Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Regionalne Zawody w skokach przez przeszkody
Dąbrówka Mała, 5-6 czerwca 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
136 ACCEPTED 2021-06-04 19:54:35
2021-06-04 18:26:37
Alicja Gorzkowska HAVA
  • 2x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
135 ACCEPTED 2021-06-04 19:52:48
2021-06-04 18:08:45
Katarzyna Widzińska MARATON
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
134 ACCEPTED 2021-06-04 19:54:37
2021-06-04 15:41:09
Martyna Kołtusz WISTERIA LANE
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
133 ACCEPTED 2021-06-04 19:54:39
2021-06-04 14:07:13
Antonina Rogulska GUIDAM
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
132 ACCEPTED 2021-06-04 19:52:37
2021-06-04 14:06:43
Antonina Rogulska GALEA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
131 ACCEPTED 2021-06-04 19:51:27
2021-06-04 13:12:27
Paweł Turowski CARIGNAN
  • 2x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
130 ACCEPTED 2021-06-04 13:08:15
2021-06-04 12:25:10
Marek Pawluczuk HUNCWOT
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
129 ACCEPTED 2021-06-04 13:08:07
2021-06-04 12:22:50
Kamila Pleskacz DAMAI
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
128 ACCEPTED 2021-06-04 13:08:04
2021-06-04 12:20:38
Kamila Pleskacz CYJANID
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
127 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:03
2021-06-04 07:13:09
Dorota Sobiecka MAJA
  • 2x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
126 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:06
2021-06-04 07:12:31
Oliwia Pierzchanowska NASTKA
  • 2x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
125 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:05
2021-06-03 22:23:05
Aleksander Lewandowski L.A. STYLE K
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
124 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:08
2021-06-03 22:22:19
Aleksander Lewandowski ROSI
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły art. 238.2.1
123 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:09
2021-06-03 22:21:25
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/CC/Zwykły art. 238.2.1
122 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:13
2021-06-03 22:21:06
Aleksander Lewandowski CANWERO
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/CC/Zwykły art. 238.2.1
121 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:11
2021-06-03 22:16:50
Dorota Kurzyp CHALET'S CALINKA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
120 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:16
2021-06-03 21:58:26
Nikola Sobòtka FANTASTIC GR
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
119 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:15
2021-06-03 20:53:20
Nadia Wojciechowicz PABLO
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/mni LL/Dokładności bez rozgywki
118 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:17
2021-06-03 20:25:20
Jędrzej Dowgiałło MEKSYK
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
117 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:19
2021-06-03 19:47:26
Krzysztof Żukowski MALACHIT
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
116 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:21
2021-06-03 19:06:52
Nadia Radzikowska CONTI
  • 1x 8/mni LL/Dokładności bez rozgywki
  • 1x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
115 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:20
2021-06-03 14:56:34
Małgorzata Zdanowicz MAXIMA
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły art. 238.2.1
114 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:23
2021-06-03 14:23:33
Aleksandra Huniewicz HAWANA
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
113 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:22
2021-06-03 14:22:57
Aleksandra Huniewicz NESTOR
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
112 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:26
2021-06-03 14:21:58
Aleksandra Huniewicz CON PASSIONE
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
111 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:24
2021-06-03 13:06:33
Weronika Wilczewska CONSTANTINE M
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/CC/Zwykły art. 238.2.1
110 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:28
2021-06-03 13:04:42
Weronika Wilczewska DELILAH
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
109 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:27
2021-06-03 13:03:31
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/CC/Zwykły art. 238.2.1
108 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:30
2021-06-03 13:01:24
Weronika Wilczewska SON CONTENDER
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
107 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:33
2021-06-03 13:00:41
Weronika Wilczewska DICASCALLA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:36
2021-06-03 12:35:17
Agata Dąbrowska KAMILLE
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
105 ACCEPTED 2021-06-03 10:47:00
2021-06-03 10:46:14
Magdalēna Pildere KAMILLA
  • 1x 3a/L/LICENCYJNY
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
104 ACCEPTED 2021-06-03 10:47:02
2021-06-03 00:01:53
Martinš Pilders CARECA 9
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
103 ACCEPTED 2021-06-03 10:47:05
2021-06-02 23:53:04
Adele Ragovska AKROPOLE
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
102 ACCEPTED 2021-06-03 10:47:07
2021-06-02 23:44:29
Martinš Pilders SANTO KANNAN Z
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
101 ACCEPTED 2021-06-03 10:47:09
2021-06-02 23:43:49
Martinš Pilders RUANDA
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
100 ACCEPTED 2021-06-03 10:47:11
2021-06-02 23:43:15
Martinš Pilders KAVALLO
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/CC/Zwykły art. 238.2.1
99 ACCEPTED 2021-06-03 10:47:13
2021-06-02 23:42:35
Martinš Pilders DAO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
98 ACCEPTED 2021-06-03 10:47:15
2021-06-02 23:37:14
Martinš Pilders CHAMPION VOM EIGEN
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2021-06-03 10:47:16
2021-06-02 23:19:33
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2021-06-03 10:47:18
2021-06-02 22:20:54
Dominika Koper TORNADO
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/mni LL/Dokładności bez rozgywki
95 ACCEPTED 2021-06-02 21:46:59
2021-06-02 21:37:33
Magdalena Dąbrowska KAMILLE
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
94 ACCEPTED 2021-06-02 21:47:02
2021-06-02 21:34:13
Magdalena Dąbrowska KAYNE
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
93 ACCEPTED 2021-06-02 21:47:04
2021-06-02 21:07:29
Zuzanna Topa ERIKA
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
92 ACCEPTED 2021-06-02 21:47:07
2021-06-02 20:58:50
Martyna Formela LUMINAT
  • 2x 3a/L/LICENCYJNY
91 ACCEPTED 2021-06-02 19:26:05
2021-06-02 17:13:54
Natalia Kasza LIBELL
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
90 ACCEPTED 2021-06-02 19:26:07
2021-06-02 17:13:32
Natalia Kasza FLY HIGH FORTUNA HBC
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
89 ACCEPTED 2021-06-02 16:52:31
2021-06-02 15:42:55
Katarzyna Maksymiuk BLASZKA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
88 ACCEPTED 2021-06-02 16:51:01
2021-06-02 15:42:22
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
87 ACCEPTED 2021-06-02 16:51:00
2021-06-02 15:41:44
Laura Brulińska LESOLEY
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
86 ACCEPTED 2021-06-02 16:50:59
2021-06-02 15:41:06
Anita Wrótna PALOMA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
85 ACCEPTED 2021-06-02 16:50:55
2021-06-02 15:19:15
Dawid Czarnecki CRUZ S
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/CC/Zwykły art. 238.2.1
84 ACCEPTED 2021-06-02 16:50:54
2021-06-02 15:18:34
Dawid Czarnecki ZETINA
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/CC/Zwykły art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2021-06-02 08:01:51
2021-06-02 07:49:05
Armands Kocinš LANGO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2021-06-02 08:01:53
2021-06-02 07:10:54
Nadia Radzikowska LION
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/mni LL/Dokładności bez rozgywki
81 ACCEPTED 2021-06-01 22:54:06
2021-06-01 21:06:03
Emilia Godlewska HEKTORAS
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
80 ACCEPTED 2021-06-01 20:22:44
2021-06-01 19:32:26
Antonina Matusiak CHUCK CHIN L.E.
  • 2x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
79 ACCEPTED 2021-06-01 19:15:27
2021-06-01 19:15:27
Robert Hestkowski PIEROT
  • 1x 7/CC/Zwykły art. 238.2.1
78 ACCEPTED 2021-06-01 19:15:05
2021-06-01 19:15:05
Robert Hestkowski DYNAMITE BRECH
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2021-06-01 19:14:42
2021-06-01 19:14:42
Robert Hestkowski BOLERO
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2021-06-01 13:23:25
2021-06-01 12:19:04
Kornelia Bawszewicz LAKSZMI
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
75 ACCEPTED 2021-06-01 08:05:28
2021-06-01 07:31:16
Katarzyna Widzińska PERHAN
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2021-06-01 08:05:32
2021-06-01 07:30:57
Katarzyna Widzińska MIGRIS
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2021-06-01 08:05:36
2021-06-01 07:30:35
Katarzyna Widzińska DEGAS
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2021-06-01 08:05:42
2021-05-31 19:47:18
Emilia Godlewska ARAMIS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
71 ACCEPTED 2021-05-31 17:34:22
2021-05-31 16:23:19
Anna Rębisz NONO Z
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2021-05-31 17:34:24
2021-05-31 16:21:23
Anna Rębisz MUSTANG
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2021-05-31 17:34:26
2021-05-31 16:06:06
Anna Rębisz MAESTRO
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
68 ACCEPTED 2021-05-31 17:34:28
2021-05-31 13:56:27
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
67 ACCEPTED 2021-06-02 19:26:09
2021-05-31 12:04:33
Justyna Szczerba SALADYN
  • 2x 3a/L/LICENCYJNY
66 ACCEPTED 2021-05-31 13:21:56
2021-05-31 10:58:00
Magdalena Bąk HERO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2021-05-31 13:21:57
2021-05-31 10:19:52
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2021-05-31 13:22:03
2021-05-31 10:19:25
Dominika Hestkowska MARATON
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
63 ACCEPTED 2021-05-31 13:22:02
2021-05-31 10:18:56
Dominika Hestkowska EASY FLY
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2021-05-31 13:22:07
2021-05-31 10:18:34
Dominika Hestkowska CORTINA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
61 ACCEPTED 2021-05-31 13:22:06
2021-05-31 09:32:42
Joanna Zbrojkiewicz GLORIA
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2021-05-31 13:21:53
2021-05-31 09:31:24
Joanna Zbrojkiewicz INDIGO DE REVE
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
59 ACCEPTED 2021-05-31 13:21:46
2021-05-31 09:30:48
Joanna Zbrojkiewicz DAKAR RIOT
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
58 ACCEPTED 2021-05-31 13:21:47
2021-05-31 00:53:21
Zofia Tocha CASPAR MS
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2021-05-31 13:21:43
2021-05-30 23:35:11
Małgorzata Bielecka D-MIHRIMAH
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
56 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:34
2021-05-30 19:52:58
Diana Subačiūtė FIFTY FIFTY NSO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
55 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:38
2021-05-30 19:52:39
Diana Subačiūtė NEKTON BOY
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
54 ACCEPTED 2021-06-04 08:40:40
2021-05-30 19:50:53
Nerijus Šipaila GERONIMO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
53 ACCEPTED 2021-05-30 22:46:38
2021-05-30 19:49:50
Nerijus Šipaila DESPERADOS Z
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2021-05-30 22:46:42
2021-05-30 18:37:14
Paulina Kozłowska COLI
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2021-05-30 22:46:46
2021-05-30 18:36:40
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
50 ACCEPTED 2021-05-30 22:46:51
2021-05-30 18:36:01
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
49 ACCEPTED 2021-05-30 22:46:54
2021-05-30 16:13:37
Wiktor Godlewski VHS RAMOS
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
48 ACCEPTED 2021-06-01 08:05:45
2021-05-30 16:10:16
Wiktor Godlewski CHUCK-CHIN L.E.
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
47 ACCEPTED 2021-05-30 22:47:14
2021-05-30 07:31:09
Anna Nowak BLACK LADY
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
46 ACCEPTED 2021-05-29 09:49:21
2021-05-28 20:57:54
Natalia Goszka MADAME TUSSAUDS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
45 ACCEPTED 2021-05-29 09:49:23
2021-05-28 19:24:38
Maria Sternicka WANDER
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
44 ACCEPTED 2021-05-28 17:19:10
2021-05-28 16:16:37
Iga Pieczkowska BACHUS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2021-05-28 17:19:12
2021-05-28 11:24:49
Maria Markiewicz HENRIKAS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
42 ACCEPTED 2021-05-28 08:26:28
2021-05-28 08:15:25
Milena Lisińska KALIFORNIA
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
41 ACCEPTED 2021-05-28 08:26:29
2021-05-27 15:30:51
Maja Prokopczuk ELDORADO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
40 ACCEPTED 2021-05-28 08:26:31
2021-05-27 10:25:37
Paulina Filipek APRILLIS
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2021-06-04 19:54:43
2021-05-26 22:36:20
Joanna Kaniewska PASJA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/mni LL/Dokładności bez rozgywki
  • 1x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2021-05-28 08:26:34
2021-05-26 22:15:44
Andis Vārna SALTATORUS BOY
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2021-05-28 08:26:36
2021-05-26 22:14:41
Andis Vārna CONTICO
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2021-05-28 08:26:37
2021-05-26 22:13:37
Andis Vārna BELLA DE PARIS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/C/Zwykły art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2021-05-28 08:26:38
2021-05-26 22:13:03
Andis Vārna CARLONI
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/C/Zwykły art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2021-05-28 08:26:40
2021-05-26 22:11:47
Andis Vārna IVE-ROGER
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/CC/Zwykły art. 238.2.1
33 ACCEPTED 2021-05-28 08:26:41
2021-05-26 15:55:54
Iga Gorzkowska AMNEZJA
  • 1x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2021-05-25 21:07:39
2021-05-25 19:53:34
Jelizaveta Reznuka EFEJA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
31 ACCEPTED 2021-05-25 18:10:32
2021-05-24 21:16:55
Adrianna Dargiewicz HENRIKAS
  • 2x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
30 ACCEPTED 2021-05-24 12:57:13
2021-05-23 20:50:21
Anete Brice LE JAGUAR JOOP RR
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2021-05-24 12:57:18
2021-05-23 20:49:49
Anete Brice FOXTROT
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
28 ACCEPTED 2021-05-24 12:57:21
2021-05-23 20:48:07
Girts Bricis WILDSTAR V
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-05-24 12:57:25
2021-05-23 20:47:26
Girts Bricis KUZCO KRUIMER
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2021-05-24 12:57:29
2021-05-23 20:46:53
Girts Bricis KING COCONUT GVV
  • 1x 3a/L/LICENCYJNY
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2021-05-24 12:57:33
2021-05-23 20:46:27
Girts Bricis GEORGINIA Z
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2021-05-24 12:57:37
2021-05-23 20:45:42
Girts Bricis CENDRASINE
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2021-05-24 12:57:42
2021-05-23 20:44:38
Ņikita Aleksejevs ADELE
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
22 ACCEPTED 2021-06-01 11:03:53
2021-05-22 20:50:53
Monika Michalak GREYLADY
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2021-06-01 11:03:57
2021-05-22 20:50:35
Monika Michalak LINTO
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2021-06-01 11:04:00
2021-05-22 20:48:15
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2021-05-29 09:49:25
2021-05-22 17:46:04
Aleksandra Dargiewicz A LEE HOPP
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2021-06-02 09:17:15
2021-05-22 07:47:41
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2021-05-20 22:07:46
2021-05-20 21:25:36
Tatjana Reznuka KLEOPATRA
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2021-05-20 22:07:48
2021-05-20 21:18:17
Armands Kocinš HOPPY W.B
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2021-05-20 22:07:50
2021-05-20 21:17:38
Markuss Kocinš EFEJA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/mni LL/Dokładności bez rozgywki
  • 1x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
14 ACCEPTED 2021-05-20 22:07:52
2021-05-20 21:16:59
Tatjana Reznuka DON RUDY
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2021-05-20 22:07:56
2021-05-20 21:15:35
Tatjana Reznuka LORD ALME
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2021-06-02 09:17:13
2021-05-19 08:27:48
Marta Hejger CIROBANTA
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2021-06-02 09:17:12
2021-05-19 08:27:14
Marta Hejger CORSTAR
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2021-05-18 09:12:39
2021-05-17 21:26:20
Markuss Roberts Vasiljevs EDER
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/Zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2021-05-18 09:12:40
2021-05-17 21:25:50
Markuss Roberts Vasiljevs KORALL
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/C/Zwykły art. 238.2.1
8 ACCEPTED 2021-05-18 09:12:42
2021-05-17 21:25:20
Markuss Roberts Vasiljevs ZO SPECIAL
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2021-05-18 09:12:43
2021-05-17 21:24:52
Markuss Roberts Vasiljevs ILENE DHH
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2021-05-18 09:12:44
2021-05-17 21:24:14
Markuss Roberts Vasiljevs LUCKY LUKE
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2021-05-18 09:12:46
2021-05-17 21:22:40
Markuss Roberts Vasiljevs LAURENT
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2021-05-18 09:12:48
2021-05-17 11:04:45
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Zwykły art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-05-18 09:12:49
2021-05-16 21:20:11
Marek Gowkielewicz PELARIS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
2 ACCEPTED 2021-05-13 08:33:32
2021-05-12 12:16:04
Szczepan Sięda PRETORIA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
1 ACCEPTED 2021-05-24 12:58:09
2021-05-06 11:35:20
Maria Dymowska PELARIS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Aleksejevs Nikita Sport de lux
2005 (J.)
None
2. Bąk Magdalena Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O057066
3. Bawszewicz Kornelia Bez Przynależności Klubowej
S
O028240
4. Bejnar Kamila KS AZS UWM Olsztyn
S
O020492
5. Bielecka Małgorzata Klub Jeździecki ,,u Doktorka
S
O038984
6. Brice Anete Eminent Sport Club
S
none
10177834
7. Bricis Girts Sport de lux
S
None
8. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (J.)
O043972
9. Czarnecki Dawid Equireno
S
O003411
10. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
11. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
12. Dargiewicz Adrianna JKS u Robsonów
2002 (MJ.)
O053923
13. Dargiewicz Aleksandra JKS u Robsonów
2006 (JM.)
O053922
14. Dowgiałło Jędrzej bpk
2006 (JM.)
O060168
15. Dymowska Maria JKS u Robsonów
S
O035181
16. Filipek Paulina Brak
S
O035929
17. Formela Martyna JKS u Robsonów
2009 (JM.)
O059132
18. Godlewska Emilia bpk
2005 (J.)
O054560
19. Godlewski Wiktor bpk
2004 (J.)
O058642
20. Gorzkowska Alicja Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
2005 (J.)
O052045
21. Gorzkowska Iga Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
2006 (JM.)
O052048
22. Goszka Natalia JKS u Robsonów
2003 (J.)
O053917
23. Gowkielewicz Marek bpk
S
O062098
24. Hejger Marta Polski Polo Klub
S
O006053
25. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
26. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
27. Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
S
O020219
28. Kaniewska Joanna brak
2003 (J.)
O053421
29. Kasza Natalia bpk
2004 (J.)
O046711
30. Kocieš Armands Ropažu jatnieku klubs
2010 (Mł.)
None
31. Kocieš Markuss Ropažu jatnieku klubs
2009 (JM.)
None
32. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (MJ.)
O026310
33. Kołtusz Martyna JKS u Robsonów
2001 (MJ.)
O026310
34. Koper Dominika JKS u Robsonów
2009 (JM.)
O059397
35. Kowalski Hubert Polski Polo Klub
S
O050057
36. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
37. Kurzyp Dorota bpk
2009 (JM.)
O058538
38. Lewandowski Aleksander KS Verso La Natura
2003 (J.)
O041776
39. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
40. Łyczak Anna JKS Kierzbuń
2003 (J.)
brak
41. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (J.)
O043964
42. Markiewicz Maria Jks u Robsonów
2005 (J.)
O053497
43. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
44. Matusiak Antonina JKS u Robsonów
2006 (JM.)
O062954
45. Michalak Monika bpk
2001 (MJ.)
O036263
46. Nowak Anna Katowicki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
brak
47. Olesiński Mariusz UKS Volteo
S
O002766
48. Paliszkiewicz Natalia Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
2001 (MJ.)
O038967
49. Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
S
O000482
50. Pieczkowska Iga AZS Olsztyn
2001 (MJ.)
O037230
51. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (JM.)
O057056
52. Pildere Magdalena JSK Z?gkalni
2004 (J.)
LV5035776
53. Pilders Mertieš AS Agrofirma T?rvete
S
230399-10119
54. Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
S
O006319
55. Prokopczuk Maja JKS u Robsonów
2003 (J.)
O047987
56. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
O052102
57. Radzikowska Nadia Jks u robsonów
2008 (JM.)
O063188
58. Radzikowska Nadia Jks u robsonow
2008 (JM.)
Brak
59. Ragovska Adele AS T?rvete
2004 (J.)
none
60. Rębisz Anna LKJ w Gałkowie
S
O003598
61. Reznuka Jelizaveta Ropažu j?tnieku klubs
2019 (Mł.)
None
62. Reznuka Tatjana Ropažu j?tnieku klubs
S
None
63. Rogulska Antonina JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2007 (JM.)
O051958
64. Sadowska Magdalena JKS Kierzbuń
65. Sięda Szczepan Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2000 (MJ.)
O063784
66. Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
S
None
67. Sobiecka Dorota St. KJ Liski
S
O058749
68. Sobótka Nikola Brak
2008 (JM.)
O057357
69. Spaszewska Katarzyna JKS U Robsonów
2005 (J.)
70. Sternicka Maria BPK kuj-pom
2009 (JM.)
O059691
71. Subačiete Diana NSO Sport Horses
S
Lithuania
72. Szczerba Justyna Bez Przynależności Klubowej
S
O022953
73. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (J.)
O045407
74. Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
S
O002880
75. Topa Zuzanna JKS u Robsonów
2012 (Mł.)
O057967
76. Turowski Paweł
77. Turowski Paweł bpk
S
O028968
78. Vasiljevs Markuss Roberts JSK Mustangs
2005 (J.)
none
79. Verna Andis Z/S “Lielceri “
S
None
80. Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
S
O008883
10083096
81. Widzińska Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
S
O008883
82. Wilczewska Weronika bpk
2002 (MJ.)
O028241
83. Wojciechowicz Nadia JKS u Robsonów
2009 (JM.)
O064339
84. Wrótna Anita MKJ Nenia w Pasłęku
S
O027688
85. Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek
S
O002137
86. Zdanowicz Małgorzata AZS-UWM Olsztyn
S
O003853
87. Żukowski Krzysztof Bez Przynależności Klubowej
S
O030951
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

14

A LEE HOPP WESTF GER 2011 wałach gniada/170 F: A LEE SPRING POWER
M: DIERBA
K027953 DE441410770611
2.

57

ADELE WEST LAT 2012 mare bay/170 F: Arpeggio
M: Madonna
None None
3.

123

AKROPOLE LS LAT 2009 mare bay/165 F: Avellynus
M: Kegija
none none
4.

18

AMNEZJA TRAKEŃSKA POL 2011 klacz siwa/161 F: Cedrus
M: Aspiracja
K030170 POL 732 01 00532 11
5.

61

APRILLIS WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
K026619 6160070005213
6.

104

ARAMIS WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/Nn F: Kleon
M: Alaska ||
K022503 POL007600075905
7.

115

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
8.

92

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada/- F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409
9.

149

ATLETIC CD Z ZANG BEL 2014 gelding bay/mk:none F: none
M: none
none none
10.

67

BACHUS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach siwa F: Landor
M: Bonezja
K017151
11.

162

Baltazar 2013 F:
M:
12.

64

BELLA DE PARIS OLD LAT 2014 Mare bay/166 F: Balou du Rouet
M: Parisa
X
13.

85

BLACK LADY Koń Oldenburski POL 2015 klacz kara/160 cm F: Walentino
M: Black Rose
brak brak
14.

79

BLANCH HOLST GER 2016 stallion bay/170 F: Barcley
M: Leslie
none DE421000126216
15.

116

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
16.

106

BOLERO SP POL 2015 wałach gniada F: Bally Bo /
M: Cortina /
K028275 -
17.

70

CAILASA LV LAT 2014 mare bay/168 F: Corrwico
M: /
. .
18.

30

CANWERO OLD GER 2010 wałach gniada/175cm F: Canoso
M: Querella
K017582 .
19.

122

CARECA 9 HOLST GER 2015 gelding grey/168 F: Cornet obolensky
M: Soul
none none
20.

154

CARIGNAN F:
M:
21.

163

CARIGNAN SP POL 2015 wałach siwa/167 F: Colox cup
M: Cenzura
K031463 616009600213115
22.

65

CARLONI HOLST LAT 2014 gelding dark bay/168 F: Catoki
M: Zora XXIII
x x
23.

88

CASPAR MS HOL POL 2004 wałach gniada/172 F: Carpaccio
M: Paloma R
K009367 DE421000289204
24.

56

CENDRASINE LWB LAT 2011 Mare chestnut/170 F: Centuryo
M: Carmensine
None Latvian
25.

134

CHALET'S CALINKA HAN POL 2010 klacz gniada/165 F: Chalet
M: Athena
K032086 DE431311000510
26.

128

CHAMPION VOM EIGEN Schweizer Warmblut SUI 2012 gelding bay/170 F: Corlensky G
M: Inge KB
None None
27.

109

CHUCK CHIN L.E. KWPN NED 2007 wałach gniada/169 F: Chiquitin La Silla
M: Pia Sophie
K011498 528003000704635
28.

26

CHUCK-CHIN L.E. KWPN NED 2007 wałach gniada/- F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie /Silberesee
K011498 528003000704635
29.

8

CIROBANTA KWPN NLD 2007 Klacz gniada F: Casantos / Cantos
M: Wirobanta / Indoctro
K018653 528003000706259
30.

69

CLARIMOOS HOLST GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo
M: Isabell XII
DE421000139912
31.

81

COLI HAN GER 2015 klacz gniada/166 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Hawana / Liberty Life
K029458 DE431436981115
32.

143

CON PASSIONE WESTFALSKA POL 1 Wałach kara/162 F: Caretello B
M: Calapeilis
K016655 1
33.

131

CONSTANTINE M HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Contendro I / Contender
M: Wendura / Wendekreis
K025714 DE431310046212
34.

140

CONTI SP POL 2008 klacz ciemnogniada/mk: 168 F: Dionizos
M: Contedra
K017391 -
35.

166

CONTI SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dionizos / Elvis
M: Contedra / Contender
K013471 616009600461608
36.

63

CONTICO LAT LAT 2015 stallion bay/. F: Contatour Jp
M: Fonda
. .
37.

76

CORRWINIO LVJ LAT 2014 Stallion bay/168 F: Corrwico
M: /
/// ///
38.

9

CORSTAR HOL GER 2011 Wałach gniada/168 F: Corrado I
M: Patricia IX
K023722 DE421000203911
39.

96

CORTINA SP POL 2017 klacz gniada/159 F: Hipoidas
M: Conti
brak brak
40.

112

CRUZ S SP POL 2014 wałach gniada/173 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Ravenna Z/ Chicago I Z
K027117 616009520042014
41.

150

CYJANID WEST. POL 2010 wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
K018459
42.

86

D-MIHRIMAH TRAKEŃSKA POL 2016 klacz gniada/163 F: LINTON
M: D-KORE
K029247 616003010081516
43.

87

DAKAR RIOT WESTFALSKA POL 2017 ogier skarogniada/166 F: Diarado
M: Charming/Cornet Obolensky
K032008 DE441411420117
44.

151

DAMAI KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Indoctro
M: Naika / Concorde
K016363
45.

127

DAO LATV LAT 2016 mare black/167 F: Daramis
M: Akrona
none 0000027801
46.

103

DEGAS TRAKEŃSKA POL 2017 ogier ciemnogniada/Brak F: Hipoidas
M: Demeter
K031620 616 003 01 00856 17
47.

145

DELILAH HOL POL 2011 klacz gniada/kuc:kuc:15 F: Calico / Cassini I
M: Vernisage / Catoki
K026339 DE421000691011
48.

80

DESPERADOS Z ZANG BEL 2016 stallion black/mk:mk:mk:m F: Dominator 2000 Z
M: Jordana
none 056015Z55506016
49.

147

DICASCALLA - POL - klacz gniada/- F: Cascall
M: Duma
- -
50.

46

DON RUDY HANN NED 2014 Gelding black/170 F: .
M: .
None .
51.

107

DYNAMITE BRECH HAN GER 2014 wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
52.

93

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 Brak
53.

72

ECHO TRAK LTU 2014 Stallion chestnut/168 F: Chromas
M: /
/// ///
54.

35

EDER KWPN LAT 2009 stallion bay/168 F: Numero Uno
M: Lux
none 528003200919673
55.

45

EFEJA PONY LAT 2011 Mare grey/kuc:kuc:ku F: .
M: .
None .
56.

60

ELDORADO MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/163 F: Harpun
M: Elegancja
brak -
57.

119

ERIKA NN POL 2012 klacz skarogniada/kuc:kuc:12 F: nn
M: nn
K029748 276080000181828
58.

136

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 wałach gniada/168 F: Campbell VDL
M: Zenzi HBC
K019937 528003201007107
59.

21

FIFTY FIFTY NSO BH LTU 2017 mare grey/none F: Candidus
M: Wanda
none none
60.

5

FLY HIGH FORTUNA HBC KWPN NED 2010 wałach siwa/170 F: Alicante HBC / Casall
M: Bellebantha Fortuna / Memphis
K029074 528003201004519
61.

51

FOXTROT LWB LAT 2017 gelding chestnut/161 F: Fürstenhof
M: Romance
None None
62.

155

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
63.

55

GEORGINIA Z ZANG LAT 2016 mare bay/167 F: George Z
M: West Virginia
None None
64.

24

GERONIMO POLSKA POL 2016 stallion dark bay/none F: Castle Rock
M: Gracenta/Graf Top
none none
65.

95

GLORIA HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz siwa/167 F: Hickstead
M: U-Cascada/Cassini I
K024858 DE421000549114
66.

11

GREYLADY HANN POL 2012 Mare white/168 F: Grey Top
M: Evening Star
K028698
67.

100

GUCCI SP POL 2013 wałach gniada/- F: NADIR
M: GAMA
K023365 -
68.

156

GUIDAM KWPN NED 2011 wałach ciemnogniada/- F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
K023214 528003201101092
69.

144

HANDSOME KWPN NED 2012 wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
70.

158

HAVA TRAKEŃSKA POL 2005 klacz kasztanowata/162 F: Esaul
M: Haja
K030171 POL 732 01 00144 05
71.

142

HAWANA SP POL 2002 klacz siwa/170 F: .Fred
M: Hulanka
K028546 616007610204812
72.

110

HEKTORAS TRAKEŃSKA POL 2011 wałach kara/- F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
K022311 LTU002520242611
73.

58

HENRIKAS TRAK POL 2010 wałach gniada/mk:mk:mk:m F: VEIMARAS
M: GRET
K025363 LTU002520237210
74.

68

HENRIKAS TRAKEŃSKA POL 2010 wałach gniada/162 F: Veimaras
M: Gret
K025363 LTU002520237210
75.

91

HERO KONIK POLSKI POL 2014 wałach inna/kuc:kuc:ku F: Tajar
M: Heidi
K030272 616011600078214
76.

44

HOPPY W.B KWPN LAT 2012 gelding bay/170 F: .
M: .
None .
77.

153

HUNCWOT SP POL 2011 Wałach gniada F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Halka / Loxley
K020079
78.

38

ILENE DHH VB WPN NED 2013 mare white/170 F: Cardento
M: Padinus
- 528003201
79.

89

INDIGO DE REVE HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/170 F: Kannan
M: U-Cascada/Cassini I
K032010 DE421000711416
80.

41

INSYGNIA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: Barbur
M: Intara
K025016 616007610129209
81.

66

IVE-ROGER KWPN LAT 2013 gelding bay/167 F: Victor E
M: Zodulia
X X
82.

29

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
K025776 056002W00290674
83.

167

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL /
M: Enjoy Balia / Indoctro
K028176 528003201407554
84.

59

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris / Stalypso / Stakkato
M: Kora / Ambasador / Piołun
K022665 616009520095512
85.

121

KAMILLA LV LAT 2013 Klacz skarogniada F: Kelvins
M: Aldans
none
86.

117

KAMILLE KWPN POL 2015 klacz gniada/172 F: Quasimodo Van Molendreef / Heartbreaker
M: Oleaster / Burggraaf
K028828 528003201501442
87.

148

KAMILLE KWPN NED 2015 klacz gniada/172 F: Quasimodo Van Molendreef / Heartbreaker
M: Oleaster / Burggraaf
K028828 528003201501442
88.

126

KAVALLO LATV LAT 2006 Stallion bay/168 F: Calano 2
M: Volga
None None
89.

152

KAWAVANTOS KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/179 F: .
M: ,
K028505 00
90.

118

KAYNE KWPN POL 2015 wałach gniada/172 F: Zirocco Blue vdl
M: Ersinaa
K028827 528003201503158
91.

54

KING COCONUT GVV KWPN LAT 2015 gelding bay/168 F: Etoulon VDL
M: Espri de Zarah GVV
None None
92.

43

KLEOPATRA OLD LAT 2017 mare bay/170 F: Nic Nac Quality
M: Land-Lover
none DE418180388617
93.

36

KORALL LS LAT 2011 gelding bay/165 F: Coleo
M: Aromats
none LV001000001163
94.

53

KUZCO KRUIMER KWPN LAT 2015 Gelding bay/170 F: Eldorado
M: Warrant
None None
95.

28

L.A. STYLE K KWPN NED 2016 ogier siwa/- F: Emir R / Colman
M: Brainbox / Grandino
K028656 528003201600633
96.

105

LAKSZMI WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz skarogniada/175 F: Etos
M: Luna
K022671 616098100088718
97.

82

LAMBI II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/174 F: Ever For Pleasure /
M: Lusi / Bolero De Ravel
K019865 616009600268311
98.

31

LANGO LS LAT 2002 gelding bay/168 F: Leitons
M: Flinta
None 102MV76
99.

161

Laszka F:
M:
100.

40

LAURENT KWPN NED 2016 gelding dark bay/170 F: UP TO DATE
M: MANHATTAN
- 528003201600081
101.

50

LE JAGUAR JOOP RR KWPN LAT 2016 gelding bay/172 F: Jaguar Mail
M: Q Contessa Z
None None
102.

114

LESOLEY SP POL 2012 Wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
103.

4

LIBELL NIEM. SPORT. GER 2005 klacz gniada/165 F: Lancado / Landadel
M: Landmadel / Landstreicher
K013333 DE457000154105
104.

12

LINTO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Limbus /
M: Wembley /
K028348 -
105.

3

LION SP POL 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Embassy I
M: Empire
K012386 Pol009600357307
106.

47

LORD ALME KWPN LAT 2016 stallion bay/167 F: COMME IL FAUT
M: SAM R
None .
107.

83

LUBICZ SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
108.

39

LUCKY LUKE KWPN LAT 2016 stallion bay/170 F: Etoulon VDL
M: Zeus
none 528003201607747
109.

120

LUMINAT WIELKOPOLSKI POL 2009 wałach kasztanowata/170 F: Kormoran
M: Luneta
K017465 POL007600072309
110.

165

MADAME TUSSAUDS Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/- F: Mango
M: Magia
K024412 -
111.

77

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 klacz gniada/- F: Mango
M: Magia
K024412 616007530165809
112.

99

MAESTRO KWPN NED 2017 wałach siwa/166 F: EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF/ DIAMANT DE SEMILLY
M: Erette/Lucky Boy
Brak 528003201709145
113.

132

MAJA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Bear King /
M: Magic Gift /
K029155 616POL16008979T
114.

138

MALACHIT WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada F: Golden Boy
M: Modelka I
K013152
115.

164

MARATON SP POL 2016 wałach kasztanowata/163 F: Tjungske / Carthago Z
M: Mazepa / Le Voltaire
K030664 616009600060516
116.

94

MARATON Szlachetna Półkrew POL 2016 wałach kasztanowata/163 F: Tjungske / Carthago Z
M: Mazepa / Le Voltaire
K030664 616009600060516
117.

129

MARKIZA WLKP POL 2007 klacz gniada/- F: Corde Star /
M: Melisa / Midas
K015005 POL007600119307
118.

139

MAXIMA WLKP POL 2006 Klacz inna F: Corde Star
M: Melisa
K013236
119.

137

MEKSYK MŁP POL 2010 wałach gniada/163 F: Falkon / Lubczyk
M: Madera / Hutor
K019026 616006540108410
120.

102

MIGRIS TRAKEŃSKI POL 2015 wałach kara/Brak F: Cedrus
M: M-Dolina
K029248 POL 732 01 00727 15
121.

98

MUSTANG KWPN NED 2017 wałach gniada/162 F: El Salvador/ Vigaro
M: Balerina / Contendro II
Brak 7352829292
122.

133

NASTKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:kuc:ku F: Poseidon / Pinto
M: Nandina / Split
K029746 POL013610230708
123.

22

NEKTON BOY HOLST GER 2017 gelding bay/170 F: Nekton
M: Vinara/Quinar
Lithuania none
124.

141

NESTOR SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Dżentelmen
M: Nara
K029055 616007530012890
125.

15

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: nn
M: Nn
K028134
126.

97

NONO Z ZANGERSHEIDE NED 2016 klacz gniada/167 F: Niack de L’Abbaye/Diamant de Semilly
M: Cantura Z
Brak 056015Z55534216
127.

135

PABLO SPE POL 2014 wałach gniada/167 F: 0
M: 0
0 0
128.

73

PALLADIUM KJV WESTF. UKR 2014 stallion black/168 F: Lancer lll
M: Cornet Obelensky
. .
129.

113

PALOMA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz kara F: AJBEK
M: PASJONATA
K022670
130.

74

PANAMA TRAK LTU 2014 mare chestnut/166 F: Piligrimas
M: Preila
/// ///
131.

19

PASJA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kara/164 F: Szaman
M: Panorama
K032222 616007600034815
132.

1

PELARIS WLKP POL 2006 wałach siwa/170 F: HELANIS
M: PENELOPA
K010583 POL007600276006
133.

42

PELARIS WLKP POL 2006 wałach siwa/170 F: Helanis
M: Penelopa
K010583 POL007600276006
134.

101

PERHAN WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/173 F: Hipoidas
M: Parleza
K031619 616007600164617
135.

108

PIEROT WESTF POL 2007 wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
K011983 DE441411573907
136.

34

PRETORIA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: El Grecco
M: Pensylwania
K027434 -
137.

75

PUSNE TRAK LTU 2016 mare chestnut/167 F: Hipoidas
M: Preila
// ///
138.

13

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa/- F: Bolero De Ravel /
M: Renya /
K018670 616007640088110
139.

27

ROSI OLD POL 2012 klacz kara/172 F: Dressage Royal / Donnerhall
M: Anuschka / Amani
K023448 DE431316758812
140.

125

RUANDA LATV LAT 2010 mare bay/172 F: Royaldik
M: Dolly
none 0000020920
141.

32

SALADYN WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/167 F: Cwał
M: Sawana
K027711 616007610009415
142.

62

SALTATORUS BOY LAT LAT 2014 gelding bay/168 F: Saltatoruss
M: Bav?rija
x x
143.

124

SANTO KANNAN Z ZANG GER 2016 gelding bay/168 F: Solid Gold Z
M: Van Kannan
none 056015Z55692316
144.

146

SON CONTENDER - POL - ogier ciemnogniada/- F: -
M: -
- -
145.

160

Taktyka F:
M:
146.

130

TORNADO KUC POL 2006 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K030133 -
147.

90

VESTARI HOLSZTYŃSKA POL 2015 ogier siwa/172 F: Vigo d'Arsouille
M: U-Cascada/ Cassini I
K017834 DE421000602515
148.

159

VHS CASTELLA HOLSZTYŃSKA POL 2013 Klacz kara/173 F: CASTELAN 2
M: ARANKA
K028374
149.

84

VHS RAMOS SP POL 2008 wałach gniada/170 F: BOCKMAN'S LOOPING
M: Ramona
K021467 -
150.

78

WANDER WLKP POL 2007 wałach ciemnogniada/165 F: Bumerang
M: Warmia
K032139 007600307207
151.

52

WILDSTAR V KWPN LAT 2014 Gelding bay/167 F: Wilander
M: Wodana
None Lv
152.

157

WISTERIA LANE SP POL 2012 klacz kasztanowata/167 F: Etos
M: Winona
K020632 616009600095112
153.

71

WITERO LJ LTU 2014 gelding chestnut/169 F: WILLSON
M: RASSVET
.. ..
154.

111

ZETINA SP POL 2011 klacz gniada/174 F: vandamme/Guidam
M: Zeta Z/Zandor Z
----- 616009610131111
155.

37

ZO SPECIAL KWPN LAT 2004 stallion chestnut/167 F: Lupicor
M: Ramiro Z
none 528003200402394
Rider Club
Competition
Prize
Aleksejevs Nikita Sport de lux
100
SUM:
100.00
Bejnar Kamila KS AZS UWM Olsztyn
60
SUM:
60.00
Bricis Girts Sport de lux
150
300
200
300
500
600
SUM:
2050.00
Czarnecki Dawid Equireno
100
200
150
SUM:
450.00
Dargiewicz Aleksandra JKS u Robsonów
200
SUM:
200.00
Dymowska Maria JKS u Robsonów
20
SUM:
20.00
Hejger Marta Polski Polo Klub
120
400
250
SUM:
770.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
50
SUM:
50.00
Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
70
50
SUM:
120.00
Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
120
SUM:
120.00
Kowalski Hubert Polski Polo Klub
40
SUM:
40.00
Lewandowski Aleksander KS Verso La Natura
30
80
70
500
400
80
SUM:
1160.00
Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
150
SUM:
150.00
Paliszkiewicz Natalia Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
50
SUM:
50.00
Pildere Magdalena JSK Z?gkalni
150
100
SUM:
250.00
Pilders Mertieš AS Agrofirma T?rvete
700
300
100
SUM:
1100.00
Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
40
30
40
SUM:
110.00
Rogulska Antonina JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
50
SUM:
50.00
Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
200
SUM:
200.00
Vasiljevs Markuss Roberts JSK Mustangs
60
150
200
120
100
SUM:
630.00
Verna Andis Z/S “Lielceri “
20
100
100
SUM:
220.00
Wilczewska Weronika bpk
200
100
800
SUM:
1100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aleksejevs Nikita
Sport de lux
ADELE (57)
2021-06-05
12
2021-06-05
22
2021-06-06
3
100
2021-06-06
21
Bąk Magdalena
Bez Przynależności Klubowej
HERO (91)
2021-06-06
24
2021-06-06
Bawszewicz Kornelia
Bez Przynależności Klubowej
LAKSZMI (105)
2021-06-05
1
2021-06-05
2021-06-06
24
2021-06-06
6
Bejnar Kamila
KS AZS UWM Olsztyn
MARKIZA (129)
2021-06-05
15
2021-06-05
5
60
Bielecka Małgorzata
Klub Jeździecki ,,u Doktorka
2021-06-05
30
2021-06-05
2021-06-06
20
Brice Anete
Eminent Sport Club
2021-06-05
26
2021-06-06
30
2021-06-06
FOXTROT (51)
2021-06-05
32
2021-06-05
2021-06-06
34
2021-06-06
Bricis Girts
Sport de lux
2021-06-05
2
150
2021-06-05
12
2021-06-06
2
300
2021-06-05
1
200
2021-06-05
1
300
2021-06-06
10
2021-06-05
43
2021-06-06
16
2021-06-05
6
2021-06-05
34
2021-06-06
19
2021-06-05
1
500
2021-06-06
1
600
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
LESOLEY (114)
2021-06-05
40
2021-06-05
34
Czarnecki Dawid
Equireno
ZETINA (111)
2021-06-05
9
2021-06-05
5
100
2021-06-06
12
2021-06-06
9
CRUZ S (112)
2021-06-05
2
200
2021-06-05
4
150
2021-06-06
13
2021-06-06
7
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
KAMILLE (148)
2021-06-05
12
2021-06-06
7
2021-06-06
20
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
KAMILLE (117)
2021-06-05
6
KAYNE (118)
2021-06-05
9
2021-06-05
14
2021-06-06
13
Dargiewicz Adrianna
JKS u Robsonów
2021-06-06
5
Dargiewicz Aleksandra
JKS u Robsonów
2021-06-05
25
2021-06-06
1
200
Dowgiałło Jędrzej
bpk
MEKSYK (137)
2021-06-05
18
2021-06-05
1
Dymowska Maria
JKS u Robsonów
2021-06-05
8
2021-06-06
5
20
Filipek Paulina
Brak
2021-06-05
2021-06-05
46
Formela Martyna
JKS u Robsonów
LUMINAT (120)
2021-06-05
3
Godlewska Emilia
bpk
ARAMIS (104)
2021-06-05
30
2021-06-06
8
HEKTORAS (110)
2021-06-05
1
2021-06-05
16
Godlewski Wiktor
bpk
2021-06-05
10
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
6
2021-06-06
16
Gorzkowska Alicja
Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
HAVA (158)
2021-06-06
32
2021-06-06
Gorzkowska Iga
Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
AMNEZJA (18)
2021-06-06
29
2021-06-06
Goszka Natalia
JKS u Robsonów
2021-06-05
11
Gowkielewicz Marek
bpk
PELARIS (42)
2021-06-05
4
2021-06-06
10
Hejger Marta
Polski Polo Klub
2021-06-05
2
120
2021-06-06
1
400
2021-06-05
8
2021-06-06
1
250
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2021-06-05
26
2021-06-06
5
50
2021-06-05
16
CORTINA (96)
2021-06-05
9
2021-06-05
2021-06-06
4
DEGAS (103)
2021-06-05
34
2021-06-05
43
2021-06-06
2
2021-06-06
13
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
BOLERO (106)
2021-06-05
9
2021-06-06
15
2021-06-05
PIEROT (108)
2021-06-05
7
2021-06-06
6
Huniewicz Aleksandra
JKS u Robsonow
NESTOR (141)
2021-06-05
31
2021-06-05
36
2021-06-06
33
2021-06-06
HAWANA (142)
2021-06-05
44
2021-06-05
29
2021-06-06
3
70
2021-06-05
4
50
2021-06-05
7
Kaniewska Joanna
brak
PASJA (19)
2021-06-05
16
2021-06-05
29
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
32
2021-06-06
23
Kasza Natalia
bpk
LIBELL (4)
2021-06-05
17
2021-06-05
2021-06-05
29
2021-06-05
31
Kocieš Armands
Ropažu jatnieku klubs
LANGO (31)
2021-06-05
2
2021-06-05
14
2021-06-06
1
2021-06-06
28
2021-06-05
8
2021-06-05
12
2021-06-06
8
2021-06-06
22
Kocieš Markuss
Ropažu jatnieku klubs
EFEJA (45)
2021-06-05
1
2021-06-05
24
2021-06-06
1
2021-06-06
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
GUCCI (100)
2021-06-05
9
2021-06-05
27
2021-06-06
19
2021-06-06
14
2021-06-05
34
2021-06-06
2
120
Kołtusz Martyna
JKS u Robsonów
2021-06-05
Koper Dominika
JKS u Robsonów
TORNADO (130)
2021-06-05
1
2021-06-05
13
2021-06-06
7
2021-06-06
1
Kowalski Hubert
Polski Polo Klub
NICCO (15)
2021-06-05
24
2021-06-05
44
2021-06-06
34
2021-06-06
5
40
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
2021-06-05
10
2021-06-05
18
LUBICZ (83)
2021-06-05
33
2021-06-05
25
Kurzyp Dorota
bpk
2021-06-05
1
2021-06-05
25
2021-06-06
26
2021-06-06
Lewandowski Aleksander
KS Verso La Natura
ROSI (27)
2021-06-05
5
30
2021-06-05
23
2021-06-06
4
80
2021-06-06
17
2021-06-05
22
2021-06-05
30
2021-06-06
21
2021-06-05
4
70
2021-06-06
2
500
CANWERO (30)
2021-06-05
2
400
2021-06-06
5
80
Lisińska Milena
JKS Rywal Grudziądz
2021-06-05
13
2021-06-05
16
Łyczak Anna
JKS Kierzbuń
Laszka (161)
2021-06-06
13
2021-06-06
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (116)
2021-06-05
1
150
2021-06-05
32
Markiewicz Maria
Jks u Robsonów
2021-06-05
17
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2021-06-06
9
2021-06-06
Matusiak Antonina
JKS u Robsonów
2021-06-06
22
2021-06-06
Michalak Monika
bpk
2021-06-05
21
2021-06-05
27
2021-06-06
11
2021-06-06
13
LINTO (12)
2021-06-05
19
2021-06-05
24
2021-06-06
7
2021-06-06
9
2021-06-05
2021-06-05
18
2021-06-06
18
2021-06-06
Nowak Anna
Katowicki Klub Jeździecki
2021-06-05
2021-06-06
Olesiński Mariusz
UKS Volteo
2021-06-05
15
2021-06-05
42
2021-06-06
33
2021-06-06
Paliszkiewicz Natalia
Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
2021-06-05
28
2021-06-05
5
50
2021-06-06
10
2021-06-06
20
Pawluczuk Marek
SKJ Lipnik Kadyny
2021-06-05
21
2021-06-05
13
2021-06-06
19
2021-06-06
6
HUNCWOT (153)
2021-06-05
32
2021-06-06
18
Pieczkowska Iga
AZS Olsztyn
BACHUS (67)
2021-06-05
35
2021-06-05
8
Pierzchanowska Oliwia
St. KJ Liski
NASTKA (133)
2021-06-06
2021-06-06
Pildere Magdalena
JSK Z?gkalni
KAMILLA (121)
2021-06-05
31
2021-06-06
2
150
2021-06-05
2
100
Pilders Mertieš
AS Agrofirma T?rvete
CARECA 9 (122)
2021-06-05
7
2021-06-05
36
2021-06-06
16
2021-06-06
9
2021-06-05
7
2021-06-05
15
2021-06-06
20
RUANDA (125)
2021-06-05
7
2021-06-05
33
2021-06-06
14
KAVALLO (126)
2021-06-05
11
2021-06-05
1
700
2021-06-06
3
300
DAO (127)
2021-06-05
13
2021-06-05
10
2021-06-06
17
2021-06-06
18
2021-06-05
17
2021-06-05
3
100
2021-06-06
6
Pleskacz Kamila
SKJ Lipnik Kadyny
CYJANID (150)
2021-06-05
4
40
2021-06-05
42
DAMAI (151)
2021-06-06
4
30
2021-06-06
4
40
Prokopczuk Maja
JKS u Robsonów
2021-06-05
22
2021-06-05
2021-06-06
25
2021-06-06
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
ARGENTO (115)
2021-06-05
14
2021-06-05
28
Radzikowska Nadia
Jks u robsonów
LION (3)
2021-06-05
1
Radzikowska Nadia
Jks u robsonow
CONTI (166)
2021-06-06
1
2021-06-06
1
2021-06-06
19
Ragovska Adele
AS T?rvete
AKROPOLE (123)
2021-06-05
37
2021-06-06
10
2021-06-05
5
2021-06-05
45
2021-06-06
11
Rębisz Anna
LKJ w Gałkowie
NONO Z (97)
2021-06-05
15
2021-06-05
37
2021-06-06
29
2021-06-06
15
MUSTANG (98)
2021-06-05
3
2021-06-05
17
2021-06-06
23
2021-06-06
MAESTRO (99)
2021-06-05
16
2021-06-05
2021-06-06
12
2021-06-06
Reznuka Jelizaveta
Ropažu j?tnieku klubs
EFEJA (45)
2021-06-05
28
2021-06-06
9
Reznuka Tatjana
Ropažu j?tnieku klubs
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-05
31
2021-06-06
27
2021-06-06
2021-06-06
31
2021-06-06
2021-06-05
21
2021-06-05
29
2021-06-06
16
2021-06-06
11
2021-06-05
20
2021-06-06
8
Rogulska Antonina
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
GALEA (155)
2021-06-05
3
50
2021-06-05
2021-06-05
GUIDAM (156)
2021-06-05
38
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-05
Sadowska Magdalena
JKS Kierzbuń
Taktyka (160)
2021-06-06
30
2021-06-06
Sięda Szczepan
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
15
Šipaila Nerijus
NSO Sport Horses
2021-06-05
27
2021-06-05
41
2021-06-06
28
2021-06-05
BLANCH (79)
2021-06-05
35
2021-06-05
6
2021-06-06
17
2021-06-06
15
2021-06-05
20
2021-06-05
30
2021-06-06
18
Sobiecka Dorota
St. KJ Liski
MAJA (132)
2021-06-06
14
2021-06-06
Sobótka Nikola
Brak
2021-06-05
19
2021-06-05
2021-06-06
12
2021-06-06
21
Spaszewska Katarzyna
JKS U Robsonów
2021-06-06
3
Sternicka Maria
BPK kuj-pom
WANDER (78)
2021-06-05
26
2021-06-05
Subačiete Diana
NSO Sport Horses
2021-06-05
20
2021-06-05
40
2021-06-06
26
2021-06-05
1
2021-06-05
21
2021-06-06
21
2021-06-05
17
2021-06-05
33
2021-06-06
9
2021-06-06
31
2021-06-06
9
Szczerba Justyna
Bez Przynależności Klubowej
SALADYN (32)
2021-06-05
1
Tocha Zofia
J.J.Darboven
2021-06-05
26
2021-06-05
10
2021-06-06
12
Tomaszewska Paulina
JKS U Robsonów
ASTERIX (92)
2021-06-05
10
2021-06-06
10
2021-06-06
4
200
Topa Zuzanna
JKS u Robsonów
ERIKA (119)
2021-06-05
13
2021-06-05
1
Turowski Paweł
CARIGNAN (154)
2021-06-06
Turowski Paweł
bpk
CARIGNAN (163)
2021-06-06
17
Vasiljevs Markuss Roberts
JSK Mustangs
EDER (35)
2021-06-05
4
60
2021-06-06
7
KORALL (36)
2021-06-05
6
2021-06-06
3
150
2021-06-06
2
200
2021-06-05
14
2021-06-06
3
120
2021-06-05
3
100
2021-06-05
19
2021-06-06
11
2021-06-06
17
2021-06-05
19
2021-06-05
18
2021-06-06
6
LAURENT (40)
2021-06-05
23
2021-06-06
7
2021-06-06
12
Verna Andis
Z/S “Lielceri “
2021-06-05
5
20
2021-06-06
14
CONTICO (63)
2021-06-05
11
2021-06-06
8
2021-06-05
13
2021-06-06
4
100
CARLONI (65)
2021-06-05
3
100
2021-06-06
15
2021-06-05
7
2021-06-06
8
Widzińska Katarzyna
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
MARATON (94)
2021-06-05
38
2021-06-05
27
Widzińska Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
PERHAN (101)
2021-06-05
22
2021-06-05
2021-06-06
25
2021-06-06
MIGRIS (102)
2021-06-05
32
2021-06-05
2021-06-06
14
2021-06-06
DEGAS (103)
2021-06-06
9
MARATON (164)
2021-06-05
2021-06-05
Wilczewska Weronika
bpk
2021-06-05
6
2021-06-05
3
200
2021-06-06
8
2021-06-06
5
100
HANDSOME (144)
2021-06-05
6
2021-06-06
1
800
2021-06-05
39
2021-06-05
28
Wojciechowicz Nadia
JKS u Robsonów
PABLO (135)
2021-06-05
13
2021-06-05
1
2021-06-06
8
2021-06-06
1
Wrótna Anita
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (113)
2021-06-05
33
2021-06-05
41
Zbrojkiewicz Joanna
Indeco Szarek
2021-06-05
23
2021-06-05
39
2021-06-06
27
2021-06-06
2021-06-05
11
2021-06-05
24
2021-06-06
6
2021-06-06
GLORIA (95)
2021-06-05
12
2021-06-06
7
2021-06-05
25
Zdanowicz Małgorzata
AZS-UWM Olsztyn
MAXIMA (139)
2021-06-05
11
2021-06-05
8
2021-06-06
16
Żukowski Krzysztof
Bez Przynależności Klubowej
MALACHIT (138)
2021-06-05
23
2021-06-05
20
2021-06-06
11

Number of Riders: 87

Number of Horses: 155

The sum of prizes: 9 000.00

Competition results developed by: Ekwador - restauracja, noclegi, ośrodek jeździecki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl