Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

I Kwalifikacje XI HPWiM
Dąbrówka Mała, 9-10 października 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
93 ACCEPTED 2021-10-07 20:23:17
2021-10-07 19:41:29
Julia Babiej SIGNORIA
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
92 ACCEPTED 2021-10-07 20:23:13
2021-10-07 19:41:09
Julia Babiej PANDORA
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
91 ACCEPTED 2021-10-07 20:23:10
2021-10-07 19:38:39
Katarzyna Kukowska CORVETTA
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
90 ACCEPTED 2021-10-07 20:23:06
2021-10-07 18:35:45
Michał Kubiak HEMIRA
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
89 ACCEPTED 2021-10-07 20:23:02
2021-10-07 17:32:15
Anna Rębisz OBAMA
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
88 ACCEPTED 2021-10-07 20:38:09
2021-10-07 17:28:52
Zuzanna Śledź OBAMA
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
87 ACCEPTED 2021-10-07 17:18:49
2021-10-07 17:14:56
Natalia Wnorowska JURAND
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
86 ACCEPTED 2021-10-07 17:18:46
2021-10-07 17:14:30
Katarzyna Maliszewska DALIA
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
85 ACCEPTED 2021-10-07 17:18:42
2021-10-07 17:14:08
Dominika Mackiewicz APLICA
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
84 ACCEPTED 2021-10-07 17:18:36
2021-10-07 17:13:11
Zuzanna Buczyńska GOLDI
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
83 ACCEPTED 2021-10-07 14:22:53
2021-10-07 12:54:50
Paulina Filipek APRILLIS
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
82 ACCEPTED 2021-10-07 10:32:23
2021-10-07 10:18:02
Lena Maruszak CANJER HST
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
81 ACCEPTED 2021-10-07 10:32:28
2021-10-07 10:17:23
Lena Maruszak JETOULON VAN DE RIETVENNE
  • 1x 19/C/Zwykły 238.2.1
80 ACCEPTED 2021-10-07 09:55:21
2021-10-07 09:39:51
Marek Gowkielewicz PELARIS
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
79 ACCEPTED 2021-10-07 09:55:26
2021-10-07 09:39:14
Maja Gowkielewicz WISTERIA LANE
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 14/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
78 ACCEPTED 2021-10-07 09:11:26
2021-10-07 08:22:08
Katarzyna Maksymiuk BLASZKA
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
77 ACCEPTED 2021-10-07 09:11:24
2021-10-07 08:21:30
Laura Brulińska LESOLEY
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
76 ACCEPTED 2021-10-07 09:11:18
2021-10-07 08:21:02
Justyna Wrótna LESOLEY
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
75 ACCEPTED 2021-10-07 09:11:14
2021-10-07 08:20:22
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
74 ACCEPTED 2021-10-07 09:11:11
2021-10-07 08:19:46
Agata Przewożniczuk KASANDRA
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
73 ACCEPTED 2021-10-07 06:40:34
2021-10-07 06:28:24
Oliwia Pierzchanowska NASTKA
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
72 ACCEPTED 2021-10-07 06:40:38
2021-10-07 06:27:21
Dorota Sobiecka MAJA
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
71 ACCEPTED 2021-10-06 22:08:24
2021-10-06 21:40:17
Marta Długołęcka DRIANA
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
70 ACCEPTED 2021-10-07 20:22:52
2021-10-06 21:30:33
Zuzanna Zieleń NEMO
  • 1x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
69 ACCEPTED 2021-10-06 22:08:00
2021-10-06 19:54:39
Weronika Wilczewska AMBER
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
68 ACCEPTED 2021-10-06 19:45:25
2021-10-06 19:29:33
Aleksandra Huniewicz HAWANA
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
67 ACCEPTED 2021-10-06 19:45:28
2021-10-06 19:28:05
Aleksandra Huniewicz CON PASSIONE
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
66 ACCEPTED 2021-10-06 19:45:32
2021-10-06 16:37:18
Nikola Sobòtka HAWANA
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
65 ACCEPTED 2021-10-06 19:45:35
2021-10-06 16:36:50
Nikola Sobòtka FANTASTIC GR
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
64 ACCEPTED 2021-10-06 08:28:36
2021-10-06 08:24:42
Julia Szut NONO Z
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
63 ACCEPTED 2021-10-06 08:28:52
2021-10-06 08:24:13
Natalia Stefańska KASTELLO VAN’T ROOSAKKER
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 10/CC/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 20/CC/Zwykły 238.2.1
62 ACCEPTED 2021-10-06 08:29:16
2021-10-06 08:03:00
Artur Stańczak KARDROCK VAN NAVAGNE
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
61 ACCEPTED 2021-10-06 08:29:22
2021-10-05 21:42:54
Dominika Koper HULTAJ
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 14/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
60 ACCEPTED 2021-10-06 08:29:28
2021-10-05 21:31:40
Filip Czeszejko-Sochacki MIŁEK PONYSPORT
  • 2x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
59 ACCEPTED 2021-10-06 08:29:34
2021-10-05 18:39:47
Katarzyna Kukowska GIULIETTA-LA
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
58 ACCEPTED 2021-10-06 08:29:38
2021-10-05 17:49:44
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 12/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
57 ACCEPTED 2021-10-06 08:29:43
2021-10-05 17:46:00
Julian Chrzanowski CZADRA
  • 2x 6/L/Licencyjny
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
56 ACCEPTED 2021-10-06 08:29:48
2021-10-05 13:28:20
Natasza Walczyk R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
55 ACCEPTED 2021-10-06 22:07:54
2021-10-05 13:11:59
Katarzyna Goryszewska DAGLEZJA AA
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
54 ACCEPTED 2021-10-06 08:29:57
2021-10-05 12:06:44
Kornelia Bawszewicz LAKSZMI
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
53 ACCEPTED 2021-10-06 08:30:02
2021-10-05 11:17:25
Karina Ludwicka DELILAH
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ACCEPTED 2021-10-06 08:30:06
2021-10-05 10:18:33
Karina Ludwicka BALTAZAR
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
51 ACCEPTED 2021-10-06 08:30:12
2021-10-05 08:41:23
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
50 ACCEPTED 2021-10-06 08:30:17
2021-10-04 23:54:59
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
49 ACCEPTED 2021-10-06 08:30:24
2021-10-04 21:13:22
Anna Rębisz MORLAND
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
48 ACCEPTED 2021-10-06 08:30:29
2021-10-04 17:14:13
Lena Kacprzak CAVALIADA PPC
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
47 ACCEPTED 2021-10-06 08:30:43
2021-10-04 14:31:44
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
46 ACCEPTED 2021-10-06 08:30:50
2021-10-04 13:10:02
Wiktoria Waszczak TANGO
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
45 ACCEPTED 2021-10-06 08:30:57
2021-10-03 22:07:30
Zofia Kaczmarczyk WOTAN
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2021-10-06 08:31:08
2021-10-03 11:45:33
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
43 ACCEPTED 2021-10-06 08:31:13
2021-10-03 11:44:48
Kaja Pietrzak COLOR LAZAR
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
42 ACCEPTED 2021-10-06 08:31:20
2021-10-02 22:02:15
Maja Starostka FIDŻI
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 12/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
41 ACCEPTED 2021-10-02 13:40:49
2021-10-02 12:13:25
Zuzanna Topa ERIKA
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 12/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
40 ACCEPTED 2021-10-06 08:31:27
2021-10-01 22:49:25
Agata Dąbrowska COLA CAO
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
39 ACCEPTED 2021-10-02 13:40:52
2021-10-01 20:12:41
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
38 ACCEPTED 2021-10-02 13:40:54
2021-10-01 19:03:40
Dominika Obrębska BURSZTYN
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2021-10-02 13:40:57
2021-10-01 18:15:58
Julia Ostrowska HERR VITO
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
36 ACCEPTED 2021-10-06 08:31:40
2021-09-30 22:10:00
Magdalena Dąbrowska KAMILLE
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
35 ACCEPTED 2021-10-01 08:47:12
2021-09-30 22:09:47
Magdalena Dąbrowska KAYNE
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
34 ACCEPTED 2021-10-01 08:47:13
2021-09-30 22:09:21
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
33 ACCEPTED 2021-10-01 08:47:14
2021-09-30 16:05:54
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
32 ACCEPTED 2021-10-01 08:47:16
2021-09-30 13:34:19
Julian Chrzanowski LOMBARD
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 14/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
31 ACCEPTED 2021-09-30 08:17:32
2021-09-29 16:33:29
Monika Dudkowska ATLETA
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
30 ACCEPTED 2021-10-06 08:31:49
2021-09-29 10:25:32
Sara Zduńczyk WINTER LAKE
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
29 ACCEPTED 2021-09-29 08:31:58
2021-09-28 10:21:36
Jędrzej Dowgiałło MEKSYK
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
28 ACCEPTED 2021-09-28 07:16:29
2021-09-27 22:49:55
Martyna Zachowicz SILVANA
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 14/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
27 ACCEPTED 2021-09-28 07:16:35
2021-09-27 22:47:07
Pola Zielińska HALIMERO
  • 2x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 2x 14/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
26 ACCEPTED 2021-09-28 07:16:38
2021-09-27 22:46:16
Izabela Jędrzejczyk VITALIS
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
25 ACCEPTED 2021-09-28 07:16:40
2021-09-27 22:44:55
Dominika Balcerowska HEKTOR
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2021-09-28 07:16:43
2021-09-27 22:44:29
Małgorzata Graczyk OMENA
  • 2x 6/L/Licencyjny
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
23 ACCEPTED 2021-09-28 07:16:48
2021-09-27 22:43:17
Jacek Gałkowski HERMAN
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
22 ACCEPTED 2021-10-07 14:23:00
2021-09-27 22:42:46
Michał Kubiak JAVALL - TWIGGY BB
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
21 ACCEPTED 2021-10-07 14:23:05
2021-09-27 22:42:11
Michał Kubiak JACK DANIELS S
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
20 ACCEPTED 2021-10-07 14:23:12
2021-09-27 22:40:58
Jacek Gałkowski CUBANITO
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
19 ACCEPTED 2021-09-28 07:17:04
2021-09-27 18:31:28
Maria Szmyt MATADOR
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
18 ACCEPTED 2021-09-28 07:17:06
2021-09-27 10:38:13
Zofia Kałaska POPIÓŁ
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
17 ACCEPTED 2021-09-27 07:14:50
2021-09-25 21:09:33
Dominika Koper TORNADO
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 12/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
16 ACCEPTED 2021-09-27 07:14:52
2021-09-25 01:08:41
Amelia Potejko RAMBO
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
15 ACCEPTED 2021-09-24 18:10:01
2021-09-24 14:20:10
Antonina Potejko DIEGO
  • 2x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
14 ACCEPTED 2021-09-24 09:16:46
2021-09-24 09:16:46
Robert Hestkowski TYCJAN
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
13 ACCEPTED 2021-09-24 08:22:56
2021-09-23 18:26:09
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
12 ACCEPTED 2021-09-23 09:43:58
2021-09-23 09:43:58
Robert Hestkowski PIEROT
  • 1x 10/C/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 10/CC/Dwufazowy art .274.1.5.3
  • 1x 20/CC/Zwykły 238.2.1
11 ACCEPTED 2021-09-23 09:43:34
2021-09-23 09:43:34
Robert Hestkowski PERHAN
  • 2x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2021-09-23 09:42:58
2021-09-23 09:42:58
Robert Hestkowski BALERO BRECH
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
9 ACCEPTED 2021-09-23 09:42:40
2021-09-23 09:42:40
Robert Hestkowski A LLE HOPP
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
8 ACCEPTED 2021-10-07 17:18:29
2021-09-22 08:57:48
Aleksandra Kłodawska HEJ TAKA MALUTKA
  • 1x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
7 ACCEPTED 2021-09-22 10:02:15
2021-09-20 13:20:14
Dominika Hestkowska DYNAMITE BRECH
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły 238.2.1
6 ACCEPTED 2021-09-22 10:02:18
2021-09-20 13:19:45
Dominika Hestkowska EASY FLY
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
5 ACCEPTED 2021-09-22 10:02:20
2021-09-18 08:19:11
Emilia Lewandowska BENTLEY
  • 1x 4/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 5/LL/Z Trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 14/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
4 ACCEPTED 2021-10-06 08:31:54
2021-09-15 08:12:22
Karolina Szostawicka ANDER
  • 2x 3/KUCE 2/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 13/KUCE 2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
3 ACCEPTED 2021-09-15 20:16:47
2021-09-10 21:30:48
Natalia Gudan PASJONATA-POKER
  • 2x 2/KUCE 1/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 12/KUCE 1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
2 ACCEPTED 2021-09-15 20:16:48
2021-09-10 21:30:19
Natalia Gudan MACIEJKA
  • 2x 1/KUCE 0/Dokładności bez rozgrywki art 238.1.1
  • 1x 11/KUCE 0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
1 ACCEPTED 2021-09-15 20:16:49
2021-09-07 09:31:49
Marianna Pupiałło CENTAUR
  • 1x 7/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babiej Julia bpk
2005 (J.)
O038981
2. Balcerowska Dominika KS AZS AWF Warszawa
2002 (MJ.)
O026477
3. Bawszewicz Kornelia KJ PALMOWSKI
S
O028240
4. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (J.)
O043972
5. Buczyńska Zuzanna Stajnia Płoskinia
2007 (JM.)
49577/21
6. Chrzanowski Julian Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O056097
7. Czeszejko-Sochacki Filip JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2009 (JM.)
O063646
8. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
9. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
10. Długołęcka Marta Klub Jeździecki ,,U Doktorka
2005 (J.)
brak
11. Dowgiałło Jędrzej bpk
2006 (JM.)
O060168
12. Dudkowska Monika KJ Stajnia Szyldak
S
O022478
13. Filipek Paulina Brak
S
O035929
14. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
15. Goryszewska Katarzyna Klub Jeździecki u Doktorka
S
O025397
16. Gowkielewicz Maja JKS u Robsonów
2010 (Mł.)
O059401
17. Gowkielewicz Marek bpk
S
O062098
18. Graczyk Małgorzata KS AZS AWF Warszawa
2003 (J.)
O057204
19. Gudan Natalia Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O061736
20. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
21. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
22. Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
S
O020219
23. Jędrzejczyk Izabela KS AZS AWF Warszawa
2004 (J.)
O058666
24. Kacprzak Lena Polish Pony Club Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
Brak
25. Kaczmarczyk Zofia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O054519
26. Kałaska Zofia Polish Pony Club Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O067041
27. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (Mł.)
O058055
28. Kołtusz Martyna Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2001 (MJ.)
O026310
29. Koper Dominika JKS u Robsonów
2009 (JM.)
O059397
30. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
31. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
32. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
33. Kukowska Katarzyna KJ J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
34. Lewandowska Emilia Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
Brak
35. Ludwicka Karina LKJ w Gałkowie
2006 (JM.)
O044637
36. Lyskovka Valerij BLR
S
10054191
37. Mackiewicz Dominika Stajnia Płoskinia
S
O048185
38. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (J.)
O043964
39. Maliszewska Katarzyna Stajnia Płoskinia
2006 (JM.)
0048184
40. Marchlińska Julia Stajnia Lamkowo
2004 (J.)
brak
41. Markowska Julia
42. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
43. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (JM.)
O046676
44. Obrębska Dominika bpk
2007 (JM.)
O045406
45. Ostrowska Julia JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O045677
46. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (JM.)
O057056
47. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2005 (J.)
O034646
48. Potejko Amelia LKJ w Gałkowie
2006 (JM.)
O046742
49. Potejko Antonina LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O046742
50. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
O052102
51. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
2008 (JM.)
O049877
52. Rębisz Anna LKJ Gałkowo
S
O003598
53. Rębisz Anna LKJ w Gałkowie
S
O003598
54. Rybicka Maria bpk
55. Śledź Zuzanna BPK
S
O023871
56. Sob?tka Nikola Brak
2008 (JM.)
O057357
57. Sobiecka Dorota St. KJ Liski
S
O058749
58. Stańczak Artur SKJ Red Team
S
O020234
59. Starostka Maja Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O057968
60. Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
2004 (J.)
O032890
61. Szmyt Maria Polish Pony Club Sp. z o.o.
2013 (Mł.)
brak
62. Szostawicka Karolina Polish Pony Club Tomaszkowo
2008 (JM.)
O045627
63. Szut Julia JKS DIM SA
2000 (MJ.)
O027573
64. Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
S
O002880
65. Topa Zuzanna JKS u Robsonów
2012 (Mł.)
O057967
66. Walczyk Natasza Polish Pony Club Sp. z o.o.
2013 (Mł.)
brak
67. Waszczak Wiktoria SKJ Red Team
2002 (MJ.)
O035152
68. Wilczewska Weronika bpk
2002 (MJ.)
O028241
69. Witkowska Maja KS Marel Team Radosty
2009 (JM.)
O058026
70. Wnorowska Natalia brak
2001 (MJ.)
brak
71. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
S
O024686
72. Zachowicz Martyna KS AZS AWF Warszawa
2002 (MJ.)
brak
73. Zduńczyk Sara KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2000 (MJ.)
O028652
74. Zieleń Zuzanna JKS u Robsonów
2011 (Mł.)
O062789
75. Zielińska Pola KS AZS AWF Warszawa
2006 (JM.)
O065893
76. Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
2006 (JM.)
O042811
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

25

A LLE HOPP POL 2011 wałach gniada F: A LLE SPRING Power
M: Dierba
K027953 DE441410770611
2.

82

AMBER HAN GER 2016 klacz gniada/- F: Action Bue
M: Arcita
K031089 DE431310735616
3.

76

ANDER KUC WALIJSKI POL 2013 wałach kasztanowatodereszowata/kuc:135 F: Tijd Vlijt’s Victor
M: Anapon Rashka
K024821 616013600054113
4.

96

APLICA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Kortes
M: Apulta
K028533 616007600163511 brak
5.

94

APRILLIS WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
K026619 6160070005213
6.

87

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
7.

65

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada/- F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409
8.

43

ATLETA SP POL 2004 wałach gniada/170 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Atletyka Waro / Athletico
K008358 616009590045504
9.

103

Azul F:
M:
10.

26

BALERO BRECH SP POL 2015 wałach gniada F: Ballybo / Balou Du Rouet
M: Cortina / Conteur
K028275 DE431319618715
11.

64

BALTAZAR WLKP POL 2010 wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi / Dżahil
K022166 616007530012710
12.

24

BENTLEY MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach kasztanowata/155 F: Batut
M: Daisy
Brak 616006580681810
13.

89

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
14.

50

BURSZTYN SP POL 2016 wałach gniada/162 F: Ludger / Laptop
M: Barka / Nalot
K032465 616007680008516
15.

92

CANJER HST HOL GER 2010 wałach gniada/167 F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
K022704 DE421000297810 276421000297810
16.

68

CAVALIADA PPC KUC POL 2015 klacz srokata/kuc:105 F: Nn
M: Nn
Brak 000
17.

21

CENTAUR SP POL 2004 wałach kasztanowata/168 F: Libretto / Milione
M: Centuria / Mazzel
K008883 POL009530044604
18.

106

CHILLE WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/170 F: Ekwador
M: Czubajka
Brak 616007600017116
19.

15

COLA CAO WESTF POL 2011 klacz gniada/167 F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
20.

74

COLOR LAZAR OLD POL 2014 klacz ciemnogniada/164 F: Quinto De B / Quinar
M: Ukita / Quantum
K029317 DE433330971814
21.

79

CON PASSIONE WESTFALSKA POL 1 Wałach kara/162 F: Caretello B
M: Calapeilis
K016655 1
22.

100

CORVETTA SP POL 2017 klacz gniada/mk:157 F: Colox Cup
M: Cerekes
Brak Brak
23.

12

CUBANITO NIEM. SPORT. GER 2011 wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
K021337 DE456370129911
24.

60

CZADRA SP POL 2009 klacz kasztanowata/167 F: Dżahil
M: Czereśnia
K030692 616009600047708
25.

16

DAGLEZJA AA M (AA) POL 2017 klacz gniada/172 F: Drop m
M: Debata m Nabuch du Serein xo
K031382 616006592094117
26.

97

DALIA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Kortes
M: Depotka
K028534 616009600162311 brak
27.

63

DELILAH HOL POL 2011 klacz gniada/kuc:157 F: CALICO
M: VERNISAGE
K026339 DE421000691011
28.

107

DICASCALLA - POL - klacz gniada/- F: Cascall
M: Duma
- -
29.

31

DIEGO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 wałach kasztanowata/174 F: Wieland
M: Dolores
K012119 POL 009 66 04490 07
30.

83

DRIANA TRAKEN POL 2008 klacz gniada/164 F: Bohun
M: Demeter
brak 732010062308
31.

22

DYNAMITE BRECH HAN POL 2014 wałach gniada/165 F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
32.

23

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 Brak
33.

48

ERIKA NN POL 2012 klacz skarogniada/kuc:kuc:12 F: nn /
M: nn /
K029748 276080000181828
34.

81

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 wałach gniada/168 F: Campbell VDL
M: Zenzi HBC
K019937 528003201007107
35.

75

FIDŻI KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk
M: Frytka
K023156 616013610193213
36.

58

GIULIETTA-LA WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Con Sherry / Contendro
M: Gawęda / Samba Hit I
K026195 616007610036713
37.

95

GOLDI Typ Goroncokrwisty POL 2005 Wałach siwa F: Brak
M: Brak
Brak
38.

29

GUCCI SP POL 2013 wałach gniada/- F: Nadir/Hadrian
M: Gama/Garantie
K023365 -
39.

35

HALIMERO SP POL 2008 wałach siwa/175 F: Castilio / Cassini I
M: Heroina / Heros
K014487 POL009610168008
40.

80

HAWANA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Fred
M: Hulanka
K028546 Brak 616007610204812
41.

78

HAWANA SP POL 2002 klacz siwa/170 F: .Fred
M: Hulanka
K028546 616007610204812
42.

4

HEJ TAKA MALUTKA KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Carmana’s Neptun/Beeton Dai
M: Hortęsja/ Klean
K030793 616013600217915
43.

37

HEKTOR SP POL 2003 wałach ciemnogniada/175 F: Alcatraz / Acord II
M: Huanita / Albertoz
K012198 POL 009640003503
44.

99

HEMIRA SP POL 2016 klacz siwa/163 F: Corrado Son / Corrado I
M: Hurgada / Statut
K030293 616009610024316
45.

39

HERMAN KWPN NED 2012 ogier ciemnogniada/175 F: Think Twice D'ici / Burggraaf
M: Belle Miranda / Sarantos
K021644 528003201209826
46.

52

HERR VITO SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Turbud Cicero
M: Hrabinka C
K024714 616009660449013
47.

56

HULTAJ SP POL 2004 wałach kasztanowata/165 F: Herubinek
M: Hattona
brak 009600084904
48.

10

JACK DANIELS S KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Inshallah De Muze/ Nabab De Reve
M: Bandette S/ Orlando BWP
K027797
49.

9

JAVALL - TWIGGY BB KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Zavall VDL / Casall
M: Origgi / Burggraaf
K027795
50.

93

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/172 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enjoy Balia / Indoctro
K028176 528003201407554
51.

98

JURAND FOLBLUT POL 2006 Ogier gniada F: Brak
M: Brak
Brak
52.

14

KAMILLE KWPN POL 2015 klacz gniada/172 F: Quasimodo Van Molendreef / Heartbreaker
M: Oleaster / Burggraaf
K028828 528003201501442
53.

55

KARDROCK VAN NAVAGNE BWP BEL 2010 wałach kasztanowata/178 F: Hardrock Z/ Heartbreaker
M: Ewhirtin II van het Keizershof/ Abirian
K020621 056002W00295694
54.

86

KASANDRA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant /
M: Kessa / Eksponent
K028042 POL006580201408
55.

54

KASTELLO VAN’T ROOSAKKER BEL BEL 2010 Wałach gniada F: Gwenny Van’t Roosakker
M: Echo Van’t Spieveld
K026530
56.

44

KAYNE KWPN POL 2015 wałach gniada/172 F: Zirocco Blue vdl
M: Ersinaa
K028827 528003201503158
57.

62

LAKSZMI WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/175 F: ETOS
M: LIANA
K022671
58.

66

LAMBI II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/174 F: Ever For Pleasure /
M: Lusi / Bolero De Ravel
K019865 616009600268311
59.

88

LESOLEY SP POL 2012 Wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
60.

47

LOMBARD SP POL 2016 wałach kara/168 F: CottonClub
M: Letina
K031091 616 009 53 02165 16
61.

70

LUBICZ SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
62.

20

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz siwa/kuc:111 F: Folkert
M: Meggie
K026510 POL013540037105
63.

85

MAJA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Bear King /
M: Magic Gift /
K029155 26/2018
64.

40

MATADOR KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:114 F: Grey
M: Magia/ Groszek
K027548 616013610164711
65.

42

MEKSYK MŁP POL 2010 wałach gniada/163 F: Falkon / Lubczyk
M: Madera / Hutor
K019026 616006540108410
66.

57

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
K017501 POL0135570315207
67.

67

MORLAND KWPN POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: Corland/ Cor de la Bryere
M: Cidana M/ Ukato
K033050 528003201708617
68.

84

NASTKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:140 F: Poseidon / Pinto
M: Nandina / Split
K029746 POL013610230708
69.

17

NEMO KUC POL 2015 wałach bułana/kuc:kuc:ku F: Carmana's Neptun
M: Nanibia
K028649 616013600048515
70.

105

Nestor F:
M:
71.

53

NONO Z ZANGERSHEIDE NED 2016 klacz gniada/170 F: Niack de L’abbaya
M: Cantura Z
K033044 Brak
72.

18

OBAMA WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/- F: Rulon
M: Olbia
K023640 -
73.

38

OMENA SP POL 2007 klacz siwa/172 F: Calderon
M: Obligacja
K013242 POL 009 61 01442 07
74.

101

PANDORA TYP POGRUBIONY POL 2014 klacz gniada/171 F: Asan / Bogan
M: Paradna / Dakron
K028976 616098200110501
75.

19

PASJONATA-POKER KUC WALIJSKI POL 2013 wałach siwa/kuc:130 F: TIJD VLIJT'S SANTIAGO
M: POLLY
K025043 616108000037853
76.

90

PELARIS WLKP POL 2006 wałach siwa/170 F: Helanis
M: Penelopa
K010583 POL007600276006
77.

27

PERHAN TRAK POL 2017 wałach gniada/170 F: Hipoidas
M: Parleza/ Aragonit
K031619 616007600164617
78.

28

PIEROT WESTF POL 2007 wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
K011983 DE441411573907
79.

41

POPIÓŁ TYP KUC POL 2011 wałach siwa/kuc:120 F: nn
M: nn
K030871 616999590270
80.

61

R-FOOD ADONIS AZ KUC WALIJSKI POL 2007 wałach siwa/kuc:112 F: Springbourne Caerwyn/Breachwood Marwyn
M: Rotgers Annelyn Vechtzicht`s Cymro Bach
K029007 616013600465907
81.

59

R-ŁOBUZ KUC WALIJSKI POL 2016 ogier gniada/kuc:127 F: Galant / Generał
M: Różyczka / Uiterwaarden's Tommy
K029597 616013590150616
82.

33

RAMBO Szlachetna Półkrew POL 2006 wałach gniada/167 F: Jegier
M: Renoma
K011027 POL 009 53 01387 06
83.

102

SIGNORIA SP POL 2016 klacz siwa/164 F: Castle Rock / Clearway
M: Seniorita /
K032066 616009600086416
84.

34

SILVANA LIT LTU 2004 klacz kara/164 F: Sedans
M: Galana / Grafits
K019368 LV 006892150004
85.

71

TANGO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: Alcatraz / Acord II
M: Tęcza / Polonus
K024992 616098200155455/A0011709S
86.

32

TORNADO KUC POL 2006 wałach gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K030133 616999600326306
87.

30

TYCJAN SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Almanzor L/Acord II
M: Temida/ Rabiatos Z
K026110
88.

104

Venus F:
M:
89.

45

VERONA OS GER 2013 klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini Van De Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
90.

36

VITALIS SP POL 2007 wałach siwa/169 F: Imerquyl / Luron
M: Vicky / Bon Ami
K013877 POL009520135507
91.

73

VLADISLAV LAZAR OLD POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Quinto De B / Quinar
M: Via M / Quick Star
K026988 DE433330855415
92.

46

WESTA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Caliro / Calato
M: Whitaka / Eden
K027436 616009530261110
93.

49

WIMBLEDON WLKP POL 2015 wałach gniada/175 F: Almanzor L /
M: Wigonia / Makart
K028468 616007600048415
94.

13

WINTER LAKE SP POL 2011 wałach gniada F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Witara / Cavallo
K019448 616009640043611
95.

91

WISTERIA LANE SP POL 2012 klacz kasztanowata/167 F: Etos
M: Winona
K020632 616009600095112
96.

72

WOTAN MAŁOPOSLKI POL 2005 wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks/Laryks
M: Wiedza/Dzielżan
KO15896 POL006630149705
Rider Club
Competition
Prize
Balcerowska Dominika KS AZS AWF Warszawa
50
SUM:
50.00
Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
110
SUM:
110.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
80
50
80
400
SUM:
610.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
50
SUM:
50.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
120
60
200
800
600
300
30
SUM:
2110.00
Kaczmarczyk Zofia Polish Pony Club Tomaszkowo
30
SUM:
30.00
Kołtusz Martyna Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
100
SUM:
100.00
Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
150
300
SUM:
450.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
50
75
225
SUM:
350.00
Ludwicka Karina LKJ w Gałkowie
15
SUM:
15.00
Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
45
75
SUM:
120.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
100
150
SUM:
250.00
Ostrowska Julia JKS U Robsonów
35
SUM:
35.00
Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
150
SUM:
150.00
Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
25
SUM:
25.00
Sob?tka Nikola Brak
70
75
SUM:
145.00
Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
100
800
600
SUM:
1500.00
Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
300
400
SUM:
700.00
Waszczak Wiktoria SKJ Red Team
20
SUM:
20.00
Wilczewska Weronika bpk
25
SUM:
25.00
Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
40
SUM:
40.00
Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
200
30
45
SUM:
275.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Balcerowska Dominika
KS AZS AWF Warszawa
HEKTOR (37)
2021-10-09
2
50
2021-10-10
9
Bawszewicz Kornelia
KJ PALMOWSKI
LAKSZMI (62)
2021-10-09
8
2021-10-09
2021-10-10
9
2021-10-10
Buczyńska Zuzanna
Stajnia Płoskinia
GOLDI (95)
2021-10-09
1
2021-10-09
6
Chrzanowski Julian
Bez Przynależności Klubowej
LOMBARD (47)
2021-10-09
8
2021-10-09
18
2021-10-10
5
2021-10-10
16
CZADRA (60)
2021-10-09
1
2021-10-10
14
2021-10-10
23
2021-10-09
13
Czeszejko-Sochacki Filip
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
4
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
2021-10-09
9
2021-10-09
2021-10-10
4
2021-10-10
1
110
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
KAMILLE (14)
2021-10-09
11
2021-10-10
4
80
KAYNE (44)
2021-10-09
8
2021-10-09
4
50
2021-10-10
5
80
2021-10-10
11
VERONA (45)
2021-10-09
1
400
Długołęcka Marta
Klub Jeździecki ,,U Doktorka
DRIANA (83)
2021-10-10
12
2021-10-10
Dowgiałło Jędrzej
bpk
MEKSYK (42)
2021-10-10
19
2021-10-10
18
Dudkowska Monika
KJ Stajnia Szyldak
ATLETA (43)
2021-10-09
13
2021-10-09
17
2021-10-10
10
2021-10-10
7
Filipek Paulina
Brak
2021-10-09
12
2021-10-09
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
2021-10-09
10
2021-10-09
7
2021-10-10
6
HERMAN (39)
2021-10-09
2021-10-10
11
Goryszewska Katarzyna
Klub Jeździecki u Doktorka
2021-10-10
3
2021-10-10
Gowkielewicz Maja
JKS u Robsonów
2021-10-09
1
2021-10-09
4
2021-10-10
1
2021-10-10
13
Gowkielewicz Marek
bpk
PELARIS (90)
2021-10-09
12
2021-10-09
Graczyk Małgorzata
KS AZS AWF Warszawa
OMENA (38)
2021-10-09
2
2021-10-09
2021-10-10
22
2021-10-10
Gudan Natalia
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-10-09
2021-10-09
9
2021-10-10
5
2021-10-09
7
2021-10-09
1
2021-10-10
2
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2021-10-09
9
2021-10-09
8
2021-10-10
8
2021-10-10
5
50
2021-10-09
11
2021-10-09
7
2021-10-10
13
2021-10-10
23
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2021-10-09
14
2021-10-09
9
2021-10-10
20
2021-10-10
12
2021-10-09
16
2021-10-10
3
120
2021-10-09
4
60
PERHAN (27)
2021-10-09
15
2021-10-09
2021-10-10
12
2021-10-10
PIEROT (28)
2021-10-09
2
200
2021-10-09
1
800
2021-10-10
2
600
2021-10-10
2
300
TYCJAN (30)
2021-10-09
3
30
2021-10-09
2021-10-10
11
2021-10-10
Jędrzejczyk Izabela
KS AZS AWF Warszawa
VITALIS (36)
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-10
8
Kacprzak Lena
Polish Pony Club Sp. z o.o.
2021-10-09
1
2021-10-09
2021-10-10
Kaczmarczyk Zofia
Polish Pony Club Tomaszkowo
WOTAN (72)
2021-10-09
16
2021-10-09
4
30
2021-10-10
16
2021-10-10
16
Kałaska Zofia
Polish Pony Club Sp. z o.o.
2021-10-09
9
2021-10-09
8
2021-10-10
4
Kłodawska Aleksandra
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-10-09
1
2021-10-09
13
2021-10-10
2
Kołtusz Martyna
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
GUCCI (29)
2021-10-09
2
100
2021-10-09
13
2021-10-10
13
2021-10-10
14
Koper Dominika
JKS u Robsonów
TORNADO (32)
2021-10-09
4
2021-10-09
4
2021-10-10
4
HULTAJ (56)
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
1
2021-10-10
1
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
2021-10-09
11
2021-10-09
2
150
2021-10-10
1
300
2021-10-10
8
LUBICZ (70)
2021-10-09
14
2021-10-10
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2021-10-09
20
2021-10-09
6
2021-10-10
10
2021-10-10
13
2021-10-09
3
50
2021-10-09
3
75
2021-10-10
2
225
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
HEMIRA (99)
2021-10-09
8
2021-10-09
6
2021-10-10
6
Kukowska Katarzyna
KJ J.J. Darboven
2021-10-09
17
2021-10-09
18
CORVETTA (100)
2021-10-09
6
2021-10-09
5
Lewandowska Emilia
Bez Przynależności Klubowej
BENTLEY (24)
2021-10-09
9
2021-10-09
17
2021-10-10
8
2021-10-10
7
Ludwicka Karina
LKJ w Gałkowie
DELILAH (63)
2021-10-09
5
15
2021-10-09
2021-10-10
7
2021-10-10
2021-10-09
17
2021-10-09
10
2021-10-10
17
2021-10-10
16
Lyskovka Valerij
BLR
Azul (103)
2021-10-09
18
2021-10-09
2021-10-10
20
2021-10-10
14
Venus (104)
2021-10-09
22
2021-10-09
2021-10-10
21
2021-10-10
22
Mackiewicz Dominika
Stajnia Płoskinia
APLICA (96)
2021-10-09
20
2021-10-09
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (89)
2021-10-10
3
45
2021-10-10
3
75
Maliszewska Katarzyna
Stajnia Płoskinia
DALIA (97)
2021-10-09
21
2021-10-09
Marchlińska Julia
Stajnia Lamkowo
2021-10-09
3
Markowska Julia
2021-10-09
2021-10-10
15
2021-10-10
17
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2021-10-10
4
100
2021-10-10
3
150
Matusewicz Alicja
KJ Bracia Romanowscy
2021-10-09
7
2021-10-09
12
2021-10-10
6
2021-10-10
12
Obrębska Dominika
bpk
2021-10-09
11
2021-10-09
14
Ostrowska Julia
JKS U Robsonów
2021-10-09
7
2021-10-09
6
2021-10-10
2021-10-10
4
35
Pierzchanowska Oliwia
St. KJ Liski
NASTKA (84)
2021-10-09
6
2021-10-10
3
Pietrzak Kaja
MKJ NENIA Pasłęk
2021-10-09
15
2021-10-09
15
2021-10-10
2
150
2021-10-10
9
Potejko Amelia
LKJ w Gałkowie
RAMBO (33)
2021-10-09
16
2021-10-09
2021-10-10
8
2021-10-10
Potejko Antonina
LKJ w Gałkowie
DIEGO (31)
2021-10-09
1
2021-10-09
2021-10-10
1
2021-10-10
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
2021-10-10
5
2021-10-10
18
ARGENTO (87)
2021-10-10
15
2021-10-10
11
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy Wozławki
CENTAUR (21)
2021-10-09
4
25
2021-10-09
16
Rębisz Anna
LKJ Gałkowo
MORLAND (67)
2021-10-09
14
2021-10-09
2021-10-10
10
2021-10-10
Rybicka Maria
bpk
Nestor (105)
2021-10-09
15
2021-10-09
Śledź Zuzanna
BPK
OBAMA (18)
2021-10-09
6
2021-10-09
2021-10-10
6
2021-10-10
Sob?tka Nikola
Brak
HAWANA (78)
2021-10-09
1
70
2021-10-09
HAWANA (80)
2021-10-10
2
75
2021-10-10
2021-10-09
9
2021-10-09
2021-10-10
24
2021-10-10
Sobiecka Dorota
St. KJ Liski
MAJA (85)
2021-10-09
10
2021-10-10
2
Stańczak Artur
SKJ Red Team
2021-10-09
2
2021-10-09
Starostka Maja
Polish Pony Club Tomaszkowo
FIDŻI (75)
2021-10-09
7
2021-10-09
1
2021-10-10
2
Stefańska Natalia
JKS DIM Warszawa
2021-10-09
3
100
2021-10-10
1
800
2021-10-09
18
2021-10-10
1
600
Szmyt Maria
Polish Pony Club Sp. z o.o.
MATADOR (40)
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
3
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club Tomaszkowo
ANDER (76)
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
1
Szut Julia
JKS DIM SA
NONO Z (53)
2021-10-09
2021-10-10
14
2021-10-10
21
2021-10-09
Tomaszewska Paulina
JKS U Robsonów
ASTERIX (65)
2021-10-09
1
300
2021-10-10
1
400
CHILLE (106)
2021-10-09
10
2021-10-09
2021-10-10
10
2021-10-10
15
Topa Zuzanna
JKS u Robsonów
ERIKA (48)
2021-10-09
8
2021-10-09
1
2021-10-10
3
Walczyk Natasza
Polish Pony Club Sp. z o.o.
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
1
Waszczak Wiktoria
SKJ Red Team
TANGO (71)
2021-10-10
5
20
2021-10-10
19
Wilczewska Weronika
bpk
AMBER (82)
2021-10-09
19
2021-10-09
5
25
2021-10-10
9
Witkowska Maja
KS Marel Team Radosty
2021-10-09
4
2021-10-09
1
2021-10-10
1
Wnorowska Natalia
brak
JURAND (98)
2021-10-09
19
2021-10-09
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
LESOLEY (88)
2021-10-10
5
40
Zachowicz Martyna
KS AZS AWF Warszawa
SILVANA (34)
2021-10-09
2021-10-09
1
2021-10-10
1
2021-10-10
5
Zduńczyk Sara
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2021-10-09
19
2021-10-09
12
2021-10-10
7
Zielińska Pola
KS AZS AWF Warszawa
2021-10-10
7
Zielonka Karolina
KS AZS UWM Olsztyn
WESTA (46)
2021-10-09
1
200
2021-10-09
5
30
2021-10-10
4
45
2021-10-10
15

Number of Riders: 76

Number of Horses: 96

The sum of prizes: 7 160.00

Competition results developed by: Ekwador - restauracja, noclegi, ośrodek jeździecki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl