Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne
Dąbrówka Mała, 17-18 lipca 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
71 ACCEPTED 2021-07-16 17:39:01
2021-07-16 15:52:52
Aleksandra Huniewicz CON PASSIONE
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2021-07-16 17:39:05
2021-07-16 15:50:55
Aleksandra Huniewicz HAWANA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
69 ACCEPTED 2021-07-16 17:39:08
2021-07-15 22:22:07
Przemysław Kalicki CASARES BLUE
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
68 ACCEPTED 2021-07-16 17:39:10
2021-07-15 22:21:23
Przemysław Kalicki CAILLOU TF
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2021-07-16 17:39:13
2021-07-15 22:20:14
Joanna Stankiewicz CAJA 23
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
66 ACCEPTED 2021-07-16 17:39:22
2021-07-15 21:01:00
Maja Witkowska MY PRECIOUS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
65 ACCEPTED 2021-07-16 17:39:29
2021-07-15 21:00:38
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
64 ACCEPTED 2021-07-16 17:39:35
2021-07-15 20:49:46
Ewa Maria Zaremba NEMEZJA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
63 ACCEPTED 2021-07-16 17:39:37
2021-07-15 20:48:54
Zuzanna Miszczak RUPERT
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
62 ACCEPTED 2021-07-16 17:39:42
2021-07-15 20:48:19
Agata Giza MONSTER
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
61 ACCEPTED 2021-07-16 17:39:47
2021-07-15 20:47:46
Magda Filipiak BRAVIA MK
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
60 ACCEPTED 2021-07-15 16:36:59
2021-07-15 12:43:54
Piotr Gębicki CINZANO
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
59 ACCEPTED 2021-07-15 16:37:03
2021-07-15 12:43:12
Piotr Gębicki ARKO WP Z
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
58 ACCEPTED 2021-07-15 16:37:01
2021-07-15 12:11:13
Martyna Formela LUMINAT
  • 1x 9/LL/Z trfaieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
57 ACCEPTED 2021-07-15 08:39:47
2021-07-14 22:56:28
Oliwia Pierzchanowska NASTKA
  • 2x 9/LL/Z trfaieniem w normę czasu S1
56 ACCEPTED 2021-07-14 18:40:46
2021-07-14 14:44:17
Katarzyna Kukowska GIULIETTA-LA
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
55 ACCEPTED 2021-07-15 10:03:52
2021-07-13 22:09:41
Nikola Sobòtka FANTASTIC GR
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
54 ACCEPTED 2021-07-14 13:47:38
2021-07-13 21:24:31
Oskar Lodowski NATIONS CUP
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2021-07-14 13:47:40
2021-07-13 17:53:31
Julia Wiese ONLY YOU
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9/LL/Z trfaieniem w normę czasu S1
52 ACCEPTED 2021-07-14 13:47:43
2021-07-13 17:52:40
Julia Wiese EMIRO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/LL/Z trfaieniem w normę czasu S1
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
51 ACCEPTED 2021-07-14 13:47:45
2021-07-13 14:50:17
Nikola Grygorowicz ARKONIA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 9/LL/Z trfaieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
50 ACCEPTED 2021-07-14 13:47:47
2021-07-13 14:44:26
Dagmara Kaczmarczyk ASTAT
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2021-07-13 12:27:42
2021-07-13 12:27:42
Robert Hestkowski GUIDAM
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
48 ACCEPTED 2021-07-13 11:32:18
2021-07-13 10:38:31
Dominika Hestkowska DYNAMITE BRECH
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
47 ACCEPTED 2021-07-13 08:15:16
2021-07-13 00:10:26
Maria Syrowska RAINBOW DASH M
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
46 ACCEPTED 2021-07-13 08:15:18
2021-07-12 23:27:31
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2021-07-13 08:15:20
2021-07-12 21:46:33
Milena Lisińska KALIFORNIA
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2021-07-13 08:15:22
2021-07-12 21:30:43
Nina Tulisow LIBERKA
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2021-07-13 08:15:25
2021-07-12 21:30:01
Nina Tulisow RALFIE
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
42 ACCEPTED 2021-07-13 08:15:27
2021-07-12 14:28:00
Zofia Synoradzka NEVISTO 3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
41 ACCEPTED 2021-07-12 12:40:17
2021-07-11 16:44:12
Antonina Rogulska GALEA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
40 ACCEPTED 2021-07-12 12:40:26
2021-07-11 13:14:25
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
39 ACCEPTED 2021-07-16 19:09:18
2021-07-11 12:45:00
Dorota Kurzyp CHALET'S CALINKA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2021-07-11 12:45:50
2021-07-10 16:04:00
Gabriela Demska WIRGILLIA
  • 2x 9/LL/Z trfaieniem w normę czasu S1
37 ACCEPTED 2021-07-11 12:45:54
2021-07-10 16:03:33
Wiktoria Sudyk TAJPAJ
  • 2x 8/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
36 ACCEPTED 2021-07-11 12:45:58
2021-07-10 14:14:21
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2021-07-11 12:46:02
2021-07-10 14:14:03
Paulina Kozłowska COLI
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2021-07-12 12:40:46
2021-07-10 11:25:12
Marek Pawluczuk KAWAVANTOS VTH
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
33 ACCEPTED 2021-07-11 12:46:12
2021-07-10 11:23:30
Marek Pawluczuk HUNCWOT
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
32 ACCEPTED 2021-07-11 12:46:16
2021-07-10 11:22:02
Marek Pawluczuk CATHERINA V
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2021-07-11 12:46:20
2021-07-10 11:18:04
Kamila Pleskacz DAMAI
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
30 ACCEPTED 2021-07-11 12:46:23
2021-07-10 11:17:07
Kamila Pleskacz CYJANID
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
29 ACCEPTED 2021-07-09 08:37:24
2021-07-08 15:49:24
Katarzyna Widzińska ANTIBES
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
28 ACCEPTED 2021-07-09 08:37:28
2021-07-08 15:48:57
Katarzyna Widzińska CHILLE
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9/LL/Z trfaieniem w normę czasu S1
27 ACCEPTED 2021-07-09 08:37:33
2021-07-08 15:48:39
Katarzyna Widzińska CORTINA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9/LL/Z trfaieniem w normę czasu S1
26 ACCEPTED 2021-07-09 08:37:39
2021-07-08 15:48:19
Katarzyna Widzińska DEGAS
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
25 ACCEPTED 2021-07-09 08:37:46
2021-07-08 15:47:39
Katarzyna Widzińska MIGRIS
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
24 ACCEPTED 2021-07-09 08:37:52
2021-07-08 15:47:21
Katarzyna Widzińska NESTOR
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2021-07-09 08:37:56
2021-07-08 15:47:02
Katarzyna Widzińska PERHAN
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
22 ACCEPTED 2021-07-09 08:38:03
2021-07-07 21:53:11
Monika Dudkowska SORENTO
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
21 ACCEPTED 2021-07-16 13:14:56
2021-07-07 00:07:44
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2021-07-14 10:44:07
2021-07-07 00:07:08
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
19 ACCEPTED 2021-07-09 08:38:34
2021-07-07 00:06:35
Zuzanna Gawęda BIANCA DE WILL
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/LL/Z trfaieniem w normę czasu S1
18 ACCEPTED 2021-07-13 07:09:02
2021-07-06 21:56:42
Wiktoria Waszczak TANGO
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
17 ACCEPTED 2021-07-09 08:39:23
2021-07-05 19:39:47
Paulina Filipek APRILLIS
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
16 ACCEPTED 2021-07-15 07:22:19
2021-07-05 16:50:08
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9/LL/Z trfaieniem w normę czasu S1
15 ACCEPTED 2021-07-09 08:39:53
2021-07-04 22:38:47
Karolina Pawluczuk BARBI
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
14 ACCEPTED 2021-07-09 08:39:57
2021-07-04 21:46:50
Paulina Endraszka DELILAH
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2021-07-09 08:40:04
2021-07-04 21:46:30
Paulina Endraszka DAME LA VIDA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2021-07-09 08:40:26
2021-07-04 21:45:42
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
11 ACCEPTED 2021-07-14 10:44:31
2021-07-02 23:48:42
Martyna Kozioł GALA W
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2021-07-03 07:08:42
2021-07-02 23:47:32
Patrycja Kozioł ZALVO
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2021-07-14 10:44:25
2021-07-02 23:46:33
Patrycja Kozioł NINTO CHICO
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2021-07-03 07:08:54
2021-07-02 12:23:54
Sara Zduńczyk WINTER LAKE
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2021-07-03 07:08:57
2021-06-30 14:07:43
Zuzanna Majewska HONEY
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
6 ACCEPTED 2021-06-29 08:09:56
2021-06-27 20:38:56
Marta Burakowska SYLWESTER
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2021-07-15 12:38:44
2021-06-26 15:15:26
Magdalena Bąk HERO
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
4 ACCEPTED 2021-07-16 13:14:53
2021-06-25 18:11:20
Paulina Pierzyńska GUNS N' ROSES
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-07-16 13:14:52
2021-06-25 18:10:25
Paulina Pierzyńska GRANIT
  • 1x 5/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2021-06-25 17:57:00
2021-06-22 18:20:59
Zuzanna Majewska SUBARU
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9/LL/Z trfaieniem w normę czasu S1
1 ACCEPTED 2021-05-30 22:49:54
2021-05-30 07:43:11
Anna Nowak BLACK LADY
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąk Magdalena Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O057066
2. Burakowska Marta KS AZS UWM
S
O049339
3. Demska Gabriela LKJ Gałkowo
2006 (JM.)
O056820
4. Dudkowska Monika KJ Stajnia Szyldak
S
O022478
5. Endraszka Paulina FS Succin
S
O003891
10074861
6. Filipek Paulina Brak
S
O035929
7. Filipiak Magda SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2008 (JM.)
O059130
8. Formela Martyna JKS u Robsonów
2009 (JM.)
O059132
9. Frąckiewicz Emma FS Succin
2005 (J.)
O046368
10195911
10. Gawęda Julianna Sopocki Klub Jeździecki
2002 (MJ.)
O038545
11. Gawęda Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047345
12. Gębicki Piotr KJ G-Ride Team
S
O002455
13. Giza Agata SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2007 (JM.)
O050203
14. Grygorowicz Nikola Klub Jeździecki Kaczmarczyk
2003 (J.)
Brak
15. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
16. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
17. Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
S
O020219
18. Jendrzejczak Blanka Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (MJ.)
O030997
19. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
20. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
S
O009854
21. Kołtusz Martyna Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2001 (MJ.)
O026310
22. Kozioł Martyna SKJ Red Team
2004 (J.)
O044014
23. Kozioł Patrycja SKJ Red Team
2002 (MJ.)
O044015
24. Kukowska Katarzyna KJ J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
25. Kurzyp Dorota bpk
2009 (JM.)
O058538
26. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
27. Lodowski Oskar St. KJ G-Ride Team
2004 (J.)
O050349
28. Lyskovka Valerij BLR
S
10054191
29. Lyskovka Valery .
S
O006765
30. Majewska Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
S
O008291
31. Miszczak Zuzanna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2007 (JM.)
O064361
32. Pawluczuk Karolina JKS u ROBSONÓW
S
O023632
33. Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
S
O000482
34. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (JM.)
O057056
35. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
36. Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
S
O006319
37. Pupiałło Marianna Stajnia Roma
2008 (JM.)
O049877
38. Rogulska Antonina JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2007 (JM.)
O051958
39. Sob?tka Nikola Brak
2008 (JM.)
O057357
40. Stankiewicz Joanna bpk
2000 (MJ.)
O043347
41. Sudyk Wiktoria LKJ Gałkowo
2006 (JM.)
O047983
42. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
43. Syrowska Maria Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2006 (JM.)
O048296
44. Tulisow Nina bpk
2004 (J.)
O035091
45. Waszczak Wiktoria SKJ Red Team
2002 (MJ.)
O035152
46. Widzińska Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
S
O008883
47. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
48. Witkowska Maja KS Marel Team
2009 (JM.)
O058026
49. Zaremba Ewa Maria SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O042096
50. Zduńczyk Sara KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2000 (MJ.)
O028652
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

34

ANTIBES SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Rascin
M: Arabella
Braj 616009600078117
2.

46

APRILLIS WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
K026619 6160070005213
3.

90

ARKO WP Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/176 F: Andiamo Z
M: Roulette
K032606 056015Z55687416
4.

80

ARKONIA WLKP POL 2008 Klacz gniada/178cm F: Czarczaf
M: Ala Flavia
brak
5.

81

ASTAT WLKP/POCH.TRK. POL 2015 wałach gniada/168 F: Eloquent trk./ Saint Cloud
M: Asta wlkp./ Hamlet Go trk.
K024242 616007600196915
6.

86

Aurora F:
M:
7.

105

Azul F:
M:
8.

47

BARBI SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: NN
M: NN
K011300
9.

18

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa/- F: Dakar Z /
M: Bryza / Palant
K023106 616009590204911
10.

42

BIANCA DE WILL HOLSZTYŃSKA GER 2017 klacz siwa/160 F: Baloubet d.Ro
M: Dori I
K032178 DE421000093517
11.

24

BLACK LADY Koń Oldenburski POL 2015 klacz kara/160 cm F: Walentino
M: Black Rose
brak brak
12.

51

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
13.

102

BRAVIA MK SP POL 2009 klacz gniada/169 F: Frazes
M: Blezerka
Brak 616009600373209
14.

95

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
K020300 DE441411315206
15.

96

CAJA 23 HOLSZTYŃSKA POL 2007 klacz siwa/165 F: Corrado I
M: K-Chica
K028554 DE421000618407
16.

94

CASARES BLUE OLD. (OS) POL 2016 ogier siwa/167 F: Chacoon Blue mekl. / Chacco Blue
M: Casarina reń/ Cordino reń
K029471 DE418184008916
17.

60

CATHERINA V DANSKVARMBLOD DEN 2014 klacz gniada/165 F: come back II
M: ROCITA SKOVBO
K028678 ///
18.

52

CENTAUR SP POL 2004 wałach kasztanowata/168 F: Libretto / Milione
M: Centuria / Mazzel
K008883 POL009530044604
19.

53

CHALET'S CALINKA HAN POL 2010 klacz gniada/165 F: Chalet
M: Athena
K032086 DE431311000510
20.

16

CHERIE DE BEAUFOUR Francuski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly
M: Mancy Van Leut
K030234 12 243 223 Y
21.

35

CHILLE WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/170 F: Ekwador
M: Czubajka
Brak 616007600017116
22.

88

CINZANO SP POL 2013 wałach gniada/180 F: Colox Cup
M: Cicha Woda
K029459 616009600261214
23.

58

COLI HAN GER 2015 klacz gniada/166 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Hawana / Liberty Life
K029458 DE431436981115
24.

92

CON PASSIONE WESTFALSKA POL 1 Wałach kara/162 F: Caretello B
M: Calapeilis
K016655 1
25.

36

CORTINA SP POL 2017 klacz ciemnogniada/164 F: Hipoidas
M: Conti
Brak 616009600220417
26.

62

CYJANID WEST. POL 2010 wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
K018459
27.

61

DAMAI KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Indoctro
M: Naika / Concorde
K016363
28.

49

DAME LA VIDA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Zamelus W /
M: Doria S / Grand De La Cour
K029335 616009530173116
29.

91

DARLING TRAKEŃSKA POL 2014 Wałach kara/160 F: Karmel
M: Duma
K028106 POL 732 01 00796 14
30.

37

DEGAS TRAKEŃSKA POL 2017 ogier ciemnogniada/Brak F: Hipoidas
M: Demeter
K031620 616 003 01 00856 17
31.

48

DELILAH SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Zambesi /
M: Doria S / Grand De La Cour
K029336 616009530115715
32.

50

DONATELLA V DWB DEN 2015 klacz kasztanowata/162 F: Don Ruto /
M: Corolla V / Come Back II
K029334 208333201503211
33.

103

DYNAMITE BRECH HAN POL 2014 wałach gniada/165 F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
34.

73

DYNAMITE BRECH HAN POL 2014 wałach gniada/165 F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
35.

79

EMIRO Westfälisches Reitpferd POL 2017 wałach siwa/165 F: Emir R / Colman
M: O'Carola / Carlino
K030567 441411087417
36.

76

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 wałach gniada/168 F: Campbell VDL
M: Zenzi HBC
K019937 528003201007107
37.

5

GALA W SP POL 2011 klacz gniada/175 F: Turbud Quirinus / Pavarotti van de Helle
M: Gambetta / Garantie
K020872 616009670028311
38.

64

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
39.

82

GIULIETTA-LA WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Con Sherry / Contendro
M: Gawęda / Samba Hit I
K026195 616007610036713
40.

3

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
K023319 616009610104713
41.

45

GROSZEK KONIK POLSKI POL 2013 wałach myszata/kuc:137 F: Hawer
M: Góra
K032093 616011680023013
42.

65

GUCCI SP POL 2013 wałach gniada/- F: Nadir/Hadrian
M: Gama/Garantie
K023365 -
43.

74

GUIDAM KWPN POL wałach F:
M:
44.

27

GUNS N' ROSES SP POL 2015 Wałach gniada/175 F: Viscount
M: Gejsza/Atlas Bavaria
K028646 Brak
45.

75

HAWANA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Fred
M: Hulanka
K028546 Brak 616007610204812
46.

93

HAWANA SP POL 2002 klacz siwa/170 F: .Fred
M: Hulanka
K028546 616007610204812
47.

29

HERO KONIK POLSKI POL 2014 wałach inna/kuc:kuc:ku F: Tajar
M: Heidi
K030272 616011600078214
48.

33

HONEY SP POL 2013 wałach siwa/175 F: Kingsten
M: Hellana
K026367 616009600238913
49.

59

HUNCWOT SP POL 2011 Wałach gniada F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Halka / Loxley
K020079
50.

69

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris / Stalypso / Stakkato
M: Kora / Ambasador / Piołun
K022665 616009520095512
51.

15

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
52.

66

KAWAVANTOS KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/179 F: .
M: ,
K028505 00
53.

70

LIBERKA SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Concord
M: Loresca-J
K028350 616009530008015
54.

57

LUBICZ SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
55.

89

LUMINAT WIELKOPOLSKI POL 2009 wałach kasztanowata/170 F: Kormoran
M: Luneta
K017465 POL007600072309
56.

38

MIGRIS TRAKEŃSKI POL 2015 wałach kara/Brak F: Cedrus
M: M-Dolina
K029248 POL 732 01 00727 15
57.

101

MONSTER ARABSKA POL 2010 wałach gniada/mk:150 F: NN
M: NN
BRAK POL 616 999 60 03340 10
58.

97

MY PRECIOUS KUC POL 1997 ogier siwa/kuc:kuc:ku F: Silverfox Oisin
M: Muffin
K031090 616013610147406
59.

85

NASTKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:kuc:ku F: Poseidon / Pinto
M: Nandina / Split
K029746 POL013610230708
60.

77

NATIONS CUP WLKP POL 2012 wałach gniada/168 F: Colox Cup /
M: Naomi /
K022899 616007600275512
61.

99

NEMEZJA SP POL 2005 Klacz siwa/170 F: OLKUSZ
M: NEGRA
K027010 POL 009 60 00983 05
62.

39

NESTOR BRAK POL 2016 wałach gniada/167 F: Dżentelmen
M: Nara
K029055 Brak
63.

72

NEVISTO 3 HANOWERSKA GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
64.

6

NINTO CHICO WESTF POL 2008 wałach gniada/172 F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
K013858 DE441411589408
65.

84

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/- F: Otill / Luron
M: Milka / nn
K017071 POL009660837408
66.

78

ONLY YOU OLDENBURGER POL 2015 klacz gniada/169 F: Clinton I
M: Oh Wiskey
K031943 DE 418182520015
67.

83

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V /
M: Parada / Revel
K027376 616009600175611
68.

40

PERHAN WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/173 F: Hipoidas
M: Parleza
K031619 616007600164617
69.

98

R-ŁOBUZ KUC WALIJSKI POL 2016 ogier gniada/kuc:kuc:ku F: Galant /
M: Różyczka /
K029597 616013590150616
70.

67

RAINBOW DASH M WLKP POL 2012 klacz gniada/175 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Ramona / Skaner-A
K021596 616007610082012
71.

71

RALFIE WESTF POL 2015 wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Rafia / Abdullach
K028351 DE441411222815
72.

8

RAMBO Szlachetna Półkrew POL 2006 wałach gniada/167 F: Jegier
M: Renoma
K011027 POL 009 53 01387 06
73.

68

RAVECCO S SP POL 2008 wałach skarogniada/174 F: Concert
M: Ravella S
K015466 POL009520048308
74.

100

RUPERT TRAKEŃSKA POL 2011 wałach kara/168 F: Hirtentanz
M: Rawka
KO32293 POL 732 01 00565 11
75.

54

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Karbon
M: Serwantka
K022085 616009600306210
76.

63

SHELLY WESTFALSKA POL 2009 klacz gniada/165 F: Rhytmus S
M: See
Brak 616009661128409
77.

41

SORENTO SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Sunshine / Saganek
K028061 61600960018
78.

26

SUBARU SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Poker
M: Samanta
K032530 616007610104515
79.

28

SYLWESTER SP POL 2007 wałach gniada/167 F: Wencco
M: Sisi Queen
K016140 POL009540092307
80.

56

TAJPAJ KONIK POLSKI POL 2013 wałach myszata/kuc:135 F: Nadar
M: Tajga
K032467 616011510070613
81.

43

TANGO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: ALCATRAZ
M: Tęcza
K024992 616098200155455
82.

44

TOSKANIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Masini
M: Tiramisu
K032094 616009600119414
83.

87

Valkiria F:
M:
84.

104

Venus F:
M:
85.

32

WINTER LAKE SP POL 2011 wałach gniada F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Witara / Cavallo
K019448 616009640043611
86.

55

WIRGILLIA WLKP POL 2014 klacz kara/170 F: Szaman
M: Wirginia
K032466 616007600026514
87.

31

ZALVO KWPN POL 2004 ogier kasztanowata/169 F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
K008472 5280030411274
Rider Club
Competition
Prize
Burakowska Marta KS AZS UWM
50
SUM:
50.00
Endraszka Paulina FS Succin
10
SUM:
10.00
Formela Martyna JKS u Robsonów
70
SUM:
70.00
Frąckiewicz Emma FS Succin
30
50
70
400
SUM:
550.00
Gębicki Piotr KJ G-Ride Team
30
SUM:
30.00
Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
120
100
SUM:
220.00
Jendrzejczak Blanka Jeździecki Klub Sportowy Equita
350
SUM:
350.00
Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
30
120
SUM:
150.00
Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
100
SUM:
100.00
Kołtusz Martyna Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
140
SUM:
140.00
Kozioł Martyna SKJ Red Team
70
SUM:
70.00
Kozioł Patrycja SKJ Red Team
80
30
SUM:
110.00
Kukowska Katarzyna KJ J.J. Darboven
150
SUM:
150.00
Pawluczuk Karolina JKS u ROBSONÓW
50
150
SUM:
200.00
Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
200
20
60
SUM:
280.00
Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
40
SUM:
40.00
Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
50
90
SUM:
140.00
Rogulska Antonina JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
50
200
SUM:
250.00
Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
70
250
SUM:
320.00
Widzińska Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
20
SUM:
20.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Magdalena
Bez Przynależności Klubowej
HERO (29)
2021-07-17
1
2021-07-17
6
Burakowska Marta
KS AZS UWM
2021-07-18
3
50
2021-07-18
10
Demska Gabriela
LKJ Gałkowo
2021-07-18
13
2021-07-18
Dudkowska Monika
KJ Stajnia Szyldak
SORENTO (41)
2021-07-17
20
2021-07-17
13
Endraszka Paulina
FS Succin
DELILAH (48)
2021-07-17
5
10
2021-07-17
18
2021-07-18
12
2021-07-18
14
2021-07-17
10
2021-07-17
21
2021-07-18
12
2021-07-18
10
Filipek Paulina
Brak
2021-07-17
17
2021-07-17
Filipiak Magda
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
BRAVIA MK (102)
2021-07-17
7
2021-07-17
1
Formela Martyna
JKS u Robsonów
LUMINAT (89)
2021-07-18
6
2021-07-18
2
70
Frąckiewicz Emma
FS Succin
BRANDY (51)
2021-07-17
4
30
2021-07-17
4
50
2021-07-18
5
70
2021-07-18
1
400
Gawęda Julianna
Sopocki Klub Jeździecki
KAMAEL (15)
2021-07-17
12
2021-07-18
7
Gawęda Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
2021-07-17
8
2021-07-17
9
2021-07-18
8
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
1
Gębicki Piotr
KJ G-Ride Team
CINZANO (88)
2021-07-17
2021-07-17
2021-07-18
18
2021-07-18
2021-07-18
9
2021-07-17
2021-07-17
8
2021-07-18
5
30
2021-07-18
11
Giza Agata
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
MONSTER (101)
2021-07-17
1
2021-07-17
1
Grygorowicz Nikola
Klub Jeździecki Kaczmarczyk
ARKONIA (80)
2021-07-17
13
2021-07-17
2021-07-18
2021-07-18
4
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2021-07-17
2021-07-18
7
2021-07-18
6
2021-07-17
16
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
GUIDAM (74)
2021-07-17
9
2021-07-17
11
Huniewicz Aleksandra
JKS u Robsonow
2021-07-17
6
2021-07-17
2
120
HAWANA (93)
2021-07-17
1
100
2021-07-17
16
Jendrzejczak Blanka
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2021-07-17
1
350
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
ASTAT (81)
2021-07-17
3
30
2021-07-17
13
2021-07-18
9
2021-07-18
2
120
Kalicki Przemysław
KJ Bertyn Piastowo
2021-07-17
15
2021-07-17
10
2021-07-17
2
100
2021-07-17
12
Kołtusz Martyna
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
GUCCI (65)
2021-07-17
8
2021-07-18
2
140
Kozioł Martyna
SKJ Red Team
GALA W (5)
2021-07-17
11
2021-07-17
14
2021-07-18
10
2021-07-18
3
70
2021-07-17
8
2021-07-17
2021-07-18
7
Kozioł Patrycja
SKJ Red Team
2021-07-17
6
2021-07-17
2
2021-07-18
4
80
2021-07-18
4
ZALVO (31)
2021-07-17
5
30
2021-07-18
6
Kukowska Katarzyna
KJ J.J. Darboven
2021-07-17
1
150
2021-07-17
Kurzyp Dorota
bpk
2021-07-17
4
2021-07-17
12
2021-07-18
2021-07-18
Lisińska Milena
JKS Rywal Grudziądz
2021-07-17
7
2021-07-17
7
Lodowski Oskar
St. KJ G-Ride Team
2021-07-17
10
2021-07-17
11
Lyskovka Valerij
BLR
Venus (104)
2021-07-18
14
2021-07-18
15
Azul (105)
2021-07-18
2021-07-18
19
Lyskovka Valery
.
Aurora (86)
2021-07-17
21
2021-07-17
23
2021-07-17
19
2021-07-17
24
Majewska Zuzanna
Pomorska Liga Jeździecka
SUBARU (26)
2021-07-17
6
2021-07-17
12
2021-07-18
10
2021-07-18
HONEY (33)
2021-07-18
2021-07-18
Miszczak Zuzanna
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
RUPERT (100)
2021-07-17
10
2021-07-17
Pawluczuk Karolina
JKS u ROBSONÓW
BARBI (47)
2021-07-17
2
50
2021-07-17
2021-07-18
1
150
Pawluczuk Marek
SKJ Lipnik Kadyny
HUNCWOT (59)
2021-07-17
1
200
2021-07-18
3
2021-07-17
14
2021-07-17
2021-07-18
13
2021-07-18
2021-07-17
22
2021-07-17
5
20
2021-07-18
4
60
2021-07-18
7
Pierzchanowska Oliwia
St. KJ Liski
NASTKA (85)
2021-07-18
5
2021-07-18
Pierzyńska Paulina
KJ J.J. Darboven
GRANIT (3)
2021-07-17
2021-07-18
2021-07-17
7
2021-07-17
19
2021-07-18
4
40
2021-07-18
8
Pleskacz Kamila
SKJ Lipnik Kadyny
DAMAI (61)
2021-07-18
5
50
2021-07-18
3
90
CYJANID (62)
2021-07-17
6
2021-07-17
8
Pupiałło Marianna
Stajnia Roma
CENTAUR (52)
2021-07-18
Rogulska Antonina
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
GALEA (64)
2021-07-17
23
2021-07-17
3
50
2021-07-18
1
200
Sob?tka Nikola
Brak
2021-07-17
24
2021-07-17
Stankiewicz Joanna
bpk
CAJA 23 (96)
2021-07-17
2021-07-17
Sudyk Wiktoria
LKJ Gałkowo
TAJPAJ (56)
2021-07-18
1
2021-07-18
1
Synoradzka Zofia
Klub Jeździecki Arpav
2021-07-17
3
70
2021-07-17
3
2021-07-18
1
250
2021-07-18
2
Syrowska Maria
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-07-17
3
2021-07-17
18
2021-07-18
9
2021-07-18
11
Tulisow Nina
bpk
LIBERKA (70)
2021-07-18
Waszczak Wiktoria
SKJ Red Team
TANGO (43)
2021-07-17
20
2021-07-17
2021-07-18
6
2021-07-18
Widzińska Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
ANTIBES (34)
2021-07-18
1
2021-07-18
1
CHILLE (35)
2021-07-18
2
CORTINA (36)
2021-07-17
2
2021-07-17
2021-07-18
8
DEGAS (37)
2021-07-17
2021-07-17
25
2021-07-18
16
MIGRIS (38)
2021-07-17
15
2021-07-18
17
NESTOR (39)
2021-07-17
4
20
2021-07-17
22
2021-07-18
20
2021-07-18
13
PERHAN (40)
2021-07-17
26
2021-07-17
2021-07-18
8
2021-07-18
Wiese Julia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2021-07-17
11
2021-07-17
2021-07-18
12
2021-07-18
EMIRO (79)
2021-07-17
2021-07-18
2021-07-18
2021-07-17
Witkowska Maja
KS Marel Team
2021-07-17
9
2021-07-17
2021-07-18
3
2021-07-18
11
2021-07-17
5
2021-07-17
2021-07-18
2021-07-18
1
Zaremba Ewa Maria
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
NEMEZJA (99)
2021-07-17
7
2021-07-17
13
Zduńczyk Sara
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2021-07-17
17
2021-07-17
2021-07-18
9

Number of Riders: 50

Number of Horses: 87

The sum of prizes: 3 250.00

Competition results developed by: Ekwador - restauracja, noclegi, ośrodek jeździecki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl