Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

IV Kwalifikacje XI HPWiM
Dąbrówka Mała, 15-16 stycznia 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
174 ACCEPTED 2022-01-15 13:17:08
2022-01-14 21:15:12
Zuzanna Chodnicka ALEXIS BH
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
173 ACCEPTED 2022-01-14 19:24:53
2022-01-14 16:08:11
Mariusz Olesiński VHS CASTELLA
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
172 ACCEPTED 2022-01-14 10:35:15
2022-01-14 10:16:20
Karolina Moździara BALANS
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
171 ACCEPTED 2022-01-14 08:00:48
2022-01-14 07:49:28
Elżbieta Witkowska-Marel PRESTIGE
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
170 ACCEPTED 2022-01-14 08:00:50
2022-01-14 07:49:10
Elżbieta Witkowska-Marel KAKAO
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
169 ACCEPTED 2022-01-14 08:00:51
2022-01-14 07:27:56
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
168 ACCEPTED 2022-01-14 05:43:08
2022-01-13 23:41:22
Piotr Gębicki ARKO WP Z
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
167 ACCEPTED 2022-01-14 05:43:11
2022-01-13 23:40:50
Piotr Gębicki CINZANO
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
166 ACCEPTED 2022-01-13 20:31:43
2022-01-13 20:15:31
Nikola Przybylska RUGOL
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
165 ACCEPTED 2022-01-13 17:10:23
2022-01-13 14:59:54
Maja Prokopczuk MONSIEUR
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
164 ACCEPTED 2022-01-14 13:40:56
2022-01-13 13:31:35
Mariusz Olesiński WHO KNOWS
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
163 ACCEPTED 2022-01-13 13:40:11
2022-01-13 12:42:42
Natalia Palmowska LVIV PKZ
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 19/C/Zwykły 238.2.1
162 ACCEPTED 2022-01-13 13:40:07
2022-01-13 09:30:20
Aleksandra Kawa WIENA
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 19/C/Zwykły 238.2.1
161 ACCEPTED 2022-01-14 10:58:11
2022-01-13 09:29:56
Aleksandra Kawa DOLLY
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
160 ACCEPTED 2022-01-13 13:39:58
2022-01-13 08:44:42
Nadia Wojciechowicz PABLO
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
159 ACCEPTED 2022-01-13 13:39:54
2022-01-13 08:42:51
Nadia Radzikowska CONCORDE
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
158 ACCEPTED 2022-01-13 07:59:20
2022-01-12 22:36:07
Gabriela Sterczyńska CANDY
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
157 ACCEPTED 2022-01-13 07:59:23
2022-01-12 21:24:24
Gabriela Mentryka CYGANKA
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
156 ACCEPTED 2022-01-12 20:58:49
2022-01-12 20:51:55
Zofia Gryglicka RAFAEL
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
155 ACCEPTED 2022-01-12 11:46:18
2022-01-12 11:46:06
Olha Podliaskina KANWEL ZELDENRUST
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
154 ACCEPTED 2022-01-12 11:46:30
2022-01-12 11:45:26
Olha Podliaskina MICHELLE HDH
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
153 ACCEPTED 2022-01-12 11:46:33
2022-01-12 11:44:51
Olha Podliaskina IMCARTHINA KNT
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
152 ACCEPTED 2022-01-12 11:46:45
2022-01-12 11:43:54
Olha Podliaskina BRAVE BULLET
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
151 ACCEPTED 2022-01-12 11:46:49
2022-01-12 11:27:30
Olha Podliaskina LAWINE HDH
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
150 ACCEPTED 2022-01-12 11:46:52
2022-01-12 11:26:30
Olha Podliaskina CHACCON ROUGE
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
149 ACCEPTED 2022-01-14 13:41:28
2022-01-12 09:27:36
Hanna Cytarska POSEJDON
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
148 ACCEPTED 2022-01-12 09:34:23
2022-01-11 22:37:30
Rūtenis Zakarevičius ELDA
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
147 ACCEPTED 2022-01-11 21:35:39
2022-01-11 21:32:08
Agata Dąbrowska COLA CAO
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
146 ACCEPTED 2022-01-11 21:19:59
2022-01-11 21:10:33
Zofia Kaczmarczyk GRANIT
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
145 ACCEPTED 2022-01-11 21:08:36
2022-01-11 20:56:36
Jędrzej Dowgiałło SZAQUEST
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
144 ACCEPTED 2022-01-11 20:17:47
2022-01-11 18:11:44
Gintarė Malinauskaitė CRAZY DAISY
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
143 ACCEPTED 2022-01-15 13:16:59
2022-01-11 17:59:05
Simas Seilius LYFONACCI
  • 2x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
142 ACCEPTED 2022-01-11 18:07:26
2022-01-11 17:57:12
Simas Seilius CAISSON
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
141 ACCEPTED 2022-01-11 18:07:29
2022-01-11 17:55:51
Simas Seilius CAVENDISH
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
140 ACCEPTED 2022-01-15 13:16:57
2022-01-11 17:54:51
Simas Seilius DIRTY DIANA 2
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 6/L/Licencyjny
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
139 ACCEPTED 2022-01-11 18:07:41
2022-01-11 17:53:37
Simas Seilius DYNAMITE DILLON Z
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
138 ACCEPTED 2022-01-11 18:07:45
2022-01-11 17:52:28
Simas Seilius ELDINIO NSO
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
137 ACCEPTED 2022-01-11 18:07:52
2022-01-11 17:01:31
Katarzyna Widzińska GUIDAM
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
136 ACCEPTED 2022-01-11 18:07:58
2022-01-11 16:20:25
Nikola Sobótka GARROU DE MESSITERT
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
135 ACCEPTED 2022-01-11 18:08:02
2022-01-11 16:20:02
Nikola Sobótka HAWANA
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
134 ACCEPTED 2022-01-11 18:08:11
2022-01-11 16:19:37
Nikola Sobótka FANTASTIC GR
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
133 ACCEPTED 2022-01-11 15:08:37
2022-01-11 15:08:37
Robert Hestkowski A LLE HOPP
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
132 ACCEPTED 2022-01-11 15:08:11
2022-01-11 15:08:11
Robert Hestkowski BALERO BRECH
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
131 ACCEPTED 2022-01-11 21:35:42
2022-01-11 14:59:45
Artur Stańczak KARDROCK VAN NAVAGNE
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
130 ACCEPTED 2022-01-11 18:08:26
2022-01-11 13:58:57
Karina Ludwicka BALTAZAR
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
129 ACCEPTED 2022-01-11 12:55:45
2022-01-11 11:34:08
Lena Czeszejko-Sochacka SONATA W
  • 2x 8/P/Zwykły art.238.2.1
128 ACCEPTED 2022-01-11 12:55:48
2022-01-11 11:30:02
Jakub Mroczek OCEAN BABY SZUMAWA
  • 1x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
127 ACCEPTED 2022-01-11 12:55:51
2022-01-11 09:56:27
Lena Maruszak JETOULON VAN DE RIETVENNE
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 10cc/CC/Dwufazowy art .274.1.5.3
126 ACCEPTED 2022-01-11 08:17:07
2022-01-10 22:30:39
Dawid Kubiak PRINCE NOIR
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
125 ACCEPTED 2022-01-11 08:17:09
2022-01-10 22:20:49
Dawid Kubiak VAL DE FRANCE
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
124 ACCEPTED 2022-01-11 08:17:11
2022-01-10 22:19:45
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
123 ACCEPTED 2022-01-11 08:17:12
2022-01-10 22:19:18
Dawid Kubiak LITTLE BOY L
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
122 ACCEPTED 2022-01-11 08:17:14
2022-01-10 22:18:33
Dawid Kubiak BAGAZZA M
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
121 ACCEPTED 2022-01-10 21:58:05
2022-01-10 21:39:11
Julian Chrzanowski GOPLANA
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
120 ACCEPTED 2022-01-10 21:58:09
2022-01-10 21:37:31
Julian Chrzanowski CZADRA
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
119 ACCEPTED 2022-01-10 20:50:08
2022-01-10 20:45:41
Karolina Šalčiūtė BOURBON II
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
118 ACCEPTED 2022-01-10 20:50:13
2022-01-10 20:42:32
Augustė Rudžianskaitė CONRADAS
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 14/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
117 ACCEPTED 2022-01-11 08:17:17
2022-01-10 20:40:43
Simona Šalčiūtė MONOPOLIS
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
116 ACCEPTED 2022-01-10 20:50:21
2022-01-10 20:36:25
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
115 ACCEPTED 2022-01-10 20:50:25
2022-01-10 20:35:55
Julia Błaszczak CORCON
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 10cc/CC/Dwufazowy art .274.1.5.3
114 ACCEPTED 2022-01-10 20:50:30
2022-01-10 20:35:37
Julia Błaszczak HIGH BOOTS D'IVE Z
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
113 ACCEPTED 2022-01-10 20:50:35
2022-01-10 20:16:45
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
112 ACCEPTED 2022-01-10 20:50:42
2022-01-10 20:08:57
Weronika Wilczewska SON CONTENDER
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
111 ACCEPTED 2022-01-10 20:50:50
2022-01-10 17:21:50
Zuzanna Weres PRINCE
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
110 ACCEPTED 2022-01-10 20:51:00
2022-01-10 14:18:48
Emilia Wieczorek JE T'AIME
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
109 ACCEPTED 2022-01-10 13:56:55
2022-01-10 10:45:53
Zofia Kałaska POPIÓŁ
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
108 ACCEPTED 2022-01-10 13:56:56
2022-01-10 10:20:30
Maja Starostka FIDŻI
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 12/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
107 ACCEPTED 2022-01-10 13:56:59
2022-01-10 09:56:19
Weronika Wilczewska AMBER
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
106 ACCEPTED 2022-01-10 13:57:01
2022-01-10 09:54:55
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 20/CC/Zwykły 238.2.1
105 ACCEPTED 2022-01-10 13:57:03
2022-01-10 09:54:26
Weronika Wilczewska CONSTANTINE M
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 10cc/CC/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 19/C/Zwykły 238.2.1
  • 1x 20/CC/Zwykły 238.2.1
104 ACCEPTED 2022-01-10 13:57:05
2022-01-10 09:53:07
Weronika Wilczewska DELILAH
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
103 ACCEPTED 2022-01-10 13:57:06
2022-01-10 08:28:50
Lena Kacprzak CAVALIADA PPC
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
102 ACCEPTED 2022-01-09 22:52:02
2022-01-09 21:49:58
Natasza Walczyk R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
101 ACCEPTED 2022-01-09 22:52:04
2022-01-09 21:28:22
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 10cc/CC/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 19/C/Zwykły 238.2.1
  • 1x 20/CC/Zwykły 238.2.1
100 ACCEPTED 2022-01-09 22:52:06
2022-01-09 21:27:54
Irmantas Grikienis JUMP OF CKV
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 19/C/Zwykły 238.2.1
99 ACCEPTED 2022-01-09 22:52:09
2022-01-09 21:27:15
Irmantas Grikienis CORNETTO
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 19/C/Zwykły 238.2.1
98 ACCEPTED 2022-01-09 21:07:14
2022-01-09 21:07:06
Aleksandra Kłodawska HEJ TAKA MALUTKA
  • 2x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
97 ACCEPTED 2022-01-09 21:02:17
2022-01-09 21:01:49
Migle Golubkeviciute CARALIS
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 10cc/CC/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 19/C/Zwykły 238.2.1
96 ACCEPTED 2022-01-09 21:01:12
2022-01-09 21:01:08
Migle Golubkeviciute WONDER BOY
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
95 ACCEPTED 2022-01-09 21:00:58
2022-01-09 20:50:07
Natalia Gudan PASJONATA-POKER
  • 1x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 12/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
94 ACCEPTED 2022-01-09 21:01:01
2022-01-09 20:42:04
Natalia Gudan MACIEJKA
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
93 ACCEPTED 2022-01-09 21:01:07
2022-01-09 19:47:27
Monika Pasik VANCOUVER
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
92 ACCEPTED 2022-01-09 21:01:09
2022-01-09 19:44:44
Monika Pasik LORDI
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
91 ACCEPTED 2022-01-09 21:02:20
2022-01-09 19:44:09
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
90 ACCEPTED 2022-01-09 21:02:24
2022-01-09 19:43:15
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 10cc/CC/Dwufazowy art .274.1.5.3
89 ACCEPTED 2022-01-09 21:02:34
2022-01-09 19:41:19
Monika Pasik BELLAGIO Z
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
88 ACCEPTED 2022-01-09 21:02:38
2022-01-09 19:40:39
Daniel Garbowski DON ESPADRON
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
87 ACCEPTED 2022-01-09 21:02:47
2022-01-09 18:57:45
Barbara Gogolewska WIKI
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
86 ACCEPTED 2022-01-09 21:02:53
2022-01-09 18:57:13
Dorota Sobiecka MAJA
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
85 ACCEPTED 2022-01-09 21:02:58
2022-01-09 18:56:24
Oliwia Pierzchanowska NASTKA
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
84 ACCEPTED 2022-01-09 18:56:00
2022-01-09 18:49:48
Monika Dudkowska ATLETA
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
83 ACCEPTED 2022-01-09 18:56:02
2022-01-09 16:52:21
Marcin Olszewski VHS CASCATO DU ROUET
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
82 ACCEPTED 2022-01-09 15:47:48
2022-01-09 15:38:15
Jacek Zagor ULTIMATUM
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
81 ACCEPTED 2022-01-09 15:47:51
2022-01-09 15:33:38
Jacek Zagor MISTRALL
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
80 ACCEPTED 2022-01-09 15:47:53
2022-01-09 15:33:09
Jacek Zagor ABIGAIL
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
79 ACCEPTED 2022-01-09 15:47:56
2022-01-09 15:31:59
Jacek Zagor CONVERTUS
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 10cc/CC/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 20/CC/Zwykły 238.2.1
78 ACCEPTED 2022-01-09 15:47:58
2022-01-09 15:24:58
Maria Szmyt ROMEO
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
77 ACCEPTED 2022-01-09 11:30:49
2022-01-09 11:23:19
Magdalena Dąbrowska QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
76 ACCEPTED 2022-01-09 11:30:50
2022-01-09 11:19:44
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 19/C/Zwykły 238.2.1
75 ACCEPTED 2022-01-09 11:30:52
2022-01-09 11:19:05
Magdalena Dąbrowska KAMILLE
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
74 ACCEPTED 2022-01-09 11:18:55
2022-01-09 11:18:18
Magdalena Dąbrowska KAYNE
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
73 ACCEPTED 2022-01-09 11:16:54
2022-01-09 11:16:48
Pola Pietrzak PANNA MIGOTKA
  • 1x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 12/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
72 ACCEPTED 2022-01-09 11:16:55
2022-01-09 11:16:01
Pola Pietrzak ADONIS
  • 1x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
  • 1x 12/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
71 ACCEPTED 2022-01-09 10:08:32
2022-01-09 09:27:11
Zuzanna Różańska OKARYNA
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
70 ACCEPTED 2022-01-09 10:08:36
2022-01-09 09:26:36
Marta Różańska GRUZJA
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
69 ACCEPTED 2022-01-09 10:08:40
2022-01-09 09:26:12
Blanka Michniewicz LADY SARA
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 14/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
68 ACCEPTED 2022-01-09 10:08:43
2022-01-09 09:25:40
Weronika Markiewicz FINKA
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
  • 1x 14/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
67 ACCEPTED 2022-01-09 10:08:47
2022-01-09 09:21:57
Dominika Koper HULTAJ
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
66 ACCEPTED 2022-01-09 10:08:52
2022-01-09 09:20:42
Dominika Koper TORNADO
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 12/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
65 ACCEPTED 2022-01-09 10:09:02
2022-01-09 08:09:19
Klara Kostrzewa-Artymowicz I-ROCK FLOWER
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
64 ACCEPTED 2022-01-09 10:09:08
2022-01-09 08:08:54
Klara Kostrzewa-Artymowicz KALAHARI ROCK
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
63 ACCEPTED 2022-01-09 10:09:11
2022-01-09 08:08:23
Klara Kostrzewa-Artymowicz AKELLAH HERO Z
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
62 ACCEPTED 2022-01-09 10:09:16
2022-01-09 08:07:57
Hubert Artymowicz MA BELLE ROCKELLA
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
61 ACCEPTED 2022-01-09 10:09:26
2022-01-09 08:07:22
Hubert Artymowicz MAJESTIC ROCK
  • 2x 6/L/Licencyjny
60 ACCEPTED 2022-01-08 17:57:12
2022-01-08 17:46:28
Joanna Zbrojkiewicz GLORIA
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 19/C/Zwykły 238.2.1
59 ACCEPTED 2022-01-08 17:57:17
2022-01-08 17:45:59
Joanna Zbrojkiewicz VESTARI
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 19/C/Zwykły 238.2.1
58 ACCEPTED 2022-01-08 17:57:25
2022-01-08 17:45:20
Joanna Zbrojkiewicz INDIGO DE REVE
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
57 ACCEPTED 2022-01-08 17:57:29
2022-01-08 17:44:42
Joanna Zbrojkiewicz DAKAR RIOT
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
56 ACCEPTED 2022-01-08 17:57:34
2022-01-08 17:43:33
Joanna Zbrojkiewicz HELOUISE DE LUX
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
55 ACCEPTED 2022-01-08 17:57:38
2022-01-08 12:42:32
Agata Przewoźniczuk ARGENTO
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
54 ACCEPTED 2022-01-08 17:57:43
2022-01-08 11:21:35
Dalia Latkauskienė CUPIDON
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
53 ACCEPTED 2022-01-08 17:57:48
2022-01-08 11:21:03
Austė Latkauskaitė BONAPARDAS
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
52 ACCEPTED 2022-01-08 17:57:54
2022-01-08 08:41:47
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
51 ACCEPTED 2022-01-07 20:11:39
2022-01-07 17:24:51
Karolina Szostawicka ANDER
  • 2x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
50 ACCEPTED 2022-01-07 20:11:46
2022-01-07 16:10:29
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
49 ACCEPTED 2022-01-07 20:11:50
2022-01-07 16:09:36
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-01-07 20:12:12
2022-01-07 12:10:03
Maria Szmyt MATADOR
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
47 ACCEPTED 2022-01-07 20:13:49
2022-01-07 10:36:01
Hanna Załęska LE SOLEY
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
46 ACCEPTED 2022-01-07 20:13:56
2022-01-07 10:35:31
Katarzyna Maksymiuk BLASZKA
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
45 ACCEPTED 2022-01-07 20:14:04
2022-01-07 10:34:54
Agata Przewoźniczuk KASANDRA
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2022-01-07 20:14:11
2022-01-07 08:27:53
Aleksandra Zalewska ENERGIE SEMILLY
  • 1x 6/L/Licencyjny
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
43 ACCEPTED 2022-01-07 20:15:22
2022-01-06 20:28:40
Ernesta Valaitienė KADAGĖ
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 14/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
42 ACCEPTED 2022-01-07 20:15:29
2022-01-06 14:03:48
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
41 ACCEPTED 2022-01-07 20:15:35
2022-01-05 21:32:31
Marcin Olszewski LUZUELA
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
40 ACCEPTED 2022-01-07 20:15:41
2022-01-05 21:28:20
Marcin Olszewski ZEUSZ
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
39 ACCEPTED 2022-01-12 20:18:20
2022-01-05 21:27:57
Olga Basińska LADY CASINIA
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
38 ACCEPTED 2022-01-05 18:34:27
2022-01-05 14:58:03
Katarzyna Widzińska PERHAN
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2022-01-05 18:34:29
2022-01-05 14:56:41
Katarzyna Widzińska LODŻA
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
36 ACCEPTED 2022-01-05 18:34:31
2022-01-05 14:55:54
Katarzyna Widzińska CONCORDE
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
35 ACCEPTED 2022-01-05 18:34:33
2022-01-05 14:54:09
Katarzyna Widzińska CHILLE
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2022-01-05 18:34:35
2022-01-05 14:53:26
Katarzyna Widzińska ANTIBES
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
33 ACCEPTED 2022-01-04 20:43:19
2022-01-04 20:37:38
Julia Ostrowska HERR VITO
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
32 ACCEPTED 2022-01-04 14:43:45
2022-01-04 14:01:18
Filip Czeszejko-Sochacki ARAGOR
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
31 ACCEPTED 2022-01-04 14:43:48
2022-01-04 08:17:43
Milena Bogacka MAGIA
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
30 ACCEPTED 2022-01-04 07:41:38
2022-01-03 20:42:33
Emilia Lewandowska BENTLEY
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 14/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
29 ACCEPTED 2022-01-03 15:00:13
2022-01-03 13:59:14
Magdalena Bąk HERO
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
28 ACCEPTED 2022-01-03 15:00:14
2022-01-03 13:20:02
Nadia Pirjanowicz WALECZNA
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
27 ACCEPTED 2022-01-03 10:20:44
2022-01-03 10:12:15
Julia Babiej SIGNORIA
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
26 ACCEPTED 2022-01-03 10:20:41
2022-01-03 10:11:59
Julia Babiej PANDORA
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
25 ACCEPTED 2022-01-09 21:12:37
2022-01-02 19:13:53
Barbora Zamalytė FĖJA
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 14/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
24 ACCEPTED 2022-01-02 19:20:37
2022-01-02 19:12:58
Vaiva Liutkevičiūtė AMARETAS
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
23 ACCEPTED 2022-01-02 19:20:39
2022-01-02 19:12:18
Emilija Šnirpūnaitė LIANA
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
22 ACCEPTED 2022-01-02 19:20:42
2022-01-02 19:09:47
Viktorija Šleikinaitė STELA
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
21 ACCEPTED 2022-01-02 19:20:44
2022-01-02 19:08:14
Adelė Krivcovaitė STELA
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
20 ACCEPTED 2022-01-02 19:20:45
2022-01-02 19:07:02
Dominykas Grumskas LIANA
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
19 ACCEPTED 2022-01-02 19:20:47
2022-01-02 19:05:34
Vaiva Jurginytė PIRAT
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
18 ACCEPTED 2022-01-02 19:20:49
2022-01-02 19:02:27
Ieva Gaidelytė URALAS
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
17 ACCEPTED 2022-01-02 19:20:50
2022-01-02 19:01:26
Ieva Šližytė BILAS
  • 1x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
16 ACCEPTED 2022-01-02 18:54:59
2021-12-31 17:44:24
Marta Deptuła OCHLAJ
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
15 ACCEPTED 2022-01-02 18:55:02
2021-12-31 08:28:19
Kamil Kowalski CÉLINE
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
14 ACCEPTED 2022-01-14 20:06:08
2021-12-29 21:49:13
Aleksiejus Timofejevas QAVAGANT
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
13 ACCEPTED 2021-12-30 14:19:34
2021-12-29 21:47:01
Gintarė Malinauskaitė DESCARO
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
12 ACCEPTED 2021-12-30 14:19:36
2021-12-29 21:44:53
Gintarė Malinauskaitė CASIRIUS H
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
11 ACCEPTED 2021-12-30 14:19:39
2021-12-29 21:43:39
Aleksiejus Timofejevas NARCO
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2021-12-30 14:19:43
2021-12-29 21:00:21
Lena Procińska JE T'AIME
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2021-12-23 22:20:27
2021-12-23 19:19:57
Magdalena Szczechura MOLLY C
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2021-12-23 13:17:43
2021-12-21 09:12:02
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
7 ACCEPTED 2021-12-23 13:17:45
2021-12-21 09:10:26
Amelia Depta CORTINA
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
6 ACCEPTED 2022-01-11 08:17:21
2021-12-11 19:19:41
Filip Czeszejko-Sochacki MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
5 ACCEPTED 2021-12-12 13:31:49
2021-12-11 17:04:34
Zuzanna Topa ERIKA
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 12/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
4 ACCEPTED 2021-12-10 16:58:51
2021-12-10 11:19:48
Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
3 ACCEPTED 2021-12-10 07:55:10
2021-12-09 22:28:21
Karolina Rosicka INKADENS
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2021-12-09 09:15:16
2021-12-08 13:22:48
Maria Lizer SILVER SELENO
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
1 ACCEPTED 2022-01-13 20:31:48
2021-12-08 11:38:38
Marianna Pupiałło POLLY
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Artymowicz Hubert KJ Rock Horses
S
O009521
2. Babiej Julia bkp
2005 (J.)
O038981
3. Babiej Julia bpk
2005 (J.)
O038981
4. Bąk Magdalena Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O057066
5. Basińska Olga SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O056249
6. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
7. Bogacka Milena Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
8. Borkowska Marta JKS Kierzbuń
9. Chodnicka Zuzanna LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O064021
10. Chrzanowski Julian Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O056097
11. Ciesielski Andrzej JKS Kierzbuń
12. Cytarska Hanna Polish Pony Club Sp. z o.o.
2014 (Mł.)
0067625
13. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O044914
14. Czeszejko-Sochacki Filip JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2009 (JM.)
O063646
15. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
16. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (MJ.)
O029091
17. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
18. Deptuła Marta Stowarzyszenie na rzecz sportu i turystyki Klub Jeździecki w Nawiadach
2006 (J.)
brak
19. Dowgiałło Jędrzej bpk
2006 (J.)
O060168
20. Dudkowska Monika KJ Stajnia Szyldak
S
O022478
21. Gaidelyte Ieva Malinausk? žirgai
2001 (MJ.)
None
22. Garbowski Daniel LKJ GAŁKWO
S
O056037
23. Gębicki Piotr St. KJ G-Ride Team
S
O002455
24. Gogolewska Barbara brak
2008 (JM.)
0065979
25. Golubkeviciute Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (MJ.)
None
26. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
27. Grumskas Dominykas Malinausk? žirgai
2010 (JM.)
None
28. Gryglicka Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O046990
29. Gudan Natalia Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O061736
30. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
31. Jurginyte Vaiva Malinausk? žirgai
2006 (J.)
None
32. Kacprzak Lena Polish Pony Club Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
Brak
33. Kaczmarczyk Zofia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O054519
34. Kałaska Zofia Polish Pony Club Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O067041
35. Kawa Aleksandra OJK Barcice
2001 (MJ.)
O033387
36. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (JM.)
O058055
37. Koper Dominika JKS u Robsonów
2009 (JM.)
O059397
38. Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2011 (Mł.)
O064083
39. Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
S
O003774
40. Kowalski Kamil bpk
2004 (J.)
O058641
41. Kowalski Kamil Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2004 (J.)
O058641
42. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
43. Krivcovaite Adele Malinauske žirgai
2010 (JM.)
None
44. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
45. Latkauskaite Auste Kauno raj Dziudo ir plaukimo mokykla
2008 (JM.)
None
46. Latkauskiene Dalia Kauno raj Dziudo ir plaukimo mokykla
S
None
47. Lewandowska Emilia Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
Brak
48. Liutkevičiete Vaiva Malinauske žirgai
2006 (J.)
None
49. Lizer Maria Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
S
O031048
50. Ludwicka Karina LKJ w Gałkowie
2006 (J.)
O044637
51. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (MJ.)
O043964
52. Malinauskaite Gintare Hobby Horse
2020 (Mł.)
15054
53. Markiewicz Weronika Brak
2009 (JM.)
Brak
54. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (MJ.)
O034596
55. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (J.)
O046676
56. Mentryka Gabriela Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O063326
57. Michniewicz Blanka Brak
2005 (J.)
Brak
58. Moździara Karolina KS AZS UWM Olsztyn
S
O035590
59. Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (JM.)
O052047
60. Olesiński Mariusz UKS VOLTEO
S
O002766
61. Olesiński Mariusz UKS Volteo
S
O002766
62. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
63. Ostrowska Julia JKS U Robsonów
2006 (J.)
O045677
64. Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
S
O013754
65. Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O038604
66. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
67. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (JM.)
O057056
68. Pietrzak Kaja KJ Kaja Czosnowo
2005 (J.)
O034646
69. Pietrzak Pola KJ Kaja Czosnowo
2013 (Mł.)
O061737
70. Pirjanowicz Nadia Klub Jeździecki Nawiady
2007 (JM.)
Brak
71. Podliaskina Olha KJ Lotar Biskupiec
S
O068070
72. Procińska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O061541
73. Prokopczuk Maja JKS u Robsonów
2003 (MJ.)
O047987
74. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
O052102
75. Przybylska Nikola -
2004 (J.)
O040574
76. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
2008 (JM.)
O049877
77. Pupiałło Marianna Stajnia Roma
2008 (JM.)
O049877
78. Radzikowska Nadia Jks u Robsonów
2008 (JM.)
brak
79. Rosicka Karolina Klub Jeździecki Arpav
2003 (MJ.)
O034994
80. Różańska Marta Brak
2006 (J.)
Brak
81. Różańska Zuzanna Brak
2008 (JM.)
Brak
82. Rudžianskaite Auguste K.Šalči?t?s ?kis
2008 (JM.)
none
83. Šalčiete Karolina NSO Sport Horses
S
none
84. Salciute Simona ,,NSO sport horses''
S
none
85. Seilius Simas Vš? Convivo l.c.
S
ne
86. Šleikinaite Viktorija Malinausk? žirgai
2008 (JM.)
None
87. Šližyte Ieva Malinauske žirgai
2011 (Mł.)
None
88. Smolska Julia JKS Kierzbuń
89. Šnirpenaite Emilija Malinauske žirgai
2008 (JM.)
None
90. Sobiecka Dorota St. KJ Liski
S
O058749
91. Sobótka Nikola Brak
2008 (JM.)
O057357
92. Stańczak Artur SKJ Red Team
S
O020234
93. Starostka Maja Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O057968
94. Sterczyńska Gabriela KJ Rock Horses
2006 (J.)
O051982
95. Szczechura Magdalena BPK
2007 (JM.)
O064350
96. Szeremiota Natalia JKS Kierzbuń
97. Szmyt Maria Polish Pony Club Tomaszkowo
2013 (Mł.)
O067626
98. Szostawicka Karolina Polish Pony Club Tomaszkowo
2008 (JM.)
O045627
99. Timofejevas Aleksiejus Hobby horse
S
12345
100. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
101. Topa Zuzanna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2012 (Mł.)
O057967
102. Valaitiene Ernesta Kadagiu sl?nio žirgai
S
None
103. Walczyk Natasza Polish Pony Club Sp. z o.o.
2013 (Mł.)
LZRWZJ/554/22
104. Weres Zuzanna KJ Stajnia Szyldak
2009 (JM.)
O059687
105. Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów
S
O008883
106. Wieczorek Emilia Pomorska Liga Jeździecka
2003 (MJ.)
O036309
107. Wilczewska Weronika bpk
2002 (MJ.)
O028241
108. Witkowska-Marel Elżbieta KS Marel Team
S
O003328
109. Wojciechowicz Nadia Brak
2009 (JM.)
Brak
Brak
110. Wojtaszczyk Marcelina JKS Kierzbuń
111. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
112. Zakarevičius Rutenis Kauno r. Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
Ne
113. Zalewska Aleksandra Ełckie TJ Hadrian
2006 (J.)
O057563
114. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (J.)
O043967
115. Zamalyte Barbora Malinauske žirgai
2007 (JM.)
None
116. Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek
S
O002137
117. Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
2006 (J.)
O042811
118. Zyskowska Lena JKS Kierzbuń
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

164

A LLE HOPP POL 2011 wałach gniada F: A LLE SPRING Power
M: Dierba
K027953 DE441410770611
2.

114

ABIGAIL WLKP POL 2014 klacz skarogniada/168 F: Kilian 38
M: Arnika
616007661192014 616007661192014
3.

107

ADONIS KOŃ MAŁY POL 2007 wałach siwa/mk:120 F: UCZONY
M: ANGELIKA
K033296 POL 013530019907
4.

103

AKELLAH HERO Z ZANG NED 2016 klacz gniada/170 F: Agana Van Het Gerendal Z / Aganix Du Seigneur Z
M: Rockella-S / Little Rock
K030998 056015Z55833216
5.

31

ALEXIS BH SP POL 2013 klacz gniada/168 cm F: Elf
M: Afrodyta BH
K028310 616007661402213
6.

55

AMARETAS Vietiniai Arkliai LTU 2011 gelding dark bay/153cm. F: None
M: Aiva
None None
7.

139

AMBER HAN GER 2016 klacz gniada/- F: Action Bue
M: Arcita
K031089 DE431310735616
8.

74

ANDER KUC WALIJSKI POL 2013 wałach kasztanowatodereszowata/kuc:135 F: Tijd Vlijt’s Victor
M: Anapon Rashka
K024821 616013600054113
9.

73

ANTIBES SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Rascin
M: Arabella
Braj 616009600078117
10.

66

ARAGOR WIELKOPOLSKA POL 20.04.2008 wałach gniada/164 F: Contendor
M: Arabeska
brak 0076102144308
11.

91

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
12.

195

ARKO WP Z ZANG NED 2016 wałach gniada/176 F: Andiamo Z /
M: Roulette /
K032606 056015Z55687416
13.

201

ASTERIX PZHK (W) POL 2009 Gelding Bay F: HELERIS
M: ASTA/HAMLET GO
616007600272409 104QX92
14.

117

ATLETA SP POL 2004 wałach gniada/170 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Atletyka Waro / Athletico
K008358 616009590045504
15.

159

BAGAZZA M KWPN NED 2006 Klacz ciemnogniada F: QUIDAM DE REVEL
M: RAGAZZA DI OLYMPIA/G.RAMIRO Z
K011098 528003 06.00032 103MI94
16.

200

BALANS // POL /// wałach gniada///// F: ////
M: ///
//// ////
17.

163

BALERO BRECH SP POL 2015 wałach gniada F: Ballybo / Balou Du Rouet
M: Cortina / Conteur
K028275 DE431319618715
18.

175

BALTAZAR WLKP POL 2010 wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi / Dżahil
K022166 616007530012710
19.

127

BELLAGIO Z Z POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Brantzau / Baloubet Du Rouet
M: Krista / Polydor
K029343 056015Z55690216
20.

65

BENTLEY MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach kasztanowata/155 F: Batut
M: Daisy
Brak 616006580681810
21.

59

BILAS Šetlando Poniai LTU 2005 gelding other/kuc:None F: None
M: None
None None
22.

79

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
23.

93

BONAPARDAS BALTIC HANNOVER LTU 2012.04.13 gelding white/170 F: Bacardi
M: Holandia
LTU006490044012 022038
24.

144

BOURBON II HOLST GER 2015 gelding chestnut/175 F: Baracuda
M: Bailey II
DE421000110315 DE421000110315
25.

184

BRAVE BULLET HOLSZTYŃSKA POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: BRANTZAU
M: CINDERELLA 4
BRAK DE421000531717
26.

166

CAISSON HOLSTEINER LTU 2017 kastratas tamsiai širma/165 F: colman
M: westlight
nera 276421000171917
27.

188

CANDY LWB POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Coleo/Contender
M: Barkarola/Donald
K029094 LV001000002096
28.

124

CARALIS LVJ LAT 2013 Wałach gniada/177 F: Colman
M: Lilija
LV001900000930
29.

49

CASIRIUS H // GER 2016 gelding bay/// F: /
M: /
// //
30.

143

CAVALIADA PPC KUC POL 2015 klacz srokata/kuc:105 F: Nn
M: Nn
Brak 000
31.

167

CAVENDISH WESTFALISHES LTU 2017 kastratas b?ra/173 F: Flying Dream
M: Caroline
de441411087617 .
32.

53

CÉLINE WESTFALSKA GER 2014 klacz siwa/168 F: Cordess KWPN
M: Celine qeena westf.
K026977 DE441411424014
33.

186

CHACCON ROUGE KWPN NED 2017 wałach siwa/172 F: CHACCON BLUE
M: NAIKA ROUGE
brak DE418185009117
34.

199

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos / Santiego
M: Cegura / Gosler
K025055 616009600047411
35.

72

CHILLE WLKP POL 2016 klacz gniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Czubajka / Banita
K030665 616007600017116
36.

196

CINZANO SP POL 2013 wałach gniada/180 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Cicha Woda / Dżahil
K029459 616009600261214
37.

179

COLA CAO WESTF POL 2011 klacz gniada/167 F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
38.

71

CONCORDE LWB LAT 2013 klacz kasztanowata/170 F: Colard
M: Corte
K028019 -
39.

145

CONRADAS Baltic Hanoverian LTU 2008 gelding bay/170 F: CISKO
M: CANTONA M
LTU006490029208 020511
40.

141

CONSTANTINE M HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Contendro I / Contender
M: Wendura / Wendekreis
K025714 DE431310046212
41.

115

CONVERTUS HOL GER 2014 ogier kasztanowata/181 F: Colman / Carthago
M: Vinja III / Caretino
K027150 DE421000042514
42.

147

CORCON HOL GER 2010 wałach gniada/168 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Vametta / Contender
K030670 DE421000167810
43.

136

CORNETTO Deutsches Sportpferd GER 2013 Wałach gniada/176 F: Cornet session
M: Caretara
Ne DE 456560006813
44.

126

CORSIMO SWB POL 2012 ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K021595 752004041201160
45.

45

CORTINA SP POL 2017 klacz ciemnogniada/1,60 F: Hipoidas
M: Conti
brak 616009600220417
46.

176

CRAZY DAISY HANN GER 2015 mare bay///// F: Clarimo
M: ///
// ///
47.

125

CRISTAL HAN GER 2013 wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
K023990 DE431310558813
48.

92

CUPIDON Holsteiner Warmblut LTU 2010 gelding white/173 F: Cassini I
M: Prissy
DE421000339410 DE421000339410
49.

189

CYGANKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/165 F: Hornet
M: Ciszawa
brak 616 009 58 04613 14
50.

154

CZADRA SP POL 2009 klacz kasztanowata/167 F: Dżahil
M: Czereśnia
K030692 616009600047708
51.

89

DAKAR RIOT WESTF POL 2017 ogier skarogniada/166 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Charming / Cornet Obolensky
K032008 DE441411420117
52.

142

DELILAH HOL POL 2011 klacz gniada/kuc:kuc:15 F: Calico / Cassini I
M: Vernisage / Catoki
K026339 DE421000691011
53.

48

DESCARO / GER 2017 gelding dark bay/170 F: /
M: /
/ /
54.

168

DIRTY DIANA 2 WESTFALISCHE LTU 2017 kumel? b?ra/168 F: Diarado
M: Lady Indian
de 441410657817 276441410657817
55.

38

DOLLY HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/- F: Dinken
M: Zinna
K030050 276421000752016
56.

128

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
K014785 POL732010038709 104PX96
57.

169

DYNAMITE DILLON Z ZANGERSHEIDE LTU 2017 eržilas juoda/‘ F: Dominator 2000 Z
M: Locolita
, 27620000520163
58.

180

ELDA Lietuvos Jojamasis LTU 2015 Mare darkbay/167 F: Capo
M: Ela
None None
59.

170

ELDINIO NSO Baltijos Hanoveriai LTU 2017 kastratas b?ra/165 F: Elvaro
M: Vanessa
LTU006490079317 LTU006490079317
60.

81

ENERGIE SEMILLY SELLE FRANCAIS FRA 2014 klacz gniada/162 F: Herald
M: Me too de semilly, Le Tot De Semilly
K027074 25000114524131a
61.

43

ERIKA NN POL 2012 klacz skarogniada/kuc:126 F: nn /
M: nn /
K029748 276080000181828
62.

174

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 wałach gniada/168 F: Campbell VDL
M: Zenzi HBC
K019937 528003201007107
63.

20

FEJA Vietiniai Arkliai LTU 2016 mare bay/152cm. F: None
M: None
None None
64.

138

FIDŻI KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk
M: Frytka
K023156 616013610193213
65.

98

FINKA KOŃ MALY POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Fez
M: Frezja
Brak
66.

172

GARROU DE MESSITERT BWP POL 2006 wałach gniada/167 F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
K010933 W254115BWP
67.

86

GLORIA HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz siwa/167 F: Hickstead
M: U-Cascada/Cassini I
K024858 DE421000549114
68.

153

GOPLANA TYP POGRUBIONY POL 2009 klacz gniada/169 F: Kołczan
M: Gala
K022919 6169996000
69.

178

GRANIT TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K033185 616 999 60 01946 15
70.

96

GRUZJA KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc: F: Bator
M: Gameta
Brak
71.

171

GUIDAM KWPN POL 2011 wałach ciemnogniada/- F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
K023214 528003201101092
72.

140

HANDSOME KWPN NED 2012 wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
73.

173

HAWANA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Fred
M: Hulanka
K028546 Brak 616007610204812
74.

132

HEJ TAKA MALUTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Carmana’s Neptun/Beeton Dai
M: Hortęsja/ Klean
K030793 616013600217915
75.

90

HELOUISE DE LUX WESTFALSKA POL 2016 klacz siwa/165 F: Hermes de Lux
M: -
K032011 DE218453689
76.

63

HERO KONIK POLSKI POL 2014 wałach inna/kuc:kuc:ku F: Tajar
M: Heidi
K030272 616011600078214
77.

68

HERR VITO SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Turbud Cicero
M: Hrabinka C
K024714 616009660449013
78.

148

HIGH BOOTS D'IVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 ogier kasztanowata/165 F: Harley VDL
M: Delilah D'ive Z / Darco
K028197 056015Z55762715
79.

134

HJUSTACUS OMHG KWPN NED 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Spartacus
M: Justina z
Ne 528003201204834
80.

99

HULTAJ SP POL 2004 wałach kasztanowata/165 F: Herubinek
M: Hattona
K016347 009600084904
81.

101

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
82.

183

IMCARTHINA KNT HOLSZTYŃKSA POL 2016 klacz gniada/164 F: MYLORD CARTHA
M: DAYTONA II
BRAK DE421000708416
83.

88

INDIGO DE REVE HOL POL 2016 klacz siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: U-Cascada / Cassini I
K032010 DE421000711416
84.

41

INKADENS TRAKEŃSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Emis
M: I
K028916 616033010090915
85.

44

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
86.

51

JE T'AIME SP POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Kilian 38
M: Jemioła
K028189 616009600113114JP
87.

152

JE T'AIME SP POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Kilian 38
M: Jemioła
K028189 616009600113114JP
88.

162

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/172 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enjoy Balia / Indoctro
K028176 528003201407554
89.

135

JUMP OF CKV KWPN NED 2014 kastratas tamsiai b?ra/179 F: Kannan
M: First of ckv
N?ra N?ra
90.

94

JUULTJE KUC POL 2012 klacz kara/kuc:133 F: NN
M: NN
K023955 528015120120189
91.

82

KADAG? ŽEMAITUKAS LTU 2013 kumel? juodb?ra/mk:mk:mk:1 F: Klarijonas
M: Kaman?
LTU003210093213 -
92.

198

KAKAO TRAKEŃSKA POL 2016 wałach kara/157 F: Negr
M: Korrina
K031617 616003010091116
93.

102

KALAHARI ROCK KWPN NED 2015 wałach siwa/170 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-s / Little Rock
K028765 528003201509629
94.

111

KAMILLE KWPN POL 2015 klacz gniada/172 F: Quasimodo Van Molendreef / Heartbreaker
M: Oleaster / Burggraaf
K028828 528003201501442
95.

181

KANWEL ZELDENRUST ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach gniada/166 F: KANNAN
M: WILLEMIENTJE ZELDENRUST
BRAK 056015Z55581815
96.

36

KARDROCK VAN NAVAGNE BWP BEL 2010 wałach kasztanowata/178 F: Hardrock Z/ Heartbreaker
M: Ewhirtin II van het Keizershof/ Abirian
K020621 056002W00295694
97.

80

KASANDRA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant /
M: Kessa / Eksponent
K028042 POL006580201408
98.

108

KAYNE KWPN POL 2015 wałach gniada/172 F: Zirocco Blue vdl
M: Ersinaa
K028827 528003201503158
99.

25

LADY CASINIA OLD POL 2016 klacz gniada/162 F: Lord Cassini / Lordanos
M: Elidor / Landor S
K031493 DE433332098516
100.

97

LADY SARA MLP POL 2015 klacz siwa/160 F: Dereń
M: Lara
Brak 616006550001115
101.

75

LAMBI II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/174 F: Ever For Pleasure /
M: Lusi / Bolero De Ravel
K019865 616009600268311
102.

5

Lancelot K F:
M:
103.

185

LAWINE HDH ANGLO EUROPEAN NED 2016 klacz siwa/165 F: Sir Obolensky Z /
M: Himalaya HDH /
brak 826002160877283
104.

78

LESOLEY SP POL 2012 Wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
105.

54

LIANA Vietiniai Arkliai LTU 2016-08-13 mare other/kuc:147 F: None
M: None
None None
106.

146

LIGHTNING 100 HOL GER 2008 wałach gniada/- F: Landos / Lord
M: Popstar / Carpaccio
K017088 DE421000546908
107.

158

LITTLE BOY L KWPN POL 2016 ogier kasztanowata/- F: Harley VDL
M: Laronia L/G.Ramiro Z
K029530 52801002459
108.

70

LODŻA TRAKEŃSKI POL 2017 klacz kasztanowata/163 F: Chromas
M: Loterija
- LTU002520302117
109.

122

LORDI HAN GER 2014 wałach gniada/- F: Lord Pizarro / Lord Pezi
M: Dior / Diarado
K026047 DE431310232914
110.

2

Lorenzo F:
M:
111.

76

LUBICZ SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
112.

4

Lukrecja K F:
M:
113.

84

LUZUELA KWPN POL 2016 klacz siwa/168 F: Xxx
M: Xxx
Brak 528003201607331
114.

192

LVIV PKZ BWP BEL 2011 wałach siwa/175 F: Le Tot de Semilly
M: Clarisse / Cassini I
K026699 056002W00298427 105WQ90
115.

165

LYFONACCI KWPN NED 2016 kumel? sarta/173 F: fibonacci
M: henriette
lietuvos 528210004482226
116.

104

MA BELLE ROCKELLA KWPN NED 2017 mare grey/170 F: Golden Dream
M: Rockella S
K032940 528003201710433
117.

120

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz siwa/kuc:111 F: Folkert
M: Meggie
K026510 POL013540037105
118.

157

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
K019413 POL732010056011
119.

67

MAGIA SP POL 2010 klacz gniada/164 F: Czeladnik
M: Milka
Brak 968000004721455
120.

130

MAJA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Bear King /
M: Magic Gift /
K029155 26/2018
121.

105

MAJESTIC ROCK KWPN NED 2017 Wallach Schimmel/170 F: Chapeau TN
M: Rockella S
K033314 528003201710434
122.

77

MATADOR KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:114 F: Grey
M: Magia/ Groszek
K027548 616013610164711
123.

182

MICHELLE HDH KWPN NED 2017 klacz skarogniada/164 F: GLADSTONE HDH
M: ILIBRIA R
BRAK 528003201709303
124.

13

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
K017501 POL0135570315207
125.

113

MISTRALL SP POL 2015 wałach siwa/168 F: Ulco / Voltaire
M: Mila / Castillo
K026896 616009610023615
126.

46

MOLLY C SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: CHECK IN 2
M: MONTANA C
K020472 616098200110707
127.

34

MONOPOLIS TRAKEHNER LTU 2011 gelding bay/168 F: Karatas
M: Medeina
LTU002520244611 025391
128.

193

MONSIEUR WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/166 F: Hipoidas
M: Madame Tussauds
brak 616007600226016
129.

50

NARCO HOLST GER 2017 gelding bay//// F: Numero Uno
M: ///
/// ///
130.

131

NASTKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:140 F: Poseidon / Pinto
M: Nandina / Split
K029746 POL013610230708
131.

161

OCEAN BABY SZUMAWA KUC POL 2018 klacz siwa/kuc:143 F: MARINELLO
M: ORDRINA
K033339 616999661260418
132.

52

OCHLAJ TRAKEŃSKA POL 2002 wałach kasztanowata/165 F: Gniewko
M: Orka
brak POL 007 60 01171 02
133.

95

OKARYNA HUCULSKA POL 2010 Klacz srokata F: Ocelot
M: Olimpia
Brak
134.

204

ORABELLA WLKP POL 2010 klacz gniada/157 F: Etos
M: Orchidea S
Brak 1111111
135.

190

PABLO SP POL 2014 wałach gniada/169 F: El Grecco
M: Pensylwania
Brak 616009600226714
136.

61

PANDORA TYP POGRUBIONY POL 2014 klacz gniada/171 F: Asan / Bogan
M: Paradna / Dakron
K028976 616098200110501
137.

106

PANNA MIGOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:kuc:11 F: NN
M: NN
K030437 616999520132712
138.

119

PASJONATA-POKER KUC WALIJSKI POL 2013 wałach siwa/kuc:130 F: TIJD VLIJT'S SANTIAGO
M: POLLY
K025043 616108000037853
139.

69

PERHAN WLKP POL 2017 wałach gniada/173 F: Hipoidas / Heleris
M: Parleza / Aragonit
K031619 616007600164617
140.

57

PIRAT Lenkiškas Ponis LTU 2008 gelding bay/kuc:146 F: Gluosnis
M: Pipi
None None
141.

12

POLLY KUC POL 2012 klacz kara/kuc:149 F: Etos
M: Pipi / Jantar
K022904 616013600096912
142.

137

POPIÓŁ TYP KUC POL 2011 wałach siwa/kuc:120 F: nn
M: nn
K030871 616999590270
143.

37

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
0067625 POL 013 54 01294
144.

197

PRESTIGE Wlkp/poch.traken POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Eloquent
M: Pilotka
K031615 616007600138917
145.

151

PRINCE TYP SZLACHETNY POL 1998 wałach siwa/162 F: NN
M: NN
K023993 616 999 60 00922 98
146.

155

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 wałach kara/- F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
147.

47

QAVAGANT // BEL 2016 gelding dark chestnut/160 F: /
M: /
/ /
148.

109

QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI BWP POL 2016 wałach gniada/- F: Corydon Van T&L
M: Elegance
K029013 K0282412
149.

133

R-FOOD ADONIS AZ KUC WALIJSKI POL 2007 wałach siwa/kuc:112 F: Springbourne Caerwyn/Breachwood Marwyn
M: Rotgers Annelyn Vechtzicht`s Cymro Bach
K029007 616013600465907
150.

187

RAFAEL WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/164 F: Gluosnis
M: Rafia
K031602 616007600112810
151.

1

Rinaldo Gold F:
M:
152.

3

Rivien K F:
M:
153.

116

ROMEO KUC WALIJSKI POL 2015 wałach siwa/kuc:120 F: Nanczo / Barako
M: Rosa / Duinveldt'S Lewa
K029224 616013690058415
154.

194

RUGOL Czeska Gorącokrwista POL 2016 wałach siwa/170 F: Russel II
M: Golaxa
K033112 203 010 237955816
155.

62

SIGNORIA SP POL 2016 klacz siwa/164 F: Castle Rock / Clearway
M: Seniorita /
K032066 616009600086416
156.

40

SILVER SELENO WESTFALSKA POL 2013 wałach siwa/-- F: Spartakus
M: Falkenhof's Lancis
K026556 --
157.

202

Skarlet F:
M:
158.

150

SON CONTENDER - POL - ogier gniada/- F: -
M: -
K029950 -
159.

160

SONATA W PKSP POL 2010 klacz gniada/165 F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
K021065 616009630203510
160.

56

STELA Vietiniai Arkliai LTU 2015 mare other/None F: None
M: None
None None
161.

177

SZAQUEST SP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Questler
M: Szaki
K029793 616009540026915
162.

8

Tantal K F:
M:
163.

100

TORNADO KUC POL 2006 wałach gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K030133 616999600326306
164.

42

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/kuc:120 F: Twix
M: Gaskonia
K014651 POL013640024405
165.

6

Tunezja K F:
M:
166.

7

Tygrys K F:
M:
167.

112

ULTIMATUM OS POL 2015 wałach gniada/170 F: Up to date
M: Up Hill
K032355 DE418180274815
168.

58

URALAS ŽEMAITUKAI LTU 2012 gelding dark bay/kuc:None F: Uranas
M: Žvitr?
None None
169.

156

VAL DE FRANCE SF FRA 2009 ogier kasztanowata/- F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Princesse De France / Qredo De Paulstra
K020274 25000109223906P
170.

121

VANCOUVER SP POL 2017 wałach kasztanowata/165 F: Carrera vdl
M: Valencia
Brak 111111
171.

87

VESTARI HOL POL 2015 ogier siwa/172 F: Vigo d'Arsoui / Nabab De Reve
M: U-Cascada / Cassini I
K017834 DE421000602515
172.

118

VHS CASCATO DU ROUET WESTF POL 2016 wałach gniada/167 F: Balou Du Rouet /
M: VHS Castella /
K033295 DE441411473316
173.

VHS CASTELLA HOL POL 2013 klacz ciemnogniada/172 F: Castelan II / Casiro I
M: Aranka / Cancara
K028374 DE421000547413
174.

203

VHS CASTELLA HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz kara/173 F: CASTELAN 2
M: ARANKA
K028374
175.

110

VLADISLAV LAZAR OLD POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Quinto De B / Quinar
M: Via M / Quick Star
K026988 DE433330855415
176.

64

WALECZNA HUCUŁ POL 2001 klacz srokata/kuc:141 F: Jasmon
M: Wanta
Brak 013570029201
177.

149

WESTA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Caliro / Calato
M: Whitaka / Eden
K027436 616009530261110
178.

39

WHO KNOWS HANOWERSKA POL 2008 wałach kara/172 F: ESCUDO I
M: ROMINA ROSE
K019354 DE 4313123200908
179.

191

WIENA HOLSZTYŃSKA GER 2011 Klacz siwa/170 F: Clarimo
M: Wachtel
K021948 DE421000045611 105TE66
180.

129

WIKI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz inna/168 F: Vittorio
M: Wolta
brak 616007520016011
181.

83

WIMBLEDON WLKP POL 2015 wałach gniada/175 F: Almanzor L /
M: Wigonia / Makart
K028468 616007600048415
182.

123

WONDER BOY Lithuanian Riding Horse LTU 2017 gelding dark bay/173 F: Wilsson
M: Fiona
None 037369
183.

85

ZEUSZ Węgierski Kon Sportowy HUN 17.05.2017 wałach kasztanowata/172 F: Cinnamon
M: Arizota
Brak UELN: 348001171380210
Rider Club
Competition
Prize
Błaszczak Julia SKJ Red Team
200
50
SUM:
250.00
Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
75
SUM:
75.00
Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
50
75
150
SUM:
275.00
Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
50
SUM:
50.00
Golubkeviciute Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
100
SUM:
100.00
Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
200
300
800
300
50
80
300
SUM:
2030.00
Kowalski Kamil bpk
45
45
SUM:
90.00
Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
30
75
SUM:
105.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
400
SUM:
500.00
Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
15
SUM:
15.00
Malinauskaite Gintare Hobby Horse
225
SUM:
225.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
40
800
SUM:
840.00
Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
20
40
SUM:
60.00
Ostrowska Julia JKS U Robsonów
35
SUM:
35.00
Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
70
200
110
300
SUM:
680.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
30
120
100
150
600
SUM:
1000.00
Seilius Simas Vš? Convivo l.c.
25
150
30
100
SUM:
305.00
Timofejevas Aleksiejus Hobby horse
25
SUM:
25.00
Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
400
600
SUM:
1000.00
Wilczewska Weronika bpk
80
SUM:
80.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
600
SUM:
600.00
Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek
60
300
100
200
SUM:
660.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Artymowicz Hubert
KJ Rock Horses
2022-01-15
29
2022-01-15
2022-01-16
33
2022-01-16
2022-01-15
2
2022-01-15
1
2022-01-16
31
2022-01-16
Babiej Julia
bpk
PANDORA (61)
2022-01-15
2022-01-15
38
2022-01-15
Bąk Magdalena
Bez Przynależności Klubowej
HERO (63)
2022-01-15
18
2022-01-16
2
2022-01-16
24
Basińska Olga
SKJ Bobrowy Staw
2022-01-15
2022-01-15
2022-01-15
2022-01-16
15
2022-01-16
12
Błaszczak Julia
SKJ Red Team
2022-01-15
11
CORCON (147)
2022-01-15
12
2022-01-15
4
200
2022-01-15
9
2022-01-15
21
2022-01-16
15
2022-01-16
5
50
Bogacka Milena
Bez Przynależności Klubowej
MAGIA (67)
2022-01-15
30
2022-01-15
2022-01-16
18
2022-01-16
Chodnicka Zuzanna
LKJ w Gałkowie
2022-01-16
5
2022-01-16
8
Chrzanowski Julian
Bez Przynależności Klubowej
GOPLANA (153)
2022-01-15
19
2022-01-15
36
2022-01-16
19
2022-01-16
38
Skarlet (202)
2022-01-15
7
2022-01-16
6
2022-01-16
14
Cytarska Hanna
Polish Pony Club Sp. z o.o.
2022-01-15
1
2022-01-15
1
2022-01-16
5
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
SONATA W (160)
2022-01-15
11
2022-01-16
3
75
2022-01-16
Czeszejko-Sochacki Filip
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-01-15
1
2022-01-15
23
2022-01-16
1
ARAGOR (66)
2022-01-15
33
2022-01-15
2022-01-16
4
2022-01-16
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
COLA CAO (179)
2022-01-15
2
50
2022-01-15
37
2022-01-16
2
75
2022-01-16
2
150
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
KAYNE (108)
2022-01-15
15
2022-01-16
7
2022-01-16
11
2022-01-15
19
2022-01-15
16
2022-01-16
19
KAMILLE (111)
2022-01-15
14
2022-01-15
10
2022-01-16
9
Depta Amelia
Pomorska Liga Jeździecka
2022-01-15
3
50
2022-01-15
17
2022-01-16
12
2022-01-16
13
CORTINA (45)
2022-01-15
18
2022-01-15
2022-01-16
10
2022-01-16
Deptuła Marta
Stowarzyszenie na rzecz sportu i turystyki Klub Jeździecki w Nawiadach
OCHLAJ (52)
2022-01-15
2022-01-15
Dowgiałło Jędrzej
bpk
SZAQUEST (177)
2022-01-16
11
2022-01-15
27
2022-01-15
42
2022-01-16
12
Dudkowska Monika
KJ Stajnia Szyldak
ATLETA (117)
2022-01-16
21
2022-01-16
21
Gaidelyte Ieva
Malinausk? žirgai
PIRAT (57)
2022-01-15
1
URALAS (58)
2022-01-15
1
2022-01-16
4
Garbowski Daniel
LKJ GAŁKWO
2022-01-15
51
2022-01-15
2022-01-16
2022-01-16
35
Gębicki Piotr
St. KJ G-Ride Team
ARKO WP Z (195)
2022-01-15
11
2022-01-15
CINZANO (196)
2022-01-15
47
2022-01-15
Gogolewska Barbara
brak
WIKI (129)
2022-01-15
28
2022-01-15
27
Golubkeviciute Migle
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2022-01-15
3
2022-01-15
25
2022-01-16
13
CARALIS (124)
2022-01-15
3
100
2022-01-15
6
2022-01-16
15
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2022-01-15
2
200
2022-01-15
3
300
2022-01-16
1
800
2022-01-16
2
300
2022-01-15
4
50
2022-01-15
11
2022-01-16
4
80
2022-01-16
9
CORNETTO (136)
2022-01-15
1
300
2022-01-15
10
2022-01-16
11
2022-01-16
12
Grumskas Dominykas
Malinausk? žirgai
LIANA (54)
2022-01-15
1
2022-01-16
9
Gryglicka Zofia
Bez Przynależności Klubowej
RAFAEL (187)
2022-01-15
12
2022-01-15
12
Gudan Natalia
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-01-15
MACIEJKA (120)
2022-01-15
1
2022-01-15
1
2022-01-16
3
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2022-01-15
14
2022-01-15
12
2022-01-16
24
2022-01-16
16
Jurginyte Vaiva
Malinausk? žirgai
PIRAT (57)
2022-01-15
2022-01-16
1
URALAS (58)
2022-01-15
13
Kacprzak Lena
Polish Pony Club Sp. z o.o.
2022-01-15
1
2022-01-15
1
2022-01-16
Kaczmarczyk Zofia
Polish Pony Club
GRANIT (178)
2022-01-15
1
2022-01-15
35
2022-01-16
3
Kałaska Zofia
Polish Pony Club Sp. z o.o.
POPIÓŁ (137)
2022-01-15
2022-01-15
2022-01-16
10
Kłodawska Aleksandra
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-01-15
1
2022-01-15
1
2022-01-16
5
Koper Dominika
JKS u Robsonów
HULTAJ (99)
2022-01-15
4
2022-01-15
46
2022-01-16
26
TORNADO (100)
2022-01-15
1
2022-01-15
1
2022-01-16
4
Koperska - Pacyńska Maria
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-01-15
1
2022-01-15
1
2022-01-16
1
Kostrzewa-Artymowicz Klara
KJ Rock Horses
2022-01-15
20
2022-01-16
11
2022-01-15
23
2022-01-16
8
2022-01-15
13
2022-01-16
10
Kowalski Kamil
bpk
CÉLINE (53)
2022-01-15
44
2022-01-15
36
2022-01-16
3
45
2022-01-16
4
45
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
2022-01-15
23
2022-01-15
18
2022-01-16
13
2022-01-16
15
LUBICZ (76)
2022-01-15
4
30
2022-01-15
3
75
2022-01-16
14
2022-01-16
18
Krivcovaite Adele
Malinauske žirgai
STELA (56)
2022-01-15
1
2022-01-16
12
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2022-01-15
13
2022-01-16
6
2022-01-15
14
2022-01-16
5
100
MAESTRO (157)
2022-01-15
9
2022-01-16
1
400
2022-01-15
15
2022-01-15
2022-01-16
27
2022-01-16
23
BAGAZZA M (159)
2022-01-15
14
Latkauskaite Auste
Kauno raj Dziudo ir plaukimo mokykla
2022-01-15
17
2022-01-16
7
2022-01-16
7
Latkauskiene Dalia
Kauno raj Dziudo ir plaukimo mokykla
CUPIDON (92)
2022-01-15
10
2022-01-16
7
2022-01-16
6
Lewandowska Emilia
Bez Przynależności Klubowej
BENTLEY (65)
2022-01-15
14
2022-01-15
5
2022-01-16
1
2022-01-16
1
Liutkevičiete Vaiva
Malinauske žirgai
2022-01-15
1
2022-01-15
8
2022-01-16
3
2022-01-16
26
Lizer Maria
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2022-01-15
32
2022-01-15
43
2022-01-16
9
2022-01-16
Ludwicka Karina
LKJ w Gałkowie
BALTAZAR (175)
2022-01-15
32
2022-01-16
34
2022-01-16
20
2022-01-15
9
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (79)
2022-01-15
5
15
2022-01-15
35
Malinauskaite Gintare
Hobby Horse
FEJA (20)
2022-01-15
9
DESCARO (48)
2022-01-15
26
2022-01-15
2022-01-16
23
2022-01-16
2022-01-15
27
2022-01-15
19
2022-01-16
10
2022-01-15
26
2022-01-16
2
225
2022-01-15
9
Markiewicz Weronika
Brak
FINKA (98)
2022-01-15
1
2022-01-15
1
2022-01-16
7
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2022-01-15
5
40
2022-01-15
1
800
Matusewicz Alicja
KJ Bracia Romanowscy
2022-01-15
6
2022-01-15
40
2022-01-16
5
20
2022-01-16
5
40
Mentryka Gabriela
Bez Przynależności Klubowej
CYGANKA (189)
2022-01-15
16
2022-01-15
Michniewicz Blanka
Brak
2022-01-15
2022-01-15
2022-01-16
1
2022-01-16
1
Moździara Karolina
KS AZS UWM Olsztyn
BALANS (200)
2022-01-15
22
2022-01-15
2022-01-16
16
2022-01-16
Mroczek Jakub
Polish Pony Club Tomaszkowo
JUULTJE (94)
2022-01-15
21
2022-01-15
2022-01-16
17
2022-01-16
2022-01-15
2022-01-15
1
2022-01-16
6
Olesiński Mariusz
UKS Volteo
2022-01-15
21
2022-01-15
2022-01-16
16
Olesiński Mariusz
UKS VOLTEO
2022-01-15
17
2022-01-15
2022-01-16
17
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
LUZUELA (84)
2022-01-15
38
2022-01-15
2022-01-16
25
2022-01-16
ZEUSZ (85)
2022-01-15
10
2022-01-15
2022-01-16
27
2022-01-16
2022-01-15
42
2022-01-15
39
2022-01-16
15
2022-01-16
33
Ostrowska Julia
JKS U Robsonów
2022-01-15
28
2022-01-15
6
2022-01-16
4
35
2022-01-16
16
Parda Julia
Polish Pony Club Tomaszkowo
CHEYENNE (199)
2022-01-15
1
70
2022-01-15
1
200
2022-01-16
1
110
2022-01-16
1
300
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
VANCOUVER (121)
2022-01-15
1
2022-01-15
37
2022-01-16
14
2022-01-16
LORDI (122)
2022-01-15
5
30
2022-01-15
8
2022-01-16
10
CRISTAL (125)
2022-01-15
8
2022-01-15
8
2022-01-16
3
120
CORSIMO (126)
2022-01-15
13
2022-01-15
5
100
2022-01-16
3
150
2022-01-16
2
600
2022-01-15
17
2022-01-16
32
Pierzchanowska Oliwia
St. KJ Liski
NASTKA (131)
2022-01-15
1
2022-01-15
31
2022-01-16
2
Pietrzak Kaja
KJ Kaja Czosnowo
2022-01-15
22
2022-01-15
17
2022-01-16
19
2022-01-16
14
Pietrzak Pola
KJ Kaja Czosnowo
2022-01-15
1
2022-01-15
1
2022-01-16
10
ADONIS (107)
2022-01-15
1
2022-01-15
1
2022-01-16
3
Pirjanowicz Nadia
Klub Jeździecki Nawiady
2022-01-15
16
2022-01-15
1
Podliaskina Olha
KJ Lotar Biskupiec
2022-01-15
29
2022-01-16
35
2022-01-15
2022-01-15
13
2022-01-16
17
2022-01-16
1
2022-01-15
2022-01-15
2022-01-16
18
2022-01-16
16
2022-01-15
26
2022-01-15
2022-01-16
29
2022-01-15
21
2022-01-16
36
2022-01-16
2022-01-15
2022-01-15
2022-01-16
29
2022-01-16
Procińska Lena
Sopocki Klub Jeździecki
2022-01-16
41
2022-01-16
Prokopczuk Maja
JKS u Robsonów
MONSIEUR (193)
2022-01-15
25
2022-01-15
2022-01-16
2022-01-16
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
2022-01-15
36
2022-01-15
30
ARGENTO (91)
2022-01-15
31
2022-01-15
43
Przybylska Nikola
-
RUGOL (194)
2022-01-15
39
2022-01-15
Pupiałło Marianna
Stajnia Roma
ORABELLA (204)
2022-01-16
2022-01-16
Radzikowska Nadia
Jks u Robsonów
2022-01-15
20
2022-01-16
10
Rosicka Karolina
Klub Jeździecki Arpav
2022-01-15
16
2022-01-15
38
2022-01-16
25
2022-01-16
36
Różańska Marta
Brak
GRUZJA (96)
2022-01-15
21
2022-01-15
1
2022-01-16
9
Różańska Zuzanna
Brak
OKARYNA (95)
2022-01-15
1
2022-01-15
1
2022-01-16
7
Rudžianskaite Auguste
K.Šalči?t?s ?kis
CONRADAS (145)
2022-01-15
1
2022-01-15
2
2022-01-16
11
2022-01-16
15
Šalčiete Karolina
NSO Sport Horses
2022-01-15
12
2022-01-15
25
2022-01-16
27
Salciute Simona
,,NSO sport horses''
2022-01-15
14
2022-01-15
7
2022-01-16
9
2022-01-16
12
Seilius Simas
Vš? Convivo l.c.
LYFONACCI (165)
2022-01-15
5
25
2022-01-16
6
2022-01-15
2
150
CAISSON (166)
2022-01-15
3
30
2022-01-15
41
2022-01-16
25
CAVENDISH (167)
2022-01-15
20
2022-01-15
2
100
2022-01-16
6
2022-01-16
21
2022-01-15
2022-01-15
11
2022-01-15
22
2022-01-15
2022-01-16
18
2022-01-16
2022-01-15
13
2022-01-15
2022-01-16
8
2022-01-16
Šleikinaite Viktorija
Malinausk? žirgai
STELA (56)
2022-01-15
1
2022-01-16
1
Šližyte Ieva
Malinauske žirgai
BILAS (59)
2022-01-15
1
2022-01-16
4
Šnirpenaite Emilija
Malinauske žirgai
LIANA (54)
2022-01-15
14
2022-01-16
9
Sobiecka Dorota
St. KJ Liski
MAJA (130)
2022-01-15
1
2022-01-16
11
Sobótka Nikola
Brak
2022-01-15
9
2022-01-15
49
2022-01-16
42
HAWANA (173)
2022-01-15
45
2022-01-15
2022-01-16
22
2022-01-16
2022-01-15
35
2022-01-15
7
2022-01-16
28
2022-01-16
30
Stańczak Artur
SKJ Red Team
2022-01-15
2022-01-15
2022-01-16
24
2022-01-16
Starostka Maja
Polish Pony Club Tomaszkowo
FIDŻI (138)
2022-01-15
9
2022-01-15
1
2022-01-16
2
Sterczyńska Gabriela
KJ Rock Horses
CANDY (188)
2022-01-15
28
2022-01-15
10
2022-01-16
18
2022-01-16
13
Szczechura Magdalena
BPK
MOLLY C (46)
2022-01-15
8
2022-01-15
31
2022-01-16
37
2022-01-16
Szmyt Maria
Polish Pony Club Tomaszkowo
MATADOR (77)
2022-01-15
1
2022-01-15
1
2022-01-16
6
ROMEO (116)
2022-01-15
1
2022-01-15
20
2022-01-16
8
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club Tomaszkowo
ANDER (74)
2022-01-15
2022-01-15
1
2022-01-16
8
Timofejevas Aleksiejus
Hobby horse
2022-01-16
20
2022-01-16
2022-01-15
9
2022-01-15
9
NARCO (50)
2022-01-15
4
25
2022-01-15
25
2022-01-16
28
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
ASTERIX (201)
2022-01-15
1
400
2022-01-16
1
600
Topa Zuzanna
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
ERIKA (43)
2022-01-15
1
2022-01-15
1
2022-01-16
1
Valaitiene Ernesta
Kadagiu sl?nio žirgai
KADAG? (82)
2022-01-15
1
2022-01-15
34
2022-01-16
1
2022-01-16
12
Walczyk Natasza
Polish Pony Club Sp. z o.o.
2022-01-15
1
2022-01-15
1
2022-01-16
2
Weres Zuzanna
KJ Stajnia Szyldak
PRINCE (151)
2022-01-16
21
2022-01-16
32
Widzińska Katarzyna
JKS u Robsonów
PERHAN (69)
2022-01-15
32
2022-01-15
2022-01-16
19
LODŻA (70)
2022-01-15
1
2022-01-15
9
2022-01-16
1
2022-01-16
1
CHILLE (72)
2022-01-15
41
2022-01-15
2022-01-16
30
2022-01-16
20
GUIDAM (171)
2022-01-15
24
Wieczorek Emilia
Pomorska Liga Jeździecka
JE T'AIME (152)
2022-01-15
33
2022-01-15
24
Wilczewska Weronika
bpk
AMBER (139)
2022-01-15
13
2022-01-15
18
2022-01-16
13
2022-01-16
17
HANDSOME (140)
2022-01-15
16
2022-01-16
2022-01-15
2022-01-16
7
2022-01-15
7
2022-01-15
2022-01-16
2022-01-16
5
80
DELILAH (142)
2022-01-15
22
2022-01-15
6
2022-01-16
22
2022-01-16
2022-01-15
39
2022-01-16
43
2022-01-15
2022-01-16
Witkowska-Marel Elżbieta
KS Marel Team
PRESTIGE (197)
2022-01-15
6
2022-01-15
33
2022-01-16
29
2022-01-16
KAKAO (198)
2022-01-15
15
2022-01-15
50
2022-01-16
40
2022-01-16
Wojciechowicz Nadia
Brak
PABLO (190)
2022-01-15
1
2022-01-15
15
2022-01-16
14
2022-01-16
28
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ULTIMATUM (112)
2022-01-15
34
2022-01-15
16
2022-01-16
9
MISTRALL (113)
2022-01-15
19
2022-01-15
26
2022-01-16
17
2022-01-16
ABIGAIL (114)
2022-01-15
29
2022-01-15
30
2022-01-16
26
CONVERTUS (115)
2022-01-15
15
2022-01-15
2
600
Zakarevičius Rutenis
Kauno r. Dziudo ir jojimo sporto mokykla
ELDA (180)
2022-01-15
40
2022-01-15
44
2022-01-16
39
2022-01-16
31
Zalewska Aleksandra
Ełckie TJ Hadrian
2022-01-15
3
2022-01-15
34
2022-01-16
23
2022-01-16
Załęska Hanna
MKJ Nenia w Pasłęku
LESOLEY (78)
2022-01-15
37
2022-01-15
15
Zamalyte Barbora
Malinauske žirgai
FEJA (20)
2022-01-15
2022-01-15
24
2022-01-16
1
2022-01-16
22
Zbrojkiewicz Joanna
Indeco Szarek
GLORIA (86)
2022-01-15
4
60
2022-01-16
8
2022-01-16
3
300
VESTARI (87)
2022-01-15
7
2022-01-15
6
2022-01-16
4
100
2022-01-16
4
200
2022-01-15
24
2022-01-15
20
2022-01-16
8
2022-01-16
14
2022-01-15
23
2022-01-15
2022-01-16
20
2022-01-16
2022-01-15
48
2022-01-15
2022-01-16
34
2022-01-16

Number of Riders: 118

Number of Horses: 183

The sum of prizes: 9 000.00

Competition results developed by: Ekwador - restauracja, noclegi, ośrodek jeździecki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl