Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Ogólnopolskie
Dąbrówka Mała, 22-24 października 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
177 ACCEPTED 2021-10-15 23:10:38
2021-10-15 22:00:48
Paulina Malinowska BE CLEAR SR
  • 2x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
176 ACCEPTED 2021-10-15 23:10:41
2021-10-15 21:59:47
Paulina Malinowska CHIRIVELL
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
175 ACCEPTED 2021-10-15 23:10:44
2021-10-15 21:58:40
Paulina Malinowska CORVALL
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
174 ACCEPTED 2021-10-15 23:10:46
2021-10-15 21:52:02
Agata Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
173 ACCEPTED 2021-10-15 23:10:49
2021-10-15 21:35:25
Magdalena Dąbrowska KAMILLE
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
172 ACCEPTED 2021-10-15 23:10:53
2021-10-15 21:34:22
Magdalena Dąbrowska KAYNE
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
171 PRE-APPROVED 2021-10-15 23:10:56
2021-10-15 21:33:52
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
170 ACCEPTED 2021-10-15 23:11:10
2021-10-15 20:51:38
Michalina Szmytka NINO VD WATERTOREN
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
169 ACCEPTED 2021-10-15 19:58:51
2021-10-15 18:28:13
Ieva Navickaite LOOPING 72
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
168 ACCEPTED 2021-10-15 19:58:54
2021-10-15 17:22:50
Karina Ludwicka BALTAZAR
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
167 ACCEPTED 2021-10-15 19:58:58
2021-10-15 17:22:29
Karina Ludwicka DELILAH
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
166 ACCEPTED 2021-10-15 19:59:04
2021-10-15 17:22:12
Weronika Wilczewska AMBER
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
165 ACCEPTED 2021-10-15 19:59:09
2021-10-15 16:35:33
Gloria Ciba ROTEX II
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
164 ACCEPTED 2021-10-15 19:59:12
2021-10-15 16:35:10
Gloria Ciba QUAMAR
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
163 ACCEPTED 2021-10-15 13:56:35
2021-10-15 12:46:25
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
162 ACCEPTED 2021-10-15 13:56:37
2021-10-15 12:46:10
Julia Błaszczak KAPITO
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
161 ACCEPTED 2021-10-15 13:56:39
2021-10-15 12:45:52
Julia Błaszczak CORCON
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
160 ACCEPTED 2021-10-15 10:41:59
2021-10-15 10:06:15
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
159 ACCEPTED 2021-10-15 10:42:03
2021-10-15 10:05:51
Konrad Pawłowski LARIDOR
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
158 ACCEPTED 2021-10-15 10:42:05
2021-10-15 10:04:38
Michalina Szmytka COMET 235
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
157 ACCEPTED 2021-10-15 09:04:23
2021-10-15 08:38:34
Dawid Kubiak SZULER
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
156 ACCEPTED 2021-10-15 09:04:25
2021-10-15 08:37:54
Dawid Kubiak QUIDAM’S DUKE
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
155 ACCEPTED 2021-10-17 11:43:57
2021-10-15 08:37:25
Dawid Kubiak LAVISTO STAR
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
154 ACCEPTED 2021-10-15 09:04:27
2021-10-15 08:37:01
Dawid Kubiak GACARLA VDL
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
153 ACCEPTED 2021-10-15 09:04:29
2021-10-15 08:36:10
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
152 ACCEPTED 2021-10-15 07:58:55
2021-10-14 23:08:04
Adam Nicpoń BIG MEL EH Z
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
151 ACCEPTED 2021-10-14 20:06:00
2021-10-14 18:23:40
Krzysztof Retka KALAHARI ROCK
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
150 ACCEPTED 2021-10-14 20:06:03
2021-10-14 18:23:00
Krzysztof Retka KING OF ROCK
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
149 ACCEPTED 2021-10-14 17:45:47
2021-10-14 16:40:10
Krzysztof Retka SUEDWINDS AMANDA
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
148 ACCEPTED 2021-10-14 17:45:50
2021-10-14 16:32:27
Maria Król DE LORCHE BH
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
147 ACCEPTED 2021-10-14 17:45:55
2021-10-14 16:31:59
Maria Król CARLO ROSSI
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
146 ACCEPTED 2021-10-14 17:46:01
2021-10-14 13:11:18
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
145 ACCEPTED 2021-10-14 17:46:03
2021-10-14 13:10:34
Lena Oleszkiewicz ESI CHINA GIRL
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
144 ACCEPTED 2021-10-14 17:46:09
2021-10-14 12:17:27
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
143 ACCEPTED 2021-10-14 17:46:11
2021-10-14 12:15:52
Weronika Wilczewska CONSTANTINE M
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
142 ACCEPTED 2021-10-14 08:44:21
2021-10-13 19:23:29
Nerijus Šipaila CON X
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
141 ACCEPTED 2021-10-14 08:44:23
2021-10-13 19:22:22
Nerijus Šipaila DANCER GS Z
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
140 ACCEPTED 2021-10-13 17:40:23
2021-10-13 17:40:17
Michał Kubiak HIGH BOOTS D'IVE Z
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
139 ACCEPTED 2021-10-13 17:40:01
2021-10-13 17:39:50
Michał Kubiak FLORYDA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
138 ACCEPTED 2021-10-13 17:40:02
2021-10-13 17:39:26
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
137 ACCEPTED 2021-10-13 17:40:06
2021-10-13 17:38:57
Grzegorz Kubiak GALOPADA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
136 ACCEPTED 2021-10-13 17:37:19
2021-10-13 17:12:50
Andrzej Głoskowski WARS
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
135 ACCEPTED 2021-10-13 17:37:21
2021-10-13 17:12:25
Andrzej Głoskowski CASTIGO DE AMOR
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
134 ACCEPTED 2021-10-13 17:37:23
2021-10-13 17:12:06
Andrzej Głoskowski COHIBA L
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
133 ACCEPTED 2021-10-15 10:14:13
2021-10-13 12:05:31
Juliana Suska NIGIRI
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
132 ACCEPTED 2021-10-15 10:14:28
2021-10-13 12:05:14
Juliana Suska CASCADEUCE
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
131 ACCEPTED 2021-10-11 20:30:27
2021-10-11 18:51:01
Mateusz Chojnowski JAVALLI HDH
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
130 ACCEPTED 2021-10-11 20:30:29
2021-10-11 18:50:21
Mateusz Chojnowski BERETTA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
129 ACCEPTED 2021-10-11 20:30:34
2021-10-11 18:49:27
Mateusz Chojnowski DIARADA DE SEMILLY
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
128 ACCEPTED 2021-10-11 20:30:38
2021-10-11 17:45:13
Kuba Kraśko ARMSTRONG
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
127 ACCEPTED 2021-10-11 20:30:42
2021-10-11 17:44:47
Kuba Kraśko SANCZO
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
126 ACCEPTED 2021-10-11 20:31:03
2021-10-11 08:39:01
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
125 ACCEPTED 2021-10-11 20:31:15
2021-10-11 08:38:10
Dominika Hestkowska DYNAMITE BRECH
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
124 ACCEPTED 2021-10-11 20:31:25
2021-10-10 23:13:59
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
123 ACCEPTED 2021-10-11 20:31:30
2021-10-10 21:31:47
Ewa Macieszczak ARAGOR
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
122 ACCEPTED 2021-10-11 20:31:35
2021-10-10 21:30:27
Ewa Macieszczak CALOTTA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
121 ACCEPTED 2021-10-11 11:37:28
2021-10-09 10:02:56
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
120 ACCEPTED 2021-10-09 08:48:21
2021-10-09 08:42:06
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
119 ACCEPTED 2021-10-09 08:48:22
2021-10-09 00:41:54
Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
118 ACCEPTED 2021-10-08 21:22:55
2021-10-08 19:35:38
Monika Pasik LORDI
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
117 ACCEPTED 2021-10-14 08:49:35
2021-10-08 19:34:33
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
116 ACCEPTED 2021-10-08 09:26:49
2021-10-08 08:42:17
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
115 ACCEPTED 2021-10-08 09:26:51
2021-10-08 08:41:08
Jakub Kubiak FERLINA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
114 ACCEPTED 2021-10-08 09:26:59
2021-10-08 08:40:48
Jakub Kubiak CORIWAY
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
113 ACCEPTED 2021-10-08 09:27:04
2021-10-07 19:38:29
Agata Piastowska ANAWA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
112 ACCEPTED 2021-10-08 09:27:08
2021-10-07 19:38:11
Agata Piastowska ANKA LAZAR
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
111 ACCEPTED 2021-10-08 09:33:30
2021-10-07 19:19:48
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
110 ACCEPTED 2021-10-08 09:33:34
2021-10-07 19:19:16
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
109 ACCEPTED 2021-10-08 09:33:38
2021-10-07 17:24:08
Laura Martinavičiūtė KOLONIA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
108 ACCEPTED 2021-10-08 09:33:43
2021-10-07 00:40:16
Zuzanna Prymek FIGARO
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
107 ACCEPTED 2021-10-08 09:33:45
2021-10-07 00:39:32
Zuzanna Prymek DYLLANO
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
106 ACCEPTED 2021-10-08 09:34:30
2021-10-06 22:10:29
Pranas Milkintas GIETE DE BLOOMERD
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
105 ACCEPTED 2021-10-08 09:34:41
2021-10-06 20:28:31
Damian Rytych HEMBRA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
104 ACCEPTED 2021-10-08 09:34:45
2021-10-06 20:27:55
Damian Rytych BELL EFEKT
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
103 ACCEPTED 2021-10-08 09:34:49
2021-10-06 19:32:11
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
102 ACCEPTED 2021-10-08 09:34:59
2021-10-06 16:46:42
Valdemaras Žukauskas HOLLE
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
101 ACCEPTED 2021-10-08 09:35:04
2021-10-06 15:50:20
Weronika Wilska-Czarnecka FANCY
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
100 ACCEPTED 2021-10-08 09:35:09
2021-10-06 15:04:13
Nojus Chmieliauskas BECA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
99 ACCEPTED 2021-10-08 09:35:14
2021-10-06 14:42:24
Nojus Chmieliauskas KUBA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
98 ACCEPTED 2021-10-08 09:35:19
2021-10-06 14:41:51
Nojus Chmieliauskas ECLAIR DE CLARISY
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
97 ACCEPTED 2021-10-08 09:35:31
2021-10-06 11:40:44
Zofia Tocha CASPAR MS
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
96 ACCEPTED 2021-10-06 08:51:11
2021-10-05 20:01:36
Olivia Boćkowska CHACCO ONE
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
95 ACCEPTED 2021-10-06 08:51:16
2021-10-05 16:34:12
Aleksandra Dąbkowska PRIMUS VAN’T VIANAHOF
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
94 ACCEPTED 2021-10-06 08:51:25
2021-10-05 16:33:32
Aleksandra Dąbkowska JUST THIS ONE
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2021-10-06 08:51:35
2021-10-05 13:58:14
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
92 ACCEPTED 2021-10-06 08:51:43
2021-10-05 13:51:23
Natalia Palmowska LVIV PKZ
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
91 ACCEPTED 2021-10-06 08:51:45
2021-10-05 13:51:04
Natalia Palmowska DR. JONES
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
90 ACCEPTED 2021-10-06 08:51:52
2021-10-05 11:36:57
Helena Hamera VERDINALE
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
89 ACCEPTED 2021-10-06 08:51:58
2021-10-05 08:54:04
Evita Vismeryte QUINTES
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2021-10-06 08:52:06
2021-10-04 20:22:27
Michał Mordzelewski MISTRESS
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
87 ACCEPTED 2021-10-06 08:52:14
2021-10-04 20:19:26
Michał Mordzelewski LATISSIMUS
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2021-10-06 08:52:26
2021-10-04 17:15:21
Antoni Strzałkowski FILOUGRAMA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
85 ACCEPTED 2021-10-06 08:52:35
2021-10-04 17:14:54
Antoni Strzałkowski CASILDA NW
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
84 ACCEPTED 2021-10-14 17:46:20
2021-10-04 12:46:09
Lena Maruszak JETOULON VAN DE RIETVENNE
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
83 ACCEPTED 2021-10-14 17:46:26
2021-10-04 12:45:36
Lena Maruszak CANJER HST
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
82 ACCEPTED 2021-10-06 08:52:54
2021-10-03 13:32:36
Karolina Bar BAKO 2
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2021-10-06 08:53:03
2021-10-03 13:29:01
Karolina Bar EVER SO CLEVER
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
80 ACCEPTED 2021-10-06 08:53:06
2021-10-03 12:41:42
Julia Ptaszyńska NIKOZJA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2021-10-06 08:53:13
2021-10-03 12:41:09
Martyna Makowska LA CORSON
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
78 ACCEPTED 2021-10-06 08:53:24
2021-10-03 12:40:48
Julia Ptaszyńska CARA 202
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2021-10-06 08:53:30
2021-10-03 12:37:31
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
76 ACCEPTED 2021-10-02 13:41:28
2021-10-01 21:14:16
Siarhei Kazlou LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
75 ACCEPTED 2021-10-02 13:41:30
2021-10-01 21:12:51
Siarhei Kazlou CONRALDIK IV
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
74 ACCEPTED 2021-10-15 07:58:57
2021-10-01 21:10:16
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
73 ACCEPTED 2021-10-02 13:41:36
2021-10-01 21:08:11
Maryia Mikhailava DIASSINI
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
72 ACCEPTED 2021-10-01 13:39:19
2021-10-01 11:46:18
Sara Susperregui-Stempkowska KRACK T
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
71 ACCEPTED 2021-10-01 08:47:41
2021-10-01 07:34:31
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
70 ACCEPTED 2021-10-01 08:47:42
2021-10-01 07:33:57
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
69 ACCEPTED 2021-10-05 19:46:39
2021-09-30 21:27:12
Michalina Pazik SERWUS
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ACCEPTED 2021-10-14 08:44:24
2021-09-30 16:07:27
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2021-10-01 11:52:17
2021-09-30 10:41:26
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
66 ACCEPTED 2021-10-01 11:52:39
2021-09-30 09:46:59
Antoni Tomaszewski MAJERAN
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2021-10-01 11:52:53
2021-09-30 09:46:24
Antoni Tomaszewski HASSLING-KETLING
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2021-10-01 11:53:03
2021-09-30 09:45:14
Krystyna Pilkiewicz RIANA P
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2021-09-30 08:18:00
2021-09-30 08:13:32
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz WIARADO
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ACCEPTED 2021-09-30 08:18:01
2021-09-30 08:12:57
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2021-09-30 08:18:02
2021-09-30 08:12:24
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
60 ACCEPTED 2021-09-30 08:18:03
2021-09-30 08:11:43
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz FERDINAND
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
59 ACCEPTED 2021-10-08 09:35:33
2021-09-29 22:38:36
Hanna Kalita CARTOGRAN BLUE
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
58 ACCEPTED 2021-10-01 11:53:13
2021-09-29 15:50:32
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2021-09-29 08:32:28
2021-09-28 19:57:38
Malwina Urbańska KANE
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
56 ACCEPTED 2021-09-29 08:32:29
2021-09-28 19:57:13
Malwina Urbańska CAN YA MECAN
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
55 ACCEPTED 2021-09-29 08:32:31
2021-09-28 19:48:49
Annija Eliza Stabina CAVALIER
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
54 ACCEPTED 2021-09-29 08:32:32
2021-09-28 14:45:10
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
53 ACCEPTED 2021-09-28 07:21:05
2021-09-27 19:44:04
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
52 ACCEPTED 2021-09-28 07:21:09
2021-09-27 14:17:23
Laura Martinavičiūtė GANGES
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
51 ACCEPTED 2021-09-28 07:21:10
2021-09-27 14:16:51
Laura Martinavičiūtė MODEST VAN DEN EIK
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
50 ACCEPTED 2021-09-28 07:21:14
2021-09-27 13:26:16
Adrian Jaworski OZON
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
49 ACCEPTED 2021-09-28 07:21:19
2021-09-27 13:25:32
Jan Bobik ILANIA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
48 ACCEPTED 2021-09-28 07:21:23
2021-09-27 13:24:28
Jan Bobik CELTA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
47 ACCEPTED 2021-09-28 07:21:25
2021-09-27 13:23:38
Jan Bobik FARMER
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
46 ACCEPTED 2021-09-28 07:21:28
2021-09-27 11:06:31
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
45 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:26
2021-09-26 18:22:04
Aleksandra Zaręba ITS OKE HBC
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
44 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:29
2021-09-26 18:21:50
Aleksandra Zaręba DARO BLUE
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
43 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:31
2021-09-26 17:16:46
Gabriela Gruszka ARENA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
42 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:33
2021-09-26 16:11:41
Anna Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:34
2021-09-26 16:11:07
Anna Szrajer EMAELA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
40 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:38
2021-09-26 14:25:00
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
39 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:40
2021-09-26 14:24:29
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:42
2021-09-26 13:34:36
Artur Kufel KORINA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
37 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:46
2021-09-26 13:34:17
Artur Kufel ELANO
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
36 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:47
2021-09-25 12:00:03
Joanna Zbrojkiewicz VESTARI
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
35 ACCEPTED 2021-09-27 07:12:50
2021-09-25 11:58:46
Joanna Zbrojkiewicz GLORIA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
34 ACCEPTED 2021-09-24 08:23:16
2021-09-23 20:55:18
Aniela Wesołowska INEZ W
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
33 ACCEPTED 2021-09-24 08:23:17
2021-09-23 14:03:10
Odrija Roberta Brālēna BRING IT ON
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
32 ACCEPTED 2021-09-24 08:23:19
2021-09-23 09:58:07
Adrianna Guziuk SCARTO II
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
31 ACCEPTED 2021-09-24 08:23:20
2021-09-23 09:56:12
Antoni Szmytka JACUZZY
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
30 ACCEPTED 2021-09-24 08:23:21
2021-09-23 09:55:51
Antoni Szmytka ICE-AGE H
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
29 ACCEPTED 2021-10-15 23:11:14
2021-09-22 22:34:56
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
28 ACCEPTED 2021-09-23 08:33:00
2021-09-22 12:25:11
Krzysztof Mazur BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
27 ACCEPTED 2021-09-23 08:33:02
2021-09-22 12:24:49
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
26 ACCEPTED 2021-09-23 08:33:03
2021-09-22 12:24:13
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
25 ACCEPTED 2021-09-22 10:00:51
2021-09-22 07:54:52
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2021-09-22 10:00:53
2021-09-22 00:46:23
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
23 ACCEPTED 2021-10-15 07:59:00
2021-09-22 00:44:57
Adam Nicpoń ZERO Z
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
22 ACCEPTED 2021-10-15 07:59:05
2021-09-22 00:43:52
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
21 ACCEPTED 2021-09-22 10:00:58
2021-09-21 22:07:53
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SMILE
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
20 ACCEPTED 2021-09-22 10:01:00
2021-09-21 22:07:26
Weronika Wilska-Czarnecka INTRO DE MUZE
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2021-09-22 10:01:02
2021-09-21 22:07:01
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
18 ACCEPTED 2021-09-22 10:01:05
2021-09-21 15:39:02
Helena Adamowicz DALTON 24
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
17 ACCEPTED 2021-09-20 19:29:53
2021-09-20 19:14:14
Stanisław Przedpełski WERONA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2021-09-20 19:29:57
2021-09-20 19:12:07
Stanisław Przedpełski LOLA
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2021-09-20 19:30:02
2021-09-20 19:11:18
Stanisław Przedpełski ESKOBAR
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2021-10-16 10:04:56
2021-09-20 15:58:59
Kacper Mróz GRINGO EVEL
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
13 ACCEPTED 2021-10-16 10:04:57
2021-09-20 15:57:59
Martyna Skarbek ARIE D. D. H
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
12 ACCEPTED 2021-09-20 19:30:16
2021-09-20 15:57:09
Kacper Mróz SUNCLAIR Z
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
11 ACCEPTED 2021-09-20 19:30:27
2021-09-19 10:06:47
Alicja Markiewicz RASCO
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2021-09-30 20:07:04
2021-09-16 11:01:16
Maria Gonciarek KASINIA
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2021-09-16 07:22:36
2021-09-16 04:40:53
Valeriia Chebotar SCYPION
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2021-09-16 07:22:39
2021-09-16 04:40:02
Valeriia Chebotar JANICE
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2021-09-16 07:22:42
2021-09-15 22:18:12
Zuzanna Sterczyńska CAMAKO’S BOY JW
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C1/Zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2021-10-16 20:30:09
2021-09-15 18:49:33
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 1x 3/CC/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 6/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
5 ACCEPTED 2021-09-15 20:15:03
2021-09-15 14:05:08
Grzegorz Psiuk SIR STAKKATO
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
4 ACCEPTED 2021-09-15 20:15:05
2021-09-15 14:04:31
Grzegorz Psiuk CINCINNATI
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
3 ACCEPTED 2021-09-15 20:15:07
2021-09-15 13:51:17
Grzegorz Psiuk INDIGO R.T
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
2 ACCEPTED 2021-09-15 20:15:09
2021-09-15 13:50:45
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/C/Szybkości art. 239
1 ACCEPTED 2021-09-15 20:15:10
2021-09-15 13:19:16
Alicja Ciarczyńska SILVER OBOLENSKY Z
  • 1x 1/N/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamowicz Helena Sopocki KJ
2003 (J.)
O047156
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
3. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
4. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
5. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O056635
6. Bralena Odrija Roberta JJS
2007 (JM.)
-
7. Chebotar Valeriia Sopocki KJ
2004 (J.)
O039773
8. Chmieliauskas Nojus SK Mustangas
2005 (J.)
-
9. Chojnowski Mateusz KJ Equireno Zaklików
S
O023447
10. Ciarczyńska Alicja KJ Strzała Krubiczew
S
O020896
11. Ciba Gloria KJ Sielanka Warka
S
O032308
10115300
12. Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
S
O002996
13. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
14. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
15. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
16. Frąckiewicz Emma FS Succin
2005 (J.)
O046368
10195911
17. Gintowt-Juchniewicz Zofia St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O037012
18. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
19. Gonciarek Maria Stow. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O031807
10143460
20. Gruszka Gabriela Kielecki KJ
2003 (J.)
O041686
21. Guziuk Adrianna Tuszyński KJ Garbówek
S
O028515
22. Hamera Helena KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O035566
23. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
24. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (J.)
O038818
25. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
26. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
27. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
28. Kalita Hanna KJ Equireno Zaklików
2003 (J.)
O043927
29. Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
2005 (J.)
O039308
30. Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
S
O041330
10141245
31. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (J.)
O032416
32. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
33. Król Maria UKS Primo Grodzisk Maz.
S
O002429
34. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
35. Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku
S
O000283
36. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
37. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
38. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
39. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
40. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
S
O026546
41. Ludwicka Karina LKJ w Gałkowie
2006 (JM.)
O044637
42. Macieszczak Ewa KJ Infernal Team Golesze
2007 (JM.)
O048443
10220975
43. Madej Oliwia KJ Rock Horses Warszawa
2005 (J.)
O035308
44. Makowska Martyna Stow. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O024451
45. Malinowska Paulina szumawa bobrowiec
S
brak
46. Markiewicz Alicja Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O031292
47. Martinavičiete Laura Equus Jojimo Mokykla
S
-
48. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
49. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O001512
50. Michalak Zofia KS Garo Zaborów
2005 (J.)
O045772
10226564
51. Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
S
O044192
10034677
52. Milkintas Pranas UAB Paj?rio žirgynas
S
none
53. Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O001972
54. Mróz Kacper St. Warszawski KJ
S
O035724
55. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
56. Navickaite Ieva IDGI sport
2008 (JM.)
None
57. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
58. Oleszkiewicz Lena Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O039679
59. Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
2003 (J.)
O032321
60. Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
S
O013754
61. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
62. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
63. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (MJ.)
O035883
64. Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
S
O008330
65. Pietroń Martyna JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O012067
66. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O031627
67. Poschauko Julia Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O014122
10085827
68. Prymek Zuzanna KJ Sielanka Warka
2006 (JM.)
O040489
69. Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
70. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
71. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
72. Ptaszyńska Julia KJ Plejada Tarczyn
2005 (J.)
O037854
73. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
74. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
75. Rytych Damian Tuszyński KJ Garbówek
S
O001066
76. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
S
O018720
77. Šipaila Nerijus NSO Sport horses
S
-
78. Skarbek Martyna BPK (MAZ)
2005 (J.)
O052501
79. Stabina Annija Eliza RC Usins
2004 (J.)
PA0633408
80. Sterczyńska Zuzanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O039182
10179301
81. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
82. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (J.)
O036369
10138415
83. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034160
10179403
84. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (MJ.)
O039640
85. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
S
O022309
86. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
87. Szrajer Anna Kielecki KJ
S
O002361
88. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (J.)
O045407
89. Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
S
O002880
90. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O037371
91. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
92. Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew
S
O003252
93. Vismeryte Evita IDGI sports
2002 (MJ.)
none
94. Wesołowska Aniela St. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O043883
95. Wilczewska Weronika bpk
2002 (MJ.)
O028241
96. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
97. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
98. Zaręba Aleksandra KJ Łąck przy SO w Łącku
2004 (J.)
O040535
99. Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek
S
O002137
100. Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
2006 (JM.)
O042811
101. Žukauskas Valdemaras Vš? Nacionalinis važiavimo kinkiniais centras
S
None
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

194

AMBER HAN GER 2016 klacz gniada/- F: Action Bue
M: Arcita
K031089 DE431310735616
2.

128

ANAWA SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Wizzerd WV/ Indoctro
M: Anais/ Aloube Z
K018541 616009510353211
3.

129

ANKA LAZAR HOL GER 2011 wałach siwa/168 F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
K020205 DE421000227711
4.

165

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
K024088 616006580220913
5.

157

ARAGOR WLKP POL 2008 wałach gniada/164 F: Contendor / Contendro
M: Arabeska / Czynel
K016816 POL007610214308
6.

69

ARENA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Imequyl / Luron
M: Artemida / Drop
K029431 616009550066511
7.

206

ARIE D. D. H KWPN NED 2005 wałach gniada/168 F: Larenco / Lancer III
M: Pieni / Kojak
K012072 5280030512185
8.

152

ARMSTRONG HOL GER 2004 wałach gniada/178 F: Alboretto / Acord II
M: Kyara / Calido I
K009051 DE421000112304
9.

154

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada/- F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409
10.

119

BAKO 2 MECKL GER 2010 wałach siwa/182 F: Baloubrie / Balou Du Rouet
M: Kolida / Kolibri
K031041 DE427270042810
11.

59

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 wałach gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Haya vd Kattevennen Z / Heartbreaker
K026795 056015Z55765614
12.

192

BALTAZAR - POL 2010 wałach gniada/- F: -
M: -
K022166 -
13.

98

BASTYLIA PKSP POL 2011 klacz gniada/162 F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
K023151 616007530050911
14.

197

BE CLEAR SR HANOVER GER 2009 klacz gniada/165 F: Clearway
M: L-Cassina I
K018741 105MV01
15.

141

BECA Baltijos Hanoveriai LTU 2012 mare dark bay/170 F: Borzomis
M: Rama
- Ltu006490066812
16.

137

BELL EFEKT MŁP POL 2015 wałach gniada/168 F: Efekt / Veritas 6
M: Bella Vista / Vis Versa
K026785 616006590124915
17.

150

BERETTA HOLSZ. POL 2009 klacz ciemnogniada/172 F: CHEETANO
M: Hagita
K020111 DE421000170409
18.

179

BIG MEL EH Z Z BEL 2014 wałach gniada/176 F: Bisquet Balov vd mispelaere
M: Kantara do magico
K024576 056015Z55768413
19.

156

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
20.

63

BRING IT ON NORSK VARMBLOD NOR 06.09.2011 mare seal brown/168 F: Cabachon
M: Bim Ess
105DC57 578011020114520
21.

131

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
22.

158

CALOTTA DSP GER 2008 klacz siwa/165 F: Calido / Cantus
M: Alizee / Acobat II
K016546 DE456570287608
23.

78

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
K020381 616009670147309
24.

46

CAMAKO’S BOY JW SBS POL 2008 wałach gniada/169 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
K021586 056007000C44861
25.

87

CAN YA MECAN HOL POL 2012 ogier siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Ronja / Cassini I
K021309 DE421000137812
26.

30

CANJER HST HOL GER 2010 wałach gniada/167 F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
K022704 DE421000297810 276421000297810
27.

123

CARA 202 HAN. GER 2013 klacz gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Atlanta / Adlantus As
K032654 DE431310071313
28.

10

CARDIFF SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Carambole / Cassini I
M: Carrara / Carrico
K023534 616009510253013
29.

172

CARLO ROSSI OLD. POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Clinton I
M: Oh Wiskey
K024905
30.

19

CARTOGRAN BLUE OLD. POL 2010 wałach siwa/173 F: Cartogran / Carthago Z
M: Chaccina / Chacco-Blue
K021180 DE41814013110
31.

160

CASCADEUCE HOL GER 2014 mare bay/- F: Cascadello I / Casall
M: Zora XII / Corrado I
K025961 DE421000147614
32.

118

CASILDA NW SP POL 2015 klacz kara/169 F: Quality Time / Quantum
M: Carrara / Carrico
K030416 616009510236115
33.

144

CASPAR MS HOL POL 2004 wałach gniada/172 F: Carpaccio
M: Paloma R
K009367 DE421000289204
34.

1

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
35.

162

CASTIGO DE AMOR HOL. GER 2013 ogier siwa/- F: Cascadello I hol./ Casall
M: S-Con Line hol./ Con Air hol.
K023882 421000071313
36.

88

CAVALIER Estonian Sport Horse LAT 2010 gelding bay/168 F: Cumberland
M: Passadena
233002800047610 233002800047610
37.

83

CELTA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Cecora / Konig Sobieski
K027942 616009640019314
38.

106

CHACCO ONE OLD GER 2010 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z
K020332 DE418184010710
39.

148

CHEPETTO HOL GER 2013 wałach gniada/172 F: Canterbury
M: Una VIII
K025419 DE421000189513
40.

198

CHIRIVELL HOL GER 2007 Ogier siwa/166 F: calato
M: chilana
K016192 brak
41.

61

CICERO SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Eldorado van de Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
K020622 616009510343012
42.

42

CINCINNATI HOL GER 2012 wałach gniada/170 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Sophie / Silvester
K022364 DE421000215612
43.

9

CLAPTON OLD GER 2014 wałach kasztanowata/177 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K028783 DE418180062614
44.

53

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG BEL 2013 wałach gniada/168 F: Chacco Blue / Chambertin
M: Dorette Hivett Z / Diamant De Semilly
K022717 056015Z55602713
45.

73

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
46.

163

COHIBA L SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Chelsea L / Albaran
K025113 616009610020414
47.

200

COLA CAO WESTF POL 2011 klacz gniada/167 F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
48.

187

COMET 235 OLD GER 2008 wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Aribeska / Acord II
K018821 DE433330404808
49.

168

CON X HOLST DEN 2011 gelding bay/167 F: -
M: -
none -
50.

104

CONRALDIK IV HOL GER 2009 wałach siwa/179 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nerina IV / Heraldik
K016793 DE421000248909
51.

176

CONSTANTINE M HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Contendro I / Contender
M: Wendura / Wendekreis
K025714 DE431310046212
52.

190

CORCON HOL GER 2010 wałach gniada/168 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Vametta / Contender
K030670 DE421000167810
53.

127

CORIWAY HOL POL 2011 klacz gniada/163 F: Connor
M: Ulana G / Clearway
K020444 DE421000201911
54.

35

CORSIMO SWB POL 2012 ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K021595 752004041201160
55.

199

CORVALL HOLSZTYN GER 2010 wałach gniada/168 F: Clarimo
M: highlight II
K024734 de 421000078110
56.

54

COUNTER HOL POL 2011 wałach gniada/173 F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
57.

3

CRISTIANO SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
58.

58

DALTON 24 OS BEL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: La Stella / Quick Star
brak DE418180097611
59.

169

DANCER GS Z HOLSTEINER LTU 2015 stallion bay/- F: Diamant de Semilly
M: -
- -
60.

94

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
61.

68

DARO BLUE TYP SZLACH. POL 2014 wałach ciemnogniada/- F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Chacorla / Chacco-Blue
K031162 B0108258S
62.

171

DE LORCHE BH WLKP POL 2016 ogier siwa/169 F: Tjungske / Carthago Z
M: Dromanusa BH / Romanus
K029893 A0014853S
63.

193

DELILAH HOL POL 2011 klacz gniada/kuc:kuc:15 F: Calico / Cassini I
M: Vernisage / Catoki
K026339 DE421000691011
64.

151

DIARADA DE SEMILLY Deutsches Sportpferd POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Diego de Semilly
M: Lavera
K028685 brak
65.

147

DIARETTO MECKL GER 2014 wałach skarogniada/163 F: Diamaro / Diarado
M: Carry Vom Liedhof / Casaretto
K029079 DE427270065314
66.

105

DIASSINI HOL POL 2009 Gelding grey/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: U-Cascada / Cassini I
K016085 DE421000582109
67.

111

DR. JONES KWPN NED 2008 wałach siwa/171 F: Vingino / Voltaire
M: Zolavsca Fortuna / Casco
K018405 528003000811231
68.

134

DYLLANO KWPN NED 2008 wałach kara/172 F: Whitaker / Clinton
M: Syllana / Kroongraff
K018485 528003000802193
69.

155

DYNAMITE BRECH HAN POL 2014 wałach gniada/165 F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
70.

143

ECLAIR DE CLARISY SF FRA 2014 gelding grey/167 F: Untouchable m(nl)
M: Venue de cerisy
None 2500011447998a
71.

75

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
72.

71

EMAELA SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Messenger / Montender
M: Emarilla / Decoration
K025986 616009580271514
73.

174

ESI CHINA GIRL ISH IRL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Kannan / Voltaire
M: ESI Paris / Guidam
K032844 372414005628657
74.

50

ESKOBAR SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: Messenger / Montender
M: Espina / Vis Versa
K027665 616009580271214
75.

184

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 ogier ciemnogniada F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Varea Fortuna / Indoctro
K013792 528003200909938 104GY66
76.

85

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
77.

120

EVER SO CLEVER OS POL 2015 klacz gniada/165 F: Ninyon / Nintender
M: Escada W / Eskudo
K030246 DE418187610015
78.

138

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
K014995 528003200912965
79.

140

FANCY KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: T / Numero Uno
K026515 528003201010817
80.

84

FARMER SP POL 2008 ogier ciemnogniada F: Rovetto / Radiator
M: Feola / Lavendel
K012236 POL009640016708 104BS31
81.

93

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Faldo / Purioso II
M: Volisa / Elmshorn
K016837 528003201005642
82.

126

FERLINA KWPN POL 2010 klacz gniada/168 F: Applaus
M: Aberlina / N-Aldato
K018797 528003201003241
83.

133

FIGARO SP POL 2006 wałach gniada/166 F: Caretino K / Caretino
M: Fiorella / Elvis
K011042 POL009670048206
84.

117

FILOUGRAMA OLD GER 2013 klacz gniada/165 F: Filou De Muze / Stakkato
M: Filou de Muze / Stakkato
K028206 DE418180153613
85.

164

FLORYDA SP POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Zinedine KWPN / Guidam
M: Febrina BWP / Casmir Z
K028196 616009670080914
86.

183

GACARLA VDL KWPN NED 2011 klacz gniada/- F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Bacarla VDL / Indoctro
K030245 528003201110593
87.

166

GALOPADA SP POL 2011 klacz gniada/172 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Gospel / Szron
K026644 616009540081311
88.

79

GANGES Polish Sport Horse POL 2012 gelding black/175 F: SPARTACUS
M: GAFA
616009510342012 -
89.

135

GIETE DE BLOOMERD KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Tolan R
M: Winkyly
528003201107630
90.

77

GLORIA HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz siwa/167 F: Hickstead
M: U-Cascada/Cassini I
K024858 DE421000549114
91.

205

GRINGO EVEL SP POL 2017 ogier gniada/163 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Le Voltaire / Voltaire
K031745 A0021113S
92.

57

H. ELDORADO B. KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Woberlina B / Lupicor
K026125 528003201203757
93.

175

HANDSOME KWPN NED 2012 wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
94.

100

HASSLING-KETLING SP POL 2014 ogier kara/170 F: Kannan / Voltaire
M: Hellenika / Cabrol
K028337 616009661019614
95.

136

HEMBRA M. POL 2014 klacz gniada/170 F: Huzar / Jalienny
M: Hebrajka / Zagon
K028906 616006590053914
96.

167

HIGH BOOTS D'IVE Z ZANG BEL 2015 ogier kasztanowata/163 F: Harley VDL KWPN / Heartbreaker
M: Delilah D'Ive Z / Darco BWP
K028197 056015Z55762715
97.

70

HIMEQUYL SP POL 2013 wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Hurghanda / Barnaba
K024439 616009550000813
98.

139

HOLLE KWPN LTU 2012 07 07 gelding bay/175 F: zirocco blue vdl
M: honey
10FP82 528003201205952
99.

66

ICE-AGE H KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/180 F: Kannan / Voltaire
M: Maya X / Contender
K023230 528003201307315 105XP65
100.

82

ILANIA SP POL 2015 klacz gniada/173 F: Salomon
M: Ikea
K030856 616009640023015
101.

2

INDIGO R.T KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Uzette / Heartbreaker
K027292 528003201304556
102.

62

INEZ W Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2010 klacz siwa/175 F: Czumen K
M: Inger
K021249 616009610069410
103.

56

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: Falaise de Muze
M: Linda
K026374 528003201300130
104.

67

ITS OKE HBC KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Charisma / Stakkato
M: Beaurante D.D. / Cantos
K029552 528003201300764
105.

109

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
106.

92

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa/- F: Cantanis / Cantus
M: Izogona / Cisoń
K017114 616007610220209
107.

65

JACUZZY BELGIJSKA POL 2009 wałach skarogniada/161 F: Diarado
M: Fantasy
K023938 105RK16
108.

45

JANICE BWP BEL 2009 klacz kasztanowata/- F: Udarco Van Overis / Darco
M: Topia Van De Padenborre / Ohio Van De Padenborre D'02
K031258 056002W00293897
109.

149

JAVALLI HDH KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL
M: Charyzma Z / Cream Top
K027319 528003201408367
110.

29

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/172 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enjoy Balia / Indoctro
K028176 528003201407554
111.

108

JUST THIS ONE KWPN NED 2014 ogier kasztanowata/171 F: Canabis Z / Contender
M: Elouise / Warrant
K029469 528003201407234
112.

177

KALAHARI ROCK KWPN NED 2015 wałach siwa/170 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-s / Little Rock
K028765 528003201509629
113.

201

KAMILLE KWPN POL 2015 klacz gniada/172 F: Quasimodo Van Molendreef / Heartbreaker
M: Oleaster / Burggraaf
K028828 528003201501442
114.

86

KANE KWPN NED 2015 wałach gniada/brak F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enora / Arezzo VDL
K027035 528003201500624
115.

189

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo / Caletto's Son
M: Kastylia / Turbud Imbir
K019995 616009660324311 106BE67
116.

47

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Kanasta / Czandor
K024449 616009640067912
117.

202

KAYNE KWPN POL 2015 wałach gniada/172 F: Zirocco Blue vdl
M: Ersinaa
K028827 528003201503158
118.

26

KEATON N KWPN NED 2015 wałach skarogniada/175 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
K026829 528003201507980
119.

178

KING OF ROCK KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/170 F: E-Star / Big Star
M: Rockella-s / Little Rock
K028767 528003201509632
120.

132

KOLONIA WLKP POL 2012 mare bay/- F: MARINO
M: KAMILA
616009600113112 -
121.

74

KORINA SP POL 2007 klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
K018566 616009580856407
122.

102

KRACK T KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/- F: Etoulon VDL /
M: Borissa / Indoctro
brak 528003201508982
123.

142

KUBA LTJ LTU 2013 mare bay/171 F: Calgo
M: Camore
N LTU005170152913
124.

122

LA CORSON SP POL 2014 wałach siwa/164 F: Contender Son
M: La Cora
K028215 616009660524214
125.

103

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 wałach siwa/170 F: Vulkan L westf./ Vulkano
M: La Dame Blanche L /hol. Cassiano hol.
K023757 616009610024713
126.

186

LARIDOR HOL POL 2012 wałach gniada/175 F: larimar
M: julischka
K023129 DE421000042312
127.

115

LATISSIMUS SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Chaltaire Z
M: Liwia
K023661 616009670032412
128.

185

LAUR SP POL 2007 wałach gniada/175 F: For Keeps / For Pleasure
M: La Jana / Landadel
K017882 POL009510458207
129.

182

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 wałach ciemnogniada/- F: Game-Boy D'10 / Winningmood van de Arenber
M: Nastaja / Voltaire
K022386 056002W00299716
130.

188

LIGHTNING 100 HOL GER 2008 wałach gniada/- F: Landos / Lord
M: Popstar / Carpaccio
K017088 DE421000546908
131.

49

LOLA WESTF GER 2011 klacz gniada/172 F: Last Man's Hope / Last Man Standing
M: Pilot in the Air / Pilot Pur
K028593 DE441410935711
132.

191

LOOPING 72 HANNOVER LTU 2008 mare bay/168 F: -
M: -
Nown None
133.

145

LORDI HAN GER 2014 wałach gniada/- F: Lord Pizarro / Lord Pezi
M: Dior / Diarado
K026047 DE431310232914
134.

91

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
K021913 DE418180199612
135.

110

LVIV PKZ BWP BEL 2011 wałach siwa/175 F: Le Tot de Semilly
M: Clarisse / Cassini I
K026699 056002W00298427 105WQ90
136.

99

MAJERAN SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K030388 616009661165615
137.

114

MISTRESS SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Chaccato / Chacco - Blue
M: Morena / Turbud Tempo
K029885 616009660707015
138.

80

MODEST VAN DEN EIK BWP BEL 2012 gelding chestnut/- F: HALIFAX VAN HET KLUIZEBOS
M: NILI DE LA FERMA ROSE
056002W00303118 -
139.

159

NIGIRI HAN POL 2015 klacz gniada/- F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Carmen / Cento
K029127 DE431316790915
140.

121

NIKOZJA SP POL 2009 klacz skarogniada/170 F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carlute
M: Nitoloma / Concorde
K015560 616009540044909
141.

204

NINO VD WATERTOREN BWP GER 2013 Wałach gniada/172 F: Cornet Obolensky
M: Ivoir Vd watertoren
K024739 056002w00304277
142.

81

OZON SP POL 2015 wałach kara/166 F: Salamon / Darco
M: Oaza / Orkisz
K027943 616009640010915
143.

55

PERFECT SMILE SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Ares / Elvis
M: P-Veronique / Colman
K028966 616009530207615
144.

72

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
K018508 616009600276411 105UA36
145.

107

PRIMUS VAN’T VIANAHOF BWP BEL 2015 wałach gniada/163 F: Vigo d'Arsouilles / Nabab De Reve
M: Viana Van De Kornelishoeve / Cash
K030069 056002W00309209
146.

89

PRINCESSA I G SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Canoso / Contact Me
M: Princessa / Cassini I
K024973 616009640048013
147.

173

QUALILAS ISH IRL 2012 klacz gniada/167 F: O.B.O.S. Quality 004
M: Whats Another One / Coevers Diamond Boy
K028256 372414005510112
148.

196

QUAMAR HAN POL 2011 klacz gniada/168 F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Luzy / Landor S
K019698 DE431314313611
149.

181

QUIDAM’S DUKE HOL POL 2011 Wałach siwa/- F: Quidams Rubin
M: Zarin Calica / Calico
K020318 -
150.

125

QUILIBET HOL GER 2003 wałach gniada/166 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
K014795 DE421000369903
151.

113

QUINTES DWB DEN 2014 mare bay/174 F: Quinton
M: Krog?rdens Carmen
208333201403523 208333201403523
152.

130

RAF LIDER WLKP POL 2008 ogier gniada/168 F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
K011901 POL007610061908
153.

52

RASCO SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Check In 2 / Cordalme
M: River PG / Spartakus
K022921 616009661125212
154.

101

RIANA P SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
K020740 616009610012912
155.

96

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309
156.

195

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
K017653 616009530316310
157.

153

SANCZO WURT GER 2005 wałach kasztanowata/167 F: Chello I / Contender
M: Sunny / San Juan
K011254 DE4737300829405
158.

64

SCARTO II SP POL 2014 wałach gniada/166 F: Rammstein /
M: Sawannah /
K028536 616009630058814
159.

44

SCYPION SP POL 2007 Ogier gniada/1 F: BALOUBET DU ROUET/ GALOUBET
M: S-LANDDIVA/ LANDJUNGE
K012421 POL009530277407
160.

97

SERWUS WLKP POL 2006 wałach siwa/174 F: Helanis sp/ Cantanis sp
M: Sida wlkp / Dzięgiel wlkp
K016286 POL007600156506
161.

43

SILVER OBOLENSKY Z ZANG BEL 2016 wałach siwa/- F: Sir Obolensky Z / Stakatto Gold
M: Ratina / Ritual
K030044 056015Z55849316
162.

41

SIR STAKKATO HAN GER 2006 ogier ciemnogniada/170 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Monique / Maurice
K010830 DE431310833406
163.

146

SKŁADNIA SP POL 2007 klacz siwa/- F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Skaluna / Lump I
K015692 616009540093107
164.

170

SUEDWINDS AMANDA HOL POL 2008 klacz gniada/176 F: Cassini II
M: Perlmutt I
K020070 DE421000250908
165.

51

SUNCLAIR Z ZANG BLZ 2016 klacz gniada/167 F: Singular LS la Silla / Fergard Mail
M: Napoli Z / Eurocommerce Napels
K030472 056015Z55575116
166.

180

SZULER SP POL 2010 ogier ciemnogniada/- F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K019540 616009540018610
167.

124

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
K024063 616009600155113
168.

112

VERDINALE NIEM. SPORT. GER 2014 ogier skarogniada/173 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Donata / Diarado
K024950 DE456560435314
169.

203

VERONA OS GER 2013 klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini Van De Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
170.

76

VESTARI HOL POL 2015 ogier siwa/172 F: Vigo d'Arsoui / Nabab De Reve
M: U-Cascada / Cassini I
K017834 DE421000602515
171.

95

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero / Cambridge
M: Volterra / Van Helsing
K027116 616009530152915
172.

60

WALKIRIA SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
K023681 616009510253213
173.

161

WARS SP POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Spartacus
M: W Darla
K021010 616009510343412PZJ
174.

48

WERONA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/173 F: Lissaro / Colox Cup
M: W-Quenee Top / Cantanis
K029283 616009520056416
175.

21

WESTA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Caliro / Calato
M: Whitaka / Eden
K027436 616009530261110
176.

90

WIARADO SP POL 2014 wałach kara/170 F: Clavius / Caretino
M: Witara / Cavallo
K025899 616009640053814
177.

8

ZERO Z ZANG BEL 2013 ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K023212 056015Z55507813
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamowicz Helena
Sopocki KJ
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
BAKO 2 (119)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Błaszczak Julia
SKJ Red Team
2021-10-22
KAPITO (189)
2021-10-22
CORCON (190)
2021-10-22
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
ILANIA (82)
2021-10-22
CELTA (83)
2021-10-22
2021-10-22
FARMER (84)
2021-10-22
2021-10-22
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Bralena Odrija Roberta
JJS
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Chebotar Valeriia
Sopocki KJ
SCYPION (44)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
JANICE (45)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Chmieliauskas Nojus
SK Mustangas
BECA (141)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
KUBA (142)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Chojnowski Mateusz
KJ Equireno Zaklików
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
BERETTA (150)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-24
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Ciarczyńska Alicja
KJ Strzała Krubiczew
2021-10-22
Ciba Gloria
KJ Sielanka Warka
ROTEX II (195)
2021-10-22
QUAMAR (196)
2021-10-22
Dąbkowska Aleksandra
KJ Bielik Grzegorzewice
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
COLA CAO (200)
2021-10-22
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
KAMILLE (201)
2021-10-22
KAYNE (202)
2021-10-22
VERONA (203)
2021-10-22
Depta Amelia
Pomorska Liga Jeździecka
IVAR VDL (109)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Frąckiewicz Emma
FS Succin
BRANDY (156)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
Gintowt-Juchniewicz Zofia
St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
SKŁADNIA (146)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
WARS (161)
2021-10-22
2021-10-22
COHIBA L (163)
2021-10-22
Gonciarek Maria
Stow. Warszawski KJ
KASINIA (47)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Gruszka Gabriela
Kielecki KJ
ARENA (69)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Guziuk Adrianna
Tuszyński KJ Garbówek
2021-10-22
Hamera Helena
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
VERDINALE (112)
2021-10-22
2021-10-23
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
PORTOS (72)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (85)
2021-10-22
2021-10-22
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
OZON (81)
2021-10-22
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
RAF LIDER (130)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-22
Kalita Hanna
KJ Equireno Zaklików
2021-10-22
2021-10-22
Kasprzyszak Ola
JKS Equita Świętochów
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
Kazlou Siarhei
KJ Profil Piła
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
VOILA (95)
2021-10-22
2021-10-22
ROCKY (96)
2021-10-22
2021-10-22
Kraśko Kuba
LKJ w Gałkowie
ARMSTRONG (152)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
SANCZO (153)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Król Maria
UKS Primo Grodzisk Maz.
2021-10-22
2021-10-22
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
SZULER (180)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-22
Kubiak Grzegorz
KJ Łąck przy SO w Łącku
ANTYLYA (165)
2021-10-22
GALOPADA (166)
2021-10-22
2021-10-22
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
QUILIBET (125)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-24
FERLINA (126)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
CORIWAY (127)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
FLORYDA (164)
2021-10-22
2021-10-22
Kufel Artur
WKJ Lublin
KORINA (74)
2021-10-22
2021-10-22
ELANO (75)
2021-10-22
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
DIARETTO (147)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
2021-10-22
Ludwicka Karina
LKJ w Gałkowie
BALTAZAR (192)
2021-10-22
DELILAH (193)
2021-10-22
Macieszczak Ewa
KJ Infernal Team Golesze
ARAGOR (157)
2021-10-22
CALOTTA (158)
2021-10-22
Madej Oliwia
KJ Rock Horses Warszawa
CHEPETTO (148)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Makowska Martyna
Stow. Warszawski KJ
LA CORSON (122)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Malinowska Paulina
szumawa bobrowiec
2021-10-22
CHIRIVELL (198)
2021-10-22
2021-10-22
CORVALL (199)
2021-10-22
2021-10-22
Markiewicz Alicja
Stow. Warszawski KJ
RASCO (52)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Martinavičiete Laura
Equus Jojimo Mokykla
GANGES (79)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
KOLONIA (132)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2021-10-22
2021-10-22
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2021-10-22
2021-10-22
CICERO (61)
2021-10-22
Michalak Zofia
KS Garo Zaborów
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Mikhailava Maryia
KJ Profil Piła
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
DIASSINI (105)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Milkintas Pranas
UAB Paj?rio žirgynas
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Mordzelewski Michał
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MISTRESS (114)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Mróz Kacper
St. Warszawski KJ
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-22
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna
KJ Arpav
WIARADO (90)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
IZALCO (92)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Navickaite Ieva
IDGI sport
2021-10-22
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
ZERO Z (8)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-22
Oleszkiewicz Lena
Stow. Warszawski KJ
QUALILAS (173)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-22
Orlikowski Antoni
SKJ Hawajka Majdan
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Palmowska Natalia
KJ Lotar Biskupiec
LVIV PKZ (110)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
DR. JONES (111)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
CORSIMO (35)
2021-10-22
2021-10-22
LORDI (145)
2021-10-22
2021-10-22
Pawłowski Konrad
KJ Arpav
LAUR (185)
2021-10-22
LARIDOR (186)
2021-10-22
Pazik Michalina
KJ AS Dream
SERWUS (97)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Piastowska Agata
CSJ Coval Pogórze
ANAWA (128)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Pietroń Martyna
JKS Barłomino Sp. z o.o.
COUNTER (54)
2021-10-22
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
RIANA P (101)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-24
Poschauko Julia
Polski Polo Klub Secymin Polski
CARDIFF (10)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Prymek Zuzanna
KJ Sielanka Warka
FIGARO (133)
2021-10-22
DYLLANO (134)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Przedpełski Stanisław
St. Warszawski KJ
WERONA (48)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
LOLA (49)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
ESKOBAR (50)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-22
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2021-10-22
2021-10-22
Ptaszyńska Julia
KJ Plejada Tarczyn
NIKOZJA (121)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
CARA 202 (123)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
2021-10-22
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-22
Rytych Damian
Tuszyński KJ Garbówek
HEMBRA (136)
2021-10-22
2021-10-22
Seroka Anna
SKJ Bajardo Czosnów
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Šipaila Nerijus
NSO Sport horses
CON X (168)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Skarbek Martyna
BPK (MAZ)
2021-10-22
Stabina Annija Eliza
RC Usins
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki KJ
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-22
Suska Juliana
KS Euro Holding
NIGIRI (159)
2021-10-22
2021-10-22
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
KRACK T (102)
2021-10-22
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
JACUZZY (65)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-22
Szmytka Michalina
Tuszyński KJ Garbówek
COMET 235 (187)
2021-10-22
2021-10-22
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
TIGRINA (124)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Szrajer Anna
Kielecki KJ
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
EMAELA (71)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Tocha Zofia
J.J.Darboven
CASPAR MS (144)
2021-10-22
Tomaszewska Paulina
JKS U Robsonów
ASTERIX (154)
2021-10-22
2021-10-23
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (94)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-24
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
MAJERAN (99)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-24
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-24
Urbańska Malwina
KJ Strzała Krubiczew
KANE (86)
2021-10-22
2021-10-22
Vismeryte Evita
IDGI sports
QUINTES (113)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Wesołowska Aniela
St. Warszawski KJ
INEZ W (62)
2021-10-22
Wilczewska Weronika
bpk
HANDSOME (175)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
AMBER (194)
2021-10-22
Wilska-Czarnecka Weronika
Sopocki KJ
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
FANCY (140)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Wojtal Julianna
Sopocki KJ
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Zaręba Aleksandra
KJ Łąck przy SO w Łącku
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-22
Zbrojkiewicz Joanna
Indeco Szarek
VESTARI (76)
2021-10-22
2021-10-22
GLORIA (77)
2021-10-22
2021-10-22
Zielonka Karolina
KS AZS UWM Olsztyn
WESTA (21)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Žukauskas Valdemaras
Vš? Nacionalinis važiavimo kinkiniais centras
HOLLE (139)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24

Number of Riders: 101

Number of Horses: 177

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Ekwador - restauracja, noclegi, ośrodek jeździecki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl