Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Zawody Ogólnopolskie XX-lecie JKS U ROBSONÓW Pula 359 tyś

29.07-01.08.2021

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie XX-lecie JKS U ROBSONÓW Pula 359 tyś
XX-lecie
Dąbrówka Mała, 29.07-01.08.2021

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Aleksejevs Nikita Sport de lux
2005 (J.)
None
2. Arhipova Anna Andrius Petrovas Team
S
0000
10112274
3. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
4. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
5. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
6. Branicka Waleria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2003 (J.)
O046278
7. Bricis Girts Sport de lux
S
None
8. Chwalińska Zuzanna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2003 (J.)
O045740
9. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
10. Czarnecki Dawid Equireno
S
O003411
11. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O044914
12. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
13. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
14. Dragan Natalia KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O048865
15. Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
S
O003278
16. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
17. Galocz Masza bpk
2005 (J.)
O047315
10215357
18. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
19. Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O003919
20. Górska Anna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O003325
10142807
21. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
22. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
23. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
24. Gutkauskas Danielius D.G Horses
S
-
25. Hanke Cornelia Niemcy
S
brak
26. Hanke Marco Niemcy
S
brak
27. Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
S
O000757
28. Hejger Marta Polski Polo Klub
S
O006053
29. Hendrys Maja KJ FIMMEL TEAM
2003 (J.)
O033273
30. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
31. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
S
O022993
32. Janasik Dobrosława AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
S
O012347
33. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (J.)
O038818
34. Jurasa Elizabete Krista
35. Kalicki Przemyslaw POL
S
O009854
10145357
36. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
37. Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
S
O041330
10141245
38. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
39. Klettenberg Gunar
40. Konarska Marta KJ Agro-Handel Śrem
2006 (JM.)
O042011
10193295
41. Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn
S
O003146
42. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
43. Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
S
O001772
10007926
44. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
45. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (J.)
O032416
46. Kozioł Patrycja SKJ Red Team
2002 (MJ.)
O044015
47. Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
O035523
48. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
49. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (J.)
O038239
50. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
51. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
52. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
53. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (MJ.)
O046571
54. Kucias Angelika Klub Jeździecki Global
S
O014312
55. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
56. Macieszczak Ewa KJ Infernal Team
2007 (JM.)
O048443
10220975
57. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
58. Malinauskaite Gintare Hobby Horse
2020 (Mł.)
15054
59. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
60. Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
S
O044192
10034677
61. Mohr Malin Niemcy
62. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
63. Nieużyła Leszek bpk
S
O004155
64. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (MJ.)
O029332
65. Ozols Dainis
S
O036153
66. Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
S
O013754
67. Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
2004 (J.)
O031618
68. Paulauskaite Monika Hobby Horse
2000 (MJ.)
0000
69. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
S
O012267
70. Penele Laura Riding Centre Lielceri
S
none
71. Petraitis Kristupas SK Audruvis
S
none
72. Petraitis Matas s/k Audruvis
S
-
73. Petrovas Andrius A. Petrovas
S
none
74. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
S
O037005
75. Pildere Magdalena JSK Z?gkalni
2004 (J.)
LV5035776
76. Pilders Martinš AS Agrofirma T?rvete
S
230399-10119
77. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
78. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
79. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O042948
80. Prymek Zuzanna KJ Sielanka Warka
2006 (JM.)
O040489
81. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
82. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
83. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
84. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
85. Reznuka Tatjana Ropažu j?tnieku klubs
S
None
86. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
87. Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik
S
O002862
88. Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
S
None
89. Sitowska Iwona JKS FER Więckowice
S
O002532
90. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
91. Slepnov Viktor
92. Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice
S
O007598
93. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (J.)
O036369
10138415
94. Szamp Julia Sopocki KJ
2005 (J.)
O048302
95. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (JM.)
O035615
96. Taczalska Maja JKS Salio
2003 (J.)
O049498
97. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
98. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
99. Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
S
O002880
100. Tovarnak Sabrina none
S
none
101. Tsapin Artiem Bez Przynależności klubowej
2005 (J.)
brak
102. Vasiljevs Markuss Roberts JSK Mustangs
2005 (J.)
none
103. Vismeryte Evita IDGI sports
2002 (MJ.)
none
104. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
105. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
106. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
107. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
108. Wilczewska Weronika bpk
2002 (MJ.)
O028241
109. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
110. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (J.)
O040535
111. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

698

1 F:
M:
2.

712

10 F:
M:
3.

715

12 F:
M:
4.

699

2 F:
M:
5.

700

3 F:
M:
6.

701

4 F:
M:
7.

702

5 F:
M:
8.

703

6 F:
M:
9.

704

7 F:
M:
10.

705

8 F:
M:
11.

711

9 F:
M:
12.

390

A QUITE HUNWB HUN 2004 Wałach gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Libelle / Landor S
K009261 HUNMIM042782004
13.

628

ABBY LAT LAT 2015 mare dark bay/166 F: Aromats
M: -
- -
14.

539

ACORAS WESTFALIA GER 2013 wałach gniada/186 F: Aragorn W
M: Cora
brak DE441410647713
15.

254

ADELE WEST LAT 2012 mare bay/170 F: Arpeggio
M: Madonna
None None
16.

681

Agilera F:
M:
17.

561

AKROPOLE LS LAT 2009 mare bay/165 F: Avellynus
M: Kegija
none none
18.

576

ALKANTARA SP POL 2015 klacz gniada/- F: Konkret 2
M: Alabama
K031381 616009520004915
19.

559

ALYASKA WESTFALSKA POL 2005 klacz siwa/170 F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Krona
K032073 804098100073505
20.

692

AMBER - GER 2016 klacz gniada/- F: -
M: -
- -
21.

321

ANASTACIA III HOL. GER 2008 klacz kasztanowata F: Quidam De Revel
M: Heide II / Lavall II
K012526 DE421000261508
22.

330

ANDIGO AL Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z / Animo
M: Zalza / Con Air
K021147 056015Z55682412
23.

657

Andżella N K F:
M:
24.

207

ANGARA L HAN GER 2013 klacz kasztanowata/- F: Christian hol. / Cartani
M: Charlotte han./ Check In 2 old. (OS)
K024678 DE431310568813
25.

647

ANOTHER DAY DIAMOND SP POL 2015 wałach siwa/171 F: Tjungske
M: April Day V
Brak Brak
26.

603

ANTIBES SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Rascin
M: Arabella
Braj 616009600078117
27.

353

ARAGOR WLKP POL 2008 wałach gniada/164 F: Contendor / Contendro
M: Arabeska / Czynel
K016816 POL007610214308
28.

665

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada/- F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409
29.

648

AURORA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/162 F: Awans
M: Attyka
brak 616006630021714
30.

691

Aurora F:
M:
31.

217

AVALANCHE MEKL GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Acorda / Acordplus
K021513 DE427275511611 105RH89
32.

659

B Captain Norman O F:
M:
33.

343

BAGAZZA M KWPN NED 2006 klacz ciemnogniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Ragazza Di Olympia / Ramiro Z
K011098 5280030600032
34.

235

BALLANTINA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Aky II / Clinton II
K023902 616009540065813
35.

229

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 klacz kasztanowata/~170 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Benza / Silver
K027072 616009590119414
36.

641

BALTAZAR WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
K022166 616007530012710
37.

523

BARBI SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: NN
M: NN
K011300
38.

215

BARCELONA MEKL GER 2014 klacz kasztanowata/- F: Koblenz - W Van,t Merelshest /
M: Bowinnie Z / Balougran
K024874 DE427270198814
39.

642

BARONET SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Elvaro
M: B geraldien
K028213 -
40.

614

BAVERA SP POL 2014 klacz gniada/171 F: Solaris
M: Barkarola
K031310 616999999914
41.

145

BEBOP MARGOT SF FRA 2011 wałach siwa/161 F: Opium De Talma / Carthago
M: Coco Channel Trefl / Quidam De Revel
K029992 11554927W
42.

504

BELLE FLEUR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/- F: Ekwador
M: Bella Donna
K030694 -
43.

271

BERNESTINA BAVARIA GER 2016 mare bay/163 F: Baloubino
M: Cosa
none DE 481810140006
44.

511

BLACK LADY Koń Oldenburski POL 2015 klacz kara/160 cm F: Walentino
M: Black Rose
brak brak
45.

534

BLACK MAGIC WEST GER 2011 mare black/168 F: Quite Rubin
M: Zeus-Granata
none none
46.

442

BLANCH HOLST GER 2016 stallion bay/170 F: Barcley
M: Leslie
none DE421000126216
47.

508

BLOMMY BLUE PJT OLD POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Billy King / Baloubet Du Rouet
M: Chaccerta / Chacco-Blue
K026060 DE 418185028813
48.

228

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
49.

677

BOLERO SP POL 2015 wałach gniada F: Bally Bo /
M: Cortina /
K028275 -
50.

625

BOLEYN BHANN LTU 2016 mare bay/// F: Boržomis
M: ///
// //
51.

354

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Bogini / Landor
K022539 616009520028313
52.

364

BONO TER LINDEN AES BEL 2012 Wałach siwa/165 F: Bamako De Muzes / Darco
M: Indra Ter Linden / Thunder Van De Zuuthoeve Elite
K023947 826002120024161
53.

545

BOURBON II HOLST GER 2015 Gelding chestnut/172 F: Baracuda
M: Bailey II
DE421000110315 DE421000110315
54.

360

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
55.

638

BRAWURA M POL 2010 klacz siwa/162 F: Audytor
M: Bawaria
K032607 616006580511410
56.

208

BUENO L WESTF GER 2013 wałach gniada F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Cimara / Chacco - Blue
K022793 DE441411195313
57.

644

BURSZTYN SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Ludger
M: Barka
K032465 616007680008516
58.

553

C`ASROB HANNOVER GER 2014 wałach kara/170 F: Carry Gold
M: Lordana B
brak DE431316517214
59.

291

CACHMER WESTF POL 2015 wałach kasztanowata/brak F: Castadello I / Casall
M: Charlotte / Carlo Grande
K027034 DE441411454515
60.

197

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
K020300 DE441411315206
61.

507

CAJA 23 HOLSZTYŃSKA POL 2007 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: K-Chica/Cantus
K028553
62.

194

CALIMERO - LTU - gelding grey/169 F: -
M: -
None None
63.

352

CALOTTA NIEM. SPORT> GER 2008 klacz siwa/165 F: Calido / Cantus
M: Alizee / Acobat II
K016546 DE456570287608
64.

415

CALVANO HOL. GER 2014 ogier gniada F: Casall hol./ Caretino
M: Silvana hol./ Silvano hol.
K024623 DE421000077214
65.

402

CALVIN D'OR Baltic Hannoverian LTU 2012 Wałach gniada F: Coupe D'Or
M: Bacara
none
66.

544

CAMEY DE COUER HOLSTEINER GER 2011 mare bay/164 F: Coupe de Coeur
M: Lecina
DE421000265211 DE421000265211
67.

280

CAMPINO BAW POL 2012 Wałach gniada/- F: Chico's Boy / Carpaccio
M: Dazzling Delight / Don Juan
K024277 DE481810234312
68.

294

CAN YA MECAN HOL POL 2012 ogier siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Ronja / Cassini I
K021309 DE421000137812
69.

524

CANDO HOLSZTYŃSKA GER 2000 wałach gniada/173 F: Candillo
M: Bassia
K005100 DE421000186900
70.

490

CANDY OLDENBURGER GER 2006 klacz gniada/173 F: Cajero
M: Illusion III
K010971 DE 418181104506
71.

689

CANDY KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
K018656 013600220308
72.

696

CANDY KISS F:
M:
73.

31

CANJER HST HOL GER 2010 wałach gniada/167 F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
K022704 DE421000297810 276421000297810
74.

135

CANOSSA SP POL 2012 klacz skarogniada/170 F: Quality Time / Quantum
M: C Dinette / Cantos
K022785 616009510343112
75.

683

CANTAIR HBC HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Isabell XI / Cantus
K014064 DE42100061907
76.

626

CANTURO GRANDE HAN POL 2016 wałach gniada/164 F: Canturano / Canturo
M: Bellisima / Phin Phin
K030722 DE431316968416
77.

225

CAPPUCCINO HAN GER 2012 wałach kasztanowata/173 F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
K022409 DE431316587112 105XI76
78.

563

CAPTAIN MORGAN HOL GER 2013 wałach gniada/173 F: Cormint
M: Lafayette
K029446 DE421000020513
79.

269

CARECA 9 HOLST GER 2015 gelding grey/168 F: Cornet obolensky
M: Soul
none none
80.

380

CARL BAVARIA GER 2010 stallion chestnut/168 F: Cento
M: Cosa
none DE481810107210
81.

667

Carleone F:
M:
82.

376

CARLOTTA L OLD GER 2012 klacz siwa/- F: Califax /
M: Charlin /
brak 418180022312
83.

582

CARPEDIEM Holsteiner Warmblut GER 2002 Ogier gniada/166 F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
K006555 DE 421000610702
84.

706

Casaletto F:
M:
85.

27

CASALLETTO HOL GER 2010 wałach gniada/178 F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
K016658 DE421000133710
86.

404

CASANOVA BH LTU 2015 gelding chestnut/- F: Carleone
M: Bette
- -
87.

196

CASARES BLUE OLD. (OS) POL 2016 ogier siwa/167 F: Chacoon Blue mekl. / Chacco Blue
M: Casarina reń/ Cordino reń
K029471 DE418184008916
88.

396

CASCADEUCE HAN GER 2014 klacz gniada/- F: Cascadello I / Casall
M: Zora XII / Corrado I
K025961 DE421000147614
89.

333

CASIQUIARE OS POL 2010 wałach siwa/174 F: Cartogran / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
K019654 DE418184011810
90.

624

CASIRIUS H // GER 2016 gelding bay/// F: /
M: /
// //
91.

243

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Caspar (Eurocommerce Berlin) / Cassini I
M: Oh Chic / Baloubet Du Rouet
K022964 DE418180155906
92.

226

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
93.

304

CASTINA OLDENBURG GER 2014 klacz gniada/167 F: Castino
M: Quiara H
brak DE418180179614
94.

20

CASVELLE HOL GER 2011 klacz gniada/- F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
K019774 DE421000213711
95.

104

CATALAYA HOL GER 2012 klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
96.

610

CEARRY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/160 F: Carry Son/Carry
M: Comma/Colman
K018447 616009530251009
97.

262

CELTA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Cecora / Konig Sobieski
K027942 616009640019314
98.

685

CELTIA F:
M:
99.

301

CELTIC HOL POL 2015 wałach gniada/170 F: Casalito / Casall
M: Celtin / Connor
K027133 DE421000529115
100.

298

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
K023457 25000112770607E
101.

257

CENDRASINE LWB LAT 2011 Mare chestnut/170 F: Centuryo
M: Carmensine
None Latvian
102.

272

CERVINO H BAVARIAN GER 2012 stallion white/175 F: Cornet Obolensky
M: Pauline
none DE 481810024112
103.

542

CEZANNE V DK DEN 2012 klacz ciemnogniada/172 F: Come Back II
M: Lora V
K029805 208333201202093
104.

214

CHACCLANA OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Ramilana / Capilano
K019682 DE418180117809 104GV16
105.

332

CHACCO DU ROUET OLD POL 2012 Wałach gniada F: Chacco Blue / Chambertin
M: Baloufina / Baloubet Du Ruet
K022965 DE418180219612
106.

674

CHACORNETO OS POL 2012 ogier ciemnogniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Corada / Cornet's Stern
K028607 DE418185067412
107.

310

CHAMANN DU VERCOL SF FRA 2012 Gelding bay/167 F: Rock'n Roll Semilly
M: Bayard D'Elle
none none
108.

268

CHAMPION VOM EIGEN Schweizer Warmblut SUI 2012 gelding bay/170 F: Corlensky G
M: Inge KB
None None
109.

385

CHARALAMBOS JU HANN GER 2010 Gelding grey//// F: ///
M: :::
/// ///
110.

398

CHARLIE BOY AES POL 2010 Wałach siwa/163 F: IRCO MIRCO GII
M: QUELLA S/QUICK STAR
K026991 GBR002100024725 104ZT81
111.

602

CHILLE WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/170 F: Ekwador
M: Czubajka
Brak 616007600017116
112.

300

CHMARA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Chmura / Landps
K023755 616009610115211
113.

308

CHRISTIANO OLDENBURG GER 2013 wałach kasztanowata/167 F: Christian
M: Queenyta
brak DE43330328913
114.

205

CINCINNATI HOL GER 2012 wałach gniada/170 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Sophie / Silvester
K022364 DE421000215612
115.

275

CIROBANTA KWPN NLD 2007 Klacz gniada F: Casantos / Cantos
M: Wirobanta / Indoctro
K018653 528003000706259
116.

224

CLAPTON OLD GER 2014 wałach kasztanowata/177 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K028783 DE418180062614
117.

274

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
118.

538

CLINDOER WESTFALIA GER 2008 wałach siwa/179 F: Clinton II
M: Grandessa
brak DE441411086608
119.

371

COHIBA L SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Che Guevera L
M: Chelsea L
K025113 616009610020414
120.

708

COLI HAN GER 2015 klacz gniada/166 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Hawana / Liberty Life
K029458 DE431436981115
121.

4

COLLARIO OLD GER 2013 wałach gniada/178 F: Collado / Cassini I
M: Osaria / Argentinus
K024279 DE433330254713
122.

348

COME OLD GER 2014 wałach gniada/180 F: Comme Il Fault / Cornet Obolensky
M: Parodie / Pilot
K030407 DE441411065114
123.

605

CON PASSIONE WESTFALSKA POL 1 Wałach kara/162 F: Caretello B
M: Calapeilis
K016655 1
124.

107

CON X HOLST GER 2011 gelding bay/170 F: none
M: none
none 056007000155710
125.

592

CONCORDE LWB LAT 2013 Mare chestnut/170 F: Colard
M: Corte
K028019 -
126.

409

CONEN GIRL HAN POL 2012 klacz gniada/172 F: Conen
M: Silva
K024774 ××××
127.

383

CONGRATULATION HOLST GER 2015 gelding bay///// F:
M:
/// ////
128.

10

CONRALDIK IV HOL GER 2009 wałach siwa/179 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nerina IV / Heraldik
K016793 DE421000248909
129.

244

CONSENSUS WESTF GER 2010 ogier siwa/169cm F: Camax L / Clinton
M: Harienda / Fan Holland (ex Holland)
K026744 DE441411179510
130.

288

CONSTANTINE M HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Contendro I / Contender
M: Wendura / Wendekreis
K025714 DE431310046212
131.

668

Contagra F:
M:
132.

583

CONTENT KWPN LAT 2017 gelding chestnut/. F: Casanova
M: Chagiuda
. .
133.

127

CORAZON 58 HOL GER 2010 klacz gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Sanita / Landjunge
K023077 DE421000596110
134.

242

CORCON HOL GER 2010 wałach gniada/168 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Vametta / Contender
K030670 DE421000167810
135.

245

CORD-M SP POL 2015 wałach siwa/170 F: Correro / Claudio
M: Clarissa-P / Che Guevara L
K027957 616009690066715
136.

258

CORLEONE HOL GER 2010 Wałach siwa/172 F: Cachas / Caretino
M: Winona I / For Pleasure
K018371 DE421000138610
137.

230

CORMINTTA HOL GER 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
K023021 DE421000343410
138.

405

CORNET'S CLOUD WESTPH UKR 2014 Stallion grey/- F: Cornet Obolensky
M: -
none none
139.

8

CORNET'S DIAMOND SN SWB SWE 2011 stallion grey/168 F: Cornet Obolensky
M: Melrose Diamond SN/Cuper
K031862 752004041101129
140.

238

CORNETTO Deutsches Sportpferd GER 2013 Wałach gniada/176 F: Cornet session
M: Caretara
Ne DE 456560006813
141.

346

CORNETTO OLD GER 2007 wałach gniada/168 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Furosy / Furioso II
K025925 DE433330553507
142.

670

CORNETTO OLD GER 2007 Wałach gniada F: Cornet Obolensky
M: Furosy x Furiso II
Brak danych
143.

129

CORRWINIO LVJ LAT 2014 Stallion bay/168 F: Corrwico
M: /
/// ///
144.

541

CORSTAR HOL GER 2011 Wałach gniada/168 F: Corrado I
M: Patricia IX
K023722 DE421000203911
145.

604

CORTINA SP POL 2017 klacz ciemnogniada/164 F: Hipoidas
M: Conti
Brak 616009600220417
146.

676

CORTINA SP POL 2017 klacz ciemnogniada/165 F: Hipoidas
M: Conti
Brak 616009600220417
147.

223

COUNTER HOL POL 2011 wałach gniada/173 F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
148.

381

CRAZY DAISY HANN GER 2015 mare bay///// F: Clarimo
M: ///
// ///
149.

322

CRAZY LOVE HOL GER 2014 klacz kasztanowata/170 F: Canabis Z / Contender
M: Leinanie / Landgold
K029418 DE418180048614
150.

198

CRISTIANO SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
151.

356

CRUZ S SP POL 2014 wałach gniada/173 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Ravenna Z/ Chicago I Z
K027117 616009520042014
152.

666

Culon F:
M:
153.

222

CYCERA OLD GER 2013 klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
154.

486

CZADRA SP POL 2009 klacz kasztanowata/167 F: Dżahil
M: Czereśnia
K030692 616009600047708
155.

547

CZARIS SP POL 2011 wałach gniada/179 F: Solaris
M: Chiqita
K022781 616009600268411
156.

206

CZARNA PERŁA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St. Gyvan Z
K025267 616009610074614
157.

265

CZART SP POL 2013 Ogier gniada F: Farmer
M: Czurina
K022723
158.

430

CZUCARLOS WLKP POL 2013 wałach siwa/- F: Carlos DZ / Cantus
M: Czukotka / Barbur
K024602 616007610109113
159.

631

D-MIHRIMAH TRAKEŃSKA POL 2016 klacz gniada/163 F: LINTON
M: D-KORE
K029247 616003010081516
160.

18

DA VINCI KWPN NED 2008 wałach kara/- F: Numero Uno / Libero H
M: Platina / Drossan
K024979 528003000812823
161.

635

DAFNE SP POL 2010 Klacz kara/165 F: Emetyt
M: Didi
K023420 616009590282610
162.

349

DAISY AES GER 2014 Klacz gniada/167 F: Glaskow-W Van T Merelsnest (VDL GLASGOW VH MERELSNEST)
M: Dominga KWPN/Canturano hol
K027244 826002140873209
163.

599

DAME LA VIDA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Zamelus W /
M: Doria S / Grand De La Cour
K029335 616009530173116
164.

388

DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z ZANG CZE 2013 gelding bay/177 F: Diamant de Semilly
M: Catwalk
105XQ15 Brak
165.

108

DANCER GS Z ZANG LUX 2015 stallion bay/167 F: Diamant De Semilly
M: Tabaluna
056015Z55825315 None
166.

297

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 ogier skarogniada/167 F: Darco / Lugano van la Roche
M: Ferline / Romino
K019460 056015Z55708210
167.

78

DARO BLUE TS POL 2014 wałach ciemnogniada/- F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Chacorla / Chacco-Blue
K031162 B0108258S
168.

573

DARVINS LAT LAT 2011 gelding dark bay/165 F: Disco
M: Kerolaina
LV001000000214 LV54345
169.

186

DEAUVILLE LG HOLST POL wałach F: Castelan 1
M: Corrado
170.

597

DEGAS TRAKEŃSKA POL 2017 ogier ciemnogniada/Brak F: Hipoidas
M: Demeter
K031620 616 003 01 00856 17
171.

286

DELILAH HOL POL 2011 klacz gniada/kuc:kuc:15 F: Calico / Cassini I
M: Vernisage / Catoki
K026339 DE421000691011
172.

600

DELILAH SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Zambesi /
M: Doria S / Grand De La Cour
K029336 616009530115715
173.

443

DESPERADOS Z ZANG BEL 2016 stallion black/mk:mk:mk:m F: Dominator 2000 Z
M: Jordana
none 056015Z55506016
174.

632

DIA TRAKEŃSKA POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bohun
M: Debora
K025934
175.

204

DIASSINI HOL POL 2009 Gelding grey/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: U-Cascada / Cassini I
K016085 DE421000582109
176.

289

DICASCALLA - POL - klacz gniada/- F: Cascall
M: Duma
- -
177.

378

DIGISPORT CODEINA OLD GER 2011 klacz gniada/---------- F: Cassini II / Capitol I
M: Quietscheentchen / Quidam De Revel
K024615 DE418180174011
178.

548

DILAYLA OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Diamond Hit
M: Weltina/Weltmeyer
K028613 DE43333089615
179.

233

DINDEPENDENT Z Z NED 2013 Wałach siwa/168 F: Dallas VDL (ex Indouglas VH) / Douglas
M: Noerien / Julio Mariner
K025898 056015Z55615213
180.

279

DIVA -W Rheinisches Reitpferd GER 2015 klacz gniada/170 F: Latour VDM
M: Hauptstubuch Cassandra
K031429 De 431436918816
181.

549

DOMARE G SP POL 2009 wałach gniada/- F: Campari M
M: Dabelia / Bonaparte
K017993 -
182.

251

DON RUDY HANN NED 2014 Gelding black/170 F: .
M: .
None .
183.

598

DONATELLA V DWB DEN 2015 klacz kasztanowata/162 F: Don Ruto /
M: Corolla V / Come Back II
K029334 208333201503211
184.

219

DR. JONES KWPN NED 2008 wałach siwa/171 F: Vingino / Voltaire
M: Zolavsca Fortuna / Casco
K018405 528003000811231
185.

285

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
K021627 616009670014912
186.

331

DREAM ON KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Douglas / Darco
M: Arina / Oklund
K013892 528003000808810 103YL25
187.

370

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
K017712 DE418180634810
188.

312

DUNDAS V.D.M. KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Cardento
M: Nimmedor
none
189.

639

DUNKA WLKP POL 2009 klacz gniada/168 F: Piko
M: Dratwa
Brak 616007610206309
190.

341

DYLLANO KWPN NED 2008 wałach kara/172 F: Whitaker / Clinton
M: Syllana / Kroongraff
K018485 528003000802193
191.

613

DYNAMITE BRECH HAN POL 2014 wałach gniada/165 F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
192.

335

EAGLE EH Z ZANG BEL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Krisja De L'esperance / Andiamo Z
K026964 056015Z55692214
193.

130

ECHO TRAK LTU 2014 stallion chestnut/168 F: Chromas
M: Egl?
LTU002520280114 -
194.

188

EDDIE GER 2011 wałach F:
M:
DE 1111555777
195.

249

EDER KWPN LAT 2009 stallion bay/168 F: Numero Uno
M: Lux
none 528003200919673
196.

519

EFEJA PONY LAT 2011 Mare grey/kuc:kuc:ku F: .
M: .
None .
197.

399

ELASTIQUA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
K024720 DE421000582312
198.

551

ELIO 4 KWPN POL 2009 wałach gniada/172 F: Warrant
M: Winks
K031833 528003200909248
199.

276

ENESCO DU LYS SF FRA 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Tornesch / Lux Z
M: Socca Fontanel / Calvaro
K028901 14476346Q
200.

562

ENETT DE GER 2009 gelding bay/167 F: None
M: None
None None
201.

617

ENINYON W PKS POL 2015 klacz kasztanowata/---------- F: NINYON
M: EUFORIA
BRAK 616098200204464
202.

296

ENJOY BLUE DIAMOND KWPN NED 2009 wałach kasztanowata/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Maraminka / Indoctro
K015172 528003200907390
203.

658

Esprit du Buisson W F:
M:
204.

318

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 ogier ciemnogniada F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Varea Fortuna / Indoctro
K013792 528003200909938 104GY66
205.

95

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
206.

588

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 wałach gniada/168 F: Campbell VDL
M: Zenzi HBC
K019937 528003201007107
207.

264

FARMER SP POL 2008 ogier ciemnogniada F: Rovetto / Radiator
M: Feola / Lavendel
K012236 POL009640016708 104BS31
208.

555

FELDROESCHEN OLDENBURG GER 2015 klacz kasztanowata/165 F: Figari
M: Feldblume
brak DE433330118815
209.

574

FELIX - EMAIRE HOLAND LAT 2010 gelding bay/170 F: Uniek Emaire
M: Arizona
NL003201000416 LV
210.

514

FEMME WV KWPN POL 2010 klacz siwa/168 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
K018535 528003201010612
211.

450

FESTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/168 F: Stillios
M: Fiona
K027504 -
212.

418

FIBONACCI S WURT GER 2011 Ogier gniada/1 F: Flipper D'Elle / Double Espoir
M: Cita II / Candillo
K019096 DE473730145511
213.

495

FIESTA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2013 klacz kara/kuc:148 F: Tupet
M: Felina
K026894 616013670035613
214.

340

FIGARO SP POL 2006 wałach gniada/166 F: Caretino K / Caretino
M: Fiorella / Elvis
K011042 POL009670048206
215.

680

FIRST PLEASURE 5 HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Firth Of Lorne / For Pleasure
M: Louna / Landilot
K024604 DE431316892112
216.

248

FLANDRIA SP POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Farina / Czad
K022729 616009640005113
217.

216

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
218.

509

FOR FUTURE PJT HOL GER 2014 wałach ciemnogniada/170 F: For Fashion / For Plesure
M: The Best /
K028619 DE421000046314
219.

241

GACARLA VDL KWPN NED 2011 klacz ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Bacarla VDL / Indoctro
K030245 528003201110593
220.

586

GALA W SP POL 2011 klacz gniada/175 F: Turbud Quirinus / Pavarotti van de Helle
M: Gambetta / Garantie
K020872 616009670028311
221.

630

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
222.

336

GALILEO SP POL 2008 wałach gniada/166 F: Caliro
M: Guernica
K023100 POL009530232208
223.

411

GANGES LENKU JOJAMASIS POL 2012 gelding black/175 F: Spartacus
M: Gafa
616009510342012 -
224.

590

GARBO LWB LAT 2014 mare chestnut/mk:160 F: Gvidons
M: Donna Perla
LV001000002776 -
225.

529

GEORGINIA Z ZANG LAT 2016 mare bay/167 F: George Z
M: West Virginia
None None
226.

395

GIGOLLO WESTFALIAN GER 2008 gelding bay/- F: Rock Forever
M: Corinna
None -
227.

17

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 klacz kasztanowata/- F: Casanova
M: Rosita W / Kennedy
K019692 -
228.

379

GIRALDO L KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cersina I / Indorado
K018982 528003201104318
229.

594

GJALT-D KWPN POL 2011 wałach kara/183 F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Olivia / Indoctro
K022542 528003201105500
230.

406

GOLDCOAST VDL KWPN NED 2011 gelding bay/- F: Zirocco Blue
M: Chin Chin
- -
231.

593

GOTA LWB LAT 2014 mare bay/165 F: Gvidons
M: Cherie
428001000002772 0000026179
232.

358

GREDZENS LWB LAT 2015 Stallion black/168 F: Gvidons
M: Kanape
LV001000003034
233.

374

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
K026454 056007000G52862
234.

623

GROSZEK KONIK POLSKI POL 2013 wałach myszata/kuc:137 F: Hawer
M: Góra
K032093 616011680023013
235.

160

GUCCI SP POL 2013 wałach gniada/- F: Nadir/Hadrian
M: Gama/Garantie
K023365 -
236.

179

GUIDAM KWPN POL 2011 wałach ciemnogniada/- F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
K023214 528003201101092
237.

697

GUIDAM KWPN POL wałach F:
M:
238.

571

GUINNESS TYP SZLACHETNY POL 2005 wałach gniada/170 F: NN
M: NN
K022562 616999600304405
239.

311

HACHIKO KWPN NED 2012 gelding bay/172 F: Eldorado vd Zeshoek
M: Heartbreaker
None .
240.

627

HALLOUMI PZHK POL 2013 klacz kara/x F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385 616009661000613
241.

287

HANDSOME KWPN NED 2012 wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
242.

615

HANKEE DOODLE KWPN NED 2012 wałach gniada/169 F: Quasimodo van de Molendreef
M: K-Allegra I
K021799 528003201200069
243.

247

HAPPYLINA KWPN POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
K023155 528003201205792
244.

500

HARY SP POL 2012 gelding chestnut/170 F: Romeo De Vaux / Querdo De Palustra
M: Hiszpanka / Contendus
K026145 616009610149012
245.

261

HASALA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Salamon / Darco
M: Hamina / Madison
K029452 616009640019814
246.

587

HAWANA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Fred
M: Hulanka
K028546 Brak 616007610204812
247.

606

HAWANA SP POL 2002 klacz siwa/170 F: .Fred
M: Hulanka
K028546 616007610204812
248.

292

HEESAMAR KWPN NED 2012 Klacz gniada F: Toulon
M: El
0000
249.

408

HEINEKEN KWPN NED 2012 gelding bay/- F: Namelus R
M: Lupicor
- -
250.

527

HEKATE TRK POL 2009 klacz kasztanowata/164 F: Vojazas
M: Herta
K021509 LTU002520222909
251.

200

HELLUM H&H KWPN NED 2012 wałach gniada/175 F: Charisma / Stakkato
M: Chique HBC / Numero Uno
K026725 528003201201361
252.

463

HERO KONIK POLSKI POL 2014 wałach inna/kuc:kuc:ku F: Tajar
M: Heidi
K030272 616011600078214
253.

655

Himalaya of the Huts K cgn F: Balou du Rouet/Baloubet du Rou
M: Legata/Damiro
254.

565

HISPANUS Niemiecki Koń Sportowy POL 2017 wałach gniada/163 F: Accuse
M: Historyjka
K031915 DE455557963117
255.

568

HIT Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kasztanowata/175 F: Cantero
M: Hestia
K028054 616009530038715
256.

237

HJUSTACUS OMHG KWPN NED 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Spartacus
M: Justina z
Ne 528003201204834
257.

622

HOLIE MOLIE KWPN LAT 2016 mare chestnut/165 F: Harley VDL
M: Indoctro
0000 0000
258.

184

HOLLE KWPN BEL 2012 Gelding bay/- F: Zirocco Blue VDL
M: Honey
- -
259.

125

HOLLISTER KWPN NED 2012 wałach gniada/- F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z
K020946 528003201200365
260.

518

HOPPY W.B KWPN LAT 2012 gelding bay/170 F: .
M: .
None .
261.

660

Hunter W F:
M:
262.

550

HURAGAN TYP POGRUBIANY POL 2011 wałach siwa/mk:153 F: Ali
M: Hipcia
K031214 616999660840011
263.

361

ICE KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata F: Up to data
M: Fay
528003201306068
264.

231

ICE-AGE H KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/180 F: Kannan / Voltaire
M: Maya X / Contender
K023230 528003201307315 105XP65
265.

350

ICI (EX ISLANDER) KWPN NED 2013 ogier siwa/172 F: Durango VDL KWPN/ Zirocco Blue VDL KWPN
M: Di-Rosa KWPN/ Harley VDL
K022841 528003201302710
266.

260

ILANIA SP POL 2015 klacz gniada/173 F: Salomon
M: Ikea
K030856 616009640023015
267.

273

IMPATI ROOS VDL KWPN NED 2013 klacz gniada/167 F: Carrera VDL / Cardento
M: Alpen Roos VDL / Goodtimes
K028873 528003201306742 106RK54
268.

3

INDIGO R.T KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Uzette / Heartbreaker
K027292 528003201304556
269.

564

INDIGOLD AES POL 2015 wałach gniada/172 F: Golddigger
M: -
- 826002150888573
270.

315

INEZ W SP POL 2010 klacz siwa F: Czumen K / Ariados
M: Inger / Sandro Song Junior
K021249 616009610069410
271.

714

INIGO R.T F:
M:
272.

213

INTURIDO KWPN NED 2013 Ogier gniada/168 F: Zambesi / Heartbreaker
M: Bailey / Verdi
K024010 528003201305488
273.

220

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L / Contender
M: Ida L / Lux Z
K007335 POL009580085303
274.

351

ITOULON B KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Etoulon VDL KWPN/ Toulon
M: Omanta KWPN/ Indoctro hol.
K022735 528003201308082 106AE69
275.

77

ITS OKE HBC KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Charisma / Stakkato
M: Beaurante D.D. / Cantos
K029552 528003201300764
276.

403

IVITA KWPN NED 2013 Mare chestnut/- F: Harley VDL
M: Evita
- -
277.

367

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa/- F: B-H Voltaire / Furioso II
M: Carthaga Z / Carthago
K025818 528003201306579
278.

661

Izaak W F:
M:
279.

476

JACERA SP POL 2011 klacz siwa/164 F: CEDRUS
M: JAKUCJA
K027069 616009600206911
280.

329

JACKPOT B KWPN NED 2014 ogier kasztanowata/166 F: Flamenco De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Big Star BZ / Big Star
K025133 528003201408881
281.

669

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D’18 BWP BEL 2009 Gleiding bay/170 F: None
M: None
K018917 056002W00291753 106EY98
282.

373

JANNEMAN KWPN POL 2014 ogier gniada/173 F: Indoctro
M: Ravenna II
K026241 528003201405544
283.

546

JENDOLA-B PJT KWPN NED 2014 klacz kasztanowata/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Endola-HB / Unaniem
K029238 528003201402374
284.

30

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/172 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enjoy Balia / Indoctro
K028176 528003201407554
285.

389

JOYRIDE KWPN CZE 2014 stallion bay/167 F: Verdi TN
M: Rachel
106PE17 Brak
286.

281

JUMP OF CKV KWPN NED 2014 kastratas tamsiai b?ra/179 F: Kannan
M: First of ckv
N?ra N?ra
287.

363

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Nimfe De La Pomme / For Pleasure
K020479 056002W00293327
288.

201

KADORA-W KWPN NED 2015 klacz gniada/175 F: Baltic VDL KWPN / Quaprice Z
M: Waldora W KPN / Indorado hol.
K027166 528003201503067
289.

433

KAIROUAN KWPN NED 2015 gelding bay/170 F: AREZZO
M: LEXICON
- 528003201509027
290.

368

KALANTE KWP POL 2015 klacz gniada/169 F: Kannan
M: N
K032147 Brak
291.

290

KALOMA-N KWPN NED 2015 klacz gniada/- F: Great Blue / Plot-Blue
M: Burgloma / Padinus
K029546 528003201505665
292.

375

KALYPSO VAN HET LINDEHOF BW BEL 2010 wałach gniada/---------- F: DALTON VANHET LINDEHOF
M: DUNELLE VAN HET LINDEHOF
BRAK 056-002-W00297676
293.

267

KAMILLA LS LAT 2013 Mare bay/160 F: Kelvins
M: Alvaresa
none
294.

688

KAMILLA LV LAT 2013 Klacz skarogniada F: Kelvins
M: Aldans
none
295.

528

KAMILLE KWPN NED 2015 klacz gniada/172 F: Quasimodo Van Molendreef / Heartbreaker
M: Oleaster / Burggraaf
K028828 528003201501442
296.

646

KAMILLE KWPN POL 2015 klacz gniada/172 F: Quasimodo Van Molendreef / Heartbreaker
M: Oleaster / Burggraaf
K028828 528003201501442
297.

240

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo / Caletto's Son
M: Kastylia / Turbud Imbir
K019995 616009660324311 106BE67
298.

716

KARY F:
M:
299.

359

KASPER KWPN NED 2015 wałach gniada/168 F: Zambesi / Heartbreaker
M: Vishnoe / Niveau
K026963 528003201508900
300.

270

KAVALLO LATV LAT 2006 Stallion bay/168 F: Calano 2
M: Volga
None None
301.

253

KAYNE KWPN POL 2015 wałach gniada/172 F: Zirocco Blue vdl
M: Ersinaa
K028827 528003201503158
302.

203

KEATON N KWPN NED 2015 wałach skarogniada/175 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
K026829 528003201507980
303.

407

KEBERLINA H KWPN NED 2015 mare bay/- F: Zirocco Blue
M: Wittinger VDL
- -
304.

394

KENDIS TRAK LTU 2014 gelding chestnut/166 F: Aladinas
M: Komanda
None 030572
305.

510

KING DIAMOND AES POL 2016 wałach kasztanowata/176 F: Kaffka vd Heffnick
M: Fatima
K030962 826002160879334
306.

578

KING LEPATINO KWPN NED 2015 wałach gniada/172 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Last Edition / Lord Z
K027459 528003201509214
307.

579

KING`S LADY DN KWPN NED 2015 klacz gniada/170 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Blue Lady / Chin Chin
K028821 528003201500440
308.

520

KLEOPATRA OLD LAT 2017 mare bay/170 F: Nic Nac Quality
M: Land-Lover
none DE418180388617
309.

412

KOLONIA WLKP POL 2012 Mare bay/- F: MARINO
M: KAMILA
616009600113112 +
310.

234

KONTADOR VD MOOLENDREF BWP BEL 2010 Wałach gniada/168 F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
K020516 056002W00295461
311.

250

KORALL LS LAT 2011 gelding bay/165 F: Coleo
M: Aromats
none LV001000001163
312.

640

KORNETINUS G SP POL 2016 wałach gniada/165 F: If du reverdy
M: Kornelia j
K032087 616009520040216
313.

199

KREKWAKWOU C KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Zonwina C / Regilio
K026726 528003201509808
314.

155

KUBA WLKP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cedrus / Ogar
M: Kenia / Nippon
K026010 616007600114412
315.

525

KUBUŚ KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:135 F: NN
M: NN
K030270 POL616999510345416
316.

255

KUZCO KRUIMER KWPN LAT 2015 Gelding bay/170 F: Eldorado
M: Warrant
None None
317.

9

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 wałach siwa/170 F: Vulkan L westf./ Vulkano
M: La Dame Blanche L /hol. Cassiano hol.
K023757 616009610024713
318.

513

LA PAZ SP POL 2005 wałach ciemnogniada/176 F: Palegro Westf
M: Lansada/Lancer III Holst
K012016 POL009510224605
319.

347

LA PEZI OS POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K024699 DE418180215613
320.

210

LA VULKANO L SP POL 2012 wałach gniada F: Vulkan L westf. / Vulkano
M: La Marina L sp / Marino KWPN
K021786 616009610020612
321.

306

LADY MACUO HANNOVER GER 2015 klacz kara/166 F: Cabachon
M: Querida
brak DE431310765715
322.

707

LAMBI II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/174 F: Ever For Pleasure /
M: Lusi / Bolero De Ravel
K019865 616009600268311
323.

694

LAPATINO F:
M:
324.

369

LAPITA SP POL 2014 klacz gniada/166 F: Ludger
M: Lady Lena
K025042 616009610173614
325.

616

LARIOS HERO SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Chaltaire Z
M: Laguna
K025182 616009640033012
326.

307

LASCADA HANNOVER GER 2150 klacz kara/166 F: Lord Pezi Junior
M: Dilana
brak DE431310046015
327.

320

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 wałach ciemnogniada/- F: Game-Boy D'10 / Winningmood van de Arenber
M: Nastaja / Voltaire
K022386 056002W00299716
328.

530

LE JAGUAR JOOP RR KWPN LAT 2016 gelding bay/172 F: Jaguar Mail
M: Q Contessa Z
None None
329.

19

LE MATINE II SP POL 2014 ogier siwa/- F: Larron / Lancer II
M: Larron / Lancer II
K027550 616009640036214
330.

302

LECTOR MECKL GER 2014 wałach siwa/174 F: Lloyd George / Landprinz
M: Carina / Elite
K028288 DE427270003914
331.

202

LET'S DANCE GIRL GR KWPN NED 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Dallas VDL (ex Indouglas van Het Bevrijdthof) / Douglas
M: Dancinggirl GR / Cantos
K028294 528003201606531
332.

309

LET’S FLY Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 mare light chestnut/172 F: London
M: Hickstead
. .
333.

239

LIGHTNING 100 HOL GER 2008 wałach gniada/- F: Landos / Lord
M: Popstar / Carpaccio
K017088 DE421000546908
334.

266

LILI MARLENE SP POL 2008 klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
K013182 POL009690088908
335.

393

LINKOLNS LVJ LAT 2007 gelding bay/- F: Louis J
M: Konga
LV012460450294 -
336.

664

LION SP POL 2007 wałach skarogniada/170 F: Empire
M: Linda
K012386 POL009600357307
337.

577

LIROCCA BLUE OSPA KWPN POL 2016 klacz siwa/173 F: Zirocco Blue VDL SF
M: Ospa Clever Girl westf./Clayton Boy westf.
K028720 52801006592
338.

293

LIVIANA HANN GER 2012 Klacz kasztanowata F: Lamberk
M: Engenia
0000
339.

540

LOKATA F SP POL 2016 klacz siwa/167 F: Kaszmir po Cancoon
M: Lena
K029808 6160096400400
340.

414

LONDON 32 OS POL 2002 ogier gniada/1 F: Landstreicher
M: De Luxe
K010096
341.

612

LONGLIFE HOL. KUC WAL. POL 2011 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
K028152 528017201101099
342.

522

LORD ALME KWPN LAT 2016 ogier gniada/167 F: COMME IL FAUT
M: SAM R
None 52801004305
343.

566

LORD FEIN WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Landfein
M: Contina/Contact Me
K030695 DE441411425314
344.

581

LOUK HBC KWPN NED 2016 wałach siwa/164 F: Alicante HBC / Casall
M: Vorella / Cantos
K032046 528003201603259
345.

710

LUBICZ SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
346.

521

LUCKY LUKE KWPN LAT 2016 stallion bay/170 F: Etoulon VDL
M: Zeus
none 528003201607747
347.

218

LVIV PKZ BWP BEL 2011 wałach siwa/175 F: Le Tot de Semilly
M: Clarisse / Cassini I
K026699 056002W00298427 105WQ90
348.

277

MAGNIFICO C SP POL 2011 wałach gniada/173 F: Catoki / Cambridge
M: Manga / Davidoff
K022517 616009610244411
349.

185

MAYO VAN DE HERKKANT BWP CZE 2012 gelding chestnut/170 F: Emerald
M: Valine van de Herkkant
106EV87 brak
350.

387

MEGA SPECIAL DC BWP CZE 2012 gelding chestnut/174 F: I’m special de Muze
M: Monza D
105OG27 Brak
351.

236

MESSI S Detsches Sportpferd POL 2013 Wałach gniada/175 F: Messenger
M: Sobota
K023064 K023064
352.

633

MICHA KWPN NED 2017 wałach siwa/165 F: Glenfiddich VDL
M: Wyander / Odermus R
K032184 528003201701630
353.

596

MIGRIS TRAKEŃSKI POL 2015 wałach kara/Brak F: Cedrus
M: M-Dolina
K029248 POL 732 01 00727 15
354.

672

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:138 F: WARON
M: MAŁA MI
K017501 POL0135570315207
355.

305

MISS THUNDERSTORM OLDENBURG GER 2015 klacz kara/167 F: Check in
M: Gretana
brak DE418181006015
356.

717

MISTER CASH BWP POL 2012 Wałach gniada F: Cooper vd Heffinck
M: Go-Go-Girl / Contact vd Heffinck
K022027
357.

516

MISTERIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
K015290 POL009610102105
358.

413

MODEST VAN DEN EIK BWP BEL 2012 kastratas sarta/na F: HALIFAX VAN HET KLUIZEBOS
M: NILI DE LA FERMA ROSE
056-002-W00303118 na
359.

609

MOLLY C SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: Check In 2 /
M: Montana C /
K020472 616009530355809
360.

679

MONSIEUR SP POL 2016 wałach gniada F: Hipoidas
M: Madam
361.

372

MONTENEA Z Z POL 2013 Klacz gniada/175 F: Montender
M: Carenza
K024037
362.

662

Mustang F:
M:
363.

663

MUSTANG KWPN NED 2017 wałach gniada/162 F: El Salvador/ Vigaro
M: Balerina / Contendro II
Brak 7352829292
364.

391

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207 103ZR24
365.

303

NANUE V UNITED KINGDOM GER 2012 wałach gniada/162 F: Number One 32
M: Laurin
brak UELN826002120876209
366.

637

NARKA KN POL 2015 klacz myszata/mk:138 F: Galen
M: Dalia
Brak 616011530023615
367.

650

NASTKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:kuc:ku F: Poseidon / Pinto
M: Nandina / Split
K029746 POL013610230708
368.

653

NEMEZJA SP POL 2005 Klacz siwa/170 F: OLKUSZ
M: NEGRA
K027010 POL 009 60 00983 05
369.

492

NESTOR BRAK POL 2016 wałach gniada/167 F: Dżentelmen
M: Nara
K029055 Brak
370.

693

NESTOR SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Dżentelmen
M: Nara
K029055 616007530012890
371.

682

NEWTON JP Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/167 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Piminisou / Popcorn
K018580 056015Z55612011 105CG92
372.

543

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: nn
M: Nn
K028134
373.

94

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II
M: Nistria S
K019158 616009520030911
374.

397

NIGIRI HANOVER POL 2015 mare bay/- F: Numero Uno
M: Carmen (Cento)
K029127 DE431316790915
375.

323

NIKI L HOL GER 2016 wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Nubia L / Catoo
K030154 DE441411173016
376.

168

NINTO CHICO WESTF POL 2008 wałach gniada/172 F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
K013858 DE441411589408
377.

362

NIRVARO OLD POL 2008 wałach gniada/169 F: Nintender / Namelus R
M: Chella Girl / Sandro Boy
K017222 DE418181371308
378.

417

NUMBER ONE 28 HOL GER 2009 Ogier siwa/1 F: Numero Uno / Libero
M: Ilka IV / Corofino I
K020345 DE421000153509 104WC28
379.

313

O-STAR SP POL 2015 ogier siwa/170 F: E-Star KWPN/ Big Star
M: Oquirina sp/ Turbud Quirinus BWP
K028253 616009640045915
380.

211

ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF BWP BEL 2014 wałach kasztanowata F: Carrera VDL / Cardento
M: Eska Van Het Bevrydthof / Action-Breaker
K025118 056002W00307166
381.

263

OLE SP POL 2014 Ogier gniada F: Vandamme KWPN / Guidam
M: Olanda sp/ Lavendel KWPN
K025145 616009640018514
382.

557

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
K020812 616009640052711
383.

386

OLYMPIA VAN DE SINT-AMANDSHOEVE BWP CZE 2014 mare chestnut/170 F: Emerald
M: Altesse vd Bakkershoeve
106XS42 Brak
384.

675

OMENA SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Omonia / Alfaro
K027844 616009681017315
385.

131

PALLADIUM KJV WESTF. UKR 2014 stallion black/168 F: Lancer lll
M: Cornet Obelensky
. .
386.

284

PANAMERA 13 - POL 2008 Klacz gniada/- F: -
M: -
K030568 -
387.

512

PASCAL S SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Qulester
M: Pasja
K014624 Brak
388.

634

PASJA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kara/164 F: Szaman
M: Panorama
K032222 616007600034815
389.

328

PEARL 80 REN GER 2005 Klacz siwa F: Prado / Polytraum
M: Piroschka / Phantom
K011291 DE443430124905
390.

645

PEPE SP POL 2011 Wałach bułana/161 F: -
M: -
K025971 616999520132411
391.

595

PERHAN WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/173 F: Hipoidas
M: Parleza
K031619 616007600164617
392.

652

PIEGŻA SP POL 2009 klacz kasztanowata/169 F: Life and Liberty /
M: Pigwa / Golem
K022165 616009600113209
393.

678

PIEROT WESTF POL 2007 wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
K011983 DE441411573907
394.

686

POMERY F:
M:
395.

687

POMMERY VAN'T OUD VLIEGVELD BWP 2015 F:
M:
396.

410

PRINCIS LWB LAT 2006 gelding chestnut/170 F: None
M: None
Nonep None
397.

560

PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS BAYER POL 2011 Klacz gniada/174 F: Conthargos
M: Pippilotta
K027749 DE 481 810054011
398.

366

QUALITY QUEEN SF POL 2011 Klacz gniada/170 F: Ol Metta / Flipper D'Elle
M: Lausann 2 (ex Nanette K) / Hamlet
K024616 145728
399.

591

QUANDAR CECE SF LAT 2016 stallion bay/173 F: Hardrock Z
M: Napkine
BE00200318030 -
400.

651

QUANDO SP POL 2014 wałach kasztanowata/164 F: Salamaon /
M: Quiana I /
K027009 616009640042014
401.

441

QUAPILLONI NN UKR 2013 klacz gniada/166 F: Quapillon Metodo
M: Avariia
K032324 BB002771
402.

535

QUARRERA VAN DE LEEUWERK BWP BEL 2016 gelding grey/168 F: Carerra VDL
M: Nikita Van De Leeuwerk
none none
403.

212

QUICK STEP HAN POL 2013 Wałach gniada F: Quintender / Quinar
M: Carmaniola / Calido
K023777 DE431319616913
404.

283

QUICKY B Z Z BEL 2013 wałach gniada/- F: Quidam's Adel / Quidam De Revel
M: Dream Girl B Z / Diarado
K025038 056015Z55687813
405.

536

QUIERO OLDENBURG GER 2015 gelding bay/173 F: Guidam Sohn
M: volanda
none DE 418182526715
406.

314

QUILIBET HOL GER 2003 wałach gniada/166 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
K014795 DE421000369903
407.

334

QUINTA S4 HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/166 F: QUINTERO
M: ZAKIRA I
K028662 DE421000016412
408.

193

QUINTES DWB DEN 2014 mare bay/174 F: Quinton
M: Krog?rdens Carmen
208333201403523 208333201403523
409.

384

QUIRADOS AS HOLST GER 2009 Gelding bay//// F: -
M: -
/// ...
410.

580

QUIRIN Deutshes Sportpferd POL 2012 klacz gniada/167 F: Quaterback
M: Lordia
K031608 DE455670299412
411.

690

QUVE PRESTIGE F:
M:
412.

416

QUVEE PRESTIGE HOL GER 2010 ogier gniada/1 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: U2 II / Cento
K020343 DE421000213810 105BR51
413.

552

REBELL OLDENBURG GER 2007 wałach kasztanowata/172 F: Unbekannt
M: Edira
brak DE433331585907
414.

629

REMEMBER ME Lithuanian Riding Horse LTU 2011 gelding chestnut/- F: Rassvet
M: Palete
LTU005170116311 -
415.

317

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309
416.

526

ROSEY LINDA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:144 F: The Gold Eagle
M: Doirin Beauty
K032130 M3-37200400026568
417.

259

ROSOMAK SP POL 20111 wałach gniada/173 F: XXXX
M: CCCCC
BRAK BRAK
418.

654

RUPERT TRAKEŃSKA POL 2011 wałach kara/168 F: Hirtentanz
M: Rawka
K032293 POL 732 01 00565 11
419.

608

SALADYN WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/167 F: Cwał
M: Sawana
K027711 616007610009415
420.

713

SANCZO WURT POL 2005 wałach kasztanowata/167 F: Chello I / Contender
M: Sunny / San Juan
K011254 DE4737300829405
421.

345

SANDMAN OLD GER 2013 wałach gniada/172 F: Sandro Boy / Sandro
M: Sandro Boy / Sandro
K023594 DE418180071513
422.

533

SANTO KANNAN Z ZANG GER 2016 gelding bay/168 F: Solid Gold Z
M: Van Kannan
none 056015Z55692316
423.

187

SAPSAN GER 2010 wałach kasztanowata F: Silyus
M: For plesure
DE456370122210 DE456370122210
424.

232

SCARTO II SP POL 2014 wałach gniada/166 F: Rammstein /
M: Sawannah /
K028536 616009630058814
425.

209

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Acobada / Acobat II
K020678 528003201109504
426.

344

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
427.

575

SEXY MK SP POL 2010 Klacz siwa/- F: Avero /
M: Susan / Cardiff
K016638 616009600230910
428.

619

SHAKKATO PB Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Charity / Nonstop
K031754 056015Z55592616
429.

620

SHELLY WESTFALSKA POL 2009 klacz gniada/165 F: Rhytmus S
M: See
K032608 616009661128409
430.

392

SHERLOCK Lithuanian Riding Horse LTU 2012 gelding dark bay/- F: Shandor 34
M: Lyra
LTU005170128212 -
431.

377

SIR SAPPORO MK OLD GER 2012 Wałach gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Chacbelle / Chacco-Blue
K022099 DE418185043412
432.

554

SMILLA WESER-EMS GER 2008 klacz gniada/kuc:148 F: Voyager
M: Landmarie
brak DE435350322708
433.

556

SNOW BOLL HANNOVER GER 2016 wałach kara/168 F: Stolzenberg
M: Cinderella
brak DEE431316914216
434.

401

SONATA W PKSP POL 2010 klacz gniada/165 F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
K021065 616009630203510
435.

246

STAKATA HAN GER 2013 Klacz kara/- F: Stanley / Stakkato
M: Electra / Embassy I
K024296 DE431314404413
436.

671

Star Lady HAN Niemcy 2015 K sgn F: Stakato
M:
437.

643

STARTS LWD LAT 2008 stallion dark bay/165 F: Salnis
M: Saiga
LV038802350011 LV45345
438.

611

SUNRISE J WLKP POL 2017 klacz izabelowata/172 F: Bandos
M: Sybilla
K032603 A0015342S
439.

537

SYLVESTER BAVARIA GER 2013 stallion dark bay/174 F: Sandro Boy
M: Rarität
none DE 481810001913
440.

422

SYLWESTER SP POL 2007 wałach gniada/167 F: Wencco /
M: Sisi Queen / Quidame De Revel
K016140 POL009540092307
441.

426

SYLWESTER SP POL 2007 wałach gniada/167 F: Wencco
M: Sisi Queen
K016140 POL009540092307
442.

656

SZOTILL SP POL 2015 wałach srokata/165 F: Otill
M: -
- -
443.

319

SZULER SP POL 2010 ogier ciemnogniada/- F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K019540 616009540018610
444.

572

TALANT DP LAT 2016 gelding bay/175 F: Taloubet Z
M: -
none 12345
445.

531

TANGO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: ALCATRAZ
M: Tęcza
K024992 616098200155455
446.

515

TEN ANKERS SHEELAHOM NEW FOREST POL 2013 Ogier gniada/kuc:139 F: Vivenne’s Vision Of Freedom /
M: Sheelah /
K026254 -
447.

342

TINKERBELL W BWP BEL 2007 klacz siwa/168 F: Cicero Z /
M: Vinny Van De Roshoeve /
K022239 -
448.

337

TOP BIJOU OS POL 2014 wałach gniada/172 F: Bijou Be
M: TOPSYTURVY D
K027171 DE 418182533214
449.

584

TORA WLKP POL 2005 klacz ciemnogniada F: Grom /
M: /
brak POL007600075605
450.

618

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/kuc:120 F: Twix
M: Gaskonia
K014651 POL013640024405
451.

621

TOSKANIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Masini
M: Tiramisu
K032094 616009600119414
452.

607

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
453.

295

TRACJA SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Spartacus
M: T Chicatora/ Triple
K022584 616009510253413
454.

503

TROUVILLE LG HOLST GER 2014 ogier gniada F: Castelan 2
M: Corrado
106IP48
455.

278

TULLAMORE PP HAN POL 2015 klacz gniada/165 F: Toulon / Heartbreaker
M: Alida / Aloube Z
K029083 DE431316983015
456.

636

U PRIMO SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Magnum vd Bisschop / Elvis ter Putte
M: Ulinela / Sir Neel
K029666 616009610142816
457.

400

UN RIO VAN TER MOUDE AES POL 2016 wałach gniada/- F: Ultimo Van Ter Moude / Capitol I
M: Nilima / Cassini I
K031084 826002160876922
458.

382

UNBELIEVABLE HANN GER 2014 gelding grey F: -
M: -
-
459.

109

UNIQUE SP POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Marino
M: Uptown Girl- Numero Uno
616009600113912
460.

299

URUGWAJ SP POL 2005 Ogier kasztanowata F: O'Key / Orly T
M: Uroda / Qumball
K011013 POL009670071505
461.

282

UTOPIA BS OS POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Ustinov / Achill-Libero H
M: H-Lord Like / Lord
K025829 DE418186633312
462.

365

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 ogier gniada/170 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouille
M: Fatima / Castilio
K022876 DE418180227113
463.

649

VALKIRIA SP POL 2012 klacz siwa/175 F: Aroland PG
M: Valeria
K023453 616 009 53 00021
464.

709

Venus F:
M:
465.

75

VERONA OS GER 2013 klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini Van De Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
466.

673

VHS CARTAGENA WESTFALSKA POL 2016 klacz gniada/170 F: CASTELAN 2
M: CINCINATY
BRAK 276441411476516
467.

567

VHS CASCATO DU ROUET WEST POL 2016 wałach gniada/167 F: Balou du Rouet
M: VHS Castella
Brak DE441411473316
468.

589

VHS CASTELLA HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz kara/173 F: CASTELAN 2
M: ARANKA
K028374
469.

316

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero / Cambridge
M: Volterra / Van Helsing
K027116 616009530152915
470.

585

WIGOR WLKP POL 2006 wałach gniada/184 F: Grom / Czuwaj
M: Wiga / Batman
K013270 POL007600225506
471.

256

WILDSTAR V KWPN LAT 2014 Gelding bay/167 F: Wilander
M: Wodana
None Lv
472.

558

WINCI SP POL 2011 wałach gniada/170 F: WINSTON
M: WIAGRA
K024808 616098200110451
473.

517

WISTERIA LANE SP POL 2012 klacz kasztanowata/167 F: Etos
M: Winona
K020632 616009600095112
474.

684

WISTERIA LANE SP POL 2012 klacz kasztanowata/167 F: Etos
M: Winona
K020632 616009600095112
475.

357

ZALVO KWPN POL 2004 ogier kasztanowata/169 F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
K008472 5280030411274
476.

221

ZERO Z ZANG BEL 2013 ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K023212 056015Z55507813
477.

355

ZETINA SP POL 2011 klacz gniada/174 F: vandamme/Guidam
M: Zeta Z/Zandor Z
K022161 616009610131111
478.

181

ZINE BLUE OLD GER 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Zinedine / Guidam (de Dartay)
M: Cher Ingrid / Chacco-Blue
K032628 DE233330396214
479.

252

ZO SPECIAL KWPN LAT 2004 stallion chestnut/167 F: Lupicor
M: Ramiro Z
none 528003200402394
480.

227

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Arhipova Anna Andrius Petrovas Team
35
35
SUM:
70.00
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
10
SUM:
10.00
Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
3750
10
7500
2000
20
300
SUM:
13580.00
Bricis Girts Sport de lux
10
10
10
1500
780
10
1600
15
20
5000
2500
50
SUM:
11505.00
Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
20
10000
800
SUM:
10820.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
400
SUM:
400.00
Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
50
SUM:
50.00
Dragan Natalia KJ Aromer Józefin
10
SUM:
10.00
Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
1500
4000
SUM:
5500.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
10
1280
15
SUM:
1305.00
Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
10
SUM:
10.00
Grzegorzewski Adam KJ Okoły
3900
20
2400
19200
SUM:
25520.00
Gutkauskas Danielius D.G Horses
20
35
SUM:
55.00
Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
10
10
SUM:
20.00
Hejger Marta Polski Polo Klub
10
SUM:
10.00
Hendrys Maja KJ FIMMEL TEAM
50
SUM:
50.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
3000
2600
12000
SUM:
17600.00
Janasik Dobrosława AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
400
SUM:
400.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
10
50
SUM:
60.00
Jurasa Elizabete Krista
800
10
SUM:
810.00
Kalicki Przemyslaw POL
2500
SUM:
2500.00
Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
960
320
800
SUM:
2080.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
600
24000
2400
3000
SUM:
30000.00
Klettenberg Gunar
35
20
10
35
20
SUM:
120.00
Konarska Marta KJ Agro-Handel Śrem
2000
SUM:
2000.00
Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn
10
15
SUM:
25.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
20
SUM:
20.00
Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
15
SUM:
15.00
Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
1950
SUM:
1950.00
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
600
20
SUM:
620.00
Kozioł Patrycja SKJ Red Team
10
SUM:
10.00
Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
10
SUM:
10.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
20
SUM:
20.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
1600
10
20
4000
SUM:
5630.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
150
9600
SUM:
9750.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
7800
4800
2400
3000
SUM:
18000.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
50
20
SUM:
70.00
Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
600
SUM:
600.00
Mohr Malin Niemcy
10
SUM:
10.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
20
150
5000
12500
6000
1600
8000
SUM:
33270.00
Nieużyła Leszek bpk
10
240
640
50
SUM:
940.00
Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
400
SUM:
400.00
Ozols Dainis
10
SUM:
10.00
Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
1200
SUM:
1200.00
Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
1200
400
SUM:
1600.00
Paulauskaite Monika Hobby Horse
10
10
600
15600
10
SUM:
16230.00
Penele Laura Riding Centre Lielceri
50
150
30000
SUM:
30200.00
Petraitis Kristupas SK Audruvis
4800
50
SUM:
4850.00
Petraitis Matas s/k Audruvis
6000
300
SUM:
6300.00
Petrovas Andrius A. Petrovas
9600
1000
600
50
1200
SUM:
12450.00
Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
1200
2400
SUM:
3600.00
Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
15
35
SUM:
50.00
Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
10
600
SUM:
610.00
Prymek Zuzanna KJ Sielanka Warka
10
2000
2000
SUM:
4010.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
1500
2400
SUM:
3900.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
10
800
10
SUM:
820.00
Reznuka Tatjana Ropažu j?tnieku klubs
10
SUM:
10.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
1000
SUM:
1000.00
Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik
10
10
SUM:
20.00
Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
1040
SUM:
1040.00
Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
2400
12000
50
20
4800
300
10
1200
SUM:
20780.00
Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice
10
SUM:
10.00
Suska Juliana KS Euro Holding
10
10
3750
SUM:
3770.00
Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
240
10
1950
2000
20
SUM:
4220.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
10
1950
800
300
SUM:
3060.00
Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
10
SUM:
10.00
Tovarnak Sabrina none
10
SUM:
10.00
Vasiljevs Markuss Roberts JSK Mustangs
10
15
10
10
SUM:
45.00
Vismeryte Evita IDGI sports
10
6500
10
SUM:
6520.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
10
10
15
1500
1600
2000
SUM:
5135.00
Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
480
600
1300
20
SUM:
2400.00
Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
3000
4800
10
3200
150
3750
15000
1200
SUM:
31110.00
Wilczewska Weronika bpk
10
320
1300
SUM:
1630.00
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
10
SUM:
10.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aleksejevs Nikita
Sport de lux
ADELE (254)
2021-07-29
67
2021-07-30
64
2021-07-31
43
2021-08-01
57
Arhipova Anna
Andrius Petrovas Team
HEESAMAR (292)
2021-07-30
14
35
2021-07-31
16
2021-08-01
37
LIVIANA (293)
2021-07-29
20
2021-07-30
12
35
2021-08-01
Błaszczak Julia
SKJ Red Team
KAPITO (240)
2021-07-29
28
2021-07-30
55
2021-08-01
25
CORCON (242)
2021-07-29
42
2021-07-30
18
2021-08-01
2021-07-29
26
2021-07-31
26
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
O-STAR (313)
2021-07-30
16
10
2021-07-30
20
2021-07-31
20
2021-08-01
24
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
HASALA (261)
2021-07-30
1
3750
2021-07-29
17
10
2021-07-31
29
CELTA (262)
2021-07-30
37
2021-07-29
36
2021-07-31
47
2021-08-01
34
OLE (263)
2021-07-29
30
2021-07-31
1
7500
2021-08-01
7
2000
FARMER (264)
2021-07-29
21
2021-07-31
37
2021-08-01
30
CZART (265)
2021-07-29
16
20
2021-07-31
36
2021-08-01
11
300
OMENA (675)
2021-07-29
48
2021-07-31
56
2021-08-01
Branicka Waleria
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
HOLLISTER (125)
2021-07-31
44
2021-07-30
48
2021-07-30
2021-08-01
60
Bricis Girts
Sport de lux
2021-07-29
14
10
2021-07-30
16
10
2021-07-31
10
10
2021-08-01
5
1500
2021-07-29
4
780
2021-07-30
15
10
2021-07-31
3
1600
2021-08-01
14
15
2021-07-30
48
2021-07-31
13
20
2021-08-01
5
5000
2021-07-29
1
2500
PRINCIS (410)
2021-07-29
51
2021-07-30
20
2021-08-01
11
50
Chwalińska Zuzanna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2021-07-29
43
2021-07-30
45
2021-08-01
33
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
DAISY (349)
2021-07-30
45
2021-07-31
9
20
2021-08-01
2
10000
2021-07-30
8
800
2021-07-31
32
2021-08-01
17
2021-07-29
31
2021-07-30
47
2021-07-31
22
2021-08-01
Czarnecki Dawid
Equireno
ZETINA (355)
2021-07-29
53
2021-07-29
54
2021-07-30
37
2021-07-31
47
2021-08-01
54
CRUZ S (356)
2021-07-29
38
2021-08-01
2021-07-30
33
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
SONATA W (401)
2021-07-29
2021-07-30
62
2021-08-01
30
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
VERONA (75)
2021-07-29
7
400
2021-07-29
30
2021-07-31
28
2021-08-01
38
KAYNE (253)
2021-07-29
32
2021-07-30
2021-07-31
18
2021-08-01
45
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
A QUITE (390)
2021-07-30
49
2021-07-31
18
2021-08-01
16
50
Dragan Natalia
KJ Aromer Józefin
LAPITA (369)
2021-07-29
2021-07-29
12
10
2021-07-30
61
2021-08-01
27
Fimmel Arkadiusz
KJ Fimmel Team
ELASTIQUA (399)
2021-07-29
5
1500
2021-07-30
2
4000
2021-08-01
34
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
2021-07-29
46
2021-07-30
46
2021-07-31
49
2021-08-01
39
Galocz Masza
bpk
2021-07-29
63
2021-07-31
40
2021-07-31
34
2021-08-01
65
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
DUCATI (370)
2021-07-29
48
2021-07-31
50
2021-08-01
20
COHIBA L (371)
2021-07-29
45
2021-07-30
56
2021-07-29
12
10
2021-07-30
3
1280
2021-07-31
37
2021-08-01
15
15
JANNEMAN (373)
2021-07-30
51
2021-08-01
46
Głusek Gabriel
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-07-29
60
2021-07-30
57
2021-08-01
48
Górska Anna
KJ Black Horse Team Gdańsk
2021-07-29
2021-07-30
25
2021-07-31
55
2021-08-01
38
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (315)
2021-07-30
17
10
2021-07-31
46
2021-08-01
46
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2021-07-29
52
2021-07-31
38
2021-08-01
19
CORNETTO (238)
2021-07-29
52
2021-07-30
2021-08-01
20
2021-07-29
30
2021-07-30
19
2021-08-01
51
Grzegorzewski Adam
KJ Okoły
STAKATA (246)
2021-07-29
27
2021-07-31
4
3900
2021-07-31
17
2021-08-01
27
HAPPYLINA (247)
2021-07-30
34
2021-07-31
10
20
2021-07-31
7
2400
2021-08-01
3
19200
FLANDRIA (248)
2021-07-29
33
2021-07-30
28
2021-07-31
37
2021-08-01
30
Gutkauskas Danielius
D.G Horses
CORRWINIO (129)
2021-07-29
70
2021-07-30
31
2021-07-31
39
2021-08-01
59
ECHO (130)
2021-07-29
42
2021-07-30
66
2021-07-31
38
2021-08-01
21
2021-07-29
10
20
2021-07-30
11
35
2021-08-01
51
Hanke Cornelia
Niemcy
2021-07-30
2021-07-31
Hanke Marco
Niemcy
NANUE V (303)
2021-07-29
25
2021-07-30
65
2021-07-30
68
2021-07-31
45
2021-08-01
57
CASTINA (304)
2021-07-29
70
2021-07-30
51
2021-07-30
57
2021-07-31
46
2021-08-01
54
Hartman Sławomir
KJ Lotar Biskupiec
DREAM ON (331)
2021-07-29
2021-07-30
10
10
2021-07-30
13
10
2021-07-31
44
Hejger Marta
Polski Polo Klub
CIROBANTA (275)
2021-07-29
13
10
2021-07-30
54
2021-07-31
2021-08-01
Hendrys Maja
KJ FIMMEL TEAM
NIRVARO (362)
2021-07-29
46
2021-07-30
35
2021-08-01
12
50
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
BOLERO (677)
2021-07-30
21
2021-08-01
58
PIEROT (678)
2021-07-29
22
2021-07-29
32
2021-07-30
16
2021-08-01
39
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2021-07-30
2
3000
2021-07-30
4
2600
2021-07-31
24
2021-08-01
5
12000
Janasik Dobrosława
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
QUINTA S4 (334)
2021-07-30
23
2021-07-30
49
2021-07-31
8
400
2021-07-31
43
2021-08-01
37
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
CLICQUOT (274)
2021-07-30
38
2021-07-31
43
2021-08-01
61
2021-07-30
19
10
2021-07-31
31
2021-08-01
13
50
Jurasa Elizabete Krista
2021-07-29
23
2021-07-30
5
800
2021-07-30
52
2021-07-31
9
10
2021-08-01
19
Kalicki Przemyslaw
POL
2021-07-30
2021-07-29
45
2021-07-30
63
2021-07-31
1
2500
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-07-29
26
2021-07-30
29
2021-07-31
16
2021-08-01
39
Kazlou Siarhei
KJ Profil Piła
2021-07-30
24
2021-07-31
24
2021-08-01
2021-07-29
59
2021-07-30
31
2021-07-31
20
2021-08-01
2021-07-29
28
KADORA-W (201)
2021-07-29
3
960
2021-07-30
7
320
2021-07-31
6
800
2021-08-01
40
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
2021-07-29
36
2021-07-30
35
2021-07-31
51
2021-08-01
7
600
2021-07-29
66
2021-07-30
32
2021-07-30
21
2021-07-31
27
2021-08-01
43
2021-07-29
36
2021-07-31
2021-08-01
2
24000
GIRALDO L (379)
2021-07-29
18
2021-07-31
8
2400
2021-08-01
36
2021-07-29
28
2021-07-30
44
2021-07-31
17
2021-08-01
2
3000
Klettenberg Gunar
2021-07-29
41
2021-07-30
9
35
2021-07-31
21
2021-08-01
22
2021-07-29
11
20
2021-07-31
29
2021-08-01
20
Hunter (660)
2021-07-29
10
10
2021-07-30
10
35
2021-07-31
16
20
2021-08-01
55
Izaak (661)
2021-07-29
40
2021-07-30
59
2021-07-31
35
2021-07-31
54
2021-08-01
28
Konarska Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2021-07-29
43
2021-07-30
1
2000
2021-07-31
28
2021-08-01
35
Kostecki Kacper
Sekcja Jeździecka Turzyn
2021-07-29
18
10
2021-07-31
32
2021-08-01
12
15
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2021-07-31
33
2021-08-01
2021-07-29
27
2021-07-29
37
2021-07-31
15
20
MESSI S (236)
2021-07-29
45
2021-07-31
41
2021-08-01
32
Koza Łukasz
KJ Trachy Gliwice
TOP BIJOU (337)
2021-07-29
42
2021-07-30
42
2021-08-01
10
15
Koza Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
2021-07-29
57
2021-07-30
4
1950
2021-07-30
36
2021-07-31
39
2021-08-01
28
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
VOILA (316)
2021-07-29
5
600
2021-07-30
21
2021-07-31
28
2021-08-01
47
ROCKY (317)
2021-07-29
15
20
2021-07-30
15
2021-08-01
32
Kozioł Patrycja
SKJ Red Team
2021-07-29
39
2021-07-29
44
2021-07-30
18
10
2021-07-31
44
ZALVO (357)
2021-07-29
69
2021-07-30
30
2021-07-31
19
Kozłowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-07-29
31
2021-07-30
28
2021-07-30
58
2021-08-01
55
Kraśko Kuba
LKJ w Gałkowie
SANCZO (713)
2021-07-31
14
10
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
CRISTIANO (198)
2021-07-29
55
2021-07-29
57
2021-07-30
60
2021-08-01
40
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2021-07-29
38
2021-07-29
12
20
2021-07-30
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2021-07-30
6
1600
2021-08-01
18
2021-07-29
17
2021-07-29
14
10
2021-07-31
19
2021-07-31
11
20
2021-08-01
6
4000
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2021-07-31
38
2021-07-31
11
150
2021-08-01
6
9600
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
QUILIBET (314)
2021-07-30
22
2021-08-01
41
Kubik Natalia
KJ Trachy Sośnicowice
CATALAYA (104)
2021-07-29
34
2021-07-29
2021-07-31
41
2021-07-31
47
2021-08-01
66
ZINE BLUE (181)
2021-07-29
41
2021-07-30
58
2021-07-31
53
2021-07-31
45
2021-08-01
56
Kucias Angelika
Klub Jeździecki Global
UTOPIA BS (282)
2021-07-29
47
2021-07-30
28
2021-07-31
35
2021-08-01
59
2021-07-30
56
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
LA PEZI (347)
2021-07-30
2021-07-31
4
7800
2021-08-01
8
4800
ITOULON B (351)
2021-07-30
3
2400
2021-07-31
5
3000
2021-08-01
Macieszczak Ewa
KJ Infernal Team
CALOTTA (352)
2021-07-29
23
2021-07-31
30
2021-08-01
26
ARAGOR (353)
2021-07-29
47
2021-07-30
36
2021-07-31
33
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
CONSENSUS (244)
2021-07-29
21
2021-07-29
50
2021-07-30
63
2021-07-31
34
2021-08-01
21
CORD-M (245)
2021-07-29
62
2021-07-29
60
2021-07-30
62
2021-07-31
56
2021-08-01
41
Malinauskaite Gintare
Hobby Horse
2021-07-31
24
2021-08-01
43
2021-07-30
50
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2021-07-29
48
2021-07-30
2021-08-01
14
50
2021-07-29
9
20
2021-07-30
24
2021-08-01
Mikhailava Maryia
KJ Profil Piła
2021-07-29
37
2021-08-01
24
2021-07-30
38
2021-07-31
53
2021-07-29
51
2021-07-30
43
2021-07-31
42
2021-08-01
25
KEATON N (203)
2021-07-29
24
2021-07-30
30
2021-07-31
40
2021-08-01
DIASSINI (204)
2021-07-29
8
600
2021-07-30
46
2021-07-31
15
2021-08-01
35
Mohr Malin
Niemcy
EDDIE (188)
2021-07-30
24
2021-07-31
12
10
2021-08-01
50
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
ZERO Z (221)
2021-07-29
14
20
2021-07-31
10
150
2021-08-01
24
CYCERA (222)
2021-07-30
1
5000
2021-07-31
31
2021-08-01
1
12500
COUNTER (223)
2021-07-30
20
2021-07-31
5
6000
2021-08-01
15
CLAPTON (224)
2021-07-29
3
1600
2021-07-31
25
2021-08-01
3
8000
Nieużyła Leszek
bpk
2021-07-29
9
10
2021-07-30
35
2021-07-31
2021-07-29
31
2021-07-30
25
2021-08-01
31
2021-07-29
8
240
2021-07-30
6
640
2021-08-01
44
HOLLISTER (125)
2021-07-29
22
2021-07-29
32
2021-07-29
40
2021-07-30
40
2021-08-01
9
50
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
CORNETTO (346)
2021-07-30
2021-07-29
8
400
2021-07-31
48
2021-08-01
2021-07-30
27
Ozols Dainis
GREDZENS (358)
2021-07-29
68
2021-07-30
60
2021-07-31
13
10
2021-08-01
ICE (361)
2021-07-29
68
2021-07-30
66
2021-07-30
69
2021-07-31
20
2021-08-01
61
Palmowska Natalia
KJ Lotar Biskupiec
LVIV PKZ (218)
2021-07-30
31
2021-07-30
26
2021-07-31
7
1200
2021-08-01
31
DR. JONES (219)
2021-07-31
14
2021-08-01
21
Patejko Sara
Largo Sp. z o.o. Warszawa
IRYDION L (220)
2021-07-29
2
1200
2021-07-31
7
400
Paulauskaite Monika
Hobby Horse
2021-07-29
55
2021-08-01
52
2021-07-30
9
10
2021-07-29
24
2021-07-30
17
10
2021-07-29
7
600
2021-08-01
4
15600
2021-07-30
23
2021-07-30
12
10
2021-07-29
39
2021-07-31
35
Pawlicka Dajana
KJ Agro-Handel Śrem
2021-07-29
65
2021-07-29
39
2021-07-30
27
2021-07-31
42
2021-08-01
27
NIKI L (323)
2021-07-29
54
2021-07-31
54
2021-08-01
49
Penele Laura
Riding Centre Lielceri
2021-07-29
35
2021-07-30
43
2021-08-01
10
50
HACHIKO (311)
2021-07-29
62
2021-07-31
33
2021-08-01
33
2021-07-30
54
2021-07-29
22
2021-07-31
12
150
2021-08-01
1
30000
Petraitis Kristupas
SK Audruvis
IVITA (403)
2021-07-30
41
2021-07-31
25
2021-08-01
16
2021-07-29
43
CASANOVA (404)
2021-07-31
31
2021-08-01
53
2021-07-29
58
2021-07-30
41
Contagra (668)
2021-07-30
26
2021-07-31
3
4800
2021-07-31
23
2021-08-01
15
50
Petraitis Matas
s/k Audruvis
2021-07-30
22
2021-07-31
18
2021-07-29
59
2021-07-29
64
HEINEKEN (408)
2021-07-30
2021-07-30
2021-07-31
2
6000
2021-08-01
48
Culon (666)
2021-07-29
57
2021-07-30
40
2021-07-31
40
Carleone (667)
2021-07-29
29
2021-07-30
32
2021-08-01
9
300
Petrovas Andrius
A. Petrovas
LINKOLNS (393)
2021-08-01
2021-07-30
47
2021-07-31
3
9600
KENDIS (394)
2021-07-29
5
1000
2021-07-30
7
600
2021-07-31
45
2021-08-01
18
50
2021-07-29
71
GIGOLLO (395)
2021-07-29
49
2021-07-30
19
2021-08-01
26
Agilera (681)
2021-07-29
54
2021-07-30
38
2021-07-30
43
2021-07-31
8
1200
2021-08-01
26
Pieniaszek Dominik
KJ Grek Sp. z o.o.
2021-07-29
6
1200
2021-07-31
46
2021-08-01
14
AVALANCHE (217)
2021-07-29
44
2021-07-30
53
2021-08-01
3
2400
Pildere Magdalena
JSK Z?gkalni
2021-07-31
52
2021-08-01
65
Pilders Martinš
AS Agrofirma T?rvete
2021-07-29
19
2021-07-30
29
2021-08-01
CARECA 9 (269)
2021-07-29
50
2021-07-30
49
2021-08-01
64
KAVALLO (270)
2021-07-29
19
2021-07-30
2021-07-31
2021-08-01
38
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2021-07-30
17
2021-08-01
CHMARA (300)
2021-07-29
53
2021-07-31
34
2021-08-01
32
CELTIC (301)
2021-07-30
52
2021-07-29
56
2021-08-01
13
15
LECTOR (302)
2021-07-29
56
2021-07-30
13
35
2021-08-01
56
Polikowski Sławomir
JKS Agro-Pol Trzebiatów
URUGWAJ (299)
2021-07-30
26
2021-07-29
35
2021-08-01
23
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
NADAL (391)
2021-07-30
13
10
2021-07-30
2021-07-31
55
2021-08-01
8
600
2021-07-31
48
Prymek Zuzanna
KJ Sielanka Warka
DYLLANO (341)
2021-07-29
15
10
2021-07-30
5
2000
2021-08-01
8
2000
2021-07-29
41
2021-07-30
40
2021-08-01
37
BAGAZZA M (343)
2021-07-29
25
2021-08-01
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2021-08-01
67
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2021-07-29
49
2021-07-30
5
1500
2021-07-31
6
2400
2021-08-01
49
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
BOLOGNA (354)
2021-07-29
20
10
2021-07-29
6
800
2021-07-30
12
10
2021-08-01
52
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
INIGO R.T (714)
2021-07-31
30
Reznuka Tatjana
Ropažu j?tnieku klubs
DON RUDY (251)
2021-07-29
34
2021-07-30
22
2021-07-31
52
2021-08-01
64
HOPPY W.B (518)
2021-07-29
2021-07-30
39
2021-07-31
15
10
2021-08-01
31
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2021-07-30
34
2021-07-31
5
1000
2021-08-01
42
Siarkiewicz Klaudia
KS Verso La Natura Warnik
PEARL 80 (328)
2021-07-29
9
10
2021-07-30
34
2021-08-01
47
JACKPOT B (329)
2021-07-29
16
10
2021-07-31
57
2021-07-29
54
2021-07-30
23
2021-07-31
2021-08-01
62
Šipaila Nerijus
NSO Sport Horses
CON X (107)
2021-07-29
44
2021-07-30
44
2021-08-01
23
2021-07-29
21
2021-08-01
18
2021-07-30
4
1040
UNIQUE (109)
2021-07-29
50
2021-07-30
33
2021-08-01
22
Sitowska Iwona
JKS FER Więckowice
CANOSSA (135)
2021-07-29
20
2021-07-29
47
2021-07-30
39
2021-08-01
36
2021-07-29
69
2021-07-30
37
2021-07-30
67
Skiba Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
2021-07-29
3
2400
2021-07-31
2
12000
2021-08-01
17
50
2021-07-29
13
20
2021-07-31
6
4800
2021-08-01
10
300
2021-07-29
29
2021-07-31
38
2021-08-01
45
KASPER (359)
2021-07-29
46
2021-07-30
10
10
2021-07-31
23
2021-08-01
6
1200
Slepnov Viktor
SAPSAN (187)
2021-07-29
49
2021-07-31
50
2021-08-01
Słodczyk Dominik
St. KJ Preria Wilkowice
2021-07-29
33
2021-07-30
42
2021-07-31
26
2021-08-01
23
Star Lady (671)
2021-07-29
11
10
2021-07-30
44
2021-07-31
36
2021-08-01
17
Suska Juliana
KS Euro Holding
2021-07-29
13
10
2021-07-30
30
2021-08-01
62
NIGIRI (397)
2021-07-29
15
10
2021-07-30
36
2021-08-01
1
3750
2021-07-29
40
2021-07-30
33
2021-07-31
21
Szamp Julia
Sopocki KJ
GALILEO (336)
2021-07-29
72
2021-07-31
49
Szczupakowska Amelia
KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
CORMINTTA (230)
2021-07-29
Taczalska Maja
JKS Salio
2021-07-30
Tęcza Szymon
KJ Agro-Handel Śrem
2021-07-29
7
240
2021-07-30
9
10
2021-07-31
26
2021-08-01
4
1950
ANGARA L (207)
2021-07-29
2
2000
2021-07-31
27
2021-08-01
60
BUENO L (208)
2021-07-29
2021-07-31
14
20
2021-08-01
42
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (227)
2021-07-29
65
2021-07-29
58
2021-07-30
11
10
2021-07-30
50
2021-07-31
42
2021-08-01
16
BOBA FETT (228)
2021-07-29
4
1950
2021-07-30
7
800
2021-08-01
12
300
2021-07-29
66
2021-07-30
59
2021-07-31
41
2021-08-01
Tomaszewska Paulina
JKS U Robsonów
ASTERIX (665)
2021-07-29
11
10
2021-07-29
2021-07-30
53
2021-07-31
19
2021-08-01
35
Tovarnak Sabrina
none
2021-07-29
17
10
2021-08-01
22
2021-07-30
42
CERVINO H (272)
2021-07-30
32
2021-07-31
25
2021-08-01
63
CARL (380)
2021-07-29
64
2021-07-30
41
2021-07-31
22
Tsapin Artiem
Bez Przynależności klubowej
CORLEONE (258)
2021-07-30
61
ROSOMAK (259)
2021-07-29
67
2021-07-29
23
2021-07-30
2021-07-31
Vasiljevs Markuss Roberts
JSK Mustangs
EDER (249)
2021-07-29
27
2021-07-30
18
10
2021-08-01
11
15
2021-07-31
21
KORALL (250)
2021-07-29
61
2021-07-30
55
2021-08-01
36
2021-07-31
29
2021-07-29
19
10
2021-07-30
47
2021-07-31
11
10
Vismeryte Evita
IDGI sports
QUINTES (193)
2021-07-29
35
2021-07-30
15
10
2021-08-01
4
6500
CALIMERO (194)
2021-07-29
29
2021-07-30
14
10
2021-08-01
29
Wacławik Marek
Largo Sp. z o.o. Warszawa
TRACJA (295)
2021-07-29
10
10
2021-07-30
11
10
2021-08-01
9
15
2021-07-31
27
2021-07-29
24
2021-08-01
2021-07-29
1
1500
2021-07-30
2
1600
2021-07-31
2
2000
2021-08-01
32
SANDMAN (345)
2021-07-29
53
2021-07-30
39
2021-08-01
53
2021-07-31
17
Wasilewski Łukasz
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2021-07-29
6
480
2021-07-30
8
600
2021-07-31
32
2021-07-30
46
2021-07-31
4
1300
2021-08-01
29
2021-07-29
61
2021-07-30
25
2021-07-31
11
20
2021-07-31
30
2021-08-01
19
Wechta Maksymilian
KJ Wechta Rosnówko
LONDON 32 (414)
2021-07-29
2
3000
2021-07-31
13
2021-08-01
7
4800
CALVANO (415)
2021-07-29
33
2021-07-30
14
10
2021-07-29
25
2021-07-30
3
3200
2021-07-31
9
150
2021-08-01
44
2021-07-29
1
3750
2021-07-31
1
15000
2021-08-01
13
CELTIA (685)
2021-07-29
37
2021-07-30
6
1200
2021-07-31
2021-08-01
28
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CAMPINO (280)
2021-07-30
64
2021-07-30
45
2021-07-31
23
2021-08-01
58
Wilczewska Weronika
bpk
DELILAH (286)
2021-07-29
16
10
2021-07-30
8
320
2021-07-31
51
HANDSOME (287)
2021-07-29
33
2021-07-29
26
2021-07-30
27
2021-08-01
25
2021-07-29
4
1300
2021-07-29
56
2021-07-30
2021-07-30
48
2021-07-31
36
2021-08-01
32
Wojtal Julianna
Sopocki KJ
2021-07-29
51
2021-07-30
29
2021-07-31
22
2021-08-01
29
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
2021-07-30
67
2021-07-29
38
2021-08-01
50
2021-07-29
52
2021-07-29
18
10
2021-07-30
65
2021-08-01
63
2021-07-30
2021-07-29
63
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
2021-07-29
IVY (367)
2021-07-29
KALANTE (368)
2021-07-29

Number of Riders: 111

Number of Horses: 480

The sum of prizes: 362 435.00

Competition results developed by: Ekwador - restauracja, noclegi, ośrodek jeździecki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl