktoria Stanisławczyk BERGS-AUG 09-61
  • 1x 8/Kuce i Mała Konie/Zwykły
  • 1x 9/Kuce i Mała Konie/Zwykły
  • 1x 25/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce/Finał Kuce A 2
55 ACCEPTED 2022-06-27 19:39:26
2022-06-27 11:35:07
Zuzanna Linke INCALA
  • 2x 11/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/Duże Konie/Dokładnści art.238.1.1
  • 1x 18/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 43/L/P/N/Pocieszenia Duże Konie
54 ACCEPTED 2022-06-27 19:39:27
2022-06-27 08:09:18
Lena Procińska JE T'AIME
  • 1x 12/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 36/Kuce Małe konie/Finał gr. Mł DK i JM
53 ACCEPTED 2022-06-27 19:39:28
2022-06-27 08:03:53
Lena Gabriel I-BLACK WIDOW
  • 2x 11/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 12/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 17/Duże Konie/Dokładnści art.238.1.1
  • 2x 18/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2022-06-26 14:35:10
2022-06-26 11:24:28
Liliana Kostkowska BRICKELL HETTY
  • 1x 5/Kuce/Dwufazowy
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie/Dwufazowy
  • 2x 27/Kuce Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce/Finał Kuce A 2
51 ACCEPTED 2022-06-26 14:35:12
2022-06-26 10:47:47
Helena Byszewska STRUNA
  • 2x 11/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/Duże Konie/Dokładnści art.238.1.1
  • 1x 18/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2022-06-26 14:35:17
2022-06-26 08:54:21
Inga Olejarz ZOSIMA
  • 2x 11/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
49 ACCEPTED 2022-06-26 14:35:21
2022-06-25 14:44:12
Zuzanna Gawęda ERA
  • 1x 11/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
48 ACCEPTED 2022-06-26 14:35:26
2022-06-25 14:43:43
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 2x 13/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
47 ACCEPTED 2022-06-26 16:07:16
2022-06-25 14:42:35
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 1x 13/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2022-06-26 16:05:25
2022-06-25 14:36:36
Ida Gałaszewska-Bogusz HARY
  • 1x 11/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/Duże Konie/Dokładnści art.238.1.1
  • 1x 18/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 43/L/P/N/Pocieszenia Duże Konie
45 ACCEPTED 2022-06-26 16:05:30
2022-06-25 11:01:29
Lena Kacprzak PASJONATA POKER
  • 2x 3/Kuce/Dokładności
  • 1x 23/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce/Finał Kuce A 1
44 ACCEPTED 2022-06-26 16:05:34
2022-06-25 07:01:13
Iga Chojowska GI-GI STAR
  • 2x 12/Duże Konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/Duże Konie/Dokładnści art.238.1.1
  • 1x 18/Duże Konie/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 36/Kuce Małe konie/Finał gr. Mł DK i JM
43 ACCEPTED 2022-06-26 16:05:42
2022-06-25 06:58:30
Iga Chojowska BRAVOUR PP
  • 1x 7/Kuce i Mała Konie/Zwykły
  • 2x 28/Kuce i Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/Kuce/Finał Kuce D bis
42 ACCEPTED 2022-06-26 16:05:45
2022-06-24 23:23:13
Katarzyna Zawadzka INTUICJA KOŃSKI GAJ
  • 1x 5/Kuce/Dwufazowy
  • 1x 26/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce/Finał Kuce A 2
41 ACCEPTED 2022-06-26 16:05:49
2022-06-24 18:17:08
Julia Banasik JUNIOR
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie/Dwufazowy
  • 1x 7/Kuce i Mała Konie/Zwykły
  • 1x 27/Kuce Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/Kuce i Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce/Finał Kuce A 2
40 ACCEPTED 2022-06-26 16:05:53
2022-06-23 17:13:13
Marta Frukacz LUPIDELIA EBONY LADY
  • 2x 4/Kuce/Dokładności
  • 2x 25/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
39 ACCEPTED 2022-06-26 16:05:58
2022-06-23 13:01:43
Sara Wnuczko DANDY
  • 1x 4/Kuce/Dokładności
  • 1x 25/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 41/Kuce Małe konie/Pocieszenia Kuce i Małe Konie
38 ACCEPTED 2022-06-26 16:06:04
2022-06-23 12:59:04
Sara Wnuczko TOPAZ
  • 1x 4/Kuce/Dokładności
  • 1x 25/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce/Finał Kuce A 1
37 ACCEPTED 2022-06-26 16:06:09
2022-06-23 12:57:57
Sara Wnuczko LISBERGS PRINCE MICHAEL
  • 1x 4/Kuce/Dokładności
  • 1x 25/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce/Finał Kuce A 1
36 ACCEPTED 2022-06-26 16:06:13
2022-06-22 14:26:24
Maja Wasilewska KILBRIDE MELODY MAKER
  • 2x 3/Kuce/Dokładności
  • 2x 24/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 33/Kuce/Finał Kuce A 2
35 ACCEPTED 2022-06-26 16:06:18
2022-06-22 09:51:39
Julian Laskowski ROYAL MAGIC 18
  • 1x 27/Kuce Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/Kuce i Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 41/Kuce Małe konie/Pocieszenia Kuce i Małe Konie
34 ACCEPTED 2022-06-26 16:06:23
2022-06-22 09:50:24
Róża Laskowska BIDDYS SPOT THE STAR
  • 2x 25/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce/Finał Kuce A 1
33 ACCEPTED 2022-06-26 16:06:27
2022-06-21 23:12:29
Wiktoria Pinocy ANAPON MOONLIGHT STAR
  • 2x 2/Kuce/Dokładności
  • 2x 23/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 31/Kuce/Finał Kuce A 0
32 ACCEPTED 2022-06-26 16:06:31
2022-06-21 23:11:01
Wiktoria Pinocy BE LIKE ANAPON
  • 2x 3/Kuce/Dokładności
  • 2x 24/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 32/Kuce/Finał Kuce A 1
31 ACCEPTED 2022-06-26 16:06:35
2022-06-21 22:32:05
Marcel Wiśniewski MAROKO
  • 1x 34/Kuce/Finał Kuce C
30 ACCEPTED 2022-06-26 16:06:41
2022-06-21 22:31:35
Marcel Wiśniewski TOUAREG
  • 1x 35/Kuce/Finał Kuce D bis
29 ACCEPTED 2022-06-26 16:06:50
2022-06-21 21:11:17
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 1x 5/Kuce/Dwufazowy
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie/Dwufazowy
28 ACCEPTED 2022-06-26 16:06:56
2022-06-21 21:10:37
Maja Mirek KILLASPIC LADY
  • 1x 5/Kuce/Dwufazowy
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie/Dwufazowy
27 ACCEPTED 2022-06-26 16:07:06
2022-06-21 21:09:48
Maja Głoskowska WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 4/Kuce/Dokładności
26 ACCEPTED 2022-06-26 16:07:11
2022-06-21 21:09:25
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 3/Kuce/Dokładności
25 ACCEPTED 2022-06-20 10:14:09
2022-06-19 21:47:19
Zofia Janusz LOUGH DERG MAY FLY(GATEAU HELLO DOLLY)
  • 1x 7/Kuce i Mała Konie/Zwykły
  • 1x 8/Kuce i Mała Konie/Zwykły
  • 1x 27/Kuce Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/Kuce i Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/Kuce/Finał Kuce D bis
24 ACCEPTED 2022-06-20 10:14:12
2022-06-19 21:23:27
Zofia Hart Dyke MISSISSIPI
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie/Dwufazowy
  • 1x 7/Kuce i Mała Konie/Zwykły
  • 2x 27/Kuce Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/Kuce/Finał Kuce D bis
23 ACCEPTED 2022-06-20 10:14:13
2022-06-19 21:21:52
Zofia Hart Dyke HAPPY DAY
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie/Dwufazowy
  • 1x 7/Kuce i Mała Konie/Zwykły
  • 2x 27/Kuce Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/Kuce/Finał Kuce D bis
22 ACCEPTED 2022-06-19 10:13:35
2022-06-19 08:52:36
Kacper Seroczyński PIXI BH
  • 2x 3/Kuce/Dokładności
  • 2x 24/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 41/Kuce Małe konie/Pocieszenia Kuce i Małe Konie
21 ACCEPTED 2022-06-19 10:13:36
2022-06-19 08:51:46
Nela Seroczyńska FLORA PK
  • 2x 4/Kuce/Dokładności
  • 2x 25/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce/Finał Kuce A 1
20 ACCEPTED 2022-06-18 09:08:05
2022-06-17 22:45:48
Zofia Kałaska JORK
  • 1x 2/Kuce/Dokładności
  • 1x 3/Kuce/Dokładności
19 ACCEPTED 2022-06-18 09:08:07
2022-06-17 22:04:56
Maria Szmyt R-FOOD APOLLO A-Z
  • 1x 2/Kuce/Dokładności
  • 1x 3/Kuce/Dokładności
  • 1x 23/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce/Finał Kuce A 1
18 ACCEPTED 2022-06-18 09:08:08
2022-06-17 22:04:17
Maria Szmyt ROMEO
  • 2x 4/Kuce/Dokładności
  • 2x 25/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce/Finał Kuce A 1
17 ACCEPTED 2022-06-18 09:08:10
2022-06-17 21:57:00
Jakub Mroczek VULCANO
  • 1x 5/Kuce/Dwufazowy
  • 1x 6/Kuce i Mała Konie/Dwufazowy
  • 1x 27/Kuce Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/Kuce i Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce/Finał Kuce A 2
16 ACCEPTED 2022-06-18 09:08:12
2022-06-17 21:31:18
Natasza Walczyk R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 2/Kuce/Dokładności
  • 2x 23/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 31/Kuce/Finał Kuce A 0
15 ACCEPTED 2022-06-18 09:08:13
2022-06-17 21:31:11
Maja Starostka FIDŻI
  • 1x 4/Kuce/Dokładności
  • 1x 5/Kuce/Dwufazowy
  • 1x 25/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce/Finał Kuce A 1
14 ACCEPTED 2022-06-18 09:08:14
2022-06-17 21:29:16
Natalia Gudan JUULTJE
  • 1x 3/Kuce/Dokładności
  • 1x 4/Kuce/Dokładności
  • 1x 24/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 41/Kuce Małe konie/Pocieszenia Kuce i Małe Konie
13 ACCEPTED 2022-06-18 09:08:17
2022-06-17 21:28:32
Natalia Gudan MACIEJKA
  • 1x 2/Kuce/Dokładności
  • 1x 3/Kuce/Dokładności
  • 1x 23/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/Kuce/Finał Kuce A 0
12 ACCEPTED 2022-06-18 09:08:19
2022-06-17 21:27:14
Karolina Szostawicka MISSOURI
  • 1x 7/Kuce i Mała Konie/Zwykły
  • 1x 8/Kuce i Mała Konie/Zwykły
  • 1x 35/Kuce/Finał Kuce D bis
11 ACCEPTED 2022-06-18 09:08:21
2022-06-17 21:26:58
Hanna Cytarska POSEJDON
  • 1x 2/Kuce/Dokładności
  • 1x 3/Kuce/Dokładności
  • 1x 23/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/Kuce/Finał Kuce A 0
10 ACCEPTED 2022-06-15 11:24:21
2022-06-14 23:08:04
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 9/Kuce i Mała Konie/Zwykły
  • 1x 10/Kuce i Mała Konie/Zwykły
  • 1x 29/Kuce i Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/Kuce i Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 38/Kuce Małe konie/Grand Prix Dzieci
9 ACCEPTED 2022-06-15 11:24:23
2022-06-14 09:24:22
Maria Koperska - Pacyńska WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 2/Kuce/Dokładności
  • 1x 3/Kuce/Dokładności
  • 1x 24/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce/Finał Kuce A 1
8 ACCEPTED 2022-06-15 11:24:26
2022-06-14 09:23:25
Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA
  • 1x 3/Kuce/Dokładności
  • 1x 4/Kuce/Dokładności
  • 2x 25/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce/Finał Kuce A 1
7 ACCEPTED 2022-06-30 21:19:54
2022-06-14 08:10:06
Anastazja Burzyńska-Ellis HAPPY HONY
  • 1x 8/Kuce i Mała Konie/Zwykły
  • 1x 9/Kuce i Mała Konie/Zwykły
  • 1x 28/Kuce i Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 34/Kuce/Finał Kuce C
6 ACCEPTED 2022-06-12 19:41:21
2022-06-12 19:11:02
Nela Dampc DURANTO Z
  • 2x 5/Kuce/Dwufazowy
  • 2x 26/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce/Finał Kuce A 2
5 ACCEPTED 2022-06-12 19:41:23
2022-06-12 19:10:31
Nela Dampc BATOR
  • 2x 4/Kuce/Dokładności
  • 2x 25/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce/Finał Kuce A 1
4 ACCEPTED 2022-06-12 17:48:49
2022-06-12 17:31:30
Ignacy Luboński RAMIRO
  • 2x 25/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce/Finał Kuce A 1
3 ACCEPTED 2022-06-12 17:48:51
2022-06-12 17:30:26
Ignacy Luboński S-PIORUN
  • 2x 25/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/Kuce/Finał Kuce A 1
2 ACCEPTED 2022-06-12 17:48:53
2022-06-11 14:10:10
Filip Czeszejko-Sochacki MIŁEK PONYSPORT
  • 2x 5/Kuce/Dwufazowy
  • 2x 27/Kuce Małe konie/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/Kuce/Finał Kuce C
1 ACCEPTED 2022-06-12 17:48:54
2022-06-10 12:56:55
Helena Pałosz FIGA
  • 1x 4/Kuce/Dokładności
  • 1x 5/Kuce/Dwufazowy
  • 2x 25/Kuce/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/Kuce/Finał Kuce A 2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Banasik Julia Stow. J. Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O057374
2. Burzyńska-Ellis Anastazja JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O058973
3. Byszewska Helena KJ Kietlów
2006 (J.)
brak
brak
4. Chojowska Iga BPK (SLA)
2010 (JM.)
O054009
5. Cytarska Hanna Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo
2014 (Mł.)
O067625
6. Czerepińska Maria Stow. J. Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O063817
7. Czeszejko-Sochacki Filip JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2009 (JM.)
O063646
8. Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
O062642
9. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
10. Drozd Michalina BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O064713
11. Dukat Julia St. Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (MJ.)
O050465
12. Fejdych Julia Klub Jazdy Konnej Romico
S
O034821
13. Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódź
2012 (Mł.)
O061242
14. Gabriel Lena Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2007 (JM.)
O046541
10257910
15. Gałaszewska-Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (J.)
O050764
16. Gawęda Julianna Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O038545
17. Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O047345
10258045
18. Gierejkiewicz Maria KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O062148
19. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2017 (Mł.)
O057975
20. Głogowska Nina Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O063589
21. Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
2014 (Mł.)
O062987
22. Grabovska Yaroslava Bez Przynależności Klubowej
S
O069807
23. Gudan Natalia Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O061736
24. Hart Dyke Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O059845
25. Hejna Paulina Klub Jazdy Konnej Romico
2010 (JM.)
O066937
26. Janusz Zofia AKADEMIA JEŹDZIECKA DAWIDY
2009 (JM.)
O057823
27. Jóźwiak Alicja KJK Romico Żywiec
2006 (J.)
O041055
28. Kacprzak Lena Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O067580
29. Kajdrys Klara KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O061567
30. Kałaska Zofia Polish Pony Club Tomaszkowo
2011 (Mł.)
O067041
31. Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2011 (Mł.)
O064083
32. Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
2012 (Mł.)
O059440
33. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
34. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (J.)
O040331
35. Laskowska Lena BPK - MAZ
2010 (JM.)
O057203
36. Laskowska Róża KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2013 (Mł.)
O067046
37. Laskowski Julian KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O067045
38. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
39. Linke Zuzanna KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O055015
40. Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
O065118
41. Melich Oliwia SKJ Beckersport Laszczki
2008 (JM.)
O051059
42. Miłoszewska Anna St. J Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O063159
43. Mirek Maja KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O062693
44. Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (JM.)
O052047
45. Olejarz Inga St. Interhorse Dobra Nadzieja
2004 (J.)
O048619
46. Ostrowska Julia JKS U Robsonów
2006 (J.)
O045677
47. Pałosz Helena SKJ Beckersport Laszczki
2010 (JM.)
O062531
48. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (J.)
O045818
49. Pinocy Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2012 (Mł.)
O064922
50. Potrzebowska Natalia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O042948
51. Prasek Hubert St. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
52. Prasek Magdalena St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O000912
53. Procińska Lena Sopocki KJ
2009 (JM.)
O061541
54. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
2008 (JM.)
O049877
55. Replin Anna JKS Karolina
2003 (MJ.)
O059987
56. Seroczyńska Nela KJ Black Horse Team Gdańsk
2012 (Mł.)
O070081
57. Seroczyński Kacper KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O070082
58. Stanisławczyk Oliwia Tuszyński KJ Garbówek
2011 (Mł.)
O064918
59. Stanisławczyk Wiktoria Tuszyński KJ Garbówek
2012 (Mł.)
O064919
60. Starostka Maja Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O057968
61. Stawecka Lena Kielecki Klub Jeździecki
2011 (Mł.)
O058804
62. Szczepek Stefania KJK Romico Żywiec
2013 (Mł.)
O066821
63. Szmyt Maria Polish Pony Club Tomaszkowo
2013 (Mł.)
O067626
64. Szostawicka Karolina Polish Pony Club Tomaszkowo
2008 (JM.)
O045627
65. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O059242
66. Walczyk Natasza Polish Pony Club Tomaszkowo
2013 (Mł.)
O067624
67. Wasilewska Maja Soymax Lublin Team
2010 (JM.)
O064063
68. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O053405
69. Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
2012 (Mł.)
O066802
70. Wiśniewski Marcel KJ Golden Dream Łódź
2009 (JM.)
O059701
71. Wnuczko Sara KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O067928
72. Zawadzka Katarzyna SKJ Beckersport Laszczki
2010 (JM.)
O059420
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

AMARULA 9 Niemiecki Kuc Wierzchowy GER 2009 wałach gniada/144 F: Acado / Acadius
M: Donna Felina / Kooihuster Wessel
K032821 DE456370366209
2.

ANAPON MOONLIGHT STAR KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kara/121 F: Karlos II /
M: Anapon Moonlight /
K034119 616013610076416
3.

BATOR KUC POL 2004 wałach kara/127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
K022347 0136115850
4.

BE LIKE ANAPON KUC WALIJSKI POL 2017 ogier kara/130 F: ANAPON SPARTACUS/ TURNINA'S GISMORE
M: BLANCA EL/ TIJD VLIJT'S SANTIAGO
K034530 616013610106417
5.

BERGS-AUG 09-61 KUC POL 2009 klacz kasztanowata/140 F: NN
M: NN
K022041 528009091164518
6.

BIDDYS SPOT THE STAR KUC POL 2013 wałach tarantowata/123 F: nn /
M: nn /
K033968 372003005509683
7.

BIQUEEN HOLST POL 2009 klacz siwa F: Quirado
M: Pretty Woman
K024276 DE421000119209
8.

BON PARIS KL TYP SZLACH. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
K017638 616999660119007 616999660119007
9.

BRAVOUR PP DRP POL 2012 wałach kasztanowata/146 F: Baccarat / Bergarac
M: Niiina / Machno Carwyn
K022593 DE434340709312
10.

BRICKELL HETTY WELSH COB POL 2010 klacz gniada/149 F: Glanvyrnwy Guto Goch / Nantymynydd Mab
M: Brickell Golden Lady / Lanvyrnwy Equus
K032568 826046020160147
11.

C' SPEEDY RAIDER KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kasztanowata/- F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally / Castellau VTP
K032417 616013520029212
12.

CAGLIARI ZEISS UHB UKR 2017 wałach gniada/176 F: Ceasar
M: Queen Night Lota
K034035 010666
13.

CANTTERA LEMON OLD GER 2010 klacz skarogniada/163 F: Contendro I / Contender
M: Lakerana / Lemon tree
K034507 DE433330523910
14.

CARAJON HAN GER 2009 wałach gniada/178 F: Canstakko
M: Franja / For Keeps
K032581 DE431313905409
15.

CENTAUR SP POL 2004 wałach kasztanowata/168 F: Libretto / Milione
M: Centuria / Mazzel
K008883 POL009530044604
16.

CHANTAL PONY POL 2012 klacz gniada/136 F: nn
M: nn
K030403 528015120120320
17.

CHANTILLY T SP POL 2016 klacz skarogniada/173 F: Sergiol / Sergeant Pepper
M: Charyzma / Maram
K033580 616009520065316
18.

CHERIE DE BEAUFOUR SF FRA 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Macy van Leut / Elanville
K030234 12243223Y
19.

CLAUS PSHV POL 2014 gelding grey/175 F: Caspar 132
M: xxx
none 276465072242014
20.

COQUICKUCO G LIT. WIERZCH. LTU 2015 klacz kara/163 F: Diarado Diamond / Diarado
M: Constancja G / Caruso Gut
K029386 LTU005170166015
21.

CORBETT ZAGORKA DWB POL 2013 wałach gniada/148 F: Come Back II / Cor de la Bryere
M: Vestergaardens Regina / Ratio
K028542 208333201302933
22.

CREME DE LA BEQUEM HOL POL 2007 klacz gniada/168 F: Canturano
M: Marseille / Lord Byron
K032642 DE421000332407
23.

DANDY KUC POL 2013 wałach kasztanowata/135 F: Szaman
M: Dazy
K026384 616 013 61 00919 13
24.

DIARADOS 7 OLDENBURG POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Diarado
M: Chella Girl
K025388 DE418185063412
25.

DURANTO Z DRP GER 2009 ogier ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Prinsenhof's Dino
M: Guna
K031581 DE 427270089609
26.

EMBASSY RA HAN. POL 2016 ogier jasnokasztanowata/166 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K032677 DE431322319016
27.

ERA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Zahros R (ex Z. Zarah 80) / Sam R
M: Eligranta / Marius Claudius
K024597 616009610202713
28.

FIDŻI KUC POL 2013 klacz tarantowata/131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
K023156 616013610193213
29.

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/146 F: Zefir /
M: Fiona / Turnina's Gismore
K030054 616013610142615
30.

FLORA PK KUC POL 2016 klacz kasztanowata/131 F: ED
M: FINKA
K030590 616013640092316
31.

GAJA OLDEMBURG POL 2010 klacz siwa/174 F: Clinton I
M: Grenzpilotin
brak DE418180165510
32.

GI-GI STAR SP POL 2015 klacz kasztanowata/166 F: E-Star / Big Star
M: Gejsza L / Quidamo
K030765 616009540072615
33.

HAPPY DAY NEW FOREST POL 2012 klacz bułana/147 F: Rivaldo H / Kantje's Ronaldo
M: Amalia / Berkhof's Higgledy Piggledy
K030336 528018020122241
34.

HAPPY HONY DRP POL 2008 klacz ciemnogniada/131 F: Honeymoon Star / Henry
M: Naomi / Next Star
K027020 DE427270061108
35.

HARY SP POL 2012 gelding chestnut/170 F: Romeo De Vaux / Querdo De Palustra
M: Hiszpanka / Contendus
K026145 616009610149012
36.

HERA MŁP POL 2012 klacz siwa/149 F: Herkules
M: Arabella / NN
K031641 616006510349212
37.

HERR VITO SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Turbud Cicero (Cicero van de Maltahoeve) / Orlando
M: Hrabianka "C" / Stalon
K024714 616009660449013
38.

HIROSHI NWPCS POL 2014 wałach kasztanowata/140 F: Linde Hoeve's Elegant / Den Bramel's Rio
M: Keulse Hoeve's Helene / Den Bramel's Baye
K033180 528017201400010
39.

I-BLACK WIDOW HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz kasztanowata/169 F: Uriko
M: Diuna-To / Casall
K034598 DE421000712216
40.

INCALA HAN GER 2009 klacz kasztanowata/169 F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
K022474 DE433332154009
41.

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC POL 2007 klacz siwa/139 F: Very Top / Going Top
M: Idylla / Kolczyk
K020962 B0109035S
42.

ISGAAR KUC GER 2005 klacz bułana/148 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
43.

IVAR VDL KWPN NED 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Tolivia VDL / Corrado I
K026315 528210002858429
44.

JE T'AIME SP POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Kilian 38 / Boreas
M: Jemioła / Marino
K028189 616009600113114JP
45.

JEWEL KWPN POL 2014 klacz gniada/168 F: Envoy/Numero Uno
M: Danieta/Zirocco Blue VDL
K028634
46.

JORK KUC POL 2008 wałach siwa/128 F: H-S Jason / Revel Japhet
M: Tęcza / nn
K033497 POL013510289408
47.

JUNIOR KUC POL 2009 wałach gniada/148 F: Red Rock / Top Ewita
M: Jawa / Strayer's Samson
K021265 616013670121909
48.

JUULTJE KUC NED 2012 klacz kara/133 F: nn /
M: nn /
K023955 528015120120189
49.

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
50.

KANTJE`S ELTON NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/148 F: Orchid's Romario II / Brandy XIII
M: Kantje's Rowena / Kantje's Ronaldo
K026540 528018020091420
51.

KILBRIDE MELODY MAKER CONNEMARA POL 2016 klacz siwa/147 F: I Love You Melody
M: M.M.Miller
K031866 M2-372004000033097
52.

KILLASPIC LADY ISH IRL 2013 klacz gniada/141 F: Killaspic Braveheart /
M: Shanacnucc Lady / nn
K032857 372414005423067
53.

KUBA KUC POL 2009 wałach siwa/130 F: Morelos
M: Karina
K021564 616013610232409
54.

LAMBIK BWP BEL 2011 wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly
M: Cayenne 61
K024280 056002W00299018
55.

LISBERGS PRINCE MICHAEL HACKNEY PONY GER 2017 wałach gniada/129 F: Prinzipal /
M: That's Right / Stardust Boyvan'tStedeke
K033589 276484840058717
56.

LOCO LUSITANO POL 2009 wałach izabelowata/149 F: nn /
M: nn /
K025819 UELN72491000001
57.

LOUGH DERG MAY FLY(GATEAU HELLO DOLLY) KUC CONNEMARA POL 2011 klacz bułana/149 F: Capparoe Lad / Coosheen Callowfeenish Ca
M: Lough Owel Carrowmore Las / High Peak
K029249 M326088
58.

LUPIDELIA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/132 F: Turnina's Gismore /
M: Firwood's Ella /
brak 616013590109311
59.

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz siwa/111 F: Folkert /
M: Meggie / nn
K026510 POL013540037105
60.

MAIDI KUC POL 2012 klacz kasztanowata/129 F: Max /
M: Mika / Paw Z IZB
K025715 616013570174212
61.

MAROKO KUC POL 2013 wałach srokata/140 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
K023967 616013610107713
62.

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
K017501 POL0135570315207
63.

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
64.

MISSOURI KUC POL 2017 klacz siwa/146 F: nn /
M: nn /
K033343 616999630166517
65.

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/127 F: Tija Vlijt's Victor /
M: Nelly /
K026694 616013600252912
66.

NADAL SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207
67.

NAOMI C II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/167 F: Corrado Boy
M: Nancy
K022852 616009520028213
68.

PALMERRO P SP POL 2012 wałach siwa/166 F: Con Calma / Calato
M: Palegrina P / Correro
K022431 616009610012312
69.

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2013 wałach siwa/130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K025043 616013610121713
70.

PIXI BH KUC POL 2013 klacz kasztanowata/130 F: nn /
M: nn /
K028466 616999661405213
71.

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/119 F: Anero /
M: Penelopa /
K024691 POL013540129406
72.

PRINCE LIBERATOR SP POL 2018 wałach siwa/170 F: Lord Liberator
M: Petra
brak 616009690105918
73.

R-FOOD ADONIS AZ KUC WALIJSKI POL 2007 wałach siwa/112 F: Springbourne Caerwyn / Breachwood Marwyn
M: Rotgers Annelyn / Vechtzicht's Cymro Bach
K029007 616013600465907
74.

R-FOOD APOLLO A-Z KUC WALIJSKI POL 2015 wałach izabelowata/128 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Rotgers Annelyn
K034175 616013600248015
75.

RAMIRO KUC POL 2001 wałach gniada/126 F: nn / nn
M: nn / nn
K013543 POL999580294301
76.

RAPHAELLA P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz siwa/164 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
77.

RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD BWB BEL 2017 wałach siwa/174 F: Tornedo FCS / Darco
M: Olivia Van 'T Oud Vliegveld / Vigo D'Arsouilles
K032376 056002W00315619
78.

ROKI KUC POL 2017 wałach srokata/137 F: Faraon
M: Różyna
LKRWZJ/4556/22 B0102238S
79.

ROMEO KUC WALIJSKI POL 2015 wałach siwa/123 F: Nanczo / Barako
M: Rosa / Duinveldt'S Lewa
K029224 616013690058415
80.

ROYAL MAGIC 18 DRP POL 2007 wałach ciemnogniada/143 F: Rashing Boy /
M: Marie / Magic Man
K032880 DE455870197907
81.

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
82.

SEUL M SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Fair Play Coudreau
M: Sofia
K021914 106JM22
83.

SMYK KUC POL 2008 wałach gniada/136 F: Szaman /
M: Sonia /
K023357 013610105408
84.

STRUNA SP POL 2005 mare bay/164 F: Biskwit
M: Sterczyna
brak 009610160905
85.

SUBLIEM'S MILANO NEW FOREST PONY POL 2014 wałach gniada/148 F: Reekamp's Slogan
M: Eikenhorst's Stella / Mikel
K030398 528018020141035
86.

TOPAZ KUC POL 2008 wałach kasztanowata/130 F: Rosenhof Massino / / Stardust Boyvan'tStedeke
M: Thalia Von Uda / Tabor
K025107 POL013530189108
87.

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/120 F: Twix /
M: Gaskonia /
K014651 POL013640024405
88.

TOUAREG Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2004 ogier skarogniada/149 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Tosca / Ardahan
K010253 POL013640007704
89.

TWIGGY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/136 F: V.I.P.
M: TARA TEXASS
K027048 POL013670165307
90.

USHER Z ZANG POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
91.

VULCANO MAŁY KOŃ POL 2016 wałach kasztanowata/148 F: Duranto Z / Prinsenhof's Dino
M: Vanilia / Wicher
K030285 616 013 53 00266 16
92.

WEDOG PRIDE N JOY WELSH PONY POL 2012 klacz izabelowata/130 F: Tireinon Star Rocker / Lodor Llewelyn AP Meredith
M: Holly / Bengad Whitebeam
K025821 ULEN82604602068
93.

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach jasnokasztanowata/125 F: Turnina's Gismore /
M: Windhoek's Jozefin / Boreas Ubbo
K030563 616013640081011
94.

ZOSIMA NN UKR 2012 klacz gniada/166 F: Monako / Matula
M: Zerkalnaja / Robinson Goldoni
K033890 015573
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 72

Number of Horses: 94

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Ekwador - restauracja, noclegi, ośrodek jeździecki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl