Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie i Regionalne
Dąbrówka Mała, 29-31 lipca 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
92 ACCEPTED 2022-07-01 08:23:13
2022-07-01 01:32:28
Nadia Radzikowska CONCORDE
  • 1x 6REg/L/Dwufazowy
  • 1x 7REg/P/Zwykły
  • 1x 13REg/L/Dwufazowy
  • 1x 14REg/P/Dwufazowy
  • 1x 21REg/L/Zwykły
  • 1x 22REg/P/Zwykły
91 ACCEPTED 2022-06-30 21:11:21
2022-06-30 20:48:07
Jan Bobik CELTA
  • 1x 3/CC/DR Dwufazowy art.274.1.5.3
90 ACCEPTED 2022-06-30 21:11:23
2022-06-30 20:47:34
Jan Bobik HASALA
  • 1x 3/CC/DR Dwufazowy art.274.1.5.3
89 ACCEPTED 2022-06-30 21:15:22
2022-06-30 20:47:01
Jan Bobik ILANIA
  • 1x 2/C/ŚR Zwkły art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2022-06-30 21:15:25
2022-06-30 20:46:38
Jan Bobik CZUMI GR
  • 1x 2/C/ŚR Zwkły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2022-06-30 21:16:36
2022-06-30 20:46:01
Jan Bobik HAWRO
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
86 ACCEPTED 2022-06-30 21:16:43
2022-06-30 20:45:37
Jan Bobik HAVERDY
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
85 ACCEPTED 2022-06-30 21:16:53
2022-06-30 19:26:46
Julia Szamp COLLY MALONE VRS
  • 1x 7REg/P/Zwykły
  • 1x 8REg/N/Zwykły
84 ACCEPTED 2022-06-30 21:16:55
2022-06-30 19:25:33
Andrzej Smoliński GREEN DAY
  • 1x 7REg/P/Zwykły
  • 1x 8REg/N/Zwykły
83 ACCEPTED 2022-06-30 21:16:58
2022-06-30 19:24:21
Andrzej Smoliński GALILEO
  • 1x 7REg/P/Zwykły
82 ACCEPTED 2022-06-30 21:17:00
2022-06-30 16:28:26
Nadia Romaniecka LORD FEIN
  • 1x 2/C/ŚR Zwkły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/ŚR Dwufazowy
  • 1x 8/C1/Finał ŚR Dwufazowy
81 ACCEPTED 2022-06-29 21:07:52
2022-06-29 10:57:13
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER TN
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/ŚR Zwkły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/MR Zwykły
  • 1x 5/C/ŚR Dwufazowy
  • 1x 7/N1/Finał MR DWufazowy
80 ACCEPTED 2022-06-29 21:07:53
2022-06-29 10:56:35
Zuzanna Czub FOR FLY
  • 1x RMK REG/L/RMK 4 letnie Z oceną stylu konia
  • 1x RMK REG/L/RMK 4 letnie Z oceną stylu konia
  • 1x 21REg/L/Zwykły
79 ACCEPTED 2022-06-29 09:35:45
2022-06-29 09:35:45
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 2/C/ŚR Zwkły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/DR Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/ŚR Dwufazowy
  • 1x 6/CC/DR Zwykły
78 ACCEPTED 2022-06-29 09:35:06
2022-06-29 09:35:06
Dominika Hestkowska EASY FLY
  • 1x 7REg/P/Zwykły
  • 1x 14REg/P/Dwufazowy
77 ACCEPTED 2022-06-29 09:34:24
2022-06-29 09:34:24
Dominika Hestkowska A LLE HOPP
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/MR Zwykły
76 ACCEPTED 2022-06-29 08:28:28
2022-06-28 22:46:37
Dominika Koper HULTAJ
  • 2x 6REg/L/Dwufazowy
  • 2x 13REg/L/Dwufazowy
75 ACCEPTED 2022-06-29 08:28:30
2022-06-28 22:23:46
Zofia Trzcińska CONAN I
  • 1x 5REg/ll/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6REg/L/Dwufazowy
  • 1x 13REg/L/Dwufazowy
  • 1x 20REg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 21REg/L/Zwykły
74 ACCEPTED 2022-06-27 19:39:46
2022-06-27 19:29:26
Agnieszka Przybylska FIGHTING JACK S
  • 2x 6REg/L/Dwufazowy
  • 1x 7REg/P/Zwykły
73 ACCEPTED 2022-06-27 19:39:48
2022-06-27 19:28:54
Renata Wójcik SIR DIARADO
  • 1x RMK/N1/RMK 6 letnie Z oceną stylu konia
  • 1x 7REg/P/Zwykły
72 ACCEPTED 2022-06-27 19:39:51
2022-06-27 19:28:03
Renata Wójcik SIR DINKEN
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/ŚR Zwkły art. 238.2.1
71 ACCEPTED 2022-06-27 19:39:55
2022-06-27 19:27:20
Renata Wójcik DIADEMA
  • 1x 6REg/L/Dwufazowy
  • 1x 7REg/P/Zwykły
  • 1x 8REg/N/Zwykły
70 ACCEPTED 2022-06-27 19:39:57
2022-06-27 16:18:25
Włodzimierz Rudasz FOR FUTURE PJT
  • 1x 6REg/L/Dwufazowy
  • 1x 7REg/P/Zwykły
69 ACCEPTED 2022-06-27 19:40:01
2022-06-27 16:18:05
Marcin Joppek CHELSEA BLUE PJT
  • 1x 6REg/L/Dwufazowy
  • 1x 7REg/P/Zwykły
68 ACCEPTED 2022-06-27 19:40:04
2022-06-27 16:17:31
Marcin Joppek LIKEUR PJT
  • 1x 6REg/L/Dwufazowy
  • 1x 7REg/P/Zwykły
67 ACCEPTED 2022-06-27 19:40:05
2022-06-27 13:26:42
Luiza Majewska MISS TOASTIE
  • 2x 2REg/Kuce A1/Dokładności
  • 2x 10REg/Kuce A1/Dokładności
  • 2x 18REg/Kuce A1/ Dokładności
66 ACCEPTED 2022-06-27 19:40:12
2022-06-27 13:26:19
Luiza Majewska CREEVELEA MIDNIGHT GAMBLER
  • 2x 2REg/Kuce A1/Dokładności
  • 2x 10REg/Kuce A1/Dokładności
  • 2x 18REg/Kuce A1/ Dokładności
65 ACCEPTED 2022-06-27 19:40:13
2022-06-27 11:57:57
Aleksandra Bączek DEXTER
  • 2x 2REg/Kuce A1/Dokładności
  • 2x 10REg/Kuce A1/Dokładności
  • 2x 18REg/Kuce A1/ Dokładności
64 ACCEPTED 2022-06-27 19:40:17
2022-06-27 11:52:09
Tomasz Olszewski SZMULA
  • 2x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/MR Zwykły
  • 1x 7/N1/Finał MR DWufazowy
63 ACCEPTED 2022-06-27 19:40:23
2022-06-27 11:29:01
Leon Półrola SALLY
  • 2x 2REg/Kuce A1/Dokładności
  • 2x 10REg/Kuce A1/Dokładności
  • 2x 18REg/Kuce A1/ Dokładności
62 ACCEPTED 2022-06-27 19:40:26
2022-06-27 11:28:29
Leon Półrola GISELLE
  • 2x 2REg/Kuce A1/Dokładności
  • 2x 10REg/Kuce A1/Dokładności
  • 2x 18REg/Kuce A1/ Dokładności
61 ACCEPTED 2022-06-27 19:40:28
2022-06-27 11:27:38
Katarzyna Dołęga JUBALIA
  • 2x 4REg/mini ll/Dokładności
  • 2x 12REg/mini LL/Dokładności
  • 2x 20REg/mini LL/ Dokładności
60 ACCEPTED 2022-06-27 19:40:31
2022-06-27 11:27:00
Katarzyna Dołęga ARROW
  • 2x 5REg/ll/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 20REg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
59 ACCEPTED 2022-06-27 19:40:37
2022-06-27 11:26:18
Natasza Alicja Tomaszewicz ARQUERA
  • 2x 6REg/L/Dwufazowy
  • 2x 13REg/L/Dwufazowy
  • 2x 21REg/L/Zwykły
58 ACCEPTED 2022-06-27 19:40:42
2022-06-26 21:22:22
Anna Chełchowska A-DJANGO
  • 2x 6REg/L/Dwufazowy
  • 2x 13REg/L/Dwufazowy
  • 2x 21REg/L/Zwykły
57 ACCEPTED 2022-06-27 19:40:45
2022-06-26 18:45:48
Zuzanna Chodnicka ALEXIS BH
  • 2x 6REg/L/Dwufazowy
  • 2x 13REg/L/Dwufazowy
  • 2x 21REg/L/Zwykły
56 ACCEPTED 2022-06-26 14:33:49
2022-06-26 14:13:19
Zofia Kamińska RAKIJA
  • 1x 6REg/L/Dwufazowy
  • 1x 7REg/P/Zwykły
  • 1x 13REg/L/Dwufazowy
  • 1x 14REg/P/Dwufazowy
  • 1x 22REg/P/Zwykły
55 ACCEPTED 2022-06-26 14:33:52
2022-06-26 14:11:02
Wiktoria Kamińska HEART LIGHTNING
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8REg/N/Zwykły
  • 1x 4/N/MR Zwykły
  • 1x 7/N1/Finał MR DWufazowy
54 ACCEPTED 2022-06-26 14:33:56
2022-06-25 16:38:17
Nadia Sylwester CHARLIE
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/MR Zwykły
  • 1x 7/N1/Finał MR DWufazowy
53 ACCEPTED 2022-06-26 14:33:59
2022-06-25 07:18:02
Zofia Lewandowska LEONARDO
  • 1x 6REg/L/Dwufazowy
  • 1x 7REg/P/Zwykły
  • 1x 13REg/L/Dwufazowy
  • 1x 14REg/P/Dwufazowy
  • 1x 22REg/P/Zwykły
52 ACCEPTED 2022-06-26 14:34:01
2022-06-25 07:15:57
Zofia Lewandowska CASALI
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/MR Zwykły
  • 1x 7/N1/Finał MR DWufazowy
51 ACCEPTED 2022-06-26 14:34:04
2022-06-25 01:31:01
Monika Michalak LINTO
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/MR Zwykły
  • 1x 7/N1/Finał MR DWufazowy
50 ACCEPTED 2022-06-26 14:34:15
2022-06-24 21:56:29
Zuzanna Becker SUNSHINE M
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/MR Zwykły
  • 1x 7/N1/Finał MR DWufazowy
49 ACCEPTED 2022-06-26 14:34:19
2022-06-24 07:29:31
Justyna Kopko CHIPIE DE TEXO
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/ŚR Dwufazowy
  • 1x 7/N1/Finał MR DWufazowy
48 ACCEPTED 2022-06-26 14:34:23
2022-06-24 07:28:10
Justyna Kopko STUBENHOFF’S CORTADO
  • 1x 2/C/ŚR Zwkły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/ŚR Dwufazowy
  • 1x 8/C1/Finał ŚR Dwufazowy
47 ACCEPTED 2022-06-26 14:34:26
2022-06-23 00:45:01
Ewa Maria Zaremba QUANDO
  • 1x 13REg/L/Dwufazowy
  • 1x 14REg/P/Dwufazowy
  • 1x 21REg/L/Zwykły
  • 1x 22REg/P/Zwykły
46 ACCEPTED 2022-06-26 14:34:33
2022-06-23 00:44:13
Martyna Olszewska BOSTON MK
  • 2x 12REg/mini LL/Dokładności
  • 2x 20REg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
45 ACCEPTED 2022-06-26 14:34:36
2022-06-23 00:43:41
Zuzanna Miszczak NEMEZJA
  • 2x 12REg/mini LL/Dokładności
  • 2x 20REg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
44 ACCEPTED 2022-06-26 14:34:40
2022-06-23 00:42:33
Zuzanna Miszczak RUPERT
  • 2x 13REg/L/Dwufazowy
  • 2x 21REg/L/Zwykły
43 ACCEPTED 2022-06-26 14:34:43
2022-06-22 22:12:54
Livia Filipczyk ERLETTA
  • 1x 6REg/L/Dwufazowy
  • 1x 7REg/P/Zwykły
  • 1x 14REg/P/Dwufazowy
42 ACCEPTED 2022-06-26 14:34:47
2022-06-21 09:21:20
Joanna Bembenek DUIDAM
  • 2x RMK REG/L/RMK 4 letnie Z oceną stylu konia
  • 2x RMK REG/L/RMK 4 letnie Z oceną stylu konia
  • 2x 21REg/L/Zwykły
41 ACCEPTED 2022-06-20 19:54:59
2022-06-20 09:38:52
Gabrielė Muižytė MEDUJA
  • 1x RMK REG/L/RMK 4 letnie Z oceną stylu konia
  • 1x RMK REG/L/RMK 4 letnie Z oceną stylu konia
  • 1x 21REg/L/Zwykły
40 ACCEPTED 2022-06-20 19:55:00
2022-06-20 09:38:01
Aušra Garuckaitė CHA-GROM
  • 1x RMK REG/L/RMK 4 letnie Z oceną stylu konia
  • 1x RMK REG/L/RMK 4 letnie Z oceną stylu konia
  • 1x 21REg/L/Zwykły
39 ACCEPTED 2022-06-20 19:55:02
2022-06-20 09:36:52
Laura Martinavičiūtė LORD BH
  • 1x RMK/P1/RMK 5 letnie Z oceną stylu konia
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x RMK/P1/RMK 5 letnie Z oceną stylu konia
  • 1x 4/N/MR Zwykły
  • 1x RMK/N/Finał RMK 5 letnie Z oceną stylu konia
38 ACCEPTED 2022-06-20 19:55:03
2022-06-20 09:36:07
Laura Martinavičiūtė EPIGRAM
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C/ŚR Zwkły art. 238.2.1
  • 1x RMK/N1/RMK 6 letnie Z oceną stylu konia
  • 1x 5/C/ŚR Dwufazowy
  • 1x 7/N1/Finał MR DWufazowy
  • 1x 8/C1/Finał ŚR Dwufazowy
37 ACCEPTED 2022-06-20 19:55:05
2022-06-20 09:35:19
Laura Martinavičiūtė MODEST VAN DEN EIK
  • 1x 3/CC/DR Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/CC/DR Zwykły
  • 1x 8/C1/Finał ŚR Dwufazowy
  • 1x 9/CC1/Finał DR GRAND PRIX Dokładności
36 ACCEPTED 2022-06-20 19:55:07
2022-06-19 21:35:42
Peter Duitz CORBHY
  • 1x 8REg/N/Zwykły
  • 1x RMK/N1/RMK 6 letnie Z oceną stylu konia
  • 1x RMK/N/Finał RMK 5 letnie Z oceną stylu konia
35 ACCEPTED 2022-06-20 19:55:08
2022-06-19 21:22:34
Peter Duitz BRISBANE
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/MR Zwykły
  • 1x RMK/C/Finał RMK 6 letnie Dwufazowy
34 ACCEPTED 2022-06-20 19:55:10
2022-06-19 21:16:33
Peter Duitz NINTEY NINE
  • 1x 2/C/ŚR Zwkły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/MR Zwykły
  • 1x 8/C1/Finał ŚR Dwufazowy
33 ACCEPTED 2022-06-19 05:25:20
2022-06-18 12:01:53
Sabrina Holtkamp C ASTRO B
  • 1x 5REg/ll/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 13REg/L/Dwufazowy
  • 1x 21REg/L/Zwykły
32 ACCEPTED 2022-06-26 14:34:51
2022-06-17 08:24:54
Weronika Ziółkowska BALOU BALOU
  • 1x 7REg/P/Zwykły
  • 1x 14REg/P/Dwufazowy
  • 1x 22REg/P/Zwykły
31 ACCEPTED 2022-06-17 20:31:51
2022-06-17 08:15:47
Marco Hanke NANUE V
  • 1x 3/CC/DR Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/CC/DR Zwykły
  • 1x 9/CC1/Finał DR GRAND PRIX Dokładności
30 ACCEPTED 2022-06-17 20:31:54
2022-06-17 08:12:37
Marco Hanke MISS THUNDERSTORM
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/MR Zwykły
  • 1x 7/N1/Finał MR DWufazowy
29 ACCEPTED 2022-06-17 20:31:56
2022-06-17 08:11:52
Marco Hanke LASCADA
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/MR Zwykły
  • 1x 7/N1/Finał MR DWufazowy
28 ACCEPTED 2022-06-17 20:31:58
2022-06-17 08:10:42
Marco Hanke JAZURO B
  • 1x 2/C/ŚR Zwkły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/ŚR Dwufazowy
  • 1x 8/C1/Finał ŚR Dwufazowy
27 ACCEPTED 2022-06-17 20:32:00
2022-06-17 08:08:50
Marco Hanke CASTINA
  • 1x 2/C/ŚR Zwkły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/ŚR Dwufazowy
  • 1x 8/C1/Finał ŚR Dwufazowy
26 ACCEPTED 2022-06-17 20:32:02
2022-06-17 08:06:02
Marco Hanke INVENTING ANNA
  • 1x 5REg/ll/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 13REg/L/Dwufazowy
  • 1x 21REg/L/Zwykły
25 ACCEPTED 2022-06-15 18:34:29
2022-06-15 14:46:10
Iuliia Shcherbyna KIEW
  • 1x 5REg/ll/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x RMK REG/L/RMK 4 letnie Z oceną stylu konia
  • 1x 21REg/L/Zwykły
24 ACCEPTED 2022-06-15 18:34:31
2022-06-15 14:32:59
Iuliia Shcherbyna SHICKI MIKI
  • 1x 6REg/L/Dwufazowy
  • 1x 14REg/P/Dwufazowy
  • 1x 22REg/P/Zwykły
23 ACCEPTED 2022-06-15 11:24:40
2022-06-15 09:57:18
Wiktoria Waszczak TANGO
  • 1x 6REg/L/Dwufazowy
  • 1x 7REg/P/Zwykły
  • 1x 13REg/L/Dwufazowy
  • 1x 14REg/P/Dwufazowy
  • 1x 21REg/L/Zwykły
22 ACCEPTED 2022-06-15 11:24:42
2022-06-14 10:50:07
Luis Hanke BONNY
  • 1x 1REg/Kuce A0/Dokładności
  • 1x 9REg/Kuce A0/Dokładności
  • 1x 17REg/Kuce A0/ Dokładności
21 ACCEPTED 2022-06-15 11:24:44
2022-06-14 10:36:42
Cornelia Hanke SNOWBALL
  • 1x 6REg/L/Dwufazowy
  • 1x 13REg/L/Dwufazowy
  • 1x 21REg/L/Zwykły
20 ACCEPTED 2022-06-15 11:24:46
2022-06-14 10:29:03
Cornelia Hanke FELDRÖSCHEN
  • 1x 6REg/L/Dwufazowy
  • 1x 13REg/L/Dwufazowy
  • 1x 21REg/L/Zwykły
19 ACCEPTED 2022-06-15 11:24:48
2022-06-14 10:23:48
Cornelia Hanke CHRISTIANO
  • 1x RMK REG/L/RMK 4 letnie Z oceną stylu konia
  • 1x RMK REG/L/RMK 4 letnie Z oceną stylu konia
  • 1x 22REg/P/Zwykły
18 ACCEPTED 2022-06-15 11:24:51
2022-06-14 07:38:04
Anna Dargiewicz GRINGO
  • 2x 6REg/L/Dwufazowy
  • 2x 13REg/L/Dwufazowy
  • 2x 21REg/L/Zwykły
17 ACCEPTED 2022-06-15 11:24:53
2022-06-14 07:34:38
Anna Dargiewicz ELNINIO
  • 2x 6REg/L/Dwufazowy
  • 2x 13REg/L/Dwufazowy
  • 2x 21REg/L/Zwykły
16 ACCEPTED 2022-06-15 11:24:55
2022-06-14 07:33:24
Anna Dargiewicz ROCKEFELLER
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16REg/N/Dwufazowy
  • 1x 23REg/N/Zwykły
15 ACCEPTED 2022-06-15 11:24:57
2022-06-13 12:31:00
Maria Cimoszko-Zauliczna DREAM
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8REg/N/Zwykły
  • 1x 16REg/N/Dwufazowy
  • 1x 4/N/MR Zwykły
  • 1x 7/N1/Finał MR DWufazowy
  • 1x 23REg/N/Zwykły
14 ACCEPTED 2022-06-15 11:25:00
2022-06-13 08:28:11
Agata Florkiewicz ERAGON
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/MR Zwykły
  • 1x 7/N1/Finał MR DWufazowy
13 ACCEPTED 2022-06-12 17:49:08
2022-06-12 17:23:10
Jürgen Schipper GREY ANTONIA
  • 1x 5REg/ll/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6REg/L/Dwufazowy
  • 1x 13REg/L/Dwufazowy
  • 1x RMK REG/L/RMK 4 letnie Z oceną stylu konia
  • 1x 20REg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 21REg/L/Zwykły
12 ACCEPTED 2022-07-01 13:47:33
2022-06-12 17:10:04
Jule Freese CLINDOER
  • 1x 7REg/P/Zwykły
  • 1x 8REg/N/Zwykły
  • 1x 16REg/N/Dwufazowy
  • 1x 4/N/MR Zwykły
  • 1x 22REg/P/Zwykły
  • 1x 23REg/N/Zwykły
11 ACCEPTED 2022-06-12 17:49:11
2022-06-12 16:58:18
Peter Duitz CORDIA
  • 1x 2/C/ŚR Zwkły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/DR Zwykły
  • 1x 9/CC1/Finał DR GRAND PRIX Dokładności
10 ACCEPTED 2022-06-26 14:34:54
2022-06-07 23:35:10
Marianna Wawrzynowicz AL CAPONE
  • 1x 1/N/MR Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6REg/L/Dwufazowy
  • 1x 7REg/P/Zwykły
  • 1x 14REg/P/Dwufazowy
  • 1x 4/N/MR Zwykły
  • 1x 22REg/P/Zwykły
  • 1x 23REg/N/Zwykły
9 ACCEPTED 2022-06-18 13:10:23
2022-06-07 23:34:36
Marianna Wawrzynowicz SANDOR
  • 1x 6REg/L/Dwufazowy
  • 1x 7REg/P/Zwykły
  • 1x 13REg/L/Dwufazowy
  • 1x 14REg/P/Dwufazowy
  • 1x 22REg/P/Zwykły
8 ACCEPTED 2022-06-06 17:13:57
2022-06-06 16:55:01
Weronika Niklas-Linde AL PACINO J
  • 2x 6REg/L/Dwufazowy
  • 2x 13REg/L/Dwufazowy
  • 1x 21REg/L/Zwykły
7 ACCEPTED 2022-06-06 16:16:12
2022-06-05 22:42:47
Aleksandra Pobłocka FELLOW
  • 1x 7REg/P/Zwykły
  • 1x 14REg/P/Dwufazowy
  • 1x 22REg/P/Zwykły
6 ACCEPTED 2022-06-06 16:16:15
2022-06-05 22:42:27
Aleksandra Pobłocka MISTERIO
  • 1x 7REg/P/Zwykły
  • 1x 14REg/P/Dwufazowy
  • 1x 22REg/P/Zwykły
5 ACCEPTED 2022-06-06 16:16:19
2022-06-05 22:42:01
Dominik Pieniaszek AVALANCHE
  • 1x 3/CC/DR Dwufazowy art.274.1.5.3
4 ACCEPTED 2022-06-06 16:16:23
2022-06-05 22:41:45
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 3/CC/DR Dwufazowy art.274.1.5.3
3 ACCEPTED 2022-06-06 16:16:26
2022-06-05 20:07:45
Klaudia Drewek CARPHATIO Z
  • 1x 5REg/ll/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6REg/L/Dwufazowy
  • 2x 13REg/L/Dwufazowy
  • 1x 20REg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 21REg/L/Zwykły
2 ACCEPTED 2022-06-09 17:16:56
2022-06-03 12:53:52
Michalina Krzyżyńska INDIGO R.T
  • 1x 3/CC/DR Dwufazowy art.274.1.5.3
1 ACCEPTED 2022-06-04 12:51:06
2022-06-03 12:52:53
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 2/C/ŚR Zwkły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/DR Dwufazowy art.274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bączek Aleksandra JKS Olsza
2012 (Mł.)
O072233
2. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (J.)
O049344
3. Bembenek Joanna LKJ w Gałkowie
S
O022618
4. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
5. Chełchowska Anna Sopocki KJ
2010 (JM.)
O064448
6. Chodnicka Zuzanna LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O064021
7. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ
S
O039477
8. Czub Zuzanna JKS Niestępowo
2006 (J.)
O049370
10258321
9. Dargiewicz Anna KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
S
O001421
10. Dołęga Katarzyna JKS OLSZA
brak
11. Drewek Klaudia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O062049
12. Duitz Peter Deutschland
Deutschland
13. Filipczyk Livia JKS Niestępowo
2007 (JM.)
O052053
14. Florkiewicz Agata Equikam Sp. z o.o. Milanówek
S
O020377
15. Freese Jule Deutschland
2005 (J.)
none
16. Garuckaitė Aušra Equus Jojimo Mokykla
S
ne
17. Hanke Cornelia Deutschland
S
none
18. Hanke Luis Deutschland
2012 (Mł.)
none
19. Hanke Marco Deutschland
S
None
10031083
20. Hestkowska Dominika JKS U Robsonów
S
O003454
21. Holtkamp Sabrina Deutschland
S
none
22. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
23. Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
2006 (J.)
O050334
24. Kamińska Zofia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O050333
25. Koper Dominika JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2009 (JM.)
O059397
26. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
27. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (J.)
O038239
28. Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
29. Majewska Luiza JKS Olsza
2014 (Mł.)
O068103
30. Martinavičiūtė Laura Equus Jojimo Mokykla
S
-
31. Michalak Monika bpk
2001 (MJ.)
O036263
32. Miszczak Zuzanna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2007 (JM.)
O064361
33. Muižytė Gabrielė Equus jojimo mokykla
2002 (MJ.)
-
34. Niklas-Linde Weronika Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
S
O010006
35. Olszewska Martyna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2005 (J.)
O050202
36. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
37. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
S
O037005
38. Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o.
2004 (J.)
O048153
39. Półrola Leon JKS Olsza
2012 (Mł.)
O068050
40. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
41. Radzikowska Nadia JKS u Robsonów
O063188
brak
42. Romaniecka Nadia Sobieski Jumping Team
2003 (MJ.)
O042315
10262549
43. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
44. Schipper Jürgen Deutschland
S
none
45. Shcherbyna Iuliia Deutschland
S
none
46. Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
S
O060289
47. Sylwester Nadia Sopocki KJ
2007 (JM.)
O058145
48. Szamp Julia Sopocki KJ
2005 (J.)
O048302
49. Tomaszewicz Natasza Alicja JKS OLSZA
2003 (MJ.)
O031778
50. Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
S
O002880
51. Trzcińska Zofia St. Stadnina Koni Olimpia
2005 (J.)
O055934
52. Waszczak Wiktoria SKJ Red Team
2002 (MJ.)
O035152
53. Wawrzynowicz Marianna St. J Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O048604
54. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
55. Zaremba Ewa Maria SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O042096
56. Ziółkowska Weronika Sopocki KJ
2008 (JM.)
O062891
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

A LLE HOPP POL 2011 wałach gniada F: A LLE SPRING Power
M: Dierba
K027953 DE441410770611
2.

A-DJANGO SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Vulkan L / Vulkano
M: A-Nuria / Nuriev
K033156 616009610121613
3.

AL CAPONE SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Amazing Grace / Arpeggio
K026735 B0138877S
4.

AL PACINO J WLKP POL 18.09.2013 wałach ciemnogniada/172 F: OLIVIER
M: AGNEW
K025201 616007530082713
5.

ALEXIS BH SP POL 2013 klacz gniada/168 cm F: Elf / Fanimo
M: Afrodyta BH / Arianin
K028310 616007661402213
6.

ARQUERA ANDALUZYJSKA POL 2012 klacz kara/165 F: Xx
M: Xxc
Brak 439384474373
7.

ARROW SP POL 2001 wałach siwa/161 F: Rubin /
M: Akita /
brak POL009660005401
8.

ASTERIX WLKP/POCH.TRK. POL 2009 wałach gniada/170 F: Heleris/Elektronas
M: Asta/Hamlet Go
K015006 616007600272409
9.

AVALANCHE MEKL GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Acorda / Acordplus
K021513 DE427275511611 105RH89
10.

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
11.

BONNY WESTFALE GER 2009 Stute Schimmel/148 cm F: Borodin
M: Polina
none DE441410154909
12.

BOSTON MK SP POL 2013 wałach ciemnogniada/169 F: Rasch
M: Bravia MK
Brak 6160096002466
13.

BRISBANE HANNOVERANER GER 2016 gelding dark bay/173 F: Blockbuster
M: Charissmo
Deutsch 2764313167533164
14.

C ASTRO B HANNOVERANER GER 2014 Wallach Braune/175 cm F: Carry Gold
M: v. Lordanos
None DE276431316517214
15.

CARPHATIO Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach siwa/164 F: Cristallo I
M: Cartania
K 033 898 056015Z55593617
16.

CASALI HOL POL 2014 klacz siwa/168 F: Casall / Caretino
M: Z-New Sunshine / New Time
K026729 DE421000547214
17.

CASTINA OLDENBURG GER 2014 Stute Braune/167 cm F: Castina
M: Quiara H v. Converter
none DE418189179614
18.

CELTA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Cecora / Konig Sobieski
K027942 616009640019314
19.

CHA-GROM Baltijos Hanoveris LTU 2016 gelding bay/na F: CHARMEUR
M: CITADELE
LTU006490070016 035001
20.

CHARLIE OLD POL 2013 wałach siwa/171 F: Celestiall /
M: Lolypop / Lacordos
K028615 DE433331017513
21.

CHELSEA BLUE PJT BAW POL 2009 klacz gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Funny Girl / Poseidon
K018607 DE481810086809
22.

CHIPIE DE TEXO SF FRA 2012 klacz gniada/161 F: Shouppydam Des Horts / Quidam De Revel
M: New Pap De Texo/ Quick Star
K034105 25000112248557A
23.

CHRISTIANO OLDENBURGER GER 2013 Wallach Fuchs/167 F: Christian
M: Queenyta v. Granulit
none DE433330328913
24.

CLINDOER WESTFALE GER 2008 Wallach Schimmel/1,80 F: Clinton
M: Heideglanz
none DE 441411086608
25.

COLLY MALONE VRS AES POL 2016 klacz gniada/160 F: Orlando
M: Cocaina
K030334 826002160878411
26.

CONAN I SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Caliro /
M: Casandra / Coriolan
K023083 616009530238411
27.

CONCORDE LWB LAT 2013 klacz kasztanowata/170 F: Colard / Colman
M: Corte / Corall
K028019 0000025664
28.

CORBHY HOLSTEINER GER 2014 gelding dark bay/170 F: Connor
M: Calido
Deutsch De421000009614
29.

CORDIA WESTFALEN GER 2006 Stute Dunkelbraun/164 F: Clearway
M: Grannus
Deutsch 2764414104681068
30.

CREEVELEA MIDNIGHT GAMBLER WELSH PONY IRL 2015 wałach kasztanowata/133 F: Royalview Casanova 7379 /
M: Rose Queen / Waxwing Roseman
K033349 826046040014007
31.

CRISTIANO SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
32.

CZUMI GR SP POL 2016 ogier kara/175 F: Salamon BWP/ Darco
M: Czumiza sp/ Lesotho hol.
K029409 616009680034716
33.

DEXTER KUC POL 2015 wałach srokata/130 F: Mefistor /
M: Diskra / Apel
K034523 616013520006018
34.

DIADEMA SP POL 2016 klacz gniada/172 F: CONTENDRO I
M: DIARADA
K032933 616009600053516
35.

DREAM HOL GER 2015 wałach gniada/174 F: Darco De Revel /
M: The Best / Esteban
K028879 DE421000033915
36.

DUIDAM SP POL 2018 wałach gniada/170 F: Quidam De Revel II Z (CL) / Jalisco B
M: Dosia / Marino
K033487 616009600096118
37.

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 DE431319627313
38.

ELNINIO SP POL 10.02.2016 ogier gniada/166 F: Hippika Koh J Noor / Kannan
M: Eńdżel P / Con Calma
K030503 616009610134716
39.

EPIGRAM POLISH HORSE POL 2014 gelding chestnut/Na F: Arezzo VDL
M: Erynia
616009510135014 -
40.

ERAGON SP POL 2015 wałach gniada/176 F: Winston /
M: Entoria / Winner
K026818 616009530067715
41.

ERLETTA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Lasko / Lennon
M: Eroica / Lancer III
K027750 616009510021515
42.

FELDRÖSCHEN OLDENBURGER GER 2015 Stute Fuchs/163 cm F: Figari
M: Feldblume v. Conners
none DE433330118815
43.

FELLOW KWPN POL 2010 wałach gniada/170 F: Gentle’s
M: Cornelia
K023210 528003201012131
44.

FIGHTING JACK S SP POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federica S / Concert
K030454 616009520056916
45.

FOR FLY WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach kasztanowata/167 F: Number One
M: Fuksja
Brak 616 007 61 01802 18
46.

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
47.

FOR FUTURE PJT HOL GER 2014 wałach ciemnogniada/170 F: For Fashion / For Plesure
M: The Best / Esteban
K028619 DE421000046314
48.

GALILEO SP POL 2008 wałach gniada/166 F: Caliro
M: Guernica
K023100 POL009530232208
49.

GISELLE CONNEMARA IRL 2016 klacz siwa/148 F: Chico /
M: Gazelle /
brak 372003000362260
50.

GREEN DAY Deutsches Sportpferd POL 2015 wałach gniada/175 F: Czorneboch
M: Gwen
K026824 455878558215
51.

GREY ANTONIA HANNOVERANER GER 2017 Stute Schimmel/1,72 F: Grey Top
M: Lisa
none DE 431312700917
52.

GRINGO WLKP POL 25.03.2017 ogier gniada/168 F: Landor / Lacatras
M: Grenlandia / Landos
K031024 616009610088617
53.

HASALA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Salamon / Darco
M: Hamina / Madison
K029452 616009640019814
54.

HAVERDY SP POL 2017 ogier gniada/169 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Halena / Tanos
K032545 A0023062S
55.

HAWRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Hanoi / Turbud Quirinus
K032544 A0023018S
56.

HEART LIGHTNING DWB DEN 2009 klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
57.

HULTAJ SP POL 2004 wałach kasztanowata/165 F: Herubinek /
M: Hattona / Etat
K016347 POL009600084904
58.

ILANIA SP POL 2015 klacz gniada/173 F: Salomon
M: Ikea
K030856 616009640023015
59.

INDIGO R.T KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Uzette / Heartbreaker
K027292 528003201304556
60.

INVENTING ANNA OLDENBURGER GER 2017 Stute Braune/168 cm F: Chacoon Blue
M: Gracia v. Lifestyle
none DE418180266417
61.

JAZURO B KWPN GER 2014 Wallach Schimmel/172 F: Dallas VDL
M: Lazura v. Silvio I
107MS03 NLD003201404656
62.

JUBALIA KWPN NED 2014 klacz siwa/162 F: Whitesnake / Cavalier
M: Lubalia / Furore
K034185 528003201407013
63.

KIEW OLDENBURGER GER 2018 Wallach Braune/172 cm F: Conthargos
M: Camilla v. Cosinhus
none DE418180316818
64.

KING HEARTBREAKER TN KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
65.

LASCADA HANNOVERANER GER 2015 Stute Braune/166 cm F: Lord Pezi Junior
M: Dilana v.Dinard
none DE431310046015
66.

LEONARDO WLKP POL 2016 wałach gniada/162 F: Almos / Borysław
M: Lota / Lombard
K031273 616007610098116
67.

LIKEUR PJT KWPN NED 2016 klacz ciemnogniada/170 F: AREZZO VDL
M: SIROCCO Z
K028893 528003201602993
68.

LINTO HOL GER 2011 wałach gniada/170 F: Limbus /
M: Wembley / Quintero
K028348 DE421000174411
69.

LORD BH AES NED 2016 gelding bay/- F: A LEE SPRING POWER
M: CALITHA
826002160877663 -
70.

LORD FEIN WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Landfein
M: Contina/Contact Me
K030695 DE441411425314
71.

MEDUJA TRAK LTU 2013 Mare bay/NA F: KARATAS
M: MIŠKUVA
LTU002520270213 025930
72.

MISS THUNDERSTORM OLDENBURGER GER 2015 Stute Braune/167 cm F: Check In
M: Gretania v. Lord Pezi
none DE418181006015
73.

MISS TOASTIE KUC IRLANDZKI IRL 2011 klacz skarogniada/128 F: nn /
M: nn /
brak 372003006852701
74.

MISTERIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
K015290 POL009610102105
75.

MODEST VAN DEN EIK BWP BEL 2012 gelding chestnut/- F: HALIFAX VAN HET KLUIZEBOS
M: NILI DE LA FERMA ROSE
056002W00303118 -
76.

NANUE V Ango European Studbook GER 2012 Wallach Braune/160 cm F: Number One
M: Lauren v. Cordalme Z
none GBR002120876209
77.

NEMEZJA SP POL 2005 klacz siwa/170 F: Olkusz /
M: Negra /
K027010 POL009600098305
78.

NINTEY NINE Oldenburg International GER 05.05.2015 gelding bay/169 F: Numero uno
M: Simply spruce meadows
107ax73 2764181813091159
79.

QUANDO SP POL 2014 wałach kasztanowata/164 F: Salamaon /
M: Quiana I /
K027009 616009640042014
80.

RAKIJA SP POL 2006 klacz siwa/163 F: Efez /
M: Rafia / Vulcano
K030647 009640061306
81.

ROCKEFELLER SP POL 2012 wałach siwa/172 F: Cap De B'neville /
M: Rafia / Abdullah
K023459 616009600155412
82.

RUPERT TRAK POL 2011 wałach kara/168 F: Hirtentanz / Axis
M: Rawka / Sir Schostakovich
K032293 POL732010056511
83.

SALLY KUC IRL 2011 klacz kara/138 F: nn
M: nn
brak 482282929292
84.

SANDOR SP POL 2014 ogier kara/173 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Sumatra / Widam
K026731 616009610071714
85.

SHICKI MIKI HANNOVERANER GER 2017 Stute Braune/168 cm F: Simbayo
M: Ayndaja v.Amarosi Assai
none DE431316997717
86.

SIR DIARADO SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sharisma / Charisma 115
K028761 616009600064116
87.

SIR DINKEN SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Dinken / Diarado
M: Sharisma / Charisma 115
K024814 616009600233314
88.

SNOWBALL HANNOVERANER GER 2016 Wallach Braune/168 cm F: Stolzenberg
M: Cinderella v. Charisma
none DE431316914216
89.

STUBENHOFF’S CORTADO HOL GER 2010 wałach siwa/168 F: Coreggio / Coriano
M: Ullina / Consens
K034488 DE410103212510
90.

SUNSHINE M SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Landino
M: Soleil M
K020911 616009690079211
91.

SZMULA SP POL 2013 klacz gniada/168 F: Telco / Carry Son
M: Samira / Banita
K024178 616009640050413
92.

TANGO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: Alcatraz / Acord II
M: Tęcza / Polonus
K024992 616098200155455/A0011709S
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 56

Number of Horses: 92

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Ekwador - restauracja, noclegi, ośrodek jeździecki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl